Captain Price

Go down

Captain Price Empty Captain Price

Témanyitás by Tank008 Pént. 26 Ápr. 2013, 23:21

Név: John Price
Egyéb név: Captain Price
Faj: Mutáns
Nem: férfi
Jellem: semleges
Személyazonosság: Titkos
Születési hely és idő: Angolia 2019.08.20
Kor: 27 év
Család.: -
Foglalkozás: Katona
Testmagassága: 180 cm
Testsúlya: 80 kg
Szeme színe: Kék
Haja színe: Szőkés Barna
Bőre színe: Fehér
Különleges ismertetőjel: Állandó sapka viselet, szivar és persze egy a szakáll bajusszal.
Egészségi állapot/ betegségek: Egészséges
Képesség.:
Gyógyítás.:
Minimális regenerációval rendelkezik. Ez a képesség passzív (vagyis nem tudatos) esetleges eszméletvesztéskor is működik.Társak, önmaga gyógyítása: A horzsolt, vágott, zúzott sérülések 5-20 perc alatt gyógyítja be a mennyiségtől függően. A horzsolások és zúzódások az 5 perc, a vágások azok 15-20 perc. Repedt és tört csontok, 4-5 óra a mennyiségtől és a fokától függően.

Captain Price Aaaacaptainprice
Captain Price Captainpricecod4
Captain Price Captainprice
Életrajz:
A karakterem az Egyesül királyságban született. Árvaként nevelkedett fel mivel anyát nem ismerte és apjáról annyit tudott, hogy egy egy-éjszakás kalandból született. Miután befejezte az iskolát beállt a katonasághoz. Gyermekként már vonzódott a fegyverek világához és a gyógyításhoz mivel apja nem volt rá hatással így nem nyomták el anyjától örökölt képességeit. Ezét is hamar rájött, hogy rendelkezik gyógyító képességgel a katonaság mellett állandóan fejlesztette a gyógyászati képességeit mikor betöltötte a huszonötödik életévét rész vett első katonai bevetésén ahol egy csapat katonát hívtak be London közepébe, hogy egy elharapódzott felkelést leverjenek amit egy szekta okozott. A küldetés sikeresen zárult bár sikerült neki és jó néhány hajtásának megsérülnie amikor a feldühödött tömeg aka-47 fegyverhez jutott és Molotov koktélokat dobtak rájuk. Ő szerencsére csak néhány vágási sérülést szerzett amelyet orvos tudományával könnyedén ellátott. Néhány bajtársát már komolyabb sérülés is érte amelyet már csak kisebb nagyobb sikerekkel sikerült ellátniuk ami nem is csoda hisz nem volt az olyan kis zendülés ha már a rendfenetartók nem bírtak velük és a katonaságot is be kellett vetni. 20 éves korában letette a doktori vizsgát fel is ajánlottak neki jó néhány állást a London közeli kórházakban de fegyverek iránti vágya erősebb volt mint, hogy egy kaland mentes orvosi életet éljen le. Katonai képességét az évek során olyan magasra emelte, hogy felvették a Brit elit egységbe a SAS-ba mint felcser. A SAS-ban (Special Air Service) kimagasló katonai teljesítményt nyújtott mint a harc terén mint felcserként. 23-as éveit betöltve már számos terror elhárításban részt vett és sok társát hozta már vissza a halál küszöbéből. A következő 4 évet is ennél az egységnél töltötte a rájuk kiszabott küldetéseket teljesítve. Ahogy az idő telt és múlt már az négy év szolgálat előtt a sas alakulatot Mágnetó beolvasztotta saját seregébe így Price Mágnetó seregében szolgált és teljesítette a továbbiakban rá kiszabott küldetéseket. Amint ez az egyesítés megtörtént már nem csak a rosszak ellen kellett akcióba lendülni hanem bárki ellen aki Mágnetó útjában állt. Az első éveben a sivatagba zavarták őket le, hogy levadásszanak egy két kobor mutáns akit Mágnató majdnem, hogy csak szórakozásból öletett meg azzal a céllal, hogy a kóbor mutánsok nehogy kirobbantsanak valamilyen fajta felkelést.

A Sivatagi hadjárat Afrika
Szahara.:
Repülőgéppel utaztunk le Afrikába minek után össze pakoltuk a megfelelő felszerelést csapatommal. A vezetőnk neve Joseph ezredes volt aki egész kidolgozott tervel készült Afrikára. Amint a gép leszállt Egyiptomban már vártak minket a járművek amelyek elvittek minket a sivatag széléhez és elláttak minket megfelelő mennyiségű élelemmel és vízzel. A sivatagot elérve hosszú kilométereket kellett gyalogolnunk a csapatunk összesen 10 személyből állt amiből 2 mesterlövész volt. Az információink alapján a sivatag közepébe menekültek a kóbor mutánsok. Ahogy a megadott koordinátákat elértük és felszerelkeztünk tőle egy jó három kilométerre lévő buckára ki is szúrtunk egy tábor szerűséget ahol sátor szerűségekben laktak az emberek. Szinte biztosra vettük, hogy az egyik sátorban táboroznak célpontjaink és megvártuk míg beesteledik közben végig figyeltük a táborban lévő mozgásokat de úgy tűnt, hogy estig nem fognak tovább bandukolni. Ahogy leszállt az éj közelebb lopakodtunk kettő kilométerrel. Amikor egy kilométer távolságba értünk a táboruktól a mesterlövészek felszerelkeztek és a közelharci csapataink indulásra készen várták Joseph ezredes parancsát. Egy gyors taktikai megbeszélés után meg is indultunk a tábor felé ahol volt az 5 sátor között egy lobogó tűz és mellette két őrszem is. A 8 fős közelharci csapat körbe vette a tábort majd rádión jeleztek a mesterlövészeinknek és ezzel meg is kezdődött a rajta ütés. A két mesterlövész egy időben tüzelt a két őrre így azok egy időben hullottak a földre. Fegyvereik hangja felhangzott az éjjel csendjében amelyre a sátorban elkezdtek mozgolódni az emberek de mire elkezdhettek volna kijönni a sátrakból akkora már körbe álltuk a tüzet és elkezdtük sorozni a sátrakat egyetlen ember sem hagyta el a sátrakat élve. A tölténnyel nem spórolva én is jó alaposan darabokra láttam az egyik sátrat és láttam miként az egyik ember kidől belőle. Ahogy mozgolódások abba maradtak jelentettük a mesterlövészeknek, hogy tiszta a terep. Közelebb léptünk a sátrakhoz felkapcsolva a fegyvereinken lévő lámpákat. Körbe néztem a sátramon belül ahol legalább 2 férfi és egy nő feküdt holtan. Kihúztam a holtakat az egyik társam segítségével és amikor az arcokat nétük az egyik keresett mutáns köztük volté. Mielőtt ezt jelenteni tudtam volna Josephnek az egyik társam el kezdte hajtogatni, hogy ez nem lehet igaz miért mindig ő vele történik ilyen közelebb lépve hozzá és a többi társamhoz miután mindenki végig nézte a rá kiszabott sátrat láttuk, hogy a kolléga aki az északi sátorra lőtt kissé depressziós lett mivel a sátorba amit ő lett volt 2 gyerek és 2 anya. Próbálva ügyet sem vetni a történtekre jelentettem az egyik célpont halálát maja a társam a másikét a nyugati sátorban. Bárhogy próbáltam vissza fogni magam érzelmeim ellen igény kemény harcot vívtam látva a két halott gyermeket amint kivonszolták őket a sátorból. Ezek után oda mentem az egyik célpont felé majd a társam is oda ment a sajátjához. Bólintott mire én vissza bólintottam erre egyszerre elővettük a késünket és elkezdtük levágni a célpontok fejét. A fejeket beledobtuk és zsákba majd lassacskán indultuk is de míg mi a fejeket vágtuk a testeket a társaim egymásra dobálták. Amint végeztem a fej levágással két társam jött felemelni a testet és rádobni a többire majd láttam miként két társam az összes sátron végig húz egy olaj csíkot majd a kannát a holtesteken kiüríti és rádobja azt a holtestekre. Elkezdtük elhagyni a tábort mire én rágyújtottam egy szivarra miután a zsákot átadtam egyik kollégámnak. Miután kiértünk a táborból láttam egy csík olajat amelyet tudom miért öntöttek oda Joseph mondott egy két szót és gratulált a csapatnak a jól végett küldetéshez meg, hogy ne szomorkodjunk a gyerekek, nők miatt ez volt a parancs. Miután végzett a monológjával a nevemen szólított ami pontosan tudom mit jelentett. Ekkor megfogtam a nagyrészt már elszívott szivart és eldobtam azt az olajra mire az lángra kapott és végig égett a táboron. Mire elértünk a mesterlövészekig egy igen szép nagy láng csóva volt a tábor helyén és éreztük az égett bőr szagát a távolból. Mire Joseph csak beleszippantott egyet a levegőbe és így szólt: irány haza.

Haza térés után.:
Haza érkezés után a Price-nak kellett egy pár hét míg túltette magát a történteken hisz nem az ehhez szokott barbár dolgokhoz szokott. De nem telt egy hónap és a körülményekhez képest egész jól túltette magát a történteken. A következő 4 év hasonló kemény és brutális küldetésekkel telt. Minek hatására a John Price bánatát nőkbe, italba és szivarba fojtotta az évek során kihalt belőle a gyilkolás utáni rossz érzet már hideg fejel tudott gyilkolni. Azonban mikor betöltötte a 27 éves korát már kezdett elege lenni a szingli életből és már csak egy nőt szeretett volna aki elfogadja brutális katonai életmódját, múltját és kitart mellette halálig. A továbbiakban is gond nélkül csinálni azt amit a felettesei parancsoltak.



A hozzászólást Tank008 összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. 27 Ápr. 2013, 19:00-kor.
Tank008
Tank008
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 318
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Feb. 28.
Age : 29
Tartózkodási hely : Bp.

Karakteradatok
Főkarakter: Tank008
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

tank008-travian

Vissza az elejére Go down

Captain Price Empty Re: Captain Price

Témanyitás by Tank008 Szomb. 27 Ápr. 2013, 00:11

Jelenlegi felszerelés: Semmi
Általános akciókban használt felszerelés.:
Felszerelés.:
- Kevlár mellény
- Hagyományos katonai kés
- Night vision ( éjjel látó )
- Colt 1911
- M4A1
- Kézi gránát 1db
- Vakító gránát 2db
- Füst gránát 2db
- Gáz álarc 1db

M4A1
Captain Price M4a1sr
Colt 1911
Captain Price Images1yxy


A hozzászólást Tank008 összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. 27 Ápr. 2013, 09:15-kor.
Tank008
Tank008
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 318
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Feb. 28.
Age : 29
Tartózkodási hely : Bp.

Karakteradatok
Főkarakter: Tank008
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

tank008-travian

Vissza az elejére Go down

Captain Price Empty Re: Captain Price

Témanyitás by Thorhalla Szomb. 27 Ápr. 2013, 09:04

Rendben, elfogadva, de az elején egy fegyvered sincs, révén Magneto nem díjazza azokat, hanem minden mutáns a saját erejével érje el azt, amire képes. Így jelenleg téged lefokozva felcsernek használnak.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Captain Price Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Captain Price Empty Re: Captain Price

Témanyitás by Tyranis Szomb. 27 Ápr. 2013, 10:55


_________________
Reneszánsz: Tyranis;  Másik világból: Tyranis; Végtelen Háború: Tyranis, Angelica Butler, Világelme
Ultimate: Tyra Rel Brahe; Outsiders/Reneszánsz/AoA: Jonah Wright, Beatrice Mortimer; X-diák: Kaelyn Moore
Pólófelirat Reneszánsz: "Szóljatok, ha minden diákot elraboltak!"; Out: "A telepaták halkabban kiabáljanak!"
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Captain Price CUS4rF8
Tyranis
Tyranis
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1607
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Dec. 27.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1127-tyranis https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Captain Price Empty Re: Captain Price

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.