Serena Davidson lakása

Go down

Serena Davidson lakása Empty Serena Davidson lakása

Témanyitás by Serena Davidson Hétf. 10 Szept. 2012, 00:35

Egy kisebb lakás a sziget középső részén. A lakásba beérve az ajtón egy kis előszobába érkezünk, ami egy légtérben van a nappalival és a konyhával. Jobbkéz felől nyílik pár lépés után a fürdőszoba, aminek egy másik bejárata is van a háló felől. A bejárati ajtó mellett balra egy kis spájz van. Három lépésnyire balra nyílik a konyha, amiben van egy gáztűzhely, mosogatógép, hűtő. Szekrénysor van még itt, lényegében amerikai konyha az egész. A nappaliban egy kanapé, azzal szemben TV. A falnál amiről kifelé lehet nézni egy kis erkély, az egyik ablak alatt íróasztal rajta a laptop. A helység egyébként tele van plüssökkel, mindenféle méretű és fajta megtalálható. A TV mellett van egy ajtó, ami a hálóba vezett. Itt egy nagyobb szekrény, benne a lány ruhái, egy franciaágy, mellette az ablak alatt egy kis éjjeliszekrény, rajta lámpával. A bal oldali falon pedig az ajó, ami a fürdőszoba másik bejárata. Ott bent egy kád van, ami egyben zuhanyzó is, egy wc, illetve egy kis csap is. Ez alatt található még a szennyestartó is.
Serena a lakást egy Kormi nevű fekete kandúrmacskával osztja meg. A lakóház garázsában pedig a lány robogója parkol.

_________________
Reneszánsz/Outsiders: Serena Amelia Davidson/Lensherr; Adia, a szimbionta; Namor McKenzie/Wilhelm Davidson
NJK-k: Zacharias Waver-Davidson/Hood; Jövőből: Amelia (Serena) Davidson; Stephanie Davidson/Zaphire
F4 realitás: Serena Davidson; Végtelen Háború: Lorna Howlett; X-diák: Willow Moore
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Serena Davidson lakása 7ik0U8W
Serena Davidson
Serena Davidson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1338
Hozzászólások régi : 1458
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 17
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t601-serena-davidson https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Serena Davidson lakása Empty Re: Serena Davidson lakása

Témanyitás by Serena Davidson Csüt. 22 Nov. 2012, 23:04

//Előzmény: Bloomigdale park//

Telt és múlt az idő, egyelőre sem a rendőrség, sem pedig a SHIELD nem keresett meg a feljelentéssel kapcsolatban, lehetséges, hogy szerencsém lesz és elkerül a kérdezősködés. A legutóbbi ZH-m is sikeres volt, így most némi pihenést megengedtem magamnak. Kint esett az eső, így úgysem lehetett kimenni süteményt árulni, vagy a gyerekeknek tartani bármilyen előadást. A kedvem is „szerencsére” egyezett a kinti időjárással, így egy filmdrámát, az Elfújta a szél című klasszikust választottam ki magamnak a gyűjteményemből és azt a nagyon régi filmet tettem be a DVD lejátszóba. Az asztalra már előkészítettem a zsebkendőket is, illetve a jó meleg teát is kitöltöttem az egyik bögrémbe. A hűtőben már várt a tegnap este elkészített puding is, ha megéheznék. Azt még nem vettem elő, de mire a film végére jutok, még lehet, hogy megteszem, ha nem, akkor a szomszéd néni unokája megkapja, úgyis nagyon szerette. Befúrtam magamat a plüsshalmom közé, nyakig takaróztam be az egyik pokrócba és elindítottam a filmet, egy pillanatra még el is mosolyodtam, kellemesen nyugodt délután elé nézhettem így, főleg, hogy éppen tanulnivaló sem akadt.

_________________
Reneszánsz/Outsiders: Serena Amelia Davidson/Lensherr; Adia, a szimbionta; Namor McKenzie/Wilhelm Davidson
NJK-k: Zacharias Waver-Davidson/Hood; Jövőből: Amelia (Serena) Davidson; Stephanie Davidson/Zaphire
F4 realitás: Serena Davidson; Végtelen Háború: Lorna Howlett; X-diák: Willow Moore
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Serena Davidson lakása 7ik0U8W
Serena Davidson
Serena Davidson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1338
Hozzászólások régi : 1458
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 17
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t601-serena-davidson https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Serena Davidson lakása Empty Re: Serena Davidson lakása

Témanyitás by Serena Davidson Szomb. 24 Nov. 2012, 08:45

Újabb napok teltek el, még mindig nem volt hír arról a feljelentésről, reméltem, hogy haladnak vele. Amiatt a korábbi „találkozás” miatt az elmúlt héten ki sem mertem nagyon menni a lakásból, csak le a boltba és visszarohantam szinte utána. De most már nem maradhattam itthon, a félévemet nem bukhattam emiatt, így kénytelen voltam a belvárosba bemenni, hogy órákra járjak. A város elég nagy, így csak nem fogok vele még egyszer összefutni, hiszen megmondtam, hogy nem szeretnék tőle semmit, nem érdekelnek a nézetei, így nem fog visszajönni. Legalább is próbáltam magamat ezzel hitegetni, hogy így van. Neki rejtőzködnie kellett a tettei miatt, nekem nem, így minden jó lesz, amíg nyílt helyen maradok, ott csak nem mer majd újra eljönni hozzám. És a másik fontos dolog, hogy a gyerekek is számítottak rám a parkban, már régen nem láttak, így miattuk is el kellett mennem itthonról. Még sütöttem sütit is nekik, hogy kiengeszteljem őket a távolmaradásért. Jó néhány plüssömet és bábot is magamhoz vettem, a süteményt becsomagoltam egy műanyag dobozba, majd amint megvoltam mindennel utamra is indultam, hogy órára menjek és utána a parkba egy kis plusz bevételt szerezni magamnak.

//Folytatás: Bloomingdale park//

_________________
Reneszánsz/Outsiders: Serena Amelia Davidson/Lensherr; Adia, a szimbionta; Namor McKenzie/Wilhelm Davidson
NJK-k: Zacharias Waver-Davidson/Hood; Jövőből: Amelia (Serena) Davidson; Stephanie Davidson/Zaphire
F4 realitás: Serena Davidson; Végtelen Háború: Lorna Howlett; X-diák: Willow Moore
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Serena Davidson lakása 7ik0U8W
Serena Davidson
Serena Davidson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1338
Hozzászólások régi : 1458
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 17
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t601-serena-davidson https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Serena Davidson lakása Empty Re: Serena Davidson lakása

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.