Daniel Hamilton

Go down

Daniel Hamilton Empty Daniel Hamilton

Témanyitás by Steven Szomb. 03 Dec. 2011, 22:52

Név: Daniel Hamilton
Egyéb nevek: -
Faj: Mutáns/Mágus
Nem: Férfi
Jellem: Jó fiú de ne igazán tudja hogyan kell viselkedni társaságban. Hozzászokott már a magányhoz és a csöndhöz. Ennek ellenére szívesen beszélget másokkal.
Személyiség: Titkos
Születési helye és idő: 2026. December 3. New York
Kor: 20
Család: Apja: Jake Hamilton, Anyja: Gil Cross
Foglalkozás: Mágus Tanonc
Testmagasság: 185 cm
Testsúly: 75 kg
Szeme színe: Barna
Haj színe: Narancssárga
Bőr színe: Fehér
Különleges ismertetőjele: Narancssárga haj
Egészségi állapot: Egészséges

Előtörténet:

Apám sose mesélt túl sokat anyámról. Nem tudom, hogy hogyan találkoztak, hogyan szerettek egymásba és hogy mi is történt vele pontosan. Csak annyit tudtam róla, hogy ahányszor megemlítette apámnak, mindig másra terelte a szót, vagy egyszerűen figyelmen kívül hagyta a kérdést. Egyetlen egyszer volt, hogy válaszolt az ezzel kapcsolatos kérdéseimre, mikor 15 éves voltam és akkor is egyetlen egyszerű szóval. „Meghalt.” Ezzel ő lezártnak is tekintette az ügyet. Nem volt könnyű gyerekkorom. Amióta csak az eszemet tudom, apám folyamatosan edzet engem és tanít. Nem volt egy közönséges ember. Mindenki, akit ismertem, Razielnek hívta. Azt mondták ő a kiválasztott, aki méltó volt az eredeti Raziel arkangyal örökségére. Állítólag minden emberöltőben csak egy Raziel élhet. Ha meghal az egyik, azonnal megfogan a következő. Nehéz próbákon kellett átesnie, hogy megkaphassa az örökségét, de mikor én megszülettem már régóta rendelkezett vele. Legalább is állítólag. Amit tudok az volt, hogy apám erős mágus volt annak ellenére, hogy mágikus ereje, elégé gyengének számított. Tudása viszont ellensúlyozta ezt. Eleinte apám tanított meg a mágia alapjaira, de volt hogy hosszabb időre is el kellett mennie. Ilyenkor az egyik Írót bízta meg a taníttatásommal. Nem kedveltem túlzottan az Írókat. Zavart, hogy soha nem láttam a tényleges arcukat. Apám képes volt elintézni, hogy annak ellenére, hogy a földön vagyok, láthassam és hallhassam az Írókat, így ne kelljen az Elődök földjére küldenie. Bár csak átmeneti megoldás volt, még is szükség volt rá. Az elődök földjén nem lehetett használni mágiát. Ott csak az Írók és apám képességei működtek. Persze nem csak a mágiát tanították nekem. Volt, hogy kiraktak egy trópusi szigetre, minden segédeszköz nélkül és volt mikor az a sivatag közepére száműztek. A lényeg az volt, hogy meg tanuljak életben maradni, bármilyen körülmények között. Amikor már közel álltam a halálhoz, az utolsó pillanatban mindig megjelent apám és megmentette az életem. Persze az idő múlásával az ilyen alkalmak egyre ritkábban fordultak elő. 15 éves voltam mikor a képességem megjelent. Ekkor már két varázslatot tudtam megidézni. Az egyik egy fizikai pajzs volt. Mindent, ami hozzáért eltérített más irányba. A gyakorlás utolsó lépése az volt, mikor a szakadó esőben kellett a fejem fölött létrehoznom és száraznak maradnom. Ennek létrehozásához és fenntartásához folyamatosan egy igét kellett mondanom. A másik varázslattal életerőt kellett elnyelnem, majd átirányítanom máshová kézrátétellel. Már a kezdetekben elmondták nekem, hogy ez rendkívül veszélyes és erős varázslat. Csak addig tanítottak, hogy a környező növényekből tudjam elszívni az életerőt és ezáltal, gyógyítani tudjak másokat, ám én titokban tovább gyakoroltam. Emiatt majdnem meghaltam. Óvatlan voltam és majdnem a saját életemet áldoztam fel. Pont mielőtt elkezdték volna a következő mágiát tanítani, mutáns képességem megmutatkozott. A jobb kezem fehéren kezdett el izzani. Rendkívül fájdalmas volt és vakítóan izzott. Azt hittem, hogy elveszítem a karomat, de aztán végül apám megjelent és át vitt az Elődők földjére ahol elmúlt a fájdalom. Szerencsére a másik világ ahol az Írók éltek nem csak a mágiát, de az ehhez hasonló képességeket is blokkolta. Felkészültünk rá, hogy ez a nap is elfog jönni, de nem gondoltam, hogy ilyen fájdalmas lesz. Ezután egy évig azzal foglakoztunk, hogy kontrolálni tudjam a képességemet. Mikor apám megjelent még nem teljesedett ki. Később láthattam, hogy az izzó fájdalom csak az első fázisa. Valójában, ha egy kicsit vártunk volna hamarosan megjelent volna egy penge a karomon, ami színtiszta fényből állt. Először azt hittem, hogy valamiféle kard vagy hasonló, de hamar rájöttem, hogy nem az. Arra viszont sokáig nem jöttem rá, hogy mire lehet használni, de megtanultam fájdalom nélkül és sokkal gyorsabban létrehozni. Ha másra nem is arra jó volt, hogy fényt csináljon a sötétségben és ha elég ideig tartottam a száraz fához, akkor sikerült meggyújtani. Olyan volt, mint ha napfényt árasztana csak sokkal melegebb volt. Annyira azonban nem volt az, hogy harcban is használhassam. Még egy ágat se tudtam levágni vele. Az apám se tudta, hogy mire való, vagy ha tudta is nem árulta el. Rendkívül sok mindenre tudta a választ. Bármit kérdeztem tőle, mindig tudta rá a választ. Az már persze más kérdés volt, hogy el is mondja-e. A képességemmel kapcsolatos kérdésre viszont mindig úgy válaszolt, hogy az nem is volt igazi válasz. Nem tudtam eldönteni, hogy tényleg nem tudja, vagy csak megint azt akarja, hogy magamtól jöjjek rá. Végül elkezdtük a harmadik varázslat tanulását. Ez volt az első támadó jellegű mágia, amit tanultam, emiatt nagyon izgatott voltam, de az írók figyelmeztettek, hogy mint minden más mágiát, ezt is csak végszükség esetén használhatom. Sokáig tartott mire sikerült megidéznem a ködöt. Ezt egy sor kézmozdulattal tudtam létrehozni, és amit megérintett azt pár másodpercen belül megfagyasztotta. Végül eljött a próba ideje. Apám megidézett egy lényt, amit nekem kellett semlegesítenem. Természetesen, ahogy az várható volt nem sikerült. Túl sokáig tartott megidézni a ködöt és a lény se maradt egy helyben. A bal karját sikerült megfagyasztanom, de addigra kiért a ködből és egyenesen felém rohant. Épp ütött volna mikor létre hoztam magam előtt a pajzsot, így az ütésének iránya módosult és a földet találta el. Próbáltam ismét megidézni a ködöt, de túl gyorsan sikerült kiszabadítania a karját, majd megütött. A pajzs fenntartása és a köd megidézése egyszerre túl nagy falat volt nekem, így a pajzs összeomlott és a lény ütése engem az egyik fának csapot. Már épp a végső csapást vitte volna be és láttam, ahogy apám megjelenik mögöttem, hogy elpusztítsa, mikor a fénypengémmel belevágtam a lénybe. Nem gondolkodtam, ösztönösen cselekedtem, azonban az eredményen nagyon meglepődtem. Nem csak, hogy sikerült megsebesítenem a lényt, de a sebe egyre jobban tágult mintha marta volna valami, végül teljesen felbomlott és eltűnt. Csak néztem magam elé és bámultam. Egyszerűen nem értettem, hogy mi történt. Végül apám zökkentett ki mikor gratulált, hogy átmentem a végső vizsgán. Ennek nagyon örültem elvégre 20 évnyi kemény munkám volt benne, hogy végül sikerüljön és most végre engedélyt kaptam arra, hogy az emberek világába utazzak, amiről már annyit mesélt. Az öröm viszont csak addig tartott, míg meg nem éreztem a lény okozta sebeket, amiket aztán elég nehéz volt begyógyítanom. Több fa is kiszáradt miatta. Már nagyon vártam, hogy más emberekkel is találkozzak. Bár apám mindent megtanított, ami szükséges ahhoz, hogy elvegyülhessek a tömegben és technikai eszközöket is jól ismertem, mégis csak nagyon ritkám láttam más embereket és még soha nem beszéltem egyikükkel sem. Rendkívül izgatott voltam. Ám előtte még meg kellett tapasztalnom, hogy pontosan mire is való a képességem. Fizikailag nem tudok vele bántani senkit ez igaz. De minden mágikus köteléket megtudok vele gyengíteni. Később aztán rájöttem, hogy ez nem csak a mágiára igaz. Mielőtt elküldött volna az emberek világába, végül apám elárulta, hogy a képességem nem csak mágiára hat így. Az elektromos rendszereket könnyedén túlterhelheti és más mutánsok képességeit is meggyengít, anélkül hogy fizikailag bántaná, ha megvágom vele őket. Azonban ez utóbbiak hamar visszanyerik a régi formájukat, mivel az ami előidézte az elváltozást, az megmarad, így óvatosan kell használnom az erőmet. Ezzel a végszóval aztán nyitott egy portált, amin túl az emberek világa várt rám. Féltem egy kicsit tőle, de aztán végül erőt vettem magamon és átsétáltam rajta.

Képesség:
Képes egy fény pengét létrehozni a jobb karján. Ez a penge minden Földi mágiát legyengít a felére és mutáns képességet pedig a ¾-re. Mellékhatása hogy erős napfényt bocsájt ki, amivel lassan, de a könnyedén éghető tárgyakat be lehet gyújtani. A penge bármin áthatol, de semmit nem roncsol. Egyedül a modern technika az, ami érzékeny rá, mert ha hozzáér valamilyen elektromos kábelhez, akkor abban túl áramot generál, ami tönkreteszi a gépet.

Varázslatok:

Eltérítés: Egy átlátszó pajzsot hoz létre, amely nem megállítja azt ami neki csapódik, hanem eltéríti, hogy ezáltal kikerülje Danielt. Egyszerre csak az egyik oldalán tudja létrehozni. Egy m sugarú kör az alakja. Akár fizikai akár mágikus vagy bármilyen más típusú erőről legyen szó, azt eltéríti, de ez a pajzs sem képes bármekkora erőt eltéríteni, 1 tonnánál többet képtelen. Közben Danielnek folyamatosan mondania kell, egy igét. Minél hangosabban mondja, annál erősebb a pajzs. Maximum 10 percig tudja fenntartani (Ha jól emlékszem akkor az 2 kör) és közben csak minimálisan mozoghat.

Mérleg: Növények életerejét elszívva, más élőlényeket képes gyógyítani vagy épp saját magát. Ha Elég sok növény van a környéken, akkor akár haldoklókat is képes megmenteni, azonban vírusokat vagy mérgeket nem tud semlegesíteni, csak helyrehozni, amit eddig tönkretettek a szervezetben, ezzel időt adva a betegnek. Az egyik kezének a növényen, míg a másiknak a betegen kell lennie, hogy ezt a varázslatot használhassa és csak növények életerejét képes elszívni biztonságosan.

Zaphir köd: Egy sűrű, kékszínű, mágikus ködöt hoz létre, amely 3 m-es sugarú gömbben fejti ki hatását. Bármilyen tárgynak, amihez a köd hozzáér, a hőmérséklete -50 fok alá csökken. A ködöt bárhol létre tudja hozni. Két követelménye van. Legyen 50 m-n belül legyen az a pont, ami a köd centruma lesz, és hogy Daniel azt lássa. Mindazonáltal a megidézése túl sokáig tart ahhoz, hogy bármikor be lehessen vetni. (1 kör) Közben nem mozdulhat és egy különleges kézmozdulatot kell folyamatosan ismételnie ahhoz, hogy létrejöjjön aztán pedig, hogy fenn maradjon a köd.


A hozzászólást Steven összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. 05 Dec. 2011, 10:32-kor.

_________________
Steven Storm
Jake Hamilton - Raziel
Daniel Hamilton
James Hamilton
James Goldman
Steven
Steven
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 505
Hozzászólások régi : 215
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 7. szint - 16 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.
Age : 33

Karakteradatok
Főkarakter: Steven Storm
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Daniel Hamilton Empty Re: Daniel Hamilton

Témanyitás by Thorhalla Vas. 04 Dec. 2011, 10:34

Előtöri okés, képesség és varázslatok...

Képesség: Az elpusztít részt egyelőre felejtsd el, majd később ha kellően legyengíti szertefoszlik. És egyelőre maradjunk annyiban, hogy ez 3/4-ére csökkenti/gyengíti a képsségeket és a létrehozott dolgokat a felére. És egyelőre nem hat másra csak az X génre és a földi mágiára.

Eltérítés: maradjunk annyiban max 1 tonna erőig téríti el a dolgokat, felette csak lassítja, mert különben túl erős lenne első szinten.
Mérleg: az még okés
Köd. "Bármi, amihez a köd hozzáér, annak a hőmérséklete -50 fok alá csökken. A ködöt bárhol létre tudja hozni, nem szükséges látnia a helyét."
Látnod kell, hogy hova megy és élő személyre nem hat így, csak tárgyra. Az élő személy úgy reagál rá, mintha ilyen helyre lépne be, azaz lassanként kezd kihülni.
Tetoválás: azt a részt felejtsd el, hogy más sem. És ez így már 4 mágia, nem csak 3.

Akkor ennyi és tessék javítani.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Daniel Hamilton Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Daniel Hamilton Empty Re: Daniel Hamilton

Témanyitás by Steven Hétf. 05 Dec. 2011, 11:02

Módosítottam Smile

_________________
Steven Storm
Jake Hamilton - Raziel
Daniel Hamilton
James Hamilton
James Goldman
Steven
Steven
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 505
Hozzászólások régi : 215
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 7. szint - 16 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.
Age : 33

Karakteradatok
Főkarakter: Steven Storm
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Daniel Hamilton Empty Re: Daniel Hamilton

Témanyitás by Thorhalla Hétf. 05 Dec. 2011, 11:25

Akkor így már rendben van.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Daniel Hamilton Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Daniel Hamilton Empty Re: Daniel Hamilton

Témanyitás by Thorhalla Csüt. 08 Dec. 2011, 08:55


_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Daniel Hamilton Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Daniel Hamilton Empty Re: Daniel Hamilton

Témanyitás by Steven Csüt. 18 Júl. 2013, 22:04

Daniel Hamilton Bővítés:

A San Franciscoi eset után Daniel nem tartott többet az ifjú angyalokkal. Miután megtudta hogy apja meghalt, megváltozott a viselkedése. Eddig próbált mindenkivel minél jobb kapcsolatot kiépíteni a csapatból, igaz nem sok sikerrel, de ez a lelkesedés hirtelen elmúlt. Eleinte csak annyi látszódott, hogy már nem keresi a többiek társaságát és pl. David-t sem provokálta harcra többé, aztán egyre kevesebbet is lehetett látni. Ha épp nem a szobájában volt könyvek társaságában, akkor a veszélyteremben gyakorolta egyedül a közelharcot egy vagy több ellenfél ellen. Teltek múltak a hetek de a helyzet nem változott. Nem volt illetlen senkivel sem ha beszélgettek vele, de már ő maga nem kezdeményezett beszélgetéseket és csak ritkán volt a szobáján kívül. Lehet hogy mások azt gondolhatták, hogy talán az apja elvesztése az amit nem tud feldolgozni és azért változott meg így, de a helyzet valójában egészen más volt. Daneil számára a halál nem volt félelmetes. Mindig is tisztába volt vele, hogy előbb utóbb az apja meg fog halni, hiszen állítása szerint a Razielek csak nagyon ritkán halnak természetes halált. Bár az apja sose mondta ki konkrétan, de valószínűleg azért képezte őt, hogy halála után amíg az új Raziel el nem éri a megfelelő kort és nem képzik ki, addig legyen valaki aki őrködik. Persze az hogy helyettesítsen egy Razielt az túl nagy falat lett volna, de az hogy a nem kívánt elemek ne szaporodjanak túlságosan is el az megoldható. A gondot az okozta hogy Daniel még nem érezte magát készen erre, és mostantól már nincs több fölösleges ideje, muszáj olyan hamar megerősödnie, amilyen hamar csak lehet, ezért minden idejét edzéssel és tanulással töltötte.

A mutáns ereje elvesztését elégé jól viselte, de látszott rajta hogy hiányzik neki a penge, ami állandóan fénnyel szolgált neki. Ez leginkább azon harci gyakorlataiban látszódott meg, amikor is mágiát is használta és ilyenkor rendszeresen hozott létre egy jégkristály pengét a jobb kezén. Mikor hallott Tian felemelkedéséről, azonnal készülődni kezdett. Emlékezett még arra hogy a jövőben ott volt a mágusok birodalma, és az hogy Mr. Morsus is készült oda utazni csak megerősítette abban hogy neki is ott a helye.

Tian-on visszatért a jókedve. Sokkal jobban haladt tanulmányaival, mint korábban bármikor és nem is érezte magát kívülállónak. Bár eleinte kicsit furcsa volt számára, de aztán megtanulta hogyan kell a holonet-t használni amivel mindig képes volt friss híreket szerezni a nagyvilágról és meg is tudta állapítani hogy az ő szemszögéből éppen mennyire is vészes a helyzet. Már lassan egy év telt el azóta, hogy apja meghalt. Az aktuális hírek alapján már elkezdődött a folyamat, amit meg kellesz próbálnia lelassítani, de még volt ideje Danielnek fejlődni mielőtt cselekednie kellett volna. Ezalatt az egy év alatt a jeget, mint elemi erőt sikerült uralma alá hajtania, de még nem volt meggyőződve róla hogy ez lenne a legmagasabb szint, amit eltud belőle érni. Sokat gondolkodott azon hogy talán elkellene utaznia Atlantiszra, ott talán talál olyan tudást, ami segít neki stabilabban használnia a mágia ezen formáját, valamint a jövőbeli énje is járt ott hasonló tudást kutatva.

Új varázslatok:
- Befejezte a Mentális pajzs varázslatot, ami által ha koncentrál akkor képes részlegesen vagy teljesen megállítania hogy olvassanak az elméjében.
- Megtanulta a Jég Elemi mágiát mint Teljes mágiát:
Gyakorlatilag bármit képes megfagyasztani a 10 m-es közelségben, valamint ha használja a kezét, akkor ez a távolság 25-re is kiegészülhet, de csak két adott irányban (a merre a két keze mutat), valamint 40-re ha a két kezét egy adott irányba használja. Képes mágikus jeget is létrehozni, ami tűz hatására nem olvad azonban ebből csak limitált mennyiséget képes egyszerre megidézni egy parancsszóval. Mindent általa létrehozott jeget képes mozgatni és formálni az akarat erejével, ha közben folyamatosan egy bizonyos kézmozdulatot hajt végre. Végezetül képes minden közelében lévő jeget, illetve hűvösséget (akár ő teremtette akár nem) felolvasztani és ezáltal feltölteni mágikus vagy a fizikai erejét (az általa idézet jeget is képes így felolvasztani, de valamennyivel kevesebb erőt nyer belőle, mint amennyi a létrehozatalához kellett).
Steven
Steven
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 505
Hozzászólások régi : 215
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 7. szint - 16 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.
Age : 33

Karakteradatok
Főkarakter: Steven Storm
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Daniel Hamilton Empty Re: Daniel Hamilton

Témanyitás by Thorhalla Pént. 19 Júl. 2013, 16:30

Elfogadva. Néhány napot még kérek, aztán kezdek kalandot Neked.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Daniel Hamilton Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Daniel Hamilton Empty Re: Daniel Hamilton

Témanyitás by Thorhalla Szomb. 20 Júl. 2013, 11:59


_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Daniel Hamilton Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Daniel Hamilton Empty Re: Daniel Hamilton

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.