Wyoming

1 / 2 oldal 1, 2  Next

Go down

Wyoming Empty Wyoming

Témanyitás by Ultimate Guru Hétf. 08 Aug. 2011, 21:08

Wyoming az Egyesült Államok 44. tagállama. Az ország nyugati részén helyezkedik el, nagy részén a Sziklás-hegység hegyei találhatóak, legkeletibb része magasan fekvő síkság. Fővárosa és legnagyobb városa Cheyenne. Itt volt egykor a S.H.I.E.L.D. Pegazus Projekt kódnevű létesítménye is.


A hozzászólást Ultimate Guru összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. 06 Aug. 2015, 11:35-kor.

_________________
Wyoming 01129
Ultimate Guru
Ultimate Guru
Moderátor

Hozzászólások száma : 4499
Hozzászólások régi : 8282
Korábbi szint/kredit : 19. szint - 65 kredit
Aktuális szint/kredit : 19. szint - 65 kredit
Reputation : 1
Join date : 2011. Aug. 04.
Age : 40
Tartózkodási hely : Budapest

Karakteradatok
Főkarakter: Ultimate Guru
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Ultimate / Újvilág

Vissza az elejére Go down

Wyoming Empty Re: Wyoming

Témanyitás by Ultimate Guru Hétf. 08 Aug. 2011, 21:09

??:??.

Résztvevő: Stephanie Lyesmith.

Walter visszanéz, s mintha egy pillanatra Stephanie felé akarná nyújtani a kezét, de aztán hirtelen meggondolja magát, és elfordul a lánytól.


- Epedve várom a napot, amikor hihetek majd a szavaidnak, Stephanie. Tekintsétek meg a pendrive többi részét, és aztán beszélhetünk. De legyetek óvatosak… A S.H.I.E.L.D. és Ghost mindent látnak, és bizonyára az sem véletlen, hogy Barton eltitkolta előttetek a fájlokat… Ghost azt akarja, hogy lássátok a tartalmát, Danvers pedig azt, hogy ne. Döntsetek. Mikor legközelebb találkozunk… az apád már köztünk lesz.

Ekkor Stephanie egy pillanatra mintha Emma Frostot, a Walter mellett álló szőke lányt látná… majd a következő pillanatban lecsukódnak a szemei.



Ismeretlen város, ismeretlen időben. Ám ezt a várost… biztosan nem emberkéz alkotta. Gyönyörű, szinte fénylő csoda ez, hatalmas épületekkel, és a közepén egy vastag törzsű, égig érő fával, amelynek a teteje az egekbe vész, az ágait és lombját alig látni, és ránézésre is legalább jó pár kilométer a szélessége.

Magasztos és fenséges hely ez, amelyet ép ésszel még felfogni is nehéz. Asgard. Az istenek hona.

Csatazaj hallatszik a távolból. Illetve… nem is csata ez. Sokkal inkább üdvrivalgás. Lehetetlen megmondani, hány hang kiáltja egyszerre, hogy „Asgard” és hogy „győzelem”, de több ezren lehetnek. A föld is beleremeg az örömünnepbe… és mindez a város főterén található hatalmas arénából szűrődik ki. Egy arénából, amely zsúfolásig telt.

Asgardiak mind, akik asgardi nyelven kiáltoznak, de mégis… valahogy minden szavuk tökéletesen érthető, ahogy a korábbi álmokban is.

- Asgard népe! Háborúban edzett férfiak és félelmet nem ismerő valkűrök! Ma ünnepelünk! Végre elérkezett a Sötétség Korának vége. Új tavasz köszönt reánk. Az újjászületés kora ez, midőn több ezer éves háborúnk Jotunheimmel végleg lezárult! Fivéreim, nővéreim… GYŐZTÜNK!

Minden asgardi felkiált, és örömittas kántálásba kezdenek.

- Győzelmünk és a béke tiszteletére, Odin, a Mindenek Atyja egy hónapig tartó ünnepélyt hirdetett! Táncoljunk hát, igyunk kedvünkre, de legelőbb: lássuk legnagyobb és legbüszkébb harcosainkat!

Most már sokkal tisztábban látni, hogy az aréna legmagasabb pontján, egy díszes páholyban ősz hajú, ősz szakállú, félszemű férfi ül egy szál tógaszerű öltözetben. Ő Odin, a Mindenek Atyja, Asgard Ura, Thor és Loki apja. Jókora trónja körül testőrei és… hatalmas, jégtestű teremtmények. Jotunheim jégóriásai is ellátogattak ma Asgard földjére, de az ő arcukon nincs mosoly.

Wyoming 0062

- Íme ezek a harcosok! A Három Szél… vagyis a falak őrizői, Volstagg, Fandral és Hogun, valamint Odin fiai, a Három Harcos! Balder! Thor! Loki!

Valóban: odalent, az aréna homokjának közepén hat izmos, jóképű, jól megtermett férfi áll fafegyverekkel és csak jelképes ruházatban. Minden porcikájukból sugárzik az isteni fény, a harcos szellem és a büszkeség. Három jól ismert alak, a három testvér: Loki, Thor és Balder, a másik három meg bizonyára Volstagg, Fandral és Hogun.

Wyoming 01131

Asgardi testvéreik és a jégóriások szórakoztatására harcos bemutatóra készülnek… de a bemutató kezdete előtt villanás borítja be a város képét… és véget ér az álom.



Stephanie bágyadtan új helyszínen nyitja ki a szemét…


A hozzászólást Ultimate Guru összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. 06 Aug. 2015, 11:36-kor.

_________________
Wyoming 01129
Ultimate Guru
Ultimate Guru
Moderátor

Hozzászólások száma : 4499
Hozzászólások régi : 8282
Korábbi szint/kredit : 19. szint - 65 kredit
Aktuális szint/kredit : 19. szint - 65 kredit
Reputation : 1
Join date : 2011. Aug. 04.
Age : 40
Tartózkodási hely : Budapest

Karakteradatok
Főkarakter: Ultimate Guru
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Ultimate / Újvilág

Vissza az elejére Go down

Wyoming Empty Re: Wyoming

Témanyitás by Ultimate Guru Szomb. 14 Szept. 2013, 14:36

9:45.

Résztvevők: dr. Melissa McKenzie (Sharon Carter) és John Redbow (Jasper Sitwell).

Körülbelül két óráig tart az út Wyomingba, de az időeltolódás miatt a kis csapat gyakorlatilag ugyanakkor érkezik meg, mint amikor elindultak. Kopár, sivatagos táj felett száguld a repülő, amikor Fury megszólítja a csapatot.

Wyoming Fury10 – Jól van, Walt. Carter, Sitwell és Coulson ügynökök jól ismerik az itteni biztonsági előírásokat, és gondolom, te is sejted, de azért elmondom: engedély nélkül nem nyúlhatsz semmihez. Lehetsz te akár a pápa is, ha ezt megszeged, jobb esetben egy életre bezárnak, rosszabb esetben golyót kapsz a fejedbe. Nem kódorogsz el semerre, mindig úgy állj, hogy az ügynökök vagy én lássunk. A titoktartás pedig már szinte alapvető dolog, egy jó vaskos nyilatkozatot kell majd aláírnod a távozásod előtt. Minden, amit itt látsz és hallasz majd, az Egyesült Államok kormányának és a S.H.I.E.L.D.-nek a legkomolyabb, hétpecsétes államtitkai közé tartozik. Felesleges kérdéseket sem akarok hallani – csak bólints, hogy minden világos.

Walter összevont szemöldökkel, kissé mogorván ugyan, de bólint, Johnny pedig az elhangzottak után idejét érzi annak, hogy néhány fegyvert és golyóálló mellényt vegyen magához.

Wyoming Fury10 – Csodás. Nos, Walt… Beérett a munkád gyümölcse. Sokat ugráltál érte, de ma beavatlak a S.H.I.E.L.D. legféltettebb titkaiba. Íme a Pegazus Projekt! Hálás lehetsz ezért nekem…

A lenti monoton sziklás, köves terület közepén hirtelen felbukkan egy ember alkotta objektum… Egy hegy oldalán feltűnik egy hatalmas fémajtó rajta egy jókora, pegazust ábrázoló szimbólummal. A hegyet minden oldalról S.H.I.E.L.D.-es ügynökök, terepjárók, harckocsik és őrtornyok felügyelik.


Wyoming 0120

_________________
Wyoming 01129
Ultimate Guru
Ultimate Guru
Moderátor

Hozzászólások száma : 4499
Hozzászólások régi : 8282
Korábbi szint/kredit : 19. szint - 65 kredit
Aktuális szint/kredit : 19. szint - 65 kredit
Reputation : 1
Join date : 2011. Aug. 04.
Age : 40
Tartózkodási hely : Budapest

Karakteradatok
Főkarakter: Ultimate Guru
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Ultimate / Újvilág

Vissza az elejére Go down

Wyoming Empty Re: Wyoming

Témanyitás by Ko-Rel Szomb. 14 Szept. 2013, 20:06

//Előzmény: Central Park, Manhattan//
367. nap., Huszonegyedik bejegyzés:

”Nem tudtam, hogy helyileg hova megyünk, de mint kiderült, hogy két teljes időzónát is utaztunk. A gép olyan gyors volt, hogy időbe lényegében ugyanakkor értünk oda. Majdnem két óra alatt repültük át a kontinens jelentős részét. A fizikával ilyen téren nem voltam tisztában, így azt sem tudnám megmondani, hogy milyen gép lehetett ez. Mikor a „nevemet” mondták felkaptam a fejemet s arra figyeltem. Ismerni kellett volna? Soha sem jártam itt, nem tudtam, hogy mit lehet s mit nem. Még a Triskelion szabályzatát sem tudtam, nemhogy ezt. Szerencsére gyorsan összefoglalta az ezredes. Nem mintha hozzá mertem volna bármihez is érni itt leginkább a pillangó effektus miatt. Megremegtem attól, mit a férfi mondott. Miket tartottak e helyen, hogy ilyen szigorúak voltak a feltételek s a szabályok? Csaknem valamilyen földön-kívülit, vagy esetleg más tudományos dolgokat? Mikor megérkeztünk engem a látvány is sokkolt, a sok katona, a kocsik, helikopterek. Be kell valljam, hogy féltem bemenni oda, nem tudtam, hogy mi van ott, de mindezek után már nem is szerettem volna tudni, de úgysem volt arra lehetőség, hogy mindezt megússzam. Mr. Redbow-ra pillantottam segítségért, ő volt az egyetlen, ki hasonló helyzetben volt, mint én s ki segíteni tudott volna most. Nyeltem végül egy nagyot s vártam azt, hogy leszálljunk s elinduljunk az épület, vagy bázis, nem tudom, hogy minek is hívják ezeket felé.”

_________________
Reneszánsz/Outsiders: Ko-Rel, Zam-Rel, Nephthys Boltagon, Doria McKenzie-Boltagon, Melissa Boltagon/Medúza
Shi'ar kalandjutalom: Kallark (Gladiátor); 2210ből: Kallistrate Pherenike McKenzie-Boltagon; X-diák: Lilandra Neramani
Végtelen Háború: Zam-Rel, Namor McKenzie, Melissa Boltagon; Ultimate: Dr. Melissa McKenzie; AoA: Doria McKenzie-Boltagon
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Wyoming BqP9ZjW
Ko-Rel
Ko-Rel
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1284
Hozzászólások régi : 804
Korábbi szint/kredit : 9. szint - 20 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok:

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t609-ko-rel https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Wyoming Empty Re: Wyoming

Témanyitás by Ultimate Guru Vas. 22 Szept. 2013, 13:00

9:50.

Résztvevők: dr. Melissa McKenzie (Sharon Carter) és John Redbow (Jasper Sitwell).

A helikopter leszáll, és azonnal fegyveres ügynökök veszik körbe, amikor azonban elsőként kilép Fury, már nem is nagyon foglalkoznak az érkezőkkel. Láthatóan az, akit az ezredes hoz ide, olyan nekik, mintha maga Fury lenne az. Nem is kérdeznek semmit, csak tisztelegnek, majd mennek vissza a dolgukra.

Walter is kiszáll, és kíváncsian néz körbe, ahogy Coulson ügynök testében Johnny is.

Wyoming Fury10 – Iparkodjunk, Carter ügynök, Sitwell ügynök, Coulson ügynök! Ne bámészkodjanak, mintha először járnának itt. Walt, szorosan a nyomunkban maradsz.

Walternek láthatóan nincs ínyére, hogy terelgetik, mint egy birkát, de nem szól semmit, csak biccent. Nyilvánvaló, hogy nagyon érdekli ez a hely, olyannyira, hogy nem kockáztatná ezt az esélyét azzal, hogy visszaszól az ezredesnek.

A kis csapat a bejárat, a hatalmas fémajtó felé veszi az irányt, ami égzengéshez hasonló hanggal nyílik szét előttük.

Kell pár pillanat, hogy Walter és az ügynökök szeme hozzászokjon a kinti fényár után a benti félhomályhoz… de amint ez megtörtént, mind meglátják a fémajtó mögötti termet, amely egy múzeum belső részéhez hasonlít. Mindenféle ismeretlen és ismerős ereklyék pihennek itt hatalmas üvegburák alatt…


Wyoming Pegasu13

_________________
Wyoming 01129
Ultimate Guru
Ultimate Guru
Moderátor

Hozzászólások száma : 4499
Hozzászólások régi : 8282
Korábbi szint/kredit : 19. szint - 65 kredit
Aktuális szint/kredit : 19. szint - 65 kredit
Reputation : 1
Join date : 2011. Aug. 04.
Age : 40
Tartózkodási hely : Budapest

Karakteradatok
Főkarakter: Ultimate Guru
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Ultimate / Újvilág

Vissza az elejére Go down

Wyoming Empty Re: Wyoming

Témanyitás by Ko-Rel Hétf. 23 Szept. 2013, 09:13

367. nap., Huszonkettedik bejegyzés:
”Szerencsére amiatt nem kellett félnem, hogy bármit is kérdeznek majd odalent, mert tovább engedtek s én csak követtem az ezredest. Próbáltam minden erőmmel nem tátott szájjal végignézni a helyen, mert az egész hely már az építészete is lenyűgöző volt számomra. Még akkor is, ha csak egy egyszerű katonai helységről is volt szó. Próbáltam a tempót tartani, mit az ezredes diktált, mit meg kell vallanom, hogy kissé nehéz volt. Kovacs-ra pillantottam, egyelőre csak elfogadta a szabályokat s csöndben jött ő is tovább. S végre beértünk az épületbe, kellett néhányat pislognom mire végül sikerült hozzászoknom a benti sötétebb fényekhez s olyasmi tárult a szemem elé, mit nem hittem volna korábban, hogy valaha is látni fogok. Mintha valamiféle múzeumba értünk volna, még neked is tetszett volna ez a hely, megannyi tárgy, sokat megismertem, de nagyon sokat most láttam életemben először s szerintem utoljára is. Oly sok kérdésem lett volna miből egyetlen egyet sem tehettem fel, talán majd idővel, ha lesz lehetőségem az életemet tovább folytatni. Tekintetemet a földre szegeztem inkább, mert elárult volna az a csodálat s kíváncsiság, mivel a tárgyakat figyeltem, hogy nem vagyok az a személy kinek a testében vagyok jelenleg.”


_________________
Reneszánsz/Outsiders: Ko-Rel, Zam-Rel, Nephthys Boltagon, Doria McKenzie-Boltagon, Melissa Boltagon/Medúza
Shi'ar kalandjutalom: Kallark (Gladiátor); 2210ből: Kallistrate Pherenike McKenzie-Boltagon; X-diák: Lilandra Neramani
Végtelen Háború: Zam-Rel, Namor McKenzie, Melissa Boltagon; Ultimate: Dr. Melissa McKenzie; AoA: Doria McKenzie-Boltagon
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Wyoming BqP9ZjW
Ko-Rel
Ko-Rel
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1284
Hozzászólások régi : 804
Korábbi szint/kredit : 9. szint - 20 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok:

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t609-ko-rel https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Wyoming Empty Re: Wyoming

Témanyitás by Ultimate Guru Szomb. 28 Szept. 2013, 11:11

9:55.

Résztvevők: dr. Melissa McKenzie (Sharon Carter) és John Redbow (Jasper Sitwell).

Walter szája tátva marad a csodálkozástól – láthatóan a legvadabb álmaiban sem számított ilyesmire.

Wyoming Fury10 – Látom, ínyedre van, amit látsz, Walt. Itt tartjuk azokat az ereklyéket, tárgyakat vagy ismeretlen rendeltetésű eszközöket, amelyeknek az erejével sajnos még mi magunk sem vagyunk tisztában – de az egyértelmű, hogy nem kerülhetnek avatatlan kezekbe. A legszigorúbb biztonsági előírások mellett őrizzük őket.


Wyoming Walter10 – A legszigorúbbak? Khm… Ezredes, egy jókora fémajtó egy olyan hegyben, amiről bárki megmondja, hogy egy katonai létesítményt rejt… Nos, ez inkább nevetséges, mintsem szigorú.

Wyoming Fury10 – Érdekes, én nem emlékszem, hogy engedélyt adtam volna beszélni… Coulson ügynök? Carter ügynök? Sitwell ügynök? Önök sem? Nem? Akkor nem beszélsz, Walt.

Walter kelletlenül ugyan, de elhallgat, és inkább a különféle tárgyakra koncentrál, miközben egyre beljebb haladnak. Nemsokára a fiú kiszúr egy ismerős tárgyat…

Wyoming Watche10

Wyoming Fury10 – Igen, nekünk is van egy Szemlélőnk… Ez már itt évek óta inaktív, de tudunk róla, hogy időről időre fel-felbukkan egy, hogy megfigyelje a történelmünk sorsfordító eseményeit. Most sem mutatja aktivitás jeleit… tehát mi nem vagyunk elég érdekesek. Úgy tűnik, nem vagyunk nagy dolgokra hivatottak, Walt.

Walter nagyon nehezen bírja a hallgatást, ezért felteszi a kezét, jelezve, hogy kérdezne valamit. Fury sóhajt egyet, majd biccent a fiúnak, hogy kérdezzen csak.


Wyoming Walter10 – Az már nyílt titok, hogy idegenek élnek köztünk… A Chitaurik, a Kree faj, a Szemlélők, de még az asgardiak is ide sorolhatók bizonyos szempontból… Hosszú ideje foglalkoztat már a kérdés, hogy milyen nem evilági lényekről tud még a S.H.I.E.L.D. vezetősége. A Chitauriról nyilván tudtak már jóval a támadásuk előtt. Ezek szerint a Szemlélőket is ismerték. Van még valami, amiről tudnom kellene?

Fury rezzenéstelen pókerarccal hallgatja végig a kérdést, majd válaszra sem méltatva Waltert megfordul, és folytatja a kis „tárlatvezetést”.

Wyoming Fury10 – Ne maradj le, Walt.

Ekkor azonban hirtelen Mephisto ördögi hangja szólal meg az ügynökök fejében.


Wyoming Meph10 – Hahó, kispajtások! Örömmel értesítelek titeket, hogy eddig profin hajtottátok végre a feladatot, és még nem szennyeztétek be az idővonalat! Viszont ígértem, hogy, egye fene, néha kicsit besegítek… Lássátok, milyen rendes vagyok! Az ügynökök, akiket alakítotok, szintén nagy tisztelői Kovacsnak, és ugyan nem mentek ellene Fury parancsainak, de azért itt valahogy elérték az ezredesnél, hogy a fiú kicsit többet láthasson a Pegazus Projektből… Hogy ezt hogy csinálták, az már szinte lényegtelen az idővonal fontosabb eseményei tekintetében. Hajrá! Izgulok értetek!

_________________
Wyoming 01129
Ultimate Guru
Ultimate Guru
Moderátor

Hozzászólások száma : 4499
Hozzászólások régi : 8282
Korábbi szint/kredit : 19. szint - 65 kredit
Aktuális szint/kredit : 19. szint - 65 kredit
Reputation : 1
Join date : 2011. Aug. 04.
Age : 40
Tartózkodási hely : Budapest

Karakteradatok
Főkarakter: Ultimate Guru
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Ultimate / Újvilág

Vissza az elejére Go down

Wyoming Empty Re: Wyoming

Témanyitás by Ko-Rel Vas. 29 Szept. 2013, 17:48

367. nap., Huszonharmadik bejegyzés:
”Nem csak Mr. Kovacsnak volt ez az egész hely megdöbbentő és csodálatraméltó, hanem nekem is. Ő valószínűleg tudta, hogy mit várhatott itt, de én nem tudtam. Reméltem, hogy az ő döbbenete mellett én valamelyest el tudom rejteni a sajátomat, noha nem igen volt ebben tapasztalatom, mindig túl könnyű volt bennem olvasni, mert minden érzésem, mit éreztem látszott rajtam. Csak lesütöttem a szemem, mikor az élcelődése közben az ezredes minket kérdezett. Nem szerettem volna senkit sem megbántani az esetleges válasszal. A Figyelő nekem is ismerős volt, mindenhol ott voltak korábban, s mi is láttuk őket, együtt láttuk őket. Így itt legalább könnyebb volt az érdektelenséget mutatni s azt, hogy nem lepett meg ennek az ittléte. S mikor már azt hittem, hogy nem lehet majd rosszabb ismét meghallottam a sátán hangját.
~ Most tényleg azt várja tőlünk, hogy mi intézzük el, hogy gonosszá váljon? ~ kérdeztem gondolatban megdöbbenve. ~
Hiszen ő mondta, hogy hamarosan eléri azt a pontot, mikor gonosszá válik s megszületnek benne azok a gondolatok. Miért nem változtathatjuk meg csak azzal a történelmet, hogy mindaz nem következik be? Egyelőre nem volt olyan a helyzet, hogy vége lett volna a hely bemutatásának, így még nem szólaltam meg, csak követtem az ezredest.”

_________________
Reneszánsz/Outsiders: Ko-Rel, Zam-Rel, Nephthys Boltagon, Doria McKenzie-Boltagon, Melissa Boltagon/Medúza
Shi'ar kalandjutalom: Kallark (Gladiátor); 2210ből: Kallistrate Pherenike McKenzie-Boltagon; X-diák: Lilandra Neramani
Végtelen Háború: Zam-Rel, Namor McKenzie, Melissa Boltagon; Ultimate: Dr. Melissa McKenzie; AoA: Doria McKenzie-Boltagon
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Wyoming BqP9ZjW
Ko-Rel
Ko-Rel
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1284
Hozzászólások régi : 804
Korábbi szint/kredit : 9. szint - 20 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok:

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t609-ko-rel https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Wyoming Empty Re: Wyoming

Témanyitás by Ultimate Guru Szomb. 05 Okt. 2013, 16:31

10:00.

Résztvevők: dr. Melissa McKenzie (Sharon Carter) és John Redbow (Jasper Sitwell).

Míg lépdelnek, a kis csapat elhalad egy szigorúan őrzött fémajtó előtt, amelyet még két fegyveres őr is véd. Walter itt megtorpan, és dühösen Furyra kiált.


Wyoming Walter10 – Elég! Nem érek el azzal semmit, ha végigvezet egy nagy rakás ismeretlen eredetű tárgy között! Miért segít nekem, ezredes? Miért támogat? Miért intézte el, hogy beengedjenek ide? Engem is manipulál, mint mindenki mást maga körül, de ez nem újdonság, ugyebár. Ha tippelnem kéne… finoman Danvers ellen akar hangolni… hogy megbuktassam őt, és így maga visszakaphassa a S.H.I.E.L.D.-et.

Fury nem szól semmit, csak szigorúan nézi Waltert, aki folytatja.

Wyoming Walter10 – Tudja, mit? Belemegyek a kis játékába! Már így is sok piszkos kis titkot fedett fel előttem a S.H.I.E.L.D.-ről, de ez még nem elég, igaz? Valamit itt is akar nekem mutatni, de nem teheti meg közvetlenül… akkor segítsen! Mit kellene itt látnom? Mi az a szörnyű titok, amely megbuktathatja Danverst? Hagyjon ezekkel a hasznavehetetlen ereklyékkel!

Wyoming Beast10 – Valami probléma van, ezredes?

Egy nagydarab, fehér köpenyes, tudósféleségnek tűnő férfi lép oda Walter és Fury mellé. A szemüveges, hosszú, lófarkas hajú ismeretlen barátságos hangon szólítja meg Furyt, nincs benne számonkérés vagy düh. A férfi megjelenése kissé különös: a karjai és lábai meglepően nagyok és szőrösek, a talpa pedig akkora, hogy zokni és cipő talán nincs is rá ekkora méretben. Talán ezért is van mezítláb.


Wyoming Henry10

_________________
Wyoming 01129
Ultimate Guru
Ultimate Guru
Moderátor

Hozzászólások száma : 4499
Hozzászólások régi : 8282
Korábbi szint/kredit : 19. szint - 65 kredit
Aktuális szint/kredit : 19. szint - 65 kredit
Reputation : 1
Join date : 2011. Aug. 04.
Age : 40
Tartózkodási hely : Budapest

Karakteradatok
Főkarakter: Ultimate Guru
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Ultimate / Újvilág

Vissza az elejére Go down

Wyoming Empty Re: Wyoming

Témanyitás by Ko-Rel Vas. 06 Okt. 2013, 08:57

367. nap., Huszonnegyedik bejegyzés:
”A Sátán nem felelt, s mr. Redbow sem tett semmit, én pedig kezdtem egyre jobban kétségbeesni, én nem voltam efféle feladatokra alkalmas, csak egy civil voltam, s nem több. Engem nem képeztek ki színészkedésre, s nem tudom eljátszani azt, hogy mennyire kedvelem mr. Kovacs-ot, főleg azok fényében, amiket tett, hogy hány ezer és ezer embert ölt meg. Ahogyan ebbe belegondoltam a hányinger is elfogott s megszédültem. Ökölbe kellett szorítanom az ujjaimat, hogy ne látszódjon az idegességtől a kezem remegése, éreztem, hogy mindjárt elbőgöm magam a helyzet miatt, hogy képtelen vagyok ennyit megtenni. S azt sem tudtam, hogy mit kellene mondanom az ezredesnek, hogy beengedje oda, ha megszólalok kiderül, hogy nem vagyok katona s mindenképp elbukjuk azt, hogy mi történt. De ha nem teszem, akkor átírhatjuk a jövőt, s nem történik meg semmi miatt, mivel nem érkezik el ahhoz a ponthoz, amikor minden rosszra fordul. Egy pillanatra megtorpantam s éreztem, hogy már sűrűn kapkodom a levegőt.
~ Én… nekem ez nem megy, képtelen vagyok rá ~ gondoltam s reménykedtem benne, hogy a Sátán is meghallja. ~ Ha hallott is maradok sem vagyok képes mindezt megtenni. ~
Felpillantottam a megjelenőre, kit nem ismertem meg s reméltem, hogy senkinek sem tűnt fel egyelőre, hogy mennyire nem vagyok jól.”


A hozzászólást Ko-Rel összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. 07 Okt. 2013, 17:31-kor.

_________________
Reneszánsz/Outsiders: Ko-Rel, Zam-Rel, Nephthys Boltagon, Doria McKenzie-Boltagon, Melissa Boltagon/Medúza
Shi'ar kalandjutalom: Kallark (Gladiátor); 2210ből: Kallistrate Pherenike McKenzie-Boltagon; X-diák: Lilandra Neramani
Végtelen Háború: Zam-Rel, Namor McKenzie, Melissa Boltagon; Ultimate: Dr. Melissa McKenzie; AoA: Doria McKenzie-Boltagon
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Wyoming BqP9ZjW
Ko-Rel
Ko-Rel
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1284
Hozzászólások régi : 804
Korábbi szint/kredit : 9. szint - 20 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok:

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t609-ko-rel https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Wyoming Empty Re: Wyoming

Témanyitás by Ultimate Guru Vas. 06 Okt. 2013, 10:24

10:05.

Résztvevők: dr. Melissa McKenzie (Sharon Carter) és John Redbow (Jasper Sitwell).

Fury az ismeretlen tudósra pillant, és elmosolyodik.

Wyoming Fury10 – Dr. McCoy. Hogyne, csupán körbevezetem a vendégünket. Gondolom, Ön is megkapta az értesítőt, hogy Mr. Kovacs ma meglátogat minket.

Wyoming Beast10 – Ó, Mr. Kovacs, hogyne, hogyne. Nagy tisztelője vagyok a munkásságának és az elszántságának. Magam is mutáns vagyok, és… Öhm, a kishölgy jól van? Mintha nehezen venné a levegőt.

Ekkor minden tekintet Melissára szegeződik – de hirtelen Johnny lép oda mellé, és megfogja a vállát.


Wyoming Coulso11 – Hogyne, Carter ügynök csupán nagyon keveset aludt, és… Nem is tudom, evett mostanában? Kimerítő napokon vagyunk túl. Talán egy kicsit leülhetnénk, nem igaz, Carter ügynök? Ezredes, és… öhm, dr. McCoy, igaz? Kérhetnénk egy pohár vizet?

Fury és dr. McCoy is kibillen egy pillanatra, és a két fegyveres őr is tesz pár lépést Melissa felé – egy másodperccel később pedig Walter már el is tűnik valahová, de egyelőre nem tűnhet fel senkinek Melissán és Johnnyn kívül.

Wyoming Meph10 – Ügyes, Mr. Blaze, ügyes… Te pedig szedd össze magad, Melissa drágám, mert így semmi nem lesz az egyezségünkből. Fog ez menni neked, hidd el. Ha nem segítitek végig Kovacsot ezen az úton, az idővonal megváltozik, és annak bizony beláthatatlan következményei lehetnek.

Johnny nem reagál Mephisto üzenetére, csak megszorítja Melissa kezét, jelezve, hogy itt van, segít neki, és tartson ki.

_________________
Wyoming 01129
Ultimate Guru
Ultimate Guru
Moderátor

Hozzászólások száma : 4499
Hozzászólások régi : 8282
Korábbi szint/kredit : 19. szint - 65 kredit
Aktuális szint/kredit : 19. szint - 65 kredit
Reputation : 1
Join date : 2011. Aug. 04.
Age : 40
Tartózkodási hely : Budapest

Karakteradatok
Főkarakter: Ultimate Guru
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Ultimate / Újvilág

Vissza az elejére Go down

Wyoming Empty Re: Wyoming

Témanyitás by Ko-Rel Hétf. 07 Okt. 2013, 17:42

367. nap., Huszonötödik bejegyzés:
”S mégsem sikerült feltűnés mentesnek maradnom, Dr. McCoy, így már ismerős volt a neve, bizonyára neked is, neki feltűnt, hogy nem érzem jól magam. Innentől kezdve pedig csak percek kérdése lehetett, hogy ráismerjenek a pánikroham tüneteire, miket produkáltam. Főleg, amikor mindenki rám nézett s ha nem lett volna itt Mr. Blaze, akkor még lehet, hogy el is ájultam volna. A kérdésre pedig igazából nem is volt olyan nehéz válaszolni, főleg, hogy nem is volt hazugság, mit válaszoltam.
- Az utóbbi napokban már nem éreztem magam jól uram – mondtam. – A gyomrom rendetlenkedett s némi szédülés, illetve hányinger volt mellette. A zsúfolt napok miatt nem maradt időm a rendes étkezésre, sem folyadék bevitelére. Leeshetett a vércukrom. Elnézést a kellemetlenségért uram!
Néztem itt Fury-ra, ekkor tűnt el, hogy Mr. Kovacs már el is tűnt a közelből, lehetséges, hogy a pánikrohamom mégiscsak jól jött ebben a pillanatban s így volt képes arra, hogy körbetudjon itt nézni, amíg mindenki velem volt elfoglalva?
~ Önnek ez csak egy játék, de arra próbál rávenni, hogy olyat tegyek, mi a jellememtől hihetetlen távol áll ~ gondoltam Mephisto felé, hátha meghallja. ~
- Egy pohár víznek s egy kockacukornak örülnék, ha nem nagy gond.
S csak remélni tudtam, hogy a nő, kinek a testében vagyok, nem diabéteszes, mert akkor azaz egy kockacukor is veszélyes lehet, ha nem inzulinozta magát.”

_________________
Reneszánsz/Outsiders: Ko-Rel, Zam-Rel, Nephthys Boltagon, Doria McKenzie-Boltagon, Melissa Boltagon/Medúza
Shi'ar kalandjutalom: Kallark (Gladiátor); 2210ből: Kallistrate Pherenike McKenzie-Boltagon; X-diák: Lilandra Neramani
Végtelen Háború: Zam-Rel, Namor McKenzie, Melissa Boltagon; Ultimate: Dr. Melissa McKenzie; AoA: Doria McKenzie-Boltagon
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Wyoming BqP9ZjW
Ko-Rel
Ko-Rel
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1284
Hozzászólások régi : 804
Korábbi szint/kredit : 9. szint - 20 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok:

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t609-ko-rel https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Wyoming Empty Re: Wyoming

Témanyitás by Ultimate Guru Hétf. 07 Okt. 2013, 19:43

10:10.

Résztvevők: dr. Melissa McKenzie (Sharon Carter) és John Redbow (Jasper Sitwell).

Dr. McCoy kissé közelebb hajol Melissához, hogy megvizsgálja.

Wyoming Beast10 – Igen, ez egyértelműen kimerültség egy kis pánikkal keveredve. Semmi veszélyes, gyakori a túlhajszolt ügynököknél. A túlhajszoltság meg több mint gyakori az Ön közvetlen beosztottjainál, igaz, Fury ezredes? Ez a hölgy hanyadik is, aki rövid időn belül ilyen tüneteket produkál Ön mellett?

Fury nagyot sóhajt, majd megfordul, és elindul valamerre.

Wyoming Fury10 – Jól van, jól van… Segítsen, dr. McCoy, merre találok itt vizet és cukrot?

Ezzel Fury a doktor kíséretében elballag, míg a másik két fegyveres őr közül az egyik ekkor kapja fel a fejét.

– Várjunk csak… Hol van Mr. Kovacs? Nem Önökkel volt az előbb? Carter ügynök? Coulson ügynök?

_________________
Wyoming 01129
Ultimate Guru
Ultimate Guru
Moderátor

Hozzászólások száma : 4499
Hozzászólások régi : 8282
Korábbi szint/kredit : 19. szint - 65 kredit
Aktuális szint/kredit : 19. szint - 65 kredit
Reputation : 1
Join date : 2011. Aug. 04.
Age : 40
Tartózkodási hely : Budapest

Karakteradatok
Főkarakter: Ultimate Guru
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Ultimate / Újvilág

Vissza az elejére Go down

Wyoming Empty Re: Wyoming

Témanyitás by Ko-Rel Kedd 08 Okt. 2013, 11:26

367. nap., Huszonhatodik bejegyzés:
”Valóban tudóssal volt dolgom, kinek orvosi szaktudása is volt, mert tényleg megtudta mondani a pánikrohamot is, de szerencsém volt azzal, hogy nem én lehettem az első, kin hasonló tüneteket láttak, hanem általános volt ez az ezredes mellett. S úgy tűnt, hogy ő maga is tudta, hogy túlhajszolja az embereit, mert végül ő ment volna el nekem vízért s egy kis cukorért. Most, hogy megtámaszkodhattam már kicsit jobban voltam, bár még mindig forgott körülöttem a világ és gyorsabban lélegeztem s a szívem is hevesebben vert. Nem néztem meg a pulzusomat, pedig tudtam, hogy a csillagos egekben lehetett ezekben a pillanatokban. Az egyik katonára néztem, mikor feltette a kérdést. Meglepetten néztem rá, noha már korábban is feltűnt, hogy eltűnt, így nem is ez volt a meglepettségem oka igazából, hanem az, hogy csak most tűnt fel nekik.
- Nem tudom, az előbb még itt volt – válaszoltam. – Mielőtt rosszul lettem… önök nem figyelték?”

_________________
Reneszánsz/Outsiders: Ko-Rel, Zam-Rel, Nephthys Boltagon, Doria McKenzie-Boltagon, Melissa Boltagon/Medúza
Shi'ar kalandjutalom: Kallark (Gladiátor); 2210ből: Kallistrate Pherenike McKenzie-Boltagon; X-diák: Lilandra Neramani
Végtelen Háború: Zam-Rel, Namor McKenzie, Melissa Boltagon; Ultimate: Dr. Melissa McKenzie; AoA: Doria McKenzie-Boltagon
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Wyoming BqP9ZjW
Ko-Rel
Ko-Rel
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1284
Hozzászólások régi : 804
Korábbi szint/kredit : 9. szint - 20 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok:

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t609-ko-rel https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Wyoming Empty Re: Wyoming

Témanyitás by Ultimate Guru Csüt. 10 Okt. 2013, 20:53

10:15.

Résztvevők: dr. Melissa McKenzie (Sharon Carter) és John Redbow (Jasper Sitwell).

A két őr idegesen néz körbe, amikor hirtelen vörös vészfények villannak fel, és éles, sivító riasztósziréna hangja szólal meg.

– Riadó! A fenébe, valaki feltörte a biztonsági rendszert! Maradjanak itt, és figyeljék az ajtót! Ez Kovacs műve!

Ezzel a két őr elszalad, Johnny pedig riadtan néz Melissára.


Wyoming Coulso11 – Gondolom, te sem vágod, mi lenne ilyenkor a dolgunk…

De nincs is sok idejük gondolkodni ezen: az egyik folyosóról Walter jelenik meg, zihálva, rohanva, és mosollyal az arcán, amikor meglátja, hogy elment a két őr.

Wyoming Walter10 – Tipikus S.H.I.E.L.D.-esek… Ostobák. Már elnézést, Carter, Coulson, Sitwell, de mégis… hogy hagyhatnak őrizetlenül egy termet, ahová eddig nem akartak beengedni? Remélem, magukra legalább számíthatok…

Ezzel a terem fémajtói hangos zúgással széttárulnak, Walter pedig elégedetten biccent.

Wyoming Walter10 – Heh… Kiváló. Menjünk be!

_________________
Wyoming 01129
Ultimate Guru
Ultimate Guru
Moderátor

Hozzászólások száma : 4499
Hozzászólások régi : 8282
Korábbi szint/kredit : 19. szint - 65 kredit
Aktuális szint/kredit : 19. szint - 65 kredit
Reputation : 1
Join date : 2011. Aug. 04.
Age : 40
Tartózkodási hely : Budapest

Karakteradatok
Főkarakter: Ultimate Guru
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Ultimate / Újvilág

Vissza az elejére Go down

Wyoming Empty Re: Wyoming

Témanyitás by Ko-Rel Pént. 11 Okt. 2013, 10:24

367. nap., Huszonhetedik bejegyzés:
”Összerezzentem a sziréna hangjára, ami ekkor szólalt meg. Valamelyest felszabadultabbnak éreztem magam akkor, mikor a két őr végül távozott tőlünk s így legalább attól nem kellett tartani, hogy lebukom amiatt, hogy mennyire nem úgy viselkedem, mint kellene katonaként. Mr. Blaze-re pillantottam a kérdése után s csak a fejemet csóváltam meg. Nem tudtam, hogy mit kéne tenni, én tudós voltam, s nem pedig katona. Katonákkal is csak a bátyám révén érintkeztem korábban, s nála is csak azért, mert SHIELD ügynök volt ő maga is mutáns révén. Még jó, hogy nem próbáltam szóban válaszolni, féltem, hogy esetleg a kamerák, ha voltak hangot is tudnak rögzíteni, s akkor azonnal kiderülne, hogy valami nincs rendben s később azok kerülnének bajba, kiknek a testében voltunk. Mr. Kovacs pedig vissza is érkezett.
- Lehet, hogy mégis azt akarta az ezredes, hogy ön lássa mi van ott. De nyíltan nem tehette meg mindezt, ezért volt ez az egész.
Feleltem a szavaira, csak ez tűnt logikus válasznak, én így tettem volna, ha lett volna rá lehetőségem. S talán azért is, mert velem is történt már hasonló. Az ajtó felé pillantottam, ami kinyílt. Nyeltem egyet, nagyon nem tetszett ez az egész helyzet s féltem attól, hogy mi lehet odabent s mit találhatunk. De mivel Mr. Kovacs ment, így nekem s valószínűleg a többieknek sem volt nagyon más lehetőségünk, így még mindig remegő lábakkal, de követtem őt, ha bemegy a terembe.”

_________________
Reneszánsz/Outsiders: Ko-Rel, Zam-Rel, Nephthys Boltagon, Doria McKenzie-Boltagon, Melissa Boltagon/Medúza
Shi'ar kalandjutalom: Kallark (Gladiátor); 2210ből: Kallistrate Pherenike McKenzie-Boltagon; X-diák: Lilandra Neramani
Végtelen Háború: Zam-Rel, Namor McKenzie, Melissa Boltagon; Ultimate: Dr. Melissa McKenzie; AoA: Doria McKenzie-Boltagon
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Wyoming BqP9ZjW
Ko-Rel
Ko-Rel
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1284
Hozzászólások régi : 804
Korábbi szint/kredit : 9. szint - 20 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok:

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t609-ko-rel https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Wyoming Empty Re: Wyoming

Témanyitás by Ultimate Guru Szomb. 12 Okt. 2013, 13:13

10:20.

Résztvevők: dr. Melissa McKenzie (Sharon Carter) és John Redbow (Jasper Sitwell).

Walter biccent Melissa szavaira.


Wyoming Walter10 – Igen… Szokás szerint egy rugóra jár az agyunk, Carter ügynök. Nyilvánvalóan ez az egész az ezredes kis színjátéka, és nagyon jól jött neki a maga rosszulléte. Próbáltam ugyan az előbb valami főkapcsolót vagy irányítótermet találni, de Fury megelőzhetett. Ha tippelnem kéne, ez a riasztás az ő műve, ahogy az is, hogy kinyílt az ajtó… Azt most nem kérdezem, tényleg rosszul volt-e, Carter ügynök, mert egyelőre jól jöttünk ki a dologból.

Amint belépnek, a kis társaság egy nagy rakás számítógépet, elemzést és orvosi eszközt láthat egy nem túl nagy teremben… aminek a közepén egy jókora üvegkabin áll, amibe mindenféle csövek vezetnek. A kabin tele van vízzel, valamint van benne egy embernek látszó, csaknem teljesen meztelen férfi is, aki láthatóan jó kondiban van… de jelenleg eszméletlenül lebeg a folyadékban.

Wyoming 0124

Wyoming Walter10 – Mi a…? Ez… él! Egy élő ember! Vagy… mutáns lenne…?

Közelebbről megvizsgálva is elég emberinek tűnik a férfi, leszámítva hegyes tetejű füleit…

Wyoming Beast10 – Ostobák! Hogy engedhették be ide Kovacsot?

… ám a berontó dr. McCoy megzavarja a vizsgálódást.

_________________
Wyoming 01129
Ultimate Guru
Ultimate Guru
Moderátor

Hozzászólások száma : 4499
Hozzászólások régi : 8282
Korábbi szint/kredit : 19. szint - 65 kredit
Aktuális szint/kredit : 19. szint - 65 kredit
Reputation : 1
Join date : 2011. Aug. 04.
Age : 40
Tartózkodási hely : Budapest

Karakteradatok
Főkarakter: Ultimate Guru
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Ultimate / Újvilág

Vissza az elejére Go down

Wyoming Empty Re: Wyoming

Témanyitás by Ko-Rel Szomb. 12 Okt. 2013, 15:13

367. nap., Huszonnyolcadik bejegyzés:
”Ismét megkönnyebbültem, mikor Mr. Kovacs is ugyanarra a következtetésre jutott, mint jómagam, hogy ebben az ezredes keze is benne lehetett, hogy tényleg lássa azt, mit nem lett volna szabad. S az is felszabadultabbá tett, hogy máskor is volt a test eredeti tulajdonosa s én is ő is ugyanazon a véleményen s nem követtem el ezzel ostobaságot, hogy ezt mertem mondani. Kissé el is pirultam, a tekintetemet a padlóra szegeztem, hogy mindez ne látszódjék.
- Tényleg rosszul voltam – feleltem halkan.
Még szerencse, hogy pont rosszkor s így nem is kellett különösebben hatni az ezredesre annak érdekében, hogy az idővonal ne sérüljön, ha egyáltalán ez volt a neve mindennek. Amint beértünk elsőként az orvosi felszereléseket pillantottam meg, ezek voltak azok, mikhez jómagam is értettem s tudtam is volna velük mit kezdeni, majd végül adatok, mikre nem jutott időm, hogy megnézzem, mert valami más elvonta a figyelmemet. Zavarban sütöttem le a szemem a majdnem teljesen meztelen férfitól, a zavarodottságomat az okozta, hogy jóképűnek találtam, s… nem is tudom, hogy ezt a lényegtelenséget miért is pont neked fejtem ki, hisz a férjem vagy. Kicsit közelebb léptem, eszméletlennek tűnt, de lehet, hogy csak altatva volt s a folyadékot is megvizsgáltam volna. Ahogyan a férfit is, pusztán genetikai s orvosi szempontból, semmilyen más szándék nem vezérelt. S ekkor láttam meg a fülét is, eléggé biztos voltam benne, hogy mutánsról lehet szó. De mégsem mondhattam ilyesmit Mr. Kovacs előtt s nem fejthettem ki genetikusi véleményemet, így valami teljesen mást s ide nem illőt voltam kénytelen.
- A fülei olyanok, mint Mr. Spocknak és a vulkániaknak a Star Trekben – állapítottam meg.
Összerezzentem Dr. McCoy hangjára s arra kaptam a fejemet.
- Ő kicsoda s micsoda? – kérdeztem szinte azonnal az ő kérdései után.
Lehet, hogy még figyelemelterelésnek is jó lesz, de abban a pillanatban csak a tudományos szempont lebegett a szemeim előtt s csak az érdekelt.”

_________________
Reneszánsz/Outsiders: Ko-Rel, Zam-Rel, Nephthys Boltagon, Doria McKenzie-Boltagon, Melissa Boltagon/Medúza
Shi'ar kalandjutalom: Kallark (Gladiátor); 2210ből: Kallistrate Pherenike McKenzie-Boltagon; X-diák: Lilandra Neramani
Végtelen Háború: Zam-Rel, Namor McKenzie, Melissa Boltagon; Ultimate: Dr. Melissa McKenzie; AoA: Doria McKenzie-Boltagon
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Wyoming BqP9ZjW
Ko-Rel
Ko-Rel
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1284
Hozzászólások régi : 804
Korábbi szint/kredit : 9. szint - 20 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok:

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t609-ko-rel https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Wyoming Empty Re: Wyoming

Témanyitás by Ultimate Guru Szomb. 12 Okt. 2013, 17:46

10:25.

Résztvevők: dr. Melissa McKenzie (Sharon Carter) és John Redbow (Jasper Sitwell).

Dr. McCoy idegesen lép oda az üvegkabinhoz, és megvizsgálja, minden rendben van-e vele.


Wyoming Walter10 – Ne aggódjon, doktor úr. Válaszokért jöttem, nem azért, hogy kiszabadítsak egy… mi is ez? Mutáns?

Wyoming Beast10 – Hajh… Nem, nem mutáns, Mr. Kovacs, de… végül is valamilyen szinten talán mégis az. Félig ember, félig idegen DNS… Carter ügynök hasonlata Mr. Spockhoz elég találó tehát. Nem gondoltam volna, hogy szintén Star Trek-rajongó, bár nekem először A Gyűrűk Ura tündéi ugrottak be róla. Khm, no de… Várjunk, azt hittem, Ön már tudott róla, Carter ügynök. Akkor miért kérdezi…?

Wyoming Coulso11 – Hogyne tudna róla, igen, csupán arra volt kíváncsi, haladtak-e azóta a vizsgálatokkal. Vagyis, hogy tudnak-e már róla többet. Igaz, Carter ügynök?

Wyoming Beast10 – Ó, értem, értem… Nos, ez nem az én szakterületem, de… A fenébe is, valaki elhallgattatná már ezt az iszonyú szirénázást?

Wyoming Qb10 – Igen, azt én sem bánnám.

A semmiből szólal meg egy másik férfi hang, majd pár pillanattal később láthatóvá válik egy fura öltözetű, kopasz, kissé mogorva ismeretlen. Úgy tűnik, eddig is idebent lehetett, bár láthatatlan volt.

Wyoming Beck10

Wyoming Beast10 – Atyaisten, dr. Beck, a szívbajt hozta rám megint! Miért használja idebent az álcaberendezését? Már eleve kiráz a hideg a kinézetétől ennek a ruhának…

Wyoming Qb10 – Nem a legújabb divatirányzatokat követtem a megtervezésénél, és igyekszem minél többet tesztelni, ha kell, idebent is. Újabb eszközökkel egészítettem ki, ha tudni akarja. A sisakkal láthatok infravörösben, hőérzékelő módban, röntgenlátással, és már nagyon közel vagyok az anyagtalanság eléréséhez is… Hasznosabb időtöltés lenne ezzel foglalkoznom, mint az idegenünkkel itt.

Wyoming Beast10 – Bizonyára… Carter ügynök, Sitwell ügynök, Coulson ügynök, talán dr. Quentin Becket még nem ismerik.

_________________
Wyoming 01129
Ultimate Guru
Ultimate Guru
Moderátor

Hozzászólások száma : 4499
Hozzászólások régi : 8282
Korábbi szint/kredit : 19. szint - 65 kredit
Aktuális szint/kredit : 19. szint - 65 kredit
Reputation : 1
Join date : 2011. Aug. 04.
Age : 40
Tartózkodási hely : Budapest

Karakteradatok
Főkarakter: Ultimate Guru
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Ultimate / Újvilág

Vissza az elejére Go down

Wyoming Empty Re: Wyoming

Témanyitás by Ko-Rel Hétf. 14 Okt. 2013, 10:39

367. nap., Huszonkilencedik bejegyzés:
”Zavartan mosolyodtam el Mr. Blaze válasza után. Lehet, hogy mégsem kellett volna feltennem azt a kérdést, amit, mivel úgy tűnt, hogy Miss Carter tudta, hogy itt van ez a férfi és azt is, hogy lényegében micsoda lehet.
- Természetesen tudtam, hogy itt van és azt, amit eddig lehet tudni róla, csak gyorsan fel kellett tennem néhány kérdést, hogy elvonjam a figyelmét arról, hogy Mr. Kovacs-ot beengedtük. S, ha már Caulson ügynök felvetette, valóban kíváncsi lennék arra, hogy mit is sikerült azóta kideríteni róla.
Próbáltam a lehető leghatározottabb lenni ebben a helyzetben, noha nem tudtam, hogy mennyire fog ez sikerülni s mit fogok elérni vele. Tehát idegen DNS-e van, nem mondhattam, hogy szerintem az asgardi, hiszen az ő létezésük fog a közeljövőben kiderülni majd. Olyan szívesen megvizsgáltam volna, megtudni mindent róla, genetikai s molekuláris biológia szintjén csak természetesen. Összerezzentem, amikor még egy férfi megjelent, hamarosan pedig ki is derült, hogy kicsoda a neve alapján. Az emlékeim közt kutatni kezdtem, hogy milyen tudós is lehet s akkor már McCoy doktor után is, hátha eszembe jut, hogy mivel foglalkoznak, esetleg későbbi tanulmányaikat olvastam-e már korábban.
- Örvendek uram – biccentettem Dr. Beck után. – Elkezdett mondani valamit Dr. McCoy, mit sikerült róla kideríteni?
Kötöttem az ebet a karóhoz, ez az én szakterületem volt, így roppant mód érdekelt, hogy mire jutottak. Titokban, lopva próbáltam esetleges papírokra, monitorokra rálesni, hátha volt ott valami olyasmi, mit a szakértelmeimmel megérthetek.”

_________________
Reneszánsz/Outsiders: Ko-Rel, Zam-Rel, Nephthys Boltagon, Doria McKenzie-Boltagon, Melissa Boltagon/Medúza
Shi'ar kalandjutalom: Kallark (Gladiátor); 2210ből: Kallistrate Pherenike McKenzie-Boltagon; X-diák: Lilandra Neramani
Végtelen Háború: Zam-Rel, Namor McKenzie, Melissa Boltagon; Ultimate: Dr. Melissa McKenzie; AoA: Doria McKenzie-Boltagon
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Wyoming BqP9ZjW
Ko-Rel
Ko-Rel
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1284
Hozzászólások régi : 804
Korábbi szint/kredit : 9. szint - 20 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok:

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t609-ko-rel https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Wyoming Empty Re: Wyoming

Témanyitás by Ultimate Guru Szomb. 19 Okt. 2013, 10:56

10:30.

Résztvevők: dr. Melissa McKenzie (Sharon Carter) és John Redbow (Jasper Sitwell).

Dr. McCoy láthatóan nem firtatja tovább a dolgokat, elfogadta Melissa és Johnny rögtönzését, és figyelme újra az ismeretlen tesztalanyra terelődik.

Wyoming Beast10 – Nos, azt már eddig is tudtuk róla, hogy vízben ugyanúgy lélegzik, mint a szárazföldön, valamint hogy elképesztő fizikai erővel bír. Már-már Hulkéval vetekszik az ereje. Ami újdonság… Dr. Beck, kisegítene? Ez végül is elsősorban az Ön projektje.

Wyoming Qb10 – Hajh… Valóban, bár nem kértem. Inkább lefoglalnám magam az anyagtalanság és az illúziókeltő fegyver fejlesztésével, de nem, engem iderendeltek… Az ég szerelmére, még azt sem tudhattuk meg, honnan az ördögből szalajtották ezt a… valamit! Egyik nap beállított vele dr. Storm és egy rakás ügynök, és ennyi, vizsgáljuk meg. Maga tudja egyáltalán, honnan jött?

Wyoming Beast10 – Fogalmam sincs, de talán ha válaszolna a kérdésre…

Wyoming Qb10 – Jó, persze… Az idegenünk valamiféle pszichés kapcsolatban áll minden tengerlakó élőlénnyel, sőt, magával a tengerek és óceánok egészével. Mintha „a része” lenne a víz alatti világ, ide értve az édes és sós vizeket is. Én „Vízembernek” hívom!

Wyoming Beast10 – Idétlen egy név.

Wyoming Qb10 – Pfheh… Ami viszont igazán aggaszt, az az agyi működése. Soha, egyetlen pillanatra sem lassul le, legyen benne bármennyi nyugtató. Mintha… ilyenkor is hallaná minden egyes szavunkat, és közben az agya nyelvi központja hihetetlen aktivitást mutat.

Wyoming Beast10 – A nyelvi központja…? Azt akarja mondani, hogy miközben elkábítva lebeg itt egy tartályban… nemcsak hogy hall minket, de még folyamatosan tanulja is a nyelvünket?

Wyoming Qb10 – Pontosan ezt mondom, dr. McCoy.


Wyoming Walter10 – Elnézést, hogy megzavarom az eszmefuttatásukat… de pontosan milyen nyugtatókra van kötve az idegen?

Wyoming Qb10 – Ó, erre igazán nincs időm, Mr. Kovacs… Az itt használt anyagok nagy részéről valószínűleg még soha nem is hallott, és úgy tudom, nem éppen ez a magas fokú biokémia a szakterülete, szóval--

Wyoming Walter10 – Kíméljen meg a sértegetéseitől, dr. Beck. Csupán arra próbáltam rávilágítani, hogy jelenleg egyik bevezető csőből sem jön semmi. Gondolom, alapesetben ezeken keresztül juttatják az őt körülvevő folyadékba a kábítószert…

Wyoming Beast10– Micsoda…? A fenébe, igaza van! Dr. Beck!!!

_________________
Wyoming 01129
Ultimate Guru
Ultimate Guru
Moderátor

Hozzászólások száma : 4499
Hozzászólások régi : 8282
Korábbi szint/kredit : 19. szint - 65 kredit
Aktuális szint/kredit : 19. szint - 65 kredit
Reputation : 1
Join date : 2011. Aug. 04.
Age : 40
Tartózkodási hely : Budapest

Karakteradatok
Főkarakter: Ultimate Guru
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Ultimate / Újvilág

Vissza az elejére Go down

Wyoming Empty Re: Wyoming

Témanyitás by Ko-Rel Szomb. 19 Okt. 2013, 12:31

367. nap., Harmincadik bejegyzés:
”Szerencsémre Dr. McCoy nem firtatta tovább, hogy miért is vagyunk itt s miért nem tudtam, hogy micsoda, kicsoda az a lény. Szerencsére pedig a kérdésekre meglehetősen jól válaszoltak. Egyelőre a papírokon semmit sem láttam, így továbbra is próbáltam leolvasni valamit róluk, vagy a monitorokról, hátha többet tudok meg úgy, mint így, amikor csak egyszerű buta katonának néznek s nem pedig a phd-t szerzett genetikusnak, s oly személynek, ki mellette elvégezte a molekuláris biológia szakot is s most tengerbiológiával foglalkozik. Pont miattad. Felkaptam a fejem, mikor végre nekiláttak annak, hogy elmondják, hogy mire képes s mit lehet tudni róla. Megdermedtem s elsápadtam, ugyanúgy kétéltű volt, mint te s a szüleid.
Igyekeztem nem mutatni, de továbbra is sápadt maradtam, felfog mindent, még ebben az állapotban is? Mi lehetett ez a férfi? Kapcsolatban áll a tengeri élővilággal, te is mondtál ilyet, hogy kötődsz oda s mindenhez, ami a tengerben van, ezért is doktoráltál tengerbiológiából, hogy ezekkel foglalkozhass. S a családod is effélével foglalkozik, s foglalkoztak, a nagyszüleid is.
- Lyron… - csúszott ki halkan az ajkaim közül a neved.
Még mindig a férfit figyeltem, nem tudtam, hogy mi lehet, olyan szívesen kifaggattam volna s elemeztem volna a mintákat, mit tőle vettek. Rossz érzés kezdett a hatalmába keríteni, mikor kiderült, hogy már nem kap nyugtatót. Ebben is az ezredes keze lett volna?
- Azt hiszem a legjobb lenne, ha most mindenki távozna a teremből – mondtam némileg remegő hangon.”

_________________
Reneszánsz/Outsiders: Ko-Rel, Zam-Rel, Nephthys Boltagon, Doria McKenzie-Boltagon, Melissa Boltagon/Medúza
Shi'ar kalandjutalom: Kallark (Gladiátor); 2210ből: Kallistrate Pherenike McKenzie-Boltagon; X-diák: Lilandra Neramani
Végtelen Háború: Zam-Rel, Namor McKenzie, Melissa Boltagon; Ultimate: Dr. Melissa McKenzie; AoA: Doria McKenzie-Boltagon
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Wyoming BqP9ZjW
Ko-Rel
Ko-Rel
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1284
Hozzászólások régi : 804
Korábbi szint/kredit : 9. szint - 20 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok:

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t609-ko-rel https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Wyoming Empty Re: Wyoming

Témanyitás by Ultimate Guru Vas. 20 Okt. 2013, 12:10

10:35.

Résztvevők: dr. Melissa McKenzie (Sharon Carter) és John Redbow (Jasper Sitwell).

Melissa minden kijelzőn és jegyzetben, amire rápillanthat, láthatja, hogy dr. Beck igazat mondott, és az állításai helyesek. Az adatok többsége sajnos még elemzés alatt áll, és rengeteg az ismeretlen tényező az idegen DNS-ében, de az első pillantásra világos, hogy X-gén nincs benne – a génszerkezet azonban legalább egy emberi felmenőre, valószínűleg szülőre utal. Továbbá mintha több tengeri élőlény génjeinek egyes részei is meglennének a lényben nyomokban.

Szerencsére a nagy pánikban senki nem hallotta a „Lyron” szót, Johnny viszont nagyon is komolyan veszi azt, amit utána mond Melissa.


Wyoming Coulso11 – Carter ügynöknek igaza van. Le kéne zárni ezt az egész termet, vagy akár a létesítményt is.

Wyoming Qb10 – Ó, nem mondja? Ha nem tűnt volna fel, még mindig tart a riadókészültség, így eleve le van zárva a létesítmény!

Wyoming Beast10 – Ez a terem mégis kinyílt, dr. Beck!

Wyoming Qb10 – Ami csak úgy lehetséges, hogy ha valaki, akinek elég magas szintű hozzáférése van, kinyitotta távolról!

Wyoming Beast10 – És a nyugtatók? Várjon csak…

Dr. McCoy hirtelen észrevesz valamit az egyik monitoron, amely a biztonsági rendszerek állapotát jelzi, majd dühösen dr. Beckre ordít.

Wyoming Beast10 – QUENTIN!!! Maga istenbarma!!! Idebent tesztelte azt az átkozott álcázóöltözetét!

Wyoming Qb10 – Na és?

Wyoming Beast10 – És a teremre kötött energiaforrásokból nyerte a tesztjeihez az áramot, jól mondom?

Wyoming Qb10 – Öhm… Nos…

Wyoming Beast10 – Közben pedig a rendszer automatikusan lekapcsolta a tartályra kötött csöveket, hogy Önnek elég energiája legyen az öltözetéhez! OSTOBA!!!

Wyoming Qb10 – De… ez nem… Nem, ha nincs a vészriadó, és nem irányítják át az áramforrásokat… Amikor kinyitotta valaki az ajtót, átirányították, és… Ezt nem láthattam előre, dr. McCoy! De… csak pár perce nem működik a nyugtatás, ez biztosan kevés, hogy--

Ebben a pillanatban a tartályban lebegő idegen kinyitja a szemét, és hatalmasat ordít a folyadékban.


Wyoming Coulso11 – Akkor most már tényleg KIFELÉ!!!

Johnny megragadja Melissa és Walter karját, és kiráncigálja őket a teremből, bár igazán egyiküket sem kell noszogatni. Dr. McCoy és dr. Beck riadt arccal követik őket, de mögöttük már hallani a széttörő tartály hangját…

_________________
Wyoming 01129
Ultimate Guru
Ultimate Guru
Moderátor

Hozzászólások száma : 4499
Hozzászólások régi : 8282
Korábbi szint/kredit : 19. szint - 65 kredit
Aktuális szint/kredit : 19. szint - 65 kredit
Reputation : 1
Join date : 2011. Aug. 04.
Age : 40
Tartózkodási hely : Budapest

Karakteradatok
Főkarakter: Ultimate Guru
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Ultimate / Újvilág

Vissza az elejére Go down

Wyoming Empty Re: Wyoming

Témanyitás by Ko-Rel Hétf. 21 Okt. 2013, 09:45

367. nap., Harmincegyedik bejegyzés:
”S végre sikerült értelmi információt is meglátni az adatokon. Noha nem voltak feldolgozva, de nekem minderre nagyon szükségem sem volt, én is szoktam végezni efféle génszekvenciákat egymagam is mikor csak a DNS lánc van meg s semmilyen adatom nincs hozzá. Meglepetten tapasztaltam, hogy nem volt benne X gén. Mindezek szerint ő nem rendelkezett asgardi s skrull génállománnyal, hanem valami mással. A félig emberi DNS láncot megismertem, ezt már az első órán megtanultuk az egyetemen, de a másik fele. Lyron, ilyesmit életemben nem láttam korábban pedig te is tudod, hogy mennyit foglalkozom ilyesmivel. Bárcsak több időm lett volna minderre s lehetőségem, hogy néhány napig dolgozhassam a mintákon. Minden bizonnyal rájöttem volna, hogy micsoda azaz idegen rész s kicsoda a férfi. A beszélgetésből szinte semmit sem fogtam fel, mi körülöttem volt, csak azt, hogy Mr. Blaze egyetértett velem, de a többiek vitatkoztak s mint kiderült dr. Beck hibája volt mindaz, mi itt történt.
A folyadékban levő felordított, sápadtan kaptam arra a fejemet s mozdulni sem tudtam a félelemtől, mikor Mr. Blaze már megragadta a karomat s kiráncigált a teremből, mentem magamtól is ettől kezdve, s csak a folyosón álltam meg, mikor mindenki kiment. Már hallottam, hogy a tartály széttört odabent s most nagyon jó lett volna, ha tudtunkvalamilyen kiutat erről a helyről mielőtt az a férfi kiért volna.
- Vigyék Mr. Kovacs-ot biztos helyre – néztem a két tudósra.
S nekünk is követni kellene őket, mert sem Mr. Redbow, sem én nem tudtunk harcolni s így feltartani a férfit sem, ha kiér.”

_________________
Reneszánsz/Outsiders: Ko-Rel, Zam-Rel, Nephthys Boltagon, Doria McKenzie-Boltagon, Melissa Boltagon/Medúza
Shi'ar kalandjutalom: Kallark (Gladiátor); 2210ből: Kallistrate Pherenike McKenzie-Boltagon; X-diák: Lilandra Neramani
Végtelen Háború: Zam-Rel, Namor McKenzie, Melissa Boltagon; Ultimate: Dr. Melissa McKenzie; AoA: Doria McKenzie-Boltagon
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Wyoming BqP9ZjW
Ko-Rel
Ko-Rel
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1284
Hozzászólások régi : 804
Korábbi szint/kredit : 9. szint - 20 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok:

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t609-ko-rel https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Wyoming Empty Re: Wyoming

Témanyitás by Ultimate Guru Szer. 23 Okt. 2013, 16:58

10:40.

Résztvevők: dr. Melissa McKenzie (Sharon Carter) és John Redbow (Jasper Sitwell).

A folyosón már fegyveres őrök várják a kifelé igyekvőket, és dr. McCoy azonnal feléjük kiált.

Wyoming Beast10 – A tesztalany kiszabadult! Hol van Fury ezredes?

– Ne azzal foglalkozzanak, dr. McCoy! Tegyék, amit Carter ügynök mondott, és menjenek biztos helyre mind, mielőtt--

Ijesztő, dühös üvöltés rázza meg az egész objektumot, majd a másodperc tört része alatt kint terem a víztől csöpögő, izmos, félelmetes idegen lény. A szemei szinte villámokat szórnak, ahogy körülnéz, majd rekedtes hangon megszólal.

Wyoming Namor10 – Nishent, kelobtem gabrin Attilan? Nishent, kelobtem gabrin Boltagon? BIGAK TEB KIMILTONREB!!!

Az idegen nyelven beszélő teremtmény megrémíti az egyik őrt, aki véletlenül meghúzza a ravaszt… ám a golyó csak lepattan az ismeretlen bőréről. A lény a tüzelőre néz, majd hihetetlen gyorsasággal lép mellé, és eltöri a nyakát. A többi őr ekkor nyit tüzet…

_________________
Wyoming 01129
Ultimate Guru
Ultimate Guru
Moderátor

Hozzászólások száma : 4499
Hozzászólások régi : 8282
Korábbi szint/kredit : 19. szint - 65 kredit
Aktuális szint/kredit : 19. szint - 65 kredit
Reputation : 1
Join date : 2011. Aug. 04.
Age : 40
Tartózkodási hely : Budapest

Karakteradatok
Főkarakter: Ultimate Guru
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Ultimate / Újvilág

Vissza az elejére Go down

Wyoming Empty Re: Wyoming

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 2 oldal 1, 2  Next

Vissza az elejére

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.