A Falka

Go down

A Falka Empty A Falka

Témanyitás by Cerebro Csüt. 05 Nov. 2015, 08:35

A Falka területe a szellősebb részen 3 házból álló blokkot foglal el. Ők a Bronxi parkokban, erdőkben élnek. Alapvetően nem maffia tagok, bár a fejesek azok. Ők leginkább más bundás mutánsoknak, szuperlényeknek tanítják azt, hogy miként tudják elfogadni magukat olyannak, amilyenek.

_________________
Cerebro központi adattára - ahol minden fontos információ egy helyen megtalálható az XMR-el kapcsolatban!
XMR wikipédia - minden egyhelyen a megszokott wikipédia elrendezés szerint
Fórumon kívüli elérhetőségek - minden más XMR érintettségű oldal, topsite stb
Discord chat szerver - az oldal új chat központja, ahol szinte mindig sokan fenn vagyunk
Tutorialok - az oldal újításainak listája linkekkel, hogy mi hol található
Sith és Jedi archívum - ahol minden fontos információ egy helyen megtalálható az Little SW-vel kapcsolatban!
Cerebro
Cerebro
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 1406
Hozzászólások régi : 109
Korábbi szint/kredit : 2.szint - 6 kredit
Aktuális szint/kredit : 11.szint - 25 kredit
Reputation : 5
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Cerebro
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Mindegyik és egyik sem

Vissza az elejére Go down

A Falka Empty Re: A Falka

Témanyitás by Lady Gaia-Vell Pént. 06 Nov. 2015, 00:01

Résztvevő: Jenna Collins
Következő körváltás: 2015. november 10. (kedd)

- Ezek úgymond békefenntartók, bárkihez, aki kényes személy a Kéz küld ilyet – mondta morogva. – Hullák, úgyis van elég belőlük, így nem feltétlen volt biztos, hogy az ők vendégszeretetüket élvezed.
Így legalább Jenna valóban kapott megerősítést arra, hogy valami nem stimmel ezekkel a ninjákkal. Annyit a nő is hallott, hogy a Kéz rendelkezik nem kevés misztikus tudással is, így ennek lehetett köze ezekhez a harcosokhoz. Jelentsen ez bármit. A férfi elgondolkodott azon, amit Jenna mondott neki. Láthatóan fontolgatta, hogy mit is feleljen erre.
- Szóval egy ügyhöz információk – mondta ki hangosan újra. – Rendben van, halljam a részleteket.
Néhány pillanatot kivárt, mielőtt azonban Jenna megszólalhatott volna, még ő megtette gyorsan.
- A legrosszabb esetben elkísérlek Szellemhez, ő minden bizonnyal tud segíteni, ha én nem is.

_________________
Reneszánsz/alter realitások: Gaia Vell tábornok, Johanne Jones Tao , Reena Reynolds, Felicia Paran,
Továbbiak: Eshana Swati Khan, Mesélő, Ghost. A.I.M. Felső Tanács, A.I.M. Birodalom, Hydra emberei, MODOC
Továbbiak: Morgan Le Fay, Természetfelettiek, Niclas Richard Jørgensen, Roxxon emberei
Cerebro központi adattára - ahol minden fontos információ egy helyen megtalálható az XMR-el kapcsolatban!
A Falka AZMJc6k
Lady Gaia-Vell
Lady Gaia-Vell
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 2530
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 65
Join date : 2013. May. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3180-felicia-paran https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

A Falka Empty Re: A Falka

Témanyitás by Jenna Collins Vas. 08 Nov. 2015, 00:56

Azt hittem egyértelmű hogy a ninják a Kéz "embereihez" tartoznak mint kísérők de ezek szerint nem, legalább ezzel is okosabb lettem és megerősítette hogy egy élő hulla a fazon, ezért nem szimpatikus a kis haveromnak. De hogy minek pazarolják az energiáikat ilyen kísérgető zombi szolgák előállítására azt nem tudom, társaságnak mondjuk nem jók az tuti, de mindegy, legalább itt van és és vigyáz rám meg izé oda figyel meg ilyenek, így van hogy ne kószáljak el, rossz terepekre. Lényeg, eljutottunk oda ami miatt jöttem, heuréka, ezt hittem sose jutunk ide, őszintén nem is gondoltam volna hogy ez a téma szóba kerül majd kettőnk közt. Szóval elmondtam tömören hogy miért jöttem volna eredetileg, láttam hogy fontolgatja a választ, hát ez asszem egy nem lesz, vagy ilyen semmit mondó válasz úgyhogy kit keressek legközelebb, kezdeném kiagyalni, meg egyáltalán akarok e bárkit keresni következő körben. De megszakítja a gondolkodásom, elismétli amit én, tipik idő húzás, dönteném oldalra türelmetlenül a fejem hogy na mondjad mi van azt menjünk dolgukra vagy valami no, de moderálom magam, és kéri a részleteket, oké akkor ez mégis csak egy igen féle...vagy a semmit mondó, tök mindegy. Kezdem is a hatalmas információk felvonultatásával ami a birtokomban van, lehet kinevet és elhajt hogy ezzel így ilyen formában tuti nem fog foglalkozni vagy nem is tudom.
Legalábbis kezdtem volna egy kis hatás szünet urán még hozzá tesz valamit amit kivárok, legrosszabb esetben elkísér egy másik gondolom informátorhoz, hmm ő sem tudhat mindent, meg annyiból amennyit én tudok nem is hinném hogy sok mindenre rá lehetne jönni hirtelen, de lehet meglepnek még.
-Oké....szóval én se tudok sokat...pontosabban szinte semmit, csak egy vevőm elszólta magát, valami emberrablásos dolog törtét a közel múltban, bizonyos "kis csaj" az áldozata, azt nem tudom hogy tart e még a dolog vagy lezárult, és hogy kiről van szó. Az illetőt se igazán ismerem akitől az infó van, bizonyos időközönként szokott betérni az üzletbe, de a nevét nem tudom. Igazából megfordult a fejemben az is hogy kicsit kamu szaga van a dolognak és valamiféle eszes csapda is lehet, egy kis tetkót nem nehéz eltakarni ha jó helyen van. - utalok arra pontosabban mire is gondolok - Mit gondolsz? - kérdezek vissza.

_________________
Multik:
Reneszánsz:  Irina Shane
X-diák: Kayla Felice Norwood
Out: x-diák: Roxan
Csatavilág: Mangaverse: Nobuko
Jenna Collins
Jenna Collins
8. szint - 18 kredit

Hozzászólások száma : 680
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2014. Apr. 27.
Age : 28

Karakteradatok
Főkarakter: Jenna Collins
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

A Falka Empty Re: A Falka

Témanyitás by Lady Gaia-Vell Kedd 10 Nov. 2015, 00:01

Résztvevő: Jenna Collins
Következő körváltás: 2015. november 14. (szombat)

A férfi végighallgatta, hogy mit is mondott Jenna, a végén elgondolkodott.
- Melyik részén van a városnak a bolt? – kérdezte. – Anélkül nem tudhatom biztosan.
Ha a nő megmondja, vagy azt, hogy a Queens-ben van a bolt, vagy pontosabban, hogy az Astoria-n, Johnny csak abban az esetben tud választ adni. Ha nem mondja meg, akkor megrázza a fejét, hogy nem tud semmiről. Ha igen, akkor így folytatja.
- Szóval arra – gondolkodott hangosan. – Az a Társaság területe, de nekik nem a módszerük az emberrablás. Nekik a legnagyobb ellenségeik talán a vérfarkasok, nem mintha lenne ilyen maffia csoport, de vannak a városban effélék, már találkoztunk velük. Nekik simán érdekükben állhat, hogy a Táraságra kenjék a gyanút, vagy akár ránk, pedig mi távol vagyunk.
Megvakarta a tarkóját miután elhallgatott.
- Bár úgy tudom, hogy arra van több jómódú család is, akik még a világháború környékén, után sokakat haragítottak magukra. Más gazdagokat, nagy befolyású személyeket. Az is lehetséges, hogy sima emberrablási ügy és a maffiának köze sincs hozzájuk. Ez elég információ, vagy menjünk el Szellemhez, ő mindig mindenkinél többet tud.
Mindezt nem gunyorosan mondta, hanem elismerően, hogy még szerencse, hogy van egy biztos információ tulajdonosuk.

_________________
Reneszánsz/alter realitások: Gaia Vell tábornok, Johanne Jones Tao , Reena Reynolds, Felicia Paran,
Továbbiak: Eshana Swati Khan, Mesélő, Ghost. A.I.M. Felső Tanács, A.I.M. Birodalom, Hydra emberei, MODOC
Továbbiak: Morgan Le Fay, Természetfelettiek, Niclas Richard Jørgensen, Roxxon emberei
Cerebro központi adattára - ahol minden fontos információ egy helyen megtalálható az XMR-el kapcsolatban!
A Falka AZMJc6k
Lady Gaia-Vell
Lady Gaia-Vell
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 2530
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 65
Join date : 2013. May. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3180-felicia-paran https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

A Falka Empty Re: A Falka

Témanyitás by Jenna Collins Szer. 11 Nov. 2015, 23:05

Felvázoltam a nagy infókat amiket tudok, azaz a jóformán nagy semmit 3,4 körmondatban, nem is én lennék, majd a végén vissza kérdezek. Naaaa, kattognak a kerekei, remélem tud valami hasznosat mondani, kissé oldalra döntöttem a fejem ahogy vártam a reményt adó válaszát, erre egy kérdéssel áll elő.
-Az Astoria-n, Queensben.
Nem tudom ez mennyire lényeg, attól még hogy ott hallottam nem biztos hogy feltétlen a környéken történt, de nem is biztos hogy ezért kérdezte, várjuk ki a végét.
Aztán megszólal, elkezd beszélni a Társaságról meg ilyenek, vérfarkasokról akik másokra akarják hárítani a felelősséget valamiért, meg jönnek a gazdag, befolyásos családok nézet eltérései, hááát én nem egészen ilyenekre gondoltam, de simán lehet bármelyik. Lehet hogy vér-paranoid lettem és akkor is az omegásokra gondolok először gondolni ha egy légy a kezemre száll, minden sz*rt hozzájuk kötök, komolyan ha válság lesz az is az ő hibájuk, rohadékok, e'veszik a munkát is....na jó, nem. Szóval bólogatok az infókra és még mindig várom a végső diagnózist, de zsákutca, pff, már a tarkóvakarásnál sejtettem hogy ez kicsit vergődős, tuti hamar vége lesz a jó világnak, de még minidig él az a bizonyos reményhal, bizonyos Szellem, aki mindenkinél többet tud....ezt az utolsó megjegyzést ezt így nem tudom nem gúnyosan mondani, biztos vagyok benne hogy ez így igaz de annyira berögzött, mindegy.  Illik egy választ is nyögni arra hogy ugyan kielégítő volt-e az az információ mennyiség amit ő át adott, a.aaa.
-Hát, szerintem kicsit pontosabbat várnak tőlem, - húzom a szám beszéd közben - úgyhogy szerintem indulhatunk.
Gáááz, mondjuk nem is vártam volna hogy egy ügyről, amit tán most hallhatnak először, kapásból tudnak mindent, mondjuk valami nyomozás, utána járás, segítik az utam rejtvényfejtésben, nem, egyből válaszolni akarnak, de ha ez ilyen rohadt titkos biztos isten hogy senki nem fog tudni róla többet csak ugyanígy találgatni fog márpedig ezzel baromira nem haladunk előre hanem állunk és lesünk, min halak a szatyorban, de biztosan tudják mit csinálnak, én nem szólok bele, ha ezt jelenti utána járni nekem jó, tetszik, nincs vele sok meló, nem vész el fölöslegbe a sok cukor által halmozott energia.
És aztán, ha körbejárom az összes élő mozgó informátort vissza battyogok a Kézhez, hogy háááát bocsika de izé senki nem hallott róla rajtam kívül úgyhogy, tök bocs van de nem tudom mi van ezzel, ennyi van oszt kész....na ja, és élve haza mennék ezután, mi? Asziszed! Na mindegy erre kell egy cigi mert kezdek kicsit frusztrált lenni, ha fel akar szaladni egy pár pacskerért mert mint látom mezítláb van akkor megvárom lent, ha így akkor így megyünk, senki nem tiltja a hobbitkodást gondolom, közben (vagy várakozás vagy menet) rágyújtok.

_________________
Multik:
Reneszánsz:  Irina Shane
X-diák: Kayla Felice Norwood
Out: x-diák: Roxan
Csatavilág: Mangaverse: Nobuko
Jenna Collins
Jenna Collins
8. szint - 18 kredit

Hozzászólások száma : 680
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2014. Apr. 27.
Age : 28

Karakteradatok
Főkarakter: Jenna Collins
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

A Falka Empty Re: A Falka

Témanyitás by Lady Gaia-Vell Szomb. 14 Nov. 2015, 00:00

Résztvevő: Jenna Collins
Következő körváltás: 2015. november 18. (szerda)

Johnny bólintott arra, hogy akkor menjenek el Szellemhez.
- Kövessen, mutatott az utat – mondta.
Szerencsére nem kellett sokat menni, mert az a ház is itt volt a negyedben, csak annyi volt a különbség, míg a Falka területe a szélén a falaknál volt, Szellem háza pedig a piachoz közel. A ninja is végig jött a páros mögött, csöndben, mintha ott sem lett volna. Hamarosan egy nagyobb házhoz érkeztek, aminek az oldalán egy szimbólum látszott. Johnny bekopogott, hamarosan pedig egy latinamerikai házvezetőnő nyitott ajtót, aki lelkesen, régi ismerősként köszöntötte a férfit.
- Gyertek csak be kedveskéim – hívta be Jenna-t is.
A „nappali” egy keskeny folyosó volt, a nő pedig a telefonhoz lépett oda, spanyol nyelven beszélt valamit, majd intett a párosnak, hogy kövessék őt.
- Jöjjenek, fogadja önöket – mondta.
Ha megy Jenna, akkor a másodikra vezeti fel a nő gyalog őt és a társát, ott pedig az egyik lakás ajtaját nyitotta ki. Ha bemegy egy egybenyíló hatalmas 1920-as 30-as évekbeli berendezésű lakást lát meg, ahol félhomály volt, a redőnyök lehúzva és csak a lámpák égtek. Az ablak előtt egy íróasztal mögött egy nő ült,akit fehér fény lengett körbe és ez is nagyban világította a helységet.
- Kérem, foglaljanak helyet – mondta. – Önt még nem ismerem személyen, Szellem vagyok.
Nyújtotta a kezét bemutatkozás gyanánt Jenna-nak.
- Miben lehetek a segítségére hölgyem?

//Elég, ha a másik helyszínhez írsz.//

_________________
Reneszánsz/alter realitások: Gaia Vell tábornok, Johanne Jones Tao , Reena Reynolds, Felicia Paran,
Továbbiak: Eshana Swati Khan, Mesélő, Ghost. A.I.M. Felső Tanács, A.I.M. Birodalom, Hydra emberei, MODOC
Továbbiak: Morgan Le Fay, Természetfelettiek, Niclas Richard Jørgensen, Roxxon emberei
Cerebro központi adattára - ahol minden fontos információ egy helyen megtalálható az XMR-el kapcsolatban!
A Falka AZMJc6k
Lady Gaia-Vell
Lady Gaia-Vell
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 2530
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 65
Join date : 2013. May. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3180-felicia-paran https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

A Falka Empty Re: A Falka

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.