Férfi szárny

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Go down

Férfi szárny - Page 2 Empty Re: Férfi szárny

Témanyitás by Thorhalla Pént. 01 Jún. 2012, 08:42

A sötétség és a tűz kora

New York felett hála a sötét világból érkezett Einar Thorsonnak hatalmas viharfelhők léptek el mindent. Villámok cikáztak mindenfelé, mikor mindenki a városban hatalmas morajlást hallott, aminek a hatása egy nagyobb földrengés volt. Minden beleremegett, ez volt az a pillanat, amikor Einar elvesztette az uralmát a vihar felett és visszaszerezni sem volt azt immáron képes, mert már valaki más, nála sokkalta erősebb uralta a természet erőit. A fekete felhők vörössé váltak és egész New Yorkban és a környékén New Jerseyben és természetellenes eső kezdett belőle zuhogni. Valaki pontosan ezt a hatalmas erejű Asgardi mágiát használta ki ahhoz, hogy a tervét végrehajtsa. Immáron másodszor használta fel az illető a Mjölnir hatalmát ugyanarra, egyszer korábban a Vipers pályán és most újra. Az első az ő idejövetelét segítette, a második pedig a hadaiét.
Férfi szárny - Page 2 30190222450a063ddf8f
Már a vihar is kellően furcsa volt, ugyanis égetett, akinek a bőréhez ért azon hólyagokat és égési sebeket hagyott, a növények az eső miatt elfonnyadtak és az esőnek hála a városban is melegebb lett. Ha mindez még nem lett volna elég, egy újabb nagyobb rengés rázta meg a két említett helyet, az ARMOR még működő számítógépei is kiakadtak, megannyi térkapu és portál nyílt más dimenziókból, amikből szörnyűséges teremtmények érkeztek át a Földre, hogy elfoglalják azt. Démonok, bukott angyalok, vámpírok és egyéb természetfeletti lények hat Asgardi, Loki utódainak vezetésével, mindannyian Dormammut szolgálva. Alig néhány perc alatt lett szinte éjszakai sötét a felhők miatt, amiket mindenfelé a fellobbanó lángok világítottak meg.
Férfi szárny - Page 2 Demonwarbyfpeniche
A hordák pedig nem várakoztak túl sokat, teljesítették az alku rájuk eső részét, minden fontosabb épületet és központot folyamatos ostrom alá vettek, ami számított ezeken a helyeken, többek között a SHIELD negyedet, Raftot, Baxter-toronyot, a Kúriát és a mutáns gimit, noha az védve volt Zack és Stephanie mágiája miatt egyelőre, az Olimposz kaszinót, az Akkaba Metropoliszt, ENSZ központ és minden más fontosabb hely is. Emberek százai, ezrei estek áldozatul a mészárlásnak eddig, de ez csak a kezdet volt, mert:

A sötétség és a tűz kora kezdetét vette!

Férfi szárny - Page 2 00120

Az eső hamar eláll, de időnként mindig lesz zivatar hasonló mellékhatásokkal. Azonban a felhők nem tűnnek el New York és New Jersey környékéről, így a sötét megmarad, ennek köszönhetően a vámpírok éjjel-nappal tudnak közlekedni ezeken a területeken.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Férfi szárny - Page 2 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Férfi szárny - Page 2 Empty Re: Férfi szárny

Témanyitás by Sandman Vas. 17 Jan. 2016, 21:15

*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*
A homályból a sötétségbe
*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*

Jelenlévők:
- Kyle Collins
- Két őr
- Hideg
- Ismeretlen
*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*

A nap közepén, a szabadidőt megszakítva jött két őr Kyleért. Feltették rá a kéz és lábbilincseket, majd a vezető szárat. Alapvetően nem szoktak ilyet tenni vele még akkor sem, ha látogatója van vagy kihallgatásra viszik. Csak átszállítás idejére korlátozzák ennyire a szabad mozgását. Most azonban ez elő sem fordulhat, hiszen nem kapja meg a meleg ruházatot. A két őr egy szerviz lépcsőházba kíséri, ami a tetőre vezet. A legutolsó ajtót kinyitják Kyle előtt és kitaszítják a hidegbe. A hó vagy harminc centi mély, pedig reggel takarították. A hideg szó szerint kézzel tapintható minden lélegzetvétel után, miközben a szél metszően fütyüli körül a szigetet. Kyle egy vörös téli ruhákba jól felöltözött férfit pillant meg magától néhány méterre. A férfi lassan megfordul. Átlagos magasságú, rövid körszakállas férfi, vékony lencsés Ray ban napszemüvegben és széles mosollyal az arcán.
-
Kyle...ezek mi tettek magával. - elnéz a férfi mellett és az őrök felé kiabál. - Engedjék már el a fiatalembert. Mármint oldozzák el, ha nem mozog megfagy. - Azzal a két őr közül az egyik kilép a tetőre és sietős mozdulatokkal leveszi Kyle bilincseit. - Így már jobb. - Azzal az őr visszalép a szélvédett helyiségbe. - Nos Kyle, mit tenne meg a szabadságáért?

_________________
A karmikus világlátás egyik alapgondolata, hogy az okok és következmények között pontosan meghatározott összefüggés létezik ~ Lhamo Donrup
Sandman
Sandman
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 802
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 43
Join date : 2012. Jan. 22.

Karakteradatok
Főkarakter: Sandman
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Little SW

Vissza az elejére Go down

Férfi szárny - Page 2 Empty Re: Férfi szárny

Témanyitás by Kyle Collins Hétf. 18 Jan. 2016, 10:23

A sitten nem igazán volt időérzekém. Azt tudtam, hogy telnek a napok, de azt nem , hogy hányadika van. Csak azt tudtam, hogy össze folynak a napjaim a négy fal között. Hiába voltak szabadidők, azok se voltak érdekesek. Idebent próbáltam senkit se megtámadni, és vissza fogni magam. A napjaim ismétlődtek, mint amikor meg akad a bakeliten a tű.
Bár ez a mai nap most más lett. Nem tudom, hogy hány órafele, de két őr jött oda hozzám, bilincsekkel és vezetővel. Elégé tarthattak tőlem, ha még vezetőt is rám aggatják. Gondoltam kis gúnyosan meg kérdem tőlük, hogy mi van.
-Mi van srácok? Megyünk valahova?
De választ nem kaptam, csak tessékelést, hogy menjek. Furcsa volt, hogy egy lépcsőházba kísérnek, az alap rabruhámban, és nem adnak semmi mást, mondjuk egy kabátot. Teljesen a tetőre kísérnek fel. Egy szó nélkül ki taszítanak a hóba, ők meg az ajtóban maradnak. Jó volt úgy mond a szabadban lenni, de az időjárás már nem tetszett annyira, hó mindenhol, és hideg is volt. A bilincsek elégé le korlátozták a mozgásom, hogy tegyek valamit a fázás ellen. Ahogy szét néztem egy fazont láttam, enyhén mikulásra emlékezettő öltözékben. Valami nagy fejes lehet, ha eltudta ezt a kis kirándulást intézni. Érdekes egy fazonnak tűnt miután megszólalt. Ja most már tuti, hogy valami nagy fejes ha még azt is el tudta érni, hogy le vegyék rólam a bilincseket.
-Köszönöm.
A következő mondata igen csak fel keltette a figyelmem.
-Ezt, hogy érti?

_________________
Férfi szárny - Page 2 2jb9kqr
"I'm the best there is at what I do, but what I do isn't very nice."

Kyle Collins/Gép Farkas = Caedes
Kyle Collins
Kyle Collins
3. szint - 8 kredit

Hozzászólások száma : 183
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2014. Apr. 26.
Age : 32
Tartózkodási hely : Hajdú Bihar megye

Karakteradatok
Főkarakter: Caedes
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Férfi szárny - Page 2 Empty Re: Férfi szárny

Témanyitás by Sandman Szer. 20 Jan. 2016, 13:47

*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*
A homályból a sötétségbe
*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*

Jelenlévők:
- Kyle Collins
- Két őr
- Hideg
- Ismeretlen
*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*

Az ismeretlen férfi egy darabig nézi Kylet aztán vállat von. Kénytelen emelt hangerőn beszélni mert a csípős szél egyre erősebben süvít kettejük között és ez nem csak a komfort érzetre van hatással de a hang is nehezebben megy át azon a hat méteren amennyire állnak egymástól.
- Úgy értem, hogy szerencséje van. Én vagyok a Santa Claus és ki tudom vinni innen. Persze csak feltételekkel.

_________________
A karmikus világlátás egyik alapgondolata, hogy az okok és következmények között pontosan meghatározott összefüggés létezik ~ Lhamo Donrup
Sandman
Sandman
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 802
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 43
Join date : 2012. Jan. 22.

Karakteradatok
Főkarakter: Sandman
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Little SW

Vissza az elejére Go down

Férfi szárny - Page 2 Empty Re: Férfi szárny

Témanyitás by Kyle Collins Szer. 20 Jan. 2016, 16:38

Az idő egyre inkább kezdett kellemetlenné válni. Hiába állt tőlem pár méterre a piros kabátos, a szél már akkora volt, hogy nehezen lehetett hallani a szavait. Szinte csontig hatolt a hideg a szél miatt. Nagyon untam már az idekint létett. Igaz tett egy érdekes ajánlatnak tekinthető kérdést, de többet szerettem volna tudni. "Mit tennék meg a szabadságért??" Igen jó kérdés, de úgy gondolom, hogy törvényes, törvénytelen dolog ami a hasznomra is válhat akkor, had szóljon. De ha valami ami inkább haszontalan számomra inkább passzolni kéne. Lehet, hogy észre vette, hogy el gondolkodtam a kérdésén, vagy már kezdet ő is fázni a kabátjától függetlenül. Ő "Santa Claus", és szerencsém van. Amiket persze feltételekhez köt. Rendben, gondoltam magamba.
-Oké Miki, mesélj miről lenne szó.?
Kicsit közelebb mentem pár lépéssel, de közben figyeltem az öröket is. Még midig furcsálltam, hogy nem jönnek ki, lehet, hogy csak az idő miatt, vagy tudnak valamit a tagról amit én nem. Amire gondolni tudtam, hogy biztos erős, és befolyásos alak, ha így beszél. 
-Milyen melóról lenne szó?

_________________
Férfi szárny - Page 2 2jb9kqr
"I'm the best there is at what I do, but what I do isn't very nice."

Kyle Collins/Gép Farkas = Caedes
Kyle Collins
Kyle Collins
3. szint - 8 kredit

Hozzászólások száma : 183
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2014. Apr. 26.
Age : 32
Tartózkodási hely : Hajdú Bihar megye

Karakteradatok
Főkarakter: Caedes
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Férfi szárny - Page 2 Empty Re: Férfi szárny

Témanyitás by Sandman Szer. 20 Jan. 2016, 20:26

*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*
A homályból a sötétségbe
*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*

Jelenlévők:
- Kyle Collins
- Két őr
- Hideg
- Ismeretlen
*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*

Ahogy Kyle megindult előre a hó megmozdult mellette mindkét oldalon. Egy-egy fehér álcaruhás alak emelkedett fel, kezükben fehérre festett, kis kaliberű gépfegyverrel. Valószínűleg a hideg és a szél miatt nem érezte a szagukat, illetve a termo ruházat miatt. Ezzel egy idejüleg két piros pont jelent meg a férfi mellkasán, jelezvén lézerpointerrel hova céloznak.
- Mindenki nyugodjon meg...elnézést Kyle, az urak kevésbé toleránsak mint én. Szóval a kormánynak kéne dolgoznia. Állandó megbízás, pár megkötést, de ennél nagyobb fokú szabadság. Érdekli a dolog?

_________________
A karmikus világlátás egyik alapgondolata, hogy az okok és következmények között pontosan meghatározott összefüggés létezik ~ Lhamo Donrup
Sandman
Sandman
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 802
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 43
Join date : 2012. Jan. 22.

Karakteradatok
Főkarakter: Sandman
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Little SW

Vissza az elejére Go down

Férfi szárny - Page 2 Empty Re: Férfi szárny

Témanyitás by Kyle Collins Csüt. 21 Jan. 2016, 17:39

A hidegben, a csontig hatoló szélben, a rossz hallási körülményekben nem csoda, ha le van tompulva az érzékei az embernek. Meg talán a bezártság is rá tett. De amikor közelebb akartam menni a fickóhoz, hogy jobban halljam, a hóból két álcázott őr ugrott elő, mind ketten egyből fegyvert szegeztek rám. Fel emeltem a kezem és mosolyogtam. Hát ezért nem kellenek az örök, nem kockáztat a pasas. Ez az óvatosság, a meg szervezés, elégé oda figyeltek a dolgokra. A fickó szövege is érdekes.
-Vettem észre, a kis idegeskedők. Nyugi srácok.
Egy lépést hátra tettem.
-Rendben van, ha ezzel ki juttat innen akkor benne vagyok.
Kormánynak dolgozni mi? vajon a shieldnél mit szolnak hozzá. Azt hittem pikkelnek rám, és nem hagynak ilyen lehetőséget.

_________________
Férfi szárny - Page 2 2jb9kqr
"I'm the best there is at what I do, but what I do isn't very nice."

Kyle Collins/Gép Farkas = Caedes
Kyle Collins
Kyle Collins
3. szint - 8 kredit

Hozzászólások száma : 183
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2014. Apr. 26.
Age : 32
Tartózkodási hely : Hajdú Bihar megye

Karakteradatok
Főkarakter: Caedes
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Férfi szárny - Page 2 Empty Re: Férfi szárny

Témanyitás by Sandman Pént. 22 Jan. 2016, 19:32

*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*
A homályból a sötétségbe
*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*

Jelenlévők:
- Kyle Collins
- Két őr
- Hideg
- Ismeretlen katonák
*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*

- Helyes. - bólintott a férfi mosolyogva, majd folytatta - Vannak ám még feltételek Kyle. Nem veheti fel senkivel sem a kapcsolatot. Se a SHIELD-es barátaival, se a még élő rokonaival. Pont úgy mintha itt lenne a börtönben, magánzárkában. Ugyanis papíron itt is marad. De visszaköltözhet a városba és amíg jól viselkedik, nem kap megint...pórázt. Helyette fizetett szabadság, egészségbiztosítás...lehetetlen küldetések a Sötét Angyalok kötelékében...így is bevállalja? - A hideg és a hó képezte nedvesség ami egyre inkább átjárja a vékony cipőjét és nadrágját, áttörik magukat Kyle állóképességén és már igazán kényelmetlenné kezd válni. Ahogy a süvítő hó is kezd apró pengékké alakulni és metszővé válni számára.

_________________
A karmikus világlátás egyik alapgondolata, hogy az okok és következmények között pontosan meghatározott összefüggés létezik ~ Lhamo Donrup
Sandman
Sandman
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 802
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 43
Join date : 2012. Jan. 22.

Karakteradatok
Főkarakter: Sandman
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Little SW

Vissza az elejére Go down

Férfi szárny - Page 2 Empty Re: Férfi szárny

Témanyitás by Kyle Collins Vas. 24 Jan. 2016, 10:47

Az idő egyre rosszabbra fordult, vagy már kezdtem elérni a határaimat. De az tény, hogy minden egyes perc amit idekint kellet töltenem a hóban egyre jobban elviselhetetlenebbé vált. Az ahogy éreztem, hogy a hideg szép lassan mirelitet csinál belőlem. Már alig éreztem az újaimat. Hát a mikulás gondolhatott volna erre is, mikor ide rendezte az állás interjúját. De az ajánlata a követelményekkel együtt is érdekesnek ígérkezett. Jenna meg szerintem azt se tudja, hogy hol vagyok. Szóval neki nem is nagyon tűnne fel ez az egész. 
-Rendben van. De nekem is vannak feltételeim. A maszkom, és egy új felszerelés.
A család, és az úgy nevezett ismerősök a múlté, most ez van. A meló jól hangzik, így nincs mit tenni, ha ezzel ki jutok a börtönből akkor rajta. Remélem lassan megyünk a tetőről mert már nagyon pocsék itt lenni.
-Mikor kezdjük?

_________________
Férfi szárny - Page 2 2jb9kqr
"I'm the best there is at what I do, but what I do isn't very nice."

Kyle Collins/Gép Farkas = Caedes
Kyle Collins
Kyle Collins
3. szint - 8 kredit

Hozzászólások száma : 183
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2014. Apr. 26.
Age : 32
Tartózkodási hely : Hajdú Bihar megye

Karakteradatok
Főkarakter: Caedes
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Férfi szárny - Page 2 Empty Re: Férfi szárny

Témanyitás by Sandman Hétf. 01 Feb. 2016, 23:59

*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*
A homályból a sötétségbe
*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*

Jelenlévők:
- Kyle Collins
- Két őr
- Hideg
- Ismeretlen katonák
*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*

- Hogy mikor? - a férfi felemelte bal kezét, kissé elválasztotta a kabát ujját a kesztyűjétől, majd lepillantott az órájára. - Most. Lőjék ki. - Szólt kurtán és Kyle márt hallotta is a magas nyomású légfegyverek sorozatait. Egy másodperc sem telik el, fél tucat tűszúrás érte a testét. Azonnal elkezd zsibbadni a felsőteste. Ha mozdulni akart, akkor az érzés gyorsan fut a végtagjai felé is, majd a fejét önti el a tompaság és arccal a hóba esik.

//ITT folytatódik//

_________________
A karmikus világlátás egyik alapgondolata, hogy az okok és következmények között pontosan meghatározott összefüggés létezik ~ Lhamo Donrup
Sandman
Sandman
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 802
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 43
Join date : 2012. Jan. 22.

Karakteradatok
Főkarakter: Sandman
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Little SW

Vissza az elejére Go down

Férfi szárny - Page 2 Empty Re: Férfi szárny

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.