A-M Motors

Go down

A-M Motors Empty A-M Motors

Témanyitás by Aaron Morgan Kedd 16 Okt. 2012, 21:32

Egy kis kocsi műhely egy közepesen lepukkant környéken.

Elromlott a mocid? Nem megy a kocsi? Aaron beindítja. Hozd el, két napon belül menni fog, ha nem akkor nem megmenthető. Kellene egy kis tuning? Netán NoS a hétvégi versenyre. Megoldjuk. Ne feledd amit nem tudok megcsinálni, az még nem létezik!

Tulaj: Aaron Morgan

Egyébb infó:
Egy banda területén van, megállapodás szerint ingyen javítja a járgányaikat, ill kedvezményes alkatrész áron, cserébe nem piszkálják, és szabadon indulhat a versenyeiken. A Karakter a mühely mögötti 1 szobás garzonban lakik. Alkalmazott nincs, habár egy környékbeli kölyök sokszor jár oda lógni. A srác kissé hiperaktív de ártalmatlan, ha hagyják babrálni valamivel!
Aaron Morgan
Aaron Morgan
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 112
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. Sep. 24.

Karakteradatok
Főkarakter: Aaron Morgan
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

A-M Motors Empty Re: A-M Motors

Témanyitás by Kira Sign Vas. 07 Ápr. 2013, 13:39

Előzmény itt

Aaron viccelődős kérdésére, egy meggyötört félmosolyt intéztem a srác felé.
- Nem, bevallom ez egy hosszú sztori és nem akarlak untatni, de az a lényeg, hogy az életem 3 napja a feje tetejére állt.
A meghívásodra a srácra mosolyogtam hálásan.
- Köszönöm a meghívást. Nem is tudom, hova mehetnék most. Azt hiszem az otthonom már nem biztonságos többé. Legalábbis addig, míg ez az ügy nem rendeződik. Szörnyű tudni, hogy kiűzte a saját lakásomból.
- És még csak tenni se tudtam ellene.

Az utóbbi mondatot már csak magam elé suttogom, a bánat átjárt, nem láttam a kiutat a helyzetből. Csak egy dolog tartotta bennem a reményt, a tudat, hogy élek és hogy meg kell fékeznem ezt az őrületet, akármi is legyen.

_________________
Karik és multik: Főkarakter:Kira Sign NJK-k:Tina Leia Sign, Gina Sign (Jinx), Juna Carter galaxis védelmezői: Zeck/Villám
A-M Motors Sexymechanicbyparkleggy A-M Motors Girloffantasybymanofins A-M Motors Jinx_by_fazie69-d6o4rki A-M Motors Amane_bakura_by_kurakitten-d82vlbm A-M Motors 6r1x8p
Kira Sign
Kira Sign
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 808
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Jan. 15.

Karakteradatok
Főkarakter: Kira Sign
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

A-M Motors Empty Re: A-M Motors

Témanyitás by Aaron Morgan Vas. 07 Ápr. 2013, 13:58

A mühelyben semmi extra 2 félig kibelezett kocsi és szerszámok, mögötte van a lakás nem nagy eresztés, kétszemélyes ágy foglalja el az egyik sarkot, lapos TV, asztali PC, éjjeli szekrény kb el is foglaja a szobát, másik oldalrol nyílik egy kis mosdó meg egy kétlépésnyi konyha.
- Hát érezd otthon magad, nekem asszem át kéne öltözzek és rendbe szedjem magam, nincs ami kihozza ezt a foltot a göncből
Ledobom a polót és az éjjeli szekrényből előkapok egy vérnyomáscsökkentő tablettát meg egy fájdalomcsillapítót. Az utóbbiból odalökök egyet Kirának is és előhalászom az elsősegélydobozt.
- Ha engem kérdezel haggyuk ki a korházat a dologbol, na add a kezed, ez elég randa vágás fertőteníteni kell, kicsit csípni fog
Megprobálom kitisztogatni a sebet teszek rá ilyen összehuzó tapaszokat és átkötöm.
- Nem vagyok egy nővérke de talán ez megteszi. Ha gondolod ott a fürdő de ruhát nem tudok adni, kapj magadra valami pólót ha gondolod. - MEgvárom míg bemegy, aztán kiabálok csak utána - Pizzát kérsz?
Rendelés után még dobok egy SMSt az egyik ismerősnek a helyi bandánál, akiknek a kocsikat javítom.
*Össze kéne valamikor futni, ha lehet még ma, mikor hol lenne jó?*
Aztán eldölök az ágyon belövöm a híreket a TV-n és probálok relaxáni.
Aaron Morgan
Aaron Morgan
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 112
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. Sep. 24.

Karakteradatok
Főkarakter: Aaron Morgan
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

A-M Motors Empty Re: A-M Motors

Témanyitás by Kira Sign Vas. 07 Ápr. 2013, 17:05

Megérkeztünk a srác műhelyéhez, mikor körülnéztem rögtön honvágyam támadt. Hiába utazok sokat, ezért megszoktam az otthon hiányát, de most talán azért tört rám az érzés, mert tudtam, hogy egy ideig biztosan nem térhetek vissza.
Amikor a srác kezelésbe veszi a karom, nem ellenkezem.
~ Igaza van, nem kéne a korházba menni.
Kissé felszisszenek, mikor megérzem a fertőtlenítő hatását.
Amikor a srác felajánlja, hogy menjek fürdeni, csak egyetértően bólintok és elkezdek keresgélni a helységben egy nagyobb pólót. lehetőleg olyat, amilyennek széles a nyaka, vagy ha olyan nincs akkor egy normál póló is megteszi.
Mielőtt bemennék a fürdőszobába, még visszamegyek a sráchoz és egy puszit nyomok, az arcára.
- Köszönök mindent.
Mondom, majd eltűnök a fürdőszobában.
- Kérek.
Felelem röviden. Majd nekiállok zuhanyozni, a meleg víz nagyon jól esik, sikerül egy kicsit sikerül megnyugodni. Miután megtörölköztem, alaposabban is szemügyre veszem a pólót, amit találtam.
>Ha találtam bő nyakú felsőt, akkor abba bújok bele és óvatosan a karom is átbújtatom a nyak részen, majd a póló ujjait masniba kötöm a mellkasomon, így egészen olyan hatást kelt, mintha csak egy kis egyberuha lenne.
>Ha csak normál nyakú pólót találtam, akkor visszaveszem a nadrágom és a pólót is felveszem, de mielőtt kilépnék, a fürdőből, a póló alját megfogom középen, átdugom a nyak részen és meghúzom. egészen veszternes hatást adva ezzel a szerkónak.
Miután kiléptem a fürdőből Aaront ott találtam az ágyán, amint épp tv-t néz. Odamentem hozzá és beültem mellé az ágy szélére, semmilyen szándékom sem volt. Csak ültem és nézem a híreket, hátha meglátom benne a műhelyt és a felügyelőt.
~ Vajon mi lehet vele? És vajon szétverték -e a házam, miután elmentem. Remélem nem, már előre tartok attól mi vár még rám.
~ Kira, szedd össze magad, te vagy az aki mindent megoldd, ha sikerült eljutnod Manhattanból Burlingtonba 15 évesen teljesen egyedül, akkor ez is menni fog.
Bíztattam magam, miközben csendben ültem az ágyon. Kis csend után pedig a srác felé fordulok.
- Már jobb a vérnyomásod? Fáj még a fejed?
Teszem fel a kérdést kis aggodalommal a tekintetemben.

//Szerintem jöhetsz Danny.//

_________________
Karik és multik: Főkarakter:Kira Sign NJK-k:Tina Leia Sign, Gina Sign (Jinx), Juna Carter galaxis védelmezői: Zeck/Villám
A-M Motors Sexymechanicbyparkleggy A-M Motors Girloffantasybymanofins A-M Motors Jinx_by_fazie69-d6o4rki A-M Motors Amane_bakura_by_kurakitten-d82vlbm A-M Motors 6r1x8p
Kira Sign
Kira Sign
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 808
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Jan. 15.

Karakteradatok
Főkarakter: Kira Sign
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

A-M Motors Empty Re: A-M Motors

Témanyitás by Aaron Morgan Hétf. 08 Ápr. 2013, 00:24

>Nem találsz bő nyakut!
A TV -t igazából csak hallgatom, és csak relaxálok. Nemsoká leül mellém, és érzem rajta, hogy tépelődik, min járhat az agya? De végülis ha meg akarja osztani velem akkor majd megteszi.
- Köszi már jobban vagyok, korábbi kérdésedre, tudod a vérem -mutatok a polora - nem véletlen ilyen szinű, cserébe ha használom a képességem felszökik a vérnyomásom, és ha tuleröltetem magam bumm! - imitálok robbanást a melkasom felett jelképesen.
Lassan felülök, megszemlélem a látványt.
- Na tök kreatív vagy! Csini! - Jelentem ki, majd elindulok én is megmosakodni. Kidobom a tárcám a zsebemből.
- Ha megjött a pizza átvennéd? Aztán estefelé összefutunk egy ismerőssel, jó volna többet tudni az egész hajcihőről. Amúgy nem akarod elmesélni, hogy tettél szert ilyen barátokra? - kiabálom már az utolsó mondatot a tuss alól.
Aaron Morgan
Aaron Morgan
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 112
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. Sep. 24.

Karakteradatok
Főkarakter: Aaron Morgan
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

A-M Motors Empty Re: A-M Motors

Témanyitás by Danny Long Vas. 14 Ápr. 2013, 01:00

A sebet többé-kevésbé sikerül ellátni, de nem néz ki túl bizalomgerjesztőnek. Természetesen folyamatos fájdalmat okoz Kirának, főleg most, hogy már az adrenalin fájdalomcsillapító hatása sem érvényesül, és valószínűnek tűnik, hogy varrni kellene. A vérzés is folyamatos, nem nagyon akar csillapodni, így keresniük kell legalább valami rongyot, ami felfogja a vért. Néhány perccel azután, hogy Aaron bekapcsolja a TV-t, el is kezdődnek a hírek. Rögtön a második hír már érdekes is számukra, a hírolvasó a következőt mondja.
- Fényes nappal erőszakos betörés Burlingtonban! Egy autószerelő műhely és műterem volt a helyszíne a ma délelőtti eseményeknek, aminek csak a nyomait találta meg a rendőrség! A helyszínt lezárták, ám annyi biztos, hogy bent dulakodás zajlott, több ablak betört, a környékbeliek közül pedig többen lövéseket is hallottak. Holttestet nem találtak, ám a műhely tulajdonosának nyoma veszett. Meg nem erősített információk szerint az esetnek köze van a tegnapi gyilkossághoz, az, hogy pontosan micsoda, azonban még nem derült ki, a rendőrség még nem nyilatkozott.
A felvételek a műhelyt és a házat mutatják, rendőrautókkal és néhány újságíróval. A képsort már mindketten látják, azután adják, miután Kira végzett a zuhany alatt, de még mielőtt Aaron bemenne.

_________________
Mesélő
Reneszánsz: Danny Long, Bérmajom, Jerome Masamba/Ravasz, Peterson Gray, Antoine Alanian (X-diák)
Végtelen Háború: Damian Long
Másik Világ: Bérmajom
Outsiders: Jerome Masamba, T'Challa/Fekete Párduc
Apokalipszis Kora: Woland
Exiles: Antoine Alanian
X-Rezervátum: Danny Long
Danny Long
Danny Long
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1097
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. Mar. 17.
Age : 30

Karakteradatok
Főkarakter: Danny Long
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

A-M Motors Empty Re: A-M Motors

Témanyitás by Kira Sign Hétf. 15 Ápr. 2013, 20:17

A kezemben szinte pulzál a fájdalom, amit egyre jobban érzek, mivel már az izgalom nem tereli el róla a figyelmem.
Mikor látom, hogy a vérzés nem akar elállni, Aaronhoz fordulok.
- Kérhetek valami rongyot? El kéne állítani valahogy a vérzést, bár ahogy elnézem, ezt össze is kéne varrni.
A ruhámra tett megjegyzésre, megeresztek egy mosolyt a srác felé.
- Köszönöm.
- Persze átveszem majd.

Mielőtt a srác bemenne a fürdőbe a hírekben bemondják amire vártam. Látva műhelyem megnyugodtam, legalább porig nem rombolták.
- Mázli, hogy volt biztosításom.
A srác kérdésére, pedig válaszolok, miután egy mélyet sóhajtottam.
- Te is ismerted Christ. Bajban volt. Egy uzsorás üldözte, én pedig megoldottam, hogy a fickó rács mögé kerüljön. Az emberei pedig jöttek bosszút állni.
Válaszoltam őszintén.

_________________
Karik és multik: Főkarakter:Kira Sign NJK-k:Tina Leia Sign, Gina Sign (Jinx), Juna Carter galaxis védelmezői: Zeck/Villám
A-M Motors Sexymechanicbyparkleggy A-M Motors Girloffantasybymanofins A-M Motors Jinx_by_fazie69-d6o4rki A-M Motors Amane_bakura_by_kurakitten-d82vlbm A-M Motors 6r1x8p
Kira Sign
Kira Sign
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 808
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Jan. 15.

Karakteradatok
Főkarakter: Kira Sign
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

A-M Motors Empty Re: A-M Motors

Témanyitás by Aaron Morgan Hétf. 15 Ápr. 2013, 21:03

Mint mondottam volt megprobálom a tudásomhoz mérten ellátni a sebet és kapcsokkal összehuzni. Ez egy arabig kitart alapon.
- Szóval, olyanba ütötted a helyes kis orrodat amibe nem volt ajánlatos és ezért vagyok most én is nyakig a lében?- Lépek ki a talpalatnyi zuhanyzóbol magam köré tekert törölközővel és mellé egy álmegbántódott képet is vágok. De nekiállok öltözni, mikor feltünik, hogy nehéz ezt ugy csináni hogy egy szelet pizza lóg ki a számból abbahagyom az evést és közben kedélyeseb hangon társalgok - De hát mindegy ha már így alakult, így alakult, szóval ha a cimborám válaszol az üzenetre találkozunk vele hátha tud segíteni, hogy pontosan kik tették el láb alól ezt a te Chris barátodat, és most merre találjuk őket, hogy pontot tegyünk a végére. Közben felkapok valami cipőt is és kimegyek a műhelybe. a fürdő elmulasztotta a fejfájást is, szóval végeredményben rózsás a helyzet. Megnézem a kocsit nem e esett valami baja. Közben vigyorogva szólok oda Kirának inkább viccelődve mint komolyan.
- JA remélem tudod, hogy ha Elenore-nak baja esett azt rajtad verem le! Tudod ez már lassan muzeális darab kész halál hátsó elemet találni hozzá ha szétlőték. - Intek közben a sarokba ahol felhalmoztam a szükséges alkatrészeket ha bármi baja esne a kocsinak, vagy ki kéne cserélni. Lényegében még egyet össze tudnék belőlük rakni ha nagyon megerőltetném magam.Ilyen és ehhez hasonló dolgokkal próbálom elterelni a figyelmét a helyzet komolyságáról és a sérüléséről amíg hat a bele pumpált fájdalomcsillapító.
Aaron Morgan
Aaron Morgan
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 112
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. Sep. 24.

Karakteradatok
Főkarakter: Aaron Morgan
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

A-M Motors Empty Re: A-M Motors

Témanyitás by Kira Sign Csüt. 18 Ápr. 2013, 11:01

- Na ja, de elkerülhetetlen volt, hogy bele ne fonódjak az ügybe. Főleg, hogy a műhelyem előtt kezdtek el lövöldözni. Bevallom az lett volna a legegyszerűbb ha kiadom Christ, de megsajnáltam a srácot. Aztán pedig a négerek át akarták fésülni a műhelyem, a fickó után, aki mellesleg benn sem járt.
- Szóval így kezdődött az egész, hogy meg akartam védeni egy embert és a műhelyemet.

Figyelmesen hallgatom a srácot, de mikor arról beszél, hogy találkoznunk kell valakivel, kérdő tekintettel nézek rá.
- Bemenni az oroszlán barlangjába. Egyszer már megtettem és azért vagyok most bajban. Bár akkor nem voltam életveszélyben, de most már igen. Azzal a hatalmas kígyóval, pedig aligha bírnék el.
- Pontosan kivel is kell találkozunk?

Amikor a kocsijáról tesz megjegyzést, csak elmosolyodom és én is elkezdek enni egy pizzaszeletet.
- Nyugi én is hasonlóképp szerettem a motorom, csak kénytelen voltam eladni. Ez elég rég volt, akkor még a műhelyem se volt meg. Majd újra kéne építenem valamikor.
Nem is értettem hirtelen, mitől eredt meg így a nyelvem. Általában nem vagyok egy túl közvetlen figura, de talán a fájdalomcsillapító miatt van ez. kit tudja, inkább hanyagolom a komolyságot, amíg van rá lehetőségem.

_________________
Karik és multik: Főkarakter:Kira Sign NJK-k:Tina Leia Sign, Gina Sign (Jinx), Juna Carter galaxis védelmezői: Zeck/Villám
A-M Motors Sexymechanicbyparkleggy A-M Motors Girloffantasybymanofins A-M Motors Jinx_by_fazie69-d6o4rki A-M Motors Amane_bakura_by_kurakitten-d82vlbm A-M Motors 6r1x8p
Kira Sign
Kira Sign
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 808
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Jan. 15.

Karakteradatok
Főkarakter: Kira Sign
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

A-M Motors Empty Re: A-M Motors

Témanyitás by Danny Long Kedd 23 Ápr. 2013, 00:40

Aaron ellenőrzi a kocsit és nem lát rajta komoly sérülést. Mindössze egy látványosabb karcolás van rajta nagyjából 10 centi hosszan, talán egy golyó horzsolta fel, illetve a jobb hátsó indexet verte ki egy lövedék. Közben megjön az SMS is, ezt írja: A Hell on Wheel-ben egy óra múlva, de ajánlom, hogy tényleg fontos legyen
Kira fájdalma kezd enyhülni a fájdalomcsillapító hatására, de az összehúzó tapaszok nem tűnnek a legjobb megoldásnak továbbra sem, bár mostanra enyhülni kezd a vérzés.
A TV-ben nem mondanak többet a műhellyel kapcsolatban, a híradó újabb, számukra kevésbé érdekes hírekre lép tovább egy bronxi hármas karamboltól egészen két kis gorilla születéséig.

_________________
Mesélő
Reneszánsz: Danny Long, Bérmajom, Jerome Masamba/Ravasz, Peterson Gray, Antoine Alanian (X-diák)
Végtelen Háború: Damian Long
Másik Világ: Bérmajom
Outsiders: Jerome Masamba, T'Challa/Fekete Párduc
Apokalipszis Kora: Woland
Exiles: Antoine Alanian
X-Rezervátum: Danny Long
Danny Long
Danny Long
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1097
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. Mar. 17.
Age : 30

Karakteradatok
Főkarakter: Danny Long
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

A-M Motors Empty Re: A-M Motors

Témanyitás by Aaron Morgan Szer. 24 Ápr. 2013, 12:44

(Bocsi, pár napig nem volt netem)

- Nah kapjuk lassan össze magunkat, írt haver, hogy egy óra mulva vár minket, talán tud segíteni, ha nem akkor kapok a fejemre
Közben megnézem a kezét, nagyon nem fest jól. Lehet mégis profira van szükség
- Figyelj végzünk nézünk neked egy dokit, de addig tarts ki nekem. Na add csak a kezed cseréljük le a kötést mielött indulunk
Leülök mellé az ágyra, ovatosan eltávoítom a kötést majd ujrakötöm, közben vázolom neki a helyzetet.
- Tudod ez a srác egy helyi khm baráti társasághoz tartozik, néhamegbütykölöm a kocsijaikat, gondoltam egy probát megér, hogy ők segthetnek utána járni a dolgoknak. Egyelőre ennyi aztán megátjuk mire jutunk.
Aaron Morgan
Aaron Morgan
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 112
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. Sep. 24.

Karakteradatok
Főkarakter: Aaron Morgan
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

A-M Motors Empty Re: A-M Motors

Témanyitás by Kira Sign Csüt. 25 Ápr. 2013, 20:13

Aaeon mobiljára egy sms érkezett. nem kérdeztem rá, mert gondoltam, hogy magánügy, vagy ha mégsem, akkor majd gondolom közli velem is mi a helyzet. Igazam lett és a srác közölte is velem, mi is volt az üzenetben.
- Hova kell mennünk?
Kérdeztem, majd a férfi megfogta a sérült karom, mivel ki akarta cserélni a rajta lévő kötést. Nem szívesen, de megengedtem a srácnak, mivel magamnak úgyse tudnám megcsinálni. Épp ezért nem szívesen nyújtottam a férfinak a kezemet.
~ Utálom a tehetetlenséget. Nem szeretem, ha ápolásra szorulok.
- Igazad lehet.

Halkan szisszentem csak fel, mikor kicserélte a kötést a karomon. Biztató jelnek könyveltem el, hogy már kevésbé vérzik. Ezután Aaron mesélni kezdett arról a személyről, akihez éppen készülünk.
~ Baráti társaság, na persze. A hangsúlyodból ítélve marha baráti lehet. Csak nehogy aztán még nagyobb bajba keverjük magunkat.
- Értem. Kösz a segítséget, meg hogy elláttad a karom, még ha nem is túl tartós a kötés, de legalább elvérezni nem fogok.
Mondtam a srácnak, egy mosollyal az arcomon.

_________________
Karik és multik: Főkarakter:Kira Sign NJK-k:Tina Leia Sign, Gina Sign (Jinx), Juna Carter galaxis védelmezői: Zeck/Villám
A-M Motors Sexymechanicbyparkleggy A-M Motors Girloffantasybymanofins A-M Motors Jinx_by_fazie69-d6o4rki A-M Motors Amane_bakura_by_kurakitten-d82vlbm A-M Motors 6r1x8p
Kira Sign
Kira Sign
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 808
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Jan. 15.

Karakteradatok
Főkarakter: Kira Sign
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

A-M Motors Empty Re: A-M Motors

Témanyitás by Danny Long Szer. 01 Május 2013, 01:30

A páros gond nélkül elindulhat a Hell on Wheel-be, ha elérkezettnek látják az időt. Előtte még lecserélik a kötést, és ismét szembesülnek azzal, hogy Kira igen ronda sebet kapott, bár a vérzés mostanra szinte teljesen elállt. Ha felrakják az új kötést, már nincs más hátra, mint menni.

//Ne haragudjatok a lassúságért, sajnos nagyon sok energiámat viszi most el a suli. Erre a körre nem nagyon van mit írnom, nyugodtan írjatok még egyet-egyet ide, aztán a következőt már a Hell on Wheel-be kapjátok, ha odamentek.//

_________________
Mesélő
Reneszánsz: Danny Long, Bérmajom, Jerome Masamba/Ravasz, Peterson Gray, Antoine Alanian (X-diák)
Végtelen Háború: Damian Long
Másik Világ: Bérmajom
Outsiders: Jerome Masamba, T'Challa/Fekete Párduc
Apokalipszis Kora: Woland
Exiles: Antoine Alanian
X-Rezervátum: Danny Long
Danny Long
Danny Long
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1097
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. Mar. 17.
Age : 30

Karakteradatok
Főkarakter: Danny Long
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

A-M Motors Empty Re: A-M Motors

Témanyitás by Aaron Morgan Szer. 01 Május 2013, 10:43

Akkor én már oda írok!
Aaron Morgan
Aaron Morgan
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 112
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. Sep. 24.

Karakteradatok
Főkarakter: Aaron Morgan
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

A-M Motors Empty Re: A-M Motors

Témanyitás by Aaron Morgan Pént. 11 Okt. 2013, 11:22

Miután végelett a megbezsélésnek Alaverzzel és a cimboráival, leléptem és az este maradék részét agyatlan száguldozással töltöttem, hogy ujra átgondoljam a dolgokat és kitisztitsam a fejemet. Sokan vannak , nagyon sokan, nem biztos, hogy egyedül elég leszek, hogy elintézzem őket, még akkor sem ha a szárnyalók vagy ez a Svéd besegít, ezek mégis ilyen természetfeletti arcok, és oké a golyó nekik is golyó, azt látva, hogy sokkoló mit csinált azzal a Rinóval nem vagyok benne biztos, hogy szívesen nekizavarnék akár egy tucatnyi Szárnyalót is. A többiekről nem is beszélve. De kitől kérhetnék segítséget? Kira lelépett, és jol tette, nem szívesen zavarnám. Vakandáról esetleg kaphatnék némi segítséget, de onnan is kitől? Ugy fest magamra maradtam ebben a helyzetben és ki kell hozzam a legjobbat belőle! Ilyen dolgokon jár az agyam reggel mikor hazaérek, fáradtan esek be az ágyba.
Ugy döntök jobb ha megvárom míg valamelyik fél jelentkezik és nem állok nkei akciózni egyedül. Fokozottan figyelemmel kísérem a környékbeli híreket, és próbálok lapulni, hogy ne hivjam fel magamra a figyelmet. Minden nap megpróbálok időt szakítani, hogy gyakoroljak a képességemmel. A helyzet az, hogy eddig nem sokat foglalkoztam vele, természetesnek vettem, hogy van, de ha ebből ki akarok mászni jobban teszem ha kicsit megtornáztatom magam, ha kicsit rutinosabban bánok vele. Mindig Sokkoló jut az eszembe ahogy leteríti a Rinót, ha azt az energiát belémpumpálja akkor ugy mosnak fel. Fejlődnöm kell! Edzem a fiziumom, a szellemem és a képességeimet is.
Csak annyi munkát vállalok, hogy megmaradjon a látszat, illetve, hogy legyen mit egyek és a számlákat fizetni tudjam.
Aaron Morgan
Aaron Morgan
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 112
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. Sep. 24.

Karakteradatok
Főkarakter: Aaron Morgan
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

A-M Motors Empty Re: A-M Motors

Témanyitás by Aaron Morgan Vas. 13 Okt. 2013, 22:46

Éppen nyakig olajos vagyok mikor elkezd csiporászni a telefonom. Éppen nem érzek affinitást, hogy félbehaggyam a melót és kimásszak a kocsi alól, aztán valahogy ki is megy a fejemből, hogy csiporászott a kis gépezet, így csak az esti órákban veszem észre, hogy Kira üzent. 
Na mi legyen mennyit mondjak el neki? Ugy döntök, hgoy csak ovatosságra intem.
"Ne aggódj vigyázok magamra, habár ez néha nem egyszerű, de azt hiszem jobban jársz ha meglátogatsz még pár szép helyet az elkövetkezendő hetekben-hónapokban!"
Nem kell , hogy idegeskedjen, de nem árt ha egy darbig nem tér vissza, nem hiszem, hogy Európába elérne Alvarez mocskos mancsa, így az a legjobb ha ottmarad, mégis könyebb piti táskatolvajokkal bíbelődni mint a legujabb önjelölt zsebdiktátorral és az ő "sürgősen kinyírunk" bandájával.
Aaron Morgan
Aaron Morgan
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 112
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. Sep. 24.

Karakteradatok
Főkarakter: Aaron Morgan
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

A-M Motors Empty Re: A-M Motors

Témanyitás by Danny Long Hétf. 14 Okt. 2013, 11:45

A Kira SMS-ének érkezését követő napon Aaron épp egy kocsin dolgozik, amikor meghallja, hogy egy újabb jármű fordul a felhajtóra. Ahogy Aaron kinéz az éppen szerelt kocsi alól, meg is lát egy 4-5 éves kék Renault kabriót. Vezetője egy ismerős, fekete férfi: az a kecskeszakállas figura, aki a verseny előtt a Szárnyalók nevében beszélt vele. Ezúttal bőrdzsekit visel, az őszies időre való tekintettel. Láthatóan jó kedve van, és kényelmesen ingatja a fejét a zene ritmusára. Megvárja, hogy Aaron odamenjen hozzá, és csak akkor szól hozzá.
- Teljesen jól van a kicsike, de azért jó lenne, ha ránéznél a motorjára, miközben beszélgetünk. Hátha vannak valahol figyelő szemek a bokrok alján. Jobb az óvatosság.
Elmosolyodik, majd ha Aaron kinyitotta a motorháztetőt, kicsit felhangosítja a zenét, majd kiszáll a kocsiból, és odalép mellé.
- Érdekes dolgok történtek az utóbbi hetekben, amikről nyilván te is értesültél, ha már egyszer benne vagy a bizniszben. Sikerült erről, vagy másról kiderítened valamit?

_________________
Mesélő
Reneszánsz: Danny Long, Bérmajom, Jerome Masamba/Ravasz, Peterson Gray, Antoine Alanian (X-diák)
Végtelen Háború: Damian Long
Másik Világ: Bérmajom
Outsiders: Jerome Masamba, T'Challa/Fekete Párduc
Apokalipszis Kora: Woland
Exiles: Antoine Alanian
X-Rezervátum: Danny Long
Danny Long
Danny Long
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1097
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. Mar. 17.
Age : 30

Karakteradatok
Főkarakter: Danny Long
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

A-M Motors Empty Re: A-M Motors

Témanyitás by Aaron Morgan Hétf. 14 Okt. 2013, 16:52

Épp a majdnem a szemembe cseppenő olajt szidom, koncentrálok és lecsapom a földre, mikor kocsimorgásra leszek figyelmes. Kihajolok a kocsi alol, hogy megnézzem kivel is állok szemben. Na nézd csak az én Szárnyaló barátom. Kilököm magam a karosszéria alol, kezemről lecsapom az olajat és a koszt, odalépek hozzá és üdvözlöm.
- Szevasz cimbora, miben segíthetek?
Felcsapom a motorháztetőt és tessék lássák módon megvizsgálom miközben behajolva beszélgetünk.
- Ahogy mondtad semmi komoly, de azért a gyertyákat megnézetném. Amúgy nem sok minden, de ugy fest van egy harmadig fél is a játékban valami Svéd, mit tudsz róla? a segítségünkre lehet? Gondolom a csetepatéról halottál te is.
Mikor Svéd nevét említem ránézek az arcára , hogy mit reagál, felismeri-e, vagy miylen reakciót vált ki ha egyáltalán kivált.
- Sajnos ennyi, pár hete nem halottam felőle, neked van valami firsebb híred?
Aaron Morgan
Aaron Morgan
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 112
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. Sep. 24.

Karakteradatok
Főkarakter: Aaron Morgan
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

A-M Motors Empty Re: A-M Motors

Témanyitás by Danny Long Szomb. 19 Okt. 2013, 17:33

Amikor meghallja a Svéd nevét, arca elkomorul.
- Azt tudtuk, hogy egy új erő is felbukkant a színen, de azt nem, hogy a Svéd az...Egész biztos vagy ebben?
Ha megkapta a választ, ő is felel az előbb feltett kérdésre.
- Az igazi neve Peter Dahlquist. Egy kisstílű helyi gengszter volt, főleg metamfetaminban utazott, de Alvarez színre lépésekor eltűnt, és azok közé tartozik, akiket nem akartunk viszontlátni. Egy szadista pszichopata, aki nem válogat az eszközökben. Amíg kis hal volt, kezelhető volt, de most, hogy szuperhumánok és mutánsok dolgoznak neki, sokkal több gondot fog jelenteni. Legalább az a veszély nem fenyeget, hogy megszerzi a Cinnamon család támogatását, mert ők már nagyon rég óta nem hajlandóak vele üzletelni. Viszont, ha Sussexen túl próbál terjeszkedni, akkor könnyen a mi nyakunkra is hozhatja őket, ami még nagyobb káoszt eredményezhet. Reméltük, hogy az új játékos a segítségünkre lehet, de csak egy újabb nagy erejű ellenséget kaptunk. Annyi előnyünk származhat ebből, hogy Alvareznek meg kell osztania az erejét, de könnyen lehet, hogy nekünk is.
Tart egy rövid szünetet, hogy Aaron reagálhasson, ha akar, majd folytatja.
- Alvarezről nem sikerült semmit kiderítened?

_________________
Mesélő
Reneszánsz: Danny Long, Bérmajom, Jerome Masamba/Ravasz, Peterson Gray, Antoine Alanian (X-diák)
Végtelen Háború: Damian Long
Másik Világ: Bérmajom
Outsiders: Jerome Masamba, T'Challa/Fekete Párduc
Apokalipszis Kora: Woland
Exiles: Antoine Alanian
X-Rezervátum: Danny Long
Danny Long
Danny Long
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1097
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. Mar. 17.
Age : 30

Karakteradatok
Főkarakter: Danny Long
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

A-M Motors Empty Re: A-M Motors

Témanyitás by Aaron Morgan Vas. 20 Okt. 2013, 11:03

Kicsit komoran hallgatom végig a történetet. Ennyit arrol , hogy majd jól lespanolunk ezzel a Svéddel.
- Első kézből tapasztaltam meg a barátkozós stílusát, egyik cimborája majdnem letrancsírozott, épphogy sikerült meguszni, és most Alvareznél van, valami marha nagy darab fickó aki inkább egy Rinocéroszra emlékeztet, ha mind így valamit. Ha őt is maga mellé állítja Alvarez akkor nehét dolgunk lesz, nagyon!
Közben babrálok a szerszámokkal , az mindig segített lenyugodni. Kezd nagoyn aggasztó lenni a helyzet és forró a talaj.
- Ezen felül? Semmit, találkoztam vele a palackozóüzemben ahol mindig is szokott találkozóra hívni, de a három embere midnig melette van, Sokkoló nem akkora probléma talán eléggé kikészíti a képességének a használata ...tény hogy a Rinot is kikésztette, de Halálárny és Kígyópofa az már más kérdés, tőlük jobban tartok és akkor még midnig ott van Alvarez is. -kicsit elgondolkodok- Nem lesz egy egyszerü menet. Van már valami tervetek? Elképzelésetek?
Aaron Morgan
Aaron Morgan
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 112
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. Sep. 24.

Karakteradatok
Főkarakter: Aaron Morgan
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

A-M Motors Empty Re: A-M Motors

Témanyitás by Danny Long Hétf. 21 Okt. 2013, 15:50

- A rinocéroszemberről hallottunk, de azt nem tudtuk, hogy Alvareznél van. Ez nagyon rossz hír...
Amikor Aaron a palackozó üzemet emlegeti, felcsillan a szeme.
- Palackozó üzem? Le tudod írni, hogy hol van? Az nagy hasznunkra lehet, ha ismerjük az egyik tárgyalóhelyét, amit rendszeresen használ. Ott rajtaüthetünk, ha eljön a megfelelő alkalom. Az embereiről is többet kellene tudnunk, de ezeket az infókat nem biztos, hogy itt kéne kicserélni. Sürget az időnk, úgyhogy a legjobb lesz, ha leszervezek neked egy találkozót a főnökkel. Hamarosan jelentkezem a részletekkel. Addig is, ha van alkalmad, próbálj minél többet kideríteni mind Alvarez, mind az emberei képességeiről!
Még szinte be sem fejezi a mondatot, amikor megszólal Aaron telefonja. Az a szám az, amiről Halálárny szokta keresni. A beleszóló hangot rögtön felismeri, valóban a nő az. Köszönés nélkül szól bele, hangja alapján kissé gondterheltnek tűnik.
- Fél óra múlva a Dust to Dustban találkozol az egyik emberünkkel! Keresd Dont!
Ezután rögtön leteszi. Aaron tudja, hogy a Dust to Dust egy illegális aréna nem messze innen, és egyszer már volt is ott, felvenni egy csomagot.

_________________
Mesélő
Reneszánsz: Danny Long, Bérmajom, Jerome Masamba/Ravasz, Peterson Gray, Antoine Alanian (X-diák)
Végtelen Háború: Damian Long
Másik Világ: Bérmajom
Outsiders: Jerome Masamba, T'Challa/Fekete Párduc
Apokalipszis Kora: Woland
Exiles: Antoine Alanian
X-Rezervátum: Danny Long
Danny Long
Danny Long
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1097
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. Mar. 17.
Age : 30

Karakteradatok
Főkarakter: Danny Long
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

A-M Motors Empty Re: A-M Motors

Témanyitás by Aaron Morgan Kedd 22 Okt. 2013, 00:19

- A helyzet az, hogy nem én szoktam felvenni velük a kapcsolatot és gyanusan venné ki magát ha megtenném. De megteszem amit tudok, hogy kideritsek róluk infókat...
Ránézek a telefonra, majd sokatmondóan felnézek a figurára és intek hogy maradjon csednben
- Emlegetett szamár - megvárom a hogy hármat kicsengjen - Nocsak már egy napot sem bírsz ki nélkülem igen hízelgő...-félbeszakít, nem szeretem ha félbeszakítanak, ez a csaj egyre idegesítőbb- másvalami?
Végighallgatom az infokat majd kurta elköszönés után odafordulok a vendégemhez.
- Ugy fest kívánságod számukra parancs, Halálárny volt és elégg aggódott a csaj szóval még ma lesz valami buli. Figyelj szervezd le a találkát én meg megnézem mit akarhat. Holnap beszélünk.
Ezzel beülök a Mustangba, bezárom a mühelyet és irány a Dust to Dust.

//Majd linket a helyhez tudsz dobni?//
Aaron Morgan
Aaron Morgan
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 112
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. Sep. 24.

Karakteradatok
Főkarakter: Aaron Morgan
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

A-M Motors Empty Re: A-M Motors

Témanyitás by Danny Long Szer. 23 Okt. 2013, 00:07

Amikor Aaron elmondja, hogy mi a helyzet, a fickó bólint, jelezvén, hogy rendben van úgy, ahogy Aaron mondja, majd a zsebébe nyúl és átad egy papírcetlit. Ezen egy telefonszám szerepel minden egyéb információ nélkül.
- Ha találsz valami említésre méltót, ezt a számot hívd! Egy magánynyomozó, aki nekünk dolgozik, nyugodtan elmondhatsz neki bármit. Mondd, hogy Corey-tól kaptad a számot! A találkozóval kapcsolatban meg majd jelentkezem.
Ezután, ha Aaron végzett a motornál, visszaül a kocsiba, beindítja a motort, majd letolat a felhajtóról. Amikor ráfordul az útra, még int egyet Aaronnak, majd elhajt. Ezután semmi nem zavarja meg Aaront abban, hogy bezárja a műhelyt, és elinduljon a Dust to Dust felé.


// Folytatás: Dust to Dust//

_________________
Mesélő
Reneszánsz: Danny Long, Bérmajom, Jerome Masamba/Ravasz, Peterson Gray, Antoine Alanian (X-diák)
Végtelen Háború: Damian Long
Másik Világ: Bérmajom
Outsiders: Jerome Masamba, T'Challa/Fekete Párduc
Apokalipszis Kora: Woland
Exiles: Antoine Alanian
X-Rezervátum: Danny Long
Danny Long
Danny Long
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1097
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. Mar. 17.
Age : 30

Karakteradatok
Főkarakter: Danny Long
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

A-M Motors Empty Re: A-M Motors

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.