Hell on Wheel

3 / 3 oldal Previous  1, 2, 3

Go down

Hell on Wheel - Page 3 Empty Re: Hell on Wheel

Témanyitás by Aaron Morgan Csüt. 25 Júl. 2013, 10:45

Elmegyünk vásárolgatni, hálát adok az éppen eszembe jutó isteneknek, hogy nem kell pár percnél több időt ezzel töltsek.
- Van benne valami, végülis a zsarukkal egyszer már megjártad, illetve megjártuk. Legyen hagyjuk ki őket. Akkor mi legyen? hosszú még ez a nap. Én azt mondom lazítsunk, húzzunk le a partra fürdeni.
Abszolúte nem érzem okát idegeskedni, és megprobálom Kirából is valami módon kihuzni a feszültséget, meg amúgy sem árt ha kipihenten állunk Alvarez elé, ki tudja alapon.
Már útközben vetem fel neki.
-Van egy cimborámnak egy kis bárja közvetlen a partnál, állítom neked ott adják a legjobb burgert a környéken, és a Blue Stone Part is kellemes hely az év ezen szakaszában, jöhet?
Aaron Morgan
Aaron Morgan
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 112
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. Sep. 24.

Karakteradatok
Főkarakter: Aaron Morgan
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Hell on Wheel - Page 3 Empty Re: Hell on Wheel

Témanyitás by Kira Sign Kedd 30 Júl. 2013, 22:11

A strandolás ötletére felhúzom a szemöldököm kérdőn.
~ Vagy ennyire nyugodt, vagy pedig csak engem akar látni bikiniben. Nem bánom. Lehet, hogy ez lesz az utolsó napom, de ha az is, akkor ki fogom élvezni. Persze ha nem ez lesz, amit remélek, akkor is.
-Nem bánom, de akkor gyorsan keresek egy bikinit is, meg törölköző sem árt.
Mondom, majd már el is sietek a fürdőrucik felé és ki is választok egyet amit fel is próbálok a próbafülkében, mikor konstatálom, hogy az én méretem, megveszem egy törölköző társaságában.
Ezek után odaállok a sráchoz.
- Mehetünk.
Mondom, és ha elmentünk a strandon egy remek napot töltök el, főleg a vízben.
~De rég úsztam, de azért imádok.
A kellemes délután után pedig visszaveszem a ruháimat a fürdőruha felé és elindulok remélhetőleg Aaronnal a palackozógyár felé.

_________________
Karik és multik: Főkarakter:Kira Sign NJK-k:Tina Leia Sign, Gina Sign (Jinx), Juna Carter galaxis védelmezői: Zeck/Villám
Hell on Wheel - Page 3 Sexymechanicbyparkleggy Hell on Wheel - Page 3 Girloffantasybymanofins Hell on Wheel - Page 3 Jinx_by_fazie69-d6o4rki Hell on Wheel - Page 3 Amane_bakura_by_kurakitten-d82vlbm Hell on Wheel - Page 3 6r1x8p
Kira Sign
Kira Sign
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 808
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Jan. 15.

Karakteradatok
Főkarakter: Kira Sign
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Hell on Wheel - Page 3 Empty Re: Hell on Wheel

Témanyitás by Aaron Morgan Szer. 31 Júl. 2013, 09:56

Azért csak sikerül eltölteni egy kellemes kis napot együtt, mikor megyünk visszafelé rákérdek azért arra ami szurta kicsit az oldalamat már egy ideje.
- Figyi már te mindig világítasz amikor...tudod?
Megpróbálom kicsit kifaggatni, hogy mégis mire képes, nem árt ha tisztában vagyok vele, ha túl akarom élni ezt az estét.
Majd kicsit komlyabb témákra térek.
- Próbáljuk meg minnél hamarabb kitalálni mit akar a figura tőlünk. Ha megígérjük neki azzal nyerhetünk időt, hogy kitaláljunk valami okosat, illetve hogy hogyan tovább!

///Szerintem ennyi elég is volt a szabad körből, nem tudom Bishop mikor jön meg///
Aaron Morgan
Aaron Morgan
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 112
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. Sep. 24.

Karakteradatok
Főkarakter: Aaron Morgan
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Hell on Wheel - Page 3 Empty Re: Hell on Wheel

Témanyitás by Bishop Szer. 31 Júl. 2013, 16:17

A páros egy időre maga mögött hagyja az őrületet és úgy dönt, hogy különböző lehetőségek keresése helyett inkább egy kellemes nyári napot tölt el az egyik strandon. Meggyőződhetnek arról, hogy tényleg nem figyeli őket senki és nincsenek veszélyben, úgy tűnik még az alvilági alakok is tartják a szavukat, legalábbis egyelőre. Este a megbeszélt idő előtt elkezdenek készülődni és ha sietnek akkor még időben megérkeznek a találkozó helyszínére. A palackozó üzem környéke viszonylag elhagyatott, kevesen fordulnak csak meg itt és azok nagy része is nyilván hasonló ügyekben mint a páros. Az épület udvarában több fekete színű autó parkol, beljebb pedig néhány alakot is látni, de ilyen távolságból még nem lehet őket tisztán kivenni, ahhoz közelebb kell menni. Ha ezt teszik akkor fél perc séta után már elég közel érnek, és egy fegyveres alak int nekik, hogy menjenek még közelebb.

//Folytatás: itt ; Egyébként elsőre nagyon meglepett az egész.//

_________________
Reneszánsz: Bishop, Shepherd, Liza, Lev Hudson (Légió), Tony Price VH: Andrew Ramirez, Such, Un Nefer Ramirez Ulti: Andrew Ramirez Egyéb: Andrew Ramirez Little SW: Such Tavres, Vlimtron Xreldacho
Bishop
Bishop
XMR bérenc

Hozzászólások száma : 3706
Hozzászólások régi : 195
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 14. szint - 40 kredit
Reputation : 72
Join date : 2011. Aug. 07.
Age : 28
Tartózkodási hely : ARMOR főépület

Karakteradatok
Főkarakter: Bishop
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, FSK, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

bisur13

Vissza az elejére Go down

Hell on Wheel - Page 3 Empty Re: Hell on Wheel

Témanyitás by Danny Long Szomb. 02 Nov. 2013, 01:12

// Előzmény: Dust to Dust//
Ahogy Aaron belép a kocsmába, rögtön feltűnik neki, hogy az gyakorlatilag teljesen üres. Mindössze egy asztalnál ül két ember,  Halálárny és Sikló. A férfi emberi alakban van, fekete, nyitott bőrdzsekit visel, alatta fekete pólót, rajta zöld harapó kígyófejet mintázó, stilizált ábrával. A nőn is bőrkabát van, továbbá napszemüveg, mint az megszokott tőle. Rajtuk kívül csak a pult mögött áll valaki, de az nem a megszokott csapos, hanem egy tejfölszőke hajú, sunyi képű kölyök. Amikor Aaron odamegy hozzájuk és leül, Halálárny szólal meg:
- Nyugodtan beszélhetsz, mintha a csapos itt se lenne. Miért volt ennyire fontos, hogy találkozzunk?
Hangjában határozott számonkérő él hallható. Sikló az ujjaival kezd dobolni az asztalon, de nem szólal meg, csak a tekintetével sürgeti Aaront.

_________________
Mesélő
Reneszánsz: Danny Long, Bérmajom, Jerome Masamba/Ravasz, Peterson Gray, Antoine Alanian (X-diák)
Végtelen Háború: Damian Long
Másik Világ: Bérmajom
Outsiders: Jerome Masamba, T'Challa/Fekete Párduc
Apokalipszis Kora: Woland
Exiles: Antoine Alanian
X-Rezervátum: Danny Long
Danny Long
Danny Long
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1097
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. Mar. 17.
Age : 30

Karakteradatok
Főkarakter: Danny Long
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Hell on Wheel - Page 3 Empty Re: Hell on Wheel

Témanyitás by Aaron Morgan Szomb. 02 Nov. 2013, 19:36

Mikor belépek megállok egy pillanatra, körbenézek, hogy megbizonyosodjak senki más nincs itt mint akit először látok, de ezeknek minek is több ember. Nyugodt léptekkel odaballagok az asztalhoz, kifordítom a széket és a támlára támaszkodva leülök. Közben szó nélkül kidobom a még véres papírdarabot az asztalra.
Hagyok nekik időt, hogy megviszgálják. Egy pár másodperc után fűzök csak kommentet a dologhoz, miután mindketten megnézték maguknak.
- A randim már kihült pofájára volt ragasztva.
Ezután csak várok, kiváncsi vagyok mit reagálnak az egészre illetve, mit mondanak rá.
Aaron Morgan
Aaron Morgan
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 112
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. Sep. 24.

Karakteradatok
Főkarakter: Aaron Morgan
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Hell on Wheel - Page 3 Empty Re: Hell on Wheel

Témanyitás by Danny Long Kedd 05 Nov. 2013, 01:09

Nagyjából három másodpercig csendben nézik a véráztatta lapot, aztán Sikló hirtelen ököllel asztalba üt.
- A k*rva életbe!
Feláll, és idegesen járkálni kezd, három lépésenként megfordulva. Halálárny sokkal kevesebb látható reakciót mutat, de azért ő is elfintorodik. Halkan, de határozott hangon szólal meg.
- Azután tizenöt perccel beszéltem Donnal utoljára, hogy téged odaküldtelek. Tehát a gyilkosnak összesen negyed órája volt végrehajtani az akciót. Arról viszont ötletem sincs, hogy hogyan, mivel ha bárki észrevette volna ami történt, azonnal jelentették volna.
Előveszi a telefonját, és hívást indít. Néhány pillanat után bele is szól.
- Zárd le az arénát, senki nem megy se ki, se be!
Ezután rögtön le is teszi, és zsebre rakja a telefont. Sikló közben kicsit lenyugodott és visszaülve nagyot kortyol az előtte levő korsó sörből. Halálárny most hozzá fordul.
- Én odamegyek az arénához, körülnézek. Te szedd össze a csapatot! Készen kell állnunk, amikor ez a szemétláda megint lecsap.
Sikló beleegyezően bólint. Ezután a nő Aaronnak is kiadja az utasítást:
- Te menj Siklóval, talán valahogy hasznossá tudod tenni magad.
A férfi halkan felhorkant, de nem kommentálja a dolgot.

_________________
Mesélő
Reneszánsz: Danny Long, Bérmajom, Jerome Masamba/Ravasz, Peterson Gray, Antoine Alanian (X-diák)
Végtelen Háború: Damian Long
Másik Világ: Bérmajom
Outsiders: Jerome Masamba, T'Challa/Fekete Párduc
Apokalipszis Kora: Woland
Exiles: Antoine Alanian
X-Rezervátum: Danny Long
Danny Long
Danny Long
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1097
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. Mar. 17.
Age : 30

Karakteradatok
Főkarakter: Danny Long
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Hell on Wheel - Page 3 Empty Re: Hell on Wheel

Témanyitás by Aaron Morgan Csüt. 07 Nov. 2013, 11:55

Na valami ilyesmire számítottam.
- Eső után köpönyeg cimbora. Emlékeztetnélek, hogy egy órával ezelött hívtalak fel , ennyi idő alatt kihült a hulla kétszer, szóval nincs okunk sietni nemde? - Felnézek a csaposra- Eddie tölts már egy sört légyszi.
Odasétálok a pulthoz elveszem a sört. Belekortyolok
-Na ha már ugyis midnen mindegy, akkor éppen el is mesélhetitek, hogy mi a fene történik, mert rohadtul nem vagyok képben , hogy ki ez, ki tehette, kit keresünk és ilyenek.
Valószínüleg belém akarja folytani a szót de nem hagyom neki közbevágok és folytatom amikor ezt megtenné.
- Az arénába is hiába mész mert jó esélyel a hullát már megtalálták és mindent eltakarítottak. Ha meg nem az embered büdös, a gyilkos meg hét határon túl van. Szóval ahelyett, hogy fejetlen csirke módjára keringenél a városban találj ki valamit, mert ha Alvarez emberei ugy hullanak mint a legyek -tartok egy kis hatásszünetet- mit gondolsz meddig tudja megtartani a pozícióját a városban?
Eután hátradőlök és a sörömet kortyolgatva várom a reakciókat.
Aaron Morgan
Aaron Morgan
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 112
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. Sep. 24.

Karakteradatok
Főkarakter: Aaron Morgan
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Hell on Wheel - Page 3 Empty Re: Hell on Wheel

Témanyitás by Danny Long Szomb. 09 Nov. 2013, 02:45

Amikor Aaron odamegy a csaposhoz, az furán néz rá.
- Nem Eddienek hívnak... - mondja, de azért tölt. //Nem ugyanaz a csapos, aki szokott lenni, mint azt a kettővel ezelőtti postban írtam.//
Halálárny türelmesen végighallgatja Aaront, majd amikor az a mondandója végére ér, hidegen elmosolyodik.
- Valaki nagyon megtalálta a hangját... - mondja epésen. - Hadd meséljem el, hogy hogy működik ez a kerület. Az emberek nem nagyon mennek be a hátsó szobákba utasítás nélkül az arénában, de ha igen, azonnal nekem jelentenek. A hulla ott lesz, sértetlenül, bár valóban kissé hidegen. Erre akár mérget is vehetsz. Ha annyira képben lennél a világ dolgaival, mint ahogy azt éreztetni próbálod, gondolnál arra is, hogy egy hulla környékén akkor is vannak nyomok, ha már két-három órája ölték meg.
Itt egy kicsit közelebb hajol és halkan, szinte suttogva mondja el az utolsó mondatokat.
- Azt ajánlom, hogy fogd vissza a nyelved és ne kérdőjelezd meg az utasításaimat! Ha túl sokat játszol a türelmemmel könnyen azt veheted észre, hogy egy szemeteszsákba csomagolva süllyedsz az óceán feneke felé.
Ezzel határozottan, a széket hátralökve feláll.
- Találj valami hozzá illő feladatot ennek a szarházinak! -mondja Siklónak, majd senkitől nem várva választ, elhagyja a kocsmát. A fekete férfi kajánul elmosolyodik, és így szól Aaronhoz.
- A palackozónál találkozunk. Ne maradj le!
Ezzel ő is feláll, kimegy és beszáll a kocsma előtt álló zöldesfekete Hummerbe. A motor felbőg, ő pedig elindul az üzem irányába.


//Ide írj még, de a következő mesélőit már oda kapod.//


A hozzászólást Danny Long összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. 11 Nov. 2013, 23:58-kor.

_________________
Mesélő
Reneszánsz: Danny Long, Bérmajom, Jerome Masamba/Ravasz, Peterson Gray, Antoine Alanian (X-diák)
Végtelen Háború: Damian Long
Másik Világ: Bérmajom
Outsiders: Jerome Masamba, T'Challa/Fekete Párduc
Apokalipszis Kora: Woland
Exiles: Antoine Alanian
X-Rezervátum: Danny Long
Danny Long
Danny Long
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1097
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. Mar. 17.
Age : 30

Karakteradatok
Főkarakter: Danny Long
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Hell on Wheel - Page 3 Empty Re: Hell on Wheel

Témanyitás by Aaron Morgan Szomb. 09 Nov. 2013, 19:42

- Nem kérdeztem hogy hívnak! //Tudom hogy nem ő az, csak odaböktem egy nevet//
Nagyon ideges a csaj ami azt jelenti, hogy nagy a szar a palacsinátban ezt szeretem. Ahogy mondani szokták a zavarosban jó halászni. Hát halásszunk.
- A fenyegetőzéseken már tul vagyunk sokszorosan is és én nem erre szerződtem! Szóval fene mód érdekelne, hogy mi az amitől még a jéghideg Halálránynak is megremeg a szája széle! Tudod a hetem sürü volt és nem szeretem ha nem tudom mi történik körülöttem.
Ezután meghallgatom amit mondanak majd kimegyek beszállok a kocsiba de elötte odaszólok Siklónak.
- Majd megvárlak ott kígyópofa.
Elöbb érek oda mint ő és látványosan unatkozva fogadom!
Aaron Morgan
Aaron Morgan
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 112
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. Sep. 24.

Karakteradatok
Főkarakter: Aaron Morgan
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Hell on Wheel - Page 3 Empty Re: Hell on Wheel

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

3 / 3 oldal Previous  1, 2, 3

Vissza az elejére

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.