Balszerencse fiai: Özönvíz, vagy mégse?

3 / 6 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

Balszerencse fiai: Özönvíz, vagy mégse? - Page 3 Empty Re: Balszerencse fiai: Özönvíz, vagy mégse?

Témanyitás by Caedes Szomb. 06 Ápr. 2013, 01:03

Ovatlan voltam, és a rszopo rám került.
-aha szoval egy ifrin vagy. Hé vámpírka takarodj vagy a fejedet szegem.
Lelöktem magamrol a vámpírt,a nyakamon ejtett sebet gyors be gyogyítotam, majd ismét teljes szimbiomta alakomba voltam.
- inkább gyors levágom a vámpírka fejét.
E szavak után az oldala,ra helyezet kaszákért nyultam. A kaszák pengéje 1,5m-re nöttek meg, mig a markolata 2,5m-re. Miután készen áltam, és láttam,hogy milyen vámpír is ez, el kezdtem a nyaka felé folyamatosa támadni. Közben a hátambol két kristály pajzsal ellátot csápal a karjdjaimat is elövettsm és azokkal is a vérszopo nyakát támadtam.
- a szimbionták gazta testjének a vére alkalmatlan a vámpíroknak.
Majd a hasambol is növesztetem négy csápot amikkel a négy félautomata pisztolyaimat kezeltem , és a vámpír vég tagjaira céloztam.

_________________
Balszerencse fiai: Özönvíz, vagy mégse? - Page 3 Avangers_by_draghengfx-d3vy9rm
A halállal játszhatsz, fricskázhatod közelségét, ám ne feledd, mindig a halál győz.
                                         
CAEDES ~~ Kyle Collins
Caedes
Caedes
3. szint - 8 kredit

Hozzászólások száma : 192
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Feb. 08.
Age : 31
Tartózkodási hely : Debrecen

Karakteradatok
Főkarakter: Caedes
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

http://demos13.deviantart.com/

Vissza az elejére Go down

Balszerencse fiai: Özönvíz, vagy mégse? - Page 3 Empty Re: Balszerencse fiai: Özönvíz, vagy mégse?

Témanyitás by Laura Slyen Vas. 07 Ápr. 2013, 00:54

Résztvevők: Rylot Ramirez, Tank, Keomola, Caedes
Idő: Március 17 .-e. Fél hét körül, teljes sötétségben.
Megjegyzés: Az erdő elég nagy ezért a csapatok nem találkozhatnak, hacsak én nem jelzem azt.

~ Lupinok erdeje, városhoz közelebbi rész~
>Résztvevők: Tank, Rylot<
Mikor Tank Hitmannel azonosítja, 47-et a két férfi elmosolyodik, majd Darius oldalba bokszolja 47-et mint barátok közt szokás.
- Nem is rossz, illik is rád.
- Lehet inkább ezt a nevet használom majd. A 47 olyan hivatalos.
Mikor a vámpírok hollétéről érdeklődsz Hitman balra fordul és ha jobban figyelsz láthatod, hogy egy nagy ködréteg lepi az erdő azon részét.
- Arra, az már a vámpírok területe. Ott élnek az állandó ködben, így nem kell tartaniuk a napfénytől sem ott.
Közli, majd figyelmesen hallgatják a képességeitekről tartott beszámolóitokat, mikor befejezitek, válaszol is nektek.
- Érdekes és hasznos képességek. Az én képességem az irrealitás manipuláció. Vagyis meghökkentő dolgokat tudok csinálni. Bár ez a képesség legtöbbször nyomás alatt jelentkezik. Mert akkor hasznos. Csak úgy brahiból nem változtatom a vizet borrá vagy ilyesmi, pedig egyszer már sikerült. Jól jött az egyik akció során. Nos én jelenleg szabadúszó ügynök vagyok aki ért a pirotechnikához, na meg a fegyverhasználathoz, de ha kell a közelharcot sem vetem meg.
Válaszolja nektek. Majd a következő pillanatban rezzen az egyik fa lombja és leugrik a fáról egy nő, aki hasonló felszerelésben van, mint a három másik, aki titeket kísért. Odarohan a hölgykoszorúhoz, majd súg nekik valamit, mire idegesen néznek össze, majd a barna hajú elköszön tőletek.
- Kis dolgunk akadt. Sok sikert, még találkozunk.
Mondja a nő, majd mind a négyen eltűnnek a fák között.
- Erre fiúk!
Szól Hitman, majd megindul az erdő ködös oldalának irányába, Darius pedig búcsút int nektek.
Ahogy beljebb haladtok az erdőben, hamarosan beléptek a ködös területre. 47, az ujját a szájához emeli, hogy csendre intsen titeket, majd elindul lopakodva a bokrok közt.
Pár percig osontok egymás mellet, mikor egyszer csak tökéletes rálátásotok lesz egy tisztásra, ahhol épp három vámpír beszélget. Tökéletes alkalom a támadásra, de Hitman még megvárja, hogy mindhárman hátat fordítsanak nektek.

~ Lupinok erdeje~
>Caedes<
Vira mit sem tud kezdeni a helyzettel ezért köd alakban marad.
Caedes, mikor kijelented, hogy megszabadítod a vérszívót fejétől, a vámpír felvonja a szemöldökét és flegmán válaszol.
- Nem vágtad le, hogy nem te voltál a célpont? Nem baj, ha bunyózni akarsz, tőlem megkapod.
Mondja, majd amikor a kaszákkal elkezdesz felé hadonászni, ő olyan gyorsan hajol el előlük, mint a villám. Amikor pajzsos csápokat növesztesz a hátadra, ő csak tovább mosolyog.
- Végre egy ellenfél.
A megjegyzésedre pedig ugyanolyan flegmán felel.
- Szerinted, miért köptem ki?
Teszi, fel a költői kérdést, majd amikor a pengékkel támadsz, megint csak elhajol előlük, szinte elámulsz azon, hogyan képes ilyen gyorsasággal mozogni.
Amikor a pajzsos csápokkal is felé nyúlsz, a vámpír elmosolyodik, mintha csak erre várt volna. A pajzs már csak 5 centire volt, a nyakától, már a zsebedben érezhetted a győzelmet, mikor a vámpír egyszer csak füstté vált, akárcsak Vira. A sötétségben pedig nem láthattad, a szürke felhőt. A vámpír nem tétlenkedett, hanem amint füstté vált, átlebegett a fegyvereiden, majd feletted is és végül a hátad mögött testet ölt.
Egy fémes kattanást hallasz, majd Vira légies kiáltását.
- Öcsi, mögötted!
Kiáltja, de akkor már késő, érzed hogy a hátadról karmok levágják a csápot, amin korábban a pajzsok voltak és érzed, ahogy a karmok nemcsak a csápod sértették, hanem a hátad is megsebezték.
Ekkor villant be előtted, a megsérült lupine arca, már tudhatod, hogy mitől is szerezte a sebet az arcán.
Ha nem fordulsz meg, akkor pedig érezheted a következő karomcsapást is, ami már a csáptól védtelen hátadat érné.

~Belváros: Hangszerbolt~
>Keomola<
Amikor visszamész, a boltba a srácot ugyanott találod. Látod rajta, hogy idegesen tördeli az ujjait. Kérdésedre pedig azonnal válaszol.
- Hogy biztos vagyok –e? Nem sokkal azelőtt mielőtt jöttél indult a dokkokhoz. Egyedül, mivel lebeszélt róla, hogy menjek. De nem értelek téged. Jössz, kérdezel, majd elrohansz. Mi a baj veled? Miért vagy olyan ideges? És miért nem válaszoltál a kérdésemre. Ha nem emlékszel rá, így hangzott: Miért keresed Willt? Mi dolgod vele?
Ezeket a mondatokat, már kissé ingerülten mondja és láthatod is a szemeiben, hogy az aggodalom miatt ideges. A következő pillanatban a férfi nagyot szippant a levegőből, majd mint aki rádöbbent valamire úgy néz rád.
- Szóval ezért vagy ideges. Szivar, kocka, kártya. Ilyen szaga csakis egy ifritnek lehet.
Mondja neked halkan, miközben mosolyog. Ha jobban körülnézel láthatod, hogy a pult mögött van egy polc és annak a legfelső fokán van egy lombik. Ez még nem is lenne annyira furcsa, de az igen, hogy a lombikban füst gomolygott olyan volt, mintha valaki belefújta volna a cigaretta füstöt, majd bezárta volna azt egy parafa dugóval.
- Tudom, egy dzsinn palackozó nem éppen a legbizalomgerjesztőbb, de amíg nem húzod ki a gyufát nem kell tartanod tőlem. Tehát, mit is akarsz Willtől?
Teszi fel a kérdést, miközben téged figyel fél szemmel, miközben kiszolgálja a nap utolsó vásárlóját is.

_________________
Karik és multik: reneszánsz: Laura Slyen x-diák: Peter Calm NJK: Bakura Carter/Kyru,Gaia(Légió) VH:Vera Slyen, Vera Vi Slyen, Tamara Vera Slyen, AoA: 70 Bamf  Epic:(aktívan) RANDOM (KM)
- Balszerencse fiai: Özönvíz, vagy mégse? - Page 3 He__s_such_a_bad_boy_by_gxbevingurl1995-d48h3n9  Balszerencse fiai: Özönvíz, vagy mégse? - Page 3 5000_Thanks_by_Mallemagic Balszerencse fiai: Özönvíz, vagy mégse? - Page 3 Mudch0 Balszerencse fiai: Özönvíz, vagy mégse? - Page 3 Starcraft_2__kerrigan_by_ruthieee-d7c63ms Balszerencse fiai: Özönvíz, vagy mégse? - Page 3 Jubz_ID_Collab_by_Boneitis Balszerencse fiai: Özönvíz, vagy mégse? - Page 3 __0___0___by_valentinakallias-d37m72i
Laura Slyen
Laura Slyen
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 826
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Feb. 20.
Age : 29

Karakteradatok
Főkarakter: Kira Sign
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Balszerencse fiai: Özönvíz, vagy mégse? - Page 3 Empty Re: Balszerencse fiai: Özönvíz, vagy mégse?

Témanyitás by Tank008 Vas. 07 Ápr. 2013, 01:22

A nők eltűntek sürgős dolguk akadt majd Himannel megindulva megtudtam a képességeiket.
- Áhh Mr. 21 hmm a nevét nem most hallom először már olvastam a körözöttek listáján jó kis vérdíjat tűztek maga ellen személy szerint a képe nem szerepel az adatbázisban és amit olvastam magáról aktát abból egészen egyet érettem néhány nézetével így sosem igazán foglalkoztam a felkutatásával. Most, hogy itt van meg kell, hogy mondjam egyetértek jó néhány nézetével a hazafiasság nem bűn!
Mondtam ezt teljesen nyugodtan majd Hitman is számot adott a képességeiről.
~ Ramirezzel elég jó csapatot fogunk alkotni ő fog Tankolni én meg fedezem hátulról képességeink ezt diktálják.
Hitman képességire csak bólintottam bár elég érdekesnek hangzott tehát még mellé nyeltem is egyet.
Belegondolva, hogy vámpírra vadászunk a mesterlövészembe tárat cseréltem séta közben egy robbanó töltényesre simáról.
- Megpakoltam robbanó tölténnyel a kicsikét tehát nem igen lehet innentől közelre használni.
Az erdőben haladva egy tisztást pillantunk meg 3 vámpírral ekkor a fegyveremet levettem a vállamról és elkezdtem becélozni az első fejét. Biztos ami biztos nem kellenek túlélők csak egy fog tehát ha lerobbantom az egyikük fejét akkor legalább már csak kettő marad.
- Együtt kell támadnunk össze hangoltan ami biztos, hogy én kezdek és leszedem az egyiket mi legyen a többivel? Mivel robbanó töltényt a többi is megfog sérülni ha elég közel vannak hozzá de nem biztos, hogy kiüti őket is.
Súgtam oda társaimnak.

Tank008
Tank008
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 318
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Feb. 28.
Age : 29
Tartózkodási hely : Bp.

Karakteradatok
Főkarakter: Tank008
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

tank008-travian

Vissza az elejére Go down

Balszerencse fiai: Özönvíz, vagy mégse? - Page 3 Empty Re: Balszerencse fiai: Özönvíz, vagy mégse?

Témanyitás by Caedes Vas. 07 Ápr. 2013, 10:40

-bocs, de utálom a vámpírok viselkedését.
már nagyon untám a szaros viselkedését, meg, hogy mindenki fiatalnak tart, 2 generácio tdásával rendelkezem, nem vagyok ügyetlen gyerek.
-idiota, vagy kis vámpírka, a fejedet veszem.
mikor éreztem, hogy a hátamat sebzi, öszönösen egy tucat 2m-es kristáy tüskét növesztetem, testem minden pontjábol minden irányba, olyan gyorsan ami elöl senkise tudna elmenekülni.

_________________
Balszerencse fiai: Özönvíz, vagy mégse? - Page 3 Avangers_by_draghengfx-d3vy9rm
A halállal játszhatsz, fricskázhatod közelségét, ám ne feledd, mindig a halál győz.
                                         
CAEDES ~~ Kyle Collins
Caedes
Caedes
3. szint - 8 kredit

Hozzászólások száma : 192
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Feb. 08.
Age : 31
Tartózkodási hely : Debrecen

Karakteradatok
Főkarakter: Caedes
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

http://demos13.deviantart.com/

Vissza az elejére Go down

Balszerencse fiai: Özönvíz, vagy mégse? - Page 3 Empty Re: Balszerencse fiai: Özönvíz, vagy mégse?

Témanyitás by Bishop Vas. 07 Ápr. 2013, 11:18

Újabb fontos információ, Darius barátja a 47-esnek, hát igen ez sok mindent megmagyaráz, hogy miért akarta ezt az akciót, miért volt olyan biztos a dolgában. Ráadásul kiderül Hitman képessége is, valóság manipulátor, abból a fajtából aki nem lehetséges dolgokat kivitelez, nagyon jó képesség. Ez mindig elindítja azt a gondolatmenetet bennem, hogy Jézus lehetett az első igen erős valóság manipulátor, de ezt mindig le is zárom annyival, hogy hit kérdése. Megindulunk a vámpírok erdeje felé, közben a nimfák távoznak, úgy tűnik dolguk akadt így újra csak hárman maradtunk. A drága SHIELD ügynök nem várt lépést tesz, így lesz a veszélyből előny, kiváló, nem is számíthattam jobb mentalitásra, igen pontosan ezért van lassan nagyobb szervezetem mint az ő állományuk. Egy mosoly közben válaszolok.
- Jó hallani, hogy vannak még hazafiak a SHIELD állományában is. Ha ennek vége, még egyeztethetünk, mindig szükség van emberekre a hazavédelmében!
Lopakodunk, egyre csak haladunk, senki nem töri meg a csendet, ennek hála hamarosan megpillantunk három célpontot. Nem szórakozok, közlöm a tervet.
- Tiéd a közép, én fogom a baloldalit, Hitman tiéd a jobb. Háromra. Egy, Kettő, Három!
Én követem a tervet, amint eldördült a mesterlövész első lövése azonnal tüzelek a baloldali vámpírra, a testét célba véve, számolva azzal hogy rögtön arrébb fog kerülni egy ugrással, vetődéssel.
Bishop
Bishop
XMR bérenc

Hozzászólások száma : 3706
Hozzászólások régi : 195
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 14. szint - 40 kredit
Reputation : 72
Join date : 2011. Aug. 07.
Age : 28
Tartózkodási hely : ARMOR főépület

Karakteradatok
Főkarakter: Bishop
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, FSK, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

bisur13

Vissza az elejére Go down

Balszerencse fiai: Özönvíz, vagy mégse? - Page 3 Empty Re: Balszerencse fiai: Özönvíz, vagy mégse?

Témanyitás by Grazielle Montinje Vas. 07 Ápr. 2013, 11:54

-Ez egy egyszerű ok, engem azért szalajtottak, hogy üzenetet adjak át Willnek. Sürgősen.
Masszírozza meg a halántékát és telepszik meg a pult egyik sarkán, ahol nincs útban. Most már úgy is mindegy. Ezen a próbán is elbukott. Felnézve a plafonra kicsit elmereng, talán nem is próba volt, csak egy gonosz isten mézes madzaga, hogy igen, van olyan lény eme világon, aki arra született hogy segítsen másoknak, de ez nem Keo lesz, soha. Nagyot szusszanva néz vissza a férfira, kissé lemondó fejet vágva. Megvárja míg az utolsó vendég kimegy, majd elmosolyodik.
-Tőlem akár be is palackozhatsz és igen ifrit vagyok, hogy a fene enné meg. Na jó lássuk az elején. A dokkoknál egy nő megkért arra hogy keressem meg Willt, de előbb a varázslót. Elmentem a lupinok erdejébe, majdnem kiszorította belőlem a szuszt egy fa, megfenyegetett egy árnyék, hogy ha sandán nézek megesznek, el kellett mennem a vámpírok erdeje mellett, visszafutottam ide a városba és most azt az üzenetet kapom, hogy amit át kellett volna adnom Willnek, már el van intézve és sajnos nem általam. Tehát Sallyna és Will nélkülem is találkoznak. Ennyit arról, hogy meg tudom változtatni a sorsomat és segíthetek. Szerintem te is ideges lennél.
Nagyot sóhajtva újfent, lecsúszik a földre a pult mellett és onnan néz ki a fejéből.

_________________
Balszerencse fiai: Özönvíz, vagy mégse? - Page 3 481673_499516200105495_1740269251_n
x-diák - Velvet Gummer
Grazielle Montinje
Grazielle Montinje
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 92
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Mar. 04.

Karakteradatok
Főkarakter: Grazielle Montinje
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Balszerencse fiai: Özönvíz, vagy mégse? - Page 3 Empty Re: Balszerencse fiai: Özönvíz, vagy mégse?

Témanyitás by Laura Slyen Vas. 07 Ápr. 2013, 13:22

Résztvevők: Rylot Ramirez, Tank, Keomola, Caedes
Idő: Március 17 .-e. Fél hét körül, teljes sötétségben.
Megjegyzés: Az erdő elég nagy ezért a csapatok nem találkozhatnak, hacsak én nem jelzem azt.

~ Lupinok erdeje, városhoz közelebbi rész~
>Résztvevők: Tank, Rylot<
Amint felvázoljátok a tervet, Hitman bólint, de mikor Ry visszafelé számol, ingatja a fejét, mivel a vámpírok még nem állnak mind háttal.
Tank, lő és talál, de a másik két lövedéknek már nincs esélye becsapódni, mert a maradék két vámpír ijedtében reflexszerűen válik köddé, ez egy tipikus vámpír képesség mégis meglep titeket. A két füstfelhő beleolvad a ködbe, ami körülvesz titeket és már a holdfény se segít nektek.
Pár másodperccel később azonban furcsa zajra lesztek figyelmesek, apró szárnycsapások és lábkopogások zajára.
A következő pillanatban pedig egy csapat denevér és patkány támad rátok, nem is tudjátok felmérni mennyien lehetnek, mivel olyan gyorsan ütnek rajtatok.(vámpírok sokaság képessége) De látszólag rengetegen(30-30)A patkányok a lábatokon másznak felfelé, miközben belétek harapnak. A denevérek pedig a bőrötök karcolják, miközben cikázva röpködnek körülöttetek.
Hitman akcióba lendül és egy tigrisbukfenccel lerázza magáról a patkányok egy részét, majd megáll és látjátok, ahogy a szeme fehéren villan mire a denevérek, egyesével kezdenek át változni. Mind-mind mássá. Van amelyikből gumikacsa lesz, másikból kő, a harmadikból pedig egy darab sajt.
Röhögnétek rajta, ha nem lennének még így is elég sokan az ellenfeleitek. Ugyanis Hitmannek sikerült már öt denevért átváltoztatnia és így ártalmatlanná tennie, de még így is nagyon sokan voltak. És mivel a raj látta, hogy Hitmen támadja őket, ezért egyre több lény támadja őt és lassan ellepik a férfit, aki próbál ellenállni, de az ellenség bár kicsi, de sok, ha nem léptek közbe, akkor lehet, hogy nemcsak ti, de a vezetőtöknek is annyi, aki az egyetlen ütőkártyátok jelen helyzetben.

~ Lupinok erdeje~
>Caedes<
A hirtelen támadásodra, a vámpír még épp idejében reagál és füstté válik ismét, majd a lábadnál ölt testet és egy gyors mozdulattal belekarmol a lábaidba, mire te térdre rossz, ő pedig gyorsan elgurul onnan, majd felpattan.
Amint ezt megtette bevárja a következő támadásod. Láthatod rajta, hogy enyhén liheg, ugyanis a füst alak kimeríti.
- Na mi lesz?
Incselkedik és várja, hogy dühödben hibázz, ha támadsz.

~Belváros: Hangszerbolt~
>Keomola<
Figyelmesen hallgatja történeted, majd mikor lekuporodsz, kiteszi az ajtóra a zárva táblát, majd odalép melléd.
- Látom te nem azért jöttél mint a többi ifrit. Ha Sallyna küldött, akkor biztos nem ártanál Willnek. Nyugi, nem palackozok be senkit ok nélkül, nem vagyok tejüzem. Mit is mondtál, a vámpírok erdeje mellett jöttél? De hiszen Willnek is arra kellett volna mennie. Vagy ha mégsem arra ment, akkor átrepült a vámpírok erdején, vagy pedig fölötte. Akkor viszont ha Sallyna üzent, akkor valami gebasz lesz. Nem lett volna szabad egyedül elengednem. Kérlek menj utána. Mennék én, de a mágusokat nem komálják a vámpírok erdejében és én még repülni sem tudok. Kérlek menj utána, érzem hogy nem feleslegesen jöttél ide. Hiszen mindennek oka van.
Mondja, majd kinyitja az ajtó és int, hogy menj ki rajta, mert zárná a boltot.
- Nos, mi a válaszod?
Kérdezi miután bezárta az ajtót.

_________________
Karik és multik: reneszánsz: Laura Slyen x-diák: Peter Calm NJK: Bakura Carter/Kyru,Gaia(Légió) VH:Vera Slyen, Vera Vi Slyen, Tamara Vera Slyen, AoA: 70 Bamf  Epic:(aktívan) RANDOM (KM)
- Balszerencse fiai: Özönvíz, vagy mégse? - Page 3 He__s_such_a_bad_boy_by_gxbevingurl1995-d48h3n9  Balszerencse fiai: Özönvíz, vagy mégse? - Page 3 5000_Thanks_by_Mallemagic Balszerencse fiai: Özönvíz, vagy mégse? - Page 3 Mudch0 Balszerencse fiai: Özönvíz, vagy mégse? - Page 3 Starcraft_2__kerrigan_by_ruthieee-d7c63ms Balszerencse fiai: Özönvíz, vagy mégse? - Page 3 Jubz_ID_Collab_by_Boneitis Balszerencse fiai: Özönvíz, vagy mégse? - Page 3 __0___0___by_valentinakallias-d37m72i
Laura Slyen
Laura Slyen
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 826
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Feb. 20.
Age : 29

Karakteradatok
Főkarakter: Kira Sign
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Balszerencse fiai: Özönvíz, vagy mégse? - Page 3 Empty Re: Balszerencse fiai: Özönvíz, vagy mégse?

Témanyitás by Tank008 Vas. 07 Ápr. 2013, 13:59

21 válaszára csak mosolygok és bólintok egyet.
-Jó
~ 3,2,1 kábumm
A ravaszt meghúzván az egyik vámpír fejét le is szedtem a másik kettő hirtelen köddé vált. Láthatóan nem igen volt hatással rájuk a robbanás amelyet a töltény okozott a két társamnak ideje sem volt lőni. A hirtelenből patkányok és denevérek támadtak ránk Hitman példáját követve én is kiugrottam a bokorbor egy tigris bukfenccel hátha sikerült azt a néhány patkányt leszedni magamról.
~ Ezt sok kis harapós dögöt.
Próbáltam lerázni magamról a maradékot miközben hátra tettem a fegyveremet és láttam, hogy 47 képességeit kezdte használni.
- Ez nem lesz elég gyerekek szemeket behunyni, füleket behúzni vakító gránátra felkészülni.

Ezt követően kivettem a páncél alól az egyik vakító gránátomat majd azt az égbe dobtam egy jó pár méterre miután kihúztam a pöckét.
- Fire in the hole! (Tűz a lyukban!)
Majd gyorsan a tekintetemet a föld felé irányítottam teljesen háttal a vakító gránátnak összeszorítva a szememet és a két kezemmel gyorsan befogtam a fülemet. Ugyanis nem csak a vakít egy vakító gránát hanem szép kis sípoló hangot is fog okozni a fülünkbe ha azt nem fogjuk be.
~ Amikor utoljára kapott telibe egy gyakorlaton hát egy hétig homályosan láttam utána és egy fának is neki futottam majd dőltem is el mint egy darab deszka. Nem lenne jó ezt itt is bejátszani.
A vakító gránát után valószínűsítem a denevérek nagy része teljesen vaktában fog lezuhanni repkedni hisz egy ilyen robbanás az ő fülüket is tönkre fogja tenni ezzel elveszítik a tájékozódósukat hang hullám ide vagy oda ezúttal nem járnak jól ezzel a fajta tájékozódással. A coltom után nyúlok, hogy elkezdjem a reményeim szerint megzavarodott patkányokat elijeszteni.
Tank008
Tank008
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 318
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Feb. 28.
Age : 29
Tartózkodási hely : Bp.

Karakteradatok
Főkarakter: Tank008
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

tank008-travian

Vissza az elejére Go down

Balszerencse fiai: Özönvíz, vagy mégse? - Page 3 Empty Re: Balszerencse fiai: Özönvíz, vagy mégse?

Témanyitás by Bishop Vas. 07 Ápr. 2013, 14:26

Eldördül az első lövés, a középső vámpírnak szétloccsan a feje, a másik kettő azonnal füstté válik, hiába tüzelek már nincs rájuk hatással. Felrántom a fegyver csövét és a mellkasomhoz közel tartom a fegyvert. Körülnézek de nem látom sehol a vámpírokat, beleolvadnak ebben az átkozott ködbe. Majd hirtelen egy seregnyi patkány és denevér támad ránk. Párat még sorozok a földbe közéjük. Egy idő után már engem is ellepnek, harapnak, karmolnak, egyálatlán nem tetszik. Próbálom őket lesöpörni magamról néhány kézmozdulattal, ekkor hallom meg a SHIELD-est. Szemem azonnal behunyom, összeszorítom, alkaromat pedig az arcomhoz a szemem elé emelem, másik kezemmel a fülvédőt húzom a fejemre ha még van elég időm. Várok jó néhány másodpercet, még így is érzékelni fogom a hatását a gránátnak. Ha megvolt kinyitom a szemem, megmarkolom a fegyverem és felmérem a helyzetet.
Ha Hitman ugyan olyan rossz helyzetben van, hirtelen neki szaladok és egy fának lököm, azután püfölni kezdem a testét, ott ahol a lények mászkálnak rajta.
Bishop
Bishop
XMR bérenc

Hozzászólások száma : 3706
Hozzászólások régi : 195
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 14. szint - 40 kredit
Reputation : 72
Join date : 2011. Aug. 07.
Age : 28
Tartózkodási hely : ARMOR főépület

Karakteradatok
Főkarakter: Bishop
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, FSK, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

bisur13

Vissza az elejére Go down

Balszerencse fiai: Özönvíz, vagy mégse? - Page 3 Empty Re: Balszerencse fiai: Özönvíz, vagy mégse?

Témanyitás by Grazielle Montinje Vas. 07 Ápr. 2013, 16:36

-Persze hogy gáz van. te nem hallgatsz rádiót? A sellők el akarják árasztani az egész világot mert.. na mert mégis miért. Miattunk.
Húzódik arca grimaszba Keonak, majd lassan feltápászkodik és az ajtó felé lép.
-Megyek megyek.. ha már belekezdtem, bár nem tudom mit tehetnék akkor ha egy mágus bajban van, kicsi vagyok én mindenhez.
Úgy látszik teljesen erőt vett rajta a régi kori önmarcangoló letargiája, még jó hogy nem esett depresszióba és kucorodott be egy sarokba.
-Persze megyek. Vissza a dokkokba és ha a vámpíros erdőben nincs mágus, akkor tuti hogy inkább a köd alakot választom.
Az utolsót már inkább csak magának mondja, de azért megvárja a férfihelyeslő válaszát, vagy ha tiltakozik, akkor természetesen eszébe vési a jó ajánlatokat, de ha már kitessékelték az ajtón, akkor el is indul célja felé, illetve vissza a kezdetekhez.

_________________
Balszerencse fiai: Özönvíz, vagy mégse? - Page 3 481673_499516200105495_1740269251_n
x-diák - Velvet Gummer
Grazielle Montinje
Grazielle Montinje
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 92
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Mar. 04.

Karakteradatok
Főkarakter: Grazielle Montinje
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Balszerencse fiai: Özönvíz, vagy mégse? - Page 3 Empty Re: Balszerencse fiai: Özönvíz, vagy mégse?

Témanyitás by Caedes Hétf. 08 Ápr. 2013, 23:51

Mikor térdre estem, egyszercsak elkeztem nevetni. A sebemre amig meg nem tudom be gyogyítani kristály réteget huztam. Majd feláltam, és a vámpírra néztem.
-Felelölem játszhatjuk ezt egész éjell. Különleges gazda testem van.
Mikor befejeztem a mondatom futva elindultam a vámpír felé, a hátambo nyolc kristály pengés 3 m-es csápokoat növesztetem amik össze zárulnak ha elégközel vagyok a vámpírhoz, de esetleg a hátammöge kerülne gyors hátra is képesek csapodni.
Majd ha ezsem válikbe megálok egyhelyen és kinden fegsveremmel várok, hogy támadjon a vámpír. Közben a talpambol úgy, hogy senkise lássa vagy érezze több csápot is a földbe eresztetem, hogy ha a vámpír ovatlan lenne alulrol karoba huzzam.
-mi a neved vérszivo?? Egy vámpír a lupin erdöben, miaz öngyilkos akarsz lenni?
Kicst csodálkoztam is magamba, hogy a kis össze csapásunk hangjára egy farkassem közeletit hozzánk. Lehet, hgy a sellök fenyegetésére elmentek. Közben Virára tekintetem, hogy még mindig füst alakban van.

_________________
Balszerencse fiai: Özönvíz, vagy mégse? - Page 3 Avangers_by_draghengfx-d3vy9rm
A halállal játszhatsz, fricskázhatod közelségét, ám ne feledd, mindig a halál győz.
                                         
CAEDES ~~ Kyle Collins
Caedes
Caedes
3. szint - 8 kredit

Hozzászólások száma : 192
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Feb. 08.
Age : 31
Tartózkodási hely : Debrecen

Karakteradatok
Főkarakter: Caedes
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

http://demos13.deviantart.com/

Vissza az elejére Go down

Balszerencse fiai: Özönvíz, vagy mégse? - Page 3 Empty Re: Balszerencse fiai: Özönvíz, vagy mégse?

Témanyitás by Laura Slyen Hétf. 15 Ápr. 2013, 23:27

Résztvevők: Rylot Ramirez, Tank, Keomola, Caedes
Idő: Március 17 .-e. Fél hét körül, teljes sötétségben.
Megjegyzés: Az erdő elég nagy ezért a csapatok nem találkozhatnak, hacsak én nem jelzem azt.
Na most jelzem, hogy Keo találkozik Rylottal és Tankkal.

~ Vámpírok erdelye~
>Résztvevők: Tank, Rylot, Keomola<
Tank figyelmeztetésére Hitman összeszorítja szemeit, és megpróbálja befogni a füleit, bár hirtelen ez nem akar összejönni és két patkányt szorít oda, de gyorsan ellöki azokat az útból, épp időben. Következő pillanatban a gránát kifejti hatását.
A denevérek és patkányok a gránátnál is hangosabb visításba kezdenek és akik rajtatok voltak erőteljesen karmolnak, majd lerohannak rólatok, magukkal sodorva a fegyvereiteket, akármilyen erősen is szorítottátok volna azokat. A sereg eltűnik a ködben, majd pillanatokkal később a két állatcsoportból újra létrejön a két vámpír. Kisebb vágások ékesítik a testüket, de látszólag nagyobb bajuk nincs. Viszont ha jobban szemügyre veszitek őket, akkor láthatjátok, hogy az egyik titeket bámul mérgesen, miközben a fülét ütögeti, mintha bízna abban, hogy kidugul. A másik pedig vakon kapkodja a fejét jobbra-balra, és minden egyes neszre, szinte hegyezi a fülét. Már sejthetitek mi is történt. A denevérekké változott alak megsüketült a patkányokból álló pedig kissé megvakult, de még így is előnnyel indultak ellenetek. A fegyverek ugyan már nem voltak náluk, de még így is elég veszélyesek voltak. A kieresztett vámpírfogaikkal és karmaikkal, ahogy felétek közeledtek.
Keo, Ahogy ködalakban repülsz az erdőn keresztül egyszer csak egy hatalmas fehér villanásra leszel figyelmes, nem sérül a látásod, mivel nem a fizikai szemeddel láttad a fényt. Ha úgy döntesz, hogy utánajársz a furcsaságnak, akkor megpillantod a három férfit és két vámpírt, akik közelharcra készültek.

~ Lupinok erdeje~
>Caedes<
Mint látod, a vámpír rendkívül ügyes és céltudatos, sorra kerüli ki a csapásaidat, ám amikor megállsz egy helyben földbe eresztett kristályokkal, ő lassanként lenyugszik, majd közelebb sétál, hozzád miközben válaszol a kérdésedre.
- Én nem lennék öngyilkos. Mint látod, védem magam. Azért vagyok itt, amiért a legtöbb is, ha átmerészkedik. A jós mágus mia…
De a mondatot már nem tudja befejezni, mert óvatlanul belesétál az egyik csapdádba, így a földből előtör egy tüskéd és az átszúrja a vámpír hasát, aki fennakad a kristályon. Miközben próbálja magát kihúzni a kristályból, meglátod a levegőben Virát körvonalazódni, aki a zsebéből előhúz egy kést és miközben lepottyan egy laza mozdulattal vágja át a vámpír torkát, kinek feje immár a földön van.
- Szép munka volt. De most irány a dokkok. Nem akarok még több meglepetést ma éjjelre.
Mondja, majd int, hogy induljatok tovább.

_________________
Karik és multik: reneszánsz: Laura Slyen x-diák: Peter Calm NJK: Bakura Carter/Kyru,Gaia(Légió) VH:Vera Slyen, Vera Vi Slyen, Tamara Vera Slyen, AoA: 70 Bamf  Epic:(aktívan) RANDOM (KM)
- Balszerencse fiai: Özönvíz, vagy mégse? - Page 3 He__s_such_a_bad_boy_by_gxbevingurl1995-d48h3n9  Balszerencse fiai: Özönvíz, vagy mégse? - Page 3 5000_Thanks_by_Mallemagic Balszerencse fiai: Özönvíz, vagy mégse? - Page 3 Mudch0 Balszerencse fiai: Özönvíz, vagy mégse? - Page 3 Starcraft_2__kerrigan_by_ruthieee-d7c63ms Balszerencse fiai: Özönvíz, vagy mégse? - Page 3 Jubz_ID_Collab_by_Boneitis Balszerencse fiai: Özönvíz, vagy mégse? - Page 3 __0___0___by_valentinakallias-d37m72i
Laura Slyen
Laura Slyen
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 826
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Feb. 20.
Age : 29

Karakteradatok
Főkarakter: Kira Sign
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Balszerencse fiai: Özönvíz, vagy mégse? - Page 3 Empty Re: Balszerencse fiai: Özönvíz, vagy mégse?

Témanyitás by Tank008 Kedd 16 Ápr. 2013, 00:40

A vakítógránát elérte a várt hatást a kis dögök kis ordításba kezdve szaladgáltak le rólunk és karmaikat belénk mélyesztették amelyek kisebb fájdalmakat okozván még a fegyvereimet is kiráncigálták a kezünkből a mesterlövész a hátamra volt erősítve tehát azt szerencsére nem de ilyen távra elég használhatatlan lesz még egy lövésre.
~ Sok ötlet fordult meg a fejembe látva a két vámpírt még 1 vakító gránát biztos, hogy kiütné őket és már végeznénk is. De lehet, hogy gyorsabb lenne csak simán lefejezni őket amiben mr 21 bizonyára benne lenne. Ha álcázást használnám mivel vámpírok és néhány helyen meg is karmoltak bizonyára kiszagolnák a vérem szagát annak ellenére, hogy az egyik nem hall a másik nem lát. Tehát ezután a gyors gondolat menet után ara jutottam, hogy mivel úgy is van rajtam egy többszörösen ellenálló páncél egy közelharcból annyira rosszul csak nem jövünk ki.
- Gondolom nem vetünk meg egy kis közel harcot.
Mondtam ezt miközben előhúztam a késemet és felkészültem a harcra.
~ Mit is tudunk pontosan a vámpírokról? Fény érzékenyek, allilszulfid a gyengéjük és még valami volt némi koncentrációs problémával ha valamit elkezdenek számolni nem bírnak leállni a baj az, hogy nincs nálam egy adag nagy mennyiségű üveg golyó ... Ha minden igaz a csomó is hasonló hatást vált ki bár ez kettő se nem lát se nem hal szinte.
- Fedezzetek !
Felhúztam a páncélt a jobb karomon gyorsan letéptem a hosszú ujjú pólómból egy hosszú darabot egész a vállamig. Majd egy gyors tengerész csomót kötöttem rá egy két plusz áthúzással ha valamelyik értene hozzá ne tudja csak úgy felismerni, hogy az annak indult. A kezem a lehető leggyorsabban járt a kés a kötés közben a számban volt, hogy mind a kettő kezemmel tudjak dolgozni és ne akadályozzon.
Majd miután megcsomóztam jó alaposan eléjük hajítottam.


A hozzászólást Tank008 összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd 16 Ápr. 2013, 17:37-kor.
Tank008
Tank008
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 318
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Feb. 28.
Age : 29
Tartózkodási hely : Bp.

Karakteradatok
Főkarakter: Tank008
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

tank008-travian

Vissza az elejére Go down

Balszerencse fiai: Özönvíz, vagy mégse? - Page 3 Empty Re: Balszerencse fiai: Özönvíz, vagy mégse?

Témanyitás by Caedes Kedd 16 Ápr. 2013, 08:08

Mikor elkaptam a vámpírt tudtam, hogy nyertem. De az amit mondott elgondolkodtatott.
Meglepődésemre Vira egyszerűen le fejezte a vámpírt, és egyből indult volna tovább. Ha eddig nem volt gyanús most már az lett.
-Rendben azonnal mehetünk, csak össze szedem a holmimat.
Oda léptem a fejhez, és mintha csak szedném össze a holmimat kiszedtem a méreg fogait, és elettem. Gondosan ügyelve, hogy Vira ne, hogy meg lássa.
-Rendben van, mehetünk.
Tovább indultunk a dokkokhoz. Közben Virára is figyeltem, és a környezetemre.
-Nem tudod, mit akarhatott mondani a vámpír a jó mágusról?
Már tudtam, hogy nem bízhatok Virában.

_________________
Balszerencse fiai: Özönvíz, vagy mégse? - Page 3 Avangers_by_draghengfx-d3vy9rm
A halállal játszhatsz, fricskázhatod közelségét, ám ne feledd, mindig a halál győz.
                                         
CAEDES ~~ Kyle Collins
Caedes
Caedes
3. szint - 8 kredit

Hozzászólások száma : 192
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Feb. 08.
Age : 31
Tartózkodási hely : Debrecen

Karakteradatok
Főkarakter: Caedes
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

http://demos13.deviantart.com/

Vissza az elejére Go down

Balszerencse fiai: Özönvíz, vagy mégse? - Page 3 Empty Re: Balszerencse fiai: Özönvíz, vagy mégse?

Témanyitás by Grazielle Montinje Kedd 16 Ápr. 2013, 20:01

A villanás hirtelen megállítja és felébreszti benne a kíváncsiságot egy pillanatra, de épp csak pár másodpercre képes elnyomni a félelmét, hogy utána rögtön tova is száguldjon, míg eszbe nem jut, hogy a férfi a hangszerboltban mennyire aggódott Willért. Lehet hogy nem is jutott el a mólokig? Ha meg most odamegy és Will itt van, megint hiába fáradt. Gyorsan irányt váltva a villanás elképzelhető helye felé veszi az irányt. Sajnos még nem egészen tudja kimérni a sebességét füst alakban, így konkrétan a harcolók közé vágódik, mint halovány füstpamacs. Mikor rájön hogy mi folyik ott, elkezd körbe körbe száguldozni. Sikoltozna is, ha lennének hangszálai ebben az alakban, így viszont annyit tud csak elérni, hogy a vámpírok előtt cikázva talán megzavarja látásukat. Főleg azért teszi mert fogalma sincs hogy ki az a Will, annyit tud hogy nem vámpír. Őszintén szólva a nemében sem biztos.

_________________
Balszerencse fiai: Özönvíz, vagy mégse? - Page 3 481673_499516200105495_1740269251_n
x-diák - Velvet Gummer
Grazielle Montinje
Grazielle Montinje
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 92
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Mar. 04.

Karakteradatok
Főkarakter: Grazielle Montinje
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Balszerencse fiai: Özönvíz, vagy mégse? - Page 3 Empty Re: Balszerencse fiai: Özönvíz, vagy mégse?

Témanyitás by Bishop Kedd 16 Ápr. 2013, 21:53

A fénygránát beválik, a dögök egy pillanat alatt tűnnek el, rögtön újra harcképes állapotba helyezem magam, sajnos a fegyverem már nincs nálam. Ez nagy hátrány, és személyes dolog is, mert az a fegyver már igen régen az enyém, egészek az Iráni küldetések óta használom, én magam alakítottam ám, a névjegyemmé vált. Nem vesztem el a fejem, higgadt maradok, a vámpírok közeledni kezdenek, egyik süket, másik vak.
~ Nyilvánvalóan az érzékszerveik hiányát kell kihasználni, de érdemes figyelembe venni, azt hogy nyilvánvalóan igen gyorsak és mozgékonyak, valamint természetes fegyverzetük is van. Taktikailag nem éri meg teljesen nyílt harcba keveredni, hárítani, taszítani kell, passzívan kifárasztani. Rendben.

- Nem, nem vetünk meg.
Megropogtatom a nyakam és az ökleim, majd lassaa a vámpírok felé közelítek. Célpontom a vak, hirtelen nagy lendülettel futni kezdek felé, de nem támadom meg, mikor elég közel érek lehajolok, megpróbálom megragadni a két lábát és teljes erőmmel fellökni, miközben én felegyenesedek. Ha ez sikerül akkor kapásból fordulok és rúgom is fejen. Támadás esetén egy oldalra ugrással, lépéssel próbálok kitérni a fogak és karmok elől egy-egy elhajlással próbálkozom. Esetleg alkarom is használom hárításra, nem érdekelnek a kisebb sérülések, begyógyulnak. Támadásom módját bármikor megváltoztathatom fellökés helyett egy becsúszásra és lépsöprésre és ezt meg is teszem ha tudom, ha a vámpír kitérne.
Bishop
Bishop
XMR bérenc

Hozzászólások száma : 3706
Hozzászólások régi : 195
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 14. szint - 40 kredit
Reputation : 72
Join date : 2011. Aug. 07.
Age : 28
Tartózkodási hely : ARMOR főépület

Karakteradatok
Főkarakter: Bishop
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, FSK, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

bisur13

Vissza az elejére Go down

Balszerencse fiai: Özönvíz, vagy mégse? - Page 3 Empty Re: Balszerencse fiai: Özönvíz, vagy mégse?

Témanyitás by Laura Slyen Kedd 16 Ápr. 2013, 22:26

Résztvevők: Rylot Ramirez, Tank, Keomola, Caedes
Idő: Március 17 .-e. Fél hét körül, teljes sötétségben.
Megjegyzés: Az erdő elég nagy ezért a csapatok nem találkozhatnak, hacsak én nem jelzem azt.
Na most jelzem, hogy Keo Rylottal és Tankkal közösen játszik a továbbiakban.

~ Vámpírok erdelye~
>Résztvevők: Tank, Rylot, Keomola<
Tank, tengerész csomóját, mikor meglátja a süket vámpír csak felnevetett.
- Peched van. Nekem, nem ez a gyengém.
- Mi nem a gyengéd?
Kérdezi a van vámpír a társát.
- Semmi. Semmi.
Felel a társa.
Mikor Rylot nekimegy a vaknak, az hallva a lépteit, be akarna húzni egyet a férfinak, de az lebukik és már célozná is a lábát, de a vámpír egy hatalmas ugrással Ry mögött terem és hátba üti Rylotot. Olyan gyorsan, hogy esélyed sincs kitérni. A férfi hasra esik, de az avarban észlel valami fémet. Ami nem volt más, mint a szeretett fegyvere. Azonban sokáig nem tudott benne gyönyörködni, mert a vak vámpír amint megütötte a földön fekvő Ryra vetné magát.
Eközben Hitman kezelésbe veszi a másik vámpírt. Kiveszi Tank kezéből a kést(ha nem adja, akkor a sajátját veszi elő a zsebéből), majd azt Tank szeme láttára roppantja össze a markában, akárcsak egy száraz kenyeret. Tank, ha nem a saját szemeddel látnád, nem is akarnád elhinni, hogy hitman fél kézzel összemorzsolt egy kést. Eleinte nem érted, mi végre tette ezt, de mikor a férfi a földre szórja a megannyi késszilánkot, azokon megcsillan a hold éppen beszűrődő fénye. Hitman hátrébb lép az útból és láthatod, hogy a tenyerén egy árva seb sincs.
A süket vámpír mint egy macska, úgy kapja oda a fejét a megannyi szilánk láttán és rögtön oda is szalad, hogy megszámolja a szilánkokat. Mintha megszűnt volna számára minden és mindenki, csak a rejtvény lett fontos a számára.
Még azt is alíg vette észre, mikor Hitmantől kapott egy pofont, minek következtében kirepült a vámpír egyik foga is.
Végre megvolt amiért jöttek. !7, nem is habozik magához venni a fogat.
A süket vámpírt lefoglalták a szilánkok még egy ideig. És ebben az időben ütötte meg a vak vámpír Ry-t. Keo, mikor látja, hogy a férfire ugrana a vámpír egy légies sikolyt hallat(ugyanis van hangod, csak légiesen könnyű), amire minden jelenlévő felfigyelt.

~ Lupinok erdeje~
>Caedes<
Megvárja míg összeszeded a cuccaidat, majd mikor melléérsz komoly arccal indul meg az erdő mélyén át a dokkok felé. A kérdésedre pedig válaszol is miközben a szemedbe néz, így láthatod, hogy a szavai őszinték.
- Sejtem miről beszélt. Jó mágus rengeteg van, szerintem nem bratyizni jött át. Az a szóbeszéd járja, hogy van egy jós mágus az erdőben. Gondolom miatta jött a lupinok területére. Állítólag hibátlanul jósolja meg a jövőt. De bevallom én nem hiszek benne. Szélhámosok mindig is voltak, vannak és lesznek is. Szerintem ő is csak egy ügyes szélhámos.
- És egy kívánság szerintem százszor jobb mint egy jóslat.
Mondja, miközben folyamatosan haladtok. Még nem látjátok a dokkokat, de már érzitek, hogy közel jártok. Érzitek a szélben az óceán illatát.
- Kellemes a sós levegő. De rég is jártam erre. Mintha csak tegnap lett volna.
Beszél halkan, de szinte csak magának.

_________________
Karik és multik: reneszánsz: Laura Slyen x-diák: Peter Calm NJK: Bakura Carter/Kyru,Gaia(Légió) VH:Vera Slyen, Vera Vi Slyen, Tamara Vera Slyen, AoA: 70 Bamf  Epic:(aktívan) RANDOM (KM)
- Balszerencse fiai: Özönvíz, vagy mégse? - Page 3 He__s_such_a_bad_boy_by_gxbevingurl1995-d48h3n9  Balszerencse fiai: Özönvíz, vagy mégse? - Page 3 5000_Thanks_by_Mallemagic Balszerencse fiai: Özönvíz, vagy mégse? - Page 3 Mudch0 Balszerencse fiai: Özönvíz, vagy mégse? - Page 3 Starcraft_2__kerrigan_by_ruthieee-d7c63ms Balszerencse fiai: Özönvíz, vagy mégse? - Page 3 Jubz_ID_Collab_by_Boneitis Balszerencse fiai: Özönvíz, vagy mégse? - Page 3 __0___0___by_valentinakallias-d37m72i
Laura Slyen
Laura Slyen
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 826
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Feb. 20.
Age : 29

Karakteradatok
Főkarakter: Kira Sign
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Balszerencse fiai: Özönvíz, vagy mégse? - Page 3 Empty Re: Balszerencse fiai: Özönvíz, vagy mégse?

Témanyitás by Tank008 Kedd 16 Ápr. 2013, 23:42

A csomót kötve a vámpír jót röhög rajta míg a másiknak nem akarja elmondani miről van szó ebből én rögtön azt vettem ki, hogy mellette lévő kollégája bizonyára fogékony a csomókra. A kést a számból kivéve lazítottam egyet a csomón és egy hurkot csináltam belőle majd láttam miként Ry berohan és a vámpírral harcba kezd és földre kerül ekkor elindultam balra rábízva hitman-re a másikat ő elővette a saját kését majd apró szilánkokra zúzta azt mindent sérülés nélkül majd a vámpírnak támadott és megszerezte a fogát eközben gyorsan rávetettem magam a Ry-t támadó vámpír hátára. Az első ütést Ry fejére mérte a vámpír azonban amikor készült volna a másodikra elkaptam a kezét és átdugtam azt a csomón meghúzva azt.
- Ni csak egy csomó van a kezeden
Majd remélve, hogy ez eltereli a figyelmét elkaptam a fejét és a késemmel egy szép nagy lendülettel próbálta a fejét lenyesni ha nem is egyből sikerült volna akkor szép lassan színtiszta erőből elkezdem azt leszerelni a nyakáról majd letépni.
Tank008
Tank008
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 318
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Feb. 28.
Age : 29
Tartózkodási hely : Bp.

Karakteradatok
Főkarakter: Tank008
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

tank008-travian

Vissza az elejére Go down

Balszerencse fiai: Özönvíz, vagy mégse? - Page 3 Empty Re: Balszerencse fiai: Özönvíz, vagy mégse?

Témanyitás by Bishop Szer. 17 Ápr. 2013, 22:51

Tervem nem válik be, az ellenfél egyszerűen túl gyors, elhasalok az avarban. Közben egy ütést is kapok hátulról, megrázom a fejem és felmordulok. Kezeim között érezem a fémet, a fegyverem az. Nem szórakozok rögtön fordulok is hátra, a fegyveremmel ütök, hárítok az esetleges támadást. akció közben figyelek arra, nehogy kirántsa a kezemből a fegyvert. Ha az ütés megvolt, vagy éppen nincs rá szükség mert az ellenfél messzebb van tüzelek, főleg a mellkasát igyekszem célozni. Ha látom, hogy a SHIELD-es is ott van, figyelek véletlenül se találjam el. Egy esetleges gyors támadás elől gurulással próbálok kitérni, gyorsan oldalra igyekszem gurulni pár métert majd felpattanni és újra tüzelni. Nincs sok időm, ki kell használnom a pillanatnyi szünetet. Esetleg még az is számításba jöhet, hogy a vámpír ellenáll a robbanó lövedékeknek, amit kétlek. De ha mégis, akkor eldobom a karabélyt, közel rohanok hozzá és megpróbálom lefogni, mit sem törődve az esetleges sérülésekkel, csak hogy társam kivégezhesse.
Bishop
Bishop
XMR bérenc

Hozzászólások száma : 3706
Hozzászólások régi : 195
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 14. szint - 40 kredit
Reputation : 72
Join date : 2011. Aug. 07.
Age : 28
Tartózkodási hely : ARMOR főépület

Karakteradatok
Főkarakter: Bishop
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, FSK, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

bisur13

Vissza az elejére Go down

Balszerencse fiai: Özönvíz, vagy mégse? - Page 3 Empty Re: Balszerencse fiai: Özönvíz, vagy mégse?

Témanyitás by Caedes Csüt. 18 Ápr. 2013, 00:08

Miközben haladtunk folytatuk a beszélgetést.
-Èrtelek.
Egy furcsábnak tartottam Virát.
-Igen én is érzem már az illatát, de ez igy cisiga tempo. Szerinted mikorra érrünk oda, milyen mesze lehet?
Hallotam, higy beszél valamit.
-bocs, mit is mondtál?

_________________
Balszerencse fiai: Özönvíz, vagy mégse? - Page 3 Avangers_by_draghengfx-d3vy9rm
A halállal játszhatsz, fricskázhatod közelségét, ám ne feledd, mindig a halál győz.
                                         
CAEDES ~~ Kyle Collins
Caedes
Caedes
3. szint - 8 kredit

Hozzászólások száma : 192
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Feb. 08.
Age : 31
Tartózkodási hely : Debrecen

Karakteradatok
Főkarakter: Caedes
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

http://demos13.deviantart.com/

Vissza az elejére Go down

Balszerencse fiai: Özönvíz, vagy mégse? - Page 3 Empty Re: Balszerencse fiai: Özönvíz, vagy mégse?

Témanyitás by Grazielle Montinje Csüt. 18 Ápr. 2013, 17:13

-Hupsz
Csuklik meg a sikoly, mikor maga is meghallja, tényleg azt hitte, hogy eben a formában nem lesz hangja. Kicsit eltávolodik a harcoló közönségtől és mintegy mellékesen halovány kis hangján kezd el érdeklődni.
-Öhm bocsi a zavarásért a világért sem akartam semmit sem félbeszakítani, de önök közül hívnak valakit Willnek, a hangszerboltból?
És eddig tartott a hatalmas nagy bátorsága. gyorsan belibben egy fa mögé és onnan várja a válaszokat, már ha egyáltalán kap és nem egy mágus lesz az aki ráveti magát holmi palackozási szándékkal.

_________________
Balszerencse fiai: Özönvíz, vagy mégse? - Page 3 481673_499516200105495_1740269251_n
x-diák - Velvet Gummer
Grazielle Montinje
Grazielle Montinje
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 92
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Mar. 04.

Karakteradatok
Főkarakter: Grazielle Montinje
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Balszerencse fiai: Özönvíz, vagy mégse? - Page 3 Empty Re: Balszerencse fiai: Özönvíz, vagy mégse?

Témanyitás by Laura Slyen Csüt. 18 Ápr. 2013, 18:37

Résztvevők: Rylot Ramirez, Tank, Keomola, Caedes
Idő: Március 17 .-e. Fél hét körül, teljes sötétségben.
Megjegyzés: Az erdő elég nagy ezért a csapatok nem találkozhatnak, hacsak én nem jelzem azt.
Na most jelzem, hogy Keo Rylottal és Tankkal közösen játszik a továbbiakban.

~ Vámpírok erdelye~
>Résztvevők: Tank, Rylot, Keomola<
A vámpír készülne a második ütését mérni Ryra, de az hárítja azt fegyverével, eközben Tank is a vámpír hátára került és a csomót rárakja annak kezére. De a vámpír nem sokat teketóriázott, nagy erővel eltépte a csomót, mintha csak cérna lett volna.
A vámpír le akarja tankot magáról dobni, de a hirtelen mozdulat, amivel ez kivitelezni akarta volna sajnos nem jön össze, mivel beszorult a lába két gyökér közé. Keo látja ezt és örül, hogy ezúttal annak okozott balszerencsét, akinek kellett.
Rynak lőnie se kell, mivel tank egy szép mozdulattal lenyisszantja a vámpír fejtét, kinek teste lezuhan a földre egyenesen előre Ryra.
A csatának vége. A fa mögül pedig kiszűrődik Keo félénk hangja, amit hitman meg is hall.
- He? Ki van ott?
Teszi fel a kérdést, de a választ nem tudja megvárni, mert a következő pillanatban denevérek visítása töri meg a pillanatnyi csendet. A távolból halljátok és egyre közeledik.
Már tudhatjátok, hogy kiszúrtak titeket, a vakítógránát fénye ugyanis elég messzire elér.
Hitman mikor látja, hogy Ry megtalálta a fegyverét, odasiet, lelöki a hullát ryról(hacsak ő ezt előbb nem teszi meg), majd felkapja a saját stukkerét és futásnak ered a lupinok területe felé.
- Nyomás fiúk! Te pedig ha nem vámpír vagy, akkor neked is ajánlom, hogy pucolj innen.
Kiált Hitman Keonak, miközben fut tovább a vámpírok területéről.
Ha túl sokáig vártok, akkor meglátjátok, miért is futott el 47. Ugyanis, vagy 300 denevért és vagy 30 VÁMPÍRT pillantotok meg a helyszínen, akik nem haboznak, azzal, hogy kinyírjanak titeket.

~ Lupinok erdeje~
>Caedes<
A kérdésedre Vira habozás nélkül felel is. A hangjából a nyugodtság szűrődik ki. láthatod, hogy most, mivel elmúlt a veszély visszatért belé az a közönyösség, ami találkozásotokkor is jellemezte őt.
- Türelem. Mindjárt ott vagyunk.
Pár másodperccel később láthatod, hogy a környék egyre világosabb, egyre jobban beszűrődik a hold fénye. Még néhány lépés és kiléptek az erdőből láthatóvá válnak számodra a dokkok is. De itt Vira megtorpan.
- Itt várjunk csendben! csak idő kérdése és idejön egy márid is.
Mondja, majd megbújik az aljnövényzetben és azt várja el, hogy te is hasonlóképpen tegyél.
Nem kell sokat várnotok. Egyszer csak arra lesztek figyelmesek, hogy az erdő szélénél terjeszkedik a köd. A vámpírok területét állandó köd jellemzi, de nem hitted volna, hogy ez még terjeszkedne is.
A következő pillanatban rájössz, hogy nem a ködöt látod. Hanem egy nőt, aki a ködből került elő. Már tudod, hogy ő az akit kerestek.
Balszerencse fiai: Özönvíz, vagy mégse? - Page 3 Agent_remastered__by_hyperdivine-d4iee88
(Nem volt más, mint Will a hangszerboltból)
A nő határozottan sétált az éjszakában. Rögtön a dokkok széléhez sétált és lehajolt, hogy belenézzen a víztükörbe. Eközben Vira megérinti a vállad és hallkan suttog neked valamit.
- Itt várj!
Mondja, majd köddé is válik. Láthatod ahogy Vira a nő mögé lebeg, aki nem veszi észre mert el van foglalva a víztükörrel.
- Sallyna itt vagy?
Kérdezi a nő a víztükörtől, majd a következő pillanatban Vira felbukkan a nő háta mögött és a másik zsebéből előhúz egy injekciós tűt és azt a nő hátába szúrja. A nő mikor megpillantja Vira tükörképét maga mögött, akkor már késő volt.
- Meglepi.
- Ááá.
Kiállt fel a nő, majd füst alakot ölt, de még az erdőig sem jut el. Ugyanis egy méterre az erdőtől a füstfelhő leszáll a földre és Will hasra esik ernyedten.
Vira elégedetten odasétál, kiveszi a tűt a nő hátából, majd elkezdi vonszolni az eszméletlent feléd.
- Segíts már! Elég nehéz. Be kell zárni valahova, csak fogságban hajlandó kívánságot teljesíteni.
Mondja, majd a távolba mutat, ahol megpillantasz egy házat az erdő szélén. Nem is hitted volna, hogy itt is laknak emberek.
- Vigyük oda!

_________________
Karik és multik: reneszánsz: Laura Slyen x-diák: Peter Calm NJK: Bakura Carter/Kyru,Gaia(Légió) VH:Vera Slyen, Vera Vi Slyen, Tamara Vera Slyen, AoA: 70 Bamf  Epic:(aktívan) RANDOM (KM)
- Balszerencse fiai: Özönvíz, vagy mégse? - Page 3 He__s_such_a_bad_boy_by_gxbevingurl1995-d48h3n9  Balszerencse fiai: Özönvíz, vagy mégse? - Page 3 5000_Thanks_by_Mallemagic Balszerencse fiai: Özönvíz, vagy mégse? - Page 3 Mudch0 Balszerencse fiai: Özönvíz, vagy mégse? - Page 3 Starcraft_2__kerrigan_by_ruthieee-d7c63ms Balszerencse fiai: Özönvíz, vagy mégse? - Page 3 Jubz_ID_Collab_by_Boneitis Balszerencse fiai: Özönvíz, vagy mégse? - Page 3 __0___0___by_valentinakallias-d37m72i
Laura Slyen
Laura Slyen
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 826
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Feb. 20.
Age : 29

Karakteradatok
Főkarakter: Kira Sign
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Balszerencse fiai: Özönvíz, vagy mégse? - Page 3 Empty Re: Balszerencse fiai: Özönvíz, vagy mégse?

Témanyitás by Bishop Csüt. 18 Ápr. 2013, 21:04

Felkapom a fegyverem és fordulok is, éppen időben, a karabéllyal hárítom a csapást, majd egy mozdulattal próbálok talpra állni. Megfelelő pozícióba állok, készen a tüzelésre de erre már nincs szükség, a SHIELD-es szépen elintézte a vámpírt. Gyorsan körbe tekintek, van-e még rajtunk kívül valaki, fegyveremmel végigpásztázom a fákat. Ezután a levágott vámpír fejet felveszem és hálószerű csomagba helyezem, amit az oldalamhoz csatolok. Meg is van amiért jöttünk.
- Szép volt.
Előkerül még egy ismeretlen személy, az egyik fa rejtekében van, lehet hogy vámpír, bár ez nem valószínű, még nem támadott. Sok idő nincs vele foglalkozni, ugyanis egy egész horda vámpír tarthat éppen felénk a hangok alapján. Hitman már meg is kezdte a menekülést. Én az egyik hevederrel gyorsan magamhoz kapcsolom a fegyverem, majd teljes erőmből sprintelni kezdek. Nincs sok idő, megpróbálom beérni Hitmant és kiabálva kommunikációt létesíteni vele.
- Állj! Kell az egyik vodka, amit a kocsmában eltettél, egy rongyot bele aztán öngyújtó, felgyújtjuk magunk mögött az erdőt és vége is a hajszának.
Jó terv, egy kis erdőtűz nem okozhat különösebb gondot. Mivel én nem tudom végre hajtani a tervet, mivel nincs elég időm elvenni az üveget Hitmantől és átalakítani fegyverré, ezért rá vagyok utalva. Ha nem teszi amit mondok, csak futok tovább, figyelek nehogy véletlen elessek, nekimenjek valaminek. Folyamatosan ellenőrzöm a levágott fejet illetve a fegyverem, nehogy véletlenül kioldjon a csatt és lezuhanjanak a földre.
Bishop
Bishop
XMR bérenc

Hozzászólások száma : 3706
Hozzászólások régi : 195
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 14. szint - 40 kredit
Reputation : 72
Join date : 2011. Aug. 07.
Age : 28
Tartózkodási hely : ARMOR főépület

Karakteradatok
Főkarakter: Bishop
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, FSK, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

bisur13

Vissza az elejére Go down

Balszerencse fiai: Özönvíz, vagy mégse? - Page 3 Empty Re: Balszerencse fiai: Özönvíz, vagy mégse?

Témanyitás by Caedes Pént. 19 Ápr. 2013, 00:17

-oke, csak gyorsabb lenne ha ugrottunk volna.
Amikor ezeket el mondtam már meg is érkeztünk. Vira egyböl rejtözködni kezdet. Jelzet, hogy bujak el én is, hát úgy is tetem. Egy kicsit kellet várnom amikor egy fura ködöt láttunk meg az erdö szélén. Halkan sugtam.
-vámpírok köde?
De meg lepödésemregy lány volt a ködben,. Figyeltük, ahogy a dokkokhoz megy, majd Vira ismèt türelemre intet. De etek után a szavak után köddé vált és lecsapot. Mikor láttam, hogy elkapta elkezdtem felé indulni. A lány megprobált el menekülni, de ki dölt. Vira fel kapta a válára és szolt, hogy segítsek, meg bekellene zárnunk. Oda síettem és át vettem a lányt töle.
-ház itt? Oké, menyünk oda, de tarsd nyítva a szemed, nekem kicsit gyanus itt valami. Te mit akarsz kivánni???

_________________
Balszerencse fiai: Özönvíz, vagy mégse? - Page 3 Avangers_by_draghengfx-d3vy9rm
A halállal játszhatsz, fricskázhatod közelségét, ám ne feledd, mindig a halál győz.
                                         
CAEDES ~~ Kyle Collins
Caedes
Caedes
3. szint - 8 kredit

Hozzászólások száma : 192
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Feb. 08.
Age : 31
Tartózkodási hely : Debrecen

Karakteradatok
Főkarakter: Caedes
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

http://demos13.deviantart.com/

Vissza az elejére Go down

Balszerencse fiai: Özönvíz, vagy mégse? - Page 3 Empty Re: Balszerencse fiai: Özönvíz, vagy mégse?

Témanyitás by Tank008 Pént. 19 Ápr. 2013, 00:20

A vámpír fejét lenyesve már Ry le is szedte magáról a testet ami leesett róla.
Oldalra tekintek hitmanre aki meghalott egy hangot a fák közül nem pazarlom az időt gyorsan előásom a coltomat a fűből majd elteszem azt. Ekkor hitman felordít és futásnak 21 felvette a levágott fejet mivel a szemfogakat kitépni már nem volt idő igaza volt. A fa mögött meghúzódó hanggal már én sem érek rá foglalkozni amikor az égre tekintek meglátok egy jó adag rajt repülni felénk gyorsan futásnak is eredtem Hitman után Ry pár méter előnnyel előttem próbáltam fedezni a hátát és hátra nézelődtem ha túl közel érnének a vámpírok a földre vetem magam és beálcázom magam mielőtt elérnének végül is láthatatlanul még is csak nehezebben kapnak el de ez már csak a végső eset amennyiben már a nyakamban lihegnek.
- Futás van gyerekek nincs kedvem vámpír uzsivá válni pár szemfog miatt! Legközelebb maradunk a maszek orvosnál!
E szavak kimondása után már csak a futásra és arra összpontosítottam, hogy ne essek el csak ritkán hátra nézve reméltem, hogy leráztuk őket.
Tank008
Tank008
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 318
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Feb. 28.
Age : 29
Tartózkodási hely : Bp.

Karakteradatok
Főkarakter: Tank008
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

tank008-travian

Vissza az elejére Go down

Balszerencse fiai: Özönvíz, vagy mégse? - Page 3 Empty Re: Balszerencse fiai: Özönvíz, vagy mégse?

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

3 / 6 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.