Royal Hotel

1 / 2 oldal 1, 2  Next

Go down

Royal Hotel Empty Royal Hotel

Témanyitás by Thorhalla Kedd 22 Feb. 2011, 14:59

Tizenegy emeletes hotel, ami saját étteremmel rendelkezik.

Az eredeti topic.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Royal Hotel Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Royal Hotel Empty Re: Royal Hotel

Témanyitás by Rayn Vas. 16 Okt. 2011, 18:26

Unalmas egy nap a mai. Semmi meló, semmi érdekesség. Kivételesen egy luxus szállodában szálltunk meg. Ashley az ágyon fekszik és a tv-t néz. Én a fotelben ülök és az újságot lapozgatom. Semmi érdekes nem töténik a városban. Hát ez is ritka itt. Hát mindegy. Nagyot sóhajtottam majd összehajtogattam az újságot és letettem az asztalra. Odaültem Ashley mellé. A tv-ben valami főzős műsort néz. Ez jellemző rá. Havonta ha egyszer valami jobb szállodába képesek vagyunk megszállni ahol tv is van, ő ilyen főzős műsorokat néz. Nem is tudom, hogy mikor láttam utoljára híreket vagy valami jó filmet a tv-ben. Felálltam és kisétáltam az erkélyre. A hetedik emeleten volt a szobánk és tökéletes kilátás nyílt a városra. Teljesen más volt mint mikor még itt éltünk. Persze azóta volt az a nagy katasztrófa, de akkor is teljesen más az egész. Néhány épület romos, de vannak amik már fel vannak újítva. Hát a városon jól rajtahagyta a kézjelét a természet. Unalmas egy nap a mai, de érzem, hogy valami történni fog, csak azt nem tudom, hogy mi és, hogy mikor és ez engem megőrjít.

//hát ez most elég szánalmas lett bocsi//

_________________
Rneszánsz: Rayn Henro
NJK: Ashley Henro
X-diák:Ingemar Fagerholm
Rayn
Rayn
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 172
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 15.

Karakteradatok
Főkarakter: Rayn
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Royal Hotel Empty Re: Royal Hotel

Témanyitás by Thorhalla Hétf. 17 Okt. 2011, 09:46

A testvérpár éppen saját ügyeivel volt elfoglalva, amikor meghallották, hogy valaki matat a bejárati ajtóval. Pár pillanattal később már nyílt is az ajtó minden gond nélkül és a páros megláthatta azonnal a jó ismerősüket Bob-ot, ahogyan úgy lépett be az ajtón, mintha mi sem történt volna és csupán hazaérkezett volna és nem pedig betört valahova. A férfi a szerszámait tette el zsebébe, majd mint aki jól végezte dolgát leült az egyik székre.
- Feladatom van számotokra gyerekek – mondta. – Ezúttal semmi vérnek nem kell folyni, könnyű munka.
Legyintett flegmán, valószínűleg tudjátok, hogy nála nincs olyan, hogy könnyű munka, mert eddig bármikor ezt mondta mindig vér folyt, amit aztán a fickó kisebb balesetnek könyvelt el.
- Nos van egy „kedves barátnénk”, aki igénybe vette a szolgáltatásainkat, de nem volt hajlandó fizetni. Hajtsátok be a fizetséget, esetleg törjétek el a kezét, vagy lábát, hogy megtanulja, hogyan mennek mifelénk a dolgok. Nagy összegről van szó, majdnem 50.000 dollárról, így fejenként 2-2 ezret tudok felajánlani a melóért, ha megfelel. Brooklynban szállt meg a kikötőtérségben, Ms. Green néven. Ha nincs kérdés gyerekek, akkor akár indulhattok is.
Nézett fel kissé sürgetően rátok.

//A-a tévedés, az egész város teljesen fel van építve, jobban néz ki és modernebb, mint régen volt, nem kevés pénz volt rászánva az újjáépítésre.
Ha nincs kérdés, írhatsz egyből a másik helyre.//

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Royal Hotel Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Royal Hotel Empty Re: Royal Hotel

Témanyitás by Rayn Csüt. 05 Ápr. 2012, 15:16

Ashley visszaérve a hotel szobába bezárta az ajtót és leült a kanapéra. Raynnek még mindig semmi nyoma nem volt és már kezdett rossz érzése lenni ezzel kapcsolatban. Voltak napok mikor eltűnt, de ilyen hosszú időre még sosem veszett nyoma. A legaggasztóbb mégis az volt, hogy semmi üzenetet nem hagyott. Egyszerűen csak eltűnt. Nem hívta nem írt neki. Ashleynek már kezdett az az érzése lenni, hogy valami történt vele, de próbálta elhessegetni ezeket a gondolatokat, bár belül tudta, hogy ez a legjobb magyarázat az egészre. Már napok óta annak az embernek a nyomába volt, de még semmit sem tett. Megfigyelte a napi rutinját, de Rayn nélkül nem akart beavatkozni, de kezdte úgy érezni, hogy hamarosan muszáj lesz. Hiába volt egyedül kevés volt már a pénz és kéne az a nagy jutalom. Nagyot sóhajtott és bekapcsolta a tv-t. Kapcsolgatott a csatornák között, de semmi érdekfeszítőt nem talált. Az utóbbi időben, már a főzőcsatornákat sem volt hangulata nézni. Egyedül nem ugyanaz. Gondolta magában. Odasétált az ablakhoz és kinézett az ablakon, közben azon gondolkozott, hogy vajon hol lehet most.

//Elnézést most csak ennyi jött//

_________________
Rneszánsz: Rayn Henro
NJK: Ashley Henro
X-diák:Ingemar Fagerholm
Rayn
Rayn
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 172
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 15.

Karakteradatok
Főkarakter: Rayn
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Royal Hotel Empty Re: Royal Hotel

Témanyitás by Godlaw / Tao Pént. 06 Ápr. 2012, 12:48

A lift megállt, egy férfi és egy nő száll ki belőle, határozott lépésekkel haladnak a folyosón.
-Mennyi időre van szükséged? - Kérdi a nő.
-Öt perc, maximum - válaszolja a férfi.
-Ne felejtsd el leadni a kulcsot!
Az ajtó elé érnek, és bekopognak. Ashley az ablaknál állva hallhatja meg a kopogást, és ha az ajtóhoz jön, egy teljesen átlagos férfit és nőt láthat. A férfi katonásra nyírt hajjal, ingben, feszes tartással áll az ajtóban, a nő hosszú barna haja a vállaira omlik, szűk tavaszi ruhája pedig kihangsúlyozza formás idomait. Ha Ashley ajtót nyit, a férfi szólal meg.
-Üdvözlöm, Ms Henro, a testvére itthon van? - Kérdi a férfi, mellette a nő, csak bátorítóan mosolyog, nem tesz semmit.

_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Royal Hotel Empty Re: Royal Hotel

Témanyitás by Rayn Szomb. 07 Ápr. 2012, 11:04

Ashley még mindig az ablaknál áll és bámul kifele. Nézi a nyüzsgő várost. bal karját az üvegnek támasztja és fejét közelebb viszi az üveghez. Remélte, hogy megpillantja Raynt aki épp az épületbe sétál be, de sehol semmi. Ez nagyon elkeserítő volt számára. A lány lassan már olyan állapotba volt, hogy azt is elviselné ha meghalt, de legalább tudna róla bármit is. Így viszont már csak a remény maradt számára, hogy valahol ott van él és virul. Ellöki magát az ablaktól és újra a kanapé felé veszi az irányt, de mikor leülni készül kopogást hall az ajtón. Odasétál és kinyitja. Két ember áll ott. Egy férfi és egy nő. Aztán a férfi hirtelen egy furcsa kérdést tesz fel. Ez már most nem tetszik neki. Talán katonák csak civilben vagy SHIELD ügynökök. Az még rosszabb. Ashleynek nem voltak jó tapasztalatai a SHIELD-el kapcsolatban az utóbbi időben. Kicsit ellép balra az ajtótól és kezét kinyújtja a fal mögött úgy, hogy ne lássák egyáltalán azt sem, hogy kinyújtotta a kezét. Erejével a közeli konyhából egy kést röpít magához. Ha bármi probléma adódik akkor legalább ennyi fegyvere legyen.
- Nem nincs itt - mondta teljesen közönyösen.
- Mi ügyben keresik? - kérdezett vissza. Kíváncsi volt, hogy valójában ezeknek az idegeneknek mi céljuk van itt. Vajon tényleg Raynt keresik vagy esetleg őt szemelték ki célpontnak? Ezt nem tudja, de rászorít a késre, hogy ha bármi történik ő reagálni tudjon rá.

_________________
Rneszánsz: Rayn Henro
NJK: Ashley Henro
X-diák:Ingemar Fagerholm
Rayn
Rayn
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 172
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 15.

Karakteradatok
Főkarakter: Rayn
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Royal Hotel Empty Re: Royal Hotel

Témanyitás by Godlaw / Tao Kedd 10 Ápr. 2012, 11:54

A férfi bólint a válaszra, majd a kérdésre, a társára pillant, aki bizalmasan bólint neki, mintha engedélyt adna egy titok átadására.
-A nevem Jonathan Lewis, és Mr Cinnamon küldött, úgy tudom, ön és a bátyja üzleti kapcsolatban állnak vele. Mr Cinnamon szeretné, ha ez az üzleti kapcsolat új szintre lépne, ennek a megállapodásnak a részleteit közölném önnel. Szabad? - Kérdi, és jelzésképp egy apró lépést tesz az ajtó felé, ezzel engedélyt kérve, hogy bemehessen, és ott folytassa a beszélgetést. Ezzel együtt kezet is nyújt, majd ezután a társa, az eddig csendesen álló nő is kézfogásra nyújtja a kezét.

_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Royal Hotel Empty Re: Royal Hotel

Témanyitás by Rayn Szomb. 14 Ápr. 2012, 18:23

Ashley még egy kicsit méregeti a két idegent. A kést erejével visszaröpíti a tartóba úgy, hogy a két ember észre se vegye. Viszont még mindig nem bízott bennük. Lehet, hogy egyáltalán nem azok mint akiknek mondják magukat.
- Miféle üzlet? - kérdezett vissza gyorsan. Ash úgy gondolta, hogy ha tényleg azok mint akiknek mondják magukat akkor ezt tudniuk kell és nem is próbálják visszatartani az információt tőle, hiszen tudniuk kell, hogy ő is ugyanúgy benne van az üzletben. Ha válaszolnak a kérdésre és az a megfelelő válasz, akkor beengedi őket a lakásba.
-Egész pontosan mi az amit meg akarnak beszélni vele? - kérdezte őket. Még mindig gyanakvó és nagyon figyel. Legutóbb amikor nem volt elég körültekintő akkor elkapták. Nem engedheti meg magának, hogy újra ilyen legyen.

_________________
Rneszánsz: Rayn Henro
NJK: Ashley Henro
X-diák:Ingemar Fagerholm
Rayn
Rayn
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 172
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 15.

Karakteradatok
Főkarakter: Rayn
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Royal Hotel Empty Re: Royal Hotel

Témanyitás by Godlaw / Tao Hétf. 16 Ápr. 2012, 13:19

A férfi kellemetlenül néz körül, mintha arra lenne kíváncsi, figyelik-e.
-A részletekbe nem avattak be, de egy elég befolyásos személyt kell kiiktatniuk, amennyire tudom.
Ezután beengeded őket a lakásba, kézfogáskor a nő is bemutatkozik.
-Joan Preston - mosolyog rád, és ő is belép a lakásba. Ekkor azonban megcsörren a férfi telefonja, előveszi zsebéből, majd arca felderül, és feléd fordul.
-Elnézést, ezt fel kell vennem, addig Joan majd elmondja a részleteket - szabadkozik a férfi, és kilép a lakásból. Joan csak bólint a férfinek, és becsukja utána az ajtót. Majd úgy fordul meg, mintha csak erre a pillanatra várt volna eddig.
-Figyeljen rám, nem Cinnamontól jöttem, ez az ember, aki velem volt meg akarja ölni magát, az imént lemásolta a DNS-ét, kapott egy álhívást, és most elvarrja a szálakat. Sikerült átvennem a társa helyét, így azt hiszi, én éppen feltartom magát, de nincs sok időnk, meg kell bíznia bennem! Magát kiválasztották egy igen jelentős posztra, ezért vadászik magára Cinnamon, de többet most nem mondhatok. Hajlandó megbízni bennem, és velem jönni? - Kérdi a nő zaklatottan, és kezét nyújtja feléd, hogy fogd meg. Ha kinézel az ajtón, a férfit már nem látod sehol.

_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Royal Hotel Empty Re: Royal Hotel

Témanyitás by Rayn Hétf. 16 Ápr. 2012, 21:00

A két ember bejön és a nő is bemutatkozik. Ashley még midig figyel. A férfi telefonja megcsörren és kiment az ajtón, hogy felvegye. Legalább eggyel kevesebb emberre kell figyelnie, gondolta Ashley. Ekkor a nő felé fordul és elkezd mesélni. Nem tetszik neki a dolog. Nem volt sok lehetősége. Ha igazat mond akkor bármelyik pillanatban rosszra fordulhat a dolog. Meg kellet bíznia benne.
- Jól van. Hiszek magának, de egy pillanatra se gondolja, hogy megbízok magában. Előremegy és én követem magát, de egy gyanús mozdulat és megölöm - mondta teljesen hidegen. Ha a nő elfogadja ezt elindul utána. Kimennek a folyosóra. Ha ott van valahol a férfi Ahsley megfogja támadni. Megpróbálja az erejével eltörni a nyakát. Egyszerű és gyors módja annak, hogy valakit megöljük és nincs túl sok esélye arra, hogy elkerülje. Ha nincs ott akkor tovább követi a nőt, de folyamatosan résen van.

_________________
Rneszánsz: Rayn Henro
NJK: Ashley Henro
X-diák:Ingemar Fagerholm
Rayn
Rayn
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 172
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 15.

Karakteradatok
Főkarakter: Rayn
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Royal Hotel Empty Re: Royal Hotel

Témanyitás by Godlaw / Tao Kedd 17 Ápr. 2012, 13:30

A nő komoly tekintettel hallgat végig, aztán karon ragad, mintha maga után akarna vezetni, de ahelyett, hogy az ajtó felé indulna egy villanást látsz csak, és mire rájössz, hogy teleportáló a nő, már nem vagytok a hotelben.

Folytatás itt: https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t802-kastely

_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Royal Hotel Empty Re: Royal Hotel

Témanyitás by Rayn Csüt. 26 Júl. 2012, 01:51

Az első ugrástól kezdve a nő erősen kapaszkodott belém. Úgy néz ki kicsit gyors volt neki a tempó. Lehet, hogy nem ártott volna szólnom előtte, de most már mindegy. Egy ideje megyünk. Kezdtem fáradni, devszerencsére már pont ott voltunk. Egy negyven emeletes házról leugorva egy sikátorba landoltam. Gondoltam még így utoljára rá ijesztek. Miután földet értünk letettem a nőt. Egy kis ideig fogtam még, mer gondoltam remegni fog a lába vagy ilyesmi és hogy ne essen el. Aztán kisétáltunk a sikátorból és rögtön a hotel felé mentünk.
- Nem épp az enyém, de hosszú időre vettük ki a szobát és biztos hely - mondtam neki. Besétáltunk, majd a liftel felmentünk az 5.-re. A mi ajtónk volt az utolsó a sorban. Oda álltam elé. Az ajtótól balra belerugtam a falba ahol egy.kis rejett rekesz nyílt ki. Még Bobbal csináltuk ezt közösen. A rekeszből kivettem a kulcsot, majd visszacsuktam azt. Kinyitottam az ajtót és beengedtem a nőt.
- Na mostmár nyugodtan beszélhetünk

_________________
Rneszánsz: Rayn Henro
NJK: Ashley Henro
X-diák:Ingemar Fagerholm
Rayn
Rayn
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 172
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 15.

Karakteradatok
Főkarakter: Rayn
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Royal Hotel Empty Re: Royal Hotel

Témanyitás by Ammon Einarson Csüt. 26 Júl. 2012, 10:21

Mikor már megyünk egy ideje egy kicsit megnyugszom, hogy nem, nem fogunk leesni így már Rayn is érezheti, hogy nem akar lassan megfagyni azon része amibe kapaszkodok. Persze jól zárja a végét ahogy bezuhanunk a sikátorba. Ott letesz de még tart. Hát kell is. Megtámaszkodom a falon és morcos tekintettel nézek a férfira.
- Nem szokásod figyelmeztetni az embereket mi?
Teszem fel a költői kérdésemet miközben sétálok utána. Az 5-re megyünk. Mí mesés, emelet... De mindegy is. Közben még mondja, hogy csak bérli, nem az övé aztán már az ötödik emelet folyosójának végére is érünk közben ahol megrúgja a falat és lenyílik egy kis lap ami mögött a csoda kulcs van ami nyitja az ajtót. Ez egész jó trükk, megjegyzendő. Kinyitja az ajtót és beenged. Komótosan sétálok be mi közben körbenézek. Talán még furcsa is lehet ahogyan végig pásztázom a szobát de végül egy székhez, vagy fotelhez sétálok és leülök bele a táskámat letéve.
- Úgy tűnik. De akkor térjünk is a tárgyra. Itt nincs senki aki hallhatná szóval. - fordulok felé közben és úgy fojtatom - Mond el a részleteket és meglátom mit tehetek a démoni lelkedért.
Elvigyorodok nagyon és fojtatom.
- Nem kell tartanod, hogy kikotyogok bármit is ha esetleg nem egyezünk meg.

_________________
REN: Hjuchia Sakura, Ammon, Chars Westwal
__________________________________________________________
SW :: Q’ayem Kor , Rime
Ammon Einarson
Ammon Einarson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1381
Hozzászólások régi : 1081
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 3
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Hjuchia Sakura
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1808-ammon-einarson#26026

Vissza az elejére Go down

Royal Hotel Empty Re: Royal Hotel

Témanyitás by Rayn Pént. 27 Júl. 2012, 16:26


Most hogy biztos helyen voltunk nyugodtabban beszélhetek a dolgokról.
- A halálom előtt a mutáns istent Apokalioszist szolgáltam. Az egyik küldetésem során vesztettem az életemet. A részletekre nemigazán emlékszem, de ez itt most nem is lényeg. A lényeg az, hogy egy küldetés miatt tértem vissza. Egy Balthazar Millvier nevű angyalt keresek. A feladatom annyi, hogy állítsam át vagy öljem meg. Azt hiszem ennyi elég is magyarázatnak. Érdekel a dolog? - Teszem fel neki a kérdést

_________________
Rneszánsz: Rayn Henro
NJK: Ashley Henro
X-diák:Ingemar Fagerholm
Rayn
Rayn
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 172
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 15.

Karakteradatok
Főkarakter: Rayn
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Royal Hotel Empty Re: Royal Hotel

Témanyitás by Ammon Einarson Pént. 27 Júl. 2012, 18:26

Bemegyünk a házba és kényelembe helyezem magam miközben hallgatom amit mesélni kezdett. Végre mondott is valamit. Apokalipszis szolgája volt és ekkor halt meg a küldetése meg ez a Balthazar Millvier alak aki angyalnak a megölése vagy átállítása. Elgondolkodom egy kicsit mielőtt válaszolnék neki. Eléggé kemény, érdekes és talán hű is a dolog de láthatóan nem járt jól az egésszel. Egy kicsit se járt jól...
- A magyarázatod elég. Érdekesnek hangzik amit mondasz. És nem hiszem el, hogy ezt mondom de érdekel a dolog. Viszont térjünk át az üzleti részre. Mennyit ér ez neked meg?
Teszem fel végül a kérdésemet és igazén érdekel, hogy mennyit mond. Kiváncsi vagyok, hogy tényleg mennyit ér neki ez. És az alapján már alkudni is lehet. Illetve tudok.

_________________
REN: Hjuchia Sakura, Ammon, Chars Westwal
__________________________________________________________
SW :: Q’ayem Kor , Rime
Ammon Einarson
Ammon Einarson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1381
Hozzászólások régi : 1081
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 3
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Hjuchia Sakura
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1808-ammon-einarson#26026

Vissza az elejére Go down

Royal Hotel Empty Re: Royal Hotel

Témanyitás by Rayn Pént. 27 Júl. 2012, 21:34

Láthatóan sokkal jobban kezdte érdekelni a dolog. Nem tudom, hogy csak a pénz miatt-e vagy más oka is van rá, de nem is érdekel. A lényeg az, hogy ne próbáljon átverni.
- Na ez a már sokkal jobban tetszik nekem. Hmm... - gondolkozok el egy pillanatra.
- Egy átlagos bankba biztos van úgy 10-20 millió dollár vagy több is. Remélem ennyi elég lenne fizetség képpen. Ha akarod még mielőtt el indulnánk keresni ezt az alakot megejthetnénk a dolgot. - Nem tudom mennyire édekelt a témában, de remélem elfogadja az ajánlatomat. Ha esetleg valami másra vágyik akkor remélem azt is közli velem

_________________
Rneszánsz: Rayn Henro
NJK: Ashley Henro
X-diák:Ingemar Fagerholm
Rayn
Rayn
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 172
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 15.

Karakteradatok
Főkarakter: Rayn
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Royal Hotel Empty Re: Royal Hotel

Témanyitás by Ammon Einarson Pént. 27 Júl. 2012, 22:44

Határozottan kerekednek ki a szemeim mikor bankrobbantós 10-20 milliót lazán leközli és hogy ez így lenne a fizetésem és míg megyünk és keressük az alakot addig azt így "megejtjük". Megköszörülöm a torkomat és komolyan nézek a csávóra.
- Először is nem fogok megdolgozni a fizetésemért így. Szóval nem érdekel honnan de akkor pattincs le nekem tíz misit és amint a kezembe adod a kis alkunk megköttetett. Segítek megtalálni ezt az alakot és hozzájuttatlak infókhoz.
Ezután lehajolok és kinyitom a táskám. Kiveszem belőle a laptopot és elkezdek gépelni rajta. Gyorsan járnak az ujjaim és pár pillanat alatt jó pár sort írok le.
- Remélem ezt így is elfogadod miután te neked kell megszerezni a pénzt nem nekem. Ha igen akkor mondhatnál még valamit erről a Millvier formáról. Mindent amit csak tudsz róla még. A neve se mond sokat szóval az alapoktól is kezdheted felőlem, hogy férfi vagy nő, körülbelül hogy néz ki, milyen idős meg hasonlók.

_________________
REN: Hjuchia Sakura, Ammon, Chars Westwal
__________________________________________________________
SW :: Q’ayem Kor , Rime
Ammon Einarson
Ammon Einarson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1381
Hozzászólások régi : 1081
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 3
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Hjuchia Sakura
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1808-ammon-einarson#26026

Vissza az elejére Go down

Royal Hotel Empty Re: Royal Hotel

Témanyitás by Rayn Pént. 17 Aug. 2012, 23:57

Hmm úgy néz ki érdekli a üzlet, de bankot rabolni nem szándékozik. Nem probléma, hisz ennyi pénzt az alvilágban nem nehéz megszerezni. Viszont a legnagyobb problémám az idő lesz majd. Nem tudom, hogy mennyi időm van a feladatomra.
- Akkor megegyeztünk. Viszont mint látod jelenleg semmi pénzem nincs, de tudok egy dolgot amiből lesz majd. Ha ez sikerül meglesz a fizetséged egy része. Ezt megkapod és a többit a munka után. Szerintem ez egy elfogadható dolog. Benne vagy? - kérdeztem tőle. Kicsit tartok attól, hogy nem fog tetszeni neki az ötlet, hogy a pénz csak egy részét kapja meg, de én sem bízok meg benne. Ha odaadnám neki egyben a pénzt lehet, hogy eltűnne vele. Ezzel biztos fenntartom az érdeklődését és velem fog tartani. Nem szeretem ha átvernek és ezért mindig megteszek mindet, hogy ez ne történjen meg.

_________________
Rneszánsz: Rayn Henro
NJK: Ashley Henro
X-diák:Ingemar Fagerholm
Rayn
Rayn
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 172
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 15.

Karakteradatok
Főkarakter: Rayn
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Royal Hotel Empty Re: Royal Hotel

Témanyitás by Ammon Einarson Szomb. 18 Aug. 2012, 22:51

Egy hangos Meeht engedek ki miközben tarkóra teszem a kezemet és hátradőlök.
- Legyen akkor ez a fele fele hülyeség.
Mondom utána, majd megnyalom a szám szélét.
- Ki vagyok tikkadva.. Mond hogy van valami löttyöd itt, jól esne most és közben mondhatnád az elképzeléseidet.
Kis szünetet tartok és felvonom a szemöldökömet.
- Ugye van elképzelésed amin el akarsz indulni, hogy megtaláld a formát?
Teszem fel a kérdésemet ugyan azzal a kérdő arckifejezést megtartva. Remélem, hogy van valamiféle terve és nem csak úgy neki lódulunk a nagyvilágnak a fazon, hogy tudja a nevét aztán majd összefutunk vele ezek derűs napok egyikén vele csak úgy az utcán. Már az jó lenne ha elmondaná, hogy egyáltalán mit tud a fazonról. Persze a nevén kívül ami... hát fura. Nem tehetek róla de furcsa egy neve van. Nem mintha az enyém olyan szokványos lenne de akkor is.

_________________
REN: Hjuchia Sakura, Ammon, Chars Westwal
__________________________________________________________
SW :: Q’ayem Kor , Rime
Ammon Einarson
Ammon Einarson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1381
Hozzászólások régi : 1081
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 3
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Hjuchia Sakura
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1808-ammon-einarson#26026

Vissza az elejére Go down

Royal Hotel Empty Re: Royal Hotel

Témanyitás by Rayn Szomb. 18 Aug. 2012, 23:20

Úgy néz ki annyira nem örül a dolognak, de végül beleegyezik, majd valami piát kér. Kinyitom a szekrényt és egy üveg whiskeyt vettem elő és két poharat. Letettem elé az asztalra és töltöttem mindkettőnknek.
- Vannak kapcsolataim amin elindulhatunk, de van egy olyan érzésem, hogy nem lesz egyszerű dolgunk. Ha angyal vagy mi a fene, akkor valószínűleg ő is a túlvilágról jött vissza, mint én. Ha ez így van akkor nem lesz egyszerű megtalálnunk. Minden tőlem telhetőt megteszek majd a dolog érdekében. Ha esetleg te ismersz valakit aki segíthet nekünk akkor beszélhetnél vele - mondom neki, közben az italomat kortyolgatom. Kicsit rossz érzésem van a dologgal kapcsolatban, de muszáj megtennem.
- Ha megvan a fickó, akkor először beszélni próbálunk vele. Amennyiben lehet elkerülném a felesleges harcot. Gondolom ezzel te is így vagy. Ha már semmi más módon nem lehet, akkor megöljük, de ez tényleg csak a végső megoldás. - Remélem a tervem neki is megfelel.

_________________
Rneszánsz: Rayn Henro
NJK: Ashley Henro
X-diák:Ingemar Fagerholm
Rayn
Rayn
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 172
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 15.

Karakteradatok
Főkarakter: Rayn
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Royal Hotel Empty Re: Royal Hotel

Témanyitás by Ammon Einarson Vas. 19 Aug. 2012, 00:00

Elővesz egy üveg Whiskeyt és poharak társoságában teszi le az asztalra előttem. Miután töltött elveszem az egyiket és belekortyolok egy aprót miközben hallgatom. Ghjááh. Jól van, rég ittam ilyent és lehet nem fogok gyakrabban se de ez van. A közérzetem rosszabb nem lesz szóval ennyi. Viszont a témánál is maradva legalább mond valami pozitív dolgot, hogy vannak kapcsolatai. De tényleg ez az angyal és túlvilág dolog kicsit, kicsit nagyon zaklat. Az hogy mit akar vele kezdeni, vállat vonok. Kicsit lecsúszok a széken bal kezemet a fejem mögé teszem a lábaimat meg felteszem az asztalra és ott keresztbe egymáson. A poharat felemelem és a számhoz teszem de még nem kortyolok bele.
- Az nem izgat mit akarsz vele, segítek megtalálni és ezért kápé üti a markomat. Más nem igazán izgat. De összefoglalva...
belekortyolok megint az italba egy kicsit nagyobbat mint az előbb mert bár nem rohanok sehova azért inni is akarok valamit.
- Angyal csávó akit Balthazar Millvier nek kéne hívni mert vagy az anyja vagy az égiek adták ezt a nevet neki, nem izgat. És meg kell taláni, hogy partizhass vele. Hát van talán egy két hely ahol körbekérdezni tudok, alap esetben ez több lenne de igencsak leredukáltad a lehetőségeimet ezzel a túlvilági témával. De segítek, esküszöm Grover bácsi nevére.

_________________
REN: Hjuchia Sakura, Ammon, Chars Westwal
__________________________________________________________
SW :: Q’ayem Kor , Rime
Ammon Einarson
Ammon Einarson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1381
Hozzászólások régi : 1081
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 3
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Hjuchia Sakura
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1808-ammon-einarson#26026

Vissza az elejére Go down

Royal Hotel Empty Re: Royal Hotel

Témanyitás by Bishop Szer. 20 Feb. 2013, 21:15

Mióta megjelentek a démonok New Yorkban és mióta megkaptam a kinevezést nagyon keveset voltam terepen, egyszerűen túl keveset. Kicsit már kellemetlennek is éreztem, hogy a SHIELD teljes bevethető állománya bevetésen van, harcolnak a démonok ellen, én pedig az esetleges másik dimenziókból érkező támadásokra figyelek és papírokat töltök ki. Pontosan ezért vagyok most itt Queensben, az utcákat járom és figyelem a környezetet, felszerelésem is nálam van ha feltűnne egy-két démon akkor tudjak valamit tenni.
~ Nem tudom minek van szükség annyi adminisztrációra, felesleges, máskor más helyzetek is megoldódtak már, pedig ott nem voltak akták...
Egész jót tesz ez a járőrözés, megint teljesen átlagos ügynöknek érzem magam, most egy időre nincsenek mindenféle megszólítások sem. Körbenézek, látom azért elég sok SHIELDes van az utcákon, ez jó.
Bishop
Bishop
XMR bérenc

Hozzászólások száma : 3706
Hozzászólások régi : 195
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 14. szint - 40 kredit
Reputation : 72
Join date : 2011. Aug. 07.
Age : 28
Tartózkodási hely : ARMOR főépület

Karakteradatok
Főkarakter: Bishop
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, FSK, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

bisur13

Vissza az elejére Go down

Royal Hotel Empty Re: Royal Hotel

Témanyitás by Thorhalla Pént. 22 Feb. 2013, 09:31

Sötétség és tűz kora: A pokol tornácán prológus
Résztvevők: Pokol dimenziók urai, úrnői bizalmasukkal, az asgardi káosz és halálistennő, Avalon védelmezője és a görög halálisten
Helyszín és idő: időn és helyen kívüli dimenzió

Egy villanás töltötte be az üres helyet, ami leginkább egy űrben lebegő aszteroidának tűnt. Ahogyan a fény eloszlott megannyi furcsa lényt lehetett meglátni itt. jelen voltak a legfőbb pokoli dimenziók urai és úrnői egy-egy magukkal hozott bizalmassal, illetve négy isteni származású személy, Hela, Thorhalla, Hádész és Roma is.
Royal Hotel Xfactor250zone021
- Ahogyan látom a menny küldöttei nem vették a fáradtságot, hogy megjelenjenek a hívásunkra – mondta az egyik démon.
- Még mindig vezekelnek azért, amit korábban tettek, nem érezték jogszerűnek a beavatkozást azok után, hogy utoljára majdnem nagyobb pusztítást okoztak, mint most Dormmamu – felelte az egyik nő. – Dormammu szerintük senki ügye, a gyíkok pedig az Asgardiak felelőssége.
- Senki ügye, persze – mondta Mephisto. – De ha bevakoznánk, akkor hátba döfnének minket az öntelt képmutató tollas és szárnyas lények.

- Nem mintha nem tetted volna meg drágám – felelte gúnyosan Thorhalla. – Legjobb tudomásunk szerint – pillantott Hela-ra a szeme sarkából – te voltál, ki nem engedte a lelket semerre a haláluk után, s avatkozott közbe, hogy szolgád tette ne járjon Bronx pusztulásával.
- Az avatár megmentéséhez nem volt közöm, sem pedig ahhoz, hogy egy másik avatár megszületett azon az estén.
- Britannia kapitány az én felelősségem volt és az én védelmem alatt állt, áll s állni is fog mindig – szólalt fel Roma is. – Jól véssétek az elmétek, sosem fog a karmaitok közé kerülni.
- Arról, hogy a görögök istenek kineveznek-e avatárt maguknak, vagy sem nem tartozik ezen tanácskozásra – szólt közbe mély hangján Hádész is. – Az asgardiaktól nem kéritek ezt számon.

- Thamuz-nak hála nem rendelkezünk eggyel sem – felelte Thorhalla. – Remekül ért azok eltulajdonításához.
- Nem vesztettél vele sokat, már halott a lánya – vigyorodott el Mephisto.
Thamuz már éppen szólalt volna fel, amikor Hela emelte fel a karját és hallgatatta el a démont.
- Ez nem a mai tanácskozás tárgya – jelentette ki túlvilági hangján. – A fivérünkről gondoskodni fogunk, mi Asgardiak, miként eddig is tettük a másik öt fattyúval. A kérdés jelenleg, hogy miként érjük el, hogy Dormammu elpusztuljon, vagy távozzon Midgardról.
- Abban egyetértünk, hogy nyílt beavatkozásról szó sem lehet – mondta ismét a női démon. – A halandók megtették a dolgukat, Dormammu-nak nem marad ideje, sem esélye arra, hogy az igazi terveit végrehajtsa.
- A mágikus gócpontjai miatt a védőpajzsa meggyengült, nem tudja sokáig fenntartani a pajzsot az Astoria között. Bármennyire is nem tetszik sem nekem, sem a jelenlevőknek, időlegesen fel kell a halandókat ruházni olyan erővel, amivel képesek arra, hogy megtegyék, amit mi nem tehetünk.
Az arcokon határozottan látszott, hogy igazából egyiknek sem fűlött a foga ahhoz, hogy mindezt megtegye, de végül bólintottak egyetértően. Más út nem volt ahhoz, hogy megállítsák Dormammu-t.


Royal Hotel 00120

Sötétség és tűz kora: A pokol tornácán
Résztvevők: Maximillian Evans / Axe, Danny Long és Makarov Vlagyimir Riez / Bishop
Következő körváltás: 2013. február 25. (hétfő)

Queens, New York egyetlen olyan része még, ami démoni uralmon volt. Sehol máshol nem voltak már a városban, Dormmamu minden előretolt helyőrsége megszűnt létezni, a civilek, önjelölt hősök, akik véletlenül, vagy épp szándékosan kerültek arra a helyre elpusztították őket. A démonúr és hordája visszaszorult az Astoria negyedébe, amit most már szinte folyamatos tűz alatt tartott a SHIELD helicarriere a Fury, a támadásokkal is végig gyengítve a pajzsot. Úgy két hete foglalkoztak ezzel, ennek köszönhetően a városban a Nemzeti Gárda tartott rendet, mert az összes SHIELD ügynök ki volt rendelve Queensbe, hogyha a pajzs megtörik, akkor kezdjék meg a környék kitakarítását és biztosítását.
Végül február vége felé sikerült elérniük egy eredményt, ez mind a földről, mind pedig a levegőből tisztán látható és érezhető volt. Egy sorozat ekkor törte át a pajzsot először és csapódott be a földbe a pajzs túloldalán. Az eredménye az lett, hogy egy erős lökéshullám következtében omlott össze a mágikus védőpajzs. A lökéshullám az egy tonna súly alatt mindent ideiglenesen a földre kényszerített, ami a levegőben volt, de még a vadászgépeket is nehéz volt egyvonalban tartani, hogy ne legyen belőle katasztrófa. A földön levőket a lökéshullám a földre lökte, az épületek ablakai betörtek és az üvegszilánkok esőként hullottak az utcákra.
A robbanás után végre mindenki szemtanúja lehetett annak, ami odabent zajlott az Astoria negyedében, a pokol tornácán.
Royal Hotel 003ip

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Royal Hotel Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Royal Hotel Empty Re: Royal Hotel

Témanyitás by Bishop Pént. 22 Feb. 2013, 16:13

Egyik pillanatban még minden rendben van, a másikban pedig egy elég erős lökéshullám érkezik, leterít. Volt már részem egy-két közeli robbanásban, de ez akkor is necces volt. Feltápászkodok, ahogy tudok, ellenőrzöm a felszerelésem, majd magam is, minden rendben van-e velem. Amint felálltam szemem elé tárul a látvány, az Astoria körüli pajzs leomlott, a Fury folyamatos bombázása eredménnyel jár.
~A démonok utolsó mentsvára, jól beehették magukat oda, keményen menet lesz, meg fogják védeni magukat. Szükség lesz minden erőre.
Rögtön nyúlok is a kommunikátorhoz. Nem lenne okos dolog információ hiányában elindulni, előtte érdemes beszélni a SHIELD-el.
- Itt Riez ügynök. Tervben van egy szervezett támadás az Astoria ellen? Ha igen akkor tájékoztatást kérek, hol tudnék segíteni. Illetve szükség van-e segítségre a civilek biztonságos helyre terelésével.
Közben elindulok az Astoria felé.

//Ha Danny és Axe is velem van akkor intek nekik is, hogy jöjjenek//
Bishop
Bishop
XMR bérenc

Hozzászólások száma : 3706
Hozzászólások régi : 195
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 14. szint - 40 kredit
Reputation : 72
Join date : 2011. Aug. 07.
Age : 28
Tartózkodási hely : ARMOR főépület

Karakteradatok
Főkarakter: Bishop
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, FSK, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

bisur13

Vissza az elejére Go down

Royal Hotel Empty Re: Royal Hotel

Témanyitás by A Misztikus Pókember Szomb. 23 Feb. 2013, 20:17

A távolból szinte már megszokott dallamként hallom a környék bombázását, miközben az egyik aktakukacunk után koslatok a Royal Hotel környékén. Kapott egy kis járőr munkát, hogy ne gémberedjen el nagyon odabent. Régen ő is kint dolgozhatott azokból amiket hallani, de sokat nem tudok a formáról.

~De azt hiszem meg is van~

Konstatálom, majd elindulok célirányosan felé mikor elkap a a lökéshullám, gyorsan elengedem a kötést a gravitációs mezővel és landolok az épület oldalán. Pár másodpercig figyelve megállok ott, felkészülve egy következő hullámra vagy egy hirtelen támadásra. De mikor szép lassan felfedi magát a pajzs túloldalán lévő városrész szépen lecsúszok a falról és kényelmesen landolok. Ismét megcélzom Riez ügynököt kényelmesben.
- Evans ügynök szolgálatára! - Jelentem ki mikor megállok mellette, kikotrok egy cigit a farzsebemből és rágyújtok, amíg megkapja az információkat az ügynök.
- Riez ügynökkel a Royalnál vagyunk. Ha megkapjuk a koordinátákat készen állunk a behatolásra. - Teszem még hozzá, majd várok a romok felé nézve.
A Misztikus Pókember
A Misztikus Pókember
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 541
Hozzászólások régi : 981
Korábbi szint/kredit : 10. szint - 22 kredit
Aktuális szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 11.
Tartózkodási hely : New York

Karakteradatok
Főkarakter:
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Royal Hotel Empty Re: Royal Hotel

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 2 oldal 1, 2  Next

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.