Random

6 / 18 oldal Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 12 ... 18  Next

Go down

Random - Page 6 Empty Re: Random

Témanyitás by Laura Slyen Hétf. 23 Szept. 2013, 21:15

Helyszín: Dofren városa
Résztvevő: Matenna Horris(Auritia)

//Ugye te sem gondoltad komolyan, hogy ilyen könnyen és hamar ereklyéhez engedlek jutni. Laughing Főleg, hogy eleve az egyik legtáposabb fajt húztad ki. Very Happy//
A furl=http://th09.deviantart.net/fs71/PRE/i/2011/294/9/b/ruggedly_handsome_by_ph1sch-d4dgxfn.jpg]férfi[/url] után rohansz aki észreveszi, hogy követed de még nem áll meg hanem kicsit messzebb az egyik elhagyatott mellékutcába csal téged, feltéve, ha még mindig követed. A hely tele van árnyékkal, de nem ez az egyetlen dolog ami feltűnik, a csávó derekán öv helyett ugyanúgy lánc lóg, mint rajtad.
- Kis szellemlovas nem a legjobb ötlet pokol tüzét szabadítani egy angyalra, főleg nem arra aki rajtad segít. Olyan vagy mint egy gyerek, aki azt hiszi, hogy a tekintetével képes ölni, pedig ez nem ilyen egyszerű.
Mondja, miközben a legkisebb jelét sem mutatja annak, hogy fél tőled sőt még a nagyképűséget is látod a szemében.

Helyszín: Danu falu mélyén, Kitti házában
Résztvevő: Aanal Nathrakh(Zield)

Bakura értetlenül néz, mikor közlöd, hogy a nevedet sem tudod, átérzed a helyzetét egy idegentől te is furcsállanád a hasonló bemutatkozást.
A szabadkozásodra pedig csak legyint.
- Ugyan már, hamar helyrejön. Néhány vágásba még nem halok bele.
Mondja, majd megérinti a liánt a falon, mire látod, hogy a kezén a sebek lassan összehúzódnak, majd eltűnnek teljesen. Nem tartott ez a folyamat tovább mint fél perc, de számodra mégis meglepő volt.
Kitti engedi, hogy jó reggelt puszival köszöntsd, láthatóan nem zavarja az öccse jelenléte.
Bakura kissé idegesen vakarja a tarkóját, majd mikor véget ér a csókotok, ismét megszólal.
- Bocs ha megzavartam valamit, de sajnos rossz hírekkel jövök. A vérfarkasok tegnap este betörtek a faluba, eddig tartott náluk a béke, fél évig. Nos a lényeg az, hogy több ember is megsérült a harcban és a sebeiket össze kéne varrni, mert ők nem tudják magukat olyan gyorsan regenerálni. Na ennyi lenne amiért beugrottam, nekem rendbe kell hoznom a védőfalat, mert a dögök szó szerint átrágták, karmolták magukat a faluba. Ha a barátodnak van kedve segíteni, akkor szívesen látnám a javításnál.

_________________
Karik és multik: reneszánsz: Laura Slyen x-diák: Peter Calm NJK: Bakura Carter/Kyru,Gaia(Légió) VH:Vera Slyen, Vera Vi Slyen, Tamara Vera Slyen, AoA: 70 Bamf  Epic:(aktívan) RANDOM (KM)
- Random - Page 6 He__s_such_a_bad_boy_by_gxbevingurl1995-d48h3n9  Random - Page 6 5000_Thanks_by_Mallemagic Random - Page 6 Mudch0 Random - Page 6 Starcraft_2__kerrigan_by_ruthieee-d7c63ms Random - Page 6 Jubz_ID_Collab_by_Boneitis Random - Page 6 __0___0___by_valentinakallias-d37m72i
Laura Slyen
Laura Slyen
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 826
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Feb. 20.
Age : 29

Karakteradatok
Főkarakter: Kira Sign
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Random - Page 6 Empty Re: Random

Témanyitás by Sarah Hétf. 23 Szept. 2013, 21:53

Kissé forog velem a világ, ahogyan szépen lassan magamhoz térek valahol egy kocsmában, ezt képes vagyok leszűrni a hangokból, de... Fogalmam sincs, hogy hol... Most pedig, hogy így lassanként az agyam egyre jobban kezd funkcionálni és fokozatosan felpörögnek a képzeletbeli motorok, az is eléggé hamar egyértelművé válik, hogy arról sincs fogalmam, hogy jómagam ki vagyok, ami aggasztó. Egy nagyobb sóhajjal emelem fel a fejem, majd pedig hosszas szemdörzsölgetéssel törlöm ki a fáradtság nagyobb részét és az összegyűlt, úgymond természetes könnyeket a szememből, hogy lássak is valamit. Minden bizonnyal egy bárszéken ülök és nincsenek mások a közelemben, ez pedig így tökéletesen rendben is van, nincs kedvem most mások társaságához, bár mehetnékem van, magam sem tudom, hogy hová de mozognom kéne, ám ahogyan megpróbálok leszállni a székről realizálom, hogy nem széken vagyok, hanem állok, ami már magában furcsa, mert valahogy szokatlan magasságból látom a világot, plusz kopogást is hallok, ami arra ösztönöz, hogy lenézzek és elkerekedett szemekkel nézzek végig a... Ló... Felemen... Ami felettébb kellemetlen és hirtelen inkább szégyenlősebben takargatnám magam, de aztán rá kell döbbennem, hogy erre sincs mód és valószínűleg senki sem látja a legérzékenyebb részemet... Remélem legalább is mert ez esetben jelenleg nem tudok mit tenni, de szereznem kell majd valami... Állj, mi? A pultosra nézek és eltűnik az arcomról a meglepettség, legalább is leplezem.
- Nem tudom... Hogy mi történik, nem rémlik hogy... Ilyen lennék. - Nézek magamra aggodalmasan kissé, talán valaki szórakozik velem? erről lehet szó?... Nem, valóságosnak érződik, de vajon tudok lépkedni? Megpróbálok pár lépést tenni hátrafelé, majd pedig előre, remélem hogy menni fog és nem csuklok le a padlóra... Mindenesetre is a második megszólalásomnál már a hangomban is leplezem az aggodalmat.
- Mióta vagyok itt és hogyan kerültem ide? - A kérdések talán kissé nyersre sikerülnek, de közben legalább intek egyet a kezemmel, hogy jöhet még egy kör, amíg az emberek békén hagynak addig rendben vagyok és talán most segítene hirtelen tisztábban gondolkodni, bármennyire is mondják hogy az alkohol tompít, egy kis mennyiségben segít, igaz lehet nem kéne, de... Az alfelem egy lóé... Erre kell valami hogy értelmesen felfoghassam és kellő módon lereagálhassam.

_________________
Reneszánsz: Sarah Storm + Jane és Fox, Mr. Smiley
VH: David Ethan, James Richards
Outsiders: Sarah Storm, Katherine Blackwood
x-diák: Gulyás Csilla
Sarah
Sarah
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1524
Hozzászólások régi : 149
Korábbi szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Aktuális szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Random - Page 6 Empty Re: Random

Témanyitás by Dr. Zield Jones Kedd 24 Szept. 2013, 02:44

Jól bemutatkoztam Kitti öccsének. Most biztos nem érti, milyen félnótást engedett az ágyába a tesója. Megpróbálom menteni a helyzetet:
- Annyit már tudunk, hogy a vízesésen estem le, azért szállt el minden a fejemből. Jó, mi?
Az ám, jó... Fogalma se lehet, milyen ez, ahogy nekem se volt előtte. De ebben sem lehetek biztos. A gyógyító trükkje nagyon bejön. Megfogja az indákat a falon és összehúzódik a sebe. Lehet, hogy Kitti így fürdött le tegnap este? Kivonta a vizet a falból? Imádom a nimfákat, egyre jobban.
A leányzó nem zavartatja magát, csókkal indul a nap. Bakura egy kicsit furán érzi magát közben. Vakarózik, mint aki nem tudja hova tenni a jelenetet vagy nem tud mit kezdeni magával. Aztán megszólal és nem túl rózsás a helyzet. Az a nagy dög, amit tegnap láttunk, a barátaival nekiment a falunak és be is tudtak törni. Szóval ezért tud Kitti emberi bőrt is varrni. Ilyen támadások után szokott gyakorolni. Na, szegények.
- Persze, segítek én. Tegnap is láttunk egy ilyet, de szerencsére az egyedül volt. Kittikém, utána még nézzek neked valami jóbőrű jószágot?

_________________
Reneszánsz:
Dr. Zield Jones és az állatok
Hanna Jones-Rider
Theodor Jones
Kam Flyrthibate - Töltés
Waynoka
Szürke Eminenciás
Charles Dialin

Kree jövő:
Dr. Zield Jones

Végtelen Háború:
Kék Lovag
Charles Dialin - Oszlató
Evangeline Gordon - Crystal Panther
Dr. Zield Jones
Dr. Zield Jones
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1185
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Apr. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: dr. Zield Jones
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Random - Page 6 Empty Re: Random

Témanyitás by Auaritia Kedd 24 Szept. 2013, 18:01


Matenna Horris


Követem a férfit ,aki láthatóan észrevesz engem és egy árnyékos elhagyatott helyre visz. Itt megáll, közben megnézem ki és micsoda? Látom az övet a derekán, elég érdekes. És rákezdi:

- Kis szellemlovas nem a legjobb ötlet pokol tüzét szabadítani egy angyalra, főleg nem arra aki rajtad segít. Olyan vagy mint egy gyerek, aki azt hiszi, hogy a tekintetével képes ölni, pedig ez nem ilyen egyszerű.

-Háháháhá, ajajajjjj....Csak nem egy bölcselő? Hááhá (gúnyos nevetés)
És mégis ki vagy te KICSI barátom? Te bizonyára különb vagy?
Gyerek? Én gyerek? És te akkor ki vagy? Bölcs és felnőtt, sőt ezek szerint öreg....apóka?(nevetek rajta)
Szánalmas.....azt hittem segítesz , majd valamit ,de látom inkább pökhendi és nagy arcú vagy. Áh...hisz ott lóg az öv a derekadon, ugyanúgy mint nekem vagy tévednék?Nem hiszem.....És ha már a gyilkolásnál tartunk, képzeld eddig remekül bevált, tudod nem minden ember angyal......És a szemem ölni képes és a tiéd is akár elfogadod akár nem.
-És hogyha úgyis ilyen nagy szavakat mondasz, neked hogyhogy nem sikerült még megváltani a lelked? Pedig te nem vagy GYEREK...(tovább nevetek rajta)
Na de most komolyan, segítesz vagy továbbá is rébuszokban beszélsz apókám?
És akkor itt sem vagyok...

_________________
Theresa Stone------Vetlanda------Colona Walding------Vara Vallis------Iris Demargon------Amazon------Wilda Huang --Esther Lake
Auaritia
Auaritia
5. szint - 12 kredit

Hozzászólások száma : 378
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Aug. 23.

Karakteradatok
Főkarakter: Auaritia
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Random - Page 6 Empty Re: Random

Témanyitás by Laura Slyen Kedd 24 Szept. 2013, 19:25

Helyszín: Dofren városa
Résztvevő: Matenna Horris(Auritia)

Végighallgatja az ércélődésedet, majd ő is gúnyos kacajt hallat.
- Ahhoz képest, hogy segítségre szorulsz eléggé nagy a szád. Ha el akarsz menni felőlem aztán. nekem 8, hogy egy angyal visszaküld -e a pokolra vagy sem. De akkor már nem fog komaként köszönteni az ördög.
Kuncog, mert tudja, hogy úgysem fogod otthagyni, elvégre kitől tudhatnál meg többet egy szellemlovasról, ha nem tőle. Ha elmész nem áll az utadba, ellenben ha maradsz akkor folytatja.
- Ami pedig a gyilkolászást illeti beleestél a fajtánk legnagyobb hibájába, azt hiszed mindenki meghalt akinek a szemébe néztél? Gondolom miután felordítottak az áldozataid te ott hagytad őket meghalni. Pedig az átlagember csak ordít pár percig míg a pokol tüze emészti a lelkét, de aztán megtisztul és tiszta lélekkel tovább áll. Míg a velejéig romlottakat a kín juttatja a halálba és küldi a pokolra. ha tudni akarod n miért nem kaptam vissza a lelkem, a válasz ez. Túl sok ember lelkét tisztítottam meg, ahhoz képest, hogy mennyit öltem.
Válaszolja nyerjen, majd még hozzátesz valamit az előbbiekhez.
- És egy jó tanács, ne nyilvánosan próbálj tevékenykedni, különben a parasztok majd jönnek utánad vasvillával.
Kis csönd után ismét megszólal.
- Amúgy mit akarsz még tudni?

Helyszín: Danu falu mélyén, Kitti házában
Résztvevő: Aanal Nathrakh(Zield)

A vízeséses kijelentésedre már több értelemet látsz megjelenni a férfi arcán.
- Akkor nem is csodálkozom, nem sokan élnek túl egy vízesésről való lezúgást.
Mondja, még mielőtt megcsókolod a nővérét. A segítőkészségedet pedig Bakura és Kitti is örömmel veszik. Kitti pedig a kérdésedre elmosolyodik, mielőtt válaszol.
- Ha állatbőr és nem farkasból van, akkor persze.
Mosolyog majd ad még egy puszit, majd elindul lefelé a lépcsőn, mielőtt te mehetnél utána, Bakura előtted befordul, talán félti a nővérét, ezt tudod csak leszűrni a gesztusból.
A házból kiérve Bakura az ajtóra teszi a kezét, mire az indák ismét ellepik az ajtófélfát. Kitti feléd fordul és csak egy apró megjegyzést tesz a zárra.
- Mellesleg a zárat csak a család tagjai tudják kinyitni, hiába akarna nimfa betörni ide, a nővények is élnek és felismerik kit is engedhetnek be.
Mondja, majd egy búcsúpuszit ad a szádra, Bakurának pedig az arcára.
- Sziasztok fiúk, majd még jövök, csak még össze kell varrnom pár embert. Jó munkát.
Mondja mielőtt lelép, így egyedül maradsz Bakurával.
- Akkor induljunk. Az a városfal nem készül el magától.
Mondja, majd megindul előtted, ha követed egy fél perc csönd után a srác ismét megszólal.
- Ha szabad megtudnom, pontosan hol is találkoztál a nővéremmel?
Teszi fel a kérdést és látod rajta, hogy tényleg érdekli a válasz és nemcsak udvariasságból kezdett beszélgetést.

Helyszín: Kanox városa(Keleti sivatag)
Résztvevő: Anastasia Brightmore(Sarah)

//Nyugi nem látszik Laughing //
A pultos felnevet, mikor azt mondod, hogy valaki szórakozik veled és te nem is vagy kentaur.
- Haha, hát ez jó. pár órája is kentaúrként jöttél be, szóval tuti nem a fogadómban lettél az.
A kérdéseidre hamar választ is ad, miközben újratölti az előtted lévő poharat.
- Pár órája érkeztél ide a saját négy lábadon, néhány kentaur haveroddal együtt, akik Anastasia-nak szólítottak. Az utóbbit csak azért mondtam, mert kinézem belőled, hogy még a neved se jut eszedbe. Haha.
Mondja nevetve, majd a derekadon lévő kis tarisznyára mutat.
Szerintem nézd meg a táskád tartalmát, mielőtt megint nagyon belefeledkezel a piába, mert a végén nem lesz kereted fizetni és akkor mosogathatsz.

_________________
Karik és multik: reneszánsz: Laura Slyen x-diák: Peter Calm NJK: Bakura Carter/Kyru,Gaia(Légió) VH:Vera Slyen, Vera Vi Slyen, Tamara Vera Slyen, AoA: 70 Bamf  Epic:(aktívan) RANDOM (KM)
- Random - Page 6 He__s_such_a_bad_boy_by_gxbevingurl1995-d48h3n9  Random - Page 6 5000_Thanks_by_Mallemagic Random - Page 6 Mudch0 Random - Page 6 Starcraft_2__kerrigan_by_ruthieee-d7c63ms Random - Page 6 Jubz_ID_Collab_by_Boneitis Random - Page 6 __0___0___by_valentinakallias-d37m72i
Laura Slyen
Laura Slyen
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 826
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Feb. 20.
Age : 29

Karakteradatok
Főkarakter: Kira Sign
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Random - Page 6 Empty Re: Random

Témanyitás by Endline Kedd 24 Szept. 2013, 20:21

A barlang falának dőlve lassan ébredezek: - Mmmmm... a fejem. - morgom halkan és már reflex szerűen nyitom a vodkás üveget
és húzom meg. Egy pár korty után viszont gyorsan be is csukom az üveget ugyanis ekkorra jut el az agyamig, hogy elég rendesen másnapos
vagyok és nem kéne még ráinni legalábbis egy kis ideig. ~Nem kéne most még inni majd ha elmúlt a fejfájás, mennyi idő lehet az
egy talán két óra...
-Egyáltalán hol vagyok és várjunk csak mi is a nevem? Áh biztos csak a másnaposság majd elmúlik.
Hmm mi ez itt?
és a tarisznyához nyúlok majd kinyitom és átkutatom miután végeztem fogom a vodkás üveget és beleteszem a tarisznyába
és visszaveszem a vállamra ezután a barlang falát támasztva elindulok a barlang kijárata felé, hogy kint is körbenézzek.

_________________
What they find could be the Endline!
Endline
Endline
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 21
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. May. 08.
Age : 27
Tartózkodási hely : New York

Theredeath

Vissza az elejére Go down

Random - Page 6 Empty Re: Random

Témanyitás by Bishop Kedd 24 Szept. 2013, 22:08

A hajó felé repülök és elragadom az első áldozatom, aki meglepetésemre egy nő, egy kalóznő, először még nem foglalkozom vele, csak elengedem, ekkor történik a második váratlan fordulat, a nő utánam repül. Főnix alakban, a következő manővernél már másik hat is csatlakozik hozzá. Egy idieig még megpróbálok nagy ívekben manőverezni, hogy minél több időt nyerhessek magamnak.
~ Jobbak nálam, gyorsabbak nálam és többen vannak, egyetlen esélyem, ha közvetlen közel érek és a fizikai erőmet, illetve karmaim használom fel.
Következő fordulatnál horizontális irányból átváltok vertikálisba és nyíl egyenesen elkezdek az ég felé repülni, ameddig csak tudok, nem érnek túl közel a főnixek vagy nem ér támadás. Ha már elég magasan vagyok akkor hirtelen átváltok zuhanórepülésbe és karmaim előre szegezve próbálom elkapni az egyik nőt. A sebességgel és lendülettel együtt szinte átszakítani a testét, vagy súlyos sérüléseket okozni neki és magammal rántani a mélybe. Jó pár méterrel a víz felett emelkedik csak fel újból. Természetesen ha támadás ér megpróbálok manőverezéssel kitérni.

_________________
Reneszánsz: Bishop, Shepherd, Liza, Lev Hudson (Légió), Tony Price VH: Andrew Ramirez, Such, Un Nefer Ramirez Ulti: Andrew Ramirez Egyéb: Andrew Ramirez Little SW: Such Tavres, Vlimtron Xreldacho
Bishop
Bishop
XMR bérenc

Hozzászólások száma : 3706
Hozzászólások régi : 195
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 14. szint - 40 kredit
Reputation : 72
Join date : 2011. Aug. 07.
Age : 28
Tartózkodási hely : ARMOR főépület

Karakteradatok
Főkarakter: Bishop
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, FSK, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

bisur13

Vissza az elejére Go down

Random - Page 6 Empty Re: Random

Témanyitás by Sarah Szer. 25 Szept. 2013, 06:17

Beszél, talán kissé túl sokat, nekem pedig dacolnom kell az érzéssel, hogy legszívesebben bemosnék neki egyet, de ez még ráér egyenlőre. Állítja, hogy így érkeztem ide... A tény hallatán lényegében már az egész beszélgetés elején rákönyökölök a pultra és az egyik kezemmel kissé gondterhesen dörzsölöm meg a szemeimet. Nem igazán tudok elgondolkodni azon, hogy mi történhetett, egyenlőre az egyetlen amit tehetek az-az, hogy hiszek ennek az alaknak, bár nagyon nem tetszik, de... Mi mást tehetnék ebben a helyzetben? Mindenesetre is ad egy jó tanácsot, szóval belenézek a táskámba és ha van benne elegendő pénz, akkor fizetem az italt, majd pedig ugyan így könyökölve fogyasztom is azt ami vélhetőleg sör... Amennyiben nincs rá pénzem, nos akkor kénytelen vagyok mégiscsak félre tolni, bármennyire is jól esne ez most jelen helyzetben, nem mintha segítene bármit is, de legalább lenne valami amibe kicsit belefojthatnám az idegességemet és nemértésemet, nos, az idegességemet mindenképpen, mert továbbra is nehezemre esik elhinni ezt az egészet, de nem álmodok, akkor már felkeltem volna... Vagy álmodok? Megcsípem egyszer magam, de nem, nem álmodok.
- Azok a bizonyos haverjaim, merre mentek? - Kérdem még egyenlőre türelmesen, ha pedig normálisan ad választ akkor lényegében megpróbálok távozni, már ha nem állít meg valami miatt vagy nem akar még valamit, bár az első pár lépés talán nehéz lehet, de van egy olyan érzésem, hogy ha valóban... Ez vagyok, akkor talán ösztönösen jönni fog, hogy miként is kell használni a lő felemet.

_________________
Reneszánsz: Sarah Storm + Jane és Fox, Mr. Smiley
VH: David Ethan, James Richards
Outsiders: Sarah Storm, Katherine Blackwood
x-diák: Gulyás Csilla
Sarah
Sarah
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1524
Hozzászólások régi : 149
Korábbi szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Aktuális szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Random - Page 6 Empty Re: Random

Témanyitás by Dr. Zield Jones Szer. 25 Szept. 2013, 12:57

Kittinek nem kell farkasbőr. Úgy látszik, tényleg azt torolják meg a farkasemberek. Mindegy, akkor majd valamit levágok neki. Egész jó biznisz lehet még ebből. Az én kis drágám elindul lefelé a lépcsőn. Nekem meg eszembe jut, hogy milyen érdekes ez, ami történt. Elfelejtettem az egész életemet, aztán megismertem őt és szinte el is feledkeztem arról, hogy mennyi mindent nem tudok még magamról. Mert mellett jól megvagyok, még úgy is, hogy nemtom ki vagyok. Bakura elém vág. Asszem, még mindig nem bízik bennem. Meg is értem. Ki bízna olyanban, aki azt se tudja magáról, hogy kicsoda? Például Kitti, ő bízik bennem, de ez más. A magyarázatára csak ennyit mondok elmosolyodva:
- Jól van na, hát még mindig új nekem ez a sok nimfatrükk.
Mikor elbúcsúzik tőlem, sóvárogva nézek utána. Aztán az öccse már sürget is, hogy menjünk a dolgunkra. Megyek is, hiszen jobb dolgom nincs. Kitti családjának pedig szívesen segítek. Kivéve azt az átkozott kalóz nővérét. Bakura már kíváncsiskodik is, hogy hogy kerültem én ide.
- A vízesést valahogy túléltem és ott ébredtem fel. Aztán eljöttem az erődbe és bőrárust kerestem. Megtámadott egy párduc, arról nyúztam le. Így találtam meg Kittit, aki segített, többet is, mint vártam volna. Fantasztikus csaj a nővéred, hallod-e?
Ha megérkezünk a falhoz, megnézem, mit tudok segíteni és ha megmondják, akkor már csinálom is.

_________________
Reneszánsz:
Dr. Zield Jones és az állatok
Hanna Jones-Rider
Theodor Jones
Kam Flyrthibate - Töltés
Waynoka
Szürke Eminenciás
Charles Dialin

Kree jövő:
Dr. Zield Jones

Végtelen Háború:
Kék Lovag
Charles Dialin - Oszlató
Evangeline Gordon - Crystal Panther
Dr. Zield Jones
Dr. Zield Jones
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1185
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Apr. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: dr. Zield Jones
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Random - Page 6 Empty Re: Random

Témanyitás by Tyler Szer. 25 Szept. 2013, 17:28

-Szóval Carl...Carl Morrow....hát cseppet sem hangzik ismerősnek....-
Morgom a fa tövében ahová letettem magam, nem bírva tovább, nah meg pihenés és kutakodás címén. Egyáltalán nem hangzik a név ismerősnek, de nyilván így hívnak. Ha feltételezzük, hogy enyém ez a napló. Gyorsan átlapozom, és az utolsó bejegyzést olvasom el.
-Nimfa Dóra...ez meg ki a fene lehet...-
Morgom, egy térkép is van, nah meg némi arany. Találkozóm volt vele, még hozzá ma. Megvakarom a fejem, persze hogy erre sem emlékszek, de ha vissza akarom kapni a memóriámat, talán jobb lesz ha találkozok vele. Gondosan visszarakom a táskába cuccokat, majd tanulmányozom a térképet, hogy nagyjából tudjam merre is kell menni erre a találkozóra.
Elrakom a térképet is, majd óvatosan, de alaposan átmozgatom magam, hogy valamennyire felmelegedjek. Körbe pillantok és elindulok a megfelelőnek tűnő irányba a térkép alapján. Talán ha kiérek valami síkabb, és nem hóviharos területre akkor esetleg megpróbálok repülni, gyorsabban haladnék, persze ha menne a repülés. Bár semmire nem emlékszek, azért ezek a titkok, ki lehetek, miért van szárnyam, kivel is volt találkozóm és persze miért, ad egy kisebb energia löketet, és szinte már vidáman vágok neki az útnak.


tnak.
Tyler
Tyler
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1026
Hozzászólások régi : 1774
Korábbi szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 67
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Tyler Jackson
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Random - Page 6 Empty Re: Random

Témanyitás by Auaritia Szer. 25 Szept. 2013, 17:41


Matenna Horris

- Ahhoz képest, hogy segítségre szorulsz eléggé nagy a szád. Ha el akarsz menni felőlem aztán. nekem 8, hogy egy angyal visszaküld -e a pokolra vagy sem. De akkor már nem fog komaként köszönteni az ördög

Minél többet hallgatom ezt a fickót annál szimpatikusabb lesz, nem tudom vannak emberek ,akiknek megfog a személyiségük, ő ilyen, de a nagy arcából még mindig elegem van. Bár ő is tudjs, rá vagyok szorulva....franc

- Ami pedig a gyilkozáslást illeti beleestél a fajtánk legnagyobb hibájába, azt hiszed mindenki meghalt akinek a szemébe néztél? Gondolom miután felordítottak az áldozataid te ott hagytad őket meghalni. Pedig az átlagember csak ordít pár percig míg a pokol tüze emészti a lelkét, de aztán megtisztul és tiszta lélekkel tovább áll. Míg a velejéig romlottakat a kín juttatja a halálba és küldi a pokolra.Ha tudni akarod n miért nem kaptam vissza a lelkem, a válasz ez. Túl sok ember lelkét tisztítottam meg, ahhoz képest, hogy mennyit öltem.

Érdekes amiket mond.Bárcsak emlékeznék valamire, akkor vagy megerősíteni vagy legalább megcáfolni tudnám. Milyen kis hivatást tűzött ki magának a szerencsétlen, megtisztítja az embereket, ki ő valami tisztítótűz?

-Azt ne mond ,hogy élvezed és úgymond azt hiszed majd ezért a mennybe kerülsz? Ugyan hapsikám, te is tudod, ezeknek soha sincs jó végük,de kövess engem, legalább az ördög legyen a cimborád, ha már az övé a lelked...

- És egy jó tanács, ne nyilvánosan próbálj tevékenykedni, különben a parasztok majd jönnek utánad vasvillával.

Ebben igaza van, tényleg nem kellett volna, de hát az az izé, az kellett nekem, ki tudhatta , hogy az egy szutykos kis angyal?

Kis csönd után ismét megszólal öreg barátom.

- Amúgy mit akarsz még tudni?

- Hát ami azt illeti, ennyit beszéltünk de még be sem mutatkoztunk. Én egyenlőre csak a nevem tudom, Matenna vagyok.Te egyébként ki vagy? A segítség pedig, nos hát , felébredtem a sivatag közepén és nem emlékszem semmire a múltamból,de az angyal mutatott azzal az izével a nyakában emlékeket, és a legközelebbi emlékem egy kalózhajó....Nem tudod merre indulhatnék?Kit keressek?

_________________
Theresa Stone------Vetlanda------Colona Walding------Vara Vallis------Iris Demargon------Amazon------Wilda Huang --Esther Lake
Auaritia
Auaritia
5. szint - 12 kredit

Hozzászólások száma : 378
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Aug. 23.

Karakteradatok
Főkarakter: Auaritia
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Random - Page 6 Empty Re: Random

Témanyitás by Laura Slyen Csüt. 26 Szept. 2013, 22:47

Helyszín: Dofren városa
Résztvevő: Matenna Horris(Auritia)
//kalózhajó nem volt az emlékedben, csak pár kalóz//
Mikor arra buzdítod, hogy inkább legyen démoni mint te, kissé rosszallóan megrázza a fejét.
- Az ördög csak kihasznál minket és ezt te is tudod. Addig tart csak a komájának, míg szüksége van rád, aztán mikor neked lenne szükséged rá, otthagy a pácban.
Mondja a férfi és ha jobban megfigyeled akkor észreveheted, hogy a férfi szemében az érzelmek csak úgy kavarognak. Mintha valami tapasztalata is lenne ezzel kapcsolatban
miután a fejedre olvasta a nyilvánosan megjelenéses hibát még egy apró megjegyzést tesz.
- Csak egy tipp 4 fajra nem hat a tüzes tekinteted. A fajtársaidra, mivel nekünk nincs saját lelkünk, a zombikalózokra, mert azoknak az átkuk miatt nincs igazából lelkük, a démonokra, és az angyalokra, mint az imént tapasztaltad. De a többieket nem védi meg semmi a tekintetedtől, ha rád néznek.
Miután bemutatkozol és elregéled a mai nap eseményeit, ő is bemutatkozik.
- Üdv Matenna, az én nevem Anthony Draco. A kalózokat akarod megkeresni? Észnél vagy? Szerintem hatalmas mázlid volt, hogyha túlélted a velük való találkozást. Néhány kalózcsapat ugyanis tudja, hogy mi is hallhatóak vagyunk bár kissé nehezebben mint az emberek. Bocs, hogy nem mondom el hogyan, de kinézem belőled, hogy miután az orrodra kötöm kinyírsz.
Mondja a férfi, bizalmatlanságát jelezve, és beszéd közben végig rajtad tartotta a szemét, lehet nem akarthátat fordítani neked.

Helyszín: Danu falu mélyén, Kitti házában
Résztvevő: Aanal Nathrakh(Zield)

- Alapól bőrárust kerestél, vagy csak az után, hogy kinyírtad a párducot?
Kérdi, mivel nem érti, mi okból keresnél bőrárust, míg nincsen a birtokodban bőr.
- Tudom, Kitti híres a segítőkészségéről. Bár eddig még nem hozott senkit sem az otthonába, mármint olyan alakot aki hozzád hasonlóan segítségre szorult. Valamiért nagyon bír téged.
Mondja miközben folyamatosan sétál melletted. Egy jó 10 perces séta után meg is érkeztek oda ahol a fal megsérült. Egy kétméteres gödröt pillantottál meg a fal egyik részén, melybe széttörve be voltak esve a fal részét képező masszív farönkök. Épphogy csak kilátszódtak a lyukból. A falat ha jobban megfigyeled több 2m magas fatörzs tartotta. Olyan közel egymáshoz, hogy még egy légy sem fért volna át köztük. Szinte egymáshoz voltak simulva a fatönkök, melyek stabilan a földbe voltak állítva.
A lyuk felett ha átnézel két férfit látsz meg, akik a földön tartják a kezüket, és a kezük mellett lévő kis fák a szokásosnál gyorsabban nőnek. Bár nem hiper gyorsan, de azért emberi szemmel is láthatóan, hogy másodpercek alatt centiket nőnek a kis facsemeték. Bakura átugorja a két és fél méter átmérőjű és két méter mély lyukat majd odasétál a két nimfához.
- Miben segíthetünk?
Kérdi, mire az egyik ránéz és arra kér titeket, hogy először is szedjétek ki a törmeléket a lyukból. Erre Bakura visszasétál a lyuk széléhez és hozzád szól.
- Ki kell szednünk a törmeléket a lyukból. Segítsek átjönni, vagy egyedül is átugrod?
Kérdi a srác és ha kell segítség, akkor az ujjaiból indákat növeszt és szó szerint átemel a luk felett, ha pedig nem kell, akkor arrébb áll, hogy ne legyen útban az ugrásodnál.

Helyszín: Kanox városa(Keleti sivatag)
Résztvevő: Anastasia Brightmore(Sarah)

Ha belenézel a táskádba találsz benne 25 aranyat, melyből 5-öt máris kifizetsz a számlára. De nemcsak pénz volt a tarisznyádban, találsz benne még egy térképet(kaland elejeit), egy iránytűt, és egy bicskát.
A férfi meg is válaszolja a kérdésed, miután visszaadta neked a visszajárót, 1 ezüstöt.
- Észak felé indultak.
Mondja, majd ha megindulsz kifele, akkor azt először kissé bátortalanul teszed, de aztán ösztönösen sikerül irányítani a ló feled. Miután kilépsz a kocsmából megpillantod a holdvilágot. Az utcák kihaltak nem látsz senkit. legalábbis egy ideig, mert aztán meglátsz egy kerti széket, melyen egy alak ült. A feje előre volt hajolva és kalap takarta az arcát, láthattad rajta, hogy eddig aludt, de amint meghallja a patáid kopogását felemeli a fejét és rád emeli a tekintetét. Az alak tőled messze van, ezért nem láthatod az arcát, de az feltűnt, hogy most téged figyel.

Helyszín: Északi erdők(farkasok területe)
Résztvevő: Carl Morrow(Tyler)

//Bocs, hogy ilyen rövid, de a reagálásodtól függ, hogy folytatódnak a cselekmények.//
Ahogy megindulsz az erdőben, egyszer csak morgást hallasz a melletted lévő bokorból. A Morgásból ítélve pedig nem kis dög lapulhatott a bokorban.

Helyszín: Valahol északnyugaton.
Résztvevő: Nikolai Belinski(Endline)

Ahogy kilépnél a barlangból, a lábad nem éri a talajt, mivel szó szerint leléptél a hegy széléről. vagy jó 20 métert zuhansz, már majdnem földet érsz, mikor hirtelen, előre kezdesz el zuhanni/repülni egészen hosszan, mire felfogod, hogy már repülsz, akkor már egy kiszáradt fa ágkoronájában találod magad fennakadva. Kisebb nagyobb karcolásokkal megúszva az esetet.

_________________
Karik és multik: reneszánsz: Laura Slyen x-diák: Peter Calm NJK: Bakura Carter/Kyru,Gaia(Légió) VH:Vera Slyen, Vera Vi Slyen, Tamara Vera Slyen, AoA: 70 Bamf  Epic:(aktívan) RANDOM (KM)
- Random - Page 6 He__s_such_a_bad_boy_by_gxbevingurl1995-d48h3n9  Random - Page 6 5000_Thanks_by_Mallemagic Random - Page 6 Mudch0 Random - Page 6 Starcraft_2__kerrigan_by_ruthieee-d7c63ms Random - Page 6 Jubz_ID_Collab_by_Boneitis Random - Page 6 __0___0___by_valentinakallias-d37m72i
Laura Slyen
Laura Slyen
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 826
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Feb. 20.
Age : 29

Karakteradatok
Főkarakter: Kira Sign
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Random - Page 6 Empty Re: Random

Témanyitás by Dr. Zield Jones Pént. 27 Szept. 2013, 14:06

Megint nem érti. Megint bizonyítom, hogy félnótás vagyok. Na jó, egy kicsit össze kell szednem magam, hogy töviről hegyire mindent elmagyarázzak egy idegen fülnek.
- Hát igazából csak akartam valami helyet, ahol emberek élnek. Aztán tök véletlenül jött a párduc és meg tudtam nyúzni. Mikor megtaláltam az erődöt, gondoltam, hogy eladom a bőrt és veszek valami kaját, mert pokolian éhes voltam. Hát így találtam rá Kittire.
Az öcsike aszongya, nem gyakori az, hogy Kitti hazahoz valakit, akit pátyolgatni kell. Hát ez most megbizsergette a kis lelkemet. Kijelölt figyelmet kaptam a csajtól és tényleg bír engem. Egy elégedett mosollyal nyugtázom Bakura szavait.

Még egy kicsit megyünk, aztán már látom is a falat. Jó erős, úgyhogy a farkaskomák is jó erőben lehettek, ha beb...ták. Mi az a gödör ott? Bejöttek és lyukat ástak? Tényleg, sokkal egyszerűbb lett volna aláásni az egészet. De lehet, hogy ezek nem valami észkombájn lények. Nameg a nimfák oda növesztenek földet meg fát, ahova akarnak, úgyhogy végképp nem értem, mi van. Mindegy, toldozunk-foldozunk.

Két ember már növeszti is a fákat. Most látom először az erejük korlátait. Ekkora bazi nagy fákat csak lassan tudnak megcsinálni. Akkor ki kell szedni a gödörbe dobált maradékot és valahogy odarakni, hogy haladjunk. Szerintem. De nem szólok bele, ők tudják, hogy akarják. Bakura úgy átugorja a gödröt, mintha csak egy kis tócsa lenne. Hát én nem leszek ilyen bátor. Ha felszúródok egy karóra, az k...ra fog fájni, aztán Kitti varrhat engem is...

- Inkább segíts, nem biztos, hogy át tudnám ugrani.
Ha átemel az indáival, akkor fentről is emgnézem a helyet. Fura dolog ez, de talán ilyeneket csináltam a hajón is. Nemtom, másztam-e árbócra, de ha igen, akkor még kötélen is lenghettem. A végén még itt is be fog ugrani valami és megint alakítok egy nagyot, hogy még dilinyósabbnak nézzen... Ha nincs gond, kakor viszont megfogok olyan darabokat, amiket ki tudok emelni és elkezdem azokat kifelé húzni.
- Nem tudsz növeszteni valami kiemelő szerkezetet? Ez a nimfaerő nagyon tetszik egyébként.

_________________
Reneszánsz:
Dr. Zield Jones és az állatok
Hanna Jones-Rider
Theodor Jones
Kam Flyrthibate - Töltés
Waynoka
Szürke Eminenciás
Charles Dialin

Kree jövő:
Dr. Zield Jones

Végtelen Háború:
Kék Lovag
Charles Dialin - Oszlató
Evangeline Gordon - Crystal Panther
Dr. Zield Jones
Dr. Zield Jones
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1185
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Apr. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: dr. Zield Jones
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Random - Page 6 Empty Re: Random

Témanyitás by Sarah Pént. 27 Szept. 2013, 14:16

Nos, végül is szép számban van nálam pénz, amiből fizetek is és átveszem a visszajárót, természetesen, majd pedig jobban szemügyre veszem a többi felszerelésemet, egy térkép, amit tervezek átvizsgálni, csak még egyenlőre nem most, de igencsak a közeljövőben, egy iránytű és egy bicska, rendben van eléggé... Jó? Talán valamiféle kalandor vagyok? Megkapom a válaszomat s azután nézem át a sör mellett a térképet... Amit elnézve nem csodálnám, ha valóban kalandor lennék, eléggé szeretném megnézni ezeket a helyeket, igaz nem vagyok benne biztos, hogy hol is lehetek. Távozok végül, bár eleinte kissé bizonytalanul, de térképpel a kezemben végül összeszedve magam és viszonylag normálisan lépkedve kilépek a kocsmából, majd pedig az első dolgom, hogy alaposan körbenézek, hogy a térképen belőhessem, hogy melyik régióban lehetek, amint pedig ez megvan, az iránytűhöz nyúlok és azon lesem meg, hogy észak merre húzódik. Természetesen feltűnik a széken ücsörgő alak, aki egyáltalán nem bizalomgerjesztő, főleg nem így este, szóval ha nem szükséges akkor inkább nem megyek az irányába, azonban ha arra van észak, akkor kénytelen leszek, mert muszáj lesz elindulni és nem állhatok itt örökké. Ha szükséges akkor némán elsétálok előtte, vagy mellette, természetesnek tűnő hidegséggel és egy eléggé bizalmatlan, kissé csúnya nézéssel az arcomon, nem tudom, hogy miért pont így, de valahogy ez jön ösztönösen, nem igazán bízok az alakban, amúgy sem bíznék, semmi okom nincs rá de talán túlságosan is negatívan tekintek rá, talán, aztán remélhetőleg nem próbál majd egy kést vágni az oldalamba és pörköltet főzni belőlem, furcsa ebbe belegondolni és egyáltalán nem kellemes, szóval igen, némán figyelem ha arra vezet az utam, ha nem akkor pedig megúsztam a helyzetet.

_________________
Reneszánsz: Sarah Storm + Jane és Fox, Mr. Smiley
VH: David Ethan, James Richards
Outsiders: Sarah Storm, Katherine Blackwood
x-diák: Gulyás Csilla
Sarah
Sarah
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1524
Hozzászólások régi : 149
Korábbi szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Aktuális szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Random - Page 6 Empty Re: Random

Témanyitás by Tyler Pént. 27 Szept. 2013, 19:12

Már-már tényleg vidáman és tettre készen sétálok az erdőben, annak dacára, hogy az előbb még eléggé féltem, hogy halálra fagyok vagy a szél alaposan elbánik velem. Próbálom nem erőltetni a memóriám, így inkább erre a találkozóra gondolok, az előttem álló kalandra.
Apropó kaland....megtorpanok, ahogy meghallom a morgást, méghozzá közel hozzám, közelebb mint szeretném. 
Elég nagy lehet ez az állat, vagy bármi is legyen. Azt teszem ami először az eszembe jut, óvatosan, lépésről-lépésre próbálok hátrálni. Lehet, hogy a területére tévedtem vagy ilyesmi. 
Egyenlőre valahogy megpróbálok elhátrálni, kikerülni, ha nekem támadna, nos felveszem a nyúl cipőt, mást nem igen tehetek, bár még el repülhetek, de azt nem kockáztatnám meg, hisz nem biztos, hogy menne.
Tyler
Tyler
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1026
Hozzászólások régi : 1774
Korábbi szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 67
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Tyler Jackson
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Random - Page 6 Empty Re: Random

Témanyitás by Laura Slyen Pént. 27 Szept. 2013, 21:10

Helyszín: Danu falu
Résztvevő: Aanal Nathrakh(Zield)

A magyarázatodra bólint.
- Így már világosabb a történet.
Mondja, majd töretlen sétál tovább. Majd mikor kell akkor átemel a lyuk felett. Mikor letesz maga mellett tűnik csak fel, hogy ahhoz képest, hogy csak 17-18 évesek néznéd és vékonyabb nálad, egész nagy erő szorult a srácba. nem kapsz semmilyen látomást, így nem kell hülyét csinálnod magadból.
A szerkezettel kapcsolatos kérdésedre először kissé furcsán néz, majd mielőtt nekiállna kiemelni az első rögöt, a táskájába nyúl és egy nagy karika alakú dolgot vesz elő. Amely ha jobban megnézed, kezdetleges emelőcsigára hasonlít.
- Szerkezetet nem tudok növeszteni, istenek nem vagyunk, csak növényeke, de néha besegít a fizika.
Mondja, majd az ujjait indákká növeszti, majd a karikát a lyuk mellett álló fák egy masszívabb ágára húzza. Majd a kezét az egyik fára, mire egy inda tekeredik le róla. Amelyet Bakura átdob a két karika fölött, az inda végét pedig a kezedbe nyomja.
- Ezt tartsd meg egy kicsit.
Mondja, majd az inda ujjaival megragadja a feje felett egy méterre lévő ágat, majd azt kihasználva leereszkedik a törmelék közé. Az indát amit átdobott pedig ráköti az egyik nagyobb farönkre, majd visszahúzza magát melléd.
Megfogja az indát amit te is fogsz.
- Háromra húzzuk. 1...2...3.
Mondja, és elkezdi húzni az indát, amit vélhetőleg te is húzol.

Helyszín: Kanox városa(Keleti sivatag)
Résztvevő: Anastasia Brightmore(Sarah)

Sajnálatodra az alak pont északra van tőled, így el kell menned előtte. A hideg tekintetedre, csak épphogy megemeli a kalapját, majd visszarakja a fejére, így az arcát még nem láthatod meg.
nem is érted, miért reagált így mikor te pont nem kedves gesztust gyakoroltál felé.
Amint haladsz tovább, egy utcával arrébb egy sikátor előtt kell elhaladnod. Az utca csöndes, ha hátranézel akkor látod, hogy a kalapos alak, még mindig a széken ül.
Azonban amint elhaladsz a sikátor előtt furcsa hangot hallasz, mint amikor megfeszül valami és a következő pillanatban eltaknyolsz valamiben, amit eddig nem láttál magad előtt. A sötét sikátorból, pedig 5 alak ugrik elő és feléd tart, hogy valószínűleg kizsebeljen, vagy rosszabb.

Helyszín: Északi erdők(farkasok területe)
Résztvevő: Carl Morrow(Tyler)

Ahogy hátrálsz meglepődve tapasztalod, hogy mögüled is morgást hallasz, bár ez kissé más mint az előzőé, de hasonlóan nagy dögé lehet. Ha még nem vetted fel a nyúlcipőt akkor láthatod a hang tulajdonosait, akik előbújnak a bokrokból, két vérfarkas képében.
- Eltévedtél kicsi angyal? Mit keresek a vérfarkasok területén?
Kérdi morogva az egyik.
Ha felveted a nyúlcipőt, akkor pedig csak hangos trappolást hallasz a hátad mögül, melyek egyre közelednek feléd. A jelek szerint gyorsabban futnak mint te.

_________________
Karik és multik: reneszánsz: Laura Slyen x-diák: Peter Calm NJK: Bakura Carter/Kyru,Gaia(Légió) VH:Vera Slyen, Vera Vi Slyen, Tamara Vera Slyen, AoA: 70 Bamf  Epic:(aktívan) RANDOM (KM)
- Random - Page 6 He__s_such_a_bad_boy_by_gxbevingurl1995-d48h3n9  Random - Page 6 5000_Thanks_by_Mallemagic Random - Page 6 Mudch0 Random - Page 6 Starcraft_2__kerrigan_by_ruthieee-d7c63ms Random - Page 6 Jubz_ID_Collab_by_Boneitis Random - Page 6 __0___0___by_valentinakallias-d37m72i
Laura Slyen
Laura Slyen
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 826
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Feb. 20.
Age : 29

Karakteradatok
Főkarakter: Kira Sign
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Random - Page 6 Empty Re: Random

Témanyitás by Dr. Zield Jones Pént. 27 Szept. 2013, 21:39

Na, jól van, sikerült megmagyaráznom. Így már érti. A gödör fölött úgy emel át, mintha pehelysúlyú lennék. Még húsz éves se lehet, de óriási erő feszül benne. Aztán megcsinálja a szerkezetet is. Nem úgy, hogy simán kinöveszti magából, de az indákat átvezeti egy karikán, ezt fölrakja egy faágra és meg is van az emelőcsiga.
- Ügyes trükk.
Ahogy a fával bánik, indát növeszt belőle, mászik, irányítja, minden, olyan, mint ha ő maga is része lenne az egésznek. Tudom, hogy az is, mert Kitti mondta, de akkor is nehéz ezt felfogni. Jó fejek ez a nimfák. Elkezdjük kifelé húzni a beomlasztott dolgokat.
- Ááááá - ordítok, hogy minél erősebben tudjak húzni. Ezek szerintem sokkal bikábbak, mint én, de akkor is megmutatom.

_________________
Reneszánsz:
Dr. Zield Jones és az állatok
Hanna Jones-Rider
Theodor Jones
Kam Flyrthibate - Töltés
Waynoka
Szürke Eminenciás
Charles Dialin

Kree jövő:
Dr. Zield Jones

Végtelen Háború:
Kék Lovag
Charles Dialin - Oszlató
Evangeline Gordon - Crystal Panther
Dr. Zield Jones
Dr. Zield Jones
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1185
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Apr. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: dr. Zield Jones
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Random - Page 6 Empty Re: Random

Témanyitás by Laura Slyen Szomb. 28 Szept. 2013, 02:25

Helyszín: Danu falu
Résztvevő: Aanal Nathrakh(Zield)

A húzásotokra a falrönk kiemelkedik a helyéről egészen magasra. mikor már a gödör felett lebeg már csak azt kéne kitalálni, hogy hogyan viszitek arrébb onnan. Bakura feléd fordul majd az egyik ujjából ismét indát növeszt, majd hozzád szól.
- Ha azt mondom most, akkor elengedjük a farönköt rendben?
Ha jelét adod, hogy értetted, akkor Bakura az egy indával meglöki a gerendát, ami tőletek elfele kibillen, majd visszafordul és felétek veszi az irányt.
- Most.
Mondja Bakura, mire elengeditek az indát és a gerenda pedig előttetek esik a földre (nem gurul vissza a lyukba.)
Bakura leszedi róla az indát, majd ismét feléd fordul.
- Görgessük arréb ezt a farönköt, és ismételjük meg az előbbi t a többivel is. Ha benne vagy akkor a srác ismét leereszkedik. hogy rákösse az indát egy másik tönkre, hogy kiemelhessétek azt.
Jó fél óra kemény munka után végre minden törmeléket sikerült kiszednetek az árokból. Egészen kifulladtatok tőle.
Ha a másik két nimfára néztek, akkor látjátok, hogy ők is fáradnak, de még nem sikerült kellő magasságig növeszteniük a fákat.
- Szerintem tartsunk ebédszünetet. Meghívlak ebédre, ha már ennyit segítettél. Szereted a csirkét?
Javasolja Bakura, és ha igent mondasz, akkor lassan feltápászkodik és a lyuk felett ezúttal nem átugrik, hanem átlendül, az ottmaradt lián két végét fogva, majd azokat visszalöki neked.

_________________
Karik és multik: reneszánsz: Laura Slyen x-diák: Peter Calm NJK: Bakura Carter/Kyru,Gaia(Légió) VH:Vera Slyen, Vera Vi Slyen, Tamara Vera Slyen, AoA: 70 Bamf  Epic:(aktívan) RANDOM (KM)
- Random - Page 6 He__s_such_a_bad_boy_by_gxbevingurl1995-d48h3n9  Random - Page 6 5000_Thanks_by_Mallemagic Random - Page 6 Mudch0 Random - Page 6 Starcraft_2__kerrigan_by_ruthieee-d7c63ms Random - Page 6 Jubz_ID_Collab_by_Boneitis Random - Page 6 __0___0___by_valentinakallias-d37m72i
Laura Slyen
Laura Slyen
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 826
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Feb. 20.
Age : 29

Karakteradatok
Főkarakter: Kira Sign
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Random - Page 6 Empty Re: Random

Témanyitás by Dr. Zield Jones Szomb. 28 Szept. 2013, 07:22

Kihúzzuk a rönköt és most jövök rá, hogy ez volt a könnyebbik része. Aztán megint össze kell dolgozni úgy, hogy senkit ne csapjon agyon a faldarab, mikor földet ér. Bakura már kitalálta, mi legyen a jel.
- Oké, főnök!
Úgy is teszek, ahogy mondta és a nagy fa előttünk landol. Pont kiszámolta, ügyes. Elgörgetjük innen és folytatjuk a többivel. Kemény munka ez, jól kifáradunk benne. Meg a másik kettő is, akik fát növesztenek. Azt ugye nem tudom, ők mit élnek át, de szerintem olyan nehéz lehet ez is, mint nekünk az emelgetés meg a görgetés, csak máshogy.
- Azt köszönöm! Azt hiszem, jó lesz a csirke, bár nem emlékszem pontosan, hogy szeretem-e.
Fogalmam sincs, hogy amit Kitti tegnap adott, az milyen hús volt. Annyit tudok, hogy a halért odavagyok, de hogy a csirkét vagy a marhát szerettem eddig. Hát a franc se tudja. Én is megfogom a liánt és megpróbálok úgy átlendülni, ahogy Bakurától ellesem.

_________________
Reneszánsz:
Dr. Zield Jones és az állatok
Hanna Jones-Rider
Theodor Jones
Kam Flyrthibate - Töltés
Waynoka
Szürke Eminenciás
Charles Dialin

Kree jövő:
Dr. Zield Jones

Végtelen Háború:
Kék Lovag
Charles Dialin - Oszlató
Evangeline Gordon - Crystal Panther
Dr. Zield Jones
Dr. Zield Jones
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1185
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Apr. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: dr. Zield Jones
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Random - Page 6 Empty Re: Random

Témanyitás by Sarah Szomb. 28 Szept. 2013, 11:11

Bár eléggé bunkó módon hidegen nézek az öregre, az mégis a kalapját emeli, avagy köszön ahogyan elhaladok előtte és úgy néz ki, hogy nem igazán vette fel a dolgot, de vajon miért? Jó, nem is úgy szántam, hogy én most bárkit megsértsek vele, csak hogy maradjon távol tőlem mert egyáltalán nem bizalomgerjesztő, főleg, hogy ennyire figyelt, erre ő meg csak köszön... Kicsit rosszul érzem magam, de nincs mit tenni, megyek előre tovább, hamarosan pedig egy sikátor elé érek, ami úgy önmagában nem kelti fel különösebben a figyelmem, mert inkább hátrafelé nézelődök immáron kissé inkább kíváncsian, de továbbra sincs semmi változás az öreg részéről, ellenben hallok valamiféle kellemetlen feszülő hangot, mire pedig észbe kapok fordul a kép és sikeresen megfejelem a padlót egy nyekkenéssel megfűszerezve az egész helyzetet. Ez már magában is eléggé kellemetlen, mert nem igazán tudom, hogy miként tudnék lábra vergődni egy ló alféllel, habár talán van ötletem, de e mellé még az idő is sürget mert öt alak egyenesen felém tart... Kicsit pánikolva, kutatom elő a bicskámat ami van, nem mintha tudnám, hogy miként kell használni, de jobb eszközöm nincs most arra, hogy megvédjem magam, legalább is egyenlőre nem tudok rajta, plusz mellette még próbálom magam alá húzni a lábaimat, hogy hasra fordulva megpróbáljak felállni, mintha fekvésből állnék fel, vagy legalább is gondolom, hogy valahogy így feküdhetek alvás közben mert máshogy talán még csak kényelmes sem lenne... A lényeg, hogy próbálok gyorsan felállni és hátrálni a magam fegyverével, ezúttal arra is figyelve hogy még egy ilyen kellemetlen meglepetés ne érhessen.

_________________
Reneszánsz: Sarah Storm + Jane és Fox, Mr. Smiley
VH: David Ethan, James Richards
Outsiders: Sarah Storm, Katherine Blackwood
x-diák: Gulyás Csilla
Sarah
Sarah
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1524
Hozzászólások régi : 149
Korábbi szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Aktuális szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Random - Page 6 Empty Re: Random

Témanyitás by Laura Slyen Szomb. 28 Szept. 2013, 11:34

Helyszín: Danu falu(később a falu fogadójában)
Résztvevő: Aanal Nathrakh(Zield)

Mikor közlöd, hogy nem tudod, hogy szereted -e a csirkét, arra csak elmosolyodik. Ekkor veszed észre, hogy mennyire hasonít Kittire mikor mosolyog, de mivel eddig nem láttad mosolyogni, ezért még nem tűnt fel, hogy ugyanolyan a mosolyuk.
Mikor megpróbálsz átlendülni, sikerrel jársz.
Bakura elismerően bólint a tarzanos mutatványodon.
- Szép volt. menjünk a fogadóba, megérdemlünk egy kiadós ebédet.
Mondja, majd megindul és ha nem követnéd, akkor int hogy kövesd. Két perc séta után meg is érkeztek a fogadóba, hol a nimfák vígan sörözgettek, vagy épp eszegették az ebédjüket. Lehetett is látni, hogy a társaságok hol kezdődnek és hol érnek véget.
Bakura odamegy a pulthoz és leadja a rendelést, majd leül az egyik üres asztalhoz.
Ha te is leülsz, akkor pedig beszélgetésbe kezd veled, míg kihozzák az ebédeteket.
- Eddig hogy tetszik Itt Danu faluban. Tudom Kitti tetszik a legjobban, de magáról a faluról és a helyiekről mit gondolsz.

Helyszín: Kanox városa(Keleti sivatag)
Résztvevő: Anastasia Brightmore(Sarah)

A késsel nemsokára mész, mert az a huligán aki a leghamarabb odaér hozzád, kiveri a kezedből. A többi pedig rád ugrik és megpróbál lefogni, míg az első a tarisznyádat próbálja elérni, minek a szája becsípődött alád így nincs könnyű dolga.
Hiába rúgkapálsz erősen tartanak, de egyszer csak a vezérük(1.) elkiáltja magát.
- Zsernyákok, pucolás!
Mondja, mire az összeg huligán felveszi a nyúlcipőt. Ha abba az irányba nézel ahonnan a zsernyákoknak kellene jönnie nem látsz senkit, ellenben az égen több madarat is megpillantasz és két másodperc múlva egy madárszerű alak landol melletted és jópár galamb repül el feletted, a madárszerű alak és a kezét nyújtja, hogy felsegítsen.
Random - Page 6 The_Harpy_Boy_by_shorty_antics_27
Ha elnézel mellette látod, hogy a széken most nem ül senki csak a kalap és a kabát árválkodik ott. Ekkor esik le, hogy az öreg talán nem is volt olyan öreg.
- Segíthetek hölgyem?
Kérdi, miközben a kezét nyújtja feléd. A hangja egészen kellemes és barátságos, valamiért még bizalomgerjesztő is.

_________________
Karik és multik: reneszánsz: Laura Slyen x-diák: Peter Calm NJK: Bakura Carter/Kyru,Gaia(Légió) VH:Vera Slyen, Vera Vi Slyen, Tamara Vera Slyen, AoA: 70 Bamf  Epic:(aktívan) RANDOM (KM)
- Random - Page 6 He__s_such_a_bad_boy_by_gxbevingurl1995-d48h3n9  Random - Page 6 5000_Thanks_by_Mallemagic Random - Page 6 Mudch0 Random - Page 6 Starcraft_2__kerrigan_by_ruthieee-d7c63ms Random - Page 6 Jubz_ID_Collab_by_Boneitis Random - Page 6 __0___0___by_valentinakallias-d37m72i
Laura Slyen
Laura Slyen
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 826
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Feb. 20.
Age : 29

Karakteradatok
Főkarakter: Kira Sign
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Random - Page 6 Empty Re: Random

Témanyitás by Auaritia Szomb. 28 Szept. 2013, 14:57


Matenna Horris


- Az ördög csak kihasznál minket és ezt te is tudod. Addig tart csak a komájának, míg szüksége van rád, aztán mikor neked lenne szükséged rá, otthagy a pácban.


-Hát ebben lehet igazad van, de nekem tök mindegy, már elvették tőlem azokat ,akiket a legjobban szerettem, azt is ki mások csinálták, ha nem az emberek? Ha nem lenne ennyire romlott a világ, én sem és te sem állnál most itt, minden az emberek hibája, belátod hát ,hogy inkább az ördögnek szállítok lelkeket még legalább hatezer évig, mintsem az emberek közé álljak és megváltsam a kis lelkem...

Miközben elmondtam, látom ,hogy a szemében különböző érzelmek kavarognak,bizonyára van tapasztalata a témában...


- Csak egy tipp 4 fajra nem hat a tüzes tekinteted. A fajtársaidra, mivel nekünk nincs saját lelkünk, a zombikalózokra, mert azoknak az átkuk miatt nincs igazából lelkük, a démonokra, és az angyalokra, mint az imént tapasztaltad. De a többieket nem védi meg semmi a tekintetedtől, ha rád néznek.
Üdv Matenna, az én nevem Anthony Draco. A kalózokat akarod megkeresni? Észnél vagy? Szerintem hatalmas mázlid volt, hogyha túlélted a velük való találkozást. Néhány kalózcsapat ugyanis tudja, hogy mi is hallhatóak vagyunk bár kissé nehezebben mint az emberek. Bocs, hogy nem mondom el hogyan, de kinézem belőled, hogy miután az orrodra kötöm kinyírsz.


-(felnevetek) Azért nem vagyok szadista.....látom még hátat sem akarsz fordítani nekem, aranyos vagy ,hogy félsz tőlem, de mindketten tudjuk, nem tudnék neked ártani. Vagyis ezek szerint mégis....
Hát a fajtánk kiirtására nem igazán szakosodom, kedves Anthony. Köszönöm az oktatást én nem voltam ezekkel tisztába, mostmár legalább tudom, kiktől óvakodjak. Van valami tipped arra,hogyan kell felismerni őket?
Egyébként nem tudom mennyire fáj, vagy ezt megszokás-e kérdezni,de te hogy lettél közénk való?

Hangom és belsőm is megnyugszik, mostmár pontosan tudom , hogy ez a fickó bármikor megölhetett volna , h akar, meg egyébként sem olyan akinek hittem. Leülök a földre amennyire a szoknyám engedi. És őt is arra invitálom a szememmel , hogy helyezze kényelembe magát, nem kell félnie tőlem.

- Nem kell félned tőlem, én azt mondom, bár nem tudom sietsz-e valahova, kicsit ismerjük meg egymást, érdekes fickónak tűnsz...

_________________
Theresa Stone------Vetlanda------Colona Walding------Vara Vallis------Iris Demargon------Amazon------Wilda Huang --Esther Lake
Auaritia
Auaritia
5. szint - 12 kredit

Hozzászólások száma : 378
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Aug. 23.

Karakteradatok
Főkarakter: Auaritia
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Random - Page 6 Empty Re: Random

Témanyitás by Laura Slyen Szomb. 28 Szept. 2013, 18:07

Helyszín: Dorfen város
Résztvevő: Matenna Horris(Auritia)

- Lehet hogy ők tették azzá, de szerintem már te is észrevetted, hogy már egyre kevesebben vannak. Gondolom nem tudod miért. A válasz egyszerű, miattunk. A lakosságnak már csak a fele ember, mert a legtöbb gonosz lélekből aki elhunyt, démon lett és azok buzdítják az embereket az újabb gonoszságokat. Ergo az emberek csak eszközök a sátán kezében, aki a bűnre és a pokolra csábítja őket.
- Mi pedig magunk vagyunk a démongyártók, szerinted miért akarja az ördög, hogy pokolra küldjünk bárkit is? Pont azért, hogy aztán a szolgája legyen. És minderre eléggé fájdalmas módon kellett rájönnöm.
Mikor kérded, hogy miről ismerheted fel a különböző fajokat, akkor csak elmosolyodik.
- Nehezen ismerheted fel őket. Bár nem lehetetlen. Például ha valaki önzetlenül segít neked az nagy eséllyel angyal, bár ha kint vannak a szárnyai akkor az sokat segít a felismerésben.
- A démonok már más tészta, a legtöbbnek valami különleges külső jele, de a legtöbbnek csak tetoválása van, ezért nem egyszerű őket felismerni.
- Lássuk mi van még, a saját fajunk vagy a láncövről ismered fel, vagy arról, hogy nem szeret sokáig a napon lenni. Mi maradt még, ja a zombikalóz. Azokat felismerheted arról, hogy tele vannak sebekkel, de ez a fiatal kalózokra nem igaz. Nagyjából ennyi.
Mikor arról kérded, hogy ő mitől lett szellemlovas kelletlenül de válaszol.
- Hát nekem eléggé fájt. A lényeg legyen annyi, hogy az ördög az alkunkat kicsavarta és mivel csak egy lelket adhattam neki, ezért csak egy embert mentett meg, pedig az alkunk szerint kettőt kellett volna. Így meghalt a feleségem, a lányom pedig eddig sikerült megmentenem tőle.
Sikeresen leülsz a földre anélkül, hogy a szoknyád szakadna. Tony pedig leül veled szembe a földre törökülésben a megjegyzésedre pedig csak elmosolyodik, látod rajta hogy tudja, nem te vagy az akitől igazából félnie kell.
- Én sosem magamat féltettem, na jó a halál torkában igen, de én mindvégig a szeretteim biztonságát tartottam szem előtt. A sajátomat volt hogy elhanyagoltam, ezért is tiltottak ki több városból is.

_________________
Karik és multik: reneszánsz: Laura Slyen x-diák: Peter Calm NJK: Bakura Carter/Kyru,Gaia(Légió) VH:Vera Slyen, Vera Vi Slyen, Tamara Vera Slyen, AoA: 70 Bamf  Epic:(aktívan) RANDOM (KM)
- Random - Page 6 He__s_such_a_bad_boy_by_gxbevingurl1995-d48h3n9  Random - Page 6 5000_Thanks_by_Mallemagic Random - Page 6 Mudch0 Random - Page 6 Starcraft_2__kerrigan_by_ruthieee-d7c63ms Random - Page 6 Jubz_ID_Collab_by_Boneitis Random - Page 6 __0___0___by_valentinakallias-d37m72i
Laura Slyen
Laura Slyen
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 826
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Feb. 20.
Age : 29

Karakteradatok
Főkarakter: Kira Sign
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Random - Page 6 Empty Re: Random

Témanyitás by Dr. Zield Jones Szomb. 28 Szept. 2013, 18:54

Úgy látszik, ő is kezdi megszokni az amnéziámat. Már csak mosolyog, mikor megint kiderült, hogy nem emlékszem valamire. Kitti azért sokkal szebben mosolyog, de hasonlóan csinálják. Meglepődök, mikor megdícsér, hogy hogy átlendültem. Nem volt ez egy nagy kunszt. Vagy mégis? És én ilyen ügyes lennék? Na a végén újabb információmorzsa bukkan fel a múltamból. Nem ártana, de a körülmények... Mindegy, már nagyjából tudják, hogy ez itt egy zavarosfejű valaki.
Az ebéd a helyi kocsmában lesz. Hát ennek még szívesebben állok elébe. Valahogy vonz az a nyüzsgés. Biztos a hajón is ez volt és ha én más hajókat fosztottam ki, akkor nem lehettem egy unalmas alak, aki csak ül nyugodtan. Benyitunk és egy igazi fogadót látok. Söröznek, esznek, dumálnak, ez tetszik nekem!
Mikor Bakura leadja, hogy mit kérünk, akkor leülünk az asztalhoz. Már kezd is tovább kérdezősködni. Mikor Kittiről beszél, elvigyorodom és arra a szép szempárra meg a bájos arcra gondolok.
- Hát úgy van, ahogy mondod. Másokkal még nagyon nem beszéltem. Tegnap este jöttünk és épp táncmulatság volt, de annak is a vége. A falu amúgy k...va jó hely meg ezek a nimfatrükkök nagyon tetszenek. Kitti is mutatott egy párat, meg ma te is. Őr vagy itt egyébként? Vagy mással foglalkozol?

_________________
Reneszánsz:
Dr. Zield Jones és az állatok
Hanna Jones-Rider
Theodor Jones
Kam Flyrthibate - Töltés
Waynoka
Szürke Eminenciás
Charles Dialin

Kree jövő:
Dr. Zield Jones

Végtelen Háború:
Kék Lovag
Charles Dialin - Oszlató
Evangeline Gordon - Crystal Panther
Dr. Zield Jones
Dr. Zield Jones
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1185
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Apr. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: dr. Zield Jones
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Random - Page 6 Empty Re: Random

Témanyitás by Sarah Szomb. 28 Szept. 2013, 19:15

A kést könnyedén elő tudom keríteni, ugyanakkor nem sokra megyek vele mert lényegében az első pillanatban elvesztem, valamint a földről való felállás sem megy annyira könnyedén mint ahogyan szerettem volna, hiszen elég hamar rám vetik magukat és próbálnak lefogni, amivel azt érik el, hogy a táskám, ami alattam van, nos, már csak ezen problémából adódóan is nehezebben elérhető, ellenben én is hiába próbálok kapálózni, semmi értelme sincs, ami egy picit meglepő, de nem én vagyok az első akinél ezzel próbálkoznak egyértelműen. Szóra nyitnám a számat, hogy legalább valamiféle sértést hozzájuk vághassak, de hamarabb kezdenek el menekülni mint ahogyan én azt megtehetném, elvileg pedig a rendőrök elől, de magam mögé pillantva nem látok senkit sem közeledni, azonban hamar felkelti a figyelmem az a pár égen lévő madár, amelyekből az egyik le is száll mellém és a kezét nyújtja. Eleinte tartózkodom tőle, hogy elfogadjam, de végül meg is szólal mellé és valahogy... Kellemessé és elfogadhatóvá válik a társasága, valószínűleg pontosan a hangjának köszönhetően ami érthetetlen módon biztonságot sugároz, amitől egy kissé elpirulok és pár másodpercig félre is nézek, de végül csak elfogadom a kezét és a segítségével felállok a földről.
- Köszönöm, minden rendben van. - Feltűnt, hogy időközben eltűnt az öreg és lassan eléggé egyértelművé válik, hogy talán túlzottan is gyorsan ítéltem, főleg a kinézet alapján.
- Az előbbi... Nos, nem túlzottan barátságos kifejezés miatt elnézésed kérem, tudod így a sötétben abban a kabátban nem nyújtottál valami bizalomgerjesztő látványt. - Beszéd közben összeszedem a bicskámat is és elrakom a táskámban, átlagban pedig az előbbiért nem kérnék elnézést de most egy olyan személlyel beszélek aki éppen megmentett, ez pedig ad rá elég okot, hogy lentebb adjak a bunkó megjelenésből.

_________________
Reneszánsz: Sarah Storm + Jane és Fox, Mr. Smiley
VH: David Ethan, James Richards
Outsiders: Sarah Storm, Katherine Blackwood
x-diák: Gulyás Csilla
Sarah
Sarah
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1524
Hozzászólások régi : 149
Korábbi szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Aktuális szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Random - Page 6 Empty Re: Random

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

6 / 18 oldal Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 12 ... 18  Next

Vissza az elejére

- Similar topics
» Random
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.