Royal Hotel

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Go down

Royal Hotel - Page 2 Empty Re: Royal Hotel

Témanyitás by Danny Long Vas. 24 Feb. 2013, 01:05

A New Yorkot elárasztó démonokat végül Queensbe szorították vissza, azon belül is Astoria negyedébe. Utcai éveim alatt rengeteget jártam azt a környéket, rossz érzés elképzelni, hogy most pokolból jött szörnyekkel van tele. A SHIELD segítséget kért az X-mentől, akik engem küldetek. Maxhez és egy másik ügynökhöz kell majd csatlakoznom, és épp a megadott helyük felé tartok. Már távolról látom az Astoriát körülvevő hatalmas energiaburkot, amit a SHIELD hatalmas hajója folyamatosan lő. Egy sarok után már meg is látom őket a Royal Hotel előtt, amikor egyszercsak hatalmas erő lök le a lábamról. Minden ügyességem is kevés ahhoz, hogy ne terüljek el a földön egy ilyen lökés után. Amikor felpillantok, meglátom a pajzs mögül lassan előtűnő Astoriát. Kívül sem szép a város, de ami ott van, az még annál is szörnyűbb, mint amit elképzeltem. Néhány másodpercbe beletelik, amíg kissé alábbhagy a megdöbbenés, és észreveszem, hogy föl kéne kelni a földről. Gyorsan felpattanok, és megkeresem a két ügynököt. A legjobb lesz, ha minél előbb elkezdjük, amit kell, hogy megszüntessük ezt a szörnyűséget. Odafutok hát kijelölt társaimhoz. Intek Maxnek, majd az ismeretlen ügynök felé fordulok.
- Hello, Max! Riez ügynök! Danny Long vagyok az X-mentől, azért küldtek, hogy segítsek.

Természetesen ellenkezés nélkül követem, ha elindul befelé a veszélyzónába.

_________________
Mesélő
Reneszánsz: Danny Long, Bérmajom, Jerome Masamba/Ravasz, Peterson Gray, Antoine Alanian (X-diák)
Végtelen Háború: Damian Long
Másik Világ: Bérmajom
Outsiders: Jerome Masamba, T'Challa/Fekete Párduc
Apokalipszis Kora: Woland
Exiles: Antoine Alanian
X-Rezervátum: Danny Long
Danny Long
Danny Long
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1097
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. Mar. 17.
Age : 30

Karakteradatok
Főkarakter: Danny Long
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Royal Hotel - Page 2 Empty Re: Royal Hotel

Témanyitás by Thorhalla Hétf. 25 Feb. 2013, 10:26

Azt látva, hogy mi történt és mi történhet azonnal mindenki elindult Astoria utcái irányába és hamarosan meg is érkezett oda.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Royal Hotel - Page 2 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.