A város (Új világ)

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Go down

A város (Új világ) - Page 2 Empty Re: A város (Új világ)

Témanyitás by Bishop Vas. 14 Okt. 2012, 02:16

Az Anya egy egyszerű kézmozdulattal teremt nekünk és saját maga számára foteleket, nem tudom mennyire jó ötlet beleülni, hátha valami trükk van velük, bár az nem az ő stílusuk lenne, ahhoz már túl fejlettek, mégis a gyanú meg van bennem. Pár másodperc filózás után mégis leülök.
~ Szóval az egész a fajok kiirtásáról szól? Érdekes ezt így hallani.
A nő folytatja a beszédet és egyre jobban kibontakoztatja a dolgokat, logikusnak tűnik amit mond, csak sajnos most csak az egyik oldalt hallhatjuk, így könnyen félrevezethetőek vagyunk. Mégis inkább nem vonom kérdőre a szavakat, még várok ezzel, elvégre egész normális fogadtatásunk van.
~ Kicsit szélsőséges ez a nézet saját magukkal kapcsolatban, mégis elég reális... szóval ők nyernének az evolúció versenyében és ezt kell megakadályozni? Tényleg? Először úgy volt, hogy egy szerkezetet kell összerakni amit a múltba visszavéve segíthetünk a jövőn, utána a Zsarnok Goblin páros azt mondta, hogy a szerkezet csak arra való, hogy a jövőnket egy másik alternatív világgá tegyük, hogy ne a sajátunk legyen... de ez elvileg már meg is történt mert én már Bastet avatárja vagyok... aztán most kiderül, hogy egy vírussal kell elpusztítani a Supremeket. Jó a tendencia.
- Én kezdem kapizsgálni, de akkor ez a múltban lesz csak hatással nem? Vagy más szisztéma szerint működik a dolog? Nem vagyok járatos az időutazásban és annak hatásaiban.

_________________
Reneszánsz: Bishop, Shepherd, Liza, Lev Hudson (Légió), Tony Price VH: Andrew Ramirez, Such, Un Nefer Ramirez Ulti: Andrew Ramirez Egyéb: Andrew Ramirez Little SW: Such Tavres, Vlimtron Xreldacho
Bishop
Bishop
XMR bérenc

Hozzászólások száma : 3706
Hozzászólások régi : 195
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 14. szint - 40 kredit
Reputation : 72
Join date : 2011. Aug. 07.
Age : 28
Tartózkodási hely : ARMOR főépület

Karakteradatok
Főkarakter: Bishop
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, FSK, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

bisur13

Vissza az elejére Go down

A város (Új világ) - Page 2 Empty Re: A város (Új világ)

Témanyitás by Sarah Vas. 14 Okt. 2012, 08:59

~Aha...~ Ez az első gondolatom a fajok kiirtására vonatkozó megszólalásról, mert hát nem hangzik valami jól, ugyanakkor... Valóban vetemednénk mi bármi ilyesmire is? Nos sajnos nem tartom kizártnak, de nehéz elhinni, bár persze ez jelenleg eléggé úgy néz ki, hogy egy konkrét tény, ami meg talán mondhatom, hogy elszomorít, de az sem igazán, amit magukról tartanak ezek a... Nos nem akarom azt mondani, hogy szörnyszülöttek, van egy pár eléggé groteszk dolguk az biztos, ami enyhén moderáltan, de iszonyatosan gusztustalan is egyben, de azzal még nem is lenne tényleg problémám, inkább a felfogás nem tetszik, de a lényeg hogy nem fogom őket szörnyszülötteknek hívni. Megjelenik mögöttünk két szék, ami... Nos egy igen kedves gesztus, azt hiszem, mindenesetre is alaposabban átvizsgálom a széket, nem azért, mert hogy csapda, vagy ilyesmi, csak hogy ez azért remélem, hogy nem bőrből van, avagy nem élő szerves anyag. Mindenesetre is ha az, akkor sem akarok sértő lenni, szóval maximum kicsit ráharapok a nyelvemre és leülök, nem egy nagy dolog, olyan, mintha... Heh, mintha valakinek az ölébe ülne az ember, ami meg még rosszabbá teszi az egészet, de nem ezen kéne akkor most gondolkodnom. Szóval leülök és hallgatom, amit mond, néha pedig kedvem lenne kissé rosszallóan megcsóválni a fejemet, mert nem akarom elhinni, hogy a mi világunkban, tényleg mindenki ennyire beszűkült látókörű és... És nem is tudom, hogy miként tudnám még ezt leírni, mert erre talán nincs is jobb szó, bár az arcomon egyenlőre nem látszanak a gondolataim, de ez azért most fájt. Mindenesetre is észre sem vettem, de közben az egyik kezemet laza ökölbe szorítva támasztom a fejemet, így eresztek meg az egész végén egy fáradt sóhajt.
- Nehezemre esik ezt elhinni... Mármint nem a fajkiirtós részt, ebben sajnos, az itt uralkodó helyzetet elnézve látok némi érthető logikát, bár igazából nem értek vele egyet... Viszont azzal sem, hogy az itteni fajok eltűnjenek, evolúció ide, vagy oda. Tulajdonképpen azt nem akarom elhinni, hogy van kapásból két iszonyatosan intelligens és fejlett faj a bolygón, de azok is szűken látják a világot és csak a saját maguk túlélését helyezik a képbe, mondjuk ezt éppen Zyronál megértem, bár nálunk jó személy, itt olyasmi lehet mint apokalipszis, őt is eléggé vaknak tartom. Mondjátok hogy ostoba vagyok és naiv, de furcsállom, hogy senkinek nem jutott eszébe a békés együttélés, amolyan kölcsönös módon, habár itt nem hiszem, hogy szükség lenne bármire is, de ez elkeserítő, annyi minden létezik és még mindig ugyan ott tartunk... Ebből semmit sem sértésnek szánok, csupán remélem hogy érti, hogy mit is próbálok közölni. - Nos eléggé egyértelműen elmondtam, hogy mit próbálok közölni... Annyira már nem is igazán tetszik ez a hely, fajirtás... Heh... Tényleg csak a pusztításra született az emberiség? Még a történelmet visszanézve sem látok semmi mást szinte, csak hazugságokat és háborút, a háborúk pedig örök tényezők sajnos, attól függetlenül hogy kik vagy mik élnek ezen a bolygón.

_________________
Reneszánsz: Sarah Storm + Jane és Fox, Mr. Smiley
VH: David Ethan, James Richards
Outsiders: Sarah Storm, Katherine Blackwood
x-diák: Gulyás Csilla
Sarah
Sarah
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1524
Hozzászólások régi : 149
Korábbi szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Aktuális szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

A város (Új világ) - Page 2 Empty Re: A város (Új világ)

Témanyitás by Thorhalla Hétf. 15 Okt. 2012, 13:17

Helyszín: A Város (Párizs egykori területén)
Résztvevők: David Ethan és Andrew Ramirez

- Az elmélet szerint minden tettünk megannyi lehetséges realitást, párhuzamos világot hoz létre – mondta a férfi ezúttal Anya helyett. – Valószínűleg ez a világ ugyanolyan érintetlen marad, mint volt és párhuzamos világgá válik, míg a saját időtök más jövőt kap a tettetek után. De persze az is lehetséges, hogy ez a világ egyszerűen megszűnik létezni, mintha soha sem lett volna. Az idővonalak babrálásnak beláthatatlan következményei is lehetnek, bármi elképzelhető.
Anya megcsóválta a fejét David szavaira.
- Ez pusztán evolúció, nem több – mondta. – Amikor az ember a Homo Sapiens Sapiens elterjedt halálra ítélte és kiirtotta a Neandervölgyi embert. Akkor az nem volt kegyetlenség, hogy levadászták minden élelemforrását és ha nem is tudatosan, de eltűntettek minden más humanoid lényt a bolygóról? Ugyanez történt volna a mutánsok esetében is. évről évre több mutáns született és lassanként az emberiség szorult háttérbe tőlük. Itt is ez történt volna, ha Magneto nem szól bele a természetes evolúcióba és nem hoz létre akaratlanul is több új fajt. Ugyanaz történik most, mint mindig, csak az evolúció felgyorsult. Más esetben évezredekig, vagy tovább tartott volna, de most ez évtizedekre rövidült.
Ekkor a férfi megköszörülte a torkát, hogy újra ráfigyeljetek.
- A kérdés igazából, hogy készek vagytok-e arra, hogy istent játszatok azzal, hogy a mesterségesen beindított evolúciót, ami már saját kezébe vette irányítását visszafordítsátok.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
A város (Új világ) - Page 2 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

A város (Új világ) - Page 2 Empty Re: A város (Új világ)

Témanyitás by Bishop Szer. 17 Okt. 2012, 21:07

Érkeznek is a válaszok szépen kifejtve pont azt mondják amire kíváncsi voltam, pont jó sorrendben, ez remek elégedett vagyok, pedig én ritkán szoktam elégedett lenni. Azonban a kérdések és gondolatok amiket felvetnek igencsak fogósak.
~ Ettől féltem én is, hogy van egy elmélet miszerint ezzel a világgal nem történik semmi és mondjuk a mi jövőnkben kiirthatnánk őket, ugye az őket miért érdekelné ha itt nincs semmi változás. Gondolom már túl vannak azon a szinten, hogy a puszta tudat bántaná őket. De ott van az a lehetőség is, hogy igazából fogalmunk sincs mi történik ha az idővel és annak síkjaival kezdünk variálni. És ez nem kicsi gondokat okozhat. Ezt érdekes lenne majd tanulmányozni, de hát most idő szűkében vagyunk elvileg, nem érünk rá évekig. Most kell dönteni. Az evolúció felgyorsult, érdekes, roppant érdekes, pár tíz év alatt létrejövő aktív változások, olyan mintha az evolúció fénysebességre kapcsolt volna, pár ezer év alatt már igazán komoly dolgok is kialakulhatnak. Talán ennek a vírusnak globális szinten mégis volt haszna, bár szörnyű dolgokat művelt a világgal és most... hát nem túl jó a helyzet fajok fognak kihalni eltűnni, szerintem még háborúk is lesznek, túl gyors az átalakulás. Félek végül az emberiségből mint olyanból már semmi nem lesz, nem mintha most lenne, tényleg sokan vannak a mutánsok, de akkor is a szellem megmaradt, már csak akkor is ha a birodalmakra a vezetőkre meg miegyébre gondolok. Viselkedés is stimmel. Igaz pont a Holnap gyermekei az ellenpélda, amit elmondtak a társadalmukról az igen tetszetős, meggyőző valóban olyan mintha továbbléptek volna egy bizonyos szinten, ezt el kell ismerni. Ugyanakkor valamennyire furcsa és idegen is a világuk, hogy jobb vagy rosszabb azt nem tudom, nézőpont kérdése, de mindenképp más. Ebben én nem tudok dönteni.
Végül előjön a nagy kérdés is, amit igazán fontolóra kell venni.
~ Istent játszani senkinek sincs joga, mások felett uralkodni vagy dönteni, ehhez mi kevesek vagyunk. Mégis sokszor megtesszük, pedig még a törvény sem tiszta, nem hogy más emberek nézőpontjai, minden attól függ hogy nézzük. Nincs joga senkinek sem elvenni valamit mástól, bántani, bezárni, megalázni, átváltoztatni, netán megölni akármire és hivatkozik és akármit is állít, attól még az elkövetett is ugyan olyan "bűn" de inkább a tény a jobb szó. Persze ez nem sokakat érdekel és teszik amit jónak látnak, beleértve ebbe magamat is. Na most ha ezt az ember elfogadja, de még ha nem is fogadja el, csak simán túllép ezen az egész dilemmán és felfogja azt, akkor megteheti és meg is teszi. Például Magneto mesterségesen nyúlt bele az evolúcióba, volt joga megtenni? Nem, nem volt de mégis megtette. Most lehetne arra hivatkozni, hogy akkor mi csak visszafordítjuk stb... de ez nem lenne reális, hiszen ez nem így van, most mi is ugyanúgy belenyúlnánk a dolgokba ráadásul teljesen tudatosan. Ezzel nincs is baj, ha ezt felvállaljuk a következményekkel együtt. Részemről én bízok a jövőbeli énjeinkben és fogok tudni nyugodtan aludni, ha nem lesznek Supremek a bolygón. Meg nekem amúgy is Wakandára kell, kellene koncentrálnom, majd, most. Jó ezt túltárgyaltam.
- Én részemről úgy vélem, hogy készen állok egy ilyen lépésre.
Mondom ezt teljes nyugodtsággal és magabiztossággal, szépen végiggondoltam ezt a dolgot, minden részletét, nem kell ezt már tovább tárgyalnom magamban, el van döntve részemről.

_________________
Reneszánsz: Bishop, Shepherd, Liza, Lev Hudson (Légió), Tony Price VH: Andrew Ramirez, Such, Un Nefer Ramirez Ulti: Andrew Ramirez Egyéb: Andrew Ramirez Little SW: Such Tavres, Vlimtron Xreldacho
Bishop
Bishop
XMR bérenc

Hozzászólások száma : 3706
Hozzászólások régi : 195
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 14. szint - 40 kredit
Reputation : 72
Join date : 2011. Aug. 07.
Age : 28
Tartózkodási hely : ARMOR főépület

Karakteradatok
Főkarakter: Bishop
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, FSK, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

bisur13

Vissza az elejére Go down

A város (Új világ) - Page 2 Empty Re: A város (Új világ)

Témanyitás by Sarah Szer. 24 Okt. 2012, 14:17

Ama bizonyos férfi szavait, kinek a nevét még mindig nem tudni, már ha van egyáltalán neki... Nem lényeges, csendesen hallgatom végig és nem fűzök hozzá semmit, egyrészt mert nem tudok mit, másrészt ha bármi értelmeset képes lennék erre mondani, akkor sem lenne annyira fontos jelenleg, megemlítsem, amit viszont az a bizonyos Anya mond... Reménykedtem benne, hogy felfogják, hogy mit próbálok közölni, de látom megint túlzottan sokat vártam, ez a faj már túl beszűkült látószöggel rendelkezik, hogy így mondjam... Úgy kezelik magukat, mintha mások lennének pedig származásuk alapján ők is emberek, mert most mutáns meg ember... Mi a különbség azon kívül, hogy az egyik mondjuk képes tüzet csiholni az akaratával, a másik pedig nem? Ettől függetlenül mindkettő ugyan azon kategóriában van és talán régen voltak ilyesmik, meg nálunk, hála Magnetónak most is van, de rendes körülmények között nem hiszem, hogy e miatt az apró különbség miatt lennének bármiféle megkülönböztetéses problémák, vagy egyéb ilyen dolgok, mert már mint mondtam, ettől még mindkét " faj " ember.
- Hogy lehet a tudatlan cselekedet kegyetlenség? - Kérdésre kérdés, ugyanis ebben sok logikát nem látok, mert ez most ugyan olyan, mintha kiderülne, hogy mondjuk mit tudom én.. Az ember hajában él egy nagyon apró, törzsi rendszerben élő mit tudom én micsoda, az ember pedig mossa a haját ugyebár, és rendszeresen kipusztítja, nem látok benne kegyetlenséget, mert az illető, vagy illetők nem is tudnak róla.
- Az ami itt történik, vagy történni fog, tulajdonképpen tudatos, csupán passzív népirtás, egyenlőre legalább is passzív... Mert azt el kell ismernem, hogy az általam ismert emberiségben és "maguk" között már nem igazán látok sok hasonlóságot, a kinézetet leszámítva, még a felfogás is teljesen más, de ettől függetlenül még ugyan abba a fajba tartoznak, csak a gyorsításnak köszönhetően sok-sok generációval később, az egyik lehetséges végkimenetel... Attól még ugyan az. Persze minek jártatom a számat? - Teszem fel a végén a költői kérdést, hiszen ha megértik sem fogják elfogadni, pedig azt hiszem nem beszélek hülyeséget, egy faj leszármazottja nem lehet másik faj, tökéletesedett lehet? Igen lehet, bár amit eddig itt láttam... Az minden, csak nem tökéletes, lehet hogy itt mindenki boldog, de akkor is kiveszett már ebből a generációból valami, a kérdés pedig, hogy készen állunk-e istent játszani?... Nem tudom, képes lennék eltörölni egy még nem is létező fajt az időnkben, hogy ilyen téren minden máshogyan alakuljon s ezek a személyek, kikkel itt most " vígan " beszélgetünk, talán ne is létezzenek?... Vagy esetleg más formában... Be kell vallanom, hogy egyáltalán nem sajnálnám, ha ez a faj nem létezne a mi időnkben, nem azt mondom, hogy nem érdemlik meg az életet, nincs jogom ilyet mondani, nem vagyok isten, nem is akarok az lenni, soha nem is akartam és a döntésemtől függetlenül, akár igen, akár nem... Ettől függetlenül sem leszek az, ha pedig úgy történik, ahogyan a legtöbben vélik, akkor itt ugyan úgy meg fog maradni ez a faj, így hát el is törlődnek és meg is maradnak... Mi legyen? Tudnék úgy nyugodtan aludni, hogy ki tudja mennyien esetleg meg sem születtek miattam? Viszont megannyi más személy kapna életet helyettük, vagy ők éppen ugyan úgy, csak egy picit más módon... Igen, szeretném hinni, hogy ez így lehetséges, ebbe kapaszkodva pedig tudok végre dönteni. Még sóhajtok egyet kissé lemondóan.
- Készen állok rá... - Ennél többet nem akarok mondani, tudnék, de nem akarok.

_________________
Reneszánsz: Sarah Storm + Jane és Fox, Mr. Smiley
VH: David Ethan, James Richards
Outsiders: Sarah Storm, Katherine Blackwood
x-diák: Gulyás Csilla
Sarah
Sarah
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1524
Hozzászólások régi : 149
Korábbi szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Aktuális szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

A város (Új világ) - Page 2 Empty Re: A város (Új világ)

Témanyitás by Thorhalla Csüt. 25 Okt. 2012, 07:01

Helyszín: A Város (Párizs egykori területén)
Résztvevők: David Ethan és Andrew Ramirez

A nő és a férfi arca sem rezzent David szavai után, nem volt rajta düh, harag, vagy ehhez hasonló. Valami más volt, valami régibb és ősibb, olyan bánat, amit a két fiatal nem érthetett, és talán nem is fognak soha sem.
- Spontán nem jöhetett volna létre egy olyan faj, mint a mienk. Mi több vagyunk, mint emberek és többek, mint mutánsok. Valami új. Majd vigasztaljon ez a tudat, amit gondolsz, amikor magatehetetlen és védekezni képtelen csecsemők haldoklanak és halnak meg a kezed által – válaszolta bánatos hangon Anya.
Ahogyan mindkét fiatal kijelentette, hogy elvégzik, amit kell abban a pillanatban lépett be valaki az ajtón. Másodpercre pontosan, kezében két ládával. David és Andrew is érezte, hogy ez az pontosan, amit kerestek. A két tárgy, a két ládában volt. Egy kopasz fiatal lány vitte oda nekik ezt és nyújtotta át nekik. Amint érte nyúltak és megérintették azokat fény töltötte be a helyet.
- És még minket neveznek gyilkosnak… - lehetett hallani Anya elhaló hangját.
Amint a fény eltűnt újra egy félhomályos helyen volt a páros. Kinézve a közeli ablakon újra a víz alatt találták magukat.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
A város (Új világ) - Page 2 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

A város (Új világ) - Page 2 Empty Re: A város (Új világ)

Témanyitás by Bishop Pént. 26 Okt. 2012, 23:44

David is belemegy a dologba, igaz előtte szerintem kicsit vívódott és lett volna még kérdése és ötlete de inkább redukálta a gondolati sort és a lényegre tért. Anya elmond még egy szöveget, hogy mennyire rossz amit mi teszünk, és tényleg valamennyire igaza van, még szerencse, hogy én ezt már jól átgondoltam így ez nem másíthatja meg a döntésemet.
~ Ha véletlenül eltűnik ez a faj, hát akkor sajnos ez történik, de talán az valami jobb felé vezet, na ez nem jó gondolat menet... Szóval akkor eltűnnek és kész, mintha sose lettek volna, de ha sosem léteztek (volna) akkor teljesen mindegy. Egyébként meg elvileg az itteni világban megmaradnak, szóval konkrétan ez nem lesz probléma, így nem gond, nekik nem gond, majd valakiknek az lesz. Fenébe, milyen morális kérdés ez, nincs semmi ami felhatalmazna vagy megmagyarázná ezt a tettet, elvileg. De a saját szempontomból nekem már az is elég ha Zyroból nem lesz Apokalipszis, akkor már megérte.
Mire ezt végiggondolom már is ott van előttünk egy nő kezében két ládával, ezt el sem hiszem, hogy ők ideadják ezeket a tárgyakat, kizárt, mégis elhiszem magamnak és az egyikért nyúlok és ahogy hozzányúlunk fehér fény kezd körbevenni minket.

_________________
Reneszánsz: Bishop, Shepherd, Liza, Lev Hudson (Légió), Tony Price VH: Andrew Ramirez, Such, Un Nefer Ramirez Ulti: Andrew Ramirez Egyéb: Andrew Ramirez Little SW: Such Tavres, Vlimtron Xreldacho
Bishop
Bishop
XMR bérenc

Hozzászólások száma : 3706
Hozzászólások régi : 195
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 14. szint - 40 kredit
Reputation : 72
Join date : 2011. Aug. 07.
Age : 28
Tartózkodási hely : ARMOR főépület

Karakteradatok
Főkarakter: Bishop
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, FSK, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

bisur13

Vissza az elejére Go down

A város (Új világ) - Page 2 Empty Re: A város (Új világ)

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.