Balszerencse fiai: Özönvíz, vagy mégse?

1 / 6 oldal 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

Balszerencse fiai: Özönvíz, vagy mégse? Empty Balszerencse fiai: Özönvíz, vagy mégse?

Témanyitás by Laura Slyen Csüt. 14 Márc. 2013, 18:42

Helyszín:
2013 március 20.-a van. Newyorkban járunk. Kissé eltér a reneszánszbéli Newyorktól, mivel a várost erdőségek határolják. Az erdőségeken túl pedig már csak a kikötők és dokkok vannak. Az idő kellemes tavaszi, de a város felett az ég kissé felhős, ami nem is csoda, hiszen rengeteg ifrit él ott.
Az erdőség két részre van osztva. A vámpírok erdejére és a Lupinok erdejére. A vámpírok ugyan csak az erdőség harmadát uralják, de a Lupinok erdejében más fajok képviselői is megtalálhatóak. Gyakran találkozhat az ember Nimfával és Varázslóval is a lupinok területén. A két erdőrészt nem nehéz megkülönböztetni egymástól, mivel a vámpírok területén szinte állandóan köd uralkodik.Ha túljutsz az erdőn, akkor a dokkokhoz érsz, ahonnan már csak pár lépésre a víz, vagyis a sellők birodalma.

_________________
Karik és multik: reneszánsz: Laura Slyen x-diák: Peter Calm NJK: Bakura Carter/Kyru,Gaia(Légió) VH:Vera Slyen, Vera Vi Slyen, Tamara Vera Slyen, AoA: 70 Bamf  Epic:(aktívan) RANDOM (KM)
- Balszerencse fiai: Özönvíz, vagy mégse? He__s_such_a_bad_boy_by_gxbevingurl1995-d48h3n9  Balszerencse fiai: Özönvíz, vagy mégse? 5000_Thanks_by_Mallemagic Balszerencse fiai: Özönvíz, vagy mégse? Mudch0 Balszerencse fiai: Özönvíz, vagy mégse? Starcraft_2__kerrigan_by_ruthieee-d7c63ms Balszerencse fiai: Özönvíz, vagy mégse? Jubz_ID_Collab_by_Boneitis Balszerencse fiai: Özönvíz, vagy mégse? __0___0___by_valentinakallias-d37m72i
Laura Slyen
Laura Slyen
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 826
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Feb. 20.
Age : 29

Karakteradatok
Főkarakter: Kira Sign
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Balszerencse fiai: Özönvíz, vagy mégse? Empty Re: Balszerencse fiai: Özönvíz, vagy mégse?

Témanyitás by Laura Slyen Csüt. 14 Márc. 2013, 18:43

Körváltás: Március 18 (hétfő)

Résztvevők: Rylot Ramirez, Tank, Keomola, Caedes
Idő: Március 20 Fél hat körül. (Fél órával napnyugta előtt)

~ Belváros:Hangulat söröző~
>Résztvevők: Tank, Rylot<
Koraesti órák, ilyenkor kezd nőni a forgalma a sörözőknek. Tank és Rylot épp a bárpultnál ülnek, épp csak egy szék választja el őket egymástól. Lelkesen beszélgetnek egymással, mivel már mindketten ittatok egy keveset, és mert már rátaláltatok a közös témára, a fegyverekre. Így könnyedén folyt a beszélgetésetek. (Tank hátán a mesterlövész puska álcázva volt így ez nem tűnt fel senkinek, Ry fegyverét pedig a kabátja takarta el a kíváncsi szemek elől.)
Már pár perce beszélgettek, mikor a sarokban lévő tévén egy bejelentés miatt megszakítják az adást.
„- Egy közlemény erejéig megszakítjuk adásunkat. Ma a polgármester kapott egy felszólító levelet a sellők tanácsától. Idézem: ’ Meg elégeltük, hogy látjuk az emberek nyomorát, a gettószerű körülményeket Amerikában, meg azt, hogy ezek ellen semmit sem tesznek. Ezért adunk egy utolsó esélyt a változtatásra, de ha nem akkor mi fogunk drasztikus lépéseket tenni. Ha nem javul a helyzet, akkor két hét múlva olyan özönvizet szabadítunk a kontinensre, amit még maga Noé se élne túl. Csak a lakosságon áll, hogy be kell –e váltanunk az ígéretünket.’ Idézet vége. A rendőrség már megkezdte a probléma elhárítását, de eddig kevés sikerrel. Az amerikai kormány arra kéri a Máridokat, hogy tárgyaljanak a sellőkkel, mert ők kijelentették, hogy más faj képviselőivel nem hajlandóak tárgyalni. Szóval kérik a jelentkezésüket. Köszönjük a figyelmet és most folytatjuk műsorunkat…”
A tömegben többen csak legyintenek, mind azt hajtogatják, hogy a sellők úgyse tennének ilyet. Ám egy férfi nem volt ezen a véleményen.
Balszerencse fiai: Özönvíz, vagy mégse? Hitman___Agent_47_by_MadSpike Amikor meghallotta a hírt, szinte reflexből vágta a pultra a már üres feles poharát. Mjad a pultoshoz szólt.
- Még egy felest, írja a számlámhoz! A törött pohárral együtt. És adjon egy-egy felest nekik is! Mutat rátok, mire a nő elsiet és fél perc múlva meg is jelenik az italokkal, azokat letezi elétek.
- Óhajtanak még valamit?
Teszi fel a kérdést végül. Ha nemmel válaszoltok elmegy és zavartalanul tudtok beszélgetni a férfival, persze csak ha megszólítjátok.


~ Ifrit negyed: Kaszinó~
>Résztvevő: Caedes<
Egy elegáns pókerterem, ahova az emberek azért járnak, hogy nagy összegeket kaszáljanak, ám sokan inkább buknak. Ma délután egy pókerversenyt rendeztek, melynek a győztese 1000 dollárral lesz gazdagabb. Ez a verseny a végéhez közeledik és te Cades azért vagy ott, hogy szabadúszó riporterként a játékot és a résztvevőket fényképezd. A tulajdonos bérelt fel erre a munkára, és mivel mostanában kevés jövedelmed volt el is vállaltad a munkát.
Az utolsó körnél járunk, ahol már mindenki feltette az összes pénzét. Ez a lapleosztás döntötte el, hogy ki is fogja megnyerni a partit. Már csak három játékos volt benn. Két férfi és egy nő aki a játék alatt sem volt hajlandó levenni a tavaszi kabátját, pedig mindenki más levette azt. A nő arcán kaján mosoly ült, aminek meg is volt az oka. Mikor megmutatta a lapjait, mindenki ledöbbent. Royál flössel megnyerte a partit.
A többi résztvevő csak dühöngött. A nő viszont csak mosolygott.
- Ez nem a ti napotok fiúk.
Mondta, miközben begyűjtötte a zsetonokat.
Kissé untad már a mérkőzést, épp ezért örültél, hogy vége van. Lefényképezted a győztes lapállást is, aminek szintén örültél. Az örömödet, csak fokozhatta, mikor a kaszinó tulajdonosa megjelent és miután lefényképeztette magát a nyertessel.
Balszerencse fiai: Özönvíz, vagy mégse? 366d98b1a461ecd85b781f0eef0c42a5-d5ilcp0
Kifizette neked a pénzt a képekért majd a nőnek is oda adta a nyereményét.
Ezek után mindenki szedelőzködni kezdett, de mielőtt kiléphettek volna a sarokban álló tv-n valami megszakította az adást.
„- Egy közlemény erejéig megszakítjuk adásunkat. Ma a polgármester kapott egy felszólító levelet a sellők tanácsától. Idézem: ’ Meg elégeltük, hogy látjuk az emberek nyomorát, a gettószerű körülményeket Amerikában, meg azt, hogy ezek ellen semmit sem tesznek. Ezért adunk egy utolsó esélyt a változtatásra, de ha nem akkor mi fogunk drasztikus lépéseket tenni. Ha nem javul a helyzet, akkor két hét múlva olyan özönvizet szabadítunk a kontinensre, amit még maga Noé se élne túl. Csak a lakosságon áll, hogy be kell –e váltanunk az ígéretünket.’ Idézet vége. A rendőrség már megkezdte a probléma elhárítását, de eddig kevés sikerrel. Az amerikai kormány arra kéri a Máridokat, hogy tárgyaljanak a sellőkkel, mert ők kijelentették, hogy más faj képviselőivel nem hajlandóak tárgyalni. Szóval kérik a jelentkezésüket. Köszönjük a figyelmet és most folytatjuk műsorunkat…”
Az adás után a tömeg hitetlenkedve állt. A győztes nő azonban felkacagott, nem tudni miért, de így tett. Kíváncsiságot keltett benned ezzel a reakcióval. A tömeg lassan oszolni kezdett, mikor te is megindulnál azonban a nyertes nő megszólít.
- Hallottad ezt öcsi? Látom rajtad, hogy te is olyan sunyi vagy, mint én.
- Most megfoghatjuk az isten lábát.

~Dokkok:~
>Keomola<
Kellemes tavaszi délután van. Épp a dokkoknál sétálsz, mivel tudod, hogy itt a legszebb az ég. Mivel ide nem ér el az Ifritek tömény balszerencséje, hogy felhős legyen az égbolt.
Csak sétáltál és gyönyörködtél a felhőkben, semmi más dolgod nem volt, elvégre szabadnapot kaptál a főnöködtől, hogy egy bizonyos pókerversenyen ne legyél láb alatt.
Ahogy sétálsz észreveszed, hogy a halásokkal akik mellett elhaladtál, apróbb balesetek történnek. Némelyik visszaejti a halat a vízbe, egy másik a földre ejti a sajátját, majd elcsúszik azon. Bár nem törődnek a jelenléteddel, mégis tudod, hogy miattad volt most pechjük.
Ahogy sétálsz, lassan elérsz egy rövidebb mólóig. Tőled pár méterre, a móló másik végén egy nő állt. Balszerencse fiai: Özönvíz, vagy mégse? 3ffaa2cf546ee3a403af2664b8b06727Aki épp halászhálókat húzott ki a vízből, miközben a rádiója a lába mellett, a kellemes zenéről hirtelen megszakadt és egy bejelentést hallhattatok csak a készülékből.
„- Egy közlemény erejéig megszakítjuk adásunkat. Ma a polgármester kapott egy felszólító levelet a sellők tanácsától. Idézem: ’ Meg elégeltük, hogy látjuk az emberek nyomorát, a gettószerű körülményeket Amerikában, meg azt, hogy ezek ellen semmit sem tesznek. Ezért adunk egy utolsó esélyt a változtatásra, de ha nem akkor mi fogunk drasztikus lépéseket tenni. Ha nem javul a helyzet, akkor két hét múlva olyan özönvizet szabadítunk a kontinensre, amit még maga Noé se élne túl. Csak a lakosságon áll, hogy be kell –e váltanunk az ígéretünket.’ Idézet vége. A rendőrség már megkezdte a probléma elhárítását, de eddig kevés sikerrel. Az amerikai kormány arra kéri a Máridokat, hogy tárgyaljanak a sellőkkel, mert ők kijelentették, hogy más faj képviselőivel nem hajlandóak tárgyalni. Szóval kérik a jelentkezésüket. Köszönjük a figyelmet és most folytatjuk műsorunkat…”
A nő idegességében, majdnem visszaejtette a hálóját a vízbe, de szerencséjére épp sikerült még elkapnia azt.
Ekkor vett észre téged is, és biccentett a fejével, hogy menj közelebb. Ha odamész hozzá, akkor megszólít.
Szeretnélek megkérni egy szívességre. Ha vállalod, nem leszek hálátlan és jó pénzt adok a szívességért.

//Előre is jó játékot kívánok mindenkinek. Very Happy //

_________________
Karik és multik: reneszánsz: Laura Slyen x-diák: Peter Calm NJK: Bakura Carter/Kyru,Gaia(Légió) VH:Vera Slyen, Vera Vi Slyen, Tamara Vera Slyen, AoA: 70 Bamf  Epic:(aktívan) RANDOM (KM)
- Balszerencse fiai: Özönvíz, vagy mégse? He__s_such_a_bad_boy_by_gxbevingurl1995-d48h3n9  Balszerencse fiai: Özönvíz, vagy mégse? 5000_Thanks_by_Mallemagic Balszerencse fiai: Özönvíz, vagy mégse? Mudch0 Balszerencse fiai: Özönvíz, vagy mégse? Starcraft_2__kerrigan_by_ruthieee-d7c63ms Balszerencse fiai: Özönvíz, vagy mégse? Jubz_ID_Collab_by_Boneitis Balszerencse fiai: Özönvíz, vagy mégse? __0___0___by_valentinakallias-d37m72i
Laura Slyen
Laura Slyen
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 826
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Feb. 20.
Age : 29

Karakteradatok
Főkarakter: Kira Sign
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Balszerencse fiai: Özönvíz, vagy mégse? Empty Re: Balszerencse fiai: Özönvíz, vagy mégse?

Témanyitás by Bishop Csüt. 14 Márc. 2013, 20:02

Futás közben megejtek néhány lövést, kietlen hegyek közti táj ez, perzsel a nap, nincs egy növény sehol csak sziklák és homok, lövések dördülnek el, rakéták robbannak fel, az egész hely maga a pokol, a sziklák között van egy lángoló géproncs éppen afelé futok. Rám lőnek kétszer is, a mellény megfogja, bevetem magam egy fedezék mögé. Kiadom a hetesnek az utasítást, a hetes visszaigazol, fedeznek, előreszegezett fegyverrel megindulok előre csak tíz méter és elérem a gépet. Bemegyek a tűzbe, éget, arcomba száll a parázs, egy gyors mozdulattal megtisztítom az arcom, próbálom a fémdarabok között felfedezni a célszemélyt. „Elfogni vagy megölni. Ismétlem, elfogni vagy megölni” Hallom fejemben az Árnymacska szavait, az operatív irányító, sose tudjuk ki ő, csak a kommunikátoron át adja a parancsokat, messziről a világ másik feléről figyeli az eseményeket.
Következik egy másik kép, mikor még a hegy tetején állunk, figyeljük az alacsonyan szálló gépet, vállamon egy rakétavetővel várom a parancsot. Végül a parancsnok megadja az engedélyt, én pedig lövök, nem kételkedem a rakéta biztos találni fog, még pedig a gép farkát fogja lerobbantani. Futok, egy kötélhez, becsatolom magam és lecsúszok a völgybe, megint futok. Első vagyok a csatasorban.
Újra a gépben vagyok, a füstben sikerül észrevennem a célszemélyt, odarohanok, fejbe verem, majd talpra kényszerítem, megindulok vele kifelé. A kis mocsok sárga a saját nyelvén ordítozik valamit, de én nem értem, nem is érdekel, nem is veszem emberszámba. Kiérek a füstből, hat társamat pillantom meg fedezőtüzet nyitnak, hátam mögül is záporozik a golyó de nekem nem szabad ezzel törődnöm, a társaim megvédenek. Hallom a rádióban a tizenhetest ordítani. Sajnos az én komomat levitte az egyik elsuhanó lövedék, nem tudtam jelezni.
- Árnyékmacska itt tizenhetes. Meg van a célszemély, ismétlem meg van a célszemély. Szükségünk lenne egy azonnali kimenekítésre. Erős tűz alatt állunk.
- Vettem tizenhetes, küldjük a keselyűt, harminc másodperc, vége.
Árnyékmacska azon az idegesítően nyugodt hangján válaszol, mintha nem is érdekelné ez az akció. Hamarosan meg is érkezik a gép, gyönyörű fekete helikopter, oldalából egy lövész a gépágyúval végigsoroz az ellenségen. Aztán már a rámpánál vagyok, lerakom a célszemélyt az egyik ülésre, az osztag már bent van, csukódik a rámpa, felszáll a gép. Hirtelen három golyó száguld el mellettem, valakit eltalál, az angol lövészünk az, a csapat egyetlen női tagja. Én vagyok a legközelebb segítek neki elszorítani a sebet, de nagyon vérzik. Megpróbálják újraéleszteni, de nem sikerül, valamit beadnak neki, az se használ, végül már az egyik társam idegesen üti a másik mellkasát, hiába, a szanitéc már mindent megpróbált de semmi sem segített. Vesztettünk egy embert. A hármas kiesett.
Egy sötét terem, a fegyvertár, egy ősz hajú marcona alak, a felettesem. Megköszöni a rohadt jó munkát amit végeztem, hibátlanul teljesítettem a feladatom, átad egy kis fekete csillagot, kitűntetés, ennek én nagyon örülök, a hetedik ilyen kis csillag a sorba, akkor kapjuk ha hibátlanul végezzük el a feladatot mindenféle mellékküldetés mellett, miután a kezembe adta azt egy beteges vigyor vetül az arcára. Az egyik ajtó mögül egy fém kocsit húz elő, a kocsin van egy hulla, ráismerek egyből ez a lövész hullája, a hármasé.
- Jó szórakozást Ramirez. – veti oda az öreg majd kimegy, zárja maga mögött az ajtót
Közelebb lépek a holttesthez, szegény, soha nem sajnálom a társaim de ő nem ezt érdemelte volna, már éppen felszálltunk, pont akkor lövik le. Végignézek rajta, csak egy trikó és egy alsó van a merev testén. Kellemes az illata is. Közelebb hajolok, üveges kék szemei a messzeségbe néznek, olyan ártatlan. Egyik kezem lassan a mellére csúszik, formás, nagyon jó érzés kicsit szorongatni, nem akartam megtenni de nem tudom magam irányítani. Érdekes amíg élt soha nem figyeltem mekkora buxája van, most viszont nagyon érdekel. Beletúrok a hajába is, mintha most egészen más lenne az egész lénye, több mint volt, kedvemre mozgatom kicsit a fejét egészen magamhoz közel emelem. Nagyon szép nő volt, nem is értem miért ment katonának, bármi más lehetett volna, de már mindegy, most itt fekszik és ez a lényeg. Mire észbe kapok már egészen felé helyezkedtem, most már mindenképpen megteszem. Lassan megszabadítom a felsőjétől, még ott van a három véres lyuk a hasán, azok okozták a halálát. Végignyalom a sebeket, finom. Végül csak nem bírom tovább, ideje lesz megkezdeni a mókát. Talán a legjobb az egészbe, hogy teljesen az enyém, nem ellenkezik, nem hangoskodik nem is mozdul ha nem akarom. Teljesen az enyém, én birtoklom, kedvemre üthetem vághatom közben, torkát is szorongathatom, bármit tehetek vele amit csak szeretnék. Annyira jó érzés, hogy el se lehet mondani, eddig még nem volt ilyen mintha nem csak a teste kellene, de legbelül szeretném is, ezt a kihűlt holttestet. De egyszer minden véget ér. Miután végzek szépen visszatolom az egyik hűtőkamrába, még jó lesz máskor is.

Hirtelen felébredek, az ágyamban vagyok, folyik rólam a víz, magam elé emelem a tenyerem, arról is csöpög az izzadtság. A sötétben látom, hogy a kezemen van már pár pikkely.
~ Pokoli hőség. És megint egy régi küldetésről álmodtam. Úgy tűnik ez a kettő összefügg.
Felkelek, kilépek az ajtón két őr áll ott, tisztelegnek, én viszonzom, majd a fürdő felé veszem az irányt. Tusolok, öt perc és végzek, a hidegvíz lehűt, amint végzek felöltözök majd a lemegyek a ház alatti bunkerbe és ott a külön helyiségbe, ahol a felszerelésem van. Szépen elkezdem előkészíteni a dolgokat. A mai nap más, most nem egy kitervelt akcióról van szó, nem viszek magammal társakat, csak én megyek. Felveszem a ruházatot, kék és szürke színű, nem is álcázásra van, speciális nem szabvány, felrakom a térvédőket, majd a könyökvédőket, ezután a sípcsont és az alkar védők következnek, majd a hevederek, szükség lesz rájuk ha közelharcba keveredek. Felveszem a mellényt, rácsatolom a tárolókat, meg a kevlár réteget is. Befűzöm a kevlárbetétes fekete bakancsom, lassú mozdulatokkal, nem sietek. Elkezdem magamra aggatni az adóvevőt, a GPS-t, a rádiót ahhoz a komot és minden egyebet. Majd a fegyverekhez lépek, elveszek egy M4A1-t, szétszedem és ellenőrzöm, majd újra összerakom, belerakok egy tárat de nem élesítem. A fegyvert rácsatolom két fémcsattal egy hevederre, amit magamhoz erősítek. Előveszek jó néhány üres tárat meg a speciális töltényeket, hosszú perceket töltök a tárak megtöltésével, miután az utolsóval is végeztem az összeset elrakom a mellény zsebeibe. Már csak a sisak maradt hátra, jó pár percig csak nézem a sisakom, átleng egy hangulat, végül elteszem azt a táskámba. Felkapom a kisméretű USA zászlót is, egy plexi lap mögé erősítem egyenesen a szívem fölé. Legvégül az egészre ráveszek egy fekete nadrágot, felsőt és kabátot.
A fegyvertárból két ajtón át kijutok egy folyosóra, majd onnan egy garázsba. Ott már vár rám egy rendszám nélküli fekete furgon, benne ül már az egyik emberem. Hátulra szállok be, majd a jármű elindul, négy sarkot megy majd kiszállok. Nem viszek magammal senkit, sok idő volt kiépíteni egy működő amerikai sejtet, amit nem buktattak le, nem szabad őket veszélyeztetnem, hiszen a jó ügyért harcolnak. Rám úgyse számítanak.

Az első lépés az információgyűjtés. Egy helyi kocsmába láttam neki, szolid helyek ahol sok informált ember megfordul, tökéletes a számomra. Már volt pár fülesem de eddig semmi konkrétat nem tudtam meg. Sikerült találnom egy beszélgető társat, nem tudom ki ő de ért a fegyverekhez, gondolom már van tapasztalata, esetleg ha megbízhatónak tűnik be is szervezhetném az anti-terroristák közé. Éppen az Intervention mesterlövészpuskát tárgyaljuk ki, közben fokozottan figyeltem a környezetem, hátha feltűnök valakinek vagy gyanúsan viselkednek körülöttem, soha nem lehet tudni. A beszélgetést egy bejelentés szakítja meg. Teljesen rezzenéstelen arccal hallgatom végig az egészet.
~ Érdekes. Ezek szerint nem vaktában találgattam. Ideje lesz tenni valamit, az állam és a SHIELD inkopetenciája miatt kénytelen leszek felkeresni olyan szervezeteket akik tesznek is valamit az ügy érdekében. Remélem a CIA-nél azóta is ugyanazok a szemétládák ülnek. Nem fogom veszni hagyni a hazámat, akármi is az ára, ha kell az összes nyomorult halat felkeresem és elintézem, vagy diktatúrát hirdetek.
Mikor egy kopasz alak hangoskodni kell félszemmel figyelem a mozdulatait, megszólít minket, felé fordulok, lehet máris lebuktam, de ennek ellenére higgadt maradok. Ha le is buktam itt nincs vége.

- Persze. Egy szálat ha van 10-10-10-esed.
Válaszolom teljesen higgadtan, majd várom mi fog történni, egyre izgalmasabb a dolog.


A hozzászólást Bishop összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. 14 Márc. 2013, 20:27-kor.
Bishop
Bishop
XMR bérenc

Hozzászólások száma : 3706
Hozzászólások régi : 195
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 14. szint - 40 kredit
Reputation : 72
Join date : 2011. Aug. 07.
Age : 28
Tartózkodási hely : ARMOR főépület

Karakteradatok
Főkarakter: Bishop
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, FSK, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

bisur13

Vissza az elejére Go down

Balszerencse fiai: Özönvíz, vagy mégse? Empty Re: Balszerencse fiai: Özönvíz, vagy mégse?

Témanyitás by Caedes Csüt. 14 Márc. 2013, 20:21

El tetem a fényképezőgépem, közben figyeltem az embereket mit reagálnak a hírre. Kicsit unalmas volt a sok ember körülöttem, nem nagyon törődtem velük. Én nem csináltam nagy ügyet belőle, fél vállról vettem az egészet. Legalább lesz egy izgalom, nem csak ez a nagy pangás ebben az unalmas hétköznapokban. Közben mellém jött a póker játszma nyertese. Nem foglalkoztam vele, törődtem a saját dolgommal. Meg számoltam a pénzem amit kaptam a kis melóért, nem volt rósz többet kaptam mint mire számítottam. Meg lepődésemre hozzám szolt a nő.
-Öcsi, hozzám beszél?
Érdeklődve figyeltem mit akar tőlem a nő.
-Én sunyi? Ezt, hogy érted? El van, megfogtuk az isten lábát? Érdekes világ képe van akkor.
Mosollyal az arcán meg igazítottam az öltönyöm, és vártam, a nő reakcióját. Közben azt figyeltem, merre lehetne menni kis izgalom után.

Balszerencse fiai: Özönvíz, vagy mégse? Man_in_suit_by_stan522


A hozzászólást Caedes összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. 15 Márc. 2013, 13:51-kor.

_________________
Balszerencse fiai: Özönvíz, vagy mégse? Avangers_by_draghengfx-d3vy9rm
A halállal játszhatsz, fricskázhatod közelségét, ám ne feledd, mindig a halál győz.
                                         
CAEDES ~~ Kyle Collins
Caedes
Caedes
3. szint - 8 kredit

Hozzászólások száma : 192
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Feb. 08.
Age : 31
Tartózkodási hely : Debrecen

Karakteradatok
Főkarakter: Caedes
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

http://demos13.deviantart.com/

Vissza az elejére Go down

Balszerencse fiai: Özönvíz, vagy mégse? Empty Re: Balszerencse fiai: Özönvíz, vagy mégse?

Témanyitás by Grazielle Montinje Csüt. 14 Márc. 2013, 21:01

Azért jó tudni, hogy nem akkora a baj, mint azt már eleinte sejteni vélte, hisz az ég csak nem felhősödik el tőle és ez mindig is olyan volt, mintha némi remény csillanna meg számára a tavaszi napsütésben. Nagyot sóhajtva próbálja maga mögött tudni a kaszinó zsúfolt és mérges vendégseregének a káromkodását, mikor elrontják a kocka dobást, vagy a rulett asztalon, megint a nullán áll meg a fránya golyó. Nem beszélve arról, mikor épp jó beosztottat próbál játszani és a pókerasztalnál a keverő kezéből csak úgy hullanak a lapok, mint a nyári záporeső. Ez van, ezt kéne szeretnie, de nem tudja. Márid lenne ha tudna, mindig is jobban esett volna azt látni hogy az emberek mosollyal fordulnak felé, semmint hogy mérgükben arrébb lökjék, hát ha még tudnák, hogy ő tehet részben a balszerencséjükről. Pont mint ezek a halászok.
Oda kéne menni felsegíteni, de még a végén a tengerbe esik és talán gyanút is fognának, bár lehet a létezésükről se tudnak. Pár percig csak áll és nézi a szerencsétlenkedőket, végül mozgásra szánva magát a tarkójára teszi kezét. Hátha ma pont rá fog sütni a nap, hátha ma ő kívánhat valamit egy jó tét lélektől és megszűnik, vagy a lelkiismeret furdalása, vagy a balszerencse aurája mi körül lengi, hisz végtére is az eredmény ugyanaz lenne. Boldogan tehetné a dolgát.
Milyen szép is lenne és ahogy halad a móló felé még zenét is kap a képzelgéseihez. Ütemesen elkezd járni a feje és mosolyogva lépked a hangforrás és a nő felé, egészen addig, míg meg nem szűnik az adás és megint csak magát nem kezdi hibáztatni érte. Már fordulna is vissza, hogy haza menjen és bebújjon a sarokba, mikor meghallja a rádióból a felhívást. Szemöldöke, értetlenkedésének a jeleként, felszalad a homlokára és kíváncsisága tovább hajtja lábát, hogy egyre közelebb érjen az idegenhez. Szinte az álla is leesik, ahogy hallja mit akarnak a sellők, de nem tudja őket hibáztatni, lehet az lenne a legszerűbb, ha most azonnal a vízbe ugrana és akkor talán egyel kevesebb balszerencsehozó tapodná eme földrész talaját.. de nem.. ő akkor is segíteni fog.
S ekkor olyan történik, mitől az eddig eltátott szája visszacsattan helyére és inkább elhiszi hogy álmodik. A nőnek szerencséje volt? Elkapta a hálót? Nem esett a vízbe? Nem lett semmi baja? Nem érti. Csak úgy tódulnak a fejébe a kérdések és mintha valaki más mozgatná a végtagjait lép közelebb az invitálásra.
-Én? Persze hogy vállalom! Dehogy kell pénz, nagyon szívesen segítek, hogyne, bármiben.. mit tehetek?
Azon nyomban felcsillan a szeme, talán ez volt az amire várt és a hír hallatán máris megváltozott volna? Hisz a nőnek szerencséje volt és szívességet is kérnek tőle. Már csak remélni tudja hogy ha ebből kisül valami, akkor nem az ágyában fog ébredni.

_________________
Balszerencse fiai: Özönvíz, vagy mégse? 481673_499516200105495_1740269251_n
x-diák - Velvet Gummer
Grazielle Montinje
Grazielle Montinje
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 92
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Mar. 04.

Karakteradatok
Főkarakter: Grazielle Montinje
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Balszerencse fiai: Özönvíz, vagy mégse? Empty Re: Balszerencse fiai: Özönvíz, vagy mégse?

Témanyitás by Tank008 Pént. 15 Márc. 2013, 08:34

A fegyverem célra kész, szélirány tökéletes kitámasztott puskám precizitása a levegőben is érezhető volt. Az ujjamat szép lassan elkezdtem behajlítani a ravaszon majd ezek után egy hangos zörej törte meg a vidéki csendet mikor az utolsó töltényem is útnak indult a tárból. A mögöttem állók csendesen figyelték mi lesz a végeredmény meg e semmisül a tőlem 1km-re lévő célpont. Láttam ahogy a célpontot tökéletesen telibe találja és annak felső "feje" ripityára, tört. Összepakoltam a fegyvert majd lementem feltöltöttem magam tölténnyel egy gyors fegyver ellenőrzést követve köszöntem a kollégáknak és kiléptem a lőtérről. Beszálltam a telepjárómba irány haza otthon ledobtam a kocsit a garázsba még annyit időt sem töltve otthon, hogy egy pohár vizet igyak már mentem is zárni a napot egy jó kis sörözéssel, ivászattal. Az utcára kilépve teljes felszerelés elég feltűnő lett volna de az emberi lustaság eget verő néha így ahelyett, hogy kiraktam volna legalább a gránátokat a "páncél" öltözésem alól csak szimplán fogtam és láthatatlanná tettem az egész felszerelést és be is foglaltam a bárszéket a bárpultnál. A láthatatlanná tevés ilyen nyugodt körülmények között megszokottan nem is volt leterhelő szinte észre se vettem miközben megrendeltem az első sörömet, rövid italomat. Majd beszélgetésbe eredtem a mellemet ülő fickóval akivel egész jól elbeszélgettünk a fegyverekről. Volt téma, volt ital, volt hangulat semmi sem állt az útban egy jó ivászat megkezdéséhez. A televízióban egy rövid bejelentés után kissé a röhögés fogott el magamban de az arcomra is kiült egy mosoly ezt halván. Láthatóan az ivó pajtásomat sem túlzottan érdekelte de véleményem szerint ez pont így volt rendben. A mellettünk ülő úrt viszont annál inkább érdekelte a dolog itala elfogyasztása után szét is törte poharát majd ezt követő fura mód meginvitált minket egy italra. A hölgy kis is hozta az italokat a sörömmel együtt amelyet terveim szerint csatlakoztatok a már mellettem felsorakozott üres korsókhoz rövides poharakhoz.
- Egy jó minőségű szivart legyen szíves.
Volt nálam szivar egy bő teli dobozzal de terveim szerint az még elszívom a nap le nyugta előtt hisz ivászat után mindig rákapok. Ha kihozták a szivaromat rágyújtás előtt emeltem a feles poharat amelyre meghívtak mindet mint a mellettem ülő újdonsült barátomra mint az úrra aki meghívott minket.


Tank008
Tank008
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 318
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Feb. 28.
Age : 29
Tartózkodási hely : Bp.

Karakteradatok
Főkarakter: Tank008
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

tank008-travian

Vissza az elejére Go down

Balszerencse fiai: Özönvíz, vagy mégse? Empty Re: Balszerencse fiai: Özönvíz, vagy mégse?

Témanyitás by Laura Slyen Vas. 17 Márc. 2013, 11:57

Körváltás: Ha mindenki írt, de legkésőbb szerdán.
Résztvevők: Rylot Ramirez, Tank, Keomola, Caedes
Idő: Március 17 Este hat felé közeledve, a nap már kezd lejjebb ereszkedni a horizonton.

~ Belváros:Hangulat söröző~
>Résztvevők: Tank, Rylot<
- Egy doboz Malboró cigarettát.
Mondta a különös férfi a pincérnőnek. A nő miután felírta, hogy ki mit kér el is viharzik, hogy kihozza azokat.
A férfi felhajtja a felest, majd felétek fordul.
- Fiúk, nem tudom ti hogy vagytok vele, de szerintem nem kéne félvállról venni ezt a bejelentést. Mindenki azt hiszi, hogy a sellők békések és sosem lennének képesek ilyesmire. Igaz, hogy békések, de mindenkinek van tűréshatára, és egyvalamit a lakosság elfelejt: Ha egy sellő ígér valamit, azt be is tartja.
- Ezt magam is megtapasztaltam. A sellő exbarátnőm, azt mondta, ha megcsalom, leborotválja hajam. Hát láthatjátok az eredményt.
- Na de tegyük félre a nosztalgiát. Ti akartok tenni az özönvíz ellen, vagy csak kamunak tartjátok?
Tette fel a kérdést nektek a férfi, akin láthatjátok, hogy halál komolyan beszél, hiába küldött már le több felest, csak a nyelve eredt meg tőle.
Amint a férfi befejezte a mondandóját a pincérnő visszatér minden rendelésetekkel.
A kopasz férfi elveszi a cigarettáját, kivessz belőle egy szálat, majd a többit zsebre vágja. A kabátja zsebéből pedig előhúz egy öngyújtót, és ha jobban megfigyelitek, láthatjátok, hogy még legalább kettő másik ott figyel a kabátjában.
Rágyújt, majd kifújja füstöt és közben visszateszi az öngyújtóját.
- Nos?
Teszi fel a kérdést, ha eddig nem válaszoltatok volna.

~ Ifrit negyed: Kaszinó~
>Caedes<
- Igen, hozzád.
Válaszol a nő nemes egyszerűséggel. Láthatod rajta, hogy már a harmincas éveit tapossa, ennek ellenére úgy beszélt mintha még annál is idősebb lenne, mint aminek látszik. Tudod, hogy a mai világban már szinte senki se annyi idős, mint aminek látszik. Nem tudhatod, hogy a nő vámpír, nagyhatalmú varázsló, talán dzsinn, vagy csak egyszerűen régies neveltetésben részesült ember.
A sunyiságra és a világképre tett megjegyzésedre elmosolyodik, láttad már ezt a mosolyt az arcán. Pontosan akkor, mikor felmutatta a győztes lapjait. Majd körülnézett és mikor meggyőződött róla, hogy mindenki hallótávolságon kívül van, folytatja a párbeszédet.
- Látom rajtad, hogy te is olyan vagy, akit csak a pénz éltet. És látom rajtad, hogy nincs ellenedre, hogy átvágj egy-két szabályt. Még a szerencse vadászatot is ki tudnám nézni belőled. De nyugodtan javíts, ki ha tévedek.
A szerencsevadászat hallatán felcsillan a szemed, mivel tudod, hogy így hívták más néven a Márid üldözést. Sok szerencsevadász ejtett csapdába dzsinneket, csak azért, hogy három kívánságuk teljesüljön. Ezért is tűnt el sok a nyilvánosság elől.
Bár azt még csak sejtheted, hogy mi köze van a Márid üldözésnek a mostani helyzethez.

~Dokkok:~
>Keomola<
A nő hitetlenkedve néz rád, mikor ingyen vállalod a feladatot, amiről még semmilyen információd sincs. Először a nő csodálkozik, majd mosolyodva leteszi a hálót a dokkra és leveszi a kesztyűjét is.
- Köszönöm. Nem lenne nagy feladat. Egy bizonyos Will Randomot kellene megkeresni, és átadni neki egy üzenetet. Vállalod?
Teszi fel a kérdést és ha igennel válaszolsz, akkor folytatja.
- Az üzenet elég rövid, de fontos. Azt üzenem neki, hogy Sallyna várja a dokkoknál másfél óra múlva.
- De sajnos nem tudom, jelenleg hol tartózkodik. Ezért el kéne menned a Lupinok erdeébe és meg kellene keresned Dariuszt. Ő egy nagyhatalmú varázsló, könnyen meg fogod találni. Ha rám, Sallynára hivatkozol, akkor el fogja neked árulni, hogy merre találod Willt.
- Remélem, elvállalod a feladatot. Ha nem, akkor sem haragszom meg.
Néz rád kérdőn. A szemeiben pedig látod, az aggodalmat, ami szinte a lelkedbe égeti magát.

//Mivel ilyen gyorsan írtatok, gondoltam nem baj, ha én is kicsit előbb írok. Csak így tovább. Very Happy //


A hozzászólást Laura Slyen összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. 18 Márc. 2013, 22:52-kor.

_________________
Karik és multik: reneszánsz: Laura Slyen x-diák: Peter Calm NJK: Bakura Carter/Kyru,Gaia(Légió) VH:Vera Slyen, Vera Vi Slyen, Tamara Vera Slyen, AoA: 70 Bamf  Epic:(aktívan) RANDOM (KM)
- Balszerencse fiai: Özönvíz, vagy mégse? He__s_such_a_bad_boy_by_gxbevingurl1995-d48h3n9  Balszerencse fiai: Özönvíz, vagy mégse? 5000_Thanks_by_Mallemagic Balszerencse fiai: Özönvíz, vagy mégse? Mudch0 Balszerencse fiai: Özönvíz, vagy mégse? Starcraft_2__kerrigan_by_ruthieee-d7c63ms Balszerencse fiai: Özönvíz, vagy mégse? Jubz_ID_Collab_by_Boneitis Balszerencse fiai: Özönvíz, vagy mégse? __0___0___by_valentinakallias-d37m72i
Laura Slyen
Laura Slyen
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 826
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Feb. 20.
Age : 29

Karakteradatok
Főkarakter: Kira Sign
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Balszerencse fiai: Özönvíz, vagy mégse? Empty Re: Balszerencse fiai: Özönvíz, vagy mégse?

Témanyitás by Grazielle Montinje Vas. 17 Márc. 2013, 13:03

Vill Random.. persze fut azonnal.. nem mintha csak sejtése is lenne, hogy ki lehet ez a random figura, de sebaj, mivel most már úgy látja, hogy új, szerencsésebb énje van, biztos hogy bele fog futni valahol az utcákon. Már toporogni is kezd, hogy fussn hanyatt homlok és a nevet kiabálva kajtassa fel az egész városban, de úgy néz ki a nő tovább beszél. Hát hogy végezze így a feladatát? az első igazi hőstettet.
-Persze persze.. megkeresem én ha a világ végén is van! Sallyna dokkok másfél óra.. öö hány óra van?
Na amikor meghallja hogy a lupinok erdejébe kell menni, ráadásul valami varázslóhoz leolvad a vigyor a képéről és némi rémület kerül a tekintetébe.
-Hogy én oda? De de.. nem hiszem hogy szeretnének ott engem és ha útközben megesz egy olyan farkas valami? Na meg varázsló? Pont most, mikor.. mikor vészhelyzet van?
Már majdnem kimondta hogy mikor az ifritek a közutálat tárgyai lettek, de a nő csak nem tudja hogy ő is az.. legalábbis nagyon reménykedik benne. Az aggodalmas nézésre szinte facsar citrom nagyságú lesz a szíve és majdhogynem sírva válaszol.
-Me..me.megyek persze.. Da..dariusz.. meglesz.
Teljesen hót biztos benne, hogy ki fogják nyuvasztani és egy félig üres pálinkás üvegben kell tölteni életének hátralévő részét, bezárva.. ha nem rosszabb. Nagy levegőt vesz és kissé remegő lábakkal tesz hátrafelé egy lépést.
-Akkor én.. megyek.. is..

_________________
Balszerencse fiai: Özönvíz, vagy mégse? 481673_499516200105495_1740269251_n
x-diák - Velvet Gummer
Grazielle Montinje
Grazielle Montinje
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 92
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Mar. 04.

Karakteradatok
Főkarakter: Grazielle Montinje
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Balszerencse fiai: Özönvíz, vagy mégse? Empty Re: Balszerencse fiai: Özönvíz, vagy mégse?

Témanyitás by Bishop Vas. 17 Márc. 2013, 13:22

Nem csak én kezelem lazán a furcsa helyzetet, hanem átmeneti ivótársam is, meglepő. A pincérnő felveszi a rendelés és már szalad is, hogy hozza az árut. Kicsit elgondolkozok mikor hallom a fickó ötletét, tervét, nem ehhez szoktam.
~ Érdekes szöveg, roppant érdekes. Vagy csak egy részeges hősködő alak vagy a kedvenc titkosszolgálataim annyira leadták a szintet, hogy nyolcadosztályú ügynököket küldenek akiknek jó fedése sincs. Aranyos. Igaz valószínűbb, hogy a fickónak semmi köze a dolgokhoz és fel se ismert, csak szimplán a pia beszél belőle. Jobb lesz óvatosnak maradni.
Az exbarátnős megjegyzésen elmosolyodom. Mikor visszaérkezik a pincérnő elveszek egy szálat és én is rágyújtok, nem válaszolok csak mereven a fickó szemeibe nézek, hogy kiderítsem az érzéseit, mennyire gondolja ezt komolyan. Még megvárom a nos befejezést, majd kimért hangon válaszolok.

- Tételezzük fel, hogy elhiszem nem a pia beszél magából, a szirének átmentek önkényes igazságosztóba és meg kell őket állítani. Mégis hogy akarja kezdeni? Kimegy az utcára nekiindul a nagyvilágnak és aztán?
Miután befejeztem a mondatot elnyomom a csikket és várom a választ.
Bishop
Bishop
XMR bérenc

Hozzászólások száma : 3706
Hozzászólások régi : 195
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 14. szint - 40 kredit
Reputation : 72
Join date : 2011. Aug. 07.
Age : 28
Tartózkodási hely : ARMOR főépület

Karakteradatok
Főkarakter: Bishop
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, FSK, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

bisur13

Vissza az elejére Go down

Balszerencse fiai: Özönvíz, vagy mégse? Empty Re: Balszerencse fiai: Özönvíz, vagy mégse?

Témanyitás by Tank008 Vas. 17 Márc. 2013, 18:39

A kopasz férfi szavaira ivós kollégám is hasonlóan reagált. A hölgy legalább sietve meghozta az italokat, dohány árukat. A felest rögtön meghúztuk és legurítottuk majd szivaromat bontogatni kezdtem majd egy határozott mozdulattal meggyújtottam azt egy gyufával. Nagyokat pöfékelve, korsó sörömet iszogatván hallgattam az öltönyös úr történetét a volt barátnőjéről és, hogy ő milyen komolyan gondolja a sellők fenyegetését.
~ Sellők? Majd ha feljönnek a vízből üdvözlöm őket. Különben is nagyszájú kis mirelit halakról beszélünk mitől kéne félni. Maximum eszünk egy jó kis szusit.
Az átmeneti ivótársam és az öltönyös fickó beszélgetésbe eredett én csendben figyeltem őket mivel "társam" is pont azt a kérdést tette fel amit én is tettem volna a helyébe.
Kicsit eltöröltem a mosoly az arcomról és vártam a fickó komoly választ hátha nem csak a pia beszél belőle.


Tank008
Tank008
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 318
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Feb. 28.
Age : 29
Tartózkodási hely : Bp.

Karakteradatok
Főkarakter: Tank008
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

tank008-travian

Vissza az elejére Go down

Balszerencse fiai: Özönvíz, vagy mégse? Empty Re: Balszerencse fiai: Özönvíz, vagy mégse?

Témanyitás by Caedes Vas. 17 Márc. 2013, 23:50

Nem mesze álltam a póker asztaltól, mellettem a játszma győztesével. Miután elkezdet velem beszélgetni, inkán azt mondón különös kérdéseket feltenni. Végig néztem rajta, majd szemkontaktust tartottam vele, végig a szemébe néztem hátha ki olvasok belőle valamit. Kicsit hangosan felkuncogtam, majd a nőhöz szóltam.
-Úgy beszél mintha öreg lány lenne, pedig még elégé fiatal. Mis......? Még a nevetése tudom.
Látszott az arcán, hogy tetszik valami neki. Nem tudom. Lehet, hogy érezte rajtam mi is vagyok igazából? Érdekes, ismerős mosoly. Valamiért elmosolyodott a korábbi szavaimon. Eléggé óvatos ez a nő, még várta amíg úgy mond kettesben leszünk mielőtt folytatta volna a mondókáját. Tudtam le kéne lépnem, de a kíváncsiságom nem engedett mozdulni, tudni akarom mit akar a nő
-Pénz? Az mellékes, bár a szabályos részben telibe talált, hölgyem. Engedelmével akkor javítom is, nem igazán vagyok az a szerencse vadász típus. Aminek jönnie kell az úgy is jön majd magától.
Eh szavak után ismét végig néztem a nőn, a casinoban. Majd neki támaszkodtam a falnak, és vártam, vártam, hogy mit válaszol a nő.

_________________
Balszerencse fiai: Özönvíz, vagy mégse? Avangers_by_draghengfx-d3vy9rm
A halállal játszhatsz, fricskázhatod közelségét, ám ne feledd, mindig a halál győz.
                                         
CAEDES ~~ Kyle Collins
Caedes
Caedes
3. szint - 8 kredit

Hozzászólások száma : 192
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Feb. 08.
Age : 31
Tartózkodási hely : Debrecen

Karakteradatok
Főkarakter: Caedes
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

http://demos13.deviantart.com/

Vissza az elejére Go down

Balszerencse fiai: Özönvíz, vagy mégse? Empty Re: Balszerencse fiai: Özönvíz, vagy mégse?

Témanyitás by Laura Slyen Hétf. 18 Márc. 2013, 18:41

Körváltás: Ha mindenki írt, de legkésőbb szerdán.
Résztvevők: Rylot Ramirez, Tank, Keomola, Caedes
Idő: Március 17 Este hat felé közeledve, a nap már kezd lejjebb ereszkedni a horizonton.

~ Belváros:Hangulat söröző~
>Résztvevők: Tank, Rylot<
A férfi meghallgatta a szavaitokat, közben pedig a komolyság továbbra is ott égett a szemében ,ahogy a tettvágy is.
- Nem mennék fejjel a falnak. Mindig kell egy terv. Az enyém az, hogy előbb tárgyalok aztán cselekszem. Mint hallhattátok csak a máridokkal hajlandóak beszélni. Ergó kerítenék egyet, hogy az tárgyaljon velük, van egy informátorom erre a feladatra, de ha a szép szó nem használ akkor jön a radikális lépés.
Mielőtt befejezné a mondatot lehalkítja a hangját és odahajol hozzátok.
- Az ifrit vadászat. Mit szóltok fiúk? Benne vagytok? Vagy menjek egyedül az informátorhoz, vagy van kedvetek egy kis küldetéshez?
Teszi fel a kérdést, miközben a komolyság még mindig ott ül az arcán.

~ Ifrit negyed: Kaszinó~
>Caedes<
- Misfortune, Vira Misfortune.
Válaszol a nő, majd végighallgatja a mondandódat. Közben hiába is fürkészed a nőt, csak a titokzatosságot tudod róla leolvasni semmi mást. Ez persze egyre érdekesebbé teszi számodra.
- Félreértettél. Nem azt mondtam, hogy kísérts meg a szerencsédet, vagy hogy hajhászd. Én a szerencse hozókról beszélek, a máridokról. Most, hogy elhangzott az a bejelentés, biztosan előbújnak rejtekükből. Nekünk pedig csak el kéne kapnunk egyet, és máris gazdagabbak lehetnénk három kívánsággal.
Ha kételkednél a szavaiban, akkor fondorlatosan folytatja a győzködésed.
- Biztos van valami, amire mindennél jobban vágysz.
Mondja a nő kaján mosollyal az arcán.

~Dokkok~
>Keomola<
- 17 óra 35 perc.
Felelte Sallyna. Majd a habozásodra is felelt.
- Pontosan a vészhelyzet miatt kell odamenned. Will jó viszonyt alakított ki a sellő tanáccsal, így van esély rá, hogy tárgyalnának vele. Nagyon fontos lenne.
A nő aggódó tekintetére meglágyult a szíved és mikor ezt ő is érzékelte.
- Köszönöm. Adok egy jó tanácsot: ha mész az erdőben, nagyon vigyázz hova lépsz. És Dariustól pedig nem kell tartanod, ha rám hivatkozol.
Lát még el egy utolsó tanáccsal, mielőtt nekivágnál az erdőnek. Tudod, hogy kerülnöd kell egy kicsit a víz mentén, mivel tudtad, hogy a mellettetek lévő erdős terület még a vámpírok területe.
Csak sétálsz a víz mentén még egy darabig. mikor visszapillantanál a nőre, észreveszed, hogy az már eltűnt.
És csak te vagy ott, meg a szerencsétlen halászok. Pár méterrel később ha oldalra tekintesz, már láthatod, hogy megszűnt a ködfelhő ami a vámpírok területét jelezné, így már beléphettél a Lupinok erdejébe.

~Lupinok erdeje~
>Keomola<
Már vagy öt perce sétálsz az erdőben, mire észreveszed, hogy már sötétedik és ezzel együtt azt is felfedezed, hogy egyre több szempár elemez téged a növényzetből. Egyszer csak egy morranást hallasz a hátad mögül és eluralkodik rajtad a félelem. Ezzel egy időben egyre nagyobb kedved támad futni.


A hozzászólást Laura Slyen összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. 18 Márc. 2013, 22:51-kor.

_________________
Karik és multik: reneszánsz: Laura Slyen x-diák: Peter Calm NJK: Bakura Carter/Kyru,Gaia(Légió) VH:Vera Slyen, Vera Vi Slyen, Tamara Vera Slyen, AoA: 70 Bamf  Epic:(aktívan) RANDOM (KM)
- Balszerencse fiai: Özönvíz, vagy mégse? He__s_such_a_bad_boy_by_gxbevingurl1995-d48h3n9  Balszerencse fiai: Özönvíz, vagy mégse? 5000_Thanks_by_Mallemagic Balszerencse fiai: Özönvíz, vagy mégse? Mudch0 Balszerencse fiai: Özönvíz, vagy mégse? Starcraft_2__kerrigan_by_ruthieee-d7c63ms Balszerencse fiai: Özönvíz, vagy mégse? Jubz_ID_Collab_by_Boneitis Balszerencse fiai: Özönvíz, vagy mégse? __0___0___by_valentinakallias-d37m72i
Laura Slyen
Laura Slyen
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 826
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Feb. 20.
Age : 29

Karakteradatok
Főkarakter: Kira Sign
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Balszerencse fiai: Özönvíz, vagy mégse? Empty Re: Balszerencse fiai: Özönvíz, vagy mégse?

Témanyitás by Grazielle Montinje Hétf. 18 Márc. 2013, 19:03

-Éértem, akkor hétre a dokkoknál, meglesz.
Bár már egyáltalán nem annyira biztos a dolgában, mit mikor a nő megkérdezte hogy akar-e neki segíteni. Hát lehet hogy ez az első próba tétele, talán akkor majd jó szerencse fogja övezni, ha ezt végigvitte.. élve. Miben őszintén szólva egyre jobban kételkedik. Lassan botorkálva indul meg, majd visszapillantva még motyog valamit a semminek.
-Fene fél Dariustól.. na de az erdő..
Minek is mondja a furcsa a nő már rég nincs ott, beugrott a vízbe, elvitte a szél, megették a halászok, neki mindegy is, nagy levegőt vesz és kissé remegő lábakkal indul meg a vízparton, akkorát kerülve a vámpírok erdejénél, amennyit csak a part enged, félig a vízben gázol, sem minthogy egy fűszálhoz is hozzáérjen. Nyakát behúzva mászik beljebb a sűrűbe és nem hogy futhatnékja, de lassan sírhatnékja is támad. Nem fog ez menni, nem tudja végig csinálni, marad inkább ifrit. Persze ehhez ki kéne találnia innen, mert tuti, hogy eltévedt.
A morranásra felsikolt, majd elkiáltja magát.
-Darius!!! Csak őt keresem!!
Majd azon nyomban füstté is válik és elkezd körbe körbe suhanni, hátha belefut az említett alakba. Ijedtében azonban elfelejtette a nő nevét mondani, amúgy is eluralkodott rajta a pánik és legszívesebben bebújna a kis lámpájába.

_________________
Balszerencse fiai: Özönvíz, vagy mégse? 481673_499516200105495_1740269251_n
x-diák - Velvet Gummer
Grazielle Montinje
Grazielle Montinje
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 92
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Mar. 04.

Karakteradatok
Főkarakter: Grazielle Montinje
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Balszerencse fiai: Özönvíz, vagy mégse? Empty Re: Balszerencse fiai: Özönvíz, vagy mégse?

Témanyitás by Caedes Hétf. 18 Márc. 2013, 21:35

- Vira Misfortune, nagyon örvendek, Peter Gray vagyok.
Akár, hogyan is, akár menyire is figyeltem Virat, semmi nem szűrődőt ki róla, semmi érzelem vagy hasonló dolog. nagyon jól leplezte a gondolatat, vigyázott az arc kifejezéseire. Egyre inkább furdalt a kíváncsiság mit is akart, de mesteri póker arcot tudok vágni, így nem volt félni valóm, hogy bármit is ki olvasón belőlem. Kis sátáni mosollyal az arcomon, szóltam vissza hozzá.
- Nem értetem félre, csak vártam a reakciódat, hogy tudjam biztosan mire gondolsz. Az csak három kívánság, mi meg ketten vagyunk, hacsak nincs még egy társad. Bár a három kívánságot nem igazán lehet ketté osztani. Bár kezd érdekes lenni a dolog, szóval inkább kerüld a feles rizsát, mondjad a lényeget. Bár ha bele is megyek és sikerül a terved, enyém az első kívánság!
Kényelmesen hátra dőlve hallgattam Virat, hogy mivel akar meg győzni. bár nem tudom mi szüksége van rám. mert látszott rajta, hogy van tehetsége.
- Mégis hol keresnél Madrigot? szerintem ha elő is jönnek álcázták magukat és úgy keresik fel a sellőket, szóval nem olyan egyszerű meg találni őket. Fö leg, hogy eddig ilyen jól el rejtőztek a külvilág elöl.

_________________
Balszerencse fiai: Özönvíz, vagy mégse? Avangers_by_draghengfx-d3vy9rm
A halállal játszhatsz, fricskázhatod közelségét, ám ne feledd, mindig a halál győz.
                                         
CAEDES ~~ Kyle Collins
Caedes
Caedes
3. szint - 8 kredit

Hozzászólások száma : 192
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Feb. 08.
Age : 31
Tartózkodási hely : Debrecen

Karakteradatok
Főkarakter: Caedes
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

http://demos13.deviantart.com/

Vissza az elejére Go down

Balszerencse fiai: Özönvíz, vagy mégse? Empty Re: Balszerencse fiai: Özönvíz, vagy mégse?

Témanyitás by Bishop Hétf. 18 Márc. 2013, 22:22

Továbbra is nyugodtan hallgattam és figyeltem a fickóra, van-e valami használható terve, úgy tűnik van. Tárgyalni akar a sellőkkel, igaz nagyon hősiesnek hangzik de nem elég nagy hal ő hozzá, ugyan milyen tárgyalási alapja van. Ráadásul egy dzsint is el akar kapni, túsznak talán Vagy ha elfajulnának a dolgok gyökerestül szüntetné meg a problémákat, egyszerűen kiirtaná a forrást.
~ Bingo. Meg is van a lényeg, ha ez az egész tárgyalós baromság nem válik be, már pedig ahogy ezeket a mágikus lényeket ismerem nem fog. Egyszerűen ki kell irtani az ifriteket. Pár millió már bőven elég lenne, vagy esetleg bár tíz millió. Ehhez mozgósítani kell majd a megfelelő erőket. Meg is van a következő lépés. De előbb a mostani szituációra. Milyen felkészült még informátora is van...

- Rendben legyen, érdekel a dolog. Utána akarok járni az ügynek. De ajánlom, hogy semmi átverés ne legyen a dologban. Nem szeretem ha felültetnek.
Az utolsó mondatnál mutató ujjam a fickóra szegezem. Ha kiderül, hogy egy ügynök azonnal le fogom lőni, érezze kicsit.
Bishop
Bishop
XMR bérenc

Hozzászólások száma : 3706
Hozzászólások régi : 195
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 14. szint - 40 kredit
Reputation : 72
Join date : 2011. Aug. 07.
Age : 28
Tartózkodási hely : ARMOR főépület

Karakteradatok
Főkarakter: Bishop
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, FSK, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

bisur13

Vissza az elejére Go down

Balszerencse fiai: Özönvíz, vagy mégse? Empty Re: Balszerencse fiai: Özönvíz, vagy mégse?

Témanyitás by Tank008 Hétf. 18 Márc. 2013, 22:27

~ wow a fickóból nem az alkohol beszél tényleg véresen komolyan gondolja a dolgokat.
Miközben szavait hallgattam komoly arccal még mindig szívtam a szivaromat várva a mondandójának a végét. Miután már oda hajolt mellénk és szinte a gránát kihúztam magát a zsebemből és élesítette magát olyan szintű készenlétben álltam. Attól mert komolya fickó simán lehet közveszélyes főleg ha oda hajol két olyan fickó mellé mint amilyenek mi vagyunk kívülről. Még én sem hajolnék oda magunkhoz nem, hogy még egy sellő által megkopasztott öltönyös "úri" ember. Coltom szinte a kezembe éreztem és már el is gondoltam magamba, hogy fogom megkönyökölni vész esetén a kis bátor embererünket ártalmatlanítás céljából. De mivel nem tett semmit, hogy ez kiérdemelje oda súgásának befejeztével. így csak ránéztem az ivó kollégámra és azt feleltem.:
- Te ez lehet, hogy nem mond hülyeséget.
Tank008
Tank008
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 318
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Feb. 28.
Age : 29
Tartózkodási hely : Bp.

Karakteradatok
Főkarakter: Tank008
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

tank008-travian

Vissza az elejére Go down

Balszerencse fiai: Özönvíz, vagy mégse? Empty Re: Balszerencse fiai: Özönvíz, vagy mégse?

Témanyitás by Laura Slyen Hétf. 18 Márc. 2013, 23:36

Körváltás: Ha mindenki írt, de legkésőbb csütörtök.
Résztvevők: Rylot Ramirez, Tank, Keomola, Caedes
Idő: Március 17 Este hat felé közeledve, a nap már kezd lejjebb ereszkedni a horizonton.

~ Belváros:Hangulat söröző~
>Résztvevők: Tank, Rylot<
A férfi elégedetten veszi tudomásul, hogy elfogadtátok az ötletét.
- Akkor menjünk, de indulás előtt van szükségetek valamire?
Teszi fel a kérdést, majd kis szünet után újra elmosolyodik.
- Bár látom neked nincs sok szükséged semmire, hisz egy komplett ágyú van a hátadon.
Közli veled a tényt Tank, miszerint a fegyvered egyre jobban kezd körvonalazódni, de még csak halványan.
- Most szóljatok, amíg még van esély felkészülni mindenre.
Mondja nemes egyszerűséggel miközben rágyújt egy újabb cigarettára.

~ Ifrit negyed: Kaszinó~
>Caedes<
A nő póker arcán ismét csak a kaján mosoly szűrődik át miközben hallgatja a szavaid. De nem szól közbe, csak akkor felel mikor befejezted a mondandódat.
- Először is: márid, nem Madrig. Másodszor pedig: valóban nem lehet felezni három kívánságot. De gondoltam nem akarsz elsüllyedni a kontinenssel együtt ezért, gondoltam egyet erre áldoznánk. De a másik kettővel szabadon gazdálkodhatunk még így is.
- Felőlem kívánhatsz elsőnek, de ahhoz előbb el kell kapni egyet.
- Egyszerű lesz találni egyet. Csak logika. Gondolj csak bele, hol laknak a sellők? Hol találkozik a part és a víz? Hol akarna egy márid találkozni a sellőkkel? Hát a dokkoknál. Egyszerűen csak a dokkokhoz kell mennünk és lesben várni egyet. Ártalmatlanítani, majd bezárni valahova és a szabadságáért kérhetnénk tőle három kívánságot. Ilyen egyszerű.
- Nekem az elhurcolás résznél akadnának gondjaim ezért is van szükségem rád. Mit mondasz? Benne vagy?
Teszi fel a kérdést, még mindig azzal a kaján mosollyal az arcán, mivel tudja, hogy úgysem fogsz tudni ellenállni az ajánlatnak.

~Lupinok erdeje~
>Keomola<
A félelem átjárja minden porcikádat, még füst alakban is, de tudod, hogy le kell nyugodnod, mert füst alakban a varázslók területén még nagyobb veszélyben vagy mint emberként.
A hang irányából egy farkaskutya kölyök mászik elő. Így már te is láthatod, hogy csak a hangja nagy, nem pedig ő maga.
Mikor megpillantod az édes, de magát erősnek mutató kutyust önkénytelenül is visszaváltozol. Ő pedig amint ezt megteszed, abbahagyja az ugatást és odabaktat a lábadhoz, majd megnyalja azt. (Mivel a karodat se éri fel.)
Már kezdesz megnyugodni, mire egy mély férfi hangot hallasz a hátad mögül. ijedtedben összerezzensz és rálépsz egy fa gyökerére, ami nagy hibának bizonyul. ugyanis a fa a következő pillanatban köréd fon két indát és szinte a fához láncol. A férfi akinek az imént a hangját hallottad, odalép hozzád és ingatni kezdi a fejét.
Balszerencse fiai: Özönvíz, vagy mégse? Magician_by_my_darling_james-d2ziwpr
A félelem megbéklyóz, és tudod, hogy most nem válhatsz füstté, mert ha így tennél, akkor lehet egy varázsló palackozott szellemet csinál belőled.
A férfi végül megszólal.
- Mit keresel itt lányom? Ki küldött? Ilyenkor még a felnőttek se mernek kimerészkedni.

_________________
Karik és multik: reneszánsz: Laura Slyen x-diák: Peter Calm NJK: Bakura Carter/Kyru,Gaia(Légió) VH:Vera Slyen, Vera Vi Slyen, Tamara Vera Slyen, AoA: 70 Bamf  Epic:(aktívan) RANDOM (KM)
- Balszerencse fiai: Özönvíz, vagy mégse? He__s_such_a_bad_boy_by_gxbevingurl1995-d48h3n9  Balszerencse fiai: Özönvíz, vagy mégse? 5000_Thanks_by_Mallemagic Balszerencse fiai: Özönvíz, vagy mégse? Mudch0 Balszerencse fiai: Özönvíz, vagy mégse? Starcraft_2__kerrigan_by_ruthieee-d7c63ms Balszerencse fiai: Özönvíz, vagy mégse? Jubz_ID_Collab_by_Boneitis Balszerencse fiai: Özönvíz, vagy mégse? __0___0___by_valentinakallias-d37m72i
Laura Slyen
Laura Slyen
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 826
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Feb. 20.
Age : 29

Karakteradatok
Főkarakter: Kira Sign
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Balszerencse fiai: Özönvíz, vagy mégse? Empty Re: Balszerencse fiai: Özönvíz, vagy mégse?

Témanyitás by Grazielle Montinje Kedd 19 Márc. 2013, 10:09

A kis farkas kutya megjelenése inkább egy nagyobb pánik előszele, hisz ha itt van a kölyök, akkor itt lesz az anyja is. Átalakulva emberi formába viszont talán nem ijeszti meg és akkor nem hívja a többi család tagot. S a hangra nem hogy összerezzen, hanem akkorát ugrik, hogy az említett fatörzsnek csapódva préselődik ki a levegő a tüdejéből. "nem változom.. nem változom.. " Ismételgeti magában, majd a férfire nézve valami nyüff szerű hang hagyja el a száját. Hát futni most úgy se tudna, hisz a földbe gyökerezett a lába, vagy leginkább a gyökerek fogják a végtagjait, így csukott szemmel és nyakát behúzva hadarja el amit neki mondta a dokkon.
-Sallyna várja Dariust hét órakor a dokkoknál ne bántsál...
Reszketve bújna bele az őt szorongató fába is akár.

_________________
Balszerencse fiai: Özönvíz, vagy mégse? 481673_499516200105495_1740269251_n
x-diák - Velvet Gummer
Grazielle Montinje
Grazielle Montinje
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 92
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Mar. 04.

Karakteradatok
Főkarakter: Grazielle Montinje
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Balszerencse fiai: Özönvíz, vagy mégse? Empty Re: Balszerencse fiai: Özönvíz, vagy mégse?

Témanyitás by Tank008 Kedd 19 Márc. 2013, 17:30

A férfin szemmel látható az elégedettség és, hogy meghalogattuk és megfogadtuk azt ötletét. Mikor ismét elmosolyodik és szótejt a kis 50 kaliberes mitugrászomról a hátamon bele nézve a bár tükörbe észreveszem, hogy az kezdett kissé átlátszó lenni a szimpla láthatatlan helyett.
~ Hoppá biztos a pia az oka kicsit megzavart a koncentrációban.
A szivart elnyomtam majd hátra nyúltam megfogva a fegyverem csövét és ismét eltüntettem a világ szeme elöl. Széles mosolyra tátottam a számat egy pillanatra amikor a fickó észrevette az arzenálom egy részét. Ha kilépünk az utcára a teljes páncélom, fegyverzetem látható válik az utcai lámpa fényen hisz akkor már csak az erőmet pazarolnám ha ott is láthatatlan lenne. De addig is válaszoltam a férfi kérdésére.
- Nekem nincs szükségem semmire felőlem kezdhetjük a bulit.
Majd felhajtottam a korsó sörömet és elővettem a szivardobozomat a páncél zsebemből amit szinte frissen bontottam ki egyenesen Kubából hozatva. Kívülről úgy tűnt mintha a semmiből rántottam volna elő ami sejtésre ösztönözhette őket, hogy egy egész páncél réteg van még a póló felett. Egy szivart kivettem és meg is gyújtottam azt majd vártam, hogy elindulhassunk kifelé, hogy végre leszedjem ezt a már fölösleges álcát.
Tank008
Tank008
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 318
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Feb. 28.
Age : 29
Tartózkodási hely : Bp.

Karakteradatok
Főkarakter: Tank008
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

tank008-travian

Vissza az elejére Go down

Balszerencse fiai: Özönvíz, vagy mégse? Empty Re: Balszerencse fiai: Özönvíz, vagy mégse?

Témanyitás by Bishop Kedd 19 Márc. 2013, 21:39

A pasas tudomásul veszi a helyzetet és ezzel lezártnak tekinti a témát, ha ez az egész nem egy csapda akkor remek lehetőség információ gyűjtésre, meg kell ismerni az ellenséget, ez esetben a sellőket. Minél több az információ annál jobb terveket lehet ellenük készíteni. Plusz bónuszként még két tagot szervezhetek be, jót teszek az ügynek is. A fegyverzetre tett megjegyzésre oldalra kapom a fejem, valóban mintha ott lenne valami a fickó hátán.
~ Ez egyre jobb, még egy ügynök, méghozzá hightech felszereléssel és vagy szuperhumán képességekkel. Jobb lesz kicsit óvatosabbnak lenni, egy biztos nem engem akarnak leszerelni, akkor már megtették volna és nem is egy csapatba tartoznak, már elárulták volna magukat. Valami más lehet a háttérbe, lehet csak a véletlenek, sőt valószínűbb, mindenesetre több mint gyanús... Teljesen mindegy, velem van dolguk nem lesz gond. Ami most a lényeg az egy dzsin felkutatása és elkapása.
Kivárom amíg mindenki eljátssza a nagyfiút, értelmetlen játék és kicsinyes. Addig tekintetemet az utcára szegezem, figyelem az elsuhanó járműveket.

- Gondolom új arcot az akcióra nem tudsz szerezni, lépjünk is túl ezen.
Felkészülök az indulásra, bár én még nem szeretném megmutatni a felszerelésem, hiszen azonnal felismernének, ráadásul pánikot is keltenék, így maradok annál az alternatívánál, hogy felállok az asztaltól. Ha a többiek elindulnak én is megyek utánuk, szépen szolidan.
Bishop
Bishop
XMR bérenc

Hozzászólások száma : 3706
Hozzászólások régi : 195
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 14. szint - 40 kredit
Reputation : 72
Join date : 2011. Aug. 07.
Age : 28
Tartózkodási hely : ARMOR főépület

Karakteradatok
Főkarakter: Bishop
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, FSK, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

bisur13

Vissza az elejére Go down

Balszerencse fiai: Özönvíz, vagy mégse? Empty Re: Balszerencse fiai: Özönvíz, vagy mégse?

Témanyitás by Caedes Szer. 20 Márc. 2013, 08:37

Végig vártam, hogy befejezze a mondatát. láttam rajta, hogy komolyan gondolja. de látszott, hogy nem tudja, hogy engem nem érdekel, hogy mi lesz a kontinenssel és az emberekkel. De egyre érdekesebb lett amit mondott, és hajlottam a dologra. Mily csábító egy kívánság.
-Rendben van, benne vagyok.
Gondoltam, lesz belőle egy kis kaland ha bele megyek az alkuba.
-Egy perc csak leveszem ezt a majom göncöt.
Gyors elszaladtam át öltözni. De igazából csak át változtattam az öltözékemet. Nem tudom, hogy a Vira tudja egy, hogy mi is vagyok igazából, de nem kockáztatok. Gyors vissza siettem hozzá.
-Kész vagyok, mehetünk? Figyelj Vira látom rajtad, hogy nem vagy hétköznapi ember, de akkor mi vagy?
Meg ragadtam a kezét és elindultam vele a kijárathoz.
[color=blue]-Hol kezdjük?[/color

Balszerencse fiai: Özönvíz, vagy mégse? Prototype___alex_mercer_by_winglyc-d4x6zrv

_________________
Balszerencse fiai: Özönvíz, vagy mégse? Avangers_by_draghengfx-d3vy9rm
A halállal játszhatsz, fricskázhatod közelségét, ám ne feledd, mindig a halál győz.
                                         
CAEDES ~~ Kyle Collins
Caedes
Caedes
3. szint - 8 kredit

Hozzászólások száma : 192
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Feb. 08.
Age : 31
Tartózkodási hely : Debrecen

Karakteradatok
Főkarakter: Caedes
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

http://demos13.deviantart.com/

Vissza az elejére Go down

Balszerencse fiai: Özönvíz, vagy mégse? Empty Re: Balszerencse fiai: Özönvíz, vagy mégse?

Témanyitás by Laura Slyen Szer. 20 Márc. 2013, 14:07

Körváltás: Ha mindenki írt, de legkésőbb csütörtök.
Résztvevők: Rylot Ramirez, Tank, Keomola, Caedes
Idő: Március 17. öt perc van 6 óráig. A nap már eltűnt a horizontról, csak az utolsó sugarai világítják meg az eget.

~ Belváros:Hangulat söröző~
>Résztvevők: Tank, Rylot<
A férfi kissé meglepődik mikor tank a "levegőből" veszi elő a szivart, de ezt jól leplezi előttetek. Mikor közlitek, hogy készen álltok, még rendel három félliteres vodkát és azokat a kabátja alá rejti, de szinte eltűnnek az üvegek a nagy kabát alatt. A kérdés is felmerül bennetek, hogy vajon mi minden rejlik még a kabát alatt.
- Akkor induljunk fiúk.
Mondja, majd kilép az ajtón.

~ Belváros:Utcák~
>Résztvevők: Tank, Rylot<
Tank fegyverzete és minden amit a láthatatlanság eddig takart most láthatóvá vált teljes valójában.
- Hmm, szép kis felszerelés. Bár ahova megyünk ott az ésszel többre megyünk, mint a fegyverrel. Ugyanis az informátorom az erdőben tanyázik. Hasznos figura, csak mire megtalálom rendszerint majdnem kinyírnak a barátai.
- Szóval ha úgy döntötök, hogy jöttök akkor célszerű lenne lopakodva, mert ha csak berontunk az erdőbe, akkor sokkal nehezebb dolgunk lesz.
Ha úgy döntötök, hogy vele tartotok, akkor megindul az erdő felé az utcákon. Tíz perc séta után el is éritek a város és a Lupinok erdejének a határát.
- Nos fiúk? Behatolunk, vagy visszamentek? Még van esélyetek visszalépni, de ha ide beléptek, akkor már nincs visszaút.

~ Ifrit negyed: Kaszinó~
>Caedes<
A srác kérdésére, a nő csak elmosolyodott, a jelek szerint elismerésnek vette az előbbi kijelentésedet.
- Kis kíváncsi, nem tudom, hogy elismerésnek vegyem -e vagy pedig a bizalmatlanságodnak? Nyugi nem én vagyok a mumus, de honnan veszed, hogy nem vagyok ember? Ha annyira kíváncsi vagy akkor találgass, úgyis rá fogsz jönni a szerencsevadászat során.
- De te sem vagy ember ha jól látom, próbálom olvasni a jeleket rólad de csak pár dolgot derítettem eddig ki. Köztük azt is, hogy nem márid, sem angyal, sem pedig habfiú vagy. De ennyi idő alatt még tovább nem tudtam szűkíteni a kört.
Válaszol a nő, miközben a pókerarcán semmilyen érzelem nem jön át.
- Hogy hol is kezdünk? Már említettem. a dokkoknál, de ehhez át kell jutnunk az erdőségen. Mit választasz? A lupinok vagy a vámpírok erdején keresztül menjünk?
Válaszol és megvárja míg átöltözöl, mikkor visszatérsz hozzá láthatod, hogy a nő kabátjának zsebei kissé nagyobbak lettek, mintha megpakolta őket valamivel.
- Nos? Melyik úton menjünk?

~Lupinok erdeje~
>Keomola<
A férfi meglepetten néz rád, bár ezt a csuklya miatt alig láthatod.
- Miért keres pont engem? A vészhelyzetről már előbb tudtam, minthogy bemondták volna a hírekben.
Végül megkopogtatja a fát, mire az indák szorítása enged és szép lassan leereszkedik a lábad a földre.
- Kérj bocsánatot.
Hangzik a fából egy dallamos női hang.
- Ráléptél a lábamra.
Közli a fa majd visszahúzza az indáit magához.
- Tudom, hogy minket nimfákat könnyű összekeverni a többi növénnyel, de azért nézhetnének az orruk elé.
Dünnyög a fa, majd elhallgat és a férfi szólal meg ismét.
- Beszélj lányom! Mit akar tőlem Sallyna?
Kérdezi a férfi mély hangján.

_________________
Karik és multik: reneszánsz: Laura Slyen x-diák: Peter Calm NJK: Bakura Carter/Kyru,Gaia(Légió) VH:Vera Slyen, Vera Vi Slyen, Tamara Vera Slyen, AoA: 70 Bamf  Epic:(aktívan) RANDOM (KM)
- Balszerencse fiai: Özönvíz, vagy mégse? He__s_such_a_bad_boy_by_gxbevingurl1995-d48h3n9  Balszerencse fiai: Özönvíz, vagy mégse? 5000_Thanks_by_Mallemagic Balszerencse fiai: Özönvíz, vagy mégse? Mudch0 Balszerencse fiai: Özönvíz, vagy mégse? Starcraft_2__kerrigan_by_ruthieee-d7c63ms Balszerencse fiai: Özönvíz, vagy mégse? Jubz_ID_Collab_by_Boneitis Balszerencse fiai: Özönvíz, vagy mégse? __0___0___by_valentinakallias-d37m72i
Laura Slyen
Laura Slyen
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 826
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Feb. 20.
Age : 29

Karakteradatok
Főkarakter: Kira Sign
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Balszerencse fiai: Özönvíz, vagy mégse? Empty Re: Balszerencse fiai: Özönvíz, vagy mégse?

Témanyitás by Grazielle Montinje Szer. 20 Márc. 2013, 14:25

-Mi?
Kapja fel a fejét, mert hogy eléggé erőteljesen összeszorított szemekkel nézett eddig a saját bensőjébe, hisz az sem sötétebb, mint az erdő.
-Jaj.. sajnálom.. de őszintén az orromig se látok, nem hogy a lábamig. Tényleg bocsi..
Húzza be a nyakát és megy össze olyan kicsire, mintha itt sem lenne. Már épp kezdene szépen agonizálni, mikor a férfi megint megszólal és Keo csak a homlokát tudja ráncolni.
-Öö.. várjunk.. te vagy Vill, a varázsló nem? Akinek Dariust kéne megkeresnem, hogy az üzenetet átadjam. Vagy Darius a varázsló és Willt várja a dokkoknál. Nem bírom én ezt a stressz helyzetet.
Guggol le és kuporodik össze, de hát ő volt a hülye hogy elvállalta mikor pontosan tudja magáról hogy fél a legkisebb nesztől is, még a saját árnyékától is szívrohamot tud kapni.

_________________
Balszerencse fiai: Özönvíz, vagy mégse? 481673_499516200105495_1740269251_n
x-diák - Velvet Gummer
Grazielle Montinje
Grazielle Montinje
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 92
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Mar. 04.

Karakteradatok
Főkarakter: Grazielle Montinje
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Balszerencse fiai: Özönvíz, vagy mégse? Empty Re: Balszerencse fiai: Özönvíz, vagy mégse?

Témanyitás by Bishop Szer. 20 Márc. 2013, 22:12

A fickó rendel három vodkát, nem tudom miért talán még később fel akarja azokat használni, akár fegyverként, akár lélekmelegítőként de egy biztos, amennyit ittunk az már a reflexeink rovására megy és ha többet iszik akkor az már a koordinációját vágja szét, teljesen használhatatlan lesz egy harcban. Remélem inkább fegyverként használja, molotovként. Közben a másik fickó teljes fegyverzete megmutatkozik, van nála jó pár fegyver és kiegészítő, ez jó de sajnos sokat lassíthatja a mozgásban, zajossá teheti a lépteit, nem is gondolkozom melyik szervezet lehet, a fekete-fehér ruha rögtön elárulja, hogy SHIELD-es. Remek, azokkal könnyebb bánni. Megindulunk a kopasz vezetésével, az utcákon járva végig figyelek, nincs-e valami gyanús jel, nem találok egyet se, így hát teljesen nyugodtan haladok amíg elérjük az erdő határát. Megállok és végignézek a terepen, kielemzem minden kis részletét és mentem amit látok, hiszen lopakodásról lesz szó, a környezet ismerete elengedhetetlen.
~ Visszafordulni, de édes. Komolyan azt gondolta eljöttünk idáig csak azért, hogy aztán az első felvetésre visszaforduljunk, ugyan, csak nem gondolta komolyan.

- Egy pillanat. Részemről mindjárt indulhatunk, csak előbb felszerelkezek.
Fogom kicsatolom a bőbb gatyán az övet, majd lábaimmal megszabadulok a teljes ruhadarabtól ami eddig álcaként szolgált, levetem a kabátom, előkerül az M4A1, fogom a hátamról a kezembe veszem, bele csúsztatok egy tárat, élesítem. A fémes hang jelzi, hogy a fegyver tüzelésre kész, ezután lekapom a felsőm, már az egész katonai felszerelésem látszik, a kék-szürke ruházat, a mellény, hevederek, rekeszek, tárak, különböző ízület és csontvédők, na meg az USA zászló és közvetlenül alatta az ultra-nacionalisták címere. Végül a sisakom veszem a kezembe, van rajta néhány horpadás, az idők során szereztem és lyukak között egy fekete festett szám is helyet kap, 21, igen azóta nem cseréltem le. A fejemre teszem közben kicsit hátra tolom a fejemen, így árnyékba borítja a szemeim, klasszikus megjelenésem. Végül a fegyverem a kezembe fogom ezután végigmérem a többieket.
- Mehetünk nagyfiúk.
Ismét megvárom, hogy az átmeneti vezetőnk mutassa merre is kell mennünk, út közben végig a terepet figyelem, na meg elsősorban a SHIELD ügynököt, nehogy véletlenül valami is kimaradjon a képből
Bishop
Bishop
XMR bérenc

Hozzászólások száma : 3706
Hozzászólások régi : 195
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 14. szint - 40 kredit
Reputation : 72
Join date : 2011. Aug. 07.
Age : 28
Tartózkodási hely : ARMOR főépület

Karakteradatok
Főkarakter: Bishop
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, FSK, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

bisur13

Vissza az elejére Go down

Balszerencse fiai: Özönvíz, vagy mégse? Empty Re: Balszerencse fiai: Özönvíz, vagy mégse?

Témanyitás by Tank008 Szer. 20 Márc. 2013, 22:21

A bárpultnál felhajtva az utolsó korsó sörömet már készen is álltunk az indulásra. "Mr. Hitman" eltett néhány üveg vodkát a kabát zsebe alá amire szememse rezzent csak a gondolataim kezdtek el cikázni.
~ Ez a fickó vagy tényleg masszív alkoholista és csak az alkohol beszélt belőle vagy a cigarettákat és öngyújtóját tekintve egy pyromán állat vagy persze ennek ötvözése és nem csak, hogy alkoholista még pyro is. Egy biztos abba nem gondolt bele, hogy ha véletlenül elesik össze törnek az üvegek, vagy ha eltalálják még ki is gyulladhat.
Az öltönyös úr a megbeszéltek szerint elindult kifelé és én követtem majd közvetlen mögöttem jött az ivó pajtim is. Amint kiléptünk az ajtón két lépést tettem meg az ajtótól amikor beleszívtam egy utolsót a már végét járó szivaromnak kifújtam annak füstjét majd elpöcköltem a maradványt. Ugyanebben a pillanatban amikor a dohány még a földet sem érte teljes felszerelésem láthatóvá vált hatalmas fegyverem hátamat takarta és testemet már nem csak az utcai ruha hanem egy erős páncélzat is fedte. Gránátjaim, kispuskám jól elérhető helyen a páncélzat alatt voltak szivarjaimmal együtt. A kopasz fickó megállt az ajtó előtt és felszerelésemre tett megjegyzése után kérdésére választ adtam.
- Felőlem mehetünk.
Majd társamra tekintettem ha bólintott már mehetünk is az erdő felé. Az erdő felé menve hagytam a kopasz úri embert előre menni legalább fél méterrel mögötte mentem végig és társamat se hagytam magam mögött menni mindig legalább egy vonalba mentem vele törekedve arra, hogy ne kerüljön mögém se nagyon elém.
Az Erdőt elérve egy nagyjából 10 percet felölelő csendes séta után. Ahol egy utolsó figyelmeztetésbe lettünk részesítve megálltam 2 méterre az újdonsült vezetőnktől majd vártam a választ az ivó kollégámtól tekintetemet rá szegezve. Ha ad valami jelet, hogy ő szerinte mehetünk ám legyen csak egy bólintással válaszolók.
Tank008
Tank008
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 318
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Feb. 28.
Age : 29
Tartózkodási hely : Bp.

Karakteradatok
Főkarakter: Tank008
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

tank008-travian

Vissza az elejére Go down

Balszerencse fiai: Özönvíz, vagy mégse? Empty Re: Balszerencse fiai: Özönvíz, vagy mégse?

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 6 oldal 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.