Kevin Grimlock

Go down

Kevin Grimlock Empty Kevin Grimlock

Témanyitás by Chryseis Vas. 21 Feb. 2016, 16:03

Adatok:

Név: Kevin Grimlock
Egyéb név(i): Kev
Faj: mutáns
Nem: férfi
Jellem: semleges
Személyazonosság: nyílt
Születési helye és idő: 2008. július 26.
Kor: 18
Család:
Arthur Grimlock (édesapja) - él, mutáns
Jessica Grimlock (édesanyja) - él, ember
Amanda Grimlock (nővére) - él, mutáns
Castiel Grimlock (öccse) - él, ember
Lilith Grimlock (húga) - él, mutáns
Foglalkozás: diák
Testmagassága: 180 cm
Testsúlya: 70 kg
Szeme színe: tengerkék
Haja színe: bronzvörös
Bőre színe: fehér
Különleges ismertetőjel: -
Egészségi állapot/betegségek: entomophobia (rovaroktól való félelem) pl.: arachnophobia (pók), apiphobia (méh).

Életrajza:
Az én életemet nagyon sokan megirigyelnék a világban, hiszen semmi tragikus esemény nem övezi a múltamat, különleges képességekkel születtem az x-génnek köszönhetően, és a szüleim egy hatalmas céget vezetnek, így multi milliárdosok. Ennek köszönhetően a családomnak van egy saját szigete, valahol a Csendes-óceán közepén, amit apa készíttetett családi fészek gyanánt. A szüleim ritkán tartózkodnak odahaza, apám jobban mondva szinte soha. Neki folyamatosan utazgatnia kell a világban, hogy mindenről értesüljön, mindig minden találkozón, és megbeszélésen ott legyen, mert csak így képes fent tartani a cégének „imázsát”. Az édesanyám gyakrabban szokott megfordulni otthon, hiszen azért anyaként nem hanyagolhatja el teljesen a nevelési feladatait. Néha beígér nekünk egy-két olyan hétvégét, amikor a család nagyobbik fele egybeül, és akkor főz nekünk valamit, vagy elmegyünk valahova közösen a családi repülőgépünkkel. Nagyon szeretjük ezeket a napokat, ilyenkor érződik csak igazán, hogy egy család vagyunk.

Rajtam kívül még három gyerek született a családba. Van egy nővérem, aki szintén mutánsnak született apa jóvoltából, van egy ugyanilyen génekkel rendelkező húgom, valamint egy ember öcsém. Szegény gyerek gyakran különcnek érezte magát egy ilyen családban, de anya mindig figyelt arra, hogy ő is ugyanolyan különlegesnek érezze magát, mint mi. Hogy hogy teltek a mindennapjaink? A szüleinknek köszönhetően nagyon magas szintű oktatást kaptunk a tanárainktól, és nem volt ritka, hogy anya még a házi repülőgép irányításának tudását is elkezdte adagolni nekem. Nagyon élveztem, hogy bármiféle tudományágat, ami csak tetszhet nekem, megtanulhatok ilyen csodálatos háttérnek köszönhetően.

Élveztem is az itteni életet addig, míg nem jutott a fülembe a Salem-i Xavier birtok létezése. Ott a hozzánk hasonló gyerekek kaphatnak képzést, és az még csak dob az egészen, hogy a világ rengeteg részéről érkeznek oda diákok. Nagyon sok embert meglehet így ismerni, és még annál is több lehetőséggel rendelkezik az, aki ott tanul. Én nem szándékoztam a nővéremmel ellentétben átvenni a cégünk örökségeit, én inkább a kalandok és a közösségi életnek voltam a szenvedélyes szerelmese. A kistestvéreim még fiatalok voltak ahhoz, hogy velem jöhessenek, de hál istennek az én részemről nem volt semmi akadálya.

Egy kisebb zsebpénzzel, na meg a legfontosabb cuccaimmal együtt, anya leszállított Salembe, ahol a papírok elintézése után az iskola tárt karokkal fogadott engem. Nem volt nagy különbség az itteni, és az otthoni élet között, hiszen a minőség itt sem volt átlagon aluli. A szabályokat, és a tanárok szigorúbb tekintetét nehezebb volt megszokni, de ez cseppet sem riasztott vissza az egésztől. Imádom az új embereket, imádom az új kalandokat, és alig várom, hogy megtanuljam mindenféle idegen civilizáció nyelvét. Az a tudás, és az a pálya, amit ez az iskola fog nekem elhozni, maga lesz a csoda, ami pedig addig lesz.. az pedig maga a szórakozás, és maga az élet.

Képességei: mutáns (fajmásolás)
Érintés útján képes egy másik személy faját, illetve DNS-ének szerkezetét lemásolni. A külső jegyeket teljes egészében feltudja venni, azonban a faji előnyöket, hátrányokat csak 25%-os hatékonysággal képes hasznosítani.
Legalább 2-3 körig kell érintenie a másik személyt ahhoz szabad bőrfelületen, hogy a DNS-ét le tudja másolni és akkor azt 7 körön keresztül képes tárolni, így addig maradnak meg a faji jellemzők. Az idő lejárta után a DNS eltűnik a testéből és újra az eredeti külsejét veszi fel. Állatok esetében csak a jellemző tulajdonságokat veszi át külsőre, azaz bundája nő, hegyes lesz a füle, vagy épp néhány tolla nő, az ujjai helyén karmok lesznek, stb.

Szakértelmei: Viszonylag magas szinten képes bánni az elektornikai eszközkkel, és egy bizonyos szintű hackerkedésre is képes. Tanult küzdősportokat, így tehetséges a közelharcban, ám ezt leginkább csak fegyver nélkül tudja kivitelezni, ugyanis fegyverforgatást nem tanult. Önvédelem gyanánt a pisztollyal is egész ügyesen bánik, és valamilyen szintű haditechnikára is kiképezte az apja, így a komolyabb fegyvereket is gondnélkül tudja használni, ha nagyon megerőlteti magát. Jól tud úszni. Van jogosítványa motorra, és kocsira egyaránt. Édesanyja jóvoltából a repülőgépvezetésben is jeleskedik.

Privát előtörténet véleményezést kérsz: Igen

Megjegyzések: -


A hozzászólást Chryseis összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. 21 Feb. 2016, 17:11-kor.
avatar
Chryseis
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 43
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2016. Jan. 23.

Karakteradatok
Főkarakter: Chryseis
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Kevin Grimlock Empty Re: Kevin Grimlock

Témanyitás by Thorhalla Vas. 21 Feb. 2016, 17:07

Látom a karakter vagy semmit sem tud a világról és nem is érdekli, hogy mi van az otthonon kívül... Vicces lesz.
Elfogadva, egy órarendet írj és aztán mehetsz játszani.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Kevin Grimlock Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Kevin Grimlock Empty Re: Kevin Grimlock

Témanyitás by Chryseis Vas. 21 Feb. 2016, 20:50

Kötelező órák:
- Világtörténelem (ókortól napjainkig)
- Biológia és kémia
- Fizika
- Matematika
- Irodalom és nyelvtan
- Képességfejlesztés és használat
- Veszélytermi órák
- Idegen nyelvek (Shi’ar, Kree)

Választott órák:
- Számítógép hackelés és informatika
- Repülő eszközök vezetése
- Önvédelem
- Mechanika és Elektronika
- Ismerd meg az agyadat más módon
- Túlélés a távoli űrben / idegen kultúrák
- Hogyan használd az otthoni dolgokat fegyverként
- A harc művészete harccal és anélkül

Választott órán kívüli csoportok:
- Informatikai klub
- Alternatív dimenziókat felfedező klub

Jelentkezés egyéb programokra:
- Túlélő kirándulás Vadföldre
- Épület/városlátogatások: Attilan-on, Asgardon, Atlantiszon, SHIELD-nél, Csúcs űrállomáson és Baxter-toronyban

Hétfő:
06: óra: Ébresztő
07 óra: Reggeli
08-10 óra: Matematika (elmélet)
10-12 óra: Biológia és kémia
12-14 óra: Mechanika és Elektronika
14-16 óra: Képességfejlesztés és használat
16-17 óra: Egy óra pihenőidő/szabadfoglalkozás
17-19 óra: -
19:30: Vacsora
19:30-22 óra: Szabadfoglalkozás
22 óra: Takarodó

Kedd:
06: óra: Ébresztő
07 óra: Reggeli
08-10 óra: Nyelvórák (Shi’ar)
10-12 óra: Túlélés a távoli űrben és idegen kultúrák
12-14 óra: Fizika
14-16 óra: Matematika (gyakorlat)
16-17 óra: Egy óra pihenőidő/szabadfoglalkozás
17-19 óra: Alternatív dimenziókat felfedező klub
19:30: Vacsora
19:30-22 óra: Szabadfoglalkozás
22 óra: Takarodó

Szerda:
06: óra: Ébresztő
07 óra: Reggeli
08-10 óra: Világtörténelem (ókortól napjainkig)
10-12 óra: -
12-14 óra: Képességfejlesztés és használat
14-16 óra: A harc művészete harccal és anélkül
16-17 óra: Egy óra pihenőidő/szabadfoglalkozás
17-19 óra: -
19:30: Vacsora
19:30-22 óra: Szabadfoglalkozás
22 óra: Takarodó

Csütörtök:
06: óra: Ébresztő
07 óra: Reggeli
08-10 óra: Irodalom és nyelvtan
10-12 óra: Repülő eszközök vezetése
12-14 óra: Számítógép hackelés és informatika
14-16 óra: Hogyan használd az otthoni dolgokat fegyverként
16-17 óra: Egy óra pihenőidő/szabadfoglalkozás
17-19 óra: Informatika szakkör
19:30: Vacsora
19:30-22 óra: Szabadfoglalkozás
22 óra: Takarodó

Péntek:
06: óra: Ébresztő
07 óra: Reggeli
08-10 óra: Képességfejlesztés és használat
10-12 óra: -
12-14 óra: Ismerd meg az agyadat más módon
14-16 óra: Önvédelem
16-17 óra: Egy óra pihenőidő/szabadfoglalkozás
17-19 óra: -
19:30: Vacsora
19:30-24 óra: Szabadfoglalkozás
24 óra: Takarodó

Szombat:
12-14 óra: Képességfejlesztés és használat
15-17 óra: Nyelvórák (Kree)

Vasárnap:
10-12 óra: Képességfejlesztés és használat
12-13 óra: Ebéd
13-15 óra: Képességfejlesztés és használat
15-17 óra: Nyelvórák (Kree)
avatar
Chryseis
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 43
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2016. Jan. 23.

Karakteradatok
Főkarakter: Chryseis
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Kevin Grimlock Empty Re: Kevin Grimlock

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.