Tengerpart

1 / 4 oldal 1, 2, 3, 4  Next

Go down

Tengerpart Empty Tengerpart

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Vas. 30 Júl. 2017, 19:49

A tengerpartok a bolygón, mint minden ezek is tele vannak ősi romokkal.
Tengerpart Rakata-prime-3
Tengerpart Tumblr_nbpkerPb621rv8hmto2_1280

_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Tengerpart 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Tengerpart Empty Re: Tengerpart

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Hétf. 27 Nov. 2017, 00:00



Hidegháború – Az örök nappal





Rakata Prime – Tengerpart


Résztvevők: Darcol Randarn / Ballista, Claye Jaro, Silhana Lolaes'ra, Qui-Genua Non,


Silenus és Shayla Kelborn



Következő körváltás: 2017. december 1. (péntek)

” A koronákat öröklik, a királyságokért megküzdenek”
- Clone Wars animációs sorozat

Tengerpart 00120

Videón itt nézhető meg a kaland felvezető!
(zenével+mozgó szöveggel, ugyanaz, mint a képen)

Tengerpart F1qDGqH

Tengerpart 00120

~ Tábornál ~
A felhívásra érthetően elég sokan jelentkeztek, hiszen eléggé könnyen szerezhető pénznek volt mindez mondható. Mivel ez a hely igazából senkinek sem tartozott a fennhatósága alá, így nem is voltak a bolygón fejlett települések. Emiatt az ideutat mindenkinek magának kellett megoldania valamilyen módon. A koordinátákat mindenki megkapta, hogy hol is van a rögtönzött tábor odalent a bolygó felszínén. A legnagyobb romok közelében az egyik tengerparti öbölnél volt mindez. Mind az öböl, mind pedig a „felette” levő eléggé famentes síkság is kellően nagy volt ahhoz, hogy több vadászgép, sikló, vagy szállítóhajó is landolni tudjon. A tábornál volt lehetőség arra, hogy sátrakban megszálljanak akik akarnak, illetve ha nem a hajójuk rendszerét akarták fárasztani a droidjaik feltöltésével a táborban ezt is megtehették.
Nagyjából két tucat személy – vegyesen sok fajból – érkezett, így a tábor vezetője, egy bothan férfi csoportokba osztotta a társaságot. Így esett, hogy Silhana Lolaes'ra, Shayla Kelborn, Claye Jaro és Darcol Randarn és egy csapatba lett beosztva. A másik két csapatot pár száz kilométerre küldte el a bothan, hogy ott kutakodjanak, így a csapatnak volt szerencséje, mert itt maradhatott a környéken és nem kellett továbbállniuk. A környék tele volt romokkal, a part, a közeli dzsungel, a parthoz közeli kisebb szigetek, zátonyok, mind-mind rejtettek romokat, kincseket.
Tengerpart BiWr8Il

~ Bolygó másik fele ~
Qui és Silenus is jelentkezett a feladatra, de őket egy korábbi kuncsaftja ajánlására nem a kincskereső feladatra küldték el, hanem egy másikra. A bolygó másik felén – az eredeti csapatoktól nézve – pár napja egy másik csoport is leszállt a bolygón, hogy kutakodjanak, azonban megszakadt velük a kapcsolat, nem jelentkeztek be két nappal korábban. Az utolsó jelentésük szerint a bolygó őslakói valami furcsa szerzetek jártak a tábor környékén. Az üzenet alapján nem aggódtak, mert eléggé archaikus fegyverzetük volt és igencsak ijedősnek tűntek. Az elküldött adatok szerint egy régi templomszerűség közelében szálltak le és azt indultak el megnézni.
Qui és Silenus megkapta a koordinátákat, tábortól mintegy kétszáz méterre találtak leszállóhelyet a másik csapat kisebb szállítóhajója mellett. A levegőből is látszott már, hogy felépített épültekből állt a tábor a tengerparttól beljebb.
Tengerpart XcQyfJz

//Mivel Raten nem biztos, hogy mindig tud írni, de jönni szeretett volna, azért kapott külön szálat közös megegyezésre, hogy ne tartson fel senkit, ha nem tud írni.//
//Felszereléslistát írjatok, ha vki akar venni távcsövet 200 creditbe kerül.//

statisztika:


Tengerpart 00120




Előtörténet:
LINK

Kaland:
Az örök nappal
Silhana Lolaes'ra
Angyalarcú gyilkos, Szabadúszó fejvadász



Játékostárs(ak) neve: Claye Jaro, Darcol Randarn és Shayla Kelborn


~ Helyszín: Rakata Prime, tengerpart ~
kép:

//Előzmény: Toruga – Dokkok, űrkikötő//

Az igazat megvallva örültem annak, hogy könnyebb, jól fizető feladat is szembejött most. Még akkor is, hogyha a hutthátamögötti helyen volt a bolygó. Az idő kellemes, meleg, napos és kellemes szél fúj a tengerparton. A hajómat le is tettem, az asztromechemet pedig rajta hagytam, nem akartam még őt is pucolni, hogy tele megy homokkal és pont akkor menne tönkre, amikor nem kellene. Egészen sokan érkezünk, mondjuk nem csodálkoztam ezen annyira, végül is a feladat mivoltából adódóan ez várható volt. Figyelmesen vártam végig, hogy miként osztják ki a csapatokat, olyan nagyon nem voltak elvárásaim, révén senkit sem ismertem innen. Ahogy végignéztem a társaságon szinte csak férfiak voltak itt, semmi egyéb, így ezek után nem is volt olyan meglepő, hogy jómagam is csak egy szinte férfiakból álló csoportba kerültem, ahol külsőre mindenki humanoidnak, embernek tűnt. Így csak remélhettem, hogy nem lesz közöttük olyan, aki
- Üdv! – köszöntem a társaságnak. – Sil vagyok. Úgy tűnik, hogy a következő napokban, vagy hetekben egy csapatban játszunk, így szerintem nem ártana tudni az együttműködés miatt, hogy ki mihez ért és mennyi tud erről a helyről. Én mielőtt idejöttem utána néztem a dolgoknak, bár nem sok minden van fent a HoloNet-en. Egy a történelmi adatbázisban találtam, azt, hogy a Rakata Birodalom a Birodalom előtt uralta a teljes csillagködöt, majd eltűntek. Még annyit, hogy Erőalapú technológiájuk volt és nagyon különlegesek lehettek az eddigi leletek alapján.
Itt kicsit megvontam a vállamat, nem volt sok.
- Jobbára fegyverforgatásból szerzem a napi betevőt, régészeti ismereteim sajnos nincsenek.
Ennyi talán elég volt, csak reméltem, hogy valaki ért a leletekhez is.

felszerelés/egyebek:


_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Tengerpart 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Tengerpart Empty Re: Tengerpart

Témanyitás by Adrian Sommerfield Hétf. 27 Nov. 2017, 01:03

A következő egy laza és jól fizető melónak tűnt ami Claye számára még egész kézhez állónak is tűnt. Bolond lett volna nem belevágni. A kapitánnyal érkezett a bolygóra, de közben szétváltak. Claye magára maradt a Gef-el és Bo-val a protokoll és a testőr droidjával.  Persze kicsit sem jött zavarba főleg mikor így is látott egy ismerős arcot. Oda is lépett Darcol mellé.
-Vigyázzunk mit iszunk nehogy úgy járjunk mint múltkor. Üdv cimbora. Jó látni. Mi újság veled?
Nyújtott kezet széles vigyorral a férfinak. Közben a protokoll droid meghajolt a testőr pedig csak állt mint a cövek. Ha utóbbi nem volna olyan katonás akkor Claye akár még kedvelné is. A szót magához ragadó leányzó hangjára szétnéz és megállapítja, hogy egy jó kis csapatba keveredett ahol baja biztos nem eshet. Főleg mikor közli a lány, hogy ő fegyverforgatásból él. Claye meg van olyan egoista, hogy a szót magához ragadja.
-Én is üdvözlöm a csapatot. Én volnék a páratlan és megismételhetetlen Claye Jaro a Világjáró. Fő profilom az áruszállítás és utaztatás. Majdnem bármit, majdnem bárhová elviszek hisz azért én sem vagyok bolond és nekem is vannak erkölcseim még ha egyesek ezt tagadják is. Ha meg kell védenem magamat azzal azt hiszem nem volna gond és mivel a galaxison kívülről érkeztem olyan egyedülálló tudás birtokában vagyok amit el sem tudtok képzelni. Főleg mert én sem hisz nem emlékszek a dolgokra csak tudom őket. Én is kábé annyira néztem utána az itteni dolgoknak mint te Sil. Főleg az érdekelt, hogy mi is az amit ha meglátok azt megéri összeszedni mert sokat ér. Pár dolgot le is töltöttem a datapadomra, de többet én sem tehetek.
Ezzel vállat ránt és visszalép, a protokolldroidját szépen a helyén tartja mert nem akarja végighallgatni az ő bemutatkozását és inkább annak vállára könyököl.

felszerelés:

_________________
Reneszánsz:
Adrian Sommerfield, Samuel McShuibhne, George Turner, Srir Gur, Leon Gross,  Augustus Graves,Otrus  Vubalh Fass, Tristan Winkelhock, Lisa Kaur
Végtelen háború:
Gustav Simonsen
Little SW
Claye Jaro, Chuhk G'vaamnohrk, Rhirt Trakk, Jivi Ako

Összes karim
Adrian Sommerfield
Adrian Sommerfield
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1440
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 110
Join date : 2014. Dec. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Adrian Sommerfield
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Little SW, VH

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t2531-adrian-sommerfield https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#73048

Vissza az elejére Go down

Tengerpart Empty Re: Tengerpart

Témanyitás by Xeth E'ron Hétf. 27 Nov. 2017, 03:05

Shayla Kelborn / Ophi Surr
Fejvadász
"There are hunters, and there are victims.
By your discipline, cunning, obedience, and alertness,
you will decide if you are a hunter or a victim."
Nem kellett sok idő ahhoz, hogy egy újabb munka befusson. Beszoltam a nagy csigának, hogy lelépek kincset keresni és majd jelentkezem. Felmértem a páncélom, a hajóm és a droidjaim aktuális állapotát, majd indultam is a megadott helyre. Az úti cél betáplálását követve átadtam a hajó irányítását a droidnak, én pedig addig felnéztem a Holonetre, hogy az aktuális piacot felmérve, valamint a kereseteket, kiválogassam, hogy mik azok amiknek a megtalálására kifejezetten oda kell figyelnem és mindezeket le is mentettem a Datapad-emre, hogy ha szükséges akkor bármikor gond nélkül elő tudjam venni és megnézni. Szerencsére az út sem volt túl hosszú és landolási hely is került bőven, így különösebb gond nélkül megérkezhettem.
- Töltsd fel magad és ügyelj a hajóra. - utasítottam "DD-3"-at , közben kipakoltam a saját cuccaimat a gépből. A páncélom már rajtam volt és a fegyverek is hamarosan az őket megillető helyükre kerültek. Az egyik tárolórekeszből még azért kivettem a kutasz droidomat, hisz nem kizárt, hogy sokat segíthet a feladat elvégzésében, meg úgy amúgy is egy hasznos kis gépezet.
Nem sokkal később csapatokba osztottak minket és hamarosan el is kezdődött a bemutatkozás rész. Csendben hallgattam végig ahogy előbb a Twi'lek nő mutatkozik be, fecseg arról, hogy mennyire kutakodott a hely után, majd közölte azt is, hogy mihez ért. Igaz azt is csak sejtetően tette. Őt egy gőgösebb alak követett. Ha úgy vesszük, hogy Sil keveset mondott magáról, akkor Claye túlságosan is sokat. Legalábbis ami a mi feladatköreinket érinti, túl sok információ a saját kárára és a mi előnyünkre.
- Az én nevem Ophi Surr. Aki az én listámra felkerül az vagy halott, vagy rab lesz. Amennyiben pedig minden fontos információt elmond magáról, akkor nagyon könnyű dolgom is lehet akár. - szólaltam meg végül, bár a sisakom nagy valószínűséggel torzítja némiképp a hangomat, és első sorban Sil felé fordulva és hozzá intéztem a szavaimat. Az utolsó mondat erejéig pedig Clayo felé fordultam, hogy érezhesse, hogy az neki szól, egyszerre kioktatás és figyelmeztetésképp. Sohasem lehet tudni, hogy mikor jön be egy megbízás, hogy kilyukasszam a fejét egyetlen lövéssel. A képességeimről pedig nem fecsegtem túl sokat, hisz fölösleges, meg aki ért egy keveset a fegyverekhez az hamar kitalálhatja, hogy mesterlövész puska van a hátamon, meg a sugárpisztoly is elég árulkodó. A többiről meg nem feltétlen kell tudjanak.
- Melyik irányba akarunk elindulni? - teszem fel a kérdést a csapatnak, természetesen megvárva, hogyha még valaki be akar mutatkozni az megtehesse. Minél több információval rendelkezem annál jobb.

felszerelés:
Szakértelmek:
Szótár:


_________________
Tengerpart 56127_s
Xeth E'ron
Xeth E'ron
Moderátor

Tengerpart FUn312o
Tengerpart 6fZaEMM
Tengerpart EoSHqZp
Utini!
Hozzászólások száma : 677
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 137
Join date : 2017. Apr. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Serenity
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3610-werda-cuw-eghoo-birodalmi-mnjk https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#74669

Vissza az elejére Go down

Tengerpart Empty Re: Tengerpart

Témanyitás by Michael Nikostratos Szer. 29 Nov. 2017, 17:57





Qui-Genua Non


Előtörténet
felszerelés:





Úgy tűnt hamar pénz áll a házhoz, aminek eléggé örültem, a legutóbb ugyanis elég sokat költöttem. Persze mindegyik hasznos dolog volt, de azért mégis jó lett volna, ha vehetek még néhány droidot, vagy akár egy új hajót. Megdobhattuk volna a bevételünket, ha nem csak egy hajóval csempészünk és szállítunk, és akár Tirvuk is a maga ura lehetne. Úgy tűnt, hogy korábban egy fosztogató csapat szállt le a Rakata Prime-on, akik eltűntek, és most mi kellene hogy kiderítsük, mi történt. Elég sok forgatókönyv futott át az agyamon, és gyorsan próbáltam a legvalószínűbbekre szűkíteni. Végül két lehetséges verzióban gondolkodtam - vagy találtak valamit, amin összevesztek, és egymásnak ugrottak, vagy őket találta meg valami. Kissé fájt a szívem, hogy a harci droidok mellé rakodó és hordozó droidokat nem vettem, mert ha találunk valamit kellemesebb lett volna csak simán lepasszolni, és nem nekünk hurcolni. Utasítottam a másodpilótát, hogy tegyen le minket egy arra alkalmas ponton, és ott fordultam oda társamhoz.
- Készen állsz egy kis terepmunkára? - kérdeztem Silenust, miközben átnéztem a felszerelésünket, majd Tirvukhoz fordultam. - A droidok passzívan ülnek a raktárban, nem hiszem hogy szükséged lenne rájuk, de tudod hogy kell őket bekapcsolni. Érezd jól magad, és várj minket startra készen. Nem tudhatjuk, hogy miért tűnt el az előző csoport, vagy hogy mennyire lesz sietős a távozásunk. - adtam ki az utasításokat, és felvettem a maszkomat, mielőtt kinyitottam a zsilipet, hogy kisétáljak.



_________________
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Karakterek: Michael Nikostratos | Out: Maximiliam Myzzrim, Mopateu Zakataka | VH: ifj. Tell Vilmos | FSK: Pherol Tandes, Ignacy Rotblat-Rostowski |-|
Egyéb karakterek: Tomas Burton, King Raten Chromixen, Alex Fisher
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Michael Nikostratos
Michael Nikostratos
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1063
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 39
Join date : 2014. Mar. 22.

Karakteradatok
Főkarakter: King Raten Chromixen
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW, FSK

Vissza az elejére Go down

Tengerpart Empty Re: Tengerpart

Témanyitás by Ervin Bludheim Csüt. 30 Nov. 2017, 21:27

~Darcol Randarn~

Úgy tűnik a szerencse megint mellém szegődött. Éppen amikor kezdett volna elfogyni a pénz, jött egy újabb remekül fizető vállalkozás. Kicsit gyanakvóbban álltam hozzá, de ha az előzőt túléltem, talán ezt is túl fogom. A bolygó az egyik régi bajtársam hozott el, akinek van hajója és neki is megtetszett a munka. Ő teljesen fehér üzletben utazik, de a pénz az pénz. Sajnos a csoportba osztásnál másik csapatba került, de hát ez benne volt a pakliban. De ettől még nem maradtam barát nélkül, hiszen Claye Jaro is ráharapott a munkára.
- Az biztos! Sosem akarok még egy olyan bantha tölteléket mint az volt. Megvagyok, megvagyok a pénzből kicsit fejlesztettem a dolgokon.- mondom miközben gyorsan megmutogatom hogy milyen új játékszereket sikerült a páncélba tömnöm.- Veled mi van? Ha jól látom még nem lőttek szét.-
Közben elkezd a csoport többi tagja is bemutatkozni. Van egy Twi'lek aki nem sokat árul el magáról, de ránézésre nem tűnik olyan nagy ágyúnak. Szóval valószínűleg tartogat valamit a tarsolyában. Claye az Claye maradt, ez nem meglepő. Úgy tűnik most nem csak én leszek a nehéztűzérség, hiszen van egy másik páncélos fejvadász is. Meglepő módon egy mesterlövészpuska volt a hátán, amit viszonylag ritkán látni. Talán csak egyszerűen ego miatt, de a legtöbb fejvadász általában közelről dolgozik. Jó egy kis különbséget látni.

- Ballista. Van rajtam lévő páncélba építve körülbelül 7-8 fegyver. Ezeket használni is tudom.- mondom a szerintem mindenkinek nyilvánvalót. Ha megvan merre menjünk, akkor megfogom a táskámat az összes többi cuccommal és felkészülök az indulásra.

Felszerelés (Ballista):

~Silenus~

Régen ki akarok törni az üzletünk fogságából. Főleg ezért mentem bele ebbe az egészbe. Őszintén, bár nem fizet rosszul, hiszen egy egész havi bevételünk egy napi munkáért, de annyira nincs rá szükségünk. Legalábbis szerintem, de ki tudja. A fő ok, hogy elfogadtam a megbízás az volt, hogy végre újra erdőbe lehetek. Az biztos, hogy akármi is történt velem mielőtt felkeltem ebben a galaxis, az biztos, hogy valami erdőlakó lehettem. Ahogy egyre közelebb érünk, úgy kezd nőni bennem a kétség. A társaim szemmel láthatóan nyugodtabbak, de mondjuk ők többször mozdultak ki Torugáról, nekik ez már megszokott móka gyakorlatilag. Még gyorsan ellenőrzöm frissen vásárolt fegyvereimet. Bár már lőttem velük párat, de még mindig nem teljesen érzem magam biztosnak a használatukban. Azt már eldöntöttem, hogy HK-97 velünk jön, hiszen ő szószerint egy gyilkológép, akinek a feladata az, hogy megvédjen engem. PR0-C0-ot viszont a hajón hagyom, hogy legyen még egy kis erősítés egy esetleges támadás során.

- Ne is mond. Rossz előérzetem van.- mondom Qui-nak. Mindenesetre a hátamra veszem a fegyveremet és intek HK-97-nek hogy kövessen, aztán elindulok Qui után ki a zsilipen.

Felszerelés (Silenus):
Ervin Bludheim
Ervin Bludheim
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 138
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2017. Mar. 28.

Karakteradatok
Főkarakter: dr. Erwin Vayne
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Tengerpart Empty Re: Tengerpart

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Pént. 01 Dec. 2017, 00:01



Hidegháború – Az örök nappal





Rakata Prime – Tengerpart


Résztvevők: Darcol Randarn / Ballista, Claye Jaro, Silhana Lolaes'ra, Qui-Genua Non,


Silenus és Shayla Kelborn



Következő körváltás: 2017. december 5. (kedd)

” Egy elképzelésnek sok értelmezése lehet”
- Clone Wars animációs sorozat

Tengerpart 00120

~ Tábornál ~
Ami azt illette, hogy merre is lehet menni, a csapat itt megtudta nézni a táborban a térképet, mert a bothan csinált ilyet is és holografikusan kivetítette. Nagyjából a közelben úgy két kilométeres sugárban a kontinens belseje felé, illetve a tengerparton három érdekesebb pont is volt. Bent a dzsungelben egy kisebb romos faluszerűség, ami több házból is állt. Volt egy lagúnából nyíló szurdokszerűség, aminél egy furcsa energiajeleket lehet érzékelni, mintha lenne ott valamilyen építmény, ami ezt sugározza valószínűleg a föld alatt. A harmadik a tengerparton a lagúnáknál és félig a tengerbe lógva egy mostanra erősen megviselt állapotú űrhajó volt. Ezen felül volt egy negyedik is, de az áthúzva, az a közelben levő hatalmas templom volt. Ez látszott is szabad szemmel, ahogyan minden felé emelkedett.
Ezen helyeket gyalog is könnyedén meglehetett közelíteni, így csak a csapaton múlt, hogy merre is indulnak elsőként.

~ Bolygó másik fele ~
A páros könnyedén kitudott szállni a hajóból a szabadba. Az idő mind a két férfi számára tökéletes volt, kellemesen meleg, jó 25-27 fok lehetett, alacsony páratartalom, meleg szél a tenger felől. Silenus úgy döntött, hogy a HK droid is velük megy és rossz érzése is volt az egésszel kapcsolatban. Odakint hallani lehetett a tenger hullámzását, a szelet, ahogyan a pálmák levelét fújta, madárcsicsergést a dzsungel felől, illetve vízcsobogás is a fák irányából.
Jelenleg alig húsz méterre állt a másik csoport gépe az övéktől, e körül nem voltak nyomok, révén fűben landoltak. Innen, mivel ez magaslaton volt kissé látszott a tábor is. Ott két felállított fém épület volt – lásd előző reag képe – de ezek éppen háttal voltak, így csak a falak látszódtak. Ezen felül egy kisebb füstfelhő, füstcsík látszott a kettő közül és némi égett szagot fújt a páros felé erről a szél. Élő személynek nyoma sehol sem látszott és egyelőre minden teljesen csendes volt. már így most kiszállás után is több felé tudtak rögtön menni, hogy megkezdjék a kutatást.

statisztika:


Tengerpart 00120




Előtörténet:
LINK

Kaland:
Az örök nappal
Silhana Lolaes'ra
Angyalarcú gyilkos, Szabadúszó fejvadász



Játékostárs(ak) neve: Claye Jaro, Darcol Randarn és Shayla Kelborn


~ Helyszín: Rakata Prime, tengerpart ~
kép:

A Mandaloriai nő szavaira elmosolyodtam és biccentettem, hasonló munkakör. Igaz nála a páncél miatt nagyon kérdezni sem kellett volna, hogy mivel foglalkozik, úgyis lehet tudni. A veterán férfiról üvöltött, hogy katona volt, így ő is tudott magára vigyázni. Örömmel nyugtáztam, hogy legalább profikkal vagyok körbevéve. A férfi a kukadroiddal már más kérdés volt. A szemeim elkerekedtek, amikor kimondta, hogy ő maga is a csillagködön kívülről jött.
- Maga is? – kérdeztem meglepetten. – Találkoztam pár hónapja az egyik társával, Qui-Genua Non-nal.
A térképre pillantottam, ahol több célhely is ki volt jelölve. Ahogyan a holoneten utána olvastam a templom, vagy mi volt az a hatalmas építmény nem volt túl bizalomgerjesztő és túlságosan veszélyesnek volt titulálva, azért lehetett kihúzva.
- Nekem igazából teljesen mindegy, hogy hol kezdjük – mondtam. – Bár úgy vélem, hogy célszerű lenne mindent megnézni. Elvégre úgy sincs határidő, hogy mikorra kell végeznünk úgy pedig több dolgot találhatunk.
Azt hiszem, hogy ennyi elég is volt arra, hogy merre menjünk, legalább is a részemtől. Igazából szerintem úgy lenne a legcélszerűbb, hogyha a parton levő hajóval kezdenénk, majd a lagúna és onnan a dzsungel beljebb. Igaz ez az én gondolatom volt, szerettem praktikus lenni, de majd kiderül, hogy a társaim mennyire azok és ki hogy gondolkodik. Nekidőltem az egyik ládának és türelmesen várakoztam. Néhány pillanatra még azon is elgondolkodtam, hogy ebben az időben nincs-e meleg abban a páncélban, amiben a másik nő van? Soha sem gondolkodtam ilyesmi vételén, így nem tudtam, hogy van-e bennük hő szabályzó, vagy sem…

felszerelés/egyebek:


_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Tengerpart 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Tengerpart Empty Re: Tengerpart

Témanyitás by Adrian Sommerfield Pént. 01 Dec. 2017, 10:08

Claye Vigyorogva hallgatja Ballista-t és nézi mennyivel felszereltebb a férfi a múltkori kalandjuk óta. Van is oka vigyorogni, hisz remélhetőleg egy élő fegyverszekrénnyel igen kevés lehetőség van rá, hogy baja essen.
-Nem minden látszik, de én is kicsit több vagyok mint akkor voltam.
Mutatja a karjában az energia pajzsot és a hátán a rakétát mint egy kisiskolás mikor az új hátizsákjával dicsekszik.
-Azért remélem ki is élvezted a "jutalmunkat" és nem csak a munkaeszközödre költötted. Én például találtam egy rohadt jó helyet. Csak annyit mondok pa'lowick énekesnő és kamínói táncos. Azt a testet szinte erre találták ki.
A bemutatkozása vegyes érzelmeket szül. A twi'lek a megjegyzésére úgy reagál ahogy, azt ő várta csak nem azt mondja. A név hallatán kicsit elgondolkodik.
-A shi'ar? Mármint a tollas fejű?
Ha igenlő választ kap akkor felröhög.
-Hát ő vicces fickó. Olyan elmélete volt az erőről, hogy olyat még nem hallottál. Majd ha érdekel később elmondom.
Hagyja vigyorogva a többieket is beszélni. Széles vigyorát még a páncélos célzása sem tudja lefagyasztani.
-Szerencse, hogy nem vagyok azon a listán.
Persze csak idő kérdése, hogy valakinek a lába ujjára lépjen, de azon majd megéri akkor idegeskedni. A kérdésre megnézte az adott lehetőségeket és vállat vont.
-Szerintem úgy érné meg, hogy egyre beljebb haladunk. Vagyis parti hajókázás, lagúnánál háznézés és dzsungelbeli falulátogatás. Időnk pedig bár van és vannak kedves ismerőseim is köztük, de nem szeretném, hogy a többiek elhalásszanak előlünk valami szépet és jót, de mindenképp értékeset.

_________________
Reneszánsz:
Adrian Sommerfield, Samuel McShuibhne, George Turner, Srir Gur, Leon Gross,  Augustus Graves,Otrus  Vubalh Fass, Tristan Winkelhock, Lisa Kaur
Végtelen háború:
Gustav Simonsen
Little SW
Claye Jaro, Chuhk G'vaamnohrk, Rhirt Trakk, Jivi Ako

Összes karim
Adrian Sommerfield
Adrian Sommerfield
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1440
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 110
Join date : 2014. Dec. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Adrian Sommerfield
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Little SW, VH

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t2531-adrian-sommerfield https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#73048

Vissza az elejére Go down

Tengerpart Empty Re: Tengerpart

Témanyitás by Xeth E'ron Vas. 03 Dec. 2017, 00:03

Shayla Kelborn / Ophi Surr
Fejvadász
"There are hunters, and there are victims.
By your discipline, cunning, obedience, and alertness,
you will decide if you are a hunter or a victim."
A nagy szájú fickó szavait figyelmen kívül hagyom, és legyűröm a visszaszólási szándékomat, egyrészt mert nincs értelme szót fecsérelni, másrészt a másik fickó kicsivel érdekesebb. Talán ennek az oka csak annyi, hogy páncélja van és harcosfélének néz ki. Igaz, hogy még ki kell derüljön, hogy melyikük is ér valamit, így fölösleges előre eldönteni a szimpátiát.
A helyről kivetített térképet nyugodtan és nagy odafigyeléssel vizsgálom. Három hely van, amit ajánlanak és egy amit tiltanak. Sokkal könnyebb lenne a döntés, ha nyilvánvaló lenne hogy a csapat tagjai között ki mennyire képzett harcos és azon belül is, milyen posztra a legalkalmasabb.
- Mindenképp szereznünk kéne valami szállító eszközt, vagy eszközöket. Ha ez nincs akkor hátas állatot, vagy hasonló dolgot. A kutatási sorrendet pedig én fordítva ajánlanám, hisz a hajó valószínűleg az elhelyezkedése és jól láthatósága miatt már volt fosztogatás vagy hasonló áldozata. Lévén könnyű és veszélytelen préda. Úgyhogy szerintem kezdjük a legtávolabbitól és szépen visszafele a nagyobb és/vagy értékesebb zsákmány érdekében. - ajánlok fel a csapat tagjainak egy alternatívát azzal szemben, ami eddig van. Igaz, hogy jelenleg eléggé döntetlenre áll a dolog, de majd a csapatunk utolsó tagja eldönti.
- Vagy ha nagyon kalandoroknak és rettenthetetlennek érezzük magunkat, még mindig ott van a templom, ami valószínűleg a legtöbb és legtöbbet érő zsákmányt rejtheti, viszont ott bizonyosan meg kell küzdenünk majd értük azzal, ami miatt veszélyesnek titulálták. - vetek fel még egy lehetőséget, bár ezt némiképp csak játékosan, hiszen nem úgy néz ki a csapatunk, legalábbis első ránézésre, hogy egy ilyen kaliberű akciót ki tudnánk vitelezni különösebb sérülés vagy hasonló nélkül.


felszerelés:
Szakértelmek:
Szótár:


_________________
Tengerpart 56127_s
Xeth E'ron
Xeth E'ron
Moderátor

Tengerpart FUn312o
Tengerpart 6fZaEMM
Tengerpart EoSHqZp
Utini!
Hozzászólások száma : 677
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 137
Join date : 2017. Apr. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Serenity
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3610-werda-cuw-eghoo-birodalmi-mnjk https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#74669

Vissza az elejére Go down

Tengerpart Empty Re: Tengerpart

Témanyitás by Michael Nikostratos Hétf. 04 Dec. 2017, 14:21





Qui-Genua Non


Előtörténet
felszerelés:





Úgy tűnt, hogy társamnak rossz előérzete van, de én nem tulajdonítottam neki különösebb figyelmet. Mindenesetre azért egy kicsit az erőre összpontosítottam, érdekelt, hogy mit súg, hogy el tudom-e érni. Reméltem, hogy nekem nem támad hirtelen rossz előérzetem.
Nem mondtam semmit arra, hogy hozta a droidot, bár nem tartottam jó ötletnek. A terep nem biztos, hogy megkönnyíti majd a droid dolgát, és a festését könnyen, messziről ki lehet szúrni, szóval lopakodni se nagyon lehet vele, ha olyan helyzetbe kerülnénk. Nem szerettem feleslegesen magamra vonni a figyelmet, főleg ha nem tudom, hogy mi vár rám. Egész közel landoltunk a táborhoz, és egyből el is indultam, kissé görnyedten, óvatosan lépkedve, lopakodni próbálva. Nem gondoltam, hogy bármi vár ránk, de azért jobb félni, mint megijedni. Igyekeztem kideríteni, hogy mi ég, és dulakodásra, vagy valami szokatlanra utaló nyomokat keresni, ezen kívül ha már ott voltam, akkor kutakodtam is, hátha találok valami értékeset, amit eltehetek magamnak fizetség gyanánk. Ha halottak, akkor úgyse fog kelleni nekik, ha pedig élnek, akkor ez a minimum díj azért, hogy megtaláljuk és kiszabadítjuk őket.  




_________________
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Karakterek: Michael Nikostratos | Out: Maximiliam Myzzrim, Mopateu Zakataka | VH: ifj. Tell Vilmos | FSK: Pherol Tandes, Ignacy Rotblat-Rostowski |-|
Egyéb karakterek: Tomas Burton, King Raten Chromixen, Alex Fisher
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Michael Nikostratos
Michael Nikostratos
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1063
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 39
Join date : 2014. Mar. 22.

Karakteradatok
Főkarakter: King Raten Chromixen
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW, FSK

Vissza az elejére Go down

Tengerpart Empty Re: Tengerpart

Témanyitás by Ervin Bludheim Hétf. 04 Dec. 2017, 21:45

~Darcol Randarn~

Figyelmesen nézem meg, hogy Claye miket vásárolt a fizetségén. Meg kell hagyni, ahhoz képest, hogy tömeggyártott cuccok, nem teljesen tűnnek rossznak. Bár a hátirakétát nem venném fel, de nem azért mert rossz, hanem mert a sajátomat hosszú évek alatt igazítottam magamhoz. Remélem Clayenek is lesz erre esélye.

- Nem rossz cuccok, remélem nem hagytad, hogy lehúzzanak- mondom egy mosollyal. Mikor megkérdezi, hogy mi másra költöttem a pénzemet elgondolkozok.- Igazából egyszer elmentem inni egy régi bajtársammal. Az nem volt rossz.- mondom egy vállhúzással. Építeni és vadászni egyszerűbb. Közben végig hallgatom a többiek ötletei, hogy merre is induljunk. Ahogy Silhana mondta, végtelen időnk van szóval igazából mindegy merre megyünk.
- Szerintem is jobban megérné bent kezdeni. Valószínűleg ott több értékes cucc van és ha valamiért előbb el kell hagynunk a helyet, akkor talán több cuccal tehetjük azt. - mondom a többieknek. A templomos felvetésre csak vállat vonok.- Nem biztos, hogy az a legveszélyesebb, lehet, hogy valamelyik nagy Hutt megvette magának a fosztogatás jogot és nem akarják, hogy szét szedjük az üzletüket.


Felszerelés (Ballista):

~Silenus~

Kilépünk a hajóból és rögtön megcsap a finom illat, amit csak a szabadban lehet érezni. Bár keveredik bele egy kis füst szag, de nem fogok ezen fen akadni. Kivéve ha égő hullák, mert az akkor eléggé szétszedné a kedvem. Társam rögtön lopakodásra vált, ami miatt eszembe jut, hogy talán neki valamennyivel előbbre kéne mennie. A droid nem fog jól lopakodni és én sem voltam valami jó abban. Egyenlőre nem szólok, majd ha valami konkrétabb veszéllyel fenyegető helyen megyünk. Közben nyomokat is keresek, főleg a fűben esetleg tört ágak és hasonlók. A droidot is utasítom, hogy görnyedjen le, amire elméletileg képesnek kéne lennie. Remélem egyenlőre nem ütközünk a táborig semmibe.


Felszerelés (Silenus):
Ervin Bludheim
Ervin Bludheim
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 138
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2017. Mar. 28.

Karakteradatok
Főkarakter: dr. Erwin Vayne
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Tengerpart Empty Re: Tengerpart

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Kedd 05 Dec. 2017, 00:10



Hidegháború – Az örök nappal





Rakata Prime – Tengerpart


Résztvevők: Darcol Randarn / Ballista, Claye Jaro, Silhana Lolaes'ra, Qui-Genua Non,


Silenus és Shayla Kelborn



Következő körváltás: 2017. december 9. (szombat)

”A gonosz útján járva a hatalmat meglelheted, de a hűséget nem”
- Clone Wars animációs sorozat

Tengerpart 00120

~ Tábornál ~
A csapat több felé indult volna, volt, aki kívülről befelé haladt volt, míg más bentről kifelé, más pedig egyenesen a templomba ment volna. Így lényegében ahányan voltak itt, annyi felé mentek volna.
Ami a tárgyakat illette a táborban voltak antrigravitációs podok, amiket pont arra hoztak, hogy azon lehet szállítani a dolgokat.
A csapat egyelőre még ötletet és nem indult el semelyik irányába sem.

//Bocsánat a rövidségért, csak egyelőre ötlete a csapat Smile //

~ Bolygó másik fele ~
A páros könnyedén eltudott jutni droidustol a táborig. Letört fű és ágak voltak, de ezek nem látszottak többnek, mint, hogy valakik ösvényt jártak a hajótól a táborig.
Qui esetében már más volt a helyzet, az Erő nagyon zavaros volt ezen a helyen. Ilyesmivel még nem találkozott azóta, hogy Erőérzékennyé vált. Igazából a furcsát nem tudta körülírni, révén nem találkozott ilyennel még. Éppen ezért nem is tudta eldönteni, hogy ez most jót, vagy éppenséggel rosszat jelent. Használni és azon keresztül érzékelni ugyanúgy tudott, de a zavar ott volt mindvégig, de talán a sötét oldalt érzékelte belőle.
Könnyedén leérkezhettek a táborba, ahol meglátták a két felállított épületet látta, az egyik a szállásoké volt, az egész felforgatva, a másik ásatási felszereléseké volt, ez is széttúrva. A tűz pedig egy tábortűztől jött, ami felett valamit főztek, de az egész már szénné égett és ez okozta a füstöt.

statisztika:


Tengerpart 00120




Előtörténet:
LINK

Kaland:
Az örök nappal
Silhana Lolaes'ra
Angyalarcú gyilkos, Szabadúszó fejvadász



Játékostárs(ak) neve: Claye Jaro, Darcol Randarn és Shayla Kelborn


~ Helyszín: Rakata Prime, tengerpart ~
kép:

Bólintottam a férfinak, hogy igen a tollas hajúra gondoltam. Még mindig odáig voltam a férfi hajáért, olyan finom és pihés volt. Csak egy kicsit tapogattam meg, ami még belefért az illendőségbe, ha már megengedte Qui mindazt. Az ötletre elmosolyodtam, erre most már kíváncsi voltam.
- Majd meghallgatom örömmel – mosolyodtam el.
Ami az indulást illette még nem jutottunk semerre sem, mindenki más felé ment volna. A bolygó azonban idegen volt, nem szívesen váltam volna szét, ki tudja, hogy mibe botolhatunk itt, jobb lett volna, ha együtt tudunk dolgozni. Igaz egyelőre ketten mondtuk azt, hogy befelé, de a veterán onnan haladt volna kifelé, míg a mandaloriai a templomot mondta. A nő, majd a veterán szavaira megráztam a fejemet.
- Utána olvastam a helynek – mondtam. – Nem hiszem, hogy egy hutt sajátította ki. igazából ami a HoloNet-en volt a szerint senki sem túrta még fel, mert mind a mai napig erős védelme van állítólag… annyi bizonyos, hogy bárki bement senki sem jött ki onnan…
Lehet, hogy éppen ezért azt fogjuk megszavazni, lehetséges, végül is egy nehéztüzérünk, vagyis másfél és egy páncélosunk volt, így bőven megérte talán a kockázatot.
- Szóval akkor Surr felvetése alapján szerintem az igazi kérdés, hogy történelmet akarunk-e írni, vagy maradunk az óvatos profitnál – tártam szét egy kicsit a karjaimat. – Egyszer élünk, így részemről bármelyik megfelel.
A templom felé pillantottam, ha megszavazzuk, akkor vajon mi várhat minket ott?

felszerelés/egyebek:


_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Tengerpart 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Tengerpart Empty Re: Tengerpart

Témanyitás by Xeth E'ron Kedd 05 Dec. 2017, 05:49

Shayla Kelborn / Ophi Surr
Fejvadász
"There are hunters, and there are victims.
By your discipline, cunning, obedience, and alertness,
you will decide if you are a hunter or a victim."
A sok bájcsevej és ötletelés közepette odáig jutottunk, hogy még nem indultunk el. Mindenki felvetette merre menjünk, én két lehetőséget is, és szépen lassan lefedtünk minden alternatívát, de egyiket sem választottuk ki. A másik páncélost felvetette, hogy mi van akkor, hogyha egy Hutt tette rá a kezét a helyre. Valószínűleg akkor fel sem tüntették volna a térképen, nem hogy ennyire nyilvánvalóvá és kihívóvá tegyék. Végül ennek a kérdését a twi'lek lány döntötte el, tudatva velünk azt, amit a Holoneten olvasott.
Végignéztem a társaságon. A saját felszerelésemet ismertem és tisztában is voltam vele, felderítőnek első osztályú voltam és ha szükséges még stratégiailag is meg tudom támogatni a csapatot. Sil leginkább egyfajta specialistának illet volna be, vagy maximum valami felderítő félének, bár eléggé gyenge volt az őt védő felszerelése, legalábbis az, amit szemmel láthattam. A droidos fazon már kicsivel felszereltebbnek tűnt, és feltehetőleg a droidjai is használhatóak valamire és nem csak dísznek vannak. Az, hogy képességek terén mennyire tud hasznos lenni az kérdéses volt. A páncélos pasas meg megfelelőnek bizonyult a célnak, és ha valóban van annyi fegyver a tarsolyában amennyiről beszélt, akkor nem jelenthet neki nagy gondot a dolog.
- Én azt mondom, hogy a nagyobb zsákmány érdekében vállaljuk be a nagyobb rizikót. - szólalok meg végül némi gondolkodás után. - Van két páncélosunk, amiből az egyik sok fegyverrel rendelkezik, a másik pedig különösen képzett felderítő. Sil is azt mondta, hogy jól bánik a fegyverekkel, így hátráltatni biztos nem fog. A "Világjáró" is azt mondta, hogy ha szükséges akkor meg tudja védeni magát. Egyszóval csupán egy podot kell magunkkal hozzunk és indulhat is az akció. - igyekszem valamiféle motiváló erőt vinni a hangomba, hogy ezzel is mozgásra bírjam a társaságot. Kétlem, hogy különösebb nehézségekkel futnánk össze a dzsungelbe, vagy a tengerpartján.
- Esetleg a férfiak úgy gondolják, hogy nem tudnának velünk lépést tartani? - újabb lapot játszok ki és leveszem a sisakomat, ezzel mutatva meg az arcomat a csapattársaknak és a twi'lek lányra rákacsintok, hisz a szavai alapján ő is gond nélkül bevállalná a templomot, ahogy én is. A kérdés már csak az, hogy mennyire csinálják össze magukat a pasik egy ilyen semmi dologtól. Ha így van, akkor biztos, hogy óriási nagyot zuhannak a szememben, és akkor óvakodjanak attól, hogy bármelyikük is harcosnak merje nevezni magát a közelembe, mert azt biztosan nem fogom szó és esetleges tűzpárbaj nélkül hagyni annyi szent.


felszerelés:
Szakértelmek:
Szótár:


_________________
Tengerpart 56127_s
Xeth E'ron
Xeth E'ron
Moderátor

Tengerpart FUn312o
Tengerpart 6fZaEMM
Tengerpart EoSHqZp
Utini!
Hozzászólások száma : 677
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 137
Join date : 2017. Apr. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Serenity
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3610-werda-cuw-eghoo-birodalmi-mnjk https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#74669

Vissza az elejére Go down

Tengerpart Empty Re: Tengerpart

Témanyitás by Adrian Sommerfield Kedd 05 Dec. 2017, 19:44

-Engem? Dehogy! Olyan készítette őket, aki a páncélomat is. Megbízok a fickóban.
Eddig még nem verte át és nem is akarja, hogy átverje. Azon helyeslőn vigyorog és bólogat, hogy azért a fickó nem csak fegyverekre költötte a pénzt, amit azzal kerestek, hogy azt hitték életveszélyben vannak. Nincs is szomorúbb mint egy munkamániás zsoldos. Azért keveredik mindig veszélybe, hogy fegyvereket vegyen és azokkal keveredjen veszélybe. A társaság nagy része jó fejnek tűnik. A páncélos kicsit heves, de az meg szakmai ártalom. Indulni viszont nem indulnak. Claye persze nem teljesen ért ezzel egyet ami érvek elhangoznak, de hajlandó beadni a derekát. A templomos ötletre viszont ráncolja a szemöldökét. Mikor a páncélosról lekerül a sisak és meglátják az arcát akkor ő felnevet.
-Nem vagyok druff. Mármint haszontalan kis szőrgolyó, ami csak szaporodni tud, de azt nagyon. Gyáva sem viszont én a pénzért jöttem. Semmi sem bizonyítja, hogy a templomban nagyobb zsákmány van mint a többi helyen csak annyit tudunk, hogy még nem túrták fel és erős a védelme. Mivel pedig ide főként nem katonák és zsoldosok jöttek merem, azt feltételezni, hogy ez veszélyesnek tűnő templom akkor is kifosztatlan marad ha mi már átnéztük a biztosnak tűnő helyeket. Amennyiben pedig így lesz és továbbra is be terveztek menni én is veletek tartok miután persze a felesleget*Mutat a protokoll droidjára*a hajómon hagytam. Ez megfelel?

_________________
Reneszánsz:
Adrian Sommerfield, Samuel McShuibhne, George Turner, Srir Gur, Leon Gross,  Augustus Graves,Otrus  Vubalh Fass, Tristan Winkelhock, Lisa Kaur
Végtelen háború:
Gustav Simonsen
Little SW
Claye Jaro, Chuhk G'vaamnohrk, Rhirt Trakk, Jivi Ako

Összes karim
Adrian Sommerfield
Adrian Sommerfield
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1440
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 110
Join date : 2014. Dec. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Adrian Sommerfield
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Little SW, VH

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t2531-adrian-sommerfield https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#73048

Vissza az elejére Go down

Tengerpart Empty Re: Tengerpart

Témanyitás by Michael Nikostratos Csüt. 07 Dec. 2017, 14:03





Qui-Genua Non


Előtörténet
felszerelés:





Na jó, visszavonom amit az előbb mondtam. Most már nekem is rossz előérzetem van, komoly zavart éreztem az erőben. Nem tudtam hogy ez most mit jelent, hogy mitől van, se azt hogy jó, vagy rossz jel. De fura volt, és szokatlan, amitől kissé zavartan éreztem magam. Mint amikor fúj a szél, az is olyan, hogy nem jelent se jót se rosszat, de attól még olyan dolog, hogy jobb lenne, ha nem tenné. Mindenesetre éberebb lettem tőle, jobban figyeltem magam körül. Örültem volna, ha jelen van a mesterem, és megkérdezhetem hogy mi ez az egész. Egy pillanatra arra gondoltam, hogy felhívom, de elvetettem a dolgot. Egyrészt nem akartam zavarni, másrészt nem akarom felesleges holohívásokkal vonni magunkra a figyelmet. Időközben megérkeztünk a táborhoz, és úgy tűnt, hogy az egészet felforgatták előttünk.
- Szerinted? Ember vagy állat? - kérdeztem, és a tüzet figyelmen kívül hagyva egyből a feltúrt részeket vettem tüzetesebben szemügyre, nyomokat keresve, hogy mi forgathatta fel az egészet. Vajon rajtuk ütöttek? Vannak lövés vagy verekedésre utaló nyomok? Vajon célzottan tűntek el dolgok, úgy mint ruházat, túlélő felszerelés, elsősegély készlet és hasonlók, vagy csak az értékesebb tárgyak hiányoznak? Találok vadállatra utaló lábnyomot, esetleg túlságosan széttépték és rombolták a berendezést, mintha valami megvadulva őrjöngött volna? Úgy gondoltam, hogy nem lesz nehéz ezek alapján elindulni valamerre a nyomozással. Társammal is megosztottam, ha jutottam valamire, fontos köztünk az információ áramlás, azzal is gyorsabban haladhatunk, és ha ketten gondolkodunk az is segíti a produktivitásunk. 




_________________
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Karakterek: Michael Nikostratos | Out: Maximiliam Myzzrim, Mopateu Zakataka | VH: ifj. Tell Vilmos | FSK: Pherol Tandes, Ignacy Rotblat-Rostowski |-|
Egyéb karakterek: Tomas Burton, King Raten Chromixen, Alex Fisher
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Michael Nikostratos
Michael Nikostratos
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1063
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 39
Join date : 2014. Mar. 22.

Karakteradatok
Főkarakter: King Raten Chromixen
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW, FSK

Vissza az elejére Go down

Tengerpart Empty Re: Tengerpart

Témanyitás by Ervin Bludheim Pént. 08 Dec. 2017, 21:16

~Darcol Randarn~

nem jutottunk előbbre ami nem volt meglepő. Ha végignéztem a csapaton, akkor eléggé nyilvánvalóvá vált, hogy egyikünk sem kezdő. Ha pedig nem vagyunk kezdők, akkor biztos mindenkinek megvan a maga kedvelt módszere és struktúrája. Ami valószínűleg egyikünknél sem ugyanaz. Az lett volna a fura, hogyha elsőre megegyezünk. Mindenesetre kezdtek kirajzolódni a vonalak, hogy ki hova akar menni. Claye elkerülte volna a templomot, és a logikája sem rossz. Csak azért mert senki sem fosztotta ki, nem jelenti azt, hogy van is benne valami.

- Hát nem tudom, Claye. Még ha eredetileg nem is volt benne semmi, annyian halhattak meg ott, hogy már csak az ő cuccaik miatt is megérhetik.- mondom a férfinak. Igazából eléggé nagy hírnév erősítés lenne, ha egy addig lehetlen feladatot végeznénk el.- Akkor menjünk a templomhoz, aztán legfeljebb mind szörnyű halált halunk a rengeteg csapdától vagy őröktől.


Felszerelés (Ballista):

~Silenus~


Az egyetlen rosszabb annál amikor rossz érzésem van, az amikor Qui-nek van rossz érzése. Nem mond semmit, de séta közben látom, hogy kicsit zavartabb az arckifejezése. Nem jó előjel, az biztos. Pedig semmi baj nincs látszólag, legalábbis az elhagyott tábort leszámítva. Mikor megérkezünk, jelzek HK-97-nek hogy őrködjön.

- Nem tudom. Bár én nem hiszem, hogy láttam állatot errefelé.- válaszolom a társamnak, aki közben rögtön elkezdi átnézni a tábort. Először csatlakozok hozzá, de csak nyilvánvaló dolgokat nézem. Nem vagyok nyomozó, nem igazán tudom, hogy mit kéne keresnem. Ha egyszer végig néztem a tábort, inkább a környező növényzethez lépek. Azt veszem szemügyre, hogy milyen nyomok vannak benne, esetleg van valamilyen hely, ahol károsították azt. Ezt akár a képességem használatát is segítségül hívom, ha úgy érzem szükség lenne rá.

Felszerelés (Silenus):
Ervin Bludheim
Ervin Bludheim
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 138
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2017. Mar. 28.

Karakteradatok
Főkarakter: dr. Erwin Vayne
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Tengerpart Empty Re: Tengerpart

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Szomb. 09 Dec. 2017, 00:01



Hidegháború – Az örök nappal





Rakata Prime – Tengerpart


Résztvevők: Darcol Randarn / Ballista, Claye Jaro, Silhana Lolaes'ra, Qui-Genua Non,


Silenus és Shayla Kelborn



Következő körváltás: 2017. december 13. (szerda)

” I am not part of the dark -- simply deeper in the shadows.”
- Quinlan Vos

Tengerpart 00120

~ Tábornál --> Templomnál ~
Úgy tűnt, hogy ma a hölgyek voltak kezdeményezőbb és vállalkozó kedvűbb, mert ők mentek volna a veszélyt jelző templomhoz, ahogyan Darcol is, míg Claye inkább csak ha már mindenhol máshol végeztek. Egyelőre úgy nézett ki, hogy a csapat kétfelé fog válni, hacsak nem dönt úgy Claye is, hogy mégis a templomhoz megy, amit megtudott tenni, ha nem akart egyedül maradni.
A lányok akkor külön mentek és velük Darcol is, meg lehet, hogy Claye is beadta a derekát végül, a táborból tudtak bikert kölcsön venni, vagy pedig gyalog is mehettek. Bármelyiket is választották ők, és ami még velük megy hamarosan oda is érhettek a hatalmas templomhoz. Egy része a tengerparton állt, de az eleje egy füvesebb részről volt megközelíthető. Egy hatalmas kő platform volt még a templom előtt, ami helyenként már fel volt törve és onnan is pálmák, vagy fű hajtott ki. az egész legalább egy km hosszú volt, a végén egy hosszabb és roppant széles lépcsősor fogadta a csapatot, amint felmentek ott egy masszív kőből és fémből levő ajtó, konzol nem látszott rajta, de szerencsére volt már a közepén, vagy a két szélen kisebb bejárat fúrva, amit vállalkozó kedvű csoportok már belevájtak az ajtóba. Ezen három bármelyikén be lehetett menni.

Tengerpart U8DS1YD

~ Bolygó másik fele ~
Qui jobban kezdett figyelni, de semmit sem érzékelt, látott egyelőre. A táborban elkezdtek kutakodni, hogy ezek most milyen nyomok lehettek. Az egész köztes dolog volt, értelmesebb valami hányta szét a holmikat, mint egy állat, de nem volt teljesen intelligens élőlény. Szóval valami vad, alulfejlett létforma. Erre adott magyarázatot az is, hogy nyilak látszottak több helyen a földbe, vagy épp valami puhább anyagba ágyazódva. Nem lézernyíl, hanem rendes fémvégű és fémmegmunkálású szárral. A furcsa azonban az volt, hogy a támadók nem adtak nyomot, csak azt a hatot tudta felfedezni, ami a kutatócsapaté volt, más nyom nem vegyült bele, pedig a táborban levő nyomok határozottan olyanok voltak, hogy közelharci küzdelmet is vívtak valakikkel, akiknek nem csak a távolsági, de a közelharci fegyverzetük is archaikus volt, mert vér is látszott a homokon, vagy épp a falakon bent, de halottakat nem lehetett látni. A berendezéseket pengékkel tették tönkre, de ezek sem vibropengék, hanem sima erősebb fémpengék lehettek.
A droid és Silenus is ugyanerre juthat.

statisztika:


Tengerpart 00120




Előtörténet:
LINK

Kaland:
Az örök nappal
Silhana Lolaes'ra
Angyalarcú gyilkos, Szabadúszó fejvadász



Játékostárs(ak) neve: Claye Jaro, Darcol Randarn és Shayla Kelborn


~ Helyszín: Rakata Prime, templom ~
kép:

- Úgy látszik mégsem akarnak alulmaradni – mosolyodtam el.
A mandaloriai nő egyre szimpatikusabb volt és úgy tűnt, hogy ezzel el is dőlt a dolog. Ha a többieknek nem volt kifogása, akkor én magam részéről a gyaloglás helyett a biker mellett döntöttem, hogy azzal menjünk. Ha nem volt elég jármű, akkor megvárom, amíg valaki felajánlja, hogy elvisz, ezzel twi’lekként soha sem volt gondom. Ha nem volt ilyen, akkor majd én pattanok fel az egyikre és én ajánlom fel a csatlakozást valakinek. Ahogyan közeledtünk a templom irányába az úgy lett egyre nagyobb és nagyobb. Már a távolból is hatalmasnak tűnt, hát még amikor megkérdeztünk. Akkor már gigászinak hatott, a feladat, meg amire vállalkoztunk olyan volt, mint valami holoregény, amit a holoneten szoktak adni, kincsvadászok. A templom méretei olyanra emlékeztettek, mintha Coruscanton a jedi templomot, vagy a szenátust látnám, bár azok a stílusuk miatt
- Wow, lehet, hogy ezt hónapok alatt sem járjuk körbe – mondtam. – De így látva lehet, hogy a korábbi csapatok csak éhen haltak benne…
Ha én vezetem a járművet, akkor egészen fentig viszem a lépcsők tetejéig, már ha képesek felmenni. Ha nem, akkor csak a lépcsők aljáig és gyalog mászom meg őket. így, vagy úgy, de ha felértünk, akkor végignézem először távolról a bejáratokat. Minek csináltak hármat? Nem hiszem, hogy erre valaha is választ kapnék.
- Melyiket válasszuk? – érdeklődtem.
Csak reméltem, hogy nem hárman háromfélét mondanak, de úgy voltam vele, hogy a lányok tartsunk össze, így arra fogok indulni, amit Surr mondott.

felszerelés/egyebek:


_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Tengerpart 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Tengerpart Empty Re: Tengerpart

Témanyitás by Adrian Sommerfield Vas. 10 Dec. 2017, 04:31

Claye sóhajtott egyet. Ő a pénzért jött és nem a kalandért. A társaságnak úgy véli a második kicsit fontosabb.
-Úgy látszik a többieket megvette az a mondat, hogy történelmet írunk. Akkor pedig én is a tömeggel maradok. Nézzük meg, azt a templomot.
Gef-et a hajóján hagyta és csak Bo tartott vele. Egy ilyen hely a protokoll droid számára öngyilkosság lehet és azért nem keveset fizetett érte. A testőre sem a legjobb fajta, de ő legalább ha másnak nem arra jó lesz, hogy feltartsa az ellent ha menekülni kéne. Ő is a bikert választotta. Ha nem volt elég akkor a testőrét is a gépre küldte és felajánlotta a twi'lek lánynak, hogy üljön fel mögé. Legalább legalább elmesélheti a shi'ar-ról a sztorit. Mikor megérkeztek ő is érzékeltette, hogy szép nagy épület egy füttyentéssel és használta, azt a taktikát, hogy ameddig lehetett a bikerrel ment hisz így meneküléskor hamarabb elérhetik a járműveiket. Úgy is tette le, hogy ha kell egyből lehessen spurizni és ne keljen fordulni. A lépcsőn felsétálva Claye bekapcsolta a páncélja szenzorait, hogy érzékelnek-e valamit. Ha igen akkor, azt közölte a többiekkel. Ha nem akkor a feltett kérdésre ő vállat vont.
-Ha a többieknek nincs jobb ötlete akkor ne gondolkozzunk rajta sokat. Mondjuk legyen a középső.

_________________
Reneszánsz:
Adrian Sommerfield, Samuel McShuibhne, George Turner, Srir Gur, Leon Gross,  Augustus Graves,Otrus  Vubalh Fass, Tristan Winkelhock, Lisa Kaur
Végtelen háború:
Gustav Simonsen
Little SW
Claye Jaro, Chuhk G'vaamnohrk, Rhirt Trakk, Jivi Ako

Összes karim
Adrian Sommerfield
Adrian Sommerfield
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1440
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 110
Join date : 2014. Dec. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Adrian Sommerfield
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Little SW, VH

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t2531-adrian-sommerfield https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#73048

Vissza az elejére Go down

Tengerpart Empty Re: Tengerpart

Témanyitás by Xeth E'ron Kedd 12 Dec. 2017, 23:31

Shayla Kelborn / Ophi Surr
Fejvadász
"There are hunters, and there are victims.
By your discipline, cunning, obedience, and alertness,
you will decide if you are a hunter or a victim."

- Hut'uun... - jegyzem meg halkan sziszegve a fogaim között az eddig sem túl szimpatikus férfi szavaira, aki most elérte, hogy még a szemétnél is kevesebbre tartsam, és mindezt csupán pár szóval. Az ilyenek, mint ő valószínűleg már az első csatában elestek volna, ha egyáltalán eljutnak odáig és nem egy gyárban vagy civil munkakörben kötnek ki. Az is valami lenne, de közel sem érne annyit mint egy harcos, viszont a mostaninál talán többet érhetet volna el úgy.
A lényeg ami lényeg, hogy mégis csak többséges döntést hoztunk és ha a férfi nem is jön velünk, nem fog nagy veszteség lenni a csapat számára. Nem hiszem, hogy túlságosan sok érdemet szerezhetne ezek után.
- Vezess és ne ijedj meg. - mondom a twi'lek lánynak miután bikeok közelébe mentünk. Majd ezután ha elfogadta a dolgot akkor feltettem a sisakomat és a hátamról kézbe vettem a mesterlövész puskámat. A templom bejáratához vezető úton a távcsövön keresztül figyeltem azokat a pontokat ahonnan támadás érhetne bennünket, vagy éppenséggel megfigyelhetnének minket. Arról nem is beszélve, hogy strukturális gyenge pontokat, vagy olyan lehetőségeket is kerestem ami előnyünkre válhat akár a gyorsabb haladás érdekében, akár akkor, hogyha szorult helyzetbe kerülnénk.
- Ha így van, az akkor is azt jelenti, hogy több a nyereség. - kuncogok a sisak alatt miközben előveszem a kutasz droidomat és bekapcsolom. Feltehetőleg pár pillanat múlva már üzemképes is lesz és adhatom ki neki a parancsokat.
- FR-09, te mész előre és néz körbe. Minden apróságot figyelj meg, ha minden tiszta követünk téged. - simogatom meg a fejét kicsit, amennyiben valóban üzemképessé vált és a hozzánk legközelebb levő bejárat felé mutatok, hogy láthassa, hogy mi a cél.
- A bejáratig kövessük, amennyiben tiszta a terep elkezdjük a behatolást. - a hangom itt már katonás, komoly és célratörő. Valamint ezzel egy időben el is indulok a korábban mutatott bejárat irányába, hogy a legmegfelelőbben védett pontot megkeressem ahonnan akármikor beláthatok a bejáraton és ha szükséges akkor lövést is le tudjak adni. A fegyverem készenlétben áll a kezemben felkészítve arra, hogy ha szükséges akkor használhassam, ha pedig az az akármi, ami kárt akar okozni nekünk, vagy a vesztünket kívánja túlságosan közel kerülne ahhoz, hogy megfelelően használhassam ellene, úgy még mindig ott van a beépített pisztoly. Közben a páncélom szenzorait is bekapcsolom, hogy bármi is történjen előre tudhassam.



felszerelés:
Szakértelmek:
Szótár:


_________________
Tengerpart 56127_s
Xeth E'ron
Xeth E'ron
Moderátor

Tengerpart FUn312o
Tengerpart 6fZaEMM
Tengerpart EoSHqZp
Utini!
Hozzászólások száma : 677
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 137
Join date : 2017. Apr. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Serenity
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3610-werda-cuw-eghoo-birodalmi-mnjk https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#74669

Vissza az elejére Go down

Tengerpart Empty Re: Tengerpart

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Szer. 13 Dec. 2017, 00:02



Hidegháború – Az örök nappal





Rakata Prime – Tengerpart


Résztvevők: Darcol Randarn / Ballista, Claye Jaro, Silhana Lolaes'ra, Qui-Genua Non,


Silenus és Shayla Kelborn



Következő körváltás: 2017. december 17. (vasárnap)

” Two Morgukai against one wounded Jedi? Seems unfair. Would it help if I closed my eyes?”
- Quinlan Vos

Tengerpart 00120

~ Templomnál ~
A templomhoz való megérkezés után a társaság úgy döntött, hogy nem bonyolítják túl a helyzetet és a középső részen fognak bemenni. Shayla küldte be a droidját, majd mivel ő mindent rendben talált a többiek is mehettek. Odabent pontosan ugyanazt látták, amit a droid is nem sokkal korábban, egy nagyobb csarnokba érkeztek, vagyis annak a felvezető folyosójára. Eléggé félhomályos állapotok voltak, de az látszott, hogy a bevezető folyosó a végén két irányba ágazik – tágul – el. Pont a bejárattal szemben valamilyen nagyon furcsa szerzetet ábrázol, amihez hasonlót valószínűleg még senki sem látott. Ha kicsit közelebb mennek, akkor belátható volt a csarnok két oldala is, az a két tágulat/ágazás is, ami ezen középső két oldalán volt. Egyelőre itt csak romok és sok-sok homok látszott. Belül a tágulat sarkainál pedig olyan tárgyak, amik láthatóan azt a célt szolgálták, hogy fényforrások legyenek, máglyát lehessen bennük tenni. A szenzorok egyelőre nem jeleztek semmit, a hely teljesen üres és kihalt volt itt, amíg elértek azok.
Tengerpart H5ZoxCu
Tengerpart MGqX1VD

//Bocsánat, hogy a játékból vannak kivágva a képek, csak máshol nem találtam hozzá semmit.//

~ Bolygó másik fele ~
Ugyanaz.

statisztika:


Tengerpart 00120




Előtörténet:
LINK

Kaland:
Az örök nappal
Silhana Lolaes'ra
Angyalarcú gyilkos, Szabadúszó fejvadász



Játékostárs(ak) neve: Claye Jaro, Darcol Randarn és Shayla Kelborn


~ Helyszín: Rakata Prime, templom ~
kép:

Végül úgy tűnt, hogy a csillagködön kívüli férfi is beadta a derekát és jött velünk a templomhoz. Egy pillanatra meglepődtem, hogy a mandaloriai mögém pattant fel, de nem volt kifogásom ellene. A templomnál pedig hamar megvolt, hogy középen menjünk be. Mivel fogalmam sem volt, hogy odabent mi vár ránk, így a biztonság kedvéért a kezembe vettem a sugárpisztolyomat és azzal mentem be az épületbe. Amiben biztos voltam itt bent, hogy kellett volna hoznunk valamilyen szuszpenzoros fényforrást, akár droidos verziót, akár a simát, mert nem voltak a legjobbak a látási viszonyok. Ahogyan elsőre körbenéztem rengeteg homokot láttam és némileg romos állapotokat. Kissé beljebb egy szobor, valami rusnyasággal.
- Ha ez egy rakata… azt kell mondjam, hogy ritka rondák voltak – állapítottam meg.
A többiekre pillantottam, hogy miként tovább, lehet, hogy a csapdák, vagy effélék miatt a páncélosoknak kellett volna előre menni, de ezt hangosan kimondani nem lett volna túl szerencsés. Végignéztem a falakon és a padlón is, hogy lehet-e nyoma valamilyen csapdának itt, vagy sem. Nem ismertem a kultúrát, hogy építettek-e ilyesmit, de valaminek kellett lennie, ha még senki sem távozott innen élve. Ha nem látok ilyesmit, akkor óvatosan elindulok előre, egyenlőre csak a szoborig, hogy ott majd jobban körbenézzek. De ha valaki ennél tovább is menne, akkor igyekszem lépésről lépésre követni. Lehet, hogy páran kissé paranoiásnak fognak tartani, de jelenleg én voltam az egyetlen, akin semmilyen páncél sem volt.

felszerelés/egyebek:


_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Tengerpart 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Tengerpart Empty Re: Tengerpart

Témanyitás by Adrian Sommerfield Szer. 13 Dec. 2017, 02:25

Claye nem nagyon beszélgetett még mandaloriakkal úgyhogy a sértést nem fordította a gépe, de valahogy sejtette, hogy nem, azt jegyezte meg a páncélos hölgy, hogy neki milyen férfias az álla. Mindenesetre meg lett beszélve a dolog és útra indultak. A csinosabb fuvar le lett nyúlva úgyhogy Claye-nek maradt a droid. Megérkezve bekapcsolta a szenzorait, hogy mindet lásson ha van valami. Egyelőre nem volt semmi. A páncélos hölgy beküldött egy droidot amit ők is követtek szép lassan. Bent az volt amire számított. Nagy tér és romok. Valószínűleg itt tartották a közös imádságokat. Kicsit beljebb lesz az a rész ahol a kincseket meg hasonlókat szokták őrizni. Igyekszik a páncélosok mögött haladni és figyelni mindent ami gyanús lehet. A twi'lek lány megjegyzésére ő is megnézi magának a szobrot.
-Szegény lehetséges rakaták. Biztos szomorúak lennének ha hallanák miket mondasz róluk.

_________________
Reneszánsz:
Adrian Sommerfield, Samuel McShuibhne, George Turner, Srir Gur, Leon Gross,  Augustus Graves,Otrus  Vubalh Fass, Tristan Winkelhock, Lisa Kaur
Végtelen háború:
Gustav Simonsen
Little SW
Claye Jaro, Chuhk G'vaamnohrk, Rhirt Trakk, Jivi Ako

Összes karim
Adrian Sommerfield
Adrian Sommerfield
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1440
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 110
Join date : 2014. Dec. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Adrian Sommerfield
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Little SW, VH

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t2531-adrian-sommerfield https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#73048

Vissza az elejére Go down

Tengerpart Empty Re: Tengerpart

Témanyitás by Michael Nikostratos Szomb. 16 Dec. 2017, 20:01





Qui-Genua Non


Előtörténet
felszerelés:





Úgy tűnt, hogy csak ketten vagyunk a környéken, úgyhogy elkezdtem a nyomokkal foglalkozni. Nem tetszett amit találtam.
- Silenus! - szóltam oda a társamnak. - Úgy tűnik, hogy archaikus fegyverekkel támadtak rájuk, méghozzá csoportosan. Ezeket nem egy valaki lőtte ki. - mutatok a szétszórt nyilakra. - Mégis, egyáltalán nem hagytak nyomokat, pedig valakik széttúrták ezt a helyet, ezt nem egy állat tette. - mondom, nagyjából összegezve amit találtam.
- Nagyon óvatosnak kell lennünk, mert ezek itteni őslakosoknak tűnnek. Nem hagynak maguk után nyomot, tehát jó vadászok, és ösztönösen mozognak ezen a helyen. Valószínűleg ugyan ezért jól is céloznak, és beleolvadnak a környezetükbe. Képesek lehetnek messziről lelőni minket, és rajtunk ütni. Az is lehet, hogy most is figyelnek minket. A legszebb az egészben, hogy ha jól tudom, a pajzsunk semmit nem ér a fegyvereikkel szemben. Valószínűleg ezért volt ilyen könnyű dolguk az elődeinkkel is. Fokozottan óvatosnak kell lennünk. - összegzem, aztán a homlokomhoz érintem a kezem, és koncentrálni kezdek. Próbálok rájönni, hogy vannak-e a közelünkben élőlények, akikről nem tudunk, hogy figyelnek-e minket épp most is. Ha ilyet tapasztalok, akkor egyből előrántom a fénykardomat, és szólok Silenusnak is, hogy feküdjön. Ha viszont nem érzek semmit, akkor csak még feszültebb leszek.





_________________
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Karakterek: Michael Nikostratos | Out: Maximiliam Myzzrim, Mopateu Zakataka | VH: ifj. Tell Vilmos | FSK: Pherol Tandes, Ignacy Rotblat-Rostowski |-|
Egyéb karakterek: Tomas Burton, King Raten Chromixen, Alex Fisher
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Michael Nikostratos
Michael Nikostratos
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1063
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 39
Join date : 2014. Mar. 22.

Karakteradatok
Főkarakter: King Raten Chromixen
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW, FSK

Vissza az elejére Go down

Tengerpart Empty Re: Tengerpart

Témanyitás by Xeth E'ron Szomb. 16 Dec. 2017, 20:17

Shayla Kelborn / Ophi Surr
Fejvadász
"There are hunters, and there are victims.
By your discipline, cunning, obedience, and alertness,
you will decide if you are a hunter or a victim."
FR-09 azt jelezte, hogy minden rendben van, így egyelőre gond nélkül tudtunk előre haladni. AMint beléptünk a csarnokba, amit a droid már jelzett, azonnal a fejem mellé lebegett boldogan csipogva. Tulajdonképp ez az első küldetés amin részt vesz, így feltehetőleg jól akar teljesíteni.
- Szép munka volt. De ne lankadjon a figyelmed. - dicséretemet és figyelmeztetésemet újabb csipogás követi, majd a csapat többi tagjával együtt haladunk tovább. Igazából a fényviszonyok nem voltak a legjobbak, úgyhogy mindenképpen arra kell majd figyelni, hogy hátha idebent találunk valamit, addig is a szenzorok lesznek a legnagyobb segítségeink ezen a helyen.
- Nem hiszem, hogy sokat változtak volna azóta. A bolygón élnek törzsekben. - jegyzem meg a többiek véleményére amit a szobor alapján alkottak. Igazából nem ők voltak az egyetlen extrém kinézetű faj a galaxisban és ami azt illeti, véleményem szerint jobban néztek ki, mint a huttok, habár ez lehet nem nagy szó.
- Maradj mögöttem. - szólok a twi'lek lánynak miközben elindulok előre, közben a droidomat előre küldve, hogy amennyire tudja előttünk térképezze fel a terepet strukturális gyengeségek, csapdák, vagy esetleges ellenségeket keresve. Elsősorban a szoborig akarok eljutni, majd ezt követen jobbra indulok el. Ha jól látom a sarkaknál van olyan tárgy amit fényforrássá lehet alakítani. Remélhetőleg olyan dolog is kerül, ami éghető, mert abban az esetben a beépített lángszórónak köszönhetően különösebb gond nélkül tudunk fényt létrehozni.


felszerelés:
Szakértelmek:
Szótár:


_________________
Tengerpart 56127_s
Xeth E'ron
Xeth E'ron
Moderátor

Tengerpart FUn312o
Tengerpart 6fZaEMM
Tengerpart EoSHqZp
Utini!
Hozzászólások száma : 677
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 137
Join date : 2017. Apr. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Serenity
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3610-werda-cuw-eghoo-birodalmi-mnjk https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#74669

Vissza az elejére Go down

Tengerpart Empty Re: Tengerpart

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Vas. 17 Dec. 2017, 00:00



Hidegháború – Az örök nappal





Rakata Prime – Tengerpart


Résztvevők: Darcol Randarn / Ballista, Claye Jaro, Silhana Lolaes'ra, Qui-Genua Non,


Silenus és Shayla Kelborn



Következő körváltás: 2017. december 21. (csütörtök)

” Now I know there is something strong than fear — far stronger. The Force.”
- Kanaan Jarrus

Tengerpart 00120

~ Templomnál ~
A csapat haladt beljebb és sikeresen eltudtak jutni a szoborig, majd onnan jobb irányba. Egyelőre semmilyen csapda, vagy efféle nem volt itt. Még volt a tárlókban olyan anyag, ami éghető volt, így Shayla könnyedén megtudta gyújtani a hozzájuk közelebb levőt, aminek köszönhetően most már volt fény is, a szobor mögött pedig látható volt, hogy ismét kiszélesedett a helység. Az egész szobor és a fal pontosan a központi belépő csarnok közepén volt. Ezzel szemben – vagyis a hátával szemben – egy újabb ajtó volt, ez úgyszintén berobbantva, mint a bejárati. Azaz idáig is eljutottak a korábbi behatolók. A rendes körülmények között teljes sötétnek kellett volna következnie, de nem így volt, fény szűrődött ki a következő részből, ha pedig odamegy a társaság, amit meg tudnak tenni, akkor láthatták is, hogy miért. A tető egy részen be volt szakadva, így a napfény megvilágította a folyosót.
Tengerpart DT71QdS

~ Bolygó másik fele ~
Azt Qui is tudta, hogy nem tudott nagyon messzire érzékelni a telepátiával, talán az Erővel igen, de még azzal sem olyan nagyon. Bármelyiket is választja semmit sem érzett, ami miatt még idegesebb lett. annyira nem kellett, mert maximum száz méterig tudott elérzékelni – erővel, telepátiával nagyjából a feléig – az pedig szinte semmi sem volt, ha valaki itt lett volna, akkor azt egyébként is hallják. A páros egyik tagjának sem volt olyan érzése, hogy figyelik őket.
Azonban néhány pillanattal később a szárazföld belseje felől nagyon halkan kürtszót lehetett hallani.

//Bocsánat, hogy ilyen rövid.//

statisztika:


Tengerpart 00120




Előtörténet:
LINK

Kaland:
Az örök nappal
Silhana Lolaes'ra
Angyalarcú gyilkos, Szabadúszó fejvadász



Játékostárs(ak) neve: Claye Jaro, Darcol Randarn és Shayla Kelborn


~ Helyszín: Rakata Prime, templom ~
kép:

- Nekik meg lehet, hogy mi lennénk rondák – tettem még hozzá egy mosollyal.
Furcsa volt, amit a nő mondott, hogy még törzsekben élhetnek itt. Nem azért, hogy élnek, hanem az, hogy egy olyan civilizáció, ami ilyesmit épített most törzsekben él. Nem hangzott túl fejlettnek, igaz, amit olvastam az alapján visszafejlődtek a teljes csillagködöt uraló fajból. Haladtunk tovább, szerencsére egyelőre nem estünk bele semmilyen csapdába úgy tűnt, hogy az üdvözlőcsarnok nem rejtett ilyet, vagy pedig ha igen, akkor már régen tönkre ment. Mióta is állhatott ezt itt? A HoloNet-es adatok alapján a Rakat Birodalom még a Birodalom előtt pusztult el, azaz több mint tízezer éves lehetett a dolog. Ahhoz képest eléggé meglepő volt, hogy még mindig állt.
- Rendben van – mondtam. – Ott maradok, köszönöm.
A szobor mögött folytatódott a csarnok és egy ajtó is volt ott, ott pedig fényforrás, ami nem olyannak tűnt, mint amit fény okozott, hanem folytonos. Ha a mandaloriai halad tovább, akkor igyekszem kilesni mellette, hogy magam is lássam merre tartunk. Ha megtudtam tenni, akkor megláttam az igencsak hosszú folyosót, amit a nap is bevilágított. Meg kellett vallanom, hogy tetszett a hely stílusa, szép volt. és szerencsére még a fények is nekünk kedvezhettek a haladásban, nem kellett fényforrás egy ideig.
- Vajon meddig juthattak azok, akik előttünk itt jártak? – tettem fel halkan érdeklődve a kérdést.

felszerelés/egyebek:


_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Tengerpart 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Tengerpart Empty Re: Tengerpart

Témanyitás by Adrian Sommerfield Vas. 17 Dec. 2017, 06:08

-Meglehet.
Vigyorgott ő is mint mindig. Bár nem biztos. Előfordul a galaxisban még itt is, hogy különböző fajok vonzónak találják egymást még úgy is, hogy nagyon különböznek. Ő maga látott már olyat is, hogy néha arc vagy végtagok sem kellenek a szerelemhez két lény között. Nem túl szép látvány, de van ilyen. Beszélgetés közben persze Claye nem veszi le a szemét a templomról és a szkennereiről. Egyelőre semmi. Szereztek egy kis fényt a páncélos nőnek hála és bementek egy másik nagy csarnokba. Itt már egy kis fényt is láthattak amiről ha elég közel mentek megállapíthatták, hogy kintről jön.
~Ha szükséges innen akár ki is juthatok, ha úgy alakulnak a dolgok. Bár azért annyira csak nem lehet rossz a helyzet. Régebben omlott már be ez a tetőrész hisz a növények is benőtték. Ezek szerint nem egy eltévedt rakéta vagy thermo gránát okozta.~
-Ideáig még eljutottak hisz ők robbantották a falba a lyukat amin mi is bejöttünk.

_________________
Reneszánsz:
Adrian Sommerfield, Samuel McShuibhne, George Turner, Srir Gur, Leon Gross,  Augustus Graves,Otrus  Vubalh Fass, Tristan Winkelhock, Lisa Kaur
Végtelen háború:
Gustav Simonsen
Little SW
Claye Jaro, Chuhk G'vaamnohrk, Rhirt Trakk, Jivi Ako

Összes karim
Adrian Sommerfield
Adrian Sommerfield
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1440
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 110
Join date : 2014. Dec. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Adrian Sommerfield
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Little SW, VH

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t2531-adrian-sommerfield https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#73048

Vissza az elejére Go down

Tengerpart Empty Re: Tengerpart

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 4 oldal 1, 2, 3, 4  Next

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.