Egy lakóház

Go down

Egy lakóház Empty Egy lakóház

Témanyitás by Thorhalla Szer. 23 Feb. 2011, 17:07

Egy lakóház nem messze a Central Parktól.

A régi topic


A hozzászólást Thorhalla összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. 26 Feb. 2011, 19:54-kor.
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Egy lakóház Empty Re: Egy lakóház

Témanyitás by Thorhalla Szomb. 26 Feb. 2011, 13:51

#1 2009-06-02 09:54:58
Thorhalla
Egy lakóház
Egy lakóház nem messze a Central Parktól.


#2 2009-06-02 10:15:17
Thorhalla
A kékhajú járatos lehet ezen a környéken, ugyanis remekül ki tudta cselezni a rendőröket és kivezetni titeket a parkból és hamarosan annak területét is elhagyjátok. Az egyik legközelebbi házhoz vezet titeket ott, ahol kijöttök. Majd pedig a nyitja a kaput és tartja, hogy bemehessetek. Az egyik földszinti lakásba vezet titeket, egy kicsi hely csupán. Amint beértetek egyből tölt magának vizet és megissza, majd pedig lehuppan a kanapéra.
- Ez hihetetlen haver – mondta. – Ennyi lövést soha sem hallottam egy helyen… és az öreg fószer meghalt… én… én… csak tüntetéseket szervezek, esetleg egy-két bunyó, megtámadunk egy-két korcsot… és hasonlók, ami még lenni szokott, de gyilkosság? Gyilkosnak nézek ki?! Vagy bármelyikünk és azok megölték őket… de ti… kik vagytok? Én Ron amúgy…


#3 2009-06-02 15:52:52
Patriot
*Az Ördög, már gúnyájában hallgatja végig Ron szövegét, majd követi őt. Az út nem nehézség számára. Majd lakásában ülnek le. Az Ördög hóna alá csapja röpdeszkáját és egyből Ron-nak kezd beszélni. *
-Korcsok? Mért fogod vissza magad?!! Amúgy meg ti… ti vagytok, kik a káoszt teremtitek elő. A mutánsgyűlölő beszédeitek és tiltakozásaitok. Végre egy kis móka. Mire már régóta nem volt példa. Gratulálok hozzá!! Őszintén tisztellek.
*Fejezi be, majd a bemutatkozó szövegével folytatja.*
-Zöld Ördög vagyok! Mutáns gyűlölő, de ennyi legyen is elég kiskukac! Mi lesz a további terv? Megyünk mutánsokat ölni?
*Kérdi zsongva az örömtől és izgalomtól, mi lázba hozta a fura elmét.*
~
-Jó! Nagyon jó Kevin! Csak így tovább, egészen a mutáns népirtásig! Hahahahahha!


#4 2009-06-03 13:31:53
Frank Walter
Hehehe…Nínó nínó nínó! Hehehe… Gyünnek a zsernyákok… Hehe… Egy kéz. Bilifejű keze. Nu… Ne rángassál! Hihihi… Futáááááás! Hipp egy fa, hopp egy bokor, hipp-hopp, rendőrautó. Messze van… Hehe…

Menekülődünk… Hihi… Ismerős… Hehehe… Házikóba be, ottan lakik nagyanyó… Hehehe… Hogyasszongya… Koncetrálódj Frankieboy, mint a mosópor… A srác szervezget… Tüntet… Mutkók ellen… Faszagányos… Nekem monnyuk semmi bajom velük… Naszóval… Ron… Az mi? A. Neve. Ron. Áhh… Hehehe… Értem… Frank vagyok. Hihihi… Szóval Bilifejű kihúzott minket a szarból. Fasza. Hehehe… Zöld Ördög? Az meg mi a genny? Hé... Öreg... Hűccsed le magad... Hehe... Szerintem itt nem köll semmiféle balhé mára... Hehehe... Kérsz gandzsát? Kéz a zsebbe. Fogd a füvet. NE, még ne ved elő. Hehehehe...


#5 2009-06-03 13:36:26
Thorhalla
A srác Zöld ördögre néz, majd pedig néhány papírt odébb pakol az asztalon és rá egy fehér felirat nélküli gyógyszeres dobozt is, amiben csupán néhány darab fehér pirula is volt. Végül kinyúlt érte és bevett két darabot, majd visszazárta a tetejét. És zsebre vágta. Végignézett mindkét vendégén, majd pedig vett egy mély levegőt.
- Menő név, király! – mondja, majd megint köhögni kezdett.
Most nem tartott olyan sokáig, de a mellkasát azért fogta utána és az arcán is feltűnt néhány verítékcsepp, a szeme még mindig lázasan csillogott. Egyértelműen beteg volt. Ismét felnézett a társaságra, majd még néhányszor levegő után kapkodott és megköszörülte a torkát.
- Nem vagyok gyilkos – mondta. – Egyikünk sem az… a balhék még okék, mert valamivel le kell vezetni a feszültséget. Ugyanez a tiltakozás és a beszédek, értek ehhez, irodalom szakos vagyok ennyi. És demokrácia van, azaz kinyilvánítom a véleményemet, mint a többiek. Kösz, hogy így véled haver…
Néhány másodpercre elhallgatott, majd újra megszólalt.
- Nem tudom… minden olyan más lett az utóbbi időben – mondja. – Túlkapások, a korábban teljesen nyugodt emberek megvadultak, nem tudom, hogy mi lehet a gond. És csak ők… lehet, hogy nem kellett volna oda elmenni…
Ron közben elveszi az anyagot Frank-től és jó messzire teszi le tőle, majd pedig odamegy az egyik szekrényhez és kivesz belőle néhány vitaminos dobozt meg narancslevet. Tölt a pohárba, és a gyógyszerekből ad a drogos srácnak.
- Nincs semmim, amivel segíthetnék, de ezek hátha észhez térítenek valamelyest – felelte és újabb köhögés. – Bocs… asszem megfáztam a közelmúltban… Mit kerestetek a parkban?


#6 2009-06-04 06:58:31
Patriot
-Kiábrándultam…
*Közli az Ördög, mikor megtudja, hogy a srácok, csupán egy egészen szelíd kis palota pincsik. Ekkor fel áll, majd Frank-ra néz. Csupán egy fura tekintetet kap, nem többet. Majd Ron-on áll meg a szeme. Ismét hozzá szól.*
-Mutáns fattyak! Nem érdemelnek mást, csak halált. Ezért én így fogok cselekedni. Ha ti nem is. De valakinek meg kell tennie.
*Ezzel kotorászik a táskájában, majd egy gránátot nyújt át a férfinek.*
-Gyere velem és használd! Látok benned reményt fiú. Csak félsz cselekedni. A szavaid mögött, legyen alap is.
~
-Háháháháhihihih! Csak nem egy kis báránykát sorolsz be a nyájadba Kevin? Látom aaaaaanem vagy elveszett lélek, kis pásztor. Hihihihahahaha!
-Hát muszáj sereget toboroznom…
~
-Nos? Mersz valóban tenni is valamit a mutáns betegség ellen?
*Kérdi, majd választ később vár, mivel azonnal felmerül benne még egy kérdés.*
-Mellesleg, nem tudsz valami konkrétat az elhalálozott ifjak iránt? Kikkel tele volt a média?


#7 2009-06-04 14:34:18
Thorhalla
A srác ismét köhögött és ivott egy kortyot a pohárból. Döbbenten nézett Zöld Ördögre, amikor az a kezébe nyomott egy gránátot. Le is tette azt is az asztalra és láthatóan elgondolkodott.
- Mi békés tüntetéseket akartunk, hogy tudjuk kik azok, akik közöttünk vannak, hogy elzárják őket esetleg a külvilágtól – vonta meg a vállát. – Veszélyesek ez tény, de ne ér meg az egész annyit, hogy mi bűnhődjünk miattuk… a törvények az ő halálukkor is ugyanúgy lesújtanak, emberként kezelik őket… ezzel nem tudunk mit tenni. Vannak, akik úgy gondolkodnak, mint te… ismerek ilyet, de ők sem mernek tenni semmit, mert mi bűnhődjünk azért, hogy az emberiséget mentenénk tőlük?
Újra vette egy mély levegőt, majd pedig megrázta a fejét és beletúrt a hajába.
- Nem tudom haver, tényleg nem – vonta meg a vállát. – Jimmy és Nicol? Persze, egy szakra jártunk az egyetemen. Mind a ketten bámulatosak, imádtam őket haver. Ők találták ki, hogy menjünk együtt pénzt szerezni és vágjunk bele az egészbe, hogy ezzel támogassuk a tüntetéseket. És most halottak mind a ketten. Valami drogról beszéltek a hírekben, de ismerem őket, mindkettőt, egyik sem drogozott soha sem… a tüntetésen még jól voltak, bár kissé agresszívek, de fiatalok vagyunk, kit érdekel?! Aztán másnap Jimmy nem került elő… majd utána Nicol halt meg… hazudnak a hírekben, tudom, hogy megölték őket…


#8 2009-06-05 07:04:54
Patriot
-NEEEEEEM!!! Ez így nem jóóóó!!!
*Idegesen, fogat csikorgatva kapkod a fejéhez az Ördög. Karmaival dörzsöli az asztalt, és hirtelen abba marad. Gonosz mosoly ragad arcára, és halkan kuncogni kezd a lehajtott feje alatt. Lassan emeli fel a fejét, és szeme, teljesen eltorzúlt.*
~
-ÖLD MEG! KEVIN! Öld meg! Hahahahaha!
-Rajtam ne múljék…
~
*Ezzel megpróbálja elkapni Ron nyakát, és magasba emelni.*
-Ti sem vagytok különbek, mint mások. Nem mertek cselekedni. Rettegtek a következményektől. De mind az nem számít, ha eléred a célod.
*Elváltozott hangján beszél, mi démonikus és rémisztő. Egyre erősebben szorítja a nyakát, és karmai is kezdenek belemélyedni a nyakába. *
-Sürgősen mondj valami használható információt, vagy itt döglesz meg!
*Közli vele az Ördög, miközben táskájából elő vesz egy bombát, és készenlétben tartja, ha valaki segítő kedvében lenne, és megpróbálná védeni Ron-t. Kevin várja a reagálást.*


#9 2009-06-05 11:54:07
Thorhalla
Ron kissé rémülten kapta fel a fejét, amikor Zöld Ördög felüvöltött. A srác arcán félelem látszik a másik férfi reakciójára. Nem lehet tudni, hogy alapból mennyire jók a reflexei, de most nem tudott kitérni a rátámadó férfi elől és így Zöld Ördögnek sikerült elkapnia a srác nyakát és egy kicsit a levegőbe emelnie. Az kapálózik és próbálja támadója kezét lefejteni a saját nyakáról. Néhány véres csíkot hagy is a kapálózó az őt tartó kezeken, igaz egyik sem mély vagy túl súlyos sérülés, csak fájdalmas.
- Az egész konfliktus akkor kezdődött, amikor beszálltunk ebbe a programba… - hörögte. – Akkor kezdődtek a durva atrocitások. Akik ebben részt vettek azok kezdtek furcsán viselkedni… engem kivéve, én nem lettem agresszívabb. Fogalmam sincs, hogy mi folyik itt, esküszöm… csak annyit, hogy jól fizetnek diákoknak, remek lehetőségnek tűnt. Napi néhány gyógyszer és egy rakat pénz…
Ismét köhögni kezdett és megrázkódott az őt tartó kezekben, a köhögés nyomán ismét vér került Zöld Ördög kezére.
- Ezenfelül most van egy tüntetés a Természettudományi múzeumnál – mondta. – Nem tudom, hogy mi lesz ennek a vége… fogalmam sincs…


#10 2009-06-05 13:02:03
Patriot
-Hé?!! Mi a retket művelsz??
*Hördül fel az Ördög, mikor látja, hogy véres kézzel markolja a srácot. Maj a válaszokat megkapva bólint és elengedi. Hátra lép párat.*
~
-Keeeviiiin??? Gondolkozzzzz! Gyógyszerek. Legyen eszed!
~
*Gúnyosan, provokálva hallja a hangot Ördög, mikor a Halál fejében megnemszűnően magyaráz neki.*
-Gyógyszer? Milyen gyógyszer? Ide vele, de azonnal! Mióta köhögöd ki a véredet is? Várj… tippelek. Azóta, hogy beléptél a társaságba és szeded a pirulákat.
*Kérdi, majd válaszok reményében teszi el az asztalra helyezett bombát. Majd a többi férfihez szól.*
-Ti is ilyen szépen köhögtök?
*Kérdi, és kissé araszolva, és némi tartással az arcán lép hátra a kijárat irányába. Majd a megkapott reagációk után már csak egyet kérdez, vagy is mond.*
-GYERTEK VELEM! Megyünk a múzeumhoz! Megkeressük azt a férfit, ki jószívűen osztogatja a kis gyógyszereket.


#11 2009-06-06 13:36:57
Thorhalla
Frank még mindig igen szótlan, bár neki nem voltak olyan gondjai, mint Ron-nak, a srác levegő után kapkodva tápászkodik fel a földről, amikor Zöld ördög elengedte. Elgyötörten néz fel a férfira és pillant Frank-re is, hogy vele mi lehet, de legalább vele eddig nem foglalkoztak és rendben van.
- Ma először – mondta. – Nem azóta… a társaság lassan két éve együtt van. A pirulák pedig egészen más, ott vannak az asztalon…
Nagy nehezen feltápászkodott és odadobta a férfinak azokat. Egyszerű fehér valamik, igazából bármik is lehettek ezek. Drog, gyógyszer, egyszerű semmit sem ható pirulák, vagy éppen az, aminek eladták.
- Várj! – szólt még a férfi után. – Az alak nem lesz ott. Ugyanis ez nem drog… lehet, hogy annak látszom, de vele ellentétben már hónapok óta tiszta vagyok – mutat Frank-re. – A tabletták nem az utcáról vannak. Nagyon nem… legális gyógyszerkísérlet. Innen a sok pénz, diákokat kerestek, nem először volt ilyen felhívás a suliban. Más haverok mentek korábban is, és egy-két kiütésen kívül soha semmi sem történt. Most is semmi, csak lehet, hogy nem kellett volna kinn esernyő nélkül áznom az esőben. Ennyi… de… a többiek is benne voltak a programban. Gondolod, hogy köze lehet ehhez?
Nézett még mindig kérdőn a férfira és közben letörölte az arcáról a saját vérét.


#12 2009-06-06 14:54:05
Patriot
*A jelmezes férfi válaszokat kap. Kis mosoly, és pillanatokig tanácstalanság. Alaposan szemügyre veszi a dobozt. Megvizsgálja, a cimkét, ha van rajta, az alját, majd magát a pirulát. Ezzel bekap ő is egyet és lenyeli.*
-Hogy köze lenne-e hozzá? Majd kiderül. De azt mondod nincs a múzeumban a vezérünk, kit keresünk? Akkor merre koborolhat? Talán cukrosbácsit játszik?
*Kuncog, és a gyógyszert elteszi a zsebébe. Majd ha választ kap arra, hogy merre lehet a egésznek a főnöke, akkor elindul arra, és magával viszi Ron-t. Frank-el nem törődve. Ha nem tudja merre lehet a főmufti, akkor arra kíván menni, ahonnan a gyógyszert kapta. Megkérdi, hol adták, és miféle program az, amiben részt vettek.
Egyenlőre még csak tapogatózik az Ördög, és Halál pedig most némán csücsükél a fejében.*


#13 2009-06-08 13:31:16
Frank Walter
Bogyóóó… Hehehe… Fogjad meg. Rakd be a pofádba. Nyeljed le. Krhkrhkrh! Cseszed… Minnyá megfulladok… Rkhhh… Köhrrrmm… Hűűű… Megúsztam. Nyah, aggyá narancslevet. Hehe… Ezaz! Finom. Heheheh…
Jéé, padló! Hehe… De furi… De széééép. HEHEHEHE! Csejj, de vidám vagyohohohohohok! Ezek baszélgatnak… Miről? Zajolnak itt... Miközben épp a padlót vizsgálom. Hehe… Frank a naaaagy tudós!
Hova akarsz menni, Ződike? Hehe… Én nem járok múzeumba. Hülyeség… Hihi. Hol a füvem? Köll a füvenyecském. Anélkül én el sem mozdulok! Vagy… Hehe… Adjál olyan fehér bogyeszt. Nekem az is faszagányos. No... Menjünk már! Repkedni akarok, hehehe...


#14 2009-06-09 11:21:52
Thorhalla
A dobozon, amit Zöld ördög vizsgált semmi sem volt, sem pedig a pirulán, lehet, hogy még nem került tömeggyártásba, vagy neve nem volt, hogy azt belenyomtathassák. Bevette a pirulát, de semmi sem történt ezzel. Ron elgondolkodott, majd pedig megcsóválta a fejét.
- Jó kérdés – mondta. – Biztosan nincs a múzeumnál. Mi a egy központba jártunk vizsgálatokra, gyógyszerekért és miegyébért. Seals Gyógyszergyártó az egésznek a neve. Ez a program elvileg egy izé… influenza elleni gyógyszer forgalomba hozása előtti utolsó teszt. Nem az első ilyen, tudom, hogy sok ilyet tartanak szerte a városban, mindig egyetemistákat, fősulisokat keresnek az ilyenekre. Jó pénzt adnak, kicsi kockázat, mert már tesztelték őket laboratóriumi vizsgálat között. Gondolom, már hallottál ilyenről haver… szóval ennyi lenne. Ott kereshetjük, talán benn van… mutatom, hogy merre kell mennünk.
Még gyorsan lekapja az egyik lapot az asztalról és átnyújtotta neked. Ez a Seals egyik papírja volt, amin nagy betűkkel szerepelt, hogy önkénteseket keresnek és az szerepelte rajta, amit a srác is elmondott. Influenza elleni gyógyszer tesztelésére, magas pénzt ígértek, és folyamatos orvosi vizsgálatokat, ellátást, hogyha bármi bajuk lenne. Még felkapta a táskáját, majd pedig felsegítette Franket a földről. Elindult a beszívott srácot támogatva és segítve, egyenesen elvezet titeket a Seals Gyógyszergyártó cég központja felé.
- Nem kapsz egyiket sem – morogta. – Azokkal csak tönkreteszed magad…

//Elnézést a csúszásért, de vizsgám volt és arra tanultam…//

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Egy lakóház Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.