Dr. Tobias Clay lakása

Go down

Dr. Tobias Clay lakása Empty Dr. Tobias Clay lakása

Témanyitás by Fredrik Simonsen Hétf. 22 Okt. 2012, 14:58

A maffiózó-orvos otthona, és egyben illegális magánrendelője.
Fredrik Simonsen
Fredrik Simonsen
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 31
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. Oct. 15.
Age : 30

Karakteradatok
Főkarakter: Fredrik Simonsen
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Dr. Tobias Clay lakása Empty Re: Dr. Tobias Clay lakása

Témanyitás by Aaron Morgan Hétf. 22 Okt. 2012, 15:33

"Üzleti jellegü összetűzés" , aha és a doki az éjszaka közepén telefonhívásra fogad, azt hiszem ez az este kezd egyre érdekesebben alakulni. Ha éppeszü volnék már rég kiszálltam volna a balhéból, de nyíljon meg alattam a föld ha nem várom ki lesz még az este! Magánrendelő, az jó. Casht előre kérik, érthető. Megvizsgálna, de azt -talán a keleténél agreszivabban - viszautasitom. Közlöm vele hogy semmi bajom stoppoljon meg, és kész. Ragaszkodna hozzá, hogy lefuttat pár egyszerübb tesztet, de köszönöm szépen, lefutattak rajtam már elég tesztet otthon, ha nem tudnám, hogy baromira fáj a varrás még érzéstelenítést sem engedném neki. Szerencsére nem kell sokáig a folytogató rendelőben ücsörögnöm alig negyed óra és végez is a fickó, már kint is vagyunk. Maverick mintha kissé furcsán nézne rám, vetek egy pillantást a visszapilantóban magamra, mikor beülünk a kocsiba. Nem is csodálom, hogy furcsán nézett rám fal fehér vagyok mint akiben nem sok vér maradt.
- Nyugi megmaradok, csak a dokiktól és a hentes cuccaiktól mindig feláll a szőr a hátamon. Szóval? valami terv? - És elindulok véletlenszerüen, ahogy maradnak el a háztömbök mögöttünk, ugy jön vissza a vér az arcomba és kezdem magam egyre jobban érezni.
Aaron Morgan
Aaron Morgan
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 112
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. Sep. 24.

Karakteradatok
Főkarakter: Aaron Morgan
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Dr. Tobias Clay lakása Empty Re: Dr. Tobias Clay lakása

Témanyitás by Fredrik Simonsen Kedd 23 Okt. 2012, 20:11

Vagy 20 perc autózás után meg is érkezünk a lakáshoz, ahol a doktor már vár minket. Aaron kifizeti a pénzt, aztán kezdődik is a kezelés. Bár néhány vizsgálatot nem enged elvégezni, a doki mégis csak hamar rendbe rakja. Amint végeznek, Aaron igyekszik is egyből meglépni, valószínűleg elég gyanús neki a helyzet. Nem is csoda, hiszen most már bizonyára egyértelmű számára, hogy miféle is volt az az üzleti összetűzés, és én mivel foglalkozom. Mindenesetre szemmel kell tartanom egy ideig, hogy megtudjam, hogy nem akar-e egyből telefonálni a rendőrségnek, amint elválnak útjaink. Az nyilvánvaló, hogy nem kérhetem meg, hogy vigyen haza, márt ha tényleg rám akarja hívni a yardot, akkor nem kéne megtudja a címemet. Ki kell találnom valamit, hogy felmérhessem a szándékait. Úgyhogy amikor megkérdezi, hogy mi legyen a következő lépés, nyugodt hangon a következőt vetem fel:
- Nem tudom te hogy vagy vele, de én eléggé megszomjaztam! Megihatnánk egy sört, ha van kedved!- kicsit suta ötlet, de ez tűnik a legjobb módszernek arra, hogy megtudhassam, hogy mire készül. Ha pedig rosszul alakulnak a dolgok, még mindig van négy töltény a pisztolyomban. Nem szeretnék balhét, elvégre mégis csak segített lenyomni a testőröket, de az én szakmámban az ember nem lehet szentimentális...

_________________
Reneszánsz: Fredrik Simonsen, Sean Maguire (Szimmetria ügy)
Végtelen Háború: Gustav Simonsen
Fredrik Simonsen
Fredrik Simonsen
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 31
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. Oct. 15.
Age : 30

Karakteradatok
Főkarakter: Fredrik Simonsen
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Dr. Tobias Clay lakása Empty Re: Dr. Tobias Clay lakása

Témanyitás by Aaron Morgan Kedd 23 Okt. 2012, 22:26

Szóval igyunk valamit, mintha némi gyanakvást éreznék ki a hangjából, de ez azért érthető. Hát legyen igyunk valamit, és akkor már hazai terep legyen.
- Akkor irány Sussex , ismerek egy jó kis kocsmát és a garázstól sincs messze.
Elég volt a céltalan őgyelgéstől, felnyerít a ménes a motorháztető alatt, a kocsi megugrik. Oldalra pillantok , látom hogy markolja az ülés szélét, elmosolyodom, ez volt a cél.
Hazaviszem a garázsba a kocsit, nem aggodom, ha ki akart volna nyirni már rég nem itt lennék. Majd innen gyalog vágunk neki a Hell on Wheelnek, nincs messze alig öt perc alatt ott vagyunk. Közben azért dumálunk, vagy legalábbis megprobálok beszélgetésbe bonyolódni, hogy jöhetnek-e még utána esetleg, mennyire aludjak ébren, és egyébként is hol veszi a fegyvereit, na meg honnan származik mert kicsit fura az akcentusa nekem.
A kocsma a szokásos képet adja, hangos zene, dohány és marihuana füst, sok ember, azért találunk egy kisebb asztalt. A pultnál Roy van a tulaj. Vigyorogva fogok vele kezet.
- Szevasz Roy ez itt a haveorm Maverick, adj már nekem légy oly nedves egy szokásos Coronitát, neki meg egy... mit iszol?

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1696-hell-on-wheel#21455
itt a kocsma
Aaron Morgan
Aaron Morgan
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 112
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. Sep. 24.

Karakteradatok
Főkarakter: Aaron Morgan
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Dr. Tobias Clay lakása Empty Re: Dr. Tobias Clay lakása

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.