Stark pláza

5 / 8 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Go down

Stark pláza - Page 5 Empty Re: Stark pláza

Témanyitás by Cardas Hétf. 22 Ápr. 2013, 20:05

- Akkor nem is különbözik annyira a vadőrködés a katonáskodástól. – állapítom meg, kicsit megdöbbenve, hogy ilyen komoly a helyzet. És annak ellenére, hogy Bea tisztában van annak a veszélyével, hogy akár még le is lőhetik kötelességvégzés közben, nem tágít a célja mellől. Csodálatra méltó. - Csak itt nem a nemzetek harcáról van szó, hanem a természetéről.
- Apukád biztos büszke rád, hogy vadőr szeretnél lenni – mondom.
A megjegyzésemre, hogy mínusz egy D-ben látjuk a filmet, Bea felnevet. Kicsit meglepődöm, mert nem gondoltam, hogy ilyen tréfásat mondok ezzel, de mikor elmagyarázza a veszélytermet, akkor én is elnevetem magam.
- Ott úgyis élet hűbben adják elő, a 4D már meg sem súrolja az ingerküszöbünket! – teszem hozzá jókedvvel.
Megint meglepődök, most azon, hogy Bea szerint belőlem lenen jobb ügynök. Igen, hogyha a képességeket vesszük, akkor tényleg.
- Én, mint X-Men? – nevetem el magam. Eléggé elképzelhetetlennek tartom. – Igazad van, később lehet, hogy olyan magas szintű lesz a hő irányításom. De belőlem hiányzik, tudod, az elszántság, meg odaadás valami célért. Az meg benned van meg – ismerem el. – Ha így nézzük, jó kis csapat lennénk – nevetek.

_________________
Reneszánsz: JK : Natalie Pezzini NJK: Caroline "Oly" Dason
X-Diák: Aaron Asbord
Outsiders: Maria Holguin
Végtelen Háború Világa: Amanda Cruz
Stark pláza - Page 5 Alaacuteiacuteraacutes-_zpsuiynmyon
Cardas
Cardas
5. szint - 12 kredit

Hozzászólások száma : 366
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. May. 02.
Age : 29

Karakteradatok
Főkarakter: Natalie Pezzini
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Stark pláza - Page 5 Empty Re: Stark pláza

Témanyitás by Serena Davidson Kedd 23 Ápr. 2013, 13:15

- Tulajdonképpen igen – mondta.
Bár soha sem fogta fel úgy, hogy katonáskodás ez, hiszen itt nem kellett semmilyen alapkiképzésen átesni, csak egy vadászati engedély kellett, illetve egy papír a helyi kormánytól, hogy ettől kezdve ezen és ezen a területén az országnak te vadőr vagy és le lehet tartóztatni azokat, akik tilosban vadásznak, vagy kárt tesznek az adott rezervátum, nemzeti park növény és állatvilágában. Ettől kezdve pedig nem is katonaságra hasonlított, hanem:
- Igazából inkább rendőrség, mintsem katonaság – javította ki magát. – Apa szerintem inkább aggódni fog, hogy nem anya szakmáját választom magamnak.
Tette ezt még hozzá, hiszen az anyja szakmája a növénykutató sokkal veszélytelenebb volt, mint a vadőrségi. Bólintott Aaron szavaira, hogy ő, mint X-men igen, határozottan el tudta volna annak képzelni. A nevetés alábbhagyott, amikor a fiú kimondta, hogy jó csapat lennének.
- Igen, azt hiszem azok lennénk – mondta kiszáradt torokkal és nyelt egy hatalmasat.
Örült, hogy idebent kissé sötétebb volt a lámpák ellenére is, mert így talán nem látszott, hogy megint milyen nagyon elpirult a fiú szavaira.
- Azt hiszem, hogy lassan csöndben kéne maradnunk, mielőtt kiteszik a szűrünket innen a nevetés miatt… - nyögte ki nagy nehezen.


_________________
Reneszánsz/Outsiders: Serena Amelia Davidson/Lensherr; Adia, a szimbionta; Namor McKenzie/Wilhelm Davidson
NJK-k: Zacharias Waver-Davidson/Hood; Jövőből: Amelia (Serena) Davidson; Stephanie Davidson/Zaphire
F4 realitás: Serena Davidson; Végtelen Háború: Lorna Howlett; X-diák: Willow Moore
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Stark pláza - Page 5 7ik0U8W
Serena Davidson
Serena Davidson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1338
Hozzászólások régi : 1458
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 17
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t601-serena-davidson https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Stark pláza - Page 5 Empty Re: Stark pláza

Témanyitás by Thorhalla Szer. 24 Ápr. 2013, 11:36

~ New York felett mindenhol ~
Az ég egyre jobban fehérleni kezdett, már-már vakító volt. A korábban hullott véreső már a múlt volt, ennek helyét az égen a fehérség vette át. Az atomrobbanásnak lehetett ilyen fénye, mégis ez nem az volt. Aemmilyen robbanás nem történt, ez az égen jelent meg, először csak halvány derengésben, majd pedig egyre erősebben, mígnem mindent beborítottak és mindenkit teljesen el nem vakítottak, bárhol is voltak azok a személyek New Yorkban, akár a föld alatt, vagy olyan helyen, aminek ablakai sem voltak. A vakító fehérség mindenhova bekúszott.
Stark pláza - Page 5 Korszakvege2
Hosszú percek teltek el, mire a fehér vakító fény eltűnt, mire mindenki rendesen látott a városból, ahol még esetleg voltak démonok, vagy a démontetemek ezek eltűntek az épületek démonias vonása mintha soha sem léteztek volna, a város magas pontjairól látszódó Astoria legmagasabb pontján levő nagy térkapu a torony tetejéről eltűnt, csak a romok maradtak hátra, amit Dormammu és serege okozott. És az égen is végre a mágikus felhők, az utolsó részen, a vörösesség eltűnt, végre valahára New York teljes területén ismét a rendes eget lehetett látni. New York egy újabb nagy katasztrófát vészelt át és élt túl.

Ezzel pedig vége lett a sötétség és tűz korszakának.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Stark pláza - Page 5 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Stark pláza - Page 5 Empty Re: Stark pláza

Témanyitás by Cardas Csüt. 25 Ápr. 2013, 01:00

Bea először helyesel, hogy olyan a vadőrség, mint a katonaság, de aztán helyesbít a rendőrre.
- Igazad van, tényleg arra hasonlít inkább - felelem helyeslően bólintva, majd mikor hozzáteszi, hogy az apja aggódik majd miatta, így folytatom: - Szerintem nem igen kéne féltenie, elég talpraesett vagy!
Mikor azt mondom, hogy jó csapat lennénk, Bea abbahagyja a nevetést. Vicces, úgy érzem, mintha annál nagyobb hatással lennének rá ezek a szavaim, mint amilyennek szántam őket.
- Igazad lehet - veszem lejjebb a hangom Bea szavára.
Ekkor vakító, fehér fény árad szét a teremben. Először azt hiszem, hogy bizonyára része ez is az effekteknek, de aztán, mikor olyan erős lesz a fény, hogy már elvakít, tudom, hogy nem az.
- Hát ez meg mi lehet? - kérdem, bár tudom, hogy választ azt nem igazán kaphatok rá. Legalábbis olyat, ami kielégítené a kíváncsiságomat. Közben, hogyha más is történne, kész vagyok arra, hogy felpattanjak a székemből, de mivel nem igazán látok, ez problémát jelentene. Azonban más nem történik, a szemkápráztató fehér ragyogáson kívül.
- Jól vagy? - kérdem Beát, még mindig eléggé elvakultan a fénytől.
Ahogy tapasztalom, voltak a teremben, akik megrémültek, és egy ketten be is pánikoltak.

_________________
Reneszánsz: JK : Natalie Pezzini NJK: Caroline "Oly" Dason
X-Diák: Aaron Asbord
Outsiders: Maria Holguin
Végtelen Háború Világa: Amanda Cruz
Stark pláza - Page 5 Alaacuteiacuteraacutes-_zpsuiynmyon
Cardas
Cardas
5. szint - 12 kredit

Hozzászólások száma : 366
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. May. 02.
Age : 29

Karakteradatok
Főkarakter: Natalie Pezzini
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Stark pláza - Page 5 Empty Re: Stark pláza

Témanyitás by Serena Davidson Csüt. 25 Ápr. 2013, 10:50

- Lehet, hogy itt az vagyok, de Afrikában teljesen mások a körülmények, mint itt Amerikában. Ez a hely veszélytelen ahhoz képest.
Nem csak az állatok, de az éhezés, igaz nem Wakandában, de máshol igen, hiszen menekülteket ő is látott nem is egyszer, a betegeket, akik más országból érkeznek. Az AIDS-esek és még lehetett volna sorolni. Aztán az állatok, egy légy, vagy szúnyog megcsíp és bele lehetett halni, ha nem kezelik, malária, vagy épp az álomkór. Aztán a nagyobb állatok, meg a többi pici és még az emberi tényezők, az orvvadászok. Naphosszat képes lett volna mindezt sorolni. És ugrás vissza a „kellemetlen”, vagyis inkább zavarba ejtő szituációhoz, amit pedig egy igencsak furcsa esemény zavart meg. Idegesen és kissé riadtan kapta fel a fejét az eseményre. Ahogyan körbenézett más sem értette, hogy mi történhetett és voltak, akik jobban megijedtek nála.
- Nem tudom – mondta. – Jól vagyok, Te?
Egy hely volt, ahol megtudhatják, hogy mi történt, és ha valami gond van, akkor…
- Nem kellene visszamenni az iskolába? – kérdezte.

_________________
Reneszánsz/Outsiders: Serena Amelia Davidson/Lensherr; Adia, a szimbionta; Namor McKenzie/Wilhelm Davidson
NJK-k: Zacharias Waver-Davidson/Hood; Jövőből: Amelia (Serena) Davidson; Stephanie Davidson/Zaphire
F4 realitás: Serena Davidson; Végtelen Háború: Lorna Howlett; X-diák: Willow Moore
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Stark pláza - Page 5 7ik0U8W
Serena Davidson
Serena Davidson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1338
Hozzászólások régi : 1458
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 17
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t601-serena-davidson https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Stark pláza - Page 5 Empty Re: Stark pláza

Témanyitás by Cardas Pént. 26 Ápr. 2013, 13:32

- Szóval, ott Afrikában mondhatni, hogy az a természetes, ha olyan kiképzésben… vagyis tanításban részesülnek az emberek, mint te, önvédelemből, meg hasonlókból? – kérdem, mert ez tűnik logikusnak abból, amit mond, hogy az a hely sokkal veszélyesebb mint ez.
A különös fényjelenség elmúltával a szemem még mindig káprázik, még eltarthat egy rövid ideig, mire újra tisztán látok.
- Igen, és is jól vagyok – felelem a kérdésre.
Bea felveti az ötletet, hogy menjünk vissza az iskolába. Helyénvalónak tűnik, de igazából nem annyira akaródzik. Végre sikerült eljöjjünk, és nagyon jónak ígérkezett a mai délután. Erre pedig pont egy efféle eseménynek kell közbeavatkoznia, bármi is legyen. Csudába!
- Igen, vissza kéne. Ott talán megmondhatják, hogy mi történt… – felelem kelletlenül, de hát az mégis fontosabb, hogy megtudjuk, mi volt ez. – Remélem semmi komoly…

_________________
Reneszánsz: JK : Natalie Pezzini NJK: Caroline "Oly" Dason
X-Diák: Aaron Asbord
Outsiders: Maria Holguin
Végtelen Háború Világa: Amanda Cruz
Stark pláza - Page 5 Alaacuteiacuteraacutes-_zpsuiynmyon
Cardas
Cardas
5. szint - 12 kredit

Hozzászólások száma : 366
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. May. 02.
Age : 29

Karakteradatok
Főkarakter: Natalie Pezzini
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Stark pláza - Page 5 Empty Re: Stark pláza

Témanyitás by Serena Davidson Szomb. 27 Ápr. 2013, 10:39

- Igazat megvallva nem tudom, a törzsek tanítják a harcokat a fiataloknak, de hogy a fővárosiak mennyire részesülnek effélében, nem tudom – mondta. – Már korábban mondtam, hogy nekem ez az első iskola, ahova járok. Előtte anyáék tanítottak otthon és csak vizsgázni jártam be a suliba.
Ő sem örült annak, hogy vissza kell menni az iskolába, de nem akarta, hogy esetleg történjen magukkal valami, amíg itt vannak kint és nem találják őket, bár valószínűleg Veszély megtudná mondani, hogy hol vannak és hova mentek.
- Sajnálattal közöljük, hogy a mai nap hátralevő részében minden előadás elmarad. A jegyük árát a pénztárnál visszakapják! – mondta be a hangosbemondó.
- Úgy tűnik, hogy a mozisok sem szeretnék, hogy megnézzük a filmet – mondta. – Visszakérjük a jegyárat, vagy áttetetjük máskorra a lefoglalt jegyeket?
Érdeklődött még, miközben felkelt és elindult kifelé a helységből. Most itt volt még a chips is a kezében, amivel nem tudott mit tenni, de ettől függetlenül egyelőre jobban érdekelte, hogy mi történhetett, mi lehetett az a villanás, amit láttak.
- Szerinted mi volt ez? – kérdezte közben.

_________________
Reneszánsz/Outsiders: Serena Amelia Davidson/Lensherr; Adia, a szimbionta; Namor McKenzie/Wilhelm Davidson
NJK-k: Zacharias Waver-Davidson/Hood; Jövőből: Amelia (Serena) Davidson; Stephanie Davidson/Zaphire
F4 realitás: Serena Davidson; Végtelen Háború: Lorna Howlett; X-diák: Willow Moore
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Stark pláza - Page 5 7ik0U8W
Serena Davidson
Serena Davidson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1338
Hozzászólások régi : 1458
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 17
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t601-serena-davidson https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Stark pláza - Page 5 Empty Re: Stark pláza

Témanyitás by Cardas Vas. 28 Ápr. 2013, 02:51

A bejelentés, hogy visszakapjuk a jegyek árát, valamelyest vigasztaló, bár azért mégis elég rossz időzítéssel csapott le ez a különös fényjelenség. Bea kérdésének megörülök, akkor ő sem akarja ennyiben hagyni a mozizást.
- Persze, tetessük át! - felelem. - De remélem, hogy a következő pár napban valamikor akkor ráérünk majd eljönni.
Visszaúton is megehetjük a kaját, mert úgyis kell még buszozni, közben meg ne menjen kárba, ha már megvettük - gondolom, ezért nem is dobom ki az enyémet, mikor kiérünk a teremből.
- Nem tudom mi lehetett. Remélem nem valami újabb őrült aki a város vesztére tör, vagy hasonló. Mondjuk, akkor nem csak a mozijegyek visszafizetését mondták volna be - mosolygok. - Szerintem nem lehet olyan vészes a helyzet.

_________________
Reneszánsz: JK : Natalie Pezzini NJK: Caroline "Oly" Dason
X-Diák: Aaron Asbord
Outsiders: Maria Holguin
Végtelen Háború Világa: Amanda Cruz
Stark pláza - Page 5 Alaacuteiacuteraacutes-_zpsuiynmyon
Cardas
Cardas
5. szint - 12 kredit

Hozzászólások száma : 366
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. May. 02.
Age : 29

Karakteradatok
Főkarakter: Natalie Pezzini
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Stark pláza - Page 5 Empty Re: Stark pláza

Témanyitás by Serena Davidson Vas. 28 Ápr. 2013, 13:05

Bólintott arra, hogy akkor tettessék át, végül is ez volt a legjobb lehetőség jelenleg, hacsak nem akartak keresni egy másik mozit most hirtelen a városban. Mondjuk ebben kételkedett, mert azért az a fény zavaró volt, annak a léte és, hogy mi lehetett az. Ha kiértek a teremből, akkor a jegypénztár felé veszi az irányt, ott pedig hagyja majd Aaronnak, hogy áttetesse azokat egy másik időpontban. Úgyis a fiú vette eredetileg is őket, akkor valószínűleg neki illene ezt megtennie most is.
- Amit itt a démonoknál tapasztaltam, hogy mennyire nyugodtak voltak mellettük az emberek, akár az is lehet – mosolyodott el. – Elég jól kezelik a helyiek az ilyesfajta katasztrófákat már, annyi minden történt itt a városban.
Fejtette ki a véleményét ezzel kapcsolatban, hiszen ezt látta korábban azóta, hogy itt volt a városban és a démonok is itt voltak, az élet pedig nem állt le, hanem úgy ment tovább, mint előtte.

//Bocs, de pocsék a kedvem és csak ennyit tudtam írni.//
//Folytatás: Főbejárat//

_________________
Reneszánsz/Outsiders: Serena Amelia Davidson/Lensherr; Adia, a szimbionta; Namor McKenzie/Wilhelm Davidson
NJK-k: Zacharias Waver-Davidson/Hood; Jövőből: Amelia (Serena) Davidson; Stephanie Davidson/Zaphire
F4 realitás: Serena Davidson; Végtelen Háború: Lorna Howlett; X-diák: Willow Moore
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Stark pláza - Page 5 7ik0U8W
Serena Davidson
Serena Davidson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1338
Hozzászólások régi : 1458
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 17
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t601-serena-davidson https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Stark pláza - Page 5 Empty Re: Stark pláza

Témanyitás by Cerebro Csüt. 02 Május 2013, 10:36

//Elnézést, hogy minden játékot félbeszakítok a kalandkezdés miatt és egy kisebb ugrás is van felzárkózva a rendes időre, május elejére.//

~ Május eleje ~
Mindenki éppen a saját dolgával volt elfoglalva, ki beszélgetett a többiekkel, ki ki tudja, hogy mit tett éppen, amikor az iskolában levő érzékelőkön keresztül megjelent előttük Veszély – az iskola biztonsági rendszere, egy android, amit az egyik diák készített korábban – holografikus képe, aki szinte azonnal beszélni is kezdett. Aaronnak a mobilja csöngött és azon keresztül jelentkezett be Veszély, amint a fiú felvette a telefont.
- Minden diáknak, aki jelentkezett a Colorado Springsi tanulmányi kirándulásra a felszerelésével együtt jelentkezzen a hangárban. A repülő egy órán belül indul a megadott helyszínre. Aki lekési az indulást, az itt marad, nem fogja a pilóta megvárni.
Még egyszer-kétszer elismételte az üzenetet, majd bontotta a vonalat.

~ Hangárban ~
Amint mindenki megérkezett a föld alatt levő hangárba az X-men repülőjéhez, a Black Birdhöz a kísérőtanárok is ott voltak már, az egyikőjük vezette majd a gépet. Ahogyan a társaság tagjai felszálltak rá a plafonon levő hangárajtó kinyílt és a gép felszállt és útba vette Colorado Springs-et útirányként, hogy néhány órával később le is szálljon ott.

//Nem muszáj a hangárba írni, elég egyből a célállomásra.//


Cerebro
Cerebro
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 1406
Hozzászólások régi : 109
Korábbi szint/kredit : 2.szint - 6 kredit
Aktuális szint/kredit : 11.szint - 25 kredit
Reputation : 5
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Cerebro
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Mindegyik és egyik sem

Vissza az elejére Go down

Stark pláza - Page 5 Empty Re: Stark pláza

Témanyitás by Eva Carter Pént. 15 Nov. 2013, 11:09

Hála a magasságosnak, hogy találtam egy lakást magamnak, de révén hogy nincs pénzem, ezért csak be nézek a plázában a ruha üzletben. Amint be lépek, az üzletbe látom, hogy alig vannak itt.
~ Talán fel probálok egy pár ruhát, abból nem lehet gond. ~ És oda lépek az egyik helyre, és válogatni kezdek. Találok is pár nekem tetszö darabot. És azokkal indulok a proba fülkékfelé. Az egyik szabad fülke felé lépkedem, be lépve teszem a ruhákat a székre. A fügönyt el húzom és neki kezdek vetközni. Miután, át öltözöm, meg nézem magam a tükörben, és látom hogy a ruha jól áll nekem. De, azért még megnéznék még egy pár darabot. És azzal indulnék is kifelé a fülkéből. Nem veszem észre, és véletlenül neki megyek valakinek, és mind a ketten a földön kötünk ki.
- Bocsánat az én hibám nem figyeltem oda. Jól van? - Nézek a másik nőre, aki talán bosszús azért mert fel lökték.
- Még egyszer szörnyen salynálom. - mondom, miközben fel tápászkodom a földről, még szerencse, hogy nem a butikos ruhában estem el.

_________________
- Kik beleolvadnak az Erőbe, örvendezz azokkal! Gyászolnod őket nem kell. Hiányolnod nem kell.
– Nem! – mondta türelmetlenül Yoda. – Ne próbálkozz. Csináld, csináld! Vagy ne csináld. Próbálkozni nem lehet.
Eva Carter
Eva Carter
7. szint - 16 kredit

Hozzászólások száma : 592
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. May. 06.

Karakteradatok
Főkarakter: Szabó Éva
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Stark pláza - Page 5 Empty Re: Stark pláza

Témanyitás by Verayla Vas. 17 Nov. 2013, 22:48

előzmény itt: Saroképület

Egy jó kis motorozás után meg is érkezek a Sztark Plázába szeretek idejönni. Itt mindig zajlik az élet.
~ Ma este a férjem elvisz vacsorázni, hogy kiengeszteljen és nem nézhetek ki rosszul. Bár képes vagyok az alakváltás miatt ruhát teremteni magamnak, valamiért ez az emberi szokás mégis tetszik. Talán azért mert nőnek születtem, ki tudja.
Mélyedek a gondolataimba, miközben leparkolok a motorral és lezárom azt, még a "motorbilincset" is ráteszem, elvégre nem lenne jó, ha elvinnék a kis drágám, annak ellenére, hogy van rajta biztosítás.
Felmegyek az emeletre be az egyik butikba, hogy valami szexiset szerezzek magamnak, bár én úgy nézhetek ki ahogy akarok, a legtöbb emberszabású nő pedig csak álmodhat erről, de azért a dolgokat lehet fokozni.
Hamar is találok egy dögös ruhát és el is indulok a próbafülke felé, hogy felpróbáljam. Egyszer csak kilép egy nő és nekem ütközik, még én is kibillenek az egyensúlyomból, pedig elég jó az állóképességem.
- Nem tudsz vigyázni?
Kérdem, erre persze a nő rögtön szabadkozni kezd. Ez a minimum. A szemem akaratlanul is a nőnél lévő ruhákra tévednek, amelyek kissé, hogy úgy mondjam furcsán hatnak. Nem az átlagos stílus annyi szent.
- Ezeket veszed meg? Érdekes stílusod van. Gondolom nem helyi vagy.
Jegyzem meg, miközben a közönyösség hallatszik hangomban.
Verayla
Verayla
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 76
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Jun. 12.

Karakteradatok
Főkarakter: Kira Sign
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Stark pláza - Page 5 Empty Re: Stark pláza

Témanyitás by Eva Carter Hétf. 18 Nov. 2013, 17:13

- Nem tudom megvenni, mert nincs rá pénzem. Egyébként, meg külföldi vagyok Europából származom. - Válaszólok a kérdésére és közben feltápászkodom a padlóról.
- Segíthetek? - Kérdezem az ismeretlen nőt, és kinyújtom felé a kezemet, hogy fel segitsem, ha engedi. Fel húzzom őt a padlóról. Majd kissé szégyenkezve indulok hogy vissza rakjam a ruhákat a helyükre, és néhány másikat is ki nézek magamnak,így meg nézni címen. Amint vissza térek a fülkéhez, akkor talán meg hallom, hogy a szomszéd fülkéből valaki csodásan énekel. Szerintem, ezt még az eladók is halják. Minden esetre belépek a fülkébe, és az újonnan hozott ruhákat próbálom fel. Ezek is nagyon tetszenek. De, ezekre sincs pénzem, ezért ezeket is csak fel próbálom. Miután, vissza öltözök egyszerre lépek ki a másik nővel, én azért egy kicsit le maradva, hogy ne ütközzek neki megint. Ő pedig egyenesen a kasza felé tart, hogy fizessen, mig én vissza rakom a fel próbált ruhákat, és megyek egyenesen kifelé vele együt.

_________________
- Kik beleolvadnak az Erőbe, örvendezz azokkal! Gyászolnod őket nem kell. Hiányolnod nem kell.
– Nem! – mondta türelmetlenül Yoda. – Ne próbálkozz. Csináld, csináld! Vagy ne csináld. Próbálkozni nem lehet.
Eva Carter
Eva Carter
7. szint - 16 kredit

Hozzászólások száma : 592
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. May. 06.

Karakteradatok
Főkarakter: Szabó Éva
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Stark pláza - Page 5 Empty Re: Stark pláza

Témanyitás by Verayla Csüt. 21 Nov. 2013, 14:00

A segédkezét természetesen nem fogadom, el, hanem még mielőtt befejezné a mondatát állok fel. Nincs szükségem segítségre ahhoz, hogy két lábra kelljen állnom.
A nő segítségnyújtását elengedem a fülem mellett, de a választ a kérdésemre már nem.
~ Jól sejtettem, hogy nem idevalósi. Hiába, a részletek megfigyelése midig is a lényemhez tartozott.
- Európa szép hely. Melyik országból jött?
Kérdezem a nőtől.
~ Tapasztalataim szerint az ottani emberszabásúak intelligensebbek, bár én nem gyakran jártam kint, de ez azért feltűnt. Még szerencse, hogy az amerikaiak könnyebben félrevezethetők, mert így könnyebb dolgom van velük.
Mondom magamban, majd felidézem, az európai munkatársakkal való találkozásokat és a külföldi utakat.
Verayla
Verayla
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 76
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Jun. 12.

Karakteradatok
Főkarakter: Kira Sign
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Stark pláza - Page 5 Empty Re: Stark pláza

Témanyitás by Eva Carter Hétf. 25 Nov. 2013, 14:37

- Anglia, onnan származom. Gondolom, velem ellentétben, őn viszont idevalósi. - Nézek végig a nőn, és a formás idomain legeltetem a szemeim. Meg látom a kezén a jegy gyűrüt, de nem mondok semmit egyenlőre.
- Hanyadik évfordulojukat tartják a férjével? Na, persze csak ha nem veszi tolakodásnak, hogy meg kérdem. - Mondom kissé szégyelve magamat. Még is, hogy képzelem, hogy csak úgy a magán életében vájkálok egy számomra vad idegen nő nél. A mondat ki is csúszot a számon, és vissza már, úgy sem szívhatom. leg fejebb kapok egyet a nőtöl, vagy nem tudom. Minden esetre, érzékien dus ajkait figyelem. Mintha meztelenül látnám magam elött de, aztán meg rázom a fejemet, és minden ujra normális.
~ Mi van Éva? ennyire ki vagy éhezve, hogy már képzelődsz is? ~ Teszem fel magamnak a kérdést.

_________________
- Kik beleolvadnak az Erőbe, örvendezz azokkal! Gyászolnod őket nem kell. Hiányolnod nem kell.
– Nem! – mondta türelmetlenül Yoda. – Ne próbálkozz. Csináld, csináld! Vagy ne csináld. Próbálkozni nem lehet.
Eva Carter
Eva Carter
7. szint - 16 kredit

Hozzászólások száma : 592
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. May. 06.

Karakteradatok
Főkarakter: Szabó Éva
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Stark pláza - Page 5 Empty Re: Stark pláza

Témanyitás by Verayla Hétf. 25 Nov. 2013, 19:51

// Bevallom nem olvastam el az előtörid, de eddig a karid nem tűnik túl heteronak. XD //

- Anglia. Az érdekes hely. Jártam már ott. Valóban, miből jött rá?(szarkasztikusan)
~ Ja üzleti úton, és egész végig esett az a q*rva eső.

Az emberszabású nő végigmér és feltűnik, hogy szokatlanul sok ideig nézi a melleimet.
~ Vagy azért nézi eddig mert irigyli, vagy nem túlzottan hetero.
Mikor rákérdez, hogy hány éve vagyok házas kissé megnyugszom és cask alapos megfigyelőnek könyvelem el a nőt.
- Már 6 éve.
Válaszolom, elvégre ez nem titok, csak ha a túlzott részletességre kíváncsiak azt utálom nagyon.
A beszélgetés közben pedig fizetek a pénztárnál és kilépünk az üzletből.
- Mi szél hozta Amerikába?
Kérdezem végül.
Verayla
Verayla
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 76
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Jun. 12.

Karakteradatok
Főkarakter: Kira Sign
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Stark pláza - Page 5 Empty Re: Stark pláza

Témanyitás by Eva Carter Hétf. 25 Nov. 2013, 21:32

- Nem tudom, csak tippeltem. - Mondom, a nő szarkasztikus kérdésére válaszolva. A nő szerencsére válaszol az én kérdésemre is, amire én csak bolintok.
~ 6 év? akkor még egészen fiatal házasok lehetnek. ~ Gondolom magamban, miközben a nő fizetni megy, aztán kifelé megyünk a boltból. Kifelé lépve egy üjjab kérdést is kapok. Amin rövid ideig gondolkodom. Igazából nem is kéne ezen gondolkodnom, mert szerintem ez eléggé egyértelmü.
- Dolgozni jöttem ide. Csak eddig még nem találtam munkát. Egyébként, a nevem Eva Black. - Mutatkozombe miután, elmondom itt létem okát. Csak tudnám, hogy miért is mutatkozombe, az egész teljesen fölösleges, mert ha el válunk, úgysem fogunk ujra összefutni.

(Most csak ennyit tudtam írni, de most fagyasztok.)

_________________
- Kik beleolvadnak az Erőbe, örvendezz azokkal! Gyászolnod őket nem kell. Hiányolnod nem kell.
– Nem! – mondta türelmetlenül Yoda. – Ne próbálkozz. Csináld, csináld! Vagy ne csináld. Próbálkozni nem lehet.
Eva Carter
Eva Carter
7. szint - 16 kredit

Hozzászólások száma : 592
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. May. 06.

Karakteradatok
Főkarakter: Szabó Éva
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Stark pláza - Page 5 Empty Re: Stark pláza

Témanyitás by dr. Erwin Vayne Szomb. 17 Május 2014, 20:46

Sokadik Tavaszi Fantasy Con

Résztvevők: Allison Carter (Szabó Éva) és a Doktor


Általában május végén kerül megrendezésre a Sárkányok és Gyűrűk Cona. Idén először a Stark pláza tetején rendezik meg ezt a conok közt nagy hagyományra visszatekintő rendezvényt. Sajnos az utóbbi időben vissza esett a népszerűsége, így ez mára a kisebb események közé tartozik. Allisont az egyik egyetemi barátja hívta meg, mivel a szokásos csapat egyik tagja nem ér rá, hogy jelen legyen a legnépszerűbb programnak számító szerepjáték versenyen. A szabályok egyszerűek. Minden körben kapnak egy feladvány a 6 fős csapatok amit meg kell oldaniuk. Ez lehet harci, diplomáciai vagy akár egy sima találós kérdés. Allisonnak a mágus szerepét kell betöltenie, és ehhez is kellett öltözni, csak úgy mint a csapat többi tagjának. A sztenderd kalandozó csapatra kell gondolni, egy lovag, egy tolvaj, egy pap, egy bárd és egy vándor a csapat többi tagja, akik már várnak rá az asztaluknál. Az egészet az egyik szervező vezérli le, aki szintén ott van már, csak a mágusukra várnak.

A Doktor tér-időgépe lassan megérkezett a céljába. 2025. május vége van, New Yorkban. Egy dohos raktár helységben kötött ki, ami valami miatt kicsit üres volt. Ha kimegy, akkor rengeteg embert láthat, különféle jelmezekben. Vannak félmeztelen férfiak nagy habszivacs karddal. Vannak még hegyes fülűek, vegyesen. Van egy-két szőröstalpú valamint egy-két impresszív méretű páncélos. A közelben van egy plakát, amire az van írva, hogy Sárkányok és Gyűrűk Cona. Rengeteg kioszkot lehet még látni, mindenféle áruval.

_________________
"We do what we must because we can"

"Research is what I'm doing when I don't know what I'm doing."
dr. Erwin Vayne
dr. Erwin Vayne
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 450
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Nov. 15.

Karakteradatok
Főkarakter: Darren Cain
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Stark pláza - Page 5 Empty Re: Stark pláza

Témanyitás by Eva Carter Szomb. 17 Május 2014, 22:31

Angie, hívott még fel, hogy szükség lennerám, mert a egyik állandó, taguk épp nem ért rá, mert más dolga akadt. És kell egy mágus is, amit én fogok betőlteni, a Sárkányok és Gyűrűk Cona versenyben. Amire, én mindig eljövök nézőnek, vagy drukkernek. Most, viszont benne leszek a csapatban. Angie, általában, mindig a vándor szerepét játsza, és jól is megy neki. Idén viszont, a Stark Pláza tetején kerül sor a rendezvényre, amire már eléggé meg csappant ez iránt az érdeklődés. Mikor, fel érek egyből az asztalunk felétartok, Ahol, Angie ék már várnak. Látni rajtuk, hogy örülnek nekem.
- Szia Angie, - Köszönök a lánynak, és a többieknek is köszönök. - Hali srácok. - Mondom neki, és leülök az asztalhoz, és várok türelemmel a verseny kezdetére. Angie, természetesen most is mellettem van, és látszik rajta, hogy izgul egy kicsit.

_________________
- Kik beleolvadnak az Erőbe, örvendezz azokkal! Gyászolnod őket nem kell. Hiányolnod nem kell.
– Nem! – mondta türelmetlenül Yoda. – Ne próbálkozz. Csináld, csináld! Vagy ne csináld. Próbálkozni nem lehet.
Eva Carter
Eva Carter
7. szint - 16 kredit

Hozzászólások száma : 592
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. May. 06.

Karakteradatok
Főkarakter: Szabó Éva
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Stark pláza - Page 5 Empty Re: Stark pláza

Témanyitás by Doctor Vas. 18 Május 2014, 08:50

Egy hosszúra nyúlt utazás után gondoltam most ideje, megállni valahol egy kicsit és elidőzni. Így találomra a Földet választottam, annak is a 2025. évi márciusi időszakot. A koordináták megadása után útnak is indultam, némi rázkódás kíséretében. Míg végül sikerült landolnom. Majd szépen lassan elsétáltam a fa ajtóhoz, és kisétáltam a TARDIS-ból. A hely, ahol találtam magam, valami sötét és a szagból ítélve kissé dohos helység lehetett. Talán valamiféle raktárba keveredhettem. Némi keresgélés után, ráleltem a kijáratra a helységből, háta a TARDIS világító fényeinek. Kiérve rengeteg embert pillantottam meg, akik valamiféle maskarában szórakoztak szerte a környéken. A nézelődésem során sok különféle és fura személyt láthattam, némeik öltözéke, vagy épp annak a hiánya, eléggé... Hát nem volt túl biztató. Miközben körül néztem a közelemben megpillantottam egy plakátot. A címe Sárkányok és Gyűrűk Cona, illetve még az is a plakáton volt, hogy ez valamiféle szórakoztató jelmezes rendezvény. Aztán, mikor ismét körbe pillantottam látni véltem pár árust is némi portékával.
Oda is sétáltam, megkerülve pár embert, aki kicsit túlzásba esett a szerepét illetően. Majd az árusokhoz érve elkezdtem nézegetni a portékáikat, némeiket még a kezembe is vettem és úgy is vizsgálgattam...
Doctor
Doctor
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 80
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2014. May. 10.
Age : 33
Tartózkodási hely : Térben és Időben bárhol

Karakteradatok
Főkarakter: Doctor
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

http://sgmemo.rpgo.hu/index.php?sid=3651c97bc1b42bce66f47d84a821 waenhill33

Vissza az elejére Go down

Stark pláza - Page 5 Empty Re: Stark pláza

Témanyitás by dr. Erwin Vayne Kedd 20 Május 2014, 23:21

Résztvevők: Allison Carter (Szabó Éva) és a Doktor

Ahogy Allison végignéz a csapaton több ismerőst is lát, akivel az egyetemi évek alatt találkoztak. Szám szerint hármat, Angien kívül. Itt volt a bárdot játszó George, a csapat húspajzsaként szolgáló Mati, aki Indiából költözött Amerikába az egyetemi évek alatt valamint Lou, aki most a tolvaj szerepét játszotta, holott eddig mindig harcos volt. Az ismeretlen nő is bemutatkozott Rachelként, aki a papot játszotta. Látszott rajta, hogy kényelmetlenül érzi magát, még nem játszott versenyen. Ahogy Allison is leül az asztalhoz, a kalandmester el is kezdi az első feladvány előtti szöveget.
-A nevem Azezeal, mestere a kalandoknak, legalábbis mostanra. Az első körben egy viszonylag egyszerű harcra kerül majd a sor, változatos ellenfelek ellen. A szabályok gondolom mindenki ismeri. Esetleg kérdés?- gyorsan végig fut a tekintete a társaságon. Ha nincs kérdés, akkor felemeli a kezét jelezve, hogy készen az asztal.

Ahogy a Doktor odasétált az árushoz, már jól láthatta miféle tárgyak vannak kirakva. Rengeteg könyv volt kint, Régi, klasszikus fantasytól kezdve, mint a Gyűrűk Ura, egészen az egész modernekig mint a mostanság trendinek számító ork-tinédzser románv könyvek. Ezen kívül voltak még plakátok, térképek fantasy világokról és rengeteg kis csecsebecse meg bizsu. Nézelődés közben egyszer csak megszólítják a háta mögül.
- Wow, uram, nagyon tetszik a 19. századi cosplaye! Nagyon autentikus!- ha odanéz a férfi, akkor láthatja, hogy egy csapat 20 körüli fiatallal áll szemben. Akinek tetszett a "cosplaye", az nem más volt, mint egy maximum 18 éves lány. Szemmel láthatólag a csapat többi tagja nem értékelte ennyire a "jelmezt".
-Ugyan már, ez nem is igazi fantasy!- húzta a száját az egyik idősebbnek tűnő fiú.
- Mert nem lehet az ipari korban fantasyt írni, igaz?- mondja egy másik fiú, aki olyan 19 körül lehet. Erre a másik csak egy szarkasztikus pöffentéssel válaszol az előző.
- Ne is törődjön vele! Nekem tetszik!- mondja megint a lány.- Martha vagyok, önt hogy hívják? Miért van itt - itt megáll egy pillanatra, majd elpirulva folytatja. -Mármint nem úgy értettem, kérem ne haragudjon meg, de az ön korában már nem szoktak conokra járni.-

_________________
"We do what we must because we can"

"Research is what I'm doing when I don't know what I'm doing."
dr. Erwin Vayne
dr. Erwin Vayne
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 450
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Nov. 15.

Karakteradatok
Főkarakter: Darren Cain
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Stark pláza - Page 5 Empty Re: Stark pláza

Témanyitás by Doctor Szer. 21 Május 2014, 17:44

Az egyik árushoz érve megakadtam a kínálatánál. Sok könyvet árusított, persze, nem történelmi, vagy tudományos témákban... Mikor jobban megnéztem feltűnt, hogy ezen könyvek az irodalom egy egészen más műfaját képviselték. Így levontam a logikus következtetést, miszerint ahhoz a műfajhoz kapcsolódnak az árusnál kínált könyvek, amiről ez a rendezvény is szólt. Egy-kettőbe, még bele is olvastam.
~ Nem semmi irományok ezek. Ezeknek az Embereknek aztán van fantáziájuk... S a jelek szerint akad szép számmal kedvelője is ennek a műfajnak... ~
Futottak át ezek a gondolatok, miközben a Gyűrűk Ura című követ lapozgatva bele-bele olvasgattam, kíváncsiságból. Aztán azon kaptam magam, hogy megszólítanak valakik, a hátam mögül... Mikor feléjük fordultam, egy fiatal tinédzserekből álló társaság volt az, akikkel elkezdtem beszélgetésbe keveredni... S aki megszólított egy fiatal lány volt, akinek, háthatóan elnyertem a tetszését.
- Köszönöm, ifjú hölgy, az ön öltözéke is nagyszerű. - Rájuk mosolyogtam, majd miután mindannyian végig mondták a mondanivalójukat, melynek témája én voltam, hát ismét bekapcsolódtam a társalgásba. Közben, sikerült megtudnom, hogy az az ifjú hölgy, akinek elnyertem a tetszését, Marthanak hívják.
- Semmi baj Martha. - mosolyogtam rá. Majd a többiekre néztem és őket szólítottam meg. - Ami a fantasyt illeti, tudomásom szerint ez szinte egy idős az Emberiséggel. Hiszen az Embert mindig is az álmai és a cél kitűzései hajtották előre. Többek közt a fantáziánk, adott nagy löketet a fejlődésünknek is. Hiszen, a képzelőerőnk nélkül, nem itt tartanánk... - majd a tekintetem, ismét Marthara szegeződött. Aztán kicsit eltömegesültem, a kérdésén, majd pillanatokkal később válaszoltam is neki.
- Szólítsatok csak Doktornak. Mindenki csak így ismer. - közben némán nevetve mosolyogtam rájuk, majd folytattam. - Áh, hogy miért vagyok itt? Hát Martha, ez egy eléggé egyszerű választ kíván... Mert kíváncsi voltam erre a rendezvényre. Szeretek új dolgokat megismerni, felfedezni az ismeretlent...
Doctor
Doctor
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 80
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2014. May. 10.
Age : 33
Tartózkodási hely : Térben és Időben bárhol

Karakteradatok
Főkarakter: Doctor
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

http://sgmemo.rpgo.hu/index.php?sid=3651c97bc1b42bce66f47d84a821 waenhill33

Vissza az elejére Go down

Stark pláza - Page 5 Empty Re: Stark pláza

Témanyitás by Eva Carter Csüt. 22 Május 2014, 19:22

A többieket is fel ismerem, Angie mellet, itt van még George a bárdos, Mati a csapat húspajzsa. Ő egyébként, Indiából származik, vagy is onnan jöt az egyetemre. És itt van még, Lou is, aki általában a harcos szerepét játsza, de most kivételesen még is a tolvaj szerepét veszi magára. Van itt egy újjonc is, aki Rachelként mutatkozikbe. Megölelem a csajt, majd helyet foglalok a helyemen. A kalandmester, bele kezd a mondatába, majd várja, hogy van e valakinek kérdése. A múmiákkal való csatáim nak köszönhetően, a szabályok kissé homályosak, így nekem kell egy kis szabály ismertető, így én fel emelem a kezemet, és ha szót kapok, csak akkor szólalok meg.
- Elnézést, de bevallom, hogy a szabályokat illetően, nekem szükségem lenne arra, hogy el magyarázza, mert amíg Egyiptomban voltam, eléggé sokat felejtettem. - Mondom neki, majd ha elmondja a szabályokat, a kedvemért, akkor mostmár felőlem, akár kezdődhet is a verseny.

_________________
- Kik beleolvadnak az Erőbe, örvendezz azokkal! Gyászolnod őket nem kell. Hiányolnod nem kell.
– Nem! – mondta türelmetlenül Yoda. – Ne próbálkozz. Csináld, csináld! Vagy ne csináld. Próbálkozni nem lehet.
Eva Carter
Eva Carter
7. szint - 16 kredit

Hozzászólások száma : 592
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. May. 06.

Karakteradatok
Főkarakter: Szabó Éva
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Stark pláza - Page 5 Empty Re: Stark pláza

Témanyitás by dr. Erwin Vayne Kedd 03 Jún. 2014, 13:47

Résztvevők: Allison Carter (Szabó Éva) és a Doktor

- Szabad, saját rendszerbe zajlik a verseny- kezd bele a kalandmester egy apró sóhaj után-Ez annyit tesz, hogy nem kockadobással megy, mert túl nagy rész volt benne a szerencse. Ehelyett az ötletességet díjazom. Meg persze a taktikus gondolkodást. Mindannyian kapni fogtok egy lapot, amin az éppen aktuális feladatnál igénybe vehető varázslatok és képességek vannak rá írva. Mindenféle mutáns erő, ami előnyt jelenthet, tiltott. Nem tudjuk ezt fenntartani, de ha még is kiderül, akkor a versenyből való kizárást von maga után. Egyenlőre ennyi. Ha bármi kérdés van, akkor nyugodtan kérdezzetek.- ezt az utolsó részt kicsit cinikusabban mondta, láthatólag nem szereti, ha magyarázkodnia kell. Ez után végig néz még egyszer, ha nincs kérdés, akkor elkezdi kiosztani a lapokat. Vár egy kicsit, amíg mindenki elolvassa, csak akkor szólal meg, ha mindenki befejezte. Allison lapján volt vízteremtése és tűzlabda varázslatként, valamint egy nyílpuska és különböző mágikus kellékek felszerelésként.
- Első próba, ahogy mondtam, egy harci helyzet. 2 troll, 5 ork, valamint egy zselékocka lesz az ellenfeletek. Kezdhettek. - ahogy kimondja a csapat rögtön Allison felé fordul és a nő tudhatja is, hogy miért. A trollok legnagyobb gyengesége a tűz.
- Allie, van tűz varázslatod?- kérdezik szinte egyszerre.


A Doktor szavaira a fiúk kicsit megállnak, láthatólag nem értik a dolgokat. A Marthanak címzett válaszától a lány láthatólag egy pillanatra zavarba jött. Az űrlénynek eszébe juthat, hogy az emberek szeretnek mindent félre értelmezni, főleg ebben a korban. Egy-két pillanat múlva azonban eltűnik a zavartság, helyette visszatér a mosoly.
- Éppen a cosplay versenyre megyünk, velünk tart?- kérdi az idős férfit. A vele lévő fiúk szemmel láthatólag nem lelkesedtek eme ötletért, de nem szólaltak meg.

_________________
"We do what we must because we can"

"Research is what I'm doing when I don't know what I'm doing."
dr. Erwin Vayne
dr. Erwin Vayne
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 450
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Nov. 15.

Karakteradatok
Főkarakter: Darren Cain
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Stark pláza - Page 5 Empty Re: Stark pláza

Témanyitás by Eva Carter Csüt. 05 Jún. 2014, 18:30

A kérésemre, el is mondja a szabájt, amit én türelmesen végig is hallgatok, majd utánna ismét mondja, hogy lehet kérdezni, de én ki is hallom az utólso mondatából, a cinizmust. Több kérdésem, szerencsére nincs, és a másik asztalnál sem jelentkezik senki, csak egy kuncogást hallok onnan, de nem is törödöm vele, inkább a papíromra nézek, és el is olvasom, hogy mi van rajta. A kalandmester, még az ellen feleket is fel sorolja nekünk, majd mindenki felém fordul, és szinte egyszerre teszik fel, úgyan azt a kérdést. Elég volt egyszer rá néznem a papírra, és már mondom is nekik, halkan, hogy a másik asztalnál viszont ne hallhassák.
- Van tűzlabda varázslatom, így én szerintem a Trollokat, rám bízhatjátok. Nektek, mitek van? - Teszem el a társaimnak a kérdést. Ha, mindenki től megkapom a választ, még a taktikát is ki kéne találni.

_________________
- Kik beleolvadnak az Erőbe, örvendezz azokkal! Gyászolnod őket nem kell. Hiányolnod nem kell.
– Nem! – mondta türelmetlenül Yoda. – Ne próbálkozz. Csináld, csináld! Vagy ne csináld. Próbálkozni nem lehet.
Eva Carter
Eva Carter
7. szint - 16 kredit

Hozzászólások száma : 592
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. May. 06.

Karakteradatok
Főkarakter: Szabó Éva
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Stark pláza - Page 5 Empty Re: Stark pláza

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

5 / 8 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.