Szehmet - Helyzetjáték

Go down

Helyzetjáték Szehmet - Helyzetjáték

Témanyitás by Szehmet Hétf. 25 Feb. 2019, 23:32

Üdvözletem cat
Szeretném én is kipróbálni az új játéktípust.
Volt egy félbehagyott kalandom, ( igazából úgy találtam, hogy a rá írt reagom túl depresszív a karakterhez, de egyszerűen nem tudtam akkor lazítani rajta, aztán elszaladt az a fránya idő, és teddy maciként ölelgettem a bűntudatot), ez a helyzetjáték ötlet azonban talán pont nekem lett kitalálva Smile
Érdekes új kihívásnak tűnik.

Cica a története szerint egy múzeum vezetésével tölti a szürke hétköznapokat, egy egyiptomi gyűjteményt gondozva soksok régi kaland után. Azonban még mindig Szehmet Földi Arcaként tekint magára, és bár bűntudatot érez az AIM időszak alatt történtek miatt, próbál jót s jól tenni.
Alapvetően ő egy filozófikus, jó karakter volt, és továbbra is az, de elég kemény dolgokon ment át ifjabb korában Smile
Örülnék ha valami módon kicsit visszatalálna szegény a régi énjéhez ( vagy én ahhoz, amivel őt játszottam Rolling Eyes ), de nem akarom megkötni a mesélő kezét.
Bármi jöhet. What a Face


Bárki mesélhet.
Lehet alter vagy valódi helyzet is.  Smile

_________________
Szehmet- főkarakter, Szfinx- Stefannal összeolvadt alak, EssEx- rádiós vagány, njk Heka- VH
Szehmet
Szehmet
Az Oldal Lelke

Hozzászólások száma : 444
Hozzászólások régi : 1172
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 30 kredit
Aktuális szint/kredit : 11. szint - 30 kredit
Reputation : 1
Join date : 2011. Aug. 08.
Age : 25
Tartózkodási hely : NewYork Piramis

Karakteradatok
Főkarakter: Szehmet
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Helyzetjáték Re: Szehmet - Helyzetjáték

Témanyitás by Thorhalla Kedd 26 Feb. 2019, 00:00

Legyen egy vidám alter Smile

Essex és Jonah beszabadultak a múzeumba és teljes mértékben átrendezték azt, totális káoszt okozva odabent. Lényegében ilyen éjszaka a múzeumban feelinget hagyva maguk után. Jonah keze nyomán múmiák, szkarabeuszok és hasonló dolgok váltak élővé és jelenleg is ott korzóznak, kergetőznek. Madarak szállnak a levegőben, méteres ganajtúró bogarak mászkálnak mindenfelé, embernagyságú skorpiók terrorizálják a bent ragadt vendégeket és mindenhol sivatagi homok van.
Hogyan kezeli Szehmet a turisztikai katasztrófát?

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Szehmet  - Helyzetjáték Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.