Fűszerbányák

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Go down

Fűszerbányák - Page 2 Empty Re: Fűszerbányák

Témanyitás by Xeth E'ron Szomb. 09 Dec. 2017, 05:18

Werda'cuw'eghoo
Sötét Jedi
Mesélői karakter
INFESZTÁCIÓ
Kessel, Fűszerbányák

A csapat minden tagja sikeresen menedékbe került a fémlemez mögött. Amíg Hei feltette a kérdést, addig az urdrarr lány a korábban kapott cuccokat szerelte össze gyors és precíz mozdulatokkal, amíg két kis fegyverszerű szerkezet nem lett belőlük.
- Egyszerű, öt percetek van addig, amíg a lámpák visszakapcsolnak és tíz amíg a két őr felébredne. Hogy ezalatt mit csináltok az a ti dolgotok. Ha sikerül a felszínre jutnotok, nyert ügyetek van. - ezt ismét elmondta mindkét nyelven, miközben pár könnyed mozdulatot követve kibújt a védőruhából. Ezután az egyik korábban összeszerelt fegyvert felemelte és a gomb megnyomása után az egész járat elsötétült. Amennyiben körbetapogatózik bárki is, csak Hei és Mara van ott, tehát csak egymást találhatják, valamint a Jashi által hátrahagyott védőruhát. Ugyanakkor az őrök átkozódását és kérdezősködését is lehet hallani, egészen addig, míg mindkettő el nem némul és két döndülés hallatszik a járatban, olyan, mint mikor valami nehéz ütődik a földnek, aztán néma csend.


Következő körváltás: 2017.12.13 (Szerda)


Mobilbarát verzió:

_________________
Fűszerbányák - Page 2 56127_s
Xeth E'ron
Xeth E'ron
Moderátor

Fűszerbányák - Page 2 FUn312o
Fűszerbányák - Page 2 6fZaEMM
Fűszerbányák - Page 2 EoSHqZp
Utini!
Hozzászólások száma : 677
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 137
Join date : 2017. Apr. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Serenity
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3610-werda-cuw-eghoo-birodalmi-mnjk https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#74669

Vissza az elejére Go down

Fűszerbányák - Page 2 Empty Re: Fűszerbányák

Témanyitás by Phobia Hétf. 11 Dec. 2017, 17:10


Heisenberg


A kis Jashi terve egyszerűnek hangzik, de gyakorlatban minden sokkal nehezebb. Nehezen lélegzem, rajtam van ez a sokkoló nyakörv, valamint egy izé üldöz minket, szóval az esélyek nem túl rózsásak. Ettől függetlenül nem fogok itt megrohadni; van egy k*rva, akinek ki kell tépkedjem a karjait.
Jashi valamit gyorsan összeszerel, majd egy gombnyomásra lekapcsol az összes fény. Tehát öt perc, amíg visszakapcsolnak a lámpák, értem. Ezután némi zaj után hallom, hogy a két őr is kifekszik, tehát óra indul. Ideje lelépni, de nem megyek el búcsúajándék nélkül.
Lassan elindulok arra, amerre Jashi is ment, de a lábammal megpróbálom kitapogatni az őrök fekvőhelyét, és ha ez sikerül, a kezeimmel végigtapogatom őket. Elsősorban a fegyvereik érdekelnek, másodsorban pedig az, hogy van e rajtuk sisak, vagy bármi fejvédelem. Ha nincs, akkor mindegyiknek rátaposnák a fejére szelíd, 3tonnás erővel, hogy péppé zúzódjon. Ha van, akkor csak az egyik fegyverrel felszerelkezve elindulok kijáratot keresni.
A másik csaj jobbára nem érdekel, biztos nem fog karba tett kézzel ülni, de kommunikáció és látás hiányában nem nagyon menne a csapatmunka. Persze bevárom, ha szükséges, azért nem fogom magára hagyni, de nem is dobom el a kijutási esélyemet miatta.
A megtorlás közelít, és biztosan nem teszek le róla.

_________________
Fűszerbányák - Page 2 EFhBZnX
Phobia
Phobia
5. szint - 12 kredit

Hozzászólások száma : 415
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 11
Join date : 2016. Aug. 29.
Tartózkodási hely : Somewhere in the middle of nowhere

Karakteradatok
Főkarakter: Phobia
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate, Little SW

https://youtu.be/8KEcpz0IE3M

Vissza az elejére Go down

Fűszerbányák - Page 2 Empty Re: Fűszerbányák

Témanyitás by Mara Darklighter Kedd 12 Dec. 2017, 23:12

Mielött még beindulnának itt a dolgok, Jashi nekünk beszél közben el kezd valamit összeszerelni, majd vetkőzni kezd s a korábban összetákolt valamit felemeli, meg nyom egy gombot, mire úgy el sötétül, hogy még az orromig sem látok. Hallom a két őr kérdéseit, és szitkozódásait, de nem sokáig, mert utána el némulnak, majd mint egy zsák valamien zöldség, el dölnek. Bevallom, pont erre a jelre vártam, bár bevallom nem tudom, hogy ahova menni fogunk, az e a jó irány, de ezen majd rá érünk akkor foglalkozni. Lassan indulok meg, a fal közelében, s ha esetleg el megyek az egyik mellett, inkább békén hagyom, bár lehet át kéne kutatni, hogy nincs-e náluk fegyver, esetleg kulcs a nyakörvekhez. De mert öt és tiz percről volt szó, így ezt egyenlőre kihagyom, s tovább megyek. Bár nem tagadom, jó lenne kicsit megrugdosni, függetlenül attol a ténytöl, hogy velem nem tettek semmit, azért még is csak megérdemelnék azok után, hogy megöltek valakit aki jobbnak látta menteni az életé, hogy megélhesse a másnapot. Azt persze nem tudom, hogy az idegen barátunk is jön, vagy ő inkább megvárja e, hogy vissza kapcsolódjanak a lámpák, amit jómagam persze nem teszek meg, hisz még azt sem tudni, hogy van e biztonsági holo kamera. Bár az rossz, hogy nem lehet így vele beszélni, révén egyikünk sem ismeri a másik nyelvét.

_________________
Fűszerbányák - Page 2 Latest?cb=20110713051515
Mara Darklighter
Mara Darklighter
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 19
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2017. Aug. 31.

Karakteradatok
Főkarakter:
Főkari/multi:
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Fűszerbányák - Page 2 Empty Re: Fűszerbányák

Témanyitás by Xeth E'ron Szer. 13 Dec. 2017, 22:26

Werda'cuw'eghoo
Sötét Jedi
Mesélői karakter
INFESZTÁCIÓ
Kessel, Fűszerbányák

A következő ellenőrző pontot elérve két dolgot vehetett észre Mara és Hei. Egyrészt az itt földön fekvő őrök nem elaltatva voltak, hanem a saját vérükben feküdve halottak voltak, úgyhogy ők már biztosan nem keltek fel. A másik, amit a fényektől eddig nem láthattak, hogy egy hatalmas fémkapu volt előttük ami az egész járatot lezárta. Mindössze egy akkora rés volt hagyva, hogy Hei kicsit nehézkesen, Mara viszont könnyedén át tudott jutni rajta.
Amennyiben ezt megtették, úgy egy szélesebb részre értek, ahol 5-6 darab wookie és egy ember állt. Amint átjutottak az ajtón a wookiek egyszerre adtak ki hangot és emelték rájuk a bányászlézereiket.
- < Állj! > - lévén Mara értette a wookie nyelvet, így számára egyértelmű volt az üzenet amit mondtak. Hei csupán a korábban hallott wookie szöveghez hasonlatosnak találhatta és teljesen érthetetlennek.
- Nem őrök, megnyugodhattok. És valaki zárja már le végre azt a nyamvadt kaput. - szólalt meg a wookiek közül előlépő férfi. Már őszülő haja volt, és az arcán jó néhány vágott és égetett sebhely volt látható.
- El tudnátok mondani, hogy mi folyik itt? Lövéseket hallottunk, majd két idegen rohant itt át, mint valami őrültek. Mikor kinéztünk a két őr halott volt. - fordult a Mara és Hei pároshoz a férfi, miközben két wookie nekifeszült a hatalmas kapunak és nem kis erőkifejtést követően az a kis rés is eltűnt, amin átjutott a csapat.


Következő körváltás: (Lévén nem tudom, hogy alakul a jövő év eleje, így pontos időt nem szabok meg, és bocsánat, hogy eddig tartott a körváltás.)


Mobilbarát verzió:


A hozzászólást Werda összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. 30 Dec. 2017, 23:44-kor.

_________________
Fűszerbányák - Page 2 56127_s
Xeth E'ron
Xeth E'ron
Moderátor

Fűszerbányák - Page 2 FUn312o
Fűszerbányák - Page 2 6fZaEMM
Fűszerbányák - Page 2 EoSHqZp
Utini!
Hozzászólások száma : 677
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 137
Join date : 2017. Apr. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Serenity
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3610-werda-cuw-eghoo-birodalmi-mnjk https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#74669

Vissza az elejére Go down

Fűszerbányák - Page 2 Empty Re: Fűszerbányák

Témanyitás by Mara Darklighter Szomb. 16 Dec. 2017, 01:13

Megállás nélkül haladok, révén én nem szeretnémát kutatni az őröket. Színte alig haladok valamit, mert a világosság visszatér, s csak most látom a következő ellenőrzőpontot, ahonnan semmi hang nem hallatszik, viszont hátulról igen. Megfordulok, és amit látok egyáltalán nem szimpi, majd gyor mozdulattal jelzem neki, hogy jöjjön majd megse várva őt, kicsit kilépek, mert nem szívesen lennék itt mikor azok az őrök fel ébrednek. Különösen ama tudat bírtokában nem maradnék, hogy tudom az Erő most valamiért nincs velem, pedig most igazán jól jönne, akár csak a fénykardom. Tehát fel gyorsítok, mert nem szívesen maradok itt mikor az őrök fel ébrednek, s a hangot kiadó és árnyékot vető teremtményt sem nagyon szeretném bevárni így remélve, hogy talán végig szabad utunk lesz, eme gondolat menetén indulok neki az útnak. Valamint azt is csak remélni tudom illetve merem, hogy az idegen barátunk is hasonlóan gondolkodik, s nem áll le harcolni azzal a valamivel s ráadásul, ha jól láttam nem csak egy, de több is ami azt jelentené, hogy ők vannak túl erőben, vagy legalább is lehetnek túl erőben. Jashi szavaira vissza gondolva, nekem nagyon úgy hangzott, mintha ezzel azt sugalná, hogy meg szökünk, de külön.

_________________
Fűszerbányák - Page 2 Latest?cb=20110713051515
Mara Darklighter
Mara Darklighter
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 19
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2017. Aug. 31.

Karakteradatok
Főkarakter:
Főkari/multi:
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Fűszerbányák - Page 2 Empty Re: Fűszerbányák

Témanyitás by Phobia Hétf. 18 Dec. 2017, 04:24



Heisenberg

Az őrök megúszták, legalább is egyenlőre. A sisakjuk miatt nem kockáztatom meg a koponyájuk pépesre taposását, de az egyik fémbunkót elteszem. Biztosan szükség lesz rá, bár egy puskának vagy kardnak jobban örültem volna. Az ütés, jelenlegi állapotomban nem lenne olyan egyszerű, mintha egy 100 éves vénember akarna lecsapni egy páncélos katonát.
Fegyver ide vagy oda, tovább indulok, méghozzá sietősen. Se az őrök felébredését, se pedig azokat az izéket nem áll szándékomban megvárni, habár a fények visszatérte jelzi, nincs sok időm.
Rövidesen egy újabb ellenőrzőponthoz jutok, ahonnan talán semmi hangot nem hallok, nem hiszem hogy üres. Ettől függetlenül nem állok meg, hanem egyenesen tovább; a pókizéket nem várom be. Szerintem ha vannak is őrök, a bogarak nagyobb fejfájást okoznak majd nekik, mint két szökevény.
Erről jut eszembe, a másik lányt nem igazán veszem észre, gondolom előrerohant. Legalább is remélem, hogy nem maradt le a pókokkal játszadozni.

_________________
Fűszerbányák - Page 2 EFhBZnX
Phobia
Phobia
5. szint - 12 kredit

Hozzászólások száma : 415
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 11
Join date : 2016. Aug. 29.
Tartózkodási hely : Somewhere in the middle of nowhere

Karakteradatok
Főkarakter: Phobia
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate, Little SW

https://youtu.be/8KEcpz0IE3M

Vissza az elejére Go down

Fűszerbányák - Page 2 Empty Re: Fűszerbányák

Témanyitás by Xeth E'ron Pént. 05 Jan. 2018, 22:57

//Technikai okoból (ami a fejemben van, és nem a fórumban) az előző mesélés helyére szerkesztettem a mostanit, így ha azt keresnétek, nem fogjátok megtalálni sajnos. De remélem a mostani kárpótol helyette.//

Werda'cuw'eghoo
Sötét Jedi
Mesélői karakter
INFESZTÁCIÓ
Kessel, Fűszerbányák

A következő ellenőrző pontot elérve két dolgot vehetett észre Mara és Hei. Egyrészt az itt földön fekvő őrök nem elaltatva voltak, hanem a saját vérükben feküdve halottak voltak, úgyhogy ők már biztosan nem keltek fel. A másik, amit a fényektől eddig nem láthattak, hogy egy hatalmas fémkapu volt előttük ami az egész járatot lezárta. Mindössze egy akkora rés volt hagyva, hogy Hei kicsit nehézkesen, Mara viszont könnyedén át tudott jutni rajta.
Amennyiben ezt megtették, úgy egy szélesebb részre értek, ahol 5-6 darab wookie és egy ember állt. Amint átjutottak az ajtón a wookiek egyszerre adtak ki hangot és emelték rájuk a bányászlézereiket.
- < Állj! > - lévén Mara értette a wookie nyelvet, így számára egyértelmű volt az üzenet amit mondtak. Hei csupán a korábban hallott wookie szöveghez hasonlatosnak találhatta és teljesen érthetetlennek.
- Nem őrök, megnyugodhattok. És valaki zárja már le végre azt a nyamvadt kaput. - szólalt meg a wookiek közül előlépő férfi. Már őszülő haja volt, és az arcán jó néhány vágott és égetett sebhely volt látható.
- El tudnátok mondani, hogy mi folyik itt? Lövéseket hallottunk, majd két idegen rohant itt át, mint valami őrültek. Mikor kinéztünk a két őr halott volt. - fordult a Mara és Hei pároshoz a férfi, miközben két wookie nekifeszült a hatalmas kapunak és nem kis erőkifejtést követően az a kis rés is eltűnt, amin átjutott a csapat.


Következő körváltás: (Lévén nem tudom, hogy alakul a jövő év eleje, így pontos időt nem szabok meg, és bocsánat, hogy eddig tartott a körváltás.)


Mobilbarát verzió:

_________________
Fűszerbányák - Page 2 56127_s
Xeth E'ron
Xeth E'ron
Moderátor

Fűszerbányák - Page 2 FUn312o
Fűszerbányák - Page 2 6fZaEMM
Fűszerbányák - Page 2 EoSHqZp
Utini!
Hozzászólások száma : 677
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 137
Join date : 2017. Apr. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Serenity
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3610-werda-cuw-eghoo-birodalmi-mnjk https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#74669

Vissza az elejére Go down

Fűszerbányák - Page 2 Empty Re: Fűszerbányák

Témanyitás by Phobia Csüt. 11 Jan. 2018, 18:19


Heisenberg

Olyan gyorsan futok, amennyire a nehéz légzésem engedi, közben hátra se nézek. Akármi is jön, akármilyen undorító, soklábú csúszómászó, én nem akarom közelebbről megismerni. Jashi már biztosan kijuthatott, a másik lány pedig csak csak nem fog totojázni, szóval most minden erőmmel a saját kijutásomra fókuszálok.
Egy, a korábbihoz hasonló ellenőrzőponthoz érek, ahol ismét két őr fekszik. Jashi nem tétlenkedett, főleg mert ezek az őrök vérbe fagyva hevernek, nem pedig csak alszanak. Remélhetőleg a friss hullák majd feltartják azokat az izéket egy darabig, én pedig nyerhetek egy kis egérutat.
Rohanás közben észreveszem a csodálatos megváltást, a maga nyitott kapujának formájában. Végre. Végre valahára! Telibe lesz@rom, hogy mi vagy ki várhat kint, a benti helyzetnél biztosan jobb lehet.
A résen kissé nehezen, de kijutok, majd egy jobbára kellemetlen meglepetésben részesülök. Ez még korántsem a kijárat, csupán egy jóval nagyobb rész, ahol pedig egy csapat, szőrös izé vár, de ezek nem tűnnek olyan barátságosnak, mint amivel utaztam.
- Hűtsétek...le...magatokat... - mondom, miközben megpróbálok nem megfulladni. A kimerültség, és a levegőhiány miatt térdre is rogyok, nem figyelve a külvilágra.
- Nitrogén...maszk...kell... - nyögöm halkan, hiába nem értenek a szőrzsákok.
Pokolian legyengültem, majd megfulladok, de itt és most nem dögölhetek meg. Ki kell és ki fogok jutni innen, ha kell, félholtan, de kijutok. És ha kijutok, ha beledöglök is, de meg fogom találni miss ketteskét, és csak akkor dobom be a törülközőt, miután kitéptem a nyomorult végtagjait.

_________________
Fűszerbányák - Page 2 EFhBZnX
Phobia
Phobia
5. szint - 12 kredit

Hozzászólások száma : 415
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 11
Join date : 2016. Aug. 29.
Tartózkodási hely : Somewhere in the middle of nowhere

Karakteradatok
Főkarakter: Phobia
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate, Little SW

https://youtu.be/8KEcpz0IE3M

Vissza az elejére Go down

Fűszerbányák - Page 2 Empty Re: Fűszerbányák

Témanyitás by Mara Darklighter Csüt. 25 Jan. 2018, 00:01

Haladás közben, csak előre figyelek, s két dolgotis észre veszek. Az egyik, a két halott őr, akik a saját vérükben fürdenek, illetve a következő ellenöző pont aminek az ajtaja jelenleg úgy áll, hogy én simán beférek. Miután bejutok, hallom amint a Wookiek szólalnak meg, hogy álljunk meg. Nem is kell nekem kétszer mondani, úgy is megálltam volna. Térdre ereszkedem, és kifújom magam, miközben a rendes galaktikus közöst is meghallom, de azt nem figyelem, hogy ki beszél, legalább is nem azonnal. Hallom lezáródni az ajtót, majd egy kérdés érkezik felénk, amire ismeretlen barátom, nem tudna felelni, révén talán nem is érti a szavakat.
- M... Meg... Szökünk innen... - Mondom. - Gyertek... Ti... Ti is... - Folytatom, majd pedig fel állok a földről, és igyekszem össze szedni magam. Azt csak remélni tudom, hogy esetleg ők is úgy döntenek, hogy velünk tartanak s így talán nagyobb lesz a lehetöségünk akitörésre innen, és talán az itt lévők vissza térhetnek haza a családjukhoz. Persze csak akkor, ha ezt ők is szeretnék, és velünk jönnek. Mindegy is, nem sokára úgy is kiderül, hogy hogyan is tovább és, hogy ezek a munkások miként is döntenek hamarosan.

_________________
Fűszerbányák - Page 2 Latest?cb=20110713051515
Mara Darklighter
Mara Darklighter
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 19
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2017. Aug. 31.

Karakteradatok
Főkarakter:
Főkari/multi:
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Fűszerbányák - Page 2 Empty Re: Fűszerbányák

Témanyitás by Xeth E'ron Szomb. 27 Jan. 2018, 23:42

Werda'cuw'eghoo
Sötét Jedi
Mesélői karakter
INFESZTÁCIÓ
Kessel, Fűszerbányák

Heire úgy néztek, mintha legalább valami csúnyát káromkodott volna, viszont mozdulni senki sem mozdult. Az ember férfi is csupán megsúrolgatta az orra tövét és mormolt valami érthetetlent az orra alá.
- Vigyétek, kössétek rá oxigénpalackra mielőtt még itt dobja fel a talpát. - utalt Heire, majd két wookie lépett oda a kree mellé és megragadták a karjánál majd nem kis erővel elindultak egy odébb levő nyitott sátor felé, és az arcára tettek egy maszkot ami az egyik oxigénpalackkal volt összeköttetésben. Még egy-két palack volt, de mindeniknek a tartalma ugyan az volt, úgyhogy sokat nem segíthetett volna egyik sem.
- Most, hogy mondod, a két másik is valami szökésfélét emlegetett, de ha elég ideje itt vagy, akkor tudhatod, hogy csak úgy nem hiszed el az ilyesmit. - guggolt le Mara elé a férfi, szavait egyenesen hozzá intézte komoly arckifejezéssel, amire a meglepődöttség csak akkor ült ki, mikor a nehéz vaskapun dörömbölni kezdtek. Előbb csak egy döndülés, majd sok másik követte.
- Ez nem jelent jót. Fogd a barátodat és menjetek tovább, itt már nem biztonságos. Én intézem a wookiekat. Nagyjából olyan 150 méterre találtok egy bemélyedést egy panellel. A kód 4637. Jól jegyezd meg. A felvonó egyenesen felvisz egy személyzeti folyosóra. Az a leggyorsabb kijárat, de nem a legbiztonságosabb. Valószínűleg eddig már a teljes felsőbb szinteket beriasztották. Sok szerencsét. - tette még hozzá a férfi, majd intett a wookieknak akik követték őt az egyik oldalsó járatba.

Következő körváltás: 2018. február. 04.


Mobilbarát verzió:

_________________
Fűszerbányák - Page 2 56127_s
Xeth E'ron
Xeth E'ron
Moderátor

Fűszerbányák - Page 2 FUn312o
Fűszerbányák - Page 2 6fZaEMM
Fűszerbányák - Page 2 EoSHqZp
Utini!
Hozzászólások száma : 677
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 137
Join date : 2017. Apr. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Serenity
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3610-werda-cuw-eghoo-birodalmi-mnjk https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#74669

Vissza az elejére Go down

Fűszerbányák - Page 2 Empty Re: Fűszerbányák

Témanyitás by Phobia Hétf. 29 Jan. 2018, 10:58


Heisenberg


A nitrogénhiány, fáradtság, és a fantomfájdalom kombinációja nem épp kellemes számomra. Egy pillanatra talán még el is sötétül minden, bár lehet csak hosszabb ideig hunytam le a szemem. Nem tudom melyik, de az biztos, hogy nitrogén nélkül nem húzom sokáig. Viszont biztos, hogy nem itt fogok megdögleni. Nem, ha a halál el akar jönni értem majd a pofájába köpök, és tovább megyek. Addig, amíg ki nem nyírom azt a r*banc Kettest...fenéket! Amíg ki nem nyírom őt, az összes végrehajtó haverját, sőt talán az összes nyavajás fénykardforgatót. Mindet! Eljön a haláluk ideje, de most más dolgom van.
Túlélni.
Fogalmam sincs, mit mormognak ezek, de a szavak után két szőrös megragad, beráncigál egy sátorba, majd az arcomba nyom egy maszkot. Talán mégis felfogták miről po...
- Ti kib@szott, szőrös idióták! Nem ez kell, baromarcúak! - förmedek a szőrös izékre roppant mérgesen, közben letépem a maszkot - Nitrogént adjatok! NIT-RO-GÉNT! Fogtátok?! Kree vagyok, nitrogén kell...de persze egyetlen szavamat se értitek, ugye? Balf@szok...- mondandóm végére lenyugodok, beletörődöm abba, hogy ezeknek hiába magyarázom.
Ha hagyják, kimegyek a sátorból, majd követem a rabtársamat. Talán ő felfogja, mit mondanak, és tudja, merre kell menni.

_________________
Fűszerbányák - Page 2 EFhBZnX
Phobia
Phobia
5. szint - 12 kredit

Hozzászólások száma : 415
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 11
Join date : 2016. Aug. 29.
Tartózkodási hely : Somewhere in the middle of nowhere

Karakteradatok
Főkarakter: Phobia
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate, Little SW

https://youtu.be/8KEcpz0IE3M

Vissza az elejére Go down

Fűszerbányák - Page 2 Empty Re: Fűszerbányák

Témanyitás by Mara Darklighter Hétf. 05 Feb. 2018, 23:47

Az idős férfi arra kéri a vukikat, hogy kisérjék a másikat a sátorba, és oxigént kapjon. Majd pedig jó magam megadom neki a választ a kérdésére, ám mint kiderül ő nem nagyon hisz a kijutásban. Majd a vaskapun dörömbölés hallatszik, s a férfi közli, hogy fogjam a másikat, s menjünk tovább, ő pedig foglalkozik a vukikal, bármit is jelentsen az. Instrukciókat is kapok, hogy meddig kéne mennünk, és egy bemélyedést kéne keresni, nomeg egy panelt, majd egy négy számu kódot is kapok, amit megkéne jegyeznem. Mint az kiis derül, az út a kijárat felé ugyan rövíd, de nem a leg biztonságosab, majd pedil a vukikkal együt eltünik. Ahogy tudtam oda figyeltem, s igyekeztem meg jegyezni a dolgokat.
~ Egy nap vissza jövök egy egységgel, hogy kiszabadítsalak titeket. ~ Gondolom magamban, s közben felállok, s indulok a sátor felé, ahol a másik is van.
~ Persze, hogy ilyenkor nincs a közelben egy tudálékos, a végtelenségig idegesitő, protokol droid. Pedig most aztán igazán jől jönne.~ Gondolkodom el a dolgon, miközben a sátor felé hladok. Bevallom, nem tudom, hogy mit is kéne tennem.
- Azért az Erő legyen veletek. - Mondom, és bús komoran lehajtot fejjel megyek tovább, hisz még mindig nem tudom, hogy akkor most pontosan mi is legyen.

_________________
Fűszerbányák - Page 2 Latest?cb=20110713051515
Mara Darklighter
Mara Darklighter
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 19
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2017. Aug. 31.

Karakteradatok
Főkarakter:
Főkari/multi:
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Fűszerbányák - Page 2 Empty Re: Fűszerbányák

Témanyitás by Xeth E'ron Csüt. 15 Márc. 2018, 04:44

Werda'cuw'eghoo
Sötét Jedi
Mesélői karakter
INFESZTÁCIÓ
Kessel, Fűszerbányák
Résztvevők: Mara Darklighter

Mara úgy döntött, hogy összeszedi a rabtársát, viszont azzal a szomorú ténnyel kell megbirkóznia, hogy Hei nem sokat fog tudni segíteni neki az elkövetkezendőkben, hiszen a kree férfi eszméletlenül fekszik a földön. Hogy a levegő hiány, vagy esetleg valami más okozta mindezt azt nem lehet kideríteni. A hatalmas vaskapun pedig a dörömbölések egyre csak megsokszorozódtak, helyenként pedig mintha a fém torzult volna is kicsit, feltehetőleg a rá ható erő következményeként.
Amennyiben a fiatal nő követte a neki adott utasításokat, úgy százötven méter után tényleg megtalálhatta a bemélyedést, valamint az említett panelt. Nem egy mai darab volt, látszott, hogy többször is javításra szorult és a számok is eléggé kopottak voltak, nem volt éppen a legkönnyebb kivenni, hogy melyik gombhoz melyik szám tartozik. A kód beírására viszont meglepően gyorsan reagált, és nem sokkal mellette egy ajtó nyílt ki, ami eddig teljesen beleolvadt a környezetébe, így nem lehetett észrevenni. Mögötte egy szimpla felvonó volt, mindössze egyetlen gombbal. A megnyomást követően az ajtó bezárult és a felvonó gyorsan el is indult. Az út maga körülbelül olyan fél percig tarthatott, amikor végállomás következett és kinyílt egy újabb ajtó. Hosszú egyszínű folyosó volt, kicsivel a mennyezet alá szerelt lámpák vörösen pillogtak és sziréna hangja is hallható volt.
Ha Mara kilépett a liftből, akkor a folyosó két oldalra ágazott, jobbra és balra. Azon a helyen ahol most állt különösebb jelzés nem volt látható, viszont bal oldalra több ajtó is volt, jobbra pedig néhány méterre egy terminál volt a falnál.


//Bocsánat a sok kihagyásért. Phobia lelépett, úgyhogy egyedül fogod folytatni a küldetést. Úgy vettem, hogy tovább mentél, remélem nem gond. Nem akartam még egy kört elpazarolni odalenn.//

_________________
Fűszerbányák - Page 2 56127_s
Xeth E'ron
Xeth E'ron
Moderátor

Fűszerbányák - Page 2 FUn312o
Fűszerbányák - Page 2 6fZaEMM
Fűszerbányák - Page 2 EoSHqZp
Utini!
Hozzászólások száma : 677
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 137
Join date : 2017. Apr. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Serenity
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3610-werda-cuw-eghoo-birodalmi-mnjk https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#74669

Vissza az elejére Go down

Fűszerbányák - Page 2 Empty Re: Fűszerbányák

Témanyitás by Xeth E'ron Pént. 25 Május 2018, 19:18

Werda'cuw'eghoo
Sötét Jedi
Mesélői karakter
INFESZTÁCIÓ
Kessel, Fűszerbányák
Résztvevők: Mara Darklighter

Mara habár sikeresen elérte a bemélyedést és a felvonó is elindult vele. Odafenn egy darabig tiszta volt a levegő, ám hamarosan mindkét oldalról fegyveres őrök érkeztek meg, és ha megpróbált ellenállni a nő, ha nem, akkor elég gyorsan leteperték és elfogták. Mindez után két őr egy kis szobába vitte és lepakolták őt az ott található egyik ágyra. Rajta kívül még néhány más ember nő volt itt, ugyanis a lenn történtek után minden rabszolgát visszavittek a cellájába.
Hei már nem volt ilyen szerencsés. A lények, akik a csapatot korábban üldözték sikeresen áttörték a vaskaput és éhségükben szakítottak időt arra, hogy a kree megmaradt életét is elvegyék tőle táplálkozás és létfenntartás címszó alatt.
Az őröknek, valamint a nem sokkal később érkező erősítésnek köszönhetően hamar urai lettek a szituációnak és a bányák mélyén élő lényeket visszaüldözték az élőhelyükre. Voltak veszteségek, de nem számottevő. Azzal viszont az őrök nem voltak elragadtatva, hogy találtak olyan bajtársakat, akiket nem a lények támadása fosztott meg az élettől, és mivel Heisenberget halottnak nyilvánították, így azoknak az őröknek a haláláért teljes mértékben Marát tették felelőssé. Ez keményebb bánásmódot, és az őrök részéről származó kifejezett utálatot jelentett.

//Az érdeklődés hiánya okán lezárásra kerül a kaland. Heisenberg elhalálozott, így jutalmat nem kap. Mara 12 körben írt, így a küldetésért a jutalma 1 pont, viszont ahhoz, hogy kijuthasson egy másik kalandra lesz szüksége, és a felszerelését sem kapja vissza. 7 hónapnyi bővítést fog kelleni írni.//


_________________
Fűszerbányák - Page 2 56127_s
Xeth E'ron
Xeth E'ron
Moderátor

Fűszerbányák - Page 2 FUn312o
Fűszerbányák - Page 2 6fZaEMM
Fűszerbányák - Page 2 EoSHqZp
Utini!
Hozzászólások száma : 677
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 137
Join date : 2017. Apr. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Serenity
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3610-werda-cuw-eghoo-birodalmi-mnjk https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#74669

Vissza az elejére Go down

Fűszerbányák - Page 2 Empty Re: Fűszerbányák

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Vissza az elejére

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.