Hangár

Go down

Hangár Empty Hangár

Témanyitás by Laura Slyen Szer. 01 Május 2013, 20:59

A bázis rendelkezik egy földalatti Hangárral is, amelyben egy Blackbird repülőgép is helyet foglal. A hangár kijárata egy nagy vaskapu, amit be lehet zárni így távol tarthatja a kíváncsi szemeket, bár a bejárathoz sem könnyű eljutni, mert mint tudjuk a város szélén vagyunk.
Hangár Hangar_by_jamesjiaxu-d4vosx8
Hangár Hangar_by_unfor54k3n-d47ffeg
Hangár Lockheed_sr71_l1
Hangár Lockheed_sr_71_blackbird-wide

_________________
Karik és multik: reneszánsz: Laura Slyen x-diák: Peter Calm NJK: Bakura Carter/Kyru,Gaia(Légió) VH:Vera Slyen, Vera Vi Slyen, Tamara Vera Slyen, AoA: 70 Bamf  Epic:(aktívan) RANDOM (KM)
- Hangár He__s_such_a_bad_boy_by_gxbevingurl1995-d48h3n9  Hangár 5000_Thanks_by_Mallemagic Hangár Mudch0 Hangár Starcraft_2__kerrigan_by_ruthieee-d7c63ms Hangár Jubz_ID_Collab_by_Boneitis Hangár __0___0___by_valentinakallias-d37m72i
Laura Slyen
Laura Slyen
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 826
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Feb. 20.
Age : 29

Karakteradatok
Főkarakter: Kira Sign
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Hangár Empty Re: Hangár

Témanyitás by Svarog Csüt. 09 Május 2013, 20:28

- Akkor nézzük meg a hangárt. Ott van az igazi nagy durranás - kacsint Svarog, majd elindul a kijárat felé. Egy folyosón megy át, ami a hangárba vezet. A Blackbird a terem közepén pihen. Karcsú, feketére festett gép.
Egy igazi ragadozó, ami még így kikapcsolt hajtóművekkel, a földön pihenve is halálosnak látszik. A bal szárnyán ott van a SHIELD logója. Svarog büszkén pillant végig rajta. A SHIELD rekviálta majd újította fel ezt a csodát.
Svarog elvigyorodik, majd a többiekre pillant.
- Na milyen? Fejlett álcázórendszere és robotpilótája van. Ha kell, a repcsi képes magát is elvezetni. Mondjuk szorult helyzetekbe jól jön ez a képesség. Ha esetleg úgy kellene légitámogatás, hogy senki nincs a repülőgép kormányművénél. Ja igen, kellene neki valami név.
A többiekre pillant.
- Ötletek? A repülőgép nevére. Bármit jöhet.
Svarog
Svarog
Bannolt

Hozzászólások száma : 964
Hozzászólások régi : 344
Korábbi szint/kredit : 4. szint - 10 kredit
Aktuális szint/kredit : 6. szint - 14 kredit
Reputation : 57
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Svarog
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Hangár Empty Re: Hangár

Témanyitás by Laura Slyen Csüt. 09 Május 2013, 23:03

Előzmény itt: közösségi szoba

Átsétáltunk a hangárba, ahol mikor megláttam a repülőt, nem tudom milyen felindulásból, de füttyentettem egyet. Lehet nem a legnőiesebb reakció volt, de jelen pillanatban ez nem érdekelt. Csak közelebb mentem a géphez, hogy jobban szemügyre vehessem.
- Ez aztán a gép. Nem mintha túl sokat láttam volna eddig, de ez akkor is viszi a pálmát.
- A robotpilóta nem egy rossz dolog, bár nem tudom, hogy a jelenlévők között tud -e valaki egyáltalán repülőt vezetni.
Svarog elkezd ötletelni, hogy mi legyen a gép neve, bár nem tudom miért kéne elnevezni egy repülőgépet, de mindegy.
- Miért kellene elnevezni? A Blackbird nem jó név neki? Vagy ha valami más nevet szeretnétek adni neki, akkor felőlem elnevezhetjük máshogy is.

_________________
Karik és multik: reneszánsz: Laura Slyen x-diák: Peter Calm NJK: Bakura Carter/Kyru,Gaia(Légió) VH:Vera Slyen, Vera Vi Slyen, Tamara Vera Slyen, AoA: 70 Bamf  Epic:(aktívan) RANDOM (KM)
- Hangár He__s_such_a_bad_boy_by_gxbevingurl1995-d48h3n9  Hangár 5000_Thanks_by_Mallemagic Hangár Mudch0 Hangár Starcraft_2__kerrigan_by_ruthieee-d7c63ms Hangár Jubz_ID_Collab_by_Boneitis Hangár __0___0___by_valentinakallias-d37m72i
Laura Slyen
Laura Slyen
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 826
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Feb. 20.
Age : 29

Karakteradatok
Főkarakter: Kira Sign
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Hangár Empty Re: Hangár

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.