Borzalmino vs. Ziltor

Go down

Borzalmino vs. Ziltor Empty Borzalmino vs. Ziltor

Témanyitás by Ziltor/Paul Pachner Szer. 26 Okt. 2011, 16:10

A helyszín egy dombokkal körülölelt több kilométeres völgy. A völgyben csordogál egy patak, van egy kisebb erdő, füves mező és rét. Az erdőben néhány állat él, valamint rovarok, madarak mindenfelé a völgyben. A patak vize iható, béka, hal és más vízi állat él benne. A patak az egyik dombról csordogál le a völgybe.
Az ég tiszta, néhány bárányfelhő fut át rajta. A hőmérséklet kellemes, tavaszias, 20 fok körül van. És szépen süt a nap.

_________________
Ziltor midgardi őrző
Paul Pachner kampós kezű norvég halász
Lucy Huniver
T'Nak
Ziltor/Paul Pachner
Ziltor/Paul Pachner
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 179
Hozzászólások régi : 68
Korábbi szint/kredit : 1. szint - 4 kredit
Aktuális szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Sep. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Dr. John Huniver
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Borzalmino vs. Ziltor Empty Re: Borzalmino vs. Ziltor

Témanyitás by Ziltor/Paul Pachner Szer. 26 Okt. 2011, 16:27


Ziltor jelenik meg a völgybe a Bifroston keresztül. Végignéz a tájon.
- Szép ez a hely. Jó lesz mozogni itt. - el is kezdi mozgatni karjait, nyakát, lábait, helyben fut és mást bemelegítő mozdulatokat hajt végre. Minden harcosra rá fér egy kis edzés. Ahogy most is. Egy midgardit vár, hogy megküzdjön vele. Csak úgy barátságosan.

_________________
Ziltor midgardi őrző
Paul Pachner kampós kezű norvég halász
Lucy Huniver
T'Nak
Ziltor/Paul Pachner
Ziltor/Paul Pachner
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 179
Hozzászólások régi : 68
Korábbi szint/kredit : 1. szint - 4 kredit
Aktuális szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Sep. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Dr. John Huniver
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Borzalmino vs. Ziltor Empty Re: Borzalmino vs. Ziltor

Témanyitás by Borzalmino Szer. 26 Okt. 2011, 19:50

Az izmok ha nem tartják őket karban gyorsan legyengülhetnek még a hozzám hasonlított felturbósított izmok. Úgy éreztem meg kell tudnom éles helyzetben mire is megyek a képességeimmel. Legújabb kapcsolatomnak hála megbeszéltem egy férfivel közös edzést egy erdőben. Kicsit furcsálltam mert én inkább a városi terhez passzolok de gyakorlásnak tényleg nem rossz. Úgysem lehet mindig a közelemben valami gép amit felhasználhatnék. A biztonság kedvéért azért elvittem magammal a mobilom. Ezért elmentem az erdőben és egy érdekes embert láttam aki mintha csak rám várt volna. Gondoltam ne várasuk potyára ezért miközben megközelítettem hangosan köszöntem -Üdv. Jól sejtem, hogy rám vársz?-
Borzalmino
Borzalmino
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 139
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 21.

Karakteradatok
Főkarakter: Vipra Phertelmer
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Borzalmino vs. Ziltor Empty Re: Borzalmino vs. Ziltor

Témanyitás by Ziltor/Paul Pachner Szer. 26 Okt. 2011, 20:56


Látva az érkezőt és hallva köszöntését Ziltor felhagy a torna gyakorlatokkal.
- Légy üdvözölve, midgardi! Eljött az idő, hogy megmutasd erődet. Szíved ne aggodalmaskodjék! Énékem tilos a gyilkolás. Vagy Niflheimbe végzem. - egy kis nyugtatás sosem árt. Nem is tervez Ziltor mágikus hatalmával kezdeni. Előbb fel mérné ellenfele fizikumát és képességeit. Így a saját erejére bízza magát.
Kezeit megropogtatja, majd nekiiramodik Borzalmino felé. Balját maga elé emelve védekezőn, jobb karját magasba emelve közelít, hogy lendületét is kihasználva behúzzon egyet Borzalminonak. Csak úgy tized erővel.


A hozzászólást Ziltor/Paul Pachner összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. 26 Okt. 2011, 21:41-kor.

_________________
Ziltor midgardi őrző
Paul Pachner kampós kezű norvég halász
Lucy Huniver
T'Nak
Ziltor/Paul Pachner
Ziltor/Paul Pachner
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 179
Hozzászólások régi : 68
Korábbi szint/kredit : 1. szint - 4 kredit
Aktuális szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Sep. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Dr. John Huniver
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Borzalmino vs. Ziltor Empty Re: Borzalmino vs. Ziltor

Témanyitás by Borzalmino Szer. 26 Okt. 2011, 21:24

Amint észre vett a férfi Midgardinak nevezett. Majd közölte hogy nem fog megölni mert valami Nihil nevű helyre kerül. Ahogy kiejtette a száján valami rossz helynek hangzott ezért hittem neki. Majd hirtelen minden további beszéd nélkül támadásba kezdett. Bal kezét védekezően emelte fel de a jobbjával ütésre készült. Az ütés gyors volt de ahhoz nem eléggé, hogy eltaláljon. Erőmet és nanitjaimat aktivizálva kitértem a csapása elől majd egy 50 kilós ütéssel próbáltam lesújtani a tarkójára. Gondoltam ha ennyitől kifekszik nem lehet olyan nagy szám. Ez eléggé aljas húzás volt de hirtelen nem jutott eszembe más amivel kideríthettem volna közönséges emberrel van-e dolgom vagy sem.
Borzalmino
Borzalmino
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 139
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 21.

Karakteradatok
Főkarakter: Vipra Phertelmer
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Borzalmino vs. Ziltor Empty Re: Borzalmino vs. Ziltor

Témanyitás by Ziltor/Paul Pachner Szer. 26 Okt. 2011, 21:50


Az ellenfél kitért. Tehát egész gyors. Ez meglepi Ziltort, mint ahogy a tarkóját érő csapás is. Az erőhatástól elveszíti egyensúlyát és arccal füvet fog.
<- A languszta mindenit neki!> - káromkodik asgardiul. Még jó, hogy nem ember, mert akkor bizonyosan ájultan feküdne. Így se sokon múlott. Köszönheti ellenálló képességének.
- Tehát így játszunk! - pattan fel. Nyakát megmozgatja kezével masszírozza az ütés után.
- Lássuk akkor ebből, hogy jössz ki! - indul meg ismét Borzalmino felé, igyekezve elkapni derekát. Ha sikerül, úgy a magasba emeli és jól a földhöz csapja.


//Egy-két jó tanács: Nem szükséges feltétlenül leírnod neked is, hogy mit csinált a másik. Azt tudja jól a másik. Helyette inkább jó ha kicsit részletesebben írod le, hogy a karaktered mit és hogyan csinál. pl. hogy térsz ki a csapás elől: lebuksz, oldalra lépsz, felugrasz stb. Ja és 6 sor legyen legalább a hozzászólásod, mert az a minimum! Nefi ezt külön ellenőrzi szokta Razz//

_________________
Ziltor midgardi őrző
Paul Pachner kampós kezű norvég halász
Lucy Huniver
T'Nak
Ziltor/Paul Pachner
Ziltor/Paul Pachner
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 179
Hozzászólások régi : 68
Korábbi szint/kredit : 1. szint - 4 kredit
Aktuális szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Sep. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Dr. John Huniver
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Borzalmino vs. Ziltor Empty Re: Borzalmino vs. Ziltor

Témanyitás by Borzalmino Szer. 26 Okt. 2011, 22:06

Számomra hatalmas megdöbbenést okozott, hogy nemcsak fel kelt hanem a levegőbe is emelt a derekamnál fogva. Próbáltam kiszabadulni a keze közül de ő hirtelen a földhöz vágott. Megpróbáltam a bal kezemmel tompítani az esést ami sikerült is. Így nagyobb bajom nem is lett mindössze a bal vállam húzódott meg. Lassan fölálltam majd megmasszíroztam a vállam. A nanit esemény óta nem találkoztam hozzám hasonló erős emberrel. Örömmel konstatáltam, hogy nem közönséges emberrel van dolgom. Megpróbáltam kitalálni mit tegyek de nem volt sok időm ezért gyorsan végig mértem ellenfelemet. A kampós keze veszélyesnek tűnt csakúgy mint a másik. Ezért úgy döntöttem, kipróbálom az ő trükkjét. Ezért hátra szökkenek majd 30-as tempóra kapcsolok hogy mikor elé érek kisodorjam a lábait. Mikor zuhan lefelé én beleöklözök az arcába. Mivel nem ellenség ezért nem fogom beleadni minden erőmet a jobb karomba. De azért meg foglya érezni annyi szent. Miután sikerült dűlőre jutnom pár pillanat alatt támadásba lendültem.

(Köszönöm és elnézést kérek nekem ez kicsit új de mindent megpróbálok.)
Borzalmino
Borzalmino
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 139
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 21.

Karakteradatok
Főkarakter: Vipra Phertelmer
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Borzalmino vs. Ziltor Empty Re: Borzalmino vs. Ziltor

Témanyitás by Ziltor/Paul Pachner Kedd 01 Nov. 2011, 20:47


A művelet sikerül, igaz az ember tompította a becsapódást. Legalább nem adja olcsón magát.
Ismét valahogy olyan gyors lesz a fickó. Kilöki Ziltor lábait és padlófogás közben még jól arcon is üti.
- Hogy az a ... - mond valami cifrát a saját nyelvén.
- Tehát gyorsan mozogsz. - masszírozgatja meg arcát, mikor újfent feláll. Számára Borzalmino ütései simogatások voltak. Hála asgardi ellenálló bőrének.
- Majd lelassítalak! - mosolyodik el, miközben kezeit széttárva megidéz egy mágikus szellet. Nem túl erőset, olyan 60 km/órásat, de ennyi talán elég lesz, hogy száguldozó ellenfelét a maga tempójára lassítsa le.


//Bocsi a kései válaszért. Egy infó: a karakterem asgard fajú. Ezen faj egyik tulajdonsága, hogy van egy emberi énje, amivé fizikailag át tud változni és vissza. Per pillanat asgardi formában van, tehát nincs kampós keze. Emberi alakban, Paul Pachnerként, van csak. Bővebb infókat a fajleírásnál olvashatsz.//

_________________
Ziltor midgardi őrző
Paul Pachner kampós kezű norvég halász
Lucy Huniver
T'Nak
Ziltor/Paul Pachner
Ziltor/Paul Pachner
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 179
Hozzászólások régi : 68
Korábbi szint/kredit : 1. szint - 4 kredit
Aktuális szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Sep. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Dr. John Huniver
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Borzalmino vs. Ziltor Empty Re: Borzalmino vs. Ziltor

Témanyitás by Borzalmino Kedd 01 Nov. 2011, 22:42

Sikerült végrehajtanom a manővert azonban semmi hatása nem volt a fickóra. Mindössze elgémberedett a nyaka de ettől eltekintve kutya baja. Azon gondolkoztam, hogy ember ez egyáltalán mikor mindkét kezét széttárta. Most vettem észre, hogy nincs kampó keze mindegyik épp és egészséges. Úgy gondoltam mégsem volt hatástalan amikor földhöz vágott mert elkezdtem képzelődni. Azonban ez volt a legkisebb gondom ugyanis a semmiből hirtelen hatalmas szélvihar jött. A mozgásom teljesen lelassult ezért maximumra (50 km/h) sebességre kapcsoltam hogy ne legyek teljesen vételen. Ilyen szintű harcban még nem vettem részt ez még szűz terepnek számított. Furcsa módon nem támadt rám inkább időt adott arra, hogy kitalálhassak valamit. Ez azt jelentette, hogy maximálisan megbízik magában. Ekkor a zsebemre néztem de még korainak éreztem elővenni. Ezért odarohantam elé majd egy fejrúgással támadtam meg. Vagyis támadtam volna de a szél és a helytelen egyensúly miatt a valagamra estem. Attól tartok mivel alig vettem részt ökölharcban pláne ilyenben a hasonló hibák egyre gyakoribbak lesznek. Ráadásul még ez az átkozott szél is fújt. Ezért mielőtt meg akart volna ragadni felugrottam és a szél segítségével messzebbre jutottam mint nélküle. Így sikerült körülbelül 4 méterre a fickótól.

(Elnézést kérek a hibáért. Olvastam pár kalandodat és mivel nem rég játszok itt még nem jegyeztem meg elégé hogy az asgardiaknak kétt alakjuk van. A késésért meg semmi gond. Mégegyszer elnézést kérek.)
Borzalmino
Borzalmino
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 139
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 21.

Karakteradatok
Főkarakter: Vipra Phertelmer
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Borzalmino vs. Ziltor Empty Re: Borzalmino vs. Ziltor

Témanyitás by Ziltor/Paul Pachner Szomb. 05 Nov. 2011, 15:23


A szél megtette hatását. A fickó felgyorsulva készül támadni, de a szél ebben gátolja. Még Ziltornak nincs is szüksége arra, hogy behúzzon neki, teljesen elhibázza a támadást. Ezen csak jó nagyot kacag Ziltor.
- Midgardi! Emberfeletti gyorsaságod sem tesz legyőzhetetlenné! - figyelmezteti. Igaz, a szél miatt a fickó távolabb is került tőle. De ez nem zavarja az asgardit. Nekiiramodik, hátában a széllel, egyenest Borzalmino felé, hogy egy jó nagyot behúzzon a gyomrába puszta ököllel. Úgy gondolja ennyi is elég lehet a győzelemhez és nem lesz szüksége mágiájának újabb változatát alkalmazni.

_________________
Ziltor midgardi őrző
Paul Pachner kampós kezű norvég halász
Lucy Huniver
T'Nak
Ziltor/Paul Pachner
Ziltor/Paul Pachner
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 179
Hozzászólások régi : 68
Korábbi szint/kredit : 1. szint - 4 kredit
Aktuális szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Sep. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Dr. John Huniver
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Borzalmino vs. Ziltor Empty Re: Borzalmino vs. Ziltor

Témanyitás by Borzalmino Szomb. 05 Nov. 2011, 16:30

Sikeresen hátraugrottam mielőtt akár megmozdulhatott volna. Bár a nevetés közben nem nagyon tudott volna mit csinálni. Fogalmam sem volt honnan jöhetett ez a hatalmas szél de figyelmeztettet csak sebességgel nem lehetek győztes. Majd hirtelen neki iramodott akár egy gőzmozdony ráadásul még a szél is a segítségére volt. Nem tudtam mitévő legyek. A titkos fegyveremet nem lett volna értelme bevetni. Tudtam ha nem találok ki valamit ez a melák elrepít egyenesen a holdra. Elfutni képtelenség lett volna hisz a szembe szél miatt még mindig le voltam lassulva. A hátam morgott meg egy hatalmas fa volt ami szintén akadályozott a menekülésben. Ekkor jutott az eszembe egy ötlet. Ha sikerülne a megfelelő pillanatban félreugranom helyettem a fát trafálná el. És ha még nagyobb szerencsém van elég erősen öklözik bele amitől eltörik a csuklója. Eléggé gyenge ötlet de sajnos más nem jutott az eszembe. Ezért minden idegszálammal koncentrálva vártam, hogy megérkezzen.
Borzalmino
Borzalmino
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 139
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 21.

Karakteradatok
Főkarakter: Vipra Phertelmer
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Borzalmino vs. Ziltor Empty Re: Borzalmino vs. Ziltor

Témanyitás by Ziltor/Paul Pachner Szomb. 05 Nov. 2011, 16:46


Bár Ziltor gyors, de Borzalmino gyorsabb, képességével vagy anélkül. Így az asgardi a fickó helyet a fát aprítja fel, nem is kicsit. Hullik a forgács, meg a levél, a fa is kidől helyéből az iszonyatos erőtől. Ziltor fájdalmasan rázza meg öklét. Megérezte a visszaható erőt, még ha teste ellenállóbb is a fizikai behatásokkal szemben.
- Ejnye! Ilyen rossz ács volnék? - kacag fel végigvíve tekintetét a szétroncsolt fán.
- Erről másnak ne beszélj, midgardi! - fordul újból Borzalmino felé. Kezdi úgy érezni, hogy valamiféle macska-egér játék kezd kialakulni közöttük, ahol ő a macska, akinek elkel kapnia az egeret. Változó eredménnyel.
- Ha már így alakult... - kapja fel a kidöntött fa törzsét. - akkor legyél hasznomra! - oldalra lendíti a törzset és Borzalmino felé hajítja. A törzs nem repül túl sokat, ahhoz nem eléggé aerodinamikus, de minden esetre a hatás látványos, félelmet keltő is lehet.

_________________
Ziltor midgardi őrző
Paul Pachner kampós kezű norvég halász
Lucy Huniver
T'Nak
Ziltor/Paul Pachner
Ziltor/Paul Pachner
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 179
Hozzászólások régi : 68
Korábbi szint/kredit : 1. szint - 4 kredit
Aktuális szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Sep. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Dr. John Huniver
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Borzalmino vs. Ziltor Empty Re: Borzalmino vs. Ziltor

Témanyitás by Borzalmino Szomb. 05 Nov. 2011, 17:19

Beájultam ettől a fickótól. Kidöntötte azt a fát és még a keze se sérült meg. Talán kicsit megsajdult de egyáltalán nem tört el ahogy vártam. Így továbbra is két egészséges kézzel tudott küzdeni ellenem. Gondolom kicsit restellte a dolgot mert megkért hogy ezt nem meséljem el senkinek. Majd minden komolyabb gond nélkül fölkapta azt a hatalmas kidőlt fát és elhajította felém. Ettől tényleg le esett az állam és csak az utolsó pillanatban tudtam kitérni. És bár kitértem azért nem úsztam meg sebesülések nélkül. A karom és a lábam eléggé fájt a kisebb agák pedig ösze-visza karcoltak. Ráadásul még egy hátast is dobtam a fa lendületétől. Amíg feküdtem rájöttem ezt az alakot csak csellel lehet legyőzni. Ezért letéptem egy vastag ágat majd lassan nagyon lassan elkezdtem felállni. A beszédéből arra gondoltam, hogy ez a fickó egy Norman egy fajta viking. A viselkedése is megfelel a híreszteléseknek. Ezért úgy döntöttem elmondok egy temetői verset amit egy Norman filmben halottam. Ez hátha megzavarja kicsit és esélyem lesz támadni. Miközben emelkedtem igyekeztem eltúlozni a sérüléseimet nyögésekkel. A versett halkan kezdtem majd egyre hangosabban mondtam.
- Íme ott látom atyám. Látom anyám nővéreim és fivéreim. Magam előtt látom minden ősöm az idők kezdetétől. Mind hívnak engem, hogy bátran kövessem én is őket. A nagy Valhalábba! Hol a hősök örökké élnek. Ezután kezemben a bottal vártam a reakciójára. Úgy reméltem hogy újra nekem ront és a bottal szépen kifestem az arcát.
Borzalmino
Borzalmino
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 139
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 21.

Karakteradatok
Főkarakter: Vipra Phertelmer
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Borzalmino vs. Ziltor Empty Re: Borzalmino vs. Ziltor

Témanyitás by Ziltor/Paul Pachner Szomb. 05 Nov. 2011, 17:34


Ezzel Ziltor megalapította a farönkvetők versenyének asgardi változatát. Tépj ki egy fát és hajítsd el minél messzebbre. A másikat nem szükségszerű eltalálni, de ártani nem árt. Mint ahogy most sem. Nem kapta telibe a fickót, ezt tudta jól, de valamelyest megsebezte. Talán jobban is a kelleténél. Ez kissé aggodalommal töltötte el. Nem tervezett maradandó sérülést okozni a midgardinak. Csak jól megleckéztetni. Szemeit hunyorgatva tekint a hátán fickó fickóra, hogy egyáltalán mozog még, él még? Csörögni kezd a lomb, mozogni a fickó. Lassan feláll. Mintha támaszkodna azon az ágon. S mintha valami verset is szavalna. Egy ősi midgardi verset, amit valaha vikingek regéltek. Furcsának találja, s látva, hogy a másik eléggé lesérült, nem támad. Csak egy kicsit közelebb lép.
- Honnét ismered midgardi ezt az ősi regét, mit korokkal ezelőtt szültek őseid távoli vidékeken, mint ti óhazának hívtok? - faggatja Ziltor. Nem mer gondolni semmi konkrétra még, de felettébb furcsállja a dolgot.

_________________
Ziltor midgardi őrző
Paul Pachner kampós kezű norvég halász
Lucy Huniver
T'Nak
Ziltor/Paul Pachner
Ziltor/Paul Pachner
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 179
Hozzászólások régi : 68
Korábbi szint/kredit : 1. szint - 4 kredit
Aktuális szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Sep. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Dr. John Huniver
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Borzalmino vs. Ziltor Empty Re: Borzalmino vs. Ziltor

Témanyitás by Borzalmino Szomb. 05 Nov. 2011, 18:03

Teljesen megzavarta, hogy egy midgadritól halja ezt a verset. Állítólag ez egy ősi vers mely még az óhazában született. Ezt a verset én évekkel ezelött a 13. Harcos című filmben halottam. Arról szolt hogy egy arab hogyan nyerte el a Normanok bizalmát és barátságát. Lassú léptekkel közeledett felém majd arcán csodálkozást olvastam le. A botot egyre szorosabban fogtam hogy mikor elég közel ér állcsúcson vághassam, azonban erre nem voltam képes. Nem ártott nekem semmit és ez a húzás elégé sunyi és tiszteletlennek éreztem.
-Ezt a verset? Egy filmben halottam amiben vikingek voltak a főszereplők meg egy arab. Arról szolt, hogy két kultúra gyermekei hogyan váltak örök barátokká. Mindig is nagyra tartottam a Vikingeket ezért is szerettem ezt a filmet és olvasok róluk annyit.
Ahogy tovább néztem az őszinte tekintetét nem tudtam megtenni ezért elejtettem a fadarabot. Lehet, hogy ostobaság volt de legalább a lelkiismeretem megúszta. Majd gondoltam egyet visszavettem az ágat majd neki is dobtam egyet. Ezután egy nagyobb faháj darabot felvettem pajzs gyanánt és intettem ellenfelemnek tegyen ő is így. Korábbi gyengeségem tova szált és magabiztosan indultam meg az idegen ellen. Reméltem ha kitérek a csápsai elől és itt ott megbökdösöm kifáraszthatom. Más ötletem sajnos abban a pillanatban nem volt. Mikor befejeztem a tanakodást kétszer ˇkardommalˇ megütöttem a ˇpajzsomˇ majd folytattam utam a ˇcsatábaˇ.
Borzalmino
Borzalmino
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 139
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 21.

Karakteradatok
Főkarakter: Vipra Phertelmer
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Borzalmino vs. Ziltor Empty Re: Borzalmino vs. Ziltor

Témanyitás by Ziltor/Paul Pachner Szomb. 05 Nov. 2011, 19:45


Látja, ahogy a sérült midgardi támaszkodik a botjával. Nem néz ki jól. De elmagyarázza honnan hallotta a verset.
- Film? Az valami mese, amit a zaj és fényládáitokban lehet látni. Hogy abban embernagyságú lények, hogy férnek el, számomra rejtély. De azt tudom, hogy nem valóság, mi ama ládákban látható. Ez a vers azonban az. Zajládáitok hát igaz regéket is tudnak mutogatni. - összegzi tudását a modern világról, amit asgardiként igen nehezen tud megérteni.
Látja, hogy Borzalmino tovább akar harcolni. Ez tiszteletet ébreszt benne.
- Bátor harcos vagy, midgardi. Egy asgardi bátorsága dobog a szívedben! - veszi fel az eléje dobott botot és Borzihoz hasonlóan hánt magának egy pajzsot. Elég primitív és egyszerű fegyverek, de Ziltor becsülettel választja a harcnak ezen módját. Megveregeti botjával pajzsát és int Borzinak.
- Midgardi! Tiéd az első támadás megtiszteltetése! - védekezőn áll és várja a férfi támadását.

_________________
Ziltor midgardi őrző
Paul Pachner kampós kezű norvég halász
Lucy Huniver
T'Nak
Ziltor/Paul Pachner
Ziltor/Paul Pachner
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 179
Hozzászólások régi : 68
Korábbi szint/kredit : 1. szint - 4 kredit
Aktuális szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Sep. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Dr. John Huniver
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Borzalmino vs. Ziltor Empty Re: Borzalmino vs. Ziltor

Témanyitás by Borzalmino Szomb. 05 Nov. 2011, 20:11

Az idegen bátornak nevezett amivel nem egészen értettem egyet. Még az elején elmondta nem szándékozik kioltani az életemet. És az eddigi összecsapás során egyértelművé vált, hogy ő egy becsületes ember és hihetek a szavának. Fölvette a botot ami oda hajítottam neki majd hasított agy olyan pajzsot mint az enyém. Felgyorsítottam a lépteimet majd egy fejre mért csapással kezdtem. Nem akartam sok erőt az ütésbe vinni inkább az ügyességre próbáltam helyezni a hangsúlyt. Azt tudtam, hogy erős a fickó mind egy bivaly de én gyorsabb vagyok nála. És talán egy ügyesebb is vagyok nála. Ezután megpróbálkoztam a jó öreg Növer vágást. Ami annyiból áll, hogy elkapom a kardforgató csuklóját megpördülök a háta mögött utána a homlokába bököm a kardom. Ha esetleg nem tudom elkapni a csuklóját maradok a jó öreg módszert. Gyors rövid szúrásokkal támadom a fejét és a mellkasát közben a mellkasomat védem a mellkasomat.
Borzalmino
Borzalmino
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 139
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 21.

Karakteradatok
Főkarakter: Vipra Phertelmer
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Borzalmino vs. Ziltor Empty Re: Borzalmino vs. Ziltor

Témanyitás by Ziltor/Paul Pachner Szomb. 05 Nov. 2011, 20:21


Nem teketóriázik Borzi, hanem támad. Ziltort újfent meglepi a gyorsasága. Erről megfeledkezett, s a szél se fúj már olyan erővel ami gátolná a fickót. Így hiába mozdítja Ziltor pajzsát, Borzi sokkal gyorsabb. Elkapja a csuklót, pördül és jól megböki a homlokát. Ziltor megszédül a váratlan bökéstől, ami sokkal fájdalmasabb is lehetett volna, ha igazi pengét használ, s nem botot. Minden esetre kész a visszavágásra. Botkardjával oldalba csapja Borzi, majd karmozdulatával együtt egész testével megfordul, hogy ne hátát mutassa a fickónak.

_________________
Ziltor midgardi őrző
Paul Pachner kampós kezű norvég halász
Lucy Huniver
T'Nak
Ziltor/Paul Pachner
Ziltor/Paul Pachner
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 179
Hozzászólások régi : 68
Korábbi szint/kredit : 1. szint - 4 kredit
Aktuális szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Sep. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Dr. John Huniver
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Borzalmino vs. Ziltor Empty Re: Borzalmino vs. Ziltor

Témanyitás by Borzalmino Szomb. 05 Nov. 2011, 20:45

Magamat is meglepett az, hogy sikerült ez a vágás. Otthon persze gyakoroltam a tévé előtt de élesben még sohasem próbáltam ki. Amikor megböktem a homlokát attól féltem, hogy komolyabban megsérült ezért figyelmetlen lettem. És megfizettem a figyelmetlenségem árát. Erősen oldalba vágott. Majdnem elejtettem a pajzsfámat de erősen megmarkoltam ezután ő az oldalával állt felém nehogy a háta védtelené váljon. Tudtam jól a tét már nem a győzelemről szól. Ennek a fickónak hatalmasak az erő tartalékai és én majdnem kifogytam. A karjaim kezdtek elnehezülni és a sebességet is nehéz tartani. Bár csak egy támadás erejéig voltam maximumon a folyamatos kemény összecsapás lelassított. Úgyhogy a célom kitartani míg össze nem esek. Megpróbálkoztam egy újabb trükkel. Látszólag nagy erővel támadok a pajzsára hatalmas nyögések közepette. Majd úgy teszek mint aki elfáradt és leengedem a pajzsot tartó karom. Ha bedől ennek mielőtt lecsapna rám kitérek a csapása elől majd a tarkójához érintem a kardom ezzel a szöveggel-Azonban a puszta erővel sem válhatsz legyőzhetetlenné-
Borzalmino
Borzalmino
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 139
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 21.

Karakteradatok
Főkarakter: Vipra Phertelmer
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Borzalmino vs. Ziltor Empty Re: Borzalmino vs. Ziltor

Témanyitás by Ziltor/Paul Pachner Szomb. 05 Nov. 2011, 20:59


Az oldalba ütés sikeres, akárcsak a fordulás. Lehet, hogy Ziltor egy nagydarab hústorony, még sem lomha. Érzi testében a fáradtság jeleit, de még talpon bír maradni. Borzi támad. Pajzzsal hárítás és botkarddal készülés a lecsapásra. Még a pajzsát is leengedi, így Ziltor lesújt a védtelennek tűnő karra. De hirtelen és gyorsan kitér, botja tarkóját érinti.
- Meglehet nem. De azért néha jól jön. - pajzsos karjával jól megcsapja Borzit, amitől a fapajzs darabjaira szakad szét. Fadarabok repkednek szerte széjjel.
- Ha igazi kardod lenne szúrásaid jobban fájtak volna. Elismerésem a vívótechnikádért midgardi! Kevés asgardi vehetné fel veled a versenyt, ha nem lennénk testileg másmilyenek. S én még nem is használtam fel teljesen hatalmamat. - botkardját eldobja. Nem hiszi, hogy ellenfele ezek után meglepetést okozhatna neki.

_________________
Ziltor midgardi őrző
Paul Pachner kampós kezű norvég halász
Lucy Huniver
T'Nak
Ziltor/Paul Pachner
Ziltor/Paul Pachner
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 179
Hozzászólások régi : 68
Korábbi szint/kredit : 1. szint - 4 kredit
Aktuális szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Sep. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Dr. John Huniver
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Borzalmino vs. Ziltor Empty Re: Borzalmino vs. Ziltor

Témanyitás by Borzalmino Szomb. 05 Nov. 2011, 21:19

Sikerült a manőverem de ő ezután széttörte rajtam a pajzsfáját. Majd elismerte a vívó technikámat ami jót kacagtam magamban. Ugyanis soha nem tanultam meg vívni mindössze annyit amit a tévéből elestem és a szoba közepén bohóckodtam. A levegőt már zihálva vettem és nem volt olyan végtagom ami ne sajgott volna a fájdalomtól. Ezért elérkezettnek látszott az idő a fináléhoz. A zsebemből előkotortam a mobilom majd erősen koncentráltam. Ami elég nehéz volt a sérüléseimet figyelembe véve. Mikor befejeztem a telefont megmutattam neki -Mutatok én is neked egy varázstürköt csak figyeld ezt a vackot- erre feldobtam a mobilt. Remélhetőleg ő szemmel követi majd és mikor az a különleges erőmnek köszönthetően fölrobban eltereli a figyelmét hogy minden megmaradt erőmmel jól képen töröljem.
(Szerintem az erőm 30%-a maradt meg)
Borzalmino
Borzalmino
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 139
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 21.

Karakteradatok
Főkarakter: Vipra Phertelmer
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Borzalmino vs. Ziltor Empty Re: Borzalmino vs. Ziltor

Témanyitás by Ziltor/Paul Pachner Szomb. 05 Nov. 2011, 21:29


Ziltor látja, hogy a midgardi már alig kap levegőt. Úgy érzi a további próbálkozás Borzi részéről már csak életét veszélyeztető ostoba makacsság lenne. Mégis figyeli, mire készül.
- Minek néked az a kis kő, amibe beszélni lehet másokkal és azok is visszabeszélnek? - kérdi csodálkozva Ziltor, hogy mire készül. Ha nem is érti a mobil működési elvét, már látott effajta "varázslatot".
- Mit nézzek én ezen midgardi ereklyén? - néz kérdőn továbbra is Borzira, még ha az fel is dobja mobilját. A robbanás már inkább eltereli a figyelmét, így aztán valóban meglepetésként éri ahogy gyorsan belecsapódik ellenfele. Az ütéstől Ziltor hátraesik. Erős fájdalom önti el. Orra vére is kicsordul, arca elszíneződik. Ezt már komolyan megérezte. A sokkhatástól mozdulni sem tud. Zavartan fekszik a fűben, lassan felfogva, hogy mi is történt.

_________________
Ziltor midgardi őrző
Paul Pachner kampós kezű norvég halász
Lucy Huniver
T'Nak
Ziltor/Paul Pachner
Ziltor/Paul Pachner
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 179
Hozzászólások régi : 68
Korábbi szint/kredit : 1. szint - 4 kredit
Aktuális szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Sep. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Dr. John Huniver
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Borzalmino vs. Ziltor Empty Re: Borzalmino vs. Ziltor

Témanyitás by Borzalmino Szomb. 05 Nov. 2011, 21:43

Lassított felvételként láttam, ahogy hátra repült az ellenfelem majd vérző orrát fogva meredt előre. Látszott rajta, hogy egyáltalán nem számított ilyesmire. az arcomon egy széles mosoly jelent meg- Ez volt a meglepetés- ezzel hanyatt vágtam magam. Ahogy a hátamon feküdtem hirtelen valami ellenállhatatlan erő vette át az uralmat a testem felett és elkezdtem nevetni. Ahogy elgyengült testem bírta tiszta szívemből hahótázva nevettem. Másra úgysem lettem volna képes a lélegzésen kívül. Pontosan azt sem tudtam, hogy min nevetek csak egyszerűen csináltam. A testemet okozó sérülések egyszerre voltak simogatóak és borzalmasak.
-Amúgy a nevem Borzalmino- mutatkoztam be majd tovább nevettem. Arra gondoltam, hogy az utolsó ütés miatt begorombul de valahogy nem érdekelt. Tudtam egy az utolsó ütésben volt minden erőm így a legkisebb ütésétől is kómába estem volna.
Borzalmino
Borzalmino
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 139
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 21.

Karakteradatok
Főkarakter: Vipra Phertelmer
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Borzalmino vs. Ziltor Empty Re: Borzalmino vs. Ziltor

Témanyitás by Ziltor/Paul Pachner Szomb. 05 Nov. 2011, 22:39


Kis idő múlva, mire lenyugodott, felkel. Csak a másik éktelen nevetését hallja.
- Ez megbolondult. - megy oda Borzalminohoz.
- Borzalmino, kevésen múlott, hogy belehalj a támadásba. Eszed épségét már talán el is vesztéd. Bolondságod meghozta a maga gyümölcsét. Ideje leszüretelni azt. - Borzi alá nyúl és felkapja testét.
- Elvivélek tégedet ama midgardi ispotályba. Ott felgyógyítának tégödet. Talán megtalálék elveszött eszödet. - ezzel Ziltor elindul a legközelebbi kórházba.


//Köszönöm a játékot.//

_________________
Ziltor midgardi őrző
Paul Pachner kampós kezű norvég halász
Lucy Huniver
T'Nak
Ziltor/Paul Pachner
Ziltor/Paul Pachner
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 179
Hozzászólások régi : 68
Korábbi szint/kredit : 1. szint - 4 kredit
Aktuális szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Sep. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Dr. John Huniver
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Borzalmino vs. Ziltor Empty Re: Borzalmino vs. Ziltor

Témanyitás by Borzalmino Vas. 06 Nov. 2011, 19:39

Ahogy ott nevettem lassan az idegen lépet mellém de nem csinált semmit. Nem rúgott belém vagy csapott le rám. Nem torolta meg a legutolsót pofont. Nem csinált mást csak beszélt valami gyümölcs szüreteléséről. Sajnos nem értettem mit mondott annyira fáradt voltam de boldog. A boldogságtól nevettem de lehet tényleg elvesztettem az eszemet azonban mit kellet volna csinálnom talán sírni. Nem mindketten bátran harcoltunk és büszkén viseljük a sebeinket amit egymásnak okoztunk.Az ő részéről nem voltam biztos benne de az én részemről biztos hogy sokat tanultam ebből az esetből. Nagyon sok mindent tanultam meg az idegentől amiért végtelenül hálás vagyok neki és remélem útjaink még keresztezik egymást. Nem csak ellenfélként hanem barátként.

//Részemről az öröm és a megtiszteltetés ez a csata isteni volt//
Borzalmino
Borzalmino
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 139
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 21.

Karakteradatok
Főkarakter: Vipra Phertelmer
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Borzalmino vs. Ziltor Empty Re: Borzalmino vs. Ziltor

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.