Csatornák

5 / 5 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5

Go down

Csatornák     - Page 5 Empty Re: Csatornák

Témanyitás by Nyko Szomb. 16 Feb. 2013, 17:14

Úgy fest, hogy ez nagyon nem megy. Ráadásul a nő még válaszra se méltat minket. Elrakom a pisztolyom és körbe pillantok, míg a szemem szokja az extra fényt. Hirtelen váltok taktikát ahogy az izmaim megfeszülnek, majd teljes erőből lövöm ki magam, kapu felé el a nő mellett. Csak pillanatok. Semmi több ekkora távból. Azonban még nem tudom, hogy a nő mire képes, s ha van olyan gyors mint én vagy gyorsabb, akkor keserű tapasztalataim lesznek, ha nincs, akkor amint elsuhanok mellette, abban a pillanatban nézek rá és próbálom a karmaimmal végig szántani az oldalát, majd tovább száguldok a kapuoldalához. Ha ez már sikerül, és amennyiben nem támad rám, akkor ostoba lépésre szánom el magam és fizikai erőmmel próbálom meg megakadályozni hogy tovább nyíljon, már ha képes vagyok megközelíteni anélkül, hogy súlyosan megsérülnék.
Ha ez nem megy, akkor a nő felé fordulok, s mérlegelem a támadásom esélyét annak alapján, hogy megtudtam e sebezni az előbb.

A helyzet hirtelen megváltozik és nem is akárhogy. Ahogy a járat felé nézek az már nincs ott, oda rohanok és a pisztoly markolatával ütök rá, hátha csak valami álca, de nem tömörnek tűnik. Ráadásul nem ez az egyetlen probléma. A víz emelkedni kezd ami újabb problémát vesz fel.
Halkan nyüszíteni kezdek és hol a falra, hol a vízre nézek, majd azokra akik velem vannak. Ezután egy olyan körmondat hagyja el a számat elsőre, ami sértheti mindenki fülét és a falra csapok. Körbe nézek megint.
- Ha valakinek nincs jobb ötlete, eme problémára – bökök a tömör falra ahol a járat volt és amerre a többiek elmentek – akkor van egy érzésem, hogy egy irány lehet csak, felfelé – mondom ki végül, de nem kell ahhoz végzetség, hogy látszódjon, hogy ez nekem se tetszik és ha van ötlet akkor kész vagyok megpróbálni, de ha nincs, akkor kénytelen leszek én is menekülni ki a csatornából és csak reménykedni, hogy megússzák a többiek, bár azt nem tudom, hogyan hozzuk ki onnan őket. Szóval ha nincs ötlet, akkor megindulok egy feljáró felé, ha kell felkapva egy-két személyt akik esetleg nem mozdulnának meg sokk vagy hasonló miatt és futás. vagy arra amerről mi jöttünk, vagy arra amerről az utoljára érkező jött.

Nyko
Nyko
Kalandmester

Hozzászólások száma : 287
Hozzászólások régi : 528
Korábbi szint/kredit : 6. szint - 14 kredit
Aktuális szint/kredit : 8. szint - 18 kredit
Reputation : 0
Join date : 2012. Feb. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Amara
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Csatornák     - Page 5 Empty Re: Csatornák

Témanyitás by A Misztikus Pókember Szomb. 16 Feb. 2013, 17:42

Amíg szóváltások és Oz varázslót szégyenítő eltűnések tarkítják a következő perceket valami sokkal egyszerűbb és mégis aggasztóbb tényt vagyok kénytelen felfedezni köreinkben.~ Emelkedik a vízszint, a gyújtóanyaggal együtt...~
Kinézem a legközelebbi bejáratot, majd szólok a többieknek is felemelve a hangom, jobb kezemmel pedig féltölcsért formázva.
- Mindenki fáradjon a vészkijárathoz, lassan megolvadnak a jégsapkák a lábunk alatt és lángba borul a csatorna. Köszönöm, kövessenek! - Fejezem be egyszerűen, egy mozdulattal az oldalamhoz igazítom a kabátot, a fürdőköpennyel, majd ugrok is a létrára. Onnan intek mégegyszer a lentieknek.
- Jöjjenek kedveskéim, erre! - Majd pár gyors mozdulattal megpróbálom magam a felszínre verekedni. Kínosan ügyelve nehogy megint megégessem magam. Most is szívom a fogamat mikor túlságosan rá kell szorítanom a létrán.
A Misztikus Pókember
A Misztikus Pókember
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 541
Hozzászólások régi : 981
Korábbi szint/kredit : 10. szint - 22 kredit
Aktuális szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 11.
Tartózkodási hely : New York

Karakteradatok
Főkarakter:
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Csatornák     - Page 5 Empty Re: Csatornák

Témanyitás by Sarah Szomb. 16 Feb. 2013, 18:07

Szóval nem is törődve a többiekkel elindulok a klónjaimmal a járathoz, aminek a másik oldalán, vagyis végén néhány lemészárolható démonban reménykedek, hogy legalább mondhassam azt, hogy csinálok is valamit idefent... De ahogyan oda érek az eltűnik, nekem pedig az első gondolat, ami megfordul a fejemben, hogy mennyire kellemetlen lenne, ha mindez akkor történik, amikor én pont a peremén vagyok... Vajon kettévágott volna a fal? Beleakadtam volna?... Valós egyáltalán? Megkopogtatom, eléggé valóságosnak tűnik, a vízszint pedig rohamosan nőni kezd, ami nagyon nem jó, egyrészt mert ki tudja, hogy mi úszkál még ott benne... Másrészt meg nem lenne jó itt megfulladni, tehát nemes egyszerűséggel magamba olvasztom a klónjaimat, ami valószínűleg eléggé gusztustalan látványt nyújt, csak úgy mint ahogyan a teremtésük is, bár a legtöbbeket ez nem szokott megérinteni, vagy nem látják, engem végül is nem érdekel és nem is tudom, hogy miért gondolkodok ezen... Mindenesetre is így legalább nem lesznek útban és csak arra kell figyelnem, hogy én kijussak, ami pedig a legközelebbi feljárónál van, ami nem lehet messze, mert ez a másik alak... Akivel eddig nem foglalkoztam is a közelben jöhetett le, szóval ja, igyekszem kijutni a felszínre és remélem, hogy nem egy rakat SHIELD ügynök fog ott várni, vagy valami rosszabb ami börtönbe juttat.

_________________
Reneszánsz: Sarah Storm + Jane és Fox, Mr. Smiley
VH: David Ethan, James Richards
Outsiders: Sarah Storm, Katherine Blackwood
x-diák: Gulyás Csilla
Sarah
Sarah
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1524
Hozzászólások régi : 149
Korábbi szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Aktuális szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Csatornák     - Page 5 Empty Re: Csatornák

Témanyitás by Árny Vas. 17 Feb. 2013, 09:36

Békésen képes vagyok elszabadítani a bennem lakozó démont, ami magával hozza a már várt hatást, azt az idegesítő üvöltést, amitől még mindig a falra tudnék mászni, és amitől néha gondolkodóba tudok esni, persze nem ilyen helyzetben, de egy párszor megfordult már a fejemben tőle ez-az, csupa lényegtelen dolog... Most viszont ideje cselekedni. Furcsának vélem, hogy ilyen szinten nem is foglalkozik velünk, nem használja ki az alkalmat, hogy senki sem támad, egyszerűen csak elfordul és a kaput kezdi figyelni, legalább is láthatóan ennyit csinál, nem igazán értem, hogy miért. Mindenesetre is a nálam lévő láncból formálok egy igencsak méretes pallost, majd pedig egy ugrás kíséretében támadok és próbálom horizontálisan tulajdonképpen átszelni a démoni fattyat és a további lendülettel belevágni a kapuba. Nem vagyok egészen biztos benne, hogy a második részével érek-e valamit, abban sem nagyon hiszek, hogy az elejétől fogva összejön ebből bármi is, de ha van rá lehetőség, hogy két legyet üssek egy csapásra, akkor nem látom problémának legalább megpróbálni. Amennyiben összejön, akkor egyenlőre nem tudom, hogy miként is legyen tovább, valószínűleg le kell állnunk a kapuval bajlódni... Ha nem jön össze és továbbra is passzív, vagy defenzív marad a démon... Akkor onnantól kezdve, bármennyire is hallgathatom hogy bűnös, egyenlőre nem fogok vele foglalkozni, inkább a kapuval. Mellékesen azért próbálok arra figyelni, hogy ne fejezzem le vagy vágjam ketté véletlenszerűen valamely társamat.

_________________
Reneszánsz: Árny
X-diák: Matt Lawson
Árny
Árny
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 312
Hozzászólások régi : 22
Korábbi szint/kredit : 1. szint - 4 kredit
Aktuális szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Csatornák     - Page 5 Empty Re: Csatornák

Témanyitás by Thorhalla Vas. 17 Feb. 2013, 11:13

Idő: 2023. december 31., 23:40
Résztvevők: Troy Conroy / Angyal, Boris Dragunov / Svarog, Horatio Millvier, Kita Horigome, Shynomy Rokana, Albert Shear / Britannia Kapitány, Edward Richard MacAevus, Geoge Ethan / Szellemlovas, Jonathan Holmes, Sarah Storm, Kusumi Ayani és Victor Montano

A kapunál levő csapat abbahagyta a nő támadását, és inkább úgy döntöttek, hogy a kapuval foglalkoznak, csak éppen nem úgy, ahogyan kellett volna. Sem Horatio, sem pedig Árny nem mondta a többieknek, hogy ne támadják meg a kaput, mert az beláthatatlan következményekkel járhat. Kita, ahogyan várta, semmit sem tudott elérni, azonban, amikor Árny és Svarog egyszerre támadták a kaput a nő ajkain még egy pillanatra kegyetlen mosoly jelent meg.
- Köszönöm!
Ezzel a mondattal már el is tűnt a helyszínről, a két támadás pedig eltalálta a kaput…

Csatornák     - Page 5 Yes-there-will-be-nuclear-explosions-in-World-in-Conflict-which-takes-place-during-World-War-IIIY-D-91957-13

Hatalmas robbanással adta meg magát a mágikus kapu, a belőle kicsapó fény pillanatok alatt égette hamuvá a helységben levőket, egyedül Árny maradt tudatánál és élte meg, ahogyan a csontjai szinte pillanatok alatt szűnnek meg, semmisülnek meg, majd gyógyulja be őket, mert démoni robbanás volt, ő egy ilyenbe nem igen halhat meg, Mephisto nem engedi. A fájdalom és a kín, minden ezerszer rosszabb és őrjítőbb volt, mint a „Bűnös” ordítás a fejében. A végén, percekkel később azonban végre valahára eszméletét vesztette…

A csapat a csatornában elhatározta, hogy elindul kifelé, ők először csak azt érezték, mintha megremegett volna, majd a forró fehérség őket is elérte, pillanatok alatt hamuvá és porrá égetve mindenkit, aki a csatornában volt…
Sarah lelke a következő pillanatban néhány megmaradt elszenesedett csontszilánkkal az apja tróntermében találta magát.

//Sarah kivételével folytatás : itt
Sarah-nak Tao mesél tovább.//

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Csatornák     - Page 5 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Csatornák     - Page 5 Empty Re: Csatornák

Témanyitás by Svarog Vas. 17 Feb. 2013, 12:16

A tűzgolyó elérte a kaput, Svarog pedig már várta, hogy mikor fog szétfröccsenni valami pajzson, vagy a nő mikor kapja el a kezével, vagy mikor jelenik meg Chuck Norris, nyitja ki a száját, vagy kapja meg.
Azonban a támadás elérte a kaput, ami hirtelen felrobbant. A mutáns még hallotta, hogy a nő csak ennyit mondd...
- Köszönöm.
Igen, de mit?
A robbanásból áradó fehér fény pillanatok alatt eltalálta Svarogot. Nem gondolta volna, hogy egyszer meghal, de amilyen életet élt, gyakran előfordult, hogy életveszélybe kerül. Hirtelen nem tudta, hogy mit mondjon.
Valami olyasmit akart kinyögni, hogy "Öröm volt önökkel szolgálni."
~Nem is fáj.~
Ez volt az utolsó gondolata, amikor a fényhullám atomokra bontotta a testét...
Svarog
Svarog
Bannolt

Hozzászólások száma : 964
Hozzászólások régi : 344
Korábbi szint/kredit : 4. szint - 10 kredit
Aktuális szint/kredit : 6. szint - 14 kredit
Reputation : 57
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Svarog
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Csatornák     - Page 5 Empty Re: Csatornák

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

5 / 5 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.