Saroképület

Go down

Saroképület Empty Saroképület

Témanyitás by Thorhalla Kedd 22 Feb. 2011, 13:42

Egy sarok épület Chelsea-ben közel a Miriam kórházhoz. A Bukás alatt károkat szenvedett épületet azóta valakik rendbe hozták. Kívülről ugyan nem látszik, de a belső részeken és a titokban épített alsó részeken mind a mai napig emberek, vagyis mutánsok nyüzsögnek. Az épületben a senki földje alatt mutánsok laktak és ez a hely volt a Mutánsok Testvériségének a központja New York-ban, amit Wanda Maximoff, azaz a Skarlát Boszorkány - egy jó ideig Thorhalla - vezetett a Testvériség feloszlásáig.

Saroképület Tny2296

Az eredeti topic


Az újraépítések után a ház visszakerült az állam tulajdonában van, az aljában boltok és kávézó is működik.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Saroképület Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Saroképület Empty Re: Saroképület

Témanyitás by Steven Szer. 28 Aug. 2013, 21:38

James már hónapok óta csak a laborban volt és dolgozott. Eleinte elégé komoly ellenszenvet váltott ki a körülötte dolgozókban, de idővel megtanulták elviselni. Pótolni nem pótolhatták, hiszen szakterületén azaz a nanotechnikában kevesen vannak, akik olyan szinten jártasak lennének mint James, és ezek többsége kb. egy éve meghalt. Legalább is James tudomása szerint. Arról az estéről még mai napig is rémálmai vannak. A nanit technológiás gyógymóddal már egész jól halad csak két aprócska problémát kell megoldania. Az egyik hogy mi legyen a végtermék neve, a másik pedig hogy miután elvégezték a feladatukat, ne okozzanak végleges sérüléseket a testben. Ehhez viszont fontos volt az hogy minél tovább maradjon produktív, ami megköveteli a minőségi kávét amit pedig valamiért a S.H.I.E.L.D. nem garantál neki. Próbálták megmérgezni valamiféle ihatatlan barna löttyel, amit ők kávénak neveztek, de szerencsére James talált egy alternatív megoldást.
A S.H.I.E.L.D.-s körzeten kívül Chelsea-ben volt egy kávézó, ami bár nem volt túl elegáns vagy híres, de közel megfelelő kávéjuk volt, és ennél messzebb nem szívesen ment volna James. A lába azóta se gyógyult meg teljesen, így bottal járkált, de ha szüksége volt rá (pl mikor el akar érni egy épp becsukódó liftet) akkor képes volt erőt venni magán hogy fusson. Most az előbb rendelt kávét iszogatja, miközben várja hogy öntsenek a nem túl kicsi termoszába is elegendőt a következő néhány napra. Szeretett maga eljönni ezért az adagért, mivel ilyenkor emlékeztethette magát arra, hogy a laboron kívül is van élet.
Steven
Steven
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 505
Hozzászólások régi : 215
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 7. szint - 16 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.
Age : 33

Karakteradatok
Főkarakter: Steven Storm
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Saroképület Empty Re: Saroképület

Témanyitás by Verayla Csüt. 29 Aug. 2013, 09:32

előzmény itt: [url=https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t2020-somenseti-kavezo#33442]Somendeti kávézó[/url]

Már lassan két hete annak, hogy leleplezte a titkomat egy közönséges földi telepata. Mondhatni nem volt kellemes találkozás, de legalább nyélbe ütöttünk egy üzletet ami hosszú távon elég gyümölcsöző is lesz. A találkozóról hazaérve otthon találtam a viszkis üvegeket minek hatására a férjem sokmindent elcsicsergett rólam. Mivel csak másnap került a szemem elé, ezért már nem akartam letépni a fejét a történtekért, csak egy jó alapos veszekedést kapott szerintem jogosan.
Szó ami szó az elmúlt két hétben megtettem mindent amiről a szerződésben szó volt. Felraktam a Jersey Chip logóját a versenyruhámra és a versenymotoromra is. Majd felbéreltem egy szerelőt, hogy a szükséges változtatásokat eszközölje is a járgányomon. A pénzt pedig már az első hét után ki is tudtam fizetni. Sőt még maradt is belőle. elvégre mire ne lenne elég a heti 5000 dolláros kereset? (Ha pedig reklámozni kellett a Chipet ott voltam, vagy ha rendezvényük volt, akkor is ott voltam bájologni)
Nos, a mai napra találkozót szerveztem meg. Bár most a törzshelyemmel ellentétben a Chelsea-ba kellett mennem a saroképületbe. A megbeszélt időben ott is voltam a megadott helyen. leparkoltam a motorral, amire rátettem a motorbilincset és sisak nyakpátját pedig be is akasztottam a ülés alá, így fix, hogy nem viheti el senki.
Bementem az épületbe, rendeltem egy kávét, mire kaptam egy SMS-t a fickótól, akivel találkoznom kellett volna, hogy lerobbant és hogy ezért tegyük át  találkozót másnapra. Mondhatni nem örültem neki. De úgy döntöttem inkább nem húzom fel magam rajta, hanem élvezem a kávémat amit rendeltem. Mikor belekortyoltam elégedettség töltött el.
~ Rég ittam már ilyen jó kávét.

_________________
Karik és multik: reneszánsz: Verayla x-diák: Sona
Saroképület 253-52 Saroképület Arcade_sona___3_by_sntp-d5meyer
Verayla
Verayla
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 76
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Jun. 12.

Karakteradatok
Főkarakter: Kira Sign
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Saroképület Empty Re: Saroképület

Témanyitás by Steven Kedd 17 Szept. 2013, 21:05

- Tudja, az a pasas aki felültett egy ilyen nőt csak is egy idióta lehet. Szabad? – Kérdezte meg James a másik székre mutatva, az ismeretlen nőt, akit pár pillanattal ezelőtt szúrt ki. Épp a pultnál várt, amikor meglátta a szépséget bejönni az ajtón és utána is végig követte a szemével. Fel kelltette az érdeklődését, és hát amúgy sem árthat senkinek egy kis ártalmatlan flört. A nő arcán látható volt, hogy rossz hír volt olvasható az sms-ben, amit az imént kapott, így aztán James azt találta legvalószínűbbnek, hogy épp egy randira jöhetett amit lemondtak, illetve nem is ez volt a legvalószínűbb, de ez lett volna James számára a legkedvezőbb helyzet. Miközben helyet kért a nőtől saját maga számára, a sétabotja is jól látható helyzetben tartotta, ezzel is kicsit arra sarkalva őt, hogy engedje leülni James-t, elvégre milyen szívtelen némber küldene el egy sántát, aki csak le szeretett volna ülni.
Steven
Steven
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 505
Hozzászólások régi : 215
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 7. szint - 16 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.
Age : 33

Karakteradatok
Főkarakter: Steven Storm
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Saroképület Empty Re: Saroképület

Témanyitás by Verayla Kedd 17 Szept. 2013, 23:00

Mikor elteszem a telefont egy férfi szól hozzám. Én felemelem a tekintettemet, mikor helyet kér. Egy pillanat alatt végigmértem a férfit és mikor meglátom a botot, csak intek neki.
- Persze, szabad.
Mondom közönyös arccal. Elvégre egy sántát mégsem küldhettem el a búsba.
- Egy üzlettársra vártam nem pedig randira.
Reagáltam le gyorsan az előbbi mondatára.
~ Nem szeretem ha figyelnek, de ha be akar próbálkozni nálam, akkor nehéz dolga lesz az emberszabásúnak.
Majd meglátjuk, hogy a férfi tovább akar -e próbálkozni, vagy pedig tovább áll mikor látja, hogy adom a hogy is mondják: elérhetetlent.
Verayla
Verayla
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 76
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Jun. 12.

Karakteradatok
Főkarakter: Kira Sign
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Saroképület Empty Re: Saroképület

Témanyitás by Steven Kedd 01 Okt. 2013, 11:26

- Ezek szerint van pár szabad perce megismerkedni egy idegennel. Nem igaz? – Vonta le James hangosan a következtetést, majd aztán belekortyolt a kávéjába.
~ Így egy fokkal nehezebb lesz, de még továbbra sincs veszve semmi.
- Lex Smith vagyok. – Mutatkozott be a hölgynek, miközben a felé nyújtotta a kezét.
~ Itt dől el minden. Ha lefogadja, akkor nyertügyünk van, ha elutasítja, akkor fölösleges erőltetni az ismerkedést. Na mondjuk ha jobban megismerkedem vele és rájön, hogy most hamis nevet adtam meg, akkor azt nehéz lesz kimagyarázni, na de hát a mai világban nem lehet elég óvatos az ember.~ James arcán az elszántság és magabiztosság látható, ami felettébb különös lehet egy olyan embernél akinek botra van szüksége ahhoz, hogy sétálhasson. Ebből is le lehet szűrni, hogy vagy átmeneti ez az állapot nála, vagy pedig megtalálta a módját arra, hogy sérülten is képes legyen teljes életet élni. Bár persze a gyanakvóbbak akár azt is feltételezhetik, hogy az egész egy színjáték része, ami csak arra irányul hogy elnyerje a hölgy tetszését, és hogy mi az igazság? Azt még James maga se tudja de úgy gondolja hogy valahol a 3 közötti átmenetben található meg a válasz.
Steven
Steven
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 505
Hozzászólások régi : 215
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 7. szint - 16 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.
Age : 33

Karakteradatok
Főkarakter: Steven Storm
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Saroképület Empty Re: Saroképület

Témanyitás by Verayla Vas. 06 Okt. 2013, 22:36

- Éppenséggel van.
~ Jól esik a lelkemnek, ha valaki próbálkozik, bár az tetszik ebben a legjobban mikor látom az arckifejezésüket, mikor lekoptatom őket.
Mondom majd én is belekortyolok a kávémba. Továbbra is adom az elérhetetlent, hadd küzdjön csak, ha akar.
- Üdv Lex, én Vera vagyok.
Mondom miközben elfogadom a kéznyújtást.
A kézfogásom erős, nem az a lekvár típusú, ami a legtöbb nőtől megszokott. Azért nem roppantom össze a kezét, de azért érezheti, hogy erős nőbe botlott.
- Mi járatban vagy itt Lex?
Kérdem, mert unom a csendet.

_________________
Karik és multik: reneszánsz: Verayla x-diák: Sona
Saroképület 253-52 Saroképület Arcade_sona___3_by_sntp-d5meyer
Verayla
Verayla
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 76
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Jun. 12.

Karakteradatok
Főkarakter: Kira Sign
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Saroképület Empty Re: Saroképület

Témanyitás by Verayla Csüt. 14 Nov. 2013, 18:35

"Beep, bepp, beep beep."
Csörren meg a telefonom, amit hamar fel is veszek.
- Egy pillanat.
Mondom, majd felállok a helyemről és kicsit arrébb sétálok, hogy zavartalanul lezavarhassam a beszélgetést. A férjem volt az, mily meglepő. Mostanában kissé rosszba voltunk, pontosabban én voltam dühös rá, mert hagyta magát leitatni, aztán meg kifecsegte a titkomat. De ez most mellékes, meg akar lepni este egy vacsorával. Ami ugyan kedves, de ő is tudja, hogy ez nem elég ahhoz, hogy kiengesztelhessen.
Nagyot sóhajtok és leteszem a telefont.
~ Le kéne koptatnom azt a csáveszt és venni valami jó rucit estére. hát ilyen az élet.
Vissza megyek a férfihoz kissé szomorúnak tettetett fejjel.
- Sajnálom de mennem kell dolgom akadt. Viszlát.
Köszönök el, majd számlafizetés után mocira pattanok és elhagyom a helyet.

folytatás itt: Stark pláza
Verayla
Verayla
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 76
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Jun. 12.

Karakteradatok
Főkarakter: Kira Sign
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Saroképület Empty Re: Saroképület

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.