Wyoming

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Go down

Wyoming - Page 2 Empty Re: Wyoming

Témanyitás by Ko-Rel Szer. 23 Okt. 2013, 18:34

367. nap., Harminckettedik bejegyzés:
”Szerencsére nem csak én gondoltam úgy a dolgokat, ahogyan kimondtam, hanem mások is s egyből terelni próbáltak mindenkit elfele ettől a helytől. Szívem szerint rohantam volna én is arra, de a lábaim nem mozdultak a félelemtől, ahogyan a férfi kitörte a falat és kijött a folyosóra. A szerep szerint maradnom kellett volna, megvédeni Mr. Kovacsot, de még azt sem tudtam, hogy miként kell egy pisztolyt kibiztosítani, annyira nem volt a kezemben fegyver. Összesen a hajamat tudtam önvédelemre használni, de itt nem volt meg a hajam. S megszólalt ekkor, az Attilan név már ismerős volt s ekkor ismét kimondták azt a nevet, minek a kiejtése ugyanaz, mint az én nevemnek. Megremegtem, nem volt olyan közismert a nevem, s egy napon belül másodjára hallom a Boltagon-t. Embertelen lenne a férfi? Hiszen e a név őket illette, de a vízió szerint más faj élt a víz alatt s az Atlantisz volt. Nem tudtam s féltem, de a férfi egyelőre nem támadott.
- Neptun nevére, ne!
Sikoltottam, mikor az első lövés elhangzott. A férfi nem akart támadni, csak kérdezett. A golyó pedig úgy pattant le a bőréről, mintha nem is fegyverrel lőtték volna meg. Mikor a többi lövés hangjai megkezdődtek összehúztam magam picire ott, ahol voltam, nem tudtam, hogy a golyók merre pattannak majd s az alapján tettem, ahogyan tanították ha megtámadnak minket. Hogy minél kisebb felületet hagyjunk szabadon, ahol meglőhetnének s e szerint próbáltam tenni most is, mert a félelemtől mozdulni sem voltam képes.”


_________________
Reneszánsz/Outsiders: Ko-Rel, Zam-Rel, Nephthys Boltagon, Doria McKenzie-Boltagon, Melissa Boltagon/Medúza
Shi'ar kalandjutalom: Kallark (Gladiátor); 2210ből: Kallistrate Pherenike McKenzie-Boltagon; X-diák: Lilandra Neramani
Végtelen Háború: Zam-Rel, Namor McKenzie, Melissa Boltagon; Ultimate: Dr. Melissa McKenzie; AoA: Doria McKenzie-Boltagon
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Wyoming - Page 2 BqP9ZjW
Ko-Rel
Ko-Rel
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1284
Hozzászólások régi : 804
Korábbi szint/kredit : 9. szint - 20 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok:

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t609-ko-rel https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Wyoming - Page 2 Empty Re: Wyoming

Témanyitás by Ultimate Guru Szomb. 26 Okt. 2013, 16:21

10:45.

Résztvevők: dr. Melissa McKenzie (Sharon Carter) és John Redbow (Jasper Sitwell).

A férfi kis híján újabb őrrel végez, amikor meghallja Neptun nevét, és kérdő tekintettel Melissára néz.

Wyoming - Page 2 Namor10 – Neptunus…? Kran…. Neptunus? Kr… Te… Te mondtad… Neptun… neve?

Az őrök azonban továbbra is végeznének az alannyal, amikor végre visszatér Fury ezredes.

Wyoming - Page 2 Fury10 – Elég! Tüzet szüntess! TÜZET SZÜNTESS!!!

– Ezredes… Végzett Plumer ügynökkel!

Wyoming - Page 2 Fury10 – És magukkal is végezni fog, ha nem hagyják abba! Dr. McCoy, dr. Beck!

Wyoming - Page 2 Qb10 – Ezredes, én nem--

Wyoming - Page 2 Fury10 – Majd később! A tesztalany… érti, amit mondunk? Beszéli a nyelvünket?

Az idegen, még mindig Melissát fürkészve, tört angollal, de érthetően válaszol.

Wyoming - Page 2 Namor10 – Értem… Igen, értem a… primitív nyelvüket. Hallottam… Elemeztem… Megtanultam. Maguk… ismerik Neptunt? Atlantisz ősi istenét? De nem is számít… Választ várok a kérdésemre. Hol van Attilan? Hol van Boltagon??? Ne játszadozzatok a türelmemmel, szárazföldlakók! Már azért is véreteket kéne ontanom, amiért rám tettétek a mocskos kezeteket, és be merészeltetek zárni abba az üvegkalitkába!

_________________
Wyoming - Page 2 01129
Ultimate Guru
Ultimate Guru
Moderátor

Hozzászólások száma : 4462
Hozzászólások régi : 8282
Korábbi szint/kredit : 19. szint - 65 kredit
Aktuális szint/kredit : 19. szint - 65 kredit
Reputation : 1
Join date : 2011. Aug. 04.
Age : 40
Tartózkodási hely : Budapest

Karakteradatok
Főkarakter: Ultimate Guru
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Ultimate / Újvilág

Vissza az elejére Go down

Wyoming - Page 2 Empty Re: Wyoming

Témanyitás by Ko-Rel Szomb. 26 Okt. 2013, 16:41

367. nap., Harmincharmadik bejegyzés:
”Csak arra eszméltem fel, hogy a lövések abbamaradtak, mikor felpillantottam a férfi engem nézett s nekem tett fel egy kérdést. Remegve ugyan, de bólintottam neki. Mire Fury ezredes megérkezett már felkeltem a helyemről noha még mindig remegtem s alig bírtam a félelemtől megállni a lábamon. Figyeltem, hogy a férfi miket is mondott s miket keresett, mire akart választ kapni. S a szavaiból úgy tűnt, hogy nemes lehet, a középkorban viselkedtek így a nemesi származásúak.
- Atlantisz? Ön onnan származik? – kérdeztem. – Attilan nem ismerős, sajnálom.
A többi kérdésre egyelőre nem tudtam, hogy mit feleljek, mondjam el, mit tudok. De hogyan kellene, hogy ne sértsem meg az idővonalat? Igaz Attilan-ról hallottam, az embertelenekről, de csak a vízióban, az pedig kevesebb volt bárminél.
- Ismerek egy Bolt-Agon nevű SHIELD ügynököt, George Bolt-Agon a neve, hívójele Gorgon, azt hiszem, hogy Alaszkából – mondtam. – És úgy tudom, hogy van egy húga így mesélte, dr. Melissa Bolt-Agon, aki manapság a férje nevét viseli és így dr. McKenzie a megszólítása. Többet… többet nem tudok uram.
Soha sem voltam jó hazudozó, de talán kellően hihetően mondtam el mindezt, s abban pedig nem hazudtam, hogy nem tudok többet. Tényleg ennyit tudtam s a bátyám ekkor már itt dolgozott a SHIELD-ben s én pedig férjnél voltam, így lényegében nem hazudtam. A név azonosság pedig valószínűleg véletlen, bár ilyen hangzású nevet még nem hallottam korábban. Talán ez a férfi tud még valamit, illetve ha csak az őrök nem próbálják újra lelőni, akkor talán az is kiderülhet, hogy ő kicsoda s honnan származik s miért volt még számomra is ismeretlen az, mit a DNS-ében láttam. Csak egy dolog miatt aggódtam, sosem találkoztam vele, nem írom így át a történelmet azzal, hogy ezt elmondtam neki?”

_________________
Reneszánsz/Outsiders: Ko-Rel, Zam-Rel, Nephthys Boltagon, Doria McKenzie-Boltagon, Melissa Boltagon/Medúza
Shi'ar kalandjutalom: Kallark (Gladiátor); 2210ből: Kallistrate Pherenike McKenzie-Boltagon; X-diák: Lilandra Neramani
Végtelen Háború: Zam-Rel, Namor McKenzie, Melissa Boltagon; Ultimate: Dr. Melissa McKenzie; AoA: Doria McKenzie-Boltagon
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Wyoming - Page 2 BqP9ZjW
Ko-Rel
Ko-Rel
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1284
Hozzászólások régi : 804
Korábbi szint/kredit : 9. szint - 20 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok:

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t609-ko-rel https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Wyoming - Page 2 Empty Re: Wyoming

Témanyitás by Ultimate Guru Szomb. 26 Okt. 2013, 19:40

10:50.

Résztvevők: dr. Melissa McKenzie (Sharon Carter) és John Redbow (Jasper Sitwell).

Az idegen kérdőn néz ismét Melissára.

Wyoming - Page 2 Namor10 – Atlantisz, igen… de tán nem tudod, szárazföldlakó? Te és a társaid szabadítottatok ki a börtönömből. Aztán… zavaros minden. Mit tettetek velem?

Wyoming - Page 2 Beast10 – Kérem, uram, most koncentráljunk a kérdésére… Boltagont és Attilant említette. Ahogy Carter ügynök mondta, nem ismerjük ezt az Attilant, sajnálom…

Wyoming - Page 2 Namor10 – Hm… Nem-e? És… Bolt-Agon? George Bolt-Agon? Alaszka? Miféle nevek ezek, szárazföldlakó? Nem, Blackagar Boltagont akarom, Attilan királyát és Fekete Villámát!

Közben Fury szigorú pillantást vet Melissára.

Wyoming - Page 2 Fury10 – Az ég szerelmére, Carter ügynök, még jó, hogy a TB-számát nem adta meg! Fogja vissza magát!

Wyoming - Page 2 Namor10 – Ne szólj bele a beszélgetésünkbe, sötét bőrű szárazföldlakó! Hrrm… Már… Már emlékszem! Ti kábítottatok el! Hogy csináltátok? Kiszabadítottatok, aztán… hogyan? Hogyan merészeltetek egyáltalán hozzám érni??? A szárazföldlakók hogyan képesek elkábítani egy atlantiszi herceget?

Az idegen ekkor dühében az öklével az egyik falba csap, ami azonnal behorpad.

_________________
Wyoming - Page 2 01129
Ultimate Guru
Ultimate Guru
Moderátor

Hozzászólások száma : 4462
Hozzászólások régi : 8282
Korábbi szint/kredit : 19. szint - 65 kredit
Aktuális szint/kredit : 19. szint - 65 kredit
Reputation : 1
Join date : 2011. Aug. 04.
Age : 40
Tartózkodási hely : Budapest

Karakteradatok
Főkarakter: Ultimate Guru
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Ultimate / Újvilág

Vissza az elejére Go down

Wyoming - Page 2 Empty Re: Wyoming

Témanyitás by Ko-Rel Vas. 27 Okt. 2013, 07:54

367. nap., Harmincnegyedik bejegyzés:
”Szóval tényleg Atlantiszi volt s börtönt, vagy csapdát emlegetett, máshonnan nem szokás embereket, vagy egyéb lényeket kiszabadítani. Atlantisz szerepelt a víziókban, egészen pontosan kétszer, de ez a férfi nem olt benne, Attilan igen, s Blackagar Boltagon neve is azzal a nőjével, aki beszélt helyette s a haja helyett kígyók voltak.
- Sajnálom uram, Atlantisz sem mond semmit, egy több ezer éves legenda csupán, egy elsüllyedt kontinensről.
Nem voltak neki ismerősek a nevek, sem Alaszka, mintha a George nevet sem hallotta volna soha sem, pedig igencsak régi névnek volt mondható. Vajon milyen kapcsolatban állt az Embertelen királyi párral ez a férfi? S az ezredesék mit tettek vele egyáltalán? Kissé elpirultam az ezredes szavain, amikor megszidott, nem őt sodortam esetlegesen veszélybe, hanem a bátyámat s saját magamat, illetve még téged, hiszen ebben az időben még köztünk voltál. Volt egy rossz s furcsa érzésem a férfival kapcsolatban, de legalább kiderült, hogy nem tévedtem s a viselkedése tényleg uralkodói volt, mert egy hercegről volt szó.
- Uram… Lord…? – tettem fel a kérdést, hogy megtudjam mi a neve. – A szavaiból úgy derül ki, hogy nem sokat tud a mai szárazföldiekről. Megtudná mondani, hogy mi volt az utolsó szárazföldi esemény, amire emlékszik? Van egy olyan érzésem, hogy nagyon sokáig volt bezárva és az emberek már nem olyan fejletlenek, mint ön gondolja.”

_________________
Reneszánsz/Outsiders: Ko-Rel, Zam-Rel, Nephthys Boltagon, Doria McKenzie-Boltagon, Melissa Boltagon/Medúza
Shi'ar kalandjutalom: Kallark (Gladiátor); 2210ből: Kallistrate Pherenike McKenzie-Boltagon; X-diák: Lilandra Neramani
Végtelen Háború: Zam-Rel, Namor McKenzie, Melissa Boltagon; Ultimate: Dr. Melissa McKenzie; AoA: Doria McKenzie-Boltagon
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Wyoming - Page 2 BqP9ZjW
Ko-Rel
Ko-Rel
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1284
Hozzászólások régi : 804
Korábbi szint/kredit : 9. szint - 20 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok:

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t609-ko-rel https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Wyoming - Page 2 Empty Re: Wyoming

Témanyitás by Ultimate Guru Csüt. 31 Okt. 2013, 18:22

10:55.

Résztvevők: dr. Melissa McKenzie (Sharon Carter) és John Redbow (Jasper Sitwell).

A férfi láthatóan egyre dühösebb, és Fury a háttérben mind több és több katonát von maga köré, hogy készüljenek fel.

Wyoming - Page 2 Namor10 – Legenda?!?! Ostoba szárazföldlakó, még hogy legenda? A Föld legmagasztosabb, legcsodásabb, legfejlettebb birodalma? NEM! Nem vagyunk legenda, és nem süllyedtünk el… hanem elsüllyesztettek minket! HOL VAN BOLTAGON???

Az idegen felordít, de szerencsére ismét csak az egyik falba csap bele, ami szinte teljesen összeomlik.

Wyoming - Page 2 Namor10 – Nem is érdekelnek a mai szárazföldlakók, te nőszemély! Mielőtt álomba merültem volna, mily nagyra volt atyám is a halandó emberek „nagy” tetteitől! Miféle nagy tettek, kérdem én? A piramisokat atlantiszi segítséggel építették! A szobrászat, művészetek, irodalom, filozófia… mind-mind atlantiszi, asgardi és attilani gondolkodók és művészek alapozták meg őket! És az, hogy a ránk mért csapás előtt még vendégül is láttuk azt a Platónt és a tanítványait…! Gyalázat! Argh!!!

Ekkor már nehezen tudja visszafogni magát a férfi, de Walter sem tud tovább csendben maradni, és hirtelen az idegen elé lép.


Wyoming - Page 2 Walter10 – Most már elég! Nyugodjon meg, és beszéljük ezt meg!

Wyoming - Page 2 Namor10 – Mi…? Hogy mersz parancsolni Thakorr fia Namornak, Atlantisz Hercegének??? NYOMORULT!!!

Ezzel a magát Namornak nevező idegen Walterhez nyúl… de amint megérinti, mintha egy pillanatra láng csapna ki a fiú testéből, és az idegen riadt arccal esik hátra, égett kézzel.

Wyoming - Page 2 Namor10 – Mi…? Hogyan…?

Wyoming - Page 2 Fury10 – Most! TŰZ!!!

Fury parancsára azonnal lőni kezd minden összegyűlt őr és katona – ezúttal már bénítófegyverek egész hadával, amelyek sugárszerű energianyalábokat lőnek ki magukból.

_________________
Wyoming - Page 2 01129
Ultimate Guru
Ultimate Guru
Moderátor

Hozzászólások száma : 4462
Hozzászólások régi : 8282
Korábbi szint/kredit : 19. szint - 65 kredit
Aktuális szint/kredit : 19. szint - 65 kredit
Reputation : 1
Join date : 2011. Aug. 04.
Age : 40
Tartózkodási hely : Budapest

Karakteradatok
Főkarakter: Ultimate Guru
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Ultimate / Újvilág

Vissza az elejére Go down

Wyoming - Page 2 Empty Re: Wyoming

Témanyitás by Ko-Rel Pént. 01 Nov. 2013, 08:36

367. nap., Harmincnötödik bejegyzés:
”Úgy hiszem, hogy kezdett összeállni a kép a beszélgetéssel, tényleg úgy tűnt, hogy a múltból érkezett a férfi s az embertelenekkel hadban állhattak s nem barátságos kapcsolatokat ápoltak. S az is bizonyosságot nyert a számomra minden egyes szavával, hogy évezredekre börtönözték be. Már akkor létezett volna ily fejlett technológia, mi hibernációra képes? Összerezzentem, mikor ismét belecsapott a falba, mi lett volna, ha engem üt meg abban a pillanatban s öl meg? Platónnál nyert mindez tényleg értelmet s igazat.
- Uram, Platón, több mint két ezer éve halott! – mondtam.
De eddigre már Mr. Kovacs is megjelent, mikro engedték őt vissza ide, hiszen úgy volt, hogy elkísérik innen távolabb. Thakorr neve ismerős volt, ő tényleg volt az egyik vízióban, s már a férfi neve is világos lett, Namor. Riadtan s félve figyeltem, mikor Mr. Kovacshoz ért, akkor belőle, mintha tűz csapott volna ki. Mi történt? Amennyire tudtam a férfinak csak annyi képessége van, hogy a szeméből képes lézert lőni s előtte pedig volt még valami, de mindennek sem volt köze ahhoz, mit láttam. Egyetlen tűzalapú mutánssal találkoztam s ő is asgardi félvér volt, Miss Lyesmith. A megégett kezet láttam s ekkor mindenki lőni kezdte Namort, én jobb híján igyekeztem minél kisebbre összehúzni magam, hogy senki se találhasson el véletlenül se.”

_________________
Reneszánsz/Outsiders: Ko-Rel, Zam-Rel, Nephthys Boltagon, Doria McKenzie-Boltagon, Melissa Boltagon/Medúza
Shi'ar kalandjutalom: Kallark (Gladiátor); 2210ből: Kallistrate Pherenike McKenzie-Boltagon; X-diák: Lilandra Neramani
Végtelen Háború: Zam-Rel, Namor McKenzie, Melissa Boltagon; Ultimate: Dr. Melissa McKenzie; AoA: Doria McKenzie-Boltagon
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Wyoming - Page 2 BqP9ZjW
Ko-Rel
Ko-Rel
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1284
Hozzászólások régi : 804
Korábbi szint/kredit : 9. szint - 20 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok:

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t609-ko-rel https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Wyoming - Page 2 Empty Re: Wyoming

Témanyitás by Ultimate Guru Szomb. 09 Nov. 2013, 15:33

11:00.

Résztvevők: dr. Melissa McKenzie (Sharon Carter) és John Redbow (Jasper Sitwell).

Namor felordít, de nem hagyja, hogy a bénítófegyverek hatással legyenek rá, majd vöröslő szemekkel néz fel az emberekre.

Wyoming - Page 2 Namor10 – Ha Attilan mellé álltok, viseljétek a következményeket!

Ezzel hirtelen ugrik egy hatalmasat, és gyakorlatilag kijáratot tör magának ki a komplexumból úgy ütve utat magának a vastag fémfalakon át, mintha azok vajból lennének.

Wyoming - Page 2 Fury10 – A FENÉBE!!! Utána! Álljanak rá! Dr. McCoy, miért nem hatottak rá a bénítók?

Wyoming - Page 2 Qb10 – Nyilvánvaló, hogy--

Wyoming - Page 2 Fury10 – NEM MAGÁT KÉRDEZTEM, BECK!!!

Wyoming - Page 2 Beast10 – Nos, ezredes, az alany a jelek szerint jóval erősebb és ellenállóbb, mint azt eddig gondoltuk… Amikor rátaláltak, több ezer éves álomból ébredt, a szervezete akkor még nem állt teljesen helyre, így a bénítók is gyorsabban hatással voltak rá. Most viszont… félek, elérte ereje teljét. Uram, azt hiszem, elértük azt a pontot, amikor minden információra szükségünk lenne az alany felfedezését illetően, ha lehet, magától dr. Stormtól. Minden információra.

Wyoming - Page 2 Fury10 – Majd meglátjuk, dr. McCoy. Beck, mondja, hogy legalább jeladót rakott az alanyba!

Wyoming - Page 2 Qb10 – Hogyne… Aktiváljam?

Wyoming - Page 2 Fury10 – MÉG JÓ, HOGY AKTIVÁLJA, DOKTOR! Ha nem túl nagy kérés! Te pedig, kölyök!!!

Ezzel Fury az értetlen és kissé ijedt Walterre mutat.

Wyoming - Page 2 Fury10 – Carter, Sitwell és Coulson ügynök mellett maradsz! Nem nyitok vitát! A többiektől kárjelentést kérek, gondoskodjanak az áldozatról, és valaki értesítse a központot!

Ezzel a tajtékzó Fury odébbáll, ahogy dr. Beck és a legtöbb katona is. Dr. McCoy aggódó pillantást vet az ügynökökre és Walterre.

Wyoming - Page 2 Beast10 – Jól vannak?

_________________
Wyoming - Page 2 01129
Ultimate Guru
Ultimate Guru
Moderátor

Hozzászólások száma : 4462
Hozzászólások régi : 8282
Korábbi szint/kredit : 19. szint - 65 kredit
Aktuális szint/kredit : 19. szint - 65 kredit
Reputation : 1
Join date : 2011. Aug. 04.
Age : 40
Tartózkodási hely : Budapest

Karakteradatok
Főkarakter: Ultimate Guru
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Ultimate / Újvilág

Vissza az elejére Go down

Wyoming - Page 2 Empty Re: Wyoming

Témanyitás by Ko-Rel Vas. 10 Nov. 2013, 10:18

367. nap., Harminchatodik bejegyzés:
”S egy újabb fontos információt tudtunk meg, hiába voltak egy tanácsban az embertelenek s az ő népe, mégis háborúban álltak egymással. Amennyire emlékeztem mindez nem derült ki korábban a két vízióból, miket volt szerencsém látni. Összehúztam magam, mikor felugrott, úgy véltem, hogy a plafon fog beszakadni felettünk s ránk omlik minden, de nem ez történt. Mikor ezt képes voltam felfogni a körülöttem zajló beszélgetésből felemeltem a tekintetem s megláttam a hatalmas lyukat, ami odafent tátongott. Kissé remegő lábakkal léptem közelebb s néztem fel s ott már az eget láttam. Szinte tátott szájjal figyeltem a lyukat, majd Fury ezredes kiabálására rezdültem össze és az rántott vissza a valóságba. Úgy tűnt, hogy nem csak én, de mások sincsenek a helyzet magaslatán. Dr. McCoy kérdésére bólintottam s egy aggódó pillantást vetettem Mr. Redbow-ra, hisz olya régen nem szólalt már meg s aggódtam, hogy jobban sokkot kapott nálam.
- Azt hiszem, hogy jól – mondtam.
Nem emlékeztem erre az esetre s arra, hogy lett volna bármi is belőle a tévében.
- Van egy olyan érzésem uram, hogy az óceánt fogja keresni, vagy azt az említett Attilan nevű helyet – szólaltam meg óvatosan az ezredes felé.”

_________________
Reneszánsz/Outsiders: Ko-Rel, Zam-Rel, Nephthys Boltagon, Doria McKenzie-Boltagon, Melissa Boltagon/Medúza
Shi'ar kalandjutalom: Kallark (Gladiátor); 2210ből: Kallistrate Pherenike McKenzie-Boltagon; X-diák: Lilandra Neramani
Végtelen Háború: Zam-Rel, Namor McKenzie, Melissa Boltagon; Ultimate: Dr. Melissa McKenzie; AoA: Doria McKenzie-Boltagon
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Wyoming - Page 2 BqP9ZjW
Ko-Rel
Ko-Rel
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1284
Hozzászólások régi : 804
Korábbi szint/kredit : 9. szint - 20 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok:

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t609-ko-rel https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Wyoming - Page 2 Empty Re: Wyoming

Témanyitás by Ultimate Guru Csüt. 14 Nov. 2013, 21:07

11:05.

Résztvevők: dr. Melissa McKenzie (Sharon Carter) és John Redbow (Jasper Sitwell).

Dr. McCoy a biztonság kedvéért megvizsgálja Melissát és Johnt.

Wyoming - Page 2 Beast10 – Kérem, hagyja most az ezredest, hadd tombolja ki magát. Ön igen jól megértette ezt a Namor nevezetű idegent… Foglalkozott már hasonló lényekkel korábban?

Majd a doktor tekintete Walterre vándorol.

Wyoming - Page 2 Beast10 – Önnek pedig… Nem is tudtam, hogy tűz alapú képességei is vannak.


Wyoming - Page 2 Walter10 – Nem, én… Nem értem, nekem nincsenek…

Wyoming - Page 2 Beast10 – Jól van, jól van, nyugodjon meg. Nem állt szándékomban felzaklatni.

Közben végre dr. Beck is visszatér, halvány mosollyal az arcán.

Wyoming - Page 2 Qb10 – Ezredes, a jeladót aktiváltam, és tökéletesen működik!

Wyoming - Page 2 Fury10 – Ajánlom is, ezek után! Remélem, tisztában van vele, Beck, hogy maga fog felelni az itt történtekért!

Wyoming - Page 2 Qb10 – No de én--

Wyoming - Page 2 Fury10 – Hol az alany???

Wyoming - Page 2 Qb10 – Igen… Nos, úgy tűnik, egyelőre nagy sebességgel tart nyugatra… Elképesztő, milyen gyors!

Wyoming - Page 2 Fury10 – Azonnal utánamegyünk! Készüljenek fel, szedelődzködjenek! Carter ügynök, Coulson ügynök, dr. McCoy, Önök velünk jönnek, és viszek pár embert innen, a Pegazus Projektből is. Sitwell ügynök, maga visszakíséri Mr. Kovacsot New Yorkba.


Wyoming - Page 2 Walter10 – Micsoda…? De ezredes…!

_________________
Wyoming - Page 2 01129
Ultimate Guru
Ultimate Guru
Moderátor

Hozzászólások száma : 4462
Hozzászólások régi : 8282
Korábbi szint/kredit : 19. szint - 65 kredit
Aktuális szint/kredit : 19. szint - 65 kredit
Reputation : 1
Join date : 2011. Aug. 04.
Age : 40
Tartózkodási hely : Budapest

Karakteradatok
Főkarakter: Ultimate Guru
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Ultimate / Újvilág

Vissza az elejére Go down

Wyoming - Page 2 Empty Re: Wyoming

Témanyitás by Ko-Rel Pént. 15 Nov. 2013, 14:20

367. nap., Harminchetedik bejegyzés:
” - Ez titkos információ – mosolyodtam el dr. McCoy kérdésén.
Nem tudtam, hogy volt-e a test tulajának, de nekem már volt, révén a jövőben igazából szinte mindenki idegen volt, mint kiderült, találkoztam Thor-ral s egy kree katonával is. Így nekem volt már efféle tapasztalatom szerencsére s az is nagy segítség volt, hogy voltam emberek között. De ha véletlenül nem szólom el magam, hogy Neptun nevére, kétlem, hogy valaha is sikerül volna Namorral szót értenem.
- Minden rendben van velünk doktor? – kérdeztem a vizsgálat után.
A kérdése jogos volt s engem is érdekelt, hiszen én sem tudtam arról, hogy lett volna ilyen képessége s később sem mutatkozott efféle nála, legalább is úgy tudtam. Felkaptam a fejem mikor kiderült, hogy lehet követni s nekünk is menni kell, míg Mr. Kovacsot nem akarja hozni az ezredes. Nem tudtam, hogy ott volt-e, de mit korábban Mephisto mondott, hogy bemehetett a helységbe akkor s ebből úgy véltem, hogy utána is ment, valahogyan rá kellett volna venni az ezredest, hogy engedje velünk.
- Uram, ha megengedi, úgy vélem, hogy szükségünk lehet Mr. Kovacs-ra – kezdtem, nem túl magabiztosan. – Valamilyen oknál fogva ő volt az egyetlen, ki képes volt megállítani azt a férfit. Ezt még a hasznunkra fordíthatjuk a későbbiekben.
Sokkalta szívesebben mentem volna én vissza New Yorkba s vizsgáltam volna meg annak a férfinak a DNS-ét, ahogyan Mr. Kovacsét is, hátha rájöttem volna valamire belőlük.”

_________________
Reneszánsz/Outsiders: Ko-Rel, Zam-Rel, Nephthys Boltagon, Doria McKenzie-Boltagon, Melissa Boltagon/Medúza
Shi'ar kalandjutalom: Kallark (Gladiátor); 2210ből: Kallistrate Pherenike McKenzie-Boltagon; X-diák: Lilandra Neramani
Végtelen Háború: Zam-Rel, Namor McKenzie, Melissa Boltagon; Ultimate: Dr. Melissa McKenzie; AoA: Doria McKenzie-Boltagon
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Wyoming - Page 2 BqP9ZjW
Ko-Rel
Ko-Rel
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1284
Hozzászólások régi : 804
Korábbi szint/kredit : 9. szint - 20 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok:

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t609-ko-rel https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Wyoming - Page 2 Empty Re: Wyoming

Témanyitás by Ultimate Guru Vas. 17 Nov. 2013, 14:42

11:10.

Résztvevők: dr. Melissa McKenzie (Sharon Carter) és John Redbow (Jasper Sitwell).

Dr. McCoy nem firtatja tovább a Melissa által titkos információként besorolt válaszokat, csak biccent egyet.

Wyoming - Page 2 Beast10 – Értem. Egyébiránt rendben vannak, mindnyájan.

Majd a doktor Furyhoz fordul.

Wyoming - Page 2 Beast10 – Ezredes úr, egyet kell értenem Carter ügynökkel. Mr. Kovacs egyértelműen valamilyen… reakcióba lépett Namor testével, és ez még előnyünkre válhat.

Fury morogva néz Walterre, aki csak bólogat.


Wyoming - Page 2 Walter10 – Így van. Ezredes… Semmiképp sem tud csak úgy hazaküldeni. Ne kelljen megfenyegetnem, hogy mindent a világ elé tárok, amit itt láttam és hallottam… Tudnom kell, mi váltotta ki azt a különös jelenséget belőlem, és ettől a Namortól kell tudnom.

Wyoming - Page 2 Fury10 – Tudom, hogy ezt még meg fogom bánni… de rendben van. Sitwell ügynök, maga egyedül tér vissza New Yorkba, és személyesen is jelentést tesz Danvers ezredesnek. Kap kíséretet is, és magukkal viszik dr. Becket kihallgatásra.

Wyoming - Page 2 Qb10 – Ezt nem teheti, ezredes! Legfeljebb csak részben voltam felelős az itt történtekért, nem fogom elvinni a balhét, csak mert--

Wyoming - Page 2 Fury10 – Hallotta, mit mondtam, Beck!

Wyoming - Page 2 Qb10 – Hrrrr… Ezért… Ezért még nagyon meg fog fizetni, Fury, az egész szervezetével együtt! Quentin Becket nem lehet csak úgy félreállítani! Hallja? HALLJA???

Ezzel John, vagyis Sitwell ügynök és még pár katona elvezetik a dühöngő doktort.

_________________
Wyoming - Page 2 01129
Ultimate Guru
Ultimate Guru
Moderátor

Hozzászólások száma : 4462
Hozzászólások régi : 8282
Korábbi szint/kredit : 19. szint - 65 kredit
Aktuális szint/kredit : 19. szint - 65 kredit
Reputation : 1
Join date : 2011. Aug. 04.
Age : 40
Tartózkodási hely : Budapest

Karakteradatok
Főkarakter: Ultimate Guru
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Ultimate / Újvilág

Vissza az elejére Go down

Wyoming - Page 2 Empty Re: Wyoming

Témanyitás by Ko-Rel Hétf. 18 Nov. 2013, 09:10

367. nap., Harmincnyolcadik bejegyzés:
”Határozottan megkönnyebbültem, amikor Dr. McCoy nem kérdezett több mindent, mikor azt mondtam, hogy mindez titkos. Úgy véltem, hogy lehetett eleget katonák között, hogy mindez elégnek bizonyuljon. Ezt mondta George is mindig nekem, s nem hittem volna, hogy ez a katonai közhely ennyire be fog válni ebben a pillanatban. S nem csak én voltam, ki támogatta, hogy Mr. Kovacs jöjjön, szívem szerint nem tettem volna, révén volt egy oly érzésem, hogy most ott, hova megyünk, ott fog majd végérvényesen megromlani s mindezt szívem szerint elkerültem volna, hogy ne történhessen meg semmilyen gond, s ne legyenek azok a szörnyűségek, miket ő okoz. Talán még ebben az időben megmenthető lett volna s nem kellett volna minden szörnyűséget átélni s túlélni.
Ha nem én vagyok itt, hanem a csapat többi része, lehet, hogy már végeztek volna Mr. Kovacs-al, így volt egy olyan érzésem, hogy azért mi kerültünk ide Mr. Redbow-al, mert mi nem bántottuk volna. Dr. Beck kifakadását figyeltem, hogy az ezredes elküldi innen, ráadásul Mr. Redbow-al együtt. Aggódva s félve pillantottam felé s nyeltem egy nagyot. Mihez fogok kezdeni nélküle? Ő sokkalta több mindent megtudott tenni, mint én s közel sem volt oly gyáva, meg talpraesettebb volt. Ő nem egy tudós volt s nem egy olyan személy, aki lényegében egész életét tanulással töltötte, sokkalta több tapasztalata volt s most még őt is elküldik innen. Próbálta nem sokáig utána nézni, s kényszeríteni magam, hogy visszaforduljak az ezredes felé.
- Lehet már tudni a pontos helyet uram, hogy Namor hova ment? – kérdeztem.”

_________________
Reneszánsz/Outsiders: Ko-Rel, Zam-Rel, Nephthys Boltagon, Doria McKenzie-Boltagon, Melissa Boltagon/Medúza
Shi'ar kalandjutalom: Kallark (Gladiátor); 2210ből: Kallistrate Pherenike McKenzie-Boltagon; X-diák: Lilandra Neramani
Végtelen Háború: Zam-Rel, Namor McKenzie, Melissa Boltagon; Ultimate: Dr. Melissa McKenzie; AoA: Doria McKenzie-Boltagon
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Wyoming - Page 2 BqP9ZjW
Ko-Rel
Ko-Rel
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1284
Hozzászólások régi : 804
Korábbi szint/kredit : 9. szint - 20 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok:

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t609-ko-rel https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Wyoming - Page 2 Empty Re: Wyoming

Témanyitás by Ultimate Guru Szomb. 23 Nov. 2013, 21:13

11:15.

Résztvevők: dr. Melissa McKenzie (Sharon Carter) és John Redbow (Jasper Sitwell).

Fury fejcsóválva néz a tomboló dr. Beck után, majd visszafordul Melissához.

Wyoming - Page 2 Fury10 – A pontos helyet? Egyelőre a jeladó szerint… Dr. McCoy, jól látom, hogy nincs mit látni?

Wyoming - Page 2 Beast10 – Öhm… Nos, kétségtelenül… megszűnt a jel a Csendes-óceánban.

Wyoming - Page 2 Fury10 – Azt mondja, az alany kivette magából a jeladót?

Wyoming - Page 2 Beast10 – Nem, nem, az lehetetlen… sokkal inkább… valószínű, hogy az alany olyan mélyre süllyedt a vízben, hogy onnan nem fogjuk a jelet. Ne feledjük, hogy egy vízi lényről beszélünk. Ha feljebb emelkedik, újra ismerni fogjuk a pontos helyzetét.

Wyoming - Page 2 Fury10 – Na, várjon… Azt akarja mondani, hogy a szökevényünk pár perc alatt eljutott innen a Csendes-óceánig, majd elmerült, és most valahol odalent vár és erőt gyűjt? Mi meg azt sem tudjuk, merre keressük?

Wyoming - Page 2 Beast10 – Nagyjából erről van szó, igen… Félelmetesen gyors az alany, és az eddigi információink alapján a vízben, különösen a sós vízben, nos, igen, feltöltődhet, hiszen kicsit legyengült…

Wyoming - Page 2 Fury10 – Szóval ez volt a legyengült állapota. Csodás. MINDEN BEVETHETŐ EGYSÉG! HELIKOPTEREKET, FEGYVEREKET, AZONNAL! Carter ügynök, hozza, amit kell, és kövessenek Kovaccsal és dr. McCoyjal!


Wyoming - Page 2 Walter10 – Huh… Carter ügynök, csak Ön után. Végül is csak a Föld legnagyobb óceánját, kb. 170-180 négyzetkilométert kell átfésülnünk… Gyerekjáték.

_________________
Wyoming - Page 2 01129
Ultimate Guru
Ultimate Guru
Moderátor

Hozzászólások száma : 4462
Hozzászólások régi : 8282
Korábbi szint/kredit : 19. szint - 65 kredit
Aktuális szint/kredit : 19. szint - 65 kredit
Reputation : 1
Join date : 2011. Aug. 04.
Age : 40
Tartózkodási hely : Budapest

Karakteradatok
Főkarakter: Ultimate Guru
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Ultimate / Újvilág

Vissza az elejére Go down

Wyoming - Page 2 Empty Re: Wyoming

Témanyitás by Ko-Rel Vas. 24 Nov. 2013, 11:42

367. nap., Harminckilencedik bejegyzés:
”Megszűnt a jel? Mindez még nekem is furcsa volt, úgy hittem, hogy eléggé pontosak a jeladók s képesek bármit érzékelni a Földön. Hamarosan válasz is lett arra, hogy miért nincs, oly mélyen volt az óceánban, hogy a jel nem volt képes a vízrétegen áthatolni. Mélytengeri élőlény lehetett ezek alapján, hatalmas nyomásnak ellen kellett állnia a bőrének s a szervezetének. Ami azt jelenthette, hogy roppant ellenálló a bőre s az egész szervezete is. Még szerencse, hogy miattad Lyron éppen tengerbiológiát is tanultam levelezőn. Kezdetem úgy gondolni, hogy bármivel próbálkozunk kevés lesz ha tényleg igazak a feltételezéseim. De mindezt nem mondhattam meg nekik, hiszen ilyesmit nem kellene tudnom, s az, kinek a testében voltam kétlem, hogy tanult volna efféle dolgokat.
- Uram egy ilyen mélytengeri lénynek úgy vélem, hogy túlságosan is ellenálló lehet nem csak a bőre, de a szervezete is. Mint láttuk a tűz volt a gyenge pontja… a golyók kétlem, hogy fognák s a sokkoló sem lenne hatással rá…
Reméltem, hogy valaki mond valamit erre, hogy milyen tűz alapú fegyvereket lehetne hozni ellene, mert nem tudtam, hogy milyen effélék léteznek. De mivel úgy véltem, hogy nincs semmi, mivel ellene mehetnénk, így nem is vettem plusz fegyvert magamhoz, úgysem tudtam volna használni, csak bólintottam Mr. Kovacsnak s félve indultam el az ezredes után.”


//Folytatás: Csendesóceán//

_________________
Reneszánsz/Outsiders: Ko-Rel, Zam-Rel, Nephthys Boltagon, Doria McKenzie-Boltagon, Melissa Boltagon/Medúza
Shi'ar kalandjutalom: Kallark (Gladiátor); 2210ből: Kallistrate Pherenike McKenzie-Boltagon; X-diák: Lilandra Neramani
Végtelen Háború: Zam-Rel, Namor McKenzie, Melissa Boltagon; Ultimate: Dr. Melissa McKenzie; AoA: Doria McKenzie-Boltagon
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Wyoming - Page 2 BqP9ZjW
Ko-Rel
Ko-Rel
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1284
Hozzászólások régi : 804
Korábbi szint/kredit : 9. szint - 20 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok:

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t609-ko-rel https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Wyoming - Page 2 Empty Re: Wyoming

Témanyitás by Ultimate Guru Szomb. 30 Nov. 2013, 13:30

11:20.

Résztvevők: dr. Melissa McKenzie (Sharon Carter) és John Redbow (Jasper Sitwell).

Fury bólint Melissa ötletére, és minden ügynököt felszerel lángszóróval és gránátokkal – természetesen Melissát is.

Wyoming - Page 2 Fury10 – Jól van, indulunk! A továbbiakat adóvevőn keresztül beszéljük meg, a szokásos frekvenciát használjuk, és értesítse végre valaki Danvers ezredest! Carter ügynök, Coulson ügynök, dr. McCoy, Walt, iparkodjanak!

Ezzel a kis csapat elhagyja a Pegazus Projektet, és odakint visszaszállnak a S.H.I.E.L.D.-gépre…

A következő megálló a Csendes-óceán.

_________________
Wyoming - Page 2 01129
Ultimate Guru
Ultimate Guru
Moderátor

Hozzászólások száma : 4462
Hozzászólások régi : 8282
Korábbi szint/kredit : 19. szint - 65 kredit
Aktuális szint/kredit : 19. szint - 65 kredit
Reputation : 1
Join date : 2011. Aug. 04.
Age : 40
Tartózkodási hely : Budapest

Karakteradatok
Főkarakter: Ultimate Guru
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Ultimate / Újvilág

Vissza az elejére Go down

Wyoming - Page 2 Empty Re: Wyoming

Témanyitás by Ultimate Guru Vas. 30 Ápr. 2017, 16:04

Újvilág – II. korszak

7. fejezet: Új mutánsok – Epilógus I.

2012. október 9., kedd, 12:10.

A S.H.I.E.L.D. egyik kevésbé ismert központja, távol New Yorktól, ismeretlen helyszínen, nem messze az egykori Pegazus Projekttől, mindössze a legminimálisabb és legalapvetőbb személyzettel. Titkos laboratórium működik itt a szervezet egyik elismert tudósának, dr. Henry McCoynak a vezetésével. Dr. McCoy nem egyszer bizonyított már találékonyságával és bátorságával, így csaknem szabad kezet kapott Danvers ezredestől az itt folyó kutatásokhoz.

A nagydarab, szemüveges, hosszú, lófarkas hajú férfi most is itt dolgozik, mint szinte mindennap, megállás nélkül, napi 24 órán át. Nem azért, mert muszáj, hanem mert szereti. A tudomány a szenvedélye, és a mostanában végzett kísérleteit a S.H.I.E.L.D. által birtokolt ismeretlen eredetű eszközökkel és ereklyékkel különösen izgalmasnak találja.

Wyoming - Page 2 Henry10

Gyors, türelmetlen léptekkel halad most a létesítmény egyik folyosóján egy két őr által felügyelt ajtóhoz. Odaérve azonnal felmutatja nekik a biztonsági kártyáját, amelyet néhány másodperces további ellenőrzés követ – retinavizsgálat, hangvizsgálat, ujjlenyomat… Nem mintha az őrök nem ismernék fel a doktort, de ez a kötelező előírás, még neki is. Végső soron egy kiemelten veszélyes rabhoz készül belépni, akit csak és kizárólag dr. McCoy személyes kérésére szállítottak át ide azzal a céllal, hogy a doktor asszisztense legyen a munkájában.

Dr. McCoy végre beléphet az elkülönített, kamerákkal megfigyelt helyiségbe. Az asszisztense az íróasztalánál ül, egy mikroszkópon keresztül vizsgálva valamit. Mint mindig, most is makulátlan tisztaság és precíz rendszerezés várja a doktort – akárhányszor látja, milyen tökéletes rendben tartja asszisztense a felszerelését, a kísérleti mintáit, de még a ruháit és egyéb személyes holmijait is, kicsit elszégyelli magát, hiszen felsejlik benne a saját, ehhez képest kaotikusnak ható lakrésze. Itt pedig soha sehol egy folt, egy törött üvegcse, vagy akár egy apró porszem.

„Igen”, gondolja magában a doktor. „Jól döntöttem, amikor kérvényeztem az ifjú Nathaniel Essex átszállítását ide. Az az ügy az AIM-mel és dr. Octaviusszal korábban nyilván csak egy egyszeri ballépés volt a fiatal géniusz karrierjében.”

Wyoming - Page 2 Kisnat10 – Á, dr. McCoy. Elnézést, éppen elmerültem valamiben… Segíthetek valamiben? Csak nem a tesztalany?

A doktor elmosolyodik, majd helyet foglal Nathaniel mellett.

Wyoming - Page 2 Beast10 – Nem, nem, Namorral minden rendben. A T-428-as vizsgálati tárgy, Nathaniel! Végre aktivitást mutat!

Wyoming - Page 2 Kisnat10 – A T-428-as…?

Wyoming - Page 2 Beast10 – Fantasztikus, nemde? Hónapokig azt hittem, a megsemmisült Pegazus Projekt eltűnt ereklyéi nélkül nem érhetünk el eredményt a S.H.I.E.L.D.-nél maradt kevéske leletnél… de akkor egyszer csak… BUMM! Beindult! Eszeveszetten fénylik a mi csodás, idegen eredetű vörös kristályunk, és irgalmatlan mennyiségű adatot és energiát gyűjtöttünk be belőle már az elmúlt néhány percben is! Hihetetlen, de dél előtt pár perccel mintha… valami beindította volna. Nem is értem, talán olyan… mintha eddig blokkolta volna a működését valami más távolról. Nem tudom, még tanulmányozni kell az adatfolyamot. Szeretném, ha te is részt vennél a munkában, Nathaniel. Lenne kedved hozzá?

Nathaniel mosolyra húzza a száját.

Wyoming - Page 2 Kisnat10 – Hogyne, doktor. De még mennyire.

És ezzel még nincs vége… következik a második epilógus!

_________________
Wyoming - Page 2 01129
Ultimate Guru
Ultimate Guru
Moderátor

Hozzászólások száma : 4462
Hozzászólások régi : 8282
Korábbi szint/kredit : 19. szint - 65 kredit
Aktuális szint/kredit : 19. szint - 65 kredit
Reputation : 1
Join date : 2011. Aug. 04.
Age : 40
Tartózkodási hely : Budapest

Karakteradatok
Főkarakter: Ultimate Guru
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Ultimate / Újvilág

Vissza az elejére Go down

Wyoming - Page 2 Empty Re: Wyoming

Témanyitás by Ultimate Guru Kedd 09 Ápr. 2019, 14:54

Újvilág – II. korszak

8. fejezet: A vér rabjai – Epilógus II.

2013. május 25., szombat, 16:30.

A S.H.I.E.L.D. egyik kevésbé ismert központja, távol New Yorktól, ismeretlen helyszínen, nem messze az egykori Pegazus Projekttől, jelenleg teljes lezárás alatt áll. Titkos laboratórium működött itt a szervezet egyik elismert tudósának, dr. Henry McCoynak a vezetésével, ám az idegenek támadásakor dr. McCoy eltűnt, a létesítményt pedig, a benne maradt egészen minimális túlélő személyzettel, lezárták.

Élelmiszer és víz van itt bőven, akár évekre elegendő, így míg odakint a földi civilizáció gyakorlatilag megszűnt létezni, idebent folytatódhatott az élet – már ha életnek lehet nevezni az állandó bezártságot és bizonytalanságot, hiszen az itteniek még kommunikálni sem tudnak a külvilággal.

Az ifjú Nathaniel Essex számára persze már megszokott ez a fajta életmód. Amióta a S.H.I.E.L.D. felügyelete alá került, itt kellett élnie, dr. McCoy asszisztenseként, és már azzal szerencsésnek mondhatta magát, hogy nem egy börtönben senyvedett, hanem helyette hasznos, tudományos munkát végezhetett.

Amióta tavaly októberben dolgozni kezdett a S.H.I.E.L.D. birtokába került, különös energiahullámokat generáló, vörös kristályon, számára szinte megszűnt az idő, valamint minden és mindenki körülötte. Talán még az sem tűnt fel neki, hogy időközben idegen megszállók perzselték fel a bolygót, vagy hogy felettesének, dr. McCoynak nyoma veszett – teljesen a vörös kő rabjává vált, gyakorlatilag a megszállottjává.

Nem meglepő hát, hogy mialatt egyedül dolgozott elkülönített lakókörletében, arra sem lett figyelmes, amikor egy erős villanás kíséretében, valamiféle átjárón át egy gyönyörű, ám annál hűvösebb természetű, szőke nő lépett a helyiségbe.

Wyoming - Page 2 Frost10 – Nathaniel Essex, ha nem tévedek.

Semmi reakció. Emma erre unottan megrántja a vállát, a fiúhoz lép, majd hirtelen mozdulattal kitépi a kezei közül a vörös követ. Nathaniel csak ekkor tér magához, és végre észreveszi ismeretlen látogatóját.

Wyoming - Page 2 Kisnat10 – Mi… Ki maga… Hogyan jutott be ide? Mit akar azzal? ADJA VISSZA!

Wyoming - Page 2 Frost10 – Csitt.

Emma telepatikus erejének Nathaniel képtelen ellenállni, azonnal ledermed, majd ájultan a földre esik. Hosszú órákon át fog aludni, mire magához tér.

Ezzel Emma, mint aki jól végezte dolgát, megfordul, és épp készülne távozni, amikor valamin megakad a szeme. Nathaniel mindenféle kézzel írt jegyzettel tapétázta tele a falát, és bár ezek közül a legtöbb olvashatatlan macskakaparás, van egy nagyobb, középre függesztett papírlap, amelyre a fiú hatalmas betűkkel írta fel a következőt:

EN SABAH NUR

Emma nézi pár másodpercig, majd grimaszol, legyint, és egy villanás kíséretében visszatér az N-zónába.

Bizonyára semmiség, gondolja magában.

És ezzel még nincs vége… következik a harmadik epilógus!

_________________
Wyoming - Page 2 01129
Ultimate Guru
Ultimate Guru
Moderátor

Hozzászólások száma : 4462
Hozzászólások régi : 8282
Korábbi szint/kredit : 19. szint - 65 kredit
Aktuális szint/kredit : 19. szint - 65 kredit
Reputation : 1
Join date : 2011. Aug. 04.
Age : 40
Tartózkodási hely : Budapest

Karakteradatok
Főkarakter: Ultimate Guru
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Ultimate / Újvilág

Vissza az elejére Go down

Wyoming - Page 2 Empty Re: Wyoming

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Vissza az elejére

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.