Sylen Vs Steven

Go down

Sylen Vs Steven Empty Sylen Vs Steven

Témanyitás by Adam Taylor Csüt. 24 Nov. 2011, 13:37

A küzdő felek már majdnem végeztek. Mindkét fél súlyos veszteségeket szenvedett. Sylen és Steven elszakadt a csapatától a rádióik már nem működtek. Véletlenül mind ketten pont ugyanazt a kis szabad teret találták meg. A város lángolt körülöttük vörösre festve az éjszakát. Valahogy mindkettejükkel ott volt a szerencse és néhány jelentéktelen karcolástól eltekintve megúszták a csatát. Most pedig mindketten berontottak erre a tisztásra a háború poklában. Ahogy egymásra néznek azonnal felfogják, hogy egymás ellenségei. Az egyenruha nem hazudik. A terület amin vannak romokkal borított alig 15 méter választja el őket egymástól középen egy autó kiégett csontváza hever.

//Steven kérésére választottam a terepet. Very Happy Kezdhetitek. Szabályok nincsenek. Osszátok a pofonokat. Very Happy//

_________________
Adam Taylor
Arisawa Mugurama
Adam Taylor
Adam Taylor
7. szint - 16 kredit

Hozzászólások száma : 561
Hozzászólások régi : 47
Korábbi szint/kredit : 1. szint - 4 kredit
Aktuális szint/kredit : 6. szint - 14 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.
Tartózkodási hely : New York

Karakteradatok
Főkarakter: Adam Taylor
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Sylen Vs Steven Empty Re: Sylen Vs Steven

Témanyitás by Steven Pént. 25 Nov. 2011, 22:34

Ahogy megláttam a nőt már rohantam is felé bár nem ő egyenesen felé. A lángok miatt a hő látás használatát inkább kerültem, így kivételesen a normál látásnál maradtam. A páncélzatomat felhúztam annak ellenére, hogy így csak erőmnek felét tudom használni, legalább megtudom, hogy a lány mire képes. A törmelék közül kikaptam egy vasrudat, majd egy hatalmas ugrással a köztünk lévő kocsira ugrottam végül pedig a lány lábát célozva, elhajítottam a vasrudat, teljes erőmből (10t). Nem tervezem, hogy eltalálja, de később még nagy hasznát vehetem egy a földből ferdén kiálló rúdnak. Ezután az erőmet használva, létre hoztam több villámot is egymás után az ellen felemet célozva meg velük, de inkább terelgető céllal, mintsem hogy komoly sebet okozzak neki. El akartam hitetni vele, hogy nekem az a jó ha a távolban marad, így meglepetésként érje majd hogy sokkal nagyobb kárt tudok okozni ha a közelemben van.

//Én csak azt mondtam hogy egy ilyet is eltudtam volna képzelni de nem hogy ilyen legyen Razz//

_________________
Steven Storm
Jake Hamilton - Raziel
Daniel Hamilton
James Hamilton
James Goldman
Steven
Steven
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 505
Hozzászólások régi : 215
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 7. szint - 16 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.
Age : 33

Karakteradatok
Főkarakter: Steven Storm
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Sylen Vs Steven Empty Re: Sylen Vs Steven

Témanyitás by Sylen de Honas Szomb. 26 Nov. 2011, 01:14

Ahogy kikeveredett a csapata berkeiből, és elszakadt tőlük, talált egy nyugodtabb területet. Ott akarta meghúzni magát kicsit, de idegen szag csapta meg az orrát. Rögtön kiszúrta, hogy ellenség, de még átváltozni sem volt ideje, máris támadásba lendült, meglepve Sylen-t. A férfi, egy hatalmas lendítéssel, egy vasrudat indított útjára, amit Sylen egy gyors lábcsúsztatással kikerült, de hagyta, hogy lábfején végig csússzon. Igaz, ezzel lenyúzza róla bőrt, mivel mezítláb van, de egy jól koreografált hátra szaltóval, egyenesen vissza vezeti a rudat az ellenfeléhez. Röppálya vezetőnek használta a lábfejét, és a seb pár perc alatt begyógyul. Majd ugrálva a villámcsapásokat kerülgette. Egyenlőre nem akart átváltozni, egyrészt nem szereti a vele járó fájdalmat, másrészt meg későbbre tartogatja az aduászát. Fölkap pár üvegszilánkot, és követ, majd ellenfele felé hajítja, teljes erejéből, ami emberi alakjában rendelkezésére áll. (1,5t) A látszólag fém tárgyakat kerüli, a villámok miatt.
Sylen de Honas
Sylen de Honas
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 22
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Nov. 14.

Karakteradatok
Főkarakter: Sylen de Honas
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Sylen Vs Steven Empty Re: Sylen Vs Steven

Témanyitás by Adam Taylor Hétf. 28 Nov. 2011, 21:36

A két harcoló fél egymás felé rohan az égő város békés kis szigetét harctérré változtatva. A nagy fémrúd amit Steven felkapott sikoltva emelkedik fel majd süvítva indul a lány felé. Amaz könnyedén félretáncol, és megpróbálja visszairányítani az oszlopot. Az oszlop súlyos darab több mázsás ám a lány ereje elég hozzá, hogy visszarúgja. A legalább 200 kg-os fémrúd Steven arcába csapódik. Sylen támasztó lába alatt is megreped a beton a lány lába is megroppan. Érzi, hogy a rúgás komoly megterhelést rótt ízületeire, de az ellenfele a rúddal történő találkozás hatására több métert repül hátra. A nagy erejű hirtelen irányváltoztatástól a férfi érezhet egy kis szédülést, de ez még nem akadályozza a harcban. A lány által felé dobott törmelékeső nem tesz benne semmilyen kárt. Csak esőszerű kopogásként hallja a páncélján.

_________________
Adam Taylor
Arisawa Mugurama
Adam Taylor
Adam Taylor
7. szint - 16 kredit

Hozzászólások száma : 561
Hozzászólások régi : 47
Korábbi szint/kredit : 1. szint - 4 kredit
Aktuális szint/kredit : 6. szint - 14 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.
Tartózkodási hely : New York

Karakteradatok
Főkarakter: Adam Taylor
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Sylen Vs Steven Empty Re: Sylen Vs Steven

Témanyitás by Steven Kedd 29 Nov. 2011, 19:55

A visszacsapódó vasrúd igen csak kellemetlenül érintett, de legalább tudom, hogy a lányban sem kis erő lappang. Elég veszélyes lehet szóval egyértelmű, hogy mihamarabb ki kell iktatni. A fizikai támadásokkal viszont óvatosnak kell lennem. Ahogy visszarúgta a vasrudat az nem csupán nyers erő volt. Harcművészekkel viszont már volt dolgom. Kétlem hogy pont most győzne le egy. Miután ismét talpra álltam, próbáltam elkerülni a törmeléket, amit felém hajított, még ha nem is okoztak kárt, had higgye ő azt. A kiéget kocsi környékén maradtam és amint instabilnak tűnő romnak a közelébe érkezet, fogtam a kocsi ajtaját, egy egyszerű mozdulattal letéptem, majd az épületnek hajontottam minél nagyobb erővel, hogy aztán az rá omoljon. Így visszaütni se tudja rám és ha sikerül is odébb ugrania valamerre az omlás elől, akkor már egy villámmal eltalálhatom. Most nem fogom vissza magam, teljes erejű villámot kreálok és őt veszem célba. Ha még is próbál valahogy nekem ugrani, vagy valami nagyobb törmeléket nekem hajítani, akkor egyszerűen felugrom előle minél a magasabra.

_________________
Steven Storm
Jake Hamilton - Raziel
Daniel Hamilton
James Hamilton
James Goldman
Steven
Steven
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 505
Hozzászólások régi : 215
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 7. szint - 16 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.
Age : 33

Karakteradatok
Főkarakter: Steven Storm
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Sylen Vs Steven Empty Re: Sylen Vs Steven

Témanyitás by Sylen de Honas Kedd 29 Nov. 2011, 23:47

Ahogy az íves mozdulattal a levegőben, vissza vezette a vasrudat, érezte, ahogy a bal bokája megroppan. Az ízületnek nem tett jót, a rúd súlya, és a centripetális erő. Pár perc múlva, már semmi baja sem lesz, de még most sem olyan súlyos, hogy ne tudna fürgén ugrálni. Mindenesetre a találat megért ennyi fájdalmat, de látszólag semmi baja az ellenfelének.
~Erős. Nagyon erős!~ Gondolta magában, majd mikor az ajtó felé száguldott, látta, hogy ha nem tér ki, akkor egy épület fog a nyakában landolni. Ha kitér az omlás elől, akkor minden bizonnyal ropogósra sül. Így a másodperc tört része alatt végig gondolva a helyzetet, ember feletti reflexeinek, és mester szintű harcművészi tudásának köszönhetően, repülés közben elkapta az ajtó ablak keretét. Átvette az ajtó lendületét, majd egy láb mozdulattal kör alakú mozgássá alakította. Egy fordulat után elengedte úgy, hogy az egyenesen vissza repüljön támadójára. Rögtön ezután, hogy elengedte, kilőtt helyéről és gyors mozdulatokkal megindult ellenfele irányába. Remélhetőleg a vissza küldött ajtó, eltereli addig a figyelmét, hogy közel kerülhessen. Mivel ellenfele felugrott előle, nem tudta bevinni a tervezett rúgást, így hátra szökkent, és ekkor becsapódott a villám. Egy kisebb robbanás, elrepítette Sylen-t be egy épület ablakán. A lány szerencséjére, nem kapott közvetlen találatot, így nem sült ropogósra. Sylen bal karja, és lába súlyosan megégett, valamint jobb vállá erősen vérzett.
~A fene vigye el. Át kell változnom.~ Gondolta magában, majd az épületből éktelen ordítás hallatszott, hangos ropogás kíséretében, amiből arra lehetne következtetni, hogy a lány éppen haldoklik.
Sylen de Honas
Sylen de Honas
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 22
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Nov. 14.

Karakteradatok
Főkarakter: Sylen de Honas
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Sylen Vs Steven Empty Re: Sylen Vs Steven

Témanyitás by Adam Taylor Csüt. 01 Dec. 2011, 19:15

Steven letépi a kiégett kocsi ajtaját, majd teljes erejével egy közeli még álló épület felé hajítja. Sylén hiába lendül a lemezdarab után nem érheti el. A lemezdarab irgalmatlan csattanással vágódik az épület falába. Ám a csattanás ellenére közel sem okoz elég kárt ahhoz, hogy az épület összedőljön. Sylén utána lendült, de nem érhette el. Steven létrehozta a villámot és ellenfele felé hajította. A villám telibe találta a lányt. A villám hatására a lány teste vadul remegni kezdett az elektromos energia lebénította az izmait. A lány bénán zuhan a földre. Majdnem belehalt a találatba, ahogy levegő kap szinte azonnal elkezdődik az átváltozás. A lány képtelen kontrollálni. A másik énje szinte kirobban belőle. Steven meglepődve bámulja ahogy sérült lány farkassá változik.

//Sylen kérlek ne mesélj magadnak. Steven bocs de egy ajtóval nem lehet ledönteni egy toronyházat. Very Happy//

_________________
Adam Taylor
Arisawa Mugurama
Adam Taylor
Adam Taylor
7. szint - 16 kredit

Hozzászólások száma : 561
Hozzászólások régi : 47
Korábbi szint/kredit : 1. szint - 4 kredit
Aktuális szint/kredit : 6. szint - 14 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.
Tartózkodási hely : New York

Karakteradatok
Főkarakter: Adam Taylor
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Sylen Vs Steven Empty Re: Sylen Vs Steven

Témanyitás by Steven Csüt. 01 Dec. 2011, 20:31

//Le lehet ha kellően instabil és elég nagy erőt képez Razz az már más kérdés hogy milyen és hány darabban végezné az ajtó Very Happy//

Az épület sajnos kibírta a találatot, de ettől függetlenül a terv bevált és sikerült eltalálnom a lányt. Már azt hittem, hogy vége a harcnak és készültem bevinni a kegyelemdöfést, mikor is a lány furcsán kezdett elviselkedni.
~Ahogy elnézem, a tánc még csak most kezdődik.~ Gondoltam, mindazonáltal szerettem volna még az előtt befejezni, hogy teljesen át alakul. Erőmet használva egy nagy ugrással akartam ellenfelem hátára ugrani, valamint még ugrás közben létrehozni a jobb karomra egy 40 cm hosszúságú pengét, amellyel áldozatom hátát célzom meg és próbálom átszúrni, lehetőleg minél közelebb a szívéhez és minél nagyobb erővel. Ezután az egész testemen végig vezetek egy újabb adagáramot, hogy tovább fokozzam a sérülését. Próbálom minél gyorsabban elintézni az ügyet, mivel már emberi alakjában is képes volt fenyegetést jelenteni és most biztos, hogy nem csak a külseje változott meg.

_________________
Steven Storm
Jake Hamilton - Raziel
Daniel Hamilton
James Hamilton
James Goldman
Steven
Steven
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 505
Hozzászólások régi : 215
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 7. szint - 16 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.
Age : 33

Karakteradatok
Főkarakter: Steven Storm
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Sylen Vs Steven Empty Re: Sylen Vs Steven

Témanyitás by Sylen de Honas Csüt. 01 Dec. 2011, 22:22

// Rendben. Figyelek majd rá, hogy ne szaladjon el velem a ló. Köszi hogy szóltál. //

Sajnos az ajtó olyan sebességgel repült, hogy emberi alakjában Sylen képtelen volt elkapni. Ennek ellenére folytatta tervét, mivel az épület nem dőlt le, így azzal nem kellett foglalkoznia. A rúgás célt tévesztett, ekkor telibe kapott egy villámot, ami majdhogynem ki is végezte a lányt. Ha halál közeli sérülést szenved, akkor automatikusan átváltoztatja a tudat alattija, mivel vérfarkas alakjában gyorsabban, és hatékonyabban gyógyul. Nem érzett fájdalmat az átváltozás alatt, mivel a villámtól eszméletét vesztette, de ahogy végbe ment a folyamat, hangos csontrecsegés, és szakadó hangok közepette, amit az izmok, és csontok átrendeződése hallat, rögtön felpattant a szeme. Az egyen ruhája egyben maradt, speciális nyúló polimereinek köszönhetően. Éppen mielőtt bele döfné a pengét a férfi, elkapja annak kezét és bestiális üvöltés közepette oldalra hajítja, egyenesen egy épületnek. Ha sikerült véghez vinnie, akkor fől pattan, és négy lábra ereszkedve kilő a földről berepesztve maga alatt a betont, és az ellenfele után vetve magát. Ha pedig nem sikerült elkapnia a csuklóját, akkor elmozdul annyira, hogy csak a vállán hatoljon át a penge.
Sylen de Honas
Sylen de Honas
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 22
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Nov. 14.

Karakteradatok
Főkarakter: Sylen de Honas
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Sylen Vs Steven Empty Re: Sylen Vs Steven

Témanyitás by Adam Taylor Szomb. 10 Dec. 2011, 10:16

Steven az éppen átváltozó ellenfelére ront. Mivel a farkaslány éppen vergődik a változás fájdalmaitól a találat nem egészen úgy sikerül, ahogy tervezte. A penge eléri Sylent és felhasítja a hátát. A seb mély és Sylen tudja ilyen sebekkel nem fog tudni sokáig harcolni. Steven viszont könnyedén ki tud térni a felé kapkodó kéz felől. A férfi látja, hogy ellenfele a súlyos sérülés ellenére talpra áll. Mindketten támadásra készen állnak egymás előtt. A városban továbbra is tombol a harc robbanások és csatazaj hallatszik, és egyre csak közeledik. a szél súlyos olajos füstöt sodor. A két ellenfél pedig megpihent egy pillanatra.

//Bocsi a késlekedés miatt.//

_________________
Adam Taylor
Arisawa Mugurama
Adam Taylor
Adam Taylor
7. szint - 16 kredit

Hozzászólások száma : 561
Hozzászólások régi : 47
Korábbi szint/kredit : 1. szint - 4 kredit
Aktuális szint/kredit : 6. szint - 14 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.
Tartózkodási hely : New York

Karakteradatok
Főkarakter: Adam Taylor
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Sylen Vs Steven Empty Re: Sylen Vs Steven

Témanyitás by Steven Hétf. 26 Dec. 2011, 00:49

A csaták zaja egyre jobban közelednek hozzánk. Ez azt jelenti, mihamarabb le kell zárni ennek az ügynek a végét, úgy hogy így is teszek. A velem szembe került most már teljesen átváltozott és megsebzett farkast, a lehető legerősebb villámmal próbálom megcsapni, folyamatosan egymás után ameddig csak lehet. Közben testemmel felkészülök az ellentámadására, ha esetleg nem találnám el vagy ha lenne még benne elég erő ahhoz hogy nekem támadjon. A pengét lebontom negyedére (az az 10 cm-re) majd létrehozok még egy 10 cm-eset a másik kezemen és egyet-egyet a két lábfejemen. Ha földön közeledne, akkor mikor kellő közelségbe ér oldalba rúgom teljes erőből. Ha ugorva a lebegőből érkezne, akkor pedig az egyik kezemmel megütöm szintén teljes erőből. Meg van az esélye, hogy valamilyen harctechnikával a saját erőmet próbálja, majd meg ellenem fordítani, elvégre a vas oszlopot is visszarúgta, ám ehhez meg kell érintenie és épp ez lesz a szép benne. Ha ugyan is már annyira közel lesz hozzám, hogy elérjem kézzel vagy lábbal, akkor nem villámot fogok kilőni rá, hanem a saját testemen fogom vezetni az áramot, ezzel megrázva őt, amit megérintem vagy ő megérint.

_________________
Steven Storm
Jake Hamilton - Raziel
Daniel Hamilton
James Hamilton
James Goldman
Steven
Steven
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 505
Hozzászólások régi : 215
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 7. szint - 16 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.
Age : 33

Karakteradatok
Főkarakter: Steven Storm
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Sylen Vs Steven Empty Re: Sylen Vs Steven

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.