Steve Wong

Go down

Steve Wong Empty Steve Wong

Témanyitás by Szása Hétf. 15 Szept. 2014, 20:09

Adatok:

Név: Steve Wong
Egyéb név(i): „Foo Dog”, A denevér
Faj: ember
Nem: férfi
Jellem: semleges
Személyazonosság: titkos
Születési helye és idő: 2026.03.19
Kor: 22
Család: Apa – Adam Wong (halott)
anya – Karen Wong (halott)
Foglalkozás: eladó, egyetemi tanuló
Testmagassága: 170cm
Testsúlya: 70kg
Szeme színe: barna
Haja színe: fekete
Bőre színe: sárga
Különleges ismertetőjel: nincs
Egészségi állapot/ betegségek: teljesen egészséges
Steve Wong 2ekqemg
Életrajza:
Texasban születtem egy kisvárosban. Annyira kicsi volt, hogy talán még a térképen sem tüntették fel. A háborúk nagy része elkerülte, hisz nem nagyon volt semmink. Én már a negyedik generációja voltam a családomnak, akik Amerikában született, így a japán nyelvet egyáltalán nem beszélem. Apámnak régiség boltja volt, és nem nagyon éltünk meg belőle, de a semminél ez is jobb volt.
Miután New York megint kezdett fellendülni apám úgy gondolta, ideje átköltöznünk oda szerencsét próbálni. Nem tudtuk, hogy mi lesz, de azért nekivágtunk. A bolt itt se hozott nagyon sok hasznot, így az anyámnak is munkát kellett vállalnia. Takarítónőként dolgozott az egyik korházban, így csak nagyon ritkán láttam, mert főleg este végezte a munkáját.
A rossz mellett, azért volt jó is. Atlétikából megnyertem szinte minden versenyt. Nem is tudtam, hogy ilyen jó vagyok benne, mert a régi suliban csak a football-t minősítették sportnak, így ez annyira meglepett engem, mint a tanáromat.
Tizenhat éves koromat, amikor betöltöttem, az iskolában meglátogatott engem egy öltönyös pasi. Rögtön látszott rajta, hogy valamilyen ügynök, ezért eléggé bizalmatlanul hallgattam végig a mondandóját. Azt mondta, hogy a S.H.I.E.L.D. -től jött, és nagy segítségére lehetnék a hazának. Különlegesen tehetséges emberekre volna szükség, minden korosztályból és fajból, akiket természetesen kiképeznek, és ha a szükség azt kívánja, meglátogatnának különböző országokat, és megszereznének fontos adatokat, amik sokat segítenének az országnak. Ez röviden a kémkedést jelenti. Először nemet akartam mondani, de meggyőzött azzal, hogy segítenének fellendíteni a voltot, és hogy anyámnak utána nem kell esténként dolgoznia a megélhetésért.
Vonakodva, de végül beadtam a derekamat. Végül megesketett, hogy senkinek nem mondom el, még a szüleimnek se. Végül is kiskorú civil gyereket akarnak kiképezni a kémkedésre. A fedő sztori „Atlétika klub” volt, ami heti háromszor-négyszer volt a suli után és hétvégeken másfél-három órán át. A kiképzés a város szélén egy elhagyatottnak tűnő raktárházban volt, de belülről televolt szerelve mindenféle cuccokkal. Összesen ebbe a raktárba rajtam kívül még 19 civil járt erre a kiképzésbe. Állítólag még 5 ilyen létesítmény üzemelt a városban, de biztonsági okok miatt nekünk nem árulták el hogy hol.
A legelső alkalommal, mindenki kapott egy injekciót valamilyen fémes csillogású folyadékkal megtöltve. Amit befecskendeztek nekünk nem volt más, mint egy csomó nanobot. Aznap egész éjjelt ott töltöttük, és végül megértettem, hogy miért. Sajnos a nanobotok, míg felveszik a megfelelő pozíciójukat a bőr alatt és megfelelő mértékig szaporodna, az egy eléggé fájdalmas folyamat. A nanobot páncélt nagyon jól el lehet rejteni az érzékelők elől, és azért a bőr alá tették, mert a tárolókat, amikben tárolnánk, még ha nagyon kicsik is, akkor is könnyebb volna kiszúrni. Én nekem nem voltak nagy fájdalmaim, de a mellettem lévő alany egész este ordított volna, ha le nem szedálják szegényt. Másnap persze már jobb volt a helyzet. Mindenki majd ki csattant az egészségtől.
Egy hónapon keresztül minden egyes foglalkozás első felén azt tanultuk, hogyan és mire lehet használni a nanopáncélt. A páncél mindenkinek ugyan úgy nézett ki. Tetőtől talpig fekete volt. Mindenki kapott egy speckó órát, amit senki se vihetett haza, azzal lehetett aktiválni a páncélt. Különböző felszereléseket lehetett rátenni, amivel szerintem egy ember akár egy egész várost a porig tudta volna rombolni. De komolyan! Olyan cuccok voltak ottan, amikről szerintem 50 éve még csak álmodni se mertek. Nagy részük önmagában nem is működött, csak ha csatlakoztatták a páncéllal. De a páncél magában is hihetetlen volt. Megnövelte az erőnket és repülni is lehetett vele. Bár nem nagyon gyorsan, de nagyon jól lehetett kezelni a levegőben. Azért, hogy maximálisan uralhassuk, egy csíp segítségével lehetett irányítani, így elég volt rágondolni, hogy mit akarunk, és a páncél már véghez is vitte.
A foglalkozás második felében a pusztakezes és a fegyveres harcra tanítottak minket páncél nélkül. Minden ember kapott egy tanítót. Az enyémet Tom-nak hívták. Nagyon szigorú volt, és főlek az atlétikai képességeimet segített fejleszteni, és megtanított hogyan vessem be harcban. Az egyik foglalkozás végén megkérdeztem, hogy miért egyforma minden páncél. Erre azt felelte, mert a zseniknek, akik ezt kitalálták nincsen fantáziájuk. De igazából bármilyen lehetne bármilyen színben. Mondjuk macskára vagy akár denevérre is hasonlíthatnál benne. Szerintem neked nagyon jól állna a nagy fül kölyök. Aztán felborzolta a hajamat.
Minden éjjel, amikor hazamentem, úgy estem az ágyra, mintha soha többé nem akarnák felkelni róla. A családom pénzügyi állapota sokat javult ezekben az időkben. A boltot csak úgy rohamozzák a vevők. Nem tudom, hogy csinálták, de nem is nagyon érdekelt. Az anyám végre abbahagyta az éjszakai takarítást, és minden éjjel meleg étellel várt otthon. Egyszerűen mesébe illő volt az egész.
Egészen addig a pillanatig, amikor is elszabadult a mutáns vírus. A projektet felfüggesztették, hiszen senki se bízott senkiben. Én és családom fél évet voltunk kitéve ennek az átoknak, és közben visszaköltöztünk Texas-ba. A kisvárosban mindenki számíthatott a másikra, így nagyobb baj nélkül túléltük az egészet. Néhány évet nyugalomban éltünk itten, a világ piciny elhagyatott pontján, amíg egy este valaki felrobbantotta a házunkat. Én nem voltam otthon, de a szüleim nem voltak ilyen szerencsések. Én éppen a városka másik végében voltam egy diszkóban. Csak másnap reggel tudtam meg a dolgot és úgy szégyelltem magam miatta. Rögtön másnap már volt is a temetés. A rendőrség természetesen nem talált semmit, így nem is tudtam, hogy mitévő legyek.
A temetés végén oda jött hozzám egy ember, akit már rég óta nem láttam. Tom volt az, és átadott nekem egy kis dobozt és egy szó nélkül rögtön el is ment. A város egyetlen Moteljében szálltam meg, és este ki is nyitottam. Az órám volt benne, és egy üzenet: A projekt kitudódott. A Hydra levadássza az összes résztvevőt. A S.H.I.E.L.D mindent tagad. Sajnálom, hogy csak most tudtam jönni. Részvéte. Vigyázz magadra, mert Isten nem fog. U.I.: remélem tetszeni fog.
Aztán felcsatoltam az órát és aktiváltam. Furcsa, mégis nagyon megnyugtató érzés volt, ahogy a nanobotok bevonták az egész testemet. Odamentem a tükörhöz és megnéztem magamat. Úgy néztem ki, mint egy nagydarab denevér. Csak azt nem értettem, hogy amikor kiengedtem a szárnyakat, azok miért pirosak voltak. Egyszerre voltam szomorú és boldog is. Ezzel bosszút fogok állni a szüleim haláláért. Engem akartak megölni, mégis ők bűnhődtek.
A bosszúm nem is váratott magára sokáig. Egy óra múlva be is törték az ajtómat és szitává lőtték az ágyat. Persze én se tétlenkedtem. Az órában lévő lézerrel, ami csak a páncéllal egyűt működik, azonnal leszedtem a két támadót, lelkifurdalás nélkül. Olyan könnyű volt, mint gyerektől elszedni a cukorkát. Ekkor határoztam el, hogy visszajövök New York-ba. Megtisztítom a mocsoktól az utcákat. A boltot eladtam, a pénzből egy kis lakást bérelek a városban, és levelezőin fizikát és nanotechnológiát tanulok az egyetemen. A megélhetés véget, egy japán mindenes boltban vagyok eladósegéd, és lassacskán kezdem megtanulni az őseim nyelvét.

Képességei: nincsenek.
Szakértelmei: kiváló atléta, alap szinten elsajátította a közel- és távolharc alapjait, tanulja a fizika és nanotechnológia alapjait.
Privát előtörténet véleményezést kérsz: Igen
Felszerelés:
-Nanopáncél
-egy speciális óra, aminek a segítségével képes aktiválni a páncélt, és a páncél aktiválása után a nanobotok lézerré alakítják át.
-egy fejbe ültetett chip, amivel lehet telefonálni és internetezni. Külön egy másik chip felel a páncél irányításáért.

Nanopáncél:
Nanotechnológia:
Apró, szemmel láthatatlan robotok sokasága mely elhelyezkedhet a testen belül, illetve azon kívül. Ezek a robotok képesek bármikor felkerülni a testre, és kvázi páncélként funkcionálni.
(A bőr alatt helyezkednek el, és egy közvetlen a bőr felszín-re leadott elektromos impulzus aktiválja őket. Ezt az impulzust az órájának egy speciális gombjának a megnyomásával indítja el. A deaktiváláshoz egy szóbeli parancsot kell intézni a főprogramhoz)

Páncél neve: JR-101

Program: R.E.N.I
-1: Egy egyszerű program, aki csak az alapfrissítéseket végzi. Fegyverújítás, Páncélfrissítés és hasonló, alap szükséges dolgok. Nincs beszéd szoftvere, hanem egy írásos módon közli a hordozóval. Pl: Szemi kontaktlencse segítségével, kivetítéssel, vagy hasonló módon.

Súlya: A páncélnak gyakorlatilag nincsen plusz súlya, maximum akkora mint egy átlagos ruházaté.

Energiaellátás: A páncél képes a test által termelt hő energiát hasznosítani, így ha szükségeltetik is energiaforrás, jóval kevesebbet fogyaszt (2. szintig minden tulajdonságot energia ellátás nélkül képes elviselni, utána feleannyi is elég)

Érzékelhetőség: Ha a páncél nem aktív, csakis a legmodernebb eszközökkel lehet kideríteni, hogy egyáltalán van

Páncél ellenálló képessége:
-3 : Speciális bevonat, amely nem csak a hő, de a fagyhatásoknak is ellenáll. Ezzel a páncéllal már a Föld külső légköreibe is kirepülhetünk anélkül, hogy a jegesedés érezhetően rontaná a páncél hatékonyságát. Magas ( 2-3 000 °C körüli) hőmérsékletet is képes elviselni a páncél hosszabb távon, mielőtt elkezdődik a hevülés. Emellett akár a -150 fokos hideg sem akadályozza a mozgását. Ezzel a páncél már képes az űrbéli utazásra abban az esetben, ha a felszerelése tartalmaz oxigénpalackot.

Rugalmasság: A páncél nem korlátozza viselőjét semmiféle mozgásban, igaz a páncélosra mért erőhatásokat sem korlátozza olyan mértékben. Az anyag keménységnél meghatározott kaliber nem sebzi, de az erőhatás (pl ütések, fegyver átütő ereje) könnyedén fellökheti a használót

Anyagkeménység: Mivel a nanobot páncél rengeteg apró egységből áll, anyagkeménysége nem haladhatja meg a 3. szintet semmiképpen sem
- 3 : Titánium ötvözet. Már a közvetlen közelről leadott, sorozatos .50-es kaliberű géppuska tűz is csak lassítani tudja a viselőt, de megállítani nem. Egy-két rakétabecsapódást még ez a páncél is kibír, de sorozattűz alól már nem kerül ki élve a használó.

Erőnövelés: Mivel a nanobotok közel sem rendelkezhetnek akkora ellenállással, a használó erejét sem növelhetik meg túlságosan, így a maximális erő 10 tonna megemelése lehet.
- 2: A páncél erőnövelése 10 tonna megmozgatását teszi lehetővé. Ehhez a súlyhoz már elengedhetetlen a 2-es anyagkeménység, mert különben a sima acélból készült páncélzat összeroppanna.

Fegyverek: A nanobotok képesek bármilyen egyszerű mechanikus fegyverré átalakulni (kés, kard, kalapács stb.) teljesen ingyen, s ezek anyaga megegyezik az anyag keménység tulajdonságnál meghatározottal, azonban képtelenek lőfegyverré alakulni, vagy azt tárolni. Így a nano páncél fegyverzetét magunkkal kell cipelni, ha éppen nem hordjuk aktív állapotban, mert így csatlakoztathatóak. Ugyanez igaz az energiaellátásra, és ha szükséges az üzemanyagra is.
- 2 : Lézer. A jobb karján a páncél átalakítja az órát, aminek a segítségével különböző erősségű lézersugarat tud létrehozni.

Szenzorok:
-1: 100 méteres körben érzékeli az élőlényeket, mozgásuk, hőképük, biológiai funkcióik alapján, a gépeket az elektromos jelekből stb. Szükséges a nyomkövető rakéták alkalmazásához.

Zavaró eszközök:
-2: 500 méteres körzetben képes akár komolyabb eszközök, számítógépek, katonai adóvevők, jeladók, rádiók, komolyabb biztonsági rendszerek zavarása

Páncél repülési sebessége:
(A talpakban egyenként két gravimetrikus meghajtóvá álnak össze a nanobotok, és a hátán megjelenik két vékony szárny a könnyebb és kecsesebb irányítás végett, de a szárnyak nélkül is tud repülni.)
- 1 : A páncél képes repülni. A maximális sebessége 200 km/h
Steve Wong 29w35a9


A hozzászólást Szása összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd 16 Szept. 2014, 15:34-kor.
Szása
Szása
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 67
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2014. Aug. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Szása
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Steve Wong Empty Re: Steve Wong

Témanyitás by Thorhalla Hétf. 15 Szept. 2014, 20:20

Elfogadva. Elvileg, ha jól emlékszem, akkor Bryan-ékhez szeretnél betársulni?

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Steve Wong Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Steve Wong Empty Re: Steve Wong

Témanyitás by Szása Hétf. 15 Szept. 2014, 20:39

Igen. Úgy beszéltük meg. Kérlek küld el a linket, miután bemeséltél. Előre is köszi Smile
Szása
Szása
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 67
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2014. Aug. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Szása
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Steve Wong Empty Re: Steve Wong

Témanyitás by Thorhalla Kedd 16 Szept. 2014, 09:30


_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Steve Wong Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Steve Wong Empty Re: Steve Wong

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.