Börtönlázadás

Go down

Privát játék Börtönlázadás

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Kedd 21 Jan. 2020, 00:01

42-es börtönblokk, Minimum biztonsági szekció, Belsavison, a Köztárasági börtönbolygón.
42-es blokk külső része:
Börtönlázadás RpJ5BCG
Börtönlázadás JsQIBdP
Börtönlázadás OysK0U2
Belső rész:
Börtönlázadás EXqgY87
Távolabb eső központi rész, az egyetlen hely a bolygón, ahol kompok, űrhajók találhatóak:
Börtönlázadás S7BZNqM



Kaland címe: Börtönlázadás
Helyi Idő: Kora délutáni órák, 21.5 MU
Helyszín: 42-es börtönblokk, Minimum biztonsági szekció, Belsavis
Feladat: Megszökni a bolygóról
Résztvevők: Alaeta / 634-es | Kessia Miran / Kaméleon

_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Börtönlázadás 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Privát játék Re: Börtönlázadás

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Kedd 21 Jan. 2020, 00:02




Előtörténet:
LINK

Kaland:
Börtönlázadás
Kessia Miran / Kaméleon / Bestia
sith assassin, orgyilkos/fejvadász, kém/ügynök, echani harcművész/mandaloriai szuperkommandó képzés


Játékostárs(ak) neve: @Alaeta

Börtönlázadás HLcp5hE
Börtönlázadás FGrn0RF

Helyi Idő: Kora délutáni órák, 21.5 MU
Helyszín: 42-es börtönblokk, Minimum biztonsági szekció, Belsavis
Feladat: Megszökni a bolygóról
Többiek: Alaeta / 634-es
Egyéb információk:


Az igazat megvallva nem ez volt Kaméleon legjobb küldetése. Egyrészt folyamatosan fájdalmai voltak, amiket enyhíteni sem tudott, bár azt be kellett ismernie, hogy függőség kezelésre és leszoktatásra remek volt ez a hely. Az első pár nap volt a legrosszabb, azóta jobb lett, még szerencse, hogy nem kellett alakot váltania, mert akkor tényleg szívás lett volna a helyzet. Ahogy maga a küldetés. Volt itt egy alak, aki egykori szökött Örök Birodalmi tag, és katonaság nagyon nem akarta élve tudni. Szerencsére nem volt túl nehéz megtalálni az alakot, épp a foglyok között volt. Így muszáj volt magát is annak álcáznia, egy rózsazsínke bőrében. Rég használta ezt az alakot, a sajátját nem akarta és itt az egzotikum sem tűnik fel. Szerencsére a minimális védelemmel ellátott régióban volt a férfi, így ez az egész igazából az elvonást leszámítva kéjutazás volt. naponta sok óra kint az udvaron, lényegében csak aludni kellett visszamenni a cellákba, lehetett dolgozni. Noha voltak őrök és droidok, de neki nem okozott gondot az, hogy megölje a férfit. Szóval már csak a kijutás volt a feladata, főleg, mert le sem bukott. A falhoz közel az egyik részen, ahol sokan voltak, miközben távolabb verekedés tört ki, tökéletese alkalom volt. A saját képesítésével talán mindez még megalázóan könnyű is, bár nem voltak kétségei afelől, hogy más nem intézte volna ezt ilyen könnyedén és gyorsan, meg nem látványosan.
Egészen eddig a napig egyedül volt a cellájában, azonban ma az őrök közölték, hogy egy másik cellatársat kap. Ridegen és gyilkos tekintettel fogadta, egyelőre nem tudta, hogy mindez jó lehet-e, mert feltudja-e használni a másikat a szökésre, vagy pedig a hátrányára lesz. Már megvolt a terve, bár ahhoz még fájdalomcsillapító is kellett volna neki, mert az alakváltás anélkül nehézkes. Mit meg nem adott volna, ha neki is olyan könnyedén megy mindez, mint Akmulnak, még akkor is, ha a másik nő csak mások legnagyobb félelmének alakját tudta felölteni, de akkor is fájdalommentesen! Ennek ő maga is örült volna, ha így lenne. Még odamorgott valamit az őrnek, aki ekkor még távozott, de legalább az ebédet meghozták, még ha rémesen ehetetlen is volt.
Az ebéddel együtt felült az ágyára és ott kezdett el étkezni, közben pedig némileg meditálni is, erőhasználóként szüksége volt minderre, meg a fájdalom is jobban elviselhetőbb volt. Így pár percenként evett egy-egy falatot, ami még talán reális is volt annak fényében, hogy mennyire ehetetlen ételt kaptak. Közben pedig várakozott, hogy vajon mikor fog az új szobatársa… cellatársa megérkezni és ki lehet az vajon.

//Ha szeretnél magadnak is headernek használni képet, itt a star cabalos verzió ^^ //
felszerelés/egyebek:

Börtönlázadás ZDxfjCh Börtönlázadás Yo72OVb Börtönlázadás 3iCbzMQ Börtönlázadás OBNyZLN Börtönlázadás A2By7NV Börtönlázadás VZwKC7u

_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Börtönlázadás 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Privát játék Re: Börtönlázadás

Témanyitás by Alaeta Szomb. 25 Jan. 2020, 11:59


Kessia & Alaeta

Karakterlap:
Felszerelés:
Megjelenés::
Küldetés::
Hangulatzene:




A hajó finoman rezgett, ahogy beértem a bolygó légkörébe. Szemeim a látóteret kutatták, míg kezem határozottan tartotta a kétágú kormányt. Ahogy elült a rezgés zúgó hangja, a finom pittyogás ismét hallatszódni kezdett a datapadon. Lepillantottam rá, és összehasonlítottam a kapott koordinátákat azzal, amelyeket a gépem számítógépe mutatott. Már szinte ott is vagyok. Kinézek ismét az ablakon, és ahogy leereszkedek a felhők közül, meg is látom a célpontot.

A feladat könnyűnek tűnt elsőre, de nem ringattam magam abba a hitbe, hogy ez tényleg így is lesz. Börtönökbe bejutni egyszerűbb, kijutni már sokkal nehezebb. A Kabal képviselője segített elrejteni a gépet, átadtam neki megőrzésre szinte mindenem, elvettem tőle egy apró chipet, amelyet elrejtettem magamon. Azt mondta, hogy segít bejutni, mert van is egy ismerőse oda bent, aki egyengetni fogja az utam egy részét. Rá kérdeztem, hogy miért nem Ő adja át az üzenetet, mire az volt a válasz, hogy feltűnő lenne, ha valaki rendszeresen megkeresné az illetőt az őrök közül. Csak egy nevet kaptam: Kano. Se külső leírást, semmit. Ezután elkísért a börtön közelébe, ahol egy magasabb kő mögött egy őr várakozott. Üdvözöltük egymást, elővette a bilincsét és hátra fogta a kezem.
- Na indulás. - mondta és már vezetni is kezdett a börtön felé.
- Nem lesz furcsa, hogy kint voltál, és hogy csak úgy beviszel? - pillantok kissé hátra rá, mire a sisak alól egy horkantást kapok.
- Itt nem olyan szigorúak a szabályok. Mondtam a fiúknak, hogy könnyítek egyet magamon ide kint. Ez már rendszeres nálam évek óta, olyan mint egy rituálé, ha erre a posztra vagyok beosztva. A többieket szórakoztatja a gondolat, hogy kint tolok egy barnát. - válaszán elmerengtem. Tényleg nem a legnagyobb itt a biztonság, az biztos. A börtönbe úgy visz be, mint aki "megpróbálta szarás közben meglopni", okozva ezzel egy könnyes nevetést társainak. Ő kutat át, bár ezt a végig bökdösést nevetséges lenne annak csúfolni. Egyetlen zártörő van nálam az övem alá rejtve, de azt meg se nézi. A többieket se érdekli túlságosan, láthatóan fegyvertelen vagyok. Egyelőre két hónapnyi gondolkodási időt kapok oda bent. Persze nem szándékozok ennyi időt itt tölteni. Az udvarra visznek. Körbe nézek, aztán egy félre eső kis helyre állok karba tett kezekkel, megfigyelem a rabokat. Az egyik rab, egy leffingit lépett oda hozzám. Arckifejezése bizalmatlan, alacsony megjelenése alázkodó volt.
- Te is új vagy itt... - mondta halkan, mintha félne a választól. Lepillantottam rá szemem sarkából.
- Ki vagy? - kérdeztem, jelezve, hogy nem szándékozok túl sokáig beszélgetni vele.
- A nevem Cadebre. És... - kezdene bele az ismerkedésbe. Láthatóan gyenge láncszem volt idebent, és valószínűleg keresett valakit, akihez kapcsolódhatott.
- Régóta itt vagy? - vágok a szavába, mire kicsit megilletődik.
- Két hete.
- Találkoztál már Kanoval? - kérdezem, tekintetemmel ismét a tömeget fürkészve.
- Azzal a catharral? Kerülöm őt. Haragos fajta fickó. - fintorodott el félve. Ahogy ki mondta a faj nevét, már meg is láttam. Az árnyékban üldögélt néhány rabbal. Szóval haragos fajta, hm? Hogy is tudnám elszeparálni a többiektől...
- Nem gondolod, hogy olyan, mintha az anyja egy wookie az apja pedig egy keredian lenne? - kérdezem egy mosollyal. Cadebre persze köpni, nyelni nem tudott. Világossá vált számára, hogy baj keverő vagyok, és el is hátrált. Pedig a cél az ő gyenge jellemének kihasználása, az, hogy keresi az erősebbek közt a menedéket. Pár perc múlva már látom is, ahogy megközelíti Kanot, és "beköp". Az illető hátán gyakorlatilag feláll a szőr, és még innen is látom vicsorgását. Vállamhoz nyúlok ruhám alá, és megfogom az üzenetet, kiveszem onnan. Mire felpillantok, a macskaféle már feldúltan közeledik.
- Úgy tűnik, te meg akarsz halni! - bömböl rám. Nem menekülök, sőt, hagyom, hogy egyik karmos kezével megragadja a ruhám, a másikkal pedig bemosson egyet az arcomra.
- A Kabal üdvözletét küldi. - mondom halkan, a szemeibe nézve, és felsőjének zsebébe csúsztatom a kis chipet. Ő persze megilletődik, hogy ilyet mondok, felemelt, ismét lesújtásra készülő keze megáll a levegőben. Ebben a pillanatban azonban az őrök elkapják hátulról. Dühösen kezd bömbölni, ahogy többen próbálják leszedni rólam. A vége az a dolognak, hogy engem bevisznek az udvarról, lehetőleg távol tőle és társaitól, ő pedig majd kitombolhatja magát szintén egy cellában.
- Most jöttél, és már is sikerült magadra haragítanod valakit. Nem vagy semmi. - jegyzi meg az őr, miközben a folyosón sétálunk. Bal arcfelemet már érzem, hogy kissé megduzzad, és fáj is kicsit. A cél érdekében elviselek egy ütést. - Lehetőleg tartsd a szádat, mert most nem lesz meg neked az a luxus, hogy egyedül legyél. - teszi hozzá, és már nyílik is a cella ajtaja. Oda bent egy rózsaszinke van. Ártalmatlannak tűnik. A cella kicsi, de hát nem is az a lényege a börtönöknek, hogy kényelmes legyen. Az ajtóra nézek, ahogy becsukódik, majd a nőre. Biccentek egyet, köszönésképpen, és futólag végig mérem őt. Nehéz lesz úgy kijutnom, hogy ne vegyék észre, főleg, ha ő is itt van. Ha nem viszem magammal, leleplezhet. Nem igazán akarok mást is magammal vinni. Egy kötekedő, sikertelen tolvajt kevésbé vesznek komolyan, ha megszökik. De ha már mást is visz magával.... Az fel keltheti az érdeklődést.

_________________
Börtönlázadás XfNZsZF
Alaeta
Alaeta
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 3
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 1
Join date : 2020. Jan. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Alaeta
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Little SW

Vissza az elejére Go down

Privát játék Re: Börtönlázadás

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Szer. 29 Jan. 2020, 00:01




Előtörténet:
LINK

Kaland:
Börtönlázadás
Kessia Miran / Kaméleon / Bestia
sith assassin, orgyilkos/fejvadász, kém/ügynök, echani harcművész/mandaloriai szuperkommandó képzés


Játékostárs(ak) neve: @Alaeta

Börtönlázadás HLcp5hE
Börtönlázadás FGrn0RF

Helyi Idő: Kora délutáni órák, 21.5 MU
Helyszín: 42-es börtönblokk, Minimum biztonsági szekció, Belsavis
Feladat: Megszökni a bolygóról
Többiek: Alaeta / 634-es
Egyéb információk:


A nő épp csak befejezte az ebédjét, amikor megérkezett az őr és a legújabb lakótársa. Az igazat megvallva Kessia nem rajongott azért, hogy társat kapott, az ilyen mindig mindent megnehezít. Végigmérte a másikat, nem tűnt túlságosan veszélyes személynek. Mondjuk ahhoz, hogy itt maradjon valaki a kevésbé kellett veszélyesnek lennie. Ezen igazából még nevetni is kedve támadt, mert ha tudták volna, hogy mire képes, akkor valószínűleg karbonfagyasztva teszik el a büntetése végéig. Még jó, hogy valamilyen piti bűntett miatt került csak be, legalább is a hamisított adatok szerint, az pedig már ironikus, hogy itt bent sokkalta nagyobb bűntettet hajtott végre. Ez van. Visszatérve a másik személyre, nem tűnt túlságosan veszélyesnek, bár tudta, hogy a látszat nagyon sokszor csal, de többszörös gyilkosnak, vagy olyan személynek nem gondolta, aki a szigorított őrzést érdemelte volna. De akkor is kellemetlen lesz az egész úgy, hogy itt van. így valószínűleg változtatnia kell a tervein, hogy nem a cellából fog megszökni, hanem odakint fogja majd ezt megtenni. Talán az könnyebb is lesz, de itt lett volna igazán kellemes az, hogyha valamelyik őr képében sétálhat ki. Nem mintha zavarta volna, hogyha emiatt többet kell ölnie, révén nem okozott nehézséget vagy gondot számára, de mégis a legkevesebb feltűnést szerette volna. Majd kiderül, hogy mire lesz lehetősége, vagy épp mire nem.
- Üdv, Alara C’ans vagyok – mutatkozott be az itt levő „hivatalos” nevén. - Téged miért zártak be ide?
Ez az egész olyan közhelyes volt, hogy szinte fizikai fájdalmat okozott. De ahogyan tapasztalta ezek voltak a legáltalánosabb dolgok, amiket egymásnak feltettek a rabok kezdésnek, így most is tökéletesnek tűnt. A célja úgyis az volt, hogy a lehető legátlagosabbnak tűnjön. Közben pedig hanyatt dőlt az ágyon és onnan pillantott a másik nőre, ártatlannak tűnő tekintettel nézte, de közben a lehető legalaposabban igyekezett felmérni a másikat, kitalálni, hogy mire is lehet képes.

felszerelés/egyebek:

Börtönlázadás ZDxfjCh Börtönlázadás Yo72OVb Börtönlázadás 3iCbzMQ Börtönlázadás OBNyZLN Börtönlázadás A2By7NV Börtönlázadás VZwKC7u

_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Börtönlázadás 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Privát játék Re: Börtönlázadás

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.