Hell on Wheel

2 / 3 oldal Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Hell on Wheel - Page 2 Empty Re: Hell on Wheel

Témanyitás by Kira Sign Kedd 04 Jún. 2013, 09:08

Aaron dobása sikeres volt, a rendőrt telibe találta a szék és elejtette a fegyverét. Nem akartam megvárni, míg feláll, ezért ki is futottam az épületből, egyenesen Aaron kocsija felé miközben a gondolataimba merültem.
~ Miért akart lelőni minket? Tudtommal, ő a mi oldalunkon állt eddig.
Beülök a kocsiba, a srác mellé.
- Taposs bele!
Mondom, de mielőtt elindulhatnánk, egy mély női hang szólal meg a hátsó ülésről.
~ A franca, azt hittem senki más nincs az autóban.
Mikor a nő elmondja mit akar én a végig a visszapillantó tükörben figyelem. Ha látok nála fegyvert, akkor felkészülök rá, hogyha kell, golyóálló pajzsot hozzak létre, így megvédjem magunkat a nő lövedékeitől.
Aaronra néztem, várva a reakcióját, közben pedig bólintottam, jelezve, hogy kövesse a kocsit.
~ Ha itt maradunk, megölnek, ha elmegyünk nem biztos. Részemről az utóbbira szavazok.

_________________
Karik és multik: Főkarakter:Kira Sign NJK-k:Tina Leia Sign, Gina Sign (Jinx), Juna Carter galaxis védelmezői: Zeck/Villám
Hell on Wheel - Page 2 Sexymechanicbyparkleggy Hell on Wheel - Page 2 Girloffantasybymanofins Hell on Wheel - Page 2 Jinx_by_fazie69-d6o4rki Hell on Wheel - Page 2 Amane_bakura_by_kurakitten-d82vlbm Hell on Wheel - Page 2 6r1x8p
Kira Sign
Kira Sign
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 808
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Jan. 15.

Karakteradatok
Főkarakter: Kira Sign
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Hell on Wheel - Page 2 Empty Re: Hell on Wheel

Témanyitás by Aaron Morgan Szer. 12 Jún. 2013, 14:55

Na éljen ismét rohanunk és a változatoság kedvéért megint az életünkért, ez a nap egyre jobb! A székes trükkel sikerül nyerni egy kis időt , talán elég, hogy elhajtsunk, azért kifelé rohanva rázárom az ajtót hátha utánunk enné a fene.
Bevágódunk az üres kocsiba és már fordítanám a kulcsot, mikor egy kedvesnek éppen nem mondható női hang ugy dönt, hogy életveszélyesen megfenyeget. Semmit nem látok belőle, vetek egy kérdő pillantást Kirára, de egyelőre csak bólintok és szó nélkül követem a nő instrukcióit. Közben azon gondolkodom, hogy a biztonsági övet jó, hogy rajta hagytam a kocsin, a fém csattal talán le tudnám szerelni, de egyelőre megvárom mit akarnak tőlünk.
Addig is megpróbálom a saját és nem utolsó sorban kéretlen utasom figyelmét kicsit elterelni a tényről, hogy itt éppen tuszejtés van fenforgás alatt.
- Nos ha már így összejöttünk miss éppen be is mutatkozhatnánk, a én nevem Aaron, a barátnőmé - vetek egy bocsánatkérő pillantás a mellettem ülő lány felé - pedig Kira, önben kit tisztelhetünk? Amugy pedig igazán megadhatja az uticélt nagy fiú vagyok odatalálok. Különben is minek az ellenséges hangnem, hamár együtt fogunk utazni egy darabon.
Közben megejtek egy száz karátosnak szánt mosolyt a tükörbe s puszta véletlenségből belehajtok egy kisebb kátyuba hátha egy pillanatra megfigyelhetem az arcát a visszapillantóbol.
Aaron Morgan
Aaron Morgan
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 112
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. Sep. 24.

Karakteradatok
Főkarakter: Aaron Morgan
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Hell on Wheel - Page 2 Empty Re: Hell on Wheel

Témanyitás by Danny Long Csüt. 20 Jún. 2013, 01:02

Amikor az ajtó a kátyúba hajt, a nő egész arca nem válik láthatóvá, csak a félmosolyra húzódó szája tűnik fel egy pillanatra a tükörben.
- Nem vagy gyáva ember, de vajon elég erős az akaratod? Érdekes lesz látni. A nevem Halálárny, legalábbis elég, ha ennyit tudtok. Előresietni nincs sok értelme, légy jó fiú inkább, és kövesd az autót.
Ha Aaron követi az utasításokat, a nő nem szólal meg többet, de továbbra is a fejtámlákon tartja a kezét. Az autó, amit követnek, a külváros felé hajt, és végül egy Elhagyott palackozó üzem udvarára hajt be. A kapu nyitva van, és az üzemet nem őrzi senki.

_________________
Mesélő
Reneszánsz: Danny Long, Bérmajom, Jerome Masamba/Ravasz, Peterson Gray, Antoine Alanian (X-diák)
Végtelen Háború: Damian Long
Másik Világ: Bérmajom
Outsiders: Jerome Masamba, T'Challa/Fekete Párduc
Apokalipszis Kora: Woland
Exiles: Antoine Alanian
X-Rezervátum: Danny Long
Danny Long
Danny Long
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1097
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. Mar. 17.
Age : 30

Karakteradatok
Főkarakter: Danny Long
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Hell on Wheel - Page 2 Empty Re: Hell on Wheel

Témanyitás by Kira Sign Csüt. 20 Jún. 2013, 09:52

Örülök, hogy a nőt sikerült beszéltetni, bár az amit mondott, felébresztette bennem a gyanút, hogy mégsem kellene neki segíteni.
~ Halál a nevében, nagyon nem tetszik, nem kellene egyik maffiás ügyből a másikba futni.
Bár a beszéde jól jött, mert legalább addig is lankad a figyelme, úgy döntöttem ideje bevetnem magam, mivel egy kis kátyú nem fogja megállítani a nőt, de nekem megvan ehhez a hatalmam. Miközben a nő beszélt, enyhén megböktem Aaront, hogy jelezzem neki, készülök valamire és ne érje váratlanul.
A pillanat törtrésze alatt rám és Aaronra húztam a telekinetikus pajzsot, majd telekinézés segítségégével kirántottam a fegyvert a nő kezéből és a saját kezembe röptettem, ha egyéb fegyvert is érzékelek nála, akkor azt is elveszem tőle, majd miután már fegyvertelen megszüntetem a pajzsot ás felé tartom  a fegyvert.
-Mit akarsz, mire jó, hogy követjük azt a furgont? Halljam, vagy neked fütyült a bíró!
Próbáltam beijeszteni a nőt, majd Aaronhoz fordulok.
- Húzzunk el innen!
Mondom, miközben nem veszem le a szemem a nőről egy pillanatra sem.
- Vele mi legyen?
Kérdezem a mellettem ülő férfit.

_________________
Karik és multik: Főkarakter:Kira Sign NJK-k:Tina Leia Sign, Gina Sign (Jinx), Juna Carter galaxis védelmezői: Zeck/Villám
Hell on Wheel - Page 2 Sexymechanicbyparkleggy Hell on Wheel - Page 2 Girloffantasybymanofins Hell on Wheel - Page 2 Jinx_by_fazie69-d6o4rki Hell on Wheel - Page 2 Amane_bakura_by_kurakitten-d82vlbm Hell on Wheel - Page 2 6r1x8p
Kira Sign
Kira Sign
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 808
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Jan. 15.

Karakteradatok
Főkarakter: Kira Sign
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Hell on Wheel - Page 2 Empty Re: Hell on Wheel

Témanyitás by Aaron Morgan Csüt. 20 Jún. 2013, 15:45

Szóval Halálárny, telejsen bizalomgerjesztő név egy csuklyás fenyegetődző hölgytől. Elég egyértelmű, hogy ha nem csinálunk valamit akkor később már nem is kell. Ugy fest, hogy Kira is hasonló elhatározásra jut és ezt jelzi is. Abban a pillanatban ,hogy észreveszem, hogy akcióba lendül satufékezek, hogy kibillentsem kellemetlen utasunkat és a két biztonsági övet rátekerem a kezeire és elkezdem lefelé huzni. Az első kereszteződésben az utolsó pillanatban kézifékkel kanyarodok, majd padlógáz, kis nitró fröcs és eltünök az alvégen. Mindeközben megprobálok továbbra is fesztelen hangon szólni.
- Isten ments , hogy beleszóljak két nő vitájába és állást foglaljak, de jobb ha gyorsan nekiállsz beszélni - és szorítok egyet a kötéseken - ugyanis a türelmünk végét járjuk, kezd hosszura nyulni ez a nap!

//holnap megyek nyaralni egy hétre és előreláthatolag 8-10 napig nem leszek netközelben//
Aaron Morgan
Aaron Morgan
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 112
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. Sep. 24.

Karakteradatok
Főkarakter: Aaron Morgan
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Hell on Wheel - Page 2 Empty Re: Hell on Wheel

Témanyitás by Bishop Vas. 07 Júl. 2013, 19:38

Sikerül lefegyverezni az ismeretlen nőt, Kira kirántja a kezéből a fegyvert éppen a fékezés pillanatában, majd mikor mindenki előre dől Aaron a biztonsági öveket csavarja a nő kezére, és lefogja azokkal. Ezután a kocsi kilő és az egyik oldalsó úton el is tűnnek a helyről, szerencsére egy rendőrrel sincs, ezért nem is tűnik fel a gyorshajtás. Mikor már végre valamivel lassabban és nyugodtabban folytatjátok tovább az utat Kira fel tudja tenni a kérdését, mire Halálárny csak egy szánakozó félmosolyt vág, de jó fél perc múlva válaszol.
- Mégis mire számítottak? Alaposan felforgattátok a helyi alvilág ügyeit, Alvarez meg akar ölni és előbb-utóbb meg is fog, megtalálja a módját, megvannak a kapcsolatai, az emberei. Az, hogy most megúsztátok nem jelent semmit. Ráadásul másoknak sem tetszik a ténykedéseket. Úgy, hogy felesleges fenyegetnetek, én úgysem félek két lábon járó hulláktól. Más kérdés?

_________________
Reneszánsz: Bishop, Shepherd, Liza, Lev Hudson (Légió), Tony Price VH: Andrew Ramirez, Such, Un Nefer Ramirez Ulti: Andrew Ramirez Egyéb: Andrew Ramirez Little SW: Such Tavres, Vlimtron Xreldacho
Bishop
Bishop
XMR bérenc

Hozzászólások száma : 3706
Hozzászólások régi : 195
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 14. szint - 40 kredit
Reputation : 72
Join date : 2011. Aug. 07.
Age : 28
Tartózkodási hely : ARMOR főépület

Karakteradatok
Főkarakter: Bishop
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, FSK, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

bisur13

Vissza az elejére Go down

Hell on Wheel - Page 2 Empty Re: Hell on Wheel

Témanyitás by Kira Sign Hétf. 08 Júl. 2013, 16:29

Sikeresen ártalmatlanítottuk Halállányt, aki nem igazán szeppent meg, de mit is várhattam volna egy olyan nőtől, akinek a nevéből is süt az érzelemmentesség.
A szavai kissé megleptek, mivel nem tudtam pontosan mibe is nyúltam bele anno.
~ Milyen nagykutya lehet ez az Alvarez, hogy a börtönbezárásával felforgattam az EGÉSZ HELYI alvilág életét?
- Ha már úgyis féllábbal a sírban vagyunk, elárulhatnád, hogy Alvarez hogy lehet Nagykutya? Hiszen egy piti uzsorást nem lehet annak nevezni.
Kérdésem közben a pisztolyt még mindig a nőre fogom, közben pedig fél szemmel figyelek a környezetemre is, mivel nem akartam, hogy meglepetés érjen.
- Neked van kérdésed?
Kérdezem Aaront, miközben épp csak felé biccentem a fejem, nem akarom levenni a tekintetem a nőről, így csak a biccentéssel jeleztem a srácnak, hogy hozzá intéztem a kérdést.

_________________
Karik és multik: Főkarakter:Kira Sign NJK-k:Tina Leia Sign, Gina Sign (Jinx), Juna Carter galaxis védelmezői: Zeck/Villám
Hell on Wheel - Page 2 Sexymechanicbyparkleggy Hell on Wheel - Page 2 Girloffantasybymanofins Hell on Wheel - Page 2 Jinx_by_fazie69-d6o4rki Hell on Wheel - Page 2 Amane_bakura_by_kurakitten-d82vlbm Hell on Wheel - Page 2 6r1x8p
Kira Sign
Kira Sign
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 808
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Jan. 15.

Karakteradatok
Főkarakter: Kira Sign
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Hell on Wheel - Page 2 Empty Re: Hell on Wheel

Témanyitás by Aaron Morgan Kedd 09 Júl. 2013, 11:27

Szóval felforgattam az alvilágot? Mindig jó ha az ember megtudja, hogy mit is csinált miközben otthon lógatta a lábát, dehát mit lehet tenni nyakig vagyok az egészben ez a csaj meg itt mögöttem a szélvédőre akarta kenni a fejem. A saját kocsimban!
- Figyeljél nagylány, jobban teszed ha nekiállsz magyarázkodni amíg szépen kérdezik, mert kezdem elveszíteni a türelmemet, pedig reggel még hej de jó kedvem volt, értem? Aztán ha szépen felhomályosítasz mindenről minket, hogy mégis ki a jó anyám ez az Alvarez nevü zsebdiktátor és ettől jobb kedvre derülök akkor az neked is jobb lesz!
Ebből a napból pontosan most lett nagyon elegem...felkelek, hogy összehozok egy kis frankó bizniszt erre már pontosan 3. alkalommal akarnak megölni és még éjfél sincs!
Figyelmemet az útra szegezem és probálok lenyugodni, némi fogcsikorgatás közepette!
Aaron Morgan
Aaron Morgan
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 112
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. Sep. 24.

Karakteradatok
Főkarakter: Aaron Morgan
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Hell on Wheel - Page 2 Empty Re: Hell on Wheel

Témanyitás by Bishop Kedd 09 Júl. 2013, 23:59

A fenyegető hangnem és megjegyzések ellenére sem tűnik úgy, hogy a nő akár egy másodpercre is megrettenne. Pedig látszólag minden oka meglenne erre, főleg, hogy már a fegyvere sincs nála. A feltett kérdésekre nem válaszol rögtön, mintha hagyna nektek egy kis gondolkodási időt, vagy csak ő tervez valamit és ehhez próbál időt nyerni.
- Egyszerű uzsorás volt. Változnak a dolgok, Jersey alvilága már egy ideje szét van esve, de gondolom ezzel nem mondtam sok újat. Veszélyes belekötni egy olyan alakba akinek meg a képessége és a pénze is, ahhoz, hogy vezessen. Már megváltozott a börtön óta, hála neked kislány, új erők új csapat. De ennél többet nem mondhatok. -ekkor megáll kicsit és hirtelen kinéz az ablakon majd Aaron felé fordul- Jobb lesz ha most lassítasz és megállsz itt, csak a te érdekedben.
Ha Aaron körülnéz akkor egy teljesen átlagos környéken vannak, az utca mellett épületek mindkét oldalt, a közelben van egy benzinkút.

_________________
Reneszánsz: Bishop, Shepherd, Liza, Lev Hudson (Légió), Tony Price VH: Andrew Ramirez, Such, Un Nefer Ramirez Ulti: Andrew Ramirez Egyéb: Andrew Ramirez Little SW: Such Tavres, Vlimtron Xreldacho
Bishop
Bishop
XMR bérenc

Hozzászólások száma : 3706
Hozzászólások régi : 195
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 14. szint - 40 kredit
Reputation : 72
Join date : 2011. Aug. 07.
Age : 28
Tartózkodási hely : ARMOR főépület

Karakteradatok
Főkarakter: Bishop
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, FSK, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

bisur13

Vissza az elejére Go down

Hell on Wheel - Page 2 Empty Re: Hell on Wheel

Témanyitás by Aaron Morgan Szer. 10 Júl. 2013, 15:27

Eszem ágában sincs megállni. De lassan azt ki kellene találni, hogy mit csináljunk a csajjal.
- Hát persze, hogy hallgatni fogok a jótanácsaidra! Mert az olyan. A következő megálló a zsaruk, aztán majd nekik magyarázkodhatsz, ha már nekünk nem akarsz semmi konkrét infót mondani.
Ránézek Kirára.
- Tied én nem szándékozom többet ezzel a nővel foglalkozni.
Most azért jól esne pár feles, hogy lehiggadjak, ez a sok marhaság után. Gyűrögetem a kormányt, és továbbra is próbálok lenyugodni.
Aaron Morgan
Aaron Morgan
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 112
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. Sep. 24.

Karakteradatok
Főkarakter: Aaron Morgan
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Hell on Wheel - Page 2 Empty Re: Hell on Wheel

Témanyitás by Kira Sign Csüt. 11 Júl. 2013, 19:00

A nő szavai egyáltalán nem nyugtattak meg, sőt inkább még fokozták a bennem rejlő feszültséget.
~ Nekem köszönheti, hogy megváltozott? A francba. A börtönben még több alvilági kapcsolatra tett szert. De hogy a frászba tudtam volna segíteni Chrsisnak, ha nem úgy, hogy Lecsukatom Alvarezt? Meg amúgy is a gerillái miatt személyes is lett az ügy még anno. Valamit ki kell találnom. Ha megint lecsukatom, azzal nem oldok meg semmit, csak a bosszúvágya nőne irányomban. De gyilkos sem vagyok, vagy elszököm előle, vagy pedig megpróbálok tárgyalni vele.
Hát... az utóbbi kizárt, hogy menne. De mindegy is agyalhatok még ezen eleget.
Miközben agyamat elárasztották a gondolatok én továbbra sem vettem le a fegyveremet a nőről, bár a csövet a fejtámla mögé húztam, hogy külső szemlélő ne láthassa azt. Aaron szavaira csak helyeseltem, bár nem tudtam jó ötlet -e újabb ellenséget szerezni.
- Felőlem, akár itt is kitehetjük, mármint nem a benzinkúton, mert az bűzlik nekem. Ha őt is börtönbe záratjuk, akkor csak eggyel több ellenséget szerzünk. Így pedig legalább üzenni tudunk Alvareznek.
- Figyelj Halállány! Üzenem Alvareznek, hogy szálljon le rólunk, nem akarok háborúskodást. Remélem fogtad.
Mondom a nőnek halál komoly arccal.

_________________
Karik és multik: Főkarakter:Kira Sign NJK-k:Tina Leia Sign, Gina Sign (Jinx), Juna Carter galaxis védelmezői: Zeck/Villám
Hell on Wheel - Page 2 Sexymechanicbyparkleggy Hell on Wheel - Page 2 Girloffantasybymanofins Hell on Wheel - Page 2 Jinx_by_fazie69-d6o4rki Hell on Wheel - Page 2 Amane_bakura_by_kurakitten-d82vlbm Hell on Wheel - Page 2 6r1x8p
Kira Sign
Kira Sign
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 808
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Jan. 15.

Karakteradatok
Főkarakter: Kira Sign
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Hell on Wheel - Page 2 Empty Re: Hell on Wheel

Témanyitás by Bishop Pént. 12 Júl. 2013, 02:07

Aaron gyorsan végezne a problémával és a rendőrség felé venné az irányt, Kira azonban óvatosabb és inkább valamilyen más, alternatív megoldást keresne. Mikor elmondja Halálárnynak, hogy mit és pontosan kinek is üzenne, látszik a nőn, hogy alig tudja visszafogni magát, hogy ne kacagjon fel, de végül mégis teljesen határozottan és nyugodtan válaszol.
- A kislánynak megjött az esze, kár, hogy későn. Átadhatom az üzenetet de Alvarez nem hiszem, hogy akarna lehetőséget adni, miután ilyen csúnyán elintézted. De legalább ez is több mint a semmi. Ne siess nagyfiú, megyek egyedül.
Ezután egy teleportálás és Halálárny eltűnik a kocsiból, mintha ott sem lett volna, egyik pillanatról a másikra eltűnt. Ez meg is magyarázza, hogy hogyan jutott be a kocsiba mikor ők korábban látták, hogy senki nem ül benne. Kira és Aaron már teljesen egyedül mennek tovább, nincs velük senki, egyelőre nyugodtnak tűnik a helyzet.

_________________
Reneszánsz: Bishop, Shepherd, Liza, Lev Hudson (Légió), Tony Price VH: Andrew Ramirez, Such, Un Nefer Ramirez Ulti: Andrew Ramirez Egyéb: Andrew Ramirez Little SW: Such Tavres, Vlimtron Xreldacho
Bishop
Bishop
XMR bérenc

Hozzászólások száma : 3706
Hozzászólások régi : 195
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 14. szint - 40 kredit
Reputation : 72
Join date : 2011. Aug. 07.
Age : 28
Tartózkodási hely : ARMOR főépület

Karakteradatok
Főkarakter: Bishop
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, FSK, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

bisur13

Vissza az elejére Go down

Hell on Wheel - Page 2 Empty Re: Hell on Wheel

Témanyitás by Aaron Morgan Szomb. 13 Júl. 2013, 08:31

Satufék!
- ooo, hogy az a jó...
Vadul keresgélek, nézelődök, arra számítva, hogy előbukkan valahol és megtámad. Mikor biztos vagyok benne, hogy sehol senki, leállok egy árrnyékosabb helyre, kiszállok és a felforrósodott kaszninak dőlve próbálom rendezni az elmémben a dolgokat.
Lássuk mit tudunk? Adott egy Alvarez nevü figura aki jelenleg valami nagykutya és el akar tenni minket láb alól. Adott minimum két embere akik valszeg nem a mi sulycsoportunk, az egyik egy bazi nagy gyíkpofa a másik meg egy teleportálós csak aki még a Halált is felvette névnek...oké nem fényes a történet, de igazából a csajt el lehet kapni, kis szerencsével ha okosan csináljuk, a gyíkpofa már neccesebb.
Akkor esik csak le, hogy nem vagyok teljesen egyedül.
- Szóval , mi a terved? Az én pecomra szerintem ne menjünk, és van egy olyan érzésem, hogy a tied sem biztonságos. Ezekkel az Alvarezékkel pedig szerintem két lehetőség van, vagyők vagy mi! - Nagyon komolyan nézek Kirára, a szám széle kicsit remeg az elfolytott indulattol - Ma estére pedig nézzünk vmi motelt biztos távolban, mit gondolsz?
Aaron Morgan
Aaron Morgan
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 112
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. Sep. 24.

Karakteradatok
Főkarakter: Aaron Morgan
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Hell on Wheel - Page 2 Empty Re: Hell on Wheel

Témanyitás by Kira Sign Szomb. 13 Júl. 2013, 14:01

Halállány arcán látom, hogy alig bírja visszatartani a röhögést.
~ Mi mást várhattam volna? Ha pedig fenyegetést is raktam volna a mondat végére, akkor pedig csak magam alatt vágtam volna a fát. Ehelyett most mindjárt kiröhög. Ez is valami.
A nő meglepetésemre viszont higgadtan válaszol. A szavait nem tudtam, hogy mire is véljen.
~ Valószínű, hogy késő, de más sanszom úgy sincs.
Már épp szólnék Aaronnak, hogy fékezzen, de a nő sajátos módján távozik. Egyszerűen kiteleportált a kocsiból, ki tudja hova. Ezek után Aaron satuféket nyomott. Az öv ugyan megvédett engem, de mikor visszarántott az öv, a fejem kissé nekivágtam a fejtámlának, a fegyvert pedig elejtem.
Felszisszenek, de a fejem épp csak megütődött, nem lett komolyabb baja, mivel a fejtámlák általában puhák.
Mire feleszmélek a srác már veszettül keres valamit. Biztosan halállányt, de nekem olyan érzésem van, hogy most eltűnt és nem a közelben fog feltűnni.
Miután pedig meggyőződött arról, hogy nincs itt leparkolt az egyik fa alá. Majd felvázoljam amit már én is tudok. Bár az utolsó szavaira számíthattam volna, de mégis rémesen hangzott.
- Vagy ők vagy mi...
Suttogom magam elé.
- Igazad van, nem mehetünk egyik helyre sem, túl kockázatos. A hotel jó ötlet, de előbb megnézem a hátsó üléseket, hátha akad ott valami poloska, vagy valami furcsa. Bevallom, hogy Alvarez már nagyon az idegeimre megy, de valami más is biztos. Én nem vagyok gyilkos, de a jelek szerint azzá kell válnom, ha élni akarunk.
- Egyenlőre megnézem a hátsó üléseket, aztán nézhetünk egy hotelt, de szerintem ne hitelkártyával fizessünk majd.
Mondom, mielőtt átmászok hátra, hogy megnézzem találok -e valami gyanúsat. Ha találok, akkor azt ha poloska eltöröm, ha bomba, kidobom és szólok Aaronnak, hogy adjon gázt, ha pedig valami más akkor azt vizsgálni kezdem, majd megmutatom a srácnak.
Ezek után pedig visszamászom az anyósülésre, hogy útnak indulhassunk.
A lábamnál ott hevert a fegyver, amit nem emeltem fel még.
- Ezzel mi legyen?
Kérdezem a srácot.

_________________
Karik és multik: Főkarakter:Kira Sign NJK-k:Tina Leia Sign, Gina Sign (Jinx), Juna Carter galaxis védelmezői: Zeck/Villám
Hell on Wheel - Page 2 Sexymechanicbyparkleggy Hell on Wheel - Page 2 Girloffantasybymanofins Hell on Wheel - Page 2 Jinx_by_fazie69-d6o4rki Hell on Wheel - Page 2 Amane_bakura_by_kurakitten-d82vlbm Hell on Wheel - Page 2 6r1x8p
Kira Sign
Kira Sign
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 808
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Jan. 15.

Karakteradatok
Főkarakter: Kira Sign
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Hell on Wheel - Page 2 Empty Re: Hell on Wheel

Témanyitás by Bishop Vas. 14 Júl. 2013, 00:40

Kira és Aaron némi párbeszéd és gondolkodás utána ha úgy döntenek, hogy keresnek egy hotelt, ahol megszállhatnak akkor a közelben találnak is egyet. Csak néhány utcát kell menniük és egy felirat jelzi is, hogy a közelben van egy szálló, amint megfelelő közelségbe érnek meglátnak egy toronyházat, nem kifejezetten mondható jó helynek, vagy tisztának de a célnak megfelel és ráadásul olcsó is, kártya nélkül is könnyen ki tudnak fizetni egy vagy két éjszakát. Van néhány gyanús alak a szomszédos szobákban, de semmi komoly, valószínűleg ők is olyan helyet kerestek ahol meghúzhatják magukat, kiskaliberű bűnűzők lehetnek. Az este nyugodtan telik, nem történik semmilyen különös esemény, senki nem zavarja őket, úgy tűnik, hogy biztonságban vannak, az őrület átmenetileg véget ér. Bármit el tudnak itt intézni amit el akartak és van rá lehetőségük.

//Úgy terveztem, hogy most van egy szabad körötök, ami alatt megbeszélitek a dolgokat, tervezgettek, ilyesmi. Ha úgy érzitek erre nincs szükség írjatok egy PM-et és máris módosítom a hozzászólást. Egyébként nem Halállány hanem Halálárny//

_________________
Reneszánsz: Bishop, Shepherd, Liza, Lev Hudson (Légió), Tony Price VH: Andrew Ramirez, Such, Un Nefer Ramirez Ulti: Andrew Ramirez Egyéb: Andrew Ramirez Little SW: Such Tavres, Vlimtron Xreldacho
Bishop
Bishop
XMR bérenc

Hozzászólások száma : 3706
Hozzászólások régi : 195
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 14. szint - 40 kredit
Reputation : 72
Join date : 2011. Aug. 07.
Age : 28
Tartózkodási hely : ARMOR főépület

Karakteradatok
Főkarakter: Bishop
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, FSK, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

bisur13

Vissza az elejére Go down

Hell on Wheel - Page 2 Empty Re: Hell on Wheel

Témanyitás by Aaron Morgan Vas. 14 Júl. 2013, 17:49

Ugy látszik, midnenki máskpp dolgozza fel a feszültséget.
- Nézd, én sem vagyok egy hidegvérű gyilkos, de a helyzet az, hogy ma már harmadszor probáltak minket hidegre tenni, és azért az ilyen megviseli az idegeimet, és frusztrált is leszek tőle.
Hitelkártya, erre azért kicsit elmosolyodok.
- Jah hát hitelkártyám az sosem volt. - Benyúlok a kesztyűtartóba, lepattintom a dupla fedelet és előveszek egy köteg pénzt, a multkori nyereményem, kérdő pillantásra meglengetem  - Tudod a NoS nem azért van a kocsiban , hogy gyorsabban odaérjek az irodámba! Ha valaha is meg kell pucoljak a városból azt a kocsival teszem, így mindig tartok benne némi aprót, ezzel az ezressel elleszünk egy darabig.
Rövid uton találunk egy az igényeinknek teljesen megfelelő motelt (Direkt irtam Motelt és nem Hotelt, azok lepukkantabbak és lehet mr és mrs smith névvel kivenni szobát ha megtoldjuk a kérést egy 20assal) Bejelentkezem Mr. és Mrs. Smith néven. A szoba felé egy automatábol veszek egy-egy sört meg szendvicset.
- Tied az ágy enyim a kanapé. -Közlöm a szobába belépve, majd lehuppanok kicsit belövöm a TVt, és ha nem kezdeményez beszélgetést rövid úton el is alszom. De nagyon ébren alszom midnen neszre felriadok.
Aaron Morgan
Aaron Morgan
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 112
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. Sep. 24.

Karakteradatok
Főkarakter: Aaron Morgan
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Hell on Wheel - Page 2 Empty Re: Hell on Wheel

Témanyitás by Kira Sign Hétf. 15 Júl. 2013, 23:36

Miután konstatálom, hogy nincs poloska sem bomba a kocsiban, visszamászom az anyósülésre. Aaron elővesz egy köteg pénzt a kesztyűtartóból és megnyugtat, hogy nem lesz szükségünk hitelkártyára.
Mivel a srác  nem válaszolt a fegyverrel kapcsolatos kérdésemre, ezért ha az belefér a kesztyűtartóba, akkor bele is teszem, majd bezárom azt.
- Ott legalább nem fog szemet szúrni senkinek.
Jegyzem meg. Nemsokkal később megérkezünk egy hotelbe, ahol Aaron be is jelentkezik. Amilyen nevet kitalált nekünk, hét kis híja volt, hogy nem nevettem el magam miatta.
Mikor beértünk a szobánkba, csak akkor adok hangot a humoros megoldásának.
- Mr és Mrs Smith? Remélem nem a filmbeliekre gondoltál.
Mondom viccelődve.
Ezek után Aaron befoglalja a kanapét és ezzel meghagyja nekem az ágyat, örülök, hogy nem így döntött, mert nem szívesen aludnék egy ágyban egy idegennel.
- Szerintem tegyük el magunkat holnapra. Jó éjt.
Mondom, lekapcsolom a lámpát(ha ég)majd befekszem az ágyba, és hamarosan el is alszom.
Bár fáradt vagyok mégsem alszom, olyan mélyen, hogy ne riadnék fel a parketta nyikorgására, vagy hasonló neszekre.

//Szerintem írhatsz Bish.//

_________________
Karik és multik: Főkarakter:Kira Sign NJK-k:Tina Leia Sign, Gina Sign (Jinx), Juna Carter galaxis védelmezői: Zeck/Villám
Hell on Wheel - Page 2 Sexymechanicbyparkleggy Hell on Wheel - Page 2 Girloffantasybymanofins Hell on Wheel - Page 2 Jinx_by_fazie69-d6o4rki Hell on Wheel - Page 2 Amane_bakura_by_kurakitten-d82vlbm Hell on Wheel - Page 2 6r1x8p
Kira Sign
Kira Sign
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 808
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Jan. 15.

Karakteradatok
Főkarakter: Kira Sign
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Hell on Wheel - Page 2 Empty Re: Hell on Wheel

Témanyitás by Aaron Morgan Kedd 16 Júl. 2013, 01:19

Először nem értem , milyen filmre gondol vagy micsoda, így bután nézek aztán koppan a dolog.
- A filmben legalább túlélték!
Reggelre kicsit elfeküdtem a nyakam így könnyed kis nyujtásokkal kezdek, majd kimegyek a fürdőbe megmosakodni, nem tussolok, nem hallanám a vízzubogástól ha jön valaki, csak nagyából lemosom az arcom, meg a hónaljam, hogy kissé emberszagom legyen.
Hmm elég békésen alszik - gondolom magamban- mintha nem is történt volna tegnap semmi.
Átpörgetem a hírcsatornákat, de csak minimális hangerőn, hogy éppen halljam, legalább ő aludja ki magát. Hátha kapunk valami hírt. A telefonon lecsekkolom az e-maileket is, meg egyébb helyi híreket, amíg felébred.

//Szerintem is írhatsz//
Aaron Morgan
Aaron Morgan
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 112
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. Sep. 24.

Karakteradatok
Főkarakter: Aaron Morgan
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Hell on Wheel - Page 2 Empty Re: Hell on Wheel

Témanyitás by Bishop Kedd 16 Júl. 2013, 15:16

Kira még alszik, Aaron pedig már végzett a reggeli készülődéssel, amikor elkezdi átpörgetni a híreket, pont a tegnapi adás ismétlése, de azt már egyszer látta, nem túl érdekes számára. Mikor a telefonját nézi, látja, hogy van egy új üzenete, ismeretlen számról, ha megnyitja akkor észreveszi, hogy csupán két szavas az egész, "Szép kocsi" ez áll benne, semmi több. Néhány pillanat múlva az ajtón hangos dörömbölés hallatszik, még Kira is azonnal felébred rá, nem számít ha nem nyitnak ajtót, folytatódik tovább, majd mintha elvágták volna abba marad. Ha valaki az ajtóhoz megy és kinyitja vagy kikémlel az erre szolgáló nyíláson, akkor nem lát senkit. Az ajtó alatt viszont van egy fehér boríték van becsúsztatva, benne egy címmel és egy ma esti időponttal. Tudják, hogy ki küldhette ezt az üzenetet, nyilván az akinek először ők üzentek, felmerülhet bennük a gyanú, hogy csapda, de ugyanakkor tudják éjszaka is rajtuk üthettek volna, ha Alvarezék már most végezni akartak volna az üggyel.

_________________
Reneszánsz: Bishop, Shepherd, Liza, Lev Hudson (Légió), Tony Price VH: Andrew Ramirez, Such, Un Nefer Ramirez Ulti: Andrew Ramirez Egyéb: Andrew Ramirez Little SW: Such Tavres, Vlimtron Xreldacho
Bishop
Bishop
XMR bérenc

Hozzászólások száma : 3706
Hozzászólások régi : 195
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 14. szint - 40 kredit
Reputation : 72
Join date : 2011. Aug. 07.
Age : 28
Tartózkodási hely : ARMOR főépület

Karakteradatok
Főkarakter: Bishop
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, FSK, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

bisur13

Vissza az elejére Go down

Hell on Wheel - Page 2 Empty Re: Hell on Wheel

Témanyitás by Kira Sign Szer. 17 Júl. 2013, 12:09

Arra ébredek fel, hogy valaki dörömböl az ajtón, ki is pattanok az ágyból, majd oda sétálok az ajtóhoz. A dörömbölés egyszer csak abbamarad és mikor kilesek az ajtó nyílásán, de senkit sem látok, de észreveszem, hogy valami fehér van a lábamnál. lehajolok érte, majd felveszem a fehér borítékot, ami a lábamnál hevert.
- Van tippem ki küldhette.
Mondom Aaronnak, aki már elkészült a reggeli apróságokkal és a kanapén ült.
Kinyitom a borítékot, amiben egy cím van és egy esti időpont.
- Tuti ő küldte. Azt akarta, hogy este találkozzunk vele a régi palackozó gyárnál. Biztosan csapda, de ha rögtön meg akart volna ölni, akkor már este megtehette volna.
Mondom a srácnak és mikor meglátom, hogy a telefonját nézegeti felteszek neki egy kérdést.
- Kitől jött az üzenet?
kérdezem, majd ha válaszol akkor én is megyek mosakodni, majd utána folytatjuk a beszélgetést.

_________________
Karik és multik: Főkarakter:Kira Sign NJK-k:Tina Leia Sign, Gina Sign (Jinx), Juna Carter galaxis védelmezői: Zeck/Villám
Hell on Wheel - Page 2 Sexymechanicbyparkleggy Hell on Wheel - Page 2 Girloffantasybymanofins Hell on Wheel - Page 2 Jinx_by_fazie69-d6o4rki Hell on Wheel - Page 2 Amane_bakura_by_kurakitten-d82vlbm Hell on Wheel - Page 2 6r1x8p
Kira Sign
Kira Sign
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 808
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Jan. 15.

Karakteradatok
Főkarakter: Kira Sign
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Hell on Wheel - Page 2 Empty Re: Hell on Wheel

Témanyitás by Aaron Morgan Szer. 17 Júl. 2013, 21:54

Kipihenten, tisztán és azért nem teljesen üres gyomorral kicsit más a helyzet, és ugy tünik hirzárlat is van tehát, nem nagy, vagy legalábbis nem látványos a balhé.
Egy levél a tegnapi utitársunktól és ettől az Alvareztől.
- Szerintem ha holtan akarnának látni minket már a halakkal vacsoráznánk, illetve reggeliznénk, ugye.
Közben bemegy a mosdóba, utánanézek, jobban megnézve nem is rosz a csaj, de nah talán nem most kéne ilyenekkel foglalkozni. Átnézem a levelet, hátha találok rajta valami árulkodó nyomot. Habár sokat nem várok a dologtól, csak megprobálom elütni az időt. Amíg kijön.
-Figyelj, szerintem menjünk el, éppen vihetnénk erősítést, vagy megkérhetnénk a srácokat a bandábol, hogy némi zöldhasuért kísérjenek el minket de szerintem, teljesen fölösleges őket is belerángatni. Szerintem Alvarez akar tőlünk valamit, valamit ami fontos, és amíg nem kapja meg addig biztonságban vagyunk, legalábbis nem tesz el láb alól, ami egyelőre szerintem pont elég! Mit gondolsz?
Ilyen módon felvázolva a terveimet, nekiállok összepakolni a cuccaimat.
-Ja és szerintem nyugodtan hazamehetünk, habár a szétvállás szerintem nem lenne jó ötlet, de legalább össze tudjuk szedni magunkat, és átnézem a járgányt tüzetesen kívülről is poloska után.
Meg mondjuk megporbálhatnánk a nyomozórol is szerezni valami infót, hogy ki volt mit akarhatott, de ugye mindent sorjában, amúgy is van időnk! És hát a nap süt, ugyhogy juszt azért sem hagyom elrontani a kedvem!
Aaron Morgan
Aaron Morgan
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 112
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. Sep. 24.

Karakteradatok
Főkarakter: Aaron Morgan
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Hell on Wheel - Page 2 Empty Re: Hell on Wheel

Témanyitás by Bishop Csüt. 18 Júl. 2013, 18:56

Már egyikük sem olyan feszült, mint tegnap, sokkal higgadtabban tudják átgondolni a dolgokat. Végül úgy döntenek, hogy megpróbálják kevésbé véres módszerekkel elrendezni az ügyet. A találkozó időpontja még messze van, így napközben könnyen elintézhetnek bármit, amit szeretnének. Ha Aaron átnézi a kocsiját poloska után kutatva nem talál semmilyen gyanús szerkezetet, és a levélen sincs semmi, ami alapján el lehetne indulni, úgy tűnik Alvarez emberei nagyon alaposan dolgoznak, nem hagynak árulkodónyomokat maguk után. Ha Aaron a bandát keresi fel, akkor azok nem akarnak belefolyni ebbe az ügybe, azzal az indokkal, hogy túl veszélyes és nincs annyi pénze, amivel rá tudná őket venni, hiába, ez nem tartozik bele a kis "megállapodásukba". Amennyiben más módszereket próbálnak meg, azt könnyen megtehetik, senki és semmi nem fenyegeti őket.

//Úgy vettem észre, hogy kihasználnátok a szabad időközt, nyugodtan írjátok le, hogy mit, hol és hogyan csináltak, csak legyen szépen kifejtve és következő reagban majd úgy indítunk. Egyébként elnézést a késésért.//

_________________
Reneszánsz: Bishop, Shepherd, Liza, Lev Hudson (Légió), Tony Price VH: Andrew Ramirez, Such, Un Nefer Ramirez Ulti: Andrew Ramirez Egyéb: Andrew Ramirez Little SW: Such Tavres, Vlimtron Xreldacho
Bishop
Bishop
XMR bérenc

Hozzászólások száma : 3706
Hozzászólások régi : 195
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 14. szint - 40 kredit
Reputation : 72
Join date : 2011. Aug. 07.
Age : 28
Tartózkodási hely : ARMOR főépület

Karakteradatok
Főkarakter: Bishop
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, FSK, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

bisur13

Vissza az elejére Go down

Hell on Wheel - Page 2 Empty Re: Hell on Wheel

Témanyitás by Kira Sign Pént. 19 Júl. 2013, 08:33

Gyorsan megmosakodtam, majd kijöttem a fürdőből. Jó érzés volt, hogy végre tiszta vagyok. Mondjuk ez relatív, mert az Alvarez ügyet nem tudom vízzel lemosni magamról.
Mikor kiérek a fürdőből Aaron el is mondja, hogy szerinte valamit Alvarez akar tőlünk.
- Biztos, hogy akar tőlünk valamit, de nem tudom mit. Lehet, hogy pénzt akar, bár akkor egyszerűbb lett volna neki, ha a kígyópofa simán csak betör és elvisz minden értéket. Viszont ha annyira veszélyesek lennénk a szemében, mint amilyennek mondtak minket, akkor más a helyzet, azt akarná, hogy végezzünk el neki valamit, amire az ő emberei nem képesek és miután elvégeztük aztán ölne meg. Brr... még belegondolni is rossz.
A szétválás gondolata sem tetszett.
- Szerintem se kellene szétválni. Én nem mehetek haza, mert az alkalmazottaim már biztos kicserélték az ajtót és a zárat is. Ha nem zavarlak, akkor veled tartanék.
A karomat kezdem el nézegetni, melyben a vágás már elég szépen begyógyult.
- Lehet utoljára még ki kellene cserélni a kötést.
Mondom a srácnak, és vele tartok amíg nem csinál őrültséget.

_________________
Karik és multik: Főkarakter:Kira Sign NJK-k:Tina Leia Sign, Gina Sign (Jinx), Juna Carter galaxis védelmezői: Zeck/Villám
Hell on Wheel - Page 2 Sexymechanicbyparkleggy Hell on Wheel - Page 2 Girloffantasybymanofins Hell on Wheel - Page 2 Jinx_by_fazie69-d6o4rki Hell on Wheel - Page 2 Amane_bakura_by_kurakitten-d82vlbm Hell on Wheel - Page 2 6r1x8p
Kira Sign
Kira Sign
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 808
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Jan. 15.

Karakteradatok
Főkarakter: Kira Sign
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Hell on Wheel - Page 2 Empty Re: Hell on Wheel

Témanyitás by Aaron Morgan Vas. 21 Júl. 2013, 00:07

-Ha eddig nem zavartál akkor nem most fogod elkezdeni
Kedélyeskedek, majd összekapom magam , rendezem a számlát, aztán irány haza. Teljesen nyugodt vagyok és nagyon nem is számítok semmi balhére, biztos vagyok benne, hogy ma nem fog semmi sem történni.
- Figyi már a zsarunak azért csak utána kéne nézni -vetem fel a kérdést hazafelé menet - mert az valamiért nem szeretett, minket és ezt talán jó volna tudni. Azt mondom először otthon lessük át a körözési listákat és ha nem vagyunk rajta, akkor menjünk be az örsre és kérdezzünk utána, abbol baj nem lehet, mit gondolsz?
Hazaérve ruhaváltás, aztán végignézek Kira elhasznált göncein.
- Figyi , ha gondolod elmehetünk a lakásodra ruháért, de ha nem akarsz itt a sarkon vagy kis butik, nem tom, hogy megfelel-e az izlésednek, de pár aprósággal feldobhatjuk ezeket.
Ha megvagyunk a ruházkodással meg, megnéztem a körözési listát és nem szereplünk rajta, és Kira benne van elmegyünk a rendőrörsre.
Aaron Morgan
Aaron Morgan
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 112
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. Sep. 24.

Karakteradatok
Főkarakter: Aaron Morgan
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Hell on Wheel - Page 2 Empty Re: Hell on Wheel

Témanyitás by Kira Sign Kedd 23 Júl. 2013, 23:17

 - Elmehetünk, de különösebben nem rajongok az ötletért. Bár ha rajta vagyunk a körözési listán akkor azt jó tudni, mielőtt a nyakunkra jönnek.
Amikor a ruházkodást hozza szóba kissé elgondolkodom, egy pillanatnyi csend után pedig már válaszolok is.
- Szerintem a butikot nézzük meg. Csak találok valamit.
Mondom és ha bemegyünk akkor rögtön neki is látok nézelődni, de közben persze azt is lesem, vannak -e gyanús alakok a közelünkben.
Hamar találok is valamit. Egy topot vettem le az egyik polcról és egy hozzá való dzsekit is kiszúrtam. Volt nálam némi készpénz amiből simán meg tudtam ezeket venni. Mikor végeztem a vásárlással, ami artott túl sokáig, mivel nem vagyok az a nagy vásárolgatós típus, megnéztük Aareonnal a körözési listát és ha nem szereplünk rajta, akkor Aaronhoz fordulok.
- Figyelj, lehet nem olyan jó ötlet, hogy bemenjek az örsre mert rögtön faggatni kezdenének és azt akarnák, hogy vezessem el ket ismét Alvarezhez és akkor csak még jobban bajba kerülnék. Te mit gondolsz?

_________________
Karik és multik: Főkarakter:Kira Sign NJK-k:Tina Leia Sign, Gina Sign (Jinx), Juna Carter galaxis védelmezői: Zeck/Villám
Hell on Wheel - Page 2 Sexymechanicbyparkleggy Hell on Wheel - Page 2 Girloffantasybymanofins Hell on Wheel - Page 2 Jinx_by_fazie69-d6o4rki Hell on Wheel - Page 2 Amane_bakura_by_kurakitten-d82vlbm Hell on Wheel - Page 2 6r1x8p
Kira Sign
Kira Sign
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 808
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Jan. 15.

Karakteradatok
Főkarakter: Kira Sign
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Hell on Wheel - Page 2 Empty Re: Hell on Wheel

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 3 oldal Previous  1, 2, 3  Next

Vissza az elejére

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.