Central Park, Manhattan

1 / 11 oldal 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Next

Go down

Central Park, Manhattan Empty Central Park, Manhattan

Témanyitás by Ultimate Guru Szomb. 10 Szept. 2011, 12:25

A Central Park egy 3,41 km² területű nyilvános park Manhattan szívében, New York városában. A Central Park az 50-es utcáktól, a város kereskedelmi negyedétől egészen a 110-es utcákig, vagyis a Harlemig húzódik. A parkba sétálni, kocogni, görkorcsolyázni járnak az amerikaiak és a turisták. A Central Park 150 éves is elmúlt. Mivel rengeteg filmben és tévésorozatban látható, a világ egyik leghíresebb parkja.

Central Park, Manhattan 00108


A hozzászólást Ultimate Guru összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. 24 Feb. 2012, 16:42-kor.

_________________
Central Park, Manhattan 01129
Ultimate Guru
Ultimate Guru
Moderátor

Hozzászólások száma : 4406
Hozzászólások régi : 8282
Korábbi szint/kredit : 19. szint - 65 kredit
Aktuális szint/kredit : 19. szint - 65 kredit
Reputation : 1
Join date : 2011. Aug. 04.
Age : 40
Tartózkodási hely : Budapest

Karakteradatok
Főkarakter: Ultimate Guru
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Ultimate / Újvilág

Vissza az elejére Go down

Central Park, Manhattan Empty Re: Central Park, Manhattan

Témanyitás by Ultimate Guru Szer. 14 Szept. 2011, 22:26

6:15.

Résztvevők: Stephanie Lyesmith, Carl Verrens, Emma Flower White és Bruce Caulfield.

Miközben a helikopter lassan leszáll a parkban, Barton átnyújt egy vakító nyilat Stephanie-nak.

- Tessék, kislány. De csak óvatosan vele – szeretném, ha a csapattársaid nem a vakok intézetében kötnének ki a mai akció után.

Ezzel Sólyomszem alig láthatóan kacsint egyet a lányra, majd Bruce-ra és Emmára néz.

- Tutira nem ússzuk meg simán ezt a dolgot, de ez egy átlagos nap lesz nektek, nem?

A gép ezalatt már le is szállt, és távozik is, miután mindenki elhagyta. A távolodó gép zaja mellett vadállati morgásra lehetnek figyelmesek a fiatalok a hátuk mögött…

Ka-Zar és Shanna két kardfogú tigrise, valamint a Fekete Párduc bukkannak elő a fák közül, hogy üdvözöljék őket.

Sólyomszem csak a szemét forgatja.

- Két tigris. Remek. Biztos hasznosak lesznek a páncélos, high-tech idegenek vagy Loki mágiája ellen.


Central Park, Manhattan 01157

_________________
Central Park, Manhattan 01129
Ultimate Guru
Ultimate Guru
Moderátor

Hozzászólások száma : 4406
Hozzászólások régi : 8282
Korábbi szint/kredit : 19. szint - 65 kredit
Aktuális szint/kredit : 19. szint - 65 kredit
Reputation : 1
Join date : 2011. Aug. 04.
Age : 40
Tartózkodási hely : Budapest

Karakteradatok
Főkarakter: Ultimate Guru
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Ultimate / Újvilág

Vissza az elejére Go down

Central Park, Manhattan Empty Re: Central Park, Manhattan

Témanyitás by Thorhalla Csüt. 15 Szept. 2011, 09:43

//Előzmény: Triskelion, Manhattan//

Unottan, már-már megvetően és undorral sóhajtottam a két siránkozó „társamon”. Hogy ezek mit össze nem tudtak sírni és nyavalyogni. Bocsi drágáim, én fordultam fel alig egy nappal korábban, és ti panaszkodtok? Komolyan nem is értem miért hoztuk ezeket magunkkal, és vajon már tudja Danvers-en kívül más is azt, amit írtam neki? A nyílért nyúltam, ahogyan a kacsintást megláttam, a kedvem is egy picit kezdett visszatérni, főleg, hogy a szavaival még a gondolataimat is elterelte onnan, amerre jártak. Néhány pillanat erejéig gonosz mosolyt küldtem Clint felé, ahogyan átvettem tőle a nyílvesszőt.
- Hát úgy ismersz te engem? – kérdeztem kissé incselkedve.
A gép pedig leszállt a földre és lám, semmi bajunk sem lett. Csak bólintottam Clint-nek, hogy ó igen egy tökéletesen átlagos nap, amikor már megint meghalhatunk, harcolunk valamivel, majd a megszokott módon elvesztjük az eszméletünket. Csoda történne, ha egyszer nem így alakulnának a dolgok. A közeledő két macsekra és Párducra pillantottam, Barton szavai után pedig elvigyorodtam. Direkt kaptam a magas labdákat tőle, hogy egy kicsit visszatérjen az életkedvem? Clint mögé léptem és halkan jegyeztem meg, hogy csak ő hallja.
- Hát, céltáblának és „golyó”fogónak még használhatod őket, légy kreatív nagyfiú! – mondtam. – A kínzásoknál remekül megy!
Ezzel még hátba veregettem barátságosan, majd el is léptem mellette és még rámosolyogtam egy pillanatra, majd a lehető leghamarabb igyekeztem a témát elterelni a feladatra.
- Ki merre és hogyan? – kérdeztem. – Bár a leülünk piknikezni a park különböző részein és várjuk a rokonságomat résznél többet nem nagyon tudunk tenni.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Central Park, Manhattan Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Central Park, Manhattan Empty Re: Central Park, Manhattan

Témanyitás by Godlaw / Tao Csüt. 15 Szept. 2011, 11:03

A helikopter érkezése után kifújom magam.
-El se hiszem, landolás komplikációk nélkül - suttogom magam elé, aztán megpördülök a morgásra. Oké, csak a haverjaink, egy rakás bennszülött és egy pár tigris.
-A tigrisek is jók lehetnek valamire, csak találékonynak kell lenni - jegyzem meg félhangosan, miközben előveszem a puskámat, készenléti állapotba kapcsolom a kesztyűmet, és körülnézek.
-Mivel fogalmunk sincs, hogy hol kéne várakoznunk, és a park több, mint 3 négyzetkilométeres, szerintem szóródjunk szét, vizsgáljuk át a helyet, és ha bárki... Nem is tudom, robotot, növekedő trutyit vagy asgardit lát, szól a többieknek. Vélemény?
Nem igazán értem, miért kellett egyáltalán leszállnunk, sokkal ütőképesebbek lettünk volna, ha helikopterrel körözhetünk a park felett, és csak akkor szállunk le, ha már megvan konkrétan a hely, ahova mennünk kell.

_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Central Park, Manhattan Empty Re: Central Park, Manhattan

Témanyitás by Henry White Pént. 16 Szept. 2011, 18:05

-Ezt megúsztuk.....-
Sóhajtom megkönnyebbülten, mikor végre biztonságosan leszállunk a parkban. Azt hiszem először volt ilyen sima landolásunk. Halványan elmosolyodok, ahogy Clint és Steph évődnek, majd a többiek után kiszállok a gépből.
-Sziasztok....-
Köszönök a megjelenő triónak, majd meg simogatom a két Zabu-t. Megvakargatom a fülüket. Clint felé fordulok.
-Azt hiszem nem vagyunk abban a helyzetben, hogy ne jönne jól bármilyen segítség. Mellesleg erősebbek, mint gondolnád.-
Henry White
Henry White
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 287
Hozzászólások régi : 729
Korábbi szint/kredit : 8. szint - 18 kredit
Aktuális szint/kredit : 10. szint - 22 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Tyler
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Central Park, Manhattan Empty Re: Central Park, Manhattan

Témanyitás by Ultimate Guru Pént. 16 Szept. 2011, 18:51

6:20.

Résztvevők: Stephanie Lyesmith, Carl Verrens, Emma Flower White és Bruce Caulfield.

Sólyomszem a maszkja alatt elmosolyodik, majd finoman megpaskolja Stephanie vállát.

- Igen, Steph, épp úgy. Állatokat pedig nem szeretek bántani, márpedig ha ezt a két tigrist Küklopsz vagy Loki ellen küldöm, az egyenlő nekik a halállal.

Majd a férfi int a Párducnak, aki továbbhalad a két tigrissel a fák közé, miután azok dorombolva hozzádörgölőztek az őket köszöntő Emmához.

- Nyugi, kölykök, nyugi. Jelenleg a Különítmény összes tagja a parkban járőrözik, külön-külön. Van, aki a földön… és van, aki az égen.

Ezzel Barton felmutat az égre, ahol ekkor valóban ki lehet szúrni az ott repkedő és a földet pásztázó Vasembert. Közben ismerős, baljós hangot hall meg mindenki az adóvevőin át… Ghostot.


- ÜDVÖZLETEM. SEMMIKÉPP SEM SZERETNÉM MEGZAVARNI A MEGBESZÉLÉST, DE AZ EZREDESTŐL ENGEDÉLYT KAPTAM, HOGY MEGOSSZAK PÁR INFORMÁCIÓT, AMIT TALÁLTAM AZ ELLENSÉGEINKRŐL. NOS… EZ A SZŐKE HÖLGY, MS. FROST… VALÓBAN ELHUNYT MÉG GAH LAK TUS TÁMADÁSÁNAK IDEJÉN, EL IS TEMETTÉK, SZÉP SZERTARTÁS VOLT… DE PÁR HÉTTEL UTÁNA ELTŰNT A SÍRJÁBÓL. ISMERŐS, IGAZ? SAJNOS A KÉPESSÉGE TELEPÁTIA, MÉGHOZZÁ LEGALÁBB OLYAN ERŐS, MINT AZ EGYKORI XAVIER PROFESSZORÉ. A TELEPATÁK MINDIG VESZÉLYES ELLENFELEK… AMI PEDIG MR. VINCENZÓT ILLETI, MIELŐTT SZÜLŐFÖLDJÉRŐL, NAGY-BRITANNIÁBÓL IDEÉRKEZETT VOLNA, TETT EGY KIS KERÜLŐT A NÉMET-DÁN HATÁRNÁL FEKVŐ NIEBÜLL VÁROSÁBA, AHOL HOSSZÚ HETEKET TÖLTÖTT, DE TÖBBNYIRE SENKI SEM LÁTTA, MERT INKÁBB A VÁROSKA KÖRÜLI ERDŐBEN LÉZENGETT. NEM TUDOM, MIT GONDOLJAK ERRŐL, DE EGY PONTON TALÁN HASZNOS LEHET.

Sólyomszem hirtelen félbeszakítja Ghostot.

- Kösz, Casper, de közben dolgoznunk kell! Most kaptam a hírt Tonytól, hogy megszakadt a kapcsolatunk Barbarával, de az életjelei rendben vannak… Kölykök, megnéznétek, mi van a kis Barbie babánkkal? Steph, neked biztos elmondja, miért nem méltóztatik válaszolni, mikor keressük őt… Ja, és a kis Parr haverotok is ott van vele, de ő sem jelentkezik. Északi irányba induljatok, arrafelé lesz egy tisztáson, majd Tony segít nektek eligazodni.

_________________
Central Park, Manhattan 01129
Ultimate Guru
Ultimate Guru
Moderátor

Hozzászólások száma : 4406
Hozzászólások régi : 8282
Korábbi szint/kredit : 19. szint - 65 kredit
Aktuális szint/kredit : 19. szint - 65 kredit
Reputation : 1
Join date : 2011. Aug. 04.
Age : 40
Tartózkodási hely : Budapest

Karakteradatok
Főkarakter: Ultimate Guru
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Ultimate / Újvilág

Vissza az elejére Go down

Central Park, Manhattan Empty Re: Central Park, Manhattan

Témanyitás by Thorhalla Pént. 16 Szept. 2011, 19:47

- Köszönjük Tao, de nem vagyunk kíváncsiak a megjegyzéseidre, inkább játszd tovább, hogy Bruce vagy, mielőtt valaki elő nem vesz érte – morogtam még halkan Clint mellett, hogy maximum ő hallja és más ne.
Csak biccentettem Feketepárduc felé és már a hányinger kezdett kerülgetni Emma szavai után. Igen, határozottan takarónak vagy bundának remekek lettek volna. Meg szobamacskának, úgy még én is megtartottam volna mindkét zabut, de ide kintre inkább kutyát hoztam volna magammal.
- Jah, de egy kutyával többre mentünk volna – mondtam. – Az legalább szagot követ.
Clint-re pillantottam mosolyogva, amikor megpaskolta a vállamat, majd tetetve bűnbánó arcot vágtam.
- Lebuktam – sóhajtottam drámaian. – Legközelebb próbálok rejtélyesebb lenni. És ígérem, maximum teljesen véletlenül kerülnek oda! Szándékosság minden gyanúja kizárható lesz!
Felpillantottam Tony-ra, ahogyan odafent repkedett, remélem nem részeg és száll bele egy sirály rajba, mert akkor az ellenség lehet, hogy legyőzhető lesz, de csak mert halálra röhögik magukat. A napomat már csak ez a szellemke ronthatta volna el. Szóval már neve is volt Walter társnőjének és még Nero-ról is mondott valamit, a név nem volt ismerős, megcsóváltam a fejemet, fogalmam sincs, hogy mit kereshetett ott. Clint-re néztem, mikor mondta, hogy megszakadt a kapcsolat vele, nagyon reméltem, hogy nem csinál semmi ostobaságot, főleg, hogy idióta Parr is vele van.
- Rendben – bólintottam. – Beszélek vele és visszaszólok.
Még felvettem a célzó szemüvegemet is, majd a megfelelő irányba elindultam északi irányba, Tony meg majd szól, ha letértünk az útról. Ajánlom Barbie, hogy rendben legyél, nagyon merem ajánlani!

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Central Park, Manhattan Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Central Park, Manhattan Empty Re: Central Park, Manhattan

Témanyitás by Godlaw / Tao Vas. 18 Szept. 2011, 12:50

Stephanie valamit pusmog Clinttel, én pedig nézem, ahogy Párduc folytatja a járőrözést. Remélem, hogy elegen leszünk ahhoz, hogy minden részt lefedjünk a parkból, és ne legyenek vakfoltok.
Ghost beszéde közben a környéket pásztázom, ez a hely rohadt nagy, és nem éppen átlátható, a fák, épületek, hidak, tavak mind olyan akadályok, amik nehezítik a dolgunkat.
Bólintok Clintnek, és a fegyveremet készenlétben tartva elindulok észak felé. Folyamatosan jobbra-balra tekintgetek, mert bárhonnan előbukkanhat valami, és aztán már rólunk is csak annyit jelentenek, hogy nem válaszolunk a hívásra, de az életjeleink rendben.
-Tony, légy a szemünk, milyen messze van Barbara? Nem látszik odafentről? - Szólok az adóvevőbe Vasembernek.

_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Central Park, Manhattan Empty Re: Central Park, Manhattan

Témanyitás by Henry White Kedd 20 Szept. 2011, 10:35

Jobb ha meg sem szólalok. Úgy tűnik itt mindenki csak egy púpnak tart a hátán. Még intek a többieknek, ahogy eltűnnek a parkban. Majd a repülő Tonyra pillantok, remélem, most legalább józan. Ghost bejelentkezik, meglepődve hallgatom. Szóval ez az Emma, is feltámadt, mint Walter. Ráadásul telepata. Nem sok esélyünk van vele szemben.....
Valkűr pedig eltűnt, Rusty is vele van. Előveszem a pisztolyt, jobb ha felkészülünk. De talán nincs semmi baj velük. Csendben elindulok Stephék után, valahogy most nincs kedvem belefolyni a civakodásukba.
Henry White
Henry White
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 287
Hozzászólások régi : 729
Korábbi szint/kredit : 8. szint - 18 kredit
Aktuális szint/kredit : 10. szint - 22 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Tyler
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Central Park, Manhattan Empty Re: Central Park, Manhattan

Témanyitás by Ultimate Guru Kedd 20 Szept. 2011, 20:24

6:25.

Résztvevők: Stephanie Lyesmith, Carl Verrens, Emma Flower White és Bruce Caulfield.

Vasember gyorsan válaszol a fiataloknak az adóvevőkön át.

- Szevasztok, kölykök! Igen, látom a kis Barbie-t, még pár lépés, és ott vagytok. Egy kis patak szélén üldögél, mellette meg ott áll Rusty. Semmi veszélyre utaló jel a környéken. Ha kellek, csak szóljatok, itt leszek fölöttetek.

És valóban: az ifjú ügynökök nemsokára elérnek Valkűrhöz, aki szomorúan, lehajtott fejjel ül egy patak partján. Mellette a kardja és a Mjölnir fekszenek. Mintha a lány… sírna.

Central Park, Manhattan 01162

Néhány lépésre tőle ott áll Rustin is, aki mintha beszélgetett volna Barbarával, de amikor meglátja a közeledő társait, kissé arrébb lép, és úgy köszönti őket…

Central Park, Manhattan 0270

_________________
Central Park, Manhattan 01129
Ultimate Guru
Ultimate Guru
Moderátor

Hozzászólások száma : 4406
Hozzászólások régi : 8282
Korábbi szint/kredit : 19. szint - 65 kredit
Aktuális szint/kredit : 19. szint - 65 kredit
Reputation : 1
Join date : 2011. Aug. 04.
Age : 40
Tartózkodási hely : Budapest

Karakteradatok
Főkarakter: Ultimate Guru
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Ultimate / Újvilág

Vissza az elejére Go down

Central Park, Manhattan Empty Re: Central Park, Manhattan

Témanyitás by Rustin Parr Kedd 20 Szept. 2011, 20:25

Léptek zajára kapom fel a fejem…

Felnézek, és megpillantom az állítólagos társaimat, akik valójában magasról tesznek arra, mi van velem. Keresztbe teszem a karjaimat, és úgy szólok hozzájuk.

- Steph, Carl, Bruce, Emma… A többieket hol hagytátok? Ja, persze, az AIM-akció! Méltóztattatok végre felkelni, mi? Nem siettétek el…

Sejtem, miért jöttek… Megkeresem a földön a saját adóvevőmet, és visszateszem, miközben folytatom.

- Ha nincs gáz, én most hagynám Barbarát. Eléggé ki van akadva… de nyilván ez titeket nem hat meg.

_________________
Central Park, Manhattan 0060
Rustin Parr
Rustin Parr
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 23
Hozzászólások régi : 542
Korábbi szint/kredit : 6. szint - 14 kredit
Aktuális szint/kredit : 7. szint - 16 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.
Age : 40
Tartózkodási hely : Budapest

Karakteradatok
Főkarakter: Ultimate Guru
Főkari/multi: Multi
Síkok:

kvadam@hotmail.hu

Vissza az elejére Go down

Central Park, Manhattan Empty Re: Central Park, Manhattan

Témanyitás by Thorhalla Kedd 20 Szept. 2011, 20:42

Tony gyorsan mondta is, hogy hova menjünk és hamarosan meg is lett Barbie és az egyik kis patakocskánál. És Parr is ott volt, aggódva néztem Barbie irányába, az egyetlen tényleges barátom, Clint mellett a másik személy, akiben teljesen megbíztam. Ott ült és mintha sírt volna, az istenekre, nehogy amiatt boruljon ki ennyire, ami velem történt. Bár nem tudtam eldönteni, hogy melyik a jobb lehetőség, hogy miattam van padlón, vagy megint Thor. Ha Thor legalább tudok vele mit kezdeni és meg tudom vigasztalni, már volt benne gyakorlatom, nem egyszer öntöttem szegénybe lelket az utóbbi időben. De ha én… akkor sajnos nem. A „nagynéném” is volt ezen felül, rossz volt ránézni, amikor ilyen állapotban volt. Parr szavai után dühtől izzó szemekkel néztem felé, ha nem szorult volna a barátném azonnali vigasztalásra, akkor most már tényleg behúztam volna ennek a kis mitugrásznak egyet.
- Te lehet, hogy hagynád, de nekem a legfontosabb személy ezen a világon! – vicsorogtam Parr felé. – És a legjobb barátnőmet nem hagyom ott, amikor a legnagyobb szüksége lenne rám! Fordulj fel és takarodj!
A többiekkel mit sem törődve odasiettem a barátnémhoz, leguggoltam és hátulról öleltem át a vállát. A többiek úgysem ismerik és nem tudhatják, hogy mi bántja a szívét, én Clint mellett pedig vele töltöttem a legtöbb időmet, tökéletesen ismertem, és ő is engem.
- Barbie! – mondtam halkan. – Itt vagyok, minden rendben lesz.
Ekkor elengedtem, majd leülök mellé és az arcát magam felé fordítom, ha hagyja, akkor még a könnyeit is letörlöm.
- Mi a baj? Mi történt? – kérdeztem ténylegesen aggódva tőle.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Central Park, Manhattan Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Central Park, Manhattan Empty Re: Central Park, Manhattan

Témanyitás by Godlaw / Tao Szer. 21 Szept. 2011, 12:05

Bólintok, bár nem mintha ezt látná Tony, a lényeg, hogy vettem az adást.
Aztán meg is van Barbara és Rustin... Meg az adóvevő a földön.
-Itt Caulfield, Barbara és Rustin jól vannak, vétel.
Ezzel Rustinhoz lépek, akinek kezd elegem lenni az ellenszenveskedő viselkedéséből.
-Idefigyelj Rusty, nem mondom, hogy nem érdekel, mit gondolsz, és hogyan viszonyulsz hozzánk, mert nagyon is érdekel, de ha szerinted ez a megfelelő viselkedés, hát lelked rajta. Azt viszont nem tűröm, hogy az akciót veszélyeztesd, úgyhogy ki ne vedd még egyszer az adóvevőt a füledből!
-A közelben leszünk - szólok oda Stephanie-nak, gondolom, most kettesben akarnak lenni. Nem épp a legjobb idő a lelkizésre, de egy idegronccsal nem sokat érünk, ha Loki színre lép. Arrébb megyek a lányoktól, és intek a többieknek, hogy tegyenek ők is így.
-Jó lenne, ha végre lehiggadnál, Rusty, ezek az álmok elveszik a józan eszedet, és minden barátban ellenséget látsz, pont úgy, ahogy Stephanie. Pedig már így is épp elég bajunk van, semmi szükség most még a viszályokra is. Próbálj tisztán gondolkodni, próbáld elképzelni, hogyan viselkedtél volna egy ilyen helyzetben korábban. És ne feledd: akármi is történik, mi a barátaid vagyunk.
Na jó, ezért szerintem már tényleg Oscar járna, és milyen jól beleszőttem azt is, hogy Stephanie Taonak gondol. Még néhány ilyen eset, és elhiszik, hogy Steph a zakkant, még a kezemre is játszik az állandó agresszív viselkedésével, hogy mindenkinek beszólogat, és úgy viselkedik, mint egy bunkó paraszt.

_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Central Park, Manhattan Empty Re: Central Park, Manhattan

Témanyitás by Henry White Csüt. 22 Szept. 2011, 13:35

Valkűr ki van akadva, Rustin pedig hozza a szokásos formáját. Steph kiakad, a hangjára összerezzenek. Miért kell így viselkedniük, miért kell állandóan marniuk egymást? Nincs semmi értelme, ráadásul pont most. Bólintok feléjük, és távolabb lépek a stégen ölőktől. Hagy beszéljenek, én pedig a hátamat egy fának támasztva, nézem Bruce-t és Rustin-t, hol pedig a környéket. Úgy sincs semmi haszna, ha beleszólok a dolgokba. Csendben várakozok a fánál...
Henry White
Henry White
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 287
Hozzászólások régi : 729
Korábbi szint/kredit : 8. szint - 18 kredit
Aktuális szint/kredit : 10. szint - 22 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Tyler
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Central Park, Manhattan Empty Re: Central Park, Manhattan

Témanyitás by Ultimate Guru Csüt. 22 Szept. 2011, 19:42

6:30.

Résztvevők: Stephanie Lyesmith, Carl Verrens, Emma Flower White és Bruce Caulfield.

Amikor a többiek közelebb lépnek Valkűrhöz, láthatják, hogy a kis patakot nézi könnyes szemmel… és érthető is, miért. A víz felszínén egy kép rajzolódik ki a folydogáló patakban… Egy teljesen élethű, valóságos kép, amely mintha csak ott játszódna a figyelők szeme előtt…

Thor és egy ismeretlen, fekete hajú nő szeretkeznek.

De nem is olyan ismeretlen ez a nő jobban megnézve… Igen… Kétségtelen, hogy ez Hela, a Halál Istennője, akit már mindegyik ifjú ügynök látott az egyik álomban.

Central Park, Manhattan 00124

Barbara szinte zokogva borul Stephanie vállára.

- MIÉRT??? Miért hagyott el engem? Ezért? Hogy Helával hancúrozhasson? Azt ígérte, örökké várni fog rám, ha kell, vagy még tovább… Ennyit jelentettem volna neki? Még a legborzalmasabb, legrémisztőbb, legundorítóbb nővel is képes lefeküdni??? SEMMIT SEM JELENTETTEM NEKI!!!

Valkűr az utolsó szavait már ordítva mondja, és ellöki magától Stephanie-t, majd felkapja kardját és a Mjölnirt. A pörölyt rettenetes erővel és dühvel lengeti meg a levegőben, mire pillanatok alatt iszonyatos szél támad, és fekete fellegek borítják be az eget…

Vasember azonnal jelentkezik.

- Mi a bánatos túrót művel Barbie??? Állítsátok le, vagy én teszem, de abban nem lesz köszönet!

_________________
Central Park, Manhattan 01129
Ultimate Guru
Ultimate Guru
Moderátor

Hozzászólások száma : 4406
Hozzászólások régi : 8282
Korábbi szint/kredit : 19. szint - 65 kredit
Aktuális szint/kredit : 19. szint - 65 kredit
Reputation : 1
Join date : 2011. Aug. 04.
Age : 40
Tartózkodási hely : Budapest

Karakteradatok
Főkarakter: Ultimate Guru
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Ultimate / Újvilág

Vissza az elejére Go down

Central Park, Manhattan Empty Re: Central Park, Manhattan

Témanyitás by Rustin Parr Csüt. 22 Szept. 2011, 19:42

Csak megrántom a vállam a többiek sértegetéseire és gyanúsítgatásaira, majd halkan válaszolok.

- Akcióban mindig teszem a dolgom, de a magánéletben nem kényszeríthettek, hogy kedveljelek titeket. Tökéletesen higgadt vagyok, Bruce, annak ellenére, hogy nem bíztok bennem… Tudom, hogy Jack mondott nektek valamit, amikor felébredtetek. Valamiben sántikáltok, és engem nem avattok be… Érdekes „barátok”, mondhatom.

Ekkor a kis Barbie hirtelen kiakad, és a méretes pörölyével ide-oda kezd hadonászni… Szélvihar, felhők, égzengés… Ebből még baj lehet, ha nem nyugszik le.

Mindenesetre én kihasználom a nagy hangzavart, és egészen közel lépek Bruce-hoz, és úgy szólok hozzá, hogy csak ő hallja.

- Látod? A pszichopata Zarda, az alkoholista Stark, az alkalmatlan Danvers, az áruló Fury, vadföldi ősemberek, a kezelhetetlen Barbie… és persze „hű” szövetségesünk, a terrorista Ghost. Tényleg ők lennének a jó oldal, Bruce? Tudom, hogy a lelked mélyén te is bízol Walterben, mint én… Mondd, hogy nem érzed, hogy neki van igaza! Mondd, ha így gondolod!

_________________
Central Park, Manhattan 0060
Rustin Parr
Rustin Parr
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 23
Hozzászólások régi : 542
Korábbi szint/kredit : 6. szint - 14 kredit
Aktuális szint/kredit : 7. szint - 16 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.
Age : 40
Tartózkodási hely : Budapest

Karakteradatok
Főkarakter: Ultimate Guru
Főkari/multi: Multi
Síkok:

kvadam@hotmail.hu

Vissza az elejére Go down

Central Park, Manhattan Empty Re: Central Park, Manhattan

Témanyitás by Thorhalla Csüt. 22 Szept. 2011, 19:54

Ahogyan közelebb léptem a patakhoz már láttam, hogy min akadt ki, Thor és egy másik nő szeretkezett. Ennyire olcsó és aljas trükköt, hogy kikészítsék ezt a szerencsétlen lányt, mintha nem szenvedett volna eddig is eleget. Pár pillanatig néztem a képet, amíg fel nem ismertem a nőben Hela-t. átkozottul pocsék párosítást, persze Barbie egyből bevette, az átokba is! Megöleltem, amikor a vállamra borult, kedvesen cirógattam meg a haját és halkan mondtam, hogy minden rendben lesz. Vagyis próbáltam volna, mert egyre dühösebb volt, majd ellökött magától. Vettem egy mély levegőt, hosszú nap lesz. A kiáltásnál közelebb léptem hozzá, de még válaszoltam Tony-nak arra, amit mondott, az agresszió a legjobb megoldás ebben a percben, a végén még a páncélja törne össze, vagy menne tönkre egy villámcsapás után.
- A rokonságom nem bír magával! – mondtam Tony-nak a rádióba. – Kérek pár percet és lenyugtatom. Bocsáss meg kérlek Barbie! – mondtam halkan.
A következő pillanatban pedig már lendült is a kezem, hogy lekeverjek egy hatalmas pofont Barbarának, majd megragadtam a vállait és megráztam.
- Térj már észre! – kiáltottam az arcába közvetlen közelről és megrázom egy kicsit. – Ezt akarják! Ezt akarja elhitetni a bátyám és az apám veled! Hogy kikészülj! Hogy mindannyian kikészüljünk! Thor soha sem tenne ilyet, neked kellene a legjobban tudnod, az átokba Barbie! Az életét adta érted, szeret téged mindennél jobban, ne dőlj be egy ilyen nyomorult trükknek mint ez! A nagybátyám a pokolba elment érted, szerinted tényleg összefeküdne Hela-val?! VÁLASZOLJ!
Dühtől izzó szemekkel néztem a szemébe.
- Amit tőled hallottam a Kilenc Világ legtisztességesebb férfija, szerinted megcsalna? Ilyennek ismerted meg?! Szükségem van rád Barbie! Jobban, mint valaha, könyörgöm neked, ne hidd el, amit az apám és a bátyám el akarnak hitetni veled! Nem vagy egyedül és Thor is vissza fog jönni hozzád és soha sem hagy el téged! Szeret téged, tudom és te is tudod! Térj már észre végre!

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Central Park, Manhattan Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Central Park, Manhattan Empty Re: Central Park, Manhattan

Témanyitás by Godlaw / Tao Pént. 23 Szept. 2011, 13:56

Barbara viselkedésére felszalad homlokomon a szemöldököm, de még mindig Rusty szavaira figyelek. Igaza van, elmondhatnám neki is, amit tudok, amit Jack tud, és el is akartam, csak valahogy... Nem úgy jött ki a lépés. Amikor Rusty hozzám lép, és beszélni kezd, végre megértem, mi folyik itt. Azt hittem, én vagyok az egyetlen, aki csak azért van a shieldnél, mert bár nem ért egyet az eszközeivel, csak így érheti el céljait. De úgy tűnik, tévedtem. Gondolhattam volna, a többiek nem ismerték úgy Waltert, mint én vagy Rusty. Még akkor is, ha Rusty akkoriban egészen más volt, nem felejtette el azokat a éveket.
Először meglepettség ül ki az arcomra, aztán fürkészően nézek Rusty szemeibe, egy pár másodpercig csak nézem, közben Tony hangját hallom az adóvevőből.
-Csakis azért jöttem vissza a sheildhez, mert meg kell találnom Waltert - válaszolok halkan, és bólintok Rustynak. Az egészben a legjobb az, hogy azt hiszi, meg kell győznie valamiről. Az hiszi, Bruce-t kell meggyőznie. - Ez az egyetlen esélyünk, hogy megtaláljuk az igazságot. A valódi igazságot, nem azt, amit a shield akar velünk elhitetni. Most már látom, hogy ki az igazi társam.

_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Central Park, Manhattan Empty Re: Central Park, Manhattan

Témanyitás by Henry White Pént. 23 Szept. 2011, 15:27

A víztükrön Thor és Hela szeretkező képe jelenik meg. A Halál Úrnője és Thor....
Nem csodálom hogy kiakadt ezen....nem igazán tudok beleszólni, hisz nem igazán ismerem sem Valkűrt sem pedig Thor-t, így hagyom, hogy csak Steph megoldja valahogy.
-Itt Emma, Steph rajta van az ügyön....de jobb ha felkészülünk, Valkűrt nem hiába próbálják becsapni egy illúzióval....-
Morgom, miközben az egyre inkább tomboló szélben közelebb lépek Bruce és Rustin kettőséhez. Biztos nem a semmiért kínozzák itt szegényt, ha bedől, akkor az egyik legerősebb tagunk dől ki a sorból. Ez pedig jobb ha nem történik meg.
Henry White
Henry White
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 287
Hozzászólások régi : 729
Korábbi szint/kredit : 8. szint - 18 kredit
Aktuális szint/kredit : 10. szint - 22 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Tyler
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Central Park, Manhattan Empty Re: Central Park, Manhattan

Témanyitás by Ultimate Guru Szomb. 24 Szept. 2011, 11:24

6:35.

Résztvevők: Stephanie Lyesmith, Carl Verrens, Emma Flower White és Bruce Caulfield.

Stephanie jókora pofont kever le Valkűrnek, aki dühös tekintettel néz rá… majd elhajítja a Mjölnirt.

Bíborszínű fény villan fel a levegőben ott, ahová a pöröly repül, de olyan erős, hogy szinte vakító, és alig-alig lehet belenézni… a következő pillanatban pedig a Mjölnir eltűnik.

A mágikus pöröllyel együtt tűnik el ezután minden fekete felleg, és a szélvihar is abbamarad. Ugyanolyan gyorsan tisztul ki az ég, amilyen gyorsan beborult az imént.

Barbara halkan, rekedtes hangon válaszol Stephanie-nak.

- A Kilenc Világ legtisztességesebb férfija…? Pontosan tudod, milyen nehezen kontrollálható, ha a düh elködösíti az elméjét. Nem bír a hormonjaival, és ki tudja, mennyi idő telt már el neki a Valhallában… Láttad a képet a patakban. Láttad… és a szíved mélyén te is érezted, hogy nem hamis illúzió volt, hanem a valóság. Meg kellett tennem…

Ekkor landol Vasember a fiatalok mellett, és azonnal Valkűrhöz lép.

- MIT? Mit kellett megtenned, te ostoba lány? Hová tűnt a pöröly? Kapitány, Sólyomszem, Párduc, meg mindenki, azonnal gyertek ide, ha hallotok! Barbarával vagyunk!

Danvers hangja csattan fel ekkor az adóvevőkön át.

- Mi az istennyila történt ott? Valkűr használta a Mjölnirt? Mi volt ez a hirtelen jött vihar? Jelentést!

Ebben a pillanatban pedig Ghost hangja is megszólal.


- MAJD ÉN ADOK JELENTÉST, EZREDES. NAGY EREJŰ ASGARDI MÁGIA JELENLÉTÉT ÉRZÉKELTEM AZ IMÉNT VALKŰR HELYZETÉNÉL. ÖSSZEVETETTEM PÁR KORÁBBI ADATTAL… HASONLÍT AZOKHOZ AZ ÁTJÁRÓKHOZ, AMELYEKET AZ IFJÚ MR. KOVACS NYITOGATOTT MOSTANÁBAN MINDENFELÉ, HOGY ÁTHOZZA IDEGEN CSATLÓSAIT, DE EZ JELLEGÉBEN INKÁBB MÁGIKUS VOLT… OLYAN… MINT AMIKOR THOR A FELSZABADÍTÓK OSTROMÁNÁL ASGARDI HARCOSOKAT IDÉZETT A FÖLDRE. KÉTSÉGTELEN… A FIATAL HÖLGY PÁR PERCE KAPUT NYITOTT EGY MÁSIK VILÁGBA A PÖRÖLYÉVEL, ÉS ÁTREPÍTETTE ODA A MJÖLNIRT.

_________________
Central Park, Manhattan 01129
Ultimate Guru
Ultimate Guru
Moderátor

Hozzászólások száma : 4406
Hozzászólások régi : 8282
Korábbi szint/kredit : 19. szint - 65 kredit
Aktuális szint/kredit : 19. szint - 65 kredit
Reputation : 1
Join date : 2011. Aug. 04.
Age : 40
Tartózkodási hely : Budapest

Karakteradatok
Főkarakter: Ultimate Guru
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Ultimate / Újvilág

Vissza az elejére Go down

Central Park, Manhattan Empty Re: Central Park, Manhattan

Témanyitás by Rustin Parr Szomb. 24 Szept. 2011, 11:24

Elmosolyodom Bruce válaszára, majd halkan folytatom.

- Helyes. Ne aggódj, haver, Walter maga fog megkeresni téged, ha eljött az ideje. Most pedig élvezd a műsort.

Ezzel hátrébb lépek, és figyelem, ahogy a kis Barbie elrepíti a Mjölnirt, mire az eltűnik. Heh. Most hirtelen ő lett a csapat új „gonosztevője”.

Mikor Stark is megérkezik, tudom, hogy csak idő kérdése, hogy megjöjjenek a többiek is. Úgy érzem, itt hamarosan elszabadul a pokol…

_________________
Central Park, Manhattan 0060
Rustin Parr
Rustin Parr
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 23
Hozzászólások régi : 542
Korábbi szint/kredit : 6. szint - 14 kredit
Aktuális szint/kredit : 7. szint - 16 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.
Age : 40
Tartózkodási hely : Budapest

Karakteradatok
Főkarakter: Ultimate Guru
Főkari/multi: Multi
Síkok:

kvadam@hotmail.hu

Vissza az elejére Go down

Central Park, Manhattan Empty Re: Central Park, Manhattan

Témanyitás by Thorhalla Szomb. 24 Szept. 2011, 11:46

Hasonlóan dühösen nézett rám, mint ahogyan én rá a pofon után. Majd elhajította a pörölyt és nem tudtam felnézni a vörös fény miatt, amit ez okozott. Ahogyan a fény elült a vihar is eltűnt, amit generált. Még vártam néhány másodpercet a szavai után, persze, hogy tudtam, hogy milyen a nagybátyám! Hallottam eleget és tudom, hogy ebből a szempontból olyan, mint én! Igen, igaza volt, simán el tudtam képzelni, hogy lefekteti Hela-t, tekintve, hogy más élő nincs arra… de ez még nem ok, nem tudni, hogy miért!
- És ha igaz is, ki tudja, hogy miért tette! – mondtam. – Lehetséges, hogy azért, hogy visszajöhessen hozzád! Nem tudhatod, hogy az a szajha mivel zsarolta meg őt, hogy az ágyába kényszerítse! Vagy milyen mágiával csábította el, ne gondolj egyből a legrosszabbra! Mit kellett megtenned?
Könnyű volt ezt mondani, főleg, hogy én is mekkora patáliát csaptam volna fordított esetben, vagyis nagyobbat, mint Barbie most. Mit tettél barátném? Mit? Tony hangjára összerezzentem, ahogyan ő is pontosan ezt kérdezte. Danvers hangja is megérkezett, ahogyan számon kéri a dolgokat, majd Ghost válaszolt. Egy olyan átjáró, amikor utána Asgardról érkeztek a harcosok Washingtonba. Nyeltem egy hatalmast, akkor ez azt jelentette, hogy apa képes lesz idejönni annak segítségével. Muszáj volt megtennie… már tudtam, hogy mit. Nem mintha nem örültem volna valamilyen szinten neki, hogy beengedte ebbe a világba, csak a miértet nem. Hacsak nincs köze ahhoz, amire Barbara soha sem felelt, hogy miként és honnan is van az Asgardi ereje, ami a bátyámnak és nekem nincs.
- Miért?! – kérdeztem. – Miért kellett az apámat ide engedned? Barbie!? Mivel tartozol neki?

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Central Park, Manhattan Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Central Park, Manhattan Empty Re: Central Park, Manhattan

Témanyitás by Henry White Vas. 25 Szept. 2011, 12:27

Lassan kinyitom a szemeim, még kicsit homályosan látok, a Mjölnir által keltett éles fény miatt. Hitetlenkedve nézek Valkűrre, majd Stephre és Tonyra pillantok.
-Lehetetlen, te tényleg idehívtad Lokit? Elküldted neki Thor fegyverét? Mond, hogy nincs igaza....-
Csak ezért mert Thor megcsalta? Talán én is ezt tettem volna, de hogy Loki kezére játsszak, csak ezért!?
-Mit tettél Valkűr?-
Henry White
Henry White
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 287
Hozzászólások régi : 729
Korábbi szint/kredit : 8. szint - 18 kredit
Aktuális szint/kredit : 10. szint - 22 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Tyler
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Central Park, Manhattan Empty Re: Central Park, Manhattan

Témanyitás by Godlaw / Tao Hétf. 26 Szept. 2011, 12:04

Apró, alig látható mosoly bujkál a szám sarkában, még egyszer bólintok Rustinnak, aztán komoly arcot vágva nézek Barbara felé. Fények, viharfelhők, minden van itt, hogy felkeltsük Walter figyelmét. Tony is landol, de Ghosttól kapjuk az igazi magyarázatot. Szóval egy átjáró, amin keresztül Walter átjöhet a Földre.
-Ezt jól megcsináltad - morgom magamban, persze valójában nem igazán bánom a dolgot, most, hogy tudom, Walter így tud csak eljönni hozzánk.
Kémlelem az eget, és a többiektől pár métert hátrálok, ha valami nagy jön, jó lenne, ha nem egyszerre kapna el mindannyiunkat. Mert mindig valami nagy jön az elején, ezt már megtanulhattuk.
Vajon Walter tudni fogja, hogy mi a célom? Vajon tudni fogja, hogy mi Rusty célja? Ő magabiztos, mintha... Mintha beszélt volna Walterrel azóta, hogy... Remélem össze fog jönni. Nem tudom, Waltert mire törekszik, de ha nem ismerem meg az ő gondolatait, akkor én sem vagyok jobb, mint Ghost vagy azok a barmok, akik vele szövetkeztek. Talán Walternek jó oka van minderre. Talán segítségre van szüksége.

_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Central Park, Manhattan Empty Re: Central Park, Manhattan

Témanyitás by Ultimate Guru Hétf. 26 Szept. 2011, 23:45

6:40.

Résztvevők: Stephanie Lyesmith, Carl Verrens, Emma Flower White és Bruce Caulfield.

Valkűr dühösen megrázza a kardját Vasember és a fiatalok irányába.

- HALLGASSATOK! HALLGASSATOK VÉGRE! Tudom, hogy Loki az ellenségünk, de ti sem vagytok jobbak! Egyikőtök sem! Mindig lenéztetek, gyerekként és tudatlan szőke libaként kezeltetek! THOR IS CSAK KIHASZNÁLT! Loki… Loki volt az egyetlen, aki igazi harcost látott bennem! Aki erőt adott nekem, hogy Thor oldalán küzdhessek! És ha most a segítségemet kéri, én örömmel--

Ebben a pillanatban bukkan fel Amerika Kapitány. Szinte a semmiből jelent meg, villámgyorsan ugrott Barbara mögé, és egy kíméletlen jobbhoroggal kiteríti a lányt. A Kapitányt követi Sólyomszem is, aki az íját pedzegetve szól Steve-hez.

- Ha te nem teszed meg, én tettem volna meg.

Lassan érkezik a Különítmény többi tagja is, miközben Danvers parancsokat osztogat.

- Azonnal küldök minden mozgósítható egységet! Valkűrt különítsék el, Ghost, maga pedig jelentse, honnan várhatjuk Lokit!


- EGYÉRTELMŰ: A VALÓSÁGUNK MÁR AMÚGY IS MEGGYENGÜLT SZÖVETEIT VÉGKÉPP SZÉTZÚZTA A MJÖLNIR OTT, AHOL ÁTSZELTE A TERET. ODA CSOPORTOSÍTSÁK AZ ERŐIKET. IGEN… MR. KOVACS TECHNOLÓGIÁJA, AMELYET DR. RICHARDSTÓL LOPOTT, HATALMAS TÁVOLSÁGÚ TELEPORTUGRÁSOKRA KÉPES, DE EGY KAPUT ASGARDRA… EHHEZ MÁR KELLETT NEKI A MJÖLNIR. A FENÉBE, EZREDES! HOGY HAGYHATTÁK, HOGY EGY ILYEN KIS CSITRI EGY EKKORA HATALOMMAL BÍRÓ EREKLYÉT FORGASSON?

Danvers és Ghost szalonképtelen szavakban bővelkedő vitába kezdenek az adóvevőkön át, miközben Vasember azt a pontot nézi a levegőben, ahol a Mjölnir eltűnt.

- De minek kellett Lokinak egy kapu Asgardra? A Felszabadítók ostrománál már világossá tette, hogy bármikor szabadon tud járkálni Asgard és a Föld között… Hm… Hacsak… Thor akkoriban egy teljes asgardi sereget idézett meg a pörölyével… lehet, hogy ő is… egy sereggel érkezne?

Szinte ki sem mondja Tony az utolsó szavakat, amikor ismét vakító fény villan, amely betölti a teljes parkot. Bíborszínű fény borít be mindent, és éles, sivító hangot hallani… az ifjú ügynökök pedig elveszítik az eszméletüket.




Újabb álom veszi kezdetét.

Most sem idegen a helyszín, sőt már kifejezetten ismerős és megnyugtató: Asgard csodaszép, lélegzetelállító városában járunk, annak is a legmagasabb tornyában, és még annak is a legdíszesebb, legjobban őrzött termében.

Párját ritkítja a helyiség, amelynek ablakaiból belátni a teljes várost. Szemkápráztató ékkövekkel kirakott bútorok, finom tapintású függönyök és lepedők, arannyal díszített használati tárgyak… Mindez, és még több látható szerteszét. Kétségtelenül királyi terembe érkeztünk.

És maga a király, Asgard uralkodója, a Mindenek Atyja sincs messze. Odin nehéznek tűnő, mégis a gyors, könnyű mozgást segítő harci páncélzatában, sisakban és köpenyben áll egy jókora aranytál mellett, amely felett apró, különös szimbólumokkal ellátott, fénylő kövek lebegnek. Odin vállain egy-egy holló üldögél békésen, és papagáj módjára, jól érthető szavakat krákognak.

- A kövek! A kövek! A kövekben van az erő! Krrááá!

Central Park, Manhattan 00134

Ám Odin nincs egyedül: pár lépésre tőle ott áll egyik fia, a mindig bátor és nemes Thor, a megállíthatatlan harcos és a Mjölnir birtokosa. Míg Odin vidáman szemléli a lebegő köveket, addig Thor mintha kissé szomorúan markolászná a hihetetlen hatalmat rejtő pörölyt.

Central Park, Manhattan 00135

A bölcs uralkodó megérzi fia kétkedését, és halk hangon megszólítja.

- Mi nyomja a lelkedet, fiam?

- Atyám… A Mjölnir, a pöröly, amelyet Ulik tüzében kovácsoltak… Az utolsó csatában, amely során végleg megtörtük a jotunheimi seregeket… életre kelt! Villámot és vihart kavart, és éreztem, hogy végtelen erő járja át a testemet. Senki sem állhatott az utamba. Én… Én…

- Legyőzhetetlen voltál.

- Igen! Igen, az! De… hogy lehet ez?

- A pöröly… és a kövek, amelyek itt lebegnek körülöttünk… mind ugyanabból az anyagból készültek. E hely erejének jelképei. Fiam… Az erő, amelyet a Mjölnirben éreztél, maga Asgard. A mi világunk. Asgard ereje tölti meg a mágiával e köveket is. Tudod jól, hogy egy nap… eljön majd a Ragnarök. Ez a sorsunk. Így vagyon írva. Én is meghalok majd, és minden véget ér. Asgard megsemmisül, hiszen e világ önmagában erőtlen… Ha nincs Odin… Ha nincs a Mindenek Atyja… ez a hely megszűnik létezni. Érted, Thor? Én vagyok Asgard. Az én hatalmam járja át a pörölyödet és a köveket is. A Mjölnir egy kis darab belőlem, amely így túlélheti az utolsó napot is.

Thor elképed apja szavaitól, majd elgondolkodik, és megrázza a fejét.

- Nem. Ekkora hatalmat… én nem birtokolhatok. A pöröly inkább Baldert vagy Lokit illetné. De nem engem.

- Hm. Nem, fiam. Balder talán erősebb, Loki talán eszesebb… de neked van célod. Thor, Odin fia azért született, hogy e hatalmat jó célra fordítsa. És én, a Mindenek Atyja teljes szívemmel és lelkemmel megbízom benned.

Thor végül halványan elmosolyodik, és bólint apja válaszára, mire az álomkép elsötétül… és hirtelen, a fekete semmiből, Walter hangja szólal meg.

- A szülők bűneiért… mindig a gyermekek fizetnek.

Az álom pedig ezzel… véget ér.



- … fel! Halljátok? ÉBREDJETEK MÁR!!!

Sólyomszem hangjára kelnek a fiatalok. Lassan, kissé nehéz fejjel tápászkodnak fel, és hamar feltűnhet nekik, hogy az eget most megint fekete fellegek borítják, gyilkos villámok cikáznak az égen, és olyan szélvihar tombol, hogy kis híján kicsavarja a fákat is a helyükről. A pont, ahol a Mjölnir eltűnt, bíborszínű szikrákat szór mindenfelé.

A fiatalok mellett most ébredezik Amerika Kapitány és a Fekete Párduc is, de úgy tűnik, Rustinnak nyoma veszett.

_________________
Central Park, Manhattan 01129
Ultimate Guru
Ultimate Guru
Moderátor

Hozzászólások száma : 4406
Hozzászólások régi : 8282
Korábbi szint/kredit : 19. szint - 65 kredit
Aktuális szint/kredit : 19. szint - 65 kredit
Reputation : 1
Join date : 2011. Aug. 04.
Age : 40
Tartózkodási hely : Budapest

Karakteradatok
Főkarakter: Ultimate Guru
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Ultimate / Újvilág

Vissza az elejére Go down

Central Park, Manhattan Empty Re: Central Park, Manhattan

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 11 oldal 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Next

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.