Déli tengerpart

1 / 3 oldal 1, 2, 3  Next

Go down

Déli tengerpart Empty Déli tengerpart

Témanyitás by Thorhalla Kedd 21 Aug. 2012, 11:39

A sziget déli részén levő szép homokos tengerpart több üzlettel, kávézóval, búvárkodási és vizisportolási lehetőséggel.
Déli tengerpart PeirMorning

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Déli tengerpart Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Déli tengerpart Empty Re: Déli tengerpart

Témanyitás by Cletus Kasady Szer. 23 Okt. 2013, 22:49

Valamiért senki nem figyelt arra, amit a helikopterút alatt a börtön előtti kalandjaimról meséltem, és nagyjából öt perc után Komédiásnak is elege lett, ezért befogta a számat. egyszer még megölöm azt a szert. Egyáltalán hogy lehet egy ilyen takonylényt megölni? Mindenesetre így nagyon unalmasan telt az út, és nagyon jól esik végre kinyújtani a tagjaimat, ahogy leszállunk a tengerparton. Kihalt a környék, de kezdésnek teljesen elég az az egyetlen kocogó, aki tágra nyílt szemekkel bámul a kis csapatra. Talán, ha elég gyorsan mozdulok, sikerülhet előbb odaérnem, mint, hogy Komédiás megállíthatna. Csak egy gyors mozdulattal elvágom a torkát, onnantól meg azt csinál ez a dög, amit akar.
~ Arról ne is álmodj!
- A francba! Kérlek, csak egyet hadd...
~ ...öljek meg, hogy kicsit bemelegedjek,aztán... Hé, miért nem hagysz beszélni?! Már alkudozni se lehet?!
~ Engem nem fogsz meggyőzni, úgyhogy fel is adhatod! Az a feladat, hogy gyilkolás nélkül kapcsoljuk le ezeket a szemétládákat, szóval azt is fogjuk tenni. És ne haragudj meg, de nem akarom, hogy a civilek hallják, hogy azért, könyörögsz, hogy megölhesd őket...
~ Komédiás, mi? Tényleg te vagy a legsótlanabb alak, akivel valaha találkoztam.
Teljesen átveszem a teste fölött az irányítást. Tanulja meg, hogy ez jár, ha nem marad nyugton! Kameshez fordulok, és Cletusénál mélyebb hangon, hogy felismerje, hogy én beszélek, így szólok:
- Van valami terv, hogy merre kezdjük a keresést?

_________________
Reneszánsz: Cletus Kasady, Komédiás, a szimbionta, Michael Schuster, Raymond Washington (Becsület)
Végtelen Háború: Joseph Harper/Szabadság Kapitány
Gótika: Cletus Kasady
Cletus Kasady
Cletus Kasady
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 109
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. Sep. 02.

Karakteradatok
Főkarakter: Danny Long
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Déli tengerpart Empty Re: Déli tengerpart

Témanyitás by Thorhalla Kedd 29 Okt. 2013, 07:15

Résztvevők: Jack Kames (Miller „sólyomszeme”), Cletus Kasady (Grendel), George Ethan / Árny (Skarlát Boszi) és Steven Storm (Revans)
Következő körváltás: 2013. november 3. (vasárnap)

Mivel Danny-n kívül továbbra sem írt senki, így nem igen van értelme van írni. Vasárnapig kap időt a másik két delikvens, ha most sem írnak és nem szólnak úgy veszem, hogy megszegik a kötött szerződésüket.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Déli tengerpart Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Déli tengerpart Empty Re: Déli tengerpart

Témanyitás by Steven Vas. 03 Nov. 2013, 01:53

Szerencsére minden probléma nélkül megkapta Steven a kívánt felszerelést és még időben vissza is ért a helikopterhez. Bár a repülő út első pár percében Cletus folyamatosan arról pofázott, hogy milyen pitiáner kis szánalmas élete volt korábban, szerencsére Komédiásnak hamar elege lett és gondoskodott róla, hogy a többieknek az út hátralevő részében nyugodt sétarepülésnek tűnjön. Bár az út egy óra volt, még is Steven számára jóval gyorsabban eltelt az az idő, mikor Cletus nem beszélt, mint amikor igen. Egyszerűen ki nem állhatta azt az alakot. Komédiás viszont egyelőre úgy tűnt tudja kezelni és a szimbióta személyiségével egyelőre nem volt gondja Stevennek. Az út második felén a csapat úgy mond fekete bárányától próbált meg némi információt szerezni Steven, így hát Árny felé fordult.
- Cletus és James történetét ismerem, hiszen ugyan az mint az enyém. De a tiédet nem. Egy ilyen hatalom mániás alak, aki gyakorlatilag eladja a lelkét a kormánynak a hatalomért cserébe, hogy hogy még nem került börtönbe vagy legalább a körözési listára fel? – Kérdezte meg tőle bár az eddigiek alapján nem vett volna rá mérget, hogy válaszolni fog.
                Miután megérkeztek a szigetre és fenn állt a kérdés, hogy mit csináljanak, Steven rájött hogy még egy valamit hoznia kellett volna Washingtonból, de a nanitok miatt meg is feledkezett róla, hogy nem tud csak úgy egy gondolattal felcsatlakozni a világhálóra.
- Szétnézhetnék a világhálón, hogy hátha van valami információ morzsa arról, merre is lehet ez az maffia szerű csapat, de ahhoz szükségem lenne egy számítógépre és elégé sok időre. Sajnos már nem úgy megy, mint régen. De előtte beugorhatnánk egy helyi bűnözőhöz, akivel ideérkezésem során találkoztam. Ő hátha tud valamit a konkurenciákról. Nem túl sok, de ha másnak nincs jobb ötlete, akkor kezdetnek ez is megteszi.
Steven
Steven
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 505
Hozzászólások régi : 215
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 7. szint - 16 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.
Age : 33

Karakteradatok
Főkarakter: Steven Storm
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Déli tengerpart Empty Re: Déli tengerpart

Témanyitás by Árny Vas. 03 Nov. 2013, 02:32

Egy kevés magaslati levegőzés és tájszemle után megjelennek a többiek is, ami azt jelenti, hogy ideje felszállni a gépre, s így is történik, az pedig azonnal indul is. Az úton jómagam nem foglalkozok különösebben a többiekkel, nem többet, mint amennyit eddig is tettem, néha, ha megszólal valamelyik akkor vetek rá pár tekintetet, majd pedig ismételten kinézek az ablakon és maximum nemtörődöm módon hallgatom a történetét, már ha sor kerülne erre, de az elmebeteg nagyjából öt perc után befogja, vagy a szörnyetege fogja be a száját, a többi pedig ugyan úgy csendben van. Végül nagyjából félúton jön el az, amire nem számítottam, valaki hozzám szól s azért, hogy érdeklődjön, hogy miért is vagyok én a csapatból a kilógó tag, igaz, ennek több oka is van, de ő most kifejezetten a börtönre gondol.
- A sorsom úgy akarta hogy ne így történjen. Szellemlovasként ügyködtem a démoninvázió alatt, egészen addig amíg a sátán meg nem unta, hogy nem úgy ugrálok ahogyan ő fütyül és nem érdekeltek a fenyegetései. A lényeg, hogy valószínűleg ezért nem kerültem börtönbe, ezért is. - Plusz mert csendesen eléltem magamnak anélkül, hogy bárkit fölöslegesen lemészároltam volna. Egy darabig ismét csendben maradok, ennyivel bőven letudtam a választ, tudnék még mit mondani, bőven van mit mondani magamról, de nem tartozik rájuk, viszont most hogy mondtam magamról valami apró kis információ morzsát, kicsit kíváncsi lettem magam is, bármennyire is kellemetlen ezt belátnom...
- Mi a történetetek, hogyan kerültetek börtönbe?... Kivéve te, te egyértelmű eset vagy. - Nézek Cletusra, tipikus elmebeteg, bárkit megölne a szórakozás céljából, de a ragacs szinten tartja, vagy legalább is nem engedi cselekedni, még, aztán egyszer az is be fog csavarodni tőle, már most megmondom előre az egyértelműt, a másik kettő pedig ki tudja, értelmesnek néznek ki mind a ketten, így az ő történetük valamilyen szinten felkeltette az érdeklődésemet.

Az érkezés egyszerűen megy, nekünk pedig bele kéne vetnünk magunkat a nyomozásba. Az már más kérdés, hogy miként, felmerülnek ötletek, amikre nem reagálok, csak némán nézek szét a parton, figyelem a kocogókat. Nem vagyok nyomozó, semmilyen tapasztalatom nincs ebben, mágus vagyok, ilyesmivel sosem foglalkoztam korábban.

_________________
Reneszánsz: Árny
X-diák: Matt Lawson
Árny
Árny
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 312
Hozzászólások régi : 22
Korábbi szint/kredit : 1. szint - 4 kredit
Aktuális szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Déli tengerpart Empty Re: Déli tengerpart

Témanyitás by Thorhalla Vas. 03 Nov. 2013, 08:25

Résztvevők: Jack Kames (Miller „sólyomszeme”), Cletus Kasady (Grendel), George Ethan / Árny (Skarlát Boszi), Steven Storm (Revans) és Edward Pryor / Killbane (Higanyszál)
Következő körváltás: 2013. november 8. (péntek)

Killbane is, mint a többiek, vagyis egészen pontosan önként jelentkezett Osborn csapatába. . Az elmúlt két-három hétben már egy laborban volt Washingtonban, ahol vele foglalkoztak. A lehetőségért cserébe gyógyszereket kellett napi szinten szednie a szerződés értelmében, amit maga az Oscorp Corporation, azaz Norman Osborn saját cége gyártott. Ez lényegében egy felügyelet volt, aminek hála az esetlegesen felmerülő gyilkos hajlamokat sikerül némileg elnyomni, persze nem teljesen – ha ez később előjönne Killbane-ben – , csak a személy kontrol alatt tarthatta mindezt, illetve feltétlen hűség is párosult hozzá Osborn és társnője Wiedler irányába. Fájdalmas kísérleteken volt túl a férfi is, de az eredmény meghozta azt, amit szeretett volna elérni, gyors lett, olyan gyors, mint soha sem hitte volna.
Ő nem volt kint, amikor bemutatták a csapatot, már akkor is futott, Washingtonból egészen Staten Islandig, ahol végre megismerhette a társait.* A feladattal ő is tisztában volt, egy bűnözőcsapat nyomára kellett bukkanni és a lehető legtöbbet megtudni róluk, majd letartóztatni őket.

A csapat beszélgetett az úton és Kames is válaszolt.
- Katona voltam, megjártam Irakot és Afganisztánt is. Hazaérkezésem után egy csoport elfogott, kísérletezett rajtam, aztán emiatt a SHIELD bekasznizott, még a régi 2017-ben. Mikor megszűntek az AIM-hoz kerültem, aztán nekik dolgoztam mutánsokra vadásztam. A Senki Földje után, ahogyan lenni szokott túlélni próbáltam, majd bérgyilkosként és fejvadászként dolgoztam tovább. Az új SHIELD nem vette jó néven a kevésbé legális módot, hát visszadugtak a börtönbe. Most itt vagyok.
A csapatnak volt okos telefonja, vagyis ami ebben az időben annak volt mondható, azaz a leszállás után Steven már bármikor könnyedén fel tudott menni az internetre, hogy ott kutakodjon és keressen megfelelő szálakat, ha tudja, hogy hol keresse őket, lehet, hogy talál is valamit. Amíg a csapat egyelőre tervez a fülesükön – igen kaptak – keresztül kapnak egy utasítást Washingtonból, hogy egy társuk csatlakozik hozzájuk perceken belül. Mire ezt kimondta egy elmosódott alak érkezett meg és állt meg a csapat mellett. A férfit fel lehet ismerni, ismert pankrátor volt, az egyik legnagyobb név a Nyugati-parton. Killbane. A csapat úgy tűnt, hogy kezdett megtelni szépen lassan.

*Killbane nem veszti el a képességeit Kames mellett, révén ő nem mutáns lett, csak genetikailag módosított személy. Ahogyan a többiek még ő sincs tisztában az új képessége határával, azt majd a kaland végén mondom mindenkinek, amikor felírom az adatlapotokra.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Déli tengerpart Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Déli tengerpart Empty Re: Déli tengerpart

Témanyitás by Darren Cain Hétf. 04 Nov. 2013, 22:13

Több órája futok. Nem mértem pontosan az időt, de így is tudom. Osborn tudósai elképesztő munkát végeztek. Nem hittem volna, hogy lehetséges, de tovább fejlesztettek a tökélyen. Nem fáradtam el. Kocsikat hagytam le. Killbane még tökéletesebb, mint eddig! Persze fájdalmas volt a procedúra, de Killbane mindent kibír. Killbane egy Isten.
Persze a düh is segít. Hogy képzelte Osborn, hogy én nem jelenhetek meg a többiekkel??? Én, Killbane! A legnagyobb! A legerősebb! És most már a leggyorsabb is! A legnépszerűbbről nem is beszélve! ÉS ENGEM NEM ÁLLÍT KI A TÖBBI SZERENCSÉTLEN MELLÉ???
Természetesen a PR-omnak nem tett volna jót, ha mindenféle őrülttel és pszichopatával álltam volna a színpadon. Talán az elnök úr ezért nem engedett fel. Igen. Vagy félt, hogy elloptam volna tőle a rivalda fényt. Elvégre Killbane a legnagyobb.
Ekkor érkezek meg. A többieket a leírás alapján beazonosítani gyerekjáték. Főleg Killbanenek. Megvan a szimbiontás pszicho, a „skarlát boszorkánymester”, és a két másik börtöntöltelék. Minden, ami egy tökéletes csapathoz kell. Főleg én, Killbane. Egy jó húsz méterrel távolabb állok meg tőlük. Itt az ideje a bemutatkozásnak. Ahogy elmondom azt, amit bizonyára, biztosan tudnak, föl alá járkálok -tartva a távolságot- és olyan hangosan üvöltök, ahogy csak tudok.
– HÖLGYEIM ÉS URAIM! A SÉTÁLÓ ARMAGEDDON! A MEGELEVENEDETT TORNÁDÓ! AZ EGYETLEN ÉS EGYEDI! – itt lehalkulok, szinte suttogásra- Killbane.
Igaz ez nem az átlagos bevonulásom, de valamikor ki kell próbálni és fel kell mérni a hatását. Ahogy végzek még benyomom a belépő zenémet. Killbane nem teljes nélküle. A dal közben lassan közel sétálok ahhoz, akit Kamesként azonosítok, és a kezemet nyújtom. Természetesen pont akkorra érek oda, ahogy véget ér a részlet, amit bevonuláshoz használok.

_________________
Reneszánsz: Darren Cain
X-diák: Tarzan
Exiles: Hektor Burroughs
Fagyos Sötétség kora: Baku Albani
Darren Cain
Darren Cain
5. szint - 12 kredit

Hozzászólások száma : 414
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Aug. 03.
Age : 30

Karakteradatok
Főkarakter: Darren Cain
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Déli tengerpart Empty Re: Déli tengerpart

Témanyitás by Steven Csüt. 07 Nov. 2013, 00:13

Miután Steven végig hallgatta Kames-t, ő is elregélte a történetének lebutított és rövid verzióját.
- Alternatív valóságból származom, ahol része voltam annak a kormánynak dolgozó csapatnak, amely elpusztította ott az emberteleneket, majd aztán ide kerültem. Az itteniek ennek és a ténynek, hogy még mindig nem nagyon kedvelem az emberteleneket, nem nagyon örültek és állítólag részt vettem a Magneto elleni merényletben is, de tekintve hogy az jóval az előtt történt, hogy ide kerültem, szerintem, az itteni a jelentések szerint már halott alteregóm, bűneit próbálták a nyakamba sózni. Röviden ennyi.


A földön még mielőtt elindulhattak volna, egy új alak jelent meg előttük, termetéhez képest rendkívül gyorsan és elégé figyelemfelkeltő módon is. Steven meg se próbálta követni őt a szemével, hiszen tudta hogy úgy is csak elszédülne tőle, inkább próbált a hangra koncentrálni. Azonban akár hogy is próbálta ezt, a végén amikor a férfi elcsendesült már nem értette hogy mi volt a neve?
- Hogy ki? – Ordította visszajelezvén, hogy ha már elején is nagy volt a szája, akkor ne pont a neve említésénél csituljon már el.
- Fogadjunk egy tízesbe hogy ő és Cletus egy hét alatt vagy kinyírják egymást, vagy legjobb haverok lesznek. – Szólta oda Árnynak, miközben végignézte ahogy az új fiú oda sétál Kames-hez. Ekkor tűnt fel Steven-nek, hogy mi miatt is lesz még is egy kicsit veszélyesebb a fickó, mint alapból gondolán az ember, ugyan is Kames nem volt hatással a képességére, azaz nem olyan mutáns képessége van mint pl Steven-nek is.
- Nos ha továbbra sincs senkinek más ötlete, akkor szerintem váljunk szét. Én és Komédiás elmegyünk a már korábban említett fickót megkeresni, hátha tud valamit. Ti hárman pedig menjetek és nézzetek szét a kikötőben. Valószínűsíthető hogy azon keresztül érkeztek meg, és mivel még újak a városban, ott még talán akad valami nyom. Bárkinek kérdése, óhaja, sóhaja vagy esetleg jobb ötlete? Ha nincs, akkor menjünk. Ha minden igaz ezután normális ágyban aludhatok anélkül, hogy akárki tűket szurkálna végig a gerincoszlopomban, szóval szeretnék mielőbb túl lenni rajta.
Steven
Steven
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 505
Hozzászólások régi : 215
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 7. szint - 16 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.
Age : 33

Karakteradatok
Főkarakter: Steven Storm
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Déli tengerpart Empty Re: Déli tengerpart

Témanyitás by Árny Csüt. 07 Nov. 2013, 23:05

Mindenkiről meg lehet tudni valamit, én viszont meg vagyok elégedve azzal a kevéske információmorzsával, amit elmondtam, ha érdekli őket valaha valami akkor azt úgyis megkérdezik, de nem fogják, ismerem az embereket, ha egyszer elmennek valami mellett akkor az többet nem jut eszükbe, ahogyan nekem sem jutna, főleg ha fölöslegesnek is titulálom egyben. Mindenesetre is leszálltunk már, hamarosan pedig jön egy üzenet, azzal egyben pedig egy elmosódott alak, ami egészen tisztes távolságban áll meg tőlünk és kezdi produkálni magát. Lesajnáló tekintettel mérem végig az ordibáló alakot, egyáltalán nem ismerős, úgy van öltözve mint egy pankrátor, valószínűleg az is, egy képviselője a hamis sportnak, akárhogyan is, nem foglalkozok vele különösebben, főleg attól a ponttól kezdve, hogy elcsendesedett, a figyelmemet Stevenre terelem át miután hozzám szól.
- Tartom. Bár a ragacsa nem fogja hagyni hogy ez megtörténjen, már amíg az maga be nem csavarodik tőle, mind tudjuk hogy csak idő kérdése. - Nekem legalább is egyértelműnek tűnik, de nem sértegetésből mondom, amit, a hanglejtésen a torzan mély hangom ellenére is kivehető, hogy semmi ilyesmi nincs az egész mögött, szimpla tényközlés, ha pedig kikapok, nos, nincs mit veszítenem, pénzt sem igazán, nem is azért vagyok itt, nem is hiszem, hogy kapni fogok, nem tűnik számomra logikusnak. Hamarosan egy kezdetleges terv is előáll, amire szolidan vállat vonok, ha pedig senkinek sincs ellenvetése akkor elindulok annak az irányába, ha valaki mégis hisztizne akkor úgy tíz méter után megállok és türelmetlenül hátra tekintek, de amúgy folytatom az utamat ha pár másodperc után nem áll le az illető, de nem hiszem hogy erre sor fog kerülni.

_________________
Reneszánsz: Árny
X-diák: Matt Lawson
Árny
Árny
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 312
Hozzászólások régi : 22
Korábbi szint/kredit : 1. szint - 4 kredit
Aktuális szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Déli tengerpart Empty Re: Déli tengerpart

Témanyitás by Cletus Kasady Pént. 08 Nov. 2013, 23:48

Még nincs is időnk elindulni, mielőtt a fülesünkbe szólnának, hogy jön még valaki. Pislogok kettőt, már meg is látom az alakot a távolban, ahogy rohamosan közeledik. Még egy elmés megjegyzésre sincs időm, amikor már meg is érkezik. A börtönben sokszor nincs jobb dolga az embernek, minthogy tévét nézzen, szóval rögtön felismerem Killbanet a pankrátort. Sose szerettem... Unottan hallgatom a színpadias belépőjét. Azt hiszem ideje lenne egy újat írnia, már tavaly is ezzel jött. Meg ez a Motörhead... Ilyen régi ízléstelen szarra senki sem vonul be akit komolyan lehet venni. Megáll az eszem. Azt hittem, hogy én leszek a bohóc a kis kompániánkban, de úgy néz ki, ez még nálam is nagyobb idióta.
- Hallod, te köcsög, tudom ám, hogy csaltál, amikor megverted Flash Kinget! - köszöntöm.- Megvetted az egész MaxERŐ-t, mi, te szarházi?! Tudod mikor váltottam át a PowerHousera? Amikor te lettél az igazgató a MaxERŐ-nél. És onnantól kezdve az egész blokk azt nézte, mert nem mertek nekem ellentmondani. Szóval büszke lehetsz magadra, hogy legalább húsz rabbal esett miattad a műsorod nézettsége.

~Úristen...

_________________
Reneszánsz: Cletus Kasady, Komédiás, a szimbionta, Michael Schuster, Raymond Washington (Becsület)
Végtelen Háború: Joseph Harper/Szabadság Kapitány
Gótika: Cletus Kasady
Cletus Kasady
Cletus Kasady
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 109
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. Sep. 02.

Karakteradatok
Főkarakter: Danny Long
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Déli tengerpart Empty Re: Déli tengerpart

Témanyitás by Thorhalla Szomb. 09 Nov. 2013, 06:55

Résztvevők: Jack Kames (Miller „sólyomszeme”), Cletus Kasady (Grendel), George Ethan / Árny (Skarlát Boszi), Steven Storm (Revans) és Edward Pryor / Killbane (Higanyszál)
Következő körváltás: 2013. november 14. (csütörtök)

Killbane kézfogását Kames viszonozta.
- Üdv – biccentett mellé.
Arra, hogy milyen híres pankrátor lenne a másik már nem reagált, nem kért autogramot, se semmit. Miután Steven elmondta, hogy miként váljanak szét a csapat valószínűleg meg is teszi. Szerencsére nem kellett túlságosan távol mennie egyik csoportnak sem a kikötő és a hely, amit Steven kinézett magának is olyan negyed óra sétára voltak onnan, ahol kitették őket, csak éppen pontosan az ellenkező irányban.
Aki maradt a tengerparton, az ott maradt, de aki ment.

Ha Cletus Stevennel tartott, akkor kertes házak közötti utcákon haladtak, az egész helynek ilyen kertvárosi jellege volt leginkább. Az utcákon igencsak megbámulták őket, valószínűleg az emberek látták a közvetítést is, mert legalább fél tucat ember állította meg őket azért, hogy autogramot kérjen tőlük, mert ma látta őket a tévében. Osborn PR-ja továbbra is remekül működött. Végül is a séta után egy egyemeletes családi ház elé érkezett meg Steven és Cletus is, ha ment. Ez volt az a ház, ahol a kontakt lakott. Jó amerikai módjára nem volt kerítés a ház körül, így egészen a ház bejáratáig lehetett menni. Ami látszott, hogy három függöny is volt az utca felé, de kettőn a roló le volt húzva, a harmadiknál pedig sötétített függöny miatt nem lehetett belátni.

A másik csapat, ha elindultak, ők szerencsére elkerülték az embereket, mert lehetett úgy haladni. De persze, ha akartak, akkor mehettek nyilvánosan is az utcán, akkor őket is megállították autogramért, hasonló indokkal, mint a másik csoportot. Végül is elérkeznek a kikötőbe, elég sok ember van ott, mint ez lenni szokott, egy komp éppen pár perce futott ki innen, még látszik, hogy a parthoz közel volt és most fordult rá arra az irányra, hogy a Manhattani kikötő részbe menjen. Egy másik komp pedig közeledett errefelé, annak kellett még jó tíz-tizenöt perc ahhoz, hogy ideérjen és ki tudjon kötni. Legalább két-háromszáz civil volt itt, akik vagy kifelé haladtak, vagy éppen jöttek a kikötő területére. Volt egy terminál is, fedett rész, ahol jegyet lehetett venni, illetve várakozni. Ezenfelül legalább tíz hatósági személyt lehetett látni, akik itt a kikötőben dolgoztak, biztonsági őrként, vagy jegyellenőrként.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Déli tengerpart Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Déli tengerpart Empty Re: Déli tengerpart

Témanyitás by Darren Cain Hétf. 11 Nov. 2013, 16:34

Hm senki sem kér autogramot az isteni Killbanetől. Idióták. Nem tudják, hogy mennyit ér. A belépőm se váltott ki nagy elégedettséget. De kit érdekel? 4 fő aligha tükrözi a nézők egyetemes hozzáállását. Ezekre a balfékekre fölösleges vesztegetnem Killbane isteni fényét. Egyik idióta még be is szól. Itt az ideje, hogy elhallgattassam ezt a faszfejt. A beszéd közben elé sétálok és egyenes a takonnyal fedett szemébe mondom.
- FLASH KING?? Az a balfácán?? Tudni akarod az igazat? Igen csaltam! Lónyugtatót vettem be, hogy kiegyenlítsem az esélyeket az ellen a szánalmas idióta ellen! És igen! Bevallom megvettem a MaxERŐT-t! Megvettem, mégpedig az ellenségeim NYOMORÁN és FÁJDALMÁN! És ha NEKED vagy MÁS GYENGE PATKÁNYNAK problémája van ezzel, akkor várom a nyári közönség esten és az arcomba mondhatja, miközben mindketten a ringben állunk! Addig is KUSS és majd akkor mutasd meg mi van a piros pizsamádban! - nagy levegőket veszek, hogy lenyugtassam magam. Killbane PRjának nem tenne jót, ha itt verne halálra egyet Osborn csapatából. Ha viszont elfogadja, akkor elég jó nézettségre lehet számítani. Áh Killbane, még mindig a legokosabb ember vagy azok közül akit ismersz.

A felajánlott tervre csak bólintok, mivel nem akartam ezzel a szimbiontás köcsöggel menni. Megvárom, hogy a lehetséges társaim mondanak-e valamit. Hátha fontos. De kétlem. Ha elindulunk, akkor a forgalmasabb út mellett voksolok. Mindenkinek látnia kell Killbanet. Mindenki megérdemli ezt az ajándékot. Autogramokat boldogan osztogatok, ha kérnek tőlem. Ha nem akkor nagy levegőket véve nyugtatom magam. Adásnál nő a hírnevem. Ha nem kérnek, akkor nem vagyok összefüggésben az elítéltekkel. A kikötőbe érve javaslom, hogy kezdjük a biztonsági őrökkel. Ők a legvalószínűbbek, hogy láttak valami furcsát. Biztosan válaszolnak az Isteni Killbanenek.

_________________
Reneszánsz: Darren Cain
X-diák: Tarzan
Exiles: Hektor Burroughs
Fagyos Sötétség kora: Baku Albani
Darren Cain
Darren Cain
5. szint - 12 kredit

Hozzászólások száma : 414
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Aug. 03.
Age : 30

Karakteradatok
Főkarakter: Darren Cain
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Déli tengerpart Empty Re: Déli tengerpart

Témanyitás by Steven Csüt. 14 Nov. 2013, 00:27

Steven nem örült a hírtelen jött népszerűségnek. Zavarta, hogy folyton egy „rajongóba” botlott és autogramokat kéregettek tőle, így hát úgy döntött hogy az új képességének gyakorlásával, leveszi magáról ezt a terhet. A 3. izgatott rajongóval történő búcsúzó kézfogásnál, Steven lemásolta az arcvonásainak a jellegzetességét, hogy ezáltal elváltoztassa a külsejét és ne ismerjék fel. Persze a ruhája és testalkata még midig ugyan olyan volt, de inkább nézzék valami rajongónak, mint hogy folyton megállítsák. Amennyiben Cletus vele jött, akkor a ház előtt olyan 20 m-rel megállt, hogy beszéljen vele.
- Komédiás, szeretném ha átvennéd most az irányítás Cletus teste felet. A gyilkolási vágyát még ezek a gyógyszerek se tudták elnyomni, a kontaktra meg jó lenne csak akkor ráhozni a frászt, ha máskép nem akar beszélni. Jut eszembe ha ő is nézte a tv-t, akkor nem elképzelhetetlen hogy, ha egyáltalán otthon van, akkor amint bekopogunk hozzá a hátsó udvaron próbál majd meg eliszkolni, úgyhogy készüljünk majd fel rá, ha esetleg futni kéne utána. – Ezután a házhoz, majd egészpontosan az ajtóhoz sétált, itt visszaváltoztatta az arcát eredeti állapotúra és bekopogott, majd várt hogy valaki kinyitja-e. Ha esetleg túl sokáig nem hallani semmit akkor jelez Komédiásnak, hogy nézzen hátra, hátha éppen kimászni próbál az ablakon.
Steven
Steven
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 505
Hozzászólások régi : 215
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 7. szint - 16 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.
Age : 33

Karakteradatok
Főkarakter: Steven Storm
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Déli tengerpart Empty Re: Déli tengerpart

Témanyitás by Cletus Kasady Csüt. 14 Nov. 2013, 01:15

Killbane tovább folytatja a színpadias dumáját, és a végére egészen belehergeli magát. Elvigyorodom a szimbióta-maszk alatt, amikor felajánlja, hogy küzdjek meg vele a műsorban. Lehet, hogy meg is teszem. Aztán persze meglepődnek, amikor élő adásban cafatokra tépem ezt a bohócot, de onnantól már mindegy. Kajánul vigyorgok a felindulásán, és bár ezt nem láthatja, a hangomból hallhatja, amikor így szólok:
- Meglepődnél, ha tényleg kiállnék ellened, mi? Meglátjuk, hogy mennyire fogják szeretni a rajongóid, amikor...
- Most már elég legyen! -vágok közbe. - Szánalmas, amit műveltek.
Átveszem Cletus teste felett az uralmat, és Stevenhöz fordulok.
- Induljunk. - mondom.

~ Kezd már kurvára idegesíteni, hogy mindig ezt csinálod!
~ Majd ha képes leszel enélkül is használhatóan viselkedni, akkor abbahagyom.
A tervnek megfelelően követem Stevent. Már épp tervezném visszaadni Cletusnak az irányítást - igyekszem takarékoskodni az energiáimmal- amikor meglátom, hogy mennyi ember között fogunk áthaladni. Még időben meggondolom magam.

Már nem is vitatkozom ezzel a takonnyal. Arról nem volt szó, hogy más fogja irányítani a testemet. Ahogy az utcán megyünk végig, az emberek sorra jönnek oda hozzánk, hogy autogrammot kérjenek. Komédiás az én kezemmel szépen aláírja a papírokat, miközben én minden erőmmel próbálok a torkuk után nyúlni de nem megy! Megrohannak a régi szép emlékek, még a börtön előttről. Amikor szabadon ölhettem.
~Meg akarom ölni mindet, hallod?! Egyszer úgyis rá fogok jönni, hogy hogy kell téged kicselezni!
Ahogy haladunk el az emberek között, Cletus egyre csak mondja az őrült szövegét arról, hogy ölni akar. Egyre nehezebb elviselni. valahogy rá kell jönnöm, hogy hogy tudom engedelmességre bírni. Más nem jut eszembe, mint hogy néha hagyom ölni. Undorodom a gondolattól, hogy bárkit az ő keze közé adjak, de ez az egyetlen pénznem, amiben üzletelni lehet vele. Talán az ellenségeinket... A parancs szerint nem szabad, de talán ki tudom harcolni Kamesnél vagy feljebb. De még nem merek ígérni neki semmit, szóval tűrnöm kell a duruzsolását. Igyekszem minél jobban kizárni a tudatomból. Közben én is felveszek egy másik arcot (nem Cletusét), és valami hétköznapi ruhává alakítom a külsőmet, hogy ne állítsanak meg minket lépten-nyomon. Amikor megérkezünk, arra már Stevennek nem kell kérnie, hogy vegyem át Cletus teste fölött az irányítást, a többire pedig bólintok, hogy megértettem. Én is az ajtóhoz megyek, majd ha nem válaszol senki, és Steven jelez, megkerülöm a házat.

_________________
Reneszánsz: Cletus Kasady, Komédiás, a szimbionta, Michael Schuster, Raymond Washington (Becsület)
Végtelen Háború: Joseph Harper/Szabadság Kapitány
Gótika: Cletus Kasady
Cletus Kasady
Cletus Kasady
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 109
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. Sep. 02.

Karakteradatok
Főkarakter: Danny Long
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Déli tengerpart Empty Re: Déli tengerpart

Témanyitás by Thorhalla Csüt. 14 Nov. 2013, 08:26

Résztvevők: Jack Kames (Miller „sólyomszeme”), Cletus Kasady (Grendel), George Ethan / Árny (Skarlát Boszi), Steven Storm (Revans) és Edward Pryor / Killbane (Higanyszál)
Következő körváltás: 2013. november 19. (kedd)

Steven le tudta másolni a vonásokat és kinézetet, most érezte először, hogy roppant fájdalmas volt, ahogyan az arccsontjai átrendeződnek annak érdekében, hogy úgy nézzen ki nagyjából, mint azaz ember. Majd a ház közelében Komédiás is felvesz egy alakot, aminek hála már egyik férfi sem nézett ki úgy, ahogyan. Így annak az esélye, amit Steven felvázolt, hogy a kontaktja menekülni fog kisebbre csökkent. A páros becsönget és bekopog. Hamarosan bentről motoszkálást lehetett hallani, semmi sietőst és a bejárati ajtó felé közeledett. Úgy tíz-tizenöt másodperc múlva látni lehetett, hogy a kis kémlelőn valaki kinézett, majd kissé kinyitotta az ajtót. Belül a láncos retesz volt, így csak olyan húsz centire nyílt ki az ajtó. Bentről egy fickó nézett ki – Steven majd leírja, hogy miként néz ki, az ő kontaktja – és mérte végig az alakokat. Steven ruháját látta meg először.
- Mi az, már a felnőttek is tartják a Halloween-es gyerekbeöltözést? – kérdezte. – Egyébként nem veszek semmit és nem térek át, sem Jézus, sem Jehova hitére. Viszlát!
Ezzel már próbálta is becsukni az ajtót.

A kikötő már egészen más téma volt, itt már többen a csapat tagjai köré gyűltek, leginkább fiatalabb korosztály, vagy pedig az a politikai agymosott zombi, hogy ők igenis imádják az elnököt és mindent, aminek hozzá köze van. Legalább két tucat személy rohanta le szinte azonnal a hármast, mindenki megakarta érinteni őket, közös fotót csinálni velük, autogramot kérni. Mindezt legalább úgy, mintha máris akkora hősök lennének, mint a Bosszú Angyalai, pedig még egyetlen bevetésen sem voltak, csak bemutatták őket a nagyérdeműnek. Kames-t láthatóan mindez igencsak feszélyezte, aki egyébként egyetértett Killbane-nel, hogy az őrök valóban jó kezdőpont lennének, de hála az embereknek egyelőre nem tudtak odajutni hozzájuk. Szerencse a szerencsétlenségben, hogy az őröknek is feltűnt a csoportosulás és ketten, két középkorú férfi meg is érkezett oda a hármashoz. Mivel nekik a munkájukat kellett végezni, nem álltak be a rajongótáborba, csak próbálták oszlatni a tömeget.
- Kérem, mindenki menjen odébb, feltartják azokat, akik haladni próbálnak! – mondta az egyik.
A másik odafordult a társasághoz.
- Minek köszönhetjük a megtiszteltetést, hogy itt vannak? – kérdezte a csapatot.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Déli tengerpart Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Déli tengerpart Empty Re: Déli tengerpart

Témanyitás by Darren Cain Hétf. 18 Nov. 2013, 22:09

- Várlak! Téged is takony! - felelek az újabb beszólásra. Úgy tűnik a takony az ész a kettejük duójában. Biztos felismeri, hogy esélyük sem lenne az isteni Killbane ellen.

A kikötőben aztán Killbanehez méltó fogadtatás volt. Rengeteg rajongó, szinte az egész kikötő köré gyűlt. Bár sokan Sötét Angyalként kértek Killbanetől autogramot, pár fiatalabb rajongó az igazi mesteri pankrátort tisztelte benne. És kit érdekelnek az öregek! A fiatalok a jövő! Már régóta gyakorlom az ilyesfajta dolgokat, így könnyedén kezelte a nagy feltűnést. Nem úgy Kames, aki elég feszélyezett volt. Höh, amatőr. Sajnos hamarosan odajöttek az őrök és elkezdték oszlatni a tömeget. Egyik odajött és közvetlen megszólított minket. Majdnem ráüvöltöttem, hogy mi hatalmazza fel arra, hogy közvetlen megszólítsa az isteni Killbanet. Ám eszembe jutott, hogy most Amerika kedvenc szuperhősének szerepében kell tetszelegnem. Még mielőtt mindenki elment volna, benyomtam volna a marketing szöveget.
- És ne feledjék, Ez a Mi Amerikánk és Osborn a Mi Emberünk!- csak ezután fordulok a minket megszólító őr felé.
- Üdvözletem, Amerika polgára. Én és társaim csak járőröztünk, tudja, biztosítani, hogy Amerika bármely polgára biztonságban aludhasson. Bár kétlem, hogy lenne ilyen, de láttak bármit amivel két ilyen derék ember nem boldogult volna? Bármi, ami figyelemre méltó és furcsa?

_________________
Reneszánsz: Darren Cain
X-diák: Tarzan
Exiles: Hektor Burroughs
Fagyos Sötétség kora: Baku Albani
Darren Cain
Darren Cain
5. szint - 12 kredit

Hozzászólások száma : 414
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Aug. 03.
Age : 30

Karakteradatok
Főkarakter: Darren Cain
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Déli tengerpart Empty Re: Déli tengerpart

Témanyitás by Árny Kedd 19 Nov. 2013, 08:14

Nem foglalkozok tovább az elmebeteg és a feltűnési viszketegséges vitájával, szimplán megyek előre amerre kell, a gond csak az, hogy nem gondoltam végig különösebben az útvonalat, hogy mik a lehetőségek és hogy melyik mit von magával, így hamarosan a tömeg közepén találom magam, ami eléggé... Kellemetlen. Sokan arról álmodnak, hogy rajongók ugrálják körbe őket, nekem viszont nincs szükségem sem a feltűnésre, sem a hírnévre, tudtam, hogy ezt fogja magával vonni ez az egész, de nem ezért jelentkeztem a programba. Úgy látom, hogy nem én vagyok az egyetlen aki ugyan így vélekedik a rajongókkal kapcsolatban és az egész kialakult helyzetről, s bármennyire is meglepő, végül néhány biztonsági őr terelgeti távolabb az embereket s teszik fel az egyértelmű kérdést. A pankrátor kezd végül beszélni, méghozzá pontosan úgy, mint ahogyan megszokta, tökéletesen eljátssza, hogy ő a tökéletes hazafi polgár, szégyenletes és én a magam részéről az egész helyzetet egy undorodó tekintettel tudom le.
~ Valóban nem több mint egy színészkedő féreg. ~ Már a sport mivoltja is egyértelművé tette s meg sem fordult a fejemben, hogy akár valóban tudhat is valamit, ahogyan ezután sem fog, a legszívesebben kitörölném a létezésből, még magát az emlékét is, csak akkor meg a többit kapnám a nyakamba... Nem tudom, hogy mi gátolna meg abban, hogy őket is ugyan úgy kiírjam a valóságból, de talán nem is ezen kéne gondolkodnom, nem, még egyenlőre nem, amíg nem lépnek olyat ami miatt ezt kell reagálnom, addig nincs okom mit lépni, hiszen nincsenek céljaim sem amik érdekében lépnem kéne, mágiát kell tanulni, de más nincs, viszont ha egyszer elég tudásom és hatalmam lesz majd kerítek magamnak valami külön elfoglaltságot.

_________________
Reneszánsz: Árny
X-diák: Matt Lawson
Árny
Árny
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 312
Hozzászólások régi : 22
Korábbi szint/kredit : 1. szint - 4 kredit
Aktuális szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Déli tengerpart Empty Re: Déli tengerpart

Témanyitás by Thorhalla Kedd 19 Nov. 2013, 09:24

Résztvevők: Jack Kames (Miller „sólyomszeme”), Cletus Kasady (Grendel), George Ethan / Árny (Skarlát Boszi), Steven Storm (Revans), Edward Pryor / Killbane (Higanyszál), Edward Knight (Am Kap) és Lance Harris (Rozsomák)
Következő körváltás: 2013. november 24. (vasárnap)

Edward és Lance egy kicsit később készült el teljesen a sajtótájékoztató utánra, így őket ott még nem mutatták be, de New Yorkba már kiküldték őket, ugyanazzal a feladattal, mint a többieket. Az említett terrorista és alvilági csoportot kellett felkutatni és semlegesíteni, elfogni a tagokat. A többieket már látták korábban, így tudták, hogy kiket keressenek, de a két férfit csak kitették a szigeten, hogy a többiek is ott vannak. Mind a ketten a saját jelmezükben voltak már, Edward a kísérletek során valamilyen injekciót kapott, aminek hála az adottságai jobbak lettek, még nem tudta, hogy mennyire, nem tudta magát tesztelni, jelmezt kapott, illetve egy titánium ötvözetű pajzsot magának. Lance dolgai fájdalmasabbak voltak, ő maga a korábban Stevenből kiszedett nanobotokat kapta meg, a nanobotok már messze nem voltak olyan hatékonyak, mint korábban, egybeolvadtak Lance-el, roppant fájdalmas módon, ha a nanobotokat aktiválta egy gondolattal, akkor a regenerációja erősödött, illetve a páncél egy kevlár keménységű ruhát adott rá – a kettő csak együtt működik – ami még védelmet is nyújtott számára, illetve képes madjnem titánium erősségű karmokat formázni a nanobotokból koncentráció révén.
a jelmezek:
Jelenleg a két férfi kertes házakkal teli utca elején állnak a tengerparton.

Steven és Cletus előtt a fickó becsapta az ajtót és visszament az épületbe. Közben rádión kaptak újabb üzenetet, hogy a csapat hiányzó két tagja Lance és Edward is megérkeztek a szigetre.

Kames és Árny kissé távolabb álltak és hagyták, hogy Killbane érvényesüljön a kérdezésnél, ami láthatóan igencsak ment neki. A férfi remekül tudta, hogy miként szerezzen figyelmet magának és hogyan tartsa fel azt. Mindhárom férfi látta, hogy több ember is összenézett és beszélni kezdtek valamiről. A hangzavar miatt kissé nehézkesen lehetett hallani, főleg hogy ekkor rádión kaptak újabb üzenetet, hogy a csapat hiányzó két tagja Lance és Edward is megérkeztek a szigetre. Végül egy középkorú nő és az egyik biztonsági őr voltak azok, akik kicsit közelebb léptek a hármashoz azzal, hogy ők hallottak efféléket.
- Az utóbbi időben egyre több a gyanús személy járkál az utcákon, olyanok, akiket nem láttunk korábban, ezen a részen. Egyre több fiatal kezdett el drogozni, pedig eddig olyan békés volt a környék és nem voltak dílerek – mondta a nő.
- Egyre több a rablás, nem csak a házakba törnek be emberek, hanem az utcán sétálókat is kirabolják, illetve fordítva. Régebben ilyesmi nem volt errefelé. Már az AIMville itteni telepe is tett feljelentéseket emiatt, hogy őket is érték atrocitások. A középső rész még eléggé békés a szigeten, de itt lent délen katasztrofális – fejezte be a biztonsági őr.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Déli tengerpart Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Déli tengerpart Empty Re: Déli tengerpart

Témanyitás by Ayye Captain! Kedd 19 Nov. 2013, 23:20

Határozottan csillan meg a napfény a pajzs csillagán mikor leérkezik az aszfaltra a helikopterről. Nem akarta a páros, hogy az húzza az időt a leszállással. Így egy pillanat alatt landolhatott az egység szervezettebb fele.
Miközben a hűvös szél pajkosan süvít végig a frissen borotvált arcon a nap fentről köszönti őket, a rotorzajon túlról, rég nem látott már napot a határozott állkapocs, sokáig fedte a felföld vörös sövénye. A kapitány pedig int a helikopternek, hogy mehet tovább. Még végig néz a társán ebben az új hacukában, hajszálnyival kevésbé nevetséges mint ő ebben a kék-vörös-fehér kombóban. Nagyot szippant a levegőbe, megszokásból, mint aki sietteti a levegőt a végzetébe, de amint hallani lehet a külvilágot a helikopter zaja mögött beleszól a komba.


- Rozsomák és Kapitány a célterületen! Jelentést kérek Sólyomszem, miről maradtunk le? - Intézem el határozottan a formaságokat, szokatlan még terepre bohócnak öltözve érkezni. Nem épp optimális vegyülés szempontból. ~ A Rozsomákra keresztelt vadállatra nézve meg csak arra tudok gondolni, hogy amennyi képzést kaphatott nem tudom a wcre szoktassam előbb vagy, hogy ne hágja idegenek lábát. ~ Az utolsó pontnál kicsit elmeredek egy régi emlék felé, majd inkább elkezdek dolgozni.
- A kezeslábas szűkíti a lehetőségeket. Különösebben hatékony nyomozást nem hagy meg lehetőségnek, de biztos nem marad válasz nélkül, hogy véletlen ide dobták le az egységet. - Kezdek egy kis elmélkedéssel miközben elmeredek a kertvárosi házak undorító sormintájára. Mintha egy tálból hányták volna vissza őket Staten Island keblére.
- Az akciót reakció követi... - Teszem még hozzá szinte suttogva, kicsit kiesek a szerepből és még meg is próbálok benyúlni a flaskámért az öltöny belső zsebébe. De mintha csak végigsimítanék a pikkelyvértemen. Nem különösebben elegáns, de mintha csak a cuccoktól frissen dagadó mellemmel ismerkednék.
avatar
Ayye Captain!
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 98
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Nov. 16.

Karakteradatok
Főkarakter: Ayye Captain!
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Déli tengerpart Empty Re: Déli tengerpart

Témanyitás by Lance Harris Szer. 20 Nov. 2013, 22:33

Miután kiugrottunk a helikopterből, s a "kapitány" bemutatkozott a rádión a többieknek, megropogtattam a nyakam, majd összes többi csontomat is. Az öltözék feszesen áll rajtam, s úgy nézek ki mint egy vásári bohóc, de legalább nem korlátoz a mozgásban. Mélyet szippantok a levegőből, s hagyom hogy a szagok, s illatok átjárják az orrom. Kertvárosi mocsok. A közelgő tél előtti bevásárlás, friss kabátok szaga. Alkohol és drogok, idegen vegyületek szagát hozza a szél a kék-fehér kapitány felől. Miközben beszélni kezd, kieresztem a karmaim, s hagyom hogy a vér lassan végigcsöpögjön a titánium keménységű pengéken. Éles fájdalom járja át öklöm mikor a húst átvágva kiugrottak a nanitokból formált fegyverek, és a lüktető érzés lassan elmúlik ahogy az apró sebeket gyógyítja a saját regenerációm. Mire befejezi a kapitány, már egyből válaszolok is:
-Minden vadnak van gyengéje. A jó vadász ezekre összpontosít... A maffiának a pénz. Oda kell csapni ahol fáj.
Mondom, majd egy halk szisszenéssel visszahúzom a karmaim. Hangsúlyomból érezheti, hogy nem tekintem jó vadásznak... sem katonának. A figyelmem nem kerüli el a férfi kereső mozdulata ahogy a melléhez nyúl, s szagából érzem hogy a vérében már alig van alkohol. Valószínűleg pár napja már egyáltalán nem jutott hozzá. Szemhéjainak apró, számára észrevehetetlen rándulásai, ujjainak finom remegése elárulja hogy nem egy teste követeli a következő adagot. Kiváncsi vagyok miféle elképzelései vannak a csapat vezetéséről, s vajh komolyan gondolja, hogy a nevében lévő kapitány rang feljogosítja arra hogy parancsokat osztogasson...

_________________
Genocide (Főkarakter); Lance Harris (Lupine njk); Aisha Ayo (X-Diák)
Lance Harris
Lance Harris
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 314
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 24.

Karakteradatok
Főkarakter: Jeff
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Déli tengerpart Empty Re: Déli tengerpart

Témanyitás by Steven Szer. 20 Nov. 2013, 22:37

Steven-t meglepetésként érte a fájdalom, amikor használta az új erejét és arccserét hajtott végre, aminek az lett a hatása, hogy néhány szikra végig is futott a folyamat során az arcán. Egy pillanat szünet kellett is neki hogy összeszedje magát és tovább tudjon haladni.
- Ehhez még hozzá kellesz szokni. – Nyögte ki enyhén zihálva. Az ajtónál nem tudta időben visszaváltoztatni az arcát, így a férfi nem ismerte fel őt, és rájuk csapta az ajtót. Normális esetben erre az lett volna Steven válasza, hogy berúgja az ajtót és egy kis elektrosokkal emlékezteti arra, hogy kinek is köszönheti a nyavalyás életét ez a féreg, de Steven megvolt róla győződve, hogy folyamatosan monitorozzák minden egyes lépésüket, így egyetlen kihágást sem követhettek el, mindent szabályosan kellett csinálni. Ezen felül furcsállta kissé, de a kényszert se érzet hogy megtegye, csak egy kis suttogás hoz hasonló érzést, mikor a gondolat felmerült a fejében.
~ Úgy tűnik azok a gyógyszerek igencsak jól teszik a dolgukat, ha sikerült így elnémítaniuk téged. ~ Időközben beérkezett egy rádió üzenet, miszerint a hiányzó két tag is megérkezett, amire Steven rögtön reagált is.
- Rendben! – Majd ennyivel le is tudta a dolgot.
- Épp elegen vagyunk ide mi ketten is… Legalább tudjuk hogy itthon van. – Mondta Komédiásnak, majd bedörömbölt az ajtón és ezúttal be is kiáltott. Ez idő alatt sikerült visszaváltoztatni az arcát az eredetivé bár a fájdalom jele ismét megjelentkezett néhány szikra kíséretében.
- Ideje a törlesztésnek Hátvakaró! – Tekintve hogy anno Steven volt az aki folyamatosan így hívta, így valószínűleg rájön majd a férfi, hogy jobban jár ha segít nekik. Avalonban tett látogatása és a démonok elleni harc között történt, hogy Steven találkozott a férfival (akit utólag kiderült hogy Adam-nek hívnak) egy sikátorban és megmentette az életét, amikor is egy banda néhány tagja megakarta ölni őt. Senki nem hallt meg, de utólag kiderült hogy jó okkal akarták a férfit megölni. A Hátvakaró becenév onnét eredt, hogy mikor háttal állt neki Steven, akkor az addig rejtett karmaival megtámadta őt annak reményében hogy eliszkolhat. Ez persze Steven nanitjai miatt nem sikerült túl jól és Adam látván, hogy itt nem győzhet az életéért könyörgött. Végül az lett a vége hogy Steven elengedte, de figyelmeztette, tudja hol lakik ő és a családja, így ha a jövőben felkeresi, akkor meg se próbáljon neki hátat fordítani. Akkoriban még Steven nem tudta hogy miért is lenne rá szüksége, de azzal tisztában volt, hogy elégé jól ismeri a helyi bűnszövetkezeteket.
Steven
Steven
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 505
Hozzászólások régi : 215
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 7. szint - 16 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.
Age : 33

Karakteradatok
Főkarakter: Steven Storm
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Déli tengerpart Empty Re: Déli tengerpart

Témanyitás by Árny Csüt. 21 Nov. 2013, 00:00

Mind a ketten hátrébb húzódunk, megmondom őszintén jobban örülök amíg ez a nyomorult tőlem elfordulva beszél, legalább nem hallom annyira azt a sok ökörséget, s kis boldogító bónusz, hogy az adóvevő is megszólal a fülemben, miszerint még ketten érkeztek.
~ Jó, teljes a cirkuszunk... ~ Különösebben nincs mit hozzászólnom, nincs rá okom, hogy kommentáljam a központ számára, hogy hallottam az üzenetet, ellenben amikor valamelyik beszélni kezd arra szemforgatással reagálok, igaz ezt senki sem látja, de nem is nekik van szánva.
- Lassan komikus, hogy minden második tag téged támad le elsőnek. - Valamilyen szinten szánalmasnak találom az emberek ezen viselkedését, nem tudom, hogy mi alapján találják meg pont őt, de ameddig nem engem zargatnak, addig maximum szánalmasnak, és mint most, esetenként komikusnak ítélhetem és nem különösebben zavarónak és idegesítőnek, mint ahogyan a rajongók megtalálják az embert. Közben fél füllel figyelem azt, amit az őrök beszélnek, vagyis az egyik őr és egy idősebb nő, drog, betörések, növekvő bűnözés, rendben van, de részemről ez is ennyi, had beszéljen tovább a mű sportoló, ameddig nem nekem teszi addig had tegye, amíg nem kezd megint politikai kampányszövegeket dobálni, mert egyszer az ilyenek miatt biztosan meg fogok fojtani valakit, nem tudom még, hogy kit, nem tudom, hogy miként, de csak idő kérdése... Most viszont próbálom nem felhúzni magam ezen, mint ahogyan már oly sokszor tettem, békésnek kell lennem ahhoz, hogy megfelelően használhassam a hatalmamat, különben maximum megfontolatlan lépéseket tehetek, ezt pedig nem tervezem megengedni magamnak, egyenlőre nem, s ha egyszer több hatalomhoz jutok, mert egyszer be fogom fejezni a tanulmányaimat a hagyatékommal kapcsolatban, s akkor még óvatosabbnak kell majd lennem, de az még odébb van.

_________________
Reneszánsz: Árny
X-diák: Matt Lawson
Árny
Árny
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 312
Hozzászólások régi : 22
Korábbi szint/kredit : 1. szint - 4 kredit
Aktuális szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Déli tengerpart Empty Re: Déli tengerpart

Témanyitás by Cletus Kasady Szomb. 23 Nov. 2013, 15:58

A férfi néhány goromba szó után bevágja az ajtót. Megtorló nem volt elég határozott, de hagyom, hogy hadd intézze a dolgot saját belátása szerint, végtére is ő ismeri a fickót, én nem nagyon tudnék mit kezdeni vele, vagyis a szabályzatnak megfelelően nem. Így hát továbbra is Steven mögött állok aki újra bekopog. Közben a rádión bejelentkezik az utolsó két tag. Akkor már csak a asgardi marad, akivel nem találkozunk. Kíváncsi leszek, hogy milyen lesz az Osborn-féle Amerika Kapitány és Rozsomák, de gyanítom, hogy ők sem lesznek sokkal épebbek, mint a többiek.
~ Mi a franc van ezekkel, hogy nem tudtak időben jönni? Elég rondán elkéstek... Legalább Amerika Kapitánytól azt várná az embere, hogy tartja magát az időpontokhoz. Rettenetes, milyen világban élünk, már semmi sem szent.
Rekedten röhögni kezdek, de persze csak fejben, mivel a beszédemet még mindig ez a köcsög Komédiás irányítja. Az arcomra csak egy vigyor ül ki, és a nevetésből csak pár kisebb köhintés marad. Ezeket még ő sem tudta megakadályozni.

_________________
Reneszánsz: Cletus Kasady, Komédiás, a szimbionta, Michael Schuster, Raymond Washington (Becsület)
Végtelen Háború: Joseph Harper/Szabadság Kapitány
Gótika: Cletus Kasady
Cletus Kasady
Cletus Kasady
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 109
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. Sep. 02.

Karakteradatok
Főkarakter: Danny Long
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Déli tengerpart Empty Re: Déli tengerpart

Témanyitás by Darren Cain Vas. 24 Nov. 2013, 12:41

Egyszerűen imádnak engem. Falják Killbane minden szavát. Nem meglepő. Mindenki szereti Killbanet. Nem érthető az, amit mondanak, de biztos nem fontos. Ha fontos lenne, akkor Killbane értené őket. Közben szólnak a rádión, hogy megérkezett a maradék két ember. Azt a tényt, hogy még csak most lett teljes a csapat, inkább nem említem meg. Rossz PR lenne. És Killbane nem engedheti meg a rossz PR. Két ember állt ki a közönség soraiból, hogy elmagyarázza, mi is a helyzet. Drogok és betörések. Ez olyan mintha az elkövetők csak Killbane és csapata hírnevére gondoltak volna. Két dolog, ami miatt rögtön mindenkinek a gonoszság jut az eszébe. Tökéletes.
- Ne aggódjanak Amerika polgárai! Az angyalok már dolgoznak az ügyön! Nyugodtan foglalkozzanak minden napi munkájukkal, ami nélkül Amerika nem lenne az a remek ország mint most. Jövőhéten ilyenkor, már nem lesz semmi problémájuk! - próbálom oszlatni a tömeget. Eleget megtudtam már. Ha feloszlik a tömeg, akkor odafordulok a társaimhoz. Bekapcsolom a rádiót, hogy mindenki hallja.
- Az Isteni Killbane mindenkinek. Van pár nyomunk és mivel nincs kedvem egynél többel foglalkozni, így rátok bízom. Tudom mit gondoltok, "hogy tudnánk olyan jól elvégezni, mint te Isteni Killbane?", nos sehogy, de meg kell próbálnotok közel kerülni hozzá. Először is lehet drog dílerekre vadászni, másodszor meg az AIMville telepén nyomozni egy betörés után. Válasszatok. Killbane vége. - ahogy befejezem a társaimra nézek kérdően, hogy ők mit akarnak

_________________
Reneszánsz: Darren Cain
X-diák: Tarzan
Exiles: Hektor Burroughs
Fagyos Sötétség kora: Baku Albani
Darren Cain
Darren Cain
5. szint - 12 kredit

Hozzászólások száma : 414
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Aug. 03.
Age : 30

Karakteradatok
Főkarakter: Darren Cain
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Déli tengerpart Empty Re: Déli tengerpart

Témanyitás by Thorhalla Hétf. 25 Nov. 2013, 08:50

Résztvevők: Jack Kames (Miller „sólyomszeme”), Cletus Kasady (Grendel), George Ethan / Árny (Skarlát Boszi), Steven Storm (Revans), Edward Pryor / Killbane (Higanyszál), Edward Knight (Am Kap) és Lance Harris (Rozsomák)
Következő körváltás: 2013. november 30. (szombat)

Árny és Kames figyeltek tovább, mialatt Killbane elküldte az üzenetet, ekkor azonban még valaki előrébb lépett Killbane-hez és a csapathoz, egy idős úr, legalább 70 éves lehetett. Őt láthatóan nem kötötte le a rajongás, csak meghallotta, hogy miről is megy a beszéd és azért lépett közelebb.
- Ami azt illeti még volt valami – mondta. – A múlt héten voltam a kórházban, az itteniben a közelben. Több lőtt sebű személy is volt bent. Itt élek amióta az eszemet tudom és soha sem volt lövöldözés errefelé. A Bukás alatt csak… voltak bent sérültek és láttam egy férfit. Két lábon sétált, de mégis olyan volt, mintha elevenen nyúzták volna meg. Minden izma látszott és úgy parancsolgatott az orvosoknak, mintha az övé lett volna a hely.
Megborzongott, ahogyan felidézte a képet, Árny és Killbane pedig a leírás alapján az egyik célszemélyre ismerhettek rá.

Stevennek sikerült visszaváltoztatnia az arcát a sajátjára, ez is fájdalmas volt, de így, hogy számított rá már sokkal elviselhetőbb. A dörömbölésre bentről a Hátvakarótól hallani lehetett, hogy kiordít.
- Akkor sem veszek semmit!
Ám amikor meghallotta Steven hangját, akkor visszafordult és újra kinyitott az ajtót, hogy végigmérje a párost, majd kissé szélesebbre nyitotta az ajtót.
- Jöjjenek már be az Isten szerelmére, ne álljanak ott! – tessékelte be a párost.
A nappali egy teljesen átlagos nappali volt a szemétkupacokat leszámítva, elég régen nem takaríthatott az ürge, félhomály volt a behúzott vastag függönyök miatt és láthatóan Hátvakaró roppant ideges is volt.
- Mikor lettél Osborn szajhája? – kérdezte némileg megvetéssel. – Mit akartok? Ha lehet gyorsan, nem igen van időm, mint látjátok el vagyok foglalva.

Edward és Lance megkapják elsőként Killbane-től a választ, majd pillanatokkal később Kames hangja is hallatszik a rádióban.
- Határozottan van erre valami, AIMville cégtelepét is megsértették idegenek, egyre több a rablás, bűnözés és a drog, ami a helyiek szerint nem volt azelőtt errefelé. Lövöldözés is volt, illetve egy öreg leírta az egyik célszemélyt a közeli Egyetemi kórházban, azt, amelyik úgy néz ki, mintha élve megnyúzták volna. Úgy ugráltatta a személyzetet és az orvosokat, mintha az övé lett volna a hely. Egyelőre ennyi, Storm és Casady egy bűnözőt faggatnak, hátha köpni fog a környékről valamit.
Mivel a helikopter eléggé feltűnő volt ezen a helyen többen kijöttek az utcára és feltűnt nekik, hogy kik is érkeztek meg. Legalább fél tucat ember indult a páros felé, hogy „letámadják” őket a rajongásukkal és kíváncsiságukkal. Osborn PR-ja továbbra is tökéletesen működött.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Déli tengerpart Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Déli tengerpart Empty Re: Déli tengerpart

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 3 oldal 1, 2, 3  Next

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.