Hjuchia Sakura

Go down

Hjuchia Sakura Empty Hjuchia Sakura

Témanyitás by Ammon Einarson Szer. 29 Feb. 2012, 21:51

Adatok:

Név: Hjuchia Sakura
Egyéb név(i): Titanisz
Faj: mutáns
Nem: nő
Jellem: ember ellenes
Személyazonosság: nyílt
Születési helye és idő: New York 1997. November 12.
Kor: 22
Családi állapota: egyedül él
Foglalkozás: Újságíró, riporter, hiradós
Testmagassága: 170 cm
Testsúlya: 55 kg
Szeme színe: fekete
Haja színe: fekete
Bőre színe: fehér
Különleges ismertetőjel: a felsőjén mindig van két tátongó lyuk
Repülési sebesség: 100 km/h (ha a szárnyai ki vannak engedve)
Egészségi állapot/ betegségek: egészséges

Életrajza:


Életrajz:
New York-ban született és ide is járt iskolába. Közepes tanuló volt és általában megtalálta a helyét. Mutáns képességét először 15 éves korában fedezte fel mikor egyszer egy repülőn utazott anyjával és a gép elkezdett zuhanni. A lány ekkor megrémült mint mindenki körülötte és elment a helyéről elvesztve anyját. A gép kettészakadt miközben zuhant a kislány előtt ekkor őt kikapta a vákum a gépből és elkezdett zuhanni. Miközben zuhant érzett valami változás és egyszer csak megállt a levegőben. Először nemtudta mi történt vele és csak a sokk elmúlása után vette észre a hátán lévő korom fekete szárnyakat. Látta amint becsapódott a gép a vízbe és elindult vissza hogy megkeresse anyját mikor megtalálta őt akkor már eszméletlen volt és életveszélyes sérülései. Elkezdte kihúzni anyját a roncsokból és szívmasszást adni neki. Mikor viszont a kezét a szíve felé tette egy zöld aura jelent meg a keze körül. Ezután az anyja felébredt és szinte minden sérülése felszívódott. Meggyógyította a lány. Később megtanulta használni a gyógyító erejét a lány és a szárnyait is eltudta rejteni az emberi szemek elöl. Miután elvégezte az iskolát 18 évesen felvételt nyert a S.H.A.R.M. tv-hez mint riporter. Sok eredményt elért, és a legjobb riporterek közé került. Minden lesi fotót vagy csak egyszerű riportkészítést terepen ő kapott meg. 2 év alatt olyan magasságba   jutott el amit más riporterek egész életük során alig tudtak elérni. A munkájában nem csak képességei trükkös használatával jutott feljebb és feljebb hanem azzal is hogy hobbija volt már középiskolás korában is a fotózás. Anyja meghalt 19-éves korában öregségben így egyedül maradt a lakásban de nem sok ideje van magára a sok feladat miatt amit elvállalt hogy ne is tudjon elgondolkodni a múlt szörnyűségein.
                                                                               

                                               
Képesség:
-Szinte bármilyen sebet meg tud gyógyítani magán és máson. Halottakat csak abban az órában tud feléleszteni különben lelketlen zombik lesznek és abba ő is belehalhat. Ezt a gyógyítást, naponta akárhányszor használhatja kisebb sérülések esetén. Súlyosabb sebeket maximum 15 öt tud begyógyítani, végtagokat pedig nem képes visszanöveszteni se magán se máson.
-másodlagos képessége Szép fekete angyalszárnya. Ezekkel képes repülni de ha nincs rá szüksége akkor a szárnyak visszahúzódnak és így nem láthatóak.(és ez az oka a hátán lévő lyukaknak)

Szakértelmei:

-fényképezés(szakmából eredő)
-riportkészítés(szakmából eredő)
-harcművészet(puszta kézzel - ökölharc, birkózás  (pankr. stílusú fogásokat is ismer)
-álcázás(szakmából eredő-valahogy a közelébe kell jutni a lesi fotóhoz...)
-biológiai ismerete az emberi testnek
             
Megjegyzések:
Beszélt nyelvek:
   -Am. Angol (anyanyelv)
   -Mexikói Spanyol (magas szinten)
   -Német (akcentussal)
külső:
fehér rövid ujjú felső, fekete farmernadrág, motoros dzseki általában.
Hjuchia Sakura 34t28v9
Eszközök: Fényképező gép, 4 üres tekercs film, jegyzettömb, toll(2).
fegyverek: -


A hozzászólást Dr. White összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd 06 Okt. 2015, 22:41-kor.

_________________
REN: Hjuchia Sakura, Ammon, Chars Westwal
__________________________________________________________
SW :: Q’ayem Kor , Rime
Ammon Einarson
Ammon Einarson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1381
Hozzászólások régi : 1081
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 3
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Hjuchia Sakura
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1808-ammon-einarson#26026

Vissza az elejére Go down

Hjuchia Sakura Empty Re: Hjuchia Sakura

Témanyitás by Ammon Einarson Szomb. 05 Okt. 2013, 15:58

Megváltás kaland és azt követő 1 hónap utáni bővítés:

Nem volt semmi ami le ment az emlékműnél mikor kimentek a gyerekekért de nem lett végeredményben katasztrófa a szituáció, sőt inkább az ellentéte, hogy a proffot nem csak kiplecsnizték de még a mutánsokra vonatkozó törvényt is bevonták ami nagy fellélegzést jelentett mindenkinek. Meg persze ami főleg számít, hogy nekem is. Így végre láthatóan mást is fogok tudni csinálni mint egy falka idegesítő tökmag pesztrálása időről időre. De persze ez a remek változás nem azt jelenti, hogy rögvest ki is tudok száguldani a suliból el a sok mazsolától mert azért még nem minden meseszép és kellemes. Egyelőre még maradnom kell, meg mondhatni maradok inkább míg nem tisztul le egy kicsit jobban a helyzet még. Bár ki tudja, még az is lehet, hogy sikerül valami nyugis állást szerezni. Még bármi megeshet. Na jó egy dolgot erősen kétlek de az is csak azért mert se az emberek se a gyerekek nem a szívem csücskei.
Az időm java részét így főként a "kedvenc" elfoglaltságommal töltöttem, a hírek böngészésével. Persze ha valamit segíteni kellett akkor kisegítettem. Mégis csak fedél és kaja. Na jó, azért ennyire én se lehetek motiválatlan...

_________________
REN: Hjuchia Sakura, Ammon, Chars Westwal
__________________________________________________________
SW :: Q’ayem Kor , Rime
Ammon Einarson
Ammon Einarson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1381
Hozzászólások régi : 1081
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 3
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Hjuchia Sakura
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1808-ammon-einarson#26026

Vissza az elejére Go down

Hjuchia Sakura Empty Re: Hjuchia Sakura

Témanyitás by Ammon Einarson Pént. 08 Aug. 2014, 23:50

11. Aranykor és 3 hetes bővítés
Hjuchia Sakura

Teljes dráma volt a soron a suliba és kinek mi. Jonah az a jövőjét ápolgatta és nem volt az iskolában három hétig. Volt aki a mozit követően elment és nem is jött vissza a suliba de a legrosszabbul meg Serena járt egy vakbélgyulladással ami rosszabb volt mint átlagban szokott lenni az elfertőződése miatt. Korházba is kerül vele és a műtéte után még benn is tartották ezért be jártam hozzá, hogy ne legyen egyedül ott egész nap meg bevittem neki cuccokat is amiket kért. Társaságot adtam neki és többnyire ennyit is tettem a három hét alatt. A többi időm nagy részét pedig a suli falai között töltöttem el többnyire az ott maradt gyerekekre figyelve egyrészt, hogy ne okozzanak komolyabb kárt se magukba se az iskolába, bár Jonah nem volt itt sose lehetett tudni. Meg ha volt valami amiben tudtam nekik segíteni akkor kisegítettem őket vele. Néha a városba is bementem ezért azért, vásárolgatni és hasonlók. Talán egy kicsit kezdem megszokni a gyerekeket körülöttem, az iskola körüliséget. Valahogy örülök is meg nem is ennek.

_________________
REN: Hjuchia Sakura, Ammon, Chars Westwal
__________________________________________________________
SW :: Q’ayem Kor , Rime
Ammon Einarson
Ammon Einarson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1381
Hozzászólások régi : 1081
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 3
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Hjuchia Sakura
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1808-ammon-einarson#26026

Vissza az elejére Go down

Hjuchia Sakura Empty Re: Hjuchia Sakura

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.