Balszerencse fiai: Özönvíz, vagy mégse?

4 / 6 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

Balszerencse fiai: Özönvíz, vagy mégse? - Page 4 Empty Re: Balszerencse fiai: Özönvíz, vagy mégse?

Témanyitás by Grazielle Montinje Pént. 19 Ápr. 2013, 08:51

-Hát én..
De befejezni már nem tudja, mert a hangok és a látvány hatására nem kell neki kétszer mondani, hogy pucoljon innen. az egyetlen ok, hogy nem visítva és összevissza kezd el futkosni, az az hogy még az emlékeiben él a vámpír, kire balszerencsét hozott, és ezzel egy időben valakinek szerencsét. szóval megy ez, csak máshogy kell hozzáfogni.
futás, vagyis lebegés közben csak egy szót ismételget állandóan, de azt reméli elég hangosan, hogy mindenki meghallja.
-A mólóhoz, a mólóhoz...
Mert ha a nemi identitásával még nem tisztában lévő Will ezek között van, akkor akár menekülhetnének arra is végre, hogy letudja a feladatát. Pedig milyen egyszerűnek látszott.

_________________
Balszerencse fiai: Özönvíz, vagy mégse? - Page 4 481673_499516200105495_1740269251_n
x-diák - Velvet Gummer
Grazielle Montinje
Grazielle Montinje
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 92
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Mar. 04.

Karakteradatok
Főkarakter: Grazielle Montinje
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Balszerencse fiai: Özönvíz, vagy mégse? - Page 4 Empty Re: Balszerencse fiai: Özönvíz, vagy mégse?

Témanyitás by Laura Slyen Szomb. 20 Ápr. 2013, 00:37

Résztvevők: Rylot Ramirez, Tank, Keomola, Caedes
Idő: Március 17 .-e. Fél hét körül, teljes sötétségben.
Megjegyzés: Az erdő elég nagy ezért a csapatok nem találkozhatnak, hacsak én nem jelzem azt.
Na most jelzem, hogy Keo Rylottal és Tankkal közösen játszik a továbbiakban.

~ Lupinok erdeje~
>Résztvevők: Tank, Rylot, Keomola<

Mind futásnak eredtek kifelé az erdőből. Ry szavaira Hitman válaszol is futás közben.
- Hülye vagy ember? Száraz a környék és a lupinok erdejére is átterjedne a tűz. Amúgy, ha elérjük a határt, azon túl már sokáig nem mernek utánunk jönni.
Kiállt neked vissza 47. Keo szavaira pedig csak röviden felel.
- Az túl messze van.
Tudja le ezzel a választ és sprinttel tovább a határ felé. Halljátok az egyre közeledő ellenséget, de ha tartjátok ezt a sebességet, akkor hamarosan kilyukadtok a lupinok területén.
47 még nem áll meg, hanem fut még 50 métert, közben pedig lefékez. Amin átlépitek, a határt furcsa zajra lesztek figyelmesek a hátatok mögül. Ha megfordultok, láthatjátok hogy a növényzet, ahol a köd bezárul, rohamos ütemben kezd nőni. A fák egymás felé növesztik ágaikat, a lombok sűrűbbek lesznek és egy kerítéssé állnak össze. Keo a köztük lévő miniatűr réseken még át tud „szivárogni”. Keo, lassan érzed, hogy vissza kellene változnod, mert a félelem és a képességed hosszas használata legyengített.
A vámpírok képtelenek átjutni, a kerítésen, mert akármikor is sértik azt, halljátok, hogy újabb réteg nő a lerombolt részek helyére, és halljátok, ahogy 1-1 vámpír felnyársalódik. Mintha a kerítés önálló életre keltek volna.
A közeli bokorból előbukkan Darius, aki aggódva néz rátok.
- Reméltem, hogy eljuttok idáig. A Nimfák visszatartják a vámpírokat, de nem szabad provokálni őket.
Mondja, majd kis leheletnyi szünetet tart.
- Sikerrel jártatok?
Kérdezi, majd ebben a pillanatban ismét emberi alakot ölt Keo is. Darius mikor meglátja elmosolyodik.
- Látom, nem voltál túl sikeres futár. Nem számít, hamarosan te is megtudod, hol van, akit keresel.
Mondja sejtelmesen. Közben pedig a csata a vámpírokkal csitulni hallatszik.

~ Dokkok~
>Caedes<
Vira a kérdésedre nem felel rögtön, hanem elhallgat egy pillanatra, majd kiböki.
- Mivel úgyis hallanád, elárulhatom… Azt, hogy kigyógyuljak a rákból.
Közli, majd hagy egy kis időt, hogy megemészd a hallottakat.
- Gyere, zárjuk be ezt a jómadarat.
Mondja, majd megindul a ház felé. Vira belép az ajtón, csodálod is, hogy nyitva. Ha jobban körülnézel, halászfelszereléseket látsz mindenfelé és néhány üres és teli akváriumot. Vira rámutat az egyik méretes, üres üvegakváriumra.
- Ezt kellene ráemelnünk. Nem fog megfulladni, mivel dzsinn.
Mondja, majd, ha letetted a nőt Vira meglepett arccal fürkészi az eszméletlen arcát. Eddig nem volt ideje alaposabba is szemügyre venni az áldozatot.
- TE? De édes lesz a bosszú a kívánságok után.
Mondja, miközben összedörzsöli a két kezét.

_________________
Karik és multik: reneszánsz: Laura Slyen x-diák: Peter Calm NJK: Bakura Carter/Kyru,Gaia(Légió) VH:Vera Slyen, Vera Vi Slyen, Tamara Vera Slyen, AoA: 70 Bamf  Epic:(aktívan) RANDOM (KM)
- Balszerencse fiai: Özönvíz, vagy mégse? - Page 4 He__s_such_a_bad_boy_by_gxbevingurl1995-d48h3n9  Balszerencse fiai: Özönvíz, vagy mégse? - Page 4 5000_Thanks_by_Mallemagic Balszerencse fiai: Özönvíz, vagy mégse? - Page 4 Mudch0 Balszerencse fiai: Özönvíz, vagy mégse? - Page 4 Starcraft_2__kerrigan_by_ruthieee-d7c63ms Balszerencse fiai: Özönvíz, vagy mégse? - Page 4 Jubz_ID_Collab_by_Boneitis Balszerencse fiai: Özönvíz, vagy mégse? - Page 4 __0___0___by_valentinakallias-d37m72i
Laura Slyen
Laura Slyen
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 826
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Feb. 20.
Age : 29

Karakteradatok
Főkarakter: Kira Sign
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Balszerencse fiai: Özönvíz, vagy mégse? - Page 4 Empty Re: Balszerencse fiai: Özönvíz, vagy mégse?

Témanyitás by Tank008 Szomb. 20 Ápr. 2013, 09:26

Hitman-nek igaza van mind a kettő dologban nem gyújthatjuk fel az erdőt és a dokkok pont rossz irányban lennének és úgy széttépnének mindkét oda felé, hogy az hihetetlen. A vámpírokat már hallva a sarkunkba megfordul egy gránát eldobása is a fejembe de aztán inkább csak maradok a futásnál amelybe igazán bele erősíttettem még a határt áttépve is nem lassítottam amikor 47 megállt 50 méterrel a határ mögött annyit látott, hogy én átugrottam egy két gyökeret mellette majd egy jó 2 méterre 47-től befaroltam a lábam alatt a szárazságtól a talaj még egy kis porfelhőt port is kreált. Gyorsan féltérdre ereszkedtem szinte ebbe bele kezdtem a futás utolsó pillanataiban fordulás közben tehát megállásomkor annyit lehetett belőlem látni, hogy már féltérden vagyok. Forgás közben elkezdtem bal kezemmel lecsatolni 50 kaliberes mesterlövészemet így mikor féltérdre helyezkedtem az már a kezembe volt félig ülő helyzetben vállamhoz támasztva a fegyvert majd az ezt követő pillanatban ki is biztosítottam. Hátra felé néztem a levegőt próbálva nem kapkodva venni, hogy lövés kész legyek ekkor látom meg, hogy a növényzet teljesen összezárul mögöttünk és a vámpírok nem igen tudtak rajta átjönni biztos ami biztos én még ebbe a pozícióba voltam egy jó 5 másodpercig majd lassan felálltam fegyveremet az égnek szegezve egyik kezem a testem mellett másik behajlítva a mesterlövészt fogva a vállamnak támasztva úgy, hogy a fegyver az ég felé nézzen.
- Phew
Ezt követően a tőlem 1 méterre lévő fához léptem majd megveregetem nagyon óvatosan, hogy csak a szándékot érezze.
- Kösz jövünk eggyel. ( Mondtam a fának )
Majd lekuporodtam a fához megpihenni nem a fáradság miatt de jól esett leülni és ülve tárat cserélni. Kivettem a tárat ismét felhúztam a fegyvert kivéve ezzel a töltényt a a fegyver csűréből majd azt vissza tettem a tárba másik kezemmel eközben a páncél zsebembe kotorászva kiegészítettem a robbanó töltényes tárat még egy tölténnyel. Majd a robbanó töltényes tárat vissza tettem a páncél alá és egy simát helyeztem vissza a fegyverembe amely töltények nem robbantak. A fegyvert nem ki biztosítva támasztottam neki a fának mellém mind ez nem tartót csak pár másodpercig ekkor jelent meg Darius.
Amikor kérdezte, ment a dolog sikerrel jártunk e.
~ Nos elnézve a körülöttünk lévő fákat nem most kéne említeni, hogy majdnem erdő tüzet csináltunk mert akkor fütyült a bíró tehát erről most hallgatás van.
Amikor Dárius megjelent a coltomhoz nyúltam a páncél alá hisz kitudja még a végén átjutott egy vérszopó elő azt nem vettem egész addig a pillanatig míg a porfelhőből amely ekkor mellénk lebegett kezdett kialakulni egy emberi forma. Ekkor úgy látta mint ha csak rámutatnék újjal a porfelhőből előkerülő lány mikor Dárius hozzá szólt, hogy nem jár sikerrel ekkor külső szemmel azt lehetett látni mintha egy jó 5cm távolságból a fejemtől a kezemmel próbálnám vakarni a fejemet ekkor viszont levettem a láthatatlanságot coltról amelyet a lány megjelenésének pillanatában tettem fel.
- Bocs nem árt az elővigyázatosság húzós napunk volt.
A coltot vissza biztosítottam majd eltettem olyan kis időre tettem csak láthatatlanná, hogy azt képességeim meg sem érezték. Főleg mivel egy pár kilós kis pisztolyról beszélünk.
Majd csak Ry-t vártam, hogy mutassa fel válaszként a fejet Dáriusnak.
Tank008
Tank008
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 318
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Feb. 28.
Age : 29
Tartózkodási hely : Bp.

Karakteradatok
Főkarakter: Tank008
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

tank008-travian

Vissza az elejére Go down

Balszerencse fiai: Özönvíz, vagy mégse? - Page 4 Empty Re: Balszerencse fiai: Özönvíz, vagy mégse?

Témanyitás by Grazielle Montinje Szomb. 20 Ápr. 2013, 10:09

Ha messze hát messze, fogalma sincs hogy hol van, és ezért próbált eleinte csak egyenes vonalban közlekedni. amint erdőbe teszi a lábát, elveszti az összes tájékozódási képességét. tehát száguld a többiekkel együtt, majd egy gyors visítással kísérve átfurakszik a növényzet között. Persze biztos ezt is azért kapja, mert legutóbb rálépett valamelyik lábára. Na mindegy, a lényeg hogy azért nem zárják ki és amint tovasiklik lebben is tovább, csak hogy mikor meglátja a kis csapatot, kimerülten bukjon a földre. Pont mintha a porfelhő dobta volna ki magából. nagyjából fél centire van attól hogy hisztizni kezdjen.
Darius hangjára fordítja csak fel fejét és néz meglepetten a felé meredő csőre. Meg se tud mukkanni a félelemtől, míg a férfi meg nem szólal.
-Jó kössz.. még te is hozd rám a frászt... Darius te meg.. ehh.. ennyit erről balszerencsés vagyok..
Hajtja vissza fejét a földre és piheg csendesen.

_________________
Balszerencse fiai: Özönvíz, vagy mégse? - Page 4 481673_499516200105495_1740269251_n
x-diák - Velvet Gummer
Grazielle Montinje
Grazielle Montinje
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 92
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Mar. 04.

Karakteradatok
Főkarakter: Grazielle Montinje
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Balszerencse fiai: Özönvíz, vagy mégse? - Page 4 Empty Re: Balszerencse fiai: Özönvíz, vagy mégse?

Témanyitás by Caedes Vas. 21 Ápr. 2013, 10:24

-Értem, akkor már nincs sok veszteni valód.
Követtem, Virát míg azon gondolkoztam mit is mondott nekem és, hogy én mit kívánhatnék.
A ház ajtaja nyitva volt, ez egyszerre volt meg lepő, és gyanús is. Mikor beléptünk, min fele horgász felszerelés akvárium.
-Egy halász, vagy hobbi ház, elmegy egyenlőre. Meddig hat a szer amit be adtál neki?
Vira rá mutatott egy akváriumra, miután letettem, a lányt a földre alaposan meg kötöztem a kezeit és a lábait. Majd rá emeltem az akváriumot.
-most akkor várunk.
Láttam, Vira reakcióját, hogy fel ismerte a lányt.
-Mi az, is mered?


//bocsi, hogy csak most írok//

_________________
Balszerencse fiai: Özönvíz, vagy mégse? - Page 4 Avangers_by_draghengfx-d3vy9rm
A halállal játszhatsz, fricskázhatod közelségét, ám ne feledd, mindig a halál győz.
                                         
CAEDES ~~ Kyle Collins
Caedes
Caedes
3. szint - 8 kredit

Hozzászólások száma : 192
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Feb. 08.
Age : 31
Tartózkodási hely : Debrecen

Karakteradatok
Főkarakter: Caedes
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

http://demos13.deviantart.com/

Vissza az elejére Go down

Balszerencse fiai: Özönvíz, vagy mégse? - Page 4 Empty Re: Balszerencse fiai: Özönvíz, vagy mégse?

Témanyitás by Bishop Kedd 23 Ápr. 2013, 23:03

Hitman nem tartja jó ötletnek a tüzet, mivel a tűz az egész erdőt kipusztítaná, járulékos veszteség csupán, ha az összes vámpír elpusztításáról beszélünk, a fajuk már rég megérett arra hogy eltakarítsák őket a föld színéről. A nimfák sem teljesen emberek, bár most mellettük álnak később még ugyanúgy gondot okozhatnak, az ő haláluk is csak egy lépcső lenne fölfelé a tiszta Amerikához vezető lépcsőn. De ennek nem most van itt az ideje. Folytatom a menekülést teljes erőbedobással futok. Mikor Hitman fékez én is így teszek, egy fa falé futok, majd hirtelen sarkon fordulok, a hátam a fának puffan én pedig a fegyverem előre szegezve várom mi történik. Szerencsére a nimfák egész barikádot alkotnak, áthatolhatatlan a vámpírok számára. A fegyvert leengedem és a többiek felé fordulok. Megjelenik Darius és egy ismeretlen nő, legalábbis számomra ismeretlen, a mágus számára nem. Újabb információ, így nem is kezelem a nőt célpontként. A kérdésre felmutatom a vámpír fejét ha nálam van.
- Megvan.
Ha kéri akkor odahajítom Darius kezébe, kíváncsian várom mit fog hókuszpókuszolni.
Bishop
Bishop
XMR bérenc

Hozzászólások száma : 3706
Hozzászólások régi : 195
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 14. szint - 40 kredit
Reputation : 72
Join date : 2011. Aug. 07.
Age : 28
Tartózkodási hely : ARMOR főépület

Karakteradatok
Főkarakter: Bishop
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, FSK, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

bisur13

Vissza az elejére Go down

Balszerencse fiai: Özönvíz, vagy mégse? - Page 4 Empty Re: Balszerencse fiai: Özönvíz, vagy mégse?

Témanyitás by Laura Slyen Szer. 24 Ápr. 2013, 22:37

Résztvevők: Rylot Ramirez, Tank, Keomola, Caedes
Idő: Március 17 .-e. Fél hét körül, teljes sötétségben.
Megjegyzés: Az erdő elég nagy ezért a csapatok nem találkozhatnak, hacsak én nem jelzem azt.
Na most jelzem, hogy Keo Rylottal és Tankkal közösen játszik a továbbiakban.

~ Lupinok erdeje~
>Résztvevők: Tank, Rylot, Keomola<
Ha Ry odadobja Dariusnak a fejet, az elkapja, majd fintorogva tép ki annak szájából egy fogat. A fejet, pedig az egyik közeli bokorba teszi. biztos máskor is szüksége lesz, még vámpírfogra.
Ezek után meg is kezdi a varázslást. A szeme zölden kezd izzani, miközben mormol valami ősi szöveget, majd az ujjával egy kört ír le a levegőben és annak nyoma ott is marad. Mikor végez a körrel a fogat annak közepére helyezi, az pedig ott lebeg és körülötte kezdd beszíneződni a kör belseje zölddel.
A körben pedig először egy kis házat láttok a dokkoknál, majd annak belsejébe is bekukkantást enged a kép. Egy jelenetet láthattok benne:
Egy furcsa lény(caedes) és egy nő áll a kis szobában egy másik nő pedig egy akváriumban raboskodik. A rab megszólal.
- Arról volt szó, hogy a kívánságok után elengedtek.
- Milyen naív vagy Will, mindig is az voltál.
Mondja a nő aki a lény mellett áll, egy gyors mozdulattal előkap zsebéből egy stukkert és villámgyorsan lő. A golyó áthatol az üvegen, mire a rab összeesik.
Ezek után pedig újra a házat látjátok és azt, hogy annak mentén a föld szétválik és az erdő felé halad a hasadék, pusztítva. Az ég beborul és vihar támad a közelben.
Ekkor ér véget a jóslat és tűnik el a kép. Darius szeme is normalizálódik, majd rátok néz.
- Meg kell akadályozni, hogy ez megtörténjen.
Mondja halál komolyan. Hitman nem is habozik rögtön megindul a dokkok irányába.
- Nyomás fiúk!
Mondja, akár követitek akár nem, de ő megy a dokkok felé.

~ Dokkok~
>Caedes<
- Nem sokáig hat. Csak pár percig, de annyi éppen elég.
- Hogy ismerem -e? Ez a kis kölök vitte csődbe az egyik kaszinómat. Bár a máridok, mind ilyenek, imádnak segíteni a szegény embereken. De most, nagyon édes lesz a bosszú, ha már végeztünk a kívánságokkal.
Mondja és látod, hogy a lány lassan mocorogni kezdd, majd kinyitja a szemét. Füstté válik, és kopogni kezdd az üvegen, de az alól nem tud szabadulni. Mikkor ezt a tényt ő is belátja visszaváltozik és kétségbeesetten néz rátok.
- Mi ez a hely? Mit akartok tőlem?
Kérdezi kis kétségbeeséssel a hangjában.


A hozzászólást Laura Slyen összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. 29 Ápr. 2013, 20:02-kor.

_________________
Karik és multik: reneszánsz: Laura Slyen x-diák: Peter Calm NJK: Bakura Carter/Kyru,Gaia(Légió) VH:Vera Slyen, Vera Vi Slyen, Tamara Vera Slyen, AoA: 70 Bamf  Epic:(aktívan) RANDOM (KM)
- Balszerencse fiai: Özönvíz, vagy mégse? - Page 4 He__s_such_a_bad_boy_by_gxbevingurl1995-d48h3n9  Balszerencse fiai: Özönvíz, vagy mégse? - Page 4 5000_Thanks_by_Mallemagic Balszerencse fiai: Özönvíz, vagy mégse? - Page 4 Mudch0 Balszerencse fiai: Özönvíz, vagy mégse? - Page 4 Starcraft_2__kerrigan_by_ruthieee-d7c63ms Balszerencse fiai: Özönvíz, vagy mégse? - Page 4 Jubz_ID_Collab_by_Boneitis Balszerencse fiai: Özönvíz, vagy mégse? - Page 4 __0___0___by_valentinakallias-d37m72i
Laura Slyen
Laura Slyen
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 826
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Feb. 20.
Age : 29

Karakteradatok
Főkarakter: Kira Sign
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Balszerencse fiai: Özönvíz, vagy mégse? - Page 4 Empty Re: Balszerencse fiai: Özönvíz, vagy mégse?

Témanyitás by Grazielle Montinje Szer. 24 Ápr. 2013, 23:00

-Will!
Sikolt fel mikor meghallja a nevet és végre hozzá az arcot. Az ott az ő feladata, nehogy már valaki csak úgy lelője. Azonnal fel is pattan a földről és rohan az őrült pasi után.
-Én mondtam hogy a dokkokhoz.. de nem hallgat rám senki.. ugye.. mondtam.. fenébe már.. és egyébként is.. lány vagyok.. nem fiú..
Lohol a pasi nyomában, néha próbálva akár le is hagyni, hiszen, ha már egyszer megadták neki az irányt, tudja merre kell futni. a dokkoknál már úgy is volt egyszer, csak odatalál, vagy letapogat egy fát és szépen megkérdi. Mondjuk most van ki után futnia.. úristen ő fut egy pasi után. ezt fel fogja számolni. Ja persze nem kért pénzt.. Mindegy csak végre ez sikerüljön, mert ha lőnek a feladatának, akkor soha nem fogja abba a reménybe ringatni magát, hogy lesz neki jó szerencsehozó képessége is valaha.

_________________
Balszerencse fiai: Özönvíz, vagy mégse? - Page 4 481673_499516200105495_1740269251_n
x-diák - Velvet Gummer
Grazielle Montinje
Grazielle Montinje
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 92
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Mar. 04.

Karakteradatok
Főkarakter: Grazielle Montinje
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Balszerencse fiai: Özönvíz, vagy mégse? - Page 4 Empty Re: Balszerencse fiai: Özönvíz, vagy mégse?

Témanyitás by Tank008 Szer. 24 Ápr. 2013, 23:23

Dariusz megkapja a fejet majd varászlásba kezd.
~ Remek ez is rákezdte a hülyeségeivel meglennénk mi ilyen hokusz-pokusz nélkül is már mint nem épp mi ebbe a helyzetbe hanem az egész világ! Már nem épp tölteném az időmet ha nem lennének ilyen képességű emberek.
Egy furcsa kis kör megjelenése után egy jóslatot láttunk vagy valami illúziót?! A "videó" tiszta és világos volt nem kellett a helyzethez magyarázat.
- Ha nem tévedek ő volt az a lény akikre a sellők a reklámjukban céloztak.
~ A küldetés számomra egyértelmű túszmentés kinyírni mindenkit aki a látomásban szerepelt kivétel az ifrid vagy mi.
Hitman nem is habozik mint akit golyóból lőnek ki el is indul. Gyorsan leporoltam magam felvettem a mesterlövészemet felkaptam a vállamra majd futásnak eredtem 47 után. Közben 21 felé néztem és taktikai megbeszélésbe kezdtem vele.
- Vélemény? Összegezve annyit tudunk, hogy egy épületben vannak ha szerencsénk van akkor lesz jó rálátás és messziről kikapjuk őket ha nem akkor te betankolsz én pedig láthatatlanba kiszedem a másikat miközben te letereled őket és kiszeded az egyiket. Kezdésnek, hogy tetszik az elképzelés? Van jobb ötleted?


Tank008
Tank008
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 318
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Feb. 28.
Age : 29
Tartózkodási hely : Bp.

Karakteradatok
Főkarakter: Tank008
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

tank008-travian

Vissza az elejére Go down

Balszerencse fiai: Özönvíz, vagy mégse? - Page 4 Empty Re: Balszerencse fiai: Özönvíz, vagy mégse?

Témanyitás by Bishop Csüt. 25 Ápr. 2013, 22:32

Darius elkapja a vámpír fejét, kitépi a fogát majd elrakja a fejet. Ezután egy varázslatba kezd, érdeklődve figyelem mit is csinál pontosan, nem sok mágussal volt eddig dolgom, érdemes figyelni mit hogyan tesznek. Még a hasznomra válhat. A megidézett jelenetet, jóslatot, analitikusan nézem végig, a legkisebb részletre is figyelek, a helyre, a fényekre, tárgyakra, a három személyre és a felszerelésükre. Roppant érdekes az a szörny, valamint a nő is, ahogy kacagva a földre rogy, széttépi valami belülről, a véres lény, ami olyan mintha a hasában lévő újszülött tört volna ki, karmos kezével a pisztolyt megragadva pedig lelövi a nőt. Nem, ez nem volt ott, csak én láttam, de kellemes érzés fog el. Mikor Hitman elindul én is követem, fegyverem csövét futás közben felfelé szegezem, valamint biztosítom is a karabélyt, nehogy véletlenül lelőjek valakit. Követem a vezért, futok ahogy tudok, közben azért ügyelek nehogy elessek valamiben.
- Jó ötlet. De maradhatsz alapból távolabb is, én betörök, Hitman fedez. Te hátulról megfelelő szögből lelövöd az egyiket, velünk van a meglepetés ereje. Csak arra figyelj, nehogy barátot lőj le, extrém közel leszek hozzájuk, ebben biztos vagyok.
Ennyit teszek hozzá a taktikához. Most nincs idő átfogó hibátlan tervet alkotni, azonnal cselekedni kell mielőtt elfogy az idő. Akármilyen ára is legyen, meg kell akadályozni a célszemély halálát.
Bishop
Bishop
XMR bérenc

Hozzászólások száma : 3706
Hozzászólások régi : 195
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 14. szint - 40 kredit
Reputation : 72
Join date : 2011. Aug. 07.
Age : 28
Tartózkodási hely : ARMOR főépület

Karakteradatok
Főkarakter: Bishop
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, FSK, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

bisur13

Vissza az elejére Go down

Balszerencse fiai: Özönvíz, vagy mégse? - Page 4 Empty Re: Balszerencse fiai: Özönvíz, vagy mégse?

Témanyitás by Caedes Vas. 28 Ápr. 2013, 08:03

-Értem, akkor neked jó lesz.
Tetszett a láng Vira szemében, hogy mit tervez a lánnyal. Bár amikor beszélgettünk a lány elkezdet mocorogni, majd felkelni. Természetesen egyből meg próbált meg szökni, majd végül feladta, és ijedten tekintett ránk. Amikor vissza változott emberré közelebb hajoltam az üveghez.
-ez kérlek egy akvárium.
Kicsit hátrébb léptem, kinéztem az ablakokon, majd a szobában kezdtem mászkálni.
-na most mi legyen Vira?

_________________
Balszerencse fiai: Özönvíz, vagy mégse? - Page 4 Avangers_by_draghengfx-d3vy9rm
A halállal játszhatsz, fricskázhatod közelségét, ám ne feledd, mindig a halál győz.
                                         
CAEDES ~~ Kyle Collins
Caedes
Caedes
3. szint - 8 kredit

Hozzászólások száma : 192
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Feb. 08.
Age : 31
Tartózkodási hely : Debrecen

Karakteradatok
Főkarakter: Caedes
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

http://demos13.deviantart.com/

Vissza az elejére Go down

Balszerencse fiai: Özönvíz, vagy mégse? - Page 4 Empty Re: Balszerencse fiai: Özönvíz, vagy mégse?

Témanyitás by Laura Slyen Hétf. 29 Ápr. 2013, 20:32

Résztvevők: Rylot Ramirez, Tank, Keomola, Caedes
Idő: Március 17 .-e. Fél hét körül, teljes sötétségben.
Megjegyzés: Az erdő elég nagy ezért a csapatok nem találkozhatnak, hacsak én nem jelzem azt.
Jelentem, hogy ezentúl EGY SZÁLON futnak az események, legalábbis egy ideig.

Kis jellemzés a házról, csakhogy mindenkinek tiszta legyen.: Kis alapterületű faház, bent kb 4x5 m. Tele van akváriumokkal, többség állványokon, polcokon, melyekhez a Caedes mellett álló létra segítségével lehetne feljutni. A falban pedig egy kis 1x1m-es ablak van csak.
A ház a móló mellett van közvetlenül, így szilárd talajon áll. Az erdő szélétől kb 3-4 méterre van a ház, így a játékosok kiszúrhatják egymást.

~ Dokkok~
>Résztvevők: Tank, Rylot, Keomola, Caedes<
Kint:
A csapat ütemesen egyenletes tempóban halad, pontosabban fut a dokkok felé, miközben sorra körvonalazódnak a különböző taktikák a résztvevők fejében. Nemsokára meglátjátok az erdő szélét és a fák enyhe takarásában pedig meglátjátok a kis házat, amit a jóslatban is láthattatok.
Mikor közel értek Hitman egy fa mögé rejtőzik, ha (fiúk) követitek ezt a példát, akkor az ablakon kitekintő Caedes tekintette elkerül benneteket. De Keo, mivel megelőzte Hitmant tovább futott és Caedes így tökéletesen látta, miközben kitekintett az ablakon, ha a lány be is ugrik egy fa mögé, még látja, ahogy Caedes reflexből elhajol az ablaktól.
- Fiúk azt hiszem tervet kell váltani. Kiszúrtak minket.
Közli Hitman, aki látta, az ablakban feltűnő alakot.
Bent:
Caedes mikor kinéz az ablakon egy a ház felé futó lányt pillanthat meg. A következő pillanatban Will guggoló állásba áll és megpróbálja felemelni az akváriumot magáról, ami lassan emelkedik is. De mielőtt leemelhetné magáról, Vira ráteszi a lábát az akváriumra, mire azt a plussz súly miatt Will kénytelen leengedni.
- Nem szökünk. Nem szökünk.
Majd válaszol a kérdésedre.
- Hogy mi legyen? Kívánni fogunk. Ez a kis kölök úgyis ismeri a szabályt. A kiengedőnek, jár a 3 kívánság. Nem igaz Will?
- Csak ha a dzsinn beleegyezik.
Közli a rab nyersen, majd kérdőn néz Virára.
- Honnan tudod a nevem?... Vira? Nee!!!
Ismeri fel Virát a lány, eszébe jutnak a rémes emlékek, mindezek hatására eszeveszettül kezdi el ütni az üveget, remélve, hogy ha kitörni nem is, de eldönteni el tudja és akkor meg tud szökni.
Caedes, most rajtad áll, hogy a kinti lányt figyelembe veszed, vagy segítesz Virnak aki időközben ráült az akvárium tetejére, ami még így is erősen mozgott a nő kétségbeesett püffölései miatt. Meg is lep téged, hogy mit hozott ki Willből Vira.

_________________
Karik és multik: reneszánsz: Laura Slyen x-diák: Peter Calm NJK: Bakura Carter/Kyru,Gaia(Légió) VH:Vera Slyen, Vera Vi Slyen, Tamara Vera Slyen, AoA: 70 Bamf  Epic:(aktívan) RANDOM (KM)
- Balszerencse fiai: Özönvíz, vagy mégse? - Page 4 He__s_such_a_bad_boy_by_gxbevingurl1995-d48h3n9  Balszerencse fiai: Özönvíz, vagy mégse? - Page 4 5000_Thanks_by_Mallemagic Balszerencse fiai: Özönvíz, vagy mégse? - Page 4 Mudch0 Balszerencse fiai: Özönvíz, vagy mégse? - Page 4 Starcraft_2__kerrigan_by_ruthieee-d7c63ms Balszerencse fiai: Özönvíz, vagy mégse? - Page 4 Jubz_ID_Collab_by_Boneitis Balszerencse fiai: Özönvíz, vagy mégse? - Page 4 __0___0___by_valentinakallias-d37m72i
Laura Slyen
Laura Slyen
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 826
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Feb. 20.
Age : 29

Karakteradatok
Főkarakter: Kira Sign
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Balszerencse fiai: Özönvíz, vagy mégse? - Page 4 Empty Re: Balszerencse fiai: Özönvíz, vagy mégse?

Témanyitás by Caedes Kedd 30 Ápr. 2013, 15:20

-Baj van.
Vira felé tekintetem, majd az ablak mellé álltam, és elő vettem a pisztolyaimat.
-Van kint valaki, de nem hiszem, hogy egyedül lenne. Gyors tudjuk le a kívánságokat.
Majd a lányra tekintetem. Erő teljesen, dühvel a tekintetemben rá szóltam, de mikor rá szóltam hirtelen az igazi arcom tört elő, de nem mint maszk hanem mint egy sima arc.
-Hallgass már el, vagy letépem a karodat.
A szokásos katonai maszk helyet most szájam is volt, és elég nagy dühöt éreztem magamban, majd végül teljesen át alakultam.

Balszerencse fiai: Özönvíz, vagy mégse? - Page 4 Venom_by_kylecbastian-d3bpv2r
Balszerencse fiai: Özönvíz, vagy mégse? - Page 4 Venom_by_suspension99-d41tojm
Balszerencse fiai: Özönvíz, vagy mégse? - Page 4 78a23dfe1a343128839a52138efa6b94-d3b6jps

majd az egyik pisztolyomat a vállamból növesztett csápba tetem, és a szabadlábra pedig kardot növesztetem.
-Na mi legyen? Csinálhatjuk könnyen, vagy nehezen.

_________________
Balszerencse fiai: Özönvíz, vagy mégse? - Page 4 Avangers_by_draghengfx-d3vy9rm
A halállal játszhatsz, fricskázhatod közelségét, ám ne feledd, mindig a halál győz.
                                         
CAEDES ~~ Kyle Collins
Caedes
Caedes
3. szint - 8 kredit

Hozzászólások száma : 192
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Feb. 08.
Age : 31
Tartózkodási hely : Debrecen

Karakteradatok
Főkarakter: Caedes
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

http://demos13.deviantart.com/

Vissza az elejére Go down

Balszerencse fiai: Özönvíz, vagy mégse? - Page 4 Empty Re: Balszerencse fiai: Özönvíz, vagy mégse?

Témanyitás by Tank008 Szer. 01 Május 2013, 21:57

Az erdőbe szaladva miután megbeszéltük 21-el a tervet már csak azt vártuk, hogy a ház látótávba kerüljön és neki is kezdünk az akció végre hajtásának. Miközben ezt vártuk a fegyveremhez hátranyúltam és kicserél a tárban az első töltényt robbanó golyóra ügyelve arra, hogy töltény pontosan illeszkedjen a tárba és ne essek el míg a manővert csinálom. Hitman elért egy fát majd meghúzódott mögötte biztosra vettem őt követve, hogy kiszúrta a házat így lassítottam majd a fák árnyékában a borok takarását kihasználva a földre kúsztam miközben levettem a fegyveremet a hátamról és mesterlövész pózban elkezdtem célba venni az épületet. De mielőtt még becéloztam volna alig, hogy a földre kúsztam Keo már el is szaladt mellettünk majd kirohant a mólóra amint ezzel egy időben célba vettem az épületet láttam, hogy az ablakban álló személy elhajolt gyorsan az ablaktól. Minek után a lány méltatott vissza jönni és Hitman közölte az abszolút nyilván valót kitámasztottam a fegyveremet és már célba is vettem magamnak a házat.
- B Terv... Koe, Hitman, Ry azonnal támadjatok az erdő mentén végig csak az utolsó pillanatban amikor elfogy az erdő gyertek elő és mérjetek támadást 21 elöl hitman fedezi Keo te meg maradj mögöttük és segíts amiben tudsz! GYERÜNK!
Amint elindultak folytatom a célzást és látom az ablak szélén a mozgolódást mivel a ház már nem volt messze így megkezdhettem a tüzelést társaim bármelyik pillanatban elérhetik azt de előttük kell lőnöm az első lövést.
Célra tart majd elindítottam az első lövést az ellenfél felé reményeim szerint eltalálja a célpontot és eltalálja azt majd benne robban a töltény ha csak a fala találom el az is szép robbanást fog okozni a nekik egy meglepetés keretében.
Tank008
Tank008
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 318
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Feb. 28.
Age : 29
Tartózkodási hely : Bp.

Karakteradatok
Főkarakter: Tank008
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

tank008-travian

Vissza az elejére Go down

Balszerencse fiai: Özönvíz, vagy mégse? - Page 4 Empty Re: Balszerencse fiai: Özönvíz, vagy mégse?

Témanyitás by Bishop Csüt. 02 Május 2013, 22:44

Megérkezünk a célépülethez, a meglepetés erejét kihasználva pontos, gyors, és végzetes csapást mérhetnénk a két célszemélyre. Már minden terv szerint megy, mikor a civil résztvevő. Szánalmas. A fegyverem lejjebb emelem, hogy ne tűnjön fenyegetőnek, de ennek ellenére az arcába hajolok és úgy köpöm neki oda a szavakat.
- Ha még egyszer hátráltatsz te fürdőskurva élve megnyúzlak és felhúzlak az egyik nimfa ágára. Megértetted?
A B terv már készen áll, biccentek, hogy megértettem majd elindulok a fék között. Igyeekszem végig rejtésben haladni, hogy aházból ne vehessenek észre. Egyenesen az ajtó felé veszem az irányt, közben rögzítem, melyik oldalon van a célszemély, megvan. Az utolsó pillanatban előlépek egyenesen az ajtó vonalában. Várom a mesterlövész első lövését. Ha a lövés eldördül, vagy egy percnél tovább kell várnom élesítem a fegyverem, célzok, rögön meghúzom a ravaszt és nyomva is tartom. A ház azon részét sorozom amelyikben a célpontok vannak, azt a részt ahol feltehetőleg a túsz van meg sem közelítem a fegyver csövével. Ha kifogy a tár cserélek és folytatom tovább. Deszkáról deszkára fogom szétforgácsolni a házat, addig amíg nem marad belőle semmi, azután jöhet a többi. Valódi célom pedig az értelmetlen pusztítás helyett, hogy kizökkentsem a bentlévőket, lehetőséget adva ezzel a fogolynak a szökésre.
Bishop
Bishop
XMR bérenc

Hozzászólások száma : 3706
Hozzászólások régi : 195
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 14. szint - 40 kredit
Reputation : 72
Join date : 2011. Aug. 07.
Age : 28
Tartózkodási hely : ARMOR főépület

Karakteradatok
Főkarakter: Bishop
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, FSK, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

bisur13

Vissza az elejére Go down

Balszerencse fiai: Özönvíz, vagy mégse? - Page 4 Empty Re: Balszerencse fiai: Özönvíz, vagy mégse?

Témanyitás by Grazielle Montinje Hétf. 06 Május 2013, 13:12

Azonnal füstté válik, mikor a veszély felbukkan, legyen az hang, vagy látvány formájában és innentől kezdve végkimerülésig így is fog maradni. Eszközt keres, amivel harcolhat? hát hogyne.. lőjék le és mindenkinek jobb lesz. Most mit mondjon, sosem volt egy szerencsés alkat még azt se tudja hogy ki mögött vagy előtt fut, úgy látszik azt sem veszi észre ha elfogy előle az erdő, vagy hogy lehagy valakit. Ez van ezt kell szeretni, vagy megszokni. amennyit tesz azaz hogy koncentrál az ellenségre.. hátha balszerencsét hoz rájuk.

_________________
Balszerencse fiai: Özönvíz, vagy mégse? - Page 4 481673_499516200105495_1740269251_n
x-diák - Velvet Gummer
Grazielle Montinje
Grazielle Montinje
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 92
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Mar. 04.

Karakteradatok
Főkarakter: Grazielle Montinje
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Balszerencse fiai: Özönvíz, vagy mégse? - Page 4 Empty Re: Balszerencse fiai: Özönvíz, vagy mégse?

Témanyitás by Laura Slyen Kedd 07 Május 2013, 09:49

Résztvevők: Rylot Ramirez, Tank, Keomola, Caedes
Idő: Március 17 .-e. Fél hét körül, teljes sötétségben.
Megjegyzés: Az erdő elég nagy ezért a csapatok nem találkozhatnak, hacsak én nem jelzem azt.
Jelentem, hogy ezentúl EGY SZÁLON futnak az események, legalábbis egy ideig.

Kis jellemzés a házról, csakhogy mindenkinek tiszta legyen.: Kis alapterületű faház, bent kb 4x5 m. Tele van akváriumokkal, többség állványokon, polcokon, melyekhez a Caedes mellett álló létra segítségével lehetne feljutni. A falban pedig egy kis 1x1m-es ablak van csak.
A ház a móló mellett van közvetlenül, így szilárd talajon áll. Az erdő szélétől kb 3-4 méterre van a ház, így a játékosok kiszúrhatják egymást.

Célszerű lenne a másiknak írt lépéseket is olvasni mostantól.

~ Dokkok~
>Résztvevők: Tank, Rylot, Keomola, Caedes<
Mikor Rylot ráförmed Keora a lány ijedtében füstté válik(ahogy írta), mivel eléggé érezte a veszély közelségét, de ez nem tűnt valami jó ötletnek, mivel a 3. füst alakban töltött másodperc után a lány visszaváltozik és szédül, az ájulás határán áll. Túlerőltette magát, így már nemcsak hogy füstté változni nem tud egy jó ideig, de még a saját lábán is alig állna meg.
Hitman követi a tervet és előremegy a lányhoz, aki leleplezte őket. Felkapja lányt, majd a fák takarásában elindul a megfelelő irányba.
- Hagyd már abba a pattogást!
Mikor eléggé messze kerültetek Hitman leteszi Keot az egyik bokor takarásába, eléggé nagy sunggal. Így kissé fáj a hátad mikor földet érsz.
- Maradj itt és ne mozdulj!
Mondja Hitman már ingerülten. Majd elindult Ry után, hogy fedezze, nem voltak túl messze egymástól így a terv kivitelezhető volt, mikor kiértetek az erdő legszélére már csak azt látjátok,hogy Tank tölténye a falba csapódik és szép kis lyukat ütött rajta.
Tank mivel a lény nem jött vissza az ablakhoz ezért a falat lövöd ki, amit pontosan el is találsz. A fal berobban.
Eközben Bent:
- Azt elfelejtettem mondani, hogy az altató egy ideig erőteljes hangulatváltozásokat okoz.
Jegyzi meg Vira az akváriumon ülve.
Mikor Caedes közölte a nővel, hogy látott kint valakit, az idegesen néz rá.
- Hogy micsoda?
Tudakolja, majd mikor átváltozol azt rezzenéstelen arccal nézi. Nem úgy mint Will aki időközben leállt az ütlegeléssel és félelemmel a tekintetében bámul rád, szinte teljesen lefagyott.
Az utolsó kérdésedre nem válaszol, elvére esélye sincs rá, mert ebben a pillanatban mellettetek berobban a fal és csúnya sérüléseket szerzel Caedes, amit a regenerációd nem tud még rögtön gyógyítani. A hátadon több helyen is égési sebeket kaptál, a válladon lévő csápot szintén eltalálták így az a földre esett. Biztos lehetsz benne, hoigy a hátadból egyhamar nem fogsz tudni csápokat növeszteni. Virának nagyobb baja nem lett néhány karcoláson kívül, mert a robbanást szinte teljesen te fogtad fel.
A falban egy jó méter átmérőjű lyuk tátong, ami elől tanácsos lenne eltűnnöd.
- Azok a rohadékok. Őrizd a túszt, vagy gyere ki harcolni!
Mindenkinek:
Hangzik Vira felszólítása mielőtt füstté válik és kiszáll a méretes lyukon keresztül.
A nő nem is teketóriázik. Füst alakban kezdd el harcolni veletek. először Rylotot és Hitmant szúrja ki, és néhány tűzgolyót kezdd el felétek dobálni, amit a füst állagű kezeiből dobált felétek. A nő nem volt emberi alakban, mert nem volt szilárd a teste, de füstfelhő helyett, most füstemberként állt előttetek.
1-1 lángcsóvát dobott felétek, ami kiütötte a kezetekből a fegyvert. Majd tovább sorozott tovább felétek. Hitman kiugrott a védelmet adó fája mögül, ami lángra kapott és hangos sikítás zaja törte meg a csendet. A fa megremegett és emberi alakot öltött.
Balszerencse fiai: Özönvíz, vagy mégse? - Page 4 Images?q=tbn:ANd9GcRBuIP_xkKHHROxYDBm6WSyQ9PFL-QHDK8UuQExwiKajV5EnEFw
Egy kislányt pillanthattok meg, akinek lángra kapott a ruhája. A kicsi elfut a mólóig, majd beugrik a vízbe. Így a lángokat sikerül kioldania. majd kimászik a vízből, kéregszerűre keményíti a bőrét, majd elordítja magát, mire az móló enyhén remegni kezd Vira füstlábai, Ry és Hitman talpa alatt (hiába ők nem álltak ott közvetlenül). A következő pillanatban egy köbméteres darab föld szakad ki a mólóról és látjátok, ahogy az Virára zúdul, bár nem sokat ér a füsttel szemben.
Ha jobban figyeltek láthattátok,hogy a kőtömeg végig követte a kislány kézmozgásának irányát. Most láthattátok mire képesek még a nimfák, ha igazán dühösek.
Tank, megdöbbenthetnek a látottak, de ha Virát lőnéd, akkor a nőn a töltényeid átsuhannak.
Vira a történtekre még idegesebb lesz és a kislány felé kezdd néhány tűzgolyót dobálni, aki viszont legugol és egy kis kőfalat emel maga elé, így tűz már nem éri el.
HItman pedig kihasználva, hogy Vira nem figyel megindul oldalról a ház felé, hogy kihozza a túszt.
Mostantól harc hivatalosan is megkezdődött.

//Szeretném, ha caedes írna (keo is írhat) először, mert jó lenne ha eldöntené, hogy a túszt őrzi, vagy kimegy harcolni.De aki Virát támadná az írhat előbb, ha van ötlete hogy tudná sebesíteni a nőt.//
Jó harcolást mindenkinek. Very Happy
Körváltást szeretném, ha egy hét múlva megtehetném. Vagy előbb. Smile

_________________
Karik és multik: reneszánsz: Laura Slyen x-diák: Peter Calm NJK: Bakura Carter/Kyru,Gaia(Légió) VH:Vera Slyen, Vera Vi Slyen, Tamara Vera Slyen, AoA: 70 Bamf  Epic:(aktívan) RANDOM (KM)
- Balszerencse fiai: Özönvíz, vagy mégse? - Page 4 He__s_such_a_bad_boy_by_gxbevingurl1995-d48h3n9  Balszerencse fiai: Özönvíz, vagy mégse? - Page 4 5000_Thanks_by_Mallemagic Balszerencse fiai: Özönvíz, vagy mégse? - Page 4 Mudch0 Balszerencse fiai: Özönvíz, vagy mégse? - Page 4 Starcraft_2__kerrigan_by_ruthieee-d7c63ms Balszerencse fiai: Özönvíz, vagy mégse? - Page 4 Jubz_ID_Collab_by_Boneitis Balszerencse fiai: Özönvíz, vagy mégse? - Page 4 __0___0___by_valentinakallias-d37m72i
Laura Slyen
Laura Slyen
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 826
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Feb. 20.
Age : 29

Karakteradatok
Főkarakter: Kira Sign
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Balszerencse fiai: Özönvíz, vagy mégse? - Page 4 Empty Re: Balszerencse fiai: Özönvíz, vagy mégse?

Témanyitás by Caedes Szer. 08 Május 2013, 08:43

Vira felé fordultam, az információkkal. Idegesen kérdezte, hogy jól láttam e, erre ránk, vagy is rám robbant a fal. A hátam súlyosan meg éget, a csápokat elvesztetem amiket növesztetem. Egyik percben még Virával és a lánnyal szemben álltam, utána az akváriumra dőlve vérző, éget háttal voltam.
-Francba.
Az éget sérülésekre igyekeztem kristály réteget növeszteni, mert legalább 50 óra lenne amíg meg gyógyul, mert elégé lassan akart gyógyulni a sebem. De sajnos nem minden sérülésre tudtam kristálythuzni csak a legkomolyabbakra.
-Rendben őrzöm a lányt. Amíg nem leszek jobban, utána megyek segíteni. De most szolok Vira, ha nem tudom meg védeni akkor inkább megölöm.
Majd a lány felé fordultam, kicsit közelebb hajoltam, és oda súgtam neki:
-Hallod életben maradsz ha meg mented New Yorkot, meg gyógyítod Virát, és nekem az evolúciómat a legvégső szintjére emeled. Na mit szólsz, három kívánság, ebből kettő elég önzetlen, nem? És, máris szabad vagy.
Mikor legközelebb kinéztem azt láttam, hogy Vira már egy kis nimfával is harcol. Elő vettem két pisztolyomat, és az akvárium mögött álltam le, hogy legyen időm rendeb jönni valamennyire. Amikor kinéztem, láttam egy csillogó boling golyót mozogni, először azt hittem, hogy a sérülés miatt képzelődök, de inkább elkezdtem felé tüzelni.

Balszerencse fiai: Özönvíz, vagy mégse? - Page 4 Venom_symbiote_hd_wallpaper_by_tommospidey-d624hnu

_________________
Balszerencse fiai: Özönvíz, vagy mégse? - Page 4 Avangers_by_draghengfx-d3vy9rm
A halállal játszhatsz, fricskázhatod közelségét, ám ne feledd, mindig a halál győz.
                                         
CAEDES ~~ Kyle Collins
Caedes
Caedes
3. szint - 8 kredit

Hozzászólások száma : 192
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Feb. 08.
Age : 31
Tartózkodási hely : Debrecen

Karakteradatok
Főkarakter: Caedes
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

http://demos13.deviantart.com/

Vissza az elejére Go down

Balszerencse fiai: Özönvíz, vagy mégse? - Page 4 Empty Re: Balszerencse fiai: Özönvíz, vagy mégse?

Témanyitás by Grazielle Montinje Szer. 08 Május 2013, 08:57

Ledobva marad ott és nem mozdul. Vajon elég ha gondol az ellenségre és akkor is balszerencsét fog hozni rájuk.. hát minden esetre egy próbát megér. Ezét csukott szemmel a fák takarásába, a fűcsomó mögé bújva, a földet magára kaparva, hogy semmi esetre se látszódjon ki, de közben vigyáz, hogy egy nimfának, vagy erdei tündérnek se lépjen a csápjára, vagy bolygassa meg a környezetét, közben figyel a hátuk mögé, hogy nem jönnek-e a vámpírok a gonosz varázslók, közben pásztázza az eget nem lepi-e meg őket valami az égből. Amúgy elvan és koncentrál, lassan mindenre ami él és mozog, kivéve azokra akik nem akarják Keot megölni.

_________________
Balszerencse fiai: Özönvíz, vagy mégse? - Page 4 481673_499516200105495_1740269251_n
x-diák - Velvet Gummer
Grazielle Montinje
Grazielle Montinje
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 92
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Mar. 04.

Karakteradatok
Főkarakter: Grazielle Montinje
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Balszerencse fiai: Özönvíz, vagy mégse? - Page 4 Empty Re: Balszerencse fiai: Özönvíz, vagy mégse?

Témanyitás by Tank008 Szer. 08 Május 2013, 10:57

A töltény sikeresen talált és csinált egy szép lyukat a házon minek hatására láthatóvá vált a túsz börtöne. Kapok is az alkalmon kiveszem a tárat és a 4 robbanó töltény tetejére pakolok 1 simát majd gyorsan vissza teszem azt és kibiztosítva az akvárium sarkát kezdem célozni majd rögtön tüzelek is, hogy a túsz szabad lehessen. Ezt követően nem várok az eredményre rögtön kibiztosítom ismét a fegyvert de ezúttal már robbanó töltényt kerül a fegyver csövébe.
~ Kérem a hulla jelöltettek előjönni.
Ezt kigondolva valami füst szállt ki az ablakon és elkezdett tűz golyókkal dobálózni Hitman felé. Egy gyerek kezd el harcolni a lebegő füst ellen amely tüzet okád.
~ Mi van ?! Kezdem nem vágni mi a tököm folyik ott...
Nem érdekelt a füst szerű lény azt próbáltam nézni, hogy a túsz kiszabadult e ha a házban látok célpontot rálövök ha nem akkor a ház oldalára csinálok még egy lyukat de mindenféle képen lövöldözésbe kezdek.

Tank008
Tank008
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 318
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Feb. 28.
Age : 29
Tartózkodási hely : Bp.

Karakteradatok
Főkarakter: Tank008
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

tank008-travian

Vissza az elejére Go down

Balszerencse fiai: Özönvíz, vagy mégse? - Page 4 Empty Re: Balszerencse fiai: Özönvíz, vagy mégse?

Témanyitás by Bishop Szer. 08 Május 2013, 22:10

A ház falából darabok robbannak ki, már látszik, hogy egy sebesült fekete lény és egy nő van bent, a nő rögtön füstté válik, szószerint gomolygó alakba támad ránk, tűzcsóvákat hajítva felém. A fegyveremmel védem a támadást, ennek következtében kiesik a kezemből. De nem csak én kapok lángokat, a mellettem lévő nimfa is meggyullad, mire visszaváltozik eredeti alakjában és felveszi a harcot a mágikus lénnyel. Remek. Tiszta őrület. És az őrület az jó. Rögtön a fegyveremhez sietek, ma már kétszer is kiesett a kezemből, hiba, egy vékony lánccal azonnal a mellkasomon lévő mellényhez erősítem, ha még egyszer elejtem akkor nem esik a földre. Amint a fegyverem visszaszereztem rögtön elindulok a ház felé.
- Tank fedezz, bemegyek.
Elindulok a ház felé, egy olyan útvonalon ami a harcoló mágikus lények háta mögött vezet, fedezékről fedezékre haladok, gyorsan, figyelve minden irányba, bárhonnan érkezhet támadás, ugrással, vetődéssel, hasravágással igyekszem kitérni még időben. Amint elértem a házat a fekete rémséget veszem célkeresztbe. De egyelőre nem tüzelek, van még néhány másodpercem.
- Engedjék el a túszt. New York megmenekül és mindenki sértetlenül elmehet. Nem olyan rossz alku. Vagy mind meghaltok a kataklizmában amit a lány halála okoz. Könnyű választás.
Bishop
Bishop
XMR bérenc

Hozzászólások száma : 3706
Hozzászólások régi : 195
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 14. szint - 40 kredit
Reputation : 72
Join date : 2011. Aug. 07.
Age : 28
Tartózkodási hely : ARMOR főépület

Karakteradatok
Főkarakter: Bishop
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, FSK, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

bisur13

Vissza az elejére Go down

Balszerencse fiai: Özönvíz, vagy mégse? - Page 4 Empty Re: Balszerencse fiai: Özönvíz, vagy mégse?

Témanyitás by Laura Slyen Csüt. 09 Május 2013, 18:21

Résztvevők: Rylot Ramirez, Tank, Keomola, Caedes
Idő: Március 17 .-e. Este 3/4 7, teljes sötétségben.
Megjegyzés: Az erdő elég nagy ezért a csapatok nem találkozhatnak, hacsak én nem jelzem azt.
Jelentem, hogy ezentúl EGY SZÁLON futnak az események, legalábbis egy ideig.

Kis jellemzés a házról, csakhogy mindenkinek tiszta legyen.: Kis alapterületű faház, bent kb 4x5 m. Tele van akváriumokkal, többség állványokon, polcokon, melyekhez a Caedes mellett álló létra segítségével lehetne feljutni. A falban pedig egy kis 1x1m-es ablak van csak.
A ház a móló mellett van közvetlenül, így szilárd talajon áll. Az erdő szélétől kb 3-4 méterre van a ház, így a játékosok kiszúrhatják egymást.

Célszerű lenne a másiknak írt lépéseket is olvasni mostantól.

~ Dokkok~
>Résztvevők: Tank, Rylot, Keomola, Caedes<
Az események rapid tempóban történnek.
Keo, semmi különöset nem észlelsz. Nem látsz felétek sem vámpírt sem pedig varázslót rohanni. Az égen felhők vannak, de nem esik az eső, csak a szokásos borult idő, ami a város nagy része felett is mindig jelen volt. Ha tovább tekintesz, láthatod, hogy a víz fölött, azonban az égbolt teljesen tiszta.
A rejtekhelyeden érzed, hogy lassan visszatér beléd az erő, de ködalakot még nem tudnál felvenni, mert túl kimerült vagy hozzá, de azt érzed, hogy képes lennél balszerencsét hozni az ellenség fejére és nem is sejted, milyen igazad van.
Caedes, mikor ráesel az üvegre, annak üvege megreped, de csak egy kicsit, így a rab még nem tud kiszökni. A mondatodra a lány összrezzen, majd füstté válik a búra alatt a kívánságaira pedig ideje se lenne felelni. Ha az akvárium mögé mész, ott képes vagy a súlyosabb sérüléseidre kristályt húzni. Majd megkezded a tüzelést Hitmanre, aki kiszúrja, hogy felé lősz. A töltény a férfi feje felé tart. Már elkönyveled magadban halottnak a fickót, mikor valami váratlan történik. (megint aktiválta a képességét) Az látod, hogy a töltény, a férfi szája felé tart és valószínűleg átlyukasztja majd annak a fejét. de nem így lett az utolsó pillanatban Hitman összezárja a száját és a golyó megáll a fogai közt. Elégedett mosollyal néz feléd, hogy ól láthasd a töltényt, amit a fogai között szorított, majd kiköpte azt és megindult feléd, bár messzebb volt még.
Rylot,simán fel tudod venni a fegyvert, majd megindulsz a házon tátongó lyuk felé, olyan útvonalon, bár nincs a móló szélén sokminden, ami mögé rejtőzhetnél. A hangod eljut Tankhoz, de nemcsak hozzá. Vira mikor meghallja a kiáltásod, feléd fordul és tüzel is, most az életedet köszönheted Keonak, ugyanis rálépsz egy döglött hallra és azon elcsúszol és hasra esel, ha ez nem lett volna, akkor most valószínű pecsenyére sültél volna, mert egy méretesebb tűzgolyót kaptál volna be. ha feltápászkodsz akkor az oldalad kissé fáj az eséstől, de mégis hálás lehetsz érte. Bemenni a házba nincs időd, mert olyan hangot hallasz mikor törik az üveg. te döntesz, hogy ezek után is bemész -e.
Vira már támadna is tovább, de a kis nimfa újabb földlövedékekkel vonja el a figyelmét.
- Már nagyon elegem van belőled és a fajtádból.
Mondja Vira mérges, de légies hangon, majd a kislányt sorozza tovább tűzgolyóival, mit az ő földpáncélja, már egyre kevésbé bír.
Tank, a töltényt kicseréled, célra tartasz és lősz. Láthatod, hogy a sima töltény telibe találja az akváriumot, ami mögött már csak egy füstfelhőt látsz, aminek meg sem kottyan a lövedék. a füst kiszállingózik ki a üvegen, majd a házból, a lövedék ütötte lyukon. Ha tovább mennél a ház felé Ry, akkor pont előtted egy méterre szállingózna ki a felhő.
Tank mikor látja, hogy eltalálta az üveget és a túsz kezd rajta keresztül kiszállni, újratölti a fegyverét robbanó tölténnyel és újra lő.
Ezúttal a ház egyik tartógerendáját találja el, amit majdnem teljesen át is ütött, majd lángra kapott. Hangos recsegés ropogás hallatszik, a házban lévő állványok pedig erőteljesen inognak.
Caedes Tudod, hogyha nem tűnsz el onnan másodperceken belül, akkor a gerenda megadja magát és az összes akvárium ami eddig feletted volt, megindul feléd.
Hitman odamegy Ryhoz és elhúzza onnan ,mert sejti, hogy nemcsak az állványokat tartja az a gerenda, hanem a házat is, amelyhez veszélyesen közel álltak.

//Körváltást szeretném, ha egy hét múlva megtehetném. Vagy előbb. //

_________________
Karik és multik: reneszánsz: Laura Slyen x-diák: Peter Calm NJK: Bakura Carter/Kyru,Gaia(Légió) VH:Vera Slyen, Vera Vi Slyen, Tamara Vera Slyen, AoA: 70 Bamf  Epic:(aktívan) RANDOM (KM)
- Balszerencse fiai: Özönvíz, vagy mégse? - Page 4 He__s_such_a_bad_boy_by_gxbevingurl1995-d48h3n9  Balszerencse fiai: Özönvíz, vagy mégse? - Page 4 5000_Thanks_by_Mallemagic Balszerencse fiai: Özönvíz, vagy mégse? - Page 4 Mudch0 Balszerencse fiai: Özönvíz, vagy mégse? - Page 4 Starcraft_2__kerrigan_by_ruthieee-d7c63ms Balszerencse fiai: Özönvíz, vagy mégse? - Page 4 Jubz_ID_Collab_by_Boneitis Balszerencse fiai: Özönvíz, vagy mégse? - Page 4 __0___0___by_valentinakallias-d37m72i
Laura Slyen
Laura Slyen
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 826
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Feb. 20.
Age : 29

Karakteradatok
Főkarakter: Kira Sign
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Balszerencse fiai: Özönvíz, vagy mégse? - Page 4 Empty Re: Balszerencse fiai: Özönvíz, vagy mégse?

Témanyitás by Bishop Csüt. 09 Május 2013, 21:28

Magamhoz csatolom fegyverem majd megindulok a ház felé, a füstlény ismét támad, éppen kitérésre készülnék de semmi szükség rá, egyszerűen egy halon megcsúszok és pofára esek, különös pedig figyeltem a lábam elé, hát persze egy balszerencsét hozó dzsin volt. Morgolódva szedem magam össze és megyek a ház közelébe, de már nincs rám szükség, az egész recsegni ropogni és mindjárt dőlni kezd. Hitman elkezd hátrafelé húzni, én magamtól is távolodok semmi szükség erre. Amint biztos távolságba kerülök keresek egy jó fedezéket, kidőlt fát, roncsot romot, bármit ami mögé tudok bújni és távol van a füstlénytől. Ki kell valamit találni ellene, ami nem lesz könnyű de még sikerülhet.
- Hitman! Hozz létre a képeségeddel egy erős szívó szerkezetet, porszívó is lehet, csak legyen erős. Ha kell változtass át valamit. Meg van mivel foglyuk legyőzni ezt a nyomorultat.
Nem tudom, hogy sikerülhet-e neki vagy, hogy a képessége lehetővé teszi-e de jelenleg nincs sok más lehetőség, abból kell taktikázni amink van ellene, a semmiből. Közben figyelem mind a házat mind a füstlényt, ha kell fedező tüzet nyújtok Tanknak.
Bishop
Bishop
XMR bérenc

Hozzászólások száma : 3706
Hozzászólások régi : 195
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 14. szint - 40 kredit
Reputation : 72
Join date : 2011. Aug. 07.
Age : 28
Tartózkodási hely : ARMOR főépület

Karakteradatok
Főkarakter: Bishop
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, FSK, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

bisur13

Vissza az elejére Go down

Balszerencse fiai: Özönvíz, vagy mégse? - Page 4 Empty Re: Balszerencse fiai: Özönvíz, vagy mégse?

Témanyitás by Tank008 Csüt. 09 Május 2013, 22:35

Az első talált a túsz szabad.
~ Banzáj!
Ezzel a gondolat menettel megkezdtem rommá lőni a házat de az első lövés után az szemmel láthatóan megroppant és össze fog dőlni. Semmi értelmét nem láttam lőni ha csak nem jön elő belőle valami nem füst szerű lény akit célba vehetnék. Ha a célpontunk akit kiszabadítottunk nem csinál valami azzal a lebegő tűz felhővel igen nagy gondba kerülhetünk pillanatokon belül.
~ A töltények biztos átmennek rajta fölöslegesen meg nem fogom pazarolni azokat.
Opciók hiányában voltam nem tanultuk meg a katonaságnál hogyan kell felhőt ölni vagy ha igen akkor arról az óráról hiányoztam ... A fegyverbe betöltöttem az újabb robbanó töltényt majd vártam hátha feltűnik valaki a ház környékén.
Próbáltam az egész házat lefedezni és közben néztem a tengert meg az eget hátha ihletet kapok, hogy mit kellene kezdeni a felhővel vagy ha véletlenül újabb ellenségbe futnánk.
Tank008
Tank008
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 318
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Feb. 28.
Age : 29
Tartózkodási hely : Bp.

Karakteradatok
Főkarakter: Tank008
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

tank008-travian

Vissza az elejére Go down

Balszerencse fiai: Özönvíz, vagy mégse? - Page 4 Empty Re: Balszerencse fiai: Özönvíz, vagy mégse?

Témanyitás by Grazielle Montinje Pént. 10 Május 2013, 08:29

Az első gondolat egy éppen felépülni kezdő lénytől az hogy ásítson, majd ezek után az ötletek egész rohama kezdi megrohanni, de ebből valószínűleg csak párat fog megvalósítani, minthogy például hasra fordul. Lapos kúszásban egy centimétert arrébb araszol a bokrok takarásában és kiles, hogy mégis mi folyik odakint. Nem igazán szimpatikus neki az a tűzgolyót lövöldöző füstfelhő, főleg hogy egy olyan lényre is lő, akinek a fajtája már megmentette az életét. Fogalma sincs hogy kell valakire koncentrálni és azt se tudja hogy eddig balszerencsehozó képessége valakinek szerencsét hozott, így egyszerűen elkezdi nézni a füstfelhőt és rosszabbnál rosszabb dolgokat képzel bele. Megtámadja egy raj darázs, nem veszi észre a kimerültséget és hirtelen visszaváltozik, elfelejti hogy kell megtartani a füstöt, visszapattan rá a tűzlabda és felforrósítva a füstöt fájdalmat okoz neki... és egyéb teljesen ilyen és ehhez hasonló..

_________________
Balszerencse fiai: Özönvíz, vagy mégse? - Page 4 481673_499516200105495_1740269251_n
x-diák - Velvet Gummer
Grazielle Montinje
Grazielle Montinje
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 92
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Mar. 04.

Karakteradatok
Főkarakter: Grazielle Montinje
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Balszerencse fiai: Özönvíz, vagy mégse? - Page 4 Empty Re: Balszerencse fiai: Özönvíz, vagy mégse?

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

4 / 6 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.