Parkok

6 / 10 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Go down

Parkok - Page 6 Empty Re: Parkok

Témanyitás by Alicia Szomb. 17 Aug. 2019, 12:00

Alicia karbafont kézzel próbálja összehúzni magán a kabátját és így rejteni a fegyverét is. Ugyanakkor minél jobban próbálja összehúzni a testét, hogy minél több hőt tartson a kis testén belül. Mozgatja a lábujjait is folyamatosan, mert egyelőre nem érzi, hogy fázna a lábfeje de ismeri a teste mechanikáit. Minden lábujjára szüksége van hosszú távon. Egy pillanatra megáll és próbálja felmérni, hogy tényleg hideg van-e vagy sem. Egy pillanatra van egy olyan setjése, hogy csak a szemén keresztül észlelt hó akarja elhitetni vele, hogy hideg van. Pedig nincs. Miután letesztelte, gyorsan körbenéz a többieken. A bűnözőket, meg a celebeket be tudja azonosítani. Abban viszont csak reménykedni tud, hogy őt nem ismerik. Nem akar ismert vagy hírhedt lenni. Csak elbújni a többiek között. Az ő érdeklődését is felkelti a harangozás. Ugyanakkor nem áll szándékában magára hagyni a földön fekvőt...egyelőre.

Felszerelés:
Alicia
Alicia
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 56
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 24
Join date : 2018. Apr. 14.

Karakteradatok
Főkarakter: Alicia
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz

Vissza az elejére Go down

Parkok - Page 6 Empty Re: Parkok

Témanyitás by Svarog Szomb. 17 Aug. 2019, 22:02

- Rendben, akkor mi a magyarázata erre? - lépett oda Toxin az egyik fához, ami fiatalabbnak tűnt, mint amilyen volt, és megkocogtatta a törzsét. - És még valami. Ha ez tényleg egy rémálom lenne, ahogy mondaná, akkor könnyedén felébredhetnék belőle.
Közben Unka odalép Svaroghoz, és Dane-re pillant.
- Vajon életben van? Nagyon rondák azok a sérülések - mondja a békaszerű mutáns, és közelebb hajol. Már felkészülne, hogy megnézze Dragunov pulzósát a tarkóján. - Jó, én nem merek hozzányúlni.
- A nyakán kell - mondta Dane, de aztán Niteris felé fordult, aki mindenkit behívott az esernyője alá. A fákon túlról harangkongás hallatszott. - Ha nincs egy csatahajó burkolatából az a esernyő, akkor szart se ér. Nem fogok beállni az esernyője alá, tata. Mit gondolsz, Steve?
Unka, aki még mindig Svarog mellett kuporgott döbbenten nézett fel, és mikor eljutott a tudatáig, hogy mit akar Niteris, megrázza a fejét.
- Nem, nem szarok be egy kis hótól.
Dane bólintott.
- És én se a harangtól, amig nem nekünk szól - bólint, az arca elárulja, hogy totál őrültnek tartja az öreget. Toxin aki távolról figyeli az eseményeket, a fák felé fordul és összevonja a szemöldökét.
- Lehet, hogy nem természetfeletti, hanem emberi jelenlét. Minden jobb, mint ezen a tisztáson rostokolni - sarkon fordult, és elindul a fák felé. - Megpróbálom megkeresni, hogy honnan szól a hang. Aki akar, velem tart.


Svarog felszerelés:

Unka felszerelése:

Dane Montrose felszerelése:

Toxin felszerelése:


A hozzászólást Svarog összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. 19 Aug. 2019, 10:03-kor.

_________________
Főkarakter: Svarog
NJK-k: Toxin. Dane Montrose, Jason Weltman, Unka; X-Diák: Vaszilij Dragunov
Alternatív verziók: Svarog (Outsiders), Svarog (Apokalipszis kora). Svarog (Exiles).
Svarog, a makulan A mentális erősítő 9. és a 4. a dezintegráló gyűrű hordozója
Ben Grim (Gótika), Nathan Soric -  Fagyos Sötétség Kora, Rostyck Pearlwater - Égkövek birodalma
Svarog
Svarog
Bannolt

Hozzászólások száma : 964
Hozzászólások régi : 344
Korábbi szint/kredit : 4. szint - 10 kredit
Aktuális szint/kredit : 6. szint - 14 kredit
Reputation : 57
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Svarog
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Parkok - Page 6 Empty Re: Parkok

Témanyitás by Thorhalla Vas. 18 Aug. 2019, 00:00

//Mivel későn értem haza, így nem tudtam írni, holnap mindenképp kaptok reagot legkésőbb késő délután.//

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Parkok - Page 6 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Parkok - Page 6 Empty Re: Parkok

Témanyitás by Lady Gaia-Vell Vas. 18 Aug. 2019, 13:54



Kree Invázió 10 – Pokoli éden – Kerekerdő?





Bronx parkok, New York


Résztvevők: Levi Aschenwald, Boris Dragunov / Svarog, Dane Montrose, John Mourdock / Toxin


Steven Penicott / Unka, Alicia D. Blackwood, Niteris és Haname / Rin



Következő körváltás: 2019. augusztus 22. (csütörtök)

Parkok - Page 6 BjvBPCS

Idő: Ismeretlen
Helyszín: Ismeretlen
Cél / Feladat: Kikerülni a bajból
Résztvevők: Boris Dragunov / Svarog | Alicia D. Blackwood | Niteris | Levi Aschenwald | Dane Montrose | John Mourdock / Toxin | Steven Penicott / Unka | Haname / Rin
Egyéb információk:


- Engem is érdekelne, hogy kicsoda ez a Rémálom – jegyezte meg Sarah. – Itt pedig hideg van…. azt hiszem ezen tudok segíteni.

Felemelte a kezét az indulás közben és valamit fel akart rajzolni a levegőbe. A rajzolást megtudta ejteni, azonban semmi sem történt ekkor. Egy pillanatra felvonta a szemöldökét, majd újra próbálkozott kissé idegesebben, majd harmadszor.

- Azt hiszem, hogy ez nem a múlt… - mondta. – Nincs mágia…

A nő szavaiból már Alicia is sejthette, hogy nem csak a hó az, ami a hideg látszatát keltette, hanem a levegő is mínusz egy-két fokos volt legalább, a lélegzete is látszott. Mindezt a többiek is tökéletesen érezték, hogy tényleg hideg van és nem pedig csak a hely illúziója kelti mindezt.

A csapat egyébként el tud indulni, ha valaki felkapja Svarogot, akkor őt is tudják vinni magukkal. Úgy nagyjából öt-tíz percet kellett haladni, amikor határozottan melegedni kezdett az idő. A hó még megvolt, de a lélegzetük már nem látszott és jobban is érezték magukat. végül néhány fa közül kiérve teljesen átlagos nyári idő lett hirtelen és a hó is megszűnt.

A hátuk mögött ott volt a havas táj, de mintha félbevágta volna a környéket. Itt egy sziklás és napsütötte meleg helyre értek, a harangszó pedig innen jött, nem is olyan messze volt előttük egy kőből és fémből álló épület, aminek határozottan nem földi kinézete volt. Annak a belsejéből érkezett a harangszó.

- Határozottan nem a múlt… - szólalt meg Sarah.

Közben itt a meleg levegő és idő hatására mindenki kezdett kiolvadni az előz fázós állapotból. És a melegségnek hála Svarog – aki a hidegben hüllőléte miatt sem biztos, hogy magához tért volna – most kezdett ébredezni. Mindene fájt, ahol megégett, de különösképpen a feje volt az, ami lüktetett és ettől némi hányingere volt. de megtudott állni a lábán, ha leteszik és lassanként haladni is tud.
Parkok - Page 6 10CsWvN

Parkok - Page 6 7kMvp6c




_________________
Reneszánsz/alter realitások: Gaia Vell tábornok, Johanne Jones Tao , Reena Reynolds, Felicia Paran,
Továbbiak: Eshana Swati Khan, Mesélő, Ghost. A.I.M. Felső Tanács, A.I.M. Birodalom, Hydra emberei, MODOC
Továbbiak: Morgan Le Fay, Természetfelettiek, Niclas Richard Jørgensen, Roxxon emberei
Cerebro központi adattára - ahol minden fontos információ egy helyen megtalálható az XMR-el kapcsolatban!
Parkok - Page 6 AZMJc6k
Lady Gaia-Vell
Lady Gaia-Vell
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 2530
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 65
Join date : 2013. May. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3180-felicia-paran https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Parkok - Page 6 Empty Re: Parkok

Témanyitás by Svarog Hétf. 19 Aug. 2019, 10:04

- Ja, igen, egy kis meleg jól esne - mondja Dane, és összehúzta magán vékony bőrkabátját, ami nem nyújtott éppen sok védelmet a hideg ellen. A Sarah nevű nő azonban hiába hadonászott a levegőben az ujjaival, semmi sem történt.
- Hát, a szar ugyanúgy belénk fagy - vont vállat a motoros. - Én amondó vagyok, hogy kövessük a nagy fehér főnököt Csak nincs itt egy Hydrás haverja sem. Akárhol is legyünk.
Toxintól egy fintor volt a válasz.
- Akkor ez nem a múlt, mert nincs mágia - gondolkodott el Unka. - De ha egy rémálom, ahogy mondjátok, akkor miért nem ébredünk fel belőle. Várjunk csak, akkor mi nem is...
- Fogd már be - mondta Toxin, és elindult a fák közé.
Dane és Unka felnyalábolják az ájultan heverő Svarogot, és elindulnak vele. Közben a békaszerű mutáns ránézz Ri-re.
- Amúgy honnan ismered Svarogot? - kérdezte.
Nem haladtak sokat, csak pár percet, mikor az idő elkezdett melegedni. Dragunov szemhéja megremegett.
- Unka, fogd már be - morogja, kinyítja a szemét és körbepillant. - Mi ez a hely?
- Hát nem Kansas - feleli Dane, mikor a havas erdőt maguk mögött hagyva egy tűzforró, sziklás helyre érnek ki. Dragunov meglátja a láthatáron magasodó fémből és kőből készült épületet.
Toxin állt előttük, a kezében az íjával és figyeli azt. Dane kihúzza magát Svarog válla alól, mire a sárkány a földre zuhan. Dragunov feláll, és megrázza magát. Aztán Unkához fordul.
- Mi a francért nem kaptál el?
A mutáns vállat vont. Dragunov odalépett, hogy megnézze az épületet. A szeme sarkából a többiekre nézett. Felismerte őket.
Ott volt a vénember Vegasból, akivel megjárták Rémálom birodalmát, ahogy az Alicia nevű nő.  De voltak mások is.
Egy alak, akinek a fejéből szarvak nőttek ki. És még mások, akiket nem ismert. És persze a társai.
- Mi ez a harangszó?
Toxin vállat vont.
- Ha nem a te temetésedre hív, akkor nyugtalanít - feleli flegmán. Svarog elhúzza a száját, nem most akarná felhánytorgatni a dolgokat. - Nem véletlenül érkeztünk pont ide. Főleg azok után...
- Köze lehet a rúnához - mereszti a szemét. - Mikor felröppentem, és próbáltam megállítani az időt, akkor bumm, abban a percben felrobb...
Az indián közelebb lépett, és felhúzta a szemöldökét.
- Aha. Akkor a te hibád. Mint mindig, rohadj meg.
- Majd miután megnéztük mi van abba - felelte Dragunov, és Rinre nézett. - Mit gondolsz? Szerintem toljunk le egy felderítést. Én a levegőből fedezlek téged, és azokat akik veled mennek oda. Persze ha adsz valami fegyvert, mert én ma este hamburgerezni készültem, nem pedig ki tudja kivel harcoltam...
Toxin a fémből és kőből emelt barlangra nézett. Az ujjaival a bejárat felé emelt gömbre nézett.
- Talán az annak az egésznek a kulcsa.

Svarog felszerelés:

Unka felszerelése:

Dane Montrose felszerelése:

Toxin felszerelése:


A hozzászólást Svarog összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. 25 Aug. 2019, 08:20-kor.

_________________
Főkarakter: Svarog
NJK-k: Toxin. Dane Montrose, Jason Weltman, Unka; X-Diák: Vaszilij Dragunov
Alternatív verziók: Svarog (Outsiders), Svarog (Apokalipszis kora). Svarog (Exiles).
Svarog, a makulan A mentális erősítő 9. és a 4. a dezintegráló gyűrű hordozója
Ben Grim (Gótika), Nathan Soric -  Fagyos Sötétség Kora, Rostyck Pearlwater - Égkövek birodalma
Svarog
Svarog
Bannolt

Hozzászólások száma : 964
Hozzászólások régi : 344
Korábbi szint/kredit : 4. szint - 10 kredit
Aktuális szint/kredit : 6. szint - 14 kredit
Reputation : 57
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Svarog
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Parkok - Page 6 Empty Re: Parkok

Témanyitás by Niteris Hétf. 19 Aug. 2019, 18:43

Kerekerdô?
Tulajdonságok:

Hatalmas siker! Niteris átadta a zsebkendőt (és érdekes mintákkal megtöltve kapta vissza), valamint Rémálomra is felhívta a népek figyelmét. A sárkányember egyik pajtása viszont nem akart letenni az időutazós elméletéről, és ezt fakopogtatással kívánta alátámasztani. Lenyűgöző, hogy egyesek milyen megrögzötten ragaszkodnak a saját elképzeléseikhez!
- Rémálom egy istenség - válaszolt a démon a társaság értelmesebb részének - Ő készíti a rémálmokat, és nagyon gonosz terve az, hogy átlép a mi világunkba, hogy ébren is élvezhessük ajándékait. Szerencsére a kedves és jó istenek lassan-lassan már elkezdtek szerveződni ellene. Talán ezért lehetünk mi is itt...
Ezután viszont a Sarah névre hallgató nő nekiállt bűvészkedni, amit Niteris már nem támogatott annyira. A boszorkányokat bizony nem kedvelte annyira, amióta egy megölte pár éve, de azért mosolyt erőltetett az arcára. Rin pedig másodjára is bemutatkozott, ami hasonlóan kellemetlen volt...
- Az én nevem... Frederick... - mondta viszonylag halkan. Már régóta birtokolta ezt a nevet, de azért nem szívesen osztogatta. És mellékesen nem is hallgatott rá túlságosan, amiért a felettesei biztosan megmorcosodnának...
A társaság végül elérte a melegebb éghajlatot, ahol egy gyönyörű és hívogató épület várt rájuk. Niteris lerázta, majd összecsukta esernyőjét, és megropogtatta ujjperceit.
- Ugyan, semmi okunk aggodalomra - jelentette ki, és továbbindult - Az istenek szeretnek furcsa épületeket felhúzni, de csapdákat csak ritkán állítanak.


A hozzászólást Niteris összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. 21 Aug. 2019, 12:56-kor.
Niteris
Niteris
5. szint - 12 kredit

Hozzászólások száma : 447
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 118
Join date : 2015. Dec. 27.

Karakteradatok
Főkarakter: ¯\_(ツ)_/¯
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3115-niteris

Vissza az elejére Go down

Parkok - Page 6 Empty Re: Parkok

Témanyitás by Whitewolf Szer. 21 Aug. 2019, 03:31

Harangszó. Ez nem jó, mármint mi lehetne baljósabb mint egy harang? Egy csecsemő talán. Brrrrm utálom gyereksírást. Előre szegezem a tekintetemet és a füleimet, megpróbálok rájönni nem-e követ minket valami, valahol.
Koncentrációmból egy kérdés zökkent ki.
-Amúgy honnan ismered Svarogot?-kérdezi a béka.
-Heh...-kapom fel a fejem-Ja én? Még a háború elején futottunk össze. Kaptuk a tüzet a nyakunkba rendesen, fent az északi fronton. Nem, tudom harcoltál-e benne de esetleg a Harmadik utas hadműveletként hallhattál róla. Egy nagyívű átkaroló hadművelet volt. Nem éppen nagy sikerrel. Fent északon lehettünk. Hol is? Azthiszem még Minnesotában. Valami elhagyatott kis városon vonultunk keresztül az a lényeg. Én egy Svarog osztagától független mesterlövész támogatást adtam. Egyszerűen csak arra vetődtem így nem is nagyon voltunk rádíó kapcsolatban. Így amikor aztán az ellenség tüzet nyitott rájuk elszabadult a pokol. Fentről kapták a parancsot, hogy siessenek egy körülvett osztaghoz, emiatt nem tudtak eléggé óvatosak lenni az össztűz meg rájuk zúdult. Nem akarom túl hosszúra nyújtani a történetet de a lényeg, hogy odakeveredtem Svarogékhoz és megpróbálkoztunk egy kitöréssel. Persze elkapta a JLTV-nek egy AT. Szerencsénk van csak felborította a járművet...és kigyújtotta. Svarog elöl ült telibe fejelte a szélvédőt és kapott egy agyrászkódást. Mire észrevettük, hogy nem szállt ki már majdnem késő volt. Végül én mentem vissza érte az égő kocsiba ami bármikor robbanhatott. Szerencsére nem tette. Viszont a farkam totál leégett és nagyon pipa voltam. Egyszer mikor már magasabb rangban volt ő is megmentette az én életemet de az egy másik történet. Kérdezd meg őt ha visszapofoztuk a valóságba.

Miközben a sztorit mesélem, elérjük a templomot és az emlegetett Svarog is felkel. Én perpill jobban örülök a hőnek. Úgy állok mellette mint egy hajléktalan az égő kuka mellett. Voltak is valahol ilyen cuki ujjatlan kesztyűim. Hova a fenébe tűnhettek azt nem tudom.
-...mit gondolsz? Szerintem toljunk le egy felderítést. Én a levegőből fedezlek téged, és azokat akik veled mennek oda. Persze ha adsz valami fegyvert, mert én ma este hamburgerezni készültem, nem pedig ki tudja kivel harcoltam...
-Már alig vártam, hogy megkérdezd.-Vigyorodok el.-Azt javaslom a többiek addig csekkolják a környéket hátha van más is itt.

Kinyújtózok és az egyik pisztolyomat egy pördítéssel átnyújtom Svarognak. Aztán egyik kézben Ninjatoval a másikban pisztollyal vetem bele magamat a templomnak látszó objektumba. Igyekszek óvatosan és zaj nélkül mozogni de tudja fene mi lehet odabent.

Pénz: 1100
Eszközök: taktikai mellény, távcső, rádió, okosteló, hátizsák, cigi, öngyújtó
Felszerelés/fegyverek: kés , ninjato , Mesterlövész puska , két félautomata pisztoly, 10 db shuriken

_________________
I am a living, thinking entity that was created in the sea of information
Whitewolf
Whitewolf
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 20
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 14
Join date : 2019. Jul. 23.
Age : 24

Karakteradatok
Főkarakter: Whitewolf
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t4097-hana-rin

Vissza az elejére Go down

Parkok - Page 6 Empty Re: Parkok

Témanyitás by Levi Aschenwald Szer. 21 Aug. 2019, 20:46





- Remek, akkor nem a múlt, hanem.. valami zsebdimenzió? - megpillantva a groteszk épületet szkeptikusan elvigyorodott és két kezét megemelve vállat vont.
- Elnézve a helyet, egyre inkább hiszek ebben a Rémálmos elméletben. Aztán ki tudja, lehet csinos mediterrán hölgyek várnak benn.
Láthatóan a többiek sokkal nagyobb lelkesedéssel vetették bele magukat az akcióba: igaz, az előbbi történet után, amit volt szerencséjük a rókalánytól végighallgatni, annyira nem is lepődik meg, hogy ezek ilyen gyakorlottan lendülnek bele a felderítésbe. Részéről tartalékol az energiáival, míg teheti, főleg egy számára merőben ismeretlen helyen, nem érzi szükségét annak, hogy már csak becsületből is be akarjon csatlakozni felesleges kerékként. Egyébként is van itt velük még egy nő, aki egész eddig meg sem szólalt egyáltalán, bár különösebben megrendültnek nem tűnt ő sem. Azért biztos, ami biztos rákérdezett, Alicia felé fordulva.
- Jól van? Minden rendben? - A társaság nagy része elég összeszokottnak tűnt, emiatt mintha kissé kívülre szorult volna a csendes "utolsó" taguk. Tudta is ő, hogy ki mennyi és milyen tapasztalatokkal rendelkezik itt, valahogy helyénvalónak tűnt, hogy megérdeklődje tőle az iméntieket, lehet azért ennyire szótlan, mert sokkos. Felkapta a fejét Svarog beszámolójára, az első alkalom, hogy valaki érdemben reagált a rúna említésére; legalább biztos, hogy nem csak ők képzelődtek Sarahval.
- Én azért megnézném, mi lesz a felderítésük eredménye, mielőtt berongyolnánk.. - Viszont körbenézni idelenn ők is körbe tudnak, közelebb sétálva például jobban szemügyre venné a kapu felett terpeszkedő tüzkizes árnyalatú gömböt.

Felszerelés lista:
Levi Aschenwald
Levi Aschenwald
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 55
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 46
Join date : 2019. May. 16.

Karakteradatok
Főkarakter: Levi Aschenwald
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz

Vissza az elejére Go down

Parkok - Page 6 Empty Re: Parkok

Témanyitás by Lady Gaia-Vell Csüt. 22 Aug. 2019, 00:00



Kree Invázió 10 – Pokoli éden – Kerekerdő?





Bronx parkok, New York


Résztvevők: Levi Aschenwald, Boris Dragunov / Svarog, Dane Montrose, John Mourdock / Toxin


Steven Penicott / Unka, Alicia D. Blackwood, Niteris és Haname / Rin



Következő körváltás: 2019. augusztus 26. (hétfő)

Parkok - Page 6 BjvBPCS

Idő: Ismeretlen
Helyszín: Ismeretlen
Cél / Feladat: Kikerülni a bajból
Résztvevők: Boris Dragunov / Svarog | Alicia D. Blackwood | Niteris | Levi Aschenwald | Dane Montrose | John Mourdock / Toxin | Steven Penicott / Unka | Haname / Rin
Egyéb információk:


- Nem hiszem, hogy álom, én az 1800-as évek végéről kerültem oda a parkba, a levegőben látott rúna pulzálása után és hacsak az nem volt álom, akkor szerintem ez sem – mondta Sarah.

A haladás közben Rin fülelt és figyelt, de nem hallott, vagy szagolt saját magukon kívül. Teljesen egyedül voltak, amit viszont érzett, hogy nagyjából azóta nem volt ilyen tiszta a világban a levegő, hogy az ipari forradalom megkezdődött volna. semmi nyoma nem volt környezetszennyezésnek, olyan volt, mint a feudális japánban, ahonnan ő maga is származott.

A csapatból Svarog végül is a levegőbe repült volna ismét, de egyelőre még az előbbi eszméletvesztésnek köszönhetően eléggé szédült és még nem is találta a helyét, meg lassú volt. Egyelőre azt is nehéz volt felfognia, hogy hol van, mindenki beszéde túl gyors volt. lassanként kezdte csak összeszedni magát, ő maga is érezte, hogy kell még pár perc neki mire teljesen kitisztul a tudata és utána már rendben lesz, de addig jobb volt ülni.

Közben Rin pedig elindult, hogy felmérje a terepet, a hely roppant csalóka volt, mert nem volt olyan közel, legalább fél kilométerre lehetett innen. A nő így is tudott könnyedén és gyorsan haladni, fedezékből, fedezékben, hogy minél kevésbé lássák. Az utolsó ötven méter volt olyan, hogy már nem volt fedezék csak sima föld.

Ezen a területen is át tudott menni anélkül, hogy támadás érte volna, ám mielőtt elérte volna az épület vonalát, hogy egyáltalán bemehessen az ajtóhoz hirtelen valami láthatatlan valaminek ütközött, aminek következtében a földre is esett, ahogyan visszapattant róla. A többiek is ezt látták, hogy a lupine nagyon sokáig remekül haladt, majd amikor elérte volna az épületet egyszerűen hátratántorodott és elesett.

Közben pedig távolról Levi igyekezett megnézni azt a gömbalakot, ami ott volt a bejárat felett. Innen messziről féldrágakő szerűségnek tűnt, akvamarin színűnek, bár ekkora drágakövet a férfi még korábban soha sem látott sehol sem. A távolságból ítélve legalább húsz-harminc méter átmérőjű lehetett. Miközben figyelte, amikor odalent Rin nekiment a láthatatlan falnak Levi láthatta mintha valamilyen vörös minták jelentek volna meg az ékkőben néhány pillanatra.

Parkok - Page 6 7kMvp6c



_________________
Reneszánsz/alter realitások: Gaia Vell tábornok, Johanne Jones Tao , Reena Reynolds, Felicia Paran,
Továbbiak: Eshana Swati Khan, Mesélő, Ghost. A.I.M. Felső Tanács, A.I.M. Birodalom, Hydra emberei, MODOC
Továbbiak: Morgan Le Fay, Természetfelettiek, Niclas Richard Jørgensen, Roxxon emberei
Cerebro központi adattára - ahol minden fontos információ egy helyen megtalálható az XMR-el kapcsolatban!
Parkok - Page 6 AZMJc6k
Lady Gaia-Vell
Lady Gaia-Vell
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 2530
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 65
Join date : 2013. May. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3180-felicia-paran https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Parkok - Page 6 Empty Re: Parkok

Témanyitás by Alicia Csüt. 22 Aug. 2019, 23:49

- Jól........vagyok......jól vagyok. - mondta bizonytalanul Levinek válaszolva, ahogy kezdett lassan felmelegedni. Nagyon örült annak, hogy megmarad az összes ujja. Elég rosszul mutatott volna bicegő madamként. Pont úgy, mint abban az ezer éves Eddie Murphy filmben. Aztán felidézte magában a hatalmas, nálánál vagy ötször nagyobb színésznőt és megrázta magát. Lassan kezdett a hideg is elmúlni körülötte, talán a gondalatai, talán a hőfok változás váltotta ki belőle az izomösszehúzódást, már nem számított. Mintha felületes álomból tért volna vissza. Eddig is hallott mindent, de csak most dolgozta fel az üzeneteket. Rájött hogy személyesen ismer itt valakit. Még Vegasból. Ahogy hirtelen beugrik neki "Rémálom" is. Kezd sok lenni neki az egy szót névként használó lények. Csak a pápáknak és a rock sztáraknak van egy neve. Kezdenek zavarosak lenni a gondolatai. Elkezd körbe járni a szeme. Néz mindenkit és próbálja megérteni mi is történik körülötte.
- Kéne egy krva ital... - maga sem hiszi el, hogy kimondta. De nagyon kéne neki.

Felszerelés:
Alicia
Alicia
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 56
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 24
Join date : 2018. Apr. 14.

Karakteradatok
Főkarakter: Alicia
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz

Vissza az elejére Go down

Parkok - Page 6 Empty Re: Parkok

Témanyitás by Svarog Vas. 25 Aug. 2019, 08:20

Unka a nő kérdésére, hogy harcolt e a világháborúba megrázta a fejét, de ugyanakkor csodálattal hallotta legjobb haverjának háborús történetét, még ha nem is az ő szájából.
- Szóval Svarog lefejelte a szélvédőt, bent rekedt egy égő kocsiban, és te emelted ki a seggét? Wow, ezt a történetet valahogy nem említette.
Dragunov ekkora felébredt, és kitárja szárnyait, behajlítja lábait elrugaszkodásra készen, de aztán megfordul körülötte a világ. A szemei kiguvadnak az üregükből, a vérnyomása valahol a békasegge alatt. Így kifújja a levegőt, lassan leereszkedik a földre, és törökülésbe rakja a lábait.
Unka odalép hozzá, és megnézi az égési sebeit.
- Fuhhh, Boris, ezekkel a sebekkel csoda, hogy járni tudsz, nem hogy repülni - mondja a békaszerű mutáns kajánul.
- Csak megszédültem, nem haldoklom - morogja a sárkány, aztán még odaszól Toxin hátának. - Ne őrülj és ne bonts pezsgőt! Még nem döglök meg, harmadszor is elég gáz lenne.
Kinyújtoztatja a tagjait, és az épületet kezdi el figyelni, hasonlóan a szarvasfejű lényhez. Rin közben elment az épülethez. Még mindig roppant ügyesen nyomult előre és lopakodott a terepen. És közben a Vegasi őrült vénember is elindult az épület felé, azzal a mondattal, hogy az istenek szeretnek minket.
- Hé! - kiáltott fel Unka, és elindult utána, a bal kezével megragadja Frederick vállát, a jobbot pedig a tőrén tartja. - Ha ez tényleg annak a Rémálom nevű valakinek a műve, akkor ne kóboroljon el.
A békaszerű mutáns találkozott annak idején Arthur királlyal, de hogy egy ilyen Rémálom nevű álomistennek a birodalmában graszálnak, kiszolgáltatottan.
- Hé, felakarja kelteni Freddy Kruger figyelmét, trottyos? - kérdezte az orvgazdából lett orvgyilkos.
- Látszik, hogy mesterlövész - mondta elismeréssel Dane. - Lehet most is ő húzza ki a segged a szarból. Igen, elmesélte, hogy mentett ki távolról benneteket a háborúban.
- Aha - dörmögte Dragunov. - De gondolom azt is elfelejtette mondani, hogy az utolsó negyedbe jött be, és akkora már majdnem
Aztán valami megállította a kitsunét. Majd újra. Svarog felemelte a szemöldökét.
- Kicseszett mágia - morogta, azzal felállt és lassan közelebb lépett. Toxin elhúzta a száját, és elindult az épület felé.
- Megnézem, hogy tudok e valamit segíteni! - mondta, aztán Unka és Dane felé fordultak. - Ti csak pátyolgassátok a nyugdíjast.
Futásnak eredt az épület felé, kövek mögé húzodott, hogy fedezéket keressen. Dane követte, aztán Unka ránézett Frederickre.
- Ó, rohadtul szeretnek minket az istenek,mi?
Közben Dragunov észrevette, hogy a Levi nevű mutáns meredten figyel valamit. Odalépett mellé, és abba az irányba próbál nézni, amerre a különös srác.
- Amúgy ismerős vagy, láttalak már valahol? - kérdezte Dragunov.

Svarog felszerelés:

Unka felszerelése:

Dane Montrose felszerelése:

Toxin felszerelése:


A hozzászólást Svarog összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. 05 Szept. 2019, 18:00-kor.

_________________
Főkarakter: Svarog
NJK-k: Toxin. Dane Montrose, Jason Weltman, Unka; X-Diák: Vaszilij Dragunov
Alternatív verziók: Svarog (Outsiders), Svarog (Apokalipszis kora). Svarog (Exiles).
Svarog, a makulan A mentális erősítő 9. és a 4. a dezintegráló gyűrű hordozója
Ben Grim (Gótika), Nathan Soric -  Fagyos Sötétség Kora, Rostyck Pearlwater - Égkövek birodalma
Svarog
Svarog
Bannolt

Hozzászólások száma : 964
Hozzászólások régi : 344
Korábbi szint/kredit : 4. szint - 10 kredit
Aktuális szint/kredit : 6. szint - 14 kredit
Reputation : 57
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Svarog
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Parkok - Page 6 Empty Re: Parkok

Témanyitás by Whitewolf Vas. 25 Aug. 2019, 20:16

Kőről-fűcsomóra és fűcsomóról-kőre haladva közelítem meg a helyet. Klasszikus felderítés. Bár mintha picikét hosszabb lenne az út mint gondoltam. JÓÓÓÓVAL hosszabb. Ezen kívül semmi túl különös bár valószínűleg a fekete pulóverem világít a hóban de legalább megpróbáltam. Meg amúgy is ez most a vörös nyári bundám szóval még ennek a faroknak se látom előnyét. Bár tény, hogy a ráfagyott oltóhab segít. Az utolsó ötven méteren viszont nincs fedezék úgyhogy nyílegyenesen elkezdek sprintelni a templom felé. A közhiedelemmel ellentétben a cikkcakkozás hülyeség. Csak hosszabb ideig vagy célpont. Nyílegyenesen kell sprintelni.
A nagy 馬のペニス-t azt. Telibe belebarmolok valamibe a levegőben. Az orromat fogva pattanok vissza és pár másodpercig a földön heverek. Telisprintből falnak mentem.
Felállok és integetek a többieknek, hogy minden rendben, jöjjenek közelebb inkább. Majd megpróbálom megtapogatni ezt a láthatatlan falat. Hátha érzek valamit. Ez az egész hely egy rohadt illúzió. Már csak a távolságok miatt is.
Toxin már úton van. Megvárom míg beér addig tapizom a falat esetleg, felugrok és megpróbálom megnézni, hogy hátha a tetejét elérem. De mivel nem vagyok az a kifejezetten magas teremtmény akár a polcra is próbálhatnék lekvárért nyúlni az elképzelés ugyanaz. Bár én legalább ugrani tudok. Aztán beér Toxin:
-Na van itt ez a fal és bántott. Én nem vagyok mágus úgyhogy nem hiszem, hogy át tudnák törni rajta. De talán megpróbálhatnánk körbejárni hátha van rajta valami rés vagy a kapu csak erre az oldalra véd. Te indulj el arra, én meg jövök erre. Persze csak ha nincs jobb ötleted.

Pénz: 1100
Eszközök: taktikai mellény, távcső, rádió, okosteló, hátizsák, cigi, öngyújtó
Felszerelés/fegyverek: kés , ninjato , Mesterlövész puska , két félautomata pisztoly, 10 db shuriken

_________________
I am a living, thinking entity that was created in the sea of information
Whitewolf
Whitewolf
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 20
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 14
Join date : 2019. Jul. 23.
Age : 24

Karakteradatok
Főkarakter: Whitewolf
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t4097-hana-rin

Vissza az elejére Go down

Parkok - Page 6 Empty Re: Parkok

Témanyitás by Lady Gaia-Vell Hétf. 26 Aug. 2019, 08:48

//Tegnapi tali miatt nem volt új kör, pénteken lesz.//

_________________
Reneszánsz/alter realitások: Gaia Vell tábornok, Johanne Jones Tao , Reena Reynolds, Felicia Paran,
Továbbiak: Eshana Swati Khan, Mesélő, Ghost. A.I.M. Felső Tanács, A.I.M. Birodalom, Hydra emberei, MODOC
Továbbiak: Morgan Le Fay, Természetfelettiek, Niclas Richard Jørgensen, Roxxon emberei
Cerebro központi adattára - ahol minden fontos információ egy helyen megtalálható az XMR-el kapcsolatban!
Parkok - Page 6 AZMJc6k
Lady Gaia-Vell
Lady Gaia-Vell
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 2530
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 65
Join date : 2013. May. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3180-felicia-paran https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Parkok - Page 6 Empty Re: Parkok

Témanyitás by Niteris Csüt. 29 Aug. 2019, 20:37

Kerekerdô?
Tulajdonságok:

Niteris páratlan fürgesége ellenére sem tudott a először odaérni az épülethez. Persze normális körülmények között ezt simán megtehette volna, ám a sárkányember és vad kompániája galád módon az útjába álltak, és még több butaságot hordtak össze. De hogy meggyőzze őket megbízhatóságáról, a démon gyorsan kieszelt egy tervet.
- No, úgy látom, ti nem hisztek nekem - mondta, és büszkén kihúzta magát (esernyőjére támaszkodva)- Habár ez ostobaság, hadd oszlassam el a kétségeiteket. Egy kis meditáció hamarosan fényt derít a helyzetre. Ha szerencsénk van, az istenek még egy hírnököt is küldhetnek nekünk.
Ezzel le is telepedett a földre, esernyőjét középen megragadta, és tökéletes egyensúlyban tartotta ki maga elé, és egyenletes lélegzésbe kezdett. Aztán, hogy az élmény teljes legyen, random dolgokra kezdett koncentrálni, ahogyan egyszer olvasta egy könyvben... vagy látta egy videóban... vagy ahogyan a fejében elképzelte, hogy hogyan néz ki egy jó meditáció.
- Om, omm - mondogatta, miközben akadályozóira fókuszált. Ennyi szabotálás után már meg sem lepődött volna rajta, ha az istenek megsúgják neki, hogy ezek a fickók Rémálom szolgái. Mi másért is akarnák éppen őt megállítani, holott egyértelműen ő a társaság legeszesebbike?
- Ommm, ommmm - folytatta, és a rókalányt is alaposan végigmérte (persze csak lélekben, ahogy egy igaz úriemberhez illik). Ha más revelációja nem is lett volna, itt határozottan zavart érzett az Erőben. Bizony, a lyány elesett, az "őrei" pedig szarkasztikus megjegyzésekkel zavarták lelki békéjét. Ami pedig biztos jele volt annak, hogy jó úton halad!
- Ommmmm, ommmmmm, ommmmmmm! - Niteris érezte, hogy közel jár a felfedezéshez. Csak még egy kis koncentráció, még egy kis lelki béke, és az istenek biztosan küldenek számára egy jelet.

//Ím itt a megígért meditációs reag. Jól élvezzétek ki, mert több ilyet nem szeretnék írni.
Niteris
Niteris
5. szint - 12 kredit

Hozzászólások száma : 447
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 118
Join date : 2015. Dec. 27.

Karakteradatok
Főkarakter: ¯\_(ツ)_/¯
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3115-niteris

Vissza az elejére Go down

Parkok - Page 6 Empty Re: Parkok

Témanyitás by Levi Aschenwald Csüt. 29 Aug. 2019, 21:38




- Italt nem, de némi dohányt felajánlhatok. - Ami azt illeti, gondolkodott eddig is rajta, hogy ha valamikor van úgy igazán oka rágyújtani, hát az ez a pillanat. Igaz, az ő szelencéjében csak kézzel sodort ízesített dohány pihent, nem amolyan erős fajta oldschool márka. Ahogy az előre haladó Rint figyelte, aközben tudja ő is csak igazán felmérni, hogy valójában mekkora távolság nyújtózik köztük és a furcsa konstrukció közt. Végül a rókalány ma már nem az első alkalommal elesett, ugyanakkor láthatóan nem egyszerűen a saját lábában bukott fel. Vöröses árnyalat futott át az akvamarin felületen, amennyit innen kiszúrni vélt innen. Szeme sarkából látta, amint mellé lép valamelyik az egymást ismerő társaságból. Teret bevilágító narancsos "nap(?)sütés" egy pillanatra megcsillan a szarvát körbeülelő ékszerek egyikén, ahogy biccent.
- Megtisztelő lenne, ha felismerne, én csupán csak egyszerű vándormutatványos vagyok, nem több. - Mindenféle fennakadás vagy szünet nélkül vált azt teljes természetességgel témát, ujjával a hatalmas ékkő felé mutatva. - Az a kristály fenntarthat valamiféle védelmet, reagált a rókaleányzó próbálkozására. Menjünk közelebb.
Tekintetével megkereste Sarah-t, míg hangot adott utóbbi észrevételének, hátha neki mágiahasználóként mond valamit. Ha más nem, megerősítheti vagy megcáfolhatja.
Bár nem mondta ki és nem is mutatta, de minél előrébb haladt a beszélgetés fonala, annál több fenntartása akadt a társasággal kapcsolatban. Na nem egyszerű együttérzés miatt, hanem mert nem értett egyet azzal, hogy egymás sértegetése olyan luxus lenne, amit megengedhetnek maguknak. Egyszerre tartotta időhúzásnak és szükségtelen hangulatkeltésnek - pont ezért az is az lett volna, ha részt vesz benne bármilyen érdemi reakcióval.

Ha olyan egyszerű lett volna az elindulás! Igaz, részéről könnyebb beérhette a többieket, emiatt nem aggódott. Viszont ha már mindenki nekiindult, csak nem hagyta volna hátra Fredericket sem. Hümmentve veszi tudomásul, hogy nekiállt meditálni: hát, az biztos, hogy érdekes megközelítés. Jelen helyzetükben még komikusan is hatott, olyan valószerűtlen volt, ahogy leült az esernyőjével. Nyílt érdeklődéssel és szórakozottsággal leguggolt a férfi előtt, miközben az mindenféle képet maga elé vizionálva hümmögött.
Felszedett a földről egy laposabb kavicsot. A kiegyensúlyozott esernyő pontos mértani közepére helyezte, úgy igazítva, hogy viszonylag stabilan megálljon. Aztán lenyúlt még egy kavicsért, majd az előző tetejére építette. Ugyanezt eljátszotta egy harmadikkal, az már enyhén ingott ugyan, de a groteszk dzsenga még állt.
Mikor úgy hallja, hogy a hümmögés abbamarad, akkor szólal csak meg.
- Na, jutott valamire, kedves uram? - Költői kérdés persze, kétli, hogy tényleg jutott volna bármire, de ha már amúgy is megvárta, legalább rákérdez. Fürge, könnyed mozdulattal pattan fel guggoló helyzetéből.
- Út közben elmesélheti, de érjük utol a többieket, nem biztos, hogy jó ötlet túlzottan szétszéledni. - Pont végignézte, ahogy a rókalány dörömbölni kezd a láthatatlan falon, és egy lemondóan rosszalló sóhajt hallatott. Semmit sem tudnak arról a védelemről, biztosan jó ötlet azt triggerelni?
- Bár ki tudja, lehet, így járunk jobban. - Ettől függetlenül azért az eredeti felszólításához igazodva elindult.

Felszerelés lista:
Levi Aschenwald
Levi Aschenwald
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 55
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 46
Join date : 2019. May. 16.

Karakteradatok
Főkarakter: Levi Aschenwald
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz

Vissza az elejére Go down

Parkok - Page 6 Empty Re: Parkok

Témanyitás by Lady Gaia-Vell Pént. 30 Aug. 2019, 00:00



Kree Invázió 10 – Pokoli éden – Kerekerdő?





Bronx parkok, New York


Résztvevők: Levi Aschenwald, Boris Dragunov / Svarog, Dane Montrose, John Mourdock / Toxin


Steven Penicott / Unka, Alicia D. Blackwood, Niteris, Haname / Rin és Ace Atlas / New Wolf



Következő körváltás: 2019. szeptember 3. (kedd)

Parkok - Page 6 BjvBPCS

Idő: Ismeretlen
Helyszín: Ismeretlen
Cél / Feladat: Kikerülni a bajból
Résztvevők: Boris Dragunov / Svarog | Alicia D. Blackwood | Niteris | Levi Aschenwald | Dane Montrose | John Mourdock / Toxin | Steven Penicott / Unka | Haname / Rin | Ace Atlas / New Wolf
Egyéb információk:


Ami azt illeti ez nem szegény Ace napja volt, a New Yorkban levő drone rendszer jelezte neki, hogy a bronxi parknál levő fesztiválon lövöldözés volt és mivel a fiatal rendőr és ember társnője, egy hadnagy volt a legközelebb oda, így őt küldték ki, hogy nézzenek ennek utána, ha erősítés kell, akkor azonnal kérjen azt. Rendőrként tudta, hogy ez mikor szükséges.

Amikor kiérkeztek a kocsma ablaka volt belőve, ami itt volt, emberek már javarészt sehol, mert mindenki meneküld mindenfelé, miközben két ló nagyságú farkasszerű lény két embert evett. Páran próbálták ezeket támadni, valaki pedig a levegőből, majd sötétség ölelte körbe az ifjú rendőrt.

A következő emléke, hogy hangzavarra ébred, hogy legalább fél tucatnyian beszélnek valamit, saját maga pedig homokban fekszik egy szikla alatt. A társnőjét nem látta, ellenben egy másik bundás lényt máris ki tudott szagolni, meg a többieket is. Ha felül kissé kótyagos még, de láthatja a többieket.

A többiek elindultak Rin szavai után, aki ekkor kezdett valamit érezni, szagolni. Egy másik bundás volt itt valahol a közelben, elég jól érezte az irányát, ahogyan azt is ki tudta szúrni ez alapján, hogy melyik szikla mögött, vagy alatt lehet. A fal egyébként ott volt érezni lehetett, hogyha megcsapta valaki, vagy hozzáért. Kissé bizsergető érzés volt, így már érezhető volt, hogyha néhány pillanatnál tovább ért hozzá valaki.

Elég magasra tudott Rin az erejével ugrani, olyan jó hat-hét métert is megugrotta, de még ott is érezte az energiafalat. Az ugrásoknak köszönhetően kivehette, hogy nem egyenesen ment felfelé a fal, hanem ívesen, így valószínűleg egy félgömb vehette körbe az épületet. Amit egyébként, ha akarnak, akkor körbe is tudnak járni, mert volt rá lehetőség, hogy másik bejáratot keressenek.

A hely egyébként továbbra is csöndes volt, a két bundás a jobb érzékeivel sem látott, vagy hallott itt semmi mást magukon kívül egyelőre. Ami viszont furcsa lehetett, hogy semmilyen szagot nem lehetett érezni a pajzson belülről, ahogyan hang sem szűrődött ki onnan. Ezt a két bundás érzékelte csak, hiszen nekik voltak jobb érzékeik.

Közben Niteris meditált egy sort, hátha az istenek meghallgatják, de nem történt semmi, a legapróbb jelet sem kapta. Hacsak nem veszi annak Ace felbukkanását. Még korábban Sarah egyetértett Levivel, bólintott is aktuális védelmezője szavaira és vele tartott a védőmezőhöz.

Parkok - Page 6 7kMvp6c



_________________
Reneszánsz/alter realitások: Gaia Vell tábornok, Johanne Jones Tao , Reena Reynolds, Felicia Paran,
Továbbiak: Eshana Swati Khan, Mesélő, Ghost. A.I.M. Felső Tanács, A.I.M. Birodalom, Hydra emberei, MODOC
Továbbiak: Morgan Le Fay, Természetfelettiek, Niclas Richard Jørgensen, Roxxon emberei
Cerebro központi adattára - ahol minden fontos információ egy helyen megtalálható az XMR-el kapcsolatban!
Parkok - Page 6 AZMJc6k
Lady Gaia-Vell
Lady Gaia-Vell
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 2530
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 65
Join date : 2013. May. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3180-felicia-paran https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Parkok - Page 6 Empty Re: Parkok

Témanyitás by New Wolf Szomb. 31 Aug. 2019, 16:53




Előtörténet: New Wolf
Kaland neve: Kree Invázió 10 – Pokoli éden – Kerekerdő?


Hogyan is lehetne hasznosabban eltölteni az időt a futásnál? Hát... bizonyára sokféleképpen. Mindenesetre úgy gondoltam, hogy edzek kicsit a közelgő erőnléti felmérésre, már nem azért, mintha nem ütném meg többszörösen az elvárt teljesítményszintet, hanem mert szeretnék javítani a legutóbbi eredményemen. Neki is vágtam hát New York city utcáinak. Kíváncsi voltam, hogy Brooklyn hídtól mennyi idő alatt jutok el Bronx keleti oldalához. A telefonomon be is állítottam a stoppert, majd neki iramodtam minden erőmet beleadva. Azonban nem is lehetett volna ennél nagyobb balszerencsém, mikor is az út közben, nem olyan túl messze a céltól, jött a jelzés, hogy a parkban megrendezett fesztiválon lövöldözést történt. Nos... az igazat megvallva egyáltalán nem voltam boldog, mivel ez az egész nagy ívben keresztül húzta a számításaimat, de hát nincs mit tenni, intézkedni kell, hisz a munka az munka. Azonban nem maradtam társaság nélkül, mivel egy hadnagyot is a helyszínre küldtek. Utasításba adták még azt is, hogy ha szükségét érzem hívjak erősítést, bár erősen kételkedtem ennek szükségességében. A helyszínre kiérve meg találtuk a kocsmát, s sokáig nem is kellett mérlegelnünk, hogy tudjuk a jelentés információi helyesek voltak. A mérlegelés igazából csak azért fontos, mert előfordulhat, hogy téves vagy hiányos információt kapunk, mint például jelen esetben. Ugyanis nem esett szó hatalmas emberevő farkasizékről. Néhányan igyekeztek ezeket a lényeket megsebezni, azonban mire én bármiféle döntést hozhattam volna a erősítéssel vagy bármi mással kapcsolatban, hirtelen elsötétült minden körülöttem...
Szóval jah, valahogy így történtek a dolgok mielőtt ebbe a homokgödörben ébredtem volna. Azt hittem, hogyha összefoglalom magamnak a történteket, akkor világosabban fogom látni, hogy mi folyik itt. De az igazat megvallva, semmi sem változott. Ugyanúgy halvány lila fogalmam sincs arról, hogy mit keresek itt, hol vagyok és hogy ki a franc ez a fél tucatnyi ember. Megnézem, hogy nagyjából minden cuccom nálam van-e, majd a telefonomat veszem elő, ha nálam van és megpróbálom bekapcsolni. Ha bekapcsol, akkor számításaim szerint a stopper ugrik be először, mely alapján talán megtudhatom, hogy mennyi idő telt el. Ez után pedig megpróbálok erősítést hívni, ugyanis látszólag ez a helyzet túlmutat az én hatáskörömön. Akárhogy is alakul a dolog, ezek után igyekszem kimászni a göndörből, majd kapcsolatba lépni a többiekkel. Viszont azért a jobb mancsomat a pisztolyomon tartom, hiszen nem tudhatom, hogy megbízható-e a társaság. Akár még az is lehet, hogy ők akartak elásni a homokban. Másik mancsommal előkeresem a jelvényemet, majd a társaság felé kiálltok.
- Hé! New York-i rendőrség! - mutatom meg a jelvényemet - Valaki tájékoztasson a történtekről!
Próbálok kicsit keményebben fellépni, s nem akarok semmilyen udvariassági köröket futni, mivel a szememben csupán egyszerű civileknek tűnnek, így a legjobb ha eszerint bánok velük. Persze lehet, hogy nem ez lesz a legcélravezetőbb megoldás, de akkor legfeljebb taktikát váltok. Amíg a társaság reakciójára várok, tekintetem egy másik lupinera esik, ki természetemből adódóan kelti fel érdeklődésemet.



Felszerléslista:


_________________
Little SW: Dendarid Tefle - Jedi padawan, Grei Tefle - Sith tanítvány, Sogan Bardak - Fejvadász
Reneszánsz: Shadow Wolf -Ismeretlen, Ben Wise (NJK) - informatikus/hacker, New Wolf - Rendőr(Lupine)
New Wolf
New Wolf
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 22
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 7
Join date : 2018. Jul. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Shadow Wolf
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3815-new-wolf

Vissza az elejére Go down

Parkok - Page 6 Empty Re: Parkok

Témanyitás by Svarog Szomb. 31 Aug. 2019, 21:24

A napfény megcsillant a srác fejéből az egyik ékszeren a szarvas srác arcán, miután az elmondja, hogy egyszerű vándormutatványos. Aztán azt javasolja, hogy menjenek oda Rinhez. Dragunov bólint, és követi a fickót.
Egy normál ember talán le se vette volna a szemeit a fiú szarvairól. Svarogot, a pikkelyes bőrével, széles bőrszárnyaival és nem éppen bizalomgerjesztő pofázmányával nem nagyon érdekelte.
Szemeit a gömbre emelte, és összevonta a szemöldökét.
- Logikus, hisz talán pont a csúcspontján van. Nem értek a mágiához - Dragunov a srácra nézz, és felvonja a szemöldökét. - Cirkuszban dolgozol, mi? - kérdezte, és remélte, hogy a rosszmájusága nem ül ki a hangjára.
Odébb akar rúgni egy kavicsot, de inkább nem akarja megzavarni a helyet fenntartó erőket. Visszaemlékszik arra a vándorcirkuszra, ahol felnőtt. A cirkuszigazgató szidalmaira, és ütlegeire és a belőle kitörő elemi lángokra, ami aztán porrig égette az egész lepratelepet. Akkor felkellt benne a szörny.
- Annak idején én is ott - kis szünetet tartott -, dolgoztam. Csak sokkal többet vettek el, mint amennyit adtak.
Rosszkedvűen felsóhajt. Aztán meglátja a Frederick nevű férfit, ahogy ott meditál.
- Nem lesz baja - mondja Svarog, és fintort vág. - Vegasban, mikor Rémálom dimenziójában graszáltunk, egy szökőkúthoz lépett. Tele volt fekete trutyival, mint a szimbionták vagy mik... Erre... aranyosnak gondolta és belenyúlt. Fél perc múlva egy fekete óriás kergetett minket.
Ekkor a sziklák közül egy farkasember ugrott elő egy New York-i rendőrségi jelvényt mutogatva.
Dane felvonja a szemöldökét, és Svarogra pillant.
- Most miért nézel így rám? - kérdezte Dragunov.
- Te vágod ezt a szarságot - felelte a motoros.
Svarog vállat vont.
- Okés, biztos úr - mondta gúnyosan, aztán felköhécselt. - Nézze. Kapaszkodjon meg valamibe, de átkerültünk egy másik világba, aminek valami köze lehet  a keltákhoz. A nevem Borisz, de hívjon csak Svarognak. A motoros fickó Dane Montrose, a béka pedig Steven Penicott, művésznevén Unka. - Egy pillanatra arra gondol, hogy a farkasember felismeri.
- És lehet az átkerülés miatt változott át véfark... - Svarog a mutánsra pillant. - Megnézem mi újság a többiekkel.
Int Toxin és Rin felé.
Toxin rezzenéstelen arccal néz a rókalányra.
- Persze, hogy aztán a másik oldalon elkapj, mi? De csak mondom, hogy előbb vagy utóbb a sárkányhaverod skalpja ki lesz szegelve a falamra. Szépen együtt megyünk, ha nem akarod, hogy előbb. És ha nem jutunk ki innen, akkor úgy sem látsz egy centet se a vérdíjból. Világos, róka? Na, nyomás...
Unka akkor ér oda.
- Hé... Minden rendben, ugye nem most fogjátok....
- Na, járjuk körbe. De ti előttem mentek, világos? - mondja az indián.

_________________
Főkarakter: Svarog
NJK-k: Toxin. Dane Montrose, Jason Weltman, Unka; X-Diák: Vaszilij Dragunov
Alternatív verziók: Svarog (Outsiders), Svarog (Apokalipszis kora). Svarog (Exiles).
Svarog, a makulan A mentális erősítő 9. és a 4. a dezintegráló gyűrű hordozója
Ben Grim (Gótika), Nathan Soric -  Fagyos Sötétség Kora, Rostyck Pearlwater - Égkövek birodalma
Svarog
Svarog
Bannolt

Hozzászólások száma : 964
Hozzászólások régi : 344
Korábbi szint/kredit : 4. szint - 10 kredit
Aktuális szint/kredit : 6. szint - 14 kredit
Reputation : 57
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Svarog
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Parkok - Page 6 Empty Re: Parkok

Témanyitás by Whitewolf Vas. 01 Szept. 2019, 19:01

A körbejárásból nem lesz semmi mert kiszagolok valamit a levegőben. Prém...kutya. Szétáll a szőr a farkamon. Annyira, hogy még toxin fenyegetődzését is ignorálom.
-A PICSÁBA, A PICSÁBA...
Két kézre fogom a pisztolyomat és a többiekre pillantva elrohanok a szag felé.
-Utálom a kutyákat.-nyögöm oda nekik.
Már több ezer éve is állandóan bántottak a rohadt dögök. Mindig a farkam után loholtak és volt, hogy órákig csaholtak egy fa alatt amire felmenekültem míg anyu értem nem jött. Igaz, hogy én loptam a tyúkot de ez most nem lényeges. Ami számít, hogy a dög dog kiszagolta a rókaprémet és most tuti jönni fog utánam. Úgyhogy megindulok felé.
-"Hé New Yorki rendőrség! Valaki tájékoztasson a történtekről!"-mondja az alak amiből a szag árad.
Megtorpanok. Ez nem kutya. Csak egy farkas aminek baromira város szaga van. Ráadásul mutáns. Leeresztem a stukkeremet.

----
Hana: Szóval ugye lupineok vagytok...
Rin: Igen.
Hana: És most találkoztok először...
Rin: Mire akarsz kilyukadni?
Hana: Ilyenkor nem játszik be a seggszagolgatás vagy ilyesmi?
Rin: Azt csak a kutyák csinálják tudtommal. De a hülye fétiseidet majd kiéljük máskor. Ja és egy hónapig nincs több Family guy. Onnan jönnek ezek a hülye ötleteid.
-----

-Hát hapsikám, ez nem New York úgyhogy jól eltévedtél. A mobilodat meg akár dobhatod is elfele, már próbáltam én is.-Bámulok a fickóra csípőre tett kézzel. -Itt inkább az a kérdés, hogy te, hogy keveredtél ide? Mármint mi kábé csak itt teremtünk egyik pillanatról a másikra. Te meg...szintén. Mármint ránézésre. Áhh-legyintek-érted, hogy gondolom.  De te nem velünk jöttél. Ha a dolog nem egyszeri volt akkor talán visszafelé is működik.

Most, hogy mozogtam egy kicsit már annyira nem ráz a hideg de még mindig úgy érzem magam mint akibe annyira belefagyott minden, hogy pisilnem se fog kelleni többet. Úgyhogy előhalászom a gyűrött cigisdobozomat és megpróbálok rágyújtani. Az mindig felmelegít egy picit.

Pénz: 1100
Eszközök: taktikai mellény, távcső, rádió, okosteló, hátizsák, cigi, öngyújtó
Felszerelés/fegyverek: kés , ninjato , Mesterlövész puska , két félautomata pisztoly, 10 db shuriken


A hozzászólást Whitewolf összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. 02 Szept. 2019, 14:16-kor.

_________________
I am a living, thinking entity that was created in the sea of information
Whitewolf
Whitewolf
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 20
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 14
Join date : 2019. Jul. 23.
Age : 24

Karakteradatok
Főkarakter: Whitewolf
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t4097-hana-rin

Vissza az elejére Go down

Parkok - Page 6 Empty Re: Parkok

Témanyitás by Niteris Hétf. 02 Szept. 2019, 13:35

Kerekerdô?
Tulajdonságok:

Az istenek jelet küldtek! Niteris el sem tudta hinni. Amikor becsukta a szemét, még semmi sem volt ott, de mire kinyitotta, már három kavics pihent az esernyőjén! Rögtön három! Ezt a jelet csakis Hekaté úrnő küldhette, aki...
De a démonmutáns Levi megzavarta az elmélkedését. Habár nagyon jó kérdései voltak, nem épp a megfelelő időt választotta feltevésükre. Így hát a démon óvatosan zsebre tette a mennyei kavicsokat, és hozzálátott a magyarázathoz.
- Fiatalember, az élet olykor olyan, akár egy liszteszsák- mondta bölcsen, és nagyokat nyögve feltápászkodott - A benne lévő molylepkéket csak az igazán figyelmesek veszik észre időben... Hajajajj! Már meg is érkezett az isteni hírnökünk!
Niteris teljesen megfeledkezett a hasonlatáról, és futva (esernyőjére támaszkodva szökdécselve) megindult a legújabb farkasember felé, aki később rendőrnek vallotta magát. Többen megpróbálták neki elmagyarázni a helyzetet, de mind silány munkát végeztek. Ezen könnyen lehetett segíteni.
- Jó uram, önt az istenek küldték ide nekünk, hogy megválaszolják könyörgésünket, és reményt helyezzen a mi szíveinkbe - mondta, majd lehetőleg sutyorogva hozzátette - Kérem, biztos úr, van velünk egy nagyon veszélyes Hydra ügynök. Nem volna rá valami mód, hogy úgy diszkréten lelövöldözze?
Niteris
Niteris
5. szint - 12 kredit

Hozzászólások száma : 447
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 118
Join date : 2015. Dec. 27.

Karakteradatok
Főkarakter: ¯\_(ツ)_/¯
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3115-niteris

Vissza az elejére Go down

Parkok - Page 6 Empty Re: Parkok

Témanyitás by Levi Aschenwald Hétf. 02 Szept. 2019, 21:46





Nem erősítette meg még egyszer a tényt, amit már korábban közölt a foglalkozásáról, és ha a másik hangjában ugyan fel is tűnt neki a szarkasztikus él, nem szentelhetett neki akkora jelentőséget, hogy az kívülről is meglátszódjon az arcán.
- Nekem, miszter, bátran állíthatom, hogy csak adtak.
Lehet máskor, más helyzetben, valami jófajta ital mellett szívesen meghallgatta volna a másik történetét - a nephayem kifejezetten szerette a rendhagyó történeteket. Ugyanakkor ez nem az a pillanat és nem az a helyszín volt. Ellenben a Frederickről szóló anekdota hasznosnak hangzott, már amennyire meg lehet valakit ismerni belőle.
- Áh, így már értem, miért nem hajlotok arra, hogy hallgassatok rá.
Ő azért még nem döntött. Nem tűnt sokkal logikusabbnak az sem, ahogy a rókalány nekiszaladt az épület közvetlen közelének. Valahogy egyik oldal sem tűnt sokkal jobbnak a másiknál. Végül Sarahval - és ezekn szerint az idősebb férfival együtt indult a társaság után, és hamar be is érték őket némi fennforgásnak hála.
- A bronx park közelében lévő felfordulás alatt egy .. valószínűleg valamiféle időrúna átdobott minket ide. Az, hogy az ide mit takar, egyelőre jó kérdés és a vélemények is megoszlanak. - Széttárja a karjait, amolyan nincs-mit-tenni mozdulattal, majd most, hogy közelebb érve van lehetősége más szögből, jobban szemügyre venni a gömb alakú.. kristályt? Nos, itt az alkalom. Oldalra pillant Sarah-ra, miközben maga előtt összefonja a karjait elgondolkodva. Bár Rin nem osztotta meg velük abbéli tapasztalatát, hogy a pajzs gömb alakú lehet, ám ettől függetlenül is egyfajta logikus következtetésre jut.
- Ahogy látom, idekint tényleg nincs sok minden, de körbejárhatjuk, hátha valahol mégis be tudunk menni. Egyébként örvendek, biztos úr, a nevem Levi Aschenwald, a hölgy pedig itt mellettem Sarah, szintén az időrúna áldozata.

Felszerelés lista:
Levi Aschenwald
Levi Aschenwald
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 55
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 46
Join date : 2019. May. 16.

Karakteradatok
Főkarakter: Levi Aschenwald
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz

Vissza az elejére Go down

Parkok - Page 6 Empty Re: Parkok

Témanyitás by Alicia Hétf. 02 Szept. 2019, 23:51

Ahogy kezdett felmelegedni, nem foghatta már a finom mikro remegéseit a hűvösre. Bár a bőrére, ruhájára kiülő deres verítékre, amit a hirtelen és kvázi nagy arányú hőmérséklet változás okozott, még mindig foghatta volna. Tudta azonban, hogy neki alkohol kell. De valójában az kell neki. Vagy csak egyszerűen a mozdulatsor, ahogy kitölti az üvegből az italt. Ahogy az orrához emeli a poharat és magába szippantja a jó minőségű szesz auráját. Ez tölti fel az elméjét, ez a mákony segít neki elviselni a bizonytalanságot. Mert semmi sem biztosítja arról, hogy a valóságban él. Hogy nem fekszik még mindig Las Vegas forró aszfaltján. Vagy élt-e egyáltalán és nem csak egy sejt álma ő maga is. Meg az egész hóbelebanc....talán nem is ital kéne neki. Valami kapaszkodó. Mondjuk...a sok bűnöző és furcsa alak között az a nő...talán Sarah a neve. Bármit csinál, követni fogja...maga sem tudja miért...így indul Sarah-ékkal együtt.

Felszerelés:
Alicia
Alicia
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 56
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 24
Join date : 2018. Apr. 14.

Karakteradatok
Főkarakter: Alicia
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz

Vissza az elejére Go down

Parkok - Page 6 Empty Re: Parkok

Témanyitás by Lady Gaia-Vell Kedd 03 Szept. 2019, 00:00



Kree Invázió 10 – Pokoli éden – Kerekerdő?





Bronx parkok, New York


Résztvevők: Levi Aschenwald, Boris Dragunov / Svarog, Dane Montrose, John Mourdock / Toxin


Steven Penicott / Unka, Alicia D. Blackwood, Niteris, Haname / Rin és Ace Atlas / New Wolf



Következő körváltás: 2019. szeptember 7. (szombat)

Parkok - Page 6 BjvBPCS

Idő: Ismeretlen
Helyszín: Ismeretlen
Cél / Feladat: Kikerülni a bajból
Résztvevők: Boris Dragunov / Svarog | Alicia D. Blackwood | Niteris | Levi Aschenwald | Dane Montrose | John Mourdock / Toxin | Steven Penicott / Unka | Haname / Rin | Ace Atlas / New Wolf
Egyéb információk:


Niteris valóban isteni jelnek vette a köveket és azt is, hogy Ace megérkezett. A fiatal rendőr pedig a kimászás után egyből információkat szeretne és el is mondja, hogy rendről. Niteris ezt is remek alkalomnak látja, így felhívja Toxinra a figyelmét, bár őt Ace is megismerheti, hiszen a férfit a teljes világon körözik évek óta és igencsak tetemes vérdíj van a fején.

- Én értek a mágiához, boszorkány vagyok – szólalt meg Levi mellől Sarah miközben felemelte a fejét. – De itt nincs mágia, mint mondtam… nem létezik a manaháló. Ilyesmivel soha sem találkoztam. Én fogalmam sincs, hogy mi folyik itt… 1890-ből kerültem ide egy rúna miatt az égen…

Erősítette meg a nő Levi szavait, hogy ő is így járt. Ezzel legalább Levi is választ kaphatott egy fontos pontra, a fénykép, amin először találkozott a nővel 1892. június 23-n készült, azaz korábbról került ide Sarah. Azaz lehet, hogy nem is most fog a múltban járni, hanem ki tudja, hogy mikor.

Ezalatt a többiek még tovább beszélgettek és szidták egymást, kezdett egyre nagyobb lenni a fejetlenség. Ezalatt Sarah is odalépett a pajzshoz, ami körül egyébként semmilyen bejáratot nem talált senki, amikor körüljárta. Szóval Sarah is odalépett hozzá és hozzáért. Erre a pajzs már adott reakciót. A nő riadtan akarta volna elrántani a kezét, de eszméletlenül omlott össze.

Odabent mindenki láthatta, hogy a benti ékkő elkezdett erősen világítani és így ennek köszönhetően kivehető lett a védőpajzs félkör alakja is, ami ott volt. az egész félgömb világoskék fényben úszott az épület sem látszott, majd az egész pajzs millió darabra robbant a hatalmas akvamarin ékkővel együtt.

A robbanás olyan picire robbantotta a pajzsot, hogy abban a pillanatban el is tűntek a darabok, szóval lényegében dezintegrálódott az egész. így senki sem sérült meg benne és a kék fény is eltűnt. Egyedül az épület látszott most már, de már nem volt mi kívül tartsa a társaságot onnan, ha még mindig be akarnak menni.

Parkok - Page 6 7kMvp6c



_________________
Reneszánsz/alter realitások: Gaia Vell tábornok, Johanne Jones Tao , Reena Reynolds, Felicia Paran,
Továbbiak: Eshana Swati Khan, Mesélő, Ghost. A.I.M. Felső Tanács, A.I.M. Birodalom, Hydra emberei, MODOC
Továbbiak: Morgan Le Fay, Természetfelettiek, Niclas Richard Jørgensen, Roxxon emberei
Cerebro központi adattára - ahol minden fontos információ egy helyen megtalálható az XMR-el kapcsolatban!
Parkok - Page 6 AZMJc6k
Lady Gaia-Vell
Lady Gaia-Vell
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 2530
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 65
Join date : 2013. May. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3180-felicia-paran https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Parkok - Page 6 Empty Re: Parkok

Témanyitás by New Wolf Csüt. 05 Szept. 2019, 17:07




Előtörténet: New Wolf
Kaland neve: Kree Invázió 10 – Pokoli éden – Kerekerdő?


New Wolf hiába is próbálkozik erősítést hívni, a másik lupine figyelmezteti, hogy nem fog működni, s csakugyan így van. Kissé vegyes fogadtatásban részesül, de az mindenesetre feltűnik neki, hogy néhányuk cinikusan beszél a rendőrhöz. Az ismeretlen társaságból az egyik jelenlévőt fel is ismeri, ugyanis tudomása szerint igencsak szép vérdíjat tűztek ki a fejére, melyre az egyik igencsak furcsán viselkedő figura rá is erősít. Hirtelen kicsit sok ennyi minden a fiatal rendőrnek, de igyekszik uralni a helyzetet. Habár sült bolondnak hinné, azt aki azt mondja, hogy másik világba kerültek, de mivel többek szájából elhangzik ez, illetve olyan dolgok, amiket Ace is átélt, így elhiszi valamennyire az elméletet.
- Nem lőhetem le, de minden bizonnyal le fogom tartóztatni, ha kijutunk ebből az állítólagos másik dimenzióból vagy miből. Mindazonáltal néhány ponton megegyeznek tapasztalatink, ugyanis én is Bronxból kerültem ide. Egy lövöldözéshez hívtak ki, ahol fegyveres banditák helyett, egy pár nagyra nőtt farkast találtunk, majd minden elsötétült, s ebben a gödörben ébredtem.
Azonban miközben a többiekkel próbálja tudatni álláspontját, hirtelen észreveszi, ahogy összeomlik a pajzs az épület körül. Egészen meglepődik, de igyekszik továbbra is higgadt maradni, hiszen inkább úgy hiszi, hogy csak valami illúzióba csöppent. Talán csak valami mérges füstöt szívott be és most hallucinál.
- Ez... ez mégis mi volt?!




Felszerléslista:


_________________
Little SW: Dendarid Tefle - Jedi padawan, Grei Tefle - Sith tanítvány, Sogan Bardak - Fejvadász
Reneszánsz: Shadow Wolf -Ismeretlen, Ben Wise (NJK) - informatikus/hacker, New Wolf - Rendőr(Lupine)
New Wolf
New Wolf
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 22
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 7
Join date : 2018. Jul. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Shadow Wolf
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3815-new-wolf

Vissza az elejére Go down

Parkok - Page 6 Empty Re: Parkok

Témanyitás by Svarog Csüt. 05 Szept. 2019, 18:01

Frederick, aki az egyik pillanatban még törökülésben ült, és nem vett tudomást arról, hogy Levi szórakozik vele, a következőben felpattant és mintha mérgezett egér úgy rohant oda a kis tragikomédia új főhőséhez.
Aki szemmel láthatóan zavarodottan nézett rájuk. Dragunov szinte bocsánatkérően csóválta meg a fejét, aztán előrelépett.
- Hé, öreg! Öreg! - kiáltotta Svarog. - Nyugodjon már le. Mr. New Yorki Rendőrség elég zavarodott isteni hírnőknek, nem? - kérdezte, ingerülten, ha Frederick méltóztatik reagálni rá.
Ha pedig nem, akkor hátraáll és széttárja a karjait.
Dane közben válaszolt Wolfnak.
- Igen, mi is láttuk azokat a nagy, kibernetizált kutyákat - sóhajtotta. - Úgy fest, hogy jelenleg csak egymásra számíthatunk.
- És ebbe nem fér bele, hogy letartóztatjuk a másikat. Még ha egy másokat leszaró, idegbeteg seggfej is - sandított Toxinra, aki még mindig a pajzsnál állt, és farkasszemet nézett Unkával. - Bármi is az, ami vagy aki miatt idejöttünk, az a pajzs mögött van.
A Sarah nevű nő odalépett a pajzshoz, Toxin pedig kíváncsian fürkészte, ahogy a lány az üvegfalra helyezte a kezét.
A kékbe boruló erőtér látványára Svarog már odafordult, ahogy Unka és Dane is. Az arcuk alá kapták a kezüket, mikor az üvegfal apró darabokra szakadt.
A sárkány már várta, hogy darabokra tépjék a szilánkok, Unka bökte oldalba, és az égre mutatott. Porszemeken csillant meg az idegen hely napjának fénye, ami a pajzs semmivé válását jelentette.
- Wow - felelte Svarog, és Sarah felé fordult. Toxin a bejárat felé fordult, és a lányra nézett.
- Ez az ösvény önre vár - suttogta az indián. - Ez az ön vadászata. A rókát nem engedte át, de ön előtt nyitva áll az út. - Jobb kezével az épület felé intett. - Talán kijutunk, ha bemegy.
Svarog odalépett, és megcsóválta a fejét.
- Azért ne együk olyan forrón a kását, Tox - morogta. - Toxin és az új srác menjen elől. Csak hogy ha baj van, akkor talán kiszagolja. A másik meg talán nyomokat lát majd. Rin és én két oldalról fogjuk közre a többieket, Unkát, Mr. Aschenwaldot, Sarah-t és Fredericket... - Laposan pillantott az öregemberre. - Ráfog férni. Dane - mutatott a motorosra. - Hátulról támogatod őket. Tartsuk magunkat ahhoz, hogy békével jöttünk, és csak akkor rántsunk fegyvert, ha gond van. És nem nyúlunk semmihez. A lábunk elé nézünk. Vili?
Svarog hirtelen elhallgatott, de továbbra is egyenesen állt csípőre tett kézzel. A katonatiszt és a SHIELD ügynök visszajött. A csapatjátékos Svarog, aki újra másokkal dolgozott együtt.
Aki felelős volt másoké.
- Valami kérdés vagy ötlet?

Svarog felszerelés:

Unka felszerelése:

Dane Montrose felszerelése:

Toxin felszerelése:

_________________
Főkarakter: Svarog
NJK-k: Toxin. Dane Montrose, Jason Weltman, Unka; X-Diák: Vaszilij Dragunov
Alternatív verziók: Svarog (Outsiders), Svarog (Apokalipszis kora). Svarog (Exiles).
Svarog, a makulan A mentális erősítő 9. és a 4. a dezintegráló gyűrű hordozója
Ben Grim (Gótika), Nathan Soric -  Fagyos Sötétség Kora, Rostyck Pearlwater - Égkövek birodalma
Svarog
Svarog
Bannolt

Hozzászólások száma : 964
Hozzászólások régi : 344
Korábbi szint/kredit : 4. szint - 10 kredit
Aktuális szint/kredit : 6. szint - 14 kredit
Reputation : 57
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Svarog
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Parkok - Page 6 Empty Re: Parkok

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

6 / 10 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.