Steve Rogers Reptér (Queens)

1 / 3 oldal 1, 2, 3  Next

Go down

Steve Rogers Reptér (Queens) Empty Steve Rogers Reptér (Queens)

Témanyitás by Thorhalla Szer. 23 Feb. 2011, 16:09

A Steve Rogers Reptér, nemzetközi és belföldi járatok le- és felszállóhelye.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Steve Rogers Reptér (Queens) Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Steve Rogers Reptér (Queens) Empty Re: Steve Rogers Reptér (Queens)

Témanyitás by Thorhalla Szer. 09 Május 2012, 14:09

2046. november 30. péntek – New York, Steve Rogers reptér (Queens)
Résztvevők: Andrew Ramirez, Tomek Wind és James Richards

A triót a reptérre küldték azzal, hogy Apokalipszistől érkezik egy személy, egy férfi, akit el kell kísérniük a Főmágustoronyba. Mivel Ramirezt is keresik, így ő kapott egy holoövet, amivel egy teljesen másik személy külsejét fel tudta venni élethűen – rád bízom, hogy milyet választasz. A többiek pedig a külsejükkel egyáltalán nem tűntek ki a tömegből, révén, hogy mindenki mutáns volt. Mostanra Wind és Richards is megismerték a történelmet, ami a Földet érintette és tudták, hogy mi történt azóta, hogy a szüleik és nevelőik átkerültek a Negatív Zónába. Így már nagyjából tudnak mindet. A hármas egy külön reptéri busszal érkezett meg a reptér főbejáratához és ha megnézik az óráikat, akkor még jó negyed óra volt addig, hogy a repülő leszálljon hármas kifutópályán.



A hozzászólást Thorhalla összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. 11 Május 2012, 14:30-kor.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Steve Rogers Reptér (Queens) Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Steve Rogers Reptér (Queens) Empty Re: Steve Rogers Reptér (Queens)

Témanyitás by Bishop Szer. 09 Május 2012, 20:27

Szétválasztották a nagy csapatot több kis egységre, valamint visszaküldtek egy profi mentőakciót Lornáért, teljesen logikus lépések. Két társam és én azt a feladatot kaptuk, hogy menjünk Apokalipszis egyik embere elé a Steve Rogers Reptérre és kísérjük el a toronyig, egyszerűnek hangzik nem kell semmit túl bonyolítani. Kaptam egy holoövet, hogy biztonságba tudhassam magam, kinézetem hasonlít az eredetihez, csak az arcom más van két fekete szárnyam egy vékony farkam meg két kis szarvam is, pont jó lesz nekem.
~ Nem késtünk el, ugye? Nem szeretek késni. Nem, nem, még van legalább negyedóránk, akkor nincs más dolgunk mint felkészülten várni.
Magam részéről ügyelek, nehogy valaki nekem jöjjön, vagy olyan kellemetlen helyzetbe kerüljek, ahol kiderülhet, hogy kinézetem nem az eredeti csak egy álca.
- Menjünk beljebb, jobb ott bent várakozni mint itt a kapu előtt. -vetem fel az ötletet társaimnak.
Majd megindulok előre, és keresek egy jónak tűnő helyet, ahol lehet nyugisan várakozni, valamint ha a gép megérkezik gyorsan a megfelelő terminálhoz tudjunk sietni.

_________________
Reneszánsz: Bishop, Shepherd, Liza, Lev Hudson (Légió), Tony Price VH: Andrew Ramirez, Such, Un Nefer Ramirez Ulti: Andrew Ramirez Egyéb: Andrew Ramirez Little SW: Such Tavres, Vlimtron Xreldacho
Bishop
Bishop
XMR bérenc

Hozzászólások száma : 3706
Hozzászólások régi : 195
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 14. szint - 40 kredit
Reputation : 72
Join date : 2011. Aug. 07.
Age : 28
Tartózkodási hely : ARMOR főépület

Karakteradatok
Főkarakter: Bishop
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, FSK, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

bisur13

Vissza az elejére Go down

Steve Rogers Reptér (Queens) Empty Re: Steve Rogers Reptér (Queens)

Témanyitás by Sarah Csüt. 10 Május 2012, 19:39

Az itt eddig eltöltött időt, főleg ismerkedéssel, na meg persze a történelem tanulmányozásával, ha az ember átkerül egy másik helyre, ha az csupán csak egy másik ország, jobban teszi ha az ilyesmivel megismerkedik, és ez még fontosabb ha egy egész planétáról beszélünk, hiszen az ember ilyen ismeretek tudatában teheti meg a legnagyobb ostobaságokat, így bár nem tűnik fontosnak, mégiscsak az, s erre ez a bolygó egy nagyon jó példa, úgy uralkodik felette a gonosz, hogy egy tudatlan számára ez teljesen átlagosnak tűnhet, habár az hogy ez most ténylegesen gonosz-e vagy sem, végül is csak nézőpont kérdése, mindenesetre is nekem az, amit Magnetó tett, és most is tesz, nem sorolható a jó, illetve helyes kategóriába. Az új társaság, nos néha nagyon fárasztóak tudnak lenni, de alapjáraton senkivel sincs problémám, főleg mert egy oldalon állunk, ellenvetésnek nincs igazán helye, ha széthúz a társaság, onnantól végünk, vagy legalább is sokkal nehezebben fognak menni a dolgok, bár az eddigi észrevételeim alapján van még mit csiszolni rajtuk, nem csak „ szociális „ téren, hogy így fogalmazzak. Idő közben megfigyeltem az itt lévő technológiát, készülékeket, szinte mindent, alaposan, a legtöbb dolog ismerős, hasonlítanak azokra amiket eddigi életem alatt megismertem, de szokatlanul… Visszamaradottak, fejletlenek, látszik hogy ez egy fiatal nép még, , és nem csak ilyen téren, mentalitásilag is jelen van ez, de ezt már abból is megtanultam amit a szüleim meséltek, egymást ölik a saját bolygójukon lévő területekért, mikor ha osztoznának, lehetséges hogy már sokkal előrébb járnának a fejlettség rögös útján. Ezzel persze nem azt mondom hogy mindenben egyet kell érteni, csupán arra lenne szükség, hogy az emberiséget érintő nagyobb dolgokban legyen közös egyetértés, melyben az egész faj érdekeit nézik, s nem csak a sajátjukét, vagy esetleg népükét, ha ez így lett volna mindig is, sok undorító dolog elkerülhető lett volna, s talán ez sem így történik, ahogyan, bár ez csak egy erős talán. Mindenesetre is megérkezünk, és bár nem vagyok egy mindennapi jelenség, itt mégsem tűnik ki a kinézetemmel a tömegből, kis pozitívum, valamint még úgy tűnik hogy van időnk a gép érkezéséig, amiért ide lettünk küldve, valaki pedig már javasolja is hogy menjünk bentebb, melyre jómagam helyeslően bólintok, majd megindulok én is befele. Egyszerűnek tűnik, de biztos hogy nem lesz az, több mint biztos, ezért már most pásztázom a terepet, veszélyesnek kinéző személyeket keresve, bár ama előbb említett veszély, sokszor olyan helyről jön, ahonnan az ember nem is gondolná, de jobb felkészültnek lenni.

_________________
Reneszánsz: Sarah Storm + Jane és Fox, Mr. Smiley
VH: David Ethan, James Richards
Outsiders: Sarah Storm, Katherine Blackwood
x-diák: Gulyás Csilla
Sarah
Sarah
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1524
Hozzászólások régi : 149
Korábbi szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Aktuális szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Steve Rogers Reptér (Queens) Empty Re: Steve Rogers Reptér (Queens)

Témanyitás by Thorhalla Vas. 13 Május 2012, 08:07

2046. november 30. péntek – New York, Steve Rogers reptér (Queens)
Résztvevők: Andrew Ramirez, Tomek Wind és James Richards

A trió végül Andrew vezetésével elindult az épület belseje felé, azonban, amikor beléptek a reptér területére, valami történt. És láthatóan nem csak velük. Többen igencsak pánikba estek és sikoltozni kezdtek, illetve kétségbeesetten keresni a menekülési útvonalat. A csapat a reptér főcsarnoka helyett ugyanis ezt látta meg, ahogyan valószínűleg mindenki más is:
Steve Rogers Reptér (Queens) Call-of-duty-world-at-war_screenshot_20090721074412_original
Amennyiben James vizsgálni kezdi a környéket a különböző látásmódjaival, úgy kell tapasztalnia, hogy itt minden teljesen valóságos, semmilyen furcsa eltérést nem lát azzal kapcsolatban, hogy gond lenne valamivel. Az egyik pillanatban még a reptéren voltak, most pedig itt. A teleportálás minden kellemetlen mellékhatása nélkül. Ha mindez még nem lett volna elég, hogy idekerültek és a pánik kezd kitörni a majd háromtucat ember között, akik úgyszintén a távolból halkan lövéseket és mintha valamilyen zúgást is lehetne hallani, ezt csak Andrew ismeri meg, helikopter okoz ilyen zajt.


_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Steve Rogers Reptér (Queens) Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Steve Rogers Reptér (Queens) Empty Re: Steve Rogers Reptér (Queens)

Témanyitás by Bishop Vas. 13 Május 2012, 12:28

A reptér kapuján belépek, hátranézve követnek a többiek úgy tűnik, az egyik a fantasztikus ötös tagja, így legalább egyiküket megismerhetem a küldetés során. Nem találok semmi különöset a dologban, egészen addig amíg hirtelen egészen máshol találom magam, és a többi ember is, mindenki elkezd pánikolni mert a reptér egyszerűen átváltozott, vagy csak más helyre kerültünk. Csodálkozva nézek körbe, a nyakamat rá, hogy én már láttam ezt a helyet, nem tudom pontosan hol de ismerős kicsit.
~ Mi a franc történik? Mi ez a hely? És ez a zúgás?
Nagyon nem tetszik a zűrzavar, társaim után nézek, megvannak-e még, nem jó lenne egyedül maradni. A zúgás kicsit erősödik, rájövök, ez helikopter lesz. Erre felhívom társaim figyelmét is.
- Figyeljetek, ez helikopter. -célzok a zúgásra- Nekem gyanús ez az egész, jobb lenne elbújni előle. Egy olyan helyet kell keresni, ahova nem lát be.
Körülnézek ilyen hely után kutatva, legszívesebben az őrült tömeggel is kezdenék valamit, de az én szavam ilyen helyzetben nem sokat érne, mindenki fut amerre lát és ennyiben ki is merül a kapacitásuk. Egy híd alá, egy sarokba, fedett lépcsőfordulóban, vagy esetleg egy épület belsejében próbálok társaimnak is elég nagy menedéket találni, ehhez képességem is használom, hogy elég gyorsan menjen a dolog, ha találok jelzek a társaimnak, jöjjenek oda, ezután onnan kikémlelve, de inkább fülelve a helikopter után kutatni.
- Valakinek valami ötlete, hogy mi lehet ez az egész?

_________________
Reneszánsz: Bishop, Shepherd, Liza, Lev Hudson (Légió), Tony Price VH: Andrew Ramirez, Such, Un Nefer Ramirez Ulti: Andrew Ramirez Egyéb: Andrew Ramirez Little SW: Such Tavres, Vlimtron Xreldacho
Bishop
Bishop
XMR bérenc

Hozzászólások száma : 3706
Hozzászólások régi : 195
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 14. szint - 40 kredit
Reputation : 72
Join date : 2011. Aug. 07.
Age : 28
Tartózkodási hely : ARMOR főépület

Karakteradatok
Főkarakter: Bishop
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, FSK, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

bisur13

Vissza az elejére Go down

Steve Rogers Reptér (Queens) Empty Re: Steve Rogers Reptér (Queens)

Témanyitás by Sarah Hétf. 14 Május 2012, 21:01

Egy darabig minden simán megy, túlságosan is simán, és végül beigazolódik amit korábban feltételeztem, az a bizonyos nem lehet ennyire egyszerű a dolog, hiszen az élet sosem lehet egyszerű. Az egyik pillanatról a másikra kerülünk át a reptérről, melyről meg kell említenem hogy úgyszintén nagyon visszamaradt, egy még régibbnek tűnő, talán városkába, ezt nem merem biztosra mondani, de az épületek alapján merném feltételezni hogy igen, tényleg az, de az is lehet hogy csak egy modernebb falu, valahol a semmi közepén. Gyanús nekem hogy a teleportálás bármi jele nélkül kerültünk ide, s máris pásztázni kezdem a dolgokat, különböző módban, úgymond, látás terén, de semmi rendelleneset sem látok, azonban ez továbbra is túlságosan gyanús, a térváltásnak kéne hogy legyen érezhető jele, nekem is, és a többieknek is, de én nem érzek semmit, és rajtuk sem igazán azt látni, hogy annyira meghatotta volna őket ami történt. Nem úgy persze mint azt a pár tucat embert, akik ugyan úgy ide kerülhettek ide, mint mi, a tömeg elég gyorsan pánikba kezd, ami nem jó, nem láttam még ilyet, de azok alapján amit hallottam, könnyedén képesek egymást ilyenkor akár eltaposni úgy, hogy észre sem veszik, kissé talán rémisztő is ebbe belegondolni, de van ennél most fontosabb problémánk is. Kellemetlen zúgás, és ismeretlen hangok csapják meg a fülemet a távolból, fogalmam sincs hogy mi lehet az, de Andrew hamar előáll a válasszal, a még fel sem tett kérdésre.
- Vagy úgy. - Jegyzem, csak hogy jelezzem hogy felfogtam, igazából még nem láttam egyet sem, csak hallottam róluk, mesékben, és még a hangját sem hallottam, így pedig már annyira nem kellemetlen, hiszen tudom mihez kötni. Ahhoz képest hogy milyen elmaradott ez a hely, mégis mennyi új dolog van itt, olyanok amivel „ odakint „ nem találkozhattam, néha egészen szórakoztatóak ezek, vagy aprók és jelentéktelennek tűnőek, pedig a legtöbbször nem azok, most azonban ebbe nem akarok belemenni. Igyekszek keresni egy fedett helyet, vagy ha valaki talál, akkor követni őt oda, mert Ramireznek igaza van, bármi is ez, túlságosan gyanús, egyszerűen nem tűnik nekem reálisnak, hogy csak így átkerüljünk máshova, apám se beszélt soha érzés mentes teleportálásról, és olyanról sem, hogy ilyenek csak így megtörténhetnek ezen a helyen.
- Fogalmam sincs, de valóban gyanús. Mindenesetre is átvizsgáltam a terepet több módban is, de semmi rendelleneset nem találtam. - Válaszolom még, ama feltett kérdésre.

_________________
Reneszánsz: Sarah Storm + Jane és Fox, Mr. Smiley
VH: David Ethan, James Richards
Outsiders: Sarah Storm, Katherine Blackwood
x-diák: Gulyás Csilla
Sarah
Sarah
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1524
Hozzászólások régi : 149
Korábbi szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Aktuális szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Steve Rogers Reptér (Queens) Empty Re: Steve Rogers Reptér (Queens)

Témanyitás by Henry White Szer. 16 Május 2012, 09:22

-Felétek mindig ilyesmi történik....-
Jegyzem meg fél hangosan, miközben a fejemet ide-oda forgatom, hogy találjak valami kiutat, hisz a repülő térről egy furcsa helyre kerültünk. Igaz azt sem értem én mit keresek itt. Egyrészt nem vagyok F4 leszármazott, másrészt az amnéziám még mindig fenn áll... Az egész annyira furcsa, hisz mind a négyen ismernek velük nőttem fel, én pedig még magamat sem, ahogy rájuk sem emlékszem.
Ha velük tartok talán valahogy visszakapom az emlékeimet, talán.
-Támogatom az ötletet....-
Teszem hozzá és James után indulok tempósan. Nincs nálam semmi fegyver, ráadásul azon a fura sugárzáson kívül, csak az emberfeletti erőm van. Ha azt nézzük azért nem vagyok túlzottan védtelen, csak az a folyamatos fájdalom ne lenne....


A hozzászólást Henry White összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. 17 Május 2012, 12:52-kor.
Henry White
Henry White
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 287
Hozzászólások régi : 729
Korábbi szint/kredit : 8. szint - 18 kredit
Aktuális szint/kredit : 10. szint - 22 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Tyler
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Steve Rogers Reptér (Queens) Empty Re: Steve Rogers Reptér (Queens)

Témanyitás by Thorhalla Szer. 16 Május 2012, 10:07

2046. november 30. péntek – New York, Steve Rogers reptér (Queens)
Résztvevők: Andrew Ramirez, Tomek Wind és James Richards

A helikopterek feltűnésére többen követték a hármas ötletét, miszerint ideje volt fedezékbe húzódni a saját biztonságuk érdekében. A trió is talált magának egy kellően jó fedezéket, ahol meglapulhattak, majd alig egy-két perccel később a helilopterek feltűntek előttük. Horogkereszt volt rajta látható és ennek látványától minden beugrott a hármasnak, az, hogy az egész furcsaság volt, már tudták, hogy miért. A korábbi képek, az a világ, ahonnan idekerültek csak egy orvosi teszt volt, hogy miként birkóznak meg a szimulációban furcsa és különleges történésekkel. Nem a valóság volt, hanem egy olyan világ, ami erre várt, amiben éltek. Mind a hárman egy különleges kezelésen vettek részt, ahol a szuperképességeiket kapták, a Náci birodalom speciális ügynökei voltak mind a hárman, akiket még gyerekkorukban fogtak be és vitték a speciális kiképzőtáborokba. Az USA ellen hadakoztak 2046-ban, akik biológiai kísérleteket folytattak, hogy szuperembereket gyártanak és leigázzák a Földet, kitörve a Harmadik Birodalom befolyása alól. Azonban ügynökök elloptak ebből a szerből és ezeket adták be a hármasnak, a nevek, amikre emlékeztek azok az álneveik voltak, ezt kapták, amikor az USA-ba küldték őket, hogy kémkedjenek és szabotáljanak, illetve öljék meg az elnököt.

Steve Rogers Reptér (Queens) 00120

Khhm Tyler, köszönöm, hogy elolvastad, amit írtam a karakteredhez és a Fantasztikus Ötöshöz…
https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t686-freyr-johnson#15835
https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1421-fantasztikus-otos

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Steve Rogers Reptér (Queens) Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Steve Rogers Reptér (Queens) Empty Re: Steve Rogers Reptér (Queens)

Témanyitás by Henry White Csüt. 17 Május 2012, 12:59

Fedezékbe húzódunk, végre egy ötlet amit ki is tudunk vitelezni. Ahogy a helikoptereket és a rajta lévő horogkeresztet pillantom meg hirtelen, minden az eszembe jut. Az előző kép, világ, csak egy szimuláció volt. Ez a valóság, nekünk pedig feladatunk van. Mégpedig meg ölni az elnököt, ezzel zűrzavart okozva és letörni a szarvukat.
A képességeinket is tőlük loptuk, meg kell akadályoznunk, hogy kitörjenek a befolyásunk alól. A másik két társamra pillantok, látom, hogy ők is emlékeznek már. Tovább figyelem a helikoptereket a fedezékből, várva, hogy akcióba léphessünk....
Henry White
Henry White
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 287
Hozzászólások régi : 729
Korábbi szint/kredit : 8. szint - 18 kredit
Aktuális szint/kredit : 10. szint - 22 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Tyler
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Steve Rogers Reptér (Queens) Empty Re: Steve Rogers Reptér (Queens)

Témanyitás by Sarah Csüt. 17 Május 2012, 14:08

Hamarosan felbukkannak a helikopterek, valahogy sosem így képzeltem őket, a szüleim meséi alapján sokkal… Modernebbnek, az egyetlen ami stimmel, az a rotorok elhelyezkedése, csupán formai és egyéb kinézeti eltérések vannak. A horogkeresztet meglátva egyből felismerem azt, hiszen ezt le lehet rajzolni, s ahhoz hogy megtanulhassam, hogy mi volt az, valakinek meg kellett ezt tennie, nem mintha ez a földön kívül bárkit is zavart volna. A jelet meglátva pedig egy csomó dolog jut hirtelen az eszembe, olyan dolgok, melyek hirtelen hihetetlennek tűnnek, de tudom hogy igazak, hiszen ott voltam, átéltem, s bármilyen elfogadhatatlannak, vagy talán inkább ijesztőnek is tűnik ez most, náci vagyok, és nem is akármilyen fajta, bármilyen szürreálisan is hangzik, a maga talán kissé negatív értelmében. Egy háború, vagy legalább is hadakozás kellős közepén vagyunk, és fontos dolgunk van, megölni az elnököt, mely még eddig nem igazán jött össze, de ami késik nem múlik, s a magunk kis csapatából ítélve, azt hiszem jó esélyeink vannak arra hogy elintézzük. A rendes nevemre még egyenlőre nem emlékszem, csak az álnevemre, de csak idő kérdése hogy ez is eszembe jusson, most azonban, mivel hogy bár kissé kellemetlen, de ugye nácik vagyunk, és azok ott kint pedig náci helikopterek, ezért bár kissé kételkedve, de kilépek az épületből, s próbálom úgy venni hogy normális azoknak a jelenléte, bár ha tüzet nyitnak, felvonom magam köré a pajzsot, de kétlem hogy ez így fog történni, elvileg egy oldalán állunk. Tovább azonban nem tudom hogy miként, és merre lehetne menni, ez a kezelés… Ez a hamis világ melyben tartottak vizsgálat gyanánt, talán elnyomta a valós emlékeimet, és ezért nincsenek meg az ilyen dolgok, mint a nevem, s hogy hol is vagyunk éppen, valamint hogy miért.

_________________
Reneszánsz: Sarah Storm + Jane és Fox, Mr. Smiley
VH: David Ethan, James Richards
Outsiders: Sarah Storm, Katherine Blackwood
x-diák: Gulyás Csilla
Sarah
Sarah
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1524
Hozzászólások régi : 149
Korábbi szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Aktuális szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Steve Rogers Reptér (Queens) Empty Re: Steve Rogers Reptér (Queens)

Témanyitás by Bishop Csüt. 17 Május 2012, 16:39

A rejtekhelyet nem nehéz megtalálni, sőt mintha érezném is kicsit merre kell menni, szóval mégsem annyira idegen a terep, ahhoz képest, hogy az előbb még teljesen máshol voltam. Kinézek és meglátom a helikoptert, a helikoptert oldalán egy horogkereszttel, és ahogy nézem azt megrohamoznak az emlékek és képek kezdenek leperegni előttem. Kétszer is megrázom a fejem, a régi emlékeim nagyon erősek így próbálják elnyomni a most "betöltődőket". Hamarosan viszont realizálom, hogy a náci birodalom egyik katonája vagyok, aki egy speciális akcióban vesz részt, vagyis eddig is abban vettem részt.
- Ti is emlékezek már? -kérdem társaimtól- Nekem még nem tiszta minden.
James, vagyis nem is tudom ki, a kiborg társam a helikopter elé megy, én is oda megyek felesleges bujkálni a saját társaink elől. Ellenőrzöm a fegyverzetem meg van-e minden ami kellhet. Ha nem vesznek észre akkor integetéssel igyekszem felhívni magunkra a figyelmet.
~ Különös és érthetetlen. Valóban csak egy szérumtól lenne képességem? És azok akikkel megismerkedtem, tényleg csak egy szimuláció részei voltak. Elvégre annyi minden történt ott, én ezt nem értem.

_________________
Reneszánsz: Bishop, Shepherd, Liza, Lev Hudson (Légió), Tony Price VH: Andrew Ramirez, Such, Un Nefer Ramirez Ulti: Andrew Ramirez Egyéb: Andrew Ramirez Little SW: Such Tavres, Vlimtron Xreldacho
Bishop
Bishop
XMR bérenc

Hozzászólások száma : 3706
Hozzászólások régi : 195
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 14. szint - 40 kredit
Reputation : 72
Join date : 2011. Aug. 07.
Age : 28
Tartózkodási hely : ARMOR főépület

Karakteradatok
Főkarakter: Bishop
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, FSK, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

bisur13

Vissza az elejére Go down

Steve Rogers Reptér (Queens) Empty Re: Steve Rogers Reptér (Queens)

Témanyitás by Thorhalla Csüt. 17 Május 2012, 18:08

2046. november 30. péntek – New York, Steve Rogers reptér (Queens)
Résztvevők: Eldric Strauss (Andrew Ramirez), Jürgen Heine (Tomek Wind) és Lothar Lütger (James Richards)

A hármas egy pillanatra megszédült, majd egy igencsak éles kép villant be számukra, egy hatalmas laborban vannak, ablakai nem voltak, sötét helység, csak némi fény volt itt a falakon levő hatalmas gépekből. A hármas saját magát látja egy pillanatra, ahogyan egy vízzel teli tartályban fekszenek, csövek lógnak ki belőlük, miközben náci tisztek vizsgálódnak és néhányan hordozható számítógépeken adatokat elemeznek. Eldric Strauss neve szerepel Andrew tartálya felett, Jürgen Heine volt Tomeknél és Lothar Lütger pedig Jamesnél. A kísérlet, amikor megkapták a képességüket. Csak egy pillanat volt ez a kép, tudták, hogy önként jelentkeztek, hogy a hazájukat szolgálják, egyelőre még minden zavaros volt, de az emlékek szépen lassan kezdtek visszatérni.
Ebből a flashbackből kavics csikorgása és léptek voltak, amik kirántották a hármast, az emberek, akik eddig pánikoltak, mintha megnyugodtak volna némileg, mintha rájuk is hatással lett volna, majd két náci tiszt tűnt fel befordulva nem olyan messze tőlük.
< - Megvannak! – szólt az egyik bele a rádióba németül, amit mindhárman tökéletesen értettek. >
< - Emlékeznek már? – kérdezte a másik, ez egy nő volt. – Megtudják mondani, hogy ki vagyok? >
Nem, egyikőjük sem emlékezett még rá.

Steve Rogers Reptér (Queens) 00120

< > - most a német beszédet fogja jelenteni.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Steve Rogers Reptér (Queens) Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Steve Rogers Reptér (Queens) Empty Re: Steve Rogers Reptér (Queens)

Témanyitás by Bishop Csüt. 17 Május 2012, 18:49

Mennék én is a helikopter elé, de nem jól érzem magam és hirtelen mintha egy álomba csöppennék, megjelenik egy furcsa kis kép néhány tudósról, tartályokról csövekről és mintha ott lennék én is, igen az én vagyok, fejem felett egy név Strauss, nem elég éles, másodjára veszem ki, hogy Eldric Strauss, ott van még James és Tomek is, az ő neveik Jürgen és Lothar. Visszatérek a valóságba, nem a virtuálisba, a rendesbe.
~ Nem esett jól. Különös nekem az egész, nem értem még a dolgokat. Miért jelentkeztem én ilyesmire? Biztosan oka volt, és egyáltalán ki vagyok én? A nevemen kívül semmit nem tudok...
Csizmák lépteit hallom, lehet jó vagy rossz jel is, ez esetben jó megérkezik néhány náci tiszt, németül beszélnek, és értem, meglepő de értem mit mond, pedig németből úgy emlékszem alap szinten vagyok, voltam, de már ebben se vagyok biztos. Fegyvereimről elveszem a kezem, teljesen fölöslegesek, ellenőrzöm a holoövet, ha egyáltalán meg van még és az álca is aktív, gyorsan eltüntetem ha tudom, felesleges most ez az ördög kinézet nekem. Elmémben kutatok a német szavak és nyelvi szerkezetek után, németül kellene válaszolnom. Ha ez nem sikerül jó lesz az angol is, remélem megértik vagy ilyesmi.
- Nem teljesen. Magam részéről csak felületesen. Elnézést. Nem tudom megmondani ki maga, de azt se, hogy én ki vagyok, csak a nevemet tudom.
Várom a társaim válaszait, nem tudom ők mit élnek át, gondolom ugyanazt, vagy ők már értenek mindent, csak az én agyam lassú.

_________________
Reneszánsz: Bishop, Shepherd, Liza, Lev Hudson (Légió), Tony Price VH: Andrew Ramirez, Such, Un Nefer Ramirez Ulti: Andrew Ramirez Egyéb: Andrew Ramirez Little SW: Such Tavres, Vlimtron Xreldacho
Bishop
Bishop
XMR bérenc

Hozzászólások száma : 3706
Hozzászólások régi : 195
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 14. szint - 40 kredit
Reputation : 72
Join date : 2011. Aug. 07.
Age : 28
Tartózkodási hely : ARMOR főépület

Karakteradatok
Főkarakter: Bishop
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, FSK, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

bisur13

Vissza az elejére Go down

Steve Rogers Reptér (Queens) Empty Re: Steve Rogers Reptér (Queens)

Témanyitás by Sarah Csüt. 17 Május 2012, 19:22

Kilépve a helikopterhez, még mielőtt bármit is tehetnék, vagy esetleg támadásra, vagy bármi másra reagálhatnék, megszédülök, majd pedig vált hirtelen a kép, és egy laborban találom magam, de nem úgy mint… Nos nem úgy mint önmagam, sötét van, csak gépek világítanak, és látom ahogyan egy tartályban fekszem, és nem csak én, a többiek is, és tudom, hogy itt kaptuk meg az erőinket, ez volt az a bizonyos labor, melyben kezeltek minket a lopott technológiával, minket, kik önként jelentkeztek, mert hűek és mindenre készek a hazájukért… Sikerrel is jártak természetesen, hiszen itt vagyunk, s most már tudom a nevünket is, ám ez még mindig kevésnek tűnik. Figyelem tovább, ahogyan történnek a dolgok, de még mielőtt többet láthatnék annál, amit előbb említettem, zavaró hangok tömkelege térít magamhoz, kavics, majd pedig léptek hangja az, mely kiránt ebből az emlékképből. Még mindig zavaros ez, s kissé hihetetlen, de egyre több valóságot és lehetséges dolgot látok benne, hiszen miért lenne ez megtévesztés, vagy egyáltalán hogy? Minden ami eddig az eszembe jutott, annyira valós emlék, egyszerűen kizárt hogy ne ez legyen a valóság, csupán azt nem értem, hogy hogyan kerültünk ide, hiszen egy olyan kísérlet, melyben furcsa dolgokra kell reagálnunk… Nos nem hiszem hogy csak úgy hagytak minket rohangálni az országban, bármelyikben is legyünk mi éppen. Most azonban ezen nincs időm filozofálni, hiszen máris feltűnik két alak, és az egyik bejelenti németül hogy megtaláltak minket, én pedig meglepő módon értem is, és ez még egy ok arra, hogy elhiggyem, ez valóban az a hely ahova tartozom, az a világ, a másik pedig csupán csak egy hallucináció volt, s akkor ezek szerint, nekem teljesen más a családom, s testvérem lehet hogy nincs is? S Tomek… Vagyis Jürgen?... Van olyan erős, már mondhatni testvéri kapcsolódás köztünk, mint ott? Nem tudom, erre még nem emlékszem. Mindenesetre is a nő elkezd hozzánk beszélni, kérdez, de a kérdésére csak megrázom a fejem.
- Sajnálom, fogalmam sincs. - Hangom nyugodt, nincs okom rá hogy ideges legyek, s úgy tűnik hogy a tömeg is kezd csendesedni, talán ők is hasonló okból vannak itt, ugyan olyanok esetleg mint mi?
- Hol vagyunk, és hogyan kerültünk ide? -

_________________
Reneszánsz: Sarah Storm + Jane és Fox, Mr. Smiley
VH: David Ethan, James Richards
Outsiders: Sarah Storm, Katherine Blackwood
x-diák: Gulyás Csilla
Sarah
Sarah
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1524
Hozzászólások régi : 149
Korábbi szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Aktuális szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Steve Rogers Reptér (Queens) Empty Re: Steve Rogers Reptér (Queens)

Témanyitás by Henry White Pént. 18 Május 2012, 08:08

Újabb emlék töredék villan fel, mindegyikünk fejében, egy tartályban lebegünk, a valódi nevünk és az érzés, a tudat, hogy ezt önként vállaltuk. Azért, hogy a hazánkat szolgálhassuk....legalábbis ezek alapján, úgy érzem, így történt a dolog. De ez az egész még mindig olyan zavaros.
Ha így is történt most, miért vagyunk itt, és miért ilyen zavarosak az emlékeink.
Kavics csikorgásra kapom fel a fejem, két tiszt, és valahogy egy távolról, mintha ismerős nő érkezik. A pánik kezd alább hagyni, ahogy ketten megjelennek. A kérdésre megcsóválom a fejem, tagadóan.
-Az emlékeink igen csak....zavarosak....miért nem emlékszünk?-
Henry White
Henry White
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 287
Hozzászólások régi : 729
Korábbi szint/kredit : 8. szint - 18 kredit
Aktuális szint/kredit : 10. szint - 22 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Tyler
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Steve Rogers Reptér (Queens) Empty Re: Steve Rogers Reptér (Queens)

Témanyitás by Thorhalla Pént. 18 Május 2012, 10:29

2046. november 30. péntek – New York, Steve Rogers reptér (Queens)
Résztvevők: Eldric Strauss (Andrew Ramirez), Jürgen Heine (Tomek Wind) és Lothar Lütger (James Richards)

Ahogyan a csapat tagjai megszólaltak, az német nyelven volt, annak ellenére, hogy furcsa volt az egész, tökéletesen beszélték a német nyelvet, bármiféle akcentus nélkül, mintha valóban ez lett volna az anyanyelvük. Még a saját „tájszólásukat” is felismerték, hogy észak-német volt, valahonnan Rostock környékéről. Újabb képek villantak be a nő szavai után, egyetemre jártak itt Amerikában, osztálykirándulás, vagyis egyetemi rendezvény a Fehér Házba, odabent kapcsolt be a programjuk, hogy mit kell tenniük, könnyedén szerelték le az őröket, mészárolták le az évfolyamtársakat, majd Eldric egy távolról menő fejlövéssel végezte ki az elnököt, aki ugyanúgy Ozwell Spencer volt, mint emlékeztek rá. Ekkor egy csapat, Amerika szuperhősei érkeztek meg oda, ahol a csapat is volt, valamilyen zöld füstöt láttak mindannyian, majd zavartan itt találták magukat, ahol most voltak. Mindannyian rájönnek a korábbi tanulmányaikból, hogy valamilyen biológiai fegyver lehetett.
< - Fraulein Kahn – mondta. – Őrnagy. New York szélén vagyunk, az egyik külső negyedében. Két hete vesztettük el magukkal a kapcsolatot, a bőr alá ültetett adóvevőjük sem jelzett néhány órával ezelőttig semmit. Az utolsó információnk, hogy megölték az elnököt, utána megszakadt önökkel a kapcsolat. Hogy miként kerültek ide? Reméltük, hogy maguk adnak választ nekünk, mert akkor tudnánk, hogy miért nem emlékeznek. De addig is jöjjenek velem és orvosi vizsgálatnak vetjük magukat alá. >

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Steve Rogers Reptér (Queens) Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Steve Rogers Reptér (Queens) Empty Re: Steve Rogers Reptér (Queens)

Témanyitás by Bishop Pént. 18 Május 2012, 18:34

Azt hittem eddig nekem zavaros a kép, hát még ezeknek a náciknak, ők sem értenek semmit, és én sem, amikor németül kezdek el folyékonyan beszélni. A szavak segítenek az emlékek visszaszerzésében és amikor az elnök megöléséről esik szó, rögtön bevillan a dolog, a kirándulás, az osztálytársak, a véres mészárlás és a lövés, nagyon szép lövés volt tőlem. Nem tetszik ez az egész, valahogy valami nem stimmel.
~ Miért nem fogtak el minket a hősök? Mi volt az a gáz? És ha New York szélén vagyunk, valamint két hete tűntünk el, akkor hogy-hogy nem kaptak el? Túl sok a tisztázatlan dolog, nem látom át.
- Őrnagy. -tisztelgek a nő előtt- Ezek szerint sikeres volt a küldetés?!
Követem a az őrnagyot, akármennyire is zavaros a helyzet, ahogy magam ismerem nem véletlenül, elszántság és meggondoltság nélkül lőnék le egy elnököt, a bizalmatlanság inkább csak paranoiám eredménye.

_________________
Reneszánsz: Bishop, Shepherd, Liza, Lev Hudson (Légió), Tony Price VH: Andrew Ramirez, Such, Un Nefer Ramirez Ulti: Andrew Ramirez Egyéb: Andrew Ramirez Little SW: Such Tavres, Vlimtron Xreldacho
Bishop
Bishop
XMR bérenc

Hozzászólások száma : 3706
Hozzászólások régi : 195
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 14. szint - 40 kredit
Reputation : 72
Join date : 2011. Aug. 07.
Age : 28
Tartózkodási hely : ARMOR főépület

Karakteradatok
Főkarakter: Bishop
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, FSK, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

bisur13

Vissza az elejére Go down

Steve Rogers Reptér (Queens) Empty Re: Steve Rogers Reptér (Queens)

Témanyitás by Sarah Vas. 20 Május 2012, 12:00

Meglepően tapasztalom, hogy bár én azt hittem hogy angolul szólok, mégis tökéletes némettel sikerült beszélnem a nőhöz, egy kis tájszólással megfűszerezve, úgy igazából, hogy nekem az abban a momentumban fel sem tűnt, ez volt számomra az utolsó bizonyító tényező ahhoz, hogy ez valóban a valóság, s nem csak valamiféle átverés. A következő ami bevillan, az ismételten egy rakat emlék, nem is kevés, mégis úgy tűnik hogy eléggé gyorsan leperegnek, egyetem, osztálytársak, fehérház, eddig meglehetősen pörgős, majd pedig aktiválódik a program, aminek hatására mindenki a mészárszékre kerül, majd pedig az elnöknek is vége. Bennem felmerül a kérdés, hogy milyen program? Bele raktak valamit az agyunkba? Erről eddig nem igazán tudtam, mindenesetre is arra is valószínűleg saját akaratomból jelentkeztem, nem csak az erőhöz, vagy lehet hogy azzal együtt rakták azt a fejünkbe? Talán majd erre is emlékezni fogok ha eljön az ideje, most viszont… Nos már tiszta hogy miért nem emlékszem hogy hogyan kerültünk ide, valamiféle biofegyver, hát persze, csak attól tartok, hogy nem ilyen egyszerű ez az egész, ha nem tudtak minket lekövetni, az azt jelenti hogy… Ezt mindjárt kifejtem szóban a nőnek, most azonban először Eldricre nézek.
- Szép lövés volt. - Ezt el kell hogy ismerjem, majd pedig visszatérve arra, amin eredetileg is gondolkodtam, nos először is tisztelgek a nőnek, majd pedig megszólalok.
- Mivel mi nem emlékszünk, és maguk pedig nem tudtak lekövetni minket, abból arra tudnék következtetni, hogy valószínűleg megtalálták a nyomkövetőket, deaktiválták őket, és azon pár hét alatt, ameddig náluk voltunk, nem látom lehetetlennek, hogy belepiszkáltak az önök által készített dolgokba, nem lehet véletlen hogy ennyi idő után csak így itt vagyunk, ha már egyszer elkaptak minket. - Legalább is logikusan végig gondolva az egészet, így tűnik helyesnek, ha az „ önök által készített dolgok „ alatt, pedig azt értem, hogy a program, ha ők össze tudtak rakni egy ilyet, ami csak úgy aktiválódik, mi állítja meg az ellenséget, hogy felfedezve azt átírja, és a népünk ellen fordítson minket? Tartok tőle hogy ez fog történni, de lehet hogy én vagyok túlságosan… Nos nem is tudom mi, előrelátó, talán.

_________________
Reneszánsz: Sarah Storm + Jane és Fox, Mr. Smiley
VH: David Ethan, James Richards
Outsiders: Sarah Storm, Katherine Blackwood
x-diák: Gulyás Csilla
Sarah
Sarah
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1524
Hozzászólások régi : 149
Korábbi szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Aktuális szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Steve Rogers Reptér (Queens) Empty Re: Steve Rogers Reptér (Queens)

Témanyitás by Henry White Szer. 23 Május 2012, 18:50

Mikor tanultam én meg németül? Ez az első gondolat, ami beszéd közben megfogan bennem. Tökéletesen beszélünk németül, majd újabb emlékek.
Ahogy megkaptuk a parancsot, lemészároltuk a célpontot és a körülötte lévőket. Majd azok a mocskok megérkeztek, és már csak zöld füstre emlékszek, majd az itteni úgy mond feleszmélésre.
-Őrnagy!-
Tisztelgek én is, majd halkan figyelem a beszélgetést. Nem sok hozzáfűzni valóm van a dolgokhoz, de ha tettek velünk valamit, akkor az agyunkkal is babrálhattak. Talán kettős ügynökké tettek minket.....régen is ilyen paranoiás lettem volna?
-Én csak az amerikaik megérkezésére emlékszek, és valami zöld füst szerű dologra, talán valami vegyi anyag lehetett....azért nem emlékszünk a dolgokra....-
Követem az Őrnagyot, talán kiderül mi történt velünk, egyenlőre ezt tartom helyes lépésnek.

Henry White
Henry White
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 287
Hozzászólások régi : 729
Korábbi szint/kredit : 8. szint - 18 kredit
Aktuális szint/kredit : 10. szint - 22 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Tyler
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Steve Rogers Reptér (Queens) Empty Re: Steve Rogers Reptér (Queens)

Témanyitás by Thorhalla Csüt. 24 Május 2012, 11:11

2046. november 30. péntek – New York, Steve Rogers reptér (Queens)
Résztvevők: Eldric Strauss (Andrew Ramirez), Jürgen Heine (Tomek Wind) és Lothar Lütger (James Richards)

< - Rendben van, akkor megvizsgáljuk önöket, abból hátha sikerül valamit kideríteni. Kérem kövessenek! >
Nem kellett olyan messzire menni, csak néhány sarkot, ahol éppen most állítottak fel egy horogkereszttel ellátott hatalmas sátrat és a hármast is odaterelték be. Néhány nővér és orvos vért vett tőlük, megmérte a vérnyomásukat, furcsa géppel szkennelték le őket a vizsgálatokhoz. Majd magára hagyták őket, ekkor láttak újabb képeket, ugyanott voltak, ahol a gépekből kiszálltak korábban, harcolnak, másokkal, csontok törtek, vér folyt, fájdalom, egyetlen parancs bennük, amit maguknak diktáltak, hogy túl kell élni. Villanás, már csak hárman vannak talpon, legalább húsz másik társuk halott körülöttük, ők ölték meg őket, egy köpenyes alak állt meg a félhomályban.
< - Kiváló, ti vagytok, kik elhozzátok a Harmadik birodalom dicsőségét! Kövessetek! >
Itt térnek magukhoz, amikor az őrnagy lépett be a sátorba.
< - Tökéletesen egészségesek – mondta. – Az amnézia úgy tűnik, hogy normális reakció, a gáz valamilyen ideggáz lehetett és ez annak a mellékhatása, hamarosan visszafog térni az emlékezetük. Ami a nyomkövetőket illeti, valaki sebészeti úton szedte ki magukból és kutattak az agyukban is. Láttak, éreztek valami furcsát, valami mást, mint amit megszoktak itt? >

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Steve Rogers Reptér (Queens) Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Steve Rogers Reptér (Queens) Empty Re: Steve Rogers Reptér (Queens)

Témanyitás by Bishop Csüt. 24 Május 2012, 16:49

Lothar felvetései nem alaptalanok, talán az amerikaik a saját fegyverünket akarják magunk ellen fordítani, hogy most belénk programoztak egy másik utasítást, talán valaki mást kell most megölnünk, nem biztonságos visszamennünk, de a parancs az parancs, át kell esni a vizsgálatokon. Rutin dolog, vérvétel, vérnyomás és egy szkennelés, na a szkennelés rész nem rutin, ahoyg az sem, hogy itt van egy nagy horogkeresztes sátor, ezek szerint nem állunk rosszul. Gondolatok és képek futnak át újra az agyamon, nem csak hárman voltunk a laborban, többen voltak, és harcolni kellett a túlélésért, zavaros, mintha nem lennék teljesen magamnál, arra sem emlékszem hogy és kivel harcoltam vagy miért, csak arra az alakra. Magamhoz térek, társaimra nézek, ők is látták amit én? Miért egyszerre látjuk a dolgokat? Ennek utána akarok járni, nem áll össze nekem a teljes kép, csak darabokat látok, ez meg nem tetszik.
- Igen. Láttunk és éreztünk is. -válaszolom az őrnagynak, közben társaimra nézek, tudják miről beszélek- Más emlékeink vannak, valamilyen másik világról, egy egész élet, mintha ott születtünk éltünk, harcoltunk volna ezidáig. És kaptunk egy feladatot, bementünk egy reptérre aztán minden visszaváltozott, és ott találtuk magunkat ahol megtaláltak. Én speciel semmire nem emlékszem a múltamból, csak arra ami abban a másik világban történt. Erre van valamilyen magyarázat?

_________________
Reneszánsz: Bishop, Shepherd, Liza, Lev Hudson (Légió), Tony Price VH: Andrew Ramirez, Such, Un Nefer Ramirez Ulti: Andrew Ramirez Egyéb: Andrew Ramirez Little SW: Such Tavres, Vlimtron Xreldacho
Bishop
Bishop
XMR bérenc

Hozzászólások száma : 3706
Hozzászólások régi : 195
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 14. szint - 40 kredit
Reputation : 72
Join date : 2011. Aug. 07.
Age : 28
Tartózkodási hely : ARMOR főépület

Karakteradatok
Főkarakter: Bishop
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, FSK, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

bisur13

Vissza az elejére Go down

Steve Rogers Reptér (Queens) Empty Re: Steve Rogers Reptér (Queens)

Témanyitás by Sarah Csüt. 24 Május 2012, 20:34

Fogják az adást, és máris jön a szokásosnak mondható válasz, megvizsgálnak minket, természetesen, nekem ezzel pedig semmi problémám, és cinikus sem vagyok, csak nem tudom hogy mennyi dolgot tudhatnának meg belőle. Felállítanak egy sátrat, amin egy hatalmas horogkereszt díszeleg, bent pedig máris nekiállnak annak a bizonyos vizsgálatnak, mely eléggé rutinnak tűnik, legalább is a nagy része, az a gép amivel szkennelnek minket az nem, de a többi tényleg rutin, amit bármely olyan orvos megcsinálna, aki egy átfogóbb vizsgálatot akar végrehajtani, szóval igen. Eléggé gyorsan átesünk rajta, probléma nincsen, az eredmény pedig majd kiderül, most egyenlőre az újabb emlékképpel vagyok elfoglalva, harc a túlélésért, sokan voltunk, öltük egymást, és mi, a legerősebbek maradtunk csak életben, mint az evolócióban, okosabbak és erősebbek voltunk mint a többiek, s így nem buktunk el, még ha ez kissé kegyetlen is, szükséges.
- Igenis... - Nyögöm ki halkan, ahogyan követném a félhomályos alakot, de nem tudok utána menni, mert az őrnagy hirtelen felbukkanása magamhoz térít, ismételten, s eleinte kissé zavartan nézek rá, de ahogyan beszél, úgy áll vissza a tekintetem a normálra, majd a végén bólintok, de mielőtt válaszolnék, más megteszi helyettem, így végül is levesz egy kisebb, magam által felvett terhet, és nekem csak annyit kell mondanom az egészre hogy:
- Eléggé komplex és meglepően valódinak tűnő emlékek, egy olyan világban, mely tele van idegenekel, és szuperhumánok millióival, és ennek ellenére mégis meglepően reális.. - Igazolván az egészet, azt hiszem kielégítő válasz lett volna már csak az is, amit ezelőttig hallott, de ezt szerettem volna hozzátenni.

_________________
Reneszánsz: Sarah Storm + Jane és Fox, Mr. Smiley
VH: David Ethan, James Richards
Outsiders: Sarah Storm, Katherine Blackwood
x-diák: Gulyás Csilla
Sarah
Sarah
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1524
Hozzászólások régi : 149
Korábbi szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Aktuális szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Steve Rogers Reptér (Queens) Empty Re: Steve Rogers Reptér (Queens)

Témanyitás by Thorhalla Csüt. 31 Május 2012, 08:38

2046. november 30. péntek – New York, Steve Rogers reptér (Queens)
Résztvevők: Eldric Strauss (Andrew Ramirez), Jürgen Heine (Tomek Wind) és Lothar Lütger (James Richards)

Néhány másik náci is érkezett és szendvicseket, illetve üdítőt hoztak a hármasnak, hogy a jelentéstevést, vagy inkább kihallgatást otthonosabbá és kellemesebbé tegyék. Az őrnagy elgondolkodott a hallottakon és hümmögött, ahogyan hallgatta a jelentést. A végén felkelt a helyéről és kissé idegesen kezdett a rögtönzött sátorban fel és alá sétálni.
< - Szóval egy másik életből képek – gondolkodott hangosan. – Ez hasonló szimuláció lehetett, mint ahogyan önök gyakoroltak… >
Itt újabb képek villantak be a hármas elméjébe, ahogyan bementek egy gépbe, ami mindenféle szimulációt adott nekik, amik pontosan olyanok voltak, mintha a valóság lett volna, de mégsem az volt, mert nem halhattak meg és csak a kiképzés részei voltak.
< - De ha ez tényleg igaz… akkor lehetséges, hogy hasonlómódon képesek programot telepíteni önökbe. Engedjenek meg egy próbát. >
Ezzel elővett egy képet és a társaság felé mutatta.
Steve Rogers Reptér (Queens) Captain-america-2-release-date-2014_1167
Vörös Koponya volt rajta a III. Birodalom vezetője, korábban mind találkoztak vele, mielőtt a küldetésre indultak, ő úgymond apafigura volt mindenki számára, az élő példakép. Mindhárom fiatal férfi is így gondolt rá korábban, azonban most a képet meglátva mélységes gyűlöletet és megvetést éreztek, azt, hogy meg kell ölniük, kerüljön bármibe is.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Steve Rogers Reptér (Queens) Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Steve Rogers Reptér (Queens) Empty Re: Steve Rogers Reptér (Queens)

Témanyitás by Henry White Csüt. 31 Május 2012, 13:41

Tesztek, amik szokványosak voltak, semmi különös dolgot nem műveltek velünk. Pedig valami ilyesmire számítottam. Majd egy emlék ugrik be, mi hárman lemészárolunk mindenkit, azt hiszem a saját csapattársainkat, majd egy köpenyes férfi dicsérően szólít meg minket, és mi követjük őt. Az előző kérdésre csak egyetértően bólintok a társaim válaszát megerősítően. Hisz én is csak azt tapasztaltam amit ők, majd újabb kép, ahogy szimulációkban képeznek minket. Zavartan megrázom a fejem, lassan már nem tudom mi a valós és mi nem az.
A képre gyűlölködve összehúzódik az arcom és kis híján már mozdulok, hogy kitépjem a kezéből a képet és összetépjem, de az utolsó pillanatban visszafogom magam valahogy. Hátra dőlők....
<-Azt hiszem babráltak az agyunkkal...->
Hisz érzem, hogy felnéztem erre a férfi, egy példakép volt a számomra, ugyan akkor most legszívesebben ha itt lenne előttem megölném, ha tehetném. Ha ennyiszer átmosták az agyam, egyáltalán hihetek saját magamnak, az emlékeimnek egyáltalán?
Henry White
Henry White
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 287
Hozzászólások régi : 729
Korábbi szint/kredit : 8. szint - 18 kredit
Aktuális szint/kredit : 10. szint - 22 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Tyler
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Steve Rogers Reptér (Queens) Empty Re: Steve Rogers Reptér (Queens)

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 3 oldal 1, 2, 3  Next

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.