Morsus ház

Go down

Morsus ház Empty Morsus ház

Témanyitás by Thorhalla Szer. 23 Feb. 2011, 17:00

Zack otthona egy kétemeletes családi ház, aminek földszintjén egy iroda, egy konyha, egy fürdőszoba és egy tévészoba van. Az emeleten pedig több üres háló és Zack rendetlen legénylakása.

A régi topic


A hozzászólást Thorhalla összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. 26 Feb. 2011, 20:49-kor.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Morsus ház Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Morsus ház Empty Re: Morsus ház

Témanyitás by Thorhalla Szomb. 26 Feb. 2011, 13:24

#1 2009-03-20 23:54:57
Morsus
Zack otthona egy kétemeletes családi ház, aminek földszintjén egy iroda, egy konyha, egy fürdőszoba és egy tévészoba van. Az emeleten pedig több üres háló és Zack rendetlen legénylakása.


#2 2009-04-02 00:09:48
Yvette
Kinyitja a szemét és óvatosan kikúszik a férfi karja alól. Egy kicsit ül az ágy szélén, megdörgöli a szemeit, s kicsit támolyogva feláll. Hatalmasat nyújtózkodik, majd gyorsan összeszedi és egyesével visszaveszi a szétdobált ruhadarabjait. Ahol a férfié keveredett az övébe, ott valami rendszer alapján egy kupacba dobálja azt, ami nem az övé. A toppot és a melltartót nem veszi fel, mert kényelmetlen, így inkább lenyúlja Zack pólóját. Halk léptekkel kimegy a szobából és becsukja maga mögött az ajtót.

~ Bezárod?
~ Be kéne?
~ Lehet gyanús lenne, de mindenképp előnyös... Nem lopakodna a hátad mögé...
~ Lent maradt a táskám...
~ Remek. Akkor ne húzd az időt!

Szinte repül lefelé a lépcsőn a dolgozószoba felé, figyelve rá, hogy minél kisebb zajt csapjon. Az iroda ajtajánál megtorpan egy pillanatra, összeszedi a gondolatait.

~ Pendrive.
~ Mi?
~ PENDRIVE!
~ Jah, persze...

A lépcső aljában hagyott kabáthoz lép, felemeli és kikutatja a kiszakadt zseb mélyéről a pendrive-ot. Ellenőrzi, hogy az iroda ajtaja zárva van-e, ha igen, tolvajkulccsal megy be, aztán pedig belülről becsukja az ajtót. Az asztalon álló géphez siet, bekapcsolja. A szokásos rendszerfelállást az asztalon türelmetlenül doboló ujjakkal várja ki, aztán csatlakoztatja a drive-ot és az esetleges jelszó megkerülésével igyekszik gyorsan megtalálni a listát, amint megvan, azonnal lemásolni azt és a log file-ok közül kitörli a másolást. Kihúzza az adathordozót és kikapcsolja a gépet. Még egyszer végignéz az asztalon, hogy megbizonyosodjon róla, hogy mindent úgy hagyott, ahogy volt. Az ajtóhoz oson, lehunyt szemmel figyel s ha tisztának ítéli a levegőt kilép az előtérbe.

~ Hogyan tovább?
~ Feladat teljesítve.
~ Nyomok? Ujjlenyomatok?
~ Egyszerű fogás, megnézhetem van-e valami érdekes a kari honlapon? Be fog neki dőlni, csak előbb kérdezz rá, hogy van-e gépe!
~ Nem látszik, de nem vagyok síkhülye.
~ Tény, nem látszik... Irány a konyha, éhes vagyok...
~ Te mindig...


#3 2009-04-06 20:27:39
Morsus
Zack fáradtan ébred és körbe pillantva az ágya üres.
~ Mond, hogy nem rabolt ki. Mond, hogy nem rabolt ki. Mond, hogy nem rabolt ki. ~
Fogja a fejét és fáradtan felül. Majd körbe néz.
~ A tévé megvan, a nyakláncom meg van. Nem raboltak ki, aúúú, de szétkarmolták a hátamat. ~
Felül és elkezdi keresni a gatyáját Megunva elfogadja azt a szürkét, ami a földön van. Feláll és a hajába túr körbe nézve.
- Kupi van... tényleg kéne már egy nő a házhoz.
Mondja a nyomozó és elindul lefele a lépcsőn. Éppen indul a nő a konyhába.
- Pizza a mélyhűtőben.
Mondja automatikusan és akkor döbben meg, hogy a csaj még itt van!


#4 2009-04-07 15:20:47
Yvette
- Pizza... Nem túl nehéz az reggelire?

Kérdez visszanézve a válla felett a férfira.

~ Te, ez teljesen meg van lepődve, hogy még itt vagy!
~ Igen, azt én is látom... vajon miért?

- Miért lep meg, hogy itt vagyok? Le kellett volna lépnem? Vagy zavar,hogy itt vagyok?

Nekidől a konyhapultnak és kissé tanácstalan arccal néz fel a férfira.

~ Vajon tényleg le kellett volna lépnünk?
~ Nem tudom. Lehet azt szokta meg... a pizzázóban is teljesen furán vette a dolgokat.
~ Jah, de akkor nem érdekelt annyira. Be kellett jutni ide.
~ És lehet azonnal le is lépni, amint megvan amit kerestünk...
~ Esetleg szaglászni kezdett volna és még nagyobb bajba kerülünk, mint amibe kerülhetünk.
~ Nem fogunk.

Változatlan arccal néz a férfi szemébe, s várja a választ.


#5 2009-04-07 15:30:41
Morsus
- Hát van még kenyér, sonka és talán sajt.
Mondja Zack bizonytalanul, mert nem emlékszik rá mennyi kenyér maradt és, hogy megette e a sajtot vagy sem.
- Félre ne érts nem zavarsz vagy ilyesmi szimplán megdöbbentem. Ha valaki annyira érdeklődő, mint te voltál tegnap este...
~ Tiszta karmolás a hátam, aú! ~
- ... akkor általában reggelre kiszoktak osonni az ajtón, rosszabb esettben pár cuccommal.
Majd a kenyértartóban örömére friss kenyeret talál.
- Nahát.
Mondja büszkén és vágni kezdi figyelve a nőt mennyit kér majd.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Morsus ház Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.