Titkos bázis, Új-Zéland

1 / 4 oldal 1, 2, 3, 4  Next

Go down

Titkos bázis, Új-Zéland Empty Titkos bázis, Új-Zéland

Témanyitás by Thorhalla Hétf. 21 Ápr. 2014, 09:30

Új-Zéland egyik kisebb szigetén található ez a titkos bázis.
Titkos bázis, Új-Zéland 157ir7d

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Titkos bázis, Új-Zéland Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Titkos bázis, Új-Zéland Empty Re: Titkos bázis, Új-Zéland

Témanyitás by Lady Gaia-Vell Hétf. 21 Ápr. 2014, 13:11

A Hydra felemelkedése 4: Néha a Kígyó is alszik
Résztvevők: Hershel Shepherd / Goblin, Joseph Soltzbauer (Raten), George Ethan / Mr. Smiley, Daniel Long / Bérmajom és Reena Reynolds
Következő körváltás: 2014. április 25. (péntek) (4 naponta)

Január vége óta, mindenkinek volt esélye rendbe jönni, ami meg is történt. Több kisebb bevetésen vettek részt a csapat tagjai azóta, igaz egyik sem a Reneszánsz világban, hanem más realitásokban. Mindenki olyanon volt, ami a képességeinek a legmegfelelőbb. Hershel újra tudta építeni a páncélt is és tökéletesíteni, ha akarta. A csapatot ismét összehívták, ezúttal már Reena-t is odahívták magukhoz. A nő végül mégsem kapott újabb agymosást, nem volt rá szükség, végül úgymond mégis Joseph ötlete volt a nyerő, sikerült szavakkal megállapodni a nővel és olyan körülményeket nyújtani neki, hogy ne lázadozzon az ellen, hogy kit és hogyan kell szolgálnia. A csapat együtt volt, most nem jelent meg a báró, valahol ügye volt, hanem az egyik ügynöke hozta a feladatot. A csapat eléggé összeszokott ahhoz, hogy kiérdemelje azt, hogy saját bázist kapjanak, ezt pedig a rendesen a Reneszánsz világban, a gyorsabb akciókért. A célpont Új-Zéland volt, ott egy ősrégi templom külsejével rendelkező bázis, amit az Árnyak-tanácsa vezetett és használt bázisnak. Róluk annyit lehetett tudni, hogy misztikus hatalmakat szolgálnak és ők támogatták Ozwell Spencer elnököt és az Amerikai Szövetséges Államokat, amíg még állt azaz állam. Eddig hagyta a Hydra, hogy megmaradjanak, de most már feleslegesnek voltak ítélve, így a bázisuk is felesleges lett a számukra. Amit lehetett róluk tudni, hogy jól képzett fegyveres erőkkel bírnak és misztikummal dolgoznak a modern technológiát kivéve.
Ezúttal is teleportálással érkezett a csapat, de most nem Új-Zélandra, hanem Vadföldre, ahol a SHIELD sem tudja bemérni őket, majd onnan repülővel vitték át a csapatot a megfelelő szigetre. Most két napja a dzsungelben voltak már, megfelelő ellátmánnyal természetesen. Húsz embert kapott a csapat, hogy velük vegyék be a helyet, ugyanúgy Hershel-t helyezték a vezetői pozícióba, mint legutóbb, mivel eddig mindig meghálálta a bizalmat.

//Hasonlóképp, mint múltkor, Bishop kérlek írd össze, hogy kinek mit kellett hoznia fegyverként és mit sóztál rájuk, mint legutóbb.//

_________________
Reneszánsz/alter realitások: Gaia Vell tábornok, Johanne Jones Tao , Reena Reynolds, Felicia Paran,
Továbbiak: Eshana Swati Khan, Mesélő, Ghost. A.I.M. Felső Tanács, A.I.M. Birodalom, Hydra emberei, MODOC
Továbbiak: Morgan Le Fay, Természetfelettiek, Niclas Richard Jørgensen, Roxxon emberei
Cerebro központi adattára - ahol minden fontos információ egy helyen megtalálható az XMR-el kapcsolatban!
Titkos bázis, Új-Zéland AZMJc6k
Lady Gaia-Vell
Lady Gaia-Vell
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 2530
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 65
Join date : 2013. May. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3180-felicia-paran https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Titkos bázis, Új-Zéland Empty Re: Titkos bázis, Új-Zéland

Témanyitás by Bishop Szer. 23 Ápr. 2014, 22:50

A legutóbbi akció sikere koránt sem az osztag hatékonyságán múlott, sokkal inkább a jó időzítésen és a szerencsén. Ezt már nem engedhetem meg magamnak, sokkal felkészültebbnek kell lennem. Miután teljesen felépültem a súlyosabb sérüléseimből, több kisebb bevetésben vettem részt. A Hydra tudja a dolgát, egyelőre nincs okom kételkedni a katonai módszereikben, jobb eredményeket tudtunk rövidtávon felmutatni mint a SHIELD. Ez még nem jelent semmit a háború szempontjából, de egy jó kezdet lehet. A páncélt a látott hibák függvényében sikeresen újra felépítettem és tökéletesítettem. Az ízületeknél és a forgó részeknél rugalmasabb anyagok felhasználásával a lehetőségekhez mérten rugalmasabbá tettem. Könnyebb mozgás jobb mobilitást tesz lehetővé, ami elengedhetetlen egy harcban. Mostantól kell számolnom azzal is, hogy részt veszek az akciókban, mint aktív vezető, ahogy a legutóbbi feladat során is tettem. Ezúttal nem vesztegetem az időm. A feladat adott, egy ostrom megtervezése nem könnyű feladat, de nekem sikerülnie kell. Azonnal anyaggyűjtésbe kezdek, a Hydra hálózatát használva próbálok a lehető legtöbbet megtudni az adott létesítményről, erődről, olyan adatokat amelyeket nem közöltek le automatikusan. Ezután Spenceren keresztül vagy esetleg az ő szálának teljes kihagyásával, helyzet függően keresek további információkat az Árnyak-tanácsáról. Nem feltétlenül a működésük, tagjaik érdekelnek, elsősorban a már ismert és használt módszereiket, fegyverzetüket, misztikus erőiket kutatom. Bármi hasznos lehet amit be tudok építeni. Ezután a konkrét koordináták alapján a bázis fekvése, esése, a környezet, domborzat, erdők egyéb természeti adottságokat elemzem. Megkeresem azokat a pontokat ahonnan lehetséges megközelíteni az erődöt és a fentről érkező támadások elől fedezékeket is könnyű felállítani vagy találni, ha adottak. Ennek felállítása után a rendelkezésre álló felszerelést is felmérem a Hydránál. Az ügynökök számára egységes felszerelést állítok össze. A kevlár-szénszál kompozit testpáncél megmarad, természetesen a zöld-sárga felségszínekkel, de a legutóbb a védelem kevésnek bizonyult ezért ezt egy többszörösen ellenálló felső bevonat is kiegészíti valamint egy kerámialapos mellény. A fejnek is védve kell lennie, úgy ahogyan a szabvány egyenruhánknál. A pajzsok is hasznosnak bizonyultak, négy emberenként egy szükséges, összesen öt. A fegyverzetből kiveszem a gépkarabélyt, helyét egy állítható erősségű energiafegyver veszi át, ezt egészíti ki egy könnyebb SMG és az oldalfegyverzet. Utóbbiak is egységesek, lehetőleg a Hydra által gyártott vagy szerzett darabok. Mindezeken kívül robbanó, füst, vakító, hang, EMP, sokkoló gránátok is kellenek. A pajzsokkal egyenesen arányban forgótáras kézi gránátvetők, több fajta gránáttal, rombolóval, kábítóval, jelzővel és zavaróval. Ha szükséges és nem lassítja nagyban az egyes ügynököket saját közelharci fegyvereket is használhatnak. A célzórendszerek és optikák között kell lennie hőérzékelőnek és éjjellátónak, ha lehetséges elektromágneses érzékelők is kiegészítik ezt. A zárt láncú több sávos kommunikátor, a jelzavaró megmarad, mint eddig, de ezt egy egyedi chip is kiegészíti, ennek jelét csak a saját rendszereink érzékelik pontosan, mind a fegyverek célzóin, mind az eszközeinken mutatja a jelet. Összesítésben még egy hidraulikus, hordozható fém faltörőkos, több bomba és detonátor is a listán van. Azt magam előtt is tisztáznom kell, hogy nem értek a misztikus tudáshoz és ilyen rövid idő alatt a legszükségesebb tudást sem vagyok képes megszerezni, alkalmazkodnom kell. A helyzeten csak ront, hogy az Árnyak-tanácsának tagjai is homályba burkolóznak, nincs semmi konkrét a kezemben, ismét. Az esetleges alakváltók ellen az egyedi jelölés talán működőképes és az energia alapú fegyverek is érhetnek valamit mágia ellen.
A csapatnak már egyedi felszerelés az előnyösebb. A gránátok, energiafegyver, kommunikátor, egyedi chip meglétéhez ragaszkodom csak. Bérmajom és Reynolds maga választja a felszerelését, ami a testi adottságaikhoz jobban illik. Először nem tetszett az ötlet, hogy a nőt is magunkkal vigyük, de bizalmat szavaztam neki. Smiley több fegyvert kap, négyet is akár, két könnyűt és két nehezebbet, ami neki tetszik. Kötelezően viselnie kell a mellényt és alatta kevlárt is. Minél tovább bírja a sérüléseket annál több hasznát vesszük. Soltzbauer ügynök hozza a szabvány felszerelést, de hozzá nem kerülhet sem pajzs, sem gránátvető és más extra kiegészítő sem, sőt az egyik fegyvert a kiborgizált végtagjával ki is válthatja. Ha valamire még szüksége van, hozhatja. Én magam a páncélom viselem, alatta a többszörösen ellenálló öltözékkel. A SCAR-H és két darab M9-es fegyver mellé magamhoz veszem a gránátokat, egy energiafegyvert, az egyedi jelzőt, kommunikátort, tartaléktárakat, kést és egy bombát. Igénylek még egy felderítésre használt kis méretű drónt és ahhoz tartozó irányítót, valamint egy hordozható érintőképernyős taktikai gépet, amin kontrollálhatom a műveleteket. Az összeállítás célja, hogy amíg a kisebb ötös egység mozgékony maradhasson, a húsz másik katona nehezebb erőt képviseljen.
Az akció megkezdése után terv szerint az Antarktisz  területére érkeztünk, pontosabban Vadföldre. Innen repülővel haladtunk tovább. Az alaptábor felállítása után tovább folytattam a terep közvetlen felmérését és egy pontosabb terv megalkotását, felmérve, hogy miből kovácsolhatnék előnyt. Kisétálva az átmeneti sátor alól döntök úgy, hogy a kommunikátorhoz nyúlok.
- Shepherd mindenkinek. Ellenőrizzék saját magukat és a felszerelésüket, mindenki legyen felszerelve. Jelentést kérek. Az osztagnak két perc múlva találkozó, a kijelölt helyen.
Nem zavar ha mindenki lejelenti, amikor készen áll. A szűkebb kört a megbeszélt ponton, egy fánál várom be, és magammal viszem ami szükséges lehet. Ideje tervet alkotni, vizuálisan felmérni az ellenséges bázist és támadni. De nem fogom elsietni.

_________________
Reneszánsz: Bishop, Shepherd, Liza, Lev Hudson (Légió), Tony Price VH: Andrew Ramirez, Such, Un Nefer Ramirez Ulti: Andrew Ramirez Egyéb: Andrew Ramirez Little SW: Such Tavres, Vlimtron Xreldacho
Bishop
Bishop
XMR bérenc

Hozzászólások száma : 3706
Hozzászólások régi : 195
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 14. szint - 40 kredit
Reputation : 72
Join date : 2011. Aug. 07.
Age : 28
Tartózkodási hely : ARMOR főépület

Karakteradatok
Főkarakter: Bishop
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, FSK, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

bisur13

Vissza az elejére Go down

Titkos bázis, Új-Zéland Empty Re: Titkos bázis, Új-Zéland

Témanyitás by Danny Long Csüt. 24 Ápr. 2014, 16:38

Az előző közös akciónkat legnagyobb jóindulattal is félsikerként tudom értékelni. A feladatot ugyan teljesítettük, de a veszteségeink hatalmasak voltak, és inkább a szerencsén múlt, hogy túléltük. De nem is ez jelenti a legnagyobb problémát számomra, hanem az, ahogy Goblin vezetett. Nagyon hamar felszínre került az a tulajdonsága, amit eddig nem ismertem, hogy a feladat érdekében gondolkodás nélkül feláldozza az embereit, és ez nem erősítette a bizalmamat benne. Továbbra is tisztelem a képességeit, de sokkal óvatosabbnak kell lennem vele ezek után. Ennek tudatában nem lelkesít fel annyira, hogy közös bázist kapunk, pláne, hogy ez azt jelenti, hogy Smileyval is együtt fogok élni, de azt nem tagadom, hogy ez tényleg gyorsabb reagálást tesz lehetővé. Az viszont nem teljesen tiszta számomra, hogy miért egy olyan bázist adnak nekünk, amit ostrommal kell megszerezzünk. Ez egy teszt lenne, vagy a báró egyszerűen csak két legyet akar ütni egy csapásra, és ki akarja iktatni az Árnyak Tanácsát? Akárhogy is, a feladat az feladat, amit megfizetnek, szóval nincs okom panaszra.
Továbbra sem a standard felszerelést használom, hanem maradok az enyhe védelemmel ellátott öltönynél és a négy szénszálas kilencmilisnél. Az egyetlen kiegészítés az eddigiekhez képest, az az, hogy viszek magammal egy nagyjából 20 centi hosszú kést, amivel közelharcban is tudok meglepetést okozni.
Amikor egy kis kerülővel megérkezünk Új-Zélandra, ahol a bázis található, lényegében már készenállok arra, hogy bármikor hozzálássunk a tervezéshez, majd az akcióhoz. Az épület tervrajzait és egyéb fontos információkat már előbb elkérem Goblintól és út közben már tanulmányozom, így némi elképzelésem már van a helyzetről, amikor elindulok a megbeszélés helyszínére. Már minden felszerelés nálam van, amikor odamegyek.

_________________
Mesélő
Reneszánsz: Danny Long, Bérmajom, Jerome Masamba/Ravasz, Peterson Gray, Antoine Alanian (X-diák)
Végtelen Háború: Damian Long
Másik Világ: Bérmajom
Outsiders: Jerome Masamba, T'Challa/Fekete Párduc
Apokalipszis Kora: Woland
Exiles: Antoine Alanian
X-Rezervátum: Danny Long
Danny Long
Danny Long
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1097
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. Mar. 17.
Age : 30

Karakteradatok
Főkarakter: Danny Long
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Titkos bázis, Új-Zéland Empty Re: Titkos bázis, Új-Zéland

Témanyitás by King Raten Chromixen Csüt. 24 Ápr. 2014, 21:52

Szóval levágták a karom, de sikerült túlélnem. Ráadásul a hidra nem egy hálátlan szuka, cserébe a küldetésben játszott kulcsfontosságú szerepemért elintézték, hogy egy igen speckó kis kart kapjak, amivel igazán lehetett gyilkolászni. Ezen kívül volt néhány küldetés, ahol kiélhettem ezen vágyamat is, úgyhogy most egész jó hangulatban csatlakoztam újra a kipróbált csapathoz, és a névtelen – és arctalan – ügynökökhöz. Úgy éreztem, hogy lehetek valaki, ha továbbra is bizonyítok, akkor nevet szerezhetek magamnak a szervezetnél, és akár még több egyedi cuccot is bezsúfolhatok a karomba, vagy a testem többi részébe. Egész megtetszett ez a művégtag.
Jutalomként a remek akciókért, kaptunk egy vissza nem térő alkalmat – elfoglalhatunk magunknak egy bázist. Ez elég jól hangzott, ráadásul akkor könnyebben eljárhatnék portyázni, kis sorozatgyilkosság ebben a városkában, kis mészárlás a másikban… Az egyetlen gond a tervvel az volt, hogy a bázist bizony más is használta – tehát megölhettük akiket ott találunk. Király!
Az előző küldetéshez hasonlóan most is Sheperd osztotta ki, hogy ki mit hozzon, viszont én valamelyest szabad kezet kapok – na nem annyit, mint Bérmajom vagy Smiley, de többet, mint a közkatonák. Ez is azt jelzi, hogy kezdek nevet szerezni magamnak.
Természetesen ugyan azt a páncélt viselem, mint a többi katona, nem kötök bele – megszoktam már ezt az egyenruhát, és egész jól is véd, főleg a Sheperd által kért extrákkal. A mellény először kicsit fura, de hamar megszokom, és igen hasznosnak is tűnik – elég jól védi a testem, és nem akadályoz a mozgásban sem. Felveszem a sisakot is, majd felmérem a fegyvereket. Az energiafegyver nem rossz választás, ezt szívesen veszem magamhoz, miközben rögzítem magamon az smg-t, úgy, hogy ez se zavarjon. Az előző küldetésen megmentette az életemet, úgyhogy ragaszkodom hozzá. Egy pisztolytáskába becsúsztatok egy revolvert is a Smith & Wesson gyönyörűségét, hozzá pár tartalék „tárral”, amik nagyban gyorsítják az újratöltést – így nem kell egyenként beledobálnom az új töltényeket. Ha van rá lehetőségem, akkor Mibullet-et kérek hozzá. Ez a .45-ös csoda becsapódáskor több darabra robban, elősegítve a halálos sebek okozását – természetesen több országban is betiltották a megjelenése után. Szinte lehetetlen nem halálos sebet okozni vele. Ezen kívül mindenben tartom magam a parancsnok által előírtakhoz, illetve az első küldetésből okulva most is felszerelem magam egy gázálarccal, ha nincs ellenvetés. A combomra felszíjazok még egy vadászkést (fentről a második), és kész is vagyok. Utazásunk csöndben telik, nem igazán beszélgetünk- ami frusztráló tud lenni, ezért még a gépben Reenához fordulok.
- Örülök, hogy végül mégis velünk maradt – és hogy nem kellett senkinek meghalnia. – még nem felejtettem el a legelső találkozásunk. Azóta is vonzalmat éreztem a nő irányába, és ez zavart. Titkon reméltem, hogy történik vele valami – elhagyja a szervezetet, vagy belehal a küldetésbe. Mondjuk az se lenne rossz, ha lefeküdne velem, de az előbbi kettőre talán nagyobb az esély.

- Itt Joseph, minden rendben, készen állok. – jelentem a főnöknek gépiesen, mikor meghallom a hangját a kommunikátorban.

_________________
Raten kinézete: (vegyétek figyelembe pls)
Vámpírképességeinek hála nem tudja elrejteni a szemfogait, csillog a szeme mint egy lázas embernek, és embertelen szépségének hála egyedülálló vonzerővel bír. Ettől eltekintve olyan, mint egy átlagos fiatal, huszonéves srác.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Karakterek: Raten Chromixen , Joseph Soltzbauer | x-diák: Ralf Shaw | AoA: Kalóz | Out: Mr. Fantastic, Ralf Shaw | FSK: Ralf Shaw |-|
Egyéb karakterek: Tomas Burton, Michael Nikostratos, Alex Fisher
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
King Raten Chromixen
King Raten Chromixen
10. szint - 22 kredit

Hozzászólások száma : 923
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 3
Join date : 2013. Aug. 03.
Age : 30

Karakteradatok
Főkarakter: Raten Chromixen
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, FSK

ratenka87

Vissza az elejére Go down

Titkos bázis, Új-Zéland Empty Re: Titkos bázis, Új-Zéland

Témanyitás by Sarah Pént. 25 Ápr. 2014, 02:35

Az elmúlt idő... Zavaros, részletekre emlékszem, parancsok, térváltás, kínzások, mészárlás, sikolyok amik beleégtek a tudatomba ahogyan a tehetetlen tulajuk lassan útnak indult hogy átjárja testem az emésztőrendszeremen keresztül... Káosz, halál, szenvedés, mind céllal és mégis céltalanul, parancsra de mégis főleg a saját szórakozásomra, a saját ösztöneimnek engedelmeskedve, mégis valamilyen formátumban ezzel elérve amit akarnak, akármi is legyen az, ez nem mozgathatna kevésbé, egyszerűen élveztem és kihasználtam minden alkalmat amikor tömegeket mészárolhattam, vagy magatehetetlen személyeket kínozhattam valamennyi információért. Jelenleg pedig az zavaros, hogy miként kerültem oda ahova, de ismerős személyeket fedezek fel a tömegben, az erdőben olyanokat akiknek az arcát oly sokszor láttam, oly sokszor gondolkodtam már a meggyilkolásukon és oly sokszor voltam már csak egy apró, de valahogyan megtehetetlen lépésnyire a kísérleteim végrehajtásától velük szemben, hogy már-már felejthetetlenek, amíg egyszer meg nem emésztem őket is mint túléléshez szükséges húst. Előbb viszont... Rémlik valami, annak a története hogy miként kerültem ide... Tettem néhány már megszokott fenyegető lépést miközben a felszerelés került " kiosztásra ", de a megszokott módon ezzel nem sokra jutottam, én pedig tanulékony vagyok... Egy idő után, nem feszegettem ennek a próbálgatását egynél több alkalommal, bár mindig úgy érzem hogy bármi is legyen az ami vissza tart, talán egy fokkal gyengébb, ahogyan minden akaraterőm nekifeszül a nem létező falnak ami mégis az utamban áll. Számomra másodpercek teltek el, de az igazság az hogy mire felfogtam egy ideje már szinte csak én álltam a teremben egy helyben csorgatva a nyálam. Nem tudom, hogy milyen formában, de jelen voltam és zavaros módon ugyan, de eljutottak a parancsok a tudatomig, a kiosztott felszerelés és a kisebb személyre szabási lehetőségek amik rám vonatkoztak
Ennek megfelelően vettem magamhoz mindent, beleszámítva az alapfelszerelés egy darabját, az előírt szükséges védőfelszerelést, noha mágiával megyünk szemben, arról pedig én is tudom, hogy pusztító és hogy mire képes, nem tudom honnan, de egyszerűen adatok és tények formájában emlékszem rá, tiltott és veszélyes, bár ebben a világban máshogyan működnek a dolgok, de ez egy olyan tényező ami engem úgyszintén nem érint, bár most benne lesz a pakliban, de ez csak érdekesebbé fogja tenni a mészárlást! Az előírt felszerelés fegyverzetét vettem még magamhoz, legalább is az energiafegyvert, e mellé ástam elő valahonnan igencsak mélyről egy PPSh-t, egy olyan fegyvert amit addig valamilyen okból kifolyólag nem láttam még és külsőre felkeltette a figyelmem. A két nehezebb fegyver mellé összeszedtem egy PP-2000-et illetve a már megszokott uzit, mint két könnyebb géppuskát, a négy fegyver pedig ahogyan a nyakamból lógott erősen húztak lefelé, mellettük a gránátok súlya pedig már elenyésző, a kommunikátor pedig semmit sem tesz a latba, nem úgy mint a rengeteg tartalék táré. Ahogyan visszatértem a nagynak mondható plusz súly miatt erősen görnyedten egy darabig még csak egy helyben álltam, ahogyan a testem akaratlanul is pihenőt kezdett kérni, főleg a hátamon lévő izmok és a gerincem, amit nem adtam meg nekik, élveztem a keserves zsibbadást egészen addig a pontig amíg az egész helyét, ugyan csak néhány másodpercig, de át nem vette egy ismerős hányinger.
Pillanatokig tartott csak ugyan, de a hatása frissítő volt, a géppel való utazás viszont már nem, végig kipattant szemekkel figyeltem a többieket és néha kifejezetten érdekes, némely esetben nem is igazán emberinek tűnő hangot hallattam ha valami számomra érdekes villant be a tudatomba, majd pedig... Két napnyi semmittevés, ami idő alatt általában a semmire való vadászattal töltöttem az időmet, ahogyan általában nem találtam semmit, vagy a helyi állatvilág tudott elkerülni igencsak jól.
Jelenleg jelenésem lenne, ám előtte valamiért parancs szerint nézem át a felszerelésem, majd pedig amint ezzel végeztem, magamba öltve azt és ismét a nyakamba akasztva a súlyokat indulok el a kijelölt találkozási helyre.
- Úton.... - Elég tartalmas jelentésnek vérem ahogyan bele hörgök a kommunikátorba. Séta közben pedig már érzem ahogyan a testem kezd lassan alkalmazkodni, ahogyan a szükséges izomcsoportokat és csontokat sűrűsíteni kezdem hogy a plusz súly ne okozzon a későbbiekben problémát.

_________________
Reneszánsz: Sarah Storm + Jane és Fox, Mr. Smiley
VH: David Ethan, James Richards
Outsiders: Sarah Storm, Katherine Blackwood
x-diák: Gulyás Csilla
Sarah
Sarah
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1524
Hozzászólások régi : 149
Korábbi szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Aktuális szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Titkos bázis, Új-Zéland Empty Re: Titkos bázis, Új-Zéland

Témanyitás by Lady Gaia-Vell Pént. 25 Ápr. 2014, 10:24

Résztvevők: Hershel Shepherd / Goblin, Joseph Soltzbauer (Raten), George Ethan / Mr. Smiley, Daniel Long / Bérmajom és Reena Reynolds
Következő körváltás: 2014. április 29. (kedd)

A katonák mind felvették azt a felszerelést, amit Shepherd mondott nekik, illetve aki akart az a sajátját is. Így mindenki megkapta, amit kért önmagának is. Reena nem igazán választott sokat, egy többszörösen ellenálló testhez álló ruhát választott, semmilyen extra golyóálló mellényt, a ruha is védte azoktól. Egy Glock, egy AK és két katana, amit hozott magával saját magánk kívül. Smiley teste végretudta hajtani a kellő változást, így már könnyebben tudott haladni a dzsungelben. Hershel annyit tudott meg, hogy a mostani bázis, egy vallási templom volt, ami nagyon régen épült, ezt foglalta el az Árnyék Tanács és építette át, sajnos többet nem lehetett tudni, mert a szervezetbe nem volt képes egyetlen Hydra ügynök sem beépülni az évek során. Emiatt volt kevés az információ.
Két perccel később mindenki megérkezett a megfelelő helyre, a sok felszerelés miatt a többség nem volt teljesen halk, de egyelőre nem hívták fel magukra a figyelmet. A találkapontról tökéletesen be lehetett látni a helyszínt. Egy hegy oldalába volt építve az erődítmény, kívülről pedig egy kolostornak látszott leginkább. Egyik oldalon vezetett fel lépcső a fentebbi részekhez, ezt is a sziklába vájták. Két helyen lejjebb volt a falból kiugró lakóépületre hasonlító rész ablakokkal. Kívülről nem igen lehetett megközelíteni, hacsak nem tudott repülni valaki, vagy egyenes sziklafalon mászni, így ez is belülről volt megközelíthető. Feljebb a lépcső is kiszélesedett négy nagyobb terasz részt érintett kanyarokkal a lépcső, majd az egész tetején sárkányszobrok látszódtak – ez már a fenti képen is látszik – utána egy nagyobb tér volt, ahol akár helikopter is leszállhatott, ha úgy adódott, ezen túl pedig már a hegybe való bejárat volt.
Ami az őrséget illette egyenruhás alakok voltak, szürke-fekete egyenruhában a ruhán elől pedig egy távolkeleti sárkány látszott arany színben. A lépcsőnél legalul, majd a fordulóknál is volt két-két őr és legfelül legalább fél tucat, azaz legalább tizennégy-tizenhat őr látszott így hirtelen. Az ablakokba nem lehetett belátni, így nem lehetett kizárni, hogy ott is vannak. Sajnos a létszámról sem volt adat, hogy mennyien lehetnek itt.
Joseph szavaira Reena hűvösen nézett rá.
- Mi lenne, ha a feladata helyett nem flörtölne? Mert ezúttal lehet, hogy nem csak a karját veszti el, hanem valami mást is – mondta a nő.

Joseph ilyen egyenruhát kapott mostanra, ami azért eltér egy kicsit a mezei közkatonáétól:
Titkos bázis, Új-Zéland 1181498-bob__agent_of_hydra_3_by_reillybrown

//Ah és elfelejtettem egyébként mondani, mindenki írjon fel még 2 millió dollárt fejenként az előző 2 kalandért, mivel mind a repteret, mind a másikat sikeresen végrehajtottátok.//

_________________
Reneszánsz/alter realitások: Gaia Vell tábornok, Johanne Jones Tao , Reena Reynolds, Felicia Paran,
Továbbiak: Eshana Swati Khan, Mesélő, Ghost. A.I.M. Felső Tanács, A.I.M. Birodalom, Hydra emberei, MODOC
Továbbiak: Morgan Le Fay, Természetfelettiek, Niclas Richard Jørgensen, Roxxon emberei
Cerebro központi adattára - ahol minden fontos információ egy helyen megtalálható az XMR-el kapcsolatban!
Titkos bázis, Új-Zéland AZMJc6k
Lady Gaia-Vell
Lady Gaia-Vell
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 2530
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 65
Join date : 2013. May. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3180-felicia-paran https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Titkos bázis, Új-Zéland Empty Re: Titkos bázis, Új-Zéland

Témanyitás by Bishop Szomb. 26 Ápr. 2014, 17:34

A katonáktól érkező jelentéseket elengedem a fülem mellett, de passzívan fejben számolom a válaszokat és azonosítom a hangokat. Észre kell vennem, ha egy emberrel kevesebb jelentkezik be, vagy az egyikkel nem stimmel valamit, de erre nem fordítok külön figyelmet. A csapat összegyűlik a megbeszélt helyen, a megbeszélt időre. Összeszokottabb az osztag, jobb a kapcsolat a tagok között, ennek örülök. Bérmajom oldaláról érzek kis eltávolodást, de ez várható volt. Én nem a jó vezér vagyok, én a szükséges vezér vagyok. A magaslatról felmérem a területet, innen minden megfelelően látszik. Biccentek a megérkezőknek. Nem ezzel  kellene nyitni, de szükségesnek látom, hogy mindenki részéről teljes legyen a figyelem.
- Ebben egyetértünk. - szólok Reynoldsnak és az ügynök felé fordulok - A legutóbbi ötlete sikeresnek bizonyult, most is hasonló teljesítményt várok magától, koncentráljon a feladatra!
Még egyszer oldalra tekintek a volt kolostorra, a mostani bázisra és egyben a céllétesítményre, majd vissza a csapatra.
- A legutóbbi igazán sikeres akciónk a reptéri volt. Aki részt vett benne az tanúsíthatja, hogy a közös tervezés nagyban hozzájárult a hatékony végrehajtáshoz. Szeretném ha ez most is így történne és konstruktív módon, egy adott tervet állítanánk fel a bizonyos helyzetekre, amelyektől csak szükség esetén kell eltérnünk. Mindenki a maga szakterületén hozzá tud járulni ehhez. Sajnos nem áll rendelkezésünkre elég információ egy részletes offenzív stratégia felállításához, azzal kell beérnünk amink van. Nyilvánvalóan nem közelíthetjük meg a bázist nyíltan. A terület, az épület kialakítása mind a védők előnyére válik. A kanyargós lépcsőkön való feljutás könnyen halálmenetté válhat, ha fentről, a feljebb lévő teraszokról, a bázis kapujából vagy az oldalsó épületekről tüzet nyitnak az egységekre. Nincs fedezék, nincs védelem, aki leesik biztosan meghal. Az itt lévő katonák felszerelése nehéz, hogy hosszú időn át tartó csatára is alkalmasak lehetnek, emiatt csökken a mobilitásuk. Egy éjszakai támadás sem feltétlenül oldja meg ezt a problémát. A sziklafalon nem vagyunk képesek átjutni, habár a legcélravezetőbb megoldás az onnan való átjutás lenne. Legelső lépésként minimális információkhoz kell jutnunk a védelemmel kapcsolatban, hogy kihasználhassuk annak hiányosságait. A bejutás után, nem tudjuk bent mi vár ránk, de az már csak a második szakasz, ott a felvonultatott erő számít. Elterelő csapásra is van lehetőségünk, megfelelő eszközök a rendelkezésünkre állnak, egy robbantás most is segíthet.
Foglalom össze röviden a helyzetet. Nincs fedezetünk sem, nem kértem mesterlövészeket, egy idő után feleslegessé válnak, a folyosóharcokban, ahogy teleportok sincsenek a katonáknál. Ezeknek is meg van az oka. Megvárom, amíg mindenki végiggondolja amit mondtam, majd folytatom tovább.
- Ha meglepetésszerűen támadunk, csökkenthetjük az erőink lemorzsolásának kockázatát. Megosztjuk az erőinket, szétválunk, több pontról támadunk. Az egyik egység, mindig fedezi a másikat, másik oldalról, nyomás alatt tartva a védő erőket vagy elpusztítva azokat. Az utolsó fázisban egyesülnek a szétvált csapatok és csapást mérünk a kapura.
Ismét megállok egy pillanatra, hogy aki nem ért egyet, szólhasson.
- Ebben a felállásban Simley és Reynolds halad előre, magukkal víve a legszívósabb ügynököket, pajzsokkal védve magukat. Egészen fel a lépcsőn. A hegy oldalából két osztag fedezi őket, gránátvetőkkel és lövészekkel, bal és jobb oldalról. Én jobb oldalon helyezkedem majd el, olyan ponton, ahonnan könnyen pozíciót válthatok, ha máshol van rám szükség. Soltzbauer maga felelős a másik oldalért. Bérmajom, magának külön feladata lenne. Ha a képességei lehetővé teszik, fel kell jutnia a sziklafalon, fent elhelyezni több csomagot, majd fedezékbe vonulva várnia, hogy hátba támadhassa az ellenséget.
Végignézek az előttem állókon, jelzem, hogy lehetőségük van beleszólni ebbe. Egyik terv sem tökéletes, de ez jó alapot szolgáltathat. Előveszem a dronet, bekapcsolom és leellenőrzöm a rendszereit. Az előzetes gyors felderítést kénytelen leszek most megejteni, de csak később.

_________________
Reneszánsz: Bishop, Shepherd, Liza, Lev Hudson (Légió), Tony Price VH: Andrew Ramirez, Such, Un Nefer Ramirez Ulti: Andrew Ramirez Egyéb: Andrew Ramirez Little SW: Such Tavres, Vlimtron Xreldacho
Bishop
Bishop
XMR bérenc

Hozzászólások száma : 3706
Hozzászólások régi : 195
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 14. szint - 40 kredit
Reputation : 72
Join date : 2011. Aug. 07.
Age : 28
Tartózkodási hely : ARMOR főépület

Karakteradatok
Főkarakter: Bishop
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, FSK, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

bisur13

Vissza az elejére Go down

Titkos bázis, Új-Zéland Empty Re: Titkos bázis, Új-Zéland

Témanyitás by King Raten Chromixen Vas. 27 Ápr. 2014, 05:41

- Nyugalom drága, nem flörtöltem, csak beszélgetni próbáltam. Látom nem a te stílusod. – mosolyogtam a nőre a parancsnok szavai után, majd komor tekintettel vigyázzba vágtam magam, hogy mindkettő láthassa, részemről lezártam a témát.  Feszes állásban hallgatom végig Shepherdöt, miközben eligazítást tart, és igyekszem mindent megjegyezni. Sajnálom, hogy nem néztem át a térképeket és felderítéseket korábban, de már késő – a főnök beszéde közben nem fogok elvonulni egy papírlappal, vagy egy kis tábori asztal fölé görnyedni.
- Ha én kapok egy osztagot, szükségünk lesz legalább egy védőpajzsra a gránátvenő mellé. Értem, hogy a csapásmérő egység számára fontos a védelem, de ha védtelenül maradunk, hamar a mi kiiktatásunk mellett dönthetnek, és utána Reynoldsékkal is könnyebben végezhetnek. Ezen kívül gondolom mi is mozgunk utánuk, így magunkat is komoly tűzerőnek kitéve. - szólalok meg végül. Nem tudom, hogy amit mondtam mennyire magától értetődő, vagy baromság, nem vagyok hozzászokva, hogy beleszólásom legyen a taktikai parancsokba. Eddigi életem során mindig csak egy arctalan gyalogos voltam, aki parancsra cselekedett, és nem kellett gondolkodjon – vagy ha igen, akkor is csak a végső esetben, és ott mindig az ösztönök diktáltak. A pajzsot igazából csak azért kérem, hogy legyen ami védjen – nem tervezek meghalni, és mindent megteszek, hogy túléljek. Úgy érzem a kezemről is szólnom kell a többieknek, nem tudom mennyire ismerik az új képességeim.
- Ezen kívül ha bejutottunk, végső esetben képes vagyok szonikus támadásra. Ez rajtam kívül mindenkire hat a közelemben, ha ez történik, akkor csak tapasszák a fülükre a kezüket, és hagyják, hogy intézkedjek. Nem tervezem bevetni, csak ha nincs más lehetőség. Szabad térben azért nem szeretnék rá támaszkodni, mert  nem tudom mennyire csökken a hatása, lehet, hogy csak a közvetlen közelemben érne valamit. Ha ezt valaki ellenzi, most szóljon, és akkor nem használom odabent sem. – mondom, bár magamban tudom, hogy ha ezen múlna az életem, simán bevetném, akár parancsmegszegést is vállalva. A taszító sugárról nem szólok, felesleges információ lenne – ha szükség lesz rá, majd jelzem, illetve látni fogják. Amúgy se tervezem bevetni, mivel akkor nem tudok az idő alatt fegyvert használni, ami az életembe is kerülhet. Egyszerűbb fejbe lőni valakit, mint a taszító sugárral megállítani – ez inkább csak végső esetben jó fegyver, amolyan titkos tartalék.

_________________
Raten kinézete: (vegyétek figyelembe pls)
Vámpírképességeinek hála nem tudja elrejteni a szemfogait, csillog a szeme mint egy lázas embernek, és embertelen szépségének hála egyedülálló vonzerővel bír. Ettől eltekintve olyan, mint egy átlagos fiatal, huszonéves srác.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Karakterek: Raten Chromixen , Joseph Soltzbauer | x-diák: Ralf Shaw | AoA: Kalóz | Out: Mr. Fantastic, Ralf Shaw | FSK: Ralf Shaw |-|
Egyéb karakterek: Tomas Burton, Michael Nikostratos, Alex Fisher
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
King Raten Chromixen
King Raten Chromixen
10. szint - 22 kredit

Hozzászólások száma : 923
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 3
Join date : 2013. Aug. 03.
Age : 30

Karakteradatok
Főkarakter: Raten Chromixen
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, FSK

ratenka87

Vissza az elejére Go down

Titkos bázis, Új-Zéland Empty Re: Titkos bázis, Új-Zéland

Témanyitás by Danny Long Vas. 27 Ápr. 2014, 23:21

Nem fordítok sok figyelmet a Soltzbauer és Reynolds közti szóváltásra. Az ügynök jó katona, hasznunkra lehet, a nőből pedig nem láttam eddig sokat, mivel gyakorlatilag a találkozásunk pillanatában kiütött a gáz. Első gondolatra azt mondanám, hogy nincs okom kételkedni a vezetőség döntésében, valószínűleg tudták, mit csinálna, amikor beállították a csapatba, de ez az érv kicsit sántít, hiszen itt van Smiley is, aki minden, csak nem csapatjátékos. Bár eddig meglepő módon nem jelentett komoly problémát, és ha másnak nem, golyófogónak és megfélemlítésnek tényleg jó, szóval megvan a haszna neki is.
A találkozóhelyről jól rá lehet látni az épületre, így az első dolgom az, hogy tüzetesen megvizsgálom reménybeli új otthonunkat. Elég jól védhető, az már biztos, de nincs bevehetetlen erőd, sem kijátszhatatlan őrség, legalábbis sok év alatt ezt tapasztaltam. Szokásomhoz híven szótlanul végighallgatom Goblint, majd Soltzbauert is, és csak ezután szólok:
- Én is arra gondoltam, hogy külön úton mennék, de közelebbről kell látnom a falat ahhoz, hogy meg tudjam állapítani, hogy meg tudom-e mászni. Elég meredeknek és simának tűnik, de valószínűleg nem lehetetlen. A robbantás működhet, de talán előtte meg tudom ritkítani az őrséget. A sziklák között rejtőzve a fedezékeik mögé kerülhetek, és hangtompítós fegyverrel vagy késsel, egyenként vagy kettesével jópárat esélyem lehet elintézni, mielőtt észreveszik, hogy mi történik. Ez után jöhetne a robbantás. Ez a támadó csapatok előrehaladását is nagyban megkönnyítené.

_________________
Mesélő
Reneszánsz: Danny Long, Bérmajom, Jerome Masamba/Ravasz, Peterson Gray, Antoine Alanian (X-diák)
Végtelen Háború: Damian Long
Másik Világ: Bérmajom
Outsiders: Jerome Masamba, T'Challa/Fekete Párduc
Apokalipszis Kora: Woland
Exiles: Antoine Alanian
X-Rezervátum: Danny Long
Danny Long
Danny Long
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1097
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. Mar. 17.
Age : 30

Karakteradatok
Főkarakter: Danny Long
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Titkos bázis, Új-Zéland Empty Re: Titkos bázis, Új-Zéland

Témanyitás by Sarah Kedd 29 Ápr. 2014, 02:26

Egyenlőre csendesen nyáladzok ahogyan a távolban lévő épület körvonalait pásztázza a tekintetem, a megszokott módon fókusz nélkül, így is pontosan látok mindent ami innen látható, az áldozatokat. Bár eljut a tudatomig, nem szólok bele a tervezésbe, ellenben minden apróságot amit a szerencsés húszsákok hozzátesznek felfogok és bár nem tudatosan de elraktározok kulcs információk módjában az elmémben. pár pillanatig pedig vázlatosan meg is jelenik előttem a kép a tájon, hogy miként működhet amire gondolnak, ám ez nem tart sokáig ahogyan inkább belemarok a pofámba, szinte a szemeimet kaparva ki, de valójából csak a húst feltépve, továbbra sem teljesen tudatosan ellenkezve a múlt furcsa árnyai ellen. Ezután fordítom a fejem a többiek irányába a megszokott nem valami egészséges vigyorral és távolba néző tekintettel és kissé véresen.
- Kérdhéses hogy a pajzsok.... Mennyit fhognak érni. - Hörgöm ki majd ameddig a nyelvem ér körbe nyalom a számat, pontosabban annak a környékéről nyalom le így a vért. Tudtomon kívül számításokat végzek, nem hatalmas számítások, egyszerű összehasonlítás az általam ismert technológia és a misztikus dolgok találkozásának végkimeneteléről és az itt lévő elmaradott technológia esélyeiről ez alapján nagyjából meghatározva, bár kívülről nem látszik hogy gondolkodnék, ahogyan én sem érzem belülről, inkább jön ez egy meghatározatlan helyről ami megmaradt valahol mélyen a zavaros elmémben. Lehetségesnek látom, hogy a pajzsok csak útban lesznek és lassítani fognak, ha könnyen átjutnak rajtuk, de lehetséges hogy itt nem úgy működnek a dolgok mint ahogyan... Ott működtek. Halkan röhögök egy keveset ahogyan visszafordítom a tekintetem az épület irányába, bár ez a röhögés most inkább a nyomásnak köszönhető, annak a nyomásnak hogy a tudatom akaratom ellenére igyekszik előásni az emlékeket és esetleges adatokat amik talán megtalálhatóak valahol a fejemben lévő beazonosíthatatlan zajban.

_________________
Reneszánsz: Sarah Storm + Jane és Fox, Mr. Smiley
VH: David Ethan, James Richards
Outsiders: Sarah Storm, Katherine Blackwood
x-diák: Gulyás Csilla
Sarah
Sarah
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1524
Hozzászólások régi : 149
Korábbi szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Aktuális szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Titkos bázis, Új-Zéland Empty Re: Titkos bázis, Új-Zéland

Témanyitás by Lady Gaia-Vell Kedd 29 Ápr. 2014, 11:55

Résztvevők: Hershel Shepherd / Goblin, Joseph Soltzbauer (Raten), George Ethan / Mr. Smiley, Daniel Long / Bérmajom és Reena Reynolds
Következő körváltás: 2014. május 3. (szombat)

- Nem küldetés közben – válaszolta még röviden Joseph-nek Reena.
Mindenki végigmondta a terveket, hogy ki mit szeretne mi az ötlete. Amint Smiley is a végére ért az egésznek a nő az összes itt levő fegyverét az egyik Hydra ügynök kezébe adta, majd nekilátott levetkőzni. Jelenleg katonai egyenruha volt rajta, terepmintás, ami a dzsungelbe megfelelő. Levette a kabátot, majd a bakancsát kötötte ki és attól is megszabadult, végül a nadrágtól is. Így most látható lett az egész testét befedő testhezálló fekete öltözet. A haját betuszkolta a ruha alá, majd egy maszkot is felvett, ami az egész arcát takarta a szemeit kivéve.
- Hamarosan lesz elég információ. Szükség volt valakire, aki bemegy és körbenéz, ezért vagyok itt. Amennyiben megengedi uram, indulnék, körbenézek odabent, ha lehetséges szabotálom a védelmi rendszert és egy szkennelés után a teljes belső részt átküldöm önöknek, hogy ne vakon jöjjenek utánam.
Ha Shepherd belement, hogy a nő menjen, akkor már itt a többiek között láthatatlanná vált a speciális ruha segítségével és valószínűleg elindult, mert azt már Bérmajom sem hallotta a kifinomult érzékszerveivel. Ha Shepherd nem engedi el a nőt, akkor egyelőre még várakozik további utasításokra és parancsokra. Addig is, amíg a társaság hátramaradt és ötletelt láthatták az őrökön, hogy nem mozdulnak, maradtak ugyanott, de felbukkant egy három fős őrség, akik egészen lesétáltak a lépcsők aljáig, majd vissza legmagasabb pontig és eltűntek az épületben.

_________________
Reneszánsz/alter realitások: Gaia Vell tábornok, Johanne Jones Tao , Reena Reynolds, Felicia Paran,
Továbbiak: Eshana Swati Khan, Mesélő, Ghost. A.I.M. Felső Tanács, A.I.M. Birodalom, Hydra emberei, MODOC
Továbbiak: Morgan Le Fay, Természetfelettiek, Niclas Richard Jørgensen, Roxxon emberei
Cerebro központi adattára - ahol minden fontos információ egy helyen megtalálható az XMR-el kapcsolatban!
Titkos bázis, Új-Zéland AZMJc6k
Lady Gaia-Vell
Lady Gaia-Vell
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 2530
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 65
Join date : 2013. May. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3180-felicia-paran https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Titkos bázis, Új-Zéland Empty Re: Titkos bázis, Új-Zéland

Témanyitás by Bishop Kedd 29 Ápr. 2014, 21:22

A csapaton belül viszonylagos az egyetértés, ezt a helyzetet volt célom elérni. Ha mindenki egyetért velem akkor a terv nem fog több nézőpont megítélésén átesni, vagy a látszólagos egyetértés önmagában a bizalom hiányát jelzi. Ellenkező esetben, ha mindenkinek tőlem eltérő koncepciója van, az ugyanazt eredményezi, annyival rosszabb csupán, hogy az irántam való ellenérzések nem fogják össze az embereket. Szerencsére ezek közül semelyik feltételezés nem érvényes a jelenlegi helyzetre. Ennél sokkal professzionálisabb katonákkal van dolgom. Figyelik mindenki szavára és magamban mérlegelek. Sorban fogok válaszolni az ötletekre és kérdésekre, szisztematikusan jobb lenne, de ez emberi kérdés. Soltzbauer magasabb körbe helyezése nem volt rossz döntés részemről, az ötletein még finomítani kell, de majd kialakul. Ő volt az egyetlen az ügynökök közül, aki túlélte Osakában, nem véletlenül. Felé fordulok és egyenesen válaszolok neki.
- Van megerősített páncélzatunk direkt erre a célra. Egyelőre ez és a rendelkezésünkre álló fedezékek elegendőek lesznek. Vegye figyelembe, ha a saját védelmében feláldozza a védendő erő pajzsait, szétszórhatják az agresszorainkat és onnantól csekély lehetőségünk lesz kitörni a gyűrűből. Ha mégis feleslegessé válik egy pajzs, megkaphatja, de hagyatkozzon a saját erejére. A szonikusfegyver használata a helyzet függvénye, a fénygránátok miatt fel vagyunk készülve a zárt térben bekövetkező hanghatásra, jelezze ha beveti.
Most következik Bérmajom, akivel kapcsolatban nincsenek kétségeim. Legutóbb kiütöttem, ezért nem volt lehetősége további támogatás nyújtására, de ez nem befolyásol semmit, számítok a sajátos képességeire, eddig is egyetértésben tudtunk dolgozni.
- Hasonló megvalósításra gondoltam én is. Az ön képességeit nem ismerem, nem is ismerhetem saját magam, ezért tegyen belátása szerint a mászásnál és az őrök kiiktatásánál. Fontos, hogy majd folyamatos kapcsolat legyen köztünk, hogy ne történhessen végzetes keresztbelépés, elsősorban időzítésre és a robbantásra gondolok.
Nem számítok különösebb reakcióra, mind ketten tudjuk mi az ő dolga, azt is fogja tenni, ahogy akarja. Smiley felvetése talán meglepő, de már számítottam rá, hogy magasabb intelligenciával rendelkezik, mint amit kimutat, ennek ellenére nem tekintem teljesen beszámíthatónak, vannak gyenge pontjai, amiket kiválóan ellensúlyoznak a testi adottságai. Biccentek a szavaira.
- Valóban kevés lehet. Azonban legutóbb is kiválóan ellenálltak a támadásoknak, amíg meg nem kerülték a védelmet. Most csak időnyerés céljából kell használnunk őket, nem kell végig kitartaniuk. Mágikus támadások ellen semmilyen védelmet nem nyújt, de nem feltételezném, hogy csak ilyenfajta csapást mérnének ránk a védők.
Utoljára Reynolds felé fordulok, aki már egy ideje nem szólt hozzá az adott taktikai elemekhez. Kíváncsi vagyok, hogy mit tenne, de egészen másba kezd. Némán, rezzenéstelen arccal figyelem mit tesz. Intek az egyik ügynöknek, hogy szedje össze a földön lévő ruhát, utána végigmérem a nőt, majd bólintok neki.
- Az engedélyt megadom természetesen. Jó látni, hogy valaki a kelleténél felkészültebb.
Figyelem, ahogy eltűnik, de ez egyáltalán nem lep meg. A Hydra tud meglepetéseket okozni, de nem technológiai téren. Reynolds képességei elismerésre méltóak, ha képes véghezvinni ezt a felderítést, nagyon sok hasznos adatot szolgáltathat.
~ Számítanom kellett volna rá, hogy a Hydra át fog nyúlni a fejem felett. Előbb vagy utóbb, ha most nem történik meg és valóban a saját ötletét követi, az kiemelkedő, ha parancsra teszi, amit, akkor nem bíznak bennem és kell valaki aki megfigyeli a tevékenységem. Mintha eddig nem tették volna, de ez nyíltabb a kelleténél. Idővel fény derül rá, az akció szempontjából lényegtelen.
Végignézek a három itt maradt személyen. A távoli őrséget, csak szemmel követem végig, a biztonság kedvéért.
- Van még valamilyen kérdésük, mondanivalójuk? A gyors felderítés előtt.
Attól függően, hogy mit felelnek erre fogok válaszolni nekik. Viszont ezzel most nem fogok annyi időt tölteni. A belső felderítéssel párhuzamosan kezdem meg a külsőt. A már aktivált dronet üzembe helyezem, majd ellenőrzöm a kézi távirányítót és a kapott képet. Magasról, a templom feletti részről pásztázom végig először a területet, majd a magasságot nem túl feltűnően, a lehető legvédettebb szögben kezdem csökkenteni. Nem veheti észre senki a dronet, erre különösen figyelek, az álcázóját is használom, ha rendelkezik ilyennel. Először csak hő és energiakép alapján akarom végigmérni a bázist, hogy hol látok őröket, és milyen szisztéma szerint állnak fel. Utána következnek a további részletek, védelmi rendszerek, eddig rejtett, láthatatlan és észrevétlen pontok. Bármi ami új információ és a drone képéről hozzájuthatunk biztonsággal.

_________________
Reneszánsz: Bishop, Shepherd, Liza, Lev Hudson (Légió), Tony Price VH: Andrew Ramirez, Such, Un Nefer Ramirez Ulti: Andrew Ramirez Egyéb: Andrew Ramirez Little SW: Such Tavres, Vlimtron Xreldacho
Bishop
Bishop
XMR bérenc

Hozzászólások száma : 3706
Hozzászólások régi : 195
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 14. szint - 40 kredit
Reputation : 72
Join date : 2011. Aug. 07.
Age : 28
Tartózkodási hely : ARMOR főépület

Karakteradatok
Főkarakter: Bishop
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, FSK, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

bisur13

Vissza az elejére Go down

Titkos bázis, Új-Zéland Empty Re: Titkos bázis, Új-Zéland

Témanyitás by Danny Long Szomb. 03 Május 2014, 01:50

- Természetesen. - felelem, amikor Goblin elmondja az utasításait. Örülök, hogy hagyja, hogy a saját belátásom szerint intézzem a dolgokat. Úgy tűnik, hogy ezúttal sokkal inkább külön utakon fogok járni, mint eddig, és ez a legkevésbé sem zavar. Eddigi is én voltam a magányos farkas a csapatban, és az életem legnagyobb részében ezt az utat követtem, úgyhogy nem csoda, hogy megint így alakult.
Viszont úgy látszik, nem én leszek az egyetlen, aki más úton megy be. Reynolds vetkőzni kezd, ami egy pillanatra meglep, aztán látom, hogy a ruhája alatt álcázó öltözéket visel. Nyilvánvaló, hogy külön parancsokat kapott, és nem Goblin utasításai alapján tevékenykedik, ami a vezetőnk tekintélyének nem tesz igazán jót, még akkor sem, ha formálisan engedélyt is kér az akciója végrehajtására. A férfira nézek, de az arcáról nem tudom leolvasni, hogy mit gondol valójában. A nő eltűnik a fák között, Goblin pedig visszafordul hozzánk. Nincs további kérdésem, így szótanul várom, hogy a szükséges információk megérkezzenek. Az épület felé nézve megpillantok egy három fős őrjáratot. Logikus, hogy az őrposztokon levők mellett járőrök is legyenek, akik lefedik a vakfoltokat. Megjegyzem, hogy ezzel is számolnom kell majd.

_________________
Mesélő
Reneszánsz: Danny Long, Bérmajom, Jerome Masamba/Ravasz, Peterson Gray, Antoine Alanian (X-diák)
Végtelen Háború: Damian Long
Másik Világ: Bérmajom
Outsiders: Jerome Masamba, T'Challa/Fekete Párduc
Apokalipszis Kora: Woland
Exiles: Antoine Alanian
X-Rezervátum: Danny Long
Danny Long
Danny Long
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1097
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. Mar. 17.
Age : 30

Karakteradatok
Főkarakter: Danny Long
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Titkos bázis, Új-Zéland Empty Re: Titkos bázis, Új-Zéland

Témanyitás by Sarah Szomb. 03 Május 2014, 03:12

Továbbra is áskálok amikor választ kapok a felvetésemre, bár a korábbi szavak is elértek a tudatomig valamilyen érdekes módon, de a fejem csupán a konkrétan felém irányzott szavakra mozdítom minimálisan ismételten a társaság irányába, eztán pedig minden visszaáll a megszokottba. Ahogyan nyáladzva figyelem az építményt és az azon mozgó foltokat melyeket újabb levadászandó prédáknak titulálok, lezajlik pár esemény a közelemben, amikre viszont már nem reagálok, az elmémet jobban leköti a gyilkolás gondolata mintsem az, hogy mit jelenthet a csapat nőstény tagjának viselkedése, még ha nagyon mélyen a zavarban előkívánkozik egy információ töredék mely egyértelműbbé tehetné, a halálsikolyok hangja minél jobban próbálkozna, annál erősebben nő és veszi át a meghatározhatatlan zaj helyét mely eddig töltötte be a fejem, amint pedig megszűnik a hatás pár pillanatnyi teljes csend áll be a tudatomban, majd pedig ez a folyamat megismétlődik újra, és újra... És újra...
- Heh... Heheheh... - Röhögök halkan egy keveset továbbra is erősen nem egészséges módon ahogyan a kérdések téma merül fel. A hangok.. A szenvedés, a fájdalom és a halál hangjain egy kérdés képes csupán csak átszűrődni, ami valószínűleg egyben az egyetlen kérdés ami megfogalmazódhat a kibontakozó ösztönök mellett a fejemben.
- Szükshég van túszokra? - A kérdés célja könnyedén kitalálható lenne egy idegen számára is már csak a beteges megjelenésnek és hanghasználatnak amit közben alkalmazok számomra teljes mértékből természetesen, a válasz után pedig, legyen bármi is az, a nyakamban lógó fegyvereknek köszönhetően beindul egy folyamat ami eddig nem volt jelen, egy apró szikra a tudatomban mely katalizátorként indítja az útjára a jelet, a többit pedig innentől tudatlanul teljesítik az ösztönök és a testem, szükség van... Szükség van még két kézre a meglévők mellett hogy a legtöbb potenciállal mehessek bele a vadászatba, hogy minden fegyvert használni tudjak, hogy erősebb ragadozó legyek és könnyebben tudjam elejteni a zsákmányt ha már a megfelelő eszközök megvannak, noha ezt nem is igen fogom fel éppen, de a testem dogozni kezd a karok kinövesztésén a bordáimból, nem sokkal az eredeti kettő alatt, újabb porcokat, csontokat és izmokat formálva, nem tökéletes másolatát létrehozva az eredetieknek, de megfelelően funkcionálókat. Ezen a ponton nem figyelek kifejezetten a körülöttem lévő világra, üres tekintettel bámulok magam elé, elmében pedig általam is meghatározhatatlan, hogy mely részén lehetek éppen a valóságnak.

_________________
Reneszánsz: Sarah Storm + Jane és Fox, Mr. Smiley
VH: David Ethan, James Richards
Outsiders: Sarah Storm, Katherine Blackwood
x-diák: Gulyás Csilla
Sarah
Sarah
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1524
Hozzászólások régi : 149
Korábbi szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Aktuális szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Titkos bázis, Új-Zéland Empty Re: Titkos bázis, Új-Zéland

Témanyitás by Lady Gaia-Vell Szomb. 03 Május 2014, 10:07

Résztvevők: Hershel Shepherd / Goblin, Joseph Soltzbauer (Raten), George Ethan / Mr. Smiley, Daniel Long / Bérmajom és Reena Reynolds
Következő körváltás: 2014. május 7. (csütörtök)

Hershel a gyors felderítés mellett dönt a drone segédletével, ami azonnal útnak is indul. Kívülről még legalább egy tucatnyi embert érzékelt a dzsungelben megbújva. A mást nem igen sikerült észrevenni vele. Vagyis, ha volt még más, akkor az misztikus lehetett és a drone nem volt képes érzékelni. Védelmi rendszereket idekint úgyszintén nem érzékelt. Azt még sikerült vele felfedezni, hogy nem volt más látható bejárata a szentélynek, bázisnak, csak azaz egy, amit a társaság is látott. az őrök nagyjából egy vonalban álltak a dzsungelben, a templom körülieket pedig már látták. A kintiek félkörös ívben zárták, védték azt, hogy bármi elérhessen a lépcsőkig. Elég sűrűn voltak, még szabad szemmel is képesek voltak egymást látni, ha a növényzet nem takarta őket. Egyelőre nem látott mást a férfi, ha közelebb vitte a drone-t, akkor valamitől túlságosan is sok interferencia zavarta az eszközt.
Eközben Smilye nekilátott annak, hogy újabb kezeket növesszen, egyelőre még nem volt teljesen kész, de a bordáknál a kinőni készülő karok, csonkok már igencsak láthatóak lettek.
Mindezzel úgy öt-hat perc telt el eddig és végre elkezdett megérkezni bentről a tervrajz is. további 10 perc telt el, ezalatt Smiley végzett a testformázással és a tervrajz is teljes lett.
Titkos bázis, Új-Zéland Residential082east
Szöveges magyarázat érkezett hozzá a számokhoz:
AptA: lakókörzet
AptB: irányítóhelység
AptC: lakókörzet
01: kilógó épületrész a szabadba, lakóhelység
02: nem látszik semmi, valószínűleg védelmi rendszer
03: raktár
04: bejárat (amit kintről is látni)
05: raktár
06: lejárat a következő szintre
07: lakóhelység
08: edzőterem
09: lezárt helység, valószínűleg irányítóhelység
10: lezárt helység, valószínűleg irányítóhelység
11: lakóhelység

_________________
Reneszánsz/alter realitások: Gaia Vell tábornok, Johanne Jones Tao , Reena Reynolds, Felicia Paran,
Továbbiak: Eshana Swati Khan, Mesélő, Ghost. A.I.M. Felső Tanács, A.I.M. Birodalom, Hydra emberei, MODOC
Továbbiak: Morgan Le Fay, Természetfelettiek, Niclas Richard Jørgensen, Roxxon emberei
Cerebro központi adattára - ahol minden fontos információ egy helyen megtalálható az XMR-el kapcsolatban!
Titkos bázis, Új-Zéland AZMJc6k
Lady Gaia-Vell
Lady Gaia-Vell
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 2530
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 65
Join date : 2013. May. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3180-felicia-paran https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Titkos bázis, Új-Zéland Empty Re: Titkos bázis, Új-Zéland

Témanyitás by Bishop Vas. 04 Május 2014, 05:21

A távozás nem okoz semmilyen konfliktust vagy éppen látható reakciót a csapatban, Bérmajom tekintetét elkapom, de arról sem tudok sokat leolvasni. Ezzel le is zárom a helyzetet magamban, levontam a következtetéseket, összességében csak extra információkhoz jutunk. Senkinek nincs további kérdése, Smiley képezi az egyetlen kivételt, aki racionálisabb gondolkodásával ismételten képes kis meglepetést okozni.
- Nincs feltétlenül szükség túszokra, ha a védelmi rendszer típusa nem követeli ezt meg. Mindenesetre minden túsz hasznos lehet a Hydra számára.
Egyértelmű válasz, nem terveztem foglyokat szerezni, de ha ez megtörténik az csak előnyt jelent a szervezetnek, de közel sem ez a fő cél. Az Árnyak-tanácsát fel kell számolni és átvenni a bázisuk felett az irányítást. A drone-os felderítés jó ötletnek bizonyul, a dzsungelben rejtőző védsor komoly veszteségeket is okozhatott volna, amitől most meg fogunk szabadulni. Ezen kívül más fontos információkkal is szolgál a gépesített felderítés. Nincs más látható bejárat, az ellenség beszorítható, ami nagy előny, ha valóban nincs más kijárat, amit kétlek. Azzal nem foglalkozom, hogy nincs látható védelmi rendszer, ilyen magasságból ez lényegtelen, az interferencia mindent elárul, van valamilyen védelmi rendszer. Végignézek az erdőn, ott ahol az ellenséges őröket lokalizáltam és megpróbálom őket vizuálisan is bemérni, cél tudatos kereséssel esetleg sikerrel járhatok. A keresést az érkező információk szakítják meg. A képet kivetítem, hogy minden mellettem álló lássa, és elemezni kezdem a tervrajzot.
~ Két oldal már az első lehetőségnél, jobbra további három elágazás. Erős tűzharc alakulhat ki és a bentiek lesznek előnyben. Kell valami, ami semlegesíti az előnyüket, különben beszorítanak és szétszakítják a katonákat. A gránátok jól fognak jönni, ha ugyan használhatóak.
Még nem tudom pontosan mit tervezek, de nem is kell tudnom, egyelőre van időm. Ha mindenki megnézte az alaprajzot, visszahívom magamhoz a dronet és arra a részre mutatok, ahol a dzsungelben őrködnek az ellenséges egységek.
- Azon az oldalon, tíz őr várakozik rejtetten. Valószínűleg a lépcsőre felmenőket figyelek és képesek minden nem kívánatos elemet hátulról kiiktatni. Az egyik hegyre felvonuló szárnynak kell majd azzal kezdenie a támadást, hogy csendben kiiktatják őket. Ehhez jó lövészekre és pontos időzítésre van szükség. Ha az őrök halottak, már tudják, hogy jövünk, nem lesz sok időnk. Erre is fel kell készülnünk. Megvárjuk, amíg Reynolds visszatér és egyeztetünk a teljes tervről, kiválasztjuk a támadás időpontját és felkészülünk az akcióra. Gondolják végig ezeket.
Tekintetem végighordozom rajtuk, felkészültnek tűnnek, de kemény harc lesz. Smiley két új kart növesztett, először nem tudom ezt felmérni, de másodpercek múlva sikerül és egy félmosoly ül ki az arcomra. Már készül ő is. Talán ér valamit amit mondok neki. Ha Reena további információkat küld készen állok azok fogadására, egy idő után kiküldöm a dronet is újra. Azt ellenőrzöm, hogy figyel-e minket valaki. Kellemetlen fejlemény lenne, ha igen és nem tudunk róla. El akarom kerülni, hogy egy csapdába sétáljak bele. Japánban már megtettem önként.

_________________
Reneszánsz: Bishop, Shepherd, Liza, Lev Hudson (Légió), Tony Price VH: Andrew Ramirez, Such, Un Nefer Ramirez Ulti: Andrew Ramirez Egyéb: Andrew Ramirez Little SW: Such Tavres, Vlimtron Xreldacho
Bishop
Bishop
XMR bérenc

Hozzászólások száma : 3706
Hozzászólások régi : 195
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 14. szint - 40 kredit
Reputation : 72
Join date : 2011. Aug. 07.
Age : 28
Tartózkodási hely : ARMOR főépület

Karakteradatok
Főkarakter: Bishop
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, FSK, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

bisur13

Vissza az elejére Go down

Titkos bázis, Új-Zéland Empty Re: Titkos bázis, Új-Zéland

Témanyitás by Danny Long Kedd 06 Május 2014, 22:37

Miközben a felderítés adataira várunk Smiley elkezd újabb karokat növeszteni. A kérdése már meg sem lepett, teljesen megszokott tőle, hogy mindenkit szét akar tépni, aki az útjába kerül, de ez valami teljesen új szintje az undorítónak. Tudtam, hogy képes visszanöveszteni a végtagjait, de olyat még nem láttam, hogy újakat növesztett volna. Nézem néhány pillanatig, de aztán egy fintorral kísérve elfordulok. Szinte csoda, hogy a Hydra tud annyit fizetni, hogy folyamatosan elviseljem enne a lénynek a társaságát.
Amikor megérkeznek az információk, először nem szólalok meg, csak csendben elemzem a látottakat és hallottakat. A dzsungelben is van tehát egy őrcsapat, ráadásul nem is kis létszámú. Nem értem, hogy miért kell ennyi embert készenlétben tartani, pláne ha tényleg hátbatámadásra használják őket. Vagy nagyon óvatosak, és folyamatosan ennyire nagy erőkkel védik a bázist, vagy számítanak támadásra. Tüzetesen megfigyelem az alaprajzot is, majd így szólok:
- Nagyon sokan vannak a katonák a dzsungelben. Lehet, hogy ez megszokott a Tanácsnál, de azt is el tudom képzelni, hogy ez egy megerősített őrség. Ez pedig azt jelenti, hogy lehet, hogy számítanak egy támadásra.
Hagyok időt a reakcióra, majd ha időszerű, felvetem a másik problémát:
- Ezek szerint valahogy rajtuk is túl kell jutnom észrevétlenül ahhoz, hogy csöndben felmászhassak a falon.
Az én adottságaimmal egy dzsungelben ez nem lehetetlen, de tervezést igényel.

_________________
Mesélő
Reneszánsz: Danny Long, Bérmajom, Jerome Masamba/Ravasz, Peterson Gray, Antoine Alanian (X-diák)
Végtelen Háború: Damian Long
Másik Világ: Bérmajom
Outsiders: Jerome Masamba, T'Challa/Fekete Párduc
Apokalipszis Kora: Woland
Exiles: Antoine Alanian
X-Rezervátum: Danny Long
Danny Long
Danny Long
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1097
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. Mar. 17.
Age : 30

Karakteradatok
Főkarakter: Danny Long
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Titkos bázis, Új-Zéland Empty Re: Titkos bázis, Új-Zéland

Témanyitás by Lady Gaia-Vell Szer. 07 Május 2014, 09:12

Résztvevők: Hershel Shepherd / Goblin, Joseph Soltzbauer (Raten), George Ethan / Mr. Smiley, Daniel Long / Bérmajom és Reena Reynolds
Következő körváltás: 2014. május 11. (vasárnap)

Sajnos információ hiányában azt nem lehetett tudni, hogy ez megszokott nagyságú őrség volt-e, vagy pedig nem, és ehhez itt valószínűleg nem is fog a csapat megfelelő mennyiségű adathoz, információhoz jutni, hogy pontos hipotézist állítson fel. Ha Shepherd engedte, akkor a katonák is gyors pillantást vetettek az alaprajzra, hogy tudják mire számítsanak, egyedül Smiley és Joseph nem törődött vele és nem nézték meg. A drone minden nehézség nélkül visszaérkezett a tulajdonosához. Miután Goblin és Bérmajom is kimondta a szavakat újabb adag információ érkezett Reynolds-tól odabentről, de mindezt már nem volt idejük megnézni. Joseph ebben a pillanatban tüsszentette el magát és Smiley is felröhögött ismét. A tüsszentés volt a hangosabb, határozottan ki lehetett venni, hogy mi az, a közelben levő falak pedig még fel is erősítették és mindkét hang vízhangzott is. A „közelben” álló katonák pedig könnyedén tudták kiszúrni ennek köszönhetően a dzsungelben állomásozó Hydra alakulatot. A vízhang még mindig szólt, de az Árnyak tanácsának katonai már tüzet is nyitottak a csoportra, hosszú sorozatokkal. Mivel nem látták pontosan hol is van a csapat így hosszú, szélesen menő lövésekkel tették mindezt, teleszórva a dzsungel azon részét, ahol a csapat is volt.

_________________
Reneszánsz/alter realitások: Gaia Vell tábornok, Johanne Jones Tao , Reena Reynolds, Felicia Paran,
Továbbiak: Eshana Swati Khan, Mesélő, Ghost. A.I.M. Felső Tanács, A.I.M. Birodalom, Hydra emberei, MODOC
Továbbiak: Morgan Le Fay, Természetfelettiek, Niclas Richard Jørgensen, Roxxon emberei
Cerebro központi adattára - ahol minden fontos információ egy helyen megtalálható az XMR-el kapcsolatban!
Titkos bázis, Új-Zéland AZMJc6k
Lady Gaia-Vell
Lady Gaia-Vell
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 2530
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 65
Join date : 2013. May. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3180-felicia-paran https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Titkos bázis, Új-Zéland Empty Re: Titkos bázis, Új-Zéland

Témanyitás by Bishop Szer. 07 Május 2014, 10:16

Bérmajommal teljes mértékben egyetértek, át kell rajtuk is jutnunk, az én részem még nehezebb, egy egész osztagot kell ott észrevétlenül átjuttatni, az őrök kiiktatásával és hiba esetére B tervet is kell készítenem. De nem kivitelezhetetlen.
- A belső terekbe való behatolás és kontroll átvétel megtervezése után majd áttérünk arra is és egy pontos taktikát dolgozunk ki. Haladjunk sorrendben a pontosság érdekében. Ami az őrség nagyságát illeti, napok óta táborozunk a dzsungelben, nem szeretném magam abban a tévhitben ringatni, hogy biztosan nem fedezték fel az alakulatot eddig. Meg van rá az esély, ezzel is számolni kell.
Biztosítom ezzel, hogy fontosnak tartom a problémát, de nem akarok csapongani a tervek felállításában, külső részek, belső részek és a felmerült problémák kidolgozása. Az őrök maradhatnak későbbre, ha a többi elem nem változik. Helyeslően bólintok a közkatonáknak, egyelőre tájékozódnak, végül mindenki megkapja majd a terveket. A lényeg az egység és ez megvan a csoportban. Közben megérkeznek az újabb adatok, amiket kivetítek a térkép mellé, amikor meghallom a tüsszentést. Felfogom a hangosságát és mintha lelassulna körülöttem az idő, azonnal mozdulok. Bevetem magam a legközelebbi lehetőleg kő fedezék mögött, hátam neki vetem a fedezéknek és lecsúszom a hátamra, a fejemet felszegve. Aktiválom a páncélom és ellenőrzöm a rendszereket, a sisakot is lezárom. Mérhetetlenül ideges vagyok, bal kezem ökölbe szorítom, mielőtt bármit is tennék.
~ Ennyit a tervezésről. Minden romba dőlt, ha eddig nem is, most már biztosan számítanak ránk. Minden emberem nyílt terepen, kivéve a nőt, aki az ellenséges bázison van. Remek helyzet, előnytelen felállás. Lássuk mit tudok ezzel kezdeni.
Végül végigforgatom magam előtt a lehetőségeket, hogy mi lenne a lehető legkisebb veszteséggel járó megoldás és miből lehetne előnyt kovácsolni. Szorult helyzet, de koránt sem veszett. Már nyugodt hangon nyúlok a kommunikátorhoz és adom ki a parancsokat.
- Mindenki fedezékbe. Vegyék semmisnek az eddigi terveket. A tisztek vigyék ki a katonákat, amint lehetőségük van rá. Nem a kivonási pontra, keressenek egy védett, biztonságos helyet, visszavonulunk és újratervezünk. Három ügynök marad itt velem.
Kinézek a fedezék mögül és megpróbálom megállapítani a tűzgyorsaságból, pontosságból és szögből az ellenség elhelyezkedését és a védekezési, előrenyomulási módszerét, hogy felkészülhessek rá. Lassan előveszem a pisztolyom, élesítem, és a mellkasomhoz tartom, a ravaszra teszem az ujjam és négy-öt lövést adok le. Előtte azonban ellenőrzöm még egyszer, hogy a páncélzat megfelelően funkcionál-e. Utána a fejemhez tartom és sisakot is közelről lövöm meg, halántéknál és homloknál. Felkészülök a rázkódásra, állkapcsom összeszorítom és stabil pozícióban tartom a fejem. Ha a tár kiürült újratöltöm. Reynolds is eszembe van, de most nem érek rá foglalkozni vele, már ő is tudja, hogy gond van és elég professzionális ahhoz, hogy maga megoldja és eldöntse, hogy bent marad vagy minél előbb kijön onnan. Remélem nem kapják el. Az eddig tervezésre használt rész közelében lévő fedezékem mögött féltérdre állok vagy ha ez nem elég felállok. Ezzel nyílt célpontot nyújtva az ellenségnek, elterelve a figyelmüket. Engem lőhetnek, csak erősebbé tesz. Az energiafegyveremet élesítem, majd pontos lövéseket kezdek leadni, ha látok célpontot arra, ha nem a lövések helyére. Arra is felkészülök, hogy a páncélt sérülés éri, amit nem tud kivédeni vagy feldolgozni. Abban az esetben visszavetődök a fedezék mögé, takart, árnyékolt részen helyet változtatok és egy másik fedezékből kezdek rájuk újra tüzelni. Egyelőre meglátom mit tehetek, később döntök, hogy mi a következő lépés.

_________________
Reneszánsz: Bishop, Shepherd, Liza, Lev Hudson (Légió), Tony Price VH: Andrew Ramirez, Such, Un Nefer Ramirez Ulti: Andrew Ramirez Egyéb: Andrew Ramirez Little SW: Such Tavres, Vlimtron Xreldacho
Bishop
Bishop
XMR bérenc

Hozzászólások száma : 3706
Hozzászólások régi : 195
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 14. szint - 40 kredit
Reputation : 72
Join date : 2011. Aug. 07.
Age : 28
Tartózkodási hely : ARMOR főépület

Karakteradatok
Főkarakter: Bishop
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, FSK, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

bisur13

Vissza az elejére Go down

Titkos bázis, Új-Zéland Empty Re: Titkos bázis, Új-Zéland

Témanyitás by Danny Long Szomb. 10 Május 2014, 01:55

Bólintok Goblin válaszára. Haladjunk akkor úgy, ahogy ő szeretné, a lényeg az, hogy semmiről se feledkezzünk meg. De azt eddig sem lehetett elmondani róla, hogy nem tervez alaposan, úgyhogy emiatt nem aggódom. Különösen, hogy egy pillanattal később egy apróság az egész tervünket felborítja. Hogy lehet az, hogy mi, akik elvileg a világ talán legnagyobb titkos szervezetének legprofibb osztaga vagyunk, egy rohadt tüsszentéssel áruljuk el magunkat?! Legszívesebben főbelőném Soltzbauert, de ez most nem alkalmas pillanat. Reflexszerűen vetődöm a legközelebbi fedezék felé, így remélhetőleg elkerülöm az első sorozatokat. Goblin a tőle megszokott higgadtsággal veszi kézbe a dolgokat, bár konkrét parancsot nem ad az ellentámadásra. Az viszont látszik, hogy most a lehető legkevesebb veszteséggel akarja megúszni a helyzetet.
Amikor Goblin kilép a tűzvonalba, és magára vonja az ellenség figyelmét, kihasználom az általa nyújtott lehetőséget. Amint tüzet nyitnak rá felugrom a legközelebbi fára, és kicsit magasabbra mászva a lombok közt rejtőzöm el. Nem maradok azonban egy helyben, hanem fáról fára haladva igyekszem az ellenséges csapat mögé kerülni. Próbálok olyan magasságban haladni, hogy a lombok mozgásából ne legyek egyértelműen követhető. Ha sikerül a vonaluk mögé érnem, kicsit lejjebb mászom, hogy jobban rájuk lássak, majd lábbal kapaszkodva előveszek a zakómból két pisztolyt, és hátulról tüzelni kezdek. Pontos lövéseket adok le, fejre célozva. Remélhetőleg sikerül ezzel meglepetést okoznom nekik.

_________________
Mesélő
Reneszánsz: Danny Long, Bérmajom, Jerome Masamba/Ravasz, Peterson Gray, Antoine Alanian (X-diák)
Végtelen Háború: Damian Long
Másik Világ: Bérmajom
Outsiders: Jerome Masamba, T'Challa/Fekete Párduc
Apokalipszis Kora: Woland
Exiles: Antoine Alanian
X-Rezervátum: Danny Long
Danny Long
Danny Long
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1097
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. Mar. 17.
Age : 30

Karakteradatok
Főkarakter: Danny Long
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Titkos bázis, Új-Zéland Empty Re: Titkos bázis, Új-Zéland

Témanyitás by Sarah Szomb. 10 Május 2014, 16:45

Valamilyen szinten éppen céltalanul állok egy helyben és nyáladzok a földre ahogyan négy karral és módosított izomzattal görnyedek valahol a tömegtől kicsit távolabb. Az elmém továbbra sem tiszta világában vagyok valamilyen szinten elveszve, elveszve s mégis magamnál, egy köztes állapotba melyben mint egy szinte adattárból kikeresve egy régi kép jelenik meg előttem egy másik életben végrehajtott pusztításról, amin önkéntelenül is felröhögök. Jelen helyzetben nem valószínű, hogy bármire reagálnék, kivéve egyetlen egy dolgot, egy bizonyos hang ami parancsot ad. Goblin hangja az ami hatására mintha egy drótot rántottak volna meg a fejemben esek vissza a világ valósabb részére, mozdulok meg ismét a talán több perce tartó teljes mozdulatlanságból és vetem magam a legközelebbi fedezék mögé. A továbbiakra is azonnal reagálok és kezdem meg a visszavonulást, de néhány négykézláb tett lépés után megtorpanok, a vadászat vágya és a potenciális vérontás ígérete, a gyilkolás utáni beteges vágy képes megakasztani a korábban említett madzagot.
- Endedhéjt... Maradni... - Hörgöm bele a rádióba, majd pedig a válasznak megfelelően cselekszem. Amennyiben továbbra is visszavonulás a parancs számomra úgy indulok tovább és csak biztos távban emelkedem fel két lábra és fojtatom úgy, meglepően egyenletes, kicsit gépies mozgással a parancsnak megfelelően az utat kijelölt pontra. Amennyiben viszont megkapom az engedélyt, a testem kissé megremeg még pár másodpercig a földhöz lapulva ahogyan egy halk röhögést hallatok, ami inkább hasonlít egy beazonosíthatatlan eredetű hörgésre, majd pedig a testem a korábbiakhoz hasonlóan munkához lát, hogy végrehajthassa az agyam egy ki tudja miként funkcionáló részéből kipattant véletlenszerű gondolat megvalósítását. Egy ponton kezdem el a csontozatomat növeszteni, pontosabban egy csontomat, a koponyám hátulján próbálok meg egy tüskeszerű kitüremkedéssel átjutni a szöveteken majd pedig abból formázni egy sisakféleséget, lemásolva a teljes koponyámat a fejem külső részére tökéletesen illeszkedve. Nem lesz gyors, de többre viszont nincs szükségem, amint pedig a bőrt átszúrja a csont fordulok és ragadom meg mind a négy fegyvert, majd pedig nyitok tüzet külön-külön célpontokra akiket esetleg látok, ettől a ponttól kezdve csak mellékesen, az agyam egyik elvont pontján figyelek a saját gyártású maszk megalkotására. Több páncélzatra a jelenlegi mellett nem lesz szükség, egyenlőre. Egy idő után folyamatos sétába kezdek az ellenség irányába, nem törődve azzal hogy egy szerencsés lövedék véget vethet a "történetnek", tisztán emlékszem a közelről leadott lövéseknek melyek nem jutottak át a bordáimon... Még egy indok, hogy miért ne érdekeljenek a sérülések, a fájdalom pedig továbbra is csak hergel.

_________________
Reneszánsz: Sarah Storm + Jane és Fox, Mr. Smiley
VH: David Ethan, James Richards
Outsiders: Sarah Storm, Katherine Blackwood
x-diák: Gulyás Csilla
Sarah
Sarah
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1524
Hozzászólások régi : 149
Korábbi szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Aktuális szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Titkos bázis, Új-Zéland Empty Re: Titkos bázis, Új-Zéland

Témanyitás by King Raten Chromixen Szomb. 10 Május 2014, 20:37

A tervezési fázis alatt csak figyelek, és mocskosul viszket a kezem egy cigaretta után. Mivel álcázás van érvényben, nem gyújthatok rá, de szerencsére van egy elektromos cigarettám. Semmilyen hang vagy fényjelenség, csak boldog gőz. Tökéletes. Ha lehet, akkor egy fának dőlve várakozok, ha nincs a közelben semmi ilyen, akkor csak a földön guggolva.
Egész meglepő, hogy mi minden bukhat el egy apróságon. Az ember csak tervez, remél, és amikor minden úgy tűnik, hogy sikerülni fog, akkor jön valami, ami teljesen keresztbe tesz. Az én esetemben ez egy hirtelen érkező inger volt, egy apró orrfacsarás, ami olyan hirtelen jött, hogy ösztönösen reagáltam erre, és eltüsszentettem magam.
Igazából az se lett volna probléma, ha mostanáig nem is figyelek, hiszen minden tervünk dugába dőlt, miközben ellenséges tűz alá vettek minket. Egyből a földre kuporodtam, és vártam a parancsot.
Tisztek… elvileg én is annak számítok most, azaz van alám osztva egy csapat. Úgy döntök, hogy a közelben állók pontosan megfelelnek ennek, intek is nekik, hogy jöjjenek körém, természetesen fedezve magukat. Az se baj, ha van náluk pajzs, azzal egyértelműen védeni kell a csapatot, de főleg engem. Kiadom a parancsot, hogy fedezettűz mellett vonuljunk vissza, elsősorban a fák takarásába. A ruházatunk valamelyest beleolvad a természetbe, a zöld és a sárga nem üt el túlságosan az áprilisi dzsungeltől. Minél messzebb akarok vonulni, a kommunikátoron úgyis tudjuk tartani a kapcsolatot. Most az a legfontosabb, hogy a lehető legtöbben túléljük, és újult erővel csaphassunk le rájuk.

_________________
Raten kinézete: (vegyétek figyelembe pls)
Vámpírképességeinek hála nem tudja elrejteni a szemfogait, csillog a szeme mint egy lázas embernek, és embertelen szépségének hála egyedülálló vonzerővel bír. Ettől eltekintve olyan, mint egy átlagos fiatal, huszonéves srác.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Karakterek: Raten Chromixen , Joseph Soltzbauer | x-diák: Ralf Shaw | AoA: Kalóz | Out: Mr. Fantastic, Ralf Shaw | FSK: Ralf Shaw |-|
Egyéb karakterek: Tomas Burton, Michael Nikostratos, Alex Fisher
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
King Raten Chromixen
King Raten Chromixen
10. szint - 22 kredit

Hozzászólások száma : 923
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 3
Join date : 2013. Aug. 03.
Age : 30

Karakteradatok
Főkarakter: Raten Chromixen
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, FSK

ratenka87

Vissza az elejére Go down

Titkos bázis, Új-Zéland Empty Re: Titkos bázis, Új-Zéland

Témanyitás by Lady Gaia-Vell Szomb. 10 Május 2014, 20:59

Résztvevők: Hershel Shepherd / Goblin, Joseph Soltzbauer (Raten), George Ethan / Mr. Smiley, Daniel Long / Bérmajom és Reena Reynolds
Következő körváltás: 2014. május 15. (csütörtök)

Hershel igencsak könnyedén talált fedezéket magának, a többi katona is azonnal fedezékbe húzódott, a pajzsok is kéznél voltak, a húsz főből senkit sem találtak el a lövedékek. Hershel lezárta a páncélt, az adatok szerint tökéletesen működött, így nekiállt „főbe lőni” magát. A rázkódás valóban megtörtént, de a páncél alkalmazkodott azonnal a rá ható erőkre és a szerint lépett működésbe, ahogyan annak kellett. A többiek is fedezékben voltak – AKI NEM ELTALÁLTÁK – és onnan lőttek az ellenségre. Azok a sűrű növényzet miatt nem látszottak, csak a szerint lehetett lőni rájuk, hogy honnan lőttek. Hershel kilépett a tűzvonalba, de láthatóan a csoportot sem látták, mindenki úgy lőtt, mindkét fél, hogy a hangok és az irányzék volt, amit figyelembe vettek. Ami Hershelnek tűnt fel a legjobban, hogy valamilyen speciális lőszere lehetett az ellenségnek, mert a fákban igencsak nagy lyukakat hagytak, irreálisan nagyobbat, mint amit a hangok sejtettek. Tüzelni kezdett ő is arra, amerre az ellenséget sejtette, de azt, hogy talált-e, egyelőre nem lehetett tudni.
Bérmajom az ügyességének hála könnyedén tudott felmenni a fára és elindulni az ellenséges erő mögé. Ahogyan közelebb ért és elvileg egy vonalban kellett volna lenni velük Bérmajom nem látott semmit, ahogyan lejjebb mászott volna, hogy megérkezzen a földre megakadt a levegőben. A pisztolyok, amiket ekkor vett volna elő leestek a földre. Ekkor látta meg, hogy mitől akadt meg, ezüstszínű hálószerűség vette körbe őt, mintha egy hatalmas pókháló lett volna. Erre ragadt rá, amíg bele nem akadt, addig észre sem vette azt, hogy ott lett volna mindez.
Joseph elindult hátravonni az embereket, aki neki is láttak fedezékről fedezékre haladva távolodni abba az irányba, amerre ő vezette őket.
Smiley megkapta a megerősítést, hogy maradhat, a megerősítések létrejöttek a mutációjának hála. Lövésekkel indult el a célpontok felé, azokat, ahogyan közelebb ért sem látta meg azokat. Viszont tökéletes célt adott, pillanatokkal később három golyó csapódott belé. Eddigre Bérmajom felakadt a hálóba, Joseph pedig hátrébb volt, így ők nem láttak semmit sem, Hershel is csak a robbanást látta, hallotta, illetve azt, hogy a Smiley-ból kirobbanó darabok a férfi közelében levő növényzetet festették vörösre. A lövések közül kettő mellkason, egy darab pedig gyomron találta Smiley-t. A megerősített páncélzat semmit sem ért, a golyók úgy hatoltak át rajta, mintha ott sem lett volna, majd amint a belső szervekre értek felrobbantak pusztító hatást okozva. Az összes belső szervet roncsolták és darabokra tépték, nagyobb darabokat kiszakítva a férfiból. Szemből a gerince is látszódott, a bordák kiszakadtak, a máj, lép leszakadt, a belek darabokra robbantak, a tüdőből nem maradt semmi és a szív fele is lerobbant. Mire Smiley a földre zuhant már nem volt életben.

_________________
Reneszánsz/alter realitások: Gaia Vell tábornok, Johanne Jones Tao , Reena Reynolds, Felicia Paran,
Továbbiak: Eshana Swati Khan, Mesélő, Ghost. A.I.M. Felső Tanács, A.I.M. Birodalom, Hydra emberei, MODOC
Továbbiak: Morgan Le Fay, Természetfelettiek, Niclas Richard Jørgensen, Roxxon emberei
Cerebro központi adattára - ahol minden fontos információ egy helyen megtalálható az XMR-el kapcsolatban!
Titkos bázis, Új-Zéland AZMJc6k
Lady Gaia-Vell
Lady Gaia-Vell
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 2530
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 65
Join date : 2013. May. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3180-felicia-paran https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Titkos bázis, Új-Zéland Empty Re: Titkos bázis, Új-Zéland

Témanyitás by King Raten Chromixen Szer. 14 Május 2014, 22:29

Hátravonulás közben csak azzal törődöm, hogy életben maradjak, sőt, minél több ügynököt tudjak kihozni magammal. Nincs esélyünk visszatérni, ha nem sikerül a küldetés, és minden egyes halott ember tovább növeli ennek lehetőségét. Nem tudom, hogy pontosan hányan vagyunk, az foglal le, hogy fedezékről fedezékre haladva vonuljak vissza, és próbáljam fedezni a társaimat. Szívesen ott lennék a mészárlás közepén, és gyilkolnék, de az életem többet ér másokénak kioltásánál. Észre se veszem, de egyre inkább irányítom a bennem lévő állatot, hogy csak akkor törjön elő, amikor a körülmények engedik, és nem kockáztatja a túlélésemet. Ha sikerül elég távol húzódnunk, és úgy ítélem meg, hogy biztonságos, akkor magamhoz hívom az embereket, és létszámszámlálást tartok, miközben a kommunikátorhoz érintem ujjam.
- Itt Joseph, biztonságos távolságba húzódtam az ügynökökkel. További utasításra várok, ismétlem, további utasításra várok. – természetesen az ügynökök számát is közlöm, és a pozíciónkat. Közben utasítok három embert, hogy hevenyészett csapatunktól távolabb keressenek búvóhelyet, és fedezzenek minket, illetve jelezzék, ha követnek minket. Felmérem a sérülteket is, és ha szükséges, utasítom azok kezelését is. Az itt maradtaknak pihenést is engedélyezek, de természetesen fokozott készültségben. Nem tudom meddig kell itt maradnunk, de jó lenne, ha felkészülten várnánk a többieket, ezért próbálom feltérképezni a helyet, és találni valami jól védhető helyet a közelben.

_________________
Raten kinézete: (vegyétek figyelembe pls)
Vámpírképességeinek hála nem tudja elrejteni a szemfogait, csillog a szeme mint egy lázas embernek, és embertelen szépségének hála egyedülálló vonzerővel bír. Ettől eltekintve olyan, mint egy átlagos fiatal, huszonéves srác.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Karakterek: Raten Chromixen , Joseph Soltzbauer | x-diák: Ralf Shaw | AoA: Kalóz | Out: Mr. Fantastic, Ralf Shaw | FSK: Ralf Shaw |-|
Egyéb karakterek: Tomas Burton, Michael Nikostratos, Alex Fisher
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
King Raten Chromixen
King Raten Chromixen
10. szint - 22 kredit

Hozzászólások száma : 923
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 3
Join date : 2013. Aug. 03.
Age : 30

Karakteradatok
Főkarakter: Raten Chromixen
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, FSK

ratenka87

Vissza az elejére Go down

Titkos bázis, Új-Zéland Empty Re: Titkos bázis, Új-Zéland

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 4 oldal 1, 2, 3, 4  Next

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.