Niamh Chinn Óir tava

1 / 2 oldal 1, 2  Next

Go down

Niamh Chinn Óir tava Empty Niamh Chinn Óir tava

Témanyitás by Thorhalla Szer. 09 Nov. 2011, 10:17

A tó hölgyének tava mesés erdőségekkel és vízesésekkel tarkítva.
Niamh Chinn Óir tava 490822-otherw10

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Niamh Chinn Óir tava Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Niamh Chinn Óir tava Empty Re: Niamh Chinn Óir tava

Témanyitás by Mich Szer. 09 Nov. 2011, 20:14

Várnám a válaszát, merre induljunk, de hamar rájövök, hogy másképpen fogunk utazni. A kardja a földhöz csapódik és azon nyomban a helyszínen találjuk magunkat. Meseszép táj tárul elém.
- Hihetetlen - motyogom, majd a többiek felé fordulok - Mich Howard vagyok, Manhattanben élek és a foglalkozásom hát... segítek az embereknek - mosolyodom el. Ezután megvárom míg ők is bemutatkoznak, majd felröppenek nem túl magasra és körbenézek.
- Arthur király csapata vagyunk és a Tó Hölgyéhez jöttünk, a segítségére lenne szükségünk a király nevében - kiáltom a semmibe félhangosan.
A táj még mindig lenyűgöz, és maga a légkör teljes nyugalmat áraszt magából. A levegő összehasonlíthatatlan azzal amit a városban megszoktam. Érzem, hogy tágul a tüdőm és a bordáim sem fájnak már annyira.

/Paul teste is itt van, vagy ott maradt a sírnál?/

_________________
_____Sidonie________Küklopsz____
Niamh Chinn Óir tava Rspic__1__www.kepfeltoltes.hu_Niamh Chinn Óir tava Rspic_www.kepfeltoltes.hu_
Mich
Mich
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 335
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Sep. 22.
Age : 37

Karakteradatok
Főkarakter: Mich
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Niamh Chinn Óir tava Empty Re: Niamh Chinn Óir tava

Témanyitás by Godlaw / Tao Csüt. 10 Nov. 2011, 12:09

A teleportálás lassan a hobbinkká fog válni, elavult módszer már a gyaloglás, lovaglás, de még az autó és a vonat is.
Ezúttal egy erdőben vagyunk, tavak is vannak, vízesés hangját hallom, és patakok folyását. Sok kaland ez egy napra.
-James Tengam, New York polgármesterének személyi asszisztense vagyok - mutatkozom be. Tényleg, ez nem is hülyeség, akár ismerhetnénk is egymást, ha már az életünk is múlhat rajta.
A tavakat nézem, azon gondolkodom, hogy is szólt a legenda. Mikor jön elő a tavinéni? Ha hívják? Ha szükség van rá? Ha ő méltónak ítéli meg az indokot? Vagy valami varázsige kell hozzá? Elég homályos a dolog, remélem, észrevesz majd bennünket.
-Talán, ha a víz alatt kiabálnánk, többre mennénk - viccelődök, miközben a tavakat, azok egyes részeit nézegetem, hátha valamelyik szimpatikusabb, mint a többi.

_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Niamh Chinn Óir tava Empty Re: Niamh Chinn Óir tava

Témanyitás by Horatio Millvier Csüt. 10 Nov. 2011, 14:45

//Előzmények: Egyéb helyszínek -> Avalon > Arthur király sírja.//

Horatio várta az instrukciókat az útvonalról, azonban nem volt szükség semmi ilyesmire. Arthur a földbe szúrta kardját, mire teleportálódtak. Amikor Horatio körbenézett egy hatalmas tónál találta magát, amelyet erdőségek és vízesések tettek még gyönyörűbbé.
- Csodálatos - jegyezte meg, majd a bemutatkozók felé fordult, hogy ő is így tegyen.
- Horatio Millvier vagyok. Egy másik realitásból kerültem ide. Ott az X-Men tagja voltam - mutatkozott be ő is, majd a felreppenő Mich-t figyelte, ahogy nekiállt kiabálni, a Tó hölgyét hívva.
A polgármester asszisztensének viccét hallva elmosolyodott.
- Ez jó - mondta, majd körbe nézett, hogy hátha lát valami nem odaillőt.

_________________
Karakterek:
- Reneszánsz: Horatio Millvier
-- NJK: Ballyedrak
Niamh Chinn Óir tava 250sc9gNiamh Chinn Óir tava 18090191567korvus
Horatio Millvier
Horatio Millvier
3. szint - 8 kredit

Hozzászólások száma : 196
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 24.

Karakteradatok
Főkarakter: Balthazar Millvier
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Niamh Chinn Óir tava Empty Re: Niamh Chinn Óir tava

Témanyitás by Teddy Csüt. 10 Nov. 2011, 18:47

//Előzmény: Arthúr sírja //

Boldogan tapasztalom hogy az egyik alak megspórolta nekem az utat és felvett, boldogan szorongatom a kezét, aztán meg a vállát, és persze kapaszkodok. Kiérünk oda ahol a csatározás folyt, és hát máris van egy hulla, amin csak mosolygok, mint mindig, nem érint meg olyanok halála akiket kicsit sem ismertem. Végül kapunk egy újabb teleportálást, és egy teljesen más helyen találjuk magunkat, egy olyan helyen ami tele van élettel, jó idő van, és egyszerűen jó itt lenni.
- Woáááá. - Nézek körül lenyűgözötten, a műanyag szemem szabályosan csillog a napfényben. A többiek bemutatkoznak, és hát mindenki csinál valami érdekeset, én meg... Nos én nem, de azért bemutatom magam.
- Teddy vagyok és... Állandó jelleggel gazdát keresek, de senkinek sem kell egy olyan maci mint én. - Ezzel a mondattal pedig nagyon szomorúvá válok, és kezdem magam kissé ingerültnek érezni emiatt a dolog miatt, bár a " járművem " poénján elég jót mosolygok, és ez így kicsit hűti a kedélyem. Ha az a bizonyos hölgy nem jön elő Mich próbálkozására, akkor hallgatva a mackós megérzéseimre felvetek egy ötletet.
- Talán szépen kéne kérni. -
Teddy
Teddy
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 498
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 04.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Niamh Chinn Óir tava Empty Re: Niamh Chinn Óir tava

Témanyitás by Thorhalla Szomb. 12 Nov. 2011, 12:16

Résztvevők: Mich Howard, Horatio Millvier, James L. Tengam (Tao) és Teddy

Paul teste ott van a csapat mellett, Arthur őt is odateleportálta veletek együtt. Mich kiáltott először, a hangja még vízhangzott egy ideig a sziklákon, majd csend lett és csak a víz csobogását lehetett hallani mindenfelé. Percekig nem történt semmi sem, amikor is végül a víz fodrozódni kezdett nem messze a csapattól és lassan ebből a fodrozódásból egy nő emelkedett ki.
Niamh Chinn Óir tava 93171-103204-lady-of-the-lake
Félig meddig víz volt, félig hús vér nő. A szemei letakarva, de ahogyan rátok nézett mindenki biztosra vette, hogy látott titeket. Valamilyen furcsa nyelven kezdett beszélni, aki járatos a régi nyelvek között az felismerhette, hogy a keltához volt köze, csak ősibb volt annál.
- Idegen világ gyermekei – mondta végül lágy hangon, nem angolul, mindenki a saját anyanyelvén értette azt, amit mondott. – Arthorius visszatért az élők közé? Igen, érzem ő s Merlyn hatalmát miként idekerültetek. Mit óhajtotok tőlem gyermekek?

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Niamh Chinn Óir tava Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Niamh Chinn Óir tava Empty Re: Niamh Chinn Óir tava

Témanyitás by Godlaw / Tao Szomb. 12 Nov. 2011, 12:46

Egy plüssmaci. Ez nagyon komoly. Mondtam, hogy pszichopata lesz.
-Próbáltad már az árvaházat? - Kérdem csak úgy megjegyzésképp, miközben várakozunk. Az asgardi holttestére pillantok, remélem a vízi néni segít majd eltemetni, mert ásó nélkül nem lesz könnyű.
Várunk, és várunk, egy sziklára vagy kidőlt fatörzsre ülök, és kavicsokkal kacsázok a tó vizén, amikor is nagyobb hullámot látok, mint amit én okozhattam volna. Felkelek a kőröl, és közelebb megyek, hogy jól lássam a vízből kiemelkedő nőt.
-Tisztelettel... Arthurius király emberei vagyunk, a kardjáért küldött minket, a varázskardért, hogy felvehesse a harcot Morganaval és csatlósaival. Megtisztelsz minket azzal, hogy ránk bízod a fegyvert, és meggyógyítod társaim sebesüléseit, hogy segíthessük a királyt? Az egyik testvérünk pedig elhunyt, kérlek, engedd, hogy itt helyezzük nyugalomra a testét.
Remélem kellően tiszteletteljes voltam, és nem sértettem meg egyszer sem a nőt.

_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Niamh Chinn Óir tava Empty Re: Niamh Chinn Óir tava

Témanyitás by Mich Vas. 13 Nov. 2011, 09:25

A Tó Hölgye is meseszerű látvány, mint a legtöbb dolog itt Avalonban. Amint elkezd kiemelkedni a vízből az alakja visszaröppenek a többiek mellé a földre. Közben bemutatkozott mindenki, legalább most már ismerjük egymást.
James elmondja a Tó Hölgyének amiért jöttünk.
- Hódolatom a Tó Hölgyéhez, eme csodás lényhez, nagyon nagy szükségünk lenne a segítségedre - mondom neki James után és közben meghajlok.
Még mindig hihetetlen számomra ez az egész, ami velünk történik, Arthur, Merlin és ráadásul itt vagyunk Avalonban. ~ Olyan mint egy álom, de a szörnyek nagyon is valóságosak voltak, nézek a sebemre a combomon, és Paul holtteste is elég valóságosnak tűnik, sajnos. ~ merengek el miközben kissé lehajtom a fejem.

_________________
_____Sidonie________Küklopsz____
Niamh Chinn Óir tava Rspic__1__www.kepfeltoltes.hu_Niamh Chinn Óir tava Rspic_www.kepfeltoltes.hu_
Mich
Mich
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 335
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Sep. 22.
Age : 37

Karakteradatok
Főkarakter: Mich
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Niamh Chinn Óir tava Empty Re: Niamh Chinn Óir tava

Témanyitás by Horatio Millvier Vas. 13 Nov. 2011, 16:44

Hirtelen a tó hullámzani kezdett, majd nem messze tőlük egy nő emelkedett ki a vízből. Csodálatos látvány volt. Horatio térdre ereszkedett, és fejet hajtott.
- Tiszteletem a Tó Hölgyének. Nagy szükségünk van a segítségére - köszöntötte a nőt, majd lassan felemelkedett, és meghallgatta társait.
~ Könyörgöm segítsen a Tó Hölgye ~ gondolta Horatio.
Ezek után Millvier csak állt és türelmesen várta a fejleményeket. Reménykedett benne, hogy a Tó Hölgye kegyes lesz hozzájuk és megsegíti őket. Kevés idejük volt, és segítség kellett. Nem csak nekik, de az Új Camelotban lévőknek is.

_________________
Karakterek:
- Reneszánsz: Horatio Millvier
-- NJK: Ballyedrak
Niamh Chinn Óir tava 250sc9gNiamh Chinn Óir tava 18090191567korvus
Horatio Millvier
Horatio Millvier
3. szint - 8 kredit

Hozzászólások száma : 196
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 24.

Karakteradatok
Főkarakter: Balthazar Millvier
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Niamh Chinn Óir tava Empty Re: Niamh Chinn Óir tava

Témanyitás by Thorhalla Hétf. 14 Nov. 2011, 09:51

Résztvevők: Mich Howard, Horatio Millvier, James L. Tengam (Tao) és Teddy

A nő elsuttogott néhány szót, mire a vízből nyalábok csaptak ki, vékonyak és finomak, ezek körbeölelték a sebesüléseket azoknál, akiknél volt ilyen, majd a víz szinte a sérülésekbe szívódott, és ahogyan szárazzá váltak a végtagok a sebeknek már nyoma sem volt, ahogyan a fájdalomnak és a fáradtságnak sem.
- Tehát igaz volt, mit éreztem? – kérdezte. – Merlyn s Arthorius élnek? Akkor tán nincs minden reményünk veszve.
Mikor a csapat a kardot kérte a nő bánatosan csóválta meg a fejét.
- Nem ádom ingyen a kardot – mondta komoran. – Három próbát kell kiállnotok, az ész, az erő s az ügyesség próbáját, hogy bizonyítsátok méltóak vagytok-e rá, hogy hozzáérjetek a nagykirály kardjához. Négyen vagytok, válasszatok hát magatok közül három személyt s mondjátok hát ki melyik próbát óhajtja véghez vinni.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Niamh Chinn Óir tava Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Niamh Chinn Óir tava Empty Re: Niamh Chinn Óir tava

Témanyitás by Teddy Hétf. 14 Nov. 2011, 14:18

Merengve nézek a semmibe a kérdésre, nem számítottam rá hogy valaki foglalkozni fog velem, mert az emberek nemigazán szeretnek engem. Kis tűnődés után végül kinyögöm hogy.
- Nos nem, ez még sohasem jutott az eszembe. - Mosolygok a férfira, majd figyelem ahogy a köveket dobálja. Nem sokkal később egy furcsa nő emelkedik ki a vízből, a többiek reakciói alapján eddig rá vártunk. Jómagam nem mondok semmi neki, legalább is egy darabig, nem tetszik hogy eddig váratott minket a megjelenésével.
- Sokáig tartott. - Jegyzem meg csendesen, nem valószínűsítem hogy bárki is hallotta volna rajtam kívül. Végül közli velünk a némber, hogy három próbáért cserébe adja csak át nekünk a kardot, aminek örülök mert legalább több időt töltünk ezen a szép helyen. Bár örömöm addig tart amíg eszembe nem jut hogy én egyik próbát sem tudnám megcsinálni, mert hát nem vagyok se okos, se erős, se ügyes, vagy mégis? Hát... Okos talán, csak hogy adjak valamit az apró egómnak.
- Ó-ó-ó! - Nyújtogatom a kezem az ég felé, mintha jelentkeznék. -Az ész próbája mit foglal magában? - Teszem fel végül a kérdést.
Teddy
Teddy
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 498
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 04.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Niamh Chinn Óir tava Empty Re: Niamh Chinn Óir tava

Témanyitás by Godlaw / Tao Hétf. 14 Nov. 2011, 18:59

A Tó Hölgye elég jó sebkötözésben, de bizalomban már nem annyira. Nem akarja nekünk adni a kardot, csak akkor, ha kiállunk három próbát. Hm, azt hittem, ide a gyengék jönnek, az erősek mentek harcolni Arthur oldalán. Na jó, de itt van nekünk legalább a két sérült, aki már nem sérült.
-Szerintem nektek kéne vállalnotok a másik kettőt - fordulok Mich és Horatio felé, miután egy mosollyal nyugtázom Teddy jelentkezését. - Egy szuperhős és egy X-Men, jobbakat nem is találhatnánk az erő és ügyesség feladatára, és most már sérültek sem vagytok.
Talán az ész próbájára vállalkozhatnék, de Teddy már megtette, és ki tudja, talán még mázlink is lesz vele, elvégre mágikus lény, szóval lehet, hogy ravaszabb, mint amilyennek látszik... Na jó, annál biztos ravaszabb, mert ránézésre élettelennek látszik.

_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Niamh Chinn Óir tava Empty Re: Niamh Chinn Óir tava

Témanyitás by Mich Hétf. 14 Nov. 2011, 19:16

~ Huhh a fájdalom megszűnt a seb eltűnt és teljesen kipihent vagyok. Ezt nevezem én elsősegélynyújtásnak ~ gondolom magamban.
~ Próbák? Ész, erő ügyesség. Hmm. Nos az erő biztos rám vár, ügyességre a macit tenném, észre pedig a polgármestert. Biztos van sütnivalója ha már polgármester. ~ morfondírozok miután a próbákról beszélt a Tó Hölgye.
- Nos, az erőt természetesen vállalom, erőben valószínűleg én vagyok a legjobb közülünk. Teddy, te elég ügyesen ugrándoztál eddig is, én azt szánnám neked, a polgármesterünk meg ugye biztosan nem véletlenül lett az, úgyhogy neki szánnám az ész feladatot. Horatio, neked inkább védekező képességed van azért hagytalak ki most. Ahogy jónak látjátok, ti ismeritek a saját képességeiteket, a lényeg, hogy az erő feladatot örömmel vállalom. - osztom meg a többiekkel a véleményem.
~ A kardot mindenképpen meg kell szereznünk, anélkül vajmi kevés esélyünk van Morgan ellen ~
- Tó Szelleme elfogadjuk a feltételeidet, az erőpróbát vállalom, a többit eldöntik a többiek, ki melyiket vállalja - nézek a fel rá készenállva a próbára.

_________________
_____Sidonie________Küklopsz____
Niamh Chinn Óir tava Rspic__1__www.kepfeltoltes.hu_Niamh Chinn Óir tava Rspic_www.kepfeltoltes.hu_
Mich
Mich
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 335
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Sep. 22.
Age : 37

Karakteradatok
Főkarakter: Mich
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Niamh Chinn Óir tava Empty Re: Niamh Chinn Óir tava

Témanyitás by Thorhalla Szer. 16 Nov. 2011, 11:03

Résztvevők: Mich Howard, Horatio Millvier, James L. Tengam (Tao) és Teddy

A kérdésekre egyelőre nem felelt a nő, azonban végignézett a társaságon.
- Így hát meglészen a próbákra a megfelelő személyek – mondta. – Furcsa kis szerzet tied az elme próbája, miben természetesen gondolkodni kell s megfelelni egy kérdésre. Te, ki ügyesen próbáltad áthárítani másra a feladatokat, te kapod az ügyesség próbáját s te ki önként vállalta az erőt, kapja ezt a feladatot.
Pár pillanatra elhallgatott.
- E három erény szorosan összefügg egymással, s az emberek s egyéb értelmes lényeket az összedolgozás teszi különbbé az állatoknál. Ti hárman fogjátok megoldani a problémát, egymást segítve ahhoz, hogy sikerrel járjatok. Negyedik társatok nem tehet semmit, különben a próbát elbuktátok. Szabadítsátok ki őt mielőtt belehal a sebeibe s ti nem okozhattok benne kárt.
A kezével a hátatok mögé mutat, korábban is volt ott egy hatalmas szikla, azonban most alatta egy sérült gyönyörű zöld tíz méter hosszú kelta sárkány feküdt, aki vadul próbált kiszabadulni, csapdosott mindenfelé a szárnyával, lábaival és farkával, de ezzel csak újabb és újabb sebeket kapott.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Niamh Chinn Óir tava Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Niamh Chinn Óir tava Empty Re: Niamh Chinn Óir tava

Témanyitás by Horatio Millvier Szer. 16 Nov. 2011, 11:48

Horatio sebei a víz érintéseire begyógyultak. A Tó Hölgyek próbák elé akarta állítani őket. Horatio elgondolkozott, hogy mit tegyen, de mire reagálhatott volna a többiek döntöttek, és a Tó Hölgye kiadta a feladatot. Mikor meglátta, hogy a többieknek mit kell tenni, térdre rogyott. A szikla alá szorult sárkány kimentésében nagyon is tudott volna segíteni.
- Nem. Miért nem reagáltam gyorsabban, a két képességem össze tudtam volna hangolni - mondta, majd várta, hogy mihez kezdenek a többiek, és közben reménykedett, hogy sikerrel járnak társai.

_________________
Karakterek:
- Reneszánsz: Horatio Millvier
-- NJK: Ballyedrak
Niamh Chinn Óir tava 250sc9gNiamh Chinn Óir tava 18090191567korvus
Horatio Millvier
Horatio Millvier
3. szint - 8 kredit

Hozzászólások száma : 196
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 24.

Karakteradatok
Főkarakter: Balthazar Millvier
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Niamh Chinn Óir tava Empty Re: Niamh Chinn Óir tava

Témanyitás by Godlaw / Tao Csüt. 17 Nov. 2011, 20:14

Ó, remek.
-A polgármester asszisztense vagyok, nem a polgármester, tudhatnád, ha már Manhattanben élsz - magyarázom Michnek, majd a tavi néni kiosztja a feladatokat.
-Úgy is va... MI? Már az is bűn, hogy próbálom a csapat lehetőségeit optimalizálni? - a homlokomat dörzsölöm, miközben azon gondolkodom, hogyan fogjuk megoldani a feladatot. Mikor meglátom a sárkányt, elismerően füttyentek.
-Ne is mondd... - Jegyzem meg Horationak, aztán a sárkányhoz közelítek.
-Emelő. Szükségünk van egy emelőre, és egy ékre, meg egy ellensúlyra. Egy fa kéne, betámasztjuk a szikla alá, egy nagyobb követ pedig a fa alá teszünk, így mérleghintát csináltunk, aztán a túlsó végére tesszük az ellensúlyt, egy másik nagy követ, vagy ilyesmi.
Az ötleten kívül sokat nem tudok tenni, nincs szupererőm, hogy fákat tépjek ki.
-Vagy simán fel is emelheted, Mich, ha tudod - jegyzem meg, miközben megfelelő követ keresek éknek, annak nem kell túl nagynak lenni, így én is oda tudom görgetni, már ha találok jót.

_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Niamh Chinn Óir tava Empty Re: Niamh Chinn Óir tava

Témanyitás by Teddy Pént. 18 Nov. 2011, 23:52

Meglep a nagy gyíkszerű izé, az előbb még nem volt ott és ilyet még nem láttam. Végül én kapom az ész feladatát, ami megint furcsa mert csak kérdeztem, ám miért is ne? Szeretek játszani. Mosolyogva ugrok le James válláról, majd teszek pár kört tisztes távolságból a lény körül, felmérve a helyzetet, olyan pontokat keresek ahol biztonságos megközelíteni a lényt, anélkül hogy valakit megsebesítene. Ha találok ilyet akkor végül megállok a többiek mellett.
- Ömm, ömm, ömm... - Próbálok valami értelmeset mondani, de James megelőz, és hát nem tudom hogy most átveszi-e a helyem vagy ez az ő hatásköre, valóban nem tudom mert végül is egy kérdésre számítok, ami mégsincs.
- Igen, ugyan ezt tudnám javasolni én is. - Bólogatok a szavaira, kicsit sértődötten, de legalább tudom hogy egy hullámhosszon vagyunk. Innentől viszont nem igazán tudok mit segíteni, és hát így kissé hasztalannak érzem magam. Ha találtam valami biztonságos közelítési pontot akkor arról még beszámolok nekik.

_________________
Reneszánsz: Teddy
AoA: Teddy
X-diák: Alicia Havana
Teddy
Teddy
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 498
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 04.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Niamh Chinn Óir tava Empty Re: Niamh Chinn Óir tava

Témanyitás by Mich Szomb. 19 Nov. 2011, 16:18

~ Na ez ám a próbatétel. Huhh... örülök, hogy enyém az erő feladata, mert semmi ötletem nincs hogyan kezdjük el az egészet. Szerencsére James-nek akad egy ötlete, ami elég jól hangzik ~
- A sziklát semmiképpen nem tudnám felemelni, túl nagy az én erőmnek - mondom James-nek.
Ezután kinézek egy kisebb fát, ami elég nagy ahhoz, hogy felemeljük vele a sziklát. Kitépni valószínűleg nem tudnám, ezért nekirepülök lendületből, hátha ki tudom dönteni. Próbálkozok többször is ha esetleg elsőre nem sikerülne. A fát ezután odaviszem ahol Teddy áll, és úgy néz ki biztonságos, majd úgy helyezem le ahogyan James mondja. Ha készen áll az emelő, és mindenki belegyezik, megpróbálom a fa végét olyan erővel nyomni hogy letaszítsa a sárkányról a sziklát. Az erőmbe beleadom a repülésem erejét is, úgy tolom lefelé.

_________________
_____Sidonie________Küklopsz____
Niamh Chinn Óir tava Rspic__1__www.kepfeltoltes.hu_Niamh Chinn Óir tava Rspic_www.kepfeltoltes.hu_
Mich
Mich
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 335
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Sep. 22.
Age : 37

Karakteradatok
Főkarakter: Mich
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Niamh Chinn Óir tava Empty Re: Niamh Chinn Óir tava

Témanyitás by Thorhalla Szomb. 19 Nov. 2011, 17:07

Résztvevők: Mich Howard, Horatio Millvier, James L. Tengam (Tao) és Teddy

Teddy körbejárta a sárkányt és végül sikerült egy olyan helyet találnia, ami úgy tűnt, hogy megfelelne arra, hogy oda tegyenek be egy éket, hogy azzal megemeljék a sziklát és ne sértsék a sárkányt. Közben Mich sikeresen kidöntött egy fát, amivel oda tudott menni a többiekhez. Sikerült odavinni a fát a sziklához is, de erre a sárkány vadul állt neki kapálózni és emiatt csak jobban belesüllyedt a talajba is. Ahogyan Mich próbálta lefelé nyomni a fát, hogy a sziklát megemeljétek a sárkány felett, egy ideig sikerült is, de ahogyan a sárkány már mozogni tudott a farkával kicsapta a fát a szikla alól és az újra rázuhant. A lény fájdalmasan visított fel és kezdett egyre inkább csapdosni, jobban, mint eddig. Valószínűleg a tervetek nem fog addig megvalósulni, amíg valahogyan le nem tudjátok nyugtatni a lényt.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Niamh Chinn Óir tava Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Niamh Chinn Óir tava Empty Re: Niamh Chinn Óir tava

Témanyitás by Mich Szomb. 19 Nov. 2011, 17:25

~ Jó lesz a terv, de a sárkány túlságosan izgatott ahhoz, hogy nyugton maradjon. Valahogyan el kéne vonni a figyelmét, amíg kiszabadítjuk. ~
- Teddy, próbáld meg elvonni a figyelmét! Menj a fejéhez és ott ugrándozzál előtte, de vigyázz el ne kapjon - kiáltom a többieknek - Vagy valamit találjatok ki, amivel meg tudjuk nyugtatni addig, míg lelököm róla a sziklát.
Eközben visszaillesztem a fát a helyére, de nem csinálok vele semmit egyelőre. Megvárom amíg a többiek sikeresen lenyugtatják, vagy elvonják a figyelmét elég időre. Ha ez megtörténik, akkor ismét megpróbálom leemelni a sziklát róla, beleadva minden erőmet és repülésemet is. Az előző próbálkozás sikeres lett volna, úgy éreztem le tudnám róla emelni, ha kicsit nyugton maradna.

_________________
_____Sidonie________Küklopsz____
Niamh Chinn Óir tava Rspic__1__www.kepfeltoltes.hu_Niamh Chinn Óir tava Rspic_www.kepfeltoltes.hu_
Mich
Mich
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 335
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Sep. 22.
Age : 37

Karakteradatok
Főkarakter: Mich
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Niamh Chinn Óir tava Empty Re: Niamh Chinn Óir tava

Témanyitás by Godlaw / Tao Szomb. 19 Nov. 2011, 17:38

A tervünket elég jól összeállítjuk, de mégsem járunk sikerrel, a sárkány ideges, fél, és egyfolytában csapkod, aminek hatására csak még rosszabb helyzetbe kerül.
-Teddy, inkább nyugtasd meg a sárkányt, ha ugrálsz előtte, az csak feldühíti! Téged nem fog ellenségnek tekinteni, sem élelemnek, talán sikerülhet.
Újra megpróbálom a követ a helyére gördíteni, ezúttal úgy, hogy az erőkar megfelelő legyen ahhoz, hogy Mich könnyebben emelhesse meg a sziklát. Ahogy elnéztem, az előbb küszködött azért, szóval nem árt, ha trükközünk egy kicsit.
Ha Teddy elkezdi megnyugtatni a sárkányt, és sikerrel is jár nagyjából, akkor segítek a helyére rakni Michnek a fát, és besegítek én is a húzásban. Valószínűleg az én normális erőm eltörpül az ő szupererejéhez képest, de azért rácsimpaszkodok a fa végére, és teljes súlyommal húzom lefelé, talán ez is számít valamit.

_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Niamh Chinn Óir tava Empty Re: Niamh Chinn Óir tava

Témanyitás by Teddy Vas. 20 Nov. 2011, 23:11

- Oké oké. - Mondom a két embernek válaszul, és hát igen az ugrándozás valószínűleg csak hergelné. Sarkon fordulok úgymond, és óvatosan megközelítem a sárkány fejét. Megállok persze egy biztonságos távolságra, majd óvatosan intek az egyik kezemmel
- Szia, Teddy vagyok, mondták már hogy mennyire aranyos vagy? - Nem, nem tartom aranyosnak, de haza vinném szívesen, az egyetlen gond: nincs hova haza vinnem.
- Ssssssh! Ne félj, semmi baj, nem bántunk téged, nem dehogy eszünk ágában sincs, mi csak segítünk neked kiszabadulni ezalól a nagy csúnya szikla alól. Nem lessz semmi bajod, sőt! csak jobban fogod magad érezni, ígérem neked, és amit én ígérek abban biztos lehetsz, hogy betartom. Szóval nyugi kiscserkész, gyorsabban túl leszel rajta mint azt hinnéd, mert mire észreveszed már vége is. - Sokat tudok beszélni, most pedig meglehetősen lágyan is. Ha működik a dolog, és megnyugszik, felemelem felé lassan a két kezem, s nagyon, nagyon lassú léptekkel közelebb megyek, természetesen ezt mind beszéd közben, és csak ha működik, és nem hergelem vele. Ha sikerül olyan közel jutnom, akkor még a fejét is megsimogatom, csak óvatosan, nehogy rosszul süljön el a dolog, hiszen nem megrémíteni akarom, csak éreztetni vele hogy mennyire szeretem attól függetlenül hogy nem tudom hogy ki ő. Ó meg persze azt sem akarom hogy valamelyik társamnak baja essen miattam.
Teddy
Teddy
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 498
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 04.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Niamh Chinn Óir tava Empty Re: Niamh Chinn Óir tava

Témanyitás by Thorhalla Hétf. 21 Nov. 2011, 09:35

Résztvevők: Mich Howard, Horatio Millvier, James L. Tengam (Tao) és Teddy

Teddy elindult a sárkányhoz, az először még mindig csapdosott tovább, de amikor meghallotta a maci hangját, akkor lassanként abbahagyta, eleinte Teddy-t próbálta elkapni, majd mikor érezte, hogy valami furcsaság van a lénnyel szaglászni kezdte teljesen érdeklődve. Így a két férfira nem is figyelt, akik közben sikeresen beállították a követ és a fát az emeléshez. Eközben Teddy megérkezett a sárkányhoz, aminek megtudta simogatni a fejét, erre a lény, mint egy nagyra nőtt kutya pofán nyalta a plüssállatot teljesen eláztatva a nyálával és Teddy eldőlt erre, de a sárkány továbbra sem bántotta. Ebben a pillanatban sikerült a követ legördíteni egy erőteljes mozdulattal a sárkányról, mire a kő, a sárkány és a kitépett fa eltűnt. Csak a szikla maradt a helyén és Teddy sem volt immáron nyálas. A Tó Hölgye felnézett a trióra és a mellette a víz felett egy meseszép kard kezdett el lebegni, a legendás Excalibur.
- Kiérdemeltétek s már tudom, tényleg Arthus küldött titeket. Vigyétek s siessetek társaitokra nagy vész leselkedik.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Niamh Chinn Óir tava Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Niamh Chinn Óir tava Empty Re: Niamh Chinn Óir tava

Témanyitás by Teddy Hétf. 21 Nov. 2011, 19:14

Bár a nagyra nőtt hüllő először megpróbál elkapni, de hamar átveszi nála a helyét a kíváncsiság, mikor közelebb érek, bebizonyosodik hogy a szimpatizálás kölcsönös, mert kapok egy képen nyalást, ami fel is dönt, ám ez valahogy nem zavar, attól függetlenül hogy majd csavargathatom ki magamból a nyálat, vagy mégsem? Nem, ugyanis a kő legördülése után eltűnik, ami kicsit elszomorít.
- Szerettem volna megtartani. - Mondom egy szomorkás sóhajjal, majd kissé lassan, de vissza mászok James vállaira, már ha nem ellenkezik. Igyekszem magam túltenni a dolgon, gyanítom hogy úgysem adná nekem a nő. Amikor meglátom a lebegő kardot, nos elég gyorsan elfelejtem a sárkányt, s kicsit pattogva kinyújtom a karjaim.
-Ó-ó! Had vigyem én, léccccciiiii! - Mondom már szinte kicsit könyörögve, bár nem tudom hogy elbírnám-e, ha nem, és kicsúszik a kezemből, és esetleg beleáll James lábába, akkor az kicsit cink.
Teddy
Teddy
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 498
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 04.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Niamh Chinn Óir tava Empty Re: Niamh Chinn Óir tava

Témanyitás by Horatio Millvier Hétf. 21 Nov. 2011, 19:54

Horatio figyelmesen szemlélte a társai munkáját. A két férfi egy fát, és egy sziklát hozott, hogy leemeljék a sárkányról a hatalmas sziklát. Mikor nekipróbálkoztak, úgy tűnt, hogy sikerülni fog, de amint a szikla elég magasra emelkedett a sárkány kapálózni kezdett, és kilökte a farönköt a kő alól. Ezek után Teddy próbálkozott megnyugtatni, amely sikeres is volt, mire a többieknek sikerült a sziklát legördíteniük a sárkányról. A sárkány ekkor eltűnt, és a tó felett megjelent az Excalibur. A Tó Hölgye pedig engedte, hogy elvigyék. A plüssmaci felajánlotta, hogy viszi a kardot. Erre Horatio elismerő mosolyt küldött felé.
- Az biztos, hogy belevaló egy mackó vagy. De szerintem túl nehéz lenne számodra - mondta barátságosan, majd a Tó Hölgyéhez fordult.
- Én szívesen elviszem a kardot - ajánlotta fel, majd várt.

_________________
Karakterek:
- Reneszánsz: Horatio Millvier
-- NJK: Ballyedrak
Niamh Chinn Óir tava 250sc9gNiamh Chinn Óir tava 18090191567korvus
Horatio Millvier
Horatio Millvier
3. szint - 8 kredit

Hozzászólások száma : 196
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 24.

Karakteradatok
Főkarakter: Balthazar Millvier
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Niamh Chinn Óir tava Empty Re: Niamh Chinn Óir tava

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 2 oldal 1, 2  Next

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.