Cleese ház

Go down

Cleese ház Empty Cleese ház

Témanyitás by Cerebro Hétf. 09 Nov. 2015, 23:43

Harry Cleese és a fiának, Fürtöskének a háza a negyedben.

_________________
Cerebro központi adattára - ahol minden fontos információ egy helyen megtalálható az XMR-el kapcsolatban!
XMR wikipédia - minden egyhelyen a megszokott wikipédia elrendezés szerint
Fórumon kívüli elérhetőségek - minden más XMR érintettségű oldal, topsite stb
Discord chat szerver - az oldal új chat központja, ahol szinte mindig sokan fenn vagyunk
Tutorialok - az oldal újításainak listája linkekkel, hogy mi hol található
Sith és Jedi archívum - ahol minden fontos információ egy helyen megtalálható az Little SW-vel kapcsolatban!
Cerebro
Cerebro
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 1406
Hozzászólások régi : 109
Korábbi szint/kredit : 2.szint - 6 kredit
Aktuális szint/kredit : 11.szint - 25 kredit
Reputation : 5
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Cerebro
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Mindegyik és egyik sem

Vissza az elejére Go down

Cleese ház Empty Re: Cleese ház

Témanyitás by Michael Nikostratos Pént. 13 Nov. 2015, 11:46

Kisétáltunk a házból, én pedig feldobtam a kalapomat a fejemre, és megigazítottam a ruházatom. A férif nem nagyon akart válaszolni, de azért egy tömör mondatot kaptam még, miszerint ugyan az a nagyapánk. Megvontam a vállam, úgy érzem az is egy alkoholista szerencsétlenség lehet, mint a fater, de nem nagyon teszem már szóvá. Így is eléggé kihúztam a gyufát a Göriknél, nem akarom meg is gyújtani. Pár percet sétálunk, ahol én némaságba burkolózok, bár ha kérdeznek válaszolok. A házhoz érve elmondják, hogy szóltak a tagnak, aki vár minket az irodájában. Nem egy tipikus behajtós dolog, így, hogy a görögök emberéről beszélünk, nem mehetek be és törhetem el a kezét csak úgy, mint egy senkiházi suhancnak. Főleg, hogy úgy tűnik magas rangban van a gyerek. A kíséretünk megáll, mi pedig bemehetünk. Nem is várakoztatok senkit, megindulok kényelmes tempóban, és ha odabent látok egy liftet, akkor azzal, ha nem, akkor lépcsőzve megyek fel a harmadikra, egyenesen az irodát keresve. Még nem tudom, hogy mit mondjak, úgy érzem célszerű lenne a diplomatikus megközelítés, de valahogy sose volt erősségem a dolog. Ettől függetlenül nem lankad a lelkesedésem.

_________________
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Karakterek: Michael Nikostratos | Out: Maximiliam Myzzrim, Mopateu Zakataka | VH: ifj. Tell Vilmos | FSK: Pherol Tandes, Ignacy Rotblat-Rostowski |-|
Egyéb karakterek: Tomas Burton, King Raten Chromixen, Alex Fisher
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Michael Nikostratos
Michael Nikostratos
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1063
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 39
Join date : 2014. Mar. 22.

Karakteradatok
Főkarakter: King Raten Chromixen
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW, FSK

Vissza az elejére Go down

Cleese ház Empty Re: Cleese ház

Témanyitás by Lady Gaia-Vell Szomb. 14 Nov. 2015, 00:00

//Paci jelezte, hogy nem fog tudni írni, így szerdán lesz új kör.//

_________________
Reneszánsz/alter realitások: Gaia Vell tábornok, Johanne Jones Tao , Reena Reynolds, Felicia Paran,
Továbbiak: Eshana Swati Khan, Mesélő, Ghost. A.I.M. Felső Tanács, A.I.M. Birodalom, Hydra emberei, MODOC
Továbbiak: Morgan Le Fay, Természetfelettiek, Niclas Richard Jørgensen, Roxxon emberei
Cerebro központi adattára - ahol minden fontos információ egy helyen megtalálható az XMR-el kapcsolatban!
Cleese ház AZMJc6k
Lady Gaia-Vell
Lady Gaia-Vell
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 2530
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 65
Join date : 2013. May. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3180-felicia-paran https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Cleese ház Empty Re: Cleese ház

Témanyitás by Patrick H. Brandt Vas. 15 Nov. 2015, 17:51

~ Csendben van ~ örült hogy a Michael nevű férfi már nem beszélt. Így azért a kettejük túlélési esélye jelentősen megnő. Már-már vidámabban is érezhetné magát, amikor az érkezéskor rossz hírt kap. Mármint, hogy várják már őket és kénytelenek ketten felmenni. Kíséret nélkül úgy, hogy az egyikük egy forrófejű szájhős aki pénzt akar behajtani, míg ő pedig az új rabszolgáját szeretné megmustrálni és ha arról van szó figyelmeztetni "Fürtöskét", hogy baja lehet ha megtartja a nőt. Rossz esélyekkel indulnak felfelé az oroszlánbarlangba, miközben neki egy darab kése van. Legalább még nem tekintik ellenségnek. Nem is szeretne eljutni arra a szintre. Patrick folyamatosan követi Michaelt, aki látszólag magabiztosan halad előre. Ő maga nem siet, nem akar feltűnősködni. Álljon először elő ő a problémájával majd fürtöskénél. Patrick ráér. Ő a második ember és a háttérben marad még.


Felszerelés:

_________________
~ Élj tisztán, harcolj mocskosul. ~ A test amiben élsz, nem a tiéd. Amikor hatással vagyunk egymásra, akkor már a miénk. ~  
Patrick H. Brandt
Patrick H. Brandt
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 42
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2015. Jan. 21.

Karakteradatok
Főkarakter: Patrick Hale Brandt
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Cleese ház Empty Re: Cleese ház

Témanyitás by Lady Gaia-Vell Szer. 18 Nov. 2015, 00:00

Résztvevők: Michael Nikostratos és Patrick H. Brandt
Következő körváltás: 2015. november 22. (vasárnap)

Cleese ház 5Ug02Vj

A két férfi felbaktatott az épületen belül a megfelelő helyre, ahol valószínűleg kopogtak is, vagy becsöngettek majd az ajtón, hogy felhívják magukra a figyelmet. Nem sokkal később egy hosszú vörös hajú, kissé alulöltözött nő nyitott ajtót nekik.
- Üdv, miben segíthetek? – kérdezte.
Ha mondják, hogy Fürtösként keresik, akkor kitárja az ajtót és mosolyogva int nekik.
- Fáradjanak be, én már úgyis épp távozóban vagyok – mondta. – Menjenek végig itt a folyosón, utána a végén balra kell fordulni és ott lesz.
Ezzel, ha a két férfi belép, akkor a nő ki és sietve távozik. Ha a páros végigmegy azon az úton, amit mondott a nő, akkor egy kellően tágas nappali fogjad ott őket. A hosszú kanapészerű ülőalkalmatosságon három hölgy feküdt végig, rajtuk csak bikini, vagy épp nagyon lenge selyemruhák voltak, amik éppen csak alig takartak valamit. Fürtöske éppen a fotelben ült és egy pohár italt kortyolgatott. Patrick egyelőre nem látta a keresett célszemélyt, a hölgyek pedig mind fehérbőrűek voltak és nem tűnt úgy, hogy erőszakkal lennének itt.
- Micsoda kellemes csalódás, egy rokon és – itt Patrick felé fordult. – Önt nem ismerem. Foglaljanak helyet, kérnek egy italt?
A hölgyek erre azonnal felpattantak, ha a férfiak kértek valamit, akkor hoztak és így már volt hely leülni is.
- Miért kerestek fel a szabadnapomon? – érdeklődött. – És miért pont idehaza?

//Belépéskor a bal alsó látvány fogad titeket, félúton balra a jobb alsó. És a folyosó végén pedig a felső rész.//
Cleese ház Russian_hill_160210_01

_________________
Reneszánsz/alter realitások: Gaia Vell tábornok, Johanne Jones Tao , Reena Reynolds, Felicia Paran,
Továbbiak: Eshana Swati Khan, Mesélő, Ghost. A.I.M. Felső Tanács, A.I.M. Birodalom, Hydra emberei, MODOC
Továbbiak: Morgan Le Fay, Természetfelettiek, Niclas Richard Jørgensen, Roxxon emberei
Cerebro központi adattára - ahol minden fontos információ egy helyen megtalálható az XMR-el kapcsolatban!
Cleese ház AZMJc6k
Lady Gaia-Vell
Lady Gaia-Vell
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 2530
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 65
Join date : 2013. May. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3180-felicia-paran https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Cleese ház Empty Re: Cleese ház

Témanyitás by Patrick H. Brandt Szomb. 21 Nov. 2015, 12:32

A felfelé vezető úton próbálja felmérni a menekülési lehetőségeiket. Ablakot, más lakás ajtaját, beugrót, szemétledobót, liftet. Akármit. Már egy porral oltónak, tűzoltó tömlőnek vagy fejszének is kiváltképp örülne. Hiába próbálja a nagyképű görögre hárítani a nyitás lehetőségét az nem cselekszik, ezért Patrick kopog. Szándékosan erősebben teszi a kelleténél, majd mikor észre kéne vennie magát, hirtelen visszarántja a kezét mint aki nem is akart ilyen erővel koppintani. Az ajtónyitásnál egy pillanatra nyitva hagyja a száját, amíg végigméri a nőt. Aztán röviden csak odaveti széles vigyorral az arcán, hogy Fürtöskéhez jöttek. Aztán megindulnak befelé az oroszlán, vagy inkább Cerebros barlangjába.
-
Húúú...oooáoo... - nézegette a szobrokat ahogy haladtak egyre beljebb. Amikor a nappaliba értek újra eltátotta a száját de csak egy pillanatra. Széles, kaján vigyort ültetett ki az arcára miközben pofátlanul méregette Fürtöske prostijait. - Ti görögök majdnem olyan jól tudtok élni, mint mi.  - jegyezte meg elismerően, majd ahogy tekintete találkozott Fürtöskéjével vigyázzba vágta magát. És mivel a kísérője nem szólalt meg, ő kezdett bele a mondókájába. - Szóval, odafönt keresnek egy fekete lányt aki elvileg nemrég, aki lehet hogy hozzád került. Ha igen gyorsan el kéne engedni, mert bajt hozhat a familiádra, vagy hogy hívjátok. Szóval én tudom azonosítani. Ezért hozott ide Stratos...szóval én meg JF vagyok, mint az elnök. Az amelyiket lelőtték.

Felszerelés:

_________________
~ Élj tisztán, harcolj mocskosul. ~ A test amiben élsz, nem a tiéd. Amikor hatással vagyunk egymásra, akkor már a miénk. ~  
Patrick H. Brandt
Patrick H. Brandt
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 42
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2015. Jan. 21.

Karakteradatok
Főkarakter: Patrick Hale Brandt
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Cleese ház Empty Re: Cleese ház

Témanyitás by Michael Nikostratos Szomb. 21 Nov. 2015, 23:20

A lift felvisz minket, és láthatjuk, hogy elég fullos helyen él a csávó. Számítottam egy titkárnőre vagy valamire, de ehelyett egy hostessnek tűnő csaj fogad minket. Nem hat meg, nem dugni jöttem.
- Egyrészt Fürtöskét keressük. Másképp dobhatsz egy telefonszámot. - válaszolok, mert azért mégis egy egész jó nőről beszélünk. Valószínűleg nem olcsó, de egy alkalmat azért megérhet. Miután bejutottunk, nem nagyon nézegetem a kecót, és az útmutatáshoz hűen haladok előre, amíg el nem érjük a célunkat, akiket körbevesznek a luxusprostik. Tud élni, nem csoda, hogy tartozik mindenkinek. Nem tudom, hogy köztük van-e a lopott k-rva, illetve ezek közül mennyit fizetett ki, de nem is nagyon érdekel. Mondjuk nem úgy néznek ki, mint akik nem kapnak elég pénzt.
- Kellemes családi összetalálkozás. - bólintok, úgy döntök hogy ha ilyen helyen él, akkor tényleg megérdemel egy kis tiszteletet, úgyhogy előveszem a diplomáciai képességeimet. - Sajnos, mégse azért jöttem, hogy kellemesen töltsük az időt. Tartozol a Szellemnek, és Ernestónak is. Az előbbi küldött, hogy törlesztened kellene mindkét számládat rajtam keresztül. -magyarázom, és próbálom barátságos hangnemben tenni mindezt, ne érezze se fenyegetésnek, se kényszerítésnek.
- Tulajdonképpen jól is jársz vele, nem kell ezzel vesződj, itt vagyok önkéntes futárnak. - vigyorgok, és leülök egy szabad fotelba, ha van ilyen, és leveszem a kalapomat is.- Egy scotchot elfogadnék. - bólintok a felajánlásra.

_________________
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Karakterek: Michael Nikostratos | Out: Maximiliam Myzzrim, Mopateu Zakataka | VH: ifj. Tell Vilmos | FSK: Pherol Tandes, Ignacy Rotblat-Rostowski |-|
Egyéb karakterek: Tomas Burton, King Raten Chromixen, Alex Fisher
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Michael Nikostratos
Michael Nikostratos
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1063
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 39
Join date : 2014. Mar. 22.

Karakteradatok
Főkarakter: King Raten Chromixen
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW, FSK

Vissza az elejére Go down

Cleese ház Empty Re: Cleese ház

Témanyitás by Lady Gaia-Vell Vas. 22 Nov. 2015, 00:01

Résztvevők: Michael Nikostratos és Patrick H. Brandt
Következő körváltás: 2015. november 26. (csütörtök)

A nő csak egy megvető pillantást engedett meg Michael irányába. Számára ismerős lehetett, ha volt korábban a görögök kaszinójában, akkor a nő ott énekes volt és többször is fellépett. Ugyanez volt igaz Patrickra, hogy ő is megismerhette. Amint a két férfi bent volt, egymás után adták elő, hogy mit is szeretnének a férfitól. Elsőre Patrick volt az, aki elmondta, hogy mit szeretne, közben pedig a kért italt elmegy megcsinálni az egyik nő és ki is viszi Michael-nek.
- Csak biztos árut veszek, amire garanciát is vállalnak – mondta. – Nem kerülhetett bele olyan, aki gondot okoz.
Végül felsóhajtott és intett az egyik lánynak.
- Hívjátok a többit is ide, JF had nézhesse meg, hogy itt van-e, akit keres.
Az egyik lány el is sietett, közben pedig Michael is előadhatta, hogy mit akar. Ezek a kérések, követelések közel sem nyerték el annyira a tetszését, mint amit Patrick akart tőle.
- Először is, nem tartozom Szellemnek – mondta. – Az információ, amit megvett tőlem helyes volt. Arról nem én tehetek, hogy az emberei elcseszték és ezért nem tudta a nyakéket megszerezni és ezért kéri vissza azt, amit adott. Ezt nyugodtan megmondhatod neki.
Belelkortyolt az italába és lehúzta azt.
- Ernesto, halott árúért nem fizetek – felelte. – Az egyik vásárolt nő megölte magát mielőtt elért volna hozzám, halottért nem fizetek… nem sértettem meg semmilyen szabályt.
Közben az a lány, aki elment a négerekért megérkezett, három nőt kísért ki. Mindannyian felötözve, tisztán, sebeik el voltak látva, bilincs, vagy efféle nem volt rajtuk, de zavarban voltak és féltek. Ellenben a nő, akit keresett Patrick nem volt közöttük.
- Rajtuk kívül volt a negyedik, akit be akar hajtani Ernesto… őket kifizettem, plusz borravalót is adtam, de engem illetne kártérítés, nem őt.


A hozzászólást Madame Hydra összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. 26 Nov. 2015, 00:02-kor.

_________________
Reneszánsz/alter realitások: Gaia Vell tábornok, Johanne Jones Tao , Reena Reynolds, Felicia Paran,
Továbbiak: Eshana Swati Khan, Mesélő, Ghost. A.I.M. Felső Tanács, A.I.M. Birodalom, Hydra emberei, MODOC
Továbbiak: Morgan Le Fay, Természetfelettiek, Niclas Richard Jørgensen, Roxxon emberei
Cerebro központi adattára - ahol minden fontos információ egy helyen megtalálható az XMR-el kapcsolatban!
Cleese ház AZMJc6k
Lady Gaia-Vell
Lady Gaia-Vell
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 2530
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 65
Join date : 2013. May. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3180-felicia-paran https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Cleese ház Empty Re: Cleese ház

Témanyitás by Patrick H. Brandt Szer. 25 Nov. 2015, 22:54

- Én vagyok a kiterjesztett garancia. - Csalt kaján vigyort az arcára Patrick, ami aztán hamar leolvadt róla amikor fürtöske a másik görög kéréseivel kezdett foglalkozni. Patrick érezte, hogy ennek még akár leszámolás is lehet ennek a vége. Mondjuk mindenki féltette volna az életét aki a két férfi közelében volt. Vagy csak Michael közelében. Tett is egy lépést oldalra, hogy eltávolodjon tőle, miközben zsebre vágta a kezét és látványosan a berendezést kezdte fürkészni, miközben nagyon is odafigyelt a két másik beszélgetőre. Tartott attól, hogy fedezékbe kell ugrania. Ebbéli aggodalma csak nőni kezdett amikor a vendéglátójuk elkezdett furcsán viselkedni. Patrick védekezően kapta maga elé a kezeit.
-
Tökre megértem loncsos nagykutya. De tényleg. Ezek nem a parás csajok. Szóval, már mennék is. Tegye meg, hogy megmondja hova dobták ki az elromlott árut, meglesem és soha többet nem hall rólam. Tökre nem.


Felszerelés:

_________________
~ Élj tisztán, harcolj mocskosul. ~ A test amiben élsz, nem a tiéd. Amikor hatással vagyunk egymásra, akkor már a miénk. ~  
Patrick H. Brandt
Patrick H. Brandt
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 42
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2015. Jan. 21.

Karakteradatok
Főkarakter: Patrick Hale Brandt
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Cleese ház Empty Re: Cleese ház

Témanyitás by Michael Nikostratos Szer. 25 Nov. 2015, 23:23

Először a néger srác beszélt, aki meg is kapta a választ, ebből már le is jött, hogy nem akar akadékoskodni a "rokon", már ha tényleg az. Nem teljesen hittem ebben az egészben, bár nem ismertem a családfám, így cáfolni se tudtam a dolgot. A lényeg, hogy amíg a kurvákkal kapcsolatban intézték az ügyeiket, hozzám fordult, és elmondta, hogy igen csak félreinformáltak, nem tartozik senkinek, satöbbi. A tipikus dolog, mindig mindenki a póstást hibáztatja. Pedig én aztán kurvára nem tehetek ezeknek a félreértéséről.
- Figyelj, rokon. - mondom higgadtan, és körbe futtatom az italom a pohár oldalán, majd belekortyolok. - Én nem vagyok békebíró, és nem ismerem az ügy részleteit. Ne engem okolj a félreértésetekért, én csak egy futár vagyok, egy postás. Nem akarok gondot sem. - dőlök hátra. - Ahogy te sem. Mi lenne, ha visszazúznék a Szellemhez, előadnám az álláspontod, és az érveidet. Persze telefonon egyszerűbb lenne az egész. - mondom, és megvonom a vállam, majd leteszem a poharam, és felállok. - De akkor maradjunk ennyiben. Megmondom Szellemnek, hogy részedről egyenlőnek tekinted a számlát. - porolom le a ruhámat indulásra készen. Nem vagyok hülye, nem fogok balhéba keveredni a görögök területén, az egyik komoly tagjukkal. - Köszönöm az italt. - teszem még hozzá mosolyogva.

_________________
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Karakterek: Michael Nikostratos | Out: Maximiliam Myzzrim, Mopateu Zakataka | VH: ifj. Tell Vilmos | FSK: Pherol Tandes, Ignacy Rotblat-Rostowski |-|
Egyéb karakterek: Tomas Burton, King Raten Chromixen, Alex Fisher
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Michael Nikostratos
Michael Nikostratos
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1063
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 39
Join date : 2014. Mar. 22.

Karakteradatok
Főkarakter: King Raten Chromixen
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW, FSK

Vissza az elejére Go down

Cleese ház Empty Re: Cleese ház

Témanyitás by Lady Gaia-Vell Csüt. 26 Nov. 2015, 09:11

Résztvevők: Michael Nikostratos és Patrick H. Brandt
Következő körváltás: 2015. november 30. (hétfő)

Patrick tudott egy lépést tenni oldalra, így kikerült a két férfi közvetlen közeléből és máris nagyobb biztonságban érezhette magát. és szerencsére semmi sem történt, senki sem esett neki és semmi sem történt.
- A halott már nincs meg, de vannak róla képek, ha azok érdeklik JF, azokat mutattuk meg Ernesto-nak is.
Amennyiben ez megfelel Patricknak, akkor az asztalról felvett egy tabletet és megnyitott rajta valamit, majd a néger férfi felé nyújtotta. A képeken roppant sajnálatos módon az a felség volt, akit kerestek. A karja és a nyaka volt felvágva, kivérezve feküdt a földön. Határozottan látszott, hogy vagy remekül álcázták a gyilkosságot, vagy tényleg öngyilkosság volt. A bal kézen vágások látszottak hosszában, látszott, ahogyan a nő keze megakadt a fájdalomtól, mintha meggondolta volna magát. ugyanez volt a nyakra is igaz, balról jobbra vágás, ráadásul rosszul, fájdalmas és lassú halál lehetett mire belefulladt a saját vérébe.
- Ő volt az? – kérdezte végül Fürtöske.
Michael belekóstolt az italba, ami roppant finom és első osztályú volt, úgy tűnt, hogy Fürtöske rendesen tud élni. Látható volt, hogy a férfi is megkönnyebbült, hogy nem lesz balhé és senki sem akar azt. Bólintott Michael szavaira.
- Nem muszáj visszamenni – mondta. – A másik szobában – mutatott egy irodaféleség felé. –van zárt láncú rádió. A négyes csatornát használja Szellem, tud vele beszélni.
Ajánlotta fel, hogy ezzel ne veszítsen a fiatal férfi semennyi időt. Ha Michael ezt elfogadja, akkor az iroda is modernül berendezett hely volt és valóban az asztalon volt egy rádió, ha azon próbálkozott, akkor fel is tudja venni a kapcsolatot Szellemmel, aki felel is a hívásra.

//Elnézést, hogy most reggel lett csak reag, máskor nem így lesz, csak említettem is a migrént este...//

_________________
Reneszánsz/alter realitások: Gaia Vell tábornok, Johanne Jones Tao , Reena Reynolds, Felicia Paran,
Továbbiak: Eshana Swati Khan, Mesélő, Ghost. A.I.M. Felső Tanács, A.I.M. Birodalom, Hydra emberei, MODOC
Továbbiak: Morgan Le Fay, Természetfelettiek, Niclas Richard Jørgensen, Roxxon emberei
Cerebro központi adattára - ahol minden fontos információ egy helyen megtalálható az XMR-el kapcsolatban!
Cleese ház AZMJc6k
Lady Gaia-Vell
Lady Gaia-Vell
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 2530
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 65
Join date : 2013. May. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3180-felicia-paran https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Cleese ház Empty Re: Cleese ház

Témanyitás by Patrick H. Brandt Vas. 29 Nov. 2015, 15:32

Patrick csak bólintott és átvette a tabletet. Elkezdte nézegetni a képeket, miközben nagy szemeket meregetett azok láttán. Kicsit váltott egyik képről a másikra. Megnézte közelebbről és távolabbról is őket. Húzogatta a száját és közben szipogott. A nézelődés közben hallgatózott is. Kifejezetten örült annak, hogy kicsit enyhült a légkör. Sokkal jobban és gyorsabban tudott úgy gondolkodni, hogy nem érezte annak a veszélyét, hogy önhibáján kívül egy gyors gyilkosság szemtanújává válik. Arcáról azt lehetett közben leolvasni, hogy a kezdeti undor és megdöbbenés után a rosszallás vette át a helyét a fejében. Összehúzta húsos ajkait és úgy adta vissza vagy tette le az asztalra a tabletet.
-
Kár érte, jó bőr volt. De ő nem az. Ami magának szerencse...szóval nekem meg tökre nem az, mert kereshetem tovább. - Azzal zsebre vágja a kezeit és kissé meghajol. - Szóval...én megyek is. Oké? További szép napot...ha nincs más.


Felszerelés:

_________________
~ Élj tisztán, harcolj mocskosul. ~ A test amiben élsz, nem a tiéd. Amikor hatással vagyunk egymásra, akkor már a miénk. ~  
Patrick H. Brandt
Patrick H. Brandt
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 42
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2015. Jan. 21.

Karakteradatok
Főkarakter: Patrick Hale Brandt
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Cleese ház Empty Re: Cleese ház

Témanyitás by Lady Gaia-Vell Hétf. 30 Nov. 2015, 00:01

Résztvevők: Michael Nikostratos és Patrick H. Brandt
Következő körváltás: 2015. december 4. (péntek)

- Valóban kár volt – mondta Fürtöske is. – Pedig roppant jó sora lett volna, gazdagág, luxus…
Valószínűleg ezzel a nő férje nem igen értett volna egyet, de ez már nem igen fog kiderülni. A férfi bólintott arra, hogy Patrick már távozna is. A görög felállt és a kezét nyújtotta felé.
- Ha tényleg távozik, remélem megtalálja a keresett hölgyet – mondta.
Ezek után Patrick távozhat, ha szeretne. senki sem állítja meg, ki tud menni a lakásból, a lépcsőházból. A fizetséget mindenképp megkapja lent az épület előtt. Ha szüksége van rá, akkor kíséretet is kap, akik visszakísérik őt a semleges területre. Ha ezzel nem élt, akkor is láthatta, feltűnhetett neki, hogy nem túl diszkréten, de követik és szemmel tartják. A helyieknek esze ágában sem volt a saját területükön álcázni magukat. Mindazonáltal hacsak nem keresi a bajt, akkor semmilyen atrocitás nem éri és néhány perc séta után kiérhet a piac szélére és mehet amerre akar.

Michael ugyanaz.

_________________
Reneszánsz/alter realitások: Gaia Vell tábornok, Johanne Jones Tao , Reena Reynolds, Felicia Paran,
Továbbiak: Eshana Swati Khan, Mesélő, Ghost. A.I.M. Felső Tanács, A.I.M. Birodalom, Hydra emberei, MODOC
Továbbiak: Morgan Le Fay, Természetfelettiek, Niclas Richard Jørgensen, Roxxon emberei
Cerebro központi adattára - ahol minden fontos információ egy helyen megtalálható az XMR-el kapcsolatban!
Cleese ház AZMJc6k
Lady Gaia-Vell
Lady Gaia-Vell
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 2530
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 65
Join date : 2013. May. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3180-felicia-paran https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Cleese ház Empty Re: Cleese ház

Témanyitás by Michael Nikostratos Szer. 02 Dec. 2015, 23:12

Érezni lehetett a scotchon a minőséget, nagyon finom, zamatos utóíze volt, szinte semmi érdes, erőteljes hatása nem volt. Nem lehetett olcsó, és már az első korttyal beleszerelmesedtem. Végül felajánlotta, hogy nem muszáj visszamennem, telefonálhatok innen is, amire bólintottam.
- Köszönöm, ez nagyban meggyorsítja a feladatot. Élnék a lehetőséggel. - mondtam, és a poharamat magammal víve léptem be a szobába. Idebent valóban volt egy rádió az asztalon, amihez odaültem, és megpróbáltam felvenni a kapcsolatot a Szelemmel.
- Michael vagyok. - mutatkozom be, és egyből a lényegre is térek. - Fürtöske nem hajlandó fizetni, azt mondja a te embereid rontották el az akciót, az ő információja helyes volt. Ezen kívül bizonyítékai vannak arra nézve, hogy Ernesto kurvája öngyilkosságot követett el, és a halott áruért sem hajlandó fizetni, sőt, elmondása alapján még a plusz borravalóval is túlfizette őt, szóval ezt a számlát is törlesztettnek tartja. Információ hiányában ezeket az érveket cáfolni nem tudom, szóval meggyőzni sem. Az erőszak pedig nem játszik, elfelejtettél szólni a tag rangjáról. Nem szívesen rúgatnám ki magam. További utasítások, tippek? - próbálok tömören beszélni, hogy ne húzzam az időt. Számítok rá, hogy ezek után Szellem úgy dönt, nem teljesítettem az alku rám eső részét, és ezzel az üzlet is semleges, de nem igazán tudok mit kezdeni a helyzettel. Sajnos ez egy ilyen halott kör volt. Szellem válaszától függetlenül, bár meghallgatom a nőt, utána kimegyek a szobából, bár még nem tudom hogyan tovább. Van még időm, és érdekelne, hogy a "rokonom" mennyire beszédes fajta, bár a vendégszeretetével sem kívánok visszaélni.

_________________
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Karakterek: Michael Nikostratos | Out: Maximiliam Myzzrim, Mopateu Zakataka | VH: ifj. Tell Vilmos | FSK: Pherol Tandes, Ignacy Rotblat-Rostowski |-|
Egyéb karakterek: Tomas Burton, King Raten Chromixen, Alex Fisher
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Michael Nikostratos
Michael Nikostratos
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1063
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 39
Join date : 2014. Mar. 22.

Karakteradatok
Főkarakter: King Raten Chromixen
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW, FSK

Vissza az elejére Go down

Cleese ház Empty Re: Cleese ház

Témanyitás by Lady Gaia-Vell Pént. 04 Dec. 2015, 00:01

Résztvevők: Michael Nikostratos
Következő körváltás: 2015. december 8. (kedd)

Michael annak hála, hogy tudta melyik csatornát, sávot kell használnia, szinte azonnal választ is kapott Szellemtől.
- Itt Szellem – halhatta a nő hangját. – Hallgatom, hogy mit derített ki.
Ezek után tudta Michael elmondani, amit akart. A nő pedig sem sorrendben válaszolt arra, mint ahogyan a témák sorba jöttek. Így az Ernesto ügye volt az első.
- Ez így logikus – mondta. – Valóban senki sem fizetne olyasvalamiért, amit még a tulajdonának sem mondhat, mert előtte elveszti.
A hangja is érzéketlen volt, mintha csak egy tárgyról beszélne és nem pedig egy élő személyről. Mondjuk ezt Michael is láthatta, hogy így könnyebb volt szemet hunyni ezek felett, hogy nem személyesítették a rabszolgákat. A nő szavai után úgy tűnt, hogy az ügyek felét már le is rendezte.
- Ezt akkor továbbítom majd Ernesto irányába, ami a másik ügyet illeti…
Itt elharapta a mondatot, hallhatóan nem volt elégedett a válasszal és nem igen tetszett neki, ahogyan Fürtöske le akarta őt rázni.
- A rang nem fontos, nem is gondoltam arra, hogy ki akarja belőle verni az információt – állapította meg. – Főleg, hogy az erőszak ugyebár tiltott idelent. Így ők sem emelhetnek kezet önre Mr. Nikostratos.
Néhány pillanatra elhallgatott.
- Számomra mindez nem elég. Ő pontos információkat ígért, mindent beleértve. Kódok, őrök nevei, státusza, útvonalak, minden. Remélem érti, hogy mire gondolok. Az információk, amiket adott hamisak voltak és lejártak. Szorítsa sarokba, hasson rá szavakkal. Biztosan veszem, hogy menni fog. A jelenlegi rangjában úgyis szükség van minderre, hogy gyakorlatban maradjon.

_________________
Reneszánsz/alter realitások: Gaia Vell tábornok, Johanne Jones Tao , Reena Reynolds, Felicia Paran,
Továbbiak: Eshana Swati Khan, Mesélő, Ghost. A.I.M. Felső Tanács, A.I.M. Birodalom, Hydra emberei, MODOC
Továbbiak: Morgan Le Fay, Természetfelettiek, Niclas Richard Jørgensen, Roxxon emberei
Cerebro központi adattára - ahol minden fontos információ egy helyen megtalálható az XMR-el kapcsolatban!
Cleese ház AZMJc6k
Lady Gaia-Vell
Lady Gaia-Vell
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 2530
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 65
Join date : 2013. May. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3180-felicia-paran https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Cleese ház Empty Re: Cleese ház

Témanyitás by Michael Nikostratos Hétf. 07 Dec. 2015, 00:35

A feladatom egyik része tiszta sor, sikerült tisztáznom a rokonomat az Ernesto féle vádak alól. Ez már fél siker, de mégse elég, hogy információt kapjak a nőtől, aki hallhatóan nincs velem teljesen megelégedve. Először azt hittem, hogy nem fogja kimondani, csak utalni rá, hogy dolgozzak tovább a srácon, de tévedtem, nagyon is parancsolóan hangzik ahogy beszél. Ez egy pillanatra fellobbantja bennem a lángot, de hamar eszembe jut, hogy most van joga hozzá, hiszen ő a munkaadóm. Nem egyenlő partnerek vagyunk, egyértelműen ő szabja a feltételeket, és nekem úgy kell tennem, ha azt akarom, hogy legyen valami az egyezségünkből. Sóhajtok halkan, hogy ne hallja, mielőtt válaszolnék.
- Rendben. Majd jelentkezem. - mondom, és leteszem a telefont, miközben az ajtó felé fordulok, és ismét belekortyolok az italomba. Kimegyek, és ha ott találom Fürtöskét, akkor meg is szólítom.
- Beszéltem Szellemmel, az Ernesto ügyet tisztáztam, és elfogadták az érveidet, amik ésszerűek voltak. Ami a Szellemet illeti... nos, te is tudod, hogy nem teljesítetted az alku rád eső részét. Teljes információt ígértél, ami alapján az emberek nem csúszhattak volna el. Nem ők rontották el az akciót, hanem az információid voltak hiányosak, és így nem lehetett sikeresen megtervezni az akciót. Te is tudod, hogy amiket adtál, azok nagy része hibás, vagy lejárt volt. Az emberek pedig ezért "cseszték el", ahogyan te fogalmaztál. Vádaskodhatunk, és dobálhatjuk a labdát egymásnak, de ez nem fogja megcáfolni az igazságot. - mondom nyugodt hangon, és a végén belekortyolok az italomba, miközben végig a tagot figyelem komor, átható tekintettel. Figyelem a reakcióit, hogy valamiről árulkodik-e az arcmimikája, mondok-e olyat, ahol láthatom, hogy jó helyre találtam. Keresem a hazugság nyomait is, ha válaszol, az arcjátékát, bármit, ami elárulhatja. Mint a pókerben, most is az emberből kell olvassak, nem pedig a kártyákból.

_________________
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Karakterek: Michael Nikostratos | Out: Maximiliam Myzzrim, Mopateu Zakataka | VH: ifj. Tell Vilmos | FSK: Pherol Tandes, Ignacy Rotblat-Rostowski |-|
Egyéb karakterek: Tomas Burton, King Raten Chromixen, Alex Fisher
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Michael Nikostratos
Michael Nikostratos
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1063
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 39
Join date : 2014. Mar. 22.

Karakteradatok
Főkarakter: King Raten Chromixen
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW, FSK

Vissza az elejére Go down

Cleese ház Empty Re: Cleese ház

Témanyitás by Lady Gaia-Vell Hétf. 07 Dec. 2015, 12:10

Résztvevők: Michael Nikostratos

Michael amint kiment Fürtöske ugyanott volt, mint korábban, csak éppen egy új pohár italból iszogatott és az egyik nő éppen szőlőszemet tett a szájába. De amint Michael kiért a lányt elhajtotta magától, így minden figyelmét a kuzinjára tudta fordítani. Igazából semmit sem lehetett leolvasni róla, vagy Michael volt kellően gyakorlatlan, vagy pedig a fickó volt túl jó mindebben. Vagy mindkettő. Mindazonáltal a férfi fáradtan és unottan sóhajtott fel a szöveg felénél. Amíg Mich beszélt, addig is ő maga felkelt és az egyik szekrényhez lépett oda, kivéve belőle egy borítékot. Amikor visszafordult Mich addigra tudta befejezni, amit akart, majd Fürtöske átnyújtotta neki a kezében levő tárgyat.
- Ez volt, amivel „tartozom” – mondta. – Legyen vele a szajha boldog, akkor sem fogja kompenzálni, hogy a saját emberei verték át és nem én. Tőlem a rendes információkat kapta, nem vagyok ostoba, hogy a tekintélyemet sodorjam veszélybe.
Ha Mich elvette, akkor a fickó a fejével intett, hogy távozhat. Lent újfent kíséretet kapott, akik a negyed határáig vitték el őt. Onnan már könnyedén visszatudott menni Szellemig, aki elégedetten vette át a pénzt, hogy elvégezte a feladatot a férfi. Természetesen betartotta, amit ígért, így volt egy munkája, szívessége a nőnek. Mich egy ideig gondolkodott, hogy most használja-e el azt a családjával kapcsolatban, vagy később, de végül a később mellett döntött (skype-n való egyeztetés után írtam le). Így későbbre volt ingyen egy információszerzési lehetősége Szellemnél.
A következő hetekben, úgy két hónap alatt sikerült eljutnia valameddig a családja utáni nyomozásban Michaelnek. Sikerült kiderítenie, hogy a pletykák szerint Harry Cleese-nek két bátyja és egy nővére ismert. Mindnek más neve van, így kissé bonyolult volt az ügy, a nővére a Michael számára ismerős Miranda Minerva, az Olimposz kaszinó vezetője, az Olympia társaság egyik tagja volt. Az egyik férfi John Aaron, az Olimposz kaszinó biztonsági főnöke, az Olympia társaság egyik tagja. A másik férfiról sajnos nem sokat tudtak, csak annyit, hogy ő is a kaszinóban dolgozik és a bárt vezeti. Illetve még azt hallotta Michael, hogy a teljes kaszinó és a társaság is mind-mind rokonokból áll, de többet, pontosabbat nem sikerült kiderítenie egyelőre.

_________________
Reneszánsz/alter realitások: Gaia Vell tábornok, Johanne Jones Tao , Reena Reynolds, Felicia Paran,
Továbbiak: Eshana Swati Khan, Mesélő, Ghost. A.I.M. Felső Tanács, A.I.M. Birodalom, Hydra emberei, MODOC
Továbbiak: Morgan Le Fay, Természetfelettiek, Niclas Richard Jørgensen, Roxxon emberei
Cerebro központi adattára - ahol minden fontos információ egy helyen megtalálható az XMR-el kapcsolatban!
Cleese ház AZMJc6k
Lady Gaia-Vell
Lady Gaia-Vell
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 2530
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 65
Join date : 2013. May. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3180-felicia-paran https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Cleese ház Empty Re: Cleese ház

Témanyitás by Patrick H. Brandt Hétf. 07 Dec. 2015, 22:55

Patrick még biccentett egyet távozás előtt. Aztán sarkon fordult és hagyta a nagyfiúkat játszani. Mert így gondolt erre. A belső kis játékaikat játsszák. Már sajnálta a Nikostratost. Ha túl is éli akkor is egy olyan konfliktusba csöppent ami nem elég, hogy többszereplős, de egymással versengő szereplők kifutó fiújává vált. Ráadásul nagyon úgy tűnt számára, hogy Mich vagy nem látja át a helyét vagy nincs kibékülve vele. Nagyon remélte, hogy utóbbi a helyzet különben hamar megöleti magát. Már-már azon kapta magát, hogy tényleg aggódik a srácért. Meg is torpant a kijárat előtt. Aztán megrázta magát és már nem is gondolt a fent hagyott férfiakra és nőkre. Jobban koncentrált az utcán és a felszínen hagyottakra. JF-ből csak a járása maradt meg, amíg nem hagyta el a kísérőit és sikeresen el nem tűnt mindneki szeme elől s fel nem ért e felszínre. Volt egy kemény köre. Hazudnia kellett, hogy nincs nyom és a nő valószínűleg már valahol Európában van. Ez a hazugság elviselhetőbb. A düh mindig jobb és segít könnyebben továbblépni mint a gyász.

Felszerelés:

_________________
~ Élj tisztán, harcolj mocskosul. ~ A test amiben élsz, nem a tiéd. Amikor hatással vagyunk egymásra, akkor már a miénk. ~  
Patrick H. Brandt
Patrick H. Brandt
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 42
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2015. Jan. 21.

Karakteradatok
Főkarakter: Patrick Hale Brandt
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Cleese ház Empty Re: Cleese ház

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.