Mary és Layla (2030)

Go down

Mary és Layla (2030) Empty Mary és Layla (2030)

Témanyitás by Raven Hétf. 23 Dec. 2019, 18:51

Karácsonyi Bál

Mary és Layla (2030) 85021d67117bc00f350dfb2ddef2fca0

Ingyen kaja, szép ruhák és híres emberek. Talán színészek is. Vagy rendezők, bár ilyen helyeken inkább a filmes banda szokta képviseltetni magát és én a színházhoz húzok. De akkor is. Végre felvehettem ezt a kényelmetlen, de nagyon csinos ruhát. Anya küldte mikor szóltam neki, ha jól sejtem az öve volt, de nem számít, jól áll. Egyértelműen azért jöttem, hogy jól érezzem magam, de ez rögtön az elején sokkal nehezebbnek bizonyult mint gondoltam, amikor rájöttem, hogy itt senkit nem ismerek fel.

Bár sokan voltak de nem volt fullasztó a tömeg. És egy idő után úgy döntöttem akkor is jól fogom magamat érezni, úgyhogy első körben le is támadtam a svéd asztalt. Minden isteninek tűnt, de igazából csak a sütemények érdekeltek. És várjunk, az ott pezsgő? Nem igazán kéne még ilyesmit csinálnom, de egy igazán nem árthat meg, végül is anya is megengedett egy pohárral karácsonykor.

Miután megettem egy pár szelet süteményt, a bál felé fordulok. És figyelem ahogy az emberek, táncolnak és beszélgetnek, szeretem ezt az atmoszférát. Belekortyolok a pezsgőbe. Édesebbre számítottam, de nem rossz, finom gyümölcsös íze van. Ha megittam lehet keresek valakit táncolni.
Raven
Raven
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 37
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 23
Join date : 2019. Dec. 04.

Karakteradatok
Főkarakter: Raven
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t4208-mary-l-winter

Vissza az elejére Go down

Mary és Layla (2030) Empty Re: Mary és Layla (2030)

Témanyitás by Layla Laskowsky Hétf. 30 Dec. 2019, 14:03

Csak egy napra elfelejteni mindent, és kikapcsolódni, vagy legalábbis nem a munkával és egyéb finomságokkal törődni, meg mással. Persze megtehetném, hogy bevackolódom és egy bögre kakaó társaságában olvasok egy jó könyvet, de hogy őszinte legyek, semmi kedvem sincsen hozzá. Aztán, ott nem érzem azt hogy hideg vagy meleg és emiatt már nem egyszer égettem meg a nyelvemet, szóval még rossz is a számomra. Onnan tudtam azt olyankor, hogy nem éreztem a kakaóm ízét. CIPA, így rühellek.
Az, hogy elmegyek a bálba először meg se fordult a fejemben, aztán a fülembe jutott, hogy megy más is, így enyhén gyomorgörccsel jelentem meg, reménykedve abban, hogy találok ismerős arcot. Mondjuk maga a banda tök jó, az Ismerős Arcok, lehet inkább azt kéne hallgatnom ágyon elfekve, mint itt rontanom a levegőt. Lehet, ki tudja.
Meglátom a lányt, és mosolyogva sétálok hozzá, hogy megszólítsam őt, és hogy már ne legyek annyira egyedül, és ne magában igyon pezsgőt.
- Szervusz! Te is itt vagy?
Layla Laskowsky
Layla Laskowsky
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 108
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 87
Join date : 2019. Mar. 25.

Karakteradatok
Főkarakter: Layla Laskowsky
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz

Vissza az elejére Go down

Mary és Layla (2030) Empty Re: Mary és Layla (2030)

Témanyitás by Raven Szer. 01 Jan. 2020, 22:14

A táncolókat nézegetve kortyolgatom a pezsgőmet ,amikor oda jön hozzám, az egyik tanár. Azt hiszem. Egy kis pezsgőt félre is nyelek mikor meglátom és igyekszem lejjebb tartani a poharat, hogy ne legyen olyan feltűnő. Mégis csak alul vagyok még a korhatáron.

-Jó napot, izé… Szia! Igen. Gondoltam biztosan szép lesz. És lesz ingyen kaja. Mutatok a svédasztal felé. A sütemények nagyon finomak. Kár, hogy ebben a ruhában nem tudok többet enni. – Mosolygok.- És reméltem, hogy talán találkozhatok egy két híres emberrel is. Tudod színésznek szeretnék tanulni.- Teszem még hozzá.

-És te hogy-hogy el jöttél?- Kérdezem- Nem baj ha tegezlek igaz?

-Jó egy kicsit kiszabadulni az iskolából.- Mondom a válasza után.- Kár, hogy anya nem lehet itt imádja az ilyen partikat.- (Tönkre tenni) Azok a régi szép idők amikor csak azért ment el az iskolás báljainkra, hogy mindenkiről vicces képeket készítsen, és egész este a tanárokat húzza. Ezen a bálon is biztos rögtön megtalálta volna helyét. Valószínűleg a puncs alkohollal való fezlocsolásával kezdte volna és utána minden mozgóképes személyt táncba hívott volna.
Raven
Raven
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 37
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 23
Join date : 2019. Dec. 04.

Karakteradatok
Főkarakter: Raven
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t4208-mary-l-winter

Vissza az elejére Go down

Mary és Layla (2030) Empty Re: Mary és Layla (2030)

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.