Új-Atlantisz (Atlanti-óceán)

1 / 3 oldal 1, 2, 3  Next

Go down

Új-Atlantisz (Atlanti-óceán) Empty Új-Atlantisz (Atlanti-óceán)

Témanyitás by Thorhalla Csüt. 05 Júl. 2012, 00:43

Több vízalatti városból álló városközösség, ahol együtt élnek Atlantisziak, embertelenek, emberek és mutánsok.
Új-Atlantisz (Atlanti-óceán) Jatlantisz1
Új-Atlantisz (Atlanti-óceán) Jatlantisz2
Új-Atlantisz (Atlanti-óceán) Jatlantisz3

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Új-Atlantisz (Atlanti-óceán) Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Új-Atlantisz (Atlanti-óceán) Empty Re: Új-Atlantisz (Atlanti-óceán)

Témanyitás by Sarah Szomb. 15 Szept. 2012, 20:11

//Előzmény:Marokkó (Egyesült Afrikai Nemzetek)//

Oké, Andrew aktívan pazarolja a levegőnket, de nem baj, végül is egy próbát megér, hátha a gyerek tud bármit is kezdeni a helyzettel, bár kétlem, vagy nincs elég ereje, vagy nincs elég tapasztalata hozzá, bármelyik is legyen, kétlem, hogy sokra mennénk vele, végül is csak egy gyerek! Akárhogyan is, elfog a hányinger és a szédülés, a szédülést még érteném, de a hányingert nem tudom, hogy mi okozza, még nem igazán voltam légüres térben, a lényeg, hogy ezek miatt ösztönösen próbálnék levegőt venni, valami légnemű pedig be is áramlik a tüdőimbe, de nem oxigén, ugyanis még mindig nem érzem annak a jótékony hatását, mert továbbra is rosszul vagyok. Már nem igazán futja... Semmire sem, hogy így mondjam, még éppen képes vagyok ébren maradni, legalább is egy darabig, azt még sikerül elkapnom, hogy az a... Az, maradjunk "az"-nál, elindul felénk, de azt, hogy mire készülhet, vagy mi történhet majd... Nos azt, már nem tudom meg mert nekem már csak a semmiféle sötétség létezik, ami szó szerint semmi...

Egy darabig tulajdonképpen semmi más nem is vesz körül, csak sötétség, de aztán egy idő után... Először csak pár röpke pillanat erejéig fényre leszek figyelmes, horizontálisan egy vékonyka csíkban... Ez egyre sűrűbben jelentkezik, majd pedig állandó marad, ez pedig valahogy furcsa érzéseket hoz magával, valós érzéseket, amik egyre élesebbé válnak, ahogyan az idő telik. Végül már felismerem ezeket, puha.... Valami puhán fekszek... Vajon meghaltam? Tuti, hogy meghaltam, akkor ez azt jelenti, hogy... Nem érzek meleget, vagy legalább is még nem tűnt fel, akkor talán egy felhőn fekszem? Lehetséges, hogy a mennybe jutottam? Próbálom kinyitni a szemeimet, óvatosan mozogni, na meg persze ha már ezekkel próbálkozom, akkor egy idő után fel is ülni, ha pedig meghaltam... Remélem, hogy ez nem csak valami gonosz vízió, ami boldoggá tehet talán, aztán pedig egyszerűen lehullanak a falak, és csak lángokat látok, meg persze megcsap a forróság... Vagy legalább is gondolom ilyen a pokol, úgy konkrétan mindig is így tudtam csak elképzelni.

_________________
Reneszánsz: Sarah Storm + Jane és Fox, Mr. Smiley
VH: David Ethan, James Richards
Outsiders: Sarah Storm, Katherine Blackwood
x-diák: Gulyás Csilla
Sarah
Sarah
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1524
Hozzászólások régi : 149
Korábbi szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Aktuális szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Új-Atlantisz (Atlanti-óceán) Empty Re: Új-Atlantisz (Atlanti-óceán)

Témanyitás by Bishop Szomb. 15 Szept. 2012, 20:49

Hát sajnos a teljesen reális alternatíva, miszerint Derek nem tud tenni semmit a két Lovas hatalmas ereje ellen beigazolódik, így nem marad más mint a várakozás és a levegő után kapkodás, lassan elfogy az oxigén és nem tudunk mit tenni, gyakorlatilag már mozogni sincs erőnk, egy mázlink van csak, hogy ez nem fojtogatás vagy vízbefojtás így előbb jó eséllyel az eszméletünket veszítjük el, aztán nem éljük át a fulladásos halál minden pillanatát. És ez be is következik hamarosan elnyel a sötétség és már nem is tudok magamról.
Ki tudja mennyi idő telik el az eszméletlenség és az öntudatlanság állapotában, nem érzek semmit, csak egy idő után arra leszek figyelmes, hogy valami változás történik és szépen lassan felébredek, nem tudom, hogy hol vagyok, mikor vagyok vagy egyáltalán milyen formában vagyok jelen. Ezért először egy kis időt várok, hogy észhez térjek és, hogy beálljon a kép, és majd csak utána kezdek gondolkodni.

_________________
Reneszánsz: Bishop, Shepherd, Liza, Lev Hudson (Légió), Tony Price VH: Andrew Ramirez, Such, Un Nefer Ramirez Ulti: Andrew Ramirez Egyéb: Andrew Ramirez Little SW: Such Tavres, Vlimtron Xreldacho
Bishop
Bishop
XMR bérenc

Hozzászólások száma : 3706
Hozzászólások régi : 195
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 14. szint - 40 kredit
Reputation : 72
Join date : 2011. Aug. 07.
Age : 28
Tartózkodási hely : ARMOR főépület

Karakteradatok
Főkarakter: Bishop
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, FSK, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

bisur13

Vissza az elejére Go down

Új-Atlantisz (Atlanti-óceán) Empty Re: Új-Atlantisz (Atlanti-óceán)

Témanyitás by Thorhalla Szomb. 15 Szept. 2012, 21:50

Helyszín: Új-Atlantisz (Atlanti-óceán)
Résztvevők: David Ethan és Andrew Ramirez

Ahogyan a páros körbenézett ablakot is látott a helységben, azon kitekintve a tenger volt látható. Egészen pontosan a tenger alatt voltak valahol. A szobában félhomály volt és ebben egy árny mozdult feléjük, majd állt meg a két ágy között. Egy csinos vörös hajú nő volt, David jövőbeli felesége volt, Aurora. Egy halvány mosollyal figyelte a két fiút.
Új-Atlantisz (Atlanti-óceán) 406px-BlackWidow
- Soha sem mondtad Dave, hogy ennyire cuki voltál fiatalon, valahogy minden kép eltűnt rólad és még én sem kerítettem elő egyet sem – nézett Davidre. – Aurora Ethan vagyok, úgy tudom, hogy már Jack mesélt rólam. Örülök, hogy személyesen is találkozhatunk.
Néhány pillanatra elhallgatott.
- Új-Atlantiszon vagytok, azt hiszem, hogy Danny-boy az utolsó pillanatban tudott kihozni titeket és így még nem haltatok… fulladtatok meg. És remélem Andrew te nem vagy klausztrofóbiás, ha igen, ne gondolj rá, hogy a víz alatt vagyunk majd három kilométerrel.


A hozzászólást Thorhalla összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. 16 Szept. 2012, 07:47-kor.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Új-Atlantisz (Atlanti-óceán) Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Új-Atlantisz (Atlanti-óceán) Empty Re: Új-Atlantisz (Atlanti-óceán)

Témanyitás by Bishop Szomb. 15 Szept. 2012, 22:45

Lassan már egészen kitisztul a kép és sokkal jobban felfogom a körülöttem lévő világot, mint az előbb mikor éppen csak felébredtem, itt van David is és valahol a tenger alatt lehetünk, lévén az ablakon kitekintve olyan mintha egy óceáni világot látnék, lehet azt is látok, még nem vagyok benne biztos. Úgy tűnik, hogy élünk és nem a túlvilágon vagyunk, aztán a következő ami feltűnik az fényviszony, nincsenek vakító fények inkább kellemes félhomály szerűség uralkodik a termen, kellemes így ébredés után, könnyebben megszokja a szem, bár mondjuk én már a templomban is egész tisztán láttam. Végül pedig egy mozgásra leszek figyelmes, az árnyak közül előlép egy fiatal vörös csaj, David itteni felesége, gondolom egy ideje már figyelt és várta, hogy felébredjünk. Ránézek Davidre, majd visszanézek a nőre és ezt megismétlem még kétszer, kíváncsi vagyok nagyon David reakciójára.
~ Nem maradt róla egy kép sem... érdekes. Vajon miért?
Hirtelen elmosolyodom nem is kicsit, igazából nevetni is támadna kedvem de visszafogom magam.
~ Danny-boy, Danny-boy, hát ez hatalmas, ez kész. Danny-boy. Általában nem tudom értékelni az ilyen megjegyzéseket, de ez akkor is... ez adja. Várjunk, Új-Atlantisz, akkor tényleg az óceán alatt vagyunk, három kilométerrel, innen is jó lehet menekülni.
- Nem. -válaszolok Aurorának- Csak enyhén paranoiás, szerintem végig azon fogok gondolkodni mi lesz ha valami/valaki betöri az üveget, vagy ilyesmi. De ez nem gond.
És valóban máris ezen jár az agyam, honnan jön a veszély és mire kell folyamatosan figyelni.

_________________
Reneszánsz: Bishop, Shepherd, Liza, Lev Hudson (Légió), Tony Price VH: Andrew Ramirez, Such, Un Nefer Ramirez Ulti: Andrew Ramirez Egyéb: Andrew Ramirez Little SW: Such Tavres, Vlimtron Xreldacho
Bishop
Bishop
XMR bérenc

Hozzászólások száma : 3706
Hozzászólások régi : 195
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 14. szint - 40 kredit
Reputation : 72
Join date : 2011. Aug. 07.
Age : 28
Tartózkodási hely : ARMOR főépület

Karakteradatok
Főkarakter: Bishop
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, FSK, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

bisur13

Vissza az elejére Go down

Új-Atlantisz (Atlanti-óceán) Empty Re: Új-Atlantisz (Atlanti-óceán)

Témanyitás by Sarah Csüt. 20 Szept. 2012, 22:34

Oké, körbenézve a szobában látok... Sok sok vizet, bár az nem feltétlenül a szobában van, hanem kint az ablakon kívül, így pedig lövésem sincs, hogy hol lehetek, vagyis lehetünk, mert Andrewt is felfedezem ám a szobában. Igazából még mindig nincs semmi sem, ami rácáfolna arra, hogy meghaltunk, de egyre reálisabbá válik az egész, ahogyan folyamatosan eszmélek, bár már tulajdonképpen egy ideje ébren vagyok, de attól még mindig javulhat kicsit. Még mielőtt észbe kaphatnék egy árnyra leszek figyelmes, de nem tudom alaposabban kivenni, hogy ki, vagy mi lehet az, de ez nem sokáig marad így, ugyanis ahogyan közelebb jön eléggé könnyedén kivehető rajta minden... Ahogyan meglátom... Ismerős, most viszont nem pont az jár az eszemben, hogy vajon honnan, inkább csak hogy " hű... " mert lássuk be, ez egy igencsak erős hűha kategória, az a mosoly pedig... Hű... Most már egészen biztos vagyok enne, hogy:
- Meghaltam és a mennybe kerültem. - Jegyzem meg kissé elaléltan, mert ha már meghaltam, akkor végül is mit számít? Én meg úgyis ki szoktam fejezni az érzelmeimet, legalább is az esetek kilencven százalékában, ez pedig, mármint ahogyan alakult, hogy tényleg nem az egész egy rossz pokoli vicc, vagy legalább is eddig nem tűnik annak... Szóval így ez az egész megerősítette bennem, hogy tényleg meghaltam és a felhők felett vagyok éppen, ez meg még így is magyarázná a kint lévő vizet, viszont mielőtt ez még teljesen megerősödhetne bennem, meg is szólal, ezzel pedig igazából az egész hirtelen felállt "képletet" törli. Minden kép eltűnt? Furcsa, de biztos van rá egy jó magyarázat... Majd megkérdem magamtól, már ha összefutok vele. Szinte már majdnem elpirulok, szinte, bár nem jellemző rám de tulajdonképpen ilyen szöveggel még soha sem jött senki sem nekem, legalább is hogy fiatalon ilyen meg ilyen voltam, de tetszik, mit ne mondjak.
- Nos az öröm kölcsönös. - Ki sem nézném belőle, hogy két gyereknek adott életet. Mindenesetre is most vizsgálgatom a tekintetemmel, nem méregetem, csak egyszerűen... Nem tudom ez annyira hirtelen jött és tényleg nem tévedtem, öregebb fejjel is jó ízlésem van.
- Ez annyira... Hihetetlen. - Szinte el vagyok veszve a gondolataimban, hallatszik a hangomon, hihetetlen hogy a világnak ilyen helyzetbe kellett sodródnia ahhoz, hogy vele találkozhassam.

_________________
Reneszánsz: Sarah Storm + Jane és Fox, Mr. Smiley
VH: David Ethan, James Richards
Outsiders: Sarah Storm, Katherine Blackwood
x-diák: Gulyás Csilla
Sarah
Sarah
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1524
Hozzászólások régi : 149
Korábbi szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Aktuális szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Új-Atlantisz (Atlanti-óceán) Empty Re: Új-Atlantisz (Atlanti-óceán)

Témanyitás by Thorhalla Pént. 21 Szept. 2012, 11:33

Helyszín: Új-Atlantisz (Atlanti-óceán)
Résztvevők: David Ethan és Andrew Ramirez

Aurora elmosolyodott Andrew szavain.
- Nem kell aggódni, ha be is törik – mondta. – Még van egy pajzs odakint, embertelen technológia, azt hiszem a legmegbízhatóbb dolog ezen a világon, ha a tengeralatti pajzsokról van szó.
Ekkor nézett rá Davidre és megcsóválta a fejét.
- Nem, ez még mindig nem a mennyország – mondta. – Csak Új-Atlantisz.
Csípőre tette a kezét és úgy nézett a párosra, főleg a későbbi férjére, hiszen ő vizsgálgatta leginkább, míg Andrew csak a paranoiája miatt figyelt.
- Ha kinézegettétek valamit, válaszoljatok. Nem felejtettetek el valamit?

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Új-Atlantisz (Atlanti-óceán) Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Új-Atlantisz (Atlanti-óceán) Empty Re: Új-Atlantisz (Atlanti-óceán)

Témanyitás by Sarah Szomb. 22 Szept. 2012, 11:09

Nem a mennyország, hanem Új-Atlantisz... Oké elsőnek is értettem, de akkor is, egyszerűen annyira olyan volt, de tényleg, halálközeli állapot, ájulás, majd pedig felkelek egy furcsa szobában, vagyis felkelünk, mert ketten vagyunk és egy gyönyörű nő fogad, nekem ez jut róla elsőre az eszembe. Erre még nem mondok semmit, csak bólintok, aztán meg persze figyelem, ami miatt pedig nem kapok lecseszést... Bár nem mintha azon "pontjait" figyelném elsősorban... Nem, ez most egy kicsit másabb helyzet, őt magát figyelem, a mozgását, az arca egyéb vonásait, amit még eddig esetleg nem sikerült felfedeznem, meg ilyesmi apróbb finomságokat, viszont ezt a felvetése eléggé gyorsan félbeszakítja, ugyanis azon, hogy nem felejtettünk-e el valamit... Nos egy kicsit gondolkodnom kell, ahogyan pedig ezt elkezdem, az emlékek még egyszer belehasítanak a memóriámba, szinte már fájdalmasan. Egy erős mozdulattal törlöm végig a kezemmel az arcomat, jobb fentről átlósan lefelé haladva, majd a szemeimet még párszor megdörzsölgetem, de eközben már beszélek, mármint a szemdörzsölgetés közben.
- De, a gyerek, őt sikerült kihozni? - Ez az egyetlen, amiről megfeledkezhettünk, mást nem igazán szedtünk össze magunk mellé, bár ha a narancs ki tudott hozni minket, akkor valószínűnek tartom, hogy őt is, de azért érdekel a válasz, ó és ezen a ponton már igyekszem normálisan a szemeibe nézni. Ha pedig megkapom a választ, felteszek egy másik kérdést, már ha nem szándékozik még valamit hozzáfűzni, nem szándékom beleszólni az ő szavaiba sem.
- Mióta vagyunk kiütve? - Muszáj vagyok megtudni, bár remélem, hogy nem hetek óta, az felettébb kellemetlen lenne, ugyanis ettől függően próbálok meg kiszállni végre ebből az ágyból, legalább is egyenlőre kiülni a szélére, bár ha több hete, vagy egyáltalán egy hete nem voltak használatba véve az izmaim, akkor eléggé nehézkes lesz, mert be kell, hogy melegedjenek.

_________________
Reneszánsz: Sarah Storm + Jane és Fox, Mr. Smiley
VH: David Ethan, James Richards
Outsiders: Sarah Storm, Katherine Blackwood
x-diák: Gulyás Csilla
Sarah
Sarah
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1524
Hozzászólások régi : 149
Korábbi szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Aktuális szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Új-Atlantisz (Atlanti-óceán) Empty Re: Új-Atlantisz (Atlanti-óceán)

Témanyitás by Bishop Szomb. 22 Szept. 2012, 15:55

Megtudom, hogy még van egy igen fejlett embertelen pajzs is, ami véd a víztől, hát jó nekem ez végül is elég, inkább akkor a környezetem kezdem figyelgetni, a falakat a padlót, a plafont az egész szerkezetét a termet, mindent, új hely és nagyon érdekel. Közben lassan kezdem magam összeszedni felülök az ágyban ellenőrizem végtagjaim, izmaim és minden egyebet ami a mozgáshoz lehet szükséges, kinyújtóztatom a kezeim és nyelvemmel végigsimítok a számban.
~ Érdekes. Valami nagyon hasonló reakciót vártam Davidtől, néz mint borjú az újkapura és nézegeti a csajt, hogy most mégis mi van ő a jövőbeli felesége, erre mit mondjon. Nagyon szórakoztató, kedvem lenne kicsit elemezgetni, de... hát végülis megtehetem.
Továbbra is figyelem őket, érdekesnek tartom az egész szituációt, nem szólok bele nem akarok zavarni, inkább csak figyelem mi lesz ebből, meg majd mi lesz ha esetleg találkozik jövőbeli önmagával. Aztán elfordítom a fejem és ujjaimmal szemeimhez nyúlok és gyengéden megnyomom őket, valami beléjük ment.
~ Jó le kell állnom, nem túl jó másokat figyelni is elemezgetni, nem szabad visszaesni.
Összeszedem magam amennyire tudom, hogy mozgásképes legyek és minden érzékszervem is jól működjön ne legyen semmi baj. Nem szólok bele a beszélgetésbe, David úgyis elmondja amit el kell.

_________________
Reneszánsz: Bishop, Shepherd, Liza, Lev Hudson (Légió), Tony Price VH: Andrew Ramirez, Such, Un Nefer Ramirez Ulti: Andrew Ramirez Egyéb: Andrew Ramirez Little SW: Such Tavres, Vlimtron Xreldacho
Bishop
Bishop
XMR bérenc

Hozzászólások száma : 3706
Hozzászólások régi : 195
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 14. szint - 40 kredit
Reputation : 72
Join date : 2011. Aug. 07.
Age : 28
Tartózkodási hely : ARMOR főépület

Karakteradatok
Főkarakter: Bishop
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, FSK, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

bisur13

Vissza az elejére Go down

Új-Atlantisz (Atlanti-óceán) Empty Re: Új-Atlantisz (Atlanti-óceán)

Témanyitás by Thorhalla Vas. 23 Szept. 2012, 11:21

Helyszín: Új-Atlantisz (Atlanti-óceán)
Résztvevők: David Ethan és Andrew Ramirez

- Igen, Derek volt a kérdés – mondta. – Megvan, sikerült kihozni őt is. igazából nem mondhatom, hogy túl sokan örültek neki, Yusuf és Victoria már kérte a kiadatását, hogy Marokkóba kerüljön. Most éppen a várost nézi meg, de végig itt volt az ágyatoknál várva, hogy felébredjetek, pár perce váltottam csak fel őt.
Itt elhallgatott pár pillanatra, ezalatt Andrew könnyedén fel tudott kelni, se neki, sem Davidnek nem volt igazából semmilyen baja mostanra. Egy nagyon enyhe fejfájáson kívül. Ahogyan Andrew felkelt meglátta az ágya végében a karfára letett ruháit is, Davidé is ott volt az ágy végében, a páncélja pedig az egyik szekrényajtóra felakasztva.
- Csak pár órát, nem sokat – felelte Aurora. – Azonban megvan a tárgy, nem a fiú volt, hanem a gyomrában volt, eltávolítottuk egy könnyű és gyors műtéttel. Egy úgymond iránytű volt, két másik tárgy felé mutat. Az egyik a Város közelében van az egykori Párizsnál, a másik Atlantisz romjain a tenger mélyén. A többiek még nem értek vissza a saját feladatukról, így nektek kellene a tárgy, vagy tárgyak után menni…


_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Új-Atlantisz (Atlanti-óceán) Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Új-Atlantisz (Atlanti-óceán) Empty Re: Új-Atlantisz (Atlanti-óceán)

Témanyitás by Sarah Vas. 23 Szept. 2012, 21:17

Tudtam! Mi más is lehetett volna? Hiszen semmi mást nem vittünk oda magunkon kívül és semmi mást illetve senki mást nem is találtunk rajta kívül, így végül is adta magát a dolog, nem volt nehéz kitalálni de mondjuk lehetett volna itt valamiféle csavar, ami úgy valahogy jellemző az életre, nem tudom pontosan, hogy miért, csak úgy jellemző rá, mert vannak eléggé érdekes csavarok ám benne, csak most így fejből hirtelen egyet sem tudnék mondani, de ha venném a fáradtságot hogy gondolkodjak rajta legalább tízet el tudnék mondani az életemből, vagy amikről hallottam. Egy nyugodt sóhajt engedek meg magamnak arra, hogy ő is megvan, remek hír, bár valakinek már nem tetszik, ami pedig nem meglepő.
- Hmm, bírom a kölyköt. - Jegyzem meg miközben felállok az ágy széléről, mivel sikerült oda kiülni ugyebár, majd pedig a ruháimért nyúlok.
- Mit csinálnának vele? - A kíváncsiság mindig jelen van, bár Yusufnak már most sem szívlelem annyira a fejét, néhány dolgát nem tartom túlzottan normálisnak, de még mindig jobban bírom, mint azt a bizonyosat, kit én már nevén nem is nevezek, mert már egyszerűen bűn lenne tovább koptatni, egyszerűen így elkopna az éterben... Az is kiderül, hogy csak néhány órát voltunk "kint", ami jó, nagyon jó, ezek szerint nem sérültünk le olyan mértékben, hogy hetekig kómásak legyünk, pedig ott eléggé vészesnek tűnt a helyzet... Tényleg, akkor már meg is lesem gyorsan magamat, hogy nem olvasztott-e meg itt-ott a páncél, avagy hogy nem hagyott-e maradandó nyomokat, miután erről meggyőződtem pedig öltözni kezdek. A tárgy nem a srác volt, hanem egy iránytű a gyomrában, oké! Ez is megfelel és két másikra mutat, kíváncsi vagyok, hogy mi lesz ebből, majd ha összeszedünk mindent és összerakjuk, még azt sem látom kizártnak, hogy valami alakváltó robot lesz belőle... Persze ez eléggé nagy gyökérség, de attól még nem feltétlenül lehetetlen, ja és mindkét új tárgyhoz nekünk kéne menni, amivel nekem őszintén szólva semmi bajom sincsen, de akkor már a páncélomat is magamra öltöm, hogy ne kelljen azzal később foglalkozni.
- Remek! Részemről rendben. - Itt pedig egy pillanatra Andrewra nézek, hogy ő mit szól hozzá, remélhetőleg igent, mert az alapján folytatom, de nem akarom semmibe se belerángatni.
- Hol és miféle veszélyre számíthatunk? Mekkora esély van arra, hogy ugyan azzal a két fazonnal összefutunk, akik ma már kiütöttek minket és kaphatunk kíséretet, avagy külön terveztetek kiküldeni minket? - Talán ez minden, amire kíváncsinak kell lennem, a feladat részletei, ezúttal pedig szeretnék felkészültebben nekimenni, mert én részemről biztos, hogy megyek, ezeket pedig alap, hogy meg kell kérdezni, bár a katonaságban lecsapnának ilyesmiért, mert ott nincs kérdezés, megkapod a feladatot és mész, neked nem kell róla tudni, hogy mi értelme van annak, amit csinálsz, csak csináld meg, de ugyebár ez most nem a katonaság.

_________________
Reneszánsz: Sarah Storm + Jane és Fox, Mr. Smiley
VH: David Ethan, James Richards
Outsiders: Sarah Storm, Katherine Blackwood
x-diák: Gulyás Csilla
Sarah
Sarah
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1524
Hozzászólások régi : 149
Korábbi szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Aktuális szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Új-Atlantisz (Atlanti-óceán) Empty Re: Új-Atlantisz (Atlanti-óceán)

Témanyitás by Bishop Hétf. 24 Szept. 2012, 21:21

Kiderül, hogy Aurora nem is olyan rég vette át a felügyeletet Derektől, akit hála az égnek sikerült kihozni és nem jutott azoknak a Lovasoknak a kezére, azoktól visszaszerezni nem kis munka lett volna. Új és fontos információ, a gyerek hasában volt a tárgy, fogalmam sincs hogyan kerülhetett oda, lehet megette és a tárgy egy iránytű ami másik két alkatrész felé mutat, azokat kellene megkeresni. A feladat világos David már fel is tett néhány fontosabb kérdést. Bár azt nem értem Yusufnak és Victorianak most éppen mi köze hozzá, de gondolom meg vannak az okaik amiért maguknál akarják tudni Genezist.
~ Persze, megyünk mi, ez nem gond. Vagy talán jobb lenne ha mást küldenének? Áh nem, mi kellünk mert ugye vannak azok a csapdák... Akkor gyorsan össze kellene szedni magam. Vagy miért nem küldenek mégis inkább másokat, elvégre mi csak nemrég ébredtünk fel, lehet nem éppen a legjobb ötlet nekünk kimenni, kellenének emberek nekem ilyen helyzetekre. Huh, valami van velem én nem szoktam ilyenekre gondolni... mostanában.
- Természetesen megyünk mi.
Felállok és elveszem a ruháim, szükség lesz rájuk na meg a saját kondíciómra is, már egy tárgy megszerzése is épp elég nagy teljesítményt igényelt, ki tudja mi vár minket a másik kettőnél, főleg ha külön-külön megyünk.

_________________
Reneszánsz: Bishop, Shepherd, Liza, Lev Hudson (Légió), Tony Price VH: Andrew Ramirez, Such, Un Nefer Ramirez Ulti: Andrew Ramirez Egyéb: Andrew Ramirez Little SW: Such Tavres, Vlimtron Xreldacho
Bishop
Bishop
XMR bérenc

Hozzászólások száma : 3706
Hozzászólások régi : 195
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 14. szint - 40 kredit
Reputation : 72
Join date : 2011. Aug. 07.
Age : 28
Tartózkodási hely : ARMOR főépület

Karakteradatok
Főkarakter: Bishop
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, FSK, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

bisur13

Vissza az elejére Go down

Új-Atlantisz (Atlanti-óceán) Empty Re: Új-Atlantisz (Atlanti-óceán)

Témanyitás by Thorhalla Kedd 25 Szept. 2012, 12:25

Helyszín: Új-Atlantisz (Atlanti-óceán)
Résztvevők: David Ethan és Andrew Ramirez

- Valószínűleg bíróság elé állítanák a tetteiért – mondta. – Vagyis azokért, amiket Apokalipszis tett. A „Nagy Afrikai Mészárlás” után készült a klón, így arra is emlékezni fog Derek, hogy mit tett akkor – a nő elfintorodott. – Nem volt szép látvány, a kontinens lángokban, vérben és betegségekben.
Elgondolkodott a következő kérdésen, hiszen ezt azért mégis jobban meg kellett gondolni, mintsem fejetlenül fejjel rohanni a falba.
- Ha a tengerbe mentek, ott lehet, hogy felbukkannak – mondta végül. – A Városnál kizárt, nyílt hadüzenet lenne és egyik fél sem áll arra készen, hogy háborúzzon. A Városnál csak a Holnap gyermekei, a szörnyszülöttek, akik veszélyt jelenthetnek. És ebből adódik, hogy együtt mennétek, nem külön-külön. Úgy túl veszélyes.
A két fiú közben végzett is az öltözéssel, csak ezek után szólalt meg a nő újra.
- Így rajtatok áll, hogy először búvárkodni akartok, vagy Európába menni.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Új-Atlantisz (Atlanti-óceán) Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Új-Atlantisz (Atlanti-óceán) Empty Re: Új-Atlantisz (Atlanti-óceán)

Témanyitás by Sarah Szer. 26 Szept. 2012, 15:01

Heh... Ezt gyűlölöm, értem én hogy klón, de tulajdonképpen akkor sem ő tette, ráadásul még csak gyerek, én pedig lehet hogy nem vagyok a legbölcsebb de szerintem menthető a kirendelt sorsa elől, mert hát... Értem én, hogy lennie kell egy Apokalipszisnek, de az is le van írva, vagy el van rendelve, hogy mindnek ugyan olyannak kell lennie? - Oké a vége inkább már csak elmélkedés, meg jelenleg ha úgy nézzük, akkor éppen m is ezt csináljuk, ezt pedig természetesen nem a szavaiba vágva jegyzem meg, csak és kizárólag miután befejezte, mert hát bunkózni nem kéne.
- Azt a pusztítást pedig... Hmm, nos el tudom képzelni. - Tényleg el tudom képzelni, a világvége effektus egyik verziója, hmm ha most így fel tudnám sorolni az összeset, amivel eddig találkoztam... A nagy sivatag, lefagyás, elpusztult városok ahol a természet már visszavette nagyrészt az uralmat, persze ezek látszólagos végeredmények, a menete az már megint más, igazából arra gondoltam és így nem értem, hogy miért a végkifejleteket soroltam fel, de nem lényeg.... Erre tipikus az idegenek támadása, égető lézerek, elszabadított vírusok és kísérletek, emberek bedarálása üzemanyagnak, hát igen... Jó az a film... A lényeg, hogy el tudom képzelni. A későbbi pár kérdésemre is jön válasz, méghozzá teljes mértékben kielégítő, mert minden felvetésem megválaszolásra került, végre valaki akiből nem úgy kell kihúzni a dolgokat, bár igaz, pár további kérdés így felmerül, vagy talán inkább csak egy, és bár igaz hogy a kíséretre nem mondott semmit, de ez egy egyértelmű nem, abból kikövetkeztetve, hogy nem nagyon mozoghat senki sehová, ha jól emlékszem. Közben már rendesen felöltöztem és meg kell még említenem, hogy Andrew is benne lenne a dologban, nagyszerű!
- hmm... Ezek a... Holnap gyermekei, mekkora veszélyt jelentenek? Ja igen és miért hívja őket mindenki szörnyszülötteknek? - Nem emlékszem, hogy mutattak volna róluk képet, hogy esetleg rondák mint a bűn, vagy valami ilyesmi, mert amúgy efféle válaszra számítok, nagyjából.

_________________
Reneszánsz: Sarah Storm + Jane és Fox, Mr. Smiley
VH: David Ethan, James Richards
Outsiders: Sarah Storm, Katherine Blackwood
x-diák: Gulyás Csilla
Sarah
Sarah
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1524
Hozzászólások régi : 149
Korábbi szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Aktuális szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Új-Atlantisz (Atlanti-óceán) Empty Re: Új-Atlantisz (Atlanti-óceán)

Témanyitás by Bishop Szer. 26 Szept. 2012, 17:39

Felöltözünk és felszerelkezünk, gyakorlatilag már készen állunk, a megfelelő információkat is megszereztük már, csak azt kellene eldönteni, hogy hol is kezdjük, én magam pont ezen gondolkozom most.
~ Logikus a városban kezdeni, mert akkor a két Lovas zavarása nélkül elhozhatunk egy alkatrészt, ami azután biztonságban marad. Utána elmegyünk búvárkodni, az mégis csak veszélyesebb bizonyos szempontból, és ha ott akármi is történik velünk azért már egy alkatrész biztonságban lesz, a többiek dolgát ezzel nagy mértékben megkönnyíthetjük. Meg alapból gyorsabb ha az elején lerendezzük a biztosabb választást és akkor utána lehet koncentrálni a másikra, én erre fogok szavazni. Jah szóba jött Derek is, hát igen nem könnyű a helyzet, de majd csak eldől, én nem állok senki pártján.
- Európára voksolok.
Nekem már nincs olyan sok kérdésem, talán csak egy lenne de biztos vagyok benne arra is érkezik majd a válasz a szörnyszülöttek részletesebb ismertetésével együtt. Egyelőre várakozok.

_________________
Reneszánsz: Bishop, Shepherd, Liza, Lev Hudson (Légió), Tony Price VH: Andrew Ramirez, Such, Un Nefer Ramirez Ulti: Andrew Ramirez Egyéb: Andrew Ramirez Little SW: Such Tavres, Vlimtron Xreldacho
Bishop
Bishop
XMR bérenc

Hozzászólások száma : 3706
Hozzászólások régi : 195
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 14. szint - 40 kredit
Reputation : 72
Join date : 2011. Aug. 07.
Age : 28
Tartózkodási hely : ARMOR főépület

Karakteradatok
Főkarakter: Bishop
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, FSK, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

bisur13

Vissza az elejére Go down

Új-Atlantisz (Atlanti-óceán) Empty Re: Új-Atlantisz (Atlanti-óceán)

Témanyitás by Thorhalla Csüt. 27 Szept. 2012, 10:20

Helyszín: Új-Atlantisz (Atlanti-óceán)
Résztvevők: David Ethan és Andrew Ramirez

- Nem, nem tudod elképzelni Dave – mondta a nő. – Mi sem tudtuk, amíg nem a saját szemünkkel láttuk.
Úgy tűnt, hogy mindkét fiatal férfi a Várost szánta célpontnak elsőre. Ezalatt Aurora a csuklójáról levett egy teleport készüléket és átnyújtotta a páros felé, aki elveszi, az használhatta majd azt. A kérdésre felsóhajtott.
- Nos a szörnyszülöttek telepaták, mindannyian egymást közt társalognak, zsenik és alkalmazkodnak, hogy mire van szükségük. Mindez néhány perc alatt végbemegy. Mivel folyamatos kapcsolatban vannak egymással mindent tudnak arról, hogy mi zajlik és hol. Minket, embereket és mutánsokat elavult ősrégi fajnak tartanak, akiknek egy céljuk van, a kihalás, hogy ők élhessenek tovább. Ettől persze nem mészárolnak le mindenkit, ők nem olyanok. Inkább az evolúcióra bízzák a legtöbb esetben, szerintük nem jelentünk veszélyt már. Beállítottam a koordinátákat, akkor indulhattok, visszafelé, ha jöttök ide Új-Atlantiszra hoz majd titeket. Sok szerencsét!
Ha az, aki elvette a készüléket aktiválta, akkor egy villanás következett, a teleportálás. Egy távolabbi dombra érkeztek, ahonnét gyönyörű kilátás volt a városra.

//Látjátok azt a látképet, ami a topicnyitó reagban van.//

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Új-Atlantisz (Atlanti-óceán) Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Új-Atlantisz (Atlanti-óceán) Empty Re: Új-Atlantisz (Atlanti-óceán)

Témanyitás by Bishop Pént. 26 Okt. 2012, 23:44

Hirtelen máshol vagyunk, ugyanaz a félhomály felismerem, meg a víz is árulkodó, ez megint Atlantisz, és én itt meg is állok kicsit.
~ Én azt hittem molekulákra bontanak, börtönbe zárnak, megesznek élve, vagy legalább az a fotel nyel le minket, a ládák felrobbannak vagy valami hasonló. De nem, ők ideadták a fajuk kiirtásához szükséges két dolgot, amit már rég el kellett volna pusztítaniuk, ehelyett nekünk adják, hogy irtsuk ki őket. Elnézést, még a szemünkre hányták, hogy gyilkosok vagyunk, micsoda bosszú ez tőlük. Hát én már elég régóta ez nem számít, na de akkor is, ez a mentalitás bizarr, de lehet valamilyen érthetetlen jó szándék áll a háttérben. Soha nem fogom őket megérteni...
Időközben tekintetemmel igyekszem valaki mást is találni a teremben rajtunk kívül, vagy legalább egy ajtót, hogy kimehessünk ha nincs itt bent senki és ezeket a tárgyakat letehessük valamilyen biztonságos helyen.
~ Sokkal könnyebben ment ennek a két tárgynak a megszerzése mint valaha is hittem volna, értelmes beszélgetés és gondolkodás kellett hozzá, ritka, nagyon ritka az ilyen Magneto uralmában, sajnos, talán mégsem olyan furcsák ezek a Szörnyszülöttek.
- És most jön majd a búvárkodás, ugye?

//Elnézést nem tudtam, hogy egy-vagy két reag kell, így megpróbáltam kettőt írni, remélem nem gond//

_________________
Reneszánsz: Bishop, Shepherd, Liza, Lev Hudson (Légió), Tony Price VH: Andrew Ramirez, Such, Un Nefer Ramirez Ulti: Andrew Ramirez Egyéb: Andrew Ramirez Little SW: Such Tavres, Vlimtron Xreldacho
Bishop
Bishop
XMR bérenc

Hozzászólások száma : 3706
Hozzászólások régi : 195
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 14. szint - 40 kredit
Reputation : 72
Join date : 2011. Aug. 07.
Age : 28
Tartózkodási hely : ARMOR főépület

Karakteradatok
Főkarakter: Bishop
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, FSK, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

bisur13

Vissza az elejére Go down

Új-Atlantisz (Atlanti-óceán) Empty Re: Új-Atlantisz (Atlanti-óceán)

Témanyitás by Sarah Vas. 28 Okt. 2012, 13:44

A városban:
Amit mondok, felvetek, mondhatni hozzájuk vágok, nos semmi különösebb reakciót nem vált ki, valamiféle furcsa szomorúságon kívül, aminél azért többen reménykedtem, mondjuk agresszív válaszra amúgy sem számítottam, hiszem jómagam sem ordibáltam, vagy ilyesmi, csupán kifejtettem a véleményemet, de elszomorító, hogy ennyire makacsul " csak azért sem " hajlandóak még csak átgondolni sem, vagy legalább is nekem ez jött le a dologból, bár őszintén szólva rohadtul nem értem őket. Az sem igazán, amit mond, hogy majd csecsemők fognak haldokolni... Azt hiszem, hogy nem is igazán szeretném érteni, így mielőtt még jobban elkezdenék ezen gondolkodni, inkább valahogy elhessegetem ezt az egészet, bár egy pillanatra nem tudom, hogy mivel, de egy újabb személy csatlakozik hozzánk, ismételten névtelenül, egy kopasz lány és... Úgy tűnik, hogy nála vannak a dolgok amik kellenek nekünk, felettébb érdekes, de nem vagyok képes megérteni őket, az előbb itt halott csecsemőkkel dobálóznak, aztán meg tulajdonképpen bármiféle kísérlet nélkül, mármint a megállításunkra, vagy "megtérítésünkre" tett kísérlet nélkül csak így átadják nekünk ezeket, amivel eltüntethetjük őket a saját jövőnkből... Csak nekem logikátlan és furcsa ez? Mindenesetre is elveszem az egyik tárgyat, ahogyan pedig megérintem fény, amit sajnos sejtek, hogy mi lesz, na meg persze még hallom az Anya utolsó, valószínűleg nekünk is szánt mondatát, de már ezek után, egyszerűen nem tud érdekelni, egyszerűen megtagadhatták volna az ezen tárgyak átadását, vagy el is pusztíthatták volna őket, nem is értem, hogy mi a francért tartogatták ezeket... Ráadásul mind ezek után azt sem látom kizártnak, hogy ők maguk gyártották le ezeket, mert számítottak rá, hogy egyszer ez be fog következni, de már tényleg valahogy nem érdekel, csak legyek már távol tőlük....

Új-Atlantiszon:
A fény után, mintha egy kívánság teljesült volna, bár erre csak azután jövök rá, hogy szétnézek, vagyis eléggé hamar, könnyű felismerni ezt a helyet, ha az ember már egyszer járt itt... Gondolom vissza küldtek minket, hamarosan pedig valaki jönni is fog, ezt biztosra veszem, vagy talán már várnak is minket, ki tudja? Bár nem hiszem, hogy előre képesek érzékelni a teleportálást, nem tűnik lehetségesnek, persze ki tudja, hogy mennyit fejlődött az átlag emberek technológiája is az elmúlt.. Harminc? Igen, harminc év alatt. Valahogy sokkalta kellemesebb már itt lenni, nem mintha amúgy eddig nem lett volna az, de ezek után meg végképp sokkal jobb.
- Valószínűsítem, ha csak a többiek nem csinálták már meg helyettünk... Amit kétlek. - Mosolyodok el, majd pedig megvakarva a tarkómat ténylegesen Andrew felé fordulok.
- Te tényleg, korábban, ha jól emlékszem félbeszakítottalak, emiatt bocs, csak felbosszantott a " Narancs " okoskodása. - Ezt még le kellett tudnom, mert tényleg eléggé bunkó módon bele vágtam a szavába akkor én pedig nem felejtek, magamnak se.

_________________
Reneszánsz: Sarah Storm + Jane és Fox, Mr. Smiley
VH: David Ethan, James Richards
Outsiders: Sarah Storm, Katherine Blackwood
x-diák: Gulyás Csilla
Sarah
Sarah
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1524
Hozzászólások régi : 149
Korábbi szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Aktuális szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Új-Atlantisz (Atlanti-óceán) Empty Re: Új-Atlantisz (Atlanti-óceán)

Témanyitás by Thorhalla Hétf. 29 Okt. 2012, 09:17

Helyszín: Új-Atlantisz (Atlanti-óceán)
Résztvevők: David Ethan és Andrew Ramirez

A páros egy szobába érkezett meg, amiben csak egy asztal volt két székkel, semmi több, illetve egy ajtó kifelé és egy darab ablak, amin ki lehetett látni a tengerre. Ami ekkor nyílt ki és Derek lépett be rajta.
- Valóban nem érkeztek meg – mondta.
Mint látható volt, Aurora nem hazudott azzal kapcsolatban, hogy a fiú jól van és semmilyen baja sincsen. Most egy pólót és rövidnadrágot viselt, hozzá egy sportcipőt a kezében pedig egy baseballkesztyű és labda volt, a fején pedig egy baseballsapka.
- Aurora néni mondta, hogy most érkeztetek, így benéztem mielőtt megyek a gyerekeivel és a többiekkel játszani. Azt mondták, hogy ez valamilyen hagyományos ruha a játékhoz, de én inkább úgy érzem, hogy csak azért adták rám, hogy kinevessenek.
Kényszerűen mosolyodott el, eléggé a jövőben volt a páros, hogy sejthessék a baseball valószínűleg már csak történelem.
- Aurora néni mindjárt ideér valószínűleg, én futva jöttem… Azokért mentetek a Városba? – nézett a két dobozra.

//Lehetett mindkettő helyre is írni, nem baj, hogy annyit írtatok Smile//

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Új-Atlantisz (Atlanti-óceán) Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Új-Atlantisz (Atlanti-óceán) Empty Re: Új-Atlantisz (Atlanti-óceán)

Témanyitás by Bishop Hétf. 29 Okt. 2012, 20:20

- Nem is szakítottál soha félbe. - mondom Davidnek, persze azért a hangsúlyból meg a mimikámból leszűrheti, hogy tudom mire gondol, csak éppen már nem foglalkoztat a dolog. De attól még tök jó, hogy bocsánatot kért. Egyébként természetesen nem a gyengélkedőn vagyunk hanem egy másik szobában és itt van egy asztal is, ahová lerakhatom a ládát, na nem mintha nehéz lenne csak nem szeretek dolgokat tartogatni a kezemben, majd ha megint vinni kell onnan felkapom, addig meg nem zavar. Kinyílik az ajtó és derek lép be, baseball felszerelésben, még a láda is nála van, na tessék hát szerintem nem így néz ki egy tömegmészáros.
~ Aurora néni... de vicces, ez jó. És tényleg, Jack mondta, hogy hány gyerekük van meg minden, na de akkor is, meglepő ezt így hallani. Fura, na mindegy, ez mégiscsak a jövő.
- Nem csináltak belőled bolondot nyugi, baseballhoz tényleg ilyen ruházatra van szükség, ne aggódj. És igen, ezekért mentünk.
~ Futva jött elénk, milyen rendes tőle.
Várok amíg meg nem érkezik Aurora, addig úgy sem tudok mást csinálni.

_________________
Reneszánsz: Bishop, Shepherd, Liza, Lev Hudson (Légió), Tony Price VH: Andrew Ramirez, Such, Un Nefer Ramirez Ulti: Andrew Ramirez Egyéb: Andrew Ramirez Little SW: Such Tavres, Vlimtron Xreldacho
Bishop
Bishop
XMR bérenc

Hozzászólások száma : 3706
Hozzászólások régi : 195
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 14. szint - 40 kredit
Reputation : 72
Join date : 2011. Aug. 07.
Age : 28
Tartózkodási hely : ARMOR főépület

Karakteradatok
Főkarakter: Bishop
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, FSK, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

bisur13

Vissza az elejére Go down

Új-Atlantisz (Atlanti-óceán) Empty Re: Új-Atlantisz (Atlanti-óceán)

Témanyitás by Sarah Szer. 31 Okt. 2012, 11:23

Andrew reakciójára nem igazán csinálok semmit, csak úgy tudomásul veszem, bármiféle különlegesség nélkül, mert hát erre hogyan máshogyan is lehetne reagálni? Mellesleg pedig Derek is csatlakozik hozzánk egy érdekesnek mondható felszerelésben, bár a ruhát igazából egyből fel tudom ismerni, eléggé furcsa lenne, ha nem tudnám... Baseball felszerelés, azt játsszák még egyáltalán ebben az időben? Magamból kinézem, hogy képes lennék bármilyen fejlett technológia mellett rávenni a kölykeimet, hogy baseballozzanak, de nem tudom, hogy ezzel rajtam kívül mennyien vannak így, viszont ez éppenséggel annyira nem zavar mert... Mert miért is kéne zavarnia? Olyasmin gondolkodom, amiben messzemenően nem lehetek biztos. Mindenesetre is Derek tájékoztat, hogy a többiek még valóban nem érkeztek meg, így pedig kezdek egy kissé aggódni, de ha különösebb bajba keveredtek volna, vagy problémájuk lenne, valószínűsítem hogy azért tájékoztatnának minket, mondjuk nem biztos, azon célból, hogy azért mégiscsak a feladatra tudjunk koncentrálni... Ki tudja. Mindenesetre is úgy néz ki, hogy minden rendben, amúgy a srác is tényleg jól van, bár egy percig sem feltételeztem, hogy nincs, mert nem nagyon hiszem, hogy hazudnának nekünk, nincs sok értelme, ha mégis van akkor meg túlzottan pozitívan állok hozzá, mert akkor valószínűleg ténylegesen hazudnak, de mint mondtam jelenleg nem feltételezek semmi ilyesmit.
- Szerintem sem lesz semmi ilyen probléma. Baseballozni fogtok? - Avagy egyet érted Andrew véleményezésével az öltözékkel kapcsolatban, de azért kíváncsi vagyok, hogy valóban az lesz-e maga a játék, a kérdés pedig már meg lett válaszolva, így arra nem nyögök be valami fölösleges szöveget, csak lerakom a ládát a földre és mindjárt meg is próbálom kinyitni, mivel igazán fúrja az oldalamat a kíváncsiság, de mindehhez még hozzá kell fűznöm azt az amúgy minden ilyen helyzetben előjövő szöveget, mely már erőteljesen sablon, hogy.
- Lássuk csak mi is van benne... - Ezzel pedig ha van valami zárszerkezet, azt megpróbálom kinyitni, majd pedig óvatosan magát a ládát is felnyitni, kinyitni, kitárni, akárhogyan is nyílik ez és csak remélem, hogy nem valami biobomba féleséget eresztek szabadjára itt, bár arról feltételezem, hogy tájékoztattak volna még a városban, a furcsa logikájukból kiindulva legalább is.

_________________
Reneszánsz: Sarah Storm + Jane és Fox, Mr. Smiley
VH: David Ethan, James Richards
Outsiders: Sarah Storm, Katherine Blackwood
x-diák: Gulyás Csilla
Sarah
Sarah
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1524
Hozzászólások régi : 149
Korábbi szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Aktuális szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Új-Atlantisz (Atlanti-óceán) Empty Re: Új-Atlantisz (Atlanti-óceán)

Témanyitás by Thorhalla Szer. 31 Okt. 2012, 13:47

Helyszín: Új-Atlantisz (Atlanti-óceán)
Résztvevők: David Ethan és Andrew Ramirez

- Akkor megnyugodtam – felelte, amikor biztosítva lett, hogy a ruházata teljesen normális és megfelelő ahhoz, ahova mennie kell.
Mikor David nekilátott annak, hogy keressen valamilyen nyitószerkezetet a dobozon, azokon semmi sem volt. Hallani lehetett ugyan, hogy volt bennük valami, mert ahogyan a tárgy mozgatva lett benne is mozgott valami, de nyitó szerkezet nem látszott rajta. Ennek következtében kinyitni sem lehetett azt. Mikor a fiú ezzel foglalkozott Aurora is megérkezett.
- Ha minden igaz mágikusak – mondta. – Nem fogjátok tudni kinyitni azokat. Örülök, hogy mind a ketten egyben vagytok. Derek menj, a fiúk már várnak.
A fiú még egyszer ránézett a párosra, majd futva indult el a folyosón az egyik irányba.
- A két dobozt itt hagyhatjátok – szólalt meg újra. – Danny biztosan érte fog jönni. Mi indulhatunk a tengeri siklóhoz?
Ha a páros igent mond, akkor az ellentétes folyosóirányba mutat, mint amerre Derek elfutott.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Új-Atlantisz (Atlanti-óceán) Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Új-Atlantisz (Atlanti-óceán) Empty Re: Új-Atlantisz (Atlanti-óceán)

Témanyitás by Bishop Szer. 31 Okt. 2012, 23:50

Várakozás közben David megpróbálja kinyitni a csomagot, nekem ez eszembe se jutott, mert egy nem tudom mi van benne, ki szabad-e nyitni másik meg, hogy annyira nem fúr a kíváncsiság, hogy egy tartályt lássak amire gondolom rá van írva milyen halálos vírus van benne, vagy a szétterjesztő szerkezetet nézegessem, de nem szólok bele ő tudja mit akar csinálni. Nem sikerül kinyitnia a ládát, közben Aurora is megérkezett és közölte, hogy mágikusan vannak lezárva.
~ Ügyeltek arra, hogy még véletlen se kerüljön rossz kezekbe vagy ha már ott van mágia tudás nélkül ne nyithassák csak úgy fel, okos.
Közben Derek elmegy játszani, még utoljára hátra néz én meg rámosolygok, valami biztatás képen.
~ Remélem ha kiadják Afrikának azért Yusuf megnézi, hogy kit akarnak elítélni. Mert egy tök rendes gyerekről van szó, nem egy tömegmészáros zsarnokról, legalábbis szerintem. De nem vagyok profi.
Nem is figyelek egy darabig az elhangzott szavakra de azért hallom őket és pár másodperccel később gyorsan feldolgozza ezt az agyam, persze a differencia érzékelhető, de ez engem speciel nem zavar. Nem agyalok sokat, válaszolok utána Davidre nézek.
- Részemről mehetünk.

_________________
Reneszánsz: Bishop, Shepherd, Liza, Lev Hudson (Légió), Tony Price VH: Andrew Ramirez, Such, Un Nefer Ramirez Ulti: Andrew Ramirez Egyéb: Andrew Ramirez Little SW: Such Tavres, Vlimtron Xreldacho
Bishop
Bishop
XMR bérenc

Hozzászólások száma : 3706
Hozzászólások régi : 195
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 14. szint - 40 kredit
Reputation : 72
Join date : 2011. Aug. 07.
Age : 28
Tartózkodási hely : ARMOR főépület

Karakteradatok
Főkarakter: Bishop
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, FSK, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

bisur13

Vissza az elejére Go down

Új-Atlantisz (Atlanti-óceán) Empty Re: Új-Atlantisz (Atlanti-óceán)

Témanyitás by Sarah Pént. 02 Nov. 2012, 01:03

Mosolyogva veszem tudomásul Derek szavait, örül, örülök, pedig igazából alig ismerem és most mondhatnám hogy " ő apokalipszis " bla bla deeee nem, ő Derek és lássuk be, tipikus korabeli srác, igazából semmi eltérőt nem tudok rajta mondani, az alap fizikai vonásait leszámítva de az meg teljesen mellékes. Elkezdek a dobozzal foglalkozni de nem találok rajta semmiféle zárszerkezetet, ez pedig igazából annyira nagyon nem lep meg, valahogy számítottam rá, hogy ez lesz, Aurora érkezik és tájékoztat is, hogy mágiával nyithatóak csak, amire kissé csalódottan sóhajtok, majd még a távozó gyerekre tekintek egy biztató mosoly keretében.
- Sok sikert öcsi. - Bírom a kölyköt, remélem, hogy nem adják ki Yusuféknak, igazából még mindig nem igazán vagyok biztos abban az emberben, a "dolgaiban", nem azt mondom, hogy nem bízom benne, mert nem hiszem, hogy egy olyan helyzetben cserbenhagyna bárkit is, csupán nem vagyok magában a személyében biztos, hiszen annyira nagyon még nem is igazán próbáltam vele ismerkedni mert... Nem az én emberem, persze lehet, hogy amúgy az a fajta, akivel jól meg lehet lenni és csak én ítélek ez esetben túlzottan gyorsan de, ja, most még úgy néz ki, hogy nem az én emberem, ezt pedig egy darabig hagynám is ennyiben.
- Ahhoz képest, hogy milyen könnyedén ideadták ezeket, eléggé ügyeltek a zárra... - Itt egy kicsit elgondolkodom, majd egy apró fintorral az arcomon folytatom.
- Még most is kiráz a hideg attól a feldagadt fejű alaktól. - És tényleg, eléggé undorító látvány volt, de hála a jó égnek már messze vannak innen, persze el tudnám viselni a társaságukat, de a gondolkodásuk egy idő után kikészítene. Mindenesetre is, készen állunk az indulásra? Úgy tűnik hogy Andrew igen, ami pedig engem illet.
- Felőlem is indulhatunk. - Essünk túl rajta minél gyorsabban, nem sietős nekem annyira de nem szívesen futnék össze megint azzal a két alakkal, Goblin és... És a másik akinek elfelejtettem a nevét már azóta, annyira nem foglalkoztam vele. El is indulok az ajtóhoz, de lehetőleg utolsónak lépek ki rajta, már ha nem erőlteti senki hogy igenis nem lehetek utolsó, szeretem zárni a sort.

_________________
Reneszánsz: Sarah Storm + Jane és Fox, Mr. Smiley
VH: David Ethan, James Richards
Outsiders: Sarah Storm, Katherine Blackwood
x-diák: Gulyás Csilla
Sarah
Sarah
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1524
Hozzászólások régi : 149
Korábbi szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Aktuális szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Új-Atlantisz (Atlanti-óceán) Empty Re: Új-Atlantisz (Atlanti-óceán)

Témanyitás by Thorhalla Pént. 02 Nov. 2012, 12:21

Helyszín: Új-Atlantisz (Atlanti-óceán)
Résztvevők: David Ethan és Andrew Ramirez

- Nem ők zárták be – mondta Aurora. – A szörnyszülöttek nem értenek a mágiához. Az egyetlen dolog, amihez nem. – Az a férfi, akit említesz Apa, ő volt a második, és Anya férje. Amolyan alvezér, vagy ehhez hasonlónak lehetne nevezni, bár tényleges hatalma neki nincs.
A vörös nő elvezette néhány folyosón át a hangárhoz, ahol egy kisebb sikló várt a párosra, illetve búvárruha. Nem volt túlkomplikálva, összesen egy testhezálló fekete öltözék volt, ami csak az arcot hagyta szabadon, messziről látszott, hogy speciális öltözék, ehhez tartozott egy szemüveg, illetve maszk az arcra.
- A ruha kivédi a nyomást, hőálló és kiszűri a vízből az oxigént – mondta. – Ezért nincs légzőkészülék. Könnyű benne mozogni és kompenzálja a víz erejét, így ugyanolyan gyorsan lehet benne mozogni, mintha a szabadban lennétek. A komp pedig…
A párosra nézett.
- Tud valamelyikőtök autót vezetni, legyen az földi, vagy repülőjármű… ha nem, akkor használjatok autópilótát, ha igen, akkor nem lesz gond vele.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Új-Atlantisz (Atlanti-óceán) Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Új-Atlantisz (Atlanti-óceán) Empty Re: Új-Atlantisz (Atlanti-óceán)

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 3 oldal 1, 2, 3  Next

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.