Lakókocsi-park

1 / 2 oldal 1, 2  Next

Go down

Lakókocsi-park Empty Lakókocsi-park

Témanyitás by Thorhalla Kedd 22 Feb. 2011, 16:19

Olcsó lakókocsik kibérelhetők vagy ott helyben beköltözhetőek.

Az eredeti topic.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Lakókocsi-park Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Lakókocsi-park Empty Re: Lakókocsi-park

Témanyitás by Thorhalla Csüt. 25 Aug. 2011, 06:37

Körülbelül negyedóra séta után értetek el a lakókocsi parkhoz, a lány mindvégig zavarban volt egy kicsit a korábbi események miatt, majd egy átlagos lakókocsihoz vezet. Kulccsal nyitotta ki az ajtaját, majd belépett előtted a járműbe és intett, hogy kövesd. Ha mentél bent is átlagos az elrendezés, mini konyha volt benne kis hűtővel, aminek a tetején egy mikró, ahogyan beértetek, egy kis asztal, ott két szék, egy beépített szekrény és az egész végén egy fallal leválasztott szoba, ahol csak egy ágy volt.
- Ülj le nyugodtan, a hűtőben találsz sört, ha kérsz – magyarázta.
Ő gyorsan hátrament a szobába, majd egy mappával és egy laptoppal jött elő. A mappát nyitotta ki először, egy teljesen idegen nyelvű újság volt legelöl, csupán az Apokalipszis név volt kivehető rajta angolul is, mellette még egy név szerepelt, de azt nem értetted. A kép viszont annál beszédesebb volt. A hatalmas testű szürke mutáns állt a Wakandai palota lépcsőinek tetején, két lépcsőfokkal alatta, és kissé oldalra tőle pedig Roy nézett vissza saját magára, bár nagyon kicsit máshogyan nézett ki, de határozottan felismered saját magadat a képen.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Lakókocsi-park Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Lakókocsi-park Empty Re: Lakókocsi-park

Témanyitás by Roy Szomb. 27 Aug. 2011, 12:52

-Tegyük fel hogy elhiszem. Akkor miért nem emlékszem semmire? És honnan való ez az újság?
Ez kezd egyre furább lenni. még mindig nem akarom elhinni, de sajnos muszáj lesz ha így folytatódik. Nem rémlik semmi az egészből. De a kép meggyőző. Kezdek nagyon összezavarodni. És ez kezd kiütni az arcomon is. Remek.
-Tegyük fel hogy ez tényleg megtörtént. És Apokalipszist szolgáltam, ahogy mondod. Akkor miért nem emlékszik rá más sem? Csak maradt volna valami nyoma a te dokumentumaidon kívül is. hogy lehetséges ez?
-Remélem tömör, kielégítő válaszokat kapok, mert az igazat megvallva kezdek kicsit megijedni. Ha ez tényleg megtörtént, ki tudja miket tettem. Vagy hogy velem mit tettek hogy kiesett az egész. Remélem hamarosan megtudom, és elhúzhatok ebből a lakókocsiból, valahová nagyon messze.
Roy
Roy
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 31
Hozzászólások régi : 558
Korábbi szint/kredit : 7. szint - 16 kredit
Aktuális szint/kredit : 7. szint - 16 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 12.

Karakteradatok
Főkarakter: Roy
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Lakókocsi-park Empty Re: Lakókocsi-park

Témanyitás by Thorhalla Szomb. 27 Aug. 2011, 14:07

A lány megcsóválta a fejét a kérdésre és megvonta a vállát.
- Nem tudom, hogy miért nem emlékszel – mondta. – Lehetséges, hogy belefutottál egy telepatába és módosította az emlékeidet. Az újság egyébként Wakandából van, az AIM ideje előtt és alatt éltél arra.
A lány a következő kérdésre egy ragadozómosolyt engedett meg, majd valamit pötyögött a számítógépen és végül feléd fordította azt, egy vérdíj lista volt az.
- A világ negyedik, vagyis harmadik legkörözöttebb személye vagy – jegyezte meg. – Hadsereget vezettél, gyilkoltál és mindkettőt igen jól csináltad.
Végül vett egy mély levegőt és ismét megszólalt.
- Nézd, én nem ismertelek korábban személyesen, csak sokat hallottam rólad, engem azért küldtek, mert újra számítanak a fejesek a munkádra és szolgálatodra. Azért vagyok itt, hogy újra felajánljam neked azt, hogy légy Halál, Apokalipszis egyik lovasa. Még az emlékeid kérdését is minden bizonnyal meg tudják oldani a hozzáértők.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Lakókocsi-park Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Lakókocsi-park Empty Re: Lakókocsi-park

Témanyitás by Roy Vas. 28 Aug. 2011, 12:01

A lány érvei meggyőzőek, de még mindig bennem van a természetes kétkedés. De talán igent kéne mondanom. Mi vár itt rám? Semmi. A munkanélküliek, esetleg a minimálbérből tengődők szürke élete, esetleg egy mutánsoknak fenntartott börtön. Nem túl fényes jövő. Ellenben, ha igent mondok, kiszakadhatok ebből a fertőző városból és minden mocskát hátrahagyhatom. És talán még lesz is belőlem valaki. Nem pont így képzeltem el a jövőt, de még belefér. Jobb mint ha itt rohadnék meg.
-Rendben... Benne vagyok. Még mindig jobb mintha itt tölteném az egész életem senkiként, és ételért güriznék.
Válaszolom, majd hátradőlök, ismét rágyújtok egy cigarettára, majd várom a lány reakcióit. Ha minden igaz abból amit mondott, és tényleg akkor állat voltam mint mondja, akkor a jövőben sem lesz túl nehéz dolgom.
Roy
Roy
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 31
Hozzászólások régi : 558
Korábbi szint/kredit : 7. szint - 16 kredit
Aktuális szint/kredit : 7. szint - 16 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 12.

Karakteradatok
Főkarakter: Roy
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Lakókocsi-park Empty Re: Lakókocsi-park

Témanyitás by Thorhalla Hétf. 29 Aug. 2011, 08:09

A lány arca őszintén felderült, amikor igent mondtál, hogy benne vagy a dologban. Látszik, hogy vissza kell fognia magát, hogy nehogy a nyakadba ugorjon.
- Judas és Sinister elégedettek lesznek – mondta izgatottan. – A központunk Cape May-ben van, szerintem dőlj le aludni, amíg odavezetek. Pár órába bele fog tartani, addig pihenj, szükség lesz az erődre.
Ezzel gyorsan összepakolta az asztalon levő holmijait és az egyik fiókba tette be azokat, köztük a laptopot és a mappát is. Majd előre ment a sofőrüléshez. Ha hallgattál rá, akkor egy igencsak pihentető alvásban lesz részed következő pár órában, ha nem, akkor unalmas kocsikázás, ahogyan kiértek a városból, majd délnek haladva az óceánparton végül is elértek egy kietlen helyre, egy hatalmas birtokra, ahol egy ódon kastély állt.
- Az Akkaba klán központja – mondta a lány, mikor ide értetek. – Újra itthon vagy.

//Elég, ha csak a kastély topicjába írsz.//

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Lakókocsi-park Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Lakókocsi-park Empty Re: Lakókocsi-park

Témanyitás by Lady Gaia-Vell Hétf. 01 Márc. 2021, 22:30



Kree Invázió 14 – Nem a barátaink – Létezik megoldás?





Ismeretlen helyszín


Résztvevők: Aina Bennet, Mariah Temple / Kirā Kuīn, Jason Liam Norman, Heidi H. H. Hoffman, Niteris,



Dr. Marwyn Meinhard Malburg, Aurora és Luna Warren

Lakókocsi-park QlEcMEr

Idő: 2032. március 1., ismeretlen idő
Helyszín: Ismeretlen helyszín, bogárfészek
Cél / Feladat: Kideríteni a dolgokat és megszökni.
Résztvevők: Aina Bennet | Mariah Temple / Kirā Kuīn | Jason Liam Norman |
Heidi H. H. Hoffman | Niteris | Dr. Marwyn Meinhard Malburg | Aurora és Luna Warren
Egyéb információk:


Mindenki New Yorkban volt; szándékosan, vagy nem szándékosan, de itt tartózkodott. Ami pedig ezek után történt, az valószínűleg néhányak számára már ismerős volt és közel sem kellemes. Valamiért mindenki a belvárosban volt, sötétedés után már, pedig a hatóságok felhívák a figyelmet arra, hogy ekkor már mindenki legyen otthon. A többség valószínűleg éppen haza, vagy éppen valamilyen safehouse felé tartott. Az X-men tagjai, vagy a diákok pedig lehet, hogy a hatóságoknak segítettek bogár ügyben.

Aztán hirtelen minden sötét lett.

A következő(?) pillanatban, vagy legalább is, amikor kezdtek magukhoz térni, a kinti hideg és havas idő után az érezték, hogy nagyon meleg van és mindannyian valamilyen nyálkás, ragacsos valamiben voltak nyakig, ami miatt alig tudtak mozogni. Még mindig sötét volt, félhomályos állapotok, amint a szemük megszokta a sötétséget láthatták, hogy hol és milyen helyzetben vannak

Mindenki egy egyszemélyes félig átlátszó rovar, vagy bogárgubóban volt. Ebben volt ez a meleg, nyálkás folyadék is, amiben nyakig voltak elmerülve. Ez az egész elég szorosan ölelte őket körbe, hogy a mozgást nehézzé tegye. Azt mindenki érezheti, hogy a korábbi felszereléseik, táska, esetleg fegyverek ott vannak náluk, csak éppen ebben a kellemetlen helyzetben vannak.

Ami pedig gubókat illette mindegyik a falra volt rögzítve olyan két méter magasan, a földön csontvázak, vagy félig rothadó tetemek és levedlett ember nagyságú kitinvázak, vagy „bogárbőr” látszott. Azonban, ami talán szerencsés lehet, hogy a bogarak és rovarok nem voltak sehol, így azoktól legalább nyugodtan és biztonságban voltak.

Egyelőre.

Lakókocsi-park IuHm4Sj

Szokásos, felszereléslistát írjatok.
A képcske pedig ez, ha valaki akarja használni:
Lakókocsi-park QlEcMEr

Kód:
[center][img]https://i.imgur.com/qlEcMEr.png[/img][/center]

_________________
Reneszánsz/alter realitások: Gaia Vell tábornok, Johanne Jones Tao , Reena Reynolds, Felicia Paran,
Továbbiak: Eshana Swati Khan, Mesélő, Ghost. A.I.M. Felső Tanács, A.I.M. Birodalom, Hydra emberei, MODOC
Továbbiak: Morgan Le Fay, Természetfelettiek, Niclas Richard Jørgensen, Roxxon emberei
Cerebro központi adattára - ahol minden fontos információ egy helyen megtalálható az XMR-el kapcsolatban!
Lakókocsi-park AZMJc6k
Lady Gaia-Vell
Lady Gaia-Vell
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 2530
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 65
Join date : 2013. May. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3180-felicia-paran https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Tyler, Aina and Heidi H. H. Hoffman like this post

Vissza az elejére Go down

Lakókocsi-park Empty Re: Lakókocsi-park

Témanyitás by Mariah Kedd 02 Márc. 2021, 19:26

Karakter: Mariah Temple/Killer Queen
Helyszín: ?


Mariah már hosszú ideje nem tudott rendesen aludni, vagy időt fordítani magára. Az elmúlt időben történő események őt sem kímélték meg, de szerencsére a legtöbb probléma elkerülte őt.
Egy hosszú nap után nem is vágyott másra, csak egy hosszú alvásra, a négy fal biztonságában.

~ Mi a franc? ~ Mariah bágyadtan nyitotta ki a szemét, arra azonban nem emlékezett, hogy mikor aludt volna el. Az elméje ködös volt, egyszerűen képtelen volt összeszedni a gondolatait. Ösztönösen meg akarta dörzsölni a szemét, a karja azonban nem mozdult.
- Mi a franc? - Mariah pocsékul érezte magát, alig bírt megmozdulni. Olyan érzése volt, mintha nyakig süllyedt volna valami mocsárban, pedig esküdni mert rá, hogy az előbb még a havas belvárosban volt.
Ahogy a szeme lassan hozzászokott a sötétséghez, a kellemetlen érzés pánikba váltott.
- MI A FRANC? - kiabálta a lány, közben veszett módjára rángatózni kezdett. Urrá lett rajta a félelem, ahogy lassan ráébredt a helyzete súlyosságára. Egy bogárfészekben volt.
Mariah megpróbálta kiszabadítani a karjait, közben vadul rángatta a fejét, hátha meglát valakit.
Néhány üres kitinvázon kívül semmit se látott.
Mariah felhagyott a küszködéssel, megpróbált urrá lenni a félelmén. Pár mély levegő után már tisztábban tudott gondolkodni.
~ Csak nyugalom, a kiabálás nem old meg semmit. ~ Mariah immáron lassan próbált mozogni, a karját lassan mozdította a farzsebe felé.
~ Ha még nálam van az a rohadt érme, akkor ki tudok jutni. ~

Ha Mariah keze eljut a farzsebéhez, akkor ott találhat némi aprót. Az egyiket bombává  változtatná, majd megpróbálná a "tároló" falához nyomni. Ha sikerül, akkor elhúzná a kezét, majd élesítené a bombát.
A robbanás erejét talán tompítja a zselé, de jelen esetben más nem jut az eszébe.

Öltözék: Sportcipő, farmernadrág, póló, és kapucnis felső. Mindegyik vörös színű.
Felszerelés: Némi apró a jobb farzsebében. Doboz cigaretta és öngyújtó a kabátjában, egy pakli tarot kártyával együtt.
A táskájában, ami a hátán volt, egy doboz darts nyíl, pár toll, és egy marék matrica található.

_________________
Lakókocsi-park 20210214
Mariah
Mariah
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 25
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 12
Join date : 2021. Jan. 20.
Tartózkodási hely : Morioh Cho

Karakteradatok
Főkarakter: Mariah
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Thorhalla, Tyler, Aina, Seraphiel and Heidi H. H. Hoffman like this post

Vissza az elejére Go down

Lakókocsi-park Empty Re: Lakókocsi-park

Témanyitás by Tyler Kedd 02 Márc. 2021, 20:50

Idő: 2032. március 1., ismeretlen idő
Helyszín: Ismeretlen helyszín, bogárfészek
Cél / Feladat: Kideríteni a dolgokat és megszökni.
Résztvevők: Aina Bennet | Mariah Temple / Kirā Kuīn | Heidi H. H. Hoffman | Niteris | Dr. Marwyn Meinhard Malburg | Aurora és Luna Warren

Lakókocsi-park QlEcMEr

Valami ragacsos ér a számhoz, nem ittam semmit, legalábbis nem ilyet ami ennyire ragacsos lenne. Ezt a valamit nem is szívesen innám meg az biztos...várjunk csak. Kipattan a szemem, sötét van és alig bírok mozogni. Az a ragacsos cucc körbe ölel. Elég nehéz benne mozogni is, viszont legalább nem jéghideg, de nem kevésbé undorítóbb. Próbálok nem pánikba esni, és sokat mozgolódni. Nem akarok ebből a cuccból sokat lenyelni, vagy az arc pakolásnak használni. Szóval próbálok a lehető legmozdulattalanabb maradni, egy ideig. Legalább addig amig végre hozzászokik a szemem ehhez a félhomályhoz. Ami meg is történik.
-Fenébe....hogy a fenébe kerültem ide....-
Szisszennek fel, az utolsó emlékem az hogy elköszönők a zsaruktól akiknek segítettem kiüríteni egy pár házat, mert gyanították, hogy túl közel került a bogarakhoz. Veszélyes lett volna ott maradni vagy ilyesmi. Sok részletet nem osztottak meg velem. Én meg nem kérdeztem, csak tettem amire kértek. Az utolsó találkozásom a bogarakkal éppen elég volt. Elég ahhoz, hogy nyugodtan megüljek a segemen és ne keressem a bajt. Erre tessék nyakig ülök benne. Szó szerint. Sok mindent nem tudok kivenni, egy halom bogár váz, meg mintha csontvázak lennének a földön. Meg több ilyen tartályt is látok. Nem tudom kivenni, hogy vajon üresek-e vagy van-e bennük valaki. Érzem magamon a hátizsákom, de semmi használható nincs benne. A zsebembe a telefonom, ami remélhetőleg használható állapotban van még. De most nem igazán akarom elővenni és próbálkozni vele. Egyenlőre ki kéne jutnom innen méghozzá elég sürgősen. Ez a gubó vagy mi félig meddig átlátszó, szóval talán nem olyan kemény. Remélem. Szóval egyenlőre megpróbálom a fejem fölé emelni a kezem, elég lenne ha csak a tenyerem kiérne a trutyiból, és olyan részre tenni a gubóra ami a leg átlátszóbb, feltételezzem ott a leggyengébb, egymás mellé és savval kenném be a gubó azon részét, amit nem ér a trutyi. Egyrészt azért mert nem tudom milyen hatással lenne a savamra ez a lé, másrészt ott könnyebben tudnám mozgatni a kezem azon részét amit nem lep el a trutyi. Aztán ha egyáltalán sikerül kibányásznom a kezem ebből a sűrű nem akarom tudni miből, és a savam hatással lesz-e egyáltalán a felületre, akkor megpróbálom szét szakítani, fentről lefelé haladva. Ha ez nem megy megpróbálom megrugdosni a falát, de ennek nem jósolnék sok sikert, túl sűrű ez a bogár lé, ahhoz hogy kellő lendületet vegyek a rugdosásához. Legalábbis a testemet elég szorosan öleli körbe ez a sz....r.
Ha nem tudom ki cuppantani a kezem, akkor ott ahol van, abban a magasságban próbálkozok a börtönöm falán a savval. Egyenlőre ezek a tervek buktak így belőlem elsőre, úgy hozzá is kezdek az elsőnek, a kéz a fej fölé, vagy fejemmel egy szintre való briliáns tervvel kezdem. Közben emlékeztettem magam, hogy nem földszinten vagyok, így azt is próbálom észben tartani, hogy ha sikerülne kiszabadulni, akkor meg kell próbálnom úgy landolni, hogy ne törjem össze semmimet sem.
Ha más nem remélem mások is vannak itt és kiszednek ebből a gubóból, vagy legalább a suliból a keresésemre indul valaki majd....
Tyler
Tyler
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1026
Hozzászólások régi : 1774
Korábbi szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 67
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Tyler Jackson
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Thorhalla, Aina, Seraphiel and Heidi H. H. Hoffman like this post

Vissza az elejére Go down

Lakókocsi-park Empty Re: Lakókocsi-park

Témanyitás by Aina Szer. 03 Márc. 2021, 21:03

Hirtelen tértem magamhoz. Azt hittem, hogy fél éve a saját hülyeségeimmel együtt a világ hülyeségeitől is megszabadultam, de nem. Nyakig álltam valami undorító, meleg nyálkában, és ötletem sem volt, hogy miért. Pedig figyeltem. Senki nem követett, és időben meg is érkeztem a találkozóhelyre, hogy visszavigyenek az Akkabába, csak éppen nem várt rám senki. És fél órával később sem jött senki. És persze, hogy a késlekedés miatt én kerültem bajba. Ilyenkor szívesen belevertem volna a teleportáló tagok fejét egy asztalba. Lehetőleg többször egymás után. Ehhez viszont előbb ki kellett jutni valahogy.
Körbenéztem, de semmi hasznosat nem láttam. Mások is voltak hasonló helyzetben, de egyet sem ismertem, és egy sem mászott még ki. Az egyik hangosabb volt a kelleténél, pedig semmi értelmeset nem mondott. A halottak közül néhány még egészen friss volt, de a szabadulásban ez sem segített. A hajam vége meg éppen elérte a nyálkát, így a forgolódás nem volt a legkellemesebb.
Tehát nem sok lehetőségem volt. Megpróbáltam a kezemet kiemelni, hogy a gubó szélénél fogva kimászhassak.

Ha hiába erőlködtem, akkor külső segítséget próbáltam szerezni. Amennyiben senki nem jutott ki, megpróbáltam kapcsolatot létesíteni az egyik emberi halottal. (Csak eggyel. Semmi kedvem nem újra volt megnézni a szellembogarakat.)
Ha valaki kijutott, akkor először inkább az élők segítségét kértem.
- Sajnos innen egyedül nem jövök ki. - mondtam az első kiszabadulónak - Ki tudnál szedni engem is?

Felszerelés:
Aina
Aina
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 346
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 51
Join date : 2017. Jun. 24.

Karakteradatok
Főkarakter: ¯\_(ツ)_/¯
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

Thorhalla, Tyler, Seraphiel and Heidi H. H. Hoffman like this post

Vissza az elejére Go down

Lakókocsi-park Empty Re: Lakókocsi-park

Témanyitás by Seraphiel Csüt. 04 Márc. 2021, 13:05



Aurora & Luna
Nekem már az elejétől kezdve rossz ötletnek tűnt, hogy önkéntesnek jelentkezzünk az X-menek kisegítő akciójára. Aurora akar mindig hősködni és ő akarja mindig gyakorolni a terepmunkát, én nekem bőven elegendőek lennének a tanórák is. Az extrém képzés véleményem szerint elegendő ahhoz, hogy fejleszteni tudjuk a képességeinket és a jártasságainkat, de a nővéremnek ez sosem volt elég. Ő ki akar tűnni mindig a tömegből és át akarja érezni, hogy milyen a hősök dicsőségében úszkálni. Így keveredtünk tehát New Yorkba, ahol késő estig a hatóságoknak segédkeztünk „bogárelhárítani”. Minden jól ment, én csak a háttérben figyeltem ahogyan Aurora segít elmenekülni a civileknek, aztán… hirtelen minden sötét lett.

A következő pillanatban már teljesen máshol voltunk, a test pedig teljes mértékben az én irányításom alá került. A nővérem valószínűleg még mindig ki volt ütve, s én tértem először magamhoz. Az undorító zselés anyag amibe beleragadtunk és a körülöttünk lévő csontok és húscafatok teljes mértékben azt igazolják, hogy nekem volt igazam. Otthon kellett volna maradnunk Salemben, mi még egyáltalán nem vagyunk elég képzettek ilyen bevetésekre. Persze, én is sajnálom a háborúban és az invázióban elhunyt személyeket, de nem oldunk meg azzal semmit, ha mi is a szörnyek martalékává válunk. Mindenesetre most nincs idő és nincs kinek a saját igazamat bizonygatni, ki kell jutnunk innen. Megpróbálok kiteleportálni a gubóból, hogy aztán még jobban feltérképezhessem a helyszínt. Amennyiben sikerül kiszabadulni, darkforce energiából egy éles kést formázok és segítek kijutni azoknak is, akik esetleg egyedül nem lennének rá képesek. Remegek és folynak a könnyeim… én egyáltalán nem állok készen ilyen szituációkra. Amint Aurora is visszatér az éterbe, azonnal visszaadom neki az irányítást. Ő minden bizonnyal tudni fogja, hogy mit kell most csinálnunk.


Információk:

_________________
Reneszánsz: Seraphiel, Aurora/Luna Warren

Lakókocsi-park L2nv41d
Seraphiel
Seraphiel
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 20
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 6
Join date : 2021. Jan. 30.

Karakteradatok
Főkarakter: Seraphiel
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz

Thorhalla, Tyler, Niteris and Heidi H. H. Hoffman like this post

Vissza az elejére Go down

Lakókocsi-park Empty Re: Lakókocsi-park

Témanyitás by Niteris Csüt. 04 Márc. 2021, 19:23

LÉTEZIK MEGOLDÁS?

~Tja~mondta a mélyen tisztelt doktor úr és Niteris szinte egyszerre az ő fejüknek mélyében. Egy kicsit kellemetlen fordulatot vett az ő kis felfedezőkörutuk. Pedig egyszerűnek ígérkezett. Olyan egyszerűnek, hogy még egy ifjoncot is rájuk bíztak, aki egyébként remekül teljesített. Igazán kár, hogy félúton elkapták őket a gonosz ufók. Bár... az eredeti feladatnál ebből sokkal több tapasztalatot lehetett szerezni. Márpedig azt minden ifjú Hydra csemetének meg kell tanulnia, hogy az élet nem csupa móka és kacagás. Van benne még sok nyálka is, ami olykor sokkalta melegebb a kelleténél. Niteris személy szerint a hideg nyálkát preferálta volna, azokban sokkal könnyebb lazítani.
A kényelem hiányában viszont elkezdtek szabadulóutak után nézni. Első körben meg is próbálták megbízható harci esernyőjükkel szétszedni a bogárgubót. Ha az még az ő erejüknek is ellenállt, akkor a második megoldásként a kimászással próbálkoztak, amihez szükség esetén csápokat is bevetettek (csak diszkréten).
Amennyiben kijutottak, néhány cseles szimbionta-ruhafelület-átforgatással megkíséreltek megszabadulni a nyálkától (miután egy kis mintát eltett belőle), majd megkeresték elveszett növendéküket, akit igen kellemetlen lett volna elveszíteni. A mélyen tisztelt doktor úr soha nem szerette, amikor a mérges szülőknek meg kellett magyaráznia a gyermekek hiányosságait, vagy a hiányukat.

Felszerelés:
Niteris
Niteris
5. szint - 12 kredit

Hozzászólások száma : 447
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 118
Join date : 2015. Dec. 27.

Karakteradatok
Főkarakter: ¯\_(ツ)_/¯
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3115-niteris

Thorhalla, Tyler and Heidi H. H. Hoffman like this post

Vissza az elejére Go down

Lakókocsi-park Empty Re: Lakókocsi-park

Témanyitás by Heidi H. H. Hoffman Csüt. 04 Márc. 2021, 19:50

Az egész gyönyörűen indult, nem kellett érintkeznem semmiyen korccsal, ki azt hiszi egyenrangú az emberrel, hanem csak csendben baktatni és megfelelő időközönként helyeselni és lelkesen bólogatni, mint akinek ez minden vágya. Várjunk csak! Alig vártam már hogy itt legyek, hogy végre terepen legyek, nekem nem is kellett megjátszani, hogy az legyek. Annyira jó, alig várom, hogy elmeséljem a többieknek otthon, mit csináltam. Mintákat szerezni, körbeszimatolni, mind-mind egy pici hydra dolga. Még szimbije is van a bácsinak!
Sötétség.
Mi az édes jó förslag ez. Fúj, tönkreteszi a hajamat ez a nyálka, hol az én drága jó messerem? Zsebemben, próbálkozom nyúlni érte, hogy elővehessem és kivághassam magam, szabadságot akarok, friss levegőt, meleg van., hideghez öltöztem, ezek után biztos, hogy befújom magam a dezodorommal. Mondjuk nem ártana körbenézni, hogy hol vagyok. Oké, csontok. Soooooook csont, sok-sok-sok csont és tetem is. Hehe. Úgy érzem, ezek után nem lesz az a német márkás sampon, mi kimossa a hajamból ezt a dzsuvát. Én túl sok hentait láttam, túl sokat hallottam ahhoz, hogy legyen legalább három tippem, hogy mi következik, és nem, egyiket sem akarom. Kukacok egyék testem nyolcvan évesen, szőkehajú kéksemű német férfi legyen férjem, és csak az ő gyerekét hordanám ki.
Nyúlok a késemért, mely a nadrágom zsebében van. Én ki akarok innen menni. Több gubó is van, úgy tűnik, hogy ijedt, bajbajutott féljapán kislányt kell játszanom. Remélem a dokinak nem esik baja. Ha sikerül megfogni a bicskámat, rögtön kiengedem, hogy megpróbáljam kivágni magam. Ha nem sikerül, neki állok halkan nyüsszögni, hogy valaki mentsen meg.

felszereléslista:
Heidi H. H. Hoffman
Heidi H. H. Hoffman
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 22
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 11
Join date : 2021. Feb. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Heithy
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

Thorhalla, Tyler and Niteris like this post

Vissza az elejére Go down

Lakókocsi-park Empty Re: Lakókocsi-park

Témanyitás by Lady Gaia-Vell Pént. 05 Márc. 2021, 19:01



Kree Invázió 14 – Nem a barátaink – Létezik megoldás?





Ismeretlen helyszín


Résztvevők: Aina Bennet, Mariah Temple / Kirā Kuīn, Jason Liam Norman, Heidi H. H. Hoffman, Niteris,



Dr. Marwyn Meinhard Malburg, Aurora és Luna Warren

Lakókocsi-park QlEcMEr

Idő: 2032. március 1., ismeretlen idő
Helyszín: Ismeretlen helyszín, bogárfészek
Cél / Feladat: Kideríteni a dolgokat és megszökni.
Résztvevők: Aina Bennet | Mariah Temple / Kirā Kuīn | Jason Liam Norman |
Heidi H. H. Hoffman | Niteris | Dr. Marwyn Meinhard Malburg | Aurora és Luna Warren
Egyéb információk:


Mariah látta a többieket, hogy ők is ott vannak; a gubóban pedig tudta mozgatni a kezét, így végre tudta hajtani, amit akart. Szerencséjére a folyadék nagyon elnyomta a robbanást, amit egyébként mindenki hallott, és ennek köszönhetően nem sérült meg, bár érezte a robbanás hőjét. A robbanás egy nagyjából tíz centis hasadék keletkezett, amin át elkezdett kifelé ömleni az a zselés szerű anyag, amiben a lány volt. ahogyan ez fogyott úgy tudott egyre könnyebben mozogni.

Jason is hasonlóval próbálkozott, mint Mariah, azaz a képességét használva. Nagy nehezen, akrobatikus mutatványok bemutatása után sikerült a kezét kiszednie maga mellől, bár így lenyúlni nem tudott a gubóhoz. Ehhez vissza kellett húznia a kezét a trutyiba és csak a csuklóktól kitenni. Így a gubó tetejét tudta először átmarni és ezek után lett lehetősége arra, hogy egyre mélyebbre tudja átmarni ezt. Ahogyan elindult a folyamat a trutyi is elkezdett kifolyni a kimart részen.

Aina a kimászással próbálkozott, de ez nem igazán sikerült, mert nem volt min megtámaszkodnia ehhez. Annyira nem volt kemény a gubó, leginkább ilyen gumiszerű anyagra emlékeztetett. A folyadékban azonban megtudta tenni a megfelelő kézmozdulatokat és az egyik emberi szellem megjelent. Úgy nagyjából másfél méterre lebegett tőle és tanácstalanul nézett a nőre, hogy mit is akar. A szellemet természetesen a többiek nem látták. Luna ekkor szabadult ki és kért tőle még Aina segítséget.

Most Luna volt ébren, a képessége miatt neki meglehetősen egyszerű volt kijutni, a teleportálás működött minden gond nélkül. Ahogyan ezek után a kés megidézése is. Az egyik nő azonnal segítséget is kért tőle, azonban a kiszabadítással már gondok voltak. Ugyanis a gubók túl magasan voltak és a lány nem érte fel őket a talajról. Persze egyéb módokon, tereptárgyakkal megpróbálhatja, hogy ezzel sikerül-e kellően magasra érnie, vagy sem.

Niteris és a doktor is felébredt, először a jól megszokott esernyővel próbálkoztak, azonban az nem nyílt ki, vagyis nagyon lassan, és ezáltal nem volt használható, ellenben az elhelyezkedése miatt nagyon kényelmetlen lett a gubó. A kimászás nekik sem sikerült, mert ugyanazt tapasztalták, mint Aina. A csápok itt kellően diszkrétek voltak, így azzal ki tudta vágni magát Niteris és a teljes trutyival együtt földre estek pillanatokon belül. A trutyit nem igazán sikerült leszedni, de legalább a tanítványt megláthatták.

Mozogni nem volt olyan könnyű a zselés trutyiban, de Heidi végül elérte a kést és nekiláthatott kivágni magát. Ez azonban a késsel nem volt olyan könnyű feladat, mivel a zselé miatt nehéz volt nagyobb erőt kifejteni. Ennek ellenére sikerült a fiatal lánynak is olyan tíz centis vágást sikerült ejtenie a gubó falán, amin azonnal elkezdett a zselészerű anyag kifolyni, de azt is láthatta, hogy a mentora már kiszabadult és észrevette őt.

Egyelőre még mindig nyugodt minden, ellenségnek továbbra sem volt nyoma.

Lakókocsi-park IuHm4Sj



_________________
Reneszánsz/alter realitások: Gaia Vell tábornok, Johanne Jones Tao , Reena Reynolds, Felicia Paran,
Továbbiak: Eshana Swati Khan, Mesélő, Ghost. A.I.M. Felső Tanács, A.I.M. Birodalom, Hydra emberei, MODOC
Továbbiak: Morgan Le Fay, Természetfelettiek, Niclas Richard Jørgensen, Roxxon emberei
Cerebro központi adattára - ahol minden fontos információ egy helyen megtalálható az XMR-el kapcsolatban!
Lakókocsi-park AZMJc6k
Lady Gaia-Vell
Lady Gaia-Vell
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 2530
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 65
Join date : 2013. May. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3180-felicia-paran https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Tyler, Niteris and Heidi H. H. Hoffman like this post

Vissza az elejére Go down

Lakókocsi-park Empty Re: Lakókocsi-park

Témanyitás by Heidi H. H. Hoffman Vas. 07 Márc. 2021, 18:46

Ó, bárcsak, bárcsak kiszabadulnék ebből az ocsmány folyadékból, rosszabb ez, mint a műtakony, melyet az iskola melletti kisboltban árulnak. Abból legalább lehet különböző színűeket szerezni, ez meg maga a halál. Nekiállok a késem élével szélesíteni a lyukat, hiszen minél nagyobb a lyuk, annál több tud távozni egyszerre. Várjunk csak, újratervezés. Amennyire tudok, körbenézek, nem csak az a fontos, hogy hogy áll  a hajam, hanem, hogy a feketepacaszerűfogasnyálka és gazdája, kik nélkül itt se ennék, élnek-e még. Nem mintha sokat számítana abban, hogy szabadulni akarok-e, csak abban, hogy utána csapot-papot itt hagyva meneküljek, vagy vele együtt derítsem fel a terepet. Oké, él, akkor most nem szabad elszúrni, mert nem akarok leégni előtte. Ha neki ment, nekem is kell, hogy menjen.
Oké, ez nem ily egyszerű, de nem állok neki kimászni. Helyette tovább feszegetem a késemmel, hogy minél jobban gyengüljön ez a vacak, meg akarom mutatni, hogy ügy és talpraesett német leányzó vagyok, aki feltalálja magát ilyen helyzetekben, szóval jön a következő mozdulat. Nyelek egyet, a legjobb esetben nem esek rá semmi fura tetemre vagy bármire, mi kellemetlen. A legjobb esetben. Bár ez azóta nem a legjobb, mióta ez a dzsuva hozzámért, fúj. Utálom, undorító zselé. Amennyire tudom, felhúzom a jobb lábamat, hogy utána a hülye bugó, vagyis gubó oldalához nyomva próbáljam meg szakítani, gyengíteni azt, miközben késemmel is próbálok minél jobban sérülést okozni benne. Ha nem elég ez ahhoz, hogy elég ez ahhoz, hogy kiszabaduljak, nekiállok bánatos kiskutya módjára nyüszíteni, valaki legyen a szőke hercegem és mentsen meg.

feszereléslista:
Heidi H. H. Hoffman
Heidi H. H. Hoffman
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 22
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 11
Join date : 2021. Feb. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Heithy
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

Thorhalla, Tyler, Niteris and Seraphiel like this post

Vissza az elejére Go down

Lakókocsi-park Empty Re: Lakókocsi-park

Témanyitás by Tyler Vas. 07 Márc. 2021, 20:52

Idő: 2032. március 1., ismeretlen idő
Helyszín: Ismeretlen helyszín, bogárfészek
Cél / Feladat: Kideríteni a dolgokat és megszökni.
Résztvevők: Aina Bennet | Mariah Temple / Kirā Kuīn | Heidi H. H. Hoffman | Niteris | Dr. Marwyn Meinhard Malburg | Aurora és Luna Warren

Lakókocsi-park QlEcMEr

Próbálom nem a számon keresztül venni a levegőt, nehogy véletlenül is lenyeljem ezt a trutymót a fészkelődésemben. Ki tudja mire szolgál, eltartósít minket míg fel nem zabálnak, vagy valami fűszer, esetleg átváltozunk bogár izékké ha túl sokáig vagyunk benne. Beleszédülök ezekbe a sok jót nem ígérő ötletekbe. Fejezd be! Nem lesz jó ha pánikba kergeted saját magad. Mondom magamban miközben nyögve, szitkozódva olyan mozdulatokat végezve, amiket mostanáig valószínűleg magamtól meg sem próbáltam volna kivitelezni nagy nehezen sikerült kiszabadítani a kezem.
Közben hallom, hogy körülöttem is hasonlókkal próbálkoznak elég nagy a mozgolódás és mintha beszédet is hallanék....meg mintha robbanást is. De nem nagyon figyelek ezekre, csak a kijutásra próbálok koncentrálni. Azért nyugtázom.
Egy: Most már biztos, nem vagyok itt egyedül. Kettő: Ha nem sikerül kijutnom akkor talán bízhatok benne, hogy valaki kiszed. Vagy fejvesztve elmenekülnek és itt hagynak....
Néha utálom magam, amiért ilyen negatív vagyok. Közben sikerül a gubóhoz nyomnom a kezem, amiről a zselé nagy része már lecsurgott és aktiválom a képességem. Hagyom a savam bőven elkezdjen szivárogni a bőrömből. Olyan nagy felületen próbálom meg szétkenni ezen az izén amennyire csak képes vagyok mozgatni a kezeim. Vigyorogva veszem tudomásul hogy, elkezdi szétmarni a gumiszerű anyagot, rásegítek a kezeimmel is elkezdem szétszaggatni azt, már ha képes vagyok annyi erőt kifejteni. Közben a trutyi is kezd kifolyni a résen. Amitől egyre szabadabban tudok mozogni és egyre gyorsabban tudom majd szétszedni ezt gubót. Már csak idő kérdése, kijutok innen.
-Hé, lehetne halkabban? Nem hiszem, hogy ide szeretnénk vonzani azokat a dögöket....-
Pisszegek a többi gubó felé, amennyire hangosan csak merem. Kiabálni nem akarok. Remélem meg fogadják és ha ki is szabadulnak nem kezdenek fejvesztve kiabálni és ész nélkül pánikolni. Közben felkészülök arra, hogy úgy próbáljak meg földet érni, hogy ne törjem el semmimet. Valószínű, hogy egy idő után ez a burok, nem fogja elbírni a nyomást és a maradék undormány ki fog zúdulni velem együtt egyszerre. Szóval próbálok úgy esni, ahogy a suliban tanították, és egy bukfenccel vagy hasonlóval földet érni. Ha nem szakad el akkor jobbak az esélyeim hogy elkerüljem a zuhanást. Nem vagyok túl magasan, de nem szeretnék kificamodott bokával futni a bogarak elől.
Szóval serényen szaggatom, marom a burkot várva, hogy mikor szabadulok már ki innen a francba.


Felszerelés:
Tyler
Tyler
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1026
Hozzászólások régi : 1774
Korábbi szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 67
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Tyler Jackson
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Thorhalla, Niteris, Seraphiel and Heidi H. H. Hoffman like this post

Vissza az elejére Go down

Lakókocsi-park Empty Re: Lakókocsi-park

Témanyitás by Niteris Hétf. 08 Márc. 2021, 20:35

LÉTEZIK MEGOLDÁS?

A hydracsemete egész szépen intézkedett. Niteris felmászott volna érte, de a mélyen tisztelt doktor úr más véleményen volt.
~Kijön magától. Előbb nézd meg, hogy mi jól vagyunk-e, távolítsd el a ragacsot és mérd fel a helyzetet. Ha ezalatt nem jut ki, majd beírjuk a jelentésünkbe, hogy még terepmunkára alkalmatlan~ mondta Dr Malburg, aztán megakadt a szeme az egyik szökési kísérleten. Egészen ígéretesnek tűnt. És még mennyivel szebb lett volna egy laborban...
Niteris ezzel hozzá is látott nagyon fontos feladataihoz. Az ifjú Heidi lepontozásával nem értett éppen egyet, ám a sikeres szökésért jópontokat is ki lehetett osztani, így egyelőre ő sem avatkozott be. Helyette átvizsgálta hordozójának testét esetleges csípések, harapások vagy egyéb bogár általi sérülések után kutatva. Ha talált ilyet, jelzett a doktornak, hogy szakmai véleményt formálhassanak róla. Ha nem talált sérülést, akkor a nyálka eltávolítására összpontosított. Ezúttal agresszívebben próbálta leválasztani magukról. Jobban kihasználta folyékony voltát, hogy szétszedje és darabonként lecsorgassa a cuccot. Ehhez esetleg csápokat is bevetett, bár továbbra is csak diszkréten, hogy a komoly szimbionta-akció a testüknek mindig egy olyan pontján legyen, amire másoknak (esetleg Heidit leszámítva) nem volt jó rálátása.
Ha ezalatt a kedves tanonc sikeresen kiszabadult, Niteris megajándékozta egy vállba veregetéssel (majd lerázta a kezéről az új ragacsot). Ha valamiért nem tudott volna egyedül kiszabadulni, felmászott hozzá, hogy öt is kihúzza.
- A többiek előtt szólíts minket Marwyn bácsinak, vagy valami hasonlónak. - sutyorogta néki nagyon ravaszul - Nem szeretnénk furcsának tűnni. És amúgy is hasonlítunk, így senki nem kételkedhet abban, hogy egy vérből valók volnánk.
Niteris
Niteris
5. szint - 12 kredit

Hozzászólások száma : 447
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 118
Join date : 2015. Dec. 27.

Karakteradatok
Főkarakter: ¯\_(ツ)_/¯
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3115-niteris

Thorhalla, Tyler, Seraphiel and Heidi H. H. Hoffman like this post

Vissza az elejére Go down

Lakókocsi-park Empty Re: Lakókocsi-park

Témanyitás by Mariah Hétf. 08 Márc. 2021, 22:34

Karakter: Mariah Temple/Killer Queen
Helyszín: Bogárfészek

~ Francba. ~ futott át Mariah elméjén a gondolat, néhány igen erős kifejezés kíséretében. A helyzet kellemetlen volt.
Miután sikerült lenyugodnia, kieszelni egy tervet, és végrehajtani azt, Mariah helyzete csak kis mértékben változott. A robbanás kicsi volt, de igen hangos, valamint a zselén keresztül érezte annak a hőjét is, azonban csak egy kis lyuk keletkezett. Elég ahhoz, hogy a zselé kifollyon, de közel sem elég a szökéshez. Ráadásul a zselé hiánya miatt a további robbantásokkal már vigyáznia kell.
~ Kés nincs nálam, ez az izé meg túl szűk ahhoz, hogy bevessem Killer Queen-t. ~ Mariah kicsit mozgolódott a gubóban, hogy kitapasztalja az anyagát. Túl gumis volt, a kimászás lehetetlennek tűnt, de valamit ki kellett találnia.
A félhomályhoz hozzászokva Mariah másokat is észrevett, hasonló helyzetben, ugyanúgy küszködve a gubókkal. Mintha néhányan már többé-kevésbé kijutottak belőle, Mariah pedig megpróbálta követni a példájukat.

Mariah ötlete az, hogy beveti Killer Queen karjait. A testőr részlegesen jönne elő, majd megpróbálná kitágítani a lyukat valamennyire. Ha az sikerül, akkor némi erőfeszítéssel, de Mariah ki tudna szabadulni, bár a gubó anyaga ezt nem biztos, hogy lehetővé teszi.



Öltözék: Sportcipő, farmernadrág, póló, és kapucnis felső. Mindegyik vörös színű.
Felszerelés: Némi apró a jobb farzsebében. Doboz cigaretta és öngyújtó a kabátjában, egy pakli tarot kártyával együtt.
A táskájában, ami a hátán volt, egy doboz darts nyíl, pár toll, és egy marék matrica található.

_________________
Lakókocsi-park 20210214
Mariah
Mariah
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 25
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 12
Join date : 2021. Jan. 20.
Tartózkodási hely : Morioh Cho

Karakteradatok
Főkarakter: Mariah
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Thorhalla, Tyler, Niteris and Seraphiel like this post

Vissza az elejére Go down

Lakókocsi-park Empty Re: Lakókocsi-park

Témanyitás by Seraphiel Kedd 09 Márc. 2021, 16:38



Aurora & Luna
A teleportálás szerencsére sikerrel zárul, én kiszabadulok és így már a következő lépéssel is tudok foglalkozni. Egy másik áldozat segítséget kér tőlem, én pedig azonnal el is indulok a gubója felé, hogy eleget tegyek a kérésének. Csalódottan konstatálom, hogy a százhatvan centiméteres magasságom igencsak kevés a két méter magasan lógó zselé feléréséhez, így a kezemben lévő energiakés sem lesz megfelelő eszköz erre a feladatra. Egy új tárgyat kezdek így tehát alkotni a darkforceból, ezúttal egy kellően hosszú és éles pengével rendelkező lándzsát. Ezzel valószínűleg már bőségesen elérem a gubó alját és tudok vágni egy hosszú rést rajta, hogy az undorító anyag kikerüljön onnan, az ismeretlen nő pedig így már kiszabadulhasson. Amennyiben sikeres a tervem, megismétlem ezt még annyi sorstársammal, amennyivel csak időm és erőm engedi. Nem szeretnék hátrahagyni senkit sem.

~ Meglepően jól bírod a stresszhelyzetet… - csendül fel a nővérem régen várt hangja, melynek köszönhetően már a sírásom is alábbhagy. – Átveszed? – teszem fel a kérdést remegő hangon, miközben a mentőakciókkal ügyetlenkedem. ~ Neem, még egy kis idő kell nekem, hogy felfogjam mi is történik itt. De nyugi, most már nem vagy egyedül. Együtt minden gond nélkül hazajutunk. – mondja kedvesen, s a biztató szavai elegendőek is ahhoz, hogy máris fényévekkel jobban érezzem magam. Teljesen kétségbe lennék esve Aurora nélkül, s ezzel ő is tisztában van. Soha nem akartam hősködni és kockáztatni a saját életünket… de ha már így alakult, a lehető legtöbbet szeretném kihozni belőle.


Információk:

_________________
Reneszánsz: Seraphiel, Aurora/Luna Warren

Lakókocsi-park L2nv41d
Seraphiel
Seraphiel
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 20
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 6
Join date : 2021. Jan. 30.

Karakteradatok
Főkarakter: Seraphiel
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz

Thorhalla and Aina like this post

Vissza az elejére Go down

Lakókocsi-park Empty Re: Lakókocsi-park

Témanyitás by Aina Kedd 09 Márc. 2021, 19:47

Nem mentek jól a dolgok. Még a kezemet sem tudtam rendesen kiemelni, így végül jobb megoldás híján felvettem a kapcsolatot a legközelebbi halottal. A megjelenése után viszont nem sokkal egy lány egyszerűen kiteleportált a zseléből. Ez igazán nekem is eszembe juthatott volna hamarabb... Bár ahhoz a kezemet ki kellett volna szabadítanom, hogy megfelelően dobolhassak hozzá. Egyelőre nem tudtam felvenni a szükséges ütemet.
A kérésemre megpróbálta alulról kilyukasztani az én gubómat, majd szó nélkül tovább állt. Nagyra értékeltem, hogy nem beszélt feleslegesen, de azét kicsit meglepett, hogy nem szólt semmit. Valószínűleg a bogaraktól tartott, amiben többnyire igaza lehetett. Bár a kiabáló, robbantgató társunk már tett róla, hogy ne tudjunk észrevétlenül megszökni...
- Hogy haltál meg? Volt, aki megszökött? Ha igen, hogyan? - kérdeztem a szellemet, miután a lány eléggé eltávolodott ahhoz, hogy ne halljon. Amíg a válaszra vártam, továbbra is a kijutással foglalkoztam. Amennyiben a folyadék elkezdett kiömleni a szúrások hatására, megpróbáltam szélesebbre feszíteni a lyukat, hogy a végén én is kicsússzak rajta. Ha ez nem sikerült, vagy egyértelműen túl sokáig tartott volna, ismét megkíséreltem kiszabadítani a kezem, hogy egy kis dobolást követően én is kiteleportáljak.
Aina
Aina
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 346
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 51
Join date : 2017. Jun. 24.

Karakteradatok
Főkarakter: ¯\_(ツ)_/¯
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

Thorhalla, Tyler and Heidi H. H. Hoffman like this post

Vissza az elejére Go down

Lakókocsi-park Empty Re: Lakókocsi-park

Témanyitás by Lady Gaia-Vell Szer. 10 Márc. 2021, 20:41



Kree Invázió 14 – Nem a barátaink – Létezik megoldás?





Ismeretlen helyszín


Résztvevők: Aina Bennet, Mariah Temple / Kirā Kuīn, Jason Liam Norman, Heidi H. H. Hoffman, Niteris,



Dr. Marwyn Meinhard Malburg, Aurora és Luna Warren

Lakókocsi-park QlEcMEr

Idő: 2032. március 1., ismeretlen idő
Helyszín: Ismeretlen helyszín, bogárfészek
Cél / Feladat: Kideríteni a dolgokat és megszökni.
Résztvevők: Aina Bennet | Mariah Temple / Kirā Kuīn | Jason Liam Norman |
Heidi H. H. Hoffman | Niteris | Dr. Marwyn Meinhard Malburg | Aurora és Luna Warren
Egyéb információk:


Heidi tovább próbálkozott a tágítással, ami sikeres is volt és hamarosan egy kellően nagy lyukat vágott, amit a kifolyt lé miatt már szabad kézzel és lábbal is tudott tágítani, így most már semmi akadálya nem volt annak, hogy kimásszon, kiugorjon belőle a talajra.

Jason is folytatta a savval való kiszabadulást és hamarosan ő is olyan eredményre jutott, mint Heidi. Csak éppen ő nem késsel érte el ezt, hanem a savval, de a lényeg végeredményben az eredmény ugyanaz volt. A trutyi kifolyt, pedig kreált egy akkora lyukat, hogy kimásszon, kiugorjon belőle a talajra. És közben persze próbálta csöndre inteni a többieket, nem sok sikerrel.

Niteris végül nem segített a Padawanjának, helyette inkább ellenőrizte a doktor testét és a nyálkás anyagtól is megszabadult. Malburg-ot semmilyen sérülés nem érte, vagy pedig azalatt az idő alatt begyógyult, amíg nem tudtak magukról. A trutyit letudta szedni teljesen úgy, hogy más ne lássa. Mire végzett, Heidi is szabad volt.

Mariah látta, hogy a többiek a saját kezükkel próbálkoznak, vagy késsel – révén nem látta Jason savtámadását – így a kéz nála is elég lett volna. Killer Queen kezei viszont nem biztos, hogy olyan jó ötletnek bizonyultak, mert kicsi volt a hely, a kezek a megidézés miatt ide-oda lökték Mariah-t is, ami miatt a koncentráció nehéz volt. Pillanatokkal később a kéz eltűnt, a lány érezhette, hogy a részleges képesség megidézés és koncentráció sokkal nehezebb, mint a tényleges. Sokkal jobban kell rá koncentrálnia. Így emiatt még nem jutott ki.

Luna megpróbált megidézni egy az ő képességét jócskán meghaladó dolgot. Révén maximum egykezes dolgot volt képes. Ezt viszont érezte, így inkább nem próbált hősködni és befejezte, még azelött, hogy ebből neki, vagy Aurorának bármiféle gondja lett volna. Így emiatt egyelőre nem tudott még Aina-n segíteni. Más megoldást kellett keresni, hogy felérje a nő gubóját.

Aina látta, hogy a kérés után a teleportálós lány végül nem csinált semmit csak zavartan állt. Ellenben egyre többen kerültek a kiszabadulás szélére. Aina pedig nekiláthatott annak, hogy beszéljen a szellemmel. A szellem meglepetten nézett rá a kérdés után, mint aki nem érti a kérdést.

- Meghaltam? Mi? Nem, én még élek, mi… mi történik velem?! – sikoltott fel éles és erős hangon. Bár ezt szerencsére Aian-n kívül más nem hallotta.

Lakókocsi-park IuHm4Sj



_________________
Reneszánsz/alter realitások: Gaia Vell tábornok, Johanne Jones Tao , Reena Reynolds, Felicia Paran,
Továbbiak: Eshana Swati Khan, Mesélő, Ghost. A.I.M. Felső Tanács, A.I.M. Birodalom, Hydra emberei, MODOC
Továbbiak: Morgan Le Fay, Természetfelettiek, Niclas Richard Jørgensen, Roxxon emberei
Cerebro központi adattára - ahol minden fontos információ egy helyen megtalálható az XMR-el kapcsolatban!
Lakókocsi-park AZMJc6k
Lady Gaia-Vell
Lady Gaia-Vell
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 2530
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 65
Join date : 2013. May. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3180-felicia-paran https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Tyler, Niteris and Heidi H. H. Hoffman like this post

Vissza az elejére Go down

Lakókocsi-park Empty Re: Lakókocsi-park

Témanyitás by Tyler Pént. 12 Márc. 2021, 11:04

Idő: 2032. március 1., ismeretlen idő
Helyszín: Ismeretlen helyszín, bogárfészek
Cél / Feladat: Kideríteni a dolgokat és megszökni.
Résztvevők: Aina Bennet | Mariah Temple / Kirā Kuīn | Heidi H. H. Hoffman | Niteris | Dr. Marwyn Meinhard Malburg | Aurora és Luna Warren

Lakókocsi-park QlEcMEr

Öröm nézni ahogy ez a gumi szerű anyag a savamtól meg a kezemtől szép lassan szét szakad. Mondjuk mehetne gyorsabban is. Ahogy egyre csökken a trutyi szintje, egyre könnyebben tudok mozogni, egyre gyorsabban nő a lyuk a gubón. Míg végül elég nagy lesz ahhoz, hogy szépen kimásszak rajta. Az ugrást elvetem, úgy hogy leguggolok/hajolok és szépen lábbal előre kicsusszanok a lyukon le a földre. Azért próbálok vigyázni nehogy el csúszak ezen az izén.
Aztán ha végre kiszabadultam felmérem a terepet. Van aki még mindig küszködik a kiszabadulással, van aki már nyálka mentes is. Persze csöndben nem maradnak mert miért is kellene csöndben maradni. Felmérem, kinek kell még segíteni a kiszabadulásban. Aztán a hozzám legközelebb esőnek segítek. Próbálok keresni egy élesebb csontot, amivel gyorsabban áttudnám vágni a gubót, vagy valami élesebb cuccot a földön. Ha nem találok akkor marad a sav. Ha nem érem fel akkor keresek valamit amire felállhatok és így próbálok meg segíteni a még benn rekedteknek. Ha minden rendben megy. Ha viszont a rám ragadt nyálka cucctól nem tudok rendesen mozogni, akkor azt próbálom meg először leszedni magamról valahogy, legalábbis a nagy részét, csak aztán segíteni annak akinek kell. Ha ezek közül egyik sem válik valóra a közeljövőben, akkor előkapom a mobilom, miután nyálka mentesítem a kezem, és megnézem működik-e, és ha igen tudok-e segítséget hívni.
Ki tudja hol vagyunk, így nem fűzők sok reményt a telefonhoz. Még ha működik is, lehet olyan mélyen vagyunk a föld alatt, hogy nem lesz semmilyen jel. A suli tudja, hogy a rendőröknek segítettem, így ha nem érek vissza időben, riadóztatni fognak és csak elindulnak majd megkeresni. De az is időbe fog telni amiből ki tudja mennyink van. Mikor jut eszébe valamelyik bogárnak ellenőrizni a kaja raktárat vagy a fene tudja milyen helységet, amiben vagyunk....és akkor megszívtuk. A legutóbbi találkozásom ezekkel....nem ment túl jól és most nem hiszem, hogy feltudnám venni azt a sav alakomat, így pőrén nem tudom fel venni a harcot ha rám támadnának. Na jó koncentrálj a mobilra és arra hogy segítséget hívj....


Felszerelés:
Tyler
Tyler
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1026
Hozzászólások régi : 1774
Korábbi szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 67
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Tyler Jackson
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Thorhalla, Niteris and Heidi H. H. Hoffman like this post

Vissza az elejére Go down

Lakókocsi-park Empty Re: Lakókocsi-park

Témanyitás by Heidi H. H. Hoffman Pént. 12 Márc. 2021, 13:57

Gyerünk már, hülye gubó, nem leszek én senkinek a kajája. Lassan szakad, lassan akar csak engedni az anyag, de teszi. Kézzel-lábbal tágítom, nem pedig oxitocinnal. Végül siker, én meg fellélegzek, végre valahára mehetek a vágott szabadság felé. Kimászok, szépen érkezek lábra, hogy utána lehuppanjak a fenekemre, amennyira tudom, letöröm magamról a nyálkát, na meg a késemről is, mit elteszek zsebre. Beh. Borzalmas.
Akár sikerült, akár nem megszabadítani magam a nyálka nagy részétől, feltápászkodom, hogy felmérjem, ki van még fogságban. Aztán nekiállok kutatni sérüléseket a testemen, hátha van valami. Bele se merek gondolni, milyen szagom lehet, erre nem lesz elég a dezodorom, az hótziher. Jön már  a kettős, ki előtt teljesítenem kell, ki is húzom magam.
- Minden rendben, Marwyn bácsi? – Már próbálom is ki a javasolt nevet, ízlelgetve a szót. Bácsi. Mintha a bácsikám lenne, azt sejtheti más. Hasonítunk? Ha ő mondja, bennem nincsen egy fekete pacák. Nem úgy tűnik, mintha mások készültek volna ilyenre. Több hímnemű egyed is van itt, így egy lehetőség ki is fújt, jöhet a maradék. Kaja nem leszek, inkább elfogyasztom a rovarirtóm, csak hogy őket is magammal vigyem.
Előveszem a táskámból a telefonomat, megnézve az időt, ha nem esett kár benne, hogy tudjam, mennyi időt tölthettem kiütve, és keresett-e valaki, esetleg van-e térerő. Már ha persze nem vették el és be lehet kapcsolni.

felszereléslista:
Heidi H. H. Hoffman
Heidi H. H. Hoffman
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 22
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 11
Join date : 2021. Feb. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Heithy
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

Thorhalla and Niteris like this post

Vissza az elejére Go down

Lakókocsi-park Empty Re: Lakókocsi-park

Témanyitás by Aina Pént. 12 Márc. 2021, 23:01

És ez is egy olyan lélek volt. Nyakig álltam a nyálkában, a többiekkel ellentétben még a kezemet sem sikerült kiemelnem, és egy zavarodott szellem sikoltozását is végig kellett hallgatnom. Vagyis hát... dehogy kellett. Kizárólag rajtam keresztül volt a világban, éppen ideje volt éreztetni vele, hogy ez pontosan mit is jelent.
- Csend! - szóltam rá határozottan - El fogod mondani, amire emlékszel, aztán fel fogod deríteni a közvetlen környezetünket. A végén nekem jelentesz.
Ha nem javított a magatartásán, akkor addig koncentráltam rá, amíg rá nem jött, hogy ez mind nem kérés volt. Rossz napom volt, de a halottak hülyeségeit nem kellett elviselnem.
Minden mást viszont el kellett. A lány, aki az előbb teleportált, nem ment sehová, de segíteni vagy beszélni sem akart. Tehát ő is haszontalan volt. Kivéve persze ha a bogarak őt ették volna meg helyettem. Arra bárki alkalmas lehetett.
Egy ideig még erőlködtem, hátha mégis ki tudtam emelni valahogy a kezem, de ha ez nem vezetett sehová, akkor csak a többiekre vártam. Többen szétszedték a gubójukat. Valószínűleg ezt az enyémmel is meg tudták tenni.
Aina
Aina
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 346
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 51
Join date : 2017. Jun. 24.

Karakteradatok
Főkarakter: ¯\_(ツ)_/¯
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

Thorhalla likes this post

Vissza az elejére Go down

Lakókocsi-park Empty Re: Lakókocsi-park

Témanyitás by Niteris Pént. 12 Márc. 2021, 23:37

LÉTEZIK MEGOLDÁS?

- Igen, minden rendben van, ifjú Heidi - mondta Niteris, majd halkabban hozzátette - Figyeld a mutánsokat. Ha szerencsénk van, az egyiket hazavisszük.
A kis gyakornok egész jól kezelte a helyzetet, bár a személyes higiéniája megkérdőjelezhető volt. De persze a magányos emberek nem rendelkeztek olyan hatékony öntisztító technikákkal, mint Niteris és a mélyen tisztelt doktor úr. A telefon leellenőrzése egészen jó ötlet volt tőle, akkor pedig mit számít a tisztátalanság? Ezzel a remek teljesítménnyel jó úton haladt ahhoz, hogy elnyerje tökéletes jutalmát a küldetés végén.
- Kihúzzuk a többieket. Addig legyél jó ügynök, és csinálj ügynök-dolgokat! - adta át bölcs tanácsait a szimbionta, és megindult, hogy mindenkit kihúzzon a pácból.
Először a hozzá legközelebb eső gubóhoz látogatott el, ahol (szintén diszkréten, és egy cseppet sem gyanúsan) megpróbált felmászni a falon és kihúzni a vállánál fogva a bent raboskodó személyt. Ha itt sikerrel járt, azt a mutatványt igény szerint bárkivel megismételte, ahol szükség volt rá. A Hydra segítségére mindenki számíthatott. (Egyesek pedig a kibővített segítő-szolgáltatásokra is jogosultak lettek volna, ám felszerelés hiányában azt el kellett napolni.)
Niteris
Niteris
5. szint - 12 kredit

Hozzászólások száma : 447
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 118
Join date : 2015. Dec. 27.

Karakteradatok
Főkarakter: ¯\_(ツ)_/¯
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3115-niteris

Thorhalla likes this post

Vissza az elejére Go down

Lakókocsi-park Empty Re: Lakókocsi-park

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 2 oldal 1, 2  Next

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.