Concord Dawn

1 / 2 oldal 1, 2  Next

Go down

Concord Dawn Empty Concord Dawn

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Szer. 02 Május 2018, 22:13

A Mandaloriai űr "legdélkeletibb" részén található, ez a bolygó van a mandalore űrből a legközlebb a Tufar-hoz.
A Concord Dawnt-t egykor síkságok, dombocskák, és hegyek határolták, manapság ennek a zöme teljesen elpusztult, a folyók és tavak nagy része kiszáradt. A bolygó légkörének nagy része eltűnt, de még épphogy lehet élni a felszínen. A bolygót megsemmisítették a rajta vívott háborúk, melyek végén a bolygó szerinte szó szerint szétrobbant és a jó harmadából aszteroidamező lett.
Concord Dawn TtSStUk

_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Concord Dawn 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Concord Dawn Empty Re: Concord Dawn

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Csüt. 03 Május 2018, 00:00



Ellopott kincsek





Condord Dawn, Mandaloria űr


Résztvevő: Shayla Kelborn / Ophi Surr


Concord Dawn ZlsGiAn

Helyi Idő: 10:40 GSI, 123.3 MU
Helyszín: Concord Dawn
Feladat: Visszaszerezni az ellopott tárgyakat
Hutt emberei: Shayla Kelborn / Ophi Surr
Egyéb személy: -
Concord Dawn:

Shayla lehet, sőt valószínűleg egészen biztosan nem volt boldog a jelenlegi feladata miatt. A huttja ugyanis egy igencsak kényes üggyel bízta meg. Már a hutt számára is kellemetlen és kényes volt, ugyanis kirabolták. Az ellopott tetemes mennyiségű pénz annyira nem érdekelte, sokkalta inkább három datacron, amiknek az értéke a számára felbecsülhetetlen. Sima egyszerű adathordozók, semmi sith/urdrarr, vagy jedi ügy nem volt a háttérben, de az adatok rajta tényleg fontosak voltak. ezeket kellett a nőnek visszaszerezni. Eddig még az ügy átlagos volt, azonban, amikor Blosh kimondta, hogy a kalózbanda hol tanyázik. Concord Dawn. mindez talán túl ismerős lehetet Shayla számára, hiszen odahaza volt a manadaloriai űrben. Igaz ő is tudta, hogy a környéken sem jár senki, hiszen a bolygó darabokra robbant a folyamatos háborúk során és azóta eléggé barátságtalan hely. Azt Blosh nem tudta, hogy pontosan hol rejtőznek ott, csak annyit, hogy a bolygón vannak. Így a nőnek oda kellett mennie és tenni a dolgát. Blosh noha nem volt kifejezetten vérszomjas, most külön megkötése volt, hogy senki se maradjon életben és addig nem akarja őt látni, amíg nincsenek meg a datacronok és nem halt meg mindenki. És természetesen mindezt tegnapelőttre akarja.
Még soha sem látta a nő őt ennyire indulatosnak és dühösnek, mint most. Összepakolás és egyéb dolgok után Shayla meg is tudott érkezni a Concord Dawn rendszerbe, a sok aszteroida miatt itt célszerű volt elég távol kiérkezni. Ha szüksége volt útvonalra, akkor a Tufar-ról kérhetett egyet, ahol vagy a saját lázadó barátai járőröznek és nem fogják jelenteni, vagy olyat, ahol senki sincs. Bármelyiket is választja sikeresen megérkezik a rendszerbe és a bolygót is képes volt egészen megközelíteni.

//Szokásos, felszereléslistát írj.//

Concord Dawn ZlsGiAn

_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Concord Dawn 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Concord Dawn Empty Re: Concord Dawn

Témanyitás by Xeth E'ron Csüt. 10 Május 2018, 00:43

Shayla Kelborn / Ophi Surr
Fejvadász
"There are hunters, and there are victims.
By your discipline, cunning, obedience, and alertness,
you will decide if you are a hunter or a victim."
Gobdoc hívására azonnal megjelentem. Nem ismerem valami rég óta a hutott, de ehhez hasonló állapotban sem láttam még soha, pedig került már egy-két delikvens, aki előszeretettel játszadozott azzal, hogy megdobja a vérnyomását. A többi, nála nagyobb (méretre és befolyásra egyúttal), huttról nem is beszélve. Hálát adtam a remek katonai kiképzésnek és a páncélnak, hogy nem láthatta annak semmi nyomát, hogy mennyire is élvezem a sanyarú helyzetét. Biztos vagyok benne, hogy tehetősebb rokonai a hájukat fognák a röhögéstől ha megtudnák mindezt. Én viszont nem tehettem meg ezt, nem azért, mert hogy különösebben fontos lett volna számomra a hutt, hanem azért, mert a profizmusnak ára van. Végig, ritkásan bólogattam, hogy ne tűnjön úgy, mintha nem figyelnék rá. Pedig egyetlen információ nagyon is megragadja a figyelmemet. Concord Dawn. Hazai pályán volt, ha fogalmazhattam így, habár azzal tisztában voltam, hogy a háborúk során darabokra robbant a bolygó, és ezért gyakorlatilag senki sem jár arra. Valószínűleg ezért rejtőztek el ott, hiszen akárki nem menne be az űr azon részére, csak az akinek van rá valamiféle megoldása. Nekem szerencsére volt, így nem jelentett gondot az, hogy kövessem őket.
Egy biccentéssel jeleztem a huttnak, hogy megértettem a feladatot, majd távoztam. Egyenesen a hajóm irányába indultam. Minél hamarabb akartam indulni, hogy letudhassam az egészet és a saját dolgaimmal foglalkozhassam, meg kíváncsi is voltam, hogy mit akarnak a mandalóriai űrben egy hutt cuccaival kezdeni. Még ha valami nagyhal lett volna, akkor sok értelmét láttam, de igazából nem volt túlságosan jelentős a személye, még csak saját holdja, vagy bolygója sem volt.
- Gyere DD-3, hazamegyünk. - szólítottam az asztrodroidot, hiszen az ő segítségére is szükségem volt az út során, és nem kizárt, hogy azután is bőven sokat segíthet majd nekem, hiszen a gépek feltöréséhez jól értek, de közel sem vagyok képes olyan gyors munkára, mint a droidok. Éppen ezért a kutasz droidomat is magamhoz veszem, majd beülök a gépbe és elindulok. A kapcsolataimat, ahhoz, hogy megszerezzem az útvonalat, és igyekeztem olyat kérni, amivel senkinek a munkáját nem zavarom. Jobb, ha bármi probléma esetén nem lesznek hozzám köthetőek. Nekik jobb, nekem lehet helyzetenként inkább nehezebb.
Igyekeztem távolabb megérkezni a bolygótól, hiszen az aszteroidák és egyéb űrtörmelék kikerüléséhez egészségesebb volt az asztrodroiddal közös manőverezésünk. Igyekeztem a lehető legészrevétlenebbül megtenni mindezt, ahogy arra is figyelni, hogy senki se tudjon meglepetést okozni.
- Térképezd fel a terepet. Jó lenne tudni merre bujkálnak. - utasítom a kis segédemet, közben azért én is figyelek az érzékelőkre, meg amennyire csak lehet az űr azon részére, amit a kabinból láthatok magam is. Amennyiben a bolygó körül semmit sem észlelünk, úgy ugyan ezt végigcsináltatom magával a bolygóval is, hogy ha tényleg ott rejtőznek, akkor annak valamiféle nyoma úgyis kell legyen.

felszerelés:
Szakértelmek:
Gépek:


_________________
Concord Dawn 56127_s
Xeth E'ron
Xeth E'ron
Moderátor

Concord Dawn FUn312o
Concord Dawn 6fZaEMM
Concord Dawn EoSHqZp
Utini!
Hozzászólások száma : 677
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 137
Join date : 2017. Apr. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Serenity
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3610-werda-cuw-eghoo-birodalmi-mnjk https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#74669

Vissza az elejére Go down

Concord Dawn Empty Re: Concord Dawn

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Pént. 11 Május 2018, 00:00



Ellopott kincsek





Condord Dawn, Mandaloria űr


Résztvevő: Shayla Kelborn / Ophi Surr


Concord Dawn ZlsGiAn

Helyi Idő: 10:45 GSI, 123.3 MU
Helyszín: Concord Dawn
Feladat: Visszaszerezni az ellopott tárgyakat
Hutt emberei: Shayla Kelborn / Ophi Surr
Egyéb személy: -
Concord Dawn:

Szerencsére a törmelékek elég nagyok voltak ahhoz, hogy könnyedén lehessen kerülgetni őket és távolságit is lehessen tőlük tartani. Főleg asztrodroid segítséggel. Shayla parancsba is adta neki, hogy szkennelje végig a környéket, mert a nő nem akart semmilyen meglepetést. A környező nagyobb aszteroidákon nem észlelt semmit sem, ahogyan a holdon sem. Az egész rendszer végtelenül halottnak tűnt, ami igazából tökéletesen egybevágott azzal, amit a nő is tudott a helyről, hogy elhagyatott és a bolygó szétesése óta nem is igen járt erre senki sem. Azonban, amikor a droid oda jutott, hogy a bolygót is szkennelje a hajó szenzoraival már közel sem tűnt olyan lakatlannak, vagy kihaltnak a hely. De, hogy ne legyen a nőnek sem olyan könnyű dolga a jelek közel sem voltak egyértelműek. A bolygónak a nappali felén – ami felett Shayla is volt – a szkenner öt nagyobb energiaforrást is érzékelt szétszórva a megmaradt felszínen. Ami miatt nem volt könnyű dolga, egyrészt, hogy el kellett döntenie, hogy melyiket is akarja megnézni, mert egyik esetében sem volt egyértelmű, hogy mitől is van energiajel/sugárzás. Bármelyikre rá volt mondható biztosan, hogy mesterséges, vagy természetes eredetűek.
Az első pont a legdélebbi volt, ami egy egykori tenger, vagy óceán medrében volt található.
A második pont ettől északnyugatra egy síkságon.
A harmadik az elsőtől szinte egyenesen felfelé egy másik korábbi óceán medrében.
A negyedik a harmadiktól keletre egy kisebb hegységben volt.
És az ötödik a legészakabban levő pedig úgyszintén korábbi óceánparton volt található.
Concord Dawn Rbrt106

Concord Dawn ZlsGiAn

_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Concord Dawn 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Concord Dawn Empty Re: Concord Dawn

Témanyitás by Xeth E'ron Kedd 29 Május 2018, 00:58

Shayla Kelborn / Ophi Surr
Fejvadász
"There are hunters, and there are victims.
By your discipline, cunning, obedience, and alertness,
you will decide if you are a hunter or a victim."
Az aszteroidák kerülgetés nem volt nehéz, valószínűleg asztrodroid nélkül is meg tudtam volna oldani, de így még annál is könnyebb dolgom volt. Örülök annak, hogy megvettem ezt a kis havert, nagyon sokban segítségemre van, meg esetenként még jó társaság is.
- Szép munka. Azt nem tudod meghatározni véletlenül, hogy melyik a legerősebb jel? - dicsértem meg és tettem fel egy olyan kérdést, amire nem igazán vártam pozitív választ. Ebből a távolságból, meg az én szkennereimmel, nem hiszem, hogy jobban meg lehetett volna határozni, ahogy biztosan a droid is jelezte volna, ha tudja, hogy melyik a legerősebb.
- Kapaszkodj. Közelebb megyünk. - mondom végül és egyenesen a legdélebbi pont felé veszem az irányt. Valamelyik irányból mindenképp el kell indítani a keresgélést és akkor már emellett döntöttem. Remélhetőleg lesz annyi időm, hogy ha egyből nem találom el a megfelelő helyet, akkor feltűnés nélkül a többit is átnézhessem. Az is lehet, hogy a bolygóra érve már a szkennerek is jobban tudnak működni, vagy pontosabb információt adhatnak, viszont arra is felkészülök, hogy esetlegesen fogadóbizottság fog rám várni odalenn. Bekapcsolom a fegyverzetet, a pajzsokat és végig nyitott szemmel haladok.

felszerelés:
Szakértelmek:
Gépek:


_________________
Concord Dawn 56127_s
Xeth E'ron
Xeth E'ron
Moderátor

Concord Dawn FUn312o
Concord Dawn 6fZaEMM
Concord Dawn EoSHqZp
Utini!
Hozzászólások száma : 677
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 137
Join date : 2017. Apr. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Serenity
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3610-werda-cuw-eghoo-birodalmi-mnjk https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#74669

Vissza az elejére Go down

Concord Dawn Empty Re: Concord Dawn

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Szer. 30 Május 2018, 00:01



Ellopott kincsek





Condord Dawn, Mandaloriai űr


Résztvevő: Shayla Kelborn / Ophi Surr és Munji az Ordo klánból


Concord Dawn ZlsGiAn

Helyi Idő: 10:50 GSI, 123.3 MU
Helyszín: Concord Dawn
Feladat: Visszaszerezni az ellopott tárgyakat | Rájönni mit történt vele
Hutt emberei: Shayla Kelborn / Ophi Surr
Mandaloriai személyek: Munji az Ordo klánból
Concord Dawn:

Munji utolsó emléke, hogy a saját irodája felé tart a lakrészéből az űrállomáson, majd éles fájdalmat érzett és minden elsötétült. Mikor magához tért azonnal érezhette, hogy valamilyen rendkívül szűk helyen van, minden irányból fémfal vette körbe, alig tudott mozogni és teljesen sötét volt. A fény, mi nem túl sok volt éppen csak beszűrődött oda, ahol Munji volt, apró pici kör alakú kivágott részeken, amikből öt-öt darabot látott mindkét oldalon a hutt. Ezeken nehezen, de ki lehetett látni. Odakint egy újabb félhomályos helység volt, Munji több nagy konténert, kisebb-nagyobb ládákat láthatott, illetve mintha valamilyen szoborszerűségek lettek volna még itt. Ha fülel, akkor egyelőre teljesen csend van mindenhol, nem hall lépéseket, beszédet, így lehetséges, hogy teljesen egyedül van.

Shayla kérdésére a droid csak csipogott, hogy nem tudja megmondani azt, ami a kérdés volt. Szerencsére mindez nem igen akadályozta a nőt abban, hogy eldöntse, hogy hova is akar menni. A legdélebbi pontot célozta meg. A műszerek lent már valamivel jobban működtek, így már messzebbről tudta érzékelni, hogy a pontnál, ahova tartott épület is volt és onnan jött az energiajelzés. Megművelt szántóföldek felett haladt el és páracsapdákat is látott, ezek is működtek. Életjeleket is lehetett fogni, így valószínűleg nem volt túl biztonságos az, hogyha géppel arra el akar repülni.
Ha mégis megtenné, akkor az egyik szántóföld közepén egy épületet látott, ahol meglehetősen sokan voltak kint, fegyverekkel, határozottan nem farmernépség. És igen ezen esetben a gépet is könnyedén kiszúrják.
Azonban, ha némileg távolabb száll le takarásban és gyalog vág át a nő a szántóföldön, akkor teljesen észrevétlen tud lenni és úgy megközelíteni az épületet. Ez esetben már messzebbről hallani lehetett közös nyelvű beszédet, ahogyan egy férfi átkoz és korhol valakiket, hogy ennyire idióták hogy lehettek, hogy egy mandaloriait is elraboltak…
Concord Dawn 0YnlSgj

Concord Dawn ZlsGiAn

_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Concord Dawn 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Concord Dawn Empty Re: Concord Dawn

Témanyitás by Godlaw / Tao Hétf. 04 Jún. 2018, 13:52

Nem mondanám, hogy a szakmámnak nincsenek veszélyei, de képességeimhez mérten igyekszem a legjobban védeni a személyazonosságomat. A kilétem titokban tartása ebben a munkában akár élet-halál kérdése is lehet. Sok embernek adok el információt sok más emberről, és ha utóbbiak megtudják, hogy az előbbiek tőlem tudták meg, amit nem akartak volna a világgal tudatni... Nos, annak lehet rossz vége.
Hogy ez okozta-e a mostani, a szó mindenféle értelmében véve szorult helyzetemet, azt nem tudom biztosan, de gyanítom, hogy erről lehet szó. Az apró lyukak arra engednek következtetni, hogy nem egy koporsóban vagyok, ami jó hír, de itt nagyjából véget is ért a jó hírek sora. Megpróbálok nekifeszülni a dobozom tetejének, oldalának, akármelyik felének, hogy kitörjek innen. Amennyiben ez nem sikerül, kevésbé elegáns módszert választok.
-Segítséééég! - Kiabálom teljes tüdőmből, mert érzem, hogy a szűkös helyen szinte másodpercről másodpercre kevesebb a levegőm, és a falak is kicsit mintha közelebb kerültek volna.
-Van odakint valaki? Szabadítsatok ki! - Kiabálom újra, majd megpróbálom úgy rendezni a testemet, hogy a lyukakhoz férjek a szemeimmel.
Látok valamiféle rakteret, egy csomó konténert és szobrokat is, de a félhomályban nem tudom kivenni, hogy mit ábrázolnak, így ez sem visz közelebb a válaszhoz: hová kerültem? Embereket nem látok, egyszerűen bedobozoltak, és betettek egy raktárba, vagy esetleg felpakoltak egy hajó rakterébe, és itt hagytak. Nem számítottak rá, hogy felébredek, vagy nem érdekelte őket. Átnézem, hogy van-e nálam bármilyen holmim, de gondolom rendesen lecspaszítottak.

Felszerelés: vélhetően semmi

_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Concord Dawn Empty Re: Concord Dawn

Témanyitás by Xeth E'ron Hétf. 02 Júl. 2018, 23:46

Shayla Kelborn / Ophi Surr
Fejvadász
"There are hunters, and there are victims.
By your discipline, cunning, obedience, and alertness,
you will decide if you are a hunter or a victim."
Sajnos nem volt akkora szerencsém, hogy DD-3 meg tudja mondani, melyik is a legerősebb jel, de annyira azért így sem hoztam rossz döntést, hisz hamarosan, mikor lejjebb érkeztem a műszerek is jobban működtek és kiderült, hogy a választásom telitalálat volt. Egy pillanatra az is megfordult a fejemben, hogy ezután elmenjek szerencsejátékozni. Fogalmam nincs, hogy van-e oylan játék, ahol rábökésszerűen lehet sok pénzt nyerni,d e ha van, akkor majd biztos benevezek.
- Nem megyünk közel a géppel, keressünk egy biztonságos helyet, ahova leszállhatunk. - adom ki az utasítást a droidnak, majd a szkennereket figyelve keresem meg a lehető legjobb helyet ahova gond nélkül letehetem a gépet és még arra is van lehetőség, hogy elrejtsem a kíváncsi szemek elől.
- Maradj a gépnél, ha bármi van jelezd. - adom ki a parancsot az asztrodroidnak a leszállást követően, és indulás előtt még leellenörzőm a fegyvereimet és a páncélom rendszereit, majd magamhoz veszem a kutasz droidot és el is indulok a szántóföldeken keresztül a lehető legkevesebb feltűnést keltve. Jobb szeretek az lenni aki a meglepetést okozza és nem az, akinek okozzák. Amint elég közel kerülök úgy érdekes információra teszek szert. Ezek a tolvajok egy mandalóriait is elraboltak. Ez elég szép tett részükről, és elég szánalmas a mandalóriai részéről, bár fogalmam sincs arról, hogy mindezt milyen körülmények között tették. Kétlem, hogy az ilyen jött-ment tolvajok szemtől szembe kiálltak volna egy mandalóriaival.
~ A legjobb lesz valami nem hivatalos bejáratot keresni. Remélhetőleg úgy erről a bizonyos mandalóriairól is többet megtudok és a zsákmányt is hamarabb megszerezhetem és nyugodtabban. Ha nem, hát akkor jön a nehezebb játszma. - fut át a gondolat a fejemben, miközben elindulok, hogy felmérjem a terepet. Elsősorban azt igyekszem megfigyelni, hogy körülbelül hányan lehetnek, merrefelé helyezkednek el, mégis milyen maga az épület és, hogy van-e nem őrzött, vagy gyengébben őrzött bejárata, esetleg olyan, ami kifejezetten előnyös lehet és nagyon nem úgy néz ki, mint amit csapda érdekében hagytak őrizetlenül, vagy hasonló dolgok.

felszerelés:
Szakértelmek:
Gépek:


_________________
Concord Dawn 56127_s
Xeth E'ron
Xeth E'ron
Moderátor

Concord Dawn FUn312o
Concord Dawn 6fZaEMM
Concord Dawn EoSHqZp
Utini!
Hozzászólások száma : 677
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 137
Join date : 2017. Apr. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Serenity
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3610-werda-cuw-eghoo-birodalmi-mnjk https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#74669

Vissza az elejére Go down

Concord Dawn Empty Re: Concord Dawn

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Szer. 04 Júl. 2018, 00:02



Ellopott kincsek





Condord Dawn, Mandaloriai űr


Résztvevő: Shayla Kelborn / Ophi Surr és Munji az Ordo klánból


Concord Dawn ZlsGiAn

Helyi Idő: 10:55 GSI, 123.3 MU
Helyszín: Concord Dawn
Feladat: Visszaszerezni az ellopott tárgyakat | Rájönni mit történt vele
Hutt emberei: Shayla Kelborn / Ophi Surr
Mandaloriai személyek: Munji az Ordo klánból
Concord Dawn:

Munji első dolga az volt, hogy megpróbáljon kitörni a „ládából”, ahol van. Emberekhez képest igencsak nagy erővel volt megáldva, így remélhette, hogy ez a terve sikeres lesz. Azonban, amint nekifeszült a láda falának az csak hangosan nyikordulni kezdett. Egy nagyon kicsit be is horpadt. A hutt ebből már tudhatta, hogy duracélból voltak a falak, amiknek célja tényleg az volt, hogy bent tartsák őt, de ha elég sokáig feszül neki, akkor minden bizonnyal ki fog tudni szabadulni, de ez elég hangos lesz, így felfogja hívni magára a figyelmet.
A kiabálással nem ért el semmilyen sikert, senki sem jött be abba a helységbe, ahol volt láda. Azt pedig igencsak jól sejtette, hogy semmi sem lesz nála, minden holmiját, felszerelését elvették tőle. Ha korábban az űrállomáson volt rajta ruha is, most az sem volt, teljesen meztelen volt, bár a fajánál ez annyira nem volt szokatlan. Pár perc múlva végül a kis részeken, amin Munji ki tudott nézni mintha úgy látta volna, hogy valaki bejött volna a raktárhelységbe.

Shayla végül úgy döntött, hogy távolabb száll le és gyalogosnak ment közelebb. A gabonaféle kellően magas volt ahhoz, hogy elrejtse őt a kíváncsi szemek elől – főleg, mert senki sem keresi – de ő mag körbetudjon nézni. Egy tucatnyi személyt látott, ebből hat darab B2-es harcidroid volt, öten sötétszürke páncélt hordtak, amik eléggé szedett-vetettek voltak, nem voltak egyik frakcióhoz sem. A vezetőjük pedig egy masszívabb férfi, egy nikto volt. Neki és a páncélosoknak is elég komoly fegyverarzenáljuk volt, sugárpuskák, kettőnél wookie nyílpuska, egynél pedig a magna guardoknál is megszokott fénykardálló bot, amiknek mindkét vége energiával van ellátva. Nem is beszélve arról, hogy a B2-k sem a szemétdroid kategória voltak. Sokkal többnek néztek ki, mint egy szedet-vetett banda. Az elhelyezkedésük főleg az épület előtt – mint a képen – itt még két többszemélyes sikló is volt. Máshol nem igen látszottak. A nő úgy döntött, hogy keres egy hátsó bejáratot. Ilyet talált is, azonban ez nem az épületbe, hanem egy pincehelységbe vitte. Amint leért odalent félhomályos helység fogadta. Kisebb-nagyobb ládákat láthatott, illetve mintha valamilyen szoborszerűségek lettek volna még itt, néhányat felismert a nő a munkaadója dolgai voltak.
Ezeken felül egy hatalmas fém”ládát” is látott, aminek az oldalán apró kör alakú kivágások voltak, hogy levegő jusson be, az oldalsó falon, amit Shayla látott még egy nagyobb horpadás is felfedezhető volt.

Concord Dawn ZlsGiAn


_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Concord Dawn 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Concord Dawn Empty Re: Concord Dawn

Témanyitás by Godlaw / Tao Szer. 04 Júl. 2018, 14:50

A doboz falai nem nagyon moccannak, hiába feszülök nekik teljes erőmmel. Sajnos az elrablóim pontosan tudják, hogy mire lehetek képes, és ennek megfelelő ellátásról gondoskodtak. Miután abbahagyom az erőlködést, és a könyökeim fájlalását, amiket alaposan megnyomtam a dobozzal, új terv után nézek. A kiabálás B tervnek elég hatástalan, hamar kiderül, hogy senki nincs itt, akit érdekelne az óbégatásom - vagy senki nincs itt egyáltalán. Ez jó hír is lehetne akár, mert a duracél szétfeszítése elég nagy zajjal járna. El is kezdek úgy fészkelődni, hogy jobban neki tudjak majd feszülni, de ilyen kis helyen nem könnyű megfordulni, annak meg nem sok értelme van, hogy vergődök idebent, mint egy ketrecbe zárt vadállat. Ahogy fészkelődöm, észreveszem, hogy valami mozgás van odakint a teremben, raktárban, hangárban, vagy akárhol is vagyok. Úgy döntök, hogy először csendben kifigyelem, hogy ki lehet a kinti alak, őrnek tűnik-e, vagy valamiféle egyszerű járókelőnek, munkásnak, esetleg valami simlis figurának, aki bújkálni próbál. Hacsak nem egy fegyveres fogvatartóm az illető, aki járőrözget errefelé, megpróbálom felhívni magamra a figyelmét, hátha segítene egy szegény szerencsétlenen.
-Hé, hallasz engem? Itt vagyok a dobozban! Segíts nekem, kérlek, és meghálálom! Gazdag vagyok, megfizetem a nagylelkűségedet - ajánlom az illetőnek, miközben a lyukon át próblom megnézni alaposabban. Ha ez nem győzi meg hát nem tudom, mi segíthetne. Elvégre pénzre mindenkinek szüksége van, különösen egy raktári munkásnak, nem igaz? Én egy hónap alatt megkeresem azt a pénzt, amit ez a fickó évek alatt se. Szóval mindenki jól járna.

_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Concord Dawn Empty Re: Concord Dawn

Témanyitás by Xeth E'ron Vas. 29 Júl. 2018, 05:07

Shayla Kelborn / Ophi Surr
Fejvadász
"There are hunters, and there are victims.
By your discipline, cunning, obedience, and alertness,
you will decide if you are a hunter or a victim."
Az, hogy így elsőre a biztonságosabb megközelítést választottam jó ötletnek bizonyult. Fejetlenül és felkészületlenül túlerőbe rohanni nagyon rossz stratégia lett volna. Hálát adtam egykori kiképzőmnek azért, hogy a felderítést ennyire ösztönszerűen belém nevelte. A körbejárásnak is megvolt az előnye, hiszen egy másik bejáratot is sikerült találnom, ami nem a főbejárat volt. Az némiképp meglepett ugyan, hogy pincehelyiségbe vezetett. Elég furcsa választás volt a tolvajok részéről, hogy így oldották meg a raktározást, hiszen ahogy körbenéztem mindenhol feltehetőleg lopott portékát láttam, hiszen a huttnak, akinek dolgoztam, a dolgai is itt voltak. Ahogy egy nagy darab fém láda is, amibe feltehetőleg azt a bizonyos mandalóriait tarthatták fogva, hogyha nem valami vadállat volt és az említett személyt fenn tartották fogva.
~ Ekkora mázlim is csak nekem lehet. - mosolyodtam el az ismerős hang hallatán a sisakom alatt. Elég kicsi az esélye, hogy pont egy olyan személyt raboljanak el, akit még ismerek is, hát még ha az azon kevés hutt közé tartozik, akit hangról is megismerek. Egy kezemen meg tudom számolni az összes ilyet és három ujjnál többet nem is kell használnom, még az is sok lesz.
- < Szerencsés csillag alatt születhettél, Munji az Ordo klánból. > - szólalok meg halkan, mandalóriai nyelven, hiszen biztosra veszem, hogy a fém ládát az a személy tölti ki, akire gondolok. Ha nem így van, akkor úgyis mindegy, hiszen valószínűleg itt fogom ahgyni meghalni, ha nem én magam ölöm meg, de amennyiben igazam van, úgy Sael bácsi nagyon is örülni fog a kis tettemnek. Még ha ezt egy darabig nem is tudja pontosan.
- < Többet segíthetünk egymáson, mint amit ki tudnál vásárolni. > - felelem kicsit vidámabban miközben felmérem, hogy van-e valami zárszerkezet vagy akár egy terminál esetleg panel, ami arra szolgál, hogy a nagy testű lényt benn tartsa. Az előbbivel több gondom lehet, amíg esetleg sikerülne feltörni, de az utóbbit elég hamar elintézhetem. Arra van képesítésem. Közben pedig azért a kutasz droidomat szabadon engedem. Egyrészt, hogy gyorsan felmérje, hogy mi is van itt még a foglyon kívül, másrészt, hogy segítsen abban, hogy véletlenül se tudjanak meglepni, miközben én a mentőakcióval foglalkozom.

felszerelés:
Szakértelmek:
Gépek:


_________________
Concord Dawn 56127_s
Xeth E'ron
Xeth E'ron
Moderátor

Concord Dawn FUn312o
Concord Dawn 6fZaEMM
Concord Dawn EoSHqZp
Utini!
Hozzászólások száma : 677
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 137
Join date : 2017. Apr. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Serenity
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3610-werda-cuw-eghoo-birodalmi-mnjk https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#74669

Vissza az elejére Go down

Concord Dawn Empty Re: Concord Dawn

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Hétf. 30 Júl. 2018, 00:01



Ellopott kincsek





Condord Dawn, Mandaloriai űr


Résztvevő: Shayla Kelborn / Ophi Surr és Munji az Ordo klánból


Concord Dawn ZlsGiAn

Helyi Idő: 11:00 GSI, 123.3 MU
Helyszín: Concord Dawn
Feladat: Visszaszerezni az ellopott tárgyakat | Rájönni mit történt vele
Hutt emberei: Shayla Kelborn / Ophi Surr
Mandaloriai személyek: Munji az Ordo klánból
Concord Dawn:

Munji azonnal próbált kapcsolatba lépni azzal, aki itt lent volt. Ő maga közös nyelven szólalt meg, a másik személy pedig a szavaira közelebb jött. Ahogyan ezt megette a férfi már láthatta, hogy egy páncélos alakról van szó és a kinézete alapján egy nő lehetett. Erről ténylegesen akkor szerezhetett tanúbizonyságot, amikor a másik megszólalt.

Mindezt pedig nem is közös nyelven tette, hanem mando’a nyelven, amit teljesen folyékonyan beszélt. A hangja a páncél miatt ugyan kicsit torzult, de ettől Munji még megismerte. A szerencse csillagai ma kegyesek voltak, mert a női hang egy jó ismerőséé volt, amit a torzulás ellenére is megismerhetett. Shayla Kelborn volt, az uralkodó húga, ezenfelül a saját közelebbi ismerőse.

Amíg ez zajlott Shayla gyorsan végignézte a ládát, amiben Munji volt, valóban volt rajta zárszerkezet, ami kóddal volt lezárva. Ekkor még a kutaszdroidot is kiengedte, ami gyorsan nekilátott annak, hogy végigpásztázza a raktárt. Talált itt páncéldarabokat, fegyvereket, sok fegyvert, ládákban. Főleg Westarok, de illegális DL-ek is voltak. Mindezeken felül gránátok, mindenféle gránát, droidok kikapcsolt állapotban, adatkártyák, datacronok, alkatrészek és műtárgyak. Bárkik is voltak ezek láthatóan igencsak nagyban csinálták az ipart.

A felmérés után a kutaszdroid a kijárathoz repült, hogy onnan figyelje, hogy meglepi-e valaki a párost. Közben Shayla nekilátott annak, hogy feltörje a zárat, szerencsére egy igencsak primitív darab volt, így két-három perc próbálkozás után a fémes kattanást lehetett hallani, ahogyan a zár kinyílt és felhúzódott a bejáratnál. Így végre Munji előtt feltárult a szabadság és elhagyhatta a „celláját”.

Concord Dawn ZlsGiAn


_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Concord Dawn 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Concord Dawn Empty Re: Concord Dawn

Témanyitás by Godlaw / Tao Hétf. 30 Júl. 2018, 19:20

A szavaim után feszült figyelemmel várom, hogy mit reagál az alak odakint. Először csak valami halk motyogást hallok, női hangnak tűnik, de nem értem pontosan, mint mond. Aztán egyértelműen elindul a láda felé. Ez az! Bekapta a horgot! Amikor másodjára szólal meg, már hangosabban beszél, és egyenesen felém. Sőt, kifejezetten nekem mondja, név szerint!
-Shayla? - Kérdezek vissza meglepetten, aztán mando'ara váltok. - Te lennél a felmentősereg? - Minden bizonnyal miattam jött, megtudta, hogy elraboltak, és jött, hogy kiszabadítson. Máskülönben tényleg hatalmas szerencse kéne ahhoz, hogy éppen őt próbáljam lefizetni.
Türelmetlenül kezdek forgolódni a dobozban, a szabadság közelségével együtt a bezártságérzet kellemetlensége is növekszik. Aztán meghallom, amit utána mond, hogy neki is segítségre van szüksége. Ezek szerint talán mégsem kifejezetten miattam jött.
-Akármiben kell segítség, az biztos, hogy meg tudunk egyezni, nővérem - válaszolom neki üzleti érzékemet megcsillogtatva, és bevetve némi bajtársias urambátyám stílust is.
Mikor kinyitja a dobozt, nagy sóhajjal kelek ki belőle. Kinyújtóztatom a testemet, és kicsusszanok a ládából, majd megdörgölöm a szemeimet, hogy szokják a világost. Elsőként felmérem a helyet, ahol vagyok: egy hatalmas raktár, tele félig vagy teljesen törvénytelen holmikkal, fegyverekkel, droidokkal. Tehát csempészek raboltak el? Akkor tehát információban is utaznak. Aztán a megmentőmhöz fordulok, közelebb csúszok hozzá, és szorosan megölelgetem.
-Mindig öröm a találkozásunk, és ma minden bizonnyal kölcsönös is - köszöntöm kétértelmű cirádával az uralkodó húgát, aztán kiengedem az ölelésből. - Halljuk, mit tudsz erről a helyről, és azokról, akiknek ma hamarosan elrontjuk a napját? És hogy kerültél ide?
Természetesen nem hívom fel a figyelmet rá, hogy nekem fogalmam sincs semmiről, helyette inkább őt beszéltetem. Közben egy ládához csusszanok, ahol fegyvereket látni, és egy nagyobb puskát veszek magamhoz, rejtegetni úgyse nagyon tudnám sehol.

_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Concord Dawn Empty Re: Concord Dawn

Témanyitás by Xeth E'ron Pént. 10 Aug. 2018, 04:19

Shayla Kelborn / Ophi Surr
Fejvadász
"There are hunters, and there are victims.
By your discipline, cunning, obedience, and alertness,
you will decide if you are a hunter or a victim."
- < Hazug szó azt mondani, hogy az elrablásod miatt vagyok itt. > - feleltem a huttnak még mielőtt kiszabadítottam volna a rabságból. Szerencsére azzal senki sem fáradt, hogy komolyabb zárszerkezettel lássák el a ládát amibe tették, így a kiszabadítása elég hamar sikerült. Az ölelésre nem számítottam a részéről, de nem is utasítottam vissza. Ez a hutt az egyetlen a teljes galaxisban, akinek ezt megengedném, és neki is csak a közös múlt és amiatt, hogy mandalóriai.
- < Mandalóriai űrben vagyunk. Ez itt a Concord Dawn. Odakint egy tucatan vannak legalább. Ötön páncél van, bármiféle jelzés nélkül, a vezetőjük egy nikto. Komolyan fel vannak fegyverezve, túlságosan komolyan hétköznapi tolvajokhoz vagy csempészekhez viszonyítva. Hat darab B2-es harci droid is van.> - adtam teljes helyzetjelentést az odakint látottakról. Közben igyekeztem begyűjteni azokat a dolgokat, amikért eredetileg idejöttem. Remélhetőleg nem nagyméretűek, mert akkor külön arra is kell ügyeljek majd, hogy ne essen bajuk. Vagy akár magamra haragíthatok egy bájos kis huttot is.
- < Egy huttnak dolgozom amióta... tudod mióta. Most is ezért vagyok itt. Elloptak tőle pár dolgot és azt kell visszavinnem, és likvidálni a tolvajokat. Habár ez utóbbit te is akarod szerintem.> - válaszoltam az ittlétemet illető kérdésekre is miközben a kikapcsolt droidokat kezdtem el tanulmányozni. Elsődlegesen az lenne a legjobb, ha valamiféle harci droidok is lennének, hiszen némi átprogramozás után kifejezetten hasznosak lehetnének. Persze figyelemelterelésnek a többi sem lenne utolsó.
- < Amikor jöttem azon veszekedtek, hogy nem volt benne a tervben a te elrablásod. > - tettem még hozzá, hiszen Munji információkkal kereskedik és ez fontos információ lehet a számára. Valószínűleg akár most, akár a későbbiekben többet össze tud majd rakni abból, hogy mi miért is történik, mint én. Az ilyesmi nem az én asztalom.

felszerelés:
Szakértelmek:
Gépek:


_________________
Concord Dawn 56127_s
Xeth E'ron
Xeth E'ron
Moderátor

Concord Dawn FUn312o
Concord Dawn 6fZaEMM
Concord Dawn EoSHqZp
Utini!
Hozzászólások száma : 677
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 137
Join date : 2017. Apr. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Serenity
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3610-werda-cuw-eghoo-birodalmi-mnjk https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#74669

Vissza az elejére Go down

Concord Dawn Empty Re: Concord Dawn

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Szomb. 11 Aug. 2018, 00:02



Ellopott kincsek





Condord Dawn, Mandaloriai űr


Résztvevő: Shayla Kelborn / Ophi Surr és Munji az Ordo klánból


Concord Dawn ZlsGiAn

Helyi Idő: 11:05 GSI, 123.3 MU
Helyszín: Concord Dawn
Feladat: Visszaszerezni az ellopott tárgyakat | Rájönni mit történt vele
Hutt emberei: Shayla Kelborn / Ophi Surr
Mandaloriai személyek: Munji az Ordo klánból
Concord Dawn:

Munji közelebb tudott kúszni Shayla-hoz és hacsak a nő nem húzódik el az ölelgetés elől, akkor a férfi megölelgeti őt örömében. Közben tovább beszélgetnek és Munji odatud menni a fegyverekhez, ahol mindenfélét látott. Egyszerű egykezes sugárfegyvereket is, nehéz sugárpisztolyokat, sugárpuskákat, de még két kezet igénylő sugárágyú – minigun kinézetű csak lézert lő – is volt itt nehéztüzérségnek. Így vagy ilyet, vagy egy sugárpuskát is magához tud venni.

Közben Shayla felemlegette, hogy mikor találkoztak utoljára. Információbrókerként természetesen a hutt is hallotta, hogy a nő otthagyta a szuperkommandót, sőt a teljes birodalmat, mert nem értett egyet azzal, amit a bátyja, a Mandalore tesz. A hutt természetesen hallhatott arról is, hogy több klán egyfajta ellenállást szervez, akik le akarják majd váltani Gran Kelborne-t a birodalom éléről, mert a pusztulásba viszi őket a romlottsága. A hatalom megrontotta őt, ez közismert tény volt.

Ezalatt Shayla is nekilátott összeszedni a dolgokat, amik a huttjáéi voltak. Szerencsére mindezek nem voltak túl nagyok, főleg adatkártyák és két kisebb datacron voltak ezek. Illetve egy nagyobb festmény a mamáról. Ennél kitudja a képet vágni a keretből és felcsavarni a vásznat és berejteni a páncél alá, így nem foglal olyan sok helyet.

Néhány perc alatt megvolt mindez, ezen idő alatt pedig senki sem próbált lejönni, vagy a hely közelébe kerülni, így még volt ideje a párosnak arra, hogy tervet eszeljen ki a szökésre.

Concord Dawn ZlsGiAn


_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Concord Dawn 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Concord Dawn Empty Re: Concord Dawn

Témanyitás by Godlaw / Tao Szer. 15 Aug. 2018, 13:05

Fegyveresek, harci droidok, huttokat fosztogató bűnözők, és még egy emberrablás is... Nagy kalamajkába keveredtem, annyi biztos. A legérdekesebb, hogy az én elrablásom nem volt a tervben, ennek ellenére elég kiterveltnek tűnt. Nem csak úgy rábukkantam egy csomó simlis alakra, akik emiatt leütöttek és elvittek. Ezek megkerestek engem, elkábítottak, és elraboltak, márpedig egy hutt elszállítására készülni kell. Mégha az eredeti tervben nem is szerepeltem, az biztos, hogy nem kapkodtak. Talán olyan információ birtokába kerültem, ami értékes lehet nekik, de akkor nem dobozba zárnak, hanem megkínoznak az információért - esetleg megölnek, hogy ne adhassam át másnak. Nem, ez nem tűnik így helyesnek. Valószínűbb, hogy azért raboltak el, mert amúgy is huttokkal van nézeteltérésük. Talán azt gondolták, árthatnak valakinek az én elrablásommal, megzsarolhatnak valakit, esetleg váltságdíjat kérhetnek. Ez elképzelhető...
-Mit is mondtál, hogy hívják a megbízódat? - Kérdezek rá mintegy mellékesen, miközben a legnagyobb fegyvert, a sugárágyút veszem magamhoz a dobozok egyikéből. Emberi mértékkel nézve ez nyilván egy megterhelő méretű fegyver, de az én alkatommal nem okozhat problémát a használata.
Aztán gránátokat kezdek keresgélni, mert ekkora túlerővel szemben a tömegpusztító fegyverek a legjobbak. Ha találok ilyesmit, akkor néhányat magamhoz veszek valami öv vagy pántszerű alkalmatossággal együtt, amire felaggathatom őket.
-Biztos vagyok benne, hogy szívesen rohannál a harc közepébe, de én a magam részéről nem vagyok a vérbosszú híve. Főleg, hogy a vérem sem folyt. Ha lehet, én inkább csendesen távoznék a hajóról, mielőtt észreveszik, hogy eltűntem. De mivel segítettél kiszabadulni, hálából én is segítek a tolvajok megbűntetésében - jelentem ki nagylelkűen, persze majdnem biztos vagyok benne, hogy amúgy sem tudnék innen távozni feltűnésmentesen.
-A túlerőtt ellensúlyozandó, magamhoz veszem ezt a rohadt nagy puskát, meg kéne pár gránát, szólj, ha te már találtál valahol. De az igazi az lenne, ha ténylegesen többen lehetnénk, szóval beberhelhetnél néhány droidot. Ha másra nem is, legalább golyófogónak jók lesznek. Én addig taktika terepszemlét tartok.
Ez alatt persze azt értem, hogy kiválasztok egy olyan helyet, ami kellőképp el van barikádozva az ajtó felől, a dobozok védelmet nyújtanak a lövöldözéstől, és viszont jól rálátok a bejáratra a sugárágyúmmal.
-Ja, és a javaslatom, hogy inkább ide csaljuk be őket, mint hogy kisétáljunk hozzájuk. Itt talán nem puffogtatnak akkora lendülettel, mert félnek, hogy megsérülhet a szajré. Ha te készen állsz, felőlem mehet - teszem még hozzá, ha sikerült elég szimpatikus lőállást találnom.

_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Concord Dawn Empty Re: Concord Dawn

Témanyitás by Xeth E'ron Hétf. 03 Szept. 2018, 00:01

SHAYLA KELBORN / OPHI SURR


Kaland címe: Ellopott kincsek
Foglalkozás: Fejvadász
Helyszín: Concord Dawn
Feladat: Visszaszerezni az ellopott tárgyakat
Résztvevők: Munji az Ordo klánból

A cuccok összegyűjtése sikeresen ment, amikor viszont megláttam a "festményt" a "mamáról" akkor kellett néhány hosszú levegővétel, hogy ne törjek ki nevetésben, és a problémán az sem segített, hogy Munji a munkaadómról kérdezett. Megfordult a fejemben, hogy felé mutatom a képet és közlöm, hogy az "ő kicsi fiacskája", de végül a józan eszem döntött és csak kivágtam a képet a keretből, majd a páncélom alá rejtettem, ott legalább védve van.
- Egy rettentően idegesítő alak. Biztonsági okokból kifolyólag egyelőre nem mondhatom el a nevét, de amint újra zöld utam lesz első dolgom lesz leadni neked a drótot.- válaszoltam végül a kérdésre. Nem Munji volt az, vagy az Ordo klán, akiben nem bíztam meg, hanem inkább azokban a szimpatizánsokban, akik a bátyámmal ügyködnek. Nem lenne túl jó ötlet, ha a fülébe jutna, hogy hol keressen.
- Köszönöm. Láttam pár gránátot a közeli ládákban, FR-09 pontosabban megmutatja. - azzal intettem is a droidnak, hogy legyen a hutt segítségére miközben én a kikapcsolt állapotban levő droidokhoz léptem. Elkezdtem felmérni és rangsorolni őket. Először is a harcban leghasznosabbat kerestem meg, hiszen amennyiben azt programozom át és aktiválom először, úgy nagyobb esélyünk lesz a védekezésre és több időm nyílik a többi droid beüzemelésére is. Amennyiben megvan, úgy neki is látok annak, hogy szembe nézzek a programozásával és a mi oldalunkra állítsam akár az akarata ellenére is. Munji szavaira csupán a hüvelykujjam felmutatásával jelzek, hogy egyetértek. Abban csak reménykedni tudok, hogy minél több droidot és minél hasznosabbakat tudok aktiválni, mert ez esetben akár "öngyilkos merénylőket" is tudok létrehozni belőlük az itt található fegyverek és robbanószerek miatt.

Felszerelés
Spoiler:
Szakértelmek
Spoiler:
Gépek
Spoiler:

Concord Dawn VCDZ8BNConcord Dawn 04Opun9Concord Dawn HlC9305Concord Dawn M0EebCb

_________________
Concord Dawn 56127_s
Xeth E'ron
Xeth E'ron
Moderátor

Concord Dawn FUn312o
Concord Dawn 6fZaEMM
Concord Dawn EoSHqZp
Utini!
Hozzászólások száma : 677
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 137
Join date : 2017. Apr. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Serenity
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3610-werda-cuw-eghoo-birodalmi-mnjk https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#74669

Vissza az elejére Go down

Concord Dawn Empty Re: Concord Dawn

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Kedd 04 Szept. 2018, 00:00



Ellopott kincsek





Condord Dawn, Mandaloriai űr


Résztvevő: Shayla Kelborn / Ophi Surr és Munji az Ordo klánból


Concord Dawn ZlsGiAn
Concord Dawn 3S2psSH

Helyi Idő: 11:10 GSI, 123.3 MU
Helyszín: Concord Dawn
Feladat: Visszaszerezni az ellopott tárgyakat | Rájönni mit történt vele
Hutt emberei: Shayla Kelborn / Ophi Surr
Mandaloriai személyek: Munji az Ordo klánból
Többi információ:


Munji, ahogyan nekilátott keresgélni gránátokat Shayla útmutatásával meg is találta őket, vagyis a droidja. Volt sokkoló, villanó, thermo, EM – droidok ellen – gránát is, ahogyan repesz is. mindegyikből volt mini, aminek maximum három méteres a távja, cserébe sok kicsi is elfér egy helyen. Illetve a megszokott nagyobb gránátok is, amiknek állítható a távja, maximum húsz méteres távolságra.

Ha jobban megnézik, akkor a mini gránátokból húsz-húsz darab volt fajtánként egy-egy tároló egységben. A nagyobbakból csak tíz-tíz, úgyszintén külön egységekben. Ezekhez pedig még a gránáttartó öv is volt, amin összesen tíz nagyobb, vagy húsz kicsi fért el, hogyha még ilyet is akart magának valaki.

Munji körbe tudott nézni és sikeresen fel lehetett mérni a helyet (térképet majd lásd legalul). A saját korábbi cellája volt a legjobb, a mögé tudott bebújni és úgy rálátni a lépcsőkre. Közben pedig még beszélgettek is tovább, Shayla pedig nem mondta el a munkaadóját, saját biztonsága érdekében.

Ezalatt Shayla a droidokat igyekezett felmérni, a zömük ezeknek asztro- vagy éppen protokoll droid volt. Látott pár egérdroidot és PIT-et is. Ezeken felül két különlegesebb darab is volt, amilyet lehet, hogy nem is látott még korábban. Mind a kettő leginkább páncélos humanoidnak tűnt, mintsem droidnak.

Ha már korábban járt Shayla, vagy Munji az Örök Birodalom területén, akkor megismerhették, hogy ez az ottani droidsereg része, egy Égosztagos (Skytrooper). A másik pedig a Végtelen nevet viselő droid a Kaldahan (FRK terület) bolygóról.

Shayla, ahogyan nekilátott annak, hogy átprogramozza őket rá kellett jönnie, hogy ezeket sokkalta nehezebb, mint a többi tömeggyártású darabot, mert mind a kettő teljesen egyedi módon volt programozva, nem a galaktikus standard módon, hanem számára és programok számára is ismeretlen kódnyelven.

Pár percig még egyedül voltak, majd hallani lehetett, hogy odafent nyílik az ajtó.

Concord Dawn ZlsGiAn

Aktuális térkép a pincéről.

_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Concord Dawn 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Concord Dawn Empty Re: Concord Dawn

Témanyitás by Godlaw / Tao Csüt. 20 Szept. 2018, 12:12

Shayla segítségével hamar rátalálok a gránátos dobozokra, ideje is kifosztani. Átvetem a vállamon a gránátövet, és megpakolom kisebb méretű bombákkal. Mivel nem tudom, pontosan miféle fenyegetéssel is nézünk szembe, többféle gránátot is összeválogatok. Elteszek néhány EM, repesz, villanó és sokkoló gránátot, hogy minden esetre felkészülhessek.
Mire megvagyok ezzel, már úgy érzem magam, mint egy vérbeli katona, kezemben a sugárágyúval, oldalamon a húsz kisebb gránáttal, már csak valami stílusos harci arcfestés kéne. Viccet félretéve kinézem magamnak a búvóhelyemet, ami a korábbi cellámként szolgáló láda lesz. Jól rálátni onnan a lépcsőre, de biztos fedezéket nyújt, hiszen elég erős konstrukció, hogy egy huttot visszatartson.
Ahogy felveszem a lőállásomat, azon gondolkodom, vajon mi lehet az, ami miatt a huttok ideküldték Shaylat. Persze, nyilván mondtak neki valamit, de ritkán mondjuk el a valódi céljainkat a beosztottaknak. Egyszerűbb épp csak annyi információt csepegtetni, amennyire az adott szinten szükség van. Mielőtt azonban szóba hozhatnám ezt Shaylanak, még meg kell vívnunk egy komoly harcot. Már hallom is a lépteket a lépcső felől, miközben Shayla a droidokon dolgozik. Intek neki, de csak csendben jelzem, hogy jön valaki, és készüljön a droidok, na meg a fegyvere bevetésére.
Puskámat készenlétbe állítom, és kézbe veszek két kisebb gránátot: egy villanót és egy EM-et. Egyelőre nem tudom, hogy mivel nézek szembe, mennyire ellenségesek, és mennyire akarnak megölni engem, úgyhogy jobb nem egyből gyilkolásra készülni. Kivárom, hogy lérjen valaki a lépcsőn, aztán majd meglátjuk, kell-e lőni.
Ha a megérkező alak vagy alakok egyértelműen ellenségesek, lövöldözni akarnak, vagy jelét adják annak, hogy szívesen megölnének, elfognának engem, akkor már repülhet is a sokkoló gránát a lépcső aljába. Aztán a sugárágyúval lehet kiiktatni azokat, akik már könnyű célpontot jelentenek. Ha droidok érkeznek, akkor a másik gránátomat használom persze.

_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Concord Dawn Empty Re: Concord Dawn

Témanyitás by Xeth E'ron Pént. 09 Nov. 2018, 19:10

SHAYLA KELBORN / OPHI SURR


Előtörténet
Kaland címe: Ellopott kincsek
Foglalkozás: Fejvadász
Helyszín: Concord Dawn
Feladat: Visszaszerezni az ellopott tárgyakat
Résztvevők: Munji az Ordo klánból

A feltehetőleg lopott, és itt tárolt droidok elég széles választékban voltak jelen. Nagyon hamar el lehetett különíteni az általános és egyedibb modelleket. Az Örök Birodalom Égosztagos modelljét láttam már személyesen, még fiatalabb koromból, a másikról pedig képről ha láthattam a holoneten. Ezeknek az átprogramozása nagyon jó lett volna, de egyik rendszerét sem ismertem, vagy tanultam, ami pedig a szűk időkorlát miatt, lévén nem tudom mikor jelennek meg a tolvajok, nagyon is hátrányunkra volt.
Úgyhogy inkább az asztrodroidokból próbáltam minél több darabot, a legalapvetőbb funkciókat érintve csak, üzembe helyezni. Ezek amúgy sem harcra lettek tervezve, csupán elterelésre és zavarásra lesznek jók. Jobb lett volna ha DD-3at is elhozom, hogy segíthessen most, de ez már késő bánat.
Ha sikerül legalább egyet működésre bírni mielőtt meghallom az ajtó nyitódását, akkor elküldöm, hogy magára vonja a jövevény figyelmét és én közben keresek valami fedezéket, visszaveszem a sisakomat és a sugárpisztolyomat készítem elő. A mesterlövéspuska nem pont ilyen szűk terekre van kitalálva, azt majd csak akkor veszem elő, ha szükséges.
Ha droidot nem is sikerül aktiválni, attól az ajtó nyitásra fedezékbe vonulok és felkészülök.

Felszerelés
Spoiler:
Szakértelmek
Spoiler:
Gépek
Spoiler:

Concord Dawn VCDZ8BNConcord Dawn 04Opun9Concord Dawn HlC9305Concord Dawn M0EebCb

_________________
Concord Dawn 56127_s
Xeth E'ron
Xeth E'ron
Moderátor

Concord Dawn FUn312o
Concord Dawn 6fZaEMM
Concord Dawn EoSHqZp
Utini!
Hozzászólások száma : 677
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 137
Join date : 2017. Apr. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Serenity
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3610-werda-cuw-eghoo-birodalmi-mnjk https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#74669

Vissza az elejére Go down

Concord Dawn Empty Re: Concord Dawn

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Vas. 11 Nov. 2018, 00:00



Ellopott kincsek





Condord Dawn, Mandaloriai űr


Résztvevő: Shayla Kelborn / Ophi Surr és Munji az Ordo klánból


Concord Dawn ZlsGiAn
Concord Dawn 3S2psSH

Helyi Idő: 11:15 GSI, 123.3 MU
Helyszín: Concord Dawn
Feladat: Visszaszerezni az ellopott tárgyakat | Rájönni mit történt vele
Hutt emberei: Shayla Kelborn / Ophi Surr
Mandaloriai személyek: Munji az Ordo klánból
Többi információ:


Shyala nagy valószínűséggel jól döntött, amikor az Égosztagost, vagy a Végtelent nem aktiválta, révén elég esélyes volt az, hogy őket is ellenségnek titulálja a droid, ami kellemetlen tudott volna lenni ebben a helyzetben. Azonban sikerült négy asztrodroidot bekapcsolni, amik hangosan csipogva kezdtek el mozogni idebent.

Mivel a látás funkciójukat nem sikerült a gyors bekapcsolásnál beiktatni, így folyamatosan egymásnak gurultak, nekimentek mindennek és sok kisebb dolgot le is vertek dobozokról, vagy épp polcokról. Ezalatt Munji felkészült arra, hogy majd dobálja a gránátokat, vagy lőjön.

A leérkező le is ért, káromkodva, a hangzavar miatt nem is nagyon nézett körbe, a droidokat szúrta ki elsőre. Egy sima átlagos fejvadászpáncélú férfi volt az, aki lejött és leért, amint meglátta a droidokat újra káromkodott. Ehhez pár lépéssel el kellett a lejáratot hagynia, hogy belásson.

Morcosan és meglehetősen dühösen ment vissza a feljáróhoz, ahol felkiáltott valakinek, valakiknek, közös nyelven, közben pedig el is indult felfelé, de kellően hangosan üvöltözött, hogy végig tisztán lehessen hallani mindezt.

- Szóljatok annak az idióta kölyöknek, hogy a játékszerei már megint elszabadultak, én ugyan nem fogok rendet tenni helyette!

Ezzel fent hallani lehetett azt, hogy az ajtó újra becsukódott, a két hölgyemény ismét egyedül maradt.

Concord Dawn ZlsGiAn

Előző reagban lecseréltem a Végtelen képét, mert találtam egy jobbat Smile
Aktuális térkép a pincéről.

_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Concord Dawn 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Concord Dawn Empty Re: Concord Dawn

Témanyitás by Godlaw / Tao Kedd 13 Nov. 2018, 14:04

Egyetlen figura érkezik le a lépcsőn, fejvadásznak tűnik, de ezen kívül semmi extra nem látszik rajta, nem ismerős, és nem visel felismerhető jelzést, ami egy bandához, frakcióhoz vagy nemesi házhoz kapcsolná őt. Nem vesz észre sem engem, sem Shaylat a fedezékünkben, és ami azt illeti, nekem ez jó is így, mert úgy tűnik, hamarosan valaki olyat fog leküldeni, aki jobban ért a droidokhoz. A "kölyök", akié a droidok lehetnek, valószínűleg jobban ismeri a spécibb darabokat is, és egy kis fenyegetés után biztos szívesen bocsátja a rendelkezésünkre őket, akkor pedig nem leszünk már ennyire alulreprezentálva.
-Menj a lépcsőhöz - súgom oda Shaylának. - Ha lejön a kölyök, kapd el, de ne kelts zajt. Használhatjuk túsznak, és hogy bekapcsolja nekünk a többi droidot. Ha több is jön, azt majd igyekszem leszedni.
Remek terv, és Shayla úgyis jobb az ilyen finom munkában és meggyőzésben. Na persze még véletlenül sem arról van szó, hogy ne akarnám én is vásárra vinni a bőröm azzal, hogy a frontvonalba megyek túszokat ejteni, nem, ugyan már. Épp csak a huttok testalkata nem a gyorsaságra és feltűnésmentességre van kitalálva. Ha megenni kéne a kölyköt, az más...
Lesben állva várom, hogy megérkezzen a kölyök, és esetleg valaki más, aki az ápolásomra szorul. Csak remélem, hogy a kölyök kellőképpen megkülönböztethető lesz majd.

_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Concord Dawn Empty Re: Concord Dawn

Témanyitás by Xeth E'ron Vas. 10 Márc. 2019, 23:04

Sikerült néhány droidot aktiválni, majd még fedezékbe is húzódni. Szerencsére ez volt a legjobb döntés, amit hozhattam, hiszen az alak, aki lejött a lépcsőn végül nem jött be a helyiségbe a droidok miatt, inkább a trchnikusukat hívatta ide és távozott.
- < Egy énekesnek mondod, miként énekeljen? > - suttogtam válaszként csípkelődve Munjinak, majd már indultam is a kijárat irányába, hogy elfoglaljam a helyemet a "vendég" fogadására.
A bejárat mellett igyekszem annyira rejtőzködni, hogy lehetőleg ne vegyenek észre egyből, csak amikor már túl késő, és felkészülök arra, amit tenni szeretnék. Vagyis amikor meghallom, hogy érkezik a "vendégünk" , akkor a tőlem telhető leggyorsabban kaphassam el. Elsődleges célom az, hogy ne figyelmeztethesse a társait és, hogy mozgásképtelenné tegyem. Ha szükséges akkor a sokkolót is bevetem, habár remélem arra nem kell sort kerítenem.
- < Te vagy a dumás kettőnk közül. > - szólok oda a huttnak amennyiben sikerül anélkül lefogni és csendben tartani a fogjot, hogy ki kellene ütnöm őt.

_________________
Concord Dawn 56127_s
Xeth E'ron
Xeth E'ron
Moderátor

Concord Dawn FUn312o
Concord Dawn 6fZaEMM
Concord Dawn EoSHqZp
Utini!
Hozzászólások száma : 677
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 137
Join date : 2017. Apr. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Serenity
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3610-werda-cuw-eghoo-birodalmi-mnjk https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#74669

Vissza az elejére Go down

Concord Dawn Empty Re: Concord Dawn

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Kedd 12 Márc. 2019, 00:00



Ellopott kincsek





Condord Dawn, Mandaloriai űr


Résztvevő: Shayla Kelborn / Ophi Surr és Munji az Ordo klánból


Concord Dawn ZlsGiAn
Concord Dawn 3S2psSH

Helyi Idő: 11:20 GSI, 123.3 MU
Helyszín: Concord Dawn
Feladat: Visszaszerezni az ellopott tárgyakat | Rájönni mit történt vele
Hutt emberei: Shayla Kelborn / Ophi Surr
Mandaloriai személyek: Munji az Ordo klánból
Többi információ:


A páros gyorsan meg is beszélte a tervet, hogy mi fog tenni, Shayla elkapja a „kölyköt” és utána megpróbálják rávenni arra, hogy a droidokat állítsa, programozza át úgy, hogy azt ők tudják használni. Munji takarásban maradt, míg a másik nő ment előre, hogy majd elintézze azt, aki lejön. Éppen csak annyi ideje maradt, hogy felvegye a helyet.

Mert ebben a pillanatban újra kinyílt az ajtó odafent és egy valóban kölyök korú fiatal talán tizennégy-tizenöt éves ember fiú jött lefelé a lépcsőn. Leginkább a pilótákéra emlékeztető narancssárga-fekete overál volt rajta, fegyver, vagy efféle nem. Csupán egy multifunkciós csavarhúzó volt nála, amivel a droidokat szerelheti.
Concord Dawn Nf37MZ6

Shayla-nak éppen emiatt nem is volt nagyon nehéz dolga, könnyedén megtudta ragadni a fiút és lefogni, illetve befogni a száját. Elsőre totál lefagyott, nem próbált úgy reagálni, hogy meg támadja a nőt. Persze próbált szabadulni, de ez leginkább önkéntelen mozdulatok voltak. Az egyik pillanatban felkapott a mellkasához, nem Shayla kezéhez, hanem a mellkasához.

A következőben pedig kiesett a csavarhúzó/csavarkulcs a kezéből és rángatózni kezdett a nő karjaiban, a fejét akaratlanul is többször erősen nekicsapta a nő páncéljának, majd teljesen elernyedt. A feje is előre zuhant amennyire lehetett, Shayla páncéljainak ujjai között pedig fehér hab kezdett kicsorogni…

Concord Dawn ZlsGiAn


Aktuális térkép a pincéről.

_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Concord Dawn 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Concord Dawn Empty Re: Concord Dawn

Témanyitás by Godlaw / Tao Kedd 12 Márc. 2019, 20:03

Shayla elfoglalja a pozícióját, én pedig felkészülök, de egyelőre nincs rám szükség, mert a kölyök egyedül érkezik. Shayla el is fogja, és én már kezdenék bele a szövegembe.
-Idefigyelj kölyök - szólalok meg fojtott hangon. - Most szépen lenyugszol, és megmondod a fentieknek, hogy... Mi a franc? - Akadok meg a mondandóm közepén, amikor a gyerek valami rohamot kap, és habzani kezd a szája, meg rángani a feje. Eléggé megijedek a látványtól, és kicsit talán túl is reagálom a dolgot.
-Azt mondtam, kapd el, nem azt, hogy gyilkold meg! Habzik a szája, csinálj már vele valamit! - Ripakodok rá suttogva Shaylara, és ez egyáltalán nem könnyű, mármint egyszerre ripakodni és suttogni. Rögtön a lépcső felé pillantok, mert ha a fiút kérdezik, hogy mi van itt, és nem válaszol, akkor előbb vagy utóbb valaki le fog jönni ide, abból pedig lövöldözés lesz. Egy darabig csak tétovázok, aztán gyorsan keresgélni kezdek a dobozok közt valamit, ami elsősegély csomagra emlékeztet.
-Keresek valami gyógyszert, addig tartsd életben! - Avatom be Shaylat, közben pedig forgatom fel a dobozokat egymás után. - A francba veletek, rohadt fejvadászok, hogy minden meghal, amihez hozzáértek - motyogom az orrom alatt.
Közben időről időre a lépcső felé fordulok, és próbálok nem túl nagy zajt csapni, hogy meghalljam, ha valaki közelít a raktárba. Ha ez történne, akkor irány vissza a fedezékembe, vagy ha arra már nincs idő, akkor puskát elő, tűz tiszta erőből. Ha szusszanásnyi időm van, akkor még meg is fenyegethetem őket, hogy nálunk van a kölyök, és megöljük, ha nem takarodnak el innen. Na jó, talán kissé túlgondolom ezt, de jó mindenre felkészülni.
-Lélegzik még?

_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Concord Dawn Empty Re: Concord Dawn

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 2 oldal 1, 2  Next

Vissza az elejére

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.