Közösségi és ifjúsági szoba

1 / 5 oldal 1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Közösségi és ifjúsági szoba Empty Közösségi és ifjúsági szoba

Témanyitás by Thorhalla Szer. 13 Jún. 2012, 10:13

Minden szinten, ahol lakószobák találhatóak - azaz az elsőn és a másodikon - a folyosó végén található egy ifjúsági szoba. Egy nagyobb tanteremnek is megfelelne, a helységben kényelmes kanapék vannak, asztalok, néhány számítógép, tv, könyvek és társasjátékok. Ezekben a helységekben legalább harminc fő is kényelmesen elfér. A diákok közül sokan szokták itt tölteni a délutáni szabadidejüket, beszélgetés, játszás, vagy épp tanulás miatt.
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Közösségi és ifjúsági szoba Empty Re: Közösségi és ifjúsági szoba

Témanyitás by Tyranis Pént. 22 Jún. 2012, 11:10

//Előzmény: Első emeleti folyosó//

Miután a tanárt otthagyták és elért a folyosó végén levő szobába benyitott és körbenézett. Egyelőre úgy tűnt, hogy senki sincs bent, hanem teljesen övék lesz a helység. Az egyik fotelhez ment és oda dobta le magát, a lábát pedig az asztalra tette fel, a kezeit a tarkója mögött fűzte össze és kényelmesen helyezkedett el.
- Már csak napsütés és koktélok kellenének – mondta.
Nah meg bikinis lányok, de úgy érezte, ha ezt hangosan kimondaná, akkor még elképzelhető, hogy egy-két pofon gazdája is lenne, mert néhányan magukra vennék ezt az annyira nem is ártatlan célzást. Miközben jöttek befelé még több tanár és volt Testvériséges tag kezdett odakint korzózni, így most már az esélye annak, hogy ők odakint lehessenek szinte a 0-ra csökkent. Így valamilyen terv kellett ehhez, bár az előny volt, hogy a tanárok és felnőttek kísérgetik majd őket. Ezzel nagyban lehetett trollkodni, igaz ez előtt még Alicia-t tesztelni kellett, hogy mennyire is lenne benne az olyan dolgokban, amiket ő maga és EssEx megtenne. Láthatóan a kinti két liba egyáltalán nem, pedig az elején még reményteljesnek látszott az őszike.
- Valakinek valami ötlete, hogy mit is tegyünk, mivel foglaljuk le magunkat a politikai fogság kellős közepén? – kérdezte a lányokat.
Tyranis
Tyranis
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1607
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Dec. 27.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1127-tyranis https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Közösségi és ifjúsági szoba Empty Re: Közösségi és ifjúsági szoba

Témanyitás by Szehmet Pént. 22 Jún. 2012, 18:22

A diákokról "gondoskodó" hölgyemény megpróbált valami rövid magyarázattal előállni, de EssEx továbbra sem látta több értelmét a dolognak, mint először, de csendben maradt, míg meg nem érkeztek az új helyszínre. Nem, az hogy annak a csajnak az volt a múltja, nem jelenthette azt hogy az ő jövőjük is egyben, s míg be nem következik a saját jövőjük, nem is tanulhatnak róla.. nem tudhatnak róla semmit. Még az ezósok sem a kártyáikkal, szellemeikkel csiribúikkal.
-Van tehát egy jövőszökevény járőrünk... meg random generált ellenségek.- foglalta össze, anélkül, hogy körülnézett volna, majd elindult Jonah felé, hallva óhaját, és félig-meddig áthajolva a fölötte, felkapcsolta az olvasáshoz szánt lámpát, és egy nyugis mozdulattal rácsapott a búra részre, hogy irányba állítsa: Jonahra.
-Tessék a napfényed, de koktéllal nem szolgálhatok. Csak nyalókával.- ekkor nézett csak körbe, és nem is ácsingózott egy helyben. A gépeken kicsit elidőzött a tekintete, a többi dolgon átsiklott. Egy pillanatra felrémlett benne, milyen király lenne a gépekkel alkotni valami zűrzavart, de letett róla, ahogy Jonah feltette a kérdést.
Lazán felpakolta a hátsóját egy asztalra, majd kivárt. Érdekelte, kreatívak-e a lehetséges újoncaik.
Szehmet
Szehmet
Az Oldal Lelke

Hozzászólások száma : 444
Hozzászólások régi : 1172
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 30 kredit
Aktuális szint/kredit : 11. szint - 30 kredit
Reputation : 1
Join date : 2011. Aug. 08.
Age : 25
Tartózkodási hely : NewYork Piramis

Karakteradatok
Főkarakter: Szehmet
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Közösségi és ifjúsági szoba Empty Re: Közösségi és ifjúsági szoba

Témanyitás by Teddy Pént. 22 Jún. 2012, 19:36

Egy rövid séta, és máris megérkezünk erre a… Nos nem is tudom már hogyan hívják, igaz az előbb volt róla szó, de őszintén szólva nem a nevére koncentráltam, meg hát nem is tudom, voltam már itt egy párszor, de igazából ilyen téren még sosem foglalkoztam vele különösebben… Mindegy, a lényeg hogy itt vagyunk, és amíg a többiek lefoglalják magukat, nos én kihasználva a hely különös csendességét, mely abból adódik, hogy most csak a miénk, oda lépek az egyik könyvespolchoz, majd pedig… Csak nézek rá, magamban azon tűnődök hogy most megéri-e kutatni valami kertészkedéssel kapcsolatos könyv iránt, avagy sem? Lassan fentebb csúsznak a szemöldökeim, ugyan azt az unott fejet vágom, csak így még látszik rajta egy kis agyalás is, s ez így megy pár hosszas másodpercig, amíg végül úgy döntök, hogy most inkább lusta vagyok, így hát amilyen gyorsan jött a könyv olvasás ötlete, olyan gyorsan túl is lépek rajta, és elfordulva a polctól, leteszem magam az egyik kanapéra, amin ha fáradtabb lennék, talán még aludni is tudnék, de igazából nem vagyok fáradt. Amúgy így belegondolva, ez a hely… Az egész suli, nos nem igazán lesz egy hamar ismét zsúfolt, úgy értem, kint eléggé zűrösek a dolgok, és aki bejárós, nos az megszívta, nem mintha suliba járni egy hű de élvezetes élmény lenne, főleg nem egy suliban lakni, úgyhogy… A rohadt mázlisták! Kényszerszünet… Csak az életüket kell menteniük, de az már igazán mellékes. Hátra hajtom a fejemet, lehunyom a szemeim, majd pedig igazából csak hallgatom hogy miről beszélnek, vagy beszélhetnek, de… Nos nem igazán folyik még a társalgós része a dolognak, igazából felmerül egy kérdés, de arra csak a tarkómat tudnám vakargatni, és válasz sem igazán érkezik rá, így hát mondanom kéne valamit, hogy ne legyen kínos hallgatás a vége, és nekem már van is egy jó sablonosan beváló módszerem az ilyesmire.
- Politikai fogság? - Igen pontosan! Egy jó minőségű kitérő válasz, kérdés formájában, amúgy meg tényleg érdekel, hogy mire is gondolt pontosabban, mert hát politikai fogság… Ha valamiféle katonák lennénk és raboskodnánk valahol egy munkatáborban, vagy ilyesmi, akkor érteném hogy mire mondja, de igazából most lövésem sincs, és érdekel a válasza is, bár ennek nem sok jele van, mivel hogy a plafont bámulom, vagyis azt bámulnám ha nyitva lennének a szemeim, de akkor is felfele nézek.
Teddy
Teddy
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 498
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 04.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Közösségi és ifjúsági szoba Empty Re: Közösségi és ifjúsági szoba

Témanyitás by Tyranis Szomb. 23 Jún. 2012, 12:06

Jonah bólintott EssEx-nek, bár ha csak ennyi lenne, ha pechük van, a másik két jövő szökevény is itt lebzsel valamerre. A kezét a szeme elé emelte, ahogyan a lány felé irányította a lámpát és a fény a szemébe világított. Csak egy pillanatra fintorodott el, majd a nyalókás kérdés után elvigyorodott egy pillanatra.
- Végül is, adhatsz egyet – mondta.
Ha megkapja EssEx-től, akkor kibontja és neki is áll elfogyasztani. Felvonta a szemöldökét és Alicia felé fordult, komolyan nem tudta a lány, hogy mit is jelnet a politikai fogoly? Ezt saját maga már azelőtt is tudta, hogy bármilyen politikai, vagy jogi könyvet a kezébe vett volna. Elég volt csak ránézni és már egyértelmű lehetett volna, hogy valamilyen lázadásról volt szó.
- A politikai fogoly olyan személy, akit azért tartanak fogságban, aktuális esetben szobafogságon, mert ellenszegült vagy bírálatot fogalmazott meg saját országának vezetésével, jelenleg oktatási rendszerével és tanáraival szemben.
Továbbra is a lányt figyelte, hátha abbahagyja a plafon „nézését” és mond valamit, mert különben megint csalódnia kell, hogy járnak értelmes diákok is a suliba.
- Nos, ötlet? – kérdezte újra.
Tyranis
Tyranis
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1607
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Dec. 27.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1127-tyranis https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Közösségi és ifjúsági szoba Empty Re: Közösségi és ifjúsági szoba

Témanyitás by Cassandra Kerst Szomb. 23 Jún. 2012, 20:02

//Előzmény//
Ahogy belépek a helyiségbe, elámulok a számtalan időtöltési lehetőségen. Kicsit később érek be mint a többiek, mivel eleve később indultam, és a folyosón lévő szobákon lévő esetleges névtáblákat olvasgattam, meg bámészkodtam, és gondolataimba merültem. Eszembe jutott a két legjobb haverom, és a sok rosszaság amiket együtt elkövettünk, és a sajnálatos tény, hogy az elmúlt három napban nem volt még időm velük beszélni laptopon keresztül. Így mikor belépek, még mindig Dale és Peter jár az eszemben.

Mivel a többiek nem válaszoltak arra, hogy baj-e, ha velük tartok, belépve köszönök még egyszer, hátha nem is hallották, illetve nem vették észre, hogy ott slattyogok a nyomukban. - Hellóka, remélem nem baj, ha csatlakozok én is, legalább egy szendvics erejéig - vigyorgok rájuk, majd még egyszer körbenézek, és megcélzok egy szendvicses tálat.
Cassandra Kerst
Cassandra Kerst
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 41
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. May. 29.
Age : 32

Karakteradatok
Főkarakter: Cassandra Kerst
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Delynir

Vissza az elejére Go down

Közösségi és ifjúsági szoba Empty Re: Közösségi és ifjúsági szoba

Témanyitás by Teddy Szomb. 23 Jún. 2012, 20:49

Miközben pihentetem a szemeimet - Ami így meglehetősen jól esik, egyszerűen már úgy éreztem, hogy kérgesek, s így, hogy felfelé nézek, valamint hogy még csukva is vannak, egyszerűen mintha egy lágy patak futna át rajta, s nedvesítené meg a kiszáradt, töredezett felszínét. Igazi felüdülés ez most, s ha nem lenne éppen beszédtéma, talán képes lennék itt helyben elaludni, hiszen végül is minden megvan hozzá, ami most kell nekem, kényelmes hely, társaság, és tűrhető hangulat. Azonban nem engedhetem meg magamnak azt a luxust, hogy így egyszerűen álomba zuhanok, hiszen bár sikerült korábban jó kitérő választ adnom, a kérdés attól sajnos még továbbra is él, s nem sikerült tovább menni egy másik témára. Halk sóhajtással emelem a tekintetem a srácra, bár kissé kellemetlen így hirtelen kinyitni a szemeimet, és megfordul a fejemben hogy esetleg meg kéne dörzsölnöm, de eléggé gyorsan elvetem az ötletet, igazából bármiféle nyomós indok nélkül, vagyis de, talán mégiscsak van egy nyomós indok amellett, hogy ne csináljak a szememmel ez semmit, ez pedig nem más, mint a lustaság, ami továbbra is eléggé erősen ott munkálkodik a fejemben. Ama bizonyos elfoglaltsággal kapcsolatos kérdésen, most könnyen láthatóan elgondolkodom, azon információk töredékei alapján, melyek eljutottak az előbb elmondott dolgokból, nos azt hiszem talán hogy végül is van egy olyan válaszom, amit az agyam spontán dobott ki, és ilyen állapotban valahogy nem is tűnik annyira rossznak, mert hát minden jobb mint egy helyben ülni, és szép lassan bealudni, még ha arra is lenne most szükségem. Már nyitom is a számat, ám mielőtt még egy hangot is kipréselhetnék rajta, egy újabb szeméjre leszek figyelmes, és persze felé is fordítom a tekintetemet… Valóban nem is új, igaz, még ezelőtt nem találkoztam vele, mármint de, néhány perce a folyosókon, de úgy jobban még nem volt alkalmam megismerni, és eddig nem látszik olyan vészesnek, mint az a másik aki felhúzva az orrát tovaballagott, most azonban nem töltök vele időt, majd ha végre elmondtam ami megfogalmazódott bennem, nos majd akkor visszatérek rá, ez pedig nem lesz sokára, végül is eléggé gyorsan le lehet ezt tudni.
- Nos, ha foglyok vagyunk, akkor csináljuk azt, amit egy „erős” fogoly tenne most, lázadjunk. - És komolyan ez az első dolog, amit az agyam egy kisebb gondolkodás után kidobott, bár nem tudom hogy ez mond-e valamit a többieknek, lehetségesnek látom hogy majd csak lehurrogják amit mondtam, de az is lehet hogy nem, ez majd hamarosan kiderül, most azonban vissza nézek a lányra.
- Alicia Havana. - Mutatkozok be meglehetősen szolidan, a lánytól pedig nem várom el ugyan ezt, ő már korábban megtette, csak akkor annyira nem figyeltem rá, na de majd legközelebb, bár még egyszer kétlem hogy bemutatkozna, mert minek? Max ha olyan személynek bizonyul, hogy egyszerűen nem bírom majd megjegyezni a nevét, akkor lehet majd erre szükség, vagy ha egyszer olyan fordulatot vesz az életem, hogy elfelejtek mindent, amit addig megtanultam… Hmm, ebbe ijesztő egy kicsit belegondolni, és erről pedig az jut eszembe, hogy még ennek a másik nőnek sem igazán mutatkoztam be, de így már ő is tudja a nevem, és magamat ismételni nem fogom.
Teddy
Teddy
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 498
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 04.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Közösségi és ifjúsági szoba Empty Re: Közösségi és ifjúsági szoba

Témanyitás by Szehmet Pént. 29 Jún. 2012, 21:32

Természetesen nem tagadja meg a nyalókát Jonahtól,, és ő is kényelmesen elidőzik a magáéval, míg meg nem hallja a szendvics szót.
-Szendvics! Ez az!-csap a homlokára. Ezt felejtette el, pedig mikor odakinn emlegette, már tartott attól, hogy akkorát kordul a gyomra, hogy Jonah mesterkedései nélkül is összedől a ház. Fürgén elkocogott a legközelebbi tálig, majd hosszas válogatás után kivette a kiszemeltjét, majd hasonlóan az előbbihez, elhelyezkedik, és majszolni kezdi.
-Örülünk, hogy itt vagy. Összeállt a haditanács- meséli két falat között.
-Lázadááás... hm...-biccent. Tetszetős ötlet, és mivel éhségsztrájkkal semmire nem mennének jelenleg, a szendvicsezést nem fenyegeti veszély.
-Vagy egy képesség összeadásos célzott támadás a "Fej" ellen.-forgatta az ötletet. Ehhez kellett Jonah.. ő ismerte az itteni viszonyokat, és kellettek a még nem ismert képességek. Most, lehetőség adódott rá, hogy ne csak a srácok bevállalósságát tudják meg, hanem végre a képességeiket is megismerje.
-Egy komolyabb erődemonstráció, hogy ne csak kisdiákok legyünk a tömegben, hanem fogják, hogy nem utasítgathatnak minket csak úgy. Számoljanak velünk ha nyugalom van, vagy ha baj.- nem akart olyan helyen ücsörögni, ahonnan nem követheti az eseményeket. És egy kis arcoskodás, erőfitogtatás nem szabad, hogy gondot okozzon a hősöknek. Nem többet, minthogy felébredjenek.
-Vagy valami nagy meglepetés kell csendben.
Szehmet
Szehmet
Az Oldal Lelke

Hozzászólások száma : 444
Hozzászólások régi : 1172
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 30 kredit
Aktuális szint/kredit : 11. szint - 30 kredit
Reputation : 1
Join date : 2011. Aug. 08.
Age : 25
Tartózkodási hely : NewYork Piramis

Karakteradatok
Főkarakter: Szehmet
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Közösségi és ifjúsági szoba Empty Re: Közösségi és ifjúsági szoba

Témanyitás by Tyranis Szomb. 30 Jún. 2012, 10:14

Jonah felnézett, amikor az utolsó lány is beérkezett a helységbe, aki eddig odakint volt a folyosón. Szóval mégsem a másik csapat után ment, hanem ide jött. Talán, talán még sem volt annyira veszve minden, mint elsőre gondolta volna. Látta, hogy többen a szendvicsek felé vették az irányt, ami saját magát illette nem volt éhes egyelőre egyáltalán. Bár felmerült benne, hogy ki tudja, hogy meddig lesznek odakint démonok, és nem tudta, hogy a suli készletei mennyi időre elegendőek, így nem is lett volna olyan hülyeség, ha szerez magának egy-két szendvicset a későbbi, vészterhes időkre.
A fiú szélesen vigyorodott el, amikor Alicia végre kimondta a varázsszót, hogy lázadjanak. Előrenyújtotta a kezeit, ott fűzte egybe az ujjait, majd ropogtatta meg azokat. Ezzel egy időben még feljebb is ült a fotelből, amiben ült. Noha odakint sok tanár volt, de imádta a lehetetlen kihívásokat és ez is jócskán annak tűnt.
- És te őszike, benne vagy egy lázadásban a politikai fogság ellen? – nézett fel Delyth irányába.
Bólintott EssEx irányába, a fejében pedig máris kezdett összeállni valami, amivel mehettek volna valamire.
- Kellenek a képességeitek – nézett a két vele egykorú lányra, hiszen nekik nem tudta a képességeiket.
Azok pedig kellettek ahhoz, hogy bármilyen tervet össze tudjanak hozni, végül vigyorogva nézett EssEx irányába.
- Mond csak a szobákban levő hálózatban levő hangszórókat tudod használni egy rádióadáshoz, hogy a terv minden diákhoz eljusson? – kérdezte.
Tyranis
Tyranis
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1607
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Dec. 27.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1127-tyranis https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Közösségi és ifjúsági szoba Empty Re: Közösségi és ifjúsági szoba

Témanyitás by Cassandra Kerst Hétf. 02 Júl. 2012, 20:08

Amikor a lány Aliciaként bemutatkozik biccentek neki, rámosolygok. - Enchanté - közlöm szörnyű francia kiejtéssel és egy vigyorral.
Lázadás? A gondolat izgalommal tölt el. De azért kicsit bizonytalan is vagyok, bár úgy látszik három társam rögtön rákap az ötletre.
Mikor EssEx bővebben kifejti gondolatait a 'lázadás' kivitelezéséről, van ami szimpatikus, van ami kevésbé. Nem szeretném, ha bárki megsérülne.
- Hát én még csak nemrég értem ide, és annyira nem ismerem az iskola vezetését, a tanárokat. Nincs semmi személyes ellenérzésem irántuk, de az nekem se tetszik, hogy be akarnak zárni minket, még ha a 'saját érdekünkben' teszik is. Megpróbálhatnának egyeseket bevonni, saját felelősségre, bár én csak 15 leszek és a képességem se túl harcképes, szóval nem sokat segíthetnék... de legalább tájékoztathatnának minket pontosan a helyzetről, meg hogy mit várhatunk. Nem bírom ezt a csöndben szobáinkban kuksolást - fejtem ki érzéseim, és az addigi vigyorom eltűnik és egy töprengő szemöldökráncolás veszi át a helyét. Befejezem a szendvicsem, majd még némi gondolkodás után Jonahra nézek:
- Benne. De nem szeretném, hogy bárkinek is baja essen - ez a kikötés szokásos volt, mikor Pete-tel és Dale-lel terveztük meg az akcióink. A gondolatra ismét kiül egy vigyor az arcomra, és a levegőbe emelkedek és kicsivel a padló felett lebegve maradok. - A képességem mint mondtam nem túl harcképes, de bizonyos helyzetekben jól jöhet.
Cassandra Kerst
Cassandra Kerst
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 41
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. May. 29.
Age : 32

Karakteradatok
Főkarakter: Cassandra Kerst
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Delynir

Vissza az elejére Go down

Közösségi és ifjúsági szoba Empty Re: Közösségi és ifjúsági szoba

Témanyitás by Teddy Hétf. 02 Júl. 2012, 20:38

Nos, úgy tűnik hogy tetszik a többieknek a hirtelen ötlet, ami talán a nemrég átélt órának köszönhető, hiszen ott is pont ezt csináltuk, igaz ott az akaratunk ellenére cseppentünk bele a dologba, de működött, és ha ott mertem, és még jól is esett, akkor itt miért ne merném? Hiszen itt még csak fejbe se lőnének érte, nem úgy mint ahogyan ott megtették volna, így hát azt hiszem hogy komolyabb dologtól tartanom sem kell, mert hát mi lehet, kirúgnak? Azzal csak közelebb juttatnának ahhoz, amiért az apám ide küldött, mert hát egy átlagos bentlakásos iskolában könnyebb lenne ténykedni, bár kétlem hogy egy támadás közepén kitessékelnének az épületből, az kegyetlenség lenne, és az konkrétan egy gyilkosság is lenne a részükről, legalább is nagy valószínűséggel, és kétlem hogy bármely is tudna úgy élni közülük, hogy megöltek, vagy megölettek egy gyereket, vagy hogy nem léptek közbe, szóval igen, azt hiszem nem kell tartanom tőle, hogy kidobnak jelen helyzetben, nem mintha amúgy tartanék tőle, na de elég ebből, nem ragozom tovább. A bemutatkozásomra érdekes reakció érkezik, amire lassan felvonom az egyik szemöldökömet.
- Hogy mondod? - Lövésem sincs, hogy mit jelenthet, remélhetőleg elmagyarázza majd és a kérdésemet hallva nem csak megismétli még egyszer, az eléggé kellemetlen lenne, és magyarázhatnám hogy „ azért kérdeztem mert nem tudom hogy mit jelent, csak így volt kedvem feltenni a kérdést „. A következő ami bejelentésre kerül, az nem más, mint hogy… Nos szükség lenne a képességeink ismertetésére, és hát ezzel nincs problémám, bár nem tudom hogy az enyémmel mit lehetne kezdeni ilyen téren, valószínűleg semmit, mert hát mi? Növényeket növesztek és igazából ennyi, semmi extra nincs benne, bár lehet hogy nekik eszükbe jut róla valami használható, mármint ahol érvényesülni tudnék vele, de erősen kétlem, nem azért mert kételkedem az intelligenciájukban, egyszerűen csak kétlem.
- Nos, az én adottságom sem egy igazán harcra kitalált dolog, tulajdonképpen koncentrációval képes vagyok megnöveszteni a növényeket, minél kisebb, annál gyorsabban, meg függ attól is, hogy mennyivel próbálkozok egyszerre. - Eléggé érthetően magyaráztam el, bár szívesen be is ,mutatom, gyorsan végig nézek a szobán, majd pedig a tekintetem megállapodik az első növényen (mert feltételezem hogy vannak szobanövények a szobában ), ha figyelnek, felé bökök a fejemmel, majd pedig koncentrálni kezdek, és egy évvel megöregítem a kiszemelt „ áldozatot „, bár ez nem egy hű de nagy látványosság, de egy szobanövény esetében könnyedén felfedezhetőek a különbségek egy ilyen után, nem úgy mint például egy parkban lévő bokornál, vagy inkább fán, és ez még könnyedén is megy.
- Kétlem hogy mentek velem ilyen téren bármire is, de ha van ötlet akkor hallgatom. - Nos igen, konkrétan kimondtam azt, amin pár perccel ezelőtt gondolkodtam, vagyis inkább csak átsuhant a fejemen mint egy futógondolat.
Teddy
Teddy
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 498
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 04.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Közösségi és ifjúsági szoba Empty Re: Közösségi és ifjúsági szoba

Témanyitás by Szehmet Pént. 06 Júl. 2012, 22:52

-Nos, nem hiszem, hogy gondot fog okozni.- biccent Jonah kérdésére. Kíváncsi mi is foroghat abban a tekervényes agyban, ami a pomádészínű hajzat alatt zakatol, de a többieket végig hallgatva, illetve bemutatóikat megcsodálva, és addig elmajszolva pár szendvicset, ő is hozzá teszi:
-Sérülést én sem akarok. Kihívást a bohócruhás hősöknek, azt igen.. de semmi veszélyeset. -és ezzel el is gondolkozik egy kicsit
-Nem lenne mondjuk rossz besurranni az igazgatóiba és bepoloskázni.. vagy lenyúlni valami kacatot, aminek hasznát vehetjük a következő akciókban.- Két új pajtásuk, még ha képességeik gyengék is, jó csapattagnak tűnnek, és a "gyenge" képességek Jonah vezérlete alatt, EssEx biztosra vette, komoly ütőkártyákká lehetnek. Már csak azt kellett kitalálni, mi lenne hasznukra, a tervezett rosszalkodások közül.
-Ha jól alapozzuk a nagy belépőt, nem fognak tudni mit tenni ellenünk.- kicsit sajnálta, hogy nem volt lehetőség előzetes terepszemlére, de ezt a pillanatot kellett megragadni, ezt a zűrzavart, aminél jobbat nem is kívánhattak volna... és talán Jonah ismerte is a helyet. Jobban mint vágyott rá.
- Na.. Jonah, te nagy stratéga... rajtad a világ szeme.
Szehmet
Szehmet
Az Oldal Lelke

Hozzászólások száma : 444
Hozzászólások régi : 1172
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 30 kredit
Aktuális szint/kredit : 11. szint - 30 kredit
Reputation : 1
Join date : 2011. Aug. 08.
Age : 25
Tartózkodási hely : NewYork Piramis

Karakteradatok
Főkarakter: Szehmet
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Közösségi és ifjúsági szoba Empty Re: Közösségi és ifjúsági szoba

Témanyitás by Tyranis Szomb. 07 Júl. 2012, 11:52

- A hölgyek félreértettek – mondta.
Nem értette, hogy miért kellett egyből arra gondolni, hogy a képességek kellenének a lázadáshoz és a mókához. Itt volt például ő, már akkor fejtörést okozott mindenkinek, amikor éppen csak lábra állt és járni tanult, és sehol sem volt a képessége. A Collegiate-ben okozott és még akkor sem volt képessége.
- Nem a csíny miatt kell a képesség – fejtette ki. – Sőt, képesség nem is kell hozzá, ez a baj a mutánsokkal és egyebekkel. Mert van erejük, máris azt akarják mindenre használni és beszűkül a látásterük, begyöpösödnek és nézzük meg hova jutnak. Ott a tanári kar. Nem a képesség a fegyver, hanem ez!
Bökte meg a fejét, hogy rámutasson a lényegre, ami szerinte az volt. Volt jó néhány ötlete, olyanokkal is tele volt, ami nem okoz sérülést, persze bele kellett kalkulálni, hogy történhet, de az mellékes volt.
- Kezdve azzal, hogy beosonunk Bestia laborjába, hozzá járok órára, így bejutni nem nehéz – mondta. – Az tele van mindenféle király dolgokkal! Rajtam kívül is bizonyára ért valaki olyan szinten a kémiához, hogy tudja, miket kell összeönteni egy füstbombához. Vagy ahhoz, hogy az egész terem habbal legyen elárasztva. De még a szárazjég generálta füst is megteszi.
Megköszörülte a torkát.
- Szóval – folytatta. – Betörünk a laborba, elhozunk mindenféle ilyen dolgot, aztán kell valakit találni, aki ért az időzítők készítéséhez, a megcsinált bombákat elhelyezzük az iskola területén, aztán BUMM! Az időzítő bekapcsol és a teljes iskola füsttel és habbal lesz elárasztva!
Tyranis
Tyranis
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1607
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Dec. 27.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1127-tyranis https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Közösségi és ifjúsági szoba Empty Re: Közösségi és ifjúsági szoba

Témanyitás by Cassandra Kerst Szer. 11 Júl. 2012, 00:12


- Öhm, úgy értem örülök, hogy megismertelek, szörnyű francia kiejtéssel - válaszolom vigyorogva Aliciának. Apu tanítani próbált franciául, de nem sok minden maradt meg. Pár szót tudok, azt is a nyelvet gyalázva ejtem ki. Persze ez nem akadályoz meg abban, hogy használjam a "nyelvtudásom", ahhoz túl jó poén idegen nyelvű szavakat használni.
Alicia növényes képessége nagyon bejön és a bemutatóját meg is tapsolom lelkes úúú-zással kísérve. A növény nem nő gigantikus méretűre, de a változás szemmel látható. Szeretem a növényeket, meg úgy általában minden élőlényt, kivéve a köcsög embereket, de hát...azt hiszem azokat senki se bírja...
- Nagyon tetszik a képességed, Alicia - jegyzem meg neki. - Nagyon hasznos és jópofa! Elteszel pár magot, kikelteted őket és terülj, terülj asztalkám - lelkendezek.

Örülök, hogy EssEx se akar semmi másokra ártalmasat, és a példának felhozott rosszaságokat elkövettük már párszor a sulimban, sőt, talán rosszabbakat is, de azok is legfeljebb csak magunkra voltak veszélyesek..nagyrészt. Az ötletek mindenesetre tetszenek. Biztos a többi diák is beszáll a dologba, ha valami vicceset találunk ki, legalábbis ebben reménykedem. Vagy legalább ne köpjön be senki...az gáz lenne.
- A képességeddel tudod a rádiókat erre rávenni, vagy csak simán tanultál valami trükköt erre? - kérdezem a lánytól, majd miután észbe kapok gyorsan hozzáteszem - Ó, jó étvágyat!

Mikor Jonah-t felszólítja a terv pontos kitalálására én is a srácra nézek és válaszolok is neki a képességekről tett megjegyzésére.
- Ó, bocsi. Azért értettelek félre mert épp a lázadás volt a téma és megjegyezted, hogy kellenek a képességeink. Viszont szerintem nem akkora hátrány, ha a képességünket használjuk mindennapos feladatokhoz akár - lepillantok a padlóra, ami felett továbbra is lebegek, körülbelül 10 centire elemelkedve. - Vagy ez esetben egy kis rosszalkodáshoz -a szemébe nézek és rákacsintok. - Az én erősségem mindig a rejtőzködés és a mozgékonyság volt és ebben sokat segít a képességem... és imádom használni, és a szabadság érzését amit biztosít - mondom fellelkesülve és rájövök, hogy kicsit túlságosan felpörgettem magam, de már késő megállítani a szóáradatom. - De értem mit mondasz, csak én kicsit máshogy látom. A probléma nem akkor van, szerintem, ha hozzászoksz a képességed mindennapos és/vagy állandó használatához, hanem akkor, ha másokat, akár "gyengébb" képességgel, akár teljesen anélkül magad alatt valónak tekintesz.... És helyettük döntesz, a megkérdezésük nélkül, mert úgyis te vagy a "legerősebb" a képességed miatt, és azt hiszed tiéd minden felelősség, pedig nem feltétlen így van. Akkor is ha kiskorúak!- teszem hozzá teljes meggyőződéssel.

Mikor Jonah kifejti a tervet kicsit elszontyolodok.
-Sajnos a kémia nekem sose ment, szóval ebben nem sokat tudok segíteni, Jonah. Bár lehet néhány dolog eszembe jut, de nem garantálok semmit - mondom a grimaszolva. Utáltam a kémiatanárom, és az érzés kölcsönös volt. A tanár ellenszenvének lehetett némi köze ahhoz, hogy amikor Peterékkel voltam egy csoportban órán, minden kísérletből próbáltunk valami színes, szagos, hangos hatást kihozni.. akár több kémcsőnyi anyagot összeöntve. Persze én nem nagyon értettem mit csinálunk, de ez nem tartott vissza attól, hogy Dale-t és Petert biztassam a "rosszra", mint általában. Az évek alatt elkövetett csíntevéseinkre visszagondolva, mind a hárman kaphattunk volna igazolást arról, hogy pirománok vagyunk, ennyi felgyújtott fürdőkád és pohár illetve megperzselt szemöldök után. Ennek nyomán eszembe is jut pár dolog, amihez konyítok kémiával kapcsolatban.
- Az alkohol, az aceton és a propán-bután gáz ég és az utóbbi robban, a magnézium fénylik. Ennél többre nem igen futja a tudásomból - ismerem be és arcomra visszatér a vigyor, bár kicsit félszegen ezúttal. - Az időzítőben viszont segíthetek! - fejezem be és kicsit feljebb emelkedek, egyrészt, hogy kompenzáljak a 148 centimért, másrészt mert egyre lelkesebb vagyok.
- Ja, amúgy nyugodtan hívhattok Del-nek vagy Dely-nek. A legtöbb ismerősöm így hív, és most, hogy társak lettünk, vajjal a fülünk mögött, szeretném ha ti is így hívnátok, ha megfelel.



Cassandra Kerst
Cassandra Kerst
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 41
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. May. 29.
Age : 32

Karakteradatok
Főkarakter: Cassandra Kerst
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Delynir

Vissza az elejére Go down

Közösségi és ifjúsági szoba Empty Re: Közösségi és ifjúsági szoba

Témanyitás by Teddy Szer. 11 Júl. 2012, 03:23

Érkezik egy rövid magyarázat a lánytól arra, amit az előbb kérdeztem, és be is váltotta azt a kevés hozzáfűzött reményt, miszerint nem megismételni fogja magát a kérdésre, hanem elmagyarázni amit nem értek - s lám valóban így történt, kelemes pozitívum, mint ahogyan az a vigyor is az arcán, régen láttam valakit ennyit mosolyogni, vagy vigyorogni, vagy legalább is ilyen nagyon, de az idő gyógyítja az összeszedett sebeket, vagyis a nagy részét azoknak, majd csak ez is elmúlik. Mindenesetre is a lány vigyorgásától valahogy nekem is mosolyoghatnékom támad, nem egy olyan nagyon hatalmas, de egy kis sanda valami megjelenik a képemen reakcióként, már csak azért is, ahogyan reagált az adottságom bemutatására, igazából nem számítottam ilyen lelkes közönségre, gyakorlatilag semmilyen reakciót nem vártam senkitől ezt illetően, de jól esik a dolog.
- Valami olyasmi. - Válaszolom még az "elülteted és terülj-terülj asztalkám " felvázolására, így belegondolva hasonló dologra használom, de inkább úgy mondanám, hogy " elültetem és máris kész az örömfaktor ", igaz, ezt így nem akarom az orrára kötni, ha megtenném valószínűleg eléggé gyorsan rájönne a mögötte lévő, szinte visító utalásra, mint ahogyan ebben a szobában mindenki más is, és akármennyire lázadozóak, kétlem, hogy bármelyikük is jó szemmel nézné a dolgot, már csak azért sem, mert mindenkibe állandóan azt nevelik, hogy " hű de rossz mert csúnya, ijesztő emberek adják neked és az első kipróbálás után belehalsz, ha nem akkor meg csúnya leszel és boldogtalan.. ". Sorolhatnám, de ez erős ferdítés, persze az is, amit a dílerek mondanak, ha el akarnak adni valamit, az meg a pozitív irányba fedít nagyon, de én ezt mondjuk meg pont leszarom, már bocsánat így magamnak, hogy ezt ennyire nyers módon fogalmaztam meg, de én tudom hogy az igazság e között a két fedítés között van, ismerem, és amíg tudom, hogy mi az igazság, addig nem lesz igazából ilyenből bajom soha, mert lássuk be, fű, nekem csak az kell, bár azt mondják, hogy az a katalizátor, az egész lecsúszási folyamat kezdete, és arra ösztönöz, hogy durvább dolgokat próbálj ki... Hát nem, kiskorom óta szívom, hála a drága jó apámnak és a hatalmas vállalkozásának, de soha sem volt szükségem semmi másra, ami esetleg erősebb lenne, szóval jah, óvó szándékú kamu... Akkor is csak kamu, és amúgy honnan is indult ez az egész gondolatmenet?... Ó igen, szóval ezen okból kétlem, hogy bárki is jó szemmel nézne, esetleg Jonah mert ő az, aki minden szabáj ellen van, meg az-az " ezt mondták, de csak azért sem csinálom " fajta... De ettől függetlenül kétlem, így hát neki sem kell róla tudnia, majd idővel, ahogyan esetleg jobban megismerem őket, a bizalmasabbaknak talán elmondom. Ja amúgy közben meg alakul a téma, Jonah már magyaráz, hogy ő nem a születésünkkor kapott erőről beszél, hanem arról, hogy mit tudunk, mihez értünk, legalább is ha jól értem, nekem pedig ezen eléggé el kell gondolkodnom, mert őszintén szólva... Fogalmam sincs, vagyis de, egy dolog kapásból az eszembe jut.
- Értek a kertészkedéshez... - Eztán pedig megint csak el kell, hogy mosolyodjak, jelezvén hogy ezt valamiféle poénnak szántam, lévén hogy valószínűleg nem is erre volt kíváncsi, de más amúgy meg tényleg nem jut az eszembe, szóval ez van, én ezzel letudtam a választ erre a kérdésre, és remélhetőleg ennyiben is maradunk, legalább is velem ilyen téren, ha nem... Nos akkor erőltethetem az agyamat, de úgy sem fogok tudni mit mondani rá, ez pedig nagyon frankó önismeretre vallhat, bár én másnak tudnám be, de nem lényeg... Bár eszembe jut valami, ami talán hasznos lehet.
- Amúgy mind tudjuk, hogy egy Lupinenak, vagy esetleg egy állatias mutánsnak, tegyük fel Logan, milyen erősek az érzékszervei, például a szaglás... Nos tudok pár növényt, melyeknek virágának illata felér egy szörnyű rémálommal egy átlagos embernek is, és még a virág pasztörizálása után is hosszú napokig érezni lehet a keletkezett masszán, ami ráadásul benne is hagyhatja azt pár anyagban... Gyerekesnek hangozhat, de szívesen összekenném egyszer valamely ilyen személyünk szobáját vele, a szag miatt valószínűleg napokig, talán hetekig sem bírnák használni, ha csak nincs nagy akaraterejük, és gyomruk... Az egészben az a jó, hogy be is tudom szerezni, bár kétlem hogy jelenleg bárki is ide hozná, elnézve legalább is a kint zajló dolgokat.... És ha már kémia, ha valaki ért hozzá, tökéletes bűzbomba töltelék. - Ennyi hozzáfűzni valóm van, nem kevés, azt hiszem, vennem kell pár csendesebb, nagyobb levegőt miután elmondtam. Még Delre emelem a tekintetem, ha már hívhatjuk így, akkor magamban is becézhetem így, mert miért ne tehetném akkor? Szóval rá nézek, és így belegondolva, neki nem lesz problémája azzal, ha elrabolja egy kukutyinból idetévedt nomád paraszt törzs, és kényszerítik, hogy valamilyen úton módon áthaladjon egy adag szét terített forró parazson.
- Hívjatok csak Ciának, vagy Vanának... Vagy Aliciának, sokaknak baja van az előbbi két felsorolt lehetőséggel. - Csak tudnám, hogy miért.
Teddy
Teddy
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 498
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 04.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Közösségi és ifjúsági szoba Empty Re: Közösségi és ifjúsági szoba

Témanyitás by Szehmet Csüt. 12 Júl. 2012, 10:29

-Füst és hab. Hmmmm...-EssEx elvigyorodott, és ezzel együtt le is ugrott az asztalról.
-Ez egészen jól hangzik.-Kellően látványos és kellőképp ártatlan. Épp ahogy annak lennie kell.
-Időzítőket mi ketten dögivel össze tudunk rakni.. sőt! Rádiójelekkel is beindíthatjuk, már ha nincs ellenedre, hogy ez esetben mégis a képességekre támaszkodjunk. Akkor biztosan minden egyszerre, vagy épp a kellő időben történik... Na jó.. erre egy jeladó is megteszi.-táncikált körbe, ahogyan ötletel, majd megtorpan és Jonahra néz.
-Mondd mit hozzunk el, és indulhat a habparty.-majd a kérdésre válaszolva Del-re néz
-Is-is. Mondjuk úgy, hogy a képességem determinálta a szenvedélyem... vagy fordítva.. ez a tyúk-tojás dilemma. A lényeg, hogy azok az ósdi ketyerék nem okozhatnak gondot.-fesztelenül beszél, hiszen nem egyszerűen magáról, de a szeretett szerkezeteiről van szó, még ha látszólag kissé tán lenézően is szól róluk. Ez neki mindig is a játék része volt: az "űrkorszakban" is az öreg vackokat imádni, de közben "öreg vackoknak" nevezni őket..
-És köszi!-emeli a szendvicset, mintha pohárköszöntő után tartaná üdvözlésre.
-Abban mondjuk... Jonah-nak igaza lehet... hogyha csínyre számítanak, a tanárok is a képességekből fognak kiindulni, és z alapján próbálják majd felgöngyölíteni is az "ügyet"- dől neki az asztalnak, és megnyomja az ügyet szót, jelezve hogy ez a tanárnépség mennyire durvának talál minden kis mókát.
Cia ötletén elgondolkozik.
-Nos... ha az a hír járná, hogy Logan fürödni is szokott néha, akkor lehetne a zuhanyfejbe tenni abból a virágból... de azt hiszem, nem arról híres, hogy milyen kis piperkőc lenne. Az sem lenne hátrány, ha a ruhásszekrény kinyitásával borulna rá... de nem vagyok biztos benne hogy a szörnyű sárga latex rucin kívül mást is hord...-vigyor vigyor hátán. Imádta a szőrös kalandjairól szóló történeteket, de ez nem tartotta vissza attól, hogy a kárára poénkodjon.

Szehmet
Szehmet
Az Oldal Lelke

Hozzászólások száma : 444
Hozzászólások régi : 1172
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 30 kredit
Aktuális szint/kredit : 11. szint - 30 kredit
Reputation : 1
Join date : 2011. Aug. 08.
Age : 25
Tartózkodási hely : NewYork Piramis

Karakteradatok
Főkarakter: Szehmet
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Közösségi és ifjúsági szoba Empty Re: Közösségi és ifjúsági szoba

Témanyitás by Tyranis Csüt. 12 Júl. 2012, 10:47

Jonah megvakarta a tarkóját, úgy látszik, hogy jobban ki kellett volna fejtenie, hogy miért is érdeklődött a képességek miatt.
- Nem a feladat végrehajtása miatt kérdeztem – mondta. – Hanem, ha tűz- vagy fagymanipulátor vagy, ne menj a szárazjég közelébe, és ha elektromos mutáns, akkor pedig az esetleges vizes padlót kerüld, mert nem kell másnak, hogy agyonrázd.
Őt mindezek nem igazán érdekelték, főleg, amióta folyamatosan szerencséje volt a képességének hála, de nem loholhatott mások mellett folyamatosan, hogy minden úgy alakuljon, ahogyan szerette volna. Nyűgösen és unottan dőlt vissza a fotelba, amiben ült, kissé megigazgatta a szemüvegét és a felett nézett a lebegő Delyth-re.
- Nem javaslom, hogy a közelemben lebegj – mondta. – Félő, hogy le fogsz zuhanni a közelemben. Tudományosan szerencsefaktor, amivel rendelkezem legalább is a képességem passzív fele, ami nekem szerencsét hoz, másnak nem biztos. Még tudományosabban realitásmanipulátor vagyok. EssEx már tapasztalta, kérdezzétek bátran.
Egy széles vigyort küldött az említett lány felé, aki hasonló egyszerű pólóban volt és azon az ahhoz tartozó vicces felirat díszelgett, pont mint Jonah-nak, csak természetesen a felirat volt más. Összeráncolta a homlokát Alicia szavaira.
- Nem rossz ötlet, bár teljesen nyilvánvalóan tudná, hogy én voltam – mondta.
Mígnem végül csak megérkezett az isteni szikra, homlokoncsapta magát, valahogyan ki kellett iktatni a szőröst, és erre egyetlen jó módszer volt. Szélesen és gonoszul vigyorodott el.
- És mond csak Vana, olyan növényt tudsz-e növeszteni, és szerezni, ami az ilyen „állatokban” kangörcsöt vált ki? – kérdezte. – Ha a dirihelyettessel foglalja le magát, akkor az sokáig tart, míg a szaglás elvesztésével egyből tudja, hogy hova kell jönnie…
Végül elővett egy papírt és felírta a listát, amire szükségük van, majd átnyújtotta EssEx-nek.
- Ezek kellenek, Delyth, nyugalom, az interneten minden rajta van, azok alapján atombombát is tudnánk Bestia laborjában építeni.

Közösségi és ifjúsági szoba 00120

Off: A teljes szint el van az iskola többi részétől szigetelve a védelmi berendezéseknek hála. Bár ezt még nem tudjuk, csak ha próbálunk meglógni nem árt tudni mrgreen
Tyranis
Tyranis
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1607
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Dec. 27.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1127-tyranis https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Közösségi és ifjúsági szoba Empty Re: Közösségi és ifjúsági szoba

Témanyitás by Cassandra Kerst Pént. 13 Júl. 2012, 10:49


Jonah figyelmeztetése nem ijeszt meg különösebben. Elég jól tudok esni, és különben se lebegek túl magasan, de azért megjegyzem :
- Akkor, ha veszélyesebb mutatványt hajtok végre távolabb maradok tőled - mosolygok rá. Túl nagy magasságból biztos nem tudnám eléggé tompítani az esést, hogy ne essen komolyabb bajom..
Lehuppanok egy fotelbe én is és kényelmesen elhelyezkedek. A szendvicstől sokkal jobban érzem magam, már eléggé éhes voltam. Az agyam is jobban fog, de sajnos nem vagyok otthon a témában. Reménykedek, hogy a kivitelezésben több segítség leszek.

Ahogy a többiek a tervet finomítják, kétrét görnyedek a nevetéstől. Az ötletek egyre jobbak, és a terv szépen alakul. Már csak az a kérdés, hogy rádión kiket értesítsünk, és ezt meg is említem.
-Amúgy kiket vonjunk még be? Nem sok diákot ismerek még itt, és nem tudom, van-e rá esély, hogy valamelyik diák, akit próbálunk beszervezni beköpne? Az nem jönne ki jól - vágok egy fintort. Volt egy pár ember a régi sulimban is, aki beleköpött a levesünkbe. Persze megbosszultuk mindig az árulást, ezek az egyének váltak a következő csínyünk célpontjává...
Cassandra Kerst
Cassandra Kerst
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 41
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. May. 29.
Age : 32

Karakteradatok
Főkarakter: Cassandra Kerst
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Delynir

Vissza az elejére Go down

Közösségi és ifjúsági szoba Empty Re: Közösségi és ifjúsági szoba

Témanyitás by Teddy Szomb. 14 Júl. 2012, 00:57

Alakulnak a dolgok, formálódik valamiféle ötlet, én pedig máris hasznosabbnak érzem magam, mint pár percel ezelőtt, lévén hogy elő tudtam állni valami olyasmivel, amire többnyire rábólintottak, és még be is tudnám szerezni azt a fajta iszonyatosan szagos növényt. Ami ezután jön azonban, nos arra nem számítottam, tulajdonképpen Jonah azt akarja, hogy Logannek kangörcse legyen, ez pedig egy pillanatra végig fut az agyamon, és megjelenik előttem egy képként, ami pedig... Nem kellemes, nem, tényleg nem az. Hogy elhessegessem a képet, dörzsölgetni kezdem az arcomat, a szemeimet, majd pedig kicsit megrázkódok, ahogyan végig fut rajtam a hideg.
- Kangörcsös Logan... Wwwweh. - Annyria valahogy sosem rajongtam érte külsőre, és belsőre sem, persze a viselkedésével nincs bajom, mert végül is az kit érdekel, mindenkinek a maga dolga, hogy miként viselkedik, de a külseje valahogy annyira sosem volt szimpatikus.
- Tulajdonképpen... Fogalmam sincs hogy van-e egyáltalán olyan növény, ami okoz ilyesmit, de megkérdem neked most azonnal és ha van... Nos majd valahogy megpróbálom bejuttatni a városba a démonok ellenére. - Miután ezt gyorsan elhadartam, elő kotorom a telefonomat a zsebemből, majd egy kevés pötyögés után a fülemhez tartom, és hogy kivel beszélek? A drága jó apámmal, ő tud a legtöbbet a növényekről, és ha nincs is, vagy lealább is nem tud olyan növényről, akkor meg tud valami bogyót mondani rá úgyis. Miután felveszi a telefont...
- Szia... Tudom... Persze igen jól vagyok ne parázz... Igen tudom hogy a külföldi hívások többe kerülnek de mit érdekel ez téged? Úgy sírsz miatta mintha nem lenne rá keret... Jó igen bocsi csak.. Hagyjuk. Te figyelj, ne kérdezd hogy minek, de tudsz valami növényt ami állatoknál kangörcsöt vált ki?... Egészen biztos?... Jó rendben, várj egy kicsit. - Ezzel pedig elveszem a fülemtől a telefont és letakarom azt a... Beszélős részét.
- Nos, ő sem tud ilyen növényről és... Valamiféle bogyó megfelel helyette? - Feltételezem hogy a bogyó alatt értik, hogy mire gondolok, és ha a válaszok megérkeznek, ezt csak és kizárólag akkor folytatom, addig meg had menjen a pénz le a számláról, szüleimnek úgyis telik rá, megy a biznisz otthon szóval nem igazán aggódok a dolog miatt.
Teddy
Teddy
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 498
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 04.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Közösségi és ifjúsági szoba Empty Re: Közösségi és ifjúsági szoba

Témanyitás by Szehmet Kedd 24 Júl. 2012, 22:04

-Persze hogy tapasztaltam. Rám varázsolt egy kúlos pólót.-vigyor. Oké hogy szerette a saját pólóit, de azt hogy most Jonah tervezésében feszíthetett, édesebb volt mindennél. Büszkén viselte és ettől már nem szívesen vált volna meg. Az meg, hogy miként varázsolódott rá... lényegtelen volt. Jonah újabb ötletére pedig kiköpte volna a falatot, ha épp majszolt volna valamit, olyan hirtelen tört rá a röhögőgörcs... végül nagy nehezen rátalált a hangjára
-Éhs... ééé..éésh.. az szerinted... büntetés lenne..neki?-nem, mégsem lelt hangra... a nevetés, és a szeme előtt újra és újra lejátszódó jelenet elég volt ahhoz, hogy kiüsse.. Nem annyira mint Rágógumi Úrfit elképzelni a sárga sztreccsben, de majdnem.
Az újabb kérdésre megpróbál válaszolni:
-Más nem kell. A kis csapat ütős és viszonylag észrevétlen lehet... egy nagyobb társaságban pedig biztos akadna valami pletykás ifjonc... Nem mondom hogy minden buliból hagyjuk ki a nagy nyilvánosságot, de ehhez elegen vagyunk. -Ennek közönség kell, nem nagy szervező társulat. A közönség pedig meg fog jelenni pont a jó időben.
-Nincs ilyen növény? -őszinte meglepetés.. biztosra vette, hogy ez nem lesz akadály
-És a macskáknál a macskagyökér? Vagy az másfajta izgalmat vált ki?-Hány videót látott már cicákokról.... persze sosem járt utána igazán, hogy honnan az az elragadtatás... És most.. itt volt a lehetőség, hogy megtudj mi a cukivideók titka.
-Persze, nekem a bogyó is jó, ha működik. De akkor ki kell trükközni hogy adjuk be neki.
Szehmet
Szehmet
Az Oldal Lelke

Hozzászólások száma : 444
Hozzászólások régi : 1172
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 30 kredit
Aktuális szint/kredit : 11. szint - 30 kredit
Reputation : 1
Join date : 2011. Aug. 08.
Age : 25
Tartózkodási hely : NewYork Piramis

Karakteradatok
Főkarakter: Szehmet
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Közösségi és ifjúsági szoba Empty Re: Közösségi és ifjúsági szoba

Témanyitás by Tyranis Szer. 25 Júl. 2012, 10:00

Jonah-nak úgy tűnt, hogy nem fogalmazott egészen pontosan, mert Delyth nem értette meg, hogy mit is akart mondani.
- A szerencsefaktor úgy értettem, hogy nekem van szerencsém – mondta. – Ha éppen olyanom van, hogy azt akarom látni, hogy mellettem a futó elesik a lábában és erre van reális esély, vagy az esetedben leesel a lebegésből és összetöröd magad, akkor nekem szerencsém lesz, neked balszerencse és összetöröd magad. És mindez, mert megfordult a fejemben egy pillanatra, nem tudom kontrollálni, ha akarnám sem.
Az előző sulijában ebből volt már kellemetlen helyzete, de komikusak is persze. Igazából semmi baja sem volt a képességével, ő maga kedvelte. Egyet kellett értenie EssEx-el, hogy senkit sem kellene bevonni, ennyien már bőven elegen voltak a feladathoz.
- Egyetértek, hogy elegen vagyunk.
Felnevetett Alicia reakcióján a kanos Logan-ra. Pedig ez az ötlet zseniális volt, és fiatal férfi révén tudta, hogy mindez mennyire kellemetlen tud lenni.
- Nem kell aggódni, nyílt titkok, mindenki tudja, hogy a dirihelyettes bele van zúgva és Logan sem közömbös iránta. Egyébként sok ilyen növény van, én már használtam nem is egyet a korábbi iskolában, a macskagyökérről én is hallottam, elvileg valamilyen mentolos illata van és amiatt – gondolkodott el. – Nem tudom, hogy az, ami emberre jó, az jó-e olyasmi lényre is, mint Logan. A szerecsendióból készült illóolaj az egyik leghatékonyabb emberre, ezt próbálj kérni Alicia, hétköznapi dolog, a konyhában is kell lennie a szerecsendiónak…
Már csak az a jó kérdés, hogy miként kreálnak belőle illóolajat. Lehet, hogy itt kéne a képességét bevetnie és talán még működne is. A bogyó sem volt olya nehéz és ehhez már ötlete is volt, hogy miként oldhatnák meg mindezt.
- Ha nincs növény a bogyó is jó, maximum teát főzünk belőle, vagy kiszárítjuk és úgy bele a zuhanyzóba – felelte. – Aztán ha szerencsénk van – vigyorodott el szélesen. – talán még erősebb is lehet, hogy kellene lennie.
Tyranis
Tyranis
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1607
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Dec. 27.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1127-tyranis https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Közösségi és ifjúsági szoba Empty Re: Közösségi és ifjúsági szoba

Témanyitás by Cassandra Kerst Pént. 27 Júl. 2012, 21:22

-Jaj, bocsi, azt hittem úgy érted, hogy mások szerencséjét is te kapod meg, vagy valami hasonló - mondom Jonahnak, elvörösödök, és lesütöm a szemem. Nem tudom, hogy érthettem így félre, bár elég új nekem ez a környezet, ez a sok képesség. Emiatt amikor Jonah Loganről és az ig.helyettesről elmeséli, hogy vonzódnak egymáshoz, ez is meglep. Sajnos el is képzelem amit mond, így hát még jobban elvörösödök és a kezembe temetem arcom miközben tehetetlenül röhögcsélek. Apáék elég korán felvilágosítottak, hogy megelőzzenek bármiféle problémát és félreértést, és hát elég élénk a fantáziám.
- Mivel új vagyok itt nem tudok efféle pletykákat. Van még pár ilyen érdekesség más tanárokról is? - kérdezem a többiektől vigyorogva és még mindig paradicsom színben pompázva.

Bioszból jó voltam, de Alicia láthatóan felülmúlja minden tudásom, szóval csak figyelek, ahogy utánajár pontosan, van-e olyan növény ami nekünk jó lenne.

Amikor a többiek megszavazzák, hogy elegen vagyunk egyszerre vagyok csalódott és megkönnyebbült. Sajnálom, hogy újdonsült barátaim nem vonjuk be, bár Alex lehet nem díjazná az ötletet, de szerintem Tonyt és Sheilát beszervezhettem volna. De hát ha a többiek így gondolják nem kötöm az ebet a karóhoz, a terv végül is az ő érdemük. És mivel olyanokat se vonunk be akiket nem ismerek, nem kell tartanom attól, hogy valakinek eljár a szája. Bár szerintem nem vonnánk be senki olyat, akiben nem bízik meg senki teljesen.

- Szerintem emberre ható szer is jó, de légnemű állapotban kéne beadni, hiszem a szaglása jóval fejlettebb mint egy átlagos emberé, ezért erősebben is hatna valószínűleg - morfondírozok hangosan, majd amikor egy újabb kérdés ötlik az eszembe megkérdem - Loganen kívül van más célpontunk?
Cassandra Kerst
Cassandra Kerst
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 41
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. May. 29.
Age : 32

Karakteradatok
Főkarakter: Cassandra Kerst
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Delynir

Vissza az elejére Go down

Közösségi és ifjúsági szoba Empty Re: Közösségi és ifjúsági szoba

Témanyitás by Teddy Szomb. 28 Júl. 2012, 01:27

Folyik a téma és megy és megy és megy és nekem ezzel semmi bajom sincsen persze, csak a vonalat tartom, sokféle elhangzik, vagyis annyira nem de sokfelé kéne figyelni, de én igazából csak kettőre koncentrálok, az egyik a többiek bevonásával kapcsolatos, ami úgy tűnik, hogy nem lesz szükséges, erre én pedig egyszerűen vállat vonok, engem nem igazán érdekel, hogy mennyien akarnak esetleg velünk szarba keveredni, vagy mennyien elleneznék, esetleg köpnének, mert nem nagyon érdekel a büntetés, ha érdekelne, akkor nem is önmagam lennék... Na jó javítom, amíg nem egy börtönbe zárnak, addig nem érdekel a büntetés, de ez a maximum, és azt hiszem ez érthető is. Szóval igen, a másik amire figyelek, az Jonah magyarázása, úgy igazából több dologról is, olyan növényekről ami ilyen hatással van, és persze a felhasználási módokról.
- Nos ilyen téren én nem igazán tájékozódtam még a növények terén, talán ideje lenne. - Valóban, talán, akárhogyan is, a növények olyan dolgok amik komolyabban is érdekelnek, így hát ezek után úgy érzem, vár rám egy alaposabb áskálódás a dolgokban, most viszont van fontosabb is, mint ezen gondolkodni. Elveszem a kezemet a kagylótól, és a kezem felemelésével jelzek a többieknek, hogy ha lehet, most fogják halkabbra, nem minth engem zavarna, csak szeretném jobban érteni a témát.
<- Na vagyok, figyelj, ha lehet küldj nekem szerecsendiókat... Mondtam, ne kérdezd hogy miért, csak küld... Nem nincs szeretőm... Tényleg nincs... Oké csak küld őket jó? Remélem van valami itteni embered aki ide tudja hozni nekem... Rendben, akkor várom... Jó.. Szi.. Várj csak, még tartsd egy kicsit -> Ezzel pedig ismételten lefedem a telefont, itt pedig tulajdonképpen az anyanyelvemen beszéltem, spanyolul -mert Kubában köztudottan ez az anyanyelv -. Miután végeztem, a többiekhez fordulok.
- Ha minden igaz, és a futár nem dobja fel a talpát hála a kinti dolgoknak, és ha van egy kis szerencsénk, vagy talán épp neki, akkor meghatározatlan időn belül megérkezhet, általában mondanám, hogy órákon belül, ha valami olyan növényről lenne szó, de ugye mi most éppen valami háborús maszlag közepén ülünk... Szóval igen, majd egyszer csak lesz... Ja igen, akkor kell még valami szer ami ilyesmi levegős dolog, vagy sem? - Ennyi hozzáfűzni valóm van, továbbá pedig csak figyelek, kíváncsia, várom hogy mit mondhatok még a telefonba, meg persze kicsit mosolygok, nagyon kicsit, azon gondolkodom hogy apám miként idegeskedhet a számla miatt.
Teddy
Teddy
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 498
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 04.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Közösségi és ifjúsági szoba Empty Re: Közösségi és ifjúsági szoba

Témanyitás by Szehmet Szomb. 28 Júl. 2012, 11:38

-Ó.. szóval... arra játszunk, hogy a bundás nemcsak kangörcsös lesz, de meg is kergeti egy kicsit a dirihelyettest... -vigyorgott a felrémlő képen, mely számára karikatúraszerűen jelent meg.
-Akkor viszont lesz egy kis időnk egy második meglepetésre... Nem kellene kihagyni a lehetőséget. -szerecsendió... Rágógumi úrfi úgy tűnt, nem először veti be ezt a fegyvert... EssEx pedig meg sem lepődhetett volna ezen a tájékozottságon. A bogyó kérdés viszont elakasztotta a szavát. Jonahra nézett és azon tanakodott, vajon ő értette-e félre a bogyó dolgot..
-A többi tanár...-igen ez jó ötlet volt és elűzte a bogyó gondot.
-Amilyen felfordulás lesz, biztos lesz lehetőségünk tovább gerjeszteni a dolgot... Hm... Mókapiramis... Logan megrengeti az alapot... van olyan pletyka, ami képes új szintre helyezni a kavarodást?- sajnálta, hogy csak most érkezett, és Jonah tapasztalataira kell támaszkodni az ötletelésben, de inkább támaszkodott az övéire, mint máséra. Építeni lehetett rájuk, s most, hogy volt idő az építkezésre, érdemesnek látta az egész eseménysort kialakítani, mint elszigetelten, vaktában lövöldözni.
-Oké, kivárjuk-biccentett a futárdologra. Lehúzhatott volna a konyhába is körülnézni, de a tervezés alatt nem érezte szerencsésnek, hogy felesleges figyelmet keltsen.
Szehmet
Szehmet
Az Oldal Lelke

Hozzászólások száma : 444
Hozzászólások régi : 1172
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 30 kredit
Aktuális szint/kredit : 11. szint - 30 kredit
Reputation : 1
Join date : 2011. Aug. 08.
Age : 25
Tartózkodási hely : NewYork Piramis

Karakteradatok
Főkarakter: Szehmet
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Közösségi és ifjúsági szoba Empty Re: Közösségi és ifjúsági szoba

Témanyitás by Tyranis Szomb. 28 Júl. 2012, 12:09

A többi tanár kérdésnél Jonah elvigyorodott, igaz nem a legrégebbi diák volt itt, de utána nézett a dolgoknak, illetve itt is kérdezősködött a többi diáktól, meg némelyik tanártól, akit még faggatni is lehetett.
- A légnemű jó igen – bólintott. – De akkor nézzük a többi tanárt, mert még két olyan van, akikre ez hathat – tette még hozzá ragadozóvigyorral.
Azzal nem kezdhette, hogy sok nő jó nő van, mert jelenleg lányok között volt, akik ezt a hím soviniszta megjegyzést nem biztos, hogy értékelték volna. Vagyis nem igen találkozott eddig olyannal, aki értékelte volna. Nem voltak leszbikus ismerősei.
- Kezdjük, hogy a diri mágus volt, most valami élet avatar, a felesége telepata, aki időnként ellenőriz minket, úgy tudom, hogy már voltak, akik büntetést is kaptak emiatt, mert egymás ágyában kötöttek ki és ehhez hasonlók. Ott van a dirihelyettes az ősz hajú ő plüssöket éleszt, van a jövőből érkezett énje, aki vívást és a lánya, aki jövő történelmet, ők, ha minden igaz 2040es évekből jöttek. a másik jövő töri tanár a diri unokája és Thorhalla lánya, ez halálos, az élet avatarja és a káoszistennő egy családon belül – vigyorgott. – Ő valami 2200 környékéről került ide, ő is hasonló, mint Logan, meg még egy ilyen van, a nagy kék… Bestia. Ami még érdekes, hogy sokan a SHIELD-nek is dolgoznak, meg a repülő járművek órát a SHIELD igazgatója tartja… meg annak a felesége, aki regényeket is írt, egykor Smith még törit és skandináv nyelveket.
Igazából nagyon mást nem tudott, de még a jövőtanárok sem reklámozzák, hogy mikorról jöttek, szóval ez hasznos infó volt.
- Meg amit még sikerült kideríteni, hogy igencsak sokrétű és sok faj van a suliban, nem csak mutánsok és emberek. Van atlantiszi és kree is, ufók a kékek… meg démon is, azt a káosz istennő hozta, igaz csak óvodás egyelőre, de akkor is. Szomorú, de lassan azt hiszem, hogy mi vagyunk a legnormálisabbak ezen a helyen.
Delyth-re nézett, ő tényleg új volt, és nem is egedül jött, sőt, róluk szinte semmit sem lehetett tudni, mert nem szóltak egymáson kívül nagyon máshoz sem. Így az is csoda volt, hogy a lány most velük volt itt és nem a másik csapattal.
- Úgy tudom, hogy ti valami négyen jöttetek egy időben… - itt elhallgatott remélve, hogy a lány átveszi a mesélést.
Tyranis
Tyranis
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1607
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Dec. 27.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1127-tyranis https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Közösségi és ifjúsági szoba Empty Re: Közösségi és ifjúsági szoba

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 5 oldal 1, 2, 3, 4, 5  Next

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.