Tárgyalók és eligazítók

1 / 2 oldal 1, 2  Next

Go down

Tárgyalók és eligazítók Empty Tárgyalók és eligazítók

Témanyitás by Thorhalla Szomb. 15 Szept. 2012, 12:46

A Helicarrier tárgyalói és eligazítói.
Tárgyalók és eligazítók Fury9

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Tárgyalók és eligazítók Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Tárgyalók és eligazítók Empty Re: Tárgyalók és eligazítók

Témanyitás by Thorhalla Szomb. 22 Szept. 2012, 13:58

A sötétség és tűz kora – Második fázis
Résztvevők: Boris Dragunov / Svarog, Albert Shear / Britannia Kapitány, Victor Montano, Yamato Arisa és George Ethan / Szellemlovas

A társaság tagjai előbb vagy utóbb, de végül megtalálják a kettesszámú eligazítót. Odabent egy U alakú asztal fogadja őket székekkel. Amíg beértek látták az ablakokon át, hogy hatalmas sárkányok próbálják a Fury-t leszedni az égről támadják, fújják lángokkal, de a helicarrier eddig játszi könnyedséggel tudta ezeket visszaverni és lényegében a démonok és sárkányok megközelíteni sem tudták a repülő objektumot.
Beérve a helységbe egy ügynöknő várta már őket, aki meg is szólalt, amint mindenki beért.
Tárgyalók és eligazítók Epn3bn
- Üdvözlöm önöket a Fury fedélzetén – mondta. – Dallas őrnagy vagyok. Az én feladatom, hogy tájékoztassam önöket az elvégzendő feladatról. Amennyire tudjuk mindannyian ott voltak a három hónapja történt eseményekkor, amikor felszabadult Redrose és a többi külső régió. A vizsgálatok alapján hasonló a helyzet New Yorkban, mint ott volt. Egy központi mágikus mag található, ami fenntartja a felhőket és erőt az ott tartózkodó démonoknak is, köztük a hadnagynak a sárkánynak is. A feladatuk ez lenne, megtalálni a helyet, behatolni és elpusztítani azt. A SHIELD fedezetet ad maguknak, feltartjuk a démonokat, amíg ezzel foglalkoznak. Persze, ha vállalják a feladatot, csak akkor.


A hozzászólást Thorhalla összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. 07 Ápr. 2016, 11:44-kor.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Tárgyalók és eligazítók Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Tárgyalók és eligazítók Empty Re: Tárgyalók és eligazítók

Témanyitás by Svarog Hétf. 24 Szept. 2012, 13:57

- Na ezt megkapjátok rondaságok - morrant a Furyt támadó sárkányok felé, a szemét démonok miatt került hónapokra kórházba valamint pszichológushoz. Svarog ekkor üzent nekik háborút, nem annak idején New Yorkban, hanem most, amikor tényleg kihúzták a gyufát.
Amikor leülnek a nő elújságolja nekik a hír,t mi szerint a dögök befészkelték magukat a város központba és valami erőforrásuk van. Svarog most legszívesebben rágyújtott volna egy szivarra, de inkább nem tette.
- Nos, én mindig benne vagyok egy jó kis démonaprításba. Mondja meg hol vannak, és én megyek... Éhes vagyok egy kis démon aprításra. Terv van?

_________________
Főkarakter: Svarog
NJK-k: Toxin. Dane Montrose, Jason Weltman, Unka; X-Diák: Vaszilij Dragunov
Alternatív verziók: Svarog (Outsiders), Svarog (Apokalipszis kora). Svarog (Exiles).
Svarog, a makulan A mentális erősítő 9. és a 4. a dezintegráló gyűrű hordozója
Ben Grim (Gótika), Nathan Soric -  Fagyos Sötétség Kora, Rostyck Pearlwater - Égkövek birodalma
Svarog
Svarog
Bannolt

Hozzászólások száma : 964
Hozzászólások régi : 344
Korábbi szint/kredit : 4. szint - 10 kredit
Aktuális szint/kredit : 6. szint - 14 kredit
Reputation : 57
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Svarog
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Tárgyalók és eligazítók Empty Re: Tárgyalók és eligazítók

Témanyitás by Albert Shear Kedd 25 Szept. 2012, 16:18

- Nem vagyok az a repülő erődös típus. És egyelőre nem szeretnék az energiaiparba fektetni. - Jegyezte meg barátságos mosollyal az arcán Albert, majd a felhívásra, a táskájával együtt elindul az eligazító felé, ahol leül egy székbe. Csendben hallgatja a rövid és információkban nem bővelkedő eligazítást. Majd Svarogra tekint, akin meg sem lepődik. Nem az a tervezgetős fajta, inkább feladatot hajt végre. Így ismerte meg Avalonban is, s meglátása szerint azóta sem változott sokat. Bár erre rájöhetett volna a sivatagi kalandjukból is, bár ott már a gondolkodás jeleit mutatta....
Némi gondolkodás és hümmögés után, a két fős "szakértői" gárdából, Victor szólal meg először.
-
Adott hatvan négyzetkilométernyi szárazföld. Plusz a csatorna és egyéb alagút rendszerek, nem is beszélve a még egyben lévő épületek alapterületéről. És keresünk...teszem azt egy személyt...rosszabb esetben egy kavicsot? Mit tudunk még? Hány ember lehet még életben? Hogy jutunk be?

_________________
Quis custodiet ipsos custodes? ~ Britannia kapitány ~

Az igazi férfi nem hősködik a fegyverrel, hanem diszkréten viseli, és bölcsen használja. - B.G. ~ Albert Shear ~

Just keep your head down a few more minutes and you're out of this. ~ Mallory Danica Walsh ~

Rendszerben látni és gondolkodni. Az a modern művészet. ~ Madeleine Eleanor Delacourt ~

Kiss, kiss, bang, bang ~ Tariq Kudrjawizki ~
Albert Shear
Albert Shear
8. szint - 18 kredit

Hozzászólások száma : 730
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 07.
Age : 43
Tartózkodási hely : New York

Karakteradatok
Főkarakter: Albert Shear
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Tárgyalók és eligazítók Empty Re: Tárgyalók és eligazítók

Témanyitás by Árny Szer. 26 Szept. 2012, 06:13

Bár beletelt egy kis időbe, végül rá tudtam magamat venni, hogy elinduljak valamerre, nem sokkal később pedig találtam is valamiféle térképet, bár őszintén szólva a térképolvasás sosem volt az erősségem, főleg azért, mert nem nagyon van erre szükség, úgy értem az összes térkép, amivel eddigi életemben találkoztam, plusz azok nagy része, amiket mostanában mindenki használ... Nos azok eléggé részletesen ki vannak dolgozva, az ember csak akkor tud velük eltévedni, ha rossz irányba indult el, de akkor viszont nagyon, erre viszont kevés esély van. Jelen helyzetben eltartana pár percig talán, mire rájövök, mert számomra ez egy teljesen új fajta, de mégis valahogy egyszerűbb, mint amilyennek elsőre tűnik, így maximum egy percet töltök csak előtte, majd pedig elindulok és innentől már az összes többire, ami az utamba esik csak egy pillantást vetek, hogy biztosan jó felé megyek-e. Mindenesetre is az ablakon kilesve egészen jó a kilátás, nem igazán tudnak mit tenni ez ellen a hajó ellen, de ez most pont nem egy olyan dolog, aminek érdekelnie kellene, így hát nem is sokáig nézelődök, bár minden kanyart kissé nehéz bevenni, mert sosem tudhatom, hogy melyik mögött fog ott állni az a bizonyos rémkép.... Bár végül kiderül, hogy sehol sincs ilyesmi, mivel sikerül elérnem a kijelölt helyet és csak néha jött szembe néhány személy.

Nyitom az ajtót, majd pedig abban megtorpanva végig nézek az egész termen, biztos ai biztos alapon. Kissé talán megkésve értem be az eligazítóba, nem vagyok benne biztos egy darabig, de végül is beszélni kezd, így pedig úgy veszem, hogy pont időben vagyok. Közben végig nézek társaságon és... Nem örülök nekik, amit tudok róluk hogy mind süket, főleg a sárkánygyík és nem mellesleg egy idióta is egyben, de legalább nincs itt a társaság irritálóbb fele, vagyis azon fele, akikkel több időt töltöttem, még ha csak valamiféle vízióban is volt az. Mindenesetre is megvan, hogy mit kéne csinálni, különösebb eligazítást pedig nem kapunk hozzá, van, na meg persze van, aki egyből el is vállalná és olyan is, aki inkább kérdez, hogy biztosra menjen a dologban, én pedig... Engem nem érdekel annyira, hogy bármit is hozzáfűzzek, mostanában ezen kívül úgysincs más dolgom, nekem teljesen mindegy, hogy most munka miatt, vagy pedig "mindennapos" ténykedésemből esek neki egy csapatnyi démonnak, mert tulajdonképpen ugyan az, csupán az a különbség, hogy itt megkérnek, legalább is eddig úgy néz ki. Mindenesetre is bólintok, bár idővel ez úgyis le lenne tudva, de így legalább akkor vehetem úgy, hogy egy fokkal kevesebb dolgom lesz, ha sikerrel járunk legalább is.

_________________
Reneszánsz: Árny
X-diák: Matt Lawson
Árny
Árny
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 312
Hozzászólások régi : 22
Korábbi szint/kredit : 1. szint - 4 kredit
Aktuális szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Tárgyalók és eligazítók Empty Re: Tárgyalók és eligazítók

Témanyitás by Arisa Szer. 26 Szept. 2012, 19:30

Végre elkezdődött a megbeszélés és mindenki akinek kellet be is fáradt a terembe. Nekem úgy tűnt nagyon kevesen vagyunk, de ez nem feltétlen hátrány, hisz kisebb csapatban könnyebb mozogni. A nő elhintett néhány információmorzsát a feladatról, de ezzel sokkal okosabbak nem lettünk. Érdekes dolog, hogy ugyanaz a helyzet, mint három hónapja.
- Ha ez olyan mint a legutóbbi, akkor gondolom nem ez az utolsó. Ha ez tényleg így van akkor érdekelne, hogy lesznek-e más csapatok leküldve? Illetve érdekelne, hogy mi a tartalék terv arra az esetre ha a küldetés sikertelen lenne? - Remélem, hogy vannak más csapatok illetve B terv is. Ez egy elég nagy szervezet nem hiszem, hogy ilyen felkészületlenül kezdenének bele egy ilyen nagy tervbe. Persze megértem, hogy szorít az idő és hamar kell lecsapni, de nem túl célravezető ha elhamarkodjuk a dolgokat. Időközben Svarogra néztem aki egy kicsit túl lelkes volt a harc miatt. Én személy szerint ne élvezem a harcokat. Jó ez így teljesen nem igaz, hiszen szeretem kipróbálni élesben a képességeimet, de nem lelek semmi örömöt abba, hogy bármilyen teremtményt megöljek legyen az jó vagy gonosz.
Arisa
Arisa
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 16
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. May. 01.

Karakteradatok
Főkarakter: Rayn
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Tárgyalók és eligazítók Empty Re: Tárgyalók és eligazítók

Témanyitás by Thorhalla Csüt. 27 Szept. 2012, 11:02

Résztvevők: Boris Dragunov / Svarog, Albert Shear / Britannia Kapitány, Victor Montano, Yamato Arisa és George Ethan / Szellemlovas

- Jól gondolja ügynök, ez nem az utolsó. Amit eddig sikerült megállapítani minden kerületben található egy-egy ilyen gócpont Staten Islandet kivéve, úgy látszik az túlságosan kívül esik a belső részektől és nem volt érdekes. Kettő már elpusztult, az egyiket önök pusztították el Redrose Village-ben, a másikat pedig Zacharias Morsus a Coney Islanden, amikor Brooklyn-t szabadította meg a démoni uralomtól.
A többiek megjegyezéseire bólintott és egy holografikus Manhattan térképet jelenített meg a helység közepén.
- Sikerült a keresést leszűkíteni a Soho-ra és ott is ötsaroknyi tömbre. Ezen belül kell lennie a helynek, azért kértük meg Mr. Ethan-t, hogy jöjjön el, mert ő mágiahasználó, Szellemlovas és meg fogja érezni azt a helyet, ahova menniük kell. A környéken kevés a démon, valamilyen oknál fogva a Times Square környékén gyülekeznek, lehet, hogy mert a Fury is éppen azon a környéken van.
Ekkor nézett Victorra.
- A környék már nagyjából SHIELD ellenőrzés alatt van, a halottak száma csekély, szerencsére elég sok olyan pont volt Manhattan szerte, amit fontosabb volt nekik ostrom alatt tartani, mintsem a civileket bántották volna. Az embereket evakuáltuk onnan a SHEILD negyedbe, nem kell aggódniuk amiatt, hogy civil áldozat lesz. Az, hogy mi lehet azon a ponton, sajnos nem tudjuk. Mrs. Miller úgy vélte, hogy lehetséges, hogy a másik sárkány, az Asgardi ott lehet, illetve néhány közeli szolgája.
Ekkor lenyomott még egy gombot és újabb képek és adatok jelentek meg.
- Miss Morsus látott el minket ezekkel az információkkal, nem először csap össze ezekkel a rokonaival. Olvassák el, az itt szereplő adatok csak megközelítőek, lehetnek minimális változások ezekben.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Tárgyalók és eligazítók Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Tárgyalók és eligazítók Empty Re: Tárgyalók és eligazítók

Témanyitás by Svarog Szomb. 29 Szept. 2012, 11:42

Svarog megnézi a képernyőn Dormannu hadnagyainak az adatait, majd felvonja a szemöldökét, mikor meglátja Shyrokot.
- Elég ronda szegény, és ez a rondaság ahogy látom azzal is párosult, hogy képes manipulálni az időt. Ilyennel se volt még dolgom, úgy érzem szembe kerülünk vele, na és az nem lesz leányálom. Sárkányok a Sötét Dimenzióból, Sárkányok Avalonban, Sárkányok Asgardról. Egy kérdés, most én vonzom ezeket a dögöket?
Tovább hallgatja a nőt, majd csak ennyit mondd.
- Érzem ez egy csapda, ha az a csómópont olyan fontos, akkor miért nem őrzik néhány nagyobb erejű döggel? Ha kevés démon is lesz ott, meg fogjuk szenvedni, mire elintézzük őket. És a mágiahasználó jöhet, ha tudni fogjuk pontosan, hogy hol van az erőforrás, akkor gyorsabban elpusztíthatjuk, ha egyáltalán tudjuk, hogy mi is ez az energiaforrás. Mostanában azon sem lepődnék meg ha egy személy lenne vagy egy Hello Kitty-s bögre.

_________________
Főkarakter: Svarog
NJK-k: Toxin. Dane Montrose, Jason Weltman, Unka; X-Diák: Vaszilij Dragunov
Alternatív verziók: Svarog (Outsiders), Svarog (Apokalipszis kora). Svarog (Exiles).
Svarog, a makulan A mentális erősítő 9. és a 4. a dezintegráló gyűrű hordozója
Ben Grim (Gótika), Nathan Soric -  Fagyos Sötétség Kora, Rostyck Pearlwater - Égkövek birodalma
Svarog
Svarog
Bannolt

Hozzászólások száma : 964
Hozzászólások régi : 344
Korábbi szint/kredit : 4. szint - 10 kredit
Aktuális szint/kredit : 6. szint - 14 kredit
Reputation : 57
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Svarog
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Tárgyalók és eligazítók Empty Re: Tárgyalók és eligazítók

Témanyitás by Árny Szomb. 29 Szept. 2012, 12:45

Ha rajtam múlik valószínűleg már nem lennék itt, legalább is nem ebben a teremben, már rég elindultam volna, mivel nincs sok kedvem sok időt a társaságukban tölteni, de persze voltak kérdések és azokat sajnos meg is válaszolják, ami nem lep meg, de nekem csak az idegeimet húzza a helyzet, bár előkerül némi hasznos információ is, amit... nos nem vagyok benne biztos, hogy attól a Miss Morsustól szerezték-e, amelyre én gondolok, de tulajdonképpen nem is számít, tényleg nem, hiszen mégis miért számítana? Csak egy mellékes adat a fontosabbak mellett. Ahogyan nézegetem az adatokat, csak egy gyors átfutás erejéig, a gyíkember beszélni kezd, már megint és túlzottan sokat és túlzottan idegesítően, de nem szólnám meg alapjáraton, rá jöttem már hogy az efféle idiótákkal fölösleges foglalkozni, de arra hogy " mehetek "... Nos erőteljesen kezd betelni a pohár és valószínűleg még az elején vagyunk ennek az egésznek.
- Mintha tőled függene, hogy mehetek-e vagy sem... - Mondom érezhetően undorodva, gyűlölöm az ilyen fajta embereket, meg úgy tulajdonképpen átlagban az összeset, ez alól pedig csak nagyon kevés kivétel van, néhányan nem is tudom, hogy miért azok, de nem is lényeges ez most. Beszéd közben még rá is tekintek a sárkánygyíkra, vagy gyíkemberre, vagy bármi is ő éppenséggel, a tekintetem pedig... Nos finoman, nagyon finoman fogalmazva hideg.

_________________
Reneszánsz: Árny
X-diák: Matt Lawson
Árny
Árny
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 312
Hozzászólások régi : 22
Korábbi szint/kredit : 1. szint - 4 kredit
Aktuális szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Tárgyalók és eligazítók Empty Re: Tárgyalók és eligazítók

Témanyitás by Albert Shear Hétf. 01 Okt. 2012, 00:06

Albert a képeket meglátva meg sem lepődött.Victor viszont kicsit hátrahőkölt. Bár ő maga pakolt, most főnöke felé fordult és csak szájának mozgásával, hang nélkül kérdezte "Urán magos lőszereket hoztunk?" Albert egy félmosollyal az orcáján bólintott. Majd némán hallgatták tovább a többieket. Aztán végigsimított kopasz fejbőrén és a lovasra tekint. Hosszan elidőzik rajta, majd Dallas ügynökre néz.
-
Küldjünk minden démonfajzatot...egy más dimenzióba. De én, az önök helyében átfésülném Staten Islanded. Nem kell komoly keresést végezni. Ha vigyáznak rá, vigyék a WREC helikopterét, meg néhány mérőműszert. Az a gyanús, hogy nem gyanús. Legalábbis szerintem. - rövid szünetet tart, nézi még egy darabig a kivetített képeket.- Alsó Manhattan veszélyes. Szűk utcák, sok épület. Ósdi csatorna rendszer. Necces.
- Tudom, hogy vendégek vagyunk ezen a hajón...repülőn. De feltennék egy nagyon buta kérdést. Kezükben van az amerikai hadsereg, légierő, egy rakat high-tech kütyü. Miért nem bombázzák le a Soho-t? - tette fel nemes egyszerűséggel az egyik legkézenfekvőbb kérdést Victor. Albert pedig kénytelen volt elismerni, hogy a támadó játékosa jelenleg rátapintott egy érzékeny pontra. Valamire amit meg kell tudniuk, de eddig mintha leplezték volna...de ha téved, akkor bizony egy hellyel-közzel öngyilkos küldetésbe készülnek, erre pedig Svarog világított rá.

_________________
Quis custodiet ipsos custodes? ~ Britannia kapitány ~

Az igazi férfi nem hősködik a fegyverrel, hanem diszkréten viseli, és bölcsen használja. - B.G. ~ Albert Shear ~

Just keep your head down a few more minutes and you're out of this. ~ Mallory Danica Walsh ~

Rendszerben látni és gondolkodni. Az a modern művészet. ~ Madeleine Eleanor Delacourt ~

Kiss, kiss, bang, bang ~ Tariq Kudrjawizki ~
Albert Shear
Albert Shear
8. szint - 18 kredit

Hozzászólások száma : 730
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 07.
Age : 43
Tartózkodási hely : New York

Karakteradatok
Főkarakter: Albert Shear
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Tárgyalók és eligazítók Empty Re: Tárgyalók és eligazítók

Témanyitás by Thorhalla Hétf. 01 Okt. 2012, 16:37

Résztvevők: Boris Dragunov / Svarog, Albert Shear / Britannia Kapitány, Victor Montano, Yamato Arisa és George Ethan / Szellemlovas

- Nem maga dönt Mr. Ethan részvételéről ügynök – mondta a nő Svarognak. – Ez felsőbb körökben már eldőlt. És ha megkérhetem vegye komolyabban a kint kialakult helyzetet és ne csináljon mindenből viccet.
Albertre nézett a felvetése után és biccentett.
- Köszönjük a felkínálást Mr. Shear, de Staten Islandet átnéztük minden zugában már – felelte. – Semmilyen gyanús körülmény nem volt, ezenfelül a SHIELD emberei biztosították azt a helyet. Valóban alsó Ma…
Itt elakadt a hangja és a füleséhez nyúlt, néhány „Igen uram, értettem uram” közben látható volt, hogy teljesen elsápadt. A holografikus kivetítőn műholdkép futott be és egy képet mutatott a Washington-diadalívről. Az emlékműből alig maradt valami, a park helyén egy hatalmas kráter tátongott és a közeli épületekben is nagy kár keletkezett. A gombafelhő még mindig ott volt a város felett.
Tárgyalók és eligazítók Yes-there-will-be-nuclear-explosions-in-World-in-Conflict-which-takes-place-during-World-War-IIIY-D-91957-13
- Ezért Mr. Shear… - mondta a nő remegő hangon. – Ezért nem bombázzuk le Soho-t. A mágikus robbanások sokkal veszélyesebbek, noha nem radioaktívak… az utolsó Washingtonban volt, ahol az a bizonyos Tyson Chandler dandártábornok három Asgardi közös mágiáját robbantotta fel és téridő szakadást hozott létre. A Washington-diadalív parkját egy sámán vigyázta az adataink szerint… az egyik totemét semmisíthették meg hozzá nem értők… Ezért van itt Mr. Ethan, hogy ez ne történhessen meg újra. A légierő nincs a fennhatóságunk alatt, ahogyan a katonaság sem, Mr. Osborn nem küldte be őket a városba.
Idegesen nézett a képre, majd az itt levőkre.
- Ez elvonja a démonok figyelmét is, a Soho felé értünk, ha készen állnak most jött el az ideje az indulásnak.

//Bocs Rayn, de mivel a robbanás megtörtént, így nem várhattam tovább a körváltással.//

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Tárgyalók és eligazítók Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Tárgyalók és eligazítók Empty Re: Tárgyalók és eligazítók

Témanyitás by Svarog Kedd 02 Okt. 2012, 10:22

- Rendben, bocsánat - fordult oda a Szellemlovashoz. Azért ő tud komoly is lenne, majd a démonok megtudják, hogy mennyire komolyan veszi ezt az egész háborúsdit velük. Majd ha újra szembekerül a pokolbeli fajzatokkal, akkor megcsillantja legendás humorát, addig viszont vár.
Ekkor jött a hír, hogy Manhattanban felrobbant valami, egy hatalmas krátert hagyva maga után. Svarog kezei ökölbe szorultak, ki tudja hogy mennyien haltak meg. Ezért lépett be a SHIELD-be, hogy több olyan pusztítást ne lásson mint ami a Harmadik Világháború volt. A társaira pillant.
- Én készen állok.
Felállt, majd elindult volna az eligazító kijárata felé, de még megvárta a társait.

_________________
Főkarakter: Svarog
NJK-k: Toxin. Dane Montrose, Jason Weltman, Unka; X-Diák: Vaszilij Dragunov
Alternatív verziók: Svarog (Outsiders), Svarog (Apokalipszis kora). Svarog (Exiles).
Svarog, a makulan A mentális erősítő 9. és a 4. a dezintegráló gyűrű hordozója
Ben Grim (Gótika), Nathan Soric -  Fagyos Sötétség Kora, Rostyck Pearlwater - Égkövek birodalma
Svarog
Svarog
Bannolt

Hozzászólások száma : 964
Hozzászólások régi : 344
Korábbi szint/kredit : 4. szint - 10 kredit
Aktuális szint/kredit : 6. szint - 14 kredit
Reputation : 57
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Svarog
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Tárgyalók és eligazítók Empty Re: Tárgyalók és eligazítók

Témanyitás by Albert Shear Szer. 03 Okt. 2012, 11:12

Albert kopasz fejbőrét ráncolta, ahogy magasra húzta szemöldökét és még tágabbra nyitotta szemeit. Régóta tudta, hogy a SHIELD a kormánytól függetlenül működő szervezet. Azt azonban nem gondolta volna, hogy a kormány hajlamos kiadni a kezéből az erőszak monopóliumot. Legalábbis ilyen szinten. ~ Tehát nem taktikai megfontolásból maradtak a városon kívül a fegyveres szervek. Osborn elnök nem akarta megmenteni New Yorkot...~ vonta le a végkövetkeztetést, miközben a táskájából, a mellényébe pakolta a felszerelési tárgyait. Victor is így tesz. Ő azonban nem lepődik meg semmin. Rég megtanulta már, hogy a kormányzati szektor nem csak lassan, de rosszul is működik. Bár nem a "rosszul" kifejezést használná. Inkább a "szarul"-t tartja helyénvalóbbnak. Gyakran hiúsult meg akciójuk, hivatalnokok alkalmatlansága vagy a bürokrácia rögös útvesztői miatt. Olykor emberéletekbe is került a hivatalok alkalmatlansága. Ahogy látja, ez Amerikában sincs másképp.
-
Mi is készen állunk az indulásra.

_________________
Quis custodiet ipsos custodes? ~ Britannia kapitány ~

Az igazi férfi nem hősködik a fegyverrel, hanem diszkréten viseli, és bölcsen használja. - B.G. ~ Albert Shear ~

Just keep your head down a few more minutes and you're out of this. ~ Mallory Danica Walsh ~

Rendszerben látni és gondolkodni. Az a modern művészet. ~ Madeleine Eleanor Delacourt ~

Kiss, kiss, bang, bang ~ Tariq Kudrjawizki ~
Albert Shear
Albert Shear
8. szint - 18 kredit

Hozzászólások száma : 730
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 07.
Age : 43
Tartózkodási hely : New York

Karakteradatok
Főkarakter: Albert Shear
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Tárgyalók és eligazítók Empty Re: Tárgyalók és eligazítók

Témanyitás by Thorhalla Csüt. 04 Okt. 2012, 18:38

Résztvevők: Boris Dragunov / Svarog, Albert Shear / Britannia Kapitány, Victor Montano, Yamato Arisa és George Ethan / Szellemlovas

- Rendben – bólintott a nő. – Sok szerencsét!
Ezzel ő távozott is a helységből, egy kisebb rangon levő ügynök ment oda a csapathoz és kísérte el őket a hangárhoz. Most nem helikopterrel, vagy hasonlóval mentek le a föld felé, hanem egy egyszerű repülőautóval indultak el. Néhány perccel később már a SoHo utcáin volt a társaság.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Tárgyalók és eligazítók Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Tárgyalók és eligazítók Empty Re: Tárgyalók és eligazítók

Témanyitás by Albert Shear Csüt. 27 Dec. 2012, 18:02

Mielőtt Albert és Victor a küldetés után elhagynák a Fury-t, megírják és leadják jelentésüket.

Albert Shear Jelentése:

Az érkezést követően, megtámadtak minket. Egy női démon és öt égő csontváza. Victorral egyből tüzet nyitottunk. Sikeresen visszatartottunk egy csontvázat, de robbanás ért minket. Többen földre kerültek. Arisa ügynök is. Elájult. Én fedezékbe vontam, majd folytattam a tüzelést a démoni nőre és csontvázaira. Ahogy tette Dragunov ügynök is. A nő azonban akkor már csak egy délibáb volt. Amikor felocsúdtunk, Arisa ügynök már a nő fogja volt. Némi kárörvendő kacaj után eltűntek. Ezt követően indultunk el felkeresni gócpontot és megmenteni a társunkat. A lovas vezetett minket és az utunk eseménytelenül telt, amíg el nem értünk egy érintetlennek tűnő házat.
A háznál felfedeztük, hogy az eget szemek borítják. Addig nem vettük észre. Találkoztunk egy új ellenséggel is. A sárkány hölgy manipulálta a teret és az időt. Ekkor csatlakozott hozzánk a repülő páncélos. A sárkány első támadásunkra úgy reagált, hogy visszaküldött minket a múltba. Ott egy "időrendész" megoldotta a problémánkat és visszaküldött a jelen korunkba. Ott harcba szálltunk ismét a sárkánnyal. Amíg jómagam, lovas és a páncélos a sárkány elpusztításán munkálkodtunk, addig Victor és Dragunov ügynök, Arisa ügynök megmentésére sietett. A sárkányt elpusztítottuk, az ügynöknőt nem tudtuk megmenteni. Ezt követően a lovas elpusztította a célpontot.

Megjegyzés: Az első ellenfelünket, a teleportáló nőt a csontvázakkal, nem láttuk újra. Potenciális ellenfél maradt.


Victor sokkal kevésbé volt szószátyár, mint Albert. Íme a jelentése:

Megérkeztünk a földre. Megtámadtak minket. Harcoltunk. Elrabolták egy társunk. Utána mentünk. Hibáztunk. Meghalt.

_________________
Quis custodiet ipsos custodes? ~ Britannia kapitány ~

Az igazi férfi nem hősködik a fegyverrel, hanem diszkréten viseli, és bölcsen használja. - B.G. ~ Albert Shear ~

Just keep your head down a few more minutes and you're out of this. ~ Mallory Danica Walsh ~

Rendszerben látni és gondolkodni. Az a modern művészet. ~ Madeleine Eleanor Delacourt ~

Kiss, kiss, bang, bang ~ Tariq Kudrjawizki ~
Albert Shear
Albert Shear
8. szint - 18 kredit

Hozzászólások száma : 730
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 07.
Age : 43
Tartózkodási hely : New York

Karakteradatok
Főkarakter: Albert Shear
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Tárgyalók és eligazítók Empty Re: Tárgyalók és eligazítók

Témanyitás by Kusumi Ayani Vas. 06 Okt. 2013, 14:53

2 hónap telt el. 2 nyamvadt hónap, amióta a SHIELD fogja vagyok. Bár jelen pillanatban nem börtönében ülök, hanem valami repülő gépezet fedélzetén. A gyengélkedőn feküdtem eddig, és reménykedtem, hogy nem fogok gyorsan gyógyulni, azonban sajnálatos módon eljött az idő, hogy túlessünk a tárgyaláson. A termemben álltam, hogy vajon mi a fene fog történni.
~ Remélem nem fognak turkálni az agyamban... Nem örülnék neki az hét szentség.
Izgatottan nyeltem egyet, és vártam, majd vártam. Igazság szerint legszívesebben ismét lesérültem volna, csakhogy ne itt legyek.  Kérdeztek tőlem pár dolgot miközben gyengélkedtem de csak azt mondtam el ismételten, mint amit a kórházban mondtam az ügynöknek, és próbáltam minél udvariasabb lenni.
avatar
Kusumi Ayani
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 71
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. May. 16.

Karakteradatok
Főkarakter: Kusumi Ayani
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Tárgyalók és eligazítók Empty Re: Tárgyalók és eligazítók

Témanyitás by Thorhalla Hétf. 07 Okt. 2013, 16:53

Résztvevő: Kusumi Ayani

Ayani már egészen jól érezte magát a két hónapos gyógykezelés és fizikóterápia után. Noha még mindig időnként erős fejfájás és migrén tört rá, ez már semmi sem volt ahhoz képest, amit korábban kellett átélnie. A karján a seb teljesen rendbejött, ahonnan Smiley kiharapott egy darabot, egy kisebb rekonstrukciós műtét is kellett hozzá, illetve plasztikai műtét, ezeknek hála szinte nyoma sem maradt a sebnek, egyedül annyi látszott, hogy itt kissé rózsaszínebb volt a bőre, de ígérték, hogy néhány hónap múlva már ez sem lesz meg és minden rendben lesz vele. Egy ideje már a Fury-n volt, innen nem tudott volna sehova sem menekülni, a mai napja pedig az utolsó volt a gyengélkedőn, innen következett az, hogy a börtönbe kerül.
Az eligazítóba, ahova kísérték az ügynökök egy SHIELD egyenruhás nő várta már.
Tárgyalók és eligazítók 27051
- Üdvözlöm, a nevem Dallas őrnagy, én vagyok a kijelölt felügyelő. Nem tudom, hogy mit hazudtak önnek a Hydra-nál, amíg velük volt kapcsolata, de az biztos, hogy önt roppant csúnyán megvezették. A telepatáink is megvizsgálták az elméjét, amíg a kikérdezéseken volt. Amiből több dolog is kiderült, kezdve, hogy ön nem rossz ember és a saját világában is a kormánynak dolgozott és nem hidegvérű gyilkos.
Néhány pillanatot várt, majd folytatta.
- Mostanra biztosan volt alkalma a történelmünkkel megbarátkozni és megismerni azt*. Ezeknek a fényében nincs valami olyasmi, amit módosítani szeretne a korábbi vallomásán?

*volt persze, már tudja a karid a kronológiát is, hogy mik voltak, mik történtek stb.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Tárgyalók és eligazítók Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Tárgyalók és eligazítók Empty Re: Tárgyalók és eligazítók

Témanyitás by Kusumi Ayani Kedd 08 Okt. 2013, 18:50

Feszültségemben a fejem is majd beleszakadt. Igazság szerint nem tudtam, hogy mit mondjak. Csak tátogni tudtam, és szememből a meglepetettség fénye tűnt elő.
- Hogy... mikor... - hebegtem.
Fogalmam sincs mikor tapogathatták le elmémet, de biztosan profik lehettek, mert semmit sem éreztem, pedig az én adottságaim is agyhullámaim segítségével működnek... vagy az teljesen más? Azt hittem eddig, hogy meg tudnám védeni magam egy telepatával szemben, de úgy tűnik tévedtem. Dallas kérdésére ekképpen feleltem, mikor végre összeszedtem magam.
- Hát... hogy őszinte legyek... Megbántam, hogy azokkal a bűnözőkkel szövetkeztem. Tényleg. De... ez mit változtatna? Ugyanúgy bűnös vagyok... Majdnem a gonoszok dolgát segítettem... hogy tudnám ezt jóvá tenni? - kérdeztem.
avatar
Kusumi Ayani
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 71
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. May. 16.

Karakteradatok
Főkarakter: Kusumi Ayani
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Tárgyalók és eligazítók Empty Re: Tárgyalók és eligazítók

Témanyitás by Thorhalla Szer. 09 Okt. 2013, 09:17

Résztvevő: Kusumi Ayani

A nő mintha meg sem hallotta volna azt, hogy a fiatal nő rákérdezett a hogyan és mikorra. Helyett egy aktát vett elő és kinyitva azt Ayani elé tette. Egy vallomás volt benne, egészen pontosan kettő darab. Az első az, amiben hamis tanúzással kevés dolgot árult el és helyenként ferdített benne. A másik pedig egy teljesen új és abban az szerepelt betűről betűre, ami valójában történt. Ez a vallomás még aláírásra várt.
- Kezdhetné azzal, hogy a hamisat széttépi és a másikat aláírja – mondta.
Ha Kusumi megteszi mindezt, akkor a nő elveszi tőle az immáron új és érvényes papírt, majd odalép hozzá és leveszi az eddig rab nő kezein és lábain levő bilincseket.
- Akkor ettől a pillanattól kezdve semmilyen vád nincs ön ellen, Ms. Kusumi, ön szabadon távozhat, ha akar. Azonban van egy másik lehetőség.
Itt néhány pillanatra elhallgatott és figyelte a reakciókat, majd folytatta.
- Ön a saját világában is a kormánynak dolgozott, hivatásos fejvadászként. Itt a másik világból való származása miatt nehézkes lenne, persze kaphat hamis adatokat és új személyazonosságot, de azt értelemszerűen nem használhatná ilyesmire. A másik lehetőség, hogy aláír egy titoktartási nyilatkozatot, mi elküldjük önt egy alap katonai kiképzésre, és beáll dolgozni a SHIELD-hez. Jó munkalehetőség, ugyanaz lenne majdnem a feladata, mint a saját világában, csak itt nem kell egyedül végeznie és olyanokkal dolgozhatna együtt, akik előtt a valódi személyazonosságát sem kell titkolnia.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Tárgyalók és eligazítók Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Tárgyalók és eligazítók Empty Re: Tárgyalók és eligazítók

Témanyitás by Kusumi Ayani Szer. 09 Okt. 2013, 18:58

A nő nem nagyon válaszolt nekem elsőre, de miután elővett két vallomást egy aktából. Elméletben mindegyik az enyém, az egyik a nem egészen igaz, a másik pedig a valóban úgy történt. Bár kissé összegabalyodtam, hogy melyik melyik, de a nő kisegített. Elmagyarázta a helyzetet. Amint tisztázta a dolgokat fogtam a hamisat, és széttéptem, míg a másikat aláírtam. Miután megszabadítottak a láncaimtól felajánlott egy hivagató dolgot. Nem sokáig gondolkoztam.
- Rendben van Dallas őrnagy. Viszont... lenne egy kérésem... ha megengedné, hogy majd bosszút álljak azon a két személyen aki ezt tette velem... nagyon hálás lennék. Gondolom már tudtak meg pár dolgot az emlékeimből a személyek kilétéről... mert sajnos én semmit sem tudok róluk szinte.
avatar
Kusumi Ayani
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 71
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. May. 16.

Karakteradatok
Főkarakter: Kusumi Ayani
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Tárgyalók és eligazítók Empty Re: Tárgyalók és eligazítók

Témanyitás by Thorhalla Csüt. 10 Okt. 2013, 08:56

Résztvevő: Kusumi Ayani

- Megértem, hogy ezt akarja tenni, de mint önöknél, itt is vannak törvények – mondta. – Az elsődleges célunk nem a bűnözők megölése és kiiktatása, hanem az, hogy börtönbe kerüljenek. Nemzetközi kém szervezet és terrorelhárítók vagyunk, nem bérgyilkosok. De ha sikerül őket elkapni, azt garantálhatom, hogy egész hátralevő életükben börtönben lesznek és onnan soha sem szabadulhatnak ki.
A többire bólintott.
- Mindenki, aki ott volt a merényletkor, amiben az oktatásügyi miniszter elhunyt vérdíjlistára kerültek, azokkal az adatokkal, amiket tudni lehet róluk. A Hydra egyébként is elsődleges prioritást élvez. Sajnos ön sem tudott meg róluk túl sok hasznos adatot, amivel kezdhetnénk is valamit. A hely, ahol volt többször átvizsgáltuk, de tiszta volt, nem folyt arra semmilyen olyan dolog, ami miatt a Jade Electronics dolgozóit, vagy tulajdonosát.
Itt elhallgatott ismét néhány pillanatra, hogy a lány felfoghassa és megemészthesse, amit mondott.
- Erről ennyit mondhattam csak. Remélem még így is megfelelnek a feltételek és csatlakozik a szervezetünkhöz.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Tárgyalók és eligazítók Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Tárgyalók és eligazítók Empty Re: Tárgyalók és eligazítók

Témanyitás by Kusumi Ayani Csüt. 10 Okt. 2013, 16:40

Sajnos a bosszúm nem irányult olyan ívben, ahogy én akartam, de végül is ez is elég örömet szolgálna nekem. Remélem ha elkapják őket a pusztulásig fognak ott rohadni. A Hydrával kapcsolatban az összes tagjukat rács mögött akarom tudni, és kész, viszont előbb csatlakoznom kéne ehhez a szervezethez. Egy nagy mosolyt elengedve szólok a nőhöz.
- Rendben van hadnagy asszony. Örömmel csatlakoznék a SHIELD-hez.
Kissé kellemetlenül éreztem azonban magam, mert valami rosszat éreztem a levegőben, de hogy mit azt nem tudom, ám egyszer csak ráébredtem mire.
- A fegyvereim.... ugye nem dobták ki... nagyon hozzánőttem azokhoz... Lehetne róla szó, hogy visszakaphatnám őket? És mikor kezdhetném el azt aaa...kiképzést, amiről beszélt?
avatar
Kusumi Ayani
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 71
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. May. 16.

Karakteradatok
Főkarakter: Kusumi Ayani
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Tárgyalók és eligazítók Empty Re: Tárgyalók és eligazítók

Témanyitás by Thorhalla Pént. 11 Okt. 2013, 09:31

Résztvevő: Kusumi Ayani

Ekkor a nő még egy utolsó nyomtatványt vett elő és azt adta oda Kusumi-nak.
- A titoktartási nyilatkozat, már csak ezt kell aláírnia – mondta.
Ez a nyomtatvány a szokásos volt, ha beszélsz arról, amiről nem lenne szabad, akkor börtönbüntetés jár érte, hadbíróság és ehhez hasonló finomságok. Amint a lány aláírta, akkor utána szólal meg.
- Természetesen megvannak, ahhoz még egy fegyvertartási engedély is kell, a vizsgát hozzá pedig még a mai napon leteheti a SHIELD központban – felelte. – Az alapkiképzés pedig holnap fog kezdődni. Egy ügynök majd lekíséri magát a központba, hogy visszakapja a fegyvereket és a vizsgát is letehesse. Ezennel üdvözlöm a SHIELD soraiban Kusumi ügynök.
Ezek után, ha nem volt más kérdése a lánynak, akkor egy másik SHIELD ügynök repülő autóval vitte le a központba Chelsea-be, ahol a lány könnyedén átmehetett a lövészvizsgán és megkapta a fegyvertartási engedélyt, utána pedig a saját dolgait is visszakapta. Ettől a pillanattól kezdve volt tényleg szabad és ismét a saját maga ura.

//Akkor végeztünk, írd fel a SHIELD bónuszait az adatlapodra, meg a választott fegyvereket. És akkor most már szabad vagy, szabadon mehetsz játszani, ami az alapkiképzést illeti, majd a kalandok közti ugrásokban letudhatod azt a négy hónapot.//

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Tárgyalók és eligazítók Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Tárgyalók és eligazítók Empty Re: Tárgyalók és eligazítók

Témanyitás by Godlaw / Tao Hétf. 01 Szept. 2014, 11:35

Időpont: Szeptember 1. Reggel 7:30
Helyszín: Fury-Helicarrier, tárgyalóterem
Résztvevő: Shima Nakamoro

Az alapkiképzés óta már megbíztak egy-egy kisebb üggyel, többnyire csapatban dolgoztál, és nem volt szó többről, mint helyszínek biztosítása, rajtaütések kivitelezése, néhány esetben üldözés. Összességében tehát semmi olyan, ami ne lett volna a kiképzés része. Ez azonban az első eset, hogy az üzenet szerint egyszemélyes megbízást kapsz. A Helicarrier tárgyalójába hívattak, ahol az eligazításodat egy magasabb szintű S.H.I.E.L.D. ügynök, Arthur McDain végzi el, akivel néhányszor együttdolgoztál már. Érkezésedkor hellyel kínál, majd a tárgyaló hatalmas monitorján lévő információkról kezd beszélni.
-Üdvözlöm Shima ügynök, foglaljon helyet, kérem. Mint az már az üzenetemből is kiderült, egy egyszemélyes akcióról van szó, aminek legfőbb oka, hogy az eset diszkréciót igényel. Következésképpen leleményesnek kell lennie, és a felhasználható erőforrások tekintetében csak magára és a felszerelésére számíthat. Remélem ez nem fog gondot okozni – teszi hozzá bíztató mosollyal, majd gombnyomásra a monitoron egy nő jelenik meg.
-A célszemély: Amy Juliett Carpenter. Ex-S.H.I.E.L.D.-es, sokáig informatikusként dolgozott, később a hírszerzési osztályhoz került, aztán gondolt egyet, és elvégzett egy ügynöki programot, és kitűnő minősítéssel teljesítette azt. Mindössze egy évig dolgozott ügynökként, aztán egy bevetés alkalmával nyoma veszett. Két hónappal később feltűnt Észak-Afrikában, háborús nagyurak közelében. Egy hónap múlva Spanyolországban, baszkföldön látták, egy terrorszervezet tagjaival. Megint két hónappal később ír terroristák társaságában tűnt fel.
A monitoron folyamatosan képek jelennek meg, amik az említett szituációkban készültek, mindegyiken valóban kivehető a nő arca.
-Egy kisebb csapat dolgozott a nő lenyomozásán, minden alkalommal, mikor utána küldtük az osztagot, köddé vált, és jó ideig nem bukkant fel újra. Okunk van feltételezni, hogy tudta, mikor és ki fog érkezni, vagyis valahogyan még mindig információhoz jut az ügynökségen belülről. Kizártuk a lehetőségét egy besúgónak, így marad a másik opció, hogy képes volt valamiképpen hozzáférni az adatbázisunkhoz. Ez viszont sokkal nagyobb veszélyt jelent, ki tudja, milyen szintű adatokhoz jut hozzá. Ezért döntöttünk úgy, hogy ezúttal egyetlen embert küldünk, magát, akinek semmilyen szálon nem lehet köze hozzá, és a küldetése részleteit nem tesszük hivatalossá. Másképp fogalmazva: a küldetése nem létezik a rendszereink szerint.
A monitoron egy falu jelenik meg.
-A legutóbbi információink szerint Carpenter jelenleg Peruban van, egy viszonylag elszigetelt helyen, a pontos okát nem tudjuk, és le is állítottam a keresést, mielőtt az információk nyomot hagynának az adatbázisainkban, és neki is felkeltjük a figyelmét. Nem tudjuk, hogy miért hagyta el az ügynökséget, ahogy azt sem, mit csinál azóta, de bármi is áll e mögött, az biztos, hogy a nő veszélyes és elszánt. Lehet, hogy megpróbál beadni magának valami sztorit, ami szerint ő itt áldozat, de az is lehet, hogy megpróbálja megölni magát. Ne kockáztasson feleslegesen! A feladata: elmegy a helyszínre, megtalálja a nőt, és elfogja, vagy ha a megítélése szerint szükséges, likvidálja. Van kérdése?


_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Tárgyalók és eligazítók Empty Re: Tárgyalók és eligazítók

Témanyitás by Nakamaro Hétf. 01 Szept. 2014, 14:50

//Igazat megvallva a karakterem már dolgozott egyedül egy ügyön. Bár nem lett végigmesélve, de Nefi megengedte, hogy bővítmény formájában befejezhessem.//

Mikor üzenetet kaptam az új megbízásról még semmit sem sejtettem, hogy mire is számíthatok. Eddig egyszerű küldetéseim voltak. Főleg rajtaütések, helyszínek biztosítása volt a feladatom és általában csapatban dolgoztam. Leszámítva a legutóbbi ügyemet, de az sem volt túl komoly dolog. Amikor beléptem az eligazítóba már rosszat sejtettem. Arthur McDain állt csak egyedül a tárgyalóba. Belépve bólintottam neki és le ültem az egyik székbe. Ismertem a férfit már pár küldetés alkalmával volt szerencsém vele dolgozni. Nem is várt sokat rögtön a közepébe vágott. A kivetítőn egy nő képe jelent meg miközben Arthur a küldetésemet ismertette. Egy cseppet sem tetszett nekem a helyzet. Nem elég, hogy egyedül kell elmennem oda, de ténylegesen a küldetésem nem is létezik. Az ilyen dolgok nem szoktak jól végződni. A nő akit el kell kapnom ráadásul ex SHIELD ügynök, ami azt jelenti, hogy ő is jó kiképzést kapott ezen felül a hírszerzés tagja volt. Gondolom, hogy nem buta. Nem lesz egyszerű nyomára akadni és elfogni sem. Rengeteg gondolat keringet a fejembe miközben a képeket néztem.
- Szóval az akció nem létezik sehol? Ez azt jelenti, hogy ha rosszra fordulnak a dolgok akkor semmiféle erősítésre nem számíthatok igaz? - tettem fel neki rögtön az első kérdésemet. Mivel a nő általában terroristák közelében jelent meg, így van okom azt gyanítani, hogy most is valami ilyen helyen lehet. Egyedül egy csapat terrorista ellen nem lenne túl jó dolog.
- Ha sikerül elfogni milyen módon tudok kapcsolatot teremteni a SHIELD-el? Ha nincs semmilyen feljegyzés az akcióról miként hoznak ki onnan minket?
Nem vagyok elég régóta tagja ennek a szervezetnek ahhoz, hogy komolyabban véleményt tudja formálni a módszereikről, de nem vagyok biztos benne, hogy ezt jól átgondolták.

_________________
Nakamaro
X-diák: Allen Black
Outsiders: Blood Man
Nakamaro
Nakamaro
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 59
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2014. Feb. 12.

Karakteradatok
Főkarakter: Rayn Henro
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Tárgyalók és eligazítók Empty Re: Tárgyalók és eligazítók

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 2 oldal 1, 2  Next

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.