Newark Katonai Komplexum (Sussex)

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Go down

Newark Katonai Komplexum (Sussex) - Page 2 Empty Re: Newark Katonai Komplexum (Sussex)

Témanyitás by Jajjmár Vas. 10 Feb. 2013, 23:24

A mondandó közben automatikusan a hajamba túrok, még mindig fura érzés, hogy ilyen rövid, érzem a fejbőrömön a szelet, pedig épp nincs és nem tép bele ezerrel. Ambiciózus a hölgy, bólogatok is kettőt a történet közben, bár átlagos azt hittem mikor ezt mondja arra gondol, hogy sablon. Nem igen vagyok képbe a dolgokkal a bázison belül, meg ilyesmik. Így teljesen őszinte érdeklődéssel, meglepve kérdezhettem meg:
- A komplexumon belül tanulsz? - Kérdeztem lelkesen, majd elnézést kérően feltartottam a kezem magam elé. Reflexszerű mozdulatként, hogy jelezzem valamit kifelejtettem. De nem hiszem, hogy a megjegyzésemre számít mikor hozzátoldom a mondandóhoz:
- Imádom a britt akcentust, olyan kifinomult... - Az utolsó szót kicsit ripacsmód megnyomom, hogy hangsúlyos legyen, de közben lágyan hangozzon a mélyebb tónuson. Szeretnék annak tűnni ami vagyok részben. Valahol zavarban lévő férfi, aki kendőzi az idegességét a túlzott reakciókkal.
Jajjmár
Jajjmár
3. szint - 8 kredit

Hozzászólások száma : 208
Hozzászólások régi : 243
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 4. szint - 10 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 11.

Karakteradatok
Főkarakter:
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Newark Katonai Komplexum (Sussex) - Page 2 Empty Re: Newark Katonai Komplexum (Sussex)

Témanyitás by Danny Long Szer. 13 Feb. 2013, 01:08

Sokkal kevésbé komfortos elhelyezésre számítottam, talán valami emeletes ágyas megoldásra, mint a katonaságnál. Ismét meglepetést okozott a Testvériség, talán ideje felülvizsgálni az elvárásaimat vagy kellemetlen meglepetések is érhetnek. Nem töltök sok időt azonban benn, hiszen várnak a feladatok.
Figyelmesen hallgatom Leilát. Tehát, mint az várható volt, ő a lehetőségek miatt választotta a Testvériséget, ahogy rajta kívül még sokan mások is. Nehéz magamban tartanom legalább egy mosolyt annak hallatán, hogy polgárjogi ügyvédnek tanul. Ez valahogy olyan abszurdnak tűnik, hogy már vicces. Ebben a diktatúrában szükség van egyáltalán ilyenekre? Hagyom Samet beszélni, de nem egészen azt hallom, amire számítok. Arról nem volt szó, hogy ennyire nevetséges lesz. Biztos, hogy ezzel képes lesz elérni, amit akar? "Annyira kifinomult"?! Komolyan? Pár pillanat múlva azonban valami eltereli a figyelmemet Sam ripacskodásáról. Egy házat megkerülve ugyanis egy készülő űrsiklót pillanthatunk meg. Hát ilyennel is foglalkoznak itt. Mit akar vajon ezzel Magneto? Nem hiszem, hogy a költözéshez akarja használni. Várok egy kicsit, hogy esetleg A lány magától kezdjen el beszélni az űrhajóról, ám ha nem teszi, felteszem a kérdést:
- Mit lehet tudni erről az űrsiklóról? Úgy értem, mi célra készül?
Most legalább kiderülhet, hogy mennyire bánnak bőkezűen az információkkal.

_________________
Mesélő
Reneszánsz: Danny Long, Bérmajom, Jerome Masamba/Ravasz, Peterson Gray, Antoine Alanian (X-diák)
Végtelen Háború: Damian Long
Másik Világ: Bérmajom
Outsiders: Jerome Masamba, T'Challa/Fekete Párduc
Apokalipszis Kora: Woland
Exiles: Antoine Alanian
X-Rezervátum: Danny Long
Danny Long
Danny Long
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1097
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. Mar. 17.
Age : 30

Karakteradatok
Főkarakter: Danny Long
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Newark Katonai Komplexum (Sussex) - Page 2 Empty Re: Newark Katonai Komplexum (Sussex)

Témanyitás by Thorhalla Szer. 13 Feb. 2013, 11:27

2046. december 17. hétfő – Newark Katonai Komplexum, New Jersey
Résztvevő: Damian Long és Samuel Corner

- Nem itt bent – mondta. – Itt nem igen vannak kampuszok csak a testnevelési főiskoláé, vagy sporttagozatok, csak a kollégiumi szállások vannak ide kihelyezve. Bejárok New Yorkba, Manhattanbe. Napi majdnem három órás út oda-vissza, de megéri.
A lány Arzenálra mosolygott kissé elpirulva, amikor az az akcentusát dicsérte.
- Kösz, a legtöbben csak nevetnek rajta, jobban meg nem tudom eltűntetni – mondta kissé szégyenlősen.
Úgy tűnt, hogy számára teljesen hétköznapi volt a sikló, így nem is szándékozott róla említést tenni addig, amíg Damian meg nem állította a kérdésével.
- Ah, hogy az – felelte kissé szórakozottan. – Hamarosan el lesz szállítva innen Houstonba, utána pedig a Marsi kolóniára visz utánpótlást és néhány embert.
Az közismert volt, hogy a Holdon kree-k élnek a Kék Körzetben a Hold árnyas oldalán és az is, hogy úgy tizenöt éve 2031 óta pedig egy ötezer fős kolónia élt a Marson, ezek leginkább tudósok voltak, geológusok, régészek, fizikusok, ehhez hasonló személyek, karbantartó személyzet illetve a családjaik.
- Egyszer jó lenne oda eljutni, el erről a bolygóról, világot látni – mondta kissé ábrándozva, majd megköszörülte a torkát. – De ez most nem tartozik ide. A nap első pontja nektek edzés és felmérés a központban.
Ezzel hacsak nem voltak újabb kérdések mutatta tovább az utat az egyik hivatalnak látszó épület bejáratáig.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Newark Katonai Komplexum (Sussex) - Page 2 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Newark Katonai Komplexum (Sussex) - Page 2 Empty Re: Newark Katonai Komplexum (Sussex)

Témanyitás by Jajjmár Vas. 24 Feb. 2013, 04:11

~ Ügyes... ~ Damian rajta van az információ gyűjtésen, én egyenlőre inkább Leilán. A válaszát megjegyzem de azután induláskor mellé lépek, egy lépéssel közelebb, mint az illedelmes távolság, de csak egy lépésig. Egyetlen lépésig amikor véletlen neki ütközöm egy kicsit, hogy utána egy kicsivel távolabb léphessek tőle.
- Bocsi. - Hadarom gyorsan, majd összeszedem magam és erőteljesen jelzem, hogy kikívánkozik a következő mondatom amit csak kis szünettel osztok meg.
- Nem kéne rejtegetned. Hisz itt mind önmagunk lehetünk nem? - Felteszem a költői kérdésemet a biztatással, de komoly hangon. A simlis évek szép emléke mosolyogtat meg a végén, mielőtt megfűszerezném a dolgot az őspöcs aromával és a csipetnyi humorral.
- Itt végre Ty is együtt élhet a másságával. - Mondom kicsit hangosabban Leilára engedve egy félmosolyt, mielőtt visszanézek a haladás irányunkba és megpróbálom kitalálni melyik az edzőterem, terep vagy ilyesmi.
Jajjmár
Jajjmár
3. szint - 8 kredit

Hozzászólások száma : 208
Hozzászólások régi : 243
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 4. szint - 10 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 11.

Karakteradatok
Főkarakter:
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Newark Katonai Komplexum (Sussex) - Page 2 Empty Re: Newark Katonai Komplexum (Sussex)

Témanyitás by Danny Long Hétf. 25 Feb. 2013, 23:59

A marsi kolónia, hát persze. Gondolhattam volna rá. Tehát itt is készítenek hajókat és nyilván egyéb eszközöket is űrkutatási célra. Ezt jó ha megjegyzem magamnak, mert köze lehet ahhoz, ami után nyomozunk. Általában az űrből nem jó dolgok érkeznek. Ezután tovább is haladunk, miközben újra Sam veszi kezelésbe a lányt. Én csak hallgatom a beszélgetést, és fejben jegyzetelek. Leila gyorsan viszonylag sok információt elejt magáról, bár nem valószínű, hogy ezeknek tényleg hasznát vesszük. Arzenál rám vonatkozó megjegyzésre csak félvállról válaszolok:
- Ne próbálkozz, Tommy, még mindig nincs humorod.
Eléggé zsigerből jön neki az idegesítő p*cs szerepe, valószínűleg eddig sem volt idegen neki. Úgy tűnik én csak a jobbik arcát láttam.
Leila szerint a következő programpont az edzés és az erőfelmérés. Ez nem tűnik túl komolynak, viszont megfelelő alaklom lehet arra, hogy elkezdjük kiépíteni az itteni kapcsolatainkat. Remélem most már ténylegesen el tudunk indulni valamerre.

_________________
Mesélő
Reneszánsz: Danny Long, Bérmajom, Jerome Masamba/Ravasz, Peterson Gray, Antoine Alanian (X-diák)
Végtelen Háború: Damian Long
Másik Világ: Bérmajom
Outsiders: Jerome Masamba, T'Challa/Fekete Párduc
Apokalipszis Kora: Woland
Exiles: Antoine Alanian
X-Rezervátum: Danny Long
Danny Long
Danny Long
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1097
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. Mar. 17.
Age : 30

Karakteradatok
Főkarakter: Danny Long
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Newark Katonai Komplexum (Sussex) - Page 2 Empty Re: Newark Katonai Komplexum (Sussex)

Témanyitás by Thorhalla Kedd 26 Feb. 2013, 12:20

2046. december 17. hétfő – Newark Katonai Komplexum, New Jersey
Résztvevő: Damian Long és Samuel Corner

Arzenál sikeresen nekiment a lánynak, aki kissé megbotlott emiatt és majdnem elesett, nem számított erre egyáltalán. Végül kissé zavartan nézett a fiúra a bocsánatkérés után, de csak legyintett arra.
- Semmi gond, mindenkivel előfordul – mondta.
A másságnál Damian felé fordult.
- Mit ért a másságod alatt? – kérdezte.
Közben a társaság elért az ajtóhoz, amin a lány be is vezette őket, hatalmas márványépület volt belülről, nagy belmagasság, széles folyosók, mintha csak valamilyen ódon iskola lett volna. A lány magabiztosan fordult balra és a folyosón vezette végig a párost, tantermek mellett haladtak el, odabent egyetemista, vagy idősebb korúak hallgattak előadókat. Leila nem állt meg egyiknél sem. Egy nagy sportcsarnokig mentek, odabent legalább két tucat a fiúkkal egyidős újonc gyakorolt és edzett, fele-fele arányban fiúk és lányok, a legtöbben a képességeiket gyakorolták, a többiek pedig erőnléti feladatokat végeztek.
- Először is, mik is a képességeitek? – kérdezte a lány.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Newark Katonai Komplexum (Sussex) - Page 2 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Newark Katonai Komplexum (Sussex) - Page 2 Empty Re: Newark Katonai Komplexum (Sussex)

Témanyitás by Jajjmár Csüt. 28 Feb. 2013, 02:00

Mikor megkérdezi Leila a képességem kicsit gondolkodóba esek. Jelzem is, igazából magamban is meg kell fontolnom a pontos dolgot. Sok mindent átgondoltam, de ebben nem voltam teljesen biztos. Nem tudom lehet-e baj abból, hogy leírom a valódiakat, kicsit ferdítek. Mert ugye sokat nem tudok rajta csavarni, tekintve, hogy valószínű edzésen kéne őket használnom.
- Nem értek annyira az ilyesmikhez, de azt hiszem nekem két passzív képességem van. Soha nem használtam őket direkt, de nem is vagyok benne biztos, hogy függetlenek egymástól. Minden esetre azt hiszem valóságmanipulálásnak hívja a köznyelv azt amit én csinálok, a történések mindig úgy alakulnak, hogy én jól jöjjek ki belőle. Ja és... "Én mindig célba találok. "- Kezdem magyarázni kicsit kétkedő hangon, a kis igazságommal kapcsolatban. Majd a végén hozzáteszek egy idézetet amit már nem tudom honnan ismerem, de igazán hangzatos baromságnak véltem a dolgot ahhoz, hogy Tommy megossza azt Leilával.
A kis értekezésem után pedig egy hangsúlyozott mozdulattal Damianre fordulok várakozó arccal, hogy ő mit süt el. Ha ő is megteszi fordulok csak a lányhoz gyorsan, mielőtt elkezdhetné a protokoll szövegét:
- És önnek, m'lady? - Mosolyodom el a végén és várom a választ.
Jajjmár
Jajjmár
3. szint - 8 kredit

Hozzászólások száma : 208
Hozzászólások régi : 243
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 4. szint - 10 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 11.

Karakteradatok
Főkarakter:
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Newark Katonai Komplexum (Sussex) - Page 2 Empty Re: Newark Katonai Komplexum (Sussex)

Témanyitás by Danny Long Vas. 03 Márc. 2013, 22:36

Meglep, hogy a lánynak nem esett le Sam "poénja", de nem foglalkozom különösebben a dologgal, csak ennyit fűzök hozzá:
- Tommy a maga primitív módján azzal próbálta kifejezni a férfiasságát, hogy az enyémet kétségbe vonja. Semmi olyan, amivel valóban értelme lenne foglalkozni.
Ezután hamarosan be is lépünk a célépületbe. A folyosókon elhaladva tantermeket, látunk, ahol épp óra folyik. Minden bizonnyal ez a testnevelési főiskola épülete. Hamarosan a sportcsarnokba érkezünk. Itt fog zajlani nyilván az erőfelmérés. Miután Sam mutáns képességnek beállítva elmondta, hogy mit tud, én következem.
- Az én képességem is elég hasonló. Nem tudom pontosan mekkora eséllyel, de időnként a dolgok, amiknek el kéne találniuk, célt tévesztenek. Úgy nagyjából 25% lehet, de nem vagyok biztos benne. Szintén automatikusan működik, nem tudok hatni rá.
Nem részletezem túl a dolgot, és nem is kérdezek vissza, főleg mert Arzenál rögtön meg is teszi. Hagyom, hogy ő ripacskodjon, én inkább megfigyelek.

_________________
Mesélő
Reneszánsz: Danny Long, Bérmajom, Jerome Masamba/Ravasz, Peterson Gray, Antoine Alanian (X-diák)
Végtelen Háború: Damian Long
Másik Világ: Bérmajom
Outsiders: Jerome Masamba, T'Challa/Fekete Párduc
Apokalipszis Kora: Woland
Exiles: Antoine Alanian
X-Rezervátum: Danny Long
Danny Long
Danny Long
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1097
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. Mar. 17.
Age : 30

Karakteradatok
Főkarakter: Danny Long
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Newark Katonai Komplexum (Sussex) - Page 2 Empty Re: Newark Katonai Komplexum (Sussex)

Témanyitás by Thorhalla Hétf. 04 Márc. 2013, 10:42

2046. december 17. hétfő – Newark Katonai Komplexum, New Jersey
Résztvevő: Damian Long és Samuel Corner

A lány elpirult Damian megjegyzésén.
- Ah, értem – mondta zavartan.
Még motyogott valami elnézés félét az orra alatt, de azt már nem igen lehetett sem érteni, sem pedig hallani. Arzenál kérdésre kapta fel a fejét.
- Elektromosságot manipulálok, vagyis egészen pontosan az időjárást, de a legkönnyebben egyelőre a villámok idézgetése megy. Lehet, hogy nektek én vagyok a vezetőtök, de ettől függetlenül még én is tanulok, ez az egész picit olyan mint a senior rendszer az egyetemen.
Még gyorsan a tabletjébe bepötyögte azt, hogy mi a két fiú képessége majd körbenézett. Ezalatt Damian látta, hogy teljesen átlagos feladatokat végeznek a legtöbben, néhányan egymással harcolnak, de ez sem vérre ment, inkább csak edzés.
- Ti hatan! – mutatott Leila az egyik csoportra. – Gyertek, fel kell mérni a két újoncomat.
A hatos közül négyen teljesen embernek látszottak, két lány és két fiú voltak, teljesen átlagos egyetemista külsővel, a másik kettő viszont kevésbé, az egyiknek a bőre sziklákból állt és majd két és fél méter magas fiú volt, a másik egy újabb leányzó, akinek a teste tele volt csontkinövésekkel. A hatos körbevette a két fiút, míg Leila kisasszézott onnan.
- Kezdhetitek, mutassátok meg, hogy mit tudtok – mondta, mire a körben levők támadó alapállást vettek fel.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Newark Katonai Komplexum (Sussex) - Page 2 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Newark Katonai Komplexum (Sussex) - Page 2 Empty Re: Newark Katonai Komplexum (Sussex)

Témanyitás by Jajjmár Szomb. 09 Márc. 2013, 14:48

Korrekt kis kiképző terepnek látszik a dolog, barátságos, békés egészen szerethető. Amíg meg nem látom a körém került kört. Hat szimpatikus mutáns kölök akik most velünk fognak gyakorlatozni. De valahogy nem láttam a békés használatát a csonttüskéknek és a többiek erejét nem is ismerem.
Valószínűleg minden beleadva is szétkapnak minket és még nem is adhatunk bele mindent, itt állok puszta kézzel egy béna álnévvel és anyám szerencséjével.
De szerencse a részeges stílus ilyen helyzetekre van, laza testtartást veszek fel, megrogyasztom a lábaimat, elhatározom, hogy úgy fogok harcolni ahogy a szerencse fiától kitelik. Mivel nem adtak meg különösebb feladatot nekünk a körből való kijutás a cél. Kis lábrázás, majd a következő mozdulatommal már lépek is a kőóriás felé. Valószínűleg ő lassabb valamivel, illetve tágasabban el lehet férni a végtagjai között.
Oldalasan lépek a srác jobb oldala felé mikor elé érek pördülök is a jobb lámabon a forma bal lába felé, hogy egy esés szerű mozdulattal elbukfencezhessek mellette az ilyen rövid távon nyerhető legnagyobb lendülettel.
- Jobbra! - Kiáltom még el magam a lépések között.
Ha komolyabb harcról lenne szó is jobb lenne körön kívül kezdeni a következő kört, így kerekebb a világ.
Minden esetre ha sikerül a túloldalon felpattanok, ugrálgatva és a levegőbe boxolva győzelmi mozdulatként.
Jajjmár
Jajjmár
3. szint - 8 kredit

Hozzászólások száma : 208
Hozzászólások régi : 243
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 4. szint - 10 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 11.

Karakteradatok
Főkarakter:
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Newark Katonai Komplexum (Sussex) - Page 2 Empty Re: Newark Katonai Komplexum (Sussex)

Témanyitás by Danny Long Szer. 13 Márc. 2013, 00:30

Körülnézve a teremben látom, hogy az itt levő fiatalok egyszerűbb feladatokat végeznek, illetve folyik egypár laza küzdelem is, így arra számítok, hogy mi is valami ilyesmit kapunk majd feladataként, de Leila meglep. Rögtön hat diákot hív, hogy felmérje a képességeinket. Nem értem a dolog logikáját. Hatalmas túlerő, ez nem igazán már fel bármit. Csak azt, hogy gyakorlott harcosok vagyunk-e! Az a legnagyobb nehézség, hogy a teljesítményünk alátámassza a fedősztorinkat. Könnyen lehet, hogy még el is bánnánk mindükkel, ha teljes erőbedobással küzdhetnénk, de most erről szó sem lehet. Ugyanakkor reménytelenül ügyetlennek sem tűnhetünk, meg kell találnunk valamiféle középutat. Sam igyekszik a körön kívül kerülni, és valószínűleg nekem is ezt kell tennem. Ő a kőbőrű srác irányába indul, így nekem másikat kell választanom. Valószínűleg tényleg csak felmérésről van szó, így nem aggódom az életemért, de egy rossz mozdulat és elég ronda sérüléseket szedhetünk össze, úgyhogy vigyáznom kell. Először a kitérésre megyek, és úgy próbálok helyezkedni, hogy egy jó mozdulattal kicsusszanhassak a körből. Azt is próbálom kihasználni, hogy néhányan Samre figyelnek, és így helyet hagyhatnak nekem. Ha kell, akkor persze ellentámadással is próbálkozom, egyszerű ütésekkel és rúgásokkal. Sajnos kicsit jobban kell koncentrálnom ezekre, mivel az X kiképzés alatt eléggé berögződtek a harcművészeti mozdulatok, amiket nem annyira kéne ismernem a fedősztori szerint. Nyilván egy pár ilyen "hiba" belefér, mivel elvileg gyakorolhattam küzdősportot, de nem tűnhet úgy, hogy egész gyerekkoromban képeztek.

_________________
Mesélő
Reneszánsz: Danny Long, Bérmajom, Jerome Masamba/Ravasz, Peterson Gray, Antoine Alanian (X-diák)
Végtelen Háború: Damian Long
Másik Világ: Bérmajom
Outsiders: Jerome Masamba, T'Challa/Fekete Párduc
Apokalipszis Kora: Woland
Exiles: Antoine Alanian
X-Rezervátum: Danny Long
Danny Long
Danny Long
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1097
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. Mar. 17.
Age : 30

Karakteradatok
Főkarakter: Danny Long
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Newark Katonai Komplexum (Sussex) - Page 2 Empty Re: Newark Katonai Komplexum (Sussex)

Témanyitás by Thorhalla Szer. 13 Márc. 2013, 12:10

2046. december 17. hétfő – Newark Katonai Komplexum, New Jersey
Résztvevő: Damian Long és Samuel Corner

Ahogyan Arzenál indul meg elsőre és kezdi azt, hogy elesne, az egyik lány mozdul az emberinek tűnők közül és hosszúra megnyúlva ér el Sam alá – mint Richards szokott, hogy elkapja, láthatóan nem hitte, hogy a fiú bukfencezni akar, hanem lehet, hogy csak sima elesésnek nézte.
- Óvatosabban, nem azért vagyunk itt, hogy összetörjétek magatokat – mondta barátságosan.
Ezt kihasználva próbált Damian is meglépni, hasonló módon kitörni a körből, de az egyik fiú résen volt és egy zöldes energiafal, valószínűleg telekinetikus emelkedett fel a fiú előtt és gátolta meg a szökésben. Odakintről tapsot lehetett hallani, de nem az elégedettet, hanem az inkább dühöst.
- Oké, lehet, hogy nem voltam érthető, nem az érdekel, hogy mennyire tudtok szökni – mondta Leila. – Hanem, hogy mit tudtok, erőnlét és harc terén. Nem fognak sérülést okozni nektek, nem azért vannak itt, hogy bántsanak titeket, hanem, hogy titeket felmérjenek. Nem fognak egyszerre nektek esni, aki felé indultok ő fog támadni és nem kell félni attól, hogy valaki hátba szúr titeket. Akkor, ha lehet kezdjük előröl az egészet.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Newark Katonai Komplexum (Sussex) - Page 2 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Newark Katonai Komplexum (Sussex) - Page 2 Empty Re: Newark Katonai Komplexum (Sussex)

Témanyitás by Jajjmár Vas. 17 Márc. 2013, 01:14

Egy pillanatig azt hittem sikerül, furcsa érzés mikor elkap a gumilány. Csalódottan engedem el magam immáron a körön kívül. Hallom a tapsot és nem csal mosolyt az arcomra. Kényelmesen kelek csak fel közben.
Amíg elmagyarázza, hogy mi a pontos feladat már eldöntöm, hogy a gumilány lesz az ellenfelem. Még nem harcoltam senkivel ilyen képességgel, viszont ki akartam próbálni. Kövezzenek meg de érdekel mit lehet trükközni azzal a testtel... Nem úgy értem.
Bólintok a végén Leilának. ~ Hasznos lett volna hamarabb az informálás... Mindegy~
Felveszem a támadó pozíciómat. Vállmagasságban az öklökkel, de széles tartásban, ahogy a lában is. A lehető legmobilisebb akarok lenni a gumis ellen és a lehető leggyorsabban fogom váltogatni a súlyt az oldalaim között.
Felveszem vele a szemkontaktust, egy pimasz csókot dobok felé, majd indulok is. A szemem fókusza nem rajta, hanem a közvetlen előttem lesz, látni akarom még perifériából a talajt is a lábam előtt. Mikor lábsöpréssel próbálkozik, és fog, akkor simán átugrom. Ha a kezét nyújtja be elém akkor azt szépen megfogom két kézzel és magasságtól függően tovább libbenek rajta, mintha egy kapaszkodó lenne, vagy átvetem magam rajta, mintha csak egy korlát került volna az utamba. Mind a két esetben inkább a lendületem használom ugrás közben, mint a ránehezedést a lányra. Nem akarok erőszakosnak tűnni. Csak egy egyszerű trükkre próbálok dolgozni. Aki erős az hamarabb kerül feljebb. Amelyikünknek rosszabbul megy mehet a gyíkokhoz és az nem állna jól annyira a szerepemnek...
Jajjmár
Jajjmár
3. szint - 8 kredit

Hozzászólások száma : 208
Hozzászólások régi : 243
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 4. szint - 10 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 11.

Karakteradatok
Főkarakter:
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Newark Katonai Komplexum (Sussex) - Page 2 Empty Re: Newark Katonai Komplexum (Sussex)

Témanyitás by Danny Long Kedd 19 Márc. 2013, 00:41

Ezt mondhatta volna az elején is. Nem tudom mire lehetett volna még következtetni abból, hogy hatan körbevesznek minket, mint hogy meg fognak támadni. Na mindegy, így biztosan egyszerűbb a helyzet. Gyorsan kiválasztom hát azt a srácot, akinek még nem ismerem a képességét. Ő még operálhat lövedékekkel, és én azok ellen vagyok igazán jó. Ha pedig nem, akkor megpróbálok alkalmazkodni a helyzethez. Támadó helyzetet veszek fel, biccentéssel jelzek ellenfelemnek, hogy készen állok, majd egy pillanattal később elindulok felé. Nem bonyolítom túl a dolgot, egyszerű jobb egyenessel indítok, ha eljutok odáig. Persze figyelem a mozdulatait és a képességhasználat jeleit. Fontos, hogy minél hamarabb leszűrjem, hogy mi a képessége és képes legyek arra reagálni. Ha odaérek hozzá, de hárít, rögtön ballal próbálkozom, míg ha ellentámadásba megy át, gyorsan eltávolodom tőle. Valódi harcban Damian Long nem így tenne, inkább hárítana és próbálná visszaszerezni a támadás lehetőségét, de most Tyson Davis vagyok, aki sokkal kevésbé járatos a harcművészetben. Ha a képessége miatt már megközelíteni sem tudom, akkor is védekezve és távol maradva gondolom át a helyzetet.

_________________
Mesélő
Reneszánsz: Danny Long, Bérmajom, Jerome Masamba/Ravasz, Peterson Gray, Antoine Alanian (X-diák)
Végtelen Háború: Damian Long
Másik Világ: Bérmajom
Outsiders: Jerome Masamba, T'Challa/Fekete Párduc
Apokalipszis Kora: Woland
Exiles: Antoine Alanian
X-Rezervátum: Danny Long
Danny Long
Danny Long
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1097
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. Mar. 17.
Age : 30

Karakteradatok
Főkarakter: Danny Long
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Newark Katonai Komplexum (Sussex) - Page 2 Empty Re: Newark Katonai Komplexum (Sussex)

Témanyitás by Thorhalla Kedd 19 Márc. 2013, 11:25

2046. december 17. hétfő – Newark Katonai Komplexum, New Jersey
Résztvevő: Damian Long és Samuel Corner

A páros végül akkor egy-egy ellenfelet választott ki magának, hogy azzal küzdjön. Arzenál a gumi képességű leányzót szemelte ki magának, míg Damian a másik fiút, akinek teljesen emberi külseje volt, de a képességét még nem ismerte.
A fiú is biccentett, amikor megvolt, hogy őt választotta ellenfélnek Damian. Már ekkor, hogy kiderült, hogy ő az ellenfél látszott valami a fiú bőrén. Mintha csillogni kezdett volna, de Damian máris indult, ahogyan közeledett a bőr egyre fénylőbb lett és végül már vakította is Damiant, amikor ütött a fényességtől már nem látta, hogy hova üt, csak annyit észlelt, hogy nem találta el a másikat. A társak anyázását lehetett hallani, hogy szidják a fiút, Fredet, hogy már megint a képességét használja és még őket is vakította. Azt, hogy a másik hol lehet Damian éppen nem látja, de a szerencséjére még ő sem kapott semmilyen ütést, vagy rúgást a másiktól.
Arzenál lentre figyelt és a talajt, de még így is látta, hogy a háta mögött egyre erősebb a fény. Jól számolt vele a lány támadott, bár nem úgy, ahogyan ő számított rá, valóban megnyúlt, de nem szemből próbált támadni, hanem elnyúlt a fiú háta mögé és a hátába készült csapni. Arzenál a szeme sarkából látta, hogy készülne támadni a lány, de az a felénél abbamaradt, mert ekkor mindenkit, még Arzenált is elvakította a fény, hallotta ő is, hogy mindenki az ezt okozó fiút szidta, hogy ezt tette.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Newark Katonai Komplexum (Sussex) - Page 2 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Newark Katonai Komplexum (Sussex) - Page 2 Empty Re: Newark Katonai Komplexum (Sussex)

Témanyitás by Jajjmár Csüt. 09 Május 2013, 04:05

Egyszer csak felkel a s.ggemből a nap, noha mindig tudtam, hogy ott van nem számítottam a ma reggeli bemutatóra. Pont mikor a nyúlánk is rá akarja tenni a kezét. Így mit lehet mit tenni, ha nem lát senki. Még csak nem is újdonság az ilyesféle hátrány, de most érdemes elhitetni velük, hogy mégis és úgy győzni.
~ Mit tennék, ha amatőr lennék és szerencsés?... Túl magas labda lenne ez hangosan ~
A következő mozdulatsort pusztán emlékezetből próbálom kivitelezni. A megvakulás pillanata után előre vetem magam, mint aki biztosra akar menni, hogy nem lesz ott ahol számítanak rá. Viszont egyenesen a lány földön maradt lábait célzom meg, avagy azok között próbálok átcsúszni és véletlen a kezeimmel belesodródni a lábakba, hogy az utolsó pillanatban beléjük kapaszkodhassak és kihúzhassam őket. Majd ha még tart a fényár akkor arrébb gurulok három fordulásnyit, már üres kézzel.
Jajjmár
Jajjmár
3. szint - 8 kredit

Hozzászólások száma : 208
Hozzászólások régi : 243
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 4. szint - 10 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 11.

Karakteradatok
Főkarakter:
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Newark Katonai Komplexum (Sussex) - Page 2 Empty Re: Newark Katonai Komplexum (Sussex)

Témanyitás by Danny Long Vas. 12 Május 2013, 22:17

Hamar rájövök, hogy ez szinte véletlenszerű ellenfélválasztás meglehetősen amatőr húzás volt. Csak az vigasztal egy kicsit, hogy a szerepemnek megfelelő, de kínos, hogy komolyan gondoltam. Na most mindegy, először ki kell találnom valami életképes módszert ez ellen a srác ellen, mert túlzásba sem kéne vinni a szerencsétlenkedést. Az biztos, hogy csapatban nem a leghatékonyabb, de ez most nem szempont, azt pedig nem tudom, hogy ő maga átlát-e a fényességen. Az, hogy eddig nem talált el, erre enged következtetni, bár ez lehet a képességem miatt is. Azonban ha őt is akadályozza a fény, akkor nem tarthatja fent a végtelenségig, és ezt kell kihasználnom. Egy lépést hátraugrom, és egy kicsit balra helyezkedem, közben behunyom és eltakarom a szemem, hogy ne vakítson annyira a fény. Azt még így is érzékelnem kell, ha visszaállnak a normális fényviszonyok, akkor kinyitom a szemem (remélhetőleg már kiheverve a túl erős fény hatását), és neki ugrom az ellenfelemnek egy jobb horoggal. Ha káprázik még a szemem, akkor védekező állásba helyezkedem, és amint visszanyerem a látásom, támadok. Ha kimozdult a látóteremből, megkeresem, és védekezésre készülök, mert lépéselőnyben van. Ha képessége használata közben támad, akkor nem védhetem ki, még ha meg is hallom előre. Csak tompítani igyekszem az ütést, de a teljes kivédés Tysonnak már túl nagy feladat lenne.

_________________
Mesélő
Reneszánsz: Danny Long, Bérmajom, Jerome Masamba/Ravasz, Peterson Gray, Antoine Alanian (X-diák)
Végtelen Háború: Damian Long
Másik Világ: Bérmajom
Outsiders: Jerome Masamba, T'Challa/Fekete Párduc
Apokalipszis Kora: Woland
Exiles: Antoine Alanian
X-Rezervátum: Danny Long
Danny Long
Danny Long
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1097
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. Mar. 17.
Age : 30

Karakteradatok
Főkarakter: Danny Long
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Newark Katonai Komplexum (Sussex) - Page 2 Empty Re: Newark Katonai Komplexum (Sussex)

Témanyitás by Thorhalla Hétf. 13 Május 2013, 13:27

2046. december 17. hétfő – Newark Katonai Komplexum, New Jersey
Résztvevő: Damian Long és Samuel Corner

A fényeket kihasználva Arzenál becsúszott a lány lábaira és a kezével ki tudta rántani azokat, így az ellenfele egy hangos káromkodás következtében zuhant rá Damian-ra. és a fény további kitartását, ami még néhány pillanatig volt kihasználta arra, hogy odább guruljon és ott tudjon felkelni.
Damian hátrébb lépett és úgy emelte fel a karját, hogy ne zavarja a fény, ám ekkor azt érezte, hogy valami nekicsapódik, a gumiszerű lány és ráesett Damianra, szinte teljesen betakarva őt, így ennek hála azonnal érezte, hogy sötétebb lett, igaz nem a fény elmúlása miatt, hanem, mert valaki épp takarta a fényt. Szerencsére a lány nem volt nehéz, így talpon tudott a fiú maradni. Mire sikerült leszedni, vagy épp a lánynak letornásznia magát Damianról Leila szólalt meg.
- Rendben, ennyi elég volt mára – mondta. – A fiúknak valószínűleg jobb lesz elsőre majd a veszélyterem, mint ez és rátok is rátok fér némi gyakorlás mielőtt élesben egymást ölitek meg.
A kezével olyan mozdulatot tett, mint amikor a madarakat riasztják szét a körben állók pedig odébb álltak.
- Akko inkább felteszem a kérdést, hogy ti mit szeretnétek csinálni ma – kérdezte Arzenáltól és Damiantól.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Newark Katonai Komplexum (Sussex) - Page 2 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Newark Katonai Komplexum (Sussex) - Page 2 Empty Re: Newark Katonai Komplexum (Sussex)

Témanyitás by Jajjmár Pént. 24 Május 2013, 02:28

Vakon csúszok mielőtt két vádlit rántanék át a fejem felett, de bejött. Egy kicsit még én is meglepődök rajta kicsit, őszintén kicsit bambulok a földön a jelenetre. Leila-t viszont úgy tűnik nem nyűgözte le annyira a dolgom. Így csak békésen fellököm magam a földről és nézem ahogy a többiek távoznak először. Megjegyzem magamnak őket, a fényes srácot is, rajta nehéz látni mit tud és fontos lehet.
- Nem sikerült bemutatkoznom nekik rendesen. - Jegyzem meg először, majd megcsapdosom a ruhámat megszokásból ha felkelek egy vereség után. Még ha ez nem is volt az, de az ember ritkán vágódik földre önként.
- Mik a lehetőségünk, vagy inkább. Mit ajánl a mi őrangyalunk? - Helyesbítek lelkesen. Még nem érzem annyira, hogy túlzásba vinném. De lehet csak túlságosan belemelegedtem már és a harc során se engem temetett el a gumilény. Hanem a Szellemet, remélem nem kell erre a névre visszaszoknom majd.
Jajjmár
Jajjmár
3. szint - 8 kredit

Hozzászólások száma : 208
Hozzászólások régi : 243
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 4. szint - 10 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 11.

Karakteradatok
Főkarakter:
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Newark Katonai Komplexum (Sussex) - Page 2 Empty Re: Newark Katonai Komplexum (Sussex)

Témanyitás by Thorhalla Pént. 07 Jún. 2013, 12:46

2046. december 17. hétfő – Newark Katonai Komplexum, New Jersey
Résztvevő: Damian Long és Samuel Corner

A két fiú a következő hetekben teljesen be tudott vegyülni a helyi kis közösség életébe. Sokkal inkább tűnt valamilyen kollégiumnak, mintsem hadseregképzőnek. Sok volt a fiatal, a szórakozás, bulizás, a leckék, órák, mintha tényleg valamilyen felsőoktatásban lettek volna. Sikerült kinyomozniuk, hogy nem ők az egyedüli kémek, akik itt vannak, hanem jócskán több helyről is érkeztek efféle „diákok” ide. A mentoruk is egy ilyen személy volt, őt San Francisco-ból jött ide, az ottani X-men és mutáns gimi küldte kémkedni, de neki volt tudomása arról, hogy volt itt bent Apokalipszistől is személy, illetve a Kéz emberei is beépültek. Mindenki információkat akart, így Leila összehozta a fiúkat a többiekkel. A legfontosabb feladat az volt, hogy megakadályozzák Magneto-t abban, hogy azt a lényt kiszabadítsa a börtönből, illetve még az is, hogy az épülő űrsiklót szabotálják, nehogy a vírus kijusson a Földről a Marsi kolóniákra, és megfertőzze az ott élő mintegy húszezer emberi lényt. Időközben értesültek arról, hogy a fiút, aki képes arra a világra átmenni kimentette egy csapat Vadföldről, mert őt még nem vitték át Genosha-ra. Az újévi, azaz szilveszteri ünnepség alatt pedig segítséggel ugyan, de sikerült szabotálni a siklót, így az nem lesz képes felszállni. 2047 első napjaiban pedig valamilyen oknál fogva a helyi tábort feloszlatták és mindenkit hazaküldtek, a két fiú ekkor tért vissza New Yorkba, ahol a Főmágustoronyból az X-ek őket is megkeresték.

Vége.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Newark Katonai Komplexum (Sussex) - Page 2 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.