Középső államok (Jövő bűnei)

Go down

Középső államok (Jövő bűnei) Empty Középső államok (Jövő bűnei)

Témanyitás by Thorhalla Hétf. 13 Aug. 2012, 09:54

Az USA középső államainak területe.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Középső államok (Jövő bűnei) Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Középső államok (Jövő bűnei) Empty Re: Középső államok (Jövő bűnei)

Témanyitás by Thorhalla Hétf. 13 Aug. 2012, 10:24

Résztvevők: Alicia Havana Wright, Matt Lawson, Gulyás Csilla, Steven Storm, Sidonie Svehlová és Ingemar Fagerholm

A társaság útja a Nebraskai Lexington városba vezetett, innen kaptak ugyanis egy első igencsak jelentős kárjelentést és segélyhívást. A városban manapság 15.000 fő lakott, nem volt túl nagy hely. Amennyire tudta mindenki egy kellemes vidéki kisváros, a közelben egy folyóval, csendes hely, soha sem zavartak senkit sem. Szerencsére az X gép olyan volt, hogy bárhol le lehetett szállni, akár függőlegesen is, így ezzel nem volt semmilyen gond. Amit már a levegőből is láttak, hogy a városból szinte semmi sem maradt. Egyetlen épület sem állt, minden romokban. A várost középen egy hatalmas kráter és törés szakította félbe, és ez a kráter legalább két méter széles volt és a mélységét nem lehetett meglátni, olyan messzire futott a talajban. A főutcán több sebesült is feküdt, voltak, akik a házuk törmelékét próbálták félrepakolni, hogy a bennragadt szeretteiket kiszedjék onnan. Halottak is feküdtek mindenfelé, tehát a totális káosz fogadta a megérkező X-ment.


_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Középső államok (Jövő bűnei) Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Középső államok (Jövő bűnei) Empty Re: Középső államok (Jövő bűnei)

Témanyitás by Sarah Szer. 15 Aug. 2012, 13:37

Nem tart sokáig, mire mindenki felszáll a gépre, s amint ez megvan, már útnak is indulunk. Én szokásomhoz hűen elől foglalok helyet, igazából ennek az oka, hogy jobban szeretem haladás közben azt látni, hogy mi van előttünk, és nem pedig csak oldalt nézelődni, főleg akkor, amikor repülővel utazunk, így érzem a legbiztosabbnak, nem mintha nem bíznék a robotpilótában ( vagy abban a bizonyos valakiben, aki vezet ). Az út hosszú, vagy legalább is nekem annak tűnik, és kissé feszültnek is érzem magam közben, de ezt nem igazán mutatom ki, egy ideje megtanultam, hogy hogyan rejtegessem ezt, és ez igazából mindig jelentkezik, ha bevetésre megyünk, nem tudom miért, hozzá kellett volna már szoknom ehhez... És végül is régen idegesebb voltam ilyenkor, a lényeg az, hogy nem hiszem, hogy valaha is képes leszek ettől az idegeskedéstől megszabadulni, pedig szeretnék. Továbbá egész út alatt nem szólok egy szót se, nem is igazán azért, mert nem akarok senkivel sem beszélgetni, csak... Mondanám, hogy el vagyok mélyedve a gondolataimban, de az hazugság lenne, így igazából én sem tudom, hogy mi a pontos oka, a lényeg, hogy nem beszélek, csak figyelek, nézelődök, és végül meg is látom a helyet, ahonnan az első segélyhívást kaptuk, Lexington, bár igazából épületek már nincsenek, csak romok, egy hatalmas szakadás a földben, és emberek ahogyan a szeretteiket vagy barátaikat keresik. Felsóhajtok, nem szeretem látni mások szenvedését, mindig elkeserít, és persze megerősíti bennem a céltudatot, szükség van ránk, túlélőket kell találnunk, és elsősegélyre is szükségük lesz, bár nincs szakképzett orvos a csapatban, így kerítenünk kell egy orvost, bár remélhetőleg van itt valahol. A landolást a robotpilótára, vagy pilótára bízom, majd pedig leszállás után, miután még egyszer gyorsan átfutottam a terepet, kezdek csak bele a dolgokba.
- Rendben van emberek, feloszlunk, aki képes rá az segítsen az embereknek átkutatni a romokat, akinek ez nem megy, az a hajón talál elsősegélycsomagot, azzal segíthet az utcán lévő sebesülteknek... Tudom, hogy nem vagytok orvosok de párszor már magyaráztam, hogy miként kell könnyebb sebeket ellátni és akinek törése van azt nem mozgatjuk... Akinek van kérdése azt hallgatom, akinek nincs az pedig induljon a dolgára... És még mielőtt elfelejtem, folyamatos rádiókapcsolatot kérek. - Ha van kérdés azt meghallgatom, de közben jómagam is előkotorok egy csomag steril gézt, némi kötszert és egy kevés fertőtlenítőszert. Ha nincs, akkor ezekkel meg is indulok az első sebesülthöz.

_________________
Reneszánsz: Sarah Storm + Jane és Fox, Mr. Smiley
VH: David Ethan, James Richards
Outsiders: Sarah Storm, Katherine Blackwood
x-diák: Gulyás Csilla
Sarah
Sarah
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1524
Hozzászólások régi : 149
Korábbi szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Aktuális szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Középső államok (Jövő bűnei) Empty Re: Középső államok (Jövő bűnei)

Témanyitás by Steven Pént. 17 Aug. 2012, 23:09

Alicia válaszára elmosolyodtam. Azt hiszem nem is várhattam tőle mást mint hogy kiáll Jonah mellett. Talán egy kicsit naiv álláspont volt a részéről, de én bízom annyira az ítélőképességében és Farahnaz tudásában, hogy ezek után optimistán álljak a helyzethez. Végül is amit a first lady mondott az igaz volt, így nekem ennyi elég is volt. Pláne hogy időközben Beatrice is befutott egy elég aggasztó hírrel.
Beatrice-t az zavarta, hogy olyan helyen volt ilyen hatalmas rengés, ahol nem lett volna szabadd, engem viszont az, hogy mindez sűrűn lakott területen történt. Biztosra vehető hogy nem csak véletlen egybeesés, hogy pár perccel az elnöki bejelentés után eltűnt a föld mélyében egy egész város. Csilla hamar meg is hozta a döntést miszerint oda megyünk segítséget nyújtani. A többiek elmentek a felszerelésükért nekem erre viszont nem volt szükségem. Egyrészt nem volt túl sok eszközöm amit használtam másrészt mivel én voltam a pilóta ezért a legfontosabb eszközöm maga a gép volt. Egyenest a hangárba mentem és előkészítettem a gépet hogy mire mindenki ideér felszállhassak vele.

A célállomást a Lexington-i 15.000 lélekszámmal rendelkező város romjai jelentették. Az oda úton én végig a vezetésre figyeltem valamint Csillára ha esetleg hírtelen valamilyen parancsot adna ki, bár erre nem volt szükség. A városon belül próbálok olyan leszálló helyet keresni, ami valamennyi épülettől megfelelő távolságban van ahhoz, hogy egy esetleges utórengésnél a még álló házak ne kerüljön törmelék esőbe, valamint közel legyek ahhoz a helyhez, ahol a rádiós adások szerint, a legnagyobb szükség van a segítségre. Amint a leszállást befejeztem Csilla kiadja az utasításokat én pedig leállítom az X-gép hajtóműveit és egyéb rendszereit. Utána fogom az egyik elsősegély dobozt, de még mielőtt indulnék túlélőket keresni, még felteszek egy kérdést Csillának.
- Valakinek el kéne menni egy szakképzet orvosért, hogy az elláthassa a súlyosabb sérülteket is, valamint ő jobban megtudná állapítani hogy kit lehet szállítani, és azok közül kik azok akiket sürgősen el kéne jutatni egy közelben lévő kórházba. Mit gondolsz róla?

_________________
Steven Storm
Jake Hamilton - Raziel
Daniel Hamilton
James Hamilton
James Goldman
Steven
Steven
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 505
Hozzászólások régi : 215
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 7. szint - 16 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.
Age : 33

Karakteradatok
Főkarakter: Steven Storm
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Középső államok (Jövő bűnei) Empty Re: Középső államok (Jövő bűnei)

Témanyitás by Teddy Csüt. 23 Aug. 2012, 01:55

Az utazás a jeten valahogy egy kicsit túl hosszú, bár számomra ez nem telik oly iszonyatosan lassan, bár nem igazán beszélek a többiekkel, nem hiszem, hogy bárkinek is szüksége lenne most a beszélgetésre, persze nem mintha csak akkor beszélnék velük, ha szükségük lenne rá, de most nem igazán érzem magam "úgy". A telefonommal ügyködök egy jó ideig, tulajdonképpen a híváslistát birizgálom, még mindig úgy vagyok vele, hogy fel kéne hívni Jonaht, de továbbra is tartok tőle, hogy megzavarnám valamiben, ki tudja, hogy milyen fontos dolgokat kell most még éppen intéznie, de akárhogyan is legyen, nehéz megállni. Nagy nehezen tovább lépek és finoman körbekémlelek a hajón, kíváncsi vagyok, hogy ki mivel tölti az idejét, de igazából senkivel sem foglalkozok különösen sokat, csak kielégítem a kíváncsiságomat, majd pedig miután ezzel végeztem hátra dőlök, és " élvezem " az utazás hátralevő részét, ami szerencsére már nem annyira hosszú, mint azt elsőre hittem. Landolás, majd pedig parancsféleségek hangzanak el, amiket igazából nem mondanék parancsnak, inkább valami más ez, de nem tudom behatárolni, hogy mi is egészen pontosan. Felkapok némi kötszert, fertőtlenítőt és már indulok is, sebesülteket keresek, bár nem vagyok benne biztos, hogy bármi érdemlegeset is tudok majd tenni értük.. Gyógynövényeket is kellett volna csomagolnom, de erre nem gondoltam, pedig kellett volna. Amúgy így belegondolva, mehetnék segíteni azoknak is, akik a törmelékek alá ragadtak... Nem, ahhoz valószínűleg még nincs elég " erőm ", vagy csak félek, hogy több kárt okoznék egy, a romok alatt felnövesztett fával, és megölnék valakit?... Inkább a második, így hát gyorsan elvetem magamban az ötletet, és folytatom a kutatást a sebesültek után, ami nem hiszem, hogy nehéz feladat lesz.

_________________
Reneszánsz: Teddy
AoA: Teddy
X-diák: Alicia Havana
Teddy
Teddy
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 498
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 04.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Középső államok (Jövő bűnei) Empty Re: Középső államok (Jövő bűnei)

Témanyitás by Árny Csüt. 23 Aug. 2012, 02:46

Meglehetősen hamar sor kerül az utazásra, úgy igazán senkire sem kell sokat várni, csak egy olyan átlagosnak mondható időt, még akkor is, ha ez az előbbi kifejezés furcsán hangzik, a tényen, hogy elfogadhatóan igyekeztek nem változtat. Az út hosszú és unalmas és eleinte még jónak tűnő tevékenységgel próbálom elfoglalni magamat, barkóbázok, de... Nos hogy is mondjam.
~ Gondoltam egy szóra...
Palacsinta... Megint csalsz... Talán... ~ Így hát eléggé gyorsan hanyagolni is kezdem, Ascensionnel nem igazán lehet ilyesmit játszani, vagy legalább is nekem nem, mert türelmetlenségében a gondolataimhoz fordul, és mivel a génjeimben van, vannak, vagy tényleg csak van, így esélytelen, hogy eltitkoljam előle, bár szerencsére ez fordítva is így működik, emiatt pedig néha rendesen skizofrénnek érzem magam, ami eléggé zavaró tud lenni, de végül is már nagyrészt volt időm hozzászokni. Miután feladtam a barkóbát, a többiekhez fordulok, mint társasághoz és próbálok beszélgetni velük, csak nyugodtan, mint általában, véletlenszerű, jónak látott témáról. Végül megérkezünk, a város látképe pedig... Nos már messziről is látszódott, hogy itt gondok vannak, nem mintha másra lehetett volna számítani egy segélykérés és hatalmas kárjelentés után, a lényeg, hogy közelebbről még rosszabbnak néz ki. Landolás után Csilla beszélni kezd, feladatokat oszt ki, vagyis pontosabban kettőt és azt, hogy ki mit csinál, már mi magunk döntjük el, így legalább kissé szabadabbnak érződik a dolog, nem mintha amúgy nem lenne szabad, de a parancs az parancs, akkor is ha választhatsz kettő közül... Én persze már tudom is, hogy mit fogok csinálni, fél térdre ereszkedem, veszek pár mély levegőt, amikkel felkészülök a fájdalomra, az utolsót végül bent tartom, és egy kisebb koncentrációval aktiválom az erőmet. Ahogyan ezt megteszem, egy meglehetősen furcsa érzés fut végig az egész testemen, mely valahogy egyben forró és jéghideg is, bár ezt már megszoktam, mindig így van, eztán pedig következik a fájdalom, az a meglehetősen kellemetlen érzés, ahogyan a csontjaim darabokra törnek, majd pedig torzulni, és ezzel együtt terebélyesedni kezdek, megnő az izomzatom, én pedig lassan nem uralom a testemet, és bár összeszorítom a fogaimat, mégis hallatok pár fájdalmas nyögést mielőtt a test uralma kicsúszik a " karmaimból ". Ez úgy a változás felénél történik meg, mert persze, hogy az enyém a fájdalmasabb része. Mindenesetre is használom a test egyetlen részét, amely felett jelenleg irányításom van, az a bizonyos szem a jobb vállban, vagy legalább is annak a környékén, igazából a többieket figyelem vele, meg persze megkönnyebbülten pislogok, a húzós része véget ért a dolognak.

Lassan véget ér a transzformáció, már csak néhány csontnak kell összeforrnia, és pár dolognak véglegesen a helyére kerülnie, és onnantól vége. Ez nem telik már több időbe, mint egy, vagy talán két perc, amik után büszkén magasodok a körülöttem lévő emberek fölé, bőven föléjük, s most jönne az, hogy rájuk tekintek, csak egy amolyan alap kíváncsiság miatt, de nincs rá szükség, Matt már figyeli, vagy figyelte őket, és így számomra teljesen fölösleges azt a mozgássorozatot kivitelezni, így hát nem is foglalkozva velük, az legközelebbi romok felé indulok.

_________________
Reneszánsz: Árny
X-diák: Matt Lawson
Árny
Árny
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 312
Hozzászólások régi : 22
Korábbi szint/kredit : 1. szint - 4 kredit
Aktuális szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Középső államok (Jövő bűnei) Empty Re: Középső államok (Jövő bűnei)

Témanyitás by Thorhalla Pént. 24 Aug. 2012, 10:32

Résztvevők: Alicia Havana Wright, Matt Lawson, Gulyás Csilla, Steven Storm, Sidonie Svehlová és Ingemar Fagerholm

Ahogyan a csapat elindult, hogy segédkezzen láthatták, hogy jó pár súlyos sérült már el van látva az utcákon, így valószínűleg dolgoznak orvosok is itt, csak Steven felvetésére, kizárt, hogy az USA-ban, vagy akár a teljes Földön van annyi orvos, ami elegendő lenne, révén egy olyan helyen történt földrengés, ahol a házak nem földrengés biztosak abból kifolyólag, hogy erre nem lenne szabad ilyennek megtörténnie. A csapat nekilátott végül a sebesültek ellátásának és annak is, hogy a törmelékeket lepakolják az emberekről. Legalább öt-hat perce foglalkozhattak ezzel, amikor a helyi sheriff jelent meg ott a csapat közelében. A fején volt egy seb, de ezt már valaki bekötözte, a ruhája is több helyen szakadt és véres.
- Maguk az X-men, ugye? – kérdezte, de választ sem várva folytatta. – Hagyják a mentést pár percre, valamit mutatnom kell, ezt látniuk kell.
Ideges volt, de ahogyan ezeket a szavakat mondta nem kellett telepatának, sem emaptának lennie ahhoz, hogy lássák fél, valamitől, nem attól, ami történt.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Középső államok (Jövő bűnei) Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Középső államok (Jövő bűnei) Empty Re: Középső államok (Jövő bűnei)

Témanyitás by Steven Vas. 02 Szept. 2012, 13:59

Miután kiértem az X gépből, láttam hogy már többen is elvoltak látva, ami azt jelenti hogy a helyi orvosok közül néhányan jól vannak és segítenek a szerencsétlenebbül jártakon, így hát a törmelékekhez mentem hogy túlélőket keressek, és ha látok vagy hallok valakit akkor elkezdtem ott lepakolni a törmeléket róluk. Alig kezdtünk még bele a munkába mikor a helyi seriff oda jött hozzánk és el akart minket vinni valamerre megmutatni valamit.
- Csak mond és mi megyünk! – Szóltam Csillának, még is csak ő a csapat vezető és vannak itt rajtunk kívül mások is, akik a törmelékeket pakolják. A seriff úgy se hívna félre mindanyiunkat, ha nem lenne komoly a dolog. Ha Csilla rá bólint a dologra, akkor abba hagyom a pakolást és követem a seriffet.
~ Talán elég lenne ha csak ketten mennénk, tekintve hogy azért el kél itt a segítőkéz és ha bármi baj van, akkor hívhatjuk a többieket rádión. Alicianak is itt van a legnagyobb haszna, hogy a közemberek lássák, a First Laidy is itt van és segíteni próbál nekik.. De még is ha nem lenne komoly az ügy a seriff nem hívna mindanyiunkat.~

_________________
Steven Storm
Jake Hamilton - Raziel
Daniel Hamilton
James Hamilton
James Goldman
Steven
Steven
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 505
Hozzászólások régi : 215
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 7. szint - 16 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.
Age : 33

Karakteradatok
Főkarakter: Steven Storm
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Középső államok (Jövő bűnei) Empty Re: Középső államok (Jövő bűnei)

Témanyitás by Sarah Vas. 02 Szept. 2012, 14:33

Steven kérdésére kissé elgondolkodom, tény, kéne egy szakképzett orvos, de az alapján amit látok, mármint súlyos sérültek is el vannak azért itt-ott látva, valószínűleg van itt szakképzett orvos, így pedig nem látom szükségesnek a kérdés megválaszolását, bármilyen furán is hangzik, mert nekem tényleg szokásom amúgy mindenre válaszolni, nem véletlenül kérdeztem meg, hogy van-e kérdés. Akárhogyan is, ide most nem volt szükség szavakra, így hát neki láttam én is a dolgomnak, olyan sérülteket kerestem, akik még nem kaptak ellátást, mert biztosra veszem, hogy van ilyen, ám igazából nem jutottam messzire a dolgomban. Az itteni rend őre jelenik meg, persze nem meglepően ő is sebesülten, de az már el van látva, ahogyan elnézem (gondolom) eléggé szakszerűen, vagy legalább is tapasztaltabban, mint ahogyan én be tudnék kötni egy fejet, vagy valószínűleg bárki más a csapatból. Kérdez is amúgy, és igencsak okosat, vagy talán inkább túlzottan egyszerűen egyértelműt, nincs időm most ezen agyalni és amúgy is, még mielőtt bármit mondhatnék rá folytatja is, kissé félve, de valami mástól, nem attól ami most itt történt. Kissé furcsállom a dolgot, de ebben a világban sok furcsa dolog van, vagy olyan dolog amin könnyű meglepődni, szóval azért ez annyira nem meglepő, csak tényleg furcsa... Tulajdonképpen azok után, amiket az elmúlt évtizedben átéltünk, én komolyan azon se lepődnék már meg, ha most itt betáncolna elém egy démon tütüben és elugrálná a hattyúk tavát... Komolyan nem, talán még meg is tapsolnám érte, csak pénzt ne várjon elismerésként... Persze amúgy meg valószínűleg minden apró dolog meg fog lepni, de a nagyobbak, nos azok már valahogy kétlem, talán nem így van de... Feltételezem, hogy igen. Akárhogyan is legyen, biccentek a fejemmel a csapatnak, hogy kövessük a sheriffet.
- Gyertek. - Szólalok még meg, ha valaki esetleg nem látná az egyértelmű jelzésemet, majd pedig megindulok jómagam is az alak után, már ha megy valahova, feltételezem, hogy igen.

_________________
Reneszánsz: Sarah Storm + Jane és Fox, Mr. Smiley
VH: David Ethan, James Richards
Outsiders: Sarah Storm, Katherine Blackwood
x-diák: Gulyás Csilla
Sarah
Sarah
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1524
Hozzászólások régi : 149
Korábbi szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Aktuális szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Középső államok (Jövő bűnei) Empty Re: Középső államok (Jövő bűnei)

Témanyitás by Teddy Hétf. 10 Szept. 2012, 07:23

Mindenki ment, csinálni a dolgát és tulajdonképpen senkinek sem volt kérdése, leszámítva Stevent, de, bár nem nagyon figyeltem arra, hogy miféle választ kapott, ha jól hallottam, akkor talán semmifélét sem, és bár először nem hiszem, hogy valóban így lenne, mármint úgy vélem, hogy biztosan nem figyeltem eléggé... De aztán később, ahogyan a sebesülteket figyelem és látom, hogy többen is eléggé jól el vannak látva, valószínűleg jobban, mint ahogyan a csapatból bárki is el tudná őket látni, nos akkor realizálom, hogy válasz valóban nem volt, nem csak én maradtam le róla, ugyanis hiába keresek sérülteket, itt, ahol leszálltunk nem igazán vannak ellátásra szorulók. Ez persze nem azt jelenti, hogy nincsenek olyanok, akik nem szorulnak támogatásra, vagy ellátásra, de nem sokan vannak, ezeken viszont igyekszem segíteni, legalább is ahogyan tudok, nem sok az, de mindenképpen több a semminél. Bár ezt nem sokáig tudom csinálni, ugyanis egy ismeretlen alakra leszek figyelmes, aki állítja, hogy... Miként is mondjam... Hogy látnunk kell valamit, ami fontosabb mint az itt lévő emberek segítése... Mi pedig valószínűleg megyünk is, bár én még egy kötést befejezek, ami viszont pár plusz másodpercbe telik csupán és csak aztán zárkózok fel a többiekhez, ha addigra elindultak, vagy nem legalább is azokhoz, akik tényleg mennek, már ha nem megy mindenki... Akármelyik legyen, a lényeg, hogy megyek, csak nem vagyok benne biztos, hogy mindenkivel... Bár mondjuk miért is ne jönnének? Ezen talán túlságosan is sokat gondolkodom. Igen, de mit is tehetnék? Alig tudok segíteni, ami miatt nem igazán érzem jól magam, mert szívesen tennék sokkal többet is az emberekért, velem nem igazán mennek többre ilyen téren, mint bármely más, az elsősegélyhez éppen hogy értő személlyel... Szóval nem vagyok megelégedve azzal, ami itt tudok most produkálni, így hát a mellébeszéléssel igyekszem egy kicsit elvonni a figyelmem, amíg nem találok valami mást, ami valószínűleg az a nagyon fontos valami lesz, legyen az akármi is, legalább is remélem.

_________________
Reneszánsz: Teddy
AoA: Teddy
X-diák: Alicia Havana
Teddy
Teddy
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 498
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 04.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Középső államok (Jövő bűnei) Empty Re: Középső államok (Jövő bűnei)

Témanyitás by Árny Hétf. 10 Szept. 2012, 07:50

Mivel nem volt kérdésem, egyszerűen nehéz léptekkel útnak indultam, hogy a romoknál segítsek a keresésben. Azon néhány perc alatt, ameddig nem zavartak meg... Be kell hogy valljam, sikerült egészen szép eredményt elérni, ugyanis sikerült kiásni pár túlélőt, igaz, ha rajtam múlott volna, nem biztos, hogy életben lennének, mert a romokat egyszerűen dobáltam volna oldalra, nem figyelve arra, hogy valakit esetleg eltalálok vele, vagy hogy véletlenszerűen hozzáfogok valakit és vele együtt hajítom el... Valaki alatt pedig az előző mondatom formájában egy olyan személyt kell érteni, aki a romok alatt ragadhatott, vagyis a második valakit... Nem lényeges, magamnak magyarázok, ezt sajnos ellestem Mattől, akárhogyan is piszkáltam miatta, hogy túlzottan sokat csinálja ezt, bár mondjuk már itt vagyok én, akinek lehet magyarázni, csupán azt nem értem, hogy minek, hiszen ugyan úgy tudom én is, amit ő is, mégis szokása néha. Mindenesetre is az egyetlen oka annak, hogy senki sem sérült meg miattam, az pontosan ő, ugyanis félpercenként legalább egyszer szajkózta el azt, hogy:
~ Figyelj oda, hogy nehogy baja essen bárkinek is... ~ Ez csak egy része az egész mondandójának, de akkor is kénytelen vagyok erre figyelni, most még... Most viszont abbahagyom a dolgomat, hogy jobban szemügyre vegyem az alakot, aki szerint valami fontosat kéne látnunk, vagyis valószínűleg, valami fontosabbat, mint amivel éppen foglalkozunk, én pedig őszintén szólva nem mennék, de felismerem a vezér hangját, azt pedig tudom, hogy hűnek kell lenni a szavához, ezért hát hátrahagyva a romokat, amik alatt már valószínűleg senki sincs, elindulok jómagam is, hogy láthassam miről is van szó.

_________________
Reneszánsz: Árny
X-diák: Matt Lawson
Árny
Árny
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 312
Hozzászólások régi : 22
Korábbi szint/kredit : 1. szint - 4 kredit
Aktuális szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Középső államok (Jövő bűnei) Empty Re: Középső államok (Jövő bűnei)

Témanyitás by Thorhalla Hétf. 10 Szept. 2012, 09:49

Résztvevők: Alicia Havana Wright, Matt Lawson, Gulyás Csilla, Steven Storm, Sidonie Svehlová és Ingemar Fagerholm

A férfi teljesen átlagos volt, ing volt rajta, ami véres, farmerdzseki, egy farmernadrág és egy fekete cipő. Semmi különlegesség. Ami már feltűnt egyébként a levegőből is az X-men számára, hogy amikor errefelé tartottak a síkságon dombokat és kezdődő hegyvonulatokat láttak hála a földrengésnek. Most is egy magasabb dombra kellett felmászni a város határában, de amikor felértek, akkor a szájuk is tátva maradt. Igaz még a város határában voltak, amit pedig láttak jó pár kilométerre volt látható tőlük, de a gigantikus méretek innen is látszottak. Valamiért nem látták ezt a levegőből, pedig igencsak nehéz volt eltéveszteni. A távolban dombok és magaslatok között egy hatalmas város emelkedett ki a föld mélyéből.
- Azt hiszem, hogy emiatt volt a földrengés – mondta remegő hangon a férfi, ahogyan a távolba mutatott. – Nem tudom, hogy mi máshogy kerülhetett ide…
Középső államok (Jövő bűnei) 1118933-forever_city_of_the_high_evolutionary


_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Középső államok (Jövő bűnei) Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Középső államok (Jövő bűnei) Empty Re: Középső államok (Jövő bűnei)

Témanyitás by Sarah Vas. 16 Szept. 2012, 23:05

]Úgy tűnik, hogy mindenki követi az alakot, beleértve jómagamat is, végül is csak egy nagyobb dombot kell megmászni, ami pedig nem olyan megterhelő, legalább is annak, aki edzésben van biztosan nem, Mattnak meg főképpen nem, mert végül is ő... Nos eléggé az erős kategóriába számít ilyenkor, bár be kell hogy valljam, valamilyen szinten tartok tőle, hogy egyszer az a valami, ami ilyen formában irányítja a mozgást... Mit tudom én, hogy minek magyarázta, meg minek van leírva, valahogy ezt a tudatos maszlagot sosem bírtam felfogni... A lényeg az, hogy tartok tőle, hogy ilyen formában egyszer elveszti az uralmat, és nekünk támad, az meglehetősen kellemetlenül érintenem és eléggé valószínű, hogy nem csak engem, hanem mindenki mást is, mert tulajdonképpen nem is hiszem, hogy van nálunk bármi is, amivel képesek lennénk egyszerűen lecsapni... Bár most nem ezen kéne agyalnom, de azért egészen jó időtöltés menetelés közben agyalni, meg persze ez nem azt jelenti, hogy nem bízom benne, nagyon sokszor segített már és eddig nem volt vele igazán probléma. Felérve a dombra valahogy egyből sikerül kiszúrnom, hogy mi is lenne az a nagy látnivaló, amiről nos mit ne mondjak, tényleg eléggé nagy és majdnem meglep, de csak majdnem... Na jó valahol legbelül egy nagyon picit, de ez egy nagy dolognak számít.
~ Ezt nem hiszem el... ~ Az, amit ez az emberke mond, nos eléggé logikusnak tűnik, végül is itt nem lehetett volna földrengés, szóval maga ez a város emelkedhetett ki a földből és generálhatta azt... Mint mondtam logikusnak tűnik, kíváncsi vagyok, hogy vajon milyen mélyen lehetett eddig elrejtve és hogy miféle népek élhetnek ott, na meg persze tulajdonképpen arra is, hogy...
- Hogy lehet, hogy mi ezt nem vettük észre a gépből? - A kérdés költői, kétlem, hogy bárki is tudná rá a választ, nem is igazán várok én rá ilyesmit, csak egyszerűen meg kellett kérdeznem. Hirtelen nem tudom, hogy mi tévők legyünk, fontos lenne itt segíteni, azonban oda kéne menni, hogy megnézzük alaposabban a dolgokat... Ketté kéne talán válni? Nem... Legalább is nem látom tanácsosnak, mindenesetre is mindenképpen meg kell majd nézni.

_________________
Reneszánsz: Sarah Storm + Jane és Fox, Mr. Smiley
VH: David Ethan, James Richards
Outsiders: Sarah Storm, Katherine Blackwood
x-diák: Gulyás Csilla
Sarah
Sarah
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1524
Hozzászólások régi : 149
Korábbi szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Aktuális szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Középső államok (Jövő bűnei) Empty Re: Középső államok (Jövő bűnei)

Témanyitás by Teddy Csüt. 20 Szept. 2012, 19:54

Nos, mint ahogyan mondtam, elindulok a helyi sheriff után, egyenesen fel egy dombra, de megvallom őszintén, hogy nem bírom túlzottan sokáig a menetet, vagy talán inkább csak lusta vagyok? Hmm... A második, inkább, mert azért az elmúlt tizenvalahány év eléggé megedzett azért, ott nem volt meg az a luxus, hogy pihenhet az ember, itt viszont most megvan, én pedig látom is a lehetőséget, hogy miként tudnék egyszerűen feljutni...
- Matt... - Tudom, hogy most nem Matt, de nekem akkor is csak Matt marad, a másik túl hosszú, nem mintha különösebben válogatós lennék ilyen téren, de erre is hallgat, akkor minek ragozzam külön?
- Tudom, hogy furcsa kérés ez, de nem utazhatnék innen tovább az egyik válladon? -Így megnézve ezen a ponton talán félúton lehetünk, ha pedig engedi, akkor... Gondolom segít feljutni és innen élvezhetem tovább az utat, magasabb kilátásból is ráadásul, plusz még az egészhez hozzáfűzöm, hogy " köszönöm ". Ha viszont a válasz nem... Nos akkor ugyan úgy folytatom tovább az utamat. Felérés után így is úgy is egyszerűen le esik az állam, bár igyekszem meglehetősen gyorsan összekaparni, ami megy is, de amit látok az... Az nem csak meglep, de le is nyűgöz, hiszen hatalmas!
- Kétségtelen. - Válaszolom kissé megkésve az ideiglenes idegenvezetőnknek, többet pedig nem is fűzök hozzá, mert a következő pillanatban kissé megszédülök, nem valami nagyon, csak éppen meg kell vetnem picit a lábaimat, vagy megkapaszkodni valamiben ami közel van óvatosan, a magasság és a látvány hatása egyszerre... Kíváncsi vagyok, hogy vajon mi lehet ott, mi lapulhatott a föld alatt, ami olyan erős is volt, hogy csak így ki tudott emelkedni?

_________________
Reneszánsz: Teddy
AoA: Teddy
X-diák: Alicia Havana
Teddy
Teddy
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 498
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 04.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Középső államok (Jövő bűnei) Empty Re: Középső államok (Jövő bűnei)

Témanyitás by Árny Pént. 28 Szept. 2012, 23:14

Nem vagyok benne biztos, hogy ez a pöttöm ember képes lenne bármi olyasmit is mutatni, ami különösképpen meglephet, kíváncsivá tesz, természetesen, de nem hiszem hogy le fog nyűgözni, mondjuk sosem lehet tudni, de eléggé sok dolgot láttam már ahhoz, hogy apró dolgok ne csigázzanak fel, hogy így fejezzem ki magam. Egy magasabb dombot kell megmászni, ami számomra, nos nem meglepően egyáltalán nem jelent problémát, lényegében könnyedén haladok és sokkal gyorsabban felérnék, ha nem tartanám a tempót a többiekkel. Félúton járhatunk talán, amikor Alicia fordul hozzám, a kérése pedig nem meglepő, mert igen, számítottam rá hogy előbb vagy utóbb elő fog ezzel állni, én pedig erre egyértelműen azt mondom, hogy... ~Hogy természetesen utazhatsz "drága"... És nem cinikusan...~ A kérdésére még felé is fordítom azt az egyetlen szemet, amelyet ilyenkor tudok mozgatni, ennél többet nem igazán tehetek ebben a helyzetben, de legalább egy pontba fókuszálok, és nem csak cél nélkül nézelődök...
- Természetesen... - Magamtól nemet mondtam volna, de így bele kell hogy egyezzek. Felveszem a nőt így hát és a vállamra teszem, a jobb vállamra, hogy legyen mibe kapaszkodnia, plusz ott több a hely. Így haladok hát tovább, egy mondhatni potyautassal, felérve pedig, bár úgy gondoltam hogy nem lesz egy hatalmas dolog... Le esik az állam, úgy tűnik, hogy eléggé nagyot tévedtem, egy gigantikus város a távolban, legalább is nagy és valószínűleg a földből emelkedett ki... Nem tudom, hogy mit mondjak erre, így lényegében csendben, továbbra is tátott szájjal bámulok.

_________________
Reneszánsz: Árny
X-diák: Matt Lawson
Árny
Árny
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 312
Hozzászólások régi : 22
Korábbi szint/kredit : 1. szint - 4 kredit
Aktuális szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Középső államok (Jövő bűnei) Empty Re: Középső államok (Jövő bűnei)

Témanyitás by Steven Pént. 28 Szept. 2012, 23:55

Végül mindannyian a serif után indultunk, aki nem épp a szomszéd házban akart megmutatni nekünk azt a valamit. Az egyik domb felé vette az irányt, és amíg oda nem értünk, én a rengés pusztítását vizsgáltam szemeimmel. Már korábban az égből láttam mikor leszállóhelyt kerestem a madárkának, de innét teljesen más. Közvetlen közelből, úgy hogy nem egyszerűen csak látjuk a romokat, de halljuk és érezzük is az összes többi érzékszervünkkel is a pusztítást, egyszerűen hihetetlen hogy néha mekkora tomboló erők szabadulnak el. A különbség pont olyan mint ahogy a szólás is tartja, azaz a különbség ég és föld. Időközben egy meglepő fordulat történt. Alicia megkérte Matt-t hogy vegye fel a vállára. Egy kicsit csodálkoztam rajta, elvégre még ha ő is az elnök felesége, egy kis sétába bele nem halna, de aztán inkább csak mosolyogtam a helyzeten, ugyan is már tudtam hogy milyen is Matt amikor átváltozik. Két teljesen eltérő személyiség és egy félheti fizetésem van rá, hogy a helyzet nem igazán tetszett a jelenleg előtérben lévő egyéniségnek.
- És az elnöki hintó máris előállt. – Jegyeztem meg enyhén mosolyogva miközben felvette Alicia-t a vállára. Ezután figyelmem visszairányult az útra. Mikor felértem a dobtetőre hihetetlen és egyben elégé rémisztő látvány tárult a szemem elé. Az első kérdés ami megfogalmazódott bennem az ugyan az volt mint amit Csilla is feltett.
- Nem.. Nem tudom. Úgy értem persze elég gyorsan leszálltunk és a dombok is takarták, valamelyest de attól függetlenül észre kellett volna vennünk.. Istenem egy egész várost csak úgy felemeltek a föld alól?

_________________
Steven Storm
Jake Hamilton - Raziel
Daniel Hamilton
James Hamilton
James Goldman
Steven
Steven
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 505
Hozzászólások régi : 215
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 7. szint - 16 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.
Age : 33

Karakteradatok
Főkarakter: Steven Storm
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Középső államok (Jövő bűnei) Empty Re: Középső államok (Jövő bűnei)

Témanyitás by Thorhalla Szomb. 29 Szept. 2012, 11:39

Résztvevők: Alicia Havana Wright, Matt Lawson, Gulyás Csilla, Steven Storm, Sidonie Svehlová és Ingemar Fagerholm

A válasz hamar megvan, hogy miért is nem látták a várost, nem ezzel foglalkozott a csapat. Pontosan az ellentétes irányból jöttek és inkább azzal voltak elfoglalva, hogy a romokat és a katasztrófát figyelték. A környéket pedig nem szkennelte le senki, így a megjelent város is rejtve maradt ezen a helyen előlük. Eddig. Mozgást nem lehetett odalent látni – a képen vannak emberek, de ti nem láttok – mintha az egész kihalt lett volna, csak a vékony füstfelhő az, ami arra enged következtetni, hogy odalent lehetséges az élet.
- Lennének olyan kedvesek, hogy megnézik a várost? – kérdezte a férfi. – Az egész sokkal jobban megrémíti az embereket, mint maga a földrengés.
Ha a társaság körbenéz volt itt egyetlen olyan hely, ahol könnyedén le lehetett jutni a városhoz, bár lehetséges volt, hogy a mászó felszerelés, vagy repüléssel lemenés lett volna a legjobb és leggyorsabb módja az utazásnak.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Középső államok (Jövő bűnei) Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Középső államok (Jövő bűnei) Empty Re: Középső államok (Jövő bűnei)

Témanyitás by Sarah Szomb. 29 Szept. 2012, 18:04

Oké, lehet, hogy sejtem, hogy miért is nem vettük ezt észre, de nem tudhatom biztosra, eléggé nagy eséllyel rosszra gondolok, bár reálisnak tűnik... Mindenesetre is nem teszem közzé, fölösleges. Odalent mindenesetre is mozgást nem látok, mintha teljesen kihalt lenne az egész, de a füstfelhőből ítélve viszont nagyon is egyértelmű, hogy kell ott lennie valamiféle életnek, még ha az utcák kihaltnak is látszanak, mert ugye a látszat sokszor csal, ezt nagyon szeretem elmondani mert a mi világunkban ez sajnos nagyon sok esetben igaz és mindig jó magamat emlékeztetni, vagy esetleg másokat is. A kérdésre az alak felé terelem a tekintetemet.
- Természetesen megnézzük. Csapat! Irány a géphez, nem kockáztatok a hegymászással, berepülünk. - Ezzel pedig még vetek egy pillantást a városra, majd pedig elfordulok és elindulok lefelé, a gép nincs messze, lefele gyorsan lehet haladni és fele annyira sem kockázatos azzal lemenni, mint egy hegymászással, ráadásul valószínűleg így gyorsabb is, mert itt még hegymászó felszerelést keríteni... Nos problémás lenne, ráadásul a legtöbben nem is értünk ehhez, legalább is tudtommal, én biztosan nem, nem mintha a saját egészségemet helyezném előtérbe, a többiek fontosabbak. Lényeg a lényeg, gyorsabb és biztonságosabb is egyben, amíg pedig ez a lehetőség fennáll, addig nem fogom megkockáztatni ezt.

_________________
Reneszánsz: Sarah Storm + Jane és Fox, Mr. Smiley
VH: David Ethan, James Richards
Outsiders: Sarah Storm, Katherine Blackwood
x-diák: Gulyás Csilla
Sarah
Sarah
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1524
Hozzászólások régi : 149
Korábbi szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Aktuális szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Középső államok (Jövő bűnei) Empty Re: Középső államok (Jövő bűnei)

Témanyitás by Teddy Vas. 30 Szept. 2012, 01:22

Úgy néz ki hogy végül Matt vállain szemlélem a dolgokat és beszélek, aztán pedig hallgatok és az intézkedés bármiféleségét igazából ráhagyom a többiekre, de tényleg. Csak nézem a várost, kémlelem, hogy bármiféle életet fel tudjak fedezni benne, apró alakokat akik lent rohangálnak az utcákon, járműveket, állathoz hasonló teremtményeket, gépeket... De semmi, akárhogyan nézem, semmi mozgás, csupán a füstfelhő az, ami utal az ott lévő életre, na meg persze maga az a tény, hogy ez a város a föld alól emelkedhetett ki, szóval biztosan voltak valakik, akik ezt végrehajtották, bár igaz, nem feltétlenül kellett ahhoz a városban lenniük, sőt, reálisabbnak látom azt, hogy inkább alatta, bár magának a városnak pedig rendkívül ellenállónak kellett így lennie, ha csak nem vette körbe valamiféle energiamező.Azt sem látom lehetetlennek, mert... Mégiscsak a földből bukkant elő, ki tudjam hogy ott, zavartalanul, mi mindent el tudtak érni az esetleges ott élők? Felmerül egy kérés, nem kérdés, csak kérés, mégpedig hogy nézzük meg a várost, ami valószínűleg amúgy is tervben volt, csak hangosan nem lett még kimondva, bár mondjuk így belegondolva kérdésnek is besorolható de ebbe most tényleg nem akarok belemenni! A lényeg hogy eléggé gyorsan eldől, hogy géppel megyünk, amit nem ellenzek, bár szerintem Matt vállába kapaszkodva, vele együtt eléggé könnyedén le tudnék jutni, de nem vagyok benne biztos, szóval ezt inkább nem vetem fel és remélem hogy ő sem fogja úgy gondolni, hogy megkockáztatja. Akárhogyan is, mindkét irányba lefele fog haladni, így hát kapaszkodom a vállába, mert így is meg úgyis rázós lesz, csak a gép felé nem annyira meredek, de érdekes látvány, na meg persze még érdekesebb érzés lesz magasabb pontról lefele nézni, szóval meglehetősen erősen kapaszkodom, bár valószínűleg nem nagyon fogja érezni, vagyis igen, érezni fogja csak... Hát nem tudom hogyan is működhet ez, hogy érzi de mégsem annyira, mint amennyire alapból érezné... Hmm, furcsa, de most mégis mosolygok, nem mintha ettől nem lehetne mosolyogni, csak eszembe jutott az a bizonyos megjegyzés, amit Steven pár perccel ezelőtt tett.

_________________
Reneszánsz: Teddy
AoA: Teddy
X-diák: Alicia Havana
Teddy
Teddy
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 498
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 04.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Középső államok (Jövő bűnei) Empty Re: Középső államok (Jövő bűnei)

Témanyitás by Árny Vas. 30 Szept. 2012, 03:10

Steven megjegyzését korántsem találom szórakoztatónak, sőt! Felettébb lealacsonyítónak és sértőnek, de nincs annyi szabadságom, vagy beleszólásom, hogy ennek szóban is hangot adjak és ne csak így magamban, persze már valamilyen szinten kezdek hozzászokni az ilyesmikhez, humor, azt mondják, de én nem találom humorosnak az ilyen megszólalásokat... Ugyan öcsém... Oldódj fel egy kicsit, valakinek volt egy poénos megnyilvánulása, nem kell egyből mellre szívni. Ez nem ennyire egyszerű, eléggé komoly helyzettel állunk most szemben, egyrészt a földrengés miatt, másrészt pedig nézz csak a városra, kihaltnak tűnik, de nem lehet üres, hiába mutatja azt a látszat, teljes mértékben kizárt, hogy kihalt legyen. Nos igaz, ez egy eléggé komoly helyzet, de ez a fajta viselkedés, az ilyen megszólalások voltak azok egyrészt, amik oldották a feszültséget és néha még kovácsolták is a csapatot, mert ez is a nagy egész része, ezt te is tudod, bár talán jobban át tudnád érezni, vagy meg tudnád érteni, ha nem úgy "ismerkedtünk" volna meg, ahogyan... Talán... Még mindig nem döntötted el, hogy miként kezeld azt az bizonyos esetet és még mindig nem beszéltél azzal az egyel, pedig már rád férne. Igen, valóban... De ezt most inkább hanyagoljuk Legyen... Most úgy néz ki a helyzet, hogy vissza kéne menni a géphez, bár én őszintén szólva úgy érzem, hogy egyedül le tudnék mászni a meredek részen bármiféle rögzítés nélkül, de mivel utasom van, így nem tehetem ezt meg, meg van tiltva az emberi élet kockáztatása, így hát a gép felé fordulok és el is indulok, ugyan úgy haladva, mint ahogyan felfele is jöttem, avagy meglehetősen könnyedén, igaz lefelé még egyszerűbb, de nem sokat számít.

_________________
Reneszánsz: Árny
X-diák: Matt Lawson
Árny
Árny
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 312
Hozzászólások régi : 22
Korábbi szint/kredit : 1. szint - 4 kredit
Aktuális szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Középső államok (Jövő bűnei) Empty Re: Középső államok (Jövő bűnei)

Témanyitás by Steven Pént. 19 Okt. 2012, 13:06

Amíg Csilla válaszolt a seriffnek addig én a várost kémleltem, hogy innét látok-e alkalmasnak tűnő leszállópályát. Időközben az épületek stílusát és a hatalmas szobrot is alaposan szemügyre vettem.
- Szerintetek kik építhették? Az a hatalmas szobor valószínűleg őket ábrázolja, de én nem ismerem fel. Embertelenekhez hasonlítanak, de soha nem voltam a városukban, így nem tudom hogy a építkezési stílusuk tényleg hasonló lenne-e ehhez, csak annyi hogy ők elég fejlettek ehhez. – Tettem fel időközben a kérdést, majd mikor a többiek elindultak visszafelé utolsóként én is elfordultam a szellemvárostól és elindultam az X-géphez. Magamban megjegyeztem, hogy bár még majd fentről le kellesz ellenőrizni, a hatalmas szobor melletti tér, tökéletes helynek tűnt a leszálláshoz. Mindazonáltal viszont sokkal feltűnőbbek leszünk ha az X-géppel megyünk be, mint ha a hegyekből bemásztunk volna. Mikor Csilla mellé érek halkan, de mégsem sugdolózva felteszek neki egy kérdést.
- Nem lenne jobb ha ketté válnánk? Te, Alicia, Max és én is bőven elegendők lennénk, hogy felmérjük a helyzetet, a többiek pedig itt maradhatnának hátvédnek és segíteni az embereknek.

_________________
Steven Storm
Jake Hamilton - Raziel
Daniel Hamilton
James Hamilton
James Goldman
Steven
Steven
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 505
Hozzászólások régi : 215
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 7. szint - 16 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.
Age : 33

Karakteradatok
Főkarakter: Steven Storm
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Középső államok (Jövő bűnei) Empty Re: Középső államok (Jövő bűnei)

Témanyitás by Thorhalla Pént. 19 Okt. 2012, 13:19

//Sarah, írj még egyet Sarah-val, hogy belemész-e a csapat kettőbe válásának és annak a függvényében kaptok majd új kört.//

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Középső államok (Jövő bűnei) Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Középső államok (Jövő bűnei) Empty Re: Középső államok (Jövő bűnei)

Témanyitás by Sarah Vas. 28 Okt. 2012, 13:59

- Kizárt, hogy embertelenek legyenek, arról tudnánk, ha lenne egy föld alatti városuk, legalább is feltételezem, hogy tudnánk róla. - Ezt még hátratekintve mondom Stevennek, majd pedig, mivel nem igazán szeretnék orra esni és itt esetleg legurulni, ezért inkább ismételten a lejtőre terelem a tekintetemet, hogy tudjam, hogy esetleg hova kell lépni, ha egy olyan helyre érkezünk. Egy ideig zavartalanul tudok haladni, nem mintha olyan könnyű lenne megzavarni, de Steven felzárkózik és feltesz egy kérdést, ami még mindig nem zavaró, szívesen meghallgatok én bárkit, bármilyen felvetését és a többi és a többi. Egy kicsit el kell gondolkodnom azon, hogy erre mit mondjak, biztosabbnak érezném a lábunk alatt talajt, ha többen mennénk, ha mindenki ott lenne, de végül is ki tudja, hogy milyen hely és hogy milyen lenne a fogadtatásunk, na meg persze tényleg itt valószínűleg kellene még a segítségünk, így végül is azt hiszem hogy igent kell, hogy mondjak.
- Ha Max alatt Mattet érted, akkor igen, ez egy igencsak jó ötlet. - Bólintok rá végül és még mondhatnék hozzá dolgokat de fölösleges lenne, csak ugyan ezt ismételném el, csupán csak más szavakat használva.

_________________
Reneszánsz: Sarah Storm + Jane és Fox, Mr. Smiley
VH: David Ethan, James Richards
Outsiders: Sarah Storm, Katherine Blackwood
x-diák: Gulyás Csilla
Sarah
Sarah
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1524
Hozzászólások régi : 149
Korábbi szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Aktuális szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Középső államok (Jövő bűnei) Empty Re: Középső államok (Jövő bűnei)

Témanyitás by Thorhalla Hétf. 29 Okt. 2012, 09:28

Résztvevők: Alicia Havana Wright, Matt Lawson, Gulyás Csilla és Steven Storm

Jobban megnézve lehet, hogy a város futurisztikus volt, mint Attilan, de hiányoztak belőle azok az eleganciát tükröző és arisztokrata vonások, amik az embertelenek sajátjai voltak, amivel azt „hirdették”, hogy őket bizony uralkodásra teremtették. Ez valami teljesen más volt, ahogyan Csilla is megállapította. Valami olyasmi, amit a társaság nem ismert fel.
A csapat visszaérkezett az X géphez, Sidone és a svéd hátramaradtak, hogy ők segítnek a mentésnél, míg a többiek indultak a géppel a városhoz. A hatalmas szobornál bőven volt lehetőség arra, hogy letegyék a gépet úgy, mintha az egy helikopter lett volna. Ha mindezek után kiszálltak a gépből az első feltűnő dolog az volt, hogy a város kihalt, igaz ez már korábban feltűnt, de a gyanús része az volt, hogy nem láttak port a földön, az teljesen tiszta volt, mintha percekkel ezelőtt takarított volna. Ennek köszönhetően igazából bármerre mehettek, szinte minden épületbe látszott bejárat, akárcsak a szobor aljába is.


_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Középső államok (Jövő bűnei) Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Középső államok (Jövő bűnei) Empty Re: Középső államok (Jövő bűnei)

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.