Megszoksz, vagy megszöksz

Go down

Privát játék Megszoksz, vagy megszöksz

Témanyitás by Tyranis Pént. 06 Márc. 2020, 00:00

Los Angeles egyik távoli külkereülete, ezekben az években leginkább önálló településként működött.
Megszoksz, vagy megszöksz Anaheim-1922
Megszoksz, vagy megszöksz Southern-california-usa-1920s-vintage-streets-03



Idő: 2031. március 6., kora délutáni óra
Helyszín: Anaheim, kocsma, Wrightworld
Cél / Feladat: Túlélni a napot?
Résztvevők: Gwendolin Rowes / Gwenpool | Jonah Wright

_________________
Reneszánsz: Tyranis;  Másik világból: Tyranis; Végtelen Háború: Tyranis, Angelica Butler, Világelme
Ultimate: Tyra Rel Brahe; Outsiders/Reneszánsz/AoA: Jonah Wright, Beatrice Mortimer; X-diák: Kaelyn Moore
Pólófelirat Reneszánsz: "Szóljatok, ha minden diákot elraboltak!"; Out: "A telepaták halkabban kiabáljanak!"
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Megszoksz, vagy megszöksz CUS4rF8
Tyranis
Tyranis
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1607
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Dec. 27.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1127-tyranis https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Privát játék Re: Megszoksz, vagy megszöksz

Témanyitás by Tyranis Pént. 06 Márc. 2020, 00:01




Előtörténet:
LINK

Kaland:
Megszoksz, vagy megszöksz
Jonah Wright
Aranyifjú, milliárdos, vicces pólók, X-men
Pólófelirat: „A kreek békével jöttek!”


Játékostárs(ak) neve: @Gwenpool

Megszoksz, vagy megszöksz BP0xQjT

Idő: 2031. március 6., kora délutáni óra
Helyszín: Anaheim, kocsma, Wrightworld
Cél / Feladat: Túlélni a napot?
Többiek: Gwendolin Rowes / Gwenpool
egyéb információk:


Jonah mindennapos teendőivel már végzett az irodájában, így úgy döntött, hogy kimegy a parkba, hiszen gyakran szokott effélét tenni, ha már az övé volt, akkor egyetlen pillanatot sem szalasztott el, hogy kiélvezze a saját szórakoztató parkja lehetőségét. Amennyire tudta most éppen egy New Jersey-i iskola volt az, akik itt lehettek a jó fejségének köszönhetően. Ő maga is be szokta tartani a park szabályzatát – talán a saját maga által hozottak az egyetlenek – így megfelelő, korhű ruházatot vett és olyan fegyvereket is, amik csak az androidoknak ártanak, de élő személynek nem. Ezekkel ment ki arra a helyre, ahol a személyes kis külön részét tartja, a parknak azon részét, ahova elvileg csak ő tud bemenni és senki más nem. Itt tartotta a Rozsomák kinézetű androidokat, hogy legalább legálisan lövöldözhesse őket. Nem mintha a volt tanárát képes lett volna megölni, ha le is lövi, de az akkor sem volt túl legális. Itt pedig teljesen. Igaz, ezt jellemzően addig tudja majd folytatni rendesen, amíg a férfi rá nem jön, hogy a volt tanítványa mit is művel a háttérben. Bár, nem kellett félnie attól, hogy az X-ek, vagy a Bosszú Angyalok eltalálnak erre a kis eldugott részre. Anaheim városának szélén egy kis kocsma volt a hely, amit választott és felépített erre. Mivel a tapasztalatok alapján erre nem sűrűn jött vendég, így hát külön el lett kerítve és csak ő használta. Így minden tökéletes volt. A kocsmában a vendégek, azok is androidok természetesen éppen menekülőre fogták, ahogyan egy lövés dördült és a James Howlett mintájára készült android egy fejlövést követően dőlt el a padlón.
- Kocsmáros! Whiskeyt! – mondta lelkesen.
Ám eddigre már a kocsmáros sem volt bent, így felsóhajtott és átugrott a pulton, hogy a titkos tárolóból alkoholt töltsön magának, végtére is éppen az alkohol tilalom idején voltak, így máshogy nem lehetett megoldani, hogy a vendég ilyenhez jusson.

felszerelés/egyebek:

Megszoksz, vagy megszöksz ZUBmiQn Megszoksz, vagy megszöksz U2KVIPp Megszoksz, vagy megszöksz DCp9rXm Megszoksz, vagy megszöksz IOLFCmm Megszoksz, vagy megszöksz ESgmVYs Megszoksz, vagy megszöksz T3Nm8qs


_________________
Reneszánsz: Tyranis;  Másik világból: Tyranis; Végtelen Háború: Tyranis, Angelica Butler, Világelme
Ultimate: Tyra Rel Brahe; Outsiders/Reneszánsz/AoA: Jonah Wright, Beatrice Mortimer; X-diák: Kaelyn Moore
Pólófelirat Reneszánsz: "Szóljatok, ha minden diákot elraboltak!"; Out: "A telepaták halkabban kiabáljanak!"
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Megszoksz, vagy megszöksz CUS4rF8
Tyranis
Tyranis
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1607
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Dec. 27.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1127-tyranis https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Privát játék Re: Megszoksz, vagy megszöksz

Témanyitás by Gwenpool Hétf. 09 Márc. 2020, 22:47

Dressz kód. Milyen elmebeteg vidámparknak van dresszkódja? Azért a végén csak találtam valamit, ami nekem is megfelelt. Egy két számmal nagyobb (valószínűleg férfi) ballonkabát, és egy keménykalap mellet döntöttem. Alatta egy teljesen hétköznapi ing és hózentrógeres nadrág. Aztán felszedtem pár fegyvert. Amit igazán sajnáltam a magnumom volt. (Imádom ahogy a happy birthday-t játssza) A többiért nem volt kár. És sokkal jobbakat tettem zsebre. Gyakorlatilag minden zsebembe tömtem valamit, plusz az aktatáskába. Elgondolkodtam egy pillanatra, hogy ez egy hangyányit beteges, de hé, senki nem szólt egy szót sem.

Kb 5 perc volt meglógni az osztályból, egyéni kirándulási rekordot döntöttem ezzel. Persze az is igaz, hogy mindenki (Be kel hogy valljam, én is) el volt ájulva mikor bejöttünk, ami azt jelentette a tanárok nem figyeltek annyira, mint kellet volna nekik. Itt az ideje felfedezni a terepet.

Másfél órával később.

Nem tudom hány háztömböt futottam. És futásközben két dolog vált teljesen nyilvánvalóvá. 1.: Ha az egyik kezedben egy aktatáskát tartasz a másikban meg a hátadra csapva egy zsákot, baromi nehéz elfutni, akkor is, ha nem lőnek rád. 2.: Ez a cipő nem is olyan kényelmetlen, ok hiányzik az edzőcipőm, de.. ez sem rossz. Befordulok még egy sarkon hátal a falhoz állok és kilihegem magam. közben halok egy lövést és a mellettem lévő ajtó kivágódik és emberek menekülnek ki. Szuper. Ha mindenki kifelé jön, én befelé megyek és akkor aztán holnapig kereshetnek. Be is surranok mielőtt becsukódna az ajtó. Amilyen észrevétlenül csak tudok. Majd veszek egy mély levegőt. Hát jah, jól kiürült a hely. A padlón meg Rozsomák feküdt holtan (nyilván nem az igazi). Úgy kel neki. A pult mögött meg egy srác áll korhű ruhában és felnyírt rózsaszín hajjal. Milyen korhű. (De ok, azt el kel ismernem, hogy azért elég menő.) Oda sétálok a pulthoz, lehajítom a zsákom a földre, az aktatáskát a mellettem lévő székre, helyet foglalok, aztán mintha fogalmam sem lenne róla ki ez, így folytatom.

-Ugyanazt kérem!- Közben persze még a kalapom is elfelejtem levenni.

Felszerelés: Aktatáska: Benne egy szétszerelt, PPSh 41-es és extra muníció, zseben egy kagylóhéj markolatos bicska, Hónalj tokokban 1-1 kézi fegyver. Hátul az ővvében egy hosszabb elefánt csont markolatú kés. +A rejtélyes zsák. Tartalma: Ismeretlen.



_________________
Megszoksz, vagy megszöksz EUlLyLI
Gwenpool
Gwenpool
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 38
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 34
Join date : 2020. Mar. 03.

Karakteradatok
Főkarakter: Raven
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

Vissza az elejére Go down

Privát játék Re: Megszoksz, vagy megszöksz

Témanyitás by Tyranis Szer. 11 Márc. 2020, 00:00




Előtörténet:
LINK

Kaland:
Megszoksz, vagy megszöksz
Jonah Wright
Aranyifjú, milliárdos, vicces pólók, X-men
Pólófelirat: „A kreek békével jöttek!”


Játékostárs(ak) neve: @Gwenpool

Megszoksz, vagy megszöksz BP0xQjT

Idő: 2031. március 6., kora délutáni óra
Helyszín: Anaheim, kocsma, Wrightworld
Cél / Feladat: Túlélni a napot?
Többiek: Gwendolin Rowes / Gwenpool
egyéb információk:


Jonah nem is élvezhette sokáig azt, hogy egyedül van, mert kinyílt az ajtó és valaki bejött rajta. Itt felvonta a szemöldökét, ahogyan meglátta a nagyon alacsony alkot. Erre a helyre az androidok nem jöhettek, benne volt a programozásukban, így csakis vendég lehetett. Az pedig hogy talált ide a teljesen kihalt vidékre? Lehet, hogy inkább ki a sivatagba kellett volna tennie a székhelyét, ott bizonyosan nem zavarta volna meg senki sem. A másik magasságából és a kabátban levő kinézete alapján meglehetősen fiatalnak gondolta a másikat. A kalap miatt nem látta teljesen jól, így pontos évet nem mert tippelni, nem is tudott volna. Na jó, egészen pontosan nem akart, annyira nem érdekelte az egész. amikor lehuppant oda a közelébe a másik és közölte, hogy ugyanazt kér, akkor a hangja alapján már megvolt mondható, hogy egy gyerekről volt szó. Jonah felnevetetett.
- Felejtsd el kölyök! Majd úgy hét-nyolc év múlva – mondta. - Maximum bambit kaphatsz.
Az egy dolog, hogy ő rendszeresen ivott alkoholt a Xavier iskolában kijátszva a rendszert, de ebben nagy segítségére volt a képessége, hogy realitámanipulátor és ebből következett passzívan neki a szerencséje is, így az üdítőket is vodkává tudta változtatni. Azzal pedig rémesen visszaélt, hogy úgysem rúgták ki, mert az apja túl sokat fizetett az iskolának adományként, hogy oda járjon. Happy end! Ezzel előhúzott egy üveg szénsavas üdítőt és odatolta az üveget a lány elé. Az egy dolog, hogy ő mit csinált, de azt, hogy bezárják a szórakoztatóközpontját azért, mert egy fiatalkorú alkoholt iszik az nem volt menő és abba soha sem ment volna bele. Hogy ő megtett dolgokat nem jelentette azt, hogy más is megtehet. Még oda lenne az érdeme.
- Ugye tudsz róla, hogy ez lezárt terület és nem lehetnél itt? – kérdezte.
Érdekelte, hogy miként juthatott be ide a másik, közben néhány jégkockát is beledobott az italába, majd belekortyolt a whiskybe és várta, hogy a fiatal lány válaszoljon a kérdésére.

felszerelés/egyebek:

Megszoksz, vagy megszöksz ZUBmiQn Megszoksz, vagy megszöksz U2KVIPp Megszoksz, vagy megszöksz DCp9rXm Megszoksz, vagy megszöksz IOLFCmm Megszoksz, vagy megszöksz ESgmVYs Megszoksz, vagy megszöksz T3Nm8qs

_________________
Reneszánsz: Tyranis;  Másik világból: Tyranis; Végtelen Háború: Tyranis, Angelica Butler, Világelme
Ultimate: Tyra Rel Brahe; Outsiders/Reneszánsz/AoA: Jonah Wright, Beatrice Mortimer; X-diák: Kaelyn Moore
Pólófelirat Reneszánsz: "Szóljatok, ha minden diákot elraboltak!"; Out: "A telepaták halkabban kiabáljanak!"
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Megszoksz, vagy megszöksz CUS4rF8
Tyranis
Tyranis
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1607
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Dec. 27.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1127-tyranis https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Privát játék Re: Megszoksz, vagy megszöksz

Témanyitás by Gwenpool Csüt. 19 Márc. 2020, 13:17

A megjegyzésre megadóan sóhajtok egyet.

-Ok, de jeget is kérek bele!- Most mit mondjak? Szeretem feszegetni a határokat. –És poharat, ne holmi modortalan suttyók vagyunk végül is!- Azzal, ha nem kapom meg ezeket, egyszerűen csak áthajolok pulton, hogy kiszolgáljam magam. Persze ha megkaptam nyugton maradok a széken, de végre eszembe jut levenni a kalapom.

-Gwen vagyok egyébként.- közben kinyújtom felé a kezem.

-Lezárt? Komolyan? Ez sok mindent megmagyaráz igazából… Szóval ezért volt ott a kerítés!? Majdnem felakadtam rá. Próbáltál már kabátban átmászni egy kerítést? És mintha lettek volna táblák is- Gondolkodok el- Igen. Egész biztosan voltak… Gondolom akkor ez állt rajtuk.- Mosolygok rá ártatlanul. Aztán hirtelen megmerevedek egy pillanatra.- Ez azt jelenti, hogy egy csomót futottam tök feleslegesen!! Még meg is éheztem benne.- A végét csak nyöszörgöm miközben kicsit se elegánsan a pultra hasalok.

-De várjunk csak, ha ez lezárt rész és nem lehetnék itt, akkor te miért vagy itt? (És megjegyzem nem túl nagy a lezárt rész biztonsága, szerintem kéne néhány krokodil a bejárathoz.) Vagy cápák, gondoltál már cápákra?- Ezután kénytelen vagyok elhallgatni pár másodpercre, mert teljesen kiszáradt a torkom és rögtön fel is hajtom egy jó részét az üdítőnek, aztán a többit bele öntöm a pohárba, a jégre.

_________________
Megszoksz, vagy megszöksz EUlLyLI
Gwenpool
Gwenpool
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 38
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 34
Join date : 2020. Mar. 03.

Karakteradatok
Főkarakter: Raven
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

Vissza az elejére Go down

Privát játék Re: Megszoksz, vagy megszöksz

Témanyitás by Tyranis Hétf. 23 Márc. 2020, 00:00




Előtörténet:
LINK

Kaland:
Megszoksz, vagy megszöksz
Jonah Wright
Aranyifjú, milliárdos, vicces pólók, X-men
Pólófelirat: „A kreek békével jöttek!”


Játékostárs(ak) neve: @Gwenpool

Megszoksz, vagy megszöksz BP0xQjT

Idő: 2031. március 6., kora délutáni óra
Helyszín: Anaheim, kocsma, Wrightworld
Cél / Feladat: Túlélni a napot?
Többiek: Gwendolin Rowes / Gwenpool
egyéb információk:


- Egy pohár jég rendel – vigyorodott el Jonah.
A szavaival egyszerre bólintott a pohárra és egy whiskys poharat vett elő, majd pakolt bele némi jeget és úgy csúsztatta oda a lánynak azt, hogy a bambiját, vagyis üdítőitalát abba tudja tölteni magának. Arra, amikor a lány megjegyezte, hogy szereti a határokat feszegetni, akkor elvigyorodott. Ebben a másik olyan volt, mint ő, bár saját maga gyakran, szinte mindig át is lépte, nem hiába tartottak örömünnepet a Xavier iskolában, amikor annak idején elment onnan, mert befejezte a középiskolát. A kézfogást elfogadta és viszonozta is.
- Jonah Wright – mutatkozott be.
Most szívesen használta volna a Guy nevét, de mivel eléggé feltűnő jelenség volt, még a képessége mellett is egyenlő volt a nullával az esélye, hogy ne ismerje meg a másik, így teljesen feleslegesen érezte azt, hogy álnéven, vagy hasonlón mutatkozzon be. Úgyis szeretett felvágni azzal, hogy kicsoda. Talán még autogramot és közös fotót is fog a gyerek kérni vele, ami tovább növeli a reputációját!
- Igen, azért volt a tábla – felelte hűvösen.
A következő részre pedig nagyban bólogatott, hogy bizony volt része abban, hogy kabátban kerítést mászni. Többször is. Nagyon is sokszor.
- Ami azt illeti igen, amikor Rozsomák próbált kibelezni az iskolában, mert az egyik ajándékom után rózsaszínebb lett a haja, mint nekem az adamantium karmai helyett pedig virágok lettek – vigyorodott el szélesen.
Megforgatta a szemeit Gwen szavaira, amikor arra kérdezett, hogy miért volt itt. Krokodilok, cápák… a következő ötlet az lesz, hogy négylábú szárazföldi cápákat hozasson ide, hogy védje ezt a helyet. cápák… lehet, hogy túl sok Sharknado-t nézett a gyerek. Nézheti egyáltalán? Hirtelen túlságosan is öregnek érezte magát.
- Jonah Wright! Ez pedig a Wrightworld! Oda megyek, ahova akarok, ez pedig a privát Rozsomákölő helyem, ha már a valóságban börtönbe küldenének, mert megszabadítanám a világot egy morgó vénembertől, aki az iskolásokat terrorizálja! – fejtette ki.
Beleivott a poharába, majd lehúzta egyszerre az egészet és töltött újat magának.
- Te pedig mit keresel itt? Nem tűnsz kifejezetten milliomos csemetének, tehát egy iskolai csapattal vagy itt… – kezdte.

felszerelés/egyebek:

Megszoksz, vagy megszöksz ZUBmiQn Megszoksz, vagy megszöksz U2KVIPp Megszoksz, vagy megszöksz DCp9rXm Megszoksz, vagy megszöksz IOLFCmm Megszoksz, vagy megszöksz ESgmVYs Megszoksz, vagy megszöksz T3Nm8qs

_________________
Reneszánsz: Tyranis;  Másik világból: Tyranis; Végtelen Háború: Tyranis, Angelica Butler, Világelme
Ultimate: Tyra Rel Brahe; Outsiders/Reneszánsz/AoA: Jonah Wright, Beatrice Mortimer; X-diák: Kaelyn Moore
Pólófelirat Reneszánsz: "Szóljatok, ha minden diákot elraboltak!"; Out: "A telepaták halkabban kiabáljanak!"
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Megszoksz, vagy megszöksz CUS4rF8
Tyranis
Tyranis
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1607
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Dec. 27.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1127-tyranis https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Privát játék Re: Megszoksz, vagy megszöksz

Témanyitás by Gwenpool Csüt. 26 Márc. 2020, 14:19

Ok, elismerem, egy részem azonnal autogramot és közös képet szeretne, de közben meg ott van az a kicsit sem elhanyagolható hang a fejemben. „Nem látod, hogy ezt akarja? A férfinak akkora az egója, hogy egy hétig tartana megmászni.” Azt hiszem, várok egy kicsit a szignó gyűjtéssel, de mindenkép kell egy közös kép. Majd. Remélem lesz még rá lehetőség.

-Kár, pedig divatba kéne hozni.- Felelem a gyilkosságokról szóló részre.- A dirinkért sem lenne kár. Egyszerűen nem értem, hogy tud valaki megállás nélkül ordibálni 0-24, anélkül hogy berekedne vagy megfulladna. Lehet, hogy ez valami szuper erő lenne?

-Voltam. Szerintem elég sikeresen leráztam őket, nem kifejezetten vagyok oda az osztálytársaimért és… Valószínűleg sokkal unalmasabb lett volna velük tartani. Plusz, nem bírom a szabályokat. És amilyen pánikollós az of jó ha a többiek a színházat látják. Én meg máris láttam Rozsomákot meghalni. (És betörtem a maffiához. Bár a betörés talán túlzás.)

_________________
Megszoksz, vagy megszöksz EUlLyLI
Gwenpool
Gwenpool
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 38
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 34
Join date : 2020. Mar. 03.

Karakteradatok
Főkarakter: Raven
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

Vissza az elejére Go down

Privát játék Re: Megszoksz, vagy megszöksz

Témanyitás by Tyranis Szomb. 28 Márc. 2020, 00:00




Előtörténet:
LINK

Kaland:
Megszoksz, vagy megszöksz
Jonah Wright
Aranyifjú, milliárdos, vicces pólók, X-men
Pólófelirat: „A kreek békével jöttek!”


Játékostárs(ak) neve: @Gwenpool

Megszoksz, vagy megszöksz BP0xQjT

Idő: 2031. március 6., kora délutáni óra
Helyszín: Anaheim, kocsma, Wrightworld
Cél / Feladat: Túlélni a napot?
Többiek: Gwendolin Rowes / Gwenpool
egyéb információk:


Az ő dirijük, vagyis egészen pontosan a jövőbeli énje nem volt rossz bőr, szóval érte kár lett volna, de Rozsomákért soha, már csak amiatt sem, mert nem egyszer próbálta megkeseríteni az életét. Valószínűleg fordítva többet sikerült, de mindaz már történelem volt. ugyan időnként besegített az X-mennek, ha kellően sokat könyörögtek érte, vagy ha úgy látta, hogy valami nagyon, de nagyon jó móka lesz, de egyébként már nem terrorizálta a diákokat a Veszélyteremben, pedig mennyire jó móka volt az. Még akkor is, ha csak büntetésnek indult azért, mert elárasztotta az iskolát lila habbal. Soha sem fogja elfelejteni, és már a gondolatra is elvigyorodott.
- Ha meghalna, akivel ki lehet tolni, vagy eltennénk láb alól, akkor nagyon, de nagyon hamar rohadt unalmas lenne a világ – mondta.
Arra, hogy a folyamatos kiabálás az szuperképesség-e, csak megvonta a vállát, ha igen akkor mindenki, aki vele foglalkozott és kiborított azzal rendelkezett. Mert nem sok olyan felnőttel találkozott gyerek és kamaszévei során, aki sokáig elviselte volna. kedvelte azokat, akik nem szeretik betartani a szabályokat, kivéve, ha azok az ő parkjában bukkantak fel, azt nem, mert bármi baja lesz a másiknak, őt fogják elővenni.
- Rendszer, értesítsd az azonosítója alapján azt felnőttet, akihez tartozik, hogy hol található a gyerek – mondta hangosan.
- Értesítés megtörtént – hallatszott a semmiből egy kellemes női hang.
- Kedvelem azokat, akik szeretik a határokat fenyegetni, de nem itt! Itt ha bármi bajod lesz az én parkomat zárják be, a szüleid pedig több milliós pert akasztanak a nyakamba, aminek a végén ők lennének mindenből kiforgatva és mehetnél nevelőotthonba, mert a gyámügy elvesz tőlük. Szóval javaslom, hogy itt tartsd be őket – mondta.
Ebben a témában nem különösebben érdekelte, hogy s*ggfejnek gondolja a másik, a park volt a mindene, a saját „gyereke”, szóval itt nem ismert semmilyen vicceskedést, vagy ehhez kapcsolódó dolog.
- De ezt a valódi Rozsomákkal is ellehet játszani, úgyis feltámad – vigyorgott. – Melyik iskolába jársz? Nem a Xavier iskolába, ők múlt héten voltak itt…

felszerelés/egyebek:

Megszoksz, vagy megszöksz ZUBmiQn Megszoksz, vagy megszöksz U2KVIPp Megszoksz, vagy megszöksz DCp9rXm Megszoksz, vagy megszöksz IOLFCmm Megszoksz, vagy megszöksz ESgmVYs Megszoksz, vagy megszöksz T3Nm8qs

_________________
Reneszánsz: Tyranis;  Másik világból: Tyranis; Végtelen Háború: Tyranis, Angelica Butler, Világelme
Ultimate: Tyra Rel Brahe; Outsiders/Reneszánsz/AoA: Jonah Wright, Beatrice Mortimer; X-diák: Kaelyn Moore
Pólófelirat Reneszánsz: "Szóljatok, ha minden diákot elraboltak!"; Out: "A telepaták halkabban kiabáljanak!"
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Megszoksz, vagy megszöksz CUS4rF8
Tyranis
Tyranis
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1607
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Dec. 27.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1127-tyranis https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Privát játék Re: Megszoksz, vagy megszöksz

Témanyitás by Gwenpool Szomb. 04 Ápr. 2020, 22:40

Eszembe jutott néhány szép emlék a régi zsémbes szomszédunkról, akinek soha semmi nem volt elég jó. A finom apró bosszúinkra.

-Valóban unalmas lenne nélkülük a világ.- mosolygok. És beleiszok az üdítőmbe. Aztán a géphangra felvonom a szemöldököm.

-Ne már! Most tényleg feldobtál az Ofömnél?

-Alá becsülöd a szüleimet. Szerintem már most a telefont várják, mit robbantok fel.- Védekezésül felemelem a kezem- De nem terveztem semmi ilyesmit eskü. Gondoltam kergetőzök egy kicsit a szeszcsempészekkel és a maffiával, de robbantgatni nem terveztem. És bárki bármit is mond még eddig nem fordult elő ilyesmi. Az a torta nem az én saram volt bármit is állít Hal szájú Pete.

-Képzelem amikor feltámad. Nincs az a mázli, ami megmentené a fogaimat.

-Mutánsnak vagy potenciális szuperhős alapanyagnak tűnök neked? A Manhatanni Eleanor-ba járok. És tényleg nem valami félelmetes a képességem. Mármint az sem biztos, hogy van egyáltalán. Kétségtelen X-gén pozitív vagyok, kétségtelen, nem csináltam semmi „szuper erős” cuccot soha életemben. – támaszkodok kissé csalódottan a pultra- Az egy szép lövés volt egyébként.- Bökök a padlón fekvő mű Rozsomák felé.- Mr Jenkins-t ismerve, ha el is indul legalább másfél óra, hogy összeszedjen. Addig adhatnál néhány leckét, ha belefér. Mármint…- Felemelem és felteszem a pultra az aktatáskát.- Kikölcsönöztem ezeket, de eddig csak az árkádban lőttem fegyverrel. Ez is kb. olyan csak nem tíz centis körön belül talál. Mármint nem tudom észre vetted-e egy kettő menyire el van állítva.  

_________________
Megszoksz, vagy megszöksz EUlLyLI
Gwenpool
Gwenpool
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 38
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 34
Join date : 2020. Mar. 03.

Karakteradatok
Főkarakter: Raven
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

Vissza az elejére Go down

Privát játék Re: Megszoksz, vagy megszöksz

Témanyitás by Tyranis Hétf. 06 Ápr. 2020, 00:00




Előtörténet:
LINK

Kaland:
Megszoksz, vagy megszöksz
Jonah Wright
Aranyifjú, milliárdos, vicces pólók, X-men
Pólófelirat: „A kreek békével jöttek!”


Játékostárs(ak) neve: @Gwenpool

Megszoksz, vagy megszöksz BP0xQjT

Idő: 2031. március 6., kora délutáni óra
Helyszín: Anaheim, kocsma, Wrightworld
Cél / Feladat: Túlélni a napot?
Többiek: Gwendolin Rowes / Gwenpool
egyéb információk:


Jonah elvigyorodott, amikor a lány rákérdezett arra, hogy most tényleg feldobta-e. Igazából nem mintha saját maga nem pontosan azt tette volna, amit a lány tett, de a helyzet más volt. Amikor ilyesmi jutott az eszébe határozottan azt érezte, hogy öregszik. Nagyon, de nagyon. Kellett volna, hogy valakinek legyen hasonló volumenű parkja, mint neki és akkor elmehetett volna oda kitombolni magát és hazavágni mindent. Az már más kérdés, hogy szinte biztosan kitiltották volna onnan, nem is beszélve a perekkel, amit a nyakába akasztottak volna, de akkor is fun lenne.
- Naná! – mondta még mindig vigyorogva. - Mondtam az én tulajdonom területén felül oda szöksz, ahova akarsz, de itt nem!
Úgy tűnt a számára, hogy a lány kissé nehéz felfogású, és utálta ismételni magát, így ha nem érti meg és csinál valamit, akkor majd abból, ha nevelőszülőkhöz kerül.
- Ha így lenne, akkor nem engednének el sehova, te becsülöd túl őket – mondta.
Majdnem rákérdezett, hogy a szülei fizettek-e csak azért több, mint húszmillió dollárt, hogy ne rúgják ki egy suliból amiatt, amit tett. Volt egy olyan érzése, hogyha lenne pénzük sem tennék meg.
- Kergetőzni, agyonlőni és ehhez hasonlókat szabad az androidokkal – bólogatott. – Milyen torta volt az?
Vigyorodott el ismét egy pillanatra. Az, hogy ki miként néz ki, bárki járhatott a Xavier iskolába, nem kellett oda szuperhősnek lenni. Ezért fel is vonta a szemöldökét, tekintve, hogy a diákok 99,99%-nak soha sem volt és lesz köze az X-ekhez, mert az érettségi után úgyis tovább mennek és tanulnak máshol nem néznek vissza.
- Abba a suliba nem csak szuperhősök járnak, vagy akiket ez érdekel… Egyébként az X-menbe manapság bárki bekerülhet, mondjuk én! Bár csodálatos vagyok, remek képeséggeim vannak, a modorom a legjobb arrafelé és sorolhatnám. Ezeken felül én terrorizálhatom a diákokat a veszélyteremben – vigyorgott.
A következőn el kellett gondolkodnia, de nem nagyon rémlett neki, hogy lett volna azokkal gond.
- Soha, mindig úgy nézett ki a tábla, ahogyan akartam, ha nem, akkor meg csukott szemmel is eltaláltam a közepét – vonta meg a vállát. - Semmi, célra tartasz és lősz… de tartsd a fegyvert, mert van hátrarúgása, ez a filmekből valahogy mindig kimarad.

felszerelés/egyebek:

Megszoksz, vagy megszöksz ZUBmiQn Megszoksz, vagy megszöksz U2KVIPp Megszoksz, vagy megszöksz DCp9rXm Megszoksz, vagy megszöksz IOLFCmm Megszoksz, vagy megszöksz ESgmVYs Megszoksz, vagy megszöksz T3Nm8qs

_________________
Reneszánsz: Tyranis;  Másik világból: Tyranis; Végtelen Háború: Tyranis, Angelica Butler, Világelme
Ultimate: Tyra Rel Brahe; Outsiders/Reneszánsz/AoA: Jonah Wright, Beatrice Mortimer; X-diák: Kaelyn Moore
Pólófelirat Reneszánsz: "Szóljatok, ha minden diákot elraboltak!"; Out: "A telepaták halkabban kiabáljanak!"
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Megszoksz, vagy megszöksz CUS4rF8
Tyranis
Tyranis
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1607
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Dec. 27.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1127-tyranis https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Privát játék Re: Megszoksz, vagy megszöksz

Témanyitás by Gwenpool Csüt. 30 Ápr. 2020, 19:59

-Kár, a kaszinórablást még ez utánra terveztem…- Mondom szomorúan.- Málnás azt hiszem. Legalább is a máz az volt. A többit meg nem volt időm megkóstolni.

Ezen elgondolkodtam azért, eddig sose jutott eszembe, de tényleg sokkal több mutáns van és sokkal többen járnak abba az iskolába, mint ahány tagja valaha volt a csapatnak.

-És bámulatosan szerény is vagy!- Mondom és felé emelem, a poharam- Ezt legközelebb ne felejtsd el hozzá tenni, mert még nem tűnne fel az embereknek.

-Szerintem nekem is menne csukott szemmel.- Mosolygok.- Egyszer eltaláltam egy golyóval három pálcát egy olyan vásári játékon- gondolkodom el.- Ok igaziból kettőt, de a játék olyan nehéz volt, hogy letört mielőtt harmadszor is lőhettem volna. Nyertem vele egy fogadást, meg egy mackót, ami fejbe volt lőve. De megérte.- Felhajtom, maradék italt aztán a kabát alá nyúlok és előveszem a revolvert, felhúzom a kakast és miközben végig magabiztosan rá nézek ellövök oldalra. Mibe hogy mákom lesz. Egy ilyen nagy fegyver nem viszi ki a csuklómat, de azért nem mondom, hogy nem éreztem semmit. És mivel hiába szól a vissza rúgásról én nem fogtam elég keményen a golyó persze valamerre a plafon felé indult ahol gellert kapott, összetört egy magányosan álló üveget az egyik asztalon, majd eltalált egy fém szegélyt és a következő körrel betalálta a kinézet irányban lévő kép közepét.

-Talált.-Aztán csak becsukom az aktatáskát és lehajolok a zsákért. – Oh, jut eszembe nem érdekel mi van ebben? Mert én megnézném mielőtt Mr. Jenkins ideér. Nem volt könnyű megszerezni. Ha gondolod, szívesen elmesélem, hogy jutottam hozzá. De szerintem nem hinnéd el, sosem szokták.

_________________
Megszoksz, vagy megszöksz EUlLyLI
Gwenpool
Gwenpool
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 38
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 34
Join date : 2020. Mar. 03.

Karakteradatok
Főkarakter: Raven
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

Vissza az elejére Go down

Privát játék Re: Megszoksz, vagy megszöksz

Témanyitás by Tyranis Pént. 01 Május 2020, 00:03




Előtörténet:
LINK

Kaland:
Megszoksz, vagy megszöksz
Jonah Wright
Aranyifjú, milliárdos, vicces pólók, X-men
Pólófelirat: „A kreek békével jöttek!”


Játékostárs(ak) neve: @Gwenpool

Megszoksz, vagy megszöksz BP0xQjT

Idő: 2031. március 6., kora délutáni óra
Helyszín: Anaheim, kocsma, Wrightworld
Cél / Feladat: Túlélni a napot?
Többiek: Gwendolin Rowes / Gwenpool
egyéb információk:


- Elvégre szórakozni vagytok itt, hacsak nem olyan savanyú alak, mint Howlett, akkor bizonyára elenged kaszinót rabolni – mondta és kiitta a poharát.
Töltött magának még egyet és eszébe jutottak a régi szép emlékek, amikor az üdítőt változtatta vodkává, vagy whiskyvé az iskolában és nem tudtak semmit sem tenni ellene, mert ő nem csempészett be italt, más kérdés, hogy hoppá micsoda szerencséje lett és a víz borrá… töménnyé változott. Lehet, hogy vallást kellett volna alapítania. A szerénységen elvigyorodott.
- A szerénység a harmadik nevem – értett egyet.
Végtére is mindig is híres volt róla, hogy az. A felvágástól nem volt lenyűgözve, valahogyan mindig jobban hangzott, hogyha ő vág fel, ha más, az kevésbé volt az számára. Inkább csak leült az egyik székre és figyelte, hogy a másik lőni kezd. Először a golyó eléggé félrement köszönhetően annak, hogy gellert kapott, de végül betalált abba a pontba, amit valószínűleg a lány kinézett magának. Ez és az, hogy mit mondott, plusz az, hogy efféle dolgot csak magánál látott korábban eléggé egyértelművé tette, hogy hasonló képessége lehet a lánynak, mint neki.
- Fogadni mernék, hogy általában sikerül, amit akarsz – mondta. - A képességed nélkül sosem találnád el. ha gondolod kipróbálhatjuk. Csak szerencséd van, vagy egyébre is képes vagy?
Saját magának az a része passzív volt, a tényleges az, hogy a valóság olyat tett, amit akart, ami létrejöhetett és olyat is, ami nem. Ami azt illeti imádta a képességét, hogy lényegében bármit megtehet akár azt is, hogy a lánynak a szerencséje örökös balszerencsévé változzon. Nah EZ tényleg vicces lett volna! Ez vajon kiskorú megrontásának számított volna, ha kiforgatja a lány mutációját? Vagy egyáltalán bárki betudta volna bizonyítani, hogy ő csinálta. Nem, ennyire senki sem jó, és még a saját képességével el is felejthette volna. még a kisördög is „megjelent” a vállán és bíztatta, hogy tegye meg, a másik oldalon meg a kisangyal, hogy ne…
Megszoksz, vagy megszöksz LaQS4ms

felszerelés/egyebek:

Megszoksz, vagy megszöksz ZUBmiQn Megszoksz, vagy megszöksz U2KVIPp Megszoksz, vagy megszöksz DCp9rXm Megszoksz, vagy megszöksz IOLFCmm Megszoksz, vagy megszöksz ESgmVYs Megszoksz, vagy megszöksz T3Nm8qs

_________________
Reneszánsz: Tyranis;  Másik világból: Tyranis; Végtelen Háború: Tyranis, Angelica Butler, Világelme
Ultimate: Tyra Rel Brahe; Outsiders/Reneszánsz/AoA: Jonah Wright, Beatrice Mortimer; X-diák: Kaelyn Moore
Pólófelirat Reneszánsz: "Szóljatok, ha minden diákot elraboltak!"; Out: "A telepaták halkabban kiabáljanak!"
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Megszoksz, vagy megszöksz CUS4rF8
Tyranis
Tyranis
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1607
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Dec. 27.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1127-tyranis https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Privát játék Re: Megszoksz, vagy megszöksz

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.