Csatornák

3 / 5 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Csatornák     - Page 3 Empty Re: Csatornák

Témanyitás by Albert Shear Vas. 27 Jan. 2013, 09:59

Még a füldugón keresztül is komoly robaj hallatszik kintről, ahogy a falnak vetett háttal vár a reakciókra. Ahogy körbe tekint a folyamatosan villódzó torkolattűz fényénél, szép lassan mindenki megtorpan, földre kerül vagy egyszerűen csak ideiglenesen harcképtelenné válik. Ekkor még nem tűnik fel neki két társuk dulakodása, jobban el van foglalva a lyukból előbújó lényekkel.
Amint Nyko befejezte a lövöldözést, Albert feláll és meg sem várva, amíg a többiek sikeresen felgyógyulnak, vagy eltömik a fülüket, a két pokolfajzatra emeli karabélyának csövét.
-
SORRY GUYS! - üvölti, hogy a zajártalomból éppen felépülők vagy még attól szenvedők is hallják. Aztán mit sem törődve a zárt, szűk térben terjedő hullám hatással még kettőt beleereszt a démonfajzatok szívtájékába és egyet a szívükbe. Ez gyors egymásutánban hat lövést jelent. Ezt követően azonban nem lő, egyből. Gyorsan fordul a lyuk felé, mert újabb ellenségekre számít. Ha ott újabb pokoli fattyak tűnnek fel, egyből tüzet nyit, nehogy megtámadják őket onnan, amíg a többiek regenerálódnak, traccspartiznak. Ahogy Nyko hátrál és egy idő után megérkezik mögüle Shínomy is, kezdi zavarni a sok, rendezetlen mozgás.
Amennyiben nem érkezik több házi kedvenc, maga is megállapítja, ahogy a többiek is.
-
Jön valami nagy és gonosz!

_________________
Quis custodiet ipsos custodes? ~ Britannia kapitány ~

Az igazi férfi nem hősködik a fegyverrel, hanem diszkréten viseli, és bölcsen használja. - B.G. ~ Albert Shear ~

Just keep your head down a few more minutes and you're out of this. ~ Mallory Danica Walsh ~

Rendszerben látni és gondolkodni. Az a modern művészet. ~ Madeleine Eleanor Delacourt ~

Kiss, kiss, bang, bang ~ Tariq Kudrjawizki ~
Albert Shear
Albert Shear
8. szint - 18 kredit

Hozzászólások száma : 730
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 07.
Age : 43
Tartózkodási hely : New York

Karakteradatok
Főkarakter: Albert Shear
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Csatornák     - Page 3 Empty Re: Csatornák

Témanyitás by Edward Richard MacAevus Vas. 27 Jan. 2013, 10:29

A gyors reakciói, régi reflexei és már-már váratlan sikere nem állította meg. Már befejezte volna az ütés kombinációt, egy felülről indított, fejre mért rúgással...amikor a hatalmas robaj elérte testét. A sötét miatt agya egyébként csúcsra járatta fülének érzékenységét, így nem csak megállító, de leterítő erejű volt számára a leadott lövések hangja. Kicsúszott lába alól a talaj és pillanatok alatt a csatorna szennylevében fetrengett. Talán még az arcát is ellepte a mocsok. Azt viszont tisztán érezte, ahogy a fülét meleg vér hagyja el és az keveredik a jeges vízzel.
Kellett pár másodperc, hogy az agya újrainduljon. Ezen mondjuk az is segített, hogy az életösztöne kirántotta a csatorna jeges bacilustelepéből. Először kifújt s megpróbálta a tüdejébe ragadt levegő minden köbcentijét kipréselni, a jeges víztől remegő testéből. Nem akart beszippantani semmilyen olyan baktériumot, ami komolyan megbetegíthetné. Bár arra nem gondolt, hogy "késő bánat". Ezt követőn maga is meglepőd a gyors regeneráción. De nem volt ideje ezzel foglalkozni, mert hamar eldördültek a következő lövések. Ezek legalább már nem döntötték le a lábukról. "Csak" kétrét görnyedve fogta a füleit és reménykedett, hogy újra meggyógyul...ami be is következett, bár még mindig nem értette, hogy hogyan. Most azonban nem is volt ideje ezen gondolkodni. Ugyanis valami füldugó szerűséget kéne találnia. De nincs neki. Ruhája nem olyan anyagból készült, hogy téphessen belőle és ilyen célra használhassa...meg amúgy sem dugdosná a fülébe a mocskos vírusos rongyokat. ~ Megszívtam. ~ Egyelőre kivárásra játszik. Érdekli is a sztori. Bár most így, csurom vizesen dideregve már erre gondol a legkevésbé. Viszont ösztönei nem engedik elfutni, mert úgy érzi, hogy egyelőre ezzel a csapattal van a legnagyobb biztonságban. Még akkor is ha többet ártanak maguknak, mint a támadóiknak.

_________________
Azért kezdtem el mászni, hogy legyőzzem önmagamat. Legyőzzem a természetet, majd megtudjam mi van felül. Mondhatom, hogy a küzdelem és a tudás megszerzésének mámora hozta ki belőlem azt az akaratot és erőt, amivel előrébb, jelen esetben feljebb és feljebb jutottam. Aztán onnan le kellett jönni. Így kezdődött az ejtőernyőzés. Aztán van, hogy vízbe esik az ember. Búvárkodás. A downhill, rafting, a jóga, meg a többi "extremitás" csak a ráadás.
Edward Richard MacAevus
Edward Richard MacAevus
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 22
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. Feb. 21.
Age : 35

Karakteradatok
Főkarakter: Albert Shear
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Csatornák     - Page 3 Empty Re: Csatornák

Témanyitás by Thorhalla Vas. 27 Jan. 2013, 10:55

Idő: 2023. december 31., 23:05 Hátralevő idő: 00:55:00 (11 kör)
Következő körváltás: 2013. január 30. (szerda)
Résztvevők: Troy Conroy / Angyal, Boris Dragunov / Svarog, Horatio Millvier, Kita Horigome, Shynomy Rokana, Albert Shear / Britannia Kapitány, Edward Richard MacAevus, Geoge Ethan / Szellemlovas és Jonathan Holmes

Holmes elindult abba az irányba, amerre a hívást érezte és sietős léptekkel hamar megérkezik oda, ahol a társaság is van. Most már határozottan érzi ő maga is a hívást, onnan jött, ami előtt a csapat állt. Mivel megvannak a kapcsolatai Svarogot felismeri, mint SHIELD ügynököt és ekkor a rengést ő is megérzi a közelben levő nem természetes járatból.
A többség, ha akart akkor a ruháikból tudtak készíteni maguknak füldugót is, hogyha még egyszer lövöldözésre kerüljön sor, akkor ne járjanak úgy, mint korábban. ahogyan a csapat összeszedte gyorsan magát láthatták, hogy egy férfi is odaért hozzájuk, aki képes érezni, Angyal leginkább érezte, hogy ez a férfi is mágiaérzékeny, akárcsak ő és még akikről érezte korábban.
A legtöbben figyelték a nyílást, de azon semmi sem jelent meg ezúttal, nem jöttek újabb kutyák, csak a mocorgást lehetett hallani még mindig. Majd egy hangos csattanást, mint amikor az ostor csattan. A legközelebb a bejárathoz most éppen Horatio állt, aki valamit megérzett, mintha a lábára csavarodott volna. A társai már csak azt látják, hogy a fémbőrű férfi – igen, pont mint Kolosszus – hanyatt vágódik, a fémbőr miatt szinte meg sem érezte mindezt, majd valami elkezdi befelé húzni a járatba igencsak gyorsan.

Csatornák     - Page 3 00120

Résztvevő: Sarah Storm és Kusumi Ayani

A két lány elindul visszafelé a sötét csatornában, jó néhány perc botorkálás után visszaérkeznek oda, ahol Ayani már volt korábban volt. a hármas elágazáshoz, így, hogy erről jöttek a bal oldali járat volt, ahonnan eredetileg Ayani érkezett és fordult a zsákutcába.
A két lány szemben, egyenesen tovább a saját járatukból a távolban mintha fényeket pillantanának meg, majd egy hatalmas fémes csattanást lehet hallani, ennek a vízhang miatt nem biztos az iránya, bárhonnan jöhetett. Egyébként a maradék három járat teljesen sötét és semmit sem lehet látni.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Csatornák     - Page 3 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Csatornák     - Page 3 Empty Re: Csatornák

Témanyitás by Horatio Millvier Vas. 27 Jan. 2013, 11:32

Horatio Millvier Albert felé kapta a fejét, amikor elkiáltotta magát, de végül is nem mondott tól sokat csak azt amit már eddig is tudtak. Valami közeledik és nem éppen tacskó méretű. Horatio a zsebébe nyúlva érezte meg, hogy van nála egy zsebkendő. Gyorsan széttépte, majd a megfelelő méretű darabokat a fülébe tette, hogy lehetőleg legközelebb ne legyen vérző fülű. Ahogy ott állt egy újabb férfi érkezett közéjük.
~ Gyűlik a nép. Mint valami baráti találkozó ~ töprengett a mágus-mutáns.
A fém páncél tökéletesen lefedte a testét, így elég sok mindentől védve volt. Sajnos arra nem számított, hogy a meg nem jelenő lény őt fogja kiszemelni. A talaj eltűnt a lába alól, miután egy ostorszerű csattanást hallott és a lábát elkapta valami. Nagy örömére a páncél miatt nem érezte nagyon az esést, de végül már húzta is az a valami magához, amely helyzet már nagyon nem volt ínyére. Rögtön tudta, hogy mivel érheti el a leggyorsabban a kiszabadulást. Lehunyta szemét koncentrált, majd szellemformát próbált ölteni, hogy úgy csússzon ki a szorításból. Hála új képességének ezt már páncél alakban is meg tudta tenni. Az volt a kérdés, hogy sikerül e, vagy a támadója immúnis erre a mutáns képességre.

_________________
Karakterek:
- Reneszánsz: Horatio Millvier
-- NJK: Ballyedrak
Csatornák     - Page 3 250sc9gCsatornák     - Page 3 18090191567korvus
Horatio Millvier
Horatio Millvier
3. szint - 8 kredit

Hozzászólások száma : 196
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 24.

Karakteradatok
Főkarakter: Balthazar Millvier
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Csatornák     - Page 3 Empty Re: Csatornák

Témanyitás by Sarah Hétf. 28 Jan. 2013, 03:10

Megindulok de csak botorkálás van... Pedig azt hittem hogy az ideiglenesen mellém csapódott nőszemély világít, vagy... Én sietek ennyire előre? Nem is igazán számít, a lényeg a botorkálás, amit sosem szerettem, mert inkább preferálom a magabiztos és viszonylag folyamatos haladást mintsem ezt... Bár végül is ez egyértelmű. Szóval ez így megy egy ideig, végül pedig egy elágazáshoz érünk, amin végignézve eléggé gyorsan eldől bennem, hogy merre is akarok menni, mert hát.. Nézzük végig logikusan, négy felé lehet tovább menni, ebből három sötét, az előttünk lévőben pedig talán mintha fény lenne... Egy pont oda, plusz az egyből szemben van.. Két pont oda. Kell még bármiféle meggyőzés? Azt hiszem nem, szóval meg is indulok tovább egyenesen, persze azért most figyelve a sötét járatokra, mert nem örülnék neki ha valami nekem ugrana, nem mintha látnák a sötétben, szóval úgysem tudnék védekezni, de talán valamiféle ösztön meg tudna.. Védeni, menteni biztosan nem de védeni igen, szóval nagyjából ennyi a célom ha megtámadna valami... Amit nem hiszek de sosem lehet tudni, ez az egész parázás pedig főleg a behatárolhatatlan fémes csattanás miatt van, nem tetszett az a hang. Kíváncsi vagyok amúgy is, hogy tényleg van-e erre valami, vagy csak káprázik a szemem, esetleg valamiféle... Náh nem, odafent is sötét van, szóval onnan nem nagyon szűrődhet be véletlenszerű fény. Mondjuk ha valami nagyobb épület mellett vagyunk... Nem hiszem, bár mondjuk a kaszinó még mindig nem lehet messze, talán.

_________________
Reneszánsz: Sarah Storm + Jane és Fox, Mr. Smiley
VH: David Ethan, James Richards
Outsiders: Sarah Storm, Katherine Blackwood
x-diák: Gulyás Csilla
Sarah
Sarah
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1524
Hozzászólások régi : 149
Korábbi szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Aktuális szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Csatornák     - Page 3 Empty Re: Csatornák

Témanyitás by Árny Kedd 29 Jan. 2013, 22:06

Cinikus voltam, tulajdonképpen egy költői kérdéssel, így választ oly nagyon nem vártam rá, ahogyan az sem fordult meg a fejemben, hogy leállnak egymást alaposabban is "osztogatni", mert ha jól tudom ezt a kifejezést így is lehet használni, bár ebben még nem vagyok biztos. Egyenlőre abbamarad a támadás, bár valami továbbra is közelít, így még annyit intézek a többiekhez, hogy:
- Mindenkinek pofa be mostantól. - Jelentem be és ezt innentől kezdve amíg kicsit nem oldódik a helyzet, magamra is tekintem s innentől kezdve, ha valaki nem egy tervvel áll elő, akkor nem is veszem figyelembe. A ruhámból tépek le darabokat és azokat gyömöszölöm a fülembe, remélhetőleg ez elegendő lesz még egy ilyen kellemetlenség elkerülésére, vagy legalább is enyhítésére. Következő lépésként a harcra való készülődés jönne, amire viszont annyi idő sincs, mint amennyit feltételeztem, ugyanis csattanást lehet hallani, még a füldugón keresztül is, majd pedig az egyik társunk egyszerűen hanyatt vágja magát és csúszni kezd... Eléggé könnyű felfogni, hogy valami húzza, a probléma az, hogy úgy, hogy nincs bent ebben a járatban, így feltételezem hogy a többiek nem tudnak tüzet nyitni rá, tehát ha csak nincs vágófegyver... Megpróbálom előhívni a pengét, de mint mindig, most sem sikerül, én pedig kissé értetlenül állok a dolgok előtt, nem tudom, hogy mi történhetett, hogy miért nem működik az amivel oly sokáig nem volt gondom. De vajon ez mindig így volt?... Nem, valami módon meg kellett tanulnom ezen mágikus praktikák használatát, de hogy volt? Megerőltetem a fejemet, hogy vissza emlékezhessek nagyon, nagyon régre, egy kis idő után pedig, bár a saját emlékeimbe belefájdul a fejem, sikerül megtalálnom a megoldást, ami talán működhet, bár furcsa kissé számomra, de igen, emlékszem, hogy miként tanították ezt meg nekem, csak ténylegesen azért furcsa, mert... Nos elszoktam tőle, másként nem lehet magyarázni. Aktiválom a páncélzatomat, majd pedig egy rúnát kezdek rajzolni a levegőbe a csuklómra, erős koncentrációval, hogy ha működik, akkor a fegyver lehetőleg minél erősebb lehessen, koncentrálás közben pedig a megszokott, kissé nyílhegyre emlékeztető méteres pengét próbálom megformázni. Amennyiben ez sikerül, sietős léptekkel indulok meg a társunk után, aki remélhetőleg még ebben a járatban van és megpróbálom átvágni azt, amivel az a bizonyos lény húzza, amennyiben a többiek nem nyitnak tüzet, bár a páncélom mágikus... Még nem igazán ütötte át olyasmi, ami maga nem rendelkezett mágiával, de nem most szeretnék mindent letesztelni rajta.

_________________
Reneszánsz: Árny
X-diák: Matt Lawson
Árny
Árny
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 312
Hozzászólások régi : 22
Korábbi szint/kredit : 1. szint - 4 kredit
Aktuális szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Csatornák     - Page 3 Empty Re: Csatornák

Témanyitás by Albert Shear Szer. 30 Jan. 2013, 01:02

Albert nem mozdul. Nem segít a máguson. Látja az ezüstszerű anyagot, amely egyébként pont úgy viselkedik, mint egy régi filmben. Csak ott a robot teste alakult át. Itt és most pedig úgy véli, hogy páncélként funkcionál. A Lovas miatt aggódik, hogy meggondolatlanul cselekszik, de látja, hogy nem mozdul. Ezért a többiek reakciójára vár. Nem biztos abban, hogy a két nő vagy a firkász nem csinál valami meggondolatlanságot. Ha mégis megpróbálnának Millvier után kapni, vagy a karja egy jól irányzott csapásával, ha azt nem tartja célravezetőnek, akkor puskatussal utasítaná helyre az ugráló "kopaszokat".
Amint Horatio eltűnt a lyukban és a Lovas hókusz-pókusza is megtette hatását, megkezdődött a "mentő" akció. Albert egy pillanatra sem gondolt már Bronxra. Bármi is várt rájuk, Millviert kellett kihozniuk onnan. Reméli, hogy a mágus és varázslatos páncélja eléggé lefoglalja a barlanglakó démonokat addig, amíg meglepik őket. A baráti démon lép elsőnek és veti magát be az üregbe. Albert fordul utána és fedezi, amennyiben szükséges. Ha úgy ítéli meg, akkor ő is behatol, hogy hatékonyabban tudja védeni a két társát.

_________________
Quis custodiet ipsos custodes? ~ Britannia kapitány ~

Az igazi férfi nem hősködik a fegyverrel, hanem diszkréten viseli, és bölcsen használja. - B.G. ~ Albert Shear ~

Just keep your head down a few more minutes and you're out of this. ~ Mallory Danica Walsh ~

Rendszerben látni és gondolkodni. Az a modern művészet. ~ Madeleine Eleanor Delacourt ~

Kiss, kiss, bang, bang ~ Tariq Kudrjawizki ~
Albert Shear
Albert Shear
8. szint - 18 kredit

Hozzászólások száma : 730
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 07.
Age : 43
Tartózkodási hely : New York

Karakteradatok
Főkarakter: Albert Shear
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Csatornák     - Page 3 Empty Re: Csatornák

Témanyitás by A Misztikus Pókember Szer. 30 Jan. 2013, 02:14

Egy-két biztonsági fordulás, hogy nincs-e semmi a nyomomban és egyszer csak:
Egy csapat felnőtt férfivel találom szembe magamat, akik mindenféle tépő mozdulatokkal foglalatoskodnak. Nem is zavarnék, de ide vezetett az a valami ami hívott a bejárattól kezdve. De a következő pillanatban kiderül, hogy nem én vagyok az első, de másokon kicsit agresszívabban nyilvánul meg. Rögtön egy fémbőrű úron egy ostor végeként, ami a okán jelentkezik.
Pillanat alatt végigfutnak a lehetőségek a szemem előtt és gyorsan kell választanom. Nem is veszem őket igen számba, kockáztatok, de az egyetlen megoldást választom amivel megelőzhetem az alak távozását, ami akaratán kívül esik jelen pillanatban. Remélem az a fémpáncél az aminek kinéz...
Gyorsan a járat felém eső részéhez lépek, a bal lábam fog támaszként szolgálni ezen az oldalon, a jobb lábam pedig egyenest az alak ágyékába próbálom betámasztani, sarokkal a földre szorítva, hogy megakadályozzam a távozásban. Amint ez megvan gyorsan elhadarom a szavakat és megpróbálom neon zöldre "varázsolni" a lehető legtöbb részét a támadónak, hogy ne tudjon eltűnni a sötétben. Ha esetleg valamelyik legény átad nekem egy fegyvert megpróbálom elvágni az ostort is, de nincs időm kérni. A terv pedig egyenlőre ennyi.
A Misztikus Pókember
A Misztikus Pókember
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 541
Hozzászólások régi : 981
Korábbi szint/kredit : 10. szint - 22 kredit
Aktuális szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 11.
Tartózkodási hely : New York

Karakteradatok
Főkarakter:
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Csatornák     - Page 3 Empty Re: Csatornák

Témanyitás by Nyko Szer. 30 Jan. 2013, 04:19

Hát az egyik társunkat úgy fest elkapja az a valami ami lent van és továbbá úgy tűnik, hogy a banda eléggé hátráltató tényező. Megindulok a járat felé bepillantani kellő távból, de résen vagyok, hogy ha támadás ér, legyen barát vagy ellenség, akkor pórul járjon. Ha társ támad rám, akkor a lendületét használom fel ellene és segítek neki odébb repülni, ha ellenség, akkor ha ad rá esélyt fegyvert rántok és tüzet nyitok, bár remélem erre nem kerül sor, mert az elkapott társunkba nem akarok kárt tenni.
Az eddigi vezetőnk és a fegyveresünk után indulok csak meg én is, hogy bemenjek a járatba, aminek falán rúnákat keresek és ha nincs, akkor felszökkenek a plafonra, s úgy térdelek oda, mintha csak a talajon csinálnám, s a pisztolyt előhúzva célzok előre. Egyenlőre csak fedezési célzattal, majd intek Shynomynak, hogy még maradjon.
Fegyverrel a kezembe követem Nykot a járatig ahova én is belesek, majd a jelzésének megfelelően kint maradok a többiekkel a járat szájától félre sétálva. Egyenlőre úgy fest, hogy jobb ha kint maradok a többiekkel de ha itt elszabadul a pokol, akkor lehet Nykoék után rohanok igen hamar, mert vele nagyobb biztonságban érzem azért magamat, mint mással.
Nem tudom mit terveznek a többiek de az biztos, hogy be kell mennünk oda, előbb vagy utóbb muszáj és ha már itt tartunk akkor én inkább az előbbre szavazok, mint az utóbbra érthető okokból, hiszen valami történt itt, valami van itt és idő kérdése mikor folytatódik. De elsőre a társunk legyen meg, hogy ne használja fel a dög ami odalent van élőpajzsnak, mert az probléma lenne.
Nyko
Nyko
Kalandmester

Hozzászólások száma : 287
Hozzászólások régi : 528
Korábbi szint/kredit : 6. szint - 14 kredit
Aktuális szint/kredit : 8. szint - 18 kredit
Reputation : 0
Join date : 2012. Feb. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Amara
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Csatornák     - Page 3 Empty Re: Csatornák

Témanyitás by Thorhalla Szer. 30 Jan. 2013, 08:37

Idő: 2023. december 31., 23:05 Hátralevő idő: 00:55:00 (11 kör)
Következő körváltás: 2013. február 2. (szombat)
Résztvevők: Troy Conroy / Angyal, Boris Dragunov / Svarog, Horatio Millvier, Kita Horigome, Shynomy Rokana, Albert Shear / Britannia Kapitány, Edward Richard MacAevus, Geoge Ethan / Szellemlovas, Jonathan Holmes, Sarah Storm és Kusumi Ayani

Millvier azonnal átváltott szellemformába, tudta, hogy sikerült, mert némileg belesüllyedt a talajba, ezt látták a többiek is, azonban az a valami, ami fogva tartotta még mindig a lábán volt és húzta befelé és pillanatok alatt eltűnt a társai szeme elől.
Holmes indult volna, hogy segítsen a férfin, de Albert egy határozott mozdulattal ütötte meg és a férfi a puskája végével, aminek hála földre került zúgó fejjel és így a varázslatát sem tudta elmondani, létrehozni emiatt.
Árny magára öltötte a páncélját, majd elindult befelé a teljes sötétségbe, igaz a társát már nem látta eddigre, őt követte Albert is sietős léptekkel és Kita is.
Millvier hamarosan érezte, hogy esik és valahova megérkezett, ahol még mindig sötét volt. Az őt követő hármas teljes sötétségben haladt addig a pontig, amíg egyszerre nem szaladt ki a lábuk alól a talaj és zuhantak úgy két-három métert. Igaz egyikkőjüknek sem lett semmi baja, mert puhára estek. A földet érés után Millvier ott volt mellettük a lábát a valami most engedte el és a sötétségből egy jó három méter magas démon emelkedett ki, Árny érezte most már, hogy határozottan mágikus, eddig elrejtette magát.
Csatornák     - Page 3 Rakdos-demon-lord

A többiek kint maradtak és egyelőre várakoztak, bentről nem láttak és hallottak semmit, csak a sötétséget.
Sarah és Ayani csak ekkor érnek ide, Sarah felől pedig aki képes mágikus dolgokat érezni azonnal érzi, hogy valami mágikus dolog van a kézfején. Árny szellemlovasságának hála azonnal rájön, ez egy démoni mágia, ráadásul nem Mephisto szolgája a nő, de csak néhány pillanatig érzi, mert utána már távolabb került tőle.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Csatornák     - Page 3 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Csatornák     - Page 3 Empty Re: Csatornák

Témanyitás by Albert Shear Szer. 30 Jan. 2013, 14:28

- Türelem. - veti oda a nyugalomra, erőszakkal intett férfinek. ~ Éreztem, hogy valaki túlbuzgó lesz. ~ Aztán hagyja, hogy a lovas előre menjen. Mégis csak ő érzi a démoni jelenlétet. No meg bármi is történik a következő másodpercekben, inkább a démonfattyal történjen elsőnek, mint Alberttel. A talaj viszont egyszerre kerül ki a lábaik alól. Bár nem zuhannak sokat, Albert automatikusan magasra emeli fegyverét, hátha elmerülnek valamiben. Illetve amikor talajt fognak, reflexszerűen borul oldalra. Így próbálja tompítani az érkezés, testére ható erejét. Az évtizedes gyakorlata segítségével reméli, hogy nem törik semmije, a becsapódáskor. Ugyanakkor bár földre kerül, a lendületét arra próbálja használni, hogy fel is pattanjon és már keresse is célpontját. A felemelkedő démonra tekint.
-
Azt hittem nagyobb. - jegyzi meg halkan és leereszti a fegyverét, ami innentől kezdve a szíján lóg. Jobbjával a kardjáért nyúl, amit eddig nem lehetett felfedezni nála és most mégis előhúzza az oldalán himbálózó kardhüvelyből. Várja, hogy a lény megtámadja őket, vagy a Lovas megindítsa támadását.

_________________
Quis custodiet ipsos custodes? ~ Britannia kapitány ~

Az igazi férfi nem hősködik a fegyverrel, hanem diszkréten viseli, és bölcsen használja. - B.G. ~ Albert Shear ~

Just keep your head down a few more minutes and you're out of this. ~ Mallory Danica Walsh ~

Rendszerben látni és gondolkodni. Az a modern művészet. ~ Madeleine Eleanor Delacourt ~

Kiss, kiss, bang, bang ~ Tariq Kudrjawizki ~
Albert Shear
Albert Shear
8. szint - 18 kredit

Hozzászólások száma : 730
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 07.
Age : 43
Tartózkodási hely : New York

Karakteradatok
Főkarakter: Albert Shear
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Csatornák     - Page 3 Empty Re: Csatornák

Témanyitás by Árny Szer. 30 Jan. 2013, 19:30

A páncél továbbra is probléma nélkül működik, ahogyan pedig felidézem, hogy miként is voltam képes működésre bírni régen a mágiákat és újra próbálkozok az egyikkel, legalább is azzal az egyel, amit képes voltam eddig felidézni... Szóval ahogyan megpróbálom, képes vagyok megidézni a kardomat, ami eléggé nagy megkönnyebbülés. Kénytelen leszek visszatérni a régi praktikákhoz, nem mintha ez negatívum lenne. Az-az egyetlen baj ezzel, hogy mire elkészülök a társunk már el is tűnik a szemünk elől, Albert pedig leüt valakit, aki nem tűnt fel korábban, hogy itt van, valószínűleg azért, mert teljesen mással foglalkoztam, de amúgy nem foglalkozok vele különösebben, inkább megindulok a sötétbe, mely kellemesen érint, lényegében erre épül szinte minden tudásom. Néhányan követnek is és vannak, akik maradnak, én pedig vissza sem nézek, csak megyek előre és hallgatok, teljes mértékben tartva magamat a korábbi kijelentésemhez... Igaz ez addig van így, amíg nem érzek démoni mágiát magam mögül, hátra tekintek s... Egy nő kézfején, ismeretlen fajta, de egyértelműen nem Mephisto szolgálója, ez pedig elég indok lenne arra, hogy visszaforduljak és megállítsam, mielőtt tenne valamit, mert biztos vagyok benne, hogy nem véletlenül van itt, démonok esetében nincs véletlen...
- Vi.. - Szólalnék meg hogy tájékoztassam a többieket, de még teszek egy szerencsétlen lépést és ezzel már nem találok talajt magam alatt, a zuhanás alatt pedig inkább összeszorítom a fogaimat, sosem szerettem ezt az érzést. Igyekszem tompítani a zuhanást, de nincs rá szükség, valami puhára érkezünk, nem tudom, hogy mire és nem is igazán figyelem meg, főleg azért, mert egy jókora, nálam is magasabb démon jön elő a sötétből, remek.
- Tudjuk le gyorsan, problémák lehetnek a többiekkel is, ismeretlen démoni mágiát éreztem. - Csak hogy tudjanak róla, majd pedig harcra kész állást veszek fel, de egyenlőre nem lépek, várok a lény támadására, hogy arra egy ellentámadással reagálhassak, ami remélhetőleg hatásosabb lesz mint az ellenség támadása... Elkerülni csak nem lehet oly nagyon nehéz, ha csak be nem gyújtja a padlót, viszont elkerülhetetlen esetben marad az alapjában vett " előbb én támadok " módszer.

_________________
Reneszánsz: Árny
X-diák: Matt Lawson
Árny
Árny
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 312
Hozzászólások régi : 22
Korábbi szint/kredit : 1. szint - 4 kredit
Aktuális szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Csatornák     - Page 3 Empty Re: Csatornák

Témanyitás by Sarah Szer. 30 Jan. 2013, 23:16

Oké csak jól láttam, hogy errefelé valami fény volt és találok is valóban egy kisebb társaságot, akiket óvatosan megközelítek, igaz nem akartam, de amúgy sem tudtam volna elrejtőzni, túlzottan óvatlan voltam, azt hiszem, szóval inkább csak... Felfedem magam. Nézek rájuk egy ideig, mint borjú az új kapura, de végül megyek tovább és hát... Már csak ott vagyok és vakargatom a fejemet, már ha nem támadnak meg, ez esetben egy ideig csak vakargatom a fejemet, próbálom felmérni a helyzetet de csak állnak és... Várnak, ja, nagyon úgy néz ki, szóval ha nem támadnak akkor felteszem az ó hatalmas kérdést:
- Mi dolgotok van erre népek? - Annyira oly nagyon nem érdekel, de legalább beszélgetek velük, vagy próbálkozok. Persze lehetséges, hogy megtámadnak valamiféle ismeretlen oknál fogva, vagy mert sunyiban démonok, erre is készülök és a védelmemet nem engedem le teljesen, mert ki tudja, hogy mikor kell egy támadás elől elugrani, amit persze nem szívesen tennék meg az itt uralkodó mocsokban, de amúgy is már benne gázolok, szóval végül is mindegy. Azért remélem, hogy inkább beszélgetősök, mint támadós démonosok, vagy ki tudja, hogy micsodák, mert hát eddig eléggé nyugodtan elvoltam, nem most szeretném, ha minden felfordulna... Ezek ketten a fejemben pedig nagyon csendben vannak, kíváncsi vagyok, hogy miért, ó... Lehet tudom!
~ Ne is álmodj... Ó... ~

_________________
Reneszánsz: Sarah Storm + Jane és Fox, Mr. Smiley
VH: David Ethan, James Richards
Outsiders: Sarah Storm, Katherine Blackwood
x-diák: Gulyás Csilla
Sarah
Sarah
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1524
Hozzászólások régi : 149
Korábbi szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Aktuális szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Csatornák     - Page 3 Empty Re: Csatornák

Témanyitás by Kusumi Ayani Csüt. 31 Jan. 2013, 14:54

Követtem Sarah-t csöndben. nem érdekelt már merre megyek, hisz úgysincs semmi, amitől tartanom kell, ha a jó öreg nyílvesszőkészletemet mindig magamnál tartom, és persze még épp eszemnél maradok. Az idegenekre nem nagyon reagálok semmit, csak készenlétben vagyok. Nem vagyok se jó társaság, se jó csoport ember, és Sarah is bőven túllépte az eddigi leghosszabb társaságban lévő időlimitet. Azért próbálok nem modortalan lenni és bemutatkozok.
- Üdv. Kusumi Ayani vagyok.
Ezek után visszatértem a hallgatózás burkába.
avatar
Kusumi Ayani
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 71
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. May. 16.

Karakteradatok
Főkarakter: Kusumi Ayani
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Csatornák     - Page 3 Empty Re: Csatornák

Témanyitás by Horatio Millvier Pént. 01 Feb. 2013, 14:42

Horatio Millvier eléggé meglepődött attól, hogy szabadulási próbálkozása nem vált be. Bár nagyon nem tetszett neki a dolog, nem pánikolt be. Nyugodt maradt. Tudta, hogy mindig van egy menekülés lehetőség, ha más nem akkor a harc. A teljes sötétség eléggé zavaró tényező volt, de nem kellett sokáig vakoskodnia. Egy kis zuhanás után, örömmel vette tudomásul, hogy lásáról eltűnt a szorítás. Azonban társai hamar mellette kötöttek ki.
- Helló, srácok - köszönt halkan, majd a háromméretes démon felé emelte tekintetét.
- De ocsmány egy dög vagy - jegyezte meg halkan, majd kikapcsolta a szellemforma képességét és várt.
Nem mozdult, figyelte a lény minden mozdulatát. Várt az első támadásra. Készen állt, hogy amint a lény támad azonnal szellemformát öltsön, ha esetleg ő lenne az első célpont. Eközben pedig ötletek sokasága kavargott a fejében, hogy miképp intézhetnék el leggyorsabban a támadójuk.
- Srácok. Valaki esetleg fel tudna dobni a rondaság fejéhez? Megcéloznám az agyát, ha sikerülne belemásznom. Az erőm már elég lenne, hogy szétzúzzam a koponyáját belülről és az agyát is szétdaraboljam - nézett kérdőn a társaira.

_________________
Karakterek:
- Reneszánsz: Horatio Millvier
-- NJK: Ballyedrak
Csatornák     - Page 3 250sc9gCsatornák     - Page 3 18090191567korvus
Horatio Millvier
Horatio Millvier
3. szint - 8 kredit

Hozzászólások száma : 196
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 24.

Karakteradatok
Főkarakter: Balthazar Millvier
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Csatornák     - Page 3 Empty Re: Csatornák

Témanyitás by Svarog Pént. 01 Feb. 2013, 16:06

Az elmúlt percek történései gyorsan lezajlottak. Horatiot elkapta valami láthatatlan dolog, majd magával vonszolta, a többiek követték. A sárkányember csak felvonta a szemöldökét, amikor a társai eltűntek a sötétben...
A többiek vele maradtak.
Svarog hátrapillantott, majd ennyit mondott.
- Jó, szépen a segítségükre siettünk, aki akar az jöhet, aki meg be van ijedve, itt marad és szégyelli magát, de nagyon.
Svarog elindul a sötétségbe, de elővigyázatosságból a mutatóujja végére idéz egy lángcsóvát, ami megvilágítja az utat előtte. A sárkányszerű mutáns óvatosan és lassan lépdel végig a folyosón, fokozatosan fürkészve a teret maga előtt.
Felkészült hogy esetleg valami démon vagy más rusnyaság rátámad. Akkor megsüti, és megmutatja, hogy milyen csípős a New Yorki kaja.
Bronxot nem süllyeszthetik el, ez még a démonoktól is ostoba ötlet...
~Miért nem bírtatok a Marsra menni, vagy a Merkúrra, vagy valami más idegen bolygóra. Vagy a Vénusz, ott aranyéletetek lenne. Miért pont erre a szar kis Földre jöttetek? Ilyen egy pokolnyi retardált dögöt.~
Svarog
Svarog
Bannolt

Hozzászólások száma : 964
Hozzászólások régi : 344
Korábbi szint/kredit : 4. szint - 10 kredit
Aktuális szint/kredit : 6. szint - 14 kredit
Reputation : 57
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Svarog
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Csatornák     - Page 3 Empty Re: Csatornák

Témanyitás by Edward Richard MacAevus Szomb. 02 Feb. 2013, 00:08

Edward csak sodródott az árral és kapkodta a fejét. Nem igazán értette, hogy mi történt. Leginkább a hallórendszerének összeomlása majd gyors gyógyulása zavarta. No meg a jéghideg szennylé, ami sikeresen átitatta a ruháját. Elég gyorsan elkezdett fázni. Tudta, hogy ha így folytatja, bizony hamar sokkot kap a teste és akkor elveszítheti az eszméletét, rosszabb esetben meg is halhat. Ahogy körbenézett, arra gondolt, hogy ~ Rohadtul nem itt kéne elpatkolni. ~ Ezért bármennyire is undorodott magától, elkezdte melegíteni az izmait. Közben befutott a két nő.
- Jó estét. Nos Bronx süllyed, ránk olyan furcsa kutyák támadtak - mutat a földön fekvő tetemekre. - Most pedig a sárkányszerű úriember leereszkedik a lyukba, ahol eltűnt egy hős, meg még ketten. Hárman. Vacogva nehezen megy a számolás. - Azzal elindul Svarog felé. - Én ha meg is halok. Ezt látnom kell. - Azzal Edward követi Svarogot a föld mélye felé.

_________________
Azért kezdtem el mászni, hogy legyőzzem önmagamat. Legyőzzem a természetet, majd megtudjam mi van felül. Mondhatom, hogy a küzdelem és a tudás megszerzésének mámora hozta ki belőlem azt az akaratot és erőt, amivel előrébb, jelen esetben feljebb és feljebb jutottam. Aztán onnan le kellett jönni. Így kezdődött az ejtőernyőzés. Aztán van, hogy vízbe esik az ember. Búvárkodás. A downhill, rafting, a jóga, meg a többi "extremitás" csak a ráadás.
Edward Richard MacAevus
Edward Richard MacAevus
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 22
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. Feb. 21.
Age : 35

Karakteradatok
Főkarakter: Albert Shear
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Csatornák     - Page 3 Empty Re: Csatornák

Témanyitás by Nyko Szomb. 02 Feb. 2013, 03:38

Haladunk előre, bár nem túl sokan, de ez talán nem is akkora baj. Könnyed mozdulattal huppanok le mögéjük és hangtalanul megyek utánuk, bár nem túl sokat, mert hirtelen egy olyan esemény következik aminek hála már is megbánom, hogy a plafon biztonságát elhagytam, mert egy lyukat sikerül megtalálnunk a sötétben, s talajfogás után az is kiderül, hogy mindhármunknak. A lenti fogadóbizottság se marad el, bár egy személyes, de kitesz néhányat, s nem ez az egyetlen rossz hír így elsőre, mert vezetőnk is elő áll egy másikkal.
- Remek.. még valami „Jó” hír? – morgom, majd arra pillantok, aki miatt itt vagyunk és mielőtt nagyon tudná részletezni az egész tervét, a pisztolyt berakom a tokjába és már kapom is el a lábánál vagy épp a nadrágszíjánál és már hajítom is a dög feje felé.
- Jó repülést – teszem még hozzá, majd a másik kettőre pillantok. – Valakinek értelmesebb ötlete van? – kérdezem, miközben főleg a nagy dögöt figyelem, de ez nem jelenti azt, hogy társaimra ne figyelnék, de a pisztoly bent marad a tokban. Némileg kíváncsi vagyok, hogy sikerül e neki, de ebben nem vagyok teljesen biztos és inkább hátra is pillantok, hogy arra nincs e véletlen valami. pontosabban körbe nézek, hogy esetleg hány bejáratát látom a helynek és esetleg látok e még más ellenséget is, míg úgy fest, hogy a másik három azzal foglalkozik csak ami előttünk van.

Nykoék eltűnnek és még érkeznek páran. A pisztoly nálam van, tudom is használni, de nem úgy fest, hogy innét jönne ellenség is de kitudja. A Sárkányszerű alakra pillantok, aki szintén lemegy, majd az érkezőkre.
- Üdv. Shynomy vagyok és bár nem tudom konkrétan a többiek miért vannak itt, de szerintem mindenki a robbanások okát keresi, ki kíváncsiság miatt, ki más okokból, de hogy pontosan ki miért azt nem tudom. – hadarom el gyorsan eme kis monológomat, majd pedig elhallgatok és a járat felé pillantok és fülelek, hogy mi is lesz most, aztán körbe lesek a csatornában, az itt lévőkre is rápillantva, hogy hányan is mennek le és még hányan maradnak itt fent.

Nyko
Nyko
Kalandmester

Hozzászólások száma : 287
Hozzászólások régi : 528
Korábbi szint/kredit : 6. szint - 14 kredit
Aktuális szint/kredit : 8. szint - 18 kredit
Reputation : 0
Join date : 2012. Feb. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Amara
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Csatornák     - Page 3 Empty Re: Csatornák

Témanyitás by Thorhalla Szomb. 02 Feb. 2013, 10:34

Idő: 2023. december 31., 23:10 Hátralevő idő: 00:50:00 (10 kör)
Következő körváltás: 2013. február 5. (kedd)
Résztvevők: Troy Conroy / Angyal, Boris Dragunov / Svarog, Horatio Millvier, Kita Horigome, Shynomy Rokana, Albert Shear / Britannia Kapitány, Edward Richard MacAevus, Geoge Ethan / Szellemlovas, Jonathan Holmes, Sarah Storm és Kusumi Ayani

~ Kita, Albert, Árny és Horatio ~
Árny hirtelen egy másik mágiát is megérez a közeléből, ez pedig nem volt más, mint Albert kardja, amit úgy nagyjából a semmiből húzott elő.
Egyelőre mindenki a kivárja az ellenfél támadását taktikát alkalmazta kivéve Horatio-t, aki végül is Kita kapott fel a földről és vágott neki teljes erőből a lénynek. A férfit pedig egy kisebb kellemetlenség érte, amit mindenki látott is. ahogyan nekicsapódott az előttük álló lénynek egyszerűen átesett rajta, mintha az ott sem lett volna. Hallották a fémes csattanást, Horatio pedig meg is érezte a fémpáncél alatt is, hogy igencsak fájdalmas volt, ahogyan fejjel a falnak esett.
Kita volt, aki figyelt hátrafelé is, és igencsak jól tette. A két férfi az előttük állót figyelte, ami el is tűnt, mintha ott sem lett volna, egy illúzió. Kita látta meg elsőként mögöttük a tüzes ostort, majd már mindenki halotta, ahogyan az csattant és a lángoló fegyver feléjük csapott a hátuk mögül, a nő pedig a lángok között, mintha még egy személyt is látott volna, aki a fegyvert forgatja, de ebben nem lehetett biztos.

~ Svarog és Edward ~
A páros elindult a sötétségbe, azonban nem találták meg azt, amit kerestek, a többieket. Ha hátranéztek hamarosan nem látták a kinti világosságot, semmilyen zajt nem hallottak egyik irányból sem. Lefelé haladtak egy lejtős úton. Mígnem úgy húsz-harminc méter után huzatot és melegséget éreztek, ez különösen Edward számára lehetett kellemes. Ezen táv utána a keskeny és alacsony kivájt járat kiszélesedett. Egy nagyobb csarnokba érkezett meg a páros, a csönd még mindig ott volt körülöttük, csak magukat hallották és úgy húsz méterre maguktól egy hatalmas kapu várta őket, de legalább a kapu fényétől valamelyest láttak. (ugyanaz a látképetek, mint a képen, még a női alak is ott van, csak a fejet nem látjátok, azonkívül a tűz, a kapuk ott vannak.)
Csatornák     - Page 3 In20fornt20of20hells20g

~ Mindenki más ~
Edward és Svarog is elindultak és hamarosan ők is eltűntek a többiek szemei elől. A kintiek még mindig várakoznak ezek után is, azonban számukra sem múlt az idő izgalmak nélkül. Angyal képességének hála a négy legalább dándog méretű démonkutya, amiket Kita és Albert lelőttek meggyógyultak és felkeltek holtukból. Vörös szemeik izzani kezdtek újra és Angyalt elkerülve, aki a legtávolabb mindenki felé – Sarah, Ayani, Shynomy és Holmes – egy-egy kutya ugrott támadóan.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Csatornák     - Page 3 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Csatornák     - Page 3 Empty Re: Csatornák

Témanyitás by Sarah Szomb. 02 Feb. 2013, 14:44

Aha... Aha... Értem. - Valóban, szóval ki miért van itt, hősködés nagyrészt, kíváncsiság, vagy például saját magamat tekintve én csak sétálgattam, haladni próbáltam és itt kötöttem ki, itt meg úgy tűnik, hogy van démoni aktivitás, szóval azt hiszem köteles vagyok utána nézni én is a dolognak, ha már alapból azért vagyok itt, hogy Dormammut szomorítsam, igaz még mindig nem tudom, hogy miként is akarom én mindezt csinálni, de valahogy csak meg lehet oldani, azt hiszem.
- Valahogy nem tudlak sajnálni. - Jegyzem meg a fázásról panaszkodó alaknak, mert hát akkor én mit mondjak? Nincs hol élnem, általában nincs mit ennem és állandóan fázok, mégsem panaszkodok miatta, legalább is nem másoknak, nem is mintha érdekelne mást a problémám, az emberek nagy része max csak vállat vonna és menne tovább, ahhoz hogy figyeljenek, mindig drasztikus megoldásokra vagy helyzetekre van szükség... Mint például a most, látszatra holtukból felkelő vörös szemű dögök, amik egyenesen ide tartanak, az egyik pedig pont nekem.
- A bemutatkozás azt hiszem marad későbbre. - Nem mintha a saját nevemmel mutatkoznék majd be, nem lenne túl jó ötlet, mert hát még a végén valamelyik az alapján ismerne fel és mire észreveszem itt van a SHIELD a nyakamon. Most viszont térjünk rá a fontosabb dolgokra, például arra a bizonyos kutyára, amely egyenesen felém tart... Megpróbálok magam elé formázni egy klónt, amibe beleültetem Fox tudatát, neki úgysem igazán számít, amolyan csalinak próbálom használni, hogy annak ugorjon neki helyettem, csak nincs annyi esze, hogy megkerülje... Ha mégis, akkor meg egyszerűen próbálok odébb lépni az ugrás elől, ha ugrik, ha meg más nem akkor megpróbálom képen rúgni, bár eléggé régen csináltam ilyet de feltételezem hogy a lábaim még mindig eléggé erősek és továbbra is vagyok eléggé hajlékony ehhez... Végül is csak erre menő edzésekkel telt egy a gyerekkorom rabságban, szóval... Kétlem hogy bármit is felejtettem volna. Mindenesetre is az első verzió esetében, ha a bábra veti rá magát, létrehozok még egyet és azzal esek neki mondjuk... Fojtási szándékkal, ja, meg szemek és egyéb ilyesmik kikaparásával. Második esetben elég lesz az-az egy klón is ugyanerre.

_________________
Reneszánsz: Sarah Storm + Jane és Fox, Mr. Smiley
VH: David Ethan, James Richards
Outsiders: Sarah Storm, Katherine Blackwood
x-diák: Gulyás Csilla
Sarah
Sarah
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1524
Hozzászólások régi : 149
Korábbi szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Aktuális szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Csatornák     - Page 3 Empty Re: Csatornák

Témanyitás by Svarog Szomb. 02 Feb. 2013, 15:34

Svarog örömmel vette, hogy társa is van az alagút felderítésében. A fickó nagyon kíváncsi és ezért az életét adná. Boris zordul elvigyorodik.
- Én is kíváncsi vagyok, főleg hogy nyírjuk ki azt a valamit. Ha csak a többiek meg nem tették előttünk. - A járat lejteni kezdett, majd egy légáramlat jött, valamint meleg. Svarog kifújta a levegőt, majd a társa felé fordult. - Rohadt meleg van. Amúgy a nevem Boris Dragunov, de a társaimnak csak Svarog.
Az út végén kiderült, hogy mi okozta a meleget és a huzatot. A sárkányember eltátotta a száját, majd megtorpant, amikor meglátta a kaput. Egy hatalmas, lángoló kaput, amiből szél áradt ki.
Az ember pont így képzeli el a pokol kapuját. Előtte pedig egy női alak állt. Svarog Edwardra nézett.
- Közelebb ne menjen, semmi hirtelen mozdulat. Azt hiszem megtaláltuk, hogy a démonok hogy jönnek át. Valahogy rá kell jönnünk, hogy pusztítsuk el... Vagy is inkább ne, képzeld el, hogy milyen pusztítást okozhat. Vajon hol lehetnek a többiek?
Svarog megdörzsölte az állát, majd elgondolkodva a nőre nézett. Elég tapasztalatot szerzett már a pokoli dögök elleni harcban, hogy tudja, valószínűleg ez az alak nem hiába áll a kapu előtt.
- Az én képességem a pirokinézis, neked? - kérdezte suttogva Edwardtól.
Lehet, hogy a többiek átmentek a kapun... Lehet Svarogék útja is oda vetett....


_________________
Főkarakter: Svarog
NJK-k: Toxin. Dane Montrose, Jason Weltman, Unka; X-Diák: Vaszilij Dragunov
Alternatív verziók: Svarog (Outsiders), Svarog (Apokalipszis kora). Svarog (Exiles).
Svarog, a makulan A mentális erősítő 9. és a 4. a dezintegráló gyűrű hordozója
Ben Grim (Gótika), Nathan Soric -  Fagyos Sötétség Kora, Rostyck Pearlwater - Égkövek birodalma
Svarog
Svarog
Bannolt

Hozzászólások száma : 964
Hozzászólások régi : 344
Korábbi szint/kredit : 4. szint - 10 kredit
Aktuális szint/kredit : 6. szint - 14 kredit
Reputation : 57
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Svarog
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Csatornák     - Page 3 Empty Re: Csatornák

Témanyitás by Edward Richard MacAevus Vas. 03 Feb. 2013, 19:18

Edwardot maga is meglepte az a könnyedség, amit utolsó mondatával tanúsított. Nem is az volt számára a furcsa, hogy ilyet érzet. Inkább az, hogy újra előjött. Rövid sétaútjuk során kissé elkalandoztak a gondolatai. Hiszen csak a légióban sétált ilyen könnyedén előre, szembe a puskatűzzel. Igaz, ez mindig is érdekelte, vajon hány ősének szelleme kísérte minden egyes csatába? Vajon hány láthatatlan kéz tapsolta meg az összes sikeresen elvégzett akcióját, győztesként otthagyott csatáját? Vajon hány farkas követi árgus szemekkel minden egyes tettét?! Az elmélkedésből megérkezésük zökkenti ki. A látvány teljesen letaglózza s már az sem tűnik fel neki, hogy fázik. Mondjuk azért, mert már nincs is így. Csak bűzlik. Ahogy meglátják a kaput viszont, tátva marad a szája.
- Nem akartam kapkodni. Viszont velem rosszul járt miszter Svarog. Én ugyanis csak egy egyszerű krónikás vagyok. Nincsenek képességeim, csak írok. És ha ezt túléljük, a most elénk táruló látványt úgy fogom leírni, hogy...gyönyörű!

_________________
Azért kezdtem el mászni, hogy legyőzzem önmagamat. Legyőzzem a természetet, majd megtudjam mi van felül. Mondhatom, hogy a küzdelem és a tudás megszerzésének mámora hozta ki belőlem azt az akaratot és erőt, amivel előrébb, jelen esetben feljebb és feljebb jutottam. Aztán onnan le kellett jönni. Így kezdődött az ejtőernyőzés. Aztán van, hogy vízbe esik az ember. Búvárkodás. A downhill, rafting, a jóga, meg a többi "extremitás" csak a ráadás.
Edward Richard MacAevus
Edward Richard MacAevus
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 22
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. Feb. 21.
Age : 35

Karakteradatok
Főkarakter: Albert Shear
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Csatornák     - Page 3 Empty Re: Csatornák

Témanyitás by Albert Shear Hétf. 04 Feb. 2013, 00:23

~ És másodszor is eljátsszák! ~ zsörtölődik magában Albert amikor látja, ahogy az eldobott férfi keresztülrepül a démonon, azaz az illúzión már tudja, hogy ismét csapdába csalták őket. Gyorsan körbefordul és már hallja is ahogy csattan az ostor. Egy pillanatra megtorpan. A szeme elé táruló látvány elborzasztja. Látott már dimenzió kaput, látott már téren és időn átívelő hasadékot, amin démonok szálltak meg egy egész világot. De most. Az elé táruló látvány maga volt a pokol kapuja. Azt azonban nem egészen értette, hogy miért akarják elsüllyeszteni a fél várost. De nincs is ideje most töprengeni. Megpróbál kitérni az esetleges ostorcsapás elől. Ugyanakkor megindul előre, rohamoz és a démonra tör. Egyelőre nincs terve, de azt tudja, hogy most a tétlenség a legnagyobb kudarc. Kardjával harcol, mert úgy sejti, hogy ami a démoni fattyak ellen bevált emberi fegyver, az a főnök ellen nem biztos, hogy működik. Ezért is nyúlt már az elején a mágikus tulajdonságokkal rendelkező fegyverhez.

_________________
Quis custodiet ipsos custodes? ~ Britannia kapitány ~

Az igazi férfi nem hősködik a fegyverrel, hanem diszkréten viseli, és bölcsen használja. - B.G. ~ Albert Shear ~

Just keep your head down a few more minutes and you're out of this. ~ Mallory Danica Walsh ~

Rendszerben látni és gondolkodni. Az a modern művészet. ~ Madeleine Eleanor Delacourt ~

Kiss, kiss, bang, bang ~ Tariq Kudrjawizki ~
Albert Shear
Albert Shear
8. szint - 18 kredit

Hozzászólások száma : 730
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 07.
Age : 43
Tartózkodási hely : New York

Karakteradatok
Főkarakter: Albert Shear
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Csatornák     - Page 3 Empty Re: Csatornák

Témanyitás by A Misztikus Pókember Hétf. 04 Feb. 2013, 16:18

Kicsit meglepett, hogy leütöttek. Nem is találom ki egyből az okát, csak mikor a többiek eltűnnek a járatban Svaroggal együtt. Én pár pillanatig pihentetném a sérülést, így a földön henyélve. Amúgy sem biztos, hogy nekem ott lent jobb lenne. Legalábbis első látásra erre a felfedezésre jutok, de akkor eltekintve ismét vörös szemek jelennek meg felénk közelítve. Láttam már ilyeneknek a tulajdonosát, de akkor kicsit előnyösebb helyzetből tudtam nekiállni a menekülésnek. Bár nem került rá sor. Most először is beakasztom a lábaim a lyuk szélébe ahol a többiek távoztak. Ahhoz sajnos nem vagyok elég erős, hogy másokat is menekíthessek vagy érdemes lenne maradnom, így kénytelen vagyok az ismeretlenbe vetni magam, kipróbálni valami újat, mondjuk a pokol kapuját.
- Hölgyeim! - Biccentek még, és remélem, hogy majd követnek. Majd a kijelentéssel lejjebb is rántom magam, hogy elérjem már kézzel a szélét és szépen levetődhessek a lyukon keresztül valahová.
A Misztikus Pókember
A Misztikus Pókember
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 541
Hozzászólások régi : 981
Korábbi szint/kredit : 10. szint - 22 kredit
Aktuális szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 11.
Tartózkodási hely : New York

Karakteradatok
Főkarakter:
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Csatornák     - Page 3 Empty Re: Csatornák

Témanyitás by Árny Hétf. 04 Feb. 2013, 18:51

Ketten úgy döntenek, hogy támadnak, vagy legalább is az egyikük, a másik pedig csak segédkezik, én pedig nem válaszolok a megszólalására, nem igazán nézem annyiba a fajtája és az eddig felmutatott dolgai alapján, hogy tanácsos lenne ilyen helyzetben ennyi miatt levegőt pazarolnom rá. Viszont a kialakult helyzet engem is arra késztet, hogy olyan állást vegyek fel, amelyben bármely pillanatban előre tudok törni, csakhogy máshogyan sülnek el a dolgok, mint ahogyan gondoltam, vagyis valószínűleg gondoltuk volna. Az alak egyenesen átrepül a szörnyetegen és a falnak csapódik, erre pedig most nem tudom, hogy tapsolni kezdjek-e, vagy sem... Végül beérem egy lemondó fejcsóválással.
- Szép volt. - Szólalok meg cinikusan... Megint egy illúzió, hányszor akarják még ezt a trükköt bevetni? Mindenesetre is csattanást hallok magam mögül, aminek köszönhetően reflexszerűen fordulok meg és veszem fel ugyan abba az irányba a harci állást... De lángokat leszámítva nem igazán látok semmit, ezért inkább figyelek egyenlőre, ugrásra készen, hogy ha esetleg ki kell térni egy támadás elől, vagy több elől, akkor időben tudjak kapcsolni, bár a páncélom alatt nem igazán tartok ostorcsapkodástól, ha el tudná kapni a lábamat és be tudna rántani a tűzbe, az valószínűleg nagyon kellemetlen lenne, finoman fogalmazva, bár, ha ezek pokoli lángok, akkor talán annyira nem lesz vészes... Talán, vagy pont ellenkezőleg. Mindenesetre is ha valaki képes áthaladni a tűzön, akkor jómagam is, bár nem tudom pontosan, hogy mi ellen, ami nem biztos, hogy jó... Legalább elővigyázatos próbálok lenni ahelyett, hogy fejjel rohanok a falnak, vagy a tűzbe.

_________________
Reneszánsz: Árny
X-diák: Matt Lawson
Árny
Árny
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 312
Hozzászólások régi : 22
Korábbi szint/kredit : 1. szint - 4 kredit
Aktuális szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Csatornák     - Page 3 Empty Re: Csatornák

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

3 / 5 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.